EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ EKİM 2014 CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ 13-19 EKİM 2014 CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI"

Transkript

1 EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ EKİM 2014 CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI

2 İLÇE MÜFTÜLERİ TOPLANTISI BU YIL CAMİLER VE DİN GÖREVLİLER HAFTASI EDİRNE DE BİR BAŞKA KUTLANDI. 23 EYLÜL DE ANKARA BAŞKANLIK MERKEZİNDE YAPILAN SEMİNERDE, İLLERİMİZİ TEMSİL EDEN MÜFTÜ YARDIMCILARI ÖNEMLİ KONULAR ÜZERİNDE MÜZAKEREDE BULUNMUŞLAR, KATILIMCILAR TARAFINDAN ÇOK MANİDAR TEKLİF VE TAVSİYELER GETİRİLMİŞTİR, ÇOK VERİMLİ GEÇEN BU SEMİNERİN AKABİNDE, HERKES GÖREV YERİNE DÖNEREK ÇALIŞMALARA BAŞLAMIŞTIR. EDİRNE DE KONU İLE İLGİLİ İLK ÇALIŞMA, EDİRNE İL MÜFTÜSÜ EMRULLAH ÜZÜM BAŞKANLIĞINDA, İLÇE MÜFTÜLERİ TOPLANTISI YAPILDI. BU TOPLANTIDA, İL MÜFTÜ YARDIMCISI MEHMET KARAHAN IN KATILDIĞI ANKARA SEMİNERİNDE ALINAN KARARLAR ÇERÇEVESİNDE, BAŞKANLIĞIMIZIN GÜNDEMİN ANA KONUSU OLAN CAMİLER VE DİN GÖREVLİLER HAFTASI İLE İLGİLİ DAHA ÖNCE GÖNDERDİĞİ TALİMAT OKUNDU, SEMİNER NOTLARI ANLATILDI.

3 İLÇE MÜFTÜLERİ TOPLANTISI

4 EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN YAPILAN ZİYARETLER İL MERKEZİNDE, İL MÜFTÜSÜ EMRULLAH ÜZÜM, MÜFTÜ YARDIMCISI MEHMET KARAHAN; TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI HÜSEYİN SARIOĞLU NU VE SÜLEYMAN PİŞKİN İ ZİYARET ETTİLER. KONU CAMİ VE GENÇLİK BULUŞMALARI YDI. DAHA SONRA SPOR YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ, KREDİ YURTLAR KURUMU BÖLGE MÜDÜRÜ, STK GİBİ KURUM VE KURULUŞ YÖNETİCİLERİYLE GÖRÜŞMELER VE MUZAKERELER YAPILDI.

5 EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜNCE TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI SÜLEYMAN PİŞKİN İ ZİYARET

6 TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SPOR YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ Doç. Dr. İLHAN TOKSÖZ Ü ZİYARET

7 KREDİ YURTLAR KURUMU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ NÜ ZİYARET

8 SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ NÜ ZİYARET

9 GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET

10 SİVİL TOPLUM KURULUŞUNU ZİYARET

11 YÜKSEK ÖĞRETİM ZEYNEP KIZ ÖĞRENCİ YURDU MÜDÜRLÜĞÜ NÜ ZİYARET

12 İL NUFUS MÜDÜRLÜĞÜ NÜ ZİYARET

13 CEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ NÜ ZİYARET

14 TAPU KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ NÜ ZİYARET

15 EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ NÜ ZİYARET

16 EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ NE YAPILAN ZİYARETLER UZUNKÖPRÜ İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİ

17 EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ NE YAPILAN ZİYARETLER SPOR YÜKSEK OKUL MÜDÜRÜ

18 EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ NE YAPILAN ZİYARETLER MENZİL AHİR MAHALLESİNDEN ROMEN GENÇLERİNİN ZİYARETİ

19 EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ NE YAPILAN ZİYARETLER GAZİLER DERNEĞİNİN ZİYARETİ

20 HALK EĞİTİM MERKEZİ SALONUNDA YAPILAN CAMİLER VE DİN GÖREVLİLER HAFTASI PROGRAMI CAMĠLER VE DĠN GÖREVLĠLERĠ HAFTASI ĠÇĠN 25 ANA BAġLIKLI FAALĠYET PLANLANDI. BUNLARDAN; 13 EKĠM 2014 PAZARTESĠ GÜNÜ, HALK EĞĠTĠM MERKEZĠ SALONUNDA YAPILAN KONFERANSA MERKEZ VE KÖY DĠN GÖREVLĠLERĠ, EMEKLĠ DĠN GÖREVLĠLERĠ, MERKEZ VE KÖY MUHTARLARI, CAMĠ DERNEK BAġKANLARI, HĠZMETLERDE EMEĞĠ GEÇEN Ġġ ADAMLARI KATILMIġLARDIR. EN ÖNEMLĠSĠ EDĠRNE VALĠMĠZ DURSUN ALĠ ġahġn BEYĠN TEġRĠFLERĠYLE ĠLK FAALĠYET, AÇILIġ KONFERANSIMIZ BAġLAMIġTIR. VALĠMĠZĠN TOPLANTIYI ONURLANDIRMASI, DĠN GÖREVLĠLERĠNDE BÜYÜK BĠR SEVĠNÇ UYANDIRMIġTIR.

21 SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI İLE BAŞLAYAN PROGRAMDA, SELİMİYE CAMİ-İ BAŞ İMAM HATİBİ TAMER ALAT KURAN I KERİM OKUDU.

22 AÇILIŞ KONUŞMASI EDİRNE İL MÜFTÜSÜ EMRULLAH ÜZÜM TARAFINDAN YAPILDI.

23 EDİRNE İL MÜFTÜSÜ EMRULLAH ÜZÜM ÜN AÇIŞ KONUŞMASI MÜFTÜMÜZ KONUŞMASINDA: KUR AN EĞİTİMİ VE İRŞAD HİZMETLERİNİ EDİRNE NİN HER KÖŞESİNE ULAŞTIRMA GAYRETİ İÇİNDEYİZ. BUNUN İÇİN MİLLİ EĞİTİMLE VE DİĞER KURULUŞLARLA BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ. HER DÖNEM ÖĞRENCİLERİMİZİN OKULLARIMIZDA, DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ DERSİNİ UYGULAMALI OLARAK CAMİDE YAPMALARININ VE BUNUN ÇOK FAYDALI OLACAĞINI ÖNERİYORUZ, ARAMIZDA ÜÇ HEDEF BELİRLEYELİM. BİRİNCİSİ, ÖNÜMÜZDEKİ İKİ YIL İÇİNDE GÖREVLİLERİMİZDEN BİRE BİR TANIŞMADIĞIMIZ KİMSE KALMASIN, İKİNCİSİ; BÖLGEMİZDE ÖNÜMÜZDEKİ BEŞ YIL İÇİNDE MUHTARLARIMIZ VE RESMİ KURUMLARIMIZ VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZLA BULUŞARAK ALKOL VE UYUŞTURUCU KULLANIMINI EN AZA İNDİRMEYE GAYRET EDELİM. ÜÇÜNCÜSÜ ;YİNE BİRLİKTE ÇALIŞALIM VE TOPLUMUN HER KESİMİNDE İBADET VE AHLAK KONUSUNDA EN İYİ SEVİYEYE ULAŞALIM. DİN GÖREVLİLERİMİZ HALKIMIZA BU HİZMETİ GÖTÜRMEK İÇİN 24 SAAT GÖREVLERİNİN BAŞINDADIR. BUNUN İÇİN TÜM DİN GÖREVLİLERİMİZİN CAMİLER VE DİN GÖREVLİLER HAFTASINI KUTLUYOR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM. DİYEREK ÖNERİLERDE VE TEMENNİLERDE BULUNMUŞTUR.

24 DİN GÖREVLİLERİMİZİ TEMSİLEN AVARIZ KÖYÜ CAMİ İMAM HATİB-İ MUSTAFA ALTUN UN KONUŞMASI

25 BAYAN GÖREVLİLERİMİZİ TEMSİLEN KIYAK BABA CAMİ KUR AN KURSU ÖĞRETİCİSİ NEBİYE YAZ IN KONUŞMASI

26 EMEKLİ DİN GÖREVLİLERİMİZİ TEMSİLEN EMEKLİ İMAM HATİP AHMET DUĞAN IN KONUŞMASI

27 DİN GÖREVLİLERİNİN KONUŞMALARI DİN GÖREVLİLERİMİZ KONUŞMALARINDA, ORTAK BİR NOKTAYA VURGU YAPTILAR. DİN GÖREVLİSİNİN DURUŞU ÇOK ÖNEMLİDİR; DİN GÖREVLİLERİ, HZ PEYGAMBERİN ÖRNEK YAŞANTISI VE DAVRANIŞLARINDAN YOL BULARAK, İNSANLIĞA İRŞAD VE EĞİTİM METODUYLA, ONUN TEBLİĞ ETTİĞİ DİNİ, İNSANLIĞA ANLATAN, KUR AN KERİMİ ÖĞRETEN KİMSELERDİR. DİYEREK KURAN-I KERİMDEN, HZ. YUSUF UN YAŞAMINDAN VE İSLAM TARİH İNDEN, GENÇ SAHABELERİN HAYATLARINDAN ÖRNEK GÖSTEREREK, GENÇLİĞİN BİZİM OLDUĞUNU, GENÇLİĞE ULAŞMAMIZ VE DİN EĞİTİMİNİ ONLARA VERMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREKTİĞİ Nİ DİLE GETİRDİLER.

28 ŞÜKRÜPAŞA MAHALLESİ MUHTARI İRFAN TASMALI NIN KONUŞMASI TASMALI, KONUŞMASINDA, BU MEMLEKET VE MİLLETİN KURTULUŞU İÇİN ÇOK ÇİLE ÇEKİLDİ. TARİH BUNUN ÖRNEKLERİYLE DOLUDUR. GEREKİRSE YİNE ÇEKERİZ CANIMIZI SEVE SEVE VERİRİZ. MEMLEKETİMİZİN HER TARAFINDA ŞEHİTLERİMİZ YATIYOR.BİRLİĞİMİZİ VE DİRLİĞİMİZİ KORUYALIM. ÇANAKKALEDE VE BİRÇOK YERDE BUNU GÖSTERDİK. BUNUN İÇİN DİN GÖREVLİLİRİNE BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR DİYEREK KONUŞMASINI SONLANDIRDI.

29 EDİRNE VALİSİ SAYIN DURSUN ALİ ŞAHİN İN KONUŞMASI

30 VALİMİZ KONUŞMASINDA ; DİN GÖREVLİLERİNİN OKUMALARINI, KENDİLERİNİ GELİŞTİRMELERİNİ, BİLGİLERİNİ TAZELEMELERİNİ, ANCAK BU SAYEDE ( TOPLUMU DİN KONUSUNDA AYDINLATABİLECEK)LERİNİ, İYİCE BİLMEDEN HİÇ KİMSENİN SORUSUNA CEVAP VERMEMELERİNİ, ARAŞTIRIP ÖĞRENDİKTEN SONDA SORUYU CEVAPLANDIRMALIRINI, BU BAKIMDAN DİN GÖEVLİLERİNE ÇOK BÜYÜK SORUMLULUKLAR DÜŞTÜĞÜNÜ, KENDİSİ BİR VALİ OLARAK CAMİYE GİDİNCE DİN GÖREVLİSİNDEN İLERİ GEÇEMEDİĞİNİ VE ONA UYDUĞUNU, BU DURUMUN DİN GÖREVLİSİNE VERİLMİŞ BİR NİMET OLDUĞUNU VE BUNUN FARKINDA OLUNMASI GEREKTİĞİ Nİ VURGULAYARAK KONUŞMASINI TAMAMLADI. VALİMİZİN KONUŞMASI, DİN GÖREVLİLERİ TARAFINDAN DAKİKALARCA ALKIŞLANDI.

31 EDİRNE VALİSİ SAYIN DURSUN ALİ ŞAHİN, DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI SEBEBİYLE BAŞARILI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI DARÜ L HADİS CAMİ İMAM HATİBİ MAHMUT EROĞLUN U ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ.

32 CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI MÜNASEBETİYLE ÇALIŞAN VE EMEKLİ PERSONEL İLE MİSAFİRLERE YEMEK İKRAMINDA BULUNULDU.

33 15 EKİM ÇARŞAMBA GÜNÜ SELİMİYE CAMİİ NDE MÜFTÜLÜĞÜMÜZCE HAZIRLANAN CAMİ VE GENÇLİK PROGRAMINA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI 30 LİSEDEN 500 ÖĞRENCİNİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

34 ÖĞRENCİLER SELİMİYE CAMİ GİRİŞ KAPISINDA, İL MÜFTÜ YARDIMCISI MEHMET KARAHAN VE SELİMİYEDE GÖREV YAPAN GÖREVLİLERCE KARŞILANDI

35 ÖĞRENCİLER SELİMİYE GÖREVLİLERİNİN OKUDUĞU ÇİFTE EZANI DİNLEDİLER.

36 SELİMİYE CAMİİ BAŞ İMAM HATİBİ TAMER ALAT BİR KONUŞMA YAPTI. KENDİSİ VE DİĞER GÖREVLİLER TEK TEK KENDİLERİNİ TANITIP ÖĞRENCİLERE HOŞ GELDİNİZ DEDİKTEN SONRA ÖĞRENCİLERE SELİMİYE CAMİ HAKKINDA BİLGİ VERDİLER

37 BAŞKANLIĞIMIZIN CAMİ VE GENÇLİK BULUŞMALARI PROJESİ KAPSAMINDA İL MÜFTÜ YARDIMCISI MEHMET KARAHAN BİR KONUŞMA YAPTI.

38 MÜFTÜ YARDIMCISI MEHMET KARAHAN IN KONUŞMASI CAMİLERİN MANEN ARINMA VE ALLAHIN EVİ HÜKMÜNDEKİ MEKÂNLAR OLDUĞUNU BURAYA İBADET VE ZİYARET İÇİN GELENLERİN, ALLAH IN MİSAFİRLERİ OLDUĞUNU, ALLAH IN İKRAM VE İYİLİĞİNE NAİL OLDUKLARINI GENÇLİĞİN FİKİR VE DÜŞÜNCELERİNE ÖNEM VERDİKLERİNİ VE GENÇLERİ ÇOK SEVDİKLERİNİ, DİN HİZMETLERİNİ GENÇLİĞE ULAŞTIRMAK İSTEDİKLERİNİ, BUNUN İÇİN GENÇLİĞİN YARDIMLARINI İLGİ VE ALAKALARINI BEKLEDİKLERİNİ, YARINLARIN TÜRKİYESİNİ BU GÜNÜN GENÇLERİNİN YÖNETECEĞİNİ İFADE ETTİKTEN SONDA CAMİYLE BULUŞTURULAN 500 GENCE ÇIKARKEN SANDÖVİÇ VE AYRAN İKRAM EDİLDİ VE UĞURLANDILAR.

39 İL MÜFTÜ YARDIMCISI MEHMET KARAHAN, İL MÜFTÜ YARDIMCISI MEHMET ÇELEBİ, ŞUBE MÜDÜRÜ MAHMUT CEYHAN, SELİMİYEDE GÖREV YAPAN GÖREVLİLER VE YARINLARIMIZIN UMUTLARI OLAN GENÇLERLE HATIRA FOTOĞRAFI

40 AİLE İRŞAD VE DİNİ REHBERLİK DAİRE BAŞKANI SEDİDE AKBULUT EDİRNE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU.

41 ĠL MÜFTÜMÜZ EMRULLAH ÜZÜM, TRAKYA ÜNĠVERSĠTESĠ BÜNYESĠNDEKĠ MESCĠTTE CUMA NAMAZI ÖNCESĠ GENÇLĠĞE, CAMĠ VE GENÇLĠK KONULU SOHBET YAPTI.

42 EDİRNE GENÇLİK VE SPOR YÜKSEK OKULUNDAN GELEN 80 ÖĞRENCİ SELİMİYEYLE BULUŞTU

43 İL MÜFTÜ YARDIMCISI MEHMET KARAHAN VE SELİMİYE CAMİ GÖREVLİLERİ BÜYÜK BİR SEVİNÇLE CAMİNİN GİRİŞİNDE GENÇLERİ KARŞILADILAR. MEHMET KARAHAN, KONUŞMASINDA; SİZ GENÇLER CAMİYİ ZİYARET ETMEKTLE SANKİ CAMİDE ÇİÇEKLER AÇTI. CAMİ BİR BAŞKA GÜZELLİK KAZANDI, BUGÜN. ÇÜNKÜ HERŞEY GENÇLERLE GÜZEL VE GENÇ İKEN DAHA GÜZELDİR. SİZLER YARINLARIN TÜRKİYESİNİN SESİNİN YARINLARIN DÜNYASINA DUYURACAK GENÇLERSİNİZ. BELKİ DE YARINLARIN ŞAMPİYONLARI SİZLERİN ARASINDAN ÇIKACAKTIR. SİZ BİR TARAFTAN BEDEN VE BİLGİ GÜCÜNÜZÜ GELİŞTİRİRKEN DİĞER YANDAN DA İNANÇ, İBADET VE MORAL GÜCÜNÜZÜ GELİŞTİRMELİSİNİZ. YANİ SPOR İLE İBADETİ VE İBADETHANEYİ BİRLİKTE GÖTÜRÜNÜZ. BUNU YAPMAZSANIZ SADECE BİLGİ VE TEKNİK GÜÇLE YETİNİRSENİZ, ZAYIF DÜŞEBİLİRSİNİZ. NİCE ŞAMPİYONLAR VAR Kİ, KENDİLERİ KÖTÜ ALIŞKANLIKLARIN MÜPTELASI OLUNCA, ŞAMPİYONLUKLARI ELDEN ÇIKMIŞTIR. ONUN İÇİN SPOR İLE AHLAKIN BİRLİKTE BULUNMASI GEREKİR. BÖYLE OLURSA SİZİN BİLEĞİNİZİ HİÇBİR GÜÇ BÜKEMEZ DİYEREK KONUŞMASINI TAMAMLADI. ÇIKIŞTA, GENÇLERE YİYECEK VE İÇEÇEK İKRAM EDİLDİ.

44 AİLE İRŞAD VE DİNİ REHBERLİK DAİRE BAŞKANI SEDİDE AKBULUT İLE ANKARA BAŞ VAİZİ SEMA YİĞİT, HALK EĞİTİM MERKEZİ KONFERANS SALONUNDA, 400 ORTA ÖĞRETİM ÖĞRENCİSİNE MODERN DÜNYADA DİN VE GENÇLİK MESELELERİ KONULU BİR PANEL SUNDULAR. PANELİ, İL MÜFTÜMÜZ EMRULLAH ÜZÜM YÖNETTİ.

45

46 CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASININ BEŞİNCİ GÜNÜNDE BAŞKANLIĞIMIZIN CAMİ VE GENÇLİK BULUŞMALARI KAPSAMINDA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ÇOÇUK BAKIM EVLERİNDEN 70 ÇOÇUK, ÜÇ ŞEREFELİ CAMİMİZİ ZİYARET ETTİLER. 17 EKİM 2014 CUMA GÜNÜ SAAT 16:00 DA CAMİYE GELEN ÇOÇUKLAR İL MÜFTÜMÜZ EMRULLAH ÜZÜM VE MÜFTÜ YARDIMCISI MEHMET KARAHAN VE CAMİ DİN GÖREVLİLERİNCE KAPIDA KARŞILANDILAR VE KENDİLERİNE KURABİYE İKRAM EDİLDİ.

47 ÇOCUKLAR İÇERİ ALINDI CAMİ İMAM HATİBİ SALİH TATLI VE DİĞER GÖREVLİLER KENDİLERİNİ SIRASIYLA TANITTIKTAN SONRA DİNİ KIYAFETİ İLE SALİH TATLI CAMİNİN TARİHÇESİ VE ÖNEMİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ. DAHA SONRA İL MÜFTÜMÜZ EMRULLAH ÜZÜM BİR KONUŞMA YAPTI. ÇOCUKLAR SİZLERİ ÇOK SEVİYORUZ. ALLAH VE PEYGAMBERİMİZ SİZ ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYOR. ÇÜNKÜ ÇOCUK SEVGİ DEMEKTİR. ÇOCUK TOPLUMUN MEYVESİDİR. SİZİ BUGÜN CAMİDE KARŞILAMAK BİZİ ÇOK SEVİNDİRDİ. SİZLER BARIŞIN İYİLİĞİN BİRER SİMGESİ VE SİGORTASI OLACAKSINIZ. ŞİDDET VE KÖTÜLÜKTEN UZAK DURACAKSINIZ.

48 OKUNAN KUR AN-I KERİMDEN SONRA SLAYT SUNUMU YAPILDI.

49 GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN GELEN 60 KİŞİLİK SPORCU GRUBU, SELİMİYE CAMİMİZİ ZİYARET ETTİLER. İL MÜFTÜSÜ EMRULLAH ÜZÜM, MÜFTÜ YARDIMCILARI İSMAİL YILDIZ, MEHMET ÇELEBİ, MEHMET KARAHAN VE CAMİ GÖREVLİLERİNCE KAPIDA KARŞILANAN GENÇLER, SELİMİYE Yİ ZİYARETLERİNDEN, GÖRDÜKLERİ İLGİ VE SEVGİDEN ÇOK MEMNUN OLDUKLARINI İFADE ETTİLER.

50 GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN GELEN 60 KİŞİLİK SPORCU GRUBU

51 TRT PROGRAM YAPIMCISI VE SUNUCUSU BEKİR DEVELİ NİN SUNDUĞU GENÇLERLE BAŞBAŞA PROGRAMINDA, SELİMİYE MUEZZİN KAYYIM-I HÜSEYİN ÖZPINAR IN KUR AN-I KERİM TİLAVETİ

52 TRT PROGRAM YAPIMCISI VE SUNUCUSU BEKİR DEVELİ NİN SUNDUĞU GENÇLERLE BAŞBAŞA PROGRAMINDA İL MÜFTÜSÜ EMRULLAH ÜZÜM ÜN AÇIŞ KONUŞMASI

53 TRT PROGRAM YAPIMCISI VE SUNUCUSU BEKİR DEVELİ NİN SUNDUĞU GENÇLERLE BAŞBAŞA PROGRAMI

54 TRT PROGRAM YAPIMCISI VE SUNUCUSU BEKİR DEVELİ NİN SUNDUĞU GENÇLERLE BAŞBAŞA PROGRAMINA 700 KİŞİ KATILMIŞTIR.

55 CAMĠLER VE DĠN GÖREVLĠLERĠ HAFTASINDA DĠN GÖREVLĠLERĠMĠZ, EDĠRNE BELEDĠYE BAġKANI RECEP GÜRKAN TARAFINDAN VERĠLEN YEMEKTE BULUġTU.

56 EDĠRNE BELEDĠYE BAġKANI RECEP GÜRKAN IN KONUġMASI Edirne Belediye BaĢkanı Recep Gürkan yemekte yaptığı konuģmada din görevlilerinin önemli bir görevi icra ettiklerini söyledi. Özellikle insanlarla bire bir iletiģim görevi üstlenen imamlara büyük görevler düģtüğünü kaydeden Gürkan, "Dinimizin güzel ahlakını güzel faziletini doğrudan aktarıyorsunuz. Bu gün geldiğimiz Ģartlarda ülkenin, dünyanın içinde bulunduğu koģullarla insanlar maalesef özellikle baģta uyuģturucu olmak üzere gençlerimiz çocuklarımız birçok yanlıģa sapıyorlar, sebep olabiliyorlar. Bu anlamda sizin rehberliğiniz ve yol göstericiliğiniz çok önemli ve bunu büyük bir gayretle ve içtenlikle yaptığınızı biliyorum. Ama buna daha çok sarılmak lazım, daha çok çalıģmak ve mücadele etmek lazım. Gençlerimizi içine düģmekte oldukları ya da düģtükleri kötü alıģkanlıklardan kurtarmakta sizler birincil derecede önemli görevler yapıyorsunuz.

57 EDĠRNE BELEDĠYE BAġKANI RECEP GÜRKAN, KONUġMASININ DEVAMINDA; Bunu idrak ettiğinizi biliyorum, ama emin olun biz de vatandaģ olarak ve belediye olarak tüm katkı desteklerimizi vermeye çalıģıyoruz ve vermeye devam edeceğiz. Edirne, baktığımızda insanlık tarihinin en kadim Ģehirlerinden bir tanesi, en mümtaz Ģehirlerinden birisi, en müstesna ve mukaddes Ģehirlerinden bir tanesi, böyle bir Ģehirdeyiz. Böyle bir Ģehirde farklı ünvanlarla farklı sıfatlarla görev yapmayı Cenabı Allah hepimize nasip etti, ben bunun için her gün Ģükrediyorum. Edirne ve Edirneliler bana her Ģeyimi verdiler, çok Ģeyi demiyorum her Ģeyimi verdiler. O yüzden ömrümüzün geri kalanında ne kadar kısmetse o kadar her gün aldığımız her nefeste her saniye bu Ģehre ve bu Ģehrin insanlarına hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu yıl camilerimizin 49 tanesini kuru temizleme ile temizledik. Önümüzdeki yıl köy camilerimizi de temizleyeceğiz" dedi.

58

59 EDĠRNE BELEDĠYE BAġKANI RECEP GÜRKAN IN VERDĠĞĠ YEMEKTE, ĠL MÜFTÜSÜ EMRULLAH ÜZÜM ÜN YAPTIĞI TEġEKKÜR KONUġMASI Ġl Müftüsü Emrullah Üzüm kurumların beraber çalıģtığı takdirde baģarı elde edebileceğini dile getirdi. 5 yıl içinde Edirne nin tüm kurumlarıyla beraber çalıģarak sorunların yüzde 90 ının çözülebileceğine inandığını belirtti. Belediye baģkanımızın çalıģmalarını takip ediyorum. Bu süreç 5 yıla kalmadan da çok büyük baģarılar gelecektir. Bu bakımdan camilerimizin duruģu, çalıģması aksiyonu ve sosyal çalıģmaları çok önemlidir. Camilerimiz Ģehrimizin imanında olmazsa olmazlarımızdır, değerlendirmesi gereken unsurlardır. Ülkemiz için de öyledir ama tarihi camiler bakımından çok zengin olan Edirne miz için bu çok daha önemlidir. O bakımdan belediye baģkanımıza bu gösterdikleri ilgiden, camiler haftası nezaketlerinden dolayı tekrar teģekkür ediyorum, diyerek konuģmasını tamamladı.

60 CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI PROGRAMI, HALKIMIZ NEZDİNDE, BİLHASSA GENÇLİK KESİMİNDE ÇOK BÜYÜK BİR MEMNUNİYET VE HEYECAN UYANDIRDI.ÇÜNKÜ, EDİRNEDE 4000 CİVARINDAKİ GENÇ, CAMİYLE BULUŞTU. HAFTANIN ANA TEMASI CAMİ VE GENÇLİK BULUŞMASI PROJESİ FİİLEN GERÇEKLEŞMİŞ OLDU.BAŞTA, DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞIMIZ VE DİN GÖREVLİLERİMİZ OLMAK ÜZERE, EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN KURUM VE KURULUŞLARIMIZA EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ OLARAK ŞÜKRANLARIMIZI VE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ. CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI CAMİAMIZA VE HALKIMIZA KUTLU OLSUN.

İLKADIM İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ 2014 YILI EYLEM PLANI

İLKADIM İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ 2014 YILI EYLEM PLANI İLKADIM İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ 04 YILI EYLEM PLANI DİN HİZMETLERİ ALANINDA PLANLANAN EYLEMLER NO PLANLANAN EYLEM AÇIKLAMA BAŞLAMA BİTİŞ Din görevlileri tarafından vatandaşlar için Camilerde Kur an Öğretimi Kursları

Detaylı

MANİSA'DAN KUDÜS İZLENİMLERİ

MANİSA'DAN KUDÜS İZLENİMLERİ MANİSA'DAN KUDÜS İZLENİMLERİ İlahiyat Fakültesi, Manisa İl Müftülüğü ve İlim Yayma Cemiyeti Manisa Şubesi işbirliği ile düzenlenen; Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Rektörümüz Prof. Dr. A. Kemal Çelebi, Rektör

Detaylı

T.C. BAŞBAKANLIK DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI EĞİTİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE

T.C. BAŞBAKANLIK DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI EĞİTİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE T.C. BAŞBAKANLIK DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI EĞİTİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NE BAĞLI YURTLARDA KUR AN EĞİTİM VE

Detaylı

EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ AİLE ve DİNİ REHBERLİK BÜROSU 2014 FAALİYET RAPORU EDİRNE

EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ AİLE ve DİNİ REHBERLİK BÜROSU 2014 FAALİYET RAPORU EDİRNE EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ AİLE ve DİNİ REHBERLİK BÜROSU 2014 FAALİYET RAPORU EDİRNE Enise ERKOÇ- İl Vaizi Hatice TUDAN- Kur an Kursu Öğreticisi Derya DOĞAN-Kur an Kursu Öğreticisi Betül ENGİN- Kur an Kursu Öğreticisi

Detaylı

ARDAHAN İL MÜFTÜLÜĞÜ AİLE İRŞAT VE REHBERLİK BÜROSU FAALİYETLERİ 2012

ARDAHAN İL MÜFTÜLÜĞÜ AİLE İRŞAT VE REHBERLİK BÜROSU FAALİYETLERİ 2012 ARDAHAN İL MÜFTÜLÜĞÜ AİLE İRŞAT VE REHBERLİK BÜROSU FAALİYETLERİ 2012 Ardahan da Aile İrşat ve Rehberlik Büromuz 09 Ocak 2012 tarihinde kurulmuştur. AİRB Çalışma Odası TANITIM BROŞÜRÜMÜZ Büromuzun kurulduğu

Detaylı

4. Habib-i Neccar Hz. Anma Etkinlikleri

4. Habib-i Neccar Hz. Anma Etkinlikleri 4. Habib-i Neccar Hz. Anma Etkinlikleri Habib-i Neccar Hz. Çeşit li Et kinliklerle Anıldı Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Üniversitemiz tarafından 26-28 Mayıs tarihleri arasında

Detaylı

2014 YILI AİLE VE DİNİ REHBERLİK BÜROSU FAALİYETLERİ ELAZIĞ KADIN KONUK EVLERİ VE SEVGİ EVLERİNDE AİLE SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

2014 YILI AİLE VE DİNİ REHBERLİK BÜROSU FAALİYETLERİ ELAZIĞ KADIN KONUK EVLERİ VE SEVGİ EVLERİNDE AİLE SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR 2014 YILI AİLE VE DİNİ REHBERLİK BÜROSU FAALİYETLERİ ELAZIĞ KADIN KONUK EVLERİ VE SEVGİ EVLERİNDE AİLE SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR Elazığ İl Müftülüğü Aile İrşat ve Dinî Rehberlik Bürosu görevlilerinden İl

Detaylı

TOBB İLKOKULU E-BÜLTEN. Mart 2015. TOBB ilkokulu SAYI 3. Telefon: 0 (464) 213 05 46 Faks: 0 (464) 213 05 46 E-posta: 703285@meb.k12.

TOBB İLKOKULU E-BÜLTEN. Mart 2015. TOBB ilkokulu SAYI 3. Telefon: 0 (464) 213 05 46 Faks: 0 (464) 213 05 46 E-posta: 703285@meb.k12. TOBB İLKOKULU SAYI 3 Mart 2015 Telefon: 0 (464) 213 05 46 Faks: 0 (464) 213 05 46 E-posta: 703285@meb.k12.tr TOBB ilkokulu Hanımefendilerden Anlamlı Ziyaret Sayın Valimizin eşi Hanife YAZICI ve beraberinde

Detaylı

Türkiye Diyanet Vakfı Afyonkarahisar Sosyal Tesisi 2015-2016 Yılı Faaliyet Raporu

Türkiye Diyanet Vakfı Afyonkarahisar Sosyal Tesisi 2015-2016 Yılı Faaliyet Raporu Türkiye Diyanet Vakfı Afyonkarahisar Sosyal Tesisi 2015-2016 Yılı Faaliyet Raporu 2 İÇİNDEKİLER Giriş 1-5 Sosyal Alanlar 6-16 Fakülte Dağılımları ve Tesis Çalışanları 17 Manevi Faaliyetler 18-49 Sosyal

Detaylı

Kutlu Do um Etkinlikleri

Kutlu Do um Etkinlikleri 1 Ali KATIRCI Bafra Kaymakamı Yrd.Doç.Dr. Hayrettin ÖZTÜRK İl Müftüsü Necmettin ÖZEL Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Bürhan KELEŞ İlçe Müftüsü 2 3 1 Kutlu Doğum Haftası, Kermes ve İndirimli Kitap

Detaylı

1.GÜN 2.GÜN 3.GÜN 3.GÜN. Mehmet AVCI İmam Hatip Müftülük Sitesi Camii Seyit BADIR Eğitim Görevlisi Taşçıoğlu Camii

1.GÜN 2.GÜN 3.GÜN 3.GÜN. Mehmet AVCI İmam Hatip Müftülük Sitesi Camii Seyit BADIR Eğitim Görevlisi Taşçıoğlu Camii Yakup TURHAN Vaiz Yeni Orta Camii Abdulvahit AVCI Baş İmam Eski Orta Camii Mustafa ÇAKIR Vaiz Sahil Camii Ramazan GÜNDÜZ Kursiyer Şeyh Camii Hakan USTA Kursiyer Müftü Mah. Camii Abdulhalim ÇEVİK Kursiyer

Detaylı

Şerif Kocadon için mevlit

Şerif Kocadon için mevlit Şerif Kocadon için mevlit 85 yaşında aramızdan ayrılan Bekir Şerif Kocadon için evinde mevlit okundu. Bodrum eşrafından merhum Mehmet Kocadon un oğlu, Fatma Kocadon un eşi; Bodrum Belediye Başkanı Mehmet

Detaylı

Adıyaman Turizmine Dünden Bakmak

Adıyaman Turizmine Dünden Bakmak Bu yıl 40 ıncısı kutlanan Turizm Haftası kapsamında Adıyaman Valiliği tarafından etkili bir turizm programı gerçekleştirildi. Aralarında üniversitemizin de bulunduğu çok sayıda kamu ve özel sektör kurumu

Detaylı

GENÇ ERKEK HENTBOL TAKIMIMIZ İL İKİNCİSİ OLDU

GENÇ ERKEK HENTBOL TAKIMIMIZ İL İKİNCİSİ OLDU GENÇ ERKEK HENTBOL TAKIMIMIZ İL İKİNCİSİ OLDU 2013-2014 Öğretim Yılı Liseler Arası Hentbol İl Birinciliği karşılaşmaları Talas Spor Salonunda yapıldı. Bu öğretim yılında yeni kurulan 9. ve 10. sınıf öğrencilerimizden

Detaylı

2016 YILI 1. DÖNEM ÜÇ AYLIK VAAZ- IRŞAT PROGRAMI VAAZIN

2016 YILI 1. DÖNEM ÜÇ AYLIK VAAZ- IRŞAT PROGRAMI VAAZIN 2016 YILI 1. DÖNEM ÜÇ AYLIK VAAZ- IRŞAT PROGRAMI VAAZIN VAİZİN TARİHİ GÜNÜ VAKTİ ADI SOYADI ÜNVANI GÖREV YAPACAĞI YER KONUSU 1.01.2016 Cuma Öğleden Önce Şevket ŞİMŞEK Uzman Vaiz Mermerler Camii SORUMLU

Detaylı

http://www.haber18.com

http://www.haber18.com http://www.haber18.com Haberin Ayrıntıları: 5 Haziran Dünya Çevre Günü Karatekin Parkı nda Çankırı Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen programla kutlandı. Programa Valimiz Vahdettin

Detaylı

Rize de Kutlu Doğum Haftası Kutlama etkinlikleri başladı. Bugün Rize Lunaparkı tüm çocuklara ücretsiz hizmet verecek...

Rize de Kutlu Doğum Haftası Kutlama etkinlikleri başladı. Bugün Rize Lunaparkı tüm çocuklara ücretsiz hizmet verecek... 14 Nisan 2013 Pazar 11:57 Haydi Çocuklar Lunaparka... Bugün Lunapark Ücretsiz Rize de Kutlu Doğum Haftası Kutlama etkinlikleri başladı. Bugün Rize Lunaparkı tüm çocuklara ücretsiz hizmet verecek... 14-20

Detaylı

Huzurevlerinde yapılacak programların daha verimli olmasını sağlamak amacıyla İlimiz Müftülüğünce Aile İrşat ve Rehberlik Bürosu tarafından Huzurevi

Huzurevlerinde yapılacak programların daha verimli olmasını sağlamak amacıyla İlimiz Müftülüğünce Aile İrşat ve Rehberlik Bürosu tarafından Huzurevi Huzurevlerinde yapılacak programların daha verimli olmasını sağlamak amacıyla İlimiz Müftülüğünce Aile İrşat ve Rehberlik Bürosu tarafından Huzurevi Ekibinde görevlendirilen personele 05 Aralık 2012 Çarşamba

Detaylı

Geçmişten Günümüze Giresun da Dini ve Kültürel Hayat Sempozyumu (25-27 EKİM 2013)

Geçmişten Günümüze Giresun da Dini ve Kültürel Hayat Sempozyumu (25-27 EKİM 2013) Geçmişten Günümüze Giresun da Dini ve Kültürel Hayat Sempozyumu (25-27 EKİM 2013) İlimiz tarihinde yer alan bütün kavimlerin kültürel ve dini kimliğinin ele alınarak inceleneceği Geçmişten Günümüze Giresun

Detaylı

AYVALI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ EĞTİM ÖĞRETİM YILI FAALİYET RAPORU

AYVALI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ EĞTİM ÖĞRETİM YILI FAALİYET RAPORU AYVALI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 2015-2016 EĞTİM ÖĞRETİM YILI FAALİYET RAPORU ANKARA 20 EĞİTİM ÖĞRETİM KADROMUZ EĞİTİM ÖĞRETİM KADROMUZLA KAHVALTIMIZ 1- TÜBİTAK 4006 2. BİLİM ŞENLİĞİ YAPILDI Okulumuzda

Detaylı

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA ETKİNLİKLERİ RAPORU

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA ETKİNLİKLERİ RAPORU ÇİFTEHAN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA ETKİNLİKLERİ RAPORU 2016 ÇİFTEHAN Etkinlik Tarihi : 19/09/2016 Etkinlik Süresi : Açılış Programı Ön Hazırlık Çalışmaları

Detaylı

2014 YILI FAALİYETLER

2014 YILI FAALİYETLER 2014 YILI FAALİYETLER 11 Ocak tarihinde Öğretim üyelerimizden Yrd. Doç. Dr. Harun SAVUT İstanbul Şehzade Camii nde Mevlid Kandili Programına 11 Ocak 2014 tarihinde öğretim üyelerimizden Yrd. Doç. Dr Zeki

Detaylı

DİNÎ SÖYLEMİN ÖNEMİ. Tartışmalı İlmî Toplantı PROGRAM - DAVETİYE 16/18 EKİM 2015 TOPLUMSAL BİRLİĞİN GÜÇLENDİRİLMESİNDE

DİNÎ SÖYLEMİN ÖNEMİ. Tartışmalı İlmî Toplantı PROGRAM - DAVETİYE 16/18 EKİM 2015 TOPLUMSAL BİRLİĞİN GÜÇLENDİRİLMESİNDE TOPLUMSAL BİRLİĞİN GÜÇLENDİRİLMESİNDE DİNÎ SÖYLEMİN ÖNEMİ Tartışmalı İlmî Toplantı PROGRAM - DAVETİYE 16/18 EKİM 2015 CUMA-CUMARTESİ-PAZAR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ KONGRE ve KÜLTÜR MERKEZİ KAMPÜS / GAZİANTEP

Detaylı

2015 YILI İKİNCİ DÖNEM ÜÇ AYLIK VAAZ- İRŞAT PROGRAMI

2015 YILI İKİNCİ DÖNEM ÜÇ AYLIK VAAZ- İRŞAT PROGRAMI VAAZIN 2015 YILI İKİNCİ DÖNEM ÜÇ AYLIK VAAZ- İRŞAT PROGRAMI VAİZİN TARİHİ GÜNÜ VAKTİ ADI SOYADI ÜNVANI GÖREV YAPACAĞI YER KONUSU 2.4.2015 PerşembeÖğleden Önce Şevket ŞİMŞEK Uzman Vaiz Huzurevi Mescidi

Detaylı

BASKETBOL GENÇ ERKEKLERDE ADIM ADIM FİNALE

BASKETBOL GENÇ ERKEKLERDE ADIM ADIM FİNALE Başarıyı, Başarının Kahramanları Anlattı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Başarıyı, başarının kahramanları anlatıyor. konulu söyleşiye TED Kayseri Koleji Vakfı Özel Ortaokulundan 13 öğrencimiz

Detaylı

OKUL MÜDÜRÜMÜZLE RÖPORTAJ

OKUL MÜDÜRÜMÜZLE RÖPORTAJ OKUL MÜDÜRÜMÜZLE RÖPORTAJ Kendinizden biraz bahseder misiniz? -1969 yılında Elazığ'da dünyaya geldim. İlk orta ve liseyi orada okudum. Daha sonra üniversiteyi Van 100.yıl Üniversitesi'nde okudum. Liseyi

Detaylı

2014 YILI FAALİYETLERİ

2014 YILI FAALİYETLERİ 2014 YILI FAALİYETLERİ 28 Ağustos 2013 tarihinde Dekanımız Prof. Dr. Bayram Ali ÇETİNKAYA görevine başladı. 27 Eylül 2013 tarihinde Dekanımız Prof. Dr. Bayram Ali Çetinkaya Atatürk Üniversitesinde düzenlenen

Detaylı

17.10.2014 11:30-12:30 24.10.2014 11:30-12:30 31.10.2014 11:30-12:30 7.11.2014 11:30-12:30 14.11.2014 11:30-12:30 AYHAN KAYA 21.11.

17.10.2014 11:30-12:30 24.10.2014 11:30-12:30 31.10.2014 11:30-12:30 7.11.2014 11:30-12:30 14.11.2014 11:30-12:30 AYHAN KAYA 21.11. MERSİN İL MÜFTÜLÜĞÜ İÇEL TV-YÖRÜK FM PROGRAM TABLOSU Cami ve Gençlik ( gençlerin camiye ilgisi,hz peygamber ve gençlik (kaynak : DİB cami-gençlik sayfası) İsraf duyarlılığı ya da Tüketim Ahlakı (Hasan

Detaylı

ODA YÖNETİM KURULU FAALİYETLERİ

ODA YÖNETİM KURULU FAALİYETLERİ ODA YÖNETİM KURULU FAALİYETLERİ 25.03.2014 22.04.2014 ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL E HAYIRLI OLSUN TİCARETİ-09 OCAK 2014 30 MART 2014 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN SEÇİMLER SONUCUNDA HİZMET BAYRAĞINI

Detaylı

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI E-BÜLTEN

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI E-BÜLTEN UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI E-BÜLTEN TEMMUZ 2016 YIL 1 SAYI 17 10.08.2016 1 UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI E-BÜLTEN SAYI:17 UZUNKÖPRÜ DEMOKRASİSİNE SAHİP ÇIKIYOR (18.07.2016) 18 Temmuz 2016 Pazartesi

Detaylı

GİRESUN İL MÜFTÜLÜĞÜ 2014 YILI II. DÖNEM (NİSAN-MAYIS-HAZİRAN) ÜÇ AYLIK VAAZ VE İRŞAT PROGRAMI

GİRESUN İL MÜFTÜLÜĞÜ 2014 YILI II. DÖNEM (NİSAN-MAYIS-HAZİRAN) ÜÇ AYLIK VAAZ VE İRŞAT PROGRAMI 1 1.4.2014 SALI ZEYNEP ÖZDEMİR UZMAN VAİZ HACI MİKTAD CAMİİ Ö.SONRA BİR İNSAN,BİR ARKADAŞ,BİR PERGAMBER OLARAK Hz.MUHAMMED MUHİTTİN ORAL İL MÜFTÜSÜ SEYİD VAKKAS CAMİİ Ö.ÖNCE Hz.PEYGAMBERİN ORTAYA KOYDUĞU

Detaylı

Aile Bülteni. ANKA Çocuk Destek Programı nın Tanıtımı Yapıldı. aile.gov.tr

Aile Bülteni. ANKA Çocuk Destek Programı nın Tanıtımı Yapıldı. aile.gov.tr Aylık Süreli Elektronik Yayın ANKA Çocuk Destek Programı nın Tanıtımı Yapıldı Bakan İslam, 2015 yılı sonuna kadar, yurt ve yuvalarda şu anda kalmakta olan bin civarında çocuğumuzun da çocuk evlerine geçişini

Detaylı

CRAZY DESIGNED CLOTHES SHOW

CRAZY DESIGNED CLOTHES SHOW CRAZY DESIGNED CLOTHES SHOW Okul Öncesi öğrencilerimiz, velileriyle birlikte tasarladıkları birbirinden çılgın giysileri sergiledikleri defilede hem çok eğlendiler hem de öğrendikleri İngilizce yapıları

Detaylı

İSTE (Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi), DENİZCİLİK EĞİTİM KONSEYİ ile demir aldı!

İSTE (Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi), DENİZCİLİK EĞİTİM KONSEYİ ile demir aldı! İSTE (Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi), DENİZCİLİK EĞİTİM KONSEYİ ile demir aldı! Türkiye ve Kıbrıs'ta lisans düzeyinde denizcilik eğitimi veren 20 Üniversitenin yanı sıra Ulaştırma,

Detaylı

MERSİN İL MÜFTÜLÜĞÜ VE METROPOL İLÇE MÜFTÜLÜKLERİ 2015 YILI KUTLU DOĞUM HAFTASI FAALİYETLERİ LİSTESİ

MERSİN İL MÜFTÜLÜĞÜ VE METROPOL İLÇE MÜFTÜLÜKLERİ 2015 YILI KUTLU DOĞUM HAFTASI FAALİYETLERİ LİSTESİ S.NO FAALİYETİ YAPAN BİRİM FAALİYET TÜRÜ MEKAN FAALİYET KONUSU TARİHİ 1 Mersin Mezitli HATİM OKUNMASI MERSİN İL MÜFTÜLÜĞÜ VE METROPOL İLÇE MÜFTÜLÜKLERİ 2015 YILI KUTLU DOĞUM HAFTASI FAALİYETLERİ LİSTESİ

Detaylı

http://www.antalyagazetesi.com.tr/8027-guncel-dolu-dolukutlama.html

http://www.antalyagazetesi.com.tr/8027-guncel-dolu-dolukutlama.html http://www.antalyagazetesi.com.tr/8027-guncel-dolu-dolukutlama.html Dolu dolu kutlama Tarih :22-10-2014 10:01:24 Okunma :23 2014 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Antalya İl Müftülüğü

Detaylı

Müftülüðümüzden Haberler

Müftülüðümüzden Haberler Müftülüðümüzden Haberler Onaylayan Media Station Web Center Thursday, 19 April 2012 Son Güncelleme Tuesday, 24 May 2016...MÜFTÜLÜÐÜMÜZDEN HABERLER...* Alo 190 Personeli Eðitildi * Dünya Kadýnlar Günü Kutlandý

Detaylı

TV LERDEKİ PROGRAMLARA ÇIKANLAR KURAN OKUMASINI BİLMİYOR

TV LERDEKİ PROGRAMLARA ÇIKANLAR KURAN OKUMASINI BİLMİYOR Site İsmi : Zaman 53 Tarih: 10.05.2012 Site Adresi : www.zaman53.com Haber Linki : http://www.zaman53.com/haber/14544/camilerin-ayaga-kalkmasi-lazim.html ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Detaylı

81 İl Müdürü Ankara da (1)

81 İl Müdürü Ankara da (1) 81 İl Müdürü Ankara da (1) SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANI YADİGAR GÖKALP İLHAN: -PERSONELİMİZ OLMADAN BİZİM GERÇEK BİR BAŞARIYA ULAŞMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL. PERSONELİMİZE DEĞER VERMEMİZ GEREKİYOR -CEZALANDIRMA,

Detaylı

Beykoz Yerel Basını: Yılın Öğretmen Çifti, Adife& Bayram YILDIZ - Özgün Haber

Beykoz Yerel Basını: Yılın Öğretmen Çifti, Adife& Bayram YILDIZ - Özgün Haber Beykoz Yerel Basını: "Yılın Öğretmen Çifti, Adife& Bayram YILDIZ" Tüm Ülkede kutlanan Öğretmenler Günü Beykoz'da da coşkuyla kutlanırken, bu özel günde öğretmenlerimiz için çeşitli etkinlikler ve ziyaretler

Detaylı

V. Din Şûrası Programı

V. Din Şûrası Programı T.C. BAŞBAKANLIK Diyanet İşleri Başkanlığı V. Din Şûrası Programı Günümüzde Yeni Dini Anlayışlar; Dini Bilgi, Eğitim ve Din Hizmetleri 08-10 Aralık 2014 Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi 1. GÜN:

Detaylı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ - 2014 8 MART Dünya Emekçi Kadınlar Günü KUTLU OLSUN AÇIŞ KONUŞMASI Yahya ARIKAN - İSMMMO Başkanı KONUŞMACILAR Komite Başkanı Sezer Karan ın sunuşunun

Detaylı

Güneş (Kıbrıs) 17 11 2014

Güneş (Kıbrıs) 17 11 2014 Güneş (Kıbrıs) 17 11 2014 Demokrat Bakış (Kıbrıs) 17 11 2014 www.kibrisinternetgazetesi.com 17 11 2014 EROĞLU, KARTAL BELEDİYE BAŞKANI ÖZ VE TC ESKİ BAKANLARINDAN GÜREL İ KABUL ETTİ CUMHURBAŞKANI EROĞLU,

Detaylı

Bayramın ikinci günü olan 26 Ekim Cuma günü, TAYAD lı Aileler bayramlaşmak için kahvaltıda bir araya geldiler.

Bayramın ikinci günü olan 26 Ekim Cuma günü, TAYAD lı Aileler bayramlaşmak için kahvaltıda bir araya geldiler. İSTANBUL TAYAD lı Aileler Bayram Kahvaltısında Bir Araya Geldiler Bayramın ikinci günü olan 26 Ekim Cuma günü, TAYAD lı Aileler bayramlaşmak için kahvaltıda bir araya geldiler. Kahvaltıdan önce yapılan

Detaylı

Avrupa nın imamları Mainz de yetişecek. ACG nin mesajı: Gençler zenginliğimizdir. Maneviyatsız bereket olmaz. Bereketin anahtarları.

Avrupa nın imamları Mainz de yetişecek. ACG nin mesajı: Gençler zenginliğimizdir. Maneviyatsız bereket olmaz. Bereketin anahtarları. Gemeinschaft. Community. Communauté. İslam Toplumu Millî Görüş» www.igmg.org 09 Ekim 2015 Sayı 69 HASENE KURBAN KAMPANYASINDA YENİ REKOR: 161.500 HISSE s. 21 GENEL MERKEZ 27. Avrupa Kur ân-ı Kerîm Tilavet

Detaylı

Görev Ve Yetkileri Semineri Düzenlendi

Görev Ve Yetkileri Semineri Düzenlendi Öğrencilerimize Muhtarın Görev Ve Yetkileri Semineri Düzenlendi 10. 04. 2014 Perşembe günü Fevzi Çakmak Mah. muhtarı Sn. Mehmet ÜNLÜ okulumuza davet edildi. 4.sınıf öğrencilerine İnsanlar ve Yönetim ünitesi

Detaylı

KUPA TEKNĠK BĠLĠMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNUN

KUPA TEKNĠK BĠLĠMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNUN KUPA TEKNĠK BĠLĠMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNUN 6.Spor ġenlikleri kapsamında gerçekleģtirilen Futbol Turnuvası Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunun zaferi ile sona erdi. Yapılan maçlar sonucunda Ünye ĠĠBF

Detaylı

Dr. Mustafa KURUCA Isparta da Sosyal Güvenlik Reformunun Yansımaları ve Sosyal Güvenlikte Teşvik Uygulamaları konulu konferans verdi

Dr. Mustafa KURUCA Isparta da Sosyal Güvenlik Reformunun Yansımaları ve Sosyal Güvenlikte Teşvik Uygulamaları konulu konferans verdi Dr. Mustafa KURUCA Isparta da Sosyal Güvenlik Reformunun Yansımaları ve Sosyal Güvenlikte Teşvik Uygulamaları konulu konferans verdi Isparta Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünce düzenlenen Sosyal Güvenlik Reformunun

Detaylı

NAZİLLİ İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ 2016 YILI 2. DÖNEM VAAZ VE İRŞAT PROGRAMI

NAZİLLİ İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ 2016 YILI 2. DÖNEM VAAZ VE İRŞAT PROGRAMI NAZİLLİ İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ 2016 YILI 2. DÖNEM VAAZ VE İRŞAT PROGRAMI S.NO AHMET AKSU ŞUBE MÜDÜRÜ Süleymaniye Camii İSMAİL GÜVEN 50.Yıl Camii 1 Cumhuriyet Camii EYYUP İSLAMOĞLU CEZAEVİ VAİZİ Beş Eylül Camii

Detaylı

ÇANTA VE KIRTASİYELER ONİKİŞUBAT TAN

ÇANTA VE KIRTASİYELER ONİKİŞUBAT TAN ÇANTA VE KIRTASİYELER ONİKİŞUBAT TAN Kahramanmaraş Merkez İlçe Onikişubat Belediyesi, 124 okulda 6 bin ilkokul birinci sınıf öğrencisine çanta ve kırtasiye malzemesi dağıttı. Başkan Mahçiçek, Çocuklar,

Detaylı

T.C. BAġBAKANLIK Diyanet ĠĢleri BaĢkanlığı Sayı : 12373329/302.99/10716 31/10/2014 Konu :Umre Görevli Seçimine ĠliĢkin Hususlar

T.C. BAġBAKANLIK Diyanet ĠĢleri BaĢkanlığı Sayı : 12373329/302.99/10716 31/10/2014 Konu :Umre Görevli Seçimine ĠliĢkin Hususlar ...VALĠLĠĞĠNE (Ġl Müftülüğü) Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2015 yılı umre mevsiminde de Başkanlığımız ve Başkanlığımızın denetim ve gözetimi altında umre turu düzenleyen seyahat acentaları organizasyonlarına

Detaylı

ORDU İL MÜFTÜLÜĞÜ 2016 YILI 1. DÖNEM (OCAK-ŞUBAT-MART) ÜÇ AYLIK VAAZ VE İRŞAT PROGRAMI

ORDU İL MÜFTÜLÜĞÜ 2016 YILI 1. DÖNEM (OCAK-ŞUBAT-MART) ÜÇ AYLIK VAAZ VE İRŞAT PROGRAMI 1 01.01.2016 CUMA MUSTAFA KOLUKISAOĞLU İL MÜFTÜSÜ ATİKİBRAHİM PAŞA C. Ö.ÖNCE SORUMLU BİR VARLIK OLAN İNSAN 01.01.2016 CUMA SEYFULLAH ÇAKIR MÜFTÜ YARD. KÖPRÜBAŞI C. Ö.ÖNCE SORUMLU BİR VARLIK OLAN İNSAN

Detaylı

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI E-BÜLTEN

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI E-BÜLTEN UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI E-BÜLTEN AĞUSTOS 2016 YIL 1 SAYI 18 09.09.2016 1 UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI E-BÜLTEN SAYI:18 UTSO KOSGEB DESTEKLERİNE DEVAM EDİYOR (03/08/2016) Uzunköprü Ticaret

Detaylı

E-BÜLTEN. twiitter.com/edremitticaret

E-BÜLTEN. twiitter.com/edremitticaret ETO YENİ BAŞKANI COŞKUN SALON U, İDA EĞİTİM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ VE AKBANK A.Ş. EDREMİT ŞUBE MÜDÜRÜ TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDULAR. İda Eğitim Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı;Zehra

Detaylı

T.C. GAZİANTEP VALİLİĞİ İl Milli Eğitim Müdürlüğü

T.C. GAZİANTEP VALİLİĞİ İl Milli Eğitim Müdürlüğü T.C. GAZİANTEP VALİLİĞİ İl Milli Eğitim Müdürlüğü GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILIULUSAL VE RESMİ BAYRAMLAR İLE MAHALLİ KURTULUŞ GÜNLERİ, ATATÜRK GÜNLERİ, TARİHİ GÜNLER

Detaylı

OSMANİYE KAHRAMANMARAŞLILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ.

OSMANİYE KAHRAMANMARAŞLILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ. OSMANİYE KAHRAMANMARAŞLILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ. Osmaniye de yaşayan Kahramanmaraş lılar tarafından kurulan Osmaniye Kahramanmaraşlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği nin

Detaylı

Sivas ı Turizm Profesyonelleriyle Buluşturuyoruz. 06-09 Kasım 2014 TÜRSAB İstanbul Bölgesi Acentaları Sivas Tanıtım Gezisi

Sivas ı Turizm Profesyonelleriyle Buluşturuyoruz. 06-09 Kasım 2014 TÜRSAB İstanbul Bölgesi Acentaları Sivas Tanıtım Gezisi Sivas ı Turizm Profesyonelleriyle Buluşturuyoruz 06-09 Kasım 2014 TÜRSAB İstanbul Bölgesi Acentaları Sivas Tanıtım Gezisi İlimizin turizm potansiyelinin tanıtılması, öne çıkarılması ve turizm gelirlerinden

Detaylı

2015 YILI 3. DÖNEM ÜÇ AYLIK VAAZ- IRŞAT PROGRAMI. 20.7.2015 Pazartesi Öğleden Önce Şevket ŞİMŞEK Uzman Vaiz Kapucu Camii

2015 YILI 3. DÖNEM ÜÇ AYLIK VAAZ- IRŞAT PROGRAMI. 20.7.2015 Pazartesi Öğleden Önce Şevket ŞİMŞEK Uzman Vaiz Kapucu Camii VAAZIN 2015 YILI 3. DÖNEM ÜÇ AYLIK VAAZ- IRŞAT PROGRAMI VAİZİN TARİHİ GÜNÜ VAKTİ ADI SOYADI ÜNVANI GÖREV YAPACAĞI YER KONUSU 20.7.2015 Pazartesi Öğleden Önce Şevket ŞİMŞEK Uzman Vaiz Kapucu Camii PEYGAMBERİMİZİN

Detaylı

BASKETBOL GENÇ ERKEKLERDE ADIM ADIM FİNALE

BASKETBOL GENÇ ERKEKLERDE ADIM ADIM FİNALE BASKETBOL GENÇ ERKEKLERDE ADIM ADIM FİNALE 2015-2016 Öğretim yılı Basketbol Liseli Genç Erkekler B Ligi müsabakaları 08.02.2016 Pazartesi günü başladı. Müsabakalara fırtına gibi başlayan takımımız namağlup

Detaylı

CRAZY DESIGNED CLOTHES SHOW

CRAZY DESIGNED CLOTHES SHOW CRAZY DESIGNED CLOTHES SHOW Okul Öncesi öğrencilerimiz, velileriyle birlikte tasarladıkları birbirinden çılgın giysileri sergiledikleri defilede hem çok eğlendiler hem de öğrendikleri İngilizce yapıları

Detaylı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın, Saray Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini Ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın, Saray Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini Ziyareti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın, Saray Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini Ziyareti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur

Detaylı

AYDIN İL MÜFTÜLÜĞÜ 2016 YILI 1. DÖNEM VAAZ VE İRŞAT PROGRAMI

AYDIN İL MÜFTÜLÜĞÜ 2016 YILI 1. DÖNEM VAAZ VE İRŞAT PROGRAMI 1 MEHMET ASLAN İL MÜFTÜ YARD. YAVUZ SULTAN SELİM C. ZEKERİYA ÇALLI İL MÜFTÜ YARD. RAMAZANPAŞA CAMİİ UĞUR KOCABAŞ İL MÜFTÜ YARD. EMİR SULTAN CAMİİ HULUSİ KÖMÜRCÜOĞLU İL MÜFTÜ YARD. EVLİYA ÇELEBİ CAMİİ EFELER

Detaylı

İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI YASAL DAYANAĞI. Ġlçe Milli Eğitim Müdürü

İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI YASAL DAYANAĞI. Ġlçe Milli Eğitim Müdürü T.C ERFELEK KAYMAKAMLIĞI 2013 YILI TOPLANTILAR TAKVİMİ İLÇE İDARE KURULU 5442 Sayılı Ġl Ġdaresi Kanunu KOORDİNATÖR KURULUŞ Ġlçe Yazı ĠĢleri Müdürlüğü lık Makam Odası Her Haftanın ÇarĢamba Günleri(Gündemde

Detaylı

18 KASIM PAZARTESİ İZMİR GÜNDEMİ. -Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı - Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü

18 KASIM PAZARTESİ İZMİR GÜNDEMİ. -Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı - Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü 18 KASIM PAZARTESİ İZMİR GÜNDEMİ -Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı - Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü Maddeye Değil, Hayata Bağlan Bağımlılık yaşının sürekli düşmesi üzerine, toplumda bağımlılıkla

Detaylı

Benim naçiz vücudum elbet toprak olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Benim naçiz vücudum elbet toprak olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Benim naçiz vücudum elbet toprak olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. K. Atatürk VAKİT ÇİZELGESİ ÇELENK SUNMA TÖRENİ Tarih:10.11.2013 Yer :Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Meydanı Atatürk

Detaylı

Başbakan Yıldırım, 39. TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği ne gelen çocukları kabul etti

Başbakan Yıldırım, 39. TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği ne gelen çocukları kabul etti Başbakan Yıldırım, 39. TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği ne gelen çocukları kabul etti Nisan 20, 2017-11:17:00 Başbakan Binali Yıldırım, Çankaya Köşkü'nde, 26 ülkeden, "39. TRT Uluslararası 23 Nisan

Detaylı

GÜMÜŞHANE YE 40 DAMLA Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen 'Damla Projesi' kapsamında 23-30

GÜMÜŞHANE YE 40 DAMLA Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen 'Damla Projesi' kapsamında 23-30 GÜMÜŞHANE YE 40 DAMLA Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen 'Damla Projesi' kapsamında 23-30 Ekim tarihleri arasında, 16 farklı ülkeden 28 yabancı

Detaylı

Bir Kadın 3 Sanat Sergisi açıldı

Bir Kadın 3 Sanat Sergisi açıldı Bir Kadın 3 Sanat Sergisi açıldı Muğla Valisi Amir Çiçek in katılımı ile Menteşe Belediyesi nin katkıları ile Konakaltı Kültür Merkezi nde gerçekleştirilen törenle sanatçı Eda Özdemir in Bir Kadın Üç Sanat

Detaylı

2014 YILI KUTLU DOĞUM HAFTASI SEMPOZYUMU HZ. PEYGAMBER VE İNSAN YETİŞTİRME DÜZENİMİZ

2014 YILI KUTLU DOĞUM HAFTASI SEMPOZYUMU HZ. PEYGAMBER VE İNSAN YETİŞTİRME DÜZENİMİZ 1 2014 YILI KUTLU DOĞUM HAFTASI SEMPOZYUMU HZ. PEYGAMBER VE İNSAN YETİŞTİRME DÜZENİMİZ DÜZENLEYEN Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü SEMPOZYUMUN GEREKÇESİ Yüce Allah, tekamül ve gelişime

Detaylı

BASIN YAYIN BİRLİĞİ OCAK-ŞUBAT 2015 ETKİNLİK BÜLTENİ

BASIN YAYIN BİRLİĞİ OCAK-ŞUBAT 2015 ETKİNLİK BÜLTENİ BASIN YAYIN BİRLİĞİ OCAK-ŞUBAT 2015 ETKİNLİK BÜLTENİ 1. 2014 Türkiye Kitap Pazarı İstatistikleri Açıklandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı ISBN Ajansı, Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürlüğü ve Yayımcı Meslek

Detaylı

ICMME-2017 Matematik ve Matematik Eğitimi Uluslararası Konferansı Şanlıurfa da Yapıldı

ICMME-2017 Matematik ve Matematik Eğitimi Uluslararası Konferansı Şanlıurfa da Yapıldı ICMME-2017 Matematik ve Matematik Eğitimi Uluslararası Konferansı Şanlıurfa da Yapıldı Her yıl matematikçileri, matematik eğitimcilerini, eğitim uygulamasını yapan öğretmen ve öğrencileri, ayrıca kamuda

Detaylı

NİSAN 2014. KONYA İLİ KONYA GENÇLİK MERKEZİ 2014 YILI 3 AYLIK (Nisan-Mayıs- Haziran) FAALİYET RAPORU

NİSAN 2014. KONYA İLİ KONYA GENÇLİK MERKEZİ 2014 YILI 3 AYLIK (Nisan-Mayıs- Haziran) FAALİYET RAPORU NİSAN 2014 KONYA İLİ KONYA GENÇLİK MERKEZİ 2014 YILI 3 AYLIK (Nisan ) FAALİYET RAPORU AY HAFTA 2013 FAALİYET PLANINIZA GÖRE BU HAFTA FAALİYETLERİNİZ İletişim Akademi Projesi 2 (Uygulamalı İletişim, Etkili

Detaylı

AĠLE VE DĠNĠ REHBERLĠK BÜROSU ETKĠNLĠKLERĠ

AĠLE VE DĠNĠ REHBERLĠK BÜROSU ETKĠNLĠKLERĠ T.C. EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ AĠLE VE DĠNĠ REHBERLĠK BÜROSU ETKĠNLĠKLERĠ EDİRNE 2014 Edirne İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu faaliyetlerini aşağıda ki başlık altında değerlendirebiliriz; 1-Belirli

Detaylı

ROMANYA KÖSTENCE TİCARET ODASI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

ROMANYA KÖSTENCE TİCARET ODASI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ ROMANYA KÖSTENCE TİCARET ODASI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ Eskişehir Ticaret Odası nın küresel vizyonuna güç katmak kentimizdeki iş adamlarına yeni hedef pazarlar sağlamak amacıyla 24 Mart Perşembe günü Romanya

Detaylı

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ BU HAFTA ÜNLÜ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY A AYDIN BAKIŞLAR KONFERANS DİZİSİNİN İKİNCİ OTURUMUNU GERİDE BIRAKTI.

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ BU HAFTA ÜNLÜ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY A AYDIN BAKIŞLAR KONFERANS DİZİSİNİN İKİNCİ OTURUMUNU GERİDE BIRAKTI. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ BU HAFTA ÜNLÜ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY A AYDIN BAKIŞLAR KONFERANS DİZİSİNİN İKİNCİ OTURUMUNU GERİDE BIRAKTI. İstanbul Aydın Üniversitesi Türkiye Araştırmaları Merkezi nin

Detaylı

AĠLE VE DĠNĠ REHBERLĠK BÜROSU ETKĠNLĠKLERĠ

AĠLE VE DĠNĠ REHBERLĠK BÜROSU ETKĠNLĠKLERĠ T.C. EDİRNE İL MÜFTÜLÜĞÜ AĠLE VE DĠNĠ REHBERLĠK BÜROSU ETKĠNLĠKLERĠ EDĠRNE 2014 Edirne Ġl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu faaliyetlerini aģağıdaki baģlıklar altında değerlendirebiliriz; 1-Belirli

Detaylı

MAMMA MIA. Lise İngilizce Drama Kulübü nden bir ilk daha

MAMMA MIA. Lise İngilizce Drama Kulübü nden bir ilk daha MAMMA MIA Lise İngilizce Drama Kulübü nden bir ilk daha Her yıl geleneksel olarak bir oyun çıkarmayı hedeflediğimiz kulübümüzde bu sene dünyanın en ünlü müzikali olma özelliği taşıyan MAMMA MIA yı sergiledik.

Detaylı

T.C. SORGUN KAYMAKAMLIĞI İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü... MÜDÜRLÜĞÜNE SORGUN

T.C. SORGUN KAYMAKAMLIĞI İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü... MÜDÜRLÜĞÜNE SORGUN T.C. SORGUN KAYMAKAMLIĞI İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sayı : 62220638/774-E.5138454 18.05.2015 Konu: Haziran 2015 Mesleki Çalışmalar Kurul Onayları.... MÜDÜRLÜĞÜNE SORGUN İlgi : DÖGM. nün 04/05/201S tarihli

Detaylı

Haftalı NİSAN Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!

Haftalı NİSAN Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun! K A Y I O K U L L A R I Haftalı 17-21 NİSAN 2017 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı coşkuyla kutladık. Yarının aydınlık geleceği olan

Detaylı

HAVRAN BELEDİYEBAŞKANLIĞI 2016 YILI EKİMAYIFAALİYET RAPORU

HAVRAN BELEDİYEBAŞKANLIĞI 2016 YILI EKİMAYIFAALİYET RAPORU HAVRAN BELEDİYEBAŞKANLIĞI 2016 YILI EKİMAYIFAALİYET RAPORU A-KİLİT PARKE TAŞI İLE YOL YAPIM-ÇEVRE DÜZENLEMESİ VE PARK YAPIMI HİZMETLERİ : 1- İlçemize bağlı Çamdibi mahallesi 277-378-232-260-303-236-237-331-

Detaylı

UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ SERTİFİKA TÖRENİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNDA YAPILDI

UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ SERTİFİKA TÖRENİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNDA YAPILDI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ SERTİFİKA TÖRENİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNDA YAPILDI 31.12.2013 Ordu Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, KOSGEB ve İŞKUR işbirliğinde düzenlenen Girişimcilik

Detaylı

Kayıt Dışı İstihdamla İlgili Proje Ödülleri Sahiplerine Verildi

Kayıt Dışı İstihdamla İlgili Proje Ödülleri Sahiplerine Verildi Kayıt Dışı İstihdamla İlgili Proje Ödülleri Sahiplerine Verildi SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANI YADİGAR GÖKALP İLHAN: -KAYIT DIŞI İSTİHDAMLA İLGİLİ HER BİREYİN VE TOPLUMUN BİR TAKIM ÇALIŞMALARDA BULUNMASI

Detaylı

Başbakan Yıldırım, Piri Reis Ortaokulu nda karne dağıtım törenine katıldı

Başbakan Yıldırım, Piri Reis Ortaokulu nda karne dağıtım törenine katıldı Başbakan Yıldırım, Piri Reis Ortaokulu nda karne dağıtım törenine katıldı Haziran 17, 2016-1:22:00 Başbakan Yıldırım, "Terör örgütünün telkinlerine gençlerimiz asla ve asla itibar etmesinler. Onlar bizim

Detaylı

KİŞİSEL BİLGİLER. İlyas CANİKLİ. Yrd. Doç. Dr. Temel İslam Bilimleri

KİŞİSEL BİLGİLER. İlyas CANİKLİ. Yrd. Doç. Dr. Temel İslam Bilimleri KİŞİSEL BİLGİLER Adı-Soyadı: İlyas CANİKLİ Unvan: Yrd. Doç. Dr. Doğum Yeri ve Yılı: Samsun-Terme/ 1966 Bölüm: Temel İslam Bilimleri Tel: 0530 9576891 E-Posta: icanikli@mynet.com; ilyascanikli@gmail.com

Detaylı

BİMEKS B.B.Bodrumspor a Teknoloji Sponsoru Oldu

BİMEKS B.B.Bodrumspor a Teknoloji Sponsoru Oldu BİMEKS B.B.Bodrumspor a Teknoloji Sponsoru Oldu B.B. Bodrumspor ile Ortakent Yahşi mahallesinde bulunan Bimeks Teknoloji Mağazaları arasında sponsorluk anlaşması yapıldı. B.B. Bodrumspor un Gümbet Mahallesinde

Detaylı

Bin Yıllık Musiki Kültürümüze Katkı Sunuyoruz. 14 Ocak 2014 Kürdilihicazkâr Faslı Beraber ve Solo Şarkılar Konseri

Bin Yıllık Musiki Kültürümüze Katkı Sunuyoruz. 14 Ocak 2014 Kürdilihicazkâr Faslı Beraber ve Solo Şarkılar Konseri Bin Yıllık Musiki Kültürümüze Katkı Sunuyoruz 14 Ocak 2014 Kürdilihicazkâr Faslı Beraber ve Solo Şarkılar Konseri Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren AKM Klasik Türk Sanat Müziği Korosunun Şef Mitat

Detaylı

TOKAT İL MÜFTÜLÜĞÜ 2015 YILI RAMAZAN AYI ÖZEL İRŞAT PROGRAMI VAAZ SİSTEMİ

TOKAT İL MÜFTÜLÜĞÜ 2015 YILI RAMAZAN AYI ÖZEL İRŞAT PROGRAMI VAAZ SİSTEMİ S.N. ADI VE SOYADI ÜNVANI VAAZ YAP CAMİ TOKAT İL MÜFTÜLÜĞÜ 2015 YILI RAMAZAN AYI ÖZEL İRŞAT PROGRAMI VAAZ SİSTEMİ 1 Ahmet ERDEM İl Müftüsü ALİPAŞA C. MERKEZİ 2 Doç.Dr. Hüseyin ÇELİK Öğr. Gör. BEHZAT C.

Detaylı

SGK 4. Olağan Genel Kurulu ÇSG Bakanı Süleyman Soylu nun Başkanlığında Gerçekleştirildi

SGK 4. Olağan Genel Kurulu ÇSG Bakanı Süleyman Soylu nun Başkanlığında Gerçekleştirildi SGK 4. Olağan Genel Kurulu ÇSG Bakanı Süleyman Soylu nun Başkanlığında Gerçekleştirildi Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) 4. Olağan Genel Kurulu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı(ÇSGB) Süleyman Soylu nun ev

Detaylı

ÇANAKKALE İLİ GELİBOLU İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ 2016 YILI 1. DÖNEM (OCAK-ŞUBAT-MART) VAAZ VE İRŞAD PROGRAMI

ÇANAKKALE İLİ GELİBOLU İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ 2016 YILI 1. DÖNEM (OCAK-ŞUBAT-MART) VAAZ VE İRŞAD PROGRAMI Sıra No ÇANAKKALE İLİ GELİBOLU İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ 2016 YILI 1. DÖNEM (OCAK-ŞUBAT-MART) VAAZ VE İRŞAD PROGRAMI VAAZ EDENİN VAAZIN ADI SOYADI ÜNVANI YERİ TARİHİ GÜNÜ VAKTİ KONUSU Dr. İbrahim ÖZLER İlçe Müftüsü

Detaylı

24 Kasım Öğretmenler Günü Beykoz'da Coşkuyla Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Beykoz'da Coşkuyla Kutlandı 24 Kasım Öğretmenler Günü Beykoz'da Coşkuyla Kutlandı Sabancı Öğretmenevi, Akşam Sanat Okulu Salonu'nda gerçekleşen Öğretmenler Günü, Saygı duruşu ve İstiklal Marş'ımızın okunması ile başladı. 1 / 7 Emekli

Detaylı

KURBAN BAYRAMI TATİLİ

KURBAN BAYRAMI TATİLİ 09-20 Eylül 2013 İLKÖĞRETİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ 1.SINIF ÖĞRENCİLERİ ORYANTASYON EĞİTİMİ 01 Ekim 2013 Salı DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ KUTLAMALARI REHBERLİK HİZMETLERİ YÜRÜTME KURULU 1. TOPLANTISI 04 Ekim 2013 Cuma

Detaylı

ORDU İL MÜFTÜLÜĞÜ 2015 YILI 2. DÖNEM (NİSAN-MAYIS-HAZİRAN) ÜÇ AYLIK VAAZ VE İRŞAT PROGRAMI

ORDU İL MÜFTÜLÜĞÜ 2015 YILI 2. DÖNEM (NİSAN-MAYIS-HAZİRAN) ÜÇ AYLIK VAAZ VE İRŞAT PROGRAMI 1 M.Süleyman KAYIŞ VAİZ AKYAZI MH. C. Ö.ÖNCE TEVBE VE İSTİĞFAR Raşit DEMİR VAİZ KARŞIYAKA MH. MERKEZ C. Ö.ÖNCE TEVBE VE İSTİĞFAR Mustafa FIRAT VAİZ AZİZİYE (YALI) C. Ö.ÖNCE TEVBE VE İSTİĞFAR ZEYNEP TEKİN

Detaylı

ODA YÖNETİM KURULU FAALİYETLERİ

ODA YÖNETİM KURULU FAALİYETLERİ ODA YÖNETİM KURULU FAALİYETLERİ 18.04.2017 30.05.2017 19. DÜNYA RUS MEDYA TEMSİLCİLERİ KONFERANSINA EV SAHİPLİĞİ YAPTIK-24-25 NİSAN 2017 HER YIL FARKLI BİR ÜLKEDE GERÇEKLEŞTİRİLEN DÜNYA RUS MEDYA TEMSİLCİLERİ

Detaylı

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ HUTBE OKUMA YARIŞMASI UYGULAMA ESASLARI

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ HUTBE OKUMA YARIŞMASI UYGULAMA ESASLARI MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ HUTBE OKUMA YARIŞMASI UYGULAMA ESASLARI A. Amaç Milli eğitimin amaçlarına uygun olarak Anadolu imam hatip lisesi öğrencilerinin;

Detaylı

ORGANLARI 5 KİŞİYE HAYAT VERDİ

ORGANLARI 5 KİŞİYE HAYAT VERDİ Organ bağışı BODRUM BAHÇEŞEHİR KOLEJİ NDE ORGAN BAĞIŞI VE NAKLİ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ Bodrum Bahçeşehir Koleji Ortaokul öğrencileri, Fen ve Teknoloji dersi kapsamında Bodrum Acıbadem Hastanesi Anestezi

Detaylı

T.C. ODUNPAZARI MÜFTÜLÜĞÜ KUTLU DOĞUM HAFTASI PROGRAMLARI

T.C. ODUNPAZARI MÜFTÜLÜĞÜ KUTLU DOĞUM HAFTASI PROGRAMLARI T.C. ODUNPAZARI MÜFTÜLÜĞÜ KUTLU DOĞUM HAFTASI PROGRAMLARI ~ 1 ~ HUZURLU VE MUTLU BİR AİLE İÇİN SİZLERİ DE BEKLİYORUZ. KUTLU DOĞUM MESAJI Bir Kutlu Doğum Haftasına daha ulaşmış bulunuyoruz. 1989 yılından

Detaylı

SON DÖNEM OSMANLI MÜTEFEKKİRLERİ ve AHLAK ANLAYIŞLARI

SON DÖNEM OSMANLI MÜTEFEKKİRLERİ ve AHLAK ANLAYIŞLARI SON DÖNEM OSMANLI MÜTEFEKKİRLERİ VE AHLÂK ANLAYIŞLARI T A R T I Ş M A L I İ L M Î T O P L A N T I -Program / Davetiye- 22-23 Ekim 2016 Cumartesi - Pazar Cumartesi Sabah: Düzce Ü. Cumhuriyet Konferans Salonu

Detaylı

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE İL KURULLARININ ÇALIŞMA USUL VE ESASLARI

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE İL KURULLARININ ÇALIŞMA USUL VE ESASLARI UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE İL KURULLARININ ÇALIŞMA USUL VE ESASLARI 1. Amaç Uyuşturucu ile Mücadele İl Kurullarının amacı, uyuşturucu ile mücadele sürecinde mevcut durumu tespit etmek ve hazırlanan eylem

Detaylı

T.C. ESKİŞEHİR VALİLİĞİ İl Millî Eğitim Müdürlüğü ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM KURUMLARI EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI ÇALIŞMA TAKVİMİ

T.C. ESKİŞEHİR VALİLİĞİ İl Millî Eğitim Müdürlüğü ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM KURUMLARI EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI ÇALIŞMA TAKVİMİ 1 2 3 4 Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında 2012-2013 Öğretim Yılı Öğrenci Kayıtları: a) Başvurular 11-22 Haziran 2012 b) Seçici komisyon tarafından kayıtları yapılacak çocukların tespiti 25 Haziran 2012 c)

Detaylı

7. dönem çalışma raporu ÜYE TOPLANTILARI. EMO Kocaeli Şubesi

7. dönem çalışma raporu ÜYE TOPLANTILARI. EMO Kocaeli Şubesi ÜYE TOPLANTILARI 60 Gebze de Temsilcilik Ve Üye Toplantısı Gerçekleştirildi 24 Şubat 2012 7. Dönem yönetim kurulu 24 Şubat Cuma günü Gebze temsilciliği üyeleriyle bir araya geldi. Buluşmada Şube Başkanı

Detaylı