Daha iyi bir yaşam için BULUŞMA NOKTASI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Daha iyi bir yaşam için BULUŞMA NOKTASI"

Transkript

1 Yaşamlarını bedensel engelli olarak veya yürümekte zorluk çekerek sürdürmek zorunda kalan vatandaşlarımızın, gündelik yaşamlarındaki ulaşımı kolaylaştırmak için DEVAS ASANSÖR ailesi olarak merdiven tipi dikey Hidrolik veya vida mili tahrikli engelli platformlarımızı siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyarız. İmalatını yaptığımız tüm ürünlerimiz TS_EN_81_41 CE sertifikalı ve 2 yıl montaj ve işçilik hatalarına karşı garantilidir. Sistemlerimiz 3065 sayılı V.U.K nın 17/4-S maddesine istinaden KDV'den muaf tutulmuştur. Daha iyi bir yaşam için BULUŞMA NOKTASI

2 HYD_A Dar Alanlarda Geniş Çözümler Açık ENGELLİ PLATFORMU Okul, Camii, Otel, Rehabilitasyon Merkezleri, Mağazalar ve 180 cm den küçük yükseltilerin olduğu her yerde kullanılabilmektedir. İç mekan ve dış mekanda rahatlıkla uygulanabilen HYD-A engelli platformu, AISI 304 Kalite paslanmaz krom kaplamasıyla nem, yağmur, kar ve rutubetten etkilenmemektedir. Alüminyum stor panjur ile platform altı güvenliği sağlanmış güvenle kullanabileceğiniz tasarımlar. Tahrik Tipi : Hidrolik / Vidalı Max. Kapasite : 315 kg Max Seyir : 1800 Max Hız : 0,15 m/sn Çalışma Prensibi : 2:1 / 1:1 Makina Dairesi Kapı : Yarı Otomatik (opsiyonel Tam Oto.) Kapı ebatı : 900x800 (genişlik x yükseklik) Kuyu Dibi Platform iç ölçü : 1000x1200 (genişlik x derinlik) Platform dış ölçü : 1500 x 1250 (genişlik x derinlik) Güç Kaynağı : 220 / 380 volt Körük : Alüminyum Stor Panjur EMNİYET Kaçak akım koruma, aşırı yük valfi, aşırı basınç valfi, manuel/otomatik acil indirme, hortum patlama valfi, platform altı mekanik dayama, 12 V kumanda paneli, acil stop, görme engelliler için braille alfabeli buton, vatman veya acces kumanda modülü, geri düşmeyi engelleyen otomatik rampa veya istege baglı otomatik bariyer ile TS EN 81_41 CE makine direktifi güvenlik kurallarına uygun olarak imal edilmektedir.

3 HYD_BK Gözünüz Arkada Kalmasın KAPALI ENGELLİ PLATFORMU ve Poz Numaralı Sonsuz vida veya hidrolik tahrikli Kapalı Engelli Platformları, Üst geçitler, Villa, ev, otel, alış-veriş merkezi ve asansör için hazırlanmış bir kuyusu bulunmayan, sonradan asansör yapılması gereken her yerde kullanılabilecek sık tasarıma sahip bir engelli platformudur. Genellikle 3 durağa kadar olan yerlerde güvenlikle kullanılan HYD-BK engelli platformu, uygulandığı yapıya estetik ve zengin bir görünüm sağlar. İç mekan ve dış mekanda rahatlıkla uygulanabilen HYD-BK engelli platformu, AISI 304 Krom, Elektrostatik boyalı sac, lamine cam veya alüminyum kompozit kaplamasıyla nem, yağmur, kar ve rutubetten etkilenmez. Hidrolik veya Sonsuz vida tahrikli olarak üretilmekte, hız kontrol ünitesi ile sessiz ve uzun ömürlüdür. Tahrik Tipi Max. Kapasite Max Seyir Max Hız Çalışma Prensibi Makina Dairesi Kapı Kapı ebadı Kuyu Dibi Platform iç ölçü Platform dış ölçü Güç Kaynağı : Sonsuz Vidalı / Hidrolik : 315 kğ : 9000 : 0,15 m/sn : Sonsuz Vida / 1:1-2:1 Endirekt : Yarı Otomatik (Dairesel Tam Oto.) : 900x2000 ( 95/16/EC) : 1140x1470 : 1600x1600 : 220 / 380 volt ç EMNİYET Kaçak akım koruma, iç buton totman ve dış buton kolektif kumanda, aşırı yük valfı, aşırı basınç valfı, manüel/otomatik acil indirme, hortum patlama valfi, platform altı mekanik dayama, 12 V kumanda paneli, acil stop, görme engelliler için Braille alfabeli buton, alarm, fan, interkom, vatman veya Access kumanda modülü, emniyet somunlu ve emniyet somunu sensoru ile TS EN 81_41 CE standartlarında imal edilmektedir.

4 Teknik Bilgiler

5 HYD_B Kısa Sürede Ekonomik Çözümler Üretir AÇIK ENGELLİ PLATFORMU Poz Numaralı Açık Engelli Platformları, Okul, Camii, Otel, Rehabilitasyon Merkezleri, Mağazalar ve kurulum alanı dar olan her yerde kullanılabilmektedir. Düşük maliyeti ve az yer kaplaması sebebiyle müşterilerimizin en çok tercih ettiği üründür. İç mekan ve dış mekanda rahatlıkla uygulanabilen HYD-B engelli platformu, AISI 304 Kalite paslanmaz krom kaplamasıyla nem, yağmur, kar ve rutubetten etkilenmez. Hidrolik veya Sonsuz Vida tahrikli olarak imal edilmektedir. Tahrik Tipi : Hidrolik / Vidalı Max Kapasite : 315 kg Max Seyir : 3000 Hız : 0,15 m/sn Çalışma Prensibi : 2:1 / 1:1 Makina Dairesi Kapı : Yarı Otomatik (opsiyonel Tam Oto.) Kapı ebatı : 900x800 (genişlik x yükseklik) Kuyu Dibi Platform iç ölçü : 1000x1200 (genişlik x derinlik) Platform dış ölçü : 1250 x 1250 (genişlik x derinlik) Güç Kaynağı : 220 / 380 volt Körük : Opsiyonel EMNİYET Kaçak akım koruma, totman kumanda, aşırı yük valfı, aşırı basınç valfı, manüel/otomatik acil indirme, hortum patlama valfı, platform altı mekanik dayama, 12 V kumanda paneli, acil stop, görme engelliler için Braille alfabeli buton, vatman veya Access kumanda modülü, geri düşmeyi engelleyen otomatik rampa veya isteğe bağlı otomatik bariyer ile TS EN 81_41 CE makine direktifi güvenlik kurallarına uygun olarak imal edilmektedir.

6 Teknik Bilgiler

7 Her Basamak Bizi Başarının Zirvesine Taşır Merdiven Platformu Merdiven Asansörü için hiçbir şekilde kuyu va alanı olmayan alanlarda ister merdiven ister platform şeklinde kullanabileceğiniz, çok fonksiyonlu bir Merdiven Platformu dur. Max seyir mesafesi 80 cm ye kadar olan merdiven yüksekliklerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kuyu gereksinimi olmayan (Kuyusuz Asansör) her türlü yapıya uygun tasarımlar yapılarak yapının estetiğini bozmaması sağlanır. Her yapıya uygun Engelli Asansörleri projesi oluşturularak imalatı yapılabilir. Yatay Merdiven Platformu Taşıma Kapasitesi : Kg. Hareket Hızı : 0,07-0,13m/s. Platform ölçüler (Standart) : 1050 x 850, 860 x 710, 860 x 650 Maks. çıkış açısı : 0 45 arası meyiller Ağırlıklar : Platform 155 Kg., Ray 15 Kg./m. Motor : 0,35 KW. Elektrik Bağlantısı : 230 V / 50 HZ Seyahat Mesafesi : Max. 40 m. Ray Rengi : Aluminyum (9006) Hareket mekanizması : Sertleştirilmiş silindirik makaralar. Montaj edilebilecek yerler : Açık veya kapalı mekanlar Merdiven Açısı Kapasite 0º 30º arası 300 Kg. 31º 35º arası 250 Kg.

8 HYD_PLUS Size Özel Estetik Tasarımlar HYD-PLUS VİLLA ASANSÖRÜ Villa, ev, otel, alış-veriş merkezi ve asansör için hazırlanmış bir kuyusu bulunmayan, sonradan asansör yapılması gereken her yerde kullanılabilecek A sınıfı asansördür. Genellikle 3 durağa kadar olan yerlerde güvenlikle kullanılan HYD-PLUS villa asansörü, uygulandığı yapıya estetik ve zengin bir görünüm sağlar. Kişiye veya yapıya özel tasarımları ve üstün konforu ile kullanıcıları tarafından her zaman tam not almış olan bu ürün fiyatıyla da şaşırtmayı başarmıştır. Tahrik Tipi : Hidrolik Max. Kapasite : 630 kğ Max. Seyir : 9000 Hız : 0,15-1,00 m/sn Çalışma Prensibi : 2:1 Makina Dairesi Kapı : Yarı Otomatik (opsiyonel Tam Oto.) Kapı ebatı : 900x2000 (genişlik x yükseklik) Kuyu Dibi : 170 Platform iç ölçü : İstege özel Platform dış ölçü : İstege özel Güç Kaynağı : 220 / 380 volt EMNİYET Yumusak Kalkıs ve durus, Kaçak akım koruma, aşırı yük valfi, aşırı basınç valfi, platform altı mekanik dayama, manuel/otomatik acil indirme, hortum patlama valfi, 24 V kumanda paneli, acil stop, görme engelliler için braille alfabeli buton, kabin altı 5 nokta hassas swich, otomatik kat ve kabin kapısı ile EN 81-2 A+3 güvenlik kurallarına uygun olarak imal edilmektedir.

9 HYD_AR Dünyanın Yükü Bizim Omuzlarımızda OTO PLATFORM ASANSÖRÜ Özel servisler, otoparklar, fabrikalar için özel tasarlanmış olan HYD-AR araba asansörü, az yer kaplar, çok is yapar. Kuyu çukuru esilemeyen yerlerde ''L'' tipi platformları ile minimum yer kaplar. Bakım gerektirmeyen yataklama sistemi ile parça aşınmaları ve bakım maliyeti sorununu ortadan kaldırmıştır. Tahrik Tipi Max. Kapasite : Hidrolik / Motorlu : 4000 kğ Max. Seyir : 9000 Max Hız : 0,15 - m/sn Çalışma Prensibi : 2:1 Makina Dairesi Kapı : Yarı Otomatik Kapı ebatı :2200x2500 (genişlik x yükseklik) Kuyu Dibi :1500 Platform iç ölçü :2500x5200 Platform dış ölçü :3000x5250 Güç Kaynağı : 380 volt EMNİYET Yumuşak Kalkış ve duruş, Kaçak akım koruma, aşırı yük valfı, aşırı basınç valfı, manüel/otomatik acil indirme, hortum patlama valfi, 24 V kumanda paneli, acil stop, opsiyonel uzaktan kumanda, otomatik kat ve kabin kapısı ile 2006/42/AT makine emniyet direktifi güvenlik kurallarına uygun olarak imal edilmektedir.

10 SIPARIS FORMU Tarih :.../.../... FİRMA BİLGİLERİ ŞANTİYE BİLGİLERİ FİRMA ADI... PROJE ADI... FİRMA ADRESİ... PROJE ADRESİ TEL...FAX... TEL...FAX... MAİL... MAİL... YETKİLİ... YETKİLİ... PROJE BİLGİLERİ PROJE TÜRÜ MODEL DURAKLARA GÖRE KAPI AÇILMA DURUMLARI KONUT... HYD-A... OKUL... HYD-B DURAK 2. DURAK FABRİKA... HYD-PLUS... A A KAMU... HYD-BK... OTEL... HYD-AR... DİĞER... HYD-YK... D B D B KULLANIM ALANI İÇ MEKAN... DIŞ MEKAN... C C 3. DURAK 4. DURAK YERLEŞİM YERİ ÖZELLİKLERİ A A GENİŞLİK... DERİNLİK... SON KAT D B D B YÜKSEKLİĞİ... SEYİR MESA... DURAK C C SAYISI... KAPI SAYISI... KUYU DİBİ MESAFESİ... KAPLAMA RAL CAM KROM KOMPOZİT KAPI TİPİ MANUEL OTOMATİK OTOMATİK KURTARMA VAR VAR YOK KARTLI GİRİŞ YOK UZAKTAN KUMANDA VAR YOK

İmalatını yaptığımız tüm ürünlerimiz CE sertifika belgeli ve 2 yıl montaj ve işçilik hatalarına karşı garantilidir.

İmalatını yaptığımız tüm ürünlerimiz CE sertifika belgeli ve 2 yıl montaj ve işçilik hatalarına karşı garantilidir. Sayın Yetkili ; Yaşamlarını bedensel engelli olarak veya yürümekte zorluk çekerek sürdürmek zorunda kalan vatandaşlarımızın gündelik yaşamlarındaki ulaşımı kolaylaştırmak için DEVAS ASANSÖR ailesi olarak

Detaylı

Meeting Point For More. Qualified Life... Daha İyi Bir Yaşam İçin Buluşma Noktası... Engelsiz Yaşam Üniteleri

Meeting Point For More. Qualified Life... Daha İyi Bir Yaşam İçin Buluşma Noktası... Engelsiz Yaşam Üniteleri Meeting Point For More Qualified Life... Daha İyi Bir Yaşam İçin Buluşma Noktası... S H E HYDRODENT GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN Tahrik Tipi : Motorlu Max. Kapasite : 125 kg Max Hız : 0,15 m/sn Kuyu Dibi :

Detaylı

YAPI İŞLERİ ASANSÖR VE TESİSATI BİRİM FİYAT VE TARİFLERİ

YAPI İŞLERİ ASANSÖR VE TESİSATI BİRİM FİYAT VE TARİFLERİ T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI Yüksek Fen Kurulu Başkanlığı Sayı: 16 YAPI İŞLERİ ASANSÖR VE TESİSATI BİRİM FİYAT VE TARİFLERİ 2014 GENEL HÜKÜMLER VE AÇIKLAMALAR 1- fiyatlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığının

Detaylı

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri Otomatik Kapı Sistemleri Endüstriyel ürünler ve yapı otomasyon olmak üzere yapı sektörünün iki önemli kolunda faaliyet gösteren EKS Otomatik Kapı, gelişen teknolojisi ve hizmet anlayışı ile birçok projeyi

Detaylı

Otomatik Giriş Sistemleri

Otomatik Giriş Sistemleri Otomatik Giriş Sistemleri Otomatik Kayar Kapılar Güvenlikli Kapılar / Giriş Kontrollü Kapılar İç Mekan Cam Bölme Sistemleri Döner Kapılar Kanat Açma Mekanizmaları 2 Otomatik Giriş Sistemleri İçindekiler

Detaylı

Yüksek Hızlı Endüstriyel Kapılar Yüksek Hız Otomatik Kontrol Maksimum Koruma

Yüksek Hızlı Endüstriyel Kapılar Yüksek Hız Otomatik Kontrol Maksimum Koruma Yüksek Hızlı Endüstriyel Kapılar Yüksek Hız Otomatik Kontrol Maksimum Koruma 1 Yüksek Hızlı Kapılar İç Mekan Kapıları Sarmal Kapılar / Paw-Roll Konveyör Kapıları Robot Kabin Kapıları / Paw-Robo Fermuarlı

Detaylı

26. BÖLÜM ENGELSİZ YAŞAM ALANLARINA ÖZEL DONANIMLAR 26.0 / 26.17

26. BÖLÜM ENGELSİZ YAŞAM ALANLARINA ÖZEL DONANIMLAR 26.0 / 26.17 . BÖLÜM ENGELSİZ YAŞAM ALANLARINA ÖZEL DONANIMLAR.0 /.17 ENGELSİZ YAŞAM ALANLARINA ÖZEL DONANIMLAR WC Aksesuarları Bilgi...1 WCaksesuarları...2-.3 Kapı kol ve kilit sistemleri, kapı durdurucuları, pivot

Detaylı

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr VİZYON ACP YAPI ELEMANLARI on beş yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip

Detaylı

Makine Dairesiz (MRL) Asansör Green Lift Fluitronik

Makine Dairesiz (MRL) Asansör Green Lift Fluitronik GMV teknolojisi ile çalışan 50.000 den fazla asansör uygulaması Makine Dairesiz (MRL) Asansör Green Lift Fluitronik 01/01/2012 tarihinden itibaren Avrupa da son muayenelerde zorunlu olacak EN.81.2 A3 standartı

Detaylı

The Elevator Escalator and Elektronics Company The Elevator Cabins and Push Button Manufacture. Asansör & Yürüyen Merdiven

The Elevator Escalator and Elektronics Company The Elevator Cabins and Push Button Manufacture. Asansör & Yürüyen Merdiven The Elevator Escalator and Elektronics Company The Elevator Cabins and Push Button Manufacture Asansör & Yürüyen Merdiven İÇİNDEKİLER KABİNLER - Elevator Cars Kristal Kabin... 3 Toleda Kabin... 5 Golden

Detaylı

Engelsiz Bina ve Araç Erişim Çözümleri

Engelsiz Bina ve Araç Erişim Çözümleri Engelsiz Bina ve Araç Erişim Çözümleri 1. Bina içi ve Dışı Erişim Çözümleri - A) Dikey Asansörler - B) Platform Engelli Asansörleri - C) Koltuk Tipi Engelli Asansörleri - D) Kısa Mesafe Portatif Engelli

Detaylı

mimari çözüm atölyesi

mimari çözüm atölyesi mimari çözüm atölyesi ALÜMİNYUM DOĞRAMA VE GİYDİRME CEPHE SİSTEMLERİ www.cepheyapi.com facebook.com/cepheyapisistemleri kurumsal hakkımızda Cephe Yapı; mimari uygulamalara çözümler sunmaktadır. Isı yalıtımlı

Detaylı

www.akopark.com Otopark sorununa Akopark çözümü

www.akopark.com Otopark sorununa Akopark çözümü Otopark sorununa Akopark çözümü 1 Akopark hakkında Dünyada ve ülkemizde, büyük kent merkezlerinde sürekli artan nüfusla orantılı olarak çoğalan araç sayısı, günden güne otopark sorunlarını arttırmakta

Detaylı

w w w. p a r a n t e z y a p i. c o m. t r

w w w. p a r a n t e z y a p i. c o m. t r w w w. p a r a n t e z y a p i. c o m. t r 1 VİZYONUMUZ Parantez Yapı, Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışması, sosyal sorumluluğu,profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30 Otomatik Yana Açılır Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatİk Kayar Kapılar MS30/SLD Otomatik Kayar

Detaylı

T.C. ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ

T.C. ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ ASANSÖR AVAN PROJE VE ASANSÖR AVAN PROJE İLE İLGİLİ DİĞER PROJELERDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR Yapı Ruhsatı almak üzere hazırlanan mimari, yapı aplikasyon, statik, sıhhi tesisat, asansör, ısı yalıtım,

Detaylı

Eşit yaşam hakkı, herkes için erişilebilir alanlar oluşturmaktır. www.medlis.com.tr

Eşit yaşam hakkı, herkes için erişilebilir alanlar oluşturmaktır. www.medlis.com.tr Eşit yaşam hakkı, herkes için erişilebilir alanlar oluşturmaktır. Ortopedik Engelli Erişim Uygulamaları Görme ve İşitme Engelli Erişim Uygulamaları 1. Bina Erişim Çözümleri 1. Hissedilebilir Yüzey Uygulamaları

Detaylı

KOMPLE ASANSÖR ÇÖZÜMLERI

KOMPLE ASANSÖR ÇÖZÜMLERI KOMPLE ASANSÖR ÇÖZÜMLERI İçindekiler Kinetek Asansör Paketleri 2 9 ürüyen Merdiven Paketleri 10 11 ürüyen ol Paketleri 12 13 Kabin ve Girişleri 14 15 Kapılar ve Tavan Aydınlatmaları 16 17 Kabin ve Kat

Detaylı

SoftEdge kapılar-çarpma testlerinde onaylanmış, sağlam. Hızlı açılır kapanır PVC kapılar. Ekonomik lojistik çözüm için komple sistem

SoftEdge kapılar-çarpma testlerinde onaylanmış, sağlam. Hızlı açılır kapanır PVC kapılar. Ekonomik lojistik çözüm için komple sistem // SoftEdge kapılar-çarpma testlerinde onaylanmış, sağlam Hızlı açılır kapanır PVC kapılar Ekonomik lojistik çözüm için komple sistem 2 Normal ortam sıcaklığındaki şeffaf görüntü alanı ve derin soğutma

Detaylı

Fan Coil Cihazları Otel, tatil köyü, hastane, okul ve iş merkezleri gibi hizmet binaları, Apartman ve siteler gibi toplu konut projeleri,

Fan Coil Cihazları Otel, tatil köyü, hastane, okul ve iş merkezleri gibi hizmet binaları, Apartman ve siteler gibi toplu konut projeleri, Fan Coil Cihazları Otel, tatil köyü, hastane, okul ve iş merkezleri gibi hizmet binaları, Apartman ve siteler gibi toplu konut projeleri, Daire, villa, yazlık, ofis ve mağaza gibi bireysel kullanımlar

Detaylı

Asansörler çalışma prensipleri ve konstrüksiyon gereği, transport tekniğinde kesikli çalışan transport makinalarıdır. Kesikli çalışan transport

Asansörler çalışma prensipleri ve konstrüksiyon gereği, transport tekniğinde kesikli çalışan transport makinalarıdır. Kesikli çalışan transport Asansörler Asansörler çalışma prensipleri ve konstrüksiyon gereği, transport tekniğinde kesikli çalışan transport makinalarıdır. Kesikli çalışan transport makinaları bir periyod (mesala bir gün) içinde

Detaylı

Fan Coil Cihazları Otel, tatil köyü, hastane, okul ve iş merkezleri gibi hizmet binaları, Apartman ve siteler gibi toplu konut projeleri,

Fan Coil Cihazları Otel, tatil köyü, hastane, okul ve iş merkezleri gibi hizmet binaları, Apartman ve siteler gibi toplu konut projeleri, Fan Coil Cihazları Otel, tatil köyü, hastane, okul ve iş merkezleri gibi hizmet binaları, Apartman ve siteler gibi toplu konut projeleri, Daire, villa, yazlık, ofis ve mağaza gibi bireysel kullanımlar

Detaylı

E10 - EcoVimec Platform Asansörü Teknik Bilgileri

E10 - EcoVimec Platform Asansörü Teknik Bilgileri E10 - EcoVimec Platform Asansörü Teknik Bilgileri İnsan Taşıma Maksadıyla Tasarlanmış Makine Dairesiz Platform Asansör Sistemi Sertifikalar Acil durum Emniyet dişlisi için TÜV onayı mevcuttur Kapı Kilitleri

Detaylı

DİŞLİSİZ MAKİNELİ MAKİNE DAİRESİZ ASANSÖR

DİŞLİSİZ MAKİNELİ MAKİNE DAİRESİZ ASANSÖR DİŞLİSİZ MAKİNELİ MAKİNE DAİRESİZ ASANSÖR KLEEMANN ÇÖZÜMLERİ KOMPLE ASANSÖR SİSTEMLERİ Komple Hidrolik/Mekanik makine daireli asansörler Arion Hydro MRL (Hidrolik makine dairesiz asansör) Atlas Traction

Detaylı

EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş. Kimdir?

EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş. Kimdir? 3. SYF EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş. Kimdir? EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş, 2002 yılında İtalyan REEL S.R.L ve Türk ortaklığı şeklinde faaliyetlerine başlayan REEL Otomasyon firmasının unvan ve vizyon değişikliği

Detaylı

Türkiye de üretime mekanik sarkaçlı bimbam saat imalatı ile başlayan Tansa, quartz saatlerin gelişmesi ve mekanik saatlerin demode olmasıyla birlikte

Türkiye de üretime mekanik sarkaçlı bimbam saat imalatı ile başlayan Tansa, quartz saatlerin gelişmesi ve mekanik saatlerin demode olmasıyla birlikte www.tansa.com.tr Türkiye de üretime mekanik sarkaçlı bimbam saat imalatı ile başlayan Tansa, quartz saatlerin gelişmesi ve mekanik saatlerin demode olmasıyla birlikte yeni arayışlara girmiş ve turnike

Detaylı

Otomatik yana kayar kapılar için otomasyon sistemleri

Otomatik yana kayar kapılar için otomasyon sistemleri Otomatik yana kayar kapılar için otomasyon sistemleri DITEC otomatik yana kayar kapılar Konfor, güvenlik, prestij, hijyen, görünüş, access kontrol ve klima bulunan alanlarda optimum enerji tüketimi: bütün

Detaylı

1.1. DÜŞEY TRANSPORT SİSTEMLERİNİN SINIFLANDIRILMASI

1.1. DÜŞEY TRANSPORT SİSTEMLERİNİN SINIFLANDIRILMASI GİRİŞ Düşey transport sistemleri, asansörler ve yürüyen merdivenler olmak üzere iki ana grupta toplanabilir. Asansör, yolcuların ve yüklerin bir düzeyden başka bir düzeye taşıyan sistemdir. Asansörleri,

Detaylı

Genel Ürün Kataloğu 2012

Genel Ürün Kataloğu 2012 Genel Ürün Kataloğu 2012 Tesisat Sektörümüzde Köklü Bir Üretici ALFEN Üretim ve yönetim merkezi İstanbul da yerleşik Alfen A.Ş. ülkemizin köklü ve yenilikçi firmalarından biridir. 30 yılı aşkın bir süredir

Detaylı

Sanayi tipi sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri

Sanayi tipi sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri YENİ Toplu garaj sarmal kapı / sarmal kepenk sistemi TGT Sanayi tipi sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri Güvenilir ve ağır kullanım koşullarına dayanıklı 2 Hörmann marka kalitesi 4 Sürdürülebilir

Detaylı