Mutfak Mobilyaları. Kitchen Furniture 2012

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Mutfak Mobilyaları. Kitchen Furniture 2012"

Transkript

1 Mutfak Mobilyaları Kitchen Furniture 2012

2

3 Kale Kitchen Furniture 1 İçindekiler / Index GİRİŞ INTRODUCTION ELFİN LOTUS MENTA MENTA & CHERVIL EDERA HERBA & TAMARIN PAPAYA & TIMO HERBA - Kırmızı / Red HERBA - Krem & Yeşil / Cream & Green KAMILLE ANETO & DAPHNE LINUM NERA SALVIA ALARIA ORRIS MUTFAK KAPAK MODELLERİ / KITCHEN DOOR MODELS TEZGAH ARASI CAM MOZAİK VE SERAMİK MODELLERİ / KITCHEN TOP GLASS MOSAIC AND CERAMIC MODELS

4 2 Kale Mutfak Mobilyaları Mutfakların Yeni Tanımı: Kale Mutfak Mobilyaları Kale Grubu, tecrübesini ve gücünü modern bir mutfak anlayışı ile birleştirdi. Hayatın tüm güzelliklerini toplayan, yaşayan ve yaşatan mutfaklar, şimdi Kale Mutfak Mobilyaları ile evinize giriyor, mutfağınıza değer katıyor. Mutfakta dilediğiniz görünüm; dinamik tasarımları, size özel çözümleri ve kalite güvencesiyle Kale mutfaklarda hayat buluyor. Akıllı detaylar, estetik çizgiler, canlı renkler ve genç bir ruhla bezenmiş yepyeni mutfaklar... Kale Mutfak Mobilyaları, dilediğiniz renk ve yüzey seçenekleriyle hem zevkinize hem evinize uyum sağlayan, hayallerinizi süsleyen mutfaklar sunuyor. Fonksiyonelliği ve konforuyla hayatınızı kolaylaştıran, sevdiklerinizle beraber keyfini süreceğiniz bu özel mutfaklar, artık evlerinizin çekim merkezleri Şimdi içeri girme vakti! Kale Mutfak Mobilyaları Hakkında Kale Grubu'nun yatırımı ile Bandırma'da m 2 açık ve m 2 kapalı alan üzerine kurulan Kale Mutfak Mobilya Tesisleri, ileri teknoloji üretim hatları ile yıllık modül ve mutfak üretim kapasitesine sahiptir. Teknolojinin en son yeniliklerini kullanarak üretim yapan Kale Mutfak Mobilyaları, insan sağlığını tehlikeye atmayan E1 normundaki malzemeler kullanarak, çevre ve insan faktörünü her zaman ön planda tutuyor. Kale Showroomlarında teşhir ve satışa sunulan Kale Mutfak Mobilyaları, 31 adet kapak seçeneği, 70 adet renk ve yüzey alternatifi, 440 adet modülü ile dilediğiniz kombinasyonları yaratarak hayalinizdeki mutfağa kavuşabilmeniz için size özel çözümler sunuyor. Siparişten satış sonrası hizmetlerine, en ince ayrıntısına kadar planlanan bir servis anlayışını ilke edinen Kale Mutfak Mobilyaları, ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede sunma hedefiyle hizmet veriyor. Kale Grubu güvencesi Uluslararası kalite standartları Akıllı detaylar Yenilikçi tasarım anlayışı Fonksiyonel sistemler Ergonomik çözümler Kişiye özel uygulama hizmeti Satış sonrası destek Geniş model seçenekleri

5 Kale Kitchen Furniture 3 A New Definition of Kitchens: Kale Kitchen Furniture The Kale Group combines experience, power and a modern understanding of the kitchen. With Kale Kitchen Furniture you'll find dynamic designs, tailor-made solutions, and quality assurance that add value to your house and beauty to your life. Your new kitchen will have smart details, aesthetically-pleasing lines, lively colors and a youthful spirit. Best of all, Kale Kitchen Furniture offers desirable designs that adapt to both your taste and to your house. A special kitchen that has both comfort and functionality is the perfect spot to spend time with loved ones. And thanks to Kale Kitchen Furniture, your new kitchen will become the center of attention in your house. Now, it is time to enter! About Kale Kitchen Furniture Established by the Kale Group in an area with an open space of 100,000m 2 and a closed space of 15,000m 2 in Bandırma, Kale Kitchen Furniture Facilities has an annual production capacity of 150,000 modules and 30,000 kitchens. Using the latest innovations in production technology, Kale Kitchen Furniture uses the materials in E1 norm, and always prioritizes the safety of humans and the natural environment. Exhibited and sold in Kale Showrooms, Kale Kitchen Furniture offers tailor-made solutions in order to provide you with a dream kitchen. You can create yours out of 31 door options, 70 different color and coating surface alternatives and 440 modules. Kale Kitchen Furniture develops a thorough plan that covers from the time you order to the after-sales assistance, with the goal of offering the highest level of product and customer service. Kale Group assurance International quality standards Smart details Innovative design understanding Functional systems Ergonomic solutions Tailor-made application service After sales support Wide range of model options

6 4 Kale Mutfak Mobilyaları / Elfin Elfin Parlak ve mat renk alternatifleriyle her türlü zevke hitap eden Elfin serisi, farklı kombinasyonlar yaratmanın en ekonomik şeklini sunuyor. Alt kapak ölçülerine göre değişen entegre kulplar ile üst ve boy kapaklarda tek akslı olarak kullanılan mat kulplar, modern bir mutfak stili yaratmayı sağlıyor. The Elfin series appeals to all tastes with gloss and opaque color options, and offers the most cost-efficient way of creating combinations. It brings a modern kitchen style with integrated handles for different lower cabinet doors and single-axled opaque handles for upper and full-length doors.

7 Kale Kitchen Furniture / Elfin 5

8 6 Kale Mutfak Mobilyaları / Elfin

9 Kale Kitchen Furniture / Elfin 7

10 8 Kale Mutfak Mobilyaları / Lotus Lotus Zarif bir mutfağa sahip olmayı hayal edenler için tasarlanan Lotus serisi, yedi parlak renk alternatifiyle görselliği en üst düzeyde tutuyor. Düz ve parlak yüzeyli akrilik kapaklar, modern formlarla şekillenerek Lotus serisine hayat veriyor. Şık ve yalın bir mutfakta keyifli zaman geçirmek isteyenler, aradıklarını Lotus serisinde fazlasıyla bulacaklar. Designed for elegance. The Lotus series puts visual quality at the forefront with seven gloss color alternatives. Flat and gloss surfaced acrylic doors take shape with modern forms to create the basis of the Lotus series. The Lotus series offers you more than an enjoyable kitchen with its chic but modest design.

11 Kale Kitchen Furniture / Lotus 9

12 10 Kale Mutfak Mobilyaları / Elfin

13 Kale Kitchen Furniture / Lotus 11

14 12 Kale Mutfak Mobilyaları / Menta Menta Yaratıcılığı sizin için Menta serisinde özgür bıraktık. Kapaklardaki kulpsuz düz yüzey, sadeliği ve modernliği maksimum seviyede yaşatıyor. Beyaz lake kapaklar içerisinden akan füme camlar, estetik algısını Menta serisi ile özgün kılıyor. We have unleashed creativity for you in the Menta series. The smooth surface without handles on the doors maximizes simplicity and modernity. Smoked glass panes flow out of the white lacquered doors giving the Menta series an original aesthetic perception.

15 Kale Kitchen Furniture / Menta 13

16 14 Kale Mutfak Mobilyaları / Menta Kapaklardaki beyaz parlak lake ve füme cam ile yakalanan mükemmel renk uyumu, beyaz akrilik tezgah ve ada bölümünde kullanılan füme akrilik tezgahta da devam ediyor. Çekmece ve boy dolaplarda kullanılan iç aksesuarlar, ışıklı raflar ile fonksiyonelliği üst düzeye taşıyor. The exquisite harmony of color captured with the shiny white lacquer on the doors and the smoked glass continues in the white acrylic countertop and the smoked acrylic countertop used on the island. The interior accessories used in the drawers and tall cabinets maximize functionality with lighted shelves.

17 Kale Kitchen Furniture / Menta 15

18 16 Kale Mutfak Mobilyaları / Menta & Chervil Menta&Chervil Farklı dokuların tasarımdaki özgün çizgisi... Menta & Chervil serisi, kapak modelleri ve renk seçenekleriyle estetiğin, ada çözümü ve iç aksesuarlarıyla pratikliğin en zevkli kullanımını sunuyor. Size sadece damak zevkinizi dünya mutfaklarıyla yarıştırmak kalıyor. The novel style of different textures in design... The Menta & Chervil series offers the most delightful application of practicality with the aesthetics of its door models and color selections and its island solutions and interior accessories. All you have to do is turn yourself loose and let your taste buds compete with world cuisine.

19 Kale Kitchen Furniture / Menta & Chervil 17

20 18 Kale Mutfak Mobilyaları / Menta & Chervil Beyaz parlak lake ve meşe kaplama kapakları, kendinden kulpları ve ışıklı raflarıyla mutfakta estetik bir şölen yaratan Menta &Chervil serisi, detaylarıyla da fark yaratıyor. The Menta & Chervil series creates an aesthetic feast in the kitchen with lighted shelves, integrated handles and shiny white lacquer and oak-veneer doors, providing distinctive style with attention to detail.

21 Kale Kitchen Furniture / Menta & Chervil 19

22 20 Kale Mutfak Mobilyaları / Edera Edera Sarmaşıkların, doğadan yaşam alanınıza estetik dokunuşlarla taşınması... Farklı stilleri bir araya getirerek, özel üretim teknolojileriyle oluşturulan bir koleksiyon Detaylardaki özenli ve titiz ayrıntıların simgesi; Edera serisi Desenli siyah parlak lake ve düz beyaz parlak lake kapaklarıyla eşsiz bir ahenk yaratan Edera serisi, modern kulpları ve düz beyaz akrilik tezgahı ile ferah bir atmosfer sunuyor.

23 Kale Kitchen Furniture / Edera 21

24 22 Kale Mutfak Mobilyaları / Edera

25 Kale Kitchen Furniture / Edera 23 Üst dolap alt tablalarında kullanılan aydınlatmalar tezgahın her köşesine ışık tutuyor. Çekmece içlerindeki tabaklık ve kaşıklık sistemleri mutfağınızda istediğiniz düzeni kurmanızı sağlıyor. İleri teknolojiyle tasarlanmış üst kapak açılımları da kullanım kolaylığı getiriyor. The lighting installed in the bottom of the upper cabinets illuminates the entire counter. The plate and silverware system in the drawers allow you to organize your kitchen the way you want it. The upper doors were designed with advanced technology and the way they open makes them easy to use.

26 24 Kale Mutfak Mobilyaları / Herba & Tamarin Herba&Tamarin Vivaldi'nin unutulmaz eseri "Dört Mevsim" gibi, her dönemin vazgeçilmez stili... Üst dolaplardaki kare form, mekanın ve ürünlerin arasındaki enerji akışına uygun olacak şekilde biçimlenerek iddialı ve şık bir tasarım ortaya çıkarıyor. Alt ve boy dolaplarda kullanılan gömme kulplar, tasarımın bütünlüğünü sağlıyor. The indispensable style for every season, just like Vivaldi s unforgettable work The Four Seasons. The square shape of the upper cabinets results in a stylish and assertive design by allowing the flow of energy between the room and the product. The recessed handles used in the lower cabinets and tall cabinets help integrate the design.

27 Kale Kitchen Furniture / Herba & Tamarin 25

28 26 Kale Mutfak Mobilyaları / Herba & Tamarin Parlak krem lake ile teak kaplamanın uyumu, zarafeti ve doğallığı sunuyor. Konik aydınlatma, krem akrilik tezgah ve dolap arasının yanı sıra ahşap kaşıklık ve yarım boy köşe mekanizmasıyla da işlevselliğin tanımını kişiselleştiriyor. The harmony achieved with shiny crème lacquer and teak veneer is both elegant and natural. Cone-shaped lighting, crème acrylic countertop and cabinet recess combined with a wooden silverware tray and half-length corner mechanism gives functionality a personal touch.

29 Kale Kitchen Furniture / Herba & Tamarin 27

30 28 Kale Mutfak Mobilyaları / Papaya & Timo Papaya&Timo Geleceğin çizgilerini, yumuşak dokunuşlarla yaşatan tasarımıyla adeta bir mutfak sanatı... Ufkun kızıllığını mutfaklarınıza taşıdık. Parlak siyah cam kapaklar ve cam kapak pürüzsüzlüğündeki pelesenk alt kapaklar, hayallerinizi mutfağınıza yansıtıyor. Kitchen art with modern lines, a design that adds a soft touch to life... We have brought the redness of the horizon to your kitchen. The Santos rosewood doors on the bottom, which are as smooth as glass, and the shiny, black glass doors makes your dream for your kitchen come true.

31 Kale Kitchen Furniture / Papaya & Timo 29

32 30 Kale Mutfak Mobilyaları / Papaya & Timo

33 Kale Kitchen Furniture / Papaya & Timo 31

34 32 Kale Mutfak Mobilyaları / Herba Herba Kırmızı / Red Kırmızının dayanılmaz sıcaklığı, çeliğin şıklığıyla bezendi. Herba serisi; dinç, genç ve çağdaş çizgilerle her yönden çok farklı... Her zaman şık, zarif ve estetik. The irresistible warmth of red adorned with the elegance of steel. The Herba series with its young, robust and modern style is unique in every way It is always elegant, classy and aesthetic.

35 Kale Kitchen Furniture / Herba 33

36 34 Kale Mutfak Mobilyaları / Herba Mutfağın genel tasarımındaki kusursuzluk, kullanılan aydınlatma sisteminde ve kulplarda da devam ediyor. Boy dolaplardaki tel raf aksesuarı, depolama için geniş ve düzenli alanlar sunuyor. The flawless design apparent throughout the kitchen continues in the lighting system and handles. The wire shelf accessories in the tall cabinets provide spacious and organized areas for storage.

37 Kale Kitchen Furniture / Herba 35

38 36 Kale Mutfak Mobilyaları / Herba Herba Krem & Yeşil / Cream & Green Doğanın en ihtişamlı renkleri Herba serisinde buluştu... Parlak yeşilin ve parlak kremin eşsiz uyumundan doğan Herba serisi, düz krem akrilik tezgahıyla şıklığın tanımını sil baştan yazıyor. 54cm lik aydınlatmalı duvar panosuyla verimli bir aydınlatma çözümü sunarken, şık kulp detayıyla da tasarım iddiasını koruyor. The most magnificent colors of nature come together in the Herba series The Herba series consists of the peerless harmony of bright green and bright crème and rewrites the definition of style with a smooth crème countertop. It offers an efficient solution to illumination with a 54cm wall lighting panel while maintaining design distinction with stylish handles.

39 Kale Kitchen Furniture / Herba 37

40 38 Kale Mutfak Mobilyaları / Herba

41 Kale Kitchen Furniture / Herba 39

42 40 Kale Mutfak Mobilyaları / Kamille Kamille Pürüzsüz cam gibi lake kapaklar son teknoloji ile el değmeden üretiliyor. Özenle seçilmiş renkleriyle pozitif enerji yayan Kamille serisi, hayatı içinde keyifli zaman geçireceğiniz özgün bir yere dönüştürüyor. Işıklı raflar, ada tezgahında eviye ve masa kullanımında işlevsel çözümlerle mutfağınızın her köşesine değer katıyor. The lacquered doors, which are as smooth as glass, are manufactured with state of the art technology and never touched by hand. The Kamille emits positive energy with carefully chosen colors, transforming life into a unique place where you will spend many delightful hours. The lighted shelves, the sink in the island countertop and functional solutions for utilizing the table add value to every corner of your kitchen.

43 Kale Kitchen Furniture / Kamille 41

44 42 Kale Mutfak Mobilyaları / Kamille Boy kiler ve çekmece içi tabaklık sistemleri ile mutfağınızın düzeni kontrol altında. Dolap altlarında kullanılan ışıklı raflar hem estetiği hem de işlevselliği birlikte sunuyor. The tall pantry and the plate system inside the doors help organize the kitchen. The lighted shelves used in the lower cabinets offer both an esthetic and functional element.

45 Kale Kitchen Furniture / Kamille 43

46 44 Kale Mutfak Mobilyaları / Aneto & Daphne Aneto&Daphne Doğa tüm güzelliğiyle mutfaklara taşınıyor... Alt ve boy kapakları mat meşe PVC, üst kapakları koyu kahve, mat lake olan Aneto & Daphne serisi, kusursuzluğun tarifi gibi... Nature comes to the kitchen in all its beauty The Aneto & Daphne series is like a recipe for perfection with lower and tall doors in matte oak, and dark brown upper doors with a matte lacquer textured melanin veneer.

47 Kale Kitchen Furniture / Aneto & Daphne 45

48 46 Kale Mutfak Mobilyaları / Aneto & Daphne Aneto & Daphne serisi; farklı ölçülerdeki kulp uygulamaları, üçgen aydınlatması, kahve akrilik tezgahı ve sürgülü çöp kovası gibi işlevsel detayları size sunuyor. The Aneto & Daphne series features offset, angled handles, triangle lighting, a brown acrylic countertop and a sliding trashcan, introducing the subtleties of nature to the room.

49 Kale Kitchen Furniture / Aneto & Daphne 47

50 48 Kale Mutfak Mobilyaları / Linum Linum Linum serisi, doğal ahşabın sıcaklığını, zevkinize göre farklı renk ve desen seçeneklerini ekonomik avantajlarla sunuyor. The Linum series offers the warmth of natural wood, as well as a variety of color and pattern selections to suit both your taste and your budget.

51 Kale Kitchen Furniture / Linum 49

52 50 Kale Mutfak Mobilyaları / Linum Zarif çizgileriyle yalın; köşe ve cam store sistemi ile ergonomik ve pratik. Her şey elinizin altında... Simple with elegant lines, it is ergonomic and practical with corner and glass store systems. Everything at your fingertips

53 Kale Kitchen Furniture / Linum 51

54 52 Kale Mutfak Mobilyaları / Nera Nera Nera, ada ünitesi ve zengin modülleri ile fonksiyonel bir tasarımın rahatlığını sunuyor ve yatay çizgili kapak formu ile mutfağa dinamizm katıyor. Lake ve PVC yüzeylerin çeşitli renklerde kombinasyonu ile yaratılan bu sıra dışı mutfak, zengin seçenekleriyle tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlıyor. İnce tasarım detaylarıyla alüminyum, cam ve ahşabın mükemmel uyumunu sergileyen Nera, stil sahibi modern evlerde enerji dolu bir mutfak yaratıyor. An island unit and rich modules offer functional kitchen solutions, while the horizontal lined door form brings a dynamic aesthetic. This extraordinary room is created with a combination of lacquered and PVC surfaces in various colors, so you can use its rich selections to reflect your personal style. Nera's design details of aluminum, glass, and wood bring balance to the room, creating a modern living space that is full of energy.

55 Kale Kitchen Furniture / Nera 53

56 54 Kale Mutfak Mobilyaları / Salvia Salvia Salvia, klasik mutfak anlayışının günümüz ihtiyaçları doğrultusunda yorumlandığı huzur dolu bir ortam yaratıyor. Eskitilmiş ahşap görünümü ve cam kapakları ile geleneksel yaşam tarzından esintiler taşıyan Salvia, bugünün mutfaklarına geçmişin paylaşım dolu ruhunu taşıyor. Katlanır kapakları ve zengin modülleri ile kullanım kolaylığı sağlayan Salvia, Amerikan ceviz kaplaması ile öne çıkıyor. Akrilik tezgahı için farklı renk ve yüzey seçeneklerinin sunulduğu bu dinlendirici mutfak, keyifli bir ev ortamı yaratmak isteyenler için ideal bir seçim. Salvia creates a peaceful environment in which the classical kitchen is interpreted in accordance with today's requirements. Bearing traces of tradition with its aged wooden appearance and glass doors, Salvia comes to life with an American hickory coat. Folding doors and rich modules offer ease of use, while color and surface options for the acrylic counters lend a personal touch. This soothing kitchen is an ideal choice for those who want to create a joyful house environment.

57 Kale Kitchen Furniture / Salvia 55

58 56 Kale Mutfak Mobilyaları / Alaria Alaria Kendine özgü modern çizgilerin süslediği lake dolaplar, yatay formuyla bu özel şıklığa hacim kazandırırken, sıcacık paylaşımlar için yer açıyor. Hem estetiği hem sunduğu konfor ile Alaria, özgün ve yenilikçi bir tarzın temsilcisi. Paslanmaz çelik tezgâhı ile hijyen ve şıklığı bir arada sunan Alaria, birbirinden ayrı yıkama ve pişirme bölümlerinde konforlu ve pratik çalışmaya imkân sağlıyor. Through its material selection, elegant lines, and simple design, Alaria is a dynamic and innovative kitchen option with components that meet the both aesthetic and comfort standards. Lacquered cupboards embellished by modern lines that are unique to Alaria add volume to the horizontal shape. A stainless steel counter is both hygienic and chic, and separate washing and cooking stations create a comfortable, yet practical, cooking space.

59 Kale Kitchen Furniture / Alaria 57

60 58 Kale Mutfak Mobilyaları / Orris Orris Dünyada ilk defa Kaleseramik tarafından üretilen 1m eninde, 3m boyunda ve 3mm inceliğindeki Kalesinterflex seramik kapaklarıyla alışılmışın çok ötesinde bir görünüm sunan Orris, evlerinde farklılık yaratmak isteyenlerin yeni tercihi. Kumlamalı ve düz alüminyum çerçeveli kapak alternatiflerinin çok özel renk seçenekleriyle sunulduğu Orris, sade formu ile her eve uyum gösterebilen bir yapıya sahip. With an appearance that is way beyond the ordinary with its Kalesinterflex ceramic doors (1m in width, 3m in length, and 3mm in thickness), Orris is the new choice for people who want to differentiate their homes. Offering sandblasted and smooth aluminium framed door alternatives as well as a special color palette, Orris simple form has the ability to adapt to every house.

61 Kale Kitchen Furniture / Orris 59

62 60 Kale Mutfak Mobilyaları / Mutfak Kapak Modelleri

63 Kale Kitchen Furniture / Kitchen Door Models 61 MUTFAK KAPAK MODELLERİ Kitchen Door Models

64 62 Kale Mutfak Mobilyaları / Mutfak Kapak Modelleri ALARIA Mat Lake / Matte Lacquered KCB0224 R01 Beyaz White R10 Açık Gri Light Grey ANETO Mat Lake / Matte Lacquered KHD0160, KHD0192 KHD0224, KHD0320 R01 Beyaz White R02 İnci Beyazı Pearl White R11 Gri Kahve Grey Brown R14 Krem Cream ANETO Mat PVC / Matte PVC KHD0160, KHD0192 KHD0224, KHD0320 P13 Beyaz White P10 Krem Cream P12 Erik Plum P04 Wenge Wenge CELERI Mat PVC / Matte PVC KFL0192 P10 Krem Cream P12 Erik Plum P04 Wenge Wenge

65 Kale Kitchen Furniture / Kitchen Door Models 63 CHERVIL Doğal Kaplama / Natural Veneered A14 Alpi Meşe Alpi Oak A12 Alpi Wenge Alpi Wenge Kapak kendinden kulpludur. Door with integrated handle. DAPHNE Parlak PVC / High Gloss PVC KAE0320 KSM0256, KSM0352 KSM0512, KSM0640 KAG0160, KAG0192 KAG0224, KAG0320 KAG0448 KSH0160 KHS160L, KHS160R P08 Beyaz White P09 Krem Cream P07 Bordo Maroon KCB0224 KHS160O KEP0224 KIN0128 DAPHNE Mat PVC / Matte PVC P13 Beyaz White P05 Dişbudak Ash Tree P10 Krem Cream P27 Mat Meşe Matte Oaken KAE0320 KSM0256, KSM0352 KSM0512, KSM0640 KAG0160, KAG0192 KAG0224, KAG0320 KAG0448 KSH0160 KHS160L, KHS160R P04 Wenge Wenge P02 Kahve Brown P03 Tobacco Tobacco P26 Teak Teak KCB0224 KHS160O KEP0224 KIN0128 P12 Erik Plum P11 Ceviz Walnut P24 Bakır Copper P25 Kaşmir Cashmere

66 64 Kale Mutfak Mobilyaları / Mutfak Kapak Modelleri EDERA Desenli Parlak Lake / Patterned High Gloss Lacquered KAE0320 HR01 Beyaz White HR07 Siyah Black ELFIN Laminat / Laminated EL01 Parlak Beyaz Gloss White EL02 EL03 Parlak Krem Mat Beyaz Gloss Cream Matte White EL04 Mat Krem Matte Cream KEP0224 KHD0160, KHD0192 KHD0224, KHD0320 KCB0224 KSMM224 EL06 Parlak Teak Gloss Teak EL07 EL05 Parlak Meşe Parlak Abanoz Gloss Oaken Gloss Ebony KAG0160, KAG0192 KAG0224, KAG0320 KAG0448 Alt kapaklar entegre kulpludur, sadece boy ve üst kapaklar için kulp alternatifi vardır. Lower doors have integrated handles, only upper and full-length doors have handle options. ERA Mat PVC / Matte PVC KCV0160 KEP0224 P05 Dişbudak Ash Tree P10 Krem Cream P11 Ceviz Walnut P03 Tobacco Tobacco GRENADE Mat Lake / Matte Lacquered R01 Beyaz White R02 İnci Beyazı Pearl White R14 Krem Cream R10 Açık Gri Light Grey KAE0320 KSM0256, KSM0352 KSM0512, KSM0640 KAG0160, KAG0192 KAG0224, KAG0320 KAG0448 KSH0160 KHS160L, KHS160R R07 Bordo Maroon R11 Gri Kahve Grey Brown R15 Koyu Kahve Dark Brown R03 Gri Bej Grey Beige KCB0224 KHS160O KEP0224 KIN0128

67 Kale Kitchen Furniture / Kitchen Door Models 65 HERBA Parlak Lake / High Gloss Lacquered HR01 Beyaz White HR02 İnci Beyazı Pearl White HR06 Açık Gri Light Grey HR03 Bordo Maroon KAE0320 KSM0256, KSM0352 KSM0512, KSM0640 KAG0160, KAG0192 KAG0224, KAG0320 KAG0448 KSH0160 KHS160L, KHS160R HR09 Gri Kahve Grey Brown HR10 Krem Cream HR11 Kırmızı Red HR12 Gri Mavi Grey Blue KCB0224 KHS160O KEP0224 KIN0128 HR05 Koyu Gri Dark Grey HR07 Siyah Black HR14 Koyu Yeşil Dark Green HR13 Koyu Kahve Dark Brown HR04 Mor Purple INULA Parlak Lake / High Gloss Lacquered HR02 İnci Beyazı Pearl White HR06 Açık Gri Light Grey HR03 Bordo Maroon HR04 Mor Purple HR05 Koyu Gri Dark Grey Bu model için kulp alternatifi yoktur. Bas aç mekanizması kullanılmaktadır. No handle options for this model. Door has a press-to-open mechanism. KAMILLE Parlak Lake / High Gloss Lacquered KXF0192 KAE0320 HR01 Beyaz White HR04 Koyu Mor Dark Purple HR07 Siyah Black HR10 Krem Cream HR02 İnci Beyazı Pearl White KSM0256, KSM0352 KSM0512, KSM0640

68 66 Kale Mutfak Mobilyaları / Mutfak Kapak Modelleri LINUM Melamin Kaplama / Melamine Veneered KVE0160 S08 Beyaz White S09 Açık Meşe Light Oaken S11 Gri Meşe Grey Oaken S10 Ceviz Walnut S12 Afrika Ceviz African Walnut LOTUS Akrilik / Acrylic LT01 Beyaz White LT02 Krem Cream LT03 Capuccino Capuccino LT04 Koyu Kahve Dark Brown KAE0320 KSM0256, KSM0352 KSM0512, KSM0640 KAG0160, KAG0192 KAG0224, KAG0320 KAG0448 KSH0160 KHS160L, KHS160R LT05 Koyu Gri Dark Grey LT06 Koyu Mor Dark Purple LT07 Siyah Black KCB0224 KHS160O KEP0224 KIN0128 MENTA Parlak Lake / High Gloss Lacquered HR01 Beyaz White HR09 Gri Kahve Grey Brown HR05 Koyu Gri Dark Grey HR06 Açık Gri Light Grey HR12 Gri Mavi Grey Blue HR07 Siyah Black Kapak kendinden kulpludur. Door with integrated handle. NEBRINA Mat Lake / Matte Lacquered KCV0160 KEP0224 R01 Beyaz White R02 İnci Beyazı Pearl White

69 Kale Kitchen Furniture / Kitchen Door Models 67 NEBRINA Mat PVC / Matte PVC KCV0160 KEP0224 P05 Dişbudak Ash Tree P03 Tobacco Tobacco NERA Mat Lake / Matte Lacquered KFL0192 R02 İnci Beyazı Pearl White R03 Gri Bej Grey Beige ORRİS Kalesinterflex / Kalesinterflex S01 Beyaz White S02 Bej Beige S05 Çakıl Gri Grey S15 Fildişi Ivory S03 Bej Gri Beige Grey S12 Turuncu Orange S07 Safran Saffron S13 Kızıl Rusty S14 Turkuaz Blue S11 Fıstık Yeşili Pistachio Green S08 Mavi Blue S06 Zeytin Olive S04 Koyu Gri Dark Grey S09 Kahve Brown S10 Siyah Black Z01 Beyaz White Z02 Bej Beige Z05 Çakıl Gri Grey Z15 Fildişi Ivory Z03 Bej Gri Beige Grey Z12 Turuncu Orange Z07 Safran Saffron Z13 Kızıl Rusty Z14 Turkuaz Blue Z08 Mavi Blue Z06 Zeytin Olive Z04 Koyu Gri Dark Grey Z09 Kahve Brown Z10 Siyah Black Z11 Fıstık Yeşili Pistachio Green Bu model için kulp alternatifi yoktur. Alüminyum çerçeveye entegre edilmiş kulp kullanılmaktadır. No handle options for this model. Aluminium frame with integrated handle is being used.

70 68 Kale Mutfak Mobilyaları / Mutfak Kapak Modelleri PAPAYA Doğal Kaplama / Natural Veneered A08 Zeytin Olive A01 Abanoz Ebony KAE0320 KSM0256, KSM0352 KSM0512, KSM0640 KAG0160, KAG0192 KAG0224, KAG0320 KAG0448 KSH0160 KHS160L, KHS160R Mat / Matte Mat / Matte KCB0224 KHS160O A13 Doğal Bambu Natural Bamboo A07 A05 Pelesenk Doğal Bambu Santos Rosewood Natural Bamboo KEP0224 KIN0128 Parlak Gloss Parlak Gloss Mat Matte ROSMARIN Masif / Solid Wood KCV0160 KEP0224 M02 Masif Akasya Solid Wood Acacia SALVIA Kaplama / Veneered KCV0160 KEP0224 A04 Anigre Anigre A03 Amerikan Ceviz American Walnut

71 Kale Kitchen Furniture / Kitchen Door Models 69 TAMARIN Kaplama / Veneered KAE0320 KSM0256, KSM0352 KSM0512, KSM0640 KAG0160, KAG0192 KAG0224, KAG0320 KAG0448 KSH0160 KHS160L, KHS160R A09 Alpi Teak Alpi Teak A10 Alpi Hareli Ceviz Alpi Walnut A12 Alpi Wenge Alpi Wenge A11 Alpi Pelesenk Alpi Rosewood KCB0224 KHS160O KEP0224 KIN0128 TILIA Mat Lake / Matte Lacquered KXF0192 R01 Beyaz White R10 Açık Gri Light Grey TILIA Mat PVC / Matte PVC KXF0192 P10 Krem Cream P12 Erik Plum TIMO Cam Kapak-Alüminyum Çerçeveli / Glass-Aluminum Framed C02 Beyaz White C03 Kırmızı Red C01 Siyah Black C04 Altın Bej Gold Beige C05 Gümüş Gri Silver Grey

72 70 Kale Mutfak Mobilyaları / Tezgah Arası Cam Mozaik ve Seramik Modelleri TEZGAH ARASI CAM MOZAİK VE SERAMİK MODELLERİ / KITCHEN TOP GLASS MOSAIC AND CERAMIC MODELS CAM MOZAİK MODELLERİ / GLASS MOSAIC MODELS KRİSTAL Kutu / Box Ürün / Product Ürün Adı / Product Name Kod / Code Kalınlık / Thickness cm Ürün Ebatı / Product Size cm Mozaik Ebatı / Mosaic Dimensions cm Yüzey / Surface Adet Kutu / Piece Per Box m 2 Kutu / m 2 Box Kg Kutu / Kg Box Cam Mozaik GU1-Parlak / Glass Mosaic GU1-Glossy 61SM x30 2.3x2.3 Parlak / Glossy Cam Mozaik GU3-Parlak / Glass Mosaic GU3-Glossy 61SM x30 2.3x2.3 Parlak / Glossy Cam Mozaik GU8-Parlak / Glass Mosaic GU8-Glossy 61SM x30 2.3x2.3 Parlak / Glossy Cam Mozaik GU16-Parlak / Glass Mosaic GU16-Glossy 61SM x30 2.3x2.3 Parlak / Glossy Cam Mozaik GU17-Parlak / Glass Mosaic GU17-Glossy 61SM x30 2.3x2.3 Parlak / Glossy Cam Mozaik GM1-Parlak / Glass Mosaic GM1-Glossy 61SM x30 2.3x2.3 Parlak / Glossy Cam Mozaik GZ1-(Simli)-Parlak / Glass Mosaic GZ1-(Silvery)-Glossy 61SM x30 2.3x2.3 Parlak / Glossy Cam Mozaik GM37-(Simli)-Parlak / Glass Mosaic GM37-(Silvery)-Glossy 61SM x x3.8 Parlak / Glossy

73 Kale Kitchen Furniture / Kitchen Top Glass Mosaic and Ceramic Models 71 Kutu / Box Ürün / Product Ürün Adı / Product Name Kod / Code Kalınlık / Thickness cm Ürün Ebatı / Product Size cm Mozaik Ebatı / Mosaic Dimensions cm Yüzey / Surface Adet Kutu / Piece Per Box m 2 Kutu / m 2 Box Kg Kutu / Kg Box Cam Mozaik GM14-Parlak / Glass Mosaic GM14-Glossy 61SM x30 4.8x4.8 Parlak / Glossy Cam Mozaik GH1-(Simli)-Parlak / Glass Mosaic GH1-(Silvery)-Glossy 61SM x30 4.8x4.8 Parlak / Glossy Cam Mozaik GM1-Parlak / Glass Mosaic GM1-Glossy 61SM x30 2.3x4.8 Parlak / Glossy Cam Mozaik GM9-Parlak / Glass Mosaic GM9-Glossy 61SM x30 2.3x4.8 Parlak / Glossy Cam Mozaik GM5-Parlak / Glass Mosaic GM5-Glossy 61SM x30 2.3x4.8 Parlak / Glossy Cam Mozaik GM6-Parlak / Glass Mosaic GM6-Glossy 61SM x30 2.3x4.8 Parlak / Glossy Cam Mozaik GR1 (Simli)-Parlak / Glass Mosaic GR1-(Silvery)-Glossy 61SM ,7x30,5 Muhtelif / Various Parlak / Glossy Cam Mozaik GR3-Parlak / Glass Mosaic GR3-Glossy 61SM ,7x30,5 Muhtelif / Various Parlak / Glossy Cam Mozaik GR19-Parlak / Glass Mosaic GR19-Glossy 61SM ,7x30,5 Muhtelif / Various Parlak / Glossy Cam Mozaik GR13-Parlak-Mat Karışık / Glass Mosaic GR13-Glossy-Matte Mixed 61SM ,7x30,5 Muhtelif / Various Parlak / Glossy

74 72 Kale Mutfak Mobilyaları / Tezgah Arası Cam Mozaik ve Seramik Modelleri NATURE Kutu / Box Ürün / Product Ürün Adı / Product Name Kod / Code Kalınlık / Thickness cm Ürün Ebatı / Product Size cm Mozaik Ebatı / Mosaic Dimensions cm Yüzey / Surface Adet Kutu / Piece Per Box m 2 Kutu / m 2 Box Kg Kutu / Kg Box Cam&Doğaltaş Mozaik GS1-Özel (Mat-Parlak) / Glass&Stone Mosaic GS1-Special (Matte-Glossy) 61PM x30 1.5x1.5 Özel / Special Cam&Doğaltaş Mozaik GS2-Özel (Mat-Parlak) / Glass&Stone Mosaic GS2-Special (Matte-Glossy) 61PM x30 1.5x1.5 Özel / Special Cam&Doğaltaş Mozaik GS3-Özel (Mat-Parlak) / Glass&Stone Mosaic GS3-Special (Matte-Glossy) 61PM x30 1.5x1.5 Özel / Special Cam&Doğaltaş Mozaik GS36-Parlak / Glass&Stone Mosaic GS36-Glossy 61PM x30 1.5x1.5 Parlak / Glossy Cam&Doğaltaş Mozaik GS37-Özel (Mat-Parlak) / Glass&Stone Mosaic GS37-Special (Matte-Glossy) 61PM x30 1.5x1.5 Özel / Special Cam&Doğaltaş Mozaik GS1-Özel (Mat-Parlak) / Glass&Stone Mosaic GS1-Special (Matte-Glossy) 61PM x30 Muhtelif / Various Özel / Special Cam&Doğaltaş Mozaik GS44-Mat Parlak Metal / Glass&Stone Mosaic GS44-Matte-Glossy Metallic 61PM x30 1.5x1.5 Mat Parlak Metal / Matte Glossy Metallic Cam&Doğaltaş Mozaik GS43-Özel (Mat-Parlak) / Glass&Stone Mosaic GS43-Special (Matte-Glossy) 61PM x30.5 Muhtelif / Various Özel / Special RETRO Cam Mozaik GT8 / Glass Mosaic GT8 61SM x32.7 2x2 Parlak / Glossy

75 Kale Kitchen Furniture / Kitchen Top Glass Mosaic and Ceramic Models 73 OTTO Kutu / Box Ürün / Product Ürün Adı / Product Name Kod / Code Kalınlık / Thickness cm Ürün Ebatı / Product Size cm Mozaik Ebatı / Mosaic Dimensions cm Yüzey / Surface Adet Kutu / Piece Per Box m 2 Kutu / m 2 Box Kg Kutu / Kg Box Cam Mozaik GW13-Parlak / Glass Mosaic GW13-Glossy 61SM x x2.5 Parlak / Glossy Cam Mozaik GW17-Parlak / Glass Mosaic GW17-Glossy 61SM x x2.5 Parlak / Glossy Cam Mozaik GW19-Parlak / Glass Mosaic GW19-Glossy 61SM x x2.5 Parlak / Glossy Cam Mozaik GW41-Parlak / Glass Mosaic GW41-Glossy 61SM x x3.8 Parlak / Glossy Cam Mozaik GW42-(Simli)- Parlak / Glass Mosaic GW42-(Silvery)- Glossy 61SM x x3.8 Parlak / Glossy Cam Mozaik GW45 (Simli)- Parlak / Glass Mosaic GW45-(Silvery)- Glossy 61SM x x3.8 Parlak / Glossy MAREA Cam Mozaik GQ20-Parlak / Glass Mosaic GQ20-Glossy 61SM x31.5 5x5 Parlak / Glossy Cam Mozaik GQ23-Parlak / Glass Mosaic GQ23-Glossy 61SM x31.5 5x5 Parlak / Glossy Cam Mozaik GQ4-Parlak / Glass Mosaic GQ4-Glossy 61SM x31.5 5x5 Parlak / Glossy

76 74 Kale Mutfak Mobilyaları / Tezgah Arası Cam Mozaik ve Seramik Modelleri TEZGAH ARASI CAM MOZAİK VE SERAMİK MODELLERİ / KITCHEN TOP GLASS MOSAIC AND CERAMIC MODELS SERAMİK MODELLERİ / CERAMIC MODELS FOCUS FON-8092 Gri 30x60cm Grey 12"x24" FON-8093 Kahve - Gri 30x60cm Brown - Grey 12"x24" FON-8099 Beyaz 30x60cm White 12"x24" FON-8094 Kahve - Krem 30x60cm Brown - Cream 12"x24" MT Mat Metal Bordür-2 2x60cm Matte Metallic Border-2 4/5"x24" MT Parlak Metal Bordür-2 2x60cm Glossy Metallic Border-2 4/5"x24" MAGIC FON-8318 Beyaz 30x60cm White 12"x24" FON-8319 Bej 30x60cm Beige 12"x24" FON-8320 Kahve 30x60cm Brown 12"x24" FON-8321 Siyah 30x60cm Black 12"x24" MT Mat Metal Bordür-2 2x60cm Matte Metallic Border-2 4/5"x24" MT Parlak Metal Bordür-2 2x60cm Glossy Metallic Border-2 4/5"x24" FLATLINE FON-8091 R Beyaz Pre-Cut 29x59cm R White Pre-Cut 11 5/8"x23 5/8" R FON-8088 R Krem Pre-Cut 29x59cm R Cream Pre-Cut 11 5/8"x23 5/8" R FON-8089 R Kırmızı Pre-Cut 29x59cm R Red Pre-Cut 11 5/8"x23 5/8" R FON-8090 R Siyah Pre-Cut 29x59cm R Black Pre-Cut 11 5/8"x23 5/8" R MOSAICO RP-8185 İnci Beyazı 30x60cm Pearl White 12"x24" 8186 Siyah 30x60cm Black 12"x24" RP-8189 Krem 30x60cm Cream 12"x24" RP-8186 Kırmızı 30x60cm Red 12"x24"

77 Kale Kitchen Furniture / Kitchen Top Glass Mosaic and Ceramic Models 75 MİLENYUM RM-8191 Mat Beyaz 30x60cm Matte White 12"x24" RM-8192 Mat Krem 30x60cm Matte Cream 12"x24" RM-8193 Mat Kahve 30x60cm Matte Brown 12"x24" RM-8194 Mat Siyah 30x60cm Matte Black 12"x24" RM-8198 Parlak Siyah 30x60cm Glossy Black 12"x24" RM-8195 Parlak Beyaz 30x60cm Glossy White 12"x24" RM-8196 Parlak Krem 30x60cm Glossy Cream 12"x24" RM-8197 Parlak Kahve 30x60cm Glossy Brown 12"x24"

78 76 Kale Mutfak Mobilyaları / Satış Noktaları İstanbul Kale Showroom Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No: 13 Zemin Kat Fulya, Şişli - İstanbul / Türkiye T (pbx) F Trabzon EN-YAPI İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. Kemerkaya Mah. Eski Mektep Sok. Bulvar Apt. No: 5/A Trabzon / Türkiye T F Balıkesir Kale Showroom Balıkesir Ali Hikmet Paşa Meydanı Balıkavdan Sok. No: 1 Balıkesir / Türkiye T F Kale Showroom Kozyatağı Eski Üsküdar Yolu Bodur İş Merkezi No: 8 İçerenköy - İstanbul / Türkiye T F Engin Yapı Kadıköy Bostancı Mah. Bağdat Cad. No: 508 Kadıköy - İstanbul / Türkiye T F Engin Yapı Çekmeköy Yeni Şile Yolu Ekşioğlu Mahallesi No: 46 Alemdağ Çekmeköy - İstanbul / Türkiye T Dönmez Yapı Mlz. Basınekspres Yolu Cemal Ulusoy Cad. No: 25 Güneşli - İstanbul / Türkiye T (pbx) F Ankara Kale Showroom Ankara Konya Devlet Yolu No: 184 Kaleseramik Binası Balgat - Ankara / Türkiye T (pbx), (pbx) F Şahinbey Peyzaj Mimarlık Yapı San. Tic. A.Ş. Turan Güneş Bulvarı 4.Cad. No: 21/A Çankaya - Ankara / Türkiye T , F İzmir Kale Showroom İzmir Gaziosmanpaşa Bulvarı No: Alsancak - İzmir / Türkiye T F Ka Dekorasyon İnönü Cad. No: 388/A Hatay Konak - İzmir / Türkiye T Ordu EN-YAPI İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. Yeni Mahalle Bülbülderesi Cad. No: 7/B Ordu Merkez / Türkiye T F Şanlıurfa Çakallı Mobilya Dekorasyon Sancaktar Mah Sok. No:5/7 Şanlıurfa / Türkiye T F Gaziantep KA-ER İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Fatih Mah. Nükret Celal Ersoy Bulvarı Duisburg Sitesi B Blok Altı No: Gaziantep / Türkiye T (pbx) F Diyarbakır Çiz-Gi Mimarlık İnş. Dek. San. Tic. Ltd. Şti. Peyas Mah. Diclekent Bulvarı Ömer Faruk 2 Sitesi B Blok Altı No: 105 Diyarbakır / Türkiye T F Adana Adana Tasarım Mim. Müh. İnş. Dan. San. Tic. Ltd. Şti. Güzelyalı Mah Sokak No: 2 Berkan Apartmanı Zemin Kat (Uğur Mumcu Bulvarı girişi) Çukurova - Adana / Türkiye T (pbx) F Nur Yapı Mlz. İnş. Hafr. Ltd. Şti. Toros Mah. B.Manço Bulvarı Efendioğlu Apt. No: 22 Seyhan - Adana / Türkiye T F Kocaeli İmsa Ticaret Ömerağa Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Koruma İş Hanı No: 35/D İzmit - Kocaeli / Türkiye T Muğla Kale Bodrum Ortakent Yolu Yalıkavak Kavşağı No: 9 Bodrum - Muğla / Türkiye T Bandırma Volkan Proje Pazarbayır Mah. Mehmetcik Cad. Kamil Ceyhan Sitesi A Blok No: 136/24 Bandırma - Balıkesir / Türkiye T Çorlu Ölçü Mutfak Kazımiye Mah. Şehitlik Yanı Carrefour Exp. Mağaza No: 6 Çorlu - Tekirdağ / Türkiye T , Erzurum Şahika A.Ş. Tortum Yolu Üzeri, Çevre Yolu Girişi Erzurum Merkez / Türkiye T

79 Bu bröşürde yer alan ürünler Kaleseramik, Çanakkale Kalebodur Seramik San. A.Ş. ye aittir. İzinsiz olarak kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tasarım ve özellikler üzerinde önceden bildirmeksizin değişiklik yapılabilir. The products in this catalog are the property of Kaleseramik, Çanakkale Kalebodur Seramik San. A.Ş. They cannot be used or copied without permission. Changes can be made to designs and features prior notification.

80 kale.com.tr Kaleseramik, Çanakkale Kalebodur Seramik San. A.Ş. Genel Müdürlük / Headquarters Eski Üsküdar Yolu Bodur İş Merkezi No: 8 İçerenköy - İstanbul / Turkey T F Fabrika / Factory Balıkesir Yolu 8. Km. Bandırma - Balıkesir / Turkey T F

Seramik&Banyo Kataloğu. Ceramic & Bathroom Catalog 2012

Seramik&Banyo Kataloğu. Ceramic & Bathroom Catalog 2012 Seramik&Banyo Kataloğu Ceramic & Bathroom Catalog 2012 İçindekiler / Index Saraylı Koleksiyonu / Ottoman Collection 11 Birun 17 Enderun 21 Victoria 27 Nordic 33 Glamour 41 Beyaz Saray / White House 47

Detaylı

NOVELTIES. Yenilikler Kataloğu - Novelties Catalog 2011

NOVELTIES. Yenilikler Kataloğu - Novelties Catalog 2011 NOVELTIES Yenilikler Kataloğu - Novelties Catalog 2011 Yenilikler Kataloğu / Novelties Catalog İçindekiler / Index 1 İçindekiler / Index 03 05 08 12 17 18 20 24 29 30 35 Çanakkale Seramik Victoria Glamour

Detaylı

Ürün Kataloğu. Product Catalog

Ürün Kataloğu. Product Catalog Ürün Kataloğu Product Catalog The only thing that you should do for enabling your phone to read barcodes is to download any QR Code software to your phone. After downloading the software your phone will

Detaylı

Parlak fikirler burada. Kapıdan mutfak tezgahına, Deck ten panele kadar tasarımlarınızda ahşaba dair aradığınız tüm parçalar AGT de!

Parlak fikirler burada. Kapıdan mutfak tezgahına, Deck ten panele kadar tasarımlarınızda ahşaba dair aradığınız tüm parçalar AGT de! Parlak fikirler burada. Kapıdan mutfak tezgahına, Deck ten panele kadar tasarımlarınızda ahşaba dair aradığınız tüm parçalar AGT de! The only thing that you should do for enabling your phone to read barcodes

Detaylı

Parlak fikirler burada. Kapıdan mutfak tezgahına, Deck ten panele kadar tasarımlarınızda ahşaba dair aradığınız tüm parçalar AGT de!

Parlak fikirler burada. Kapıdan mutfak tezgahına, Deck ten panele kadar tasarımlarınızda ahşaba dair aradığınız tüm parçalar AGT de! Parlak fikirler burada. Kapıdan mutfak tezgahına, Deck ten panele kadar tasarımlarınızda ahşaba dair aradığınız tüm parçalar AGT de! The only thing that you should do for enabling your phone to read barcodes

Detaylı

YENİLİKLER 2012-2013

YENİLİKLER 2012-2013 YENİLİKLER 2012-2013 Firmamız, bu katalogda gösterilen ürünler üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ürün renkleri, baskıdan dolayı değişiklik gösterebilir. Our company reserve the right to modify

Detaylı

Suyun iyilefltiren etkisi Catalina küvetle yaflan yor. 12 Ocak-Mart 2009 January-March No: 27

Suyun iyilefltiren etkisi Catalina küvetle yaflan yor. 12 Ocak-Mart 2009 January-March No: 27 ÜRÜNLER / PRODUCTS Suyun iyilefltiren etkisi Catalina küvetle yaflan yor Yaflam alanlar nda zihinsel ve bedensel bir yolculuk yapmak isteyenler için tasarlanan RocaKale nin 193x193 cm boyutundaki 4 kiflilik

Detaylı

The only thing that you should do for enabling your phone to read barcodes is to download any QR Code software to your phone. After downloading the

The only thing that you should do for enabling your phone to read barcodes is to download any QR Code software to your phone. After downloading the The only thing that you should do for enabling your phone to read barcodes is to download any QR Code software to your phone. After downloading the software your phone will automatically download the PDF

Detaylı

Solutions For Healthcare Environments. Sağlık Alanları İçin Çözümler

Solutions For Healthcare Environments. Sağlık Alanları İçin Çözümler Solutions For Healthcare Environments Sağlık Alanları İçin Çözümler 2 Contents İçindekiler 01 02 03 04 Ideal solution suggestions for special needs Innovative solutions for improving life Product details

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE

ÜRÜN KATALOĞU ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE 2010 CATALOGUE CATALOGUE CATALOGUE CATALOGUE CATALOGUE CATALOGUE CATALOGUE CATALOGUE CATALOGUE PRODUCT CATALOGUE PRODUCT CATALOGUE PRODUCT CATALOGUE PRODUCT CATALOGUE KATALOĞU

Detaylı

Artema dan estetik ve tasarruflu çözümler

Artema dan estetik ve tasarruflu çözümler Minimax Artema dan estetik ve tasarruflu çözümler Küresel s nma ve enerji, banyo ve mutfaklarda kullan lan ürünlerin ifllevlerini de de ifltirdi. Su tasarruflu ürünlerin ön plana ç kt sektörde Artema,

Detaylı

index trio bien seventies loft rok stone kripton quadro mitos room smart sofas operational chairs manager chairs executive chairs

index trio bien seventies loft rok stone kripton quadro mitos room smart sofas operational chairs manager chairs executive chairs abs olut ely Chic Pierre Cardin, her döneminde izlediği ileri görüşlü ve öncü tasarım anlayışını ofis mobilyalarına taşıyor. Tüm zamanların büyük modacısı, deneyimleri ışığında, ofisinizi baştan tasarlıyor.

Detaylı

Anadolu Ateşi Cersaie Fuarı nda büyüledi

Anadolu Ateşi Cersaie Fuarı nda büyüledi Kasım-Aralık / November-December 2007/No.23 Haberler / News Anadolu Ateşi Cersaie Fuarı nda büyüledi Fire of Anatolia Charms at the Cersaie Trade Fair Türk seramiklerinin dünyada markalaşma faaliyetlerini

Detaylı

Hayatınızın her alanında konfor ve estetik sunan ürünlerimizi UNICERA 2011 de sizinle buluşturuyoruz.

Hayatınızın her alanında konfor ve estetik sunan ürünlerimizi UNICERA 2011 de sizinle buluşturuyoruz. UNICERA 2011 3. Salon 306-307 Hayatınızın her alanında konfor ve estetik sunan ürünlerimizi UNICERA 2011 de sizinle buluşturuyoruz. Biz, Kale Grubu olarak, size uygun seçenekleri tek bir marka altında

Detaylı

TECE MİMARLIK CARLO SCARPA OLIVETTI SHOWROOM TASARIM BİENALİ HILTON GOLDEN HORN HOTEL

TECE MİMARLIK CARLO SCARPA OLIVETTI SHOWROOM TASARIM BİENALİ HILTON GOLDEN HORN HOTEL Mimarlık, Sanat ve Tasarım Dergisi. Architecture, Art and Design Magazine Kasım 2012-Şubat 2013 November 2012-February 2013 Architecture / Mimari : 41 ISSN 1304-6578 Ücretsizdir / Free of Charge Türkiye

Detaylı

İstanbul Showroom Keresticiler Sitesi 1. Blok No: 4/6 İkitelli / İSTANBUL T +90 212 670 42 50 (3 Hat) F +90 212 670 42 53

İstanbul Showroom Keresticiler Sitesi 1. Blok No: 4/6 İkitelli / İSTANBUL T +90 212 670 42 50 (3 Hat) F +90 212 670 42 53 Merkez Organize Sanayi Bölgesi Akdeniz Bulvarı ANTALYA T +90 242 249 17 17 F +90 242 249 17 27 Marmara Şube Büyükbakkalköy Mah. Samandıra Cad. No: 38 Maltepe / İSTANBUL T +90 216 561 24 00 F +90 216 561

Detaylı

INSPIRED MATERIALS & DETAILS. General Catalogue

INSPIRED MATERIALS & DETAILS. General Catalogue INSPIRED MATERIALS & DETAILS General Catalogue 4 6 10 12 14 22 30 38 44 SHOWROOM / SHOWROOM ÜRETİM / PRODUCTION GREEN LINE YÖNETİCİ ODALARI / EXECUTIVE OFFICES Hd-10 Frame Massive Static Nab 48 50 60

Detaylı

Kapak Fotoğrafı Cover Photograph: İTOB, Menderes / İzmir Gizli Klipsli Sistem İTOB, Menderes / İzmir Hidden Clips Fitted Facade System Mimar

Kapak Fotoğrafı Cover Photograph: İTOB, Menderes / İzmir Gizli Klipsli Sistem İTOB, Menderes / İzmir Hidden Clips Fitted Facade System Mimar A B Kapak Fotoğrafı Cover Photograph: İTOB, Menderes / İzmir Gizli Klipsli Sistem İTOB, Menderes / İzmir Hidden Clips Fitted Facade System Mimar Architect: Pao Mimarlık Kalebodur Kalesinterflex 1 Türkiye'nin

Detaylı

Son teknoloji kullanılarak üretilen %100 ahşap iç mekan kapıları; renk, kalite ve sağlamlığı ile standart kapı algısını değiştiriyor.

Son teknoloji kullanılarak üretilen %100 ahşap iç mekan kapıları; renk, kalite ve sağlamlığı ile standart kapı algısını değiştiriyor. AGT 1984 yılında kuruldu. Kısa sürede alanının lideri olan şirket, mobilya bileşenleri konusunda büyük ve yenilikçi firmaların ilk tercihi haline geldi. Panel, profil, boykapak, kompozit tezgah ve deck

Detaylı

Unicera 18. Uluslararas Seramik ve Banyo Fuar

Unicera 18. Uluslararas Seramik ve Banyo Fuar Mart-Nisan / March-April 2006/ No.14 Haberler / News Unicera 18. Uluslararas Seramik ve Banyo Fuar Unicera 18th International Ceramic and Bathroom Trade Fair 1988 y l ndan bu yana her y l Nisan ay nda,

Detaylı

Tayfun Döşkaya CEO VIA Development & Management Co.

Tayfun Döşkaya CEO VIA Development & Management Co. Değerli dostlar, Yeni bir yola daha adım attık.. Dergimizin elinizde tuttuğunuz üçüncü sayısında, yaşam kalitenizi yükseltecek projeleri, birinci ağızdan, yani bizlerin kaleminden okuyacağınız yepyeni

Detaylı

Doğal Taş Koleksiyonu Natural Stone Collection 2013

Doğal Taş Koleksiyonu Natural Stone Collection 2013 Doğal Taş Koleksiyonu Natural Stone Collection 2013 Kale Natural Stones 1 Doğal Taş, Kale nin Uzmanlığında Değer Buluyor... Natural Stone Finds Its Value under Kale s Expertise... Seramik alanındaki tecrübe

Detaylı

YENİ SERİLER KATALOĞU 2015 NEW SERIES CATALOGUE

YENİ SERİLER KATALOĞU 2015 NEW SERIES CATALOGUE 2015 YENİ SERİLER KATALOĞU 2015 NEW SERIES CATALOGUE YENİ SERİLER 2015 Seranit Grup a ödül üstüne ödül! Seranit Group keeps winning award after award! if TASARIM ÖDÜLLERİ 2015 / if DESIGN AWARD 2015

Detaylı

Seramik sektörü Unicera 2007 ye haz rlan yor

Seramik sektörü Unicera 2007 ye haz rlan yor 02Bhaberler.qxd 3/25/07 8:11 PM Page 8 Mart-Nisan / March-April 2007/ No.20 Haberler / News Seramik sektörü Unicera 2007 ye haz rlan yor Ceramic sector gets ready for Unicera 2007 Seramik sektörü 4-8 Nisan

Detaylı

Cam Mozaik Koleksiyonu. Glass Mosaic Collection

Cam Mozaik Koleksiyonu. Glass Mosaic Collection Cam Mozaik Koleksiyonu Glass Mosaic Collection Kale Glass Mosaic Collection 1 Modern Mekanlar için Cam Parlaklığında Dokunuşlar Shiny Touches in Modern Spaces Doğal taştaki geniş ürün gamını Cam Mozaik

Detaylı

MİMARLIK VE PROJELER CAMİİ MOSQUE LONDRA GALERİ LONDON GALLERY GÖRSEL KAYIT VISUAL LOG

MİMARLIK VE PROJELER CAMİİ MOSQUE LONDRA GALERİ LONDON GALLERY GÖRSEL KAYIT VISUAL LOG Mimarlık, Sanat ve Tasarım Dergisi. Architecture, Art and Design Magazine Aralık 2011-Şubat 2012 / December 2011-February 2012 Architecture / Mimari : 38 ISSN 1304-6578 Ücretsizdir / Free of Charge Türkiye

Detaylı

Ahievran Cad. 816. Sok. No: 10/B Ostim-Ankara/TÜRKİYE Tel: (+90.312) 385 80 22-385 62 82-385 79 25-385 79 26 Fax: (+90.

Ahievran Cad. 816. Sok. No: 10/B Ostim-Ankara/TÜRKİYE Tel: (+90.312) 385 80 22-385 62 82-385 79 25-385 79 26 Fax: (+90. Ahievran Cad. 816. Sok. No: 10/B Ostim-Ankara/TÜRKİYE Tel: (+90.312) 385 80 22-385 62 82-385 79 25-385 79 26 Fax: (+90.312) 354 44 74 www.mobel.com.tr Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim... İmagine you,

Detaylı

Ağa Han Mimarlık Ödülü 2013 Kısa Liste Projeleri Aga Khan Award for Architecture 2013 Shorlisted Projects

Ağa Han Mimarlık Ödülü 2013 Kısa Liste Projeleri Aga Khan Award for Architecture 2013 Shorlisted Projects Mimarlık, Sanat ve Tasarım Dergisi. Architecture, Art and Design Magazine KG Mimarlık ın Yeni Projeleri KG Architecture s Recent Projects ADP den Hogeland Koleji Hogeland College from ADP Ağa Han Mimarlık

Detaylı

SERAMİK TANITIM GRUBU, KARARLI ADIMLARLA HEDEFLERİNE DOĞRU İLERLİYOR CERAMIC PROMOTION GROUP ADVANCES TOWARDS ITS TARGETS WITH SURE STEPS

SERAMİK TANITIM GRUBU, KARARLI ADIMLARLA HEDEFLERİNE DOĞRU İLERLİYOR CERAMIC PROMOTION GROUP ADVANCES TOWARDS ITS TARGETS WITH SURE STEPS içindekiler 28 38 84 95 06 08 12 14 38 42 SERAMİK TANITIM GRUBU, KARARLI ADIMLARLA HEDEFLERİNE DOĞRU İLERLİYOR CERAMIC PROMOTION GROUP ADVANCES TOWARDS ITS TARGETS WITH SURE STEPS TÜRKİYE SERAMİK FEDERASYONU

Detaylı

ÇELİK KAPI DA DÜNYA STAR I WORLD STAR ON SECURITY DOOR

ÇELİK KAPI DA DÜNYA STAR I WORLD STAR ON SECURITY DOOR 2002 yılında üretime başlayan STAR ÇELİK KAPI, modern çağın teknolojik ihtiyaçlarını yakından takip ederek kurumsallaşma sürecini başarı ile tamamlamıştır. Kaliteden asla ödün vermeden sürekli olarak kendini

Detaylı