wwww.mafrasatis.com

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "www.virapet.net wwww.mafrasatis.com 0212 346 16 92 0533 659 88 13"

Transkript

1 wwww.mafrasatis.com

2 VİRA petrokimya Nisan 2010 yılında kurulmuş olup, faaliyet alanları otomotiv ve enerjidir. Otomotiv ve enerji sektöründeki distribütörlüklerimiz birbirini tamamlayan bir yelpaze içinde olup, kendi alanlarında lider firmalardır. Vizyonumuz çerçevesinde hizmet ettiğimiz sektörlerde güvenilir olmak ve sürekliliği sağlamak en önde gelen misyonumuzdur. Vira petrol şirketi çok genç olmasına karşın bünyesinde toplam 8 paydaş çalıştıran bir firma konumuna gelmiştir. Amaçlarımızdan biri de, daha çok insanımızı bünyemize katmak ve onları toplum değerlerine paralel bir şekilde yetiştirmektir. Başlangıç noktamız ise, bir şirketin toplam değerinin, kendisi adına çalışan personel değerine eşit olduğu ilkesidir. Vira Şirketi tamamı ile öz sermayesi ile çalışan ve müşterileri ile paylaşımı en üst düzeye çıkartmak için çaba gösteren bir şirket olup, yine aynı vizyon çerçevesinde Türkiye genelinde 40 adet bayii ile dağıtım alanını güçlendirmiştir. Bayilik sisteminde pazarlama ve eğitim planlaması ana merkezin sorumluluğunda yapılanmıştır.

3 ŞİRKET PROFİLİ MA-FRA S.P.A kırk yılı aşkın süredir, otomotiv ve endüstriyel temizlik ürünleri sektöründe uluslar arası bayii ağı ve geniş yelpazedeki kaliteli ürünleri ile faaliyet göstermektedir. MA-FRA satış ağı İtalya içi 170 den fazla firma ile Avrupa ve Avrupa dışı 39 u aşkın ülkede bulunan distribitörlerinden oluşmaktadır. MA-FRA müşterilerin, profesyonel oto yıkama servislerine güvenmelerini kaliteli ürünleri ile sağlayabilmeyi hedeflemiştir. Elbette müşterilerinin, kaliteli ürünlerin beraberinde getirdiği başarı sayesinde kendilerine güvendiğini hisseden profesyonellerde MA-FRA ya ve ürünlerine rahatça güvenebileceklerdir. MA-FRA için en büyük ve kârlı iş bunu başarabilmek ve bu güvene layık olabilmektir. İşte MA-FRA felsefesinin temelinde yatan ana düşünce budur. MA-FRA EUROPARTNER MA-FRA İtalya da bulunan bayii ve müşterilerine sağladığı bilgilendirme, problem çözümü ve servis desteğini, aynı kalite standartlarında tüm Avrupa daki diğer bayilerinde sağlayabilmek için EUROPARTNER adını verdiği bayii iletişim ağını geliştirmiştir. MA-FRA distribitörleri kullanıcılardan gelen soru ve önerileri elektronik posta ile anında Milano ve merkez labaratuvardaki kimyagerlere bildirmekle, oradan gelen cevap ve çözüm önerilerinide yine aynı süratla bayii ve kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Bu yöntemle MA-FRA kullanıcılarının tüm problem ve önerilerinden anında haberdar olmakta ve oluşabilecek anında çözümler sunabilmektedir. MA-FRA ürünleri kullanıcıları tüm bu çalışmaların müşteri memnuniyeti amaçlı olduğunu bilmektedirler. Müşterilerinin en basit gereksinimleri dahi MA-FRA için çok önemli ve özeldir. Çünkü; basit gibi görünen küçük detaylar farklı olabilmenin anahtarlarıdır.

4 KIŞ VE DIŞ TEMİZLİK 1/60 S. BRILMAX BI-FASE Fırçasız Dış Yıkama / Kışlık Ağırlı kirli araçların dış temizliğinde mükemmel sonuç verir. İnatçı ve güçlü kirler ile yağları kolayca ve hızla temizler. 1 e 60 ile 1 e 100 oranları arasında su ile inceltilir. Profesyonel kullanım içindir. Çok güçlü, çift komponentli ürün güneş altında kullanılmamalı ve süratle tazyikli su ile durulanmalıdır. Açık renkli alüminyum yüzeylere uygulayınız. Yıpranmış opak boyalara uygulayınız. Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı Uygulama süresi / dakika Ph Değeri Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı 1/60 SÜPERMAFRASOL Fırçasız Dış Yıkama / Kışlık 1/60 Ph Değeri Araç başı kullanım gram Ürün aktif olma süresi WINTER 2G Fırçasız Dış Yıkama Ekstra güvenli ve oto yıkamacılar için idealdir. Ürün kışın oluşabilecek yağmur ve kar lekelerini çözücü özelliktedir. Bitkisel bazlı doğal ve çevreye saygılı bir üründür. Oto boyasına zarar vermeden kirleri çözer. %90 dan fazla oranda doğada çözülür. Profesyonel kullanım içindir. Güçlü etkili, oto ve büyük araçlar için idealdir. Ürün sert sularla uyum sağlar. Kışın yağlı ve isli çamur kirlerini kolayca temizler. Motorsikletlerde kullanılmaz. Eski ve yıpranmış koyu renkli yüzeyler sıcakken ve açık renkli alüminyum yüzeylere püskürtmeyiniz. Profesyonel kullanım içindir.

5 EL İLE DIŞ TEMİZLİK Otomobillerin görünümünü, değerini etkiler 1/30 DAYTONA Cilalı ve Parfümlü Oto Şampuanı Yüksek yapışkanlıkta parlatıcı bitkisel mum içerir. Karışımında fosfat ve silikon yoktur. Yıkama ve parlatma özelliği bir aradadır. Boya üzerinde koruyucu film tabakası oluşturur. Eski ve matlaşmış boyalara parlak bir görünüm kazandırır. Bitkisel bazlın bir üründür. Cila özelliği nedeni ile yüksek köpük üretmez. 1/90 1/90 1/60 FLUX SHAMPOO Kokulu ve Köpüklü Oto Şampuanı Sünger ve fırçalı yıkamalar için geliştirilmiş bir üründür. Elma kokusu ve güçlü bir köpüğe sahiptir. Oldukça konsantre olan ürün su ile yüksek oranlarda inceltilebilir. Formülünde fosfat bulunmamaktadır. Profesyonel kullanım içindir. WHITE SCHIUMA ATTIVA Yüksek Performanslı Köpük Orta alkalili olan oto yıkamacıları ve yıkama tünelleri için idealdir. Bol köpüklü ürün kolayca durulanır. Püskürtmeli ve tüplü uygulamalarda suyla inceltilerek kullanılır. Parlatıcı etkili ve cilalı bir üründür. Profesyonel kullanım içindir. FLUX SHAMPOO Kokulu ve Köpüklü Oto Şampuanı Sünger ve fırçalı yıkamalar için geliştirilmiş bir üründür. Elma kokusu ve güçlü bir köpüğe sahiptir. Oldukça konsantre olan ürün su ile yüksek oranlarda inceltilebilir. Formülünde fosfat bulunmamaktadır. Profesyonel kullanım içindir. Oto kuaförlerinin profesyonelliğini bakım yaptıkları araçlar yansıtır

6 YAZ VE DIŞ TEMİZLİK SILVER FOAMY Fırçasız Dış Yıkama / Yazlık 1/60 Köpüğü ve cilası yoğun olan bu ürün köpük makinalarında atımı sırasında hoş bir görüntü yaratır. Özellikle yaz bakımına giren araçlar için ideal bir görüntü sağlayan profesyonel bir üründür. 1/60 Oranında seyrelti tavsiye edilir. SÜPERMAFRASOL Fırçasız Dış Yıkama / Yazlık 1/90 Güçlü etkili, oto ve büyük araçlar için idealdir. Ürün sert sularla uyum sağlar. Kışın yağlı ve isli çamur kirlerini kolayca temizler. Motorsikletlerde kullanılmaz. Eski ve yıpranmış koyu renkli yüzeyler sıcakken ve açık renkli alüminyum yüzeylere püskürtmeyiniz. Profesyonel kullanım içindir. JEDY Fırçasız Dış Yıkama / Yazlık 1/60 Ekstra güvenli ve oto yıkamacılar için idealdir. Ürün kuş pisliği ve böcek lekelerini çözücü özelliktedir. Bitkisel bazlı doğal ve çevreye saygılı bir üründür. Oto boyasına zarar vermeden kirleri çözer. %90 dan fazla oranında doğada çözülür. Profesyonel kullanım içindir. Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı Uygulama süresi / dakika

7 1/5 1/20 1/20 CEMSOLV Çimento Çözücü Cemsolv düz yüzeylerden çimento kalıntılarını çözücü ve parlayıcı özelliğe sahip özel asitlerle formule edilmiş ve ma-fra laboratuvarlarında geliştirilmiş bir üründür. Cemsolv çimento mixerleri, ekskavatörler ve inşaatlarda çimento ile temas eden araçların temizliğinde kullanılması için üretilmiştir. SOFFIO Parlatıcı Wax Ürün oto yıkamacılarında ve otomatik yıkama makinelerinde kullanım için idealdir. Oto boyası üzerinde mükemmel bir parlaklık ve su itici etki oluşturur. Oto boyasına parlaklık verir ve koruma sağlar. Kir ve su yapışmasını en aza indirir. IDRODIAMANT Su Bazlı Koruyucu ve Parlatıcı Wax Ürün araç üzerine su ve kir yapışmasını önleyici bir film tabakası oluşturarak araç boyasını parlatır ve korur. Temiz yüzeylerde kullanılır. Plastik aksama zarar vermez. Manuel uygulamalarda camları iyice durulayın ve silin. DIŞ TEMİZLİKTE KULLANILAN DİĞER TEMİZLEME ÜRÜNLERİ HIZLI CİLALAR NERO GOMME Lastik Koruyucu ve Siyahlatıcı 1/5 Oto lastikleri ve diğer tüm lastik akşam için parlatıcı ve koruyucu olan ürün aynı zamanda çatlaklarında önleyicisidir. Yağı ve yapışkan değildir. Ürün parlaklık isteğine göre farklı oranda su ile inceltilir. Uygulanan yüzey kuru olmalıdır. Naturel bir üründür. Profesyonel kullanım içindir. CROMOBRILL Krom - Metal Temizleyici 1/7 Tüm tipteki jantlardan inatçı kirleri çözer. Orjinal görünümlerini geri kazandırır. Jantlarda oluşan fren balata kirleri mükemmel bir şekilde temizler. Güçlü bir üründür, su ile inceltilerek kullanılrr. 1/5 NERISSIMO Kuvvetli Lastik Temizleme ve Yüksek Parlaklık Oto lastikleri ve diğer tüm lastik aksanı için parlatıcı ve koruyucu olan ürün aynı zamanda çatlaklarında önleyicisidir. Yağlı ve yapışkan değildir. Ürün parlaklık isteğine göre farklı oranda su ile inceltilir. Uygulanan yüzey kuru olmalıdır. Naturel bir üründür. Profesyonel kullanım içindir.

8 İÇ TEMİZLİK Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı Uygulama süresi / dakika Ph Değeri Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı PULIMAX Genel Temizleyici / Manuel 1/20 FLASH Döşeme - Halı Yıkama Deterjanı / Makineli Kullanım 1/10 Genel maksatlı yüzey temizleme sıvısı olan ürün yıkanabilir tüm yüzeylerde, plastik eksenlerde ve koltuklarda mükemmel temizlik sağlar. Döşemeler ile tavanlara sinmiş olan nikotin islerini, lekeleri ve kirleri temizler. Kötü kokuları ortamdan uzaklaştırır. Yüksek konsantreli bir üründür. Profesyonel kullanım içindir. Döşeme, kumaş ve halı temizlik sıvısıdır. Araç içerisinde yer alan yıkanabilir tüm yüzeylerde ve döşemelerde mükemmel temizlik sağlar. Makinalı kullanım için geliştirilmiş ürün özel köpüksüz bir formüle sahiptir. Hassas kumaşlarda güvenle kullanılır. Kokulu ve konsantredir, profesyonel kullanım içindir.

9 Aileniz bizim için önemli! Gelin Ma-fra teknolojisi ile 5 dk içinde aracınız içini, klimanın dezenfekte edilmesi yoluyla tüm griplerden, tüm polenlerden ve allerjik astım parteküllerinden temizleyelim. Dünya sağlık örgütünün onayı ile...! Otomobilinizin durumunun ilk göstergesi kokusudur. 1/3 CHARME DETERGENT Deri Temizlik Köpüğü Özel olarak geliştirilmiş organik köpüğü ile tüm tipteki der yüzeylerin temizliği için idealdir. Ürün yüzeylere yapışmış inatçı kirleri deri yüzeye zarar vermeden etkili bir şekilde yüzeye zarar vermeden etkili bir şekilde temizler. Temizleyici likiti köpüğe çevren özel mini pmpaso ve eldiveni ile uygulanır. CHERME CREM Deri Canlandırıcı ve Koruyucu Krem Ürün güçlü canlandırıcı etkili formülü ile yaşlı ve yeni tüm deri yüzeylerde kullanılır. Charme Crem den yüzeyleri yeniler. Güneş ışınlarının deri yüzeylere verdiği yaşlandırıcı zararlı etkileri en aza indirir. Deriye koruma sağlar. DIAMANT PLAST FOUR Plastik - Deri - Vinil Yenileyici ve Koruyucu Koruyucu - canlandırıcı etkili ve antistatik olan ürün toz tutmaz. Torpido ve plastik aksamı UV ışınlarından koruyucudur. Fiber tekne ve ilk ahşap yüzeyler için de koruyucu ve canladırıcı etkiye sahiptir. Ayrıca oto dış yüzeyleri ve camlarda da etkili parlaklık ve leke tutmazlık sağlar. Su ile inceltilerek kullanılır. Otomobillerde kokulu ve hijyenik ürünlerle yapılan detaylı bir temizlik geçmişin izlerini siler.

10 İÇ TEMİZLİK Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı Uygulama süresi / dakika Ph Değeri Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı 1/5 DIAMANT PLAST Torpido ve Plastik Parlatıcı Likit Ürün tüm tip plastik yüzeyli ve ahşap bölümleri bulunan torpido ve benzeri alanlarda güçlü ve kalıcı parklaklık sağlar. Yüzeyleri korur ve bozulmalarını önler. Özel toz tutmayan formülü ile yüzeylere toz yapışmasını önler canlı ve parlak tutar. Profesyonel kullanım içindir. AUTO FLOOR Koku Giderici Taban halıları ve koltuklara yerleşmiş kokuları uzaklaştırır. İki farklı kokuya sahiptir. Ürünü kötü kokan ya da hoş kokması istenen alana püskürtünüz. Kapalı alana sıkılan koku içeri yayılıp yerleşene kadar bir süre bekleyiniz. Profesyonel kullanım içindir.

11 Basit noksanlıklar sorun yaratır 1/10 MAXAN Özel Temizleyici / Kokulu 1/10 Maxan tüm yüzeylerden istenmeyen kirleri ve kokuları temizler. Otolarda, WC lerde çöp kutularında ofislerde hali ve kurumsal döşemelerde oluşmuş kötü kokulu bir ortam oluşturur. Hoş ve temiz kokulu bir oluşturur. Su ile inceltilerek kullanılır. Profesyonel kulanım içindir. SPLIT Cam ve Yüzey Temizleyici SCIC LİKİT Plastik Parlatıcı Likit Solit bitkisel bazlı surfactants ve dengeli alkollü formülü ile gres, yağ ve her kertülü kirleri mükemmel çözücü aktif köpüklü bir temizleyicidir.bitkisel özü veren amonyak içermez split sigara isi ve yapışkan kirleri yıkanabilir tüm yüzeylerden, plastiklerden camlardan ve aynalardan hızlı ve etkili bir şekilde kolayca temizler iş ve leke bırakmadan kurur. Parlaklık ve hoş koku bırakır. Ekonomik ürün tüm tipte plastik yüzeyli torpido ve benzeri alanlarda güçlü ve kalıcı parlaklık sağlar. Özel toz tutmayan formülü ile yüzeylere toz yapışmamasını önler canlı ve parlak tutar. Profesyonel kullanım içindir. Profesyonel ürünlermiz temiz ve ynı zamanda hijyenik bir ortamda sağlar

12 BAKIM VE KORUMA POLISH GEL / STEP 2 DARK Nano İnce Çizik Giderici ve Parlatıcı Özellikle Koyu renk arabalarda verdiği muhteşem sonuç tartışılmazdır. Profesyonel kullanıma sahip olan ürün özel olarak çizikleri gidermesi ve oto boyasının canlı ve parlak haline geri dönmesi için geliştirilmiştir. İki aşamalı kullanım ikinci üründür. Makine ve özel süngeri ile uygulanması önerilir. Profesyonel kullanım içindir. Nano teknolji ile üretilmiştir. Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı Uygulama süresi / dakika POLISH GEL / STEP 1 Nano Çizik Giderici Profesyonel Cila Profesyonel kullanıma sahip olan ürün özel olarak çizikleri gidermesi ve oto boyasının canlı ve parlak haline geri dönmesi için geliştirilmiştir. İki aşamalı kullanımın ilk ürünüdür. Makine ve özel süngeri ile uygulanması önemlidir. Profesyonel kullanım içindir. Nano teknoloji ile üretilmiştir. POLISH GEL / STEP 2 Nano İnce Çizik Giderici ve Parlatıcı Profesyonel Cila Profesyonel kullanıma sahip olan ürün özel olarak çizikleri gidermesi ve oto boyasının canlı ve parlak haline geri dönmesi için geliştirilimiştir. İki aşamalı kullanımın ikinci ürünüdür. Makine ve özel süngeri ile uygulaması önerilir. Profesyonel kullanım içindir. Nano teknoloji ile üretilmiştir. POLISH GEL / STEP 3 Parlatıcı ve Koruyucu Profesyonel Cila Ürün çizik giderme ve ön parlatma işlemi tamamlanmış boya üzerine uygulanır. Oto boyasına yüksek parlaklık verici ve koruyucu film tabakası oluşturur. Plastik akasama zarar vermez, renklerini ağartmaz. PTFE bazlı ürün uzun ömürlü boya koruması sağlar. Profesyonel kullanım içindir.

13 Kaliteli ürünler otomobilinize prestij kazandırır CARLUX Sentetik Wax lı Parlatıcı Cila Carlux yüksek yapışkanlıkta, sentetik Wax lı özel formülü ile her tipte boyaya yüksek parlaklık ve canlılık katar. Boyanın parlaklığı uzun süren korumasını sağlar. Lastik ve plastiklere zarar vermez. Manuel olarak da uygulanabilir. Profesyonel kullanım içindir. LAST TOUCH İPEK HİSSİ Her tipte boya ile kullanılabilen, boya yüzeyindeki küf ve oksit kalıntılarını temizleyen ekonomik bir ciladır. Ürünün, boya koruma özelliği haricinde inanılmaz derecede parlaklığı ve ipeksi dokunuş hissi veren bir kayganlık sağlar. POLISH EXPRESS Canlandırıcı ve Koruma Cilası Her cins boya için koruyucu bir ciladır. Çeşitli wax karışımlarından formüle edilmiştir. Boyaya canlılık verir, yüzeydeki oksit kalıntıların temizler ve parlaklık verir. Elle ve makine ile kullanılabilir. 6 ay boyunca koruma sağlar.

14 BAKIM VE KORUMA Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı Uygulama süresi / dakika Ph Değeri Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı Gerçek profesyonellerin tercih ettiği marka FASPOILER Silikonsuz Dış Plastik Aksam Yenileyici ve Koruyucu Polimer bazlı plastik aksam yenileyici olan ürün fiber, plastik, tampon, çamurluk, spoiler ve yan plastik bantların korunması ve yenilenmesi için idealdir. Silikon ve yağ içermeyen ürün toz tutmaz yapışkan değildir ve uzun süre etkisini sürdürür. Profesyonel kullanım içindir. DECE FLASH Zift - Etiket Sökücü Oto boyası ya da boyalı yüzeylerden renklere ve plastik aksama zarar vermeden zift, asfalt lekelerin ve etiketleri süratle çözer, temizler. Ayrıca camlarda, plastiklerde ve boyalı yüzeylerde bulunan etiket ve yapışkan izlerini yüzeyleri bozmadan çözer ve temizler. Profesyonel kullanım içindir.

15 1/10 1/20 BRILLMOTOR EXTRA Bitkisel Bazlı Motor Temizleyicisi Plastik dostu, yeni bir teknoloji ürünü bitkisel bir temizleyicidir. Parfümlü ve konsantre formülü ile yağlı kirleri motor dış yüzeylerinden, boyalı lastik ve plastik yüzeylerden parçalara zarar vermeden temizler. Fosfat ve solvent içermeyen, bitkisel bazlı yüksek teknoloji bir üründür. Profesyonel kullanım içindir. S.BRILLMAX B2 Yağlı Yüzey ve Motor Temizleyicisi Konsantre, çift komponentli bir üründür. Tırlar, karavanlar ve sert, yumuşak yağı yüzeyler için yıkama deterjanı. Ürün kapalı ve iyi havalanmayan alanlarda kullanım için uygundur. Kullanıcı için zararlı gazlar ihtiva etmez. Ürün yağşı ve kirli motor dış yıkaması için üretilmiştir. Fosfat içermez. Mükemmel bol köpüklüdür. Ürün araç plastik aksamlarına zarar vermez, mükemmel ve güvenli bir deterjandır. SPLENDIMOTOR Motor Dış Koruma Cilası Splendimotor motor dış yüzeylerinin atmosferik şartlar, su, nem, toz ve kimyasal maddelerden koruması amacı ile geliştirilmiştir. Ürünün +600 derece gibi yüksek ısı dayanımı vardır. Motor dış yüzeyinin parlak ve temiz kalmasını sağlar. Pul pul kabarma yapmaz. Gölge tabancası ile uygulanır. Profesyonel kullanım içindir. MOTOR YIKAMA VE KORUMA ÜRÜNLERİ MOTORSEC Kuru Motor Temizleicisi Motorsec yeni geliştirilmiş özel bir üründür. Tüm tipte yaplı kirleri, gres kalıntılarını motor dış yüzeylerinden plastik aksam, motorun diğer parçaları ve elektronik sistemlere zarar vemeden ve suya gerek duymadan etkili olarak temizler. Ürün elektronik kontak notlarını temizler, yağlar ve korur. Profesyonel kullanım içindir Püskürtme tankı / 9lt Püskürtme tankı / 24lt - 50lt Püskürtme tankı / 100lt - 200lt Güderi ve sentetik kurulama bezleri Püskürtme pompas / 1lt Sünger / normal - çift yüzey ve zımparalı Sıvı sabun dozaj ayarlama aleti Yıkama fırçası, ayarlanabilir. Temizlik kağıdı kullanma aleti Bez sıkma makinesi Eldiven tip yıkama süngeri

16 ENDÜSTRİYEL MAFRAPAV UFFICI Kokulu Zemin Deterjanı 1/20 1/20 1/20 ASTON DB3 Sıhhi Köpüklü Deterjan CLORASAN Hijyenik Temizleyici Ürün showroomlar, koridorlar, ofisler ve benzeri ortak kullanım alanlarının mükemmel temizliği için geliştirilmiştir. Fosfat ve kostik içermez, mermer granit gibi parlak yüzeyleri temizler ve parlak görünümlerine zarar vermez. Hoş kokuludur. Profesyonel kullanım içindir. Astan DB3 bakteri ve küflerin oluşabildiği organik kirleri emsalsiz formülü ile yok eder. Gıda yaşıyan tankerler ve frigofrik araçlar için idealdir. Balık, et ve tavuk endüstrilerinde temizlik için kullanılır. Ürün yüksek çözünürdür. Profesyonel kullanım içindir. Gıda taşıyan tankerlerde, tanklarda ve depolarda mükemmel bir hijyen sağlar. Bakterilerin oluşacağı ortamları yok eder. Bilhassa gıda taşıyan araçlarda ve işyerlerinde mükemmel bir son temizlik sağlar. Profesyonel kullanım içindir. MAFRAPAV UFFICI Kokulu Zemin Deterjanı 1/20 ASTON DB3 Sıhhi Köpüklü Deterjan CLORASAN Hijyenik Temizleyici 1/15 Ürün showroomlar, koridorlar, ofisler ve benzeri ortak kullanım alanlarının mükemmel temizliği için geliştirilmiştir. Fosfat ve kostik içermez, mermer granit gibi parlak yüzeyleri temizler ve parlak görünümlerine zarar vermez. Hoş kokuludur. Profesyonel kullanım içindir. Astan DB3 bakteri ve küflerin oluşabildiği organik kirleri emsalsiz formülü ile yok eder. Gıda yaşıyan tankerler ve frigofrik araçlar için idealdir. Balık, et ve tavuk endüstrilerinde temizlik için kullanılır. Ürün yüksek çözünürdür. Profesyonel kullanım içindir. Gıda taşıyan tankerlerde, tanklarda ve depolarda mükemmel bir hijyen sağlar. Bakterilerin oluşacağı ortamları yok eder. Bilhassa gıda taşıyan araçlarda ve işyerlerinde mükemmel bir son temizlik sağlar. Profesyonel kullanım içindir.

17 1/10 1/10 1/60 SPLENDORSOL Parafın Çözücü - Manuel Parafinik mum çözücü ürün elle uygulamalar için idealdir. Spiendorsol süper sert ve kalın wax katmanlarının boya üzerinden zahmetsizce sökülmesi için geliştirilmiştir. Klor ve solvent içermez. Stop lambalarına tamponlara, plastik aksama zarar vermez. Profesyonel kullanım içindir. SPLENDORSOL R Co-polimer Wax Çözücü Co-polimer tipte mum çözücü ürün manuel veya püskürtmeli uygulamalar için idealdir. Splendorsol R wax katmanlarının boya üzerinden zahmetsizce sökülmesi için geliştirilmiştir. Profesyonel kullanım içindir. S BRILLMAX BI - FASE Güçlü Yağlı Kir Çözücü Deterjan İş makineleri, çöp kamyonları, konteynerler ve benzeri ağır kirli yüzeylerin temizliğinde mükemmel sonuç verir. İnatçı ve güçlü kirler ile yağları kolayca ve hızla temizler. 1 e 60 ve 1 e 100 oranları arasında su ile inceltilir. Güneş altında uygulanmaz. Profesyonel kullanım içindir. DISINCROMOTOR TOZ Parça Yıkama Makineleri İçin Toz Deterjan Disincromotor parça yıkama makinelerinde sıcak kullanım içindir. Alüminyum parçalara zarar vermeden etkili bir temizlik sağlar. Yüksek konsantreli ve su ile inceltilerek kullanılır. Parça yıkama makinalarında profesyonel kullanım içindir. DISINCROMOTOR LİKİT Parça Yıkama Sıvısı 1/60 Disincromotor yağ çözücü ve temizleyici özel bir formüle sahiptir. Manuel olarak ya da parça yıkama makinelerinde yağlı ve kirli parçaların temizliğinde mükemmel sonuçlar verir. Klor içermez soğuk parça yıkama makinalarında 400 saat ömürlüdür. Profesyonel kullanım içindir. Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı Uygulama süresi / dakika Ph Değeri Su ile İnceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı

18 DORSELİ TIRLAR Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı Uygulama süresi / dakika CROMOBRILL Oksit ve Pas Temizleyici Deterjan 1/7 Ürün krom-metal yüzeyli parçadan pas lekesi oksit kalıntı ve tortuları çözmesi için özel olarak dizayn edilmiştir. Ürün tırların yan alüminyum panellerinin, krom metal yakıt tanklarının ve konteyner temizliğinde ideal sonuç verir. Mükemmel bir pas - oksit çözücü ürünüdür. 1/60 SUPERMAFRASOL Yağ Çözücü Özellikli Fırçasız Yıkama Deterjanı Güçlü etkili, kasalı ve brandalı büyük araçlar için idealdir. Ürün sert sularla uyum sağlar. Kışın yağlı ve isli çamur kirlerini kolayca ve hızla temizler. Eski ve yıpranmış koyu renkli yüzeyler sıcakken ve açık renkli alüminyum yüzeylere püskürtmeyiniz. Püskürtmenin ardından tazyikli su ile ürün kurumadan durulayınız. Profesyonel kullanım içindir. S.BRILLMAX BI-FASE Extra Güçlü Yağ Çözücü 1/60 İş makineleri, çöp kamyonları, konteyner ve tır brandalarının temizliğinde mükemmel sonuç verir. İnatçı ve güçlü kirler ile yağları kolayca ve hızla temizler. 1 e 60 ve 1 e 100 oranları arasında su ile inceltilir. Eski ve yıpranmış koyu renkli yüzeyler sıcakken ve açık renkli alüminyum yüzeylere püskürtmeyiniz. Püskürtmenin ardından tazyikli su ile ürün kurumadan durulanmalıdır. Profesyonel kullanım içindir.

19 YOLCU OTOBÜSLERİ Su ile inceltme oranı Kolay ve güvenli kullanım oranı Uygulama süresi / dakika PULIMAX Genel Temizleyici / Manuel 1/20 Genel maksatlı yüzey temizleme sıvısı olan ürün, yıkanabilir tüm yüzeylerde, plastik aksamlarda ve koltuklarda mükemmel temizlik sağlar. Döşemeler ile tavanlara sinmiş olan nikotin islerini, lekeleri ve kirleri temizler. Kötü kokuları ortamdan uzaklaştırır. Yüksek konsantreli bir üründür. Profesyonel kullanım içindir. DIAMANT PLAST FOUR Plastik - Deri - Vinil Yenileyici ve Koruyucu 1/3 Koruyucu - canlandırıcı etkili ve antistatik olan ürün yoz tutmaz. Torpido ve plastik aksamı UV ışınlarından koruyucudur. Fiber tekne ve lk ahşap yüzeyler için de koruyucu ve canlandırıcı etkiye sahiptir. Ayrıca oto dış yüzeyleri ve camlarda da etkili parlaklık ve leke tutmazlık sağlar. Su ile inceltilerek kullanılır. SPLIT Çok Maksatlı Cam Temizleyicisi 1/10 Split, bitkisel bazlı surfactans ve dengeli alkollü formülü ile gres, yağ ve her türlü kirleri çözücü aktif temizleyicidir. Bitkisel özlü ürün amonyak içermez. Split sigara isi ve yapışkan kirleri yıkanabilir tüm yüzeyler, plastikler, camlar ve aynalardan hızlı ve etkili bir şekilde kolayca temizler is ve leke bırakmadan kurur. Parlaklık ve hoşkoku bırakır.

20 HOBBY ÜRÜNLERİ

21 Flux Lavasciuga Fosfat içermeyen konsantre formül Tüm tipte boya ve renkler için hassas temizlik Mükemmel ve güçlü köpük Elma kokulu Lekesiz ve hızlı koruma Car Wash Yıkama ve parlatma özelliği bir arada Yüksek tutuculukta bitkisel wax içerir Renk ve parlaklığı uzun süre muhafaza eder Konsantre formüllü bir kutu ile 25 yıkama Boya üzerinde ipeksi parlaklık yaratır Marley Eldiven Ellerinizin yıpranmasını engeller Su geçirmez ve arabayı çizmez Pulimax Kumaş Deri döşemeleri ve tüm plastik aksamı derinlemesine temizler Kumaş yüzeylerden nikotin kir ve lekeleri temizler Kötü kokuları uzaklaştırır Garantili derinlemesine hijyenik temizlik sağlar Tessuti Endüstride çok yönlü kullanılan bir üründür Tüm tüple kirleri anında temizler Yağ ve gres kirlerini otolar, motosikletler ve botlarda kolayca temizler Alüminyum parçalara zarar vermez Hoş kokuludur Yüksek kalitede ve güvenlidir Flash Tüm tipte kumaşlar için idealdir Kumaş yüzeyleri ıslatmaz Aktif köpüğü ile kirleri derinlemesine temizler Garantili hijyenik temizlik sağlar Hızlı ve kolay uygulama Splendorlega Özel asit içermeyen formülüdür Tüm tipdeki jantlardan inatçı kirleri çözer Orjinal görünümlerini geri kazandırır Jant kapakları içinde mükemmel temizlik sağlar Özel dizaynlı magnezyum jantlar için önerilir Nouveau Noir Kokulu çatlak önleyici cila Tüm tipte lastikleri ve renklerini korur Yağsızdır ve yapışkan değildir Lastik paspaslar için kullanılabilir Showroomlar için idealdir Fast & Black 360 derece dönebilen özel valf hızlı ve kolay uygulanır Yağlı ve yapışkan değildir Etkisini uzun süre korur Lastik koruması sadece parlaklık sağlar

22 Split Hızlı kurur Kapalı ve havalandırılmayan ortamlar için idealdir Cam ve ayna yüzeylerinde leke bırakmaz Nikotin ve yağ kirleri böcek lekeleri için de ideal sonuç verir Cristal Vetro Aktif köpüklü süper temizliyici İs leke nikotin kirleri ve yağ kalıntıları Hızlı ve kolay uygulanır Hoş kokuludur Last Touch Araba yüzeyinde kullanılan bu ürünün son derece başarılı cilalama ve su kaydırıcılığı özelliği bulunmaktadır. Charme Detergent İçeriği bitkisel bazlı doğal çözücü elementlerle çok inatcı kirleri tüm tipte yüzeyden temizler Bu doğal formül derinlemesine etki ve uzun süreli temizlik ve yumuşaklık sağlar Charme Nutrient Renkleri koruyucu ve parlatıcı etki Deri yüzeyin yaşlanmasını, çatlak oluşumlarını ve sertleşmelerini önler Charme Nutrient Deri döşeme bakımı ve korunması için idealdir Mikrofiber bez ve krem süngeri içermektedir Diamant Plast Four Araba içindeki tüm plastik aksamlarda ve torpidoda temizleyici SÜT olarak kullanılır. Kullanım sonrasında, yüzeyler arabanın ilk gündeki halini alır. Fazla parlatma özelliği yoktur 3+1 Pelle Bu ürün tüm deri donanımda kullanılmaktadır. 3 maksatlı olarak işlevi bulunmaktadır Kullanım amacı temizleme parlatma ve korumadır. 3+1 Plastica Bu ürün tüm plastik donanımda kullanılmaktadır. 3 maksatlı işlevi bulunmaktadır. Kullanım amacı temizleme parlatma ve korumadır.

23 Delux Tüm tipte boyalardan çizik ve pasları kolayca yok eder Krom yüzeyleri parlatır ve korur Hem profesyonel hemde amatör kullanım için uygundur Velcrem Opak renkli araçlara özeldir Solmuş renkler için idealdir Yüksek tutuculukta bitkisel waxlar içerir Plastik aksam renklerini ağartmaz Bir kutu 2-3 araç için yeterlidir Kolay ve hızlı uygulanır Metalcrem Yüksek tutuculukta sentetik waxlar içerir Uzun ömürlü parlak bir film tabakası oluşturur Düzenli kullanımda aracın orjinal rengini muhafaza eder Aşındırıcı maddeler içermez Kolay ve hızlı kullanılır Plastik aksamın renklerini ağartmaz Polish Champion Classic 25 yıldan fazla piyasadadır Pastel renkli boyalar için idealdir Tüm tipte boyayı parlatır ve oksitleri temizler Mükemmel fiyata ve kaliteye sahip bir üründür Carlux Kolay kullanımlı süper parlatıcı wax Kirlere karşı uzun süreli ipeksi bir görünüm verir Aşındırıcı maddeler içermez Tüm tipte boyalarda kullanılır Koyu renkte araçlarda gölge bırakmaz Polish Cleaner Özellikle yaz öncesi güneş ışığından korumayı sağlayan güçlü ve hızlı bir ciladır. Supercera Polish Mükemmel wax birarada Hızlı ve kolay uygulama Plastik aksamların renklerini ağartmaz Metal Car Kolay ve hızlı uygulama Su bazlı olan ürün tam kurumamış araçlarda uygulanabilir Plastik aksam renklerini ağartmaz Gölge bırakmaz Tüm tipte boyalarda kullanılır Rimuovi Graffi İçinde homojen kil ihtiva eden ince çizik gidericisidir. Çiziğin üzerine sürülerek, kendi peti ile yedirilir. Daha sonra kuru microfiber bez ile silinir.

24 Faspoiler Polmer bazlı canlandırıcılar ve kaliteli maddelerle zenginleştirilmiştir. Uygulandığı parçalara tutunarak parlatıcı bir film tabakası oluşturur Yağsızdır ve çizilmelere karşı dayanıklılık sağlar Tamponların renk atmasını ve yaşlanmasını önler Deca Flash Tüm yüzeylerden zift lekelerini çözer Parçaların rengini değiştirmez Yapışkan kalıntıları çözer Çok maksatlı kullanıma sahip olan ürün ayrıca yeni araçlar üzerindeki wax ve parafin kalıntılarını da çözer Puliresina Reçine ve tortuları otomobilin tüm parçaları üzerinden güvenle çözer ve temizler Parçalara zarar vermeden mükemmel sonuç verir Kristalleşmiş çam reçine lekelerini temizler Pulimoscerini Böcek tortularını otonuzdan, kasktan ve motorsikletten hızla çözer Ovalamaya gerek bırakmaz Parçalara zarar vermez Amonyak ve solvent içermez Hoş kokuludur Cam yıkama suyuna ilave edilebilir Cabronet Tüm tipte kirleri temizler Tentelerin orjinal renklerini ve parlaklıklarını korur Puliplast Plastik yüzeylerde güçlü etkili yağ çözücü temizliyici - Tüm tipte kirleri, reçine ve izleri zahmetsizce temizler Lampo Motor Solvent ve aşındırıcı madde içermeyen doğal kombinasyonlu bir üründür Motorsiklet boyaları için idealdir Kirleri ve tortuları temizler Koruyucu film tabakası oluşturur Pulimoto Gres, yağ, petrol, çamur ve böcek kirlerini anında temizler Orjinal parlaklık sağlar Kolay ve hızlı uygulanır Yüksek kalite ve güvenli bir üründür İnceltmeden kullanılır Pulicasco Kaskları temizler Bakteri öldürücü etki Rutin temizlikte kaskı sökmeden temizlik imkanı sağlar

25 Scic Blue Canlandırıcı Torpidoları yeniler ve uzun süre orta parlaklıkta kalmalarını sağlar Torpidoya yağlı görünüm vermez Camlarda parlama yapmaz Scic Green Temizleyici Temizler ve hijyen sağlar Toz, sigara kokusu ve kirleri temizler Hijyenik temizlik sağlar Scic Orange Koruyucu Torpido ve konsolları yeniler ve korur Anti-statik formüllüdür Torpidoların anahtar, çakmak, telefon gibi şeylerden dolayı çatlamaktan ve çizilmeden korur Diamant Plast Shine Plastiklerde koruyucu etkili ve yeniliyici Uzun süreli UV koruması Yüksek parlrklık sağlar Lekesizdir Diamant Plast Satin Yeni nesil torpidolar için geliştirilmiştir Özel ve silikonsuz formül Anti-statik formülü ve koruyucuetkilidir Sigara tortularını ve kokularını uzaklaştırır Hoş parfümü uzun sürelidir Vetrolux Cam buharı engelleyici olarak işlem görür. 5-7 gün etkisini korur Fast Cleaner Bu ürün piyasada susuz yıkama olarak bilinmektedir. Son derece başarılı olan ürün sıkıldıktan sonra temiz bir bezle silinir. Ayrıca pasta-koruma yapılacak araç öncesinde kil ile temizleme esnasında kullanılması halinde koruma performansını % 100 arttırır. Not Ice Bu ürün kar ve buzlanma öncesi camlara sıkılır. Sıkıldıktan sonra cam üzerinde karlanma ve buzlanma oluşmaz. Bu ürün - 20 dereceye kadar etkilidir. Cristalbel Cam suyu olarak kullanılan 25 derece ve 70 dereceye kadar koruma sağlamaktadır.

26 Brilmotor Derinlemesine ve inatçı kirleri temizleyen güçlü formülüdür Boyaya ve plastik aksama zarar vermez Yüzey ve karbüratörlerden petrol kalıntılarını temizler Hızlı ve kolay kullanımlıdır Splendi Motor Parlak film tabakası oluşturur Çevresel ve kimyasaletkenlere dayanıklıdır Lastik ve plastik aksam üzerinde ayna etkili bir görünüm yaratır +600 C ye kadar dayanımlıdır Deniz motorlarında da mükemmel netice verir Quick Lastikleri onarır ve şişirir Siboba zarar vermez Jant sökmenize gerek kalmaz Motosikletler ve otolar için vazgeçilmez bir üründür Dio Cube Elisir Bio Air Perfume Hippy Elisir Autoflor 12pz GuGu Sevimli Baykuş Switing Rapid Paslanmış yüzeyleri ve paslanmış oynar bölgelerin açılmasını, serbest kalmasını sağlayan pas sökücü sprey Deterjet Rapid Balata spreyi olarak görev yapar Yeterli püskürtme sağlar ve bu sayede ekonomiktir. Oilsilic Çok maksatlı yağlayıcı olarak kullanılmaktadır.

27 C.quartz Seramik Kaplama Aracınızın üzeri cam seramik kaplanarak dış etkenlerden minumum üç yıl boyunca korunur. C. Quartz Delux Bakalit Kaplama Aracınızın plastik ve bakalit yüzeylere kaplanarak minumum üç sene koruma altına alınır. Car Pro Arabanızın her detayı için düşünülmüş ürünler için dünya markası CARPRO CERIGLASS Aracınızın camlarında oluşabilecek kılcal çizikleri yüzeyden alır. Yeni bir görüntü kazandırır. CARPRO FLYBY 30 Aracınıza yağmurda sürme keyfi için altı ay etkili cam koruma. CARPRO FABRIC Aracınızın döşemesinde üstün koruma CARPRO KİL Aracınızın boya koruma ve seramik kaplama yapılması için gerekli hazırlığı sağlar üçlü ambalajlı olup 300gr dır. Carpro KİL ve PAD leri kullanımınıza özel olarak hazırlanmıştır.

28 Washpratic 200 bar soğuk yıkama Özmen Makina 200 Bar Sıcak Soğuk yıkama makinası Washpratic Smart 60 Litre köpük veya sıvı tüp Washpratic Smart Profösyonel kurutma makinası Ahtopot Washpratic Smart Oto kuaför makinası

29 Araç Güvenlik Cam Filmleri Aracınızın camlarını güneş ışığını, UV ışığını ve dışardan gelen darbelere karşı korur Bina Güvenlik Cam Filmleri Binanızın camlarını güneş ışığını, UV ışığını ve dışardan gelen darbelere karşı korur Scorpion Bed Liner Endüstriyel ve otomotiv yüzey kaplamadır Scorpion Headlight Aracınızın ön farlarını ve stoplarını yeniler Yer Temizlik Ekipmanları Binicili temizlik aracı 115 LT Yer Temizlik Ekipmanları Küçük ve orta alan elektirkli temizlik makinesi 40 LT Sanayi Sıvı Katı Ayrıştırıcı Makinaları Küçük ve orta alan elektirkli temizlik makinesi 40 LT

30 California Scents Ortam kokusu California Scents Ortam kokusu California Scents 250 m2 ye kadar ortam koku makinası California Scents Oda klima kokusu California Scents Tuvalet kokusu 45 gün

31 VİRA ÇÖZÜM ÜRÜNLERİ 1/60 1/60 1/60 MLS FOAMY Yüksek cilalı ve köpüklü fırçasız yıkama şampuanı SUPER VİRASOL Kuvvetli araç yıkama sıvı deterjanı SUPER VİRASOL COLOUR Pembe Köpüklü kuvvetli araç yıkama sıvı deterjanı 1/60 1/60 NST HEAVY Ağır vasıta temizleme sıvı deterjanı NST POWER Biolojik kirler ve yağ sökücü araç deterjanı PASPAS ÇEŞİTLERİMİZ Bütün Farklı Çeşitler Mevcuttur. Lütfen Bölge Müdürünüze Sorunuz.

32 ARACINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR AMA YERİNE YENİSİNİ ALABİLİRSİNİZ, DÜNYAMIZ VE ÇOCUKLARIMIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR, AMA ONLARI KİRLETİRSEK BİR DAHA YERİNE KOYAMAYIZ, KENDİNİZE VE GELECEĞİNİZE SAYGI İÇİN! LÜTFEN ONAYLI VE BELGELİ ÜRÜNLER KULLANINIZ. Vira Petrokimya Taşımacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. Merkez: Altay Çeşme Mh. Sarıgül Sk. Umut Kent St. N:9 C-Blok Kat:7 D:25 Maltepe - İstanbul T: F: Gsm: Şube 1: Ayazağa mh. Dereboyu cd. N:52/A Şişli İstanbul T: Şube 2: HuzurMh. Arkan Cd. N:11- Seyrantepe İstanbul T:

GEMİ İNŞAAT VE TAMİR SEKTÖRÜ ÜRÜNLERİMİZ

GEMİ İNŞAAT VE TAMİR SEKTÖRÜ ÜRÜNLERİMİZ GEMİ İNŞAAT VE TAMİR SEKTÖRÜ ÜRÜNLERİMİZ Sayın Yetkili, Bildiğiniz üzere hizmet verdiğiniz sektörde, uzun yol yapan araçlara asfalttaki tüm yağlı kir yapışarak, size sıkıntılı bir temizlik süreci yaşatmaktadır.

Detaylı

Amacımız en iyisini yapmak tüketiciye en uygun fiyatla sunmak olup bu amaçla AR-GE bölümümüz sürekli yenilik sloganı ile devamlı çalışmaktadır.

Amacımız en iyisini yapmak tüketiciye en uygun fiyatla sunmak olup bu amaçla AR-GE bölümümüz sürekli yenilik sloganı ile devamlı çalışmaktadır. Firmamız 2010 yılında Arıkan Kimya Sanayi olarak Oto Bakım ürünlerinde faaliyete başlamıştır. Zamanın getirdiği sektörel boşluklardan dolayı endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri üretimine

Detaylı

WORLDWIDE PARTNER OF THE AUTOMOTIVE TRADE

WORLDWIDE PARTNER OF THE AUTOMOTIVE TRADE PROTEC Servis Bakım Ürünleri Tic.Ltd.Şti. Atatürk mh. Ekincioğlu sk. No: 39 Ataşehir / İstanbul WORLDWIDE PARTNER OF THE AUTOMOTIVE TRADE Tel : 0216 577 75 96 Fax : 0216 456 01 05 posta@protec-tr.com www.protec-tr.com

Detaylı

SAĞLIK SEKTÖRÜ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

SAĞLIK SEKTÖRÜ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SAĞLIK SEKTÖRÜ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ VİRA petrokimya Nisan 2010 yılında kurulmuş olup, faaliyet alanları otomotiv ve enerjidir. Otomotiv ve enerji sektöründeki distribütörlüklerimiz birbirini tamamlayan bir

Detaylı

PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ Professional Cleaning Products PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ CULİNA GRUP BİOFER CULİNA 100 BULAŞIK MAKİNESİ DETERJANI Donmuş yağ ve yemek artıklarını nişasta ve protein lekelerini etkili biçimde temizler.

Detaylı

Tarlan Kimya San. Temizlik Ürünleri ve Laboratuarı Limited Şirketi

Tarlan Kimya San. Temizlik Ürünleri ve Laboratuarı Limited Şirketi Tarlan Kimya San. Temizlik Ürünleri ve Laboratuarı Limited Şirketi Tarlan Kimya Sanayi Limited Şirketi 1997 yılından beri TERLANS tescilli markasıyla endüstriyel temizlik ürünleri ve oto temizlik&bakım

Detaylı

Profesyonel Tercih. Ürün Kataloğu

Profesyonel Tercih. Ürün Kataloğu Ürün Kataloğu - İnsan sağlığına zarar vermeyen, - Gereksiz kimyasal kullanımından kaçınan - Doğadan aldığını doğaya geri verme ilkesi edinen - % 100 e yakını doğada tamamen biyoçözünür - Ekolojik olarak

Detaylı

Copyright By ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri LTD.ŞTİ 2011-2015

Copyright By ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri LTD.ŞTİ 2011-2015 Copyright By ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri LTD.ŞTİ 2011-2015 ETS International Germany ve ETS InternationalTürkiye 1994 yılından beri Çevre Teknolojileri Çözümleri ile ilgilenen Şirket Kurucusu

Detaylı

İNDEKS. MARATEM Persona Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri El Yıkama Ürünleri 05 El Hijyen Ürünleri 06 Şampuanlar 06

İNDEKS. MARATEM Persona Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri El Yıkama Ürünleri 05 El Hijyen Ürünleri 06 Şampuanlar 06 01 Eczac baş Girişim Pazarlama, Eczac baş Topluluğu Tüketim Ürünleri Grubu nda faaliyet göstermektedir. Kuruluş, topluluk taraf ndan üretilen ve ithal edilen tüketim ürünleri ile birlikte topluluk d ş

Detaylı

TUNAP MOBİLİTE ATÖLYE SERVİS KİMYASALLARI TÜM ÜRÜN PROGRAMI

TUNAP MOBİLİTE ATÖLYE SERVİS KİMYASALLARI TÜM ÜRÜN PROGRAMI TUNAP MOBİLİTE ATÖLYE SERVİS KİMYASALLARI TÜM ÜRÜN PROGRAMI GELİŞTİRİLMİŞ MOBİLİTE İÇİN SATIŞ SONRASI ÇÖZÜMLER TUNAP Harekete Geçiren Kimya. TUNAP.COM TUNAP MOBİLİTE KALİTE. GÜVEN. TEKNİK UZMANLIK. TUTKU

Detaylı

Teknik-Kimyasal Ürünler

Teknik-Kimyasal Ürünler Teknik-Kimyasal Ürünler Temizleme Kimyasalları Asit bazlı temizleme kimyasalları Nötr temizleme kimyasalları Alkali bazlı temizleme kimyasalları XYLOQUAT Temizleme Sistemi Çözücü (Uçucu) Temizleyiciler

Detaylı

Teknik-Kimyasal Ürünler

Teknik-Kimyasal Ürünler Teknik-Kimyasal Ürünler Araç Kimyasalları Kaporta Kimyasalları Teknik Araç Kimyasalları Araç Temizleme ve Bakım Cam Yapışıtırıcıları ve Aksesuarları Araç Kimyasalları Kaporta Kimyasalları...............................

Detaylı

o=::: 02 w > DEZENFEKTASYON SANİTASYON ~ 21 w o 37 z 41 u 47

o=::: 02 w > DEZENFEKTASYON SANİTASYON ~ 21 w o 37 z 41 u 47 o=::: 02 w > DEZENFEKTASYON SANİTASYON ~ 2 w o 37 z 4 u 47 ENDÜSTRİYEL YAG ÇÖZÜCÜLER GÜÇLÜ SU BAZLI YAG ÇÖZÜCÜ Endüstriyel alanlarda kullanılan güçlü bir yağ çözücüdür. Metallerde korozyona yol açmaz boyalı

Detaylı

Türkiye nin ilk ve tek uluslararası doğrudan satış şirketi!

Türkiye nin ilk ve tek uluslararası doğrudan satış şirketi! PETRA DÜNYASI 2015 % 100 Türk sermayesi ve yönetimi. 1984 yılında kurulan Petra, bugün binlerce temsilcisiyle kalabalık bir aile. Sadece Türkiye de değil, Kuzey Kıbrıs ta ve Almanya daki ofisleri ve temsilcileriyle

Detaylı

Kimyasal Ürün Kataloğu

Kimyasal Ürün Kataloğu En yüksek beklenti, En üst kalite. Kimyasal Ürün Kataloğu Cilt Temizleme Ürünleri Furkan CITRUSSOL OVMAX Portakal Kokulu Yağ Sökücülü Granullü El Temizleme Kremi Ağır sanayide karşınıza çıkabilecek ağır

Detaylı

185 yıldan bu zamana Gelenekten Gelen Kalite Ürün Kataloğu

185 yıldan bu zamana Gelenekten Gelen Kalite Ürün Kataloğu 185 yıldan bu zamana Gelenekten Gelen Kalite Ürün Kataloğu 2013 made in Germany 13 TARİHÇE KONSEPTLERLE DÜŞÜNMEK GELENEKTEN GELEN KALİTE 1825 yılında kurulan ve 1930 yılından bu yana Almanya nın Frankfurt

Detaylı

PRODAX PRODAX PRODAX PRODAX PRODAX

PRODAX PRODAX PRODAX PRODAX PRODAX pro da T M R professional profesyonellere... Çok köpüren bir yıkama maddesidir. Elde yıkamada İçerdiği yüzey aktif maddeler donmuş yağları, kirleri kolayca Temizlenmiş bulaşığın çabuk kurumasını sağlar.

Detaylı

Henkel Çözüm Üreticisi Gerçek anlamda bütünleşmiş, gerçek anlamda uluslararası

Henkel Çözüm Üreticisi Gerçek anlamda bütünleşmiş, gerçek anlamda uluslararası Henkel Çözüm Üreticisi Gerçek anlamda bütünleşmiş, gerçek anlamda uluslararası Henkel tüm dünyada faaliyet gösteren, pazara odaklı, markaları ve teknolojileriyle uzman, 75 in üstünde ülkede iştiraki olan,

Detaylı

HANDBOOK FOR HIGH PERFORMANCE CAR CARE

HANDBOOK FOR HIGH PERFORMANCE CAR CARE SWISSVAX HANDBOOK FOR HIGH PERFORMANCE CAR CARE UNIQUELY HANDCRAFTED JANTLAR VE LASTİKLER CABRİO TAVANLARI YIKAMA PLASTİKLER VE KAUÇUK BOYA BAKIMI VE METAL BAKIMI CAMLAR VE İÇ DONANIM HIZLI BAKIM VE YENİLEME

Detaylı

Ref No Açıklma ve Kutu İçerikleri Koli İçeriği Paket İçeriği Adet Fiyatı / TL C0801 FAR ONARICI VE YENİLEYİCİ 6 236,5 ML 10,00 $ C1INTL GENEL

Ref No Açıklma ve Kutu İçerikleri Koli İçeriği Paket İçeriği Adet Fiyatı / TL C0801 FAR ONARICI VE YENİLEYİCİ 6 236,5 ML 10,00 $ C1INTL GENEL Ref No Açıklma ve Kutu İçerikleri Koli İçeriği Paket İçeriği Adet Fiyatı / TL C0801 FAR ONARICI VE YENİLEYİCİ 6 236,5 ML 10,00 $ C1INTL GENEL KARBÜRATÖR VE OKSİJEN SENSÖR TEMİZLEYİCİ 12 354 G/441 ML 4,84

Detaylı

KONSANTRE YAĞ, İS ve KURUM TEMİZLEYİCİ

KONSANTRE YAĞ, İS ve KURUM TEMİZLEYİCİ ARC - OIL and SOOT CLEANER KONSANTRE YAĞ, İS ve KURUM TEMİZLEYİCİ OIL and SOOT HANGİ AMAÇLA GELİŞTİRİLDİ? OIL and SOOT özellikle gıda sektörü için üretilmiş bir ürün olup, fırın, fırın tavaları, yanmış

Detaylı

Toyota Araç Bakım Ürünleri

Toyota Araç Bakım Ürünleri TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. Cumhuriyet Mah. E-5 Yan Yol No: 11 Yakacık 34876 Kartal - İSTANBUL Toyota İletişim Merkezi (0212) 354 0 354 www.toyota.com.tr Toyota Araç Bakım Ürünleri Aracınıza bakım yapmak

Detaylı

KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. - KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. GKD-OİL CLEANER GKD-KLAW GKD-MAX GKD-SİM PLUS GKD-PAS GKD-MİKS CLEAN GKD-FINISH GKD-PAINT STRIPPER GKD-JEL GKD-SPICK ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜCÜLER YAĞ ÇÖZÜCÜLER PAS SÖKÜCÜLER

Detaylı

YENİ NESİL 'SIVI CAM' - ÜRÜNLERİ

YENİ NESİL 'SIVI CAM' - ÜRÜNLERİ YENİ NESİL 'SIVI CAM' - ÜRÜNLERİ Made in Germany. www.eikin.com.tr Hakkımızda A.L.G.T. Size burada tanıtmak istediğimiz 'Sıvı Cam' koruma teknolojisi gerçekten dikkate değer bir teknolojidir- bildiğimiz

Detaylı

YAĞ SÖKÜCÜLER. Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. RESOLVER -EX Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. Alkali Toz Yağ Alma Ürünü

YAĞ SÖKÜCÜLER. Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. RESOLVER -EX Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. Alkali Toz Yağ Alma Ürünü YAĞ SÖKÜCÜLER RESOLVER Yüksek Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü Su ile karıştırılarak kullanılan güçlü yağ sökücüdür. Tüm sanayi yağları üzerinde etkili ve hızlı sonuç verir. Katı yağlar, gıda yağları, gres

Detaylı

Üretim, Bakım Onarım. için. özel ürünler. Katalog

Üretim, Bakım Onarım. için. özel ürünler. Katalog w orld wide Üretim, Bakım Onarım için özel ürünler Katalog dünya çapında En zorlu şartlarda da! 1 2 3 4 5 6 7 8 İçindekiler: Sayfa Firma 3 WEICON Plastik-Metal 4-8 WEICON Repair Stick (Tamir Çubukları)

Detaylı

Teknik Spreyler. Yüzey ve pas koruması Temizleme ve yağdan arındırma Yağlama Çözme ve ayırma Bakım ve koruma

Teknik Spreyler. Yüzey ve pas koruması Temizleme ve yağdan arındırma Yağlama Çözme ve ayırma Bakım ve koruma Teknik Spreyler Yüzey ve pas koruması Temizleme ve yağdan arındırma Yağlama Çözme ve ayırma Bakım ve koruma Teknik Spreyler Aşağıdakiler için problem çözümleri Üretim Onarım Koruma Bakım WEICON Bu isim

Detaylı

Chemitag. www.paktemkimya.com

Chemitag. www.paktemkimya.com Chemitag www.paktemkimya.com Genel Hijyen Grubu Lotis Handclean Konsantre Teknik Sıvı El Sabunu Karbon, mürekkep ve yağların oluşturduğu kirleri cildi tahriş etmeden kolayca çözer. Yapısında koruyucu

Detaylı

Clean Mükemmel temizlik için her şey

Clean Mükemmel temizlik için her şey Bireysel çözümler için partneriniz Clean Mükemmel temizlik için her şey TR 05/2013 Size komple profesyonel hizmet sağlayıcılar ve temizlik, hijyen ve dezenfeksiyon konusuna odaklanmış kuruluşlar için.

Detaylı

www.ardex.com.tr Temizlik -- Bakım -- Koruma

www.ardex.com.tr Temizlik -- Bakım -- Koruma www.ardex.com.tr Temizlik -- Bakım -- Koruma İÇİNDEKİLER Lithofin Ürün Sistemine Toplu Bakış... 2 Lithofin KUKÜ - EKSTRA Güçlü Çimento Artığı Temizleyicisi... 3-4 Lithofin Lösefix - Yağ ve Mum Temizleyicisi...

Detaylı