YÜK TAŞIMA HİZMETİ ARAÇLARI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "YÜK TAŞIMA HİZMETİ ARAÇLARI"

Transkript

1 YÜK TAŞIMA HİZMETİ ARAÇLARI

2 Dışarıda işler zorlaşabilir. Ekipler gidip gelir. Bütçeler inip çıkar. orumluluklar artar ancak bir tek Carryall sabit kalır. Gün içinde ve dışında çalışmaya devam eder; yük taşır, ekipleri taşır, paradan ve zamandan tasarruf sağlar. Ve şimdi hiç olmadığı kadar güvenilir ve çok yönlü. En son yenilikler ile geleneksel kaliteyi bir araya getiren yeni Carryall, işin üstesinden tek başına gelebilir.

3 İŞ 110: DAĞLARI TAŞIR. Carryall 550 çamurlu, taşlı vb. yollarda, kısacası istediğiniz her yerde hareket edebilir. Yarım tondan fazla nominal kapasitesi ve isteğe bağlı elektrikli yük bölmesi kasa kaldırma seçeneği ile bu kahraman, gücünü her gün en üst düzeyde göstermektedir.

4 TANK KADAR AĞLAM. KAMYN GİBİ PERFRMAN. Tesislerinizin ya da zemin bakımlarını yaparken, güvenliği sağlarken, yük taşırken, etkinlik düzenlerken, temizlik işi ile uğraşırken yeni Carryall ile yapılacaklar listenizdeki işleri daha güçlü bir şekilde gerçekleştirin. Carryall araçlara o kadar çok güveniyoruz ki, garanti süresini uzattık. Araçlarımız artık endüstri lideri 4 yıllık akü, 3 yıllık/3.000 saatlik aktarma organı, tampondan tampona 2 yıllık sınırlı garanti kapsamındadır. 600'den fazla Yetkili Club Car Bayi ağı hem yedek parçalara ve hem de eğitimli tamircilere kolay erişim sağlar.

5 İŞ 886: HER ZAMAN ERKENCİ. Carryall 500 sizin kadar sıkı çalışır. Boşverin. Daha sıkı çalışsın. Elektronik yakıt enjeksiyonlu 14 bg ubaru motoru ile sizden önce hazırdır ve 544 kg'a kadar yolcu ve yük taşıma kapasitesine sahiptir. Ama asla öğle arasına ihtiyaç duymaz. ADECE BİR HİZMET ARACI DEĞİL, EMALİZ BİR GÜVENİLİRLİK AHİBİ LUN. Carryall hizmet araçları yıllarca sorunsuz hizmet sunmalarıyla tanınırlar. Yeni araçlar da bu geleneği devam ettirmektedir. Kullanıcıların Carryall markasında takdir ettiği temel bileşenleri korumaktadırlar; paslanmazlık, korozyona karşı dayanıklılık, uçak sınıfı şasi ve kasa, kendi kendini dengeleyen kremayerli dişlili direksiyon, bağımsız ön süspansiyon sistemi ve benzersiz güvenilirlik. Bunların yanı sıra beraberlerinde, değerlerini daha da arttıran yenilikçi özellik ve avantajlar getirmektedirler. Böylece, bildiğiniz ve güvendiğiniz Carryall ürünlerini elinizde tutarken filonuzu iyileştirebilirsiniz.

6 EKTÖR LİDERİ YENİLİKLERLE İŞİN ÜTEİNDEN GELİR. 1. YAKIT EKNMİİ (km/l) YILLIK YAKIT MALİYETİ (EUR) TEPE TIRMANIŞ HIZI (km/saat) EFI Motoru ile Performansı Arttırır. Benzinle çalışan iki çeker Carryall UTV araçlar, elektronik yakıt enjeksiyonlu (EFI), yarı küre silindir başlıklı sertleştirilmiş kasalı zamanlama zinciri ve yağ filtrelerini gereksiz kılan çarpmalı yağlama sistemine sahip bir 14bg, 404cc ubaru tek silindirli üstten egzantrik motora sahiptir. Motorlar, eski Caryall motorlara göre aşağıdaki avantajlara sahiptir: Beygir gücünde %30'a kadar artış. %50'ye kadar yakıt verimliliği artışı. Daha çabuk hızlanma. Emisyon azaltma. oğuk havalarda bile anında çalışma. Güvenilirliği ve çalışma ömrünü yükseltme. Yüksekliği otomatik olarak dengeleme. Bakım maliyetlerini azaltma. Club Car yeni motoruna o kadar çok güvenmektedir ki garanti iki yıl/2.000 saatten, üç yıl/3.000 saat sınırlı garanti standardına çıkarılmıştır. Tüm performans testleri, ABD Marietta Georgia AT bağımsız ajansı tarafından Aralık 2013'te gerçekleştirilmiştir. Grafik [1] ve [2] içi, araçlar sürücü ve yük dahil olmak üzere 650 lb (294,8 kg) toplam ağırlıkla, eğimli yüzeyde test edilmiştir. Benzin maliyetleri yıllık km ve 1,53 EUR/l benzin fiyatına göre hesaplanmıştır (German uper 95 Fiyatı, 13/01/14 Avrupa Komisyonu Petrol Ürünleri Tüketici Fiyatları). Grafik [3] için, araçlar sürücü ve yükle beraber, %1517 derecede toplam lb (544,3 kg) ağırlıkta test edilmiştir. 1 MPG=0,425 km/l. onuçlarınız çeşitlilik gösterebilir. Göreve Uyabilen Çok Yönlülüğün ve Rakipsiz Ergonominin tadını çıkarın. Yeni Carryall UTV araçlar, endüstriyel sağlamlıkta yatağa, eşsiz çok yönlülüğe ve otomotiv iç mekanına sahiptir. A B aklama için geniş pano gözlü otomotiv stili pano ve kontak anahtarı standart 12 volt güç çıkışı ve yumuşak tutamaklı direksiyon. Kokpit benzeri iç mekan, sürücü ve direksiyon arasında daha fazla alan ve yüksek arkalıklı koltuklar. ağlamlık için Rhino hatlı dayanıklı bir alüminyum yük bölmesi. Araçları ve ekipmanı taşıma için yapılandırılabilir çıkarılabilir ray tabanlı ek sistemi. İsteğe bağlı ayarlanabilir yük bölmesi A B bölücüler ve yükü dengeleyen bağlama elemanları. E Yük bölmesinin arkasında bulunan ve her iki taraftan veya ortadan, tek elle açılıp kapanabilen bagaj kapağı. C D E F D C F

7 Endüstrinin En Geniş Kapsamlı Ticari Aksesuarları ile Üretkenliği Arttırın. Yeni Carryall UTV araçlarını tasarlarken, eski modellerin üzerine eklemeler yapmadık. Bunun yerine, araç ve aksesuarları, birbirleriyle entegre olmaları için tasarladık. Bunlar; Geleneksel farlara göre 50 kat daha uzun ömürlü LED farlar. Aracın tasarımına entegre isteğe bağlı kabin sayesinde "sonradan takılmış" gibi görünmez. Çerçeveye tam oturan kapılar ve ön cam, rüzgarı ve yağmuru dışarda tutar. Merdiven rafları, alet kutuları, kamyonet kasaları, çitler, damper kitleri ve daha fazlası. Kabinler, kasalar, ısıtıcılar, fanlar ve diğer ekipmanlarla, araçlarınızı yıllarca kullanılan yatırımlara dönüştürün. Verimli, Yerleşik Şarj Dinamoları ile Pahalı "Kullanıcı Hatalarını" azaltın. Yeni elektrikli Carryall UTV araçları, kablo retraktörü ile endüstriye özel yerleşik yüksek frekanslı şarj dinamolarına standart olarak sahiptir. Şarj dinamoları; Voltaj dalgalanmaları sırasında bile dünyanın her yerinde çalışır ve şarj eder. Eski şarj dinamosuna göre %9295 daha fazla verim, %10 artış. Aracın önünde bulunan priz ile rahatça şarj edilir. 110 veya 240 volt prizlerde şarj edilebilir. Şarj başladığında sesli bir uyarı verir. Kurşun asit veya jel/agm aküler için algoritmalar ile programlanabilir.

8 ÜRÜŞ YÜZEYİ ARTTIRILMIŞ TÜM ARAÇ KAPAİTEİ BŞ ÇEKİŞ KAPAİTEİ Giriş seviyesi Fiyatlandırma. Tam boyutlu Performans. Güçlü ve uygun fiyatlı Carryall 100 güvenlik, park ve daha hafif görevler için ideal seçimdir. ınıfının önde gelen EFI motoru ile gazlı veya yüksek verimli şarj dinamosu ile elektrikli olarak bulunur ve bir pikap kamyonun arkasına uyar. BŞ İŞ 995: GÜVENLİĞİN İŞLEMEİNDE EKNMİK BİR YL. Carryall 100 en ekonomik modelimizdir. Küçük boyutlu profili, aracı park garajları gibi kalabalık alanlarda güvenlik unsuru bakımından uygun hale getirir. Büyük lastikleriyle engelleri tırmanabilir ve engebeli arazide yol alabilir.

9 ÜRÜŞ YÜZEYİ ARTTIRILMIŞ TÜM ARAÇ KAPAİTEİ BŞ ÇEKİŞ KAPAİTEİ BŞ Büyük Daha İyi lduğunda! Zorlu görevlere yönelik bir araca mı ihtiyacınız var? Carryall 300'ü düşünün. Gazlı veya elektrikli olarak bulunabilen bu iki tahrikli araç, zorlu endüstriyel koşullara dayanacak şekilde üretilen paslanmaz alüminyum kaportaya ve kasaya sahiptir. İŞ 9: KAYNAK MAKİNEİNİ UTALIKLA KULLANIN. (Yukarıda) Carryall 300, kaliteli ve dikişsiz bir kaynak işinin dayanıklılığına ve güvenilirliğine sahiptir. İş sahalarında çekme işlerinde kullanabileceğiniz isteğe bağlı bağlama kancasına mutlaka göz atın. İŞ 228: BYAMA, DAHA KLAYCA. Carryall 300'ün benzersiz yük bölmesi, isteğe bağlı merdiven raflarına ve diğer yaratıcı aksesuarlar ile yapılandırılabilen bir ray tabanlı ek sistemine sahiptir. Bu sayede diğer malzemeler için yer açılır ve değerli varlıklarınız korunur.

10 ÜRÜŞ YÜZEYİ ARTTIRILMIŞ TÜM BŞ ARAÇ KAPAİTEİ ÇEKİŞ KAPAİTEİ Her Amaca Uygun. Daha fazla yük taşımanız mı gerekiyor? Carryall 500, 544 kg'a kadar yük taşıma kapasitesi sunmaktadır. Bu ve benzersiz göreve uygun yük bölmesi tasarımı sayesinde bulunduğu yerdeki çeşitli görevler için idealdir. BŞ İŞ 743: TATİL YERİ YAŞAMI. (Yukarıda) En iyi tatil yeri iş kamyoneti için Carryall 500'e güvenin. İster limanda çalışın ister bina etrafında bakım işleri gerçekleştirin, her ihtiyacınız için bu araca güvenebilirsiniz. İŞ 335: YÜK TAŞIMA. (ağda) Carryall 500 3/4 ton yükü güvenle çekip taşıyabilir. Bu, yatay malzemelerinizi ve yer bakım işinizi bir çırpıda bitirmek için gerekli aletleri taşımak için yeterli bir kapasitedir.

11 ARTTIRILMIŞ BŞ ÜRÜŞ YÜZEYİ ARAÇ KAPAİTEİ TÜM Yerden Daha Yüksek. Her arazi tipine uygun lastikleri ve arttırılmış yerden yüksekliği ile zorlu arazilerde ilerlemek için yeterince güçlüdür. Tüm Carryall araçlar gibi, araca girişi ve çıkışı kolaylaştıran kokpit benzeri bir iç mekana sahiptir. ÇEKİŞ KAPAİTEİ BŞ İŞ 491: YANGIN ÖNDÜRME. Eşsiz çok yönlülüğü ve gücü sayesinde Carryall 550, inşaat ve endüstri sahalarındaki pek çok uygulamada kullanılabilir. Ağır kaldırma gerektiren işlerden itfaiye ekibine hizmet sunmaya kadar işini hakkıyla yapar.

12 ÜRÜŞ YÜZEYİ ARTTIRILMIŞ TÜM BŞ BŞ ARAÇ KAPAİTEİ ÇEKİŞ KAPAİTEİ Ağır Yük Taşıyıcısı. 680 kg'lık toplam araç kapasitesi ile uzun yatağı bir araya getiren Carryall 700, büyük yığın yükler için kurtarıcınızdır. Club Car'ın ünlü bağımsız ön süspansiyonu ve mühendisliğiyle titreşimleri azaltır, tam yüklü olduğunda bile sarsıntısız sürüş sağlar. İŞ 611: AĞIR YÜK KALDIRMA. (Yukarıda) 179 cm uzunluğunda, yarım ton kapasiteli yatağı ile Carryall 700 filonuzun Demir Adamı olacaktır. ınıfının en iyi yerden yüksekliği ve dönüş çapı ile, zorlu araziler ve dar alanlarda kolayca hareket edebilir. İŞ 775: ÇÖP TPLAMA. (ağda) İsteğe bağlı çite sahip Carryall 700, işlev eklemek için ideal bir yoldur. Büyük boyutlu ürünleri yüklemek için düz yatağı kullanın ya da taşımak için hemen çitleri takın.

13 ARTTIRILMIŞ BŞ ÜRÜŞ YÜZEYİ ARAÇ KAPAİTEİ ÇEKİŞ KAPAİTEİ TÜM 2WD* Daha Azı İçin Daha Fazlası. İki çekerli Carryall 1500, daha fazla yükle bile dört çekerli aracın gücünü ve yerden yüksekliğini sağlar. 3/4ton seçeneği ile 862 kg taşır ve 4 çeker disk frenlere ve 20,1 bg (15 kw) Kawasaki benzinli motora sahiptir. BŞ * AB ve diğer CE gerektiren ülkelerde bulunmaz İŞ 939: ZARİF DEV. Zorlu görevlere yönelik ve çim dostu bir araca mı ihtiyacınız var? Carryall WD'ye güvenebilirsiniz. Geniş çim lastikler zemine hafifçe baskı uygular; isteğe bağlı 680,4 kg yük kapasitesi ise daha fazlasını yapmak için yeterli güç sağlar.

14 ARTTIRILMIŞ BŞ BŞ ÜRÜŞ YÜZEYİ ARAÇ KAPAİTEİ ÇEKİŞ KAPAİTEİ TÜM 4WD Kusursuz Dört Çeker. Carryall 1500, bulunduğu zemini algılayan ve otomatik olarak vites değiştiren Club Car ın özel IntelliTrak dört çeker sistemine sahiptir. 20 bgnominal (15 kw) Kubota Diesel motorla da bulunabilen ağır işlere yönelik bu araç oldukça kullanışlıdır. İŞ 107: CİDDİ GÜVENLİK. Dayanıklı şasisi, 20,8 cm arka aks boşluğu ve 40,2 km/sa üst hız sınırı ile 4 tekerlekli Carryall 1500 büyük engellerin üzerinden geçmek için idealdir ve hızlı bir şekilde çok fazla yol kat edebilir.

15 ARTTIRILMIŞ ÜRÜŞ YÜZEYİ ARAÇ KAPAİTEİ TÜM 4WD Tam boyutlu yatağa sahip dört yolcu kapasiteli bir 4x4. Carryall 1700 E, yük kapasitesinden ödün vermeden iki adet ek öne bakan koltuk ilavesi ile Carryall 1500'ün özellikleri üzerine kuruludur. Dört yolcu ve 362 kg yük kapasitesi ile, ekibinizin işi tek bir seferde yapmasına olanak tanır. BŞ BŞ ÇEKİŞ KAPAİTEİ İŞ 322: HAYAT KURTARMA. (Yukarıda) Tüm can kurtarma ekipmanlarınızı taşımak için sürekli güç ve yeterli alan açısından 4 çekerli Carryall 1700 Ambulance modelini düşünün. Aracı tam istediğiniz şekilde yapılandırmak için Özel Çözümler departmanımızla görüşün.

16 İZE PEK ÇK EÇENEK AKEUAR UNUYRUZ. izin Aracınız, ize Özel. Aletleri ve ekipmanı taşımak için Tamamen yeni, yapılandırılabilir ve çıkarılabilir ray tabanlı yük bölmesi ek sistemini içeren aksesuar portföyümüze göz atın. Eğer aksesuarlar işinizi görmeye yetmezse, Özel Çözüm departmanımız, sizin kullanımınıza yönelik benzersiz bir araç üretecektir.

17 Cırcır Aleti Tutucu Kiti (Üstte) tandart Alet Tutucu Kiti (Alt) Üfleyici Rafı (ağda) Çok Aletli Tutucu Kiti Yatağa Monteli Merdiven Rafı Kiti Kova Tutucu Kiti Yük Bölmesi Bölücü Kit Kısa Yük Bölmesi Bölücü Kit

18 İZE PEK ÇK EÇENEK VE AKEUAR UNUYRUZ. CARRYALL AKEUAR WD* 4WD 4WD ELEKTRİK GAZ ELEKTRİK GAZ ELEKTRİK GAZ ELEKTRİK GAZ ELEKTRİK GAZ GAZ DİZEL DİZEL Ön farlar LED Yükseltme Farlar/Arka Lambalar/Korna Farlar/Arka Lambalar/Korna/inyal Işıkları Gölgelik Tavan Gölgelik Tavan Katlanır Ön Cam 5 Çubuklu Gümüş Jant Kapakları Yumuşak Kasa Gri Vinil,P,P,P,P,P,P,P,P 10 Diferansiyel Koruması 11 Çalı Tamponu Carryall Dayanıklı Çalı Tamponu 13 Dayanıklı Çalı Tamponu 14 Tek Noktadan u Doldurma istemi 15 Komple Kabin (RP) 16 Arazi Tipi Kabin (RP) 17 Temel Kabin (RP) 18 Arka Kayar Cam 19 ürücü Penceresi ile Cam Kapılar 20 Yumuşak Kapılar 21 Başüstü Konsolu/Fan/Tavan Işığı 22 Ön Cam ileceği 23 Ön LED Çalışma Işıkları 24 Arka LED Çalışma Işıkları 25 Güvenlik Lambası 26 Güvenlik Lambası Çubuğu 27 Yan Aynalar 28 Kabin Dikiz Aynası 29 Dikiz Aynası 30 Nerf Çubukları 31 Alet Kutusu Alüminyum Kilitli 32 Çit 33 Elektrikli Yük Bölmesi Kaldırma istemi 34 ınırlı Diferansiyel Kilidi 35 Gölgelik Tavan 36 AWD Kabin 37 Ön Kaydırma Plakası 38 CV Körük iperleri, Metal 39 Ön Alıcıda 2 40 Birinci ınıf Lastikler 41 Ekstra Çekişli Lastikler 42 Arazi Lastikleri 43 Çamur Lastikleri 44 Çimen/Yol Lastikleri 45 Paspas (Gösterilmiyor) 46 tandart Renkler,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P Gri/Yeşil Gri/Yeşil Gri/Yeşil 47 Özel Renkler () tandart Ekipman () psiyonel Ekipman (P) Premium Paket () Mevcut Değil * AB'de bulunmaz. Her aksesuar tüm pazarlarda bulunmayabilir. Ayrıntılar ve bulunabilirlik durumu için yerel Club Car temsilcinizle görüşün.

19 Koyu Gri Gri Beyaz Koyu Yeşil Parlak Mavi Titanyum Gümüş Kırmızı iyah 47 47

20 ŞU ÖZELLİKLERE BİR GÖZ ATIN. ELEKTRİK BENZİN ELEKTRİK BENZİN Motor**/Motor Tipi 48 volt DC ubaru, 4 zamanlı 48 volt DC ubaru, 4 zamanlı Kontrol Cihazı 250 Amp Katı Tip 250 Amp Katı Tip Yer Değiştirme 404 cc 404 cc ilindirler Tek Tek Valf Üstten Eksantrik Üstten Eksantrik oğutma Hava oğutmalı Hava oğutmalı Beygir Gücü (Nominal) Maks. Tork 3,3 bg (2,4 kw) nominal, 13 bg (9,6 kw) maksimum 46,7 Nm 1980 rpm 14 bg (10,3 kw) 3600 RPM, AE J1940'a göre 27 Nm 2400 RPM 3,3 bg (2,4 kw) nominal, Maksimum 13 bg (9,6 kw) 46,7 Nm 1980 rpm 14 bg (10,3 kw) 3600 RPM, AE J1940'a göre 27 Nm 2400 RPM Yağlama Çarpma ile yağlama Çarpma ile yağlama Hız kontrol ünitesi Yer Hızı Yer Hızı Transmisyon Doğrudan tahrik, çift redüksiyon helisel dişli ürekli Değişken Transmisyon (CVT) Doğrudan tahrik, çift redüksiyon helisel dişli ürekli Değişken Transmisyon (CVT) Dişli eçimi İleri/Boşta/Geri İleri/Boşta/Geri Dişli ranı 12,32:1 11,47:1 ileri; 15,63:1 geri 12,32:1 11,47:1 ileri; 15,63:1 geri Ateşleme Elektronik Elektronik Akü Altı 8 volt Taşmalı Kurşun Asit 12V 500 CCA 105 min Geri Altı 8 volt Taşmalı Kurşun Asit 12 volt 500 CCA 105 min Geri Şarj Ünitesi ERIC (650 W Yüksek Frekans) ERIC (650 W Yüksek Frekans) Ön farlar tandart ön farlar İki 37,5 Watt Halojen Yakıt Teslimat istemi Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) Kapasite 26 L 17,4 L Direksiyon Mekanizması Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli üspansiyon (Ön) İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay üspansiyon (Arka) İkili hidrolik amortisörlü yarıbağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü yarıbağımsız yaprak yay Frenler Arka tekerlek, mekanik kampana Arka Mekanik Kampana Park Freni Ayak Kontrollü, Çoklu kilit Ayak Kontrollü, Çoklu kilit Kaporta (Ön ve on Boya) tomotiv boyalı AB tomotiv boyalı/şeffaf cilalı ArmorFlex Kaporta (Çerçeve ve Arka) Alüminyum / ArmorFlex Alüminyum Lastikler (Ön) 20 x 108, 4 katmanlı sınıf, Alltrail II 20 x 1010, 6 katmanlı Lastikler (Arka) 20 x 108, 4 katmanlı sınıf, Alltrail II 20 x 1010, 6 katmanlı Dingil mesafesi 165,1 cm 166,3 cm Toplam Yükseklik 121,9 cm 119,6 cm Toplam Uzunluk 257 cm 299,7 cm Yatak U x G x Y (Yük Bölmesi) 65,3 x 110,5 x 27,9 cm 91,9 x 120,6 x 26,6 cm Diferansiyelin (Zeminden yüksekliği) 14 cm 14,2 cm 13,2 cm Tekerlek Arası Genişliği (Ön) 88 cm 392,9 cm Tekerlek Arası Genişliği (Arka) 98 cm 100,3 cm Maks. Genişlik (Aynalar olmadan) 114,3 cm 127,7 cm Kuru ağırlık (Akülerle) 444,5 kg 391,5 kg 501,2 kg 370,5 kg Toplam Araç Kapasitesi 363,2 kg 362,8 kg Yük Bölmesi Kapasitesi 136,1 kg 136 kg Çekiş Kapasitesi 136,1 kg 362,8 kg Birleşik Büyük Araç Kapasitesi 363 kg 362,8 kg Hız 2427 km/sa 2427 km/sa Garanti 4 yıl sınırlı akü garantisi 2 yıl sınırlı tüketici; 1 yıl sınırlı ticari 3 yıl/3.000 saat sınırlı motor ve şanzıman; 2 yıl sınırlı tüketici; 1 yıl sınırlı ticari 4 yıl sınırlı akü garantisi 3 yıl sınırlı motor ve şanzıman/şasi garantisi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı ** Motor beygir gücü ve tork özellikleri motor üreticisince sunulmaktadır. Kullanılan gerçek beygir gücü ve tork farklılık gösterebilir ve motorun bakım koşullarının yanı sıra çevresel koşullara da bağlıdır. 3 yıl/3.000 saat sınırlı aktarma organı/şasi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı

21 ELEKTRİK BENZİN ELEKTRİK BENZİN 48 volt DC ubaru, 4 zamanlı 48 volt DC ubaru, 4 zamanlı 500 Amp Katı Tip 500 Amp Katı Tip 404 cc 404 cc Tek Tek 3,7 bg (2,7 kw) nominal, Maksimum 20 bg (14,9 kw) 96,2 Nm 1450 RPM Doğrudan tahrik, çift redüksiyon helisel dişli Üstten Eksantrik Hava oğutmalı 14 bg (10,3 kw) 3600 RPM AE J1940'a göre 27 Nm 2400 RPM Çarpma ile yağlama Yer Hızı ürekli Değişken Transmisyon (CVT) 3,7 bg (2,7 kw) anma Maksimum 20 bg (14,9 kw) 96,2 Nm 1450 RPM Doğrudan tahrik, çift redüksiyon helisel dişli Üstten Eksantrik Hava oğutmalı 14 bg (10,3 kw) 3600 RPM AE J1940'a göre 27 Nm 2400 RPM Çarpma ile yağlama Yer Hızı ürekli Değişken Transmisyon (CVT) İleri/Boşta/Geri İleri/Boşta/Geri 12,32:1 11,47:1 ileri; 15,63:1 geri 12,32:1 11,47:1 ileri; 15,63:1 geri Elektronik Elektronik 6 volt Taşmalı Kurşun Asit 12 volt 500 CCA 105 min Geri 6 volt Taşmalı Kurşun Asit 12 volt 500 CCA 105 min Geri DeltaQ QuiQ (1 kw Yüksek Frekans) DeltaQ QuiQ (1 kw Yüksek Frekans) İki 37,5 Watt Halojen İki 37,5 Watt Halojen Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) 17,4 L 17,4 L Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü yarıbağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü yarıbağımsız yaprak yay 4 tekerlekte Mekanik Kampana 4 tekerlekte Mekanik Kampana Ayak Kontrollü, Çoklu kilit Ayak Kontrollü, Çoklu kilit tomotiv boyalı/şeffaf cilalı ArmorFlex tomotiv boyalı/şeffaf cilalı ArmorFlex Alüminyum Alüminyum 20 x 1010, 6 katmanlı 22 x 1010, 4katmanlı Çimen lastik sırtı, 22 x 1010, 6 katmanlı ağır işlere uygun arazi tipi 20 x 1010, 6 katmanlı 23 x 1010, 4katmanlı Çimen lastik sırtı, 22 x 1010, 6 katmanlı ağır işlere uygun arazi tipi 198,3 cm 198,3 cm 119,6 cm 130 cm 299,7 cm 299,7 cm 112,2 x 120,6 x 26,6 cm 112,2 x 120,6 x 26,6 cm 14,2 cm 13,2 cm 15,2 cm 92,9 cm 92,9 cm 100,3 cm 100,3 cm 127,7 cm 127,7 cm 631,8 kg 411,4 kg 635,9 kg 427,2 kg 544,3 kg 408,2 kg 362,8 kg 226,7 kg 544,3 kg 408,2 kg 680,3 kg 408,2 kg 2427 km/sa 2427 km/sa 4 yıl sınırlı akü garantisi 3 yıl sınırlı motor ve şanzıman/şasi garantisi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı 3 yıl/3.000 saat sınırlı aktarma organı/şasi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı 4 yıl sınırlı akü garantisi 3 yıl sınırlı motor ve şanzıman/şasi garantisi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı 3 yıl/3.000 saat sınırlı aktarma organı/şasi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı

22 ŞU ÖZELLİKLERE BİR GÖZ ATIN. ELEKTRİK BENZİN BENZİN 4X2* Motor**/Motor Tipi 48 volt DC ubaru, 4 zamanlı Kawasaki 4 zamanlı, endüstri sınıfı Kontrol Cihazı 500 Amp Katı Tip Yer Değiştirme 404 cc 675 cc ilindirler Tek İkiz silindir Valf Üstten Eksantrik HV oğutma Hava oğutmalı Hava oğutmalı Beygir Gücü (Nominal) Maks. Tork 3,7 bg (2,7 kw) nominal, Maksimum 20 bg (14,9 kw) 96,2 Nm 1450 RPM 14 bg (10,3 kw) 3600 RPM, AE J1940'a göre 27 Nm 2400 RPM 20,1 bg (15 kw) 3400 RPM, AE J1349'a göre Yağlama Çarpma ile yağlama Tam basınç, geçmeli yağ filtresi Hız kontrol ünitesi Yer Hızı tomatik yer hızı algılama Transmisyon Doğrudan tahrik, çift redüksiyon helisel dişli ürekli Değişken Transmisyon (CVT) 49,5 Nm Geniş CVT oranı; 3,7:1 yavaş, 0,59:1 hızlı Ön/Arka Diferansiyel tomatik kilitlemeli arka diferansiyel Dişli eçimi İleri/Boşta/Geri İleri/Boşta/Geri Dişli ranı 12,32:1 11,47:1 ileri; 15,63:1 geri 5,39:1 ileri, 7,79:1 geri, 3,3:1 diferansiyel Ateşleme Elektronik Transistörlü manyeto Akü 6 volt Taşmalı Kurşun Asit 12 volt 500 CCA 105 min Geri 12 volt 500 CCA 105 min Geri Şarj Ünitesi DeltaQ QuiQ (1 kw Yüksek Frekans) Ön farlar İki 37,5 Watt Halojen tandart ön farlar Yakıt Teslimat istemi Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) Karbüratör Yakıt Kapasitesi 17,4 L 24,6 L Direksiyon Mekanizması Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli Eğimli Direksiyonla birlikte kremayer ve pinyon dişli üspansiyon (Ön) İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay Bağımsız ikili Akol, sarmal yaylar dahil üspansiyon (Arka) İkili hidrolik amortisörlü yarıbağımsız yaprak yay Yarı bağımsız 4 bağlantılı sağlam aks Frenler 4 tekerlekte Mekanik Kampana 4 tekerlekte, hidrolik disk Park Freni Ayak Kontrollü, Çoklu kilit tomotiv tarzı Kaporta (Ön ve on Boya) tomotiv boyalı/şeffaf cilalı ArmorFlex GE Geloy şiddetli darbeye, çizilmeye karşı dayanıklı, enjeksiyon kalıplamalı boya, tomotiv tipi Kaporta (Çerçeve ve Arka) Alüminyum Boru alüminyum Lastikler (Ön) 20 x 1010, 6 katmanlı 4katmanlı Çimen; 23 x 10,5 x 12 Lastikler (Arka) 20 x 1010, 6 katmanlı 4katmanlı Çimen; 24 x 10,5 x 12 Dingil mesafesi 251,7 cm 225,3 cm Toplam Yükseklik 119,6 cm 133,5 cm Toplam Uzunluk 349,3 cm 316,5 cm Yatak U x G x Y (Yük Bölmesi) 166,3 x 120,6 x 26,6cm 124 x 126,5 x 27,7 cm Diferansiyelin (Zeminden yüksekliği) 14,2 cm 13,2 cm 18,5 cm Tekerlek Arası Genişliği (Ön) 92,9 cm 124 cm Tekerlek Arası Genişliği (Arka) 100,3 cm 124 cm Maks. Genişlik (Aynalar olmadan) 127,7 cm 148,5 cm Kuru ağırlık (Akülerle) 669 kg 414 kg 639,57 kg Toplam Araç Kapasitesi 680,3 kg 658 kg/862 kg** Yük Bölmesi Kapasitesi 453,5 kg 476,3 kg/680,3 kg** Çekiş Kapasitesi 680,3 kg 1658 kg/862 kg** Birleşik Büyük Araç Kapasitesi 680,3 kg 658 kg/862 kg** Hız 2427 km/sa 30,6 km/sa Garanti 4 yıl sınırlı akü garantisi 3 yıl sınırlı motor ve şanzıman/şasi garantisi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı * AB ve diğer CE gerektiren ülkelerde bulunmaz; **3/4ton seçeneği; *** Yüksek kapasite seçeneği 3 yıl/3.000 saat sınırlı aktarma organı/şasi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı 2 yıl/2.000 saat sınırlı

23 DİZEL 4X4 Kubota D722, endüstri sınıfı DİZEL 4X4 Kubota D722, endüstri sınıfı 719 cc 719 cc 3 silindir 3 silindir HV HV ıvı soğutmalı ıvı soğutmalı 20 bg (15 kw) 3600 RPM, AE J1995'e göre 20 bg (15 kw) 3600 RPM, AE J1995'e göre 45 Nm 45 Nm Tam basınç, geçmeli yağ filtresi tomatik yer hızı algılama Geniş CVT oranı; 3,7:1 yavaş, 0,59:1 hızlı Tam basınç, geçmeli yağ filtresi tomatik yer hızı algılama Geniş CVT oranı; 3,7:1 yavaş, 0,59:1 hızlı IntelliTrak tomatik 4 Çeker Tahrik IntelliTrak tomatik 4 Çeker Tahrik İleri/Boşta/Geri İleri/Boşta/Geri 5,39:1 ileri, 7,79:1 geri, 3,3:1 diferansiyel 5,39:1 ileri, 7,79:1 geri, 3,3:1 diferansiyel ıkıştırma ıkıştırma 12 volt 500 CCA 105 min Geri 12 volt 500 CCA 105 min Geri tandart ön farlar tandart ön farlar Mekanik enjeksiyon Mekanik enjeksiyon 24,6 L 24,6 L Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay 4 tekerlekte, hidrolik disk 4 tekerlekte, hidrolik disk tomotiv tarzı tomotiv tarzı GE Geloy şiddetli darbeye, çizilmeye karşı dayanıklı, enjeksiyon kalıplamalı boya, tomotiv tipi GE Geloy şiddetli darbeye, çizilmeye karşı dayanıklı, enjeksiyon kalıplamalı boya, tomotiv tipi Boru alüminyum Boru alüminyum Arazi tipi, 25 x 10,512, 4 katmanlı Arazi tipi, 25 x 10,512, 4 katmanlı Arazi tipi, 25 x 10,512, 4 katmanlı Arazi tipi, 25 x 10,512, 4 katmanlı 225,3 cm 225,3 cm 199,6 cm 199,6 cm 316,5 cm 400,3 cm 124 x 126,5 x 27,7 cm 124 x 126,5 x 27,7 cm 20,8 cm 20,8 cm 124 cm 124 cm 124 cm 124 cm 148,5 cm 148,5 cm 703,1 kg 793,8 kg 544 kg/658 kg*** 725,8 kg 363,2 kg/658 kg*** 363,2 kg 544 kg/658 kg*** 725,8 kg 544 kg/658 kg*** 725,8 kg 40,2 km/sa 40,2 km/sa 2 yıl/2.000 saat sınırlı 2 yıl/2.000 saat sınırlı

24 Ingersoll Rand (NYE:IR) konforlu, dayanıklı ve etkili çevresel çözümleri ile yaşam kalitesini arttırır. Club Car, Ingersoll Rand, Thermo King ve Trane gruplarımız da dahil olmak üzere tüm çalışanlarımızla; evlerde ve binalarda havalandırma konforu ve kalitesini arttırmak; gıda maddeleri ve kolay bozulur ürünleri taşımak ve korumak; endüstriyel üretim ve verimi artırmak için birlikte çalışıyoruz. Biz kendini, sürekli gelişen ve kalıcı çözümler sunan bir dünya yaratmaya adamış küresel bir şirketiz. Club car Ingersoll rand Alma court building Lenneke marelaan, 6 BE1932 inttevenswoluwe Belçika Web sitemizi ziyaret edin! Çevreci olmak güzel! ingersollrand.com Hamamcıoğlu Müesseseleri T.T.A.Ş. rhanlı Mah. İrfan Cad. No: Tuzla Istanbul Tel : Club Car LLC. Club Car, bu metinde yer alan bilgilerin ve teknik özelliklerin basıldıkları tarihte doğru olduğuna inanmaktadır. Teknik özellikler, standart özellikler, seçenekler, döşemeler ve renkler haber verilmeksizin değiştirilebilir. Aracınız imal edildiğinde bazı özellikler kullanılmıyor olabilir. Bazı araçlar, ek bir maliyetle eklenebilecek veya bazı modellerde bulunmayan seçeneklerle resmedilmiş olabilir. eçeneklerin uygunluğunu bayiinize sorun ve sipariş ettiğiniz araçta sipariş ettiğiniz ekipmanın bulunduğunu doğrulayın. Burada, açık veya zımni olarak herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcı kılavuzundaki ınırlı Garanti'ye bakın veya şu adrese yazın: Club Car, P Box , Augusta, GA Şirket tasarım değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar ve bu değişiklikleri daha önce satılmış olan ünite veya sistemlerde uygulama zorunluluğu bulunmaz. CCN Rev 02/14

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Jungheinrich e hoş geldiniz Ankara Jungheinrich firması malzeme taşıma ekipmanları, depolama ve malzeme akış teknolojisi alanlarında

Detaylı

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik.

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik. IBIZA SEAT Ibiza nın genç ruhu, performansıyla birleşti. Tasarımı, eğlenceye ortak oldu. Hep kendi çizgisinde ilerledi. Ve klasik bir model olduğunu kanıtladı. MÜKEMMEL UYUM Ibiza her zamankinden daha

Detaylı

Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle.

Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle. Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle. Hidrodinamik tahrikli Dizel ve LPG forkliftler (Tork konvertörü) 1.600 ile 3.500 kg arası taşıma kapasitesi sunar. 1 Neden bir Jungheinrich

Detaylı

Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin

Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin D-26615-2009 D-27753-2009 D-26530-2009 Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin 02 ÇALIŞMA ALANI BİLEŞENLERİ ÇALIŞMA ALANI BİLEŞENLERİ 03 Çalışma Alanı Bileşenleri* Göz alıcı şekilde tasarlanan

Detaylı

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası www.krone.de BiG X 1100 Dünyanın en güçlü silaj makinası Geniş görüş açılı konforlu kabin Mükemmel operatör konforu için joystick 1,078 hp ye kadar

Detaylı

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri D esigne D m ANufACtuR e D D e N m ARk ReLIAb L e ChI pping Get the Job LINDDANA Basiteç söylemek gerekirse, Linddana ağaç yonga makinelerinde uzmandır.

Detaylı

MERAKLA BEKLENEN KADJAR TÜRKİYE DE. YIL: 11 SAYI: 202 15-30 HAZİRAN 2015 F YATI: 3 TL www.otomobilden.com.tr

MERAKLA BEKLENEN KADJAR TÜRKİYE DE. YIL: 11 SAYI: 202 15-30 HAZİRAN 2015 F YATI: 3 TL www.otomobilden.com.tr MERAKLA BEKLENEN KADJAR TÜRKİYE DE s.9 YIL: 11 SAYI: 202 F YATI: 3 TL www.otomobilden.com.tr BAŞKENT OTOMOTİVCİLER DERNEĞİ NDEN FUAR ÇIKARTMASI TÜM GÖZLER ÜSTÜNDE s.4 KARCHER BABALARI UNUTMUYOR 1.5 litre

Detaylı

224 kw. 45,5 t. Mobil materyal elleçleme makinesi 18 m. Kademe IV

224 kw. 45,5 t. Mobil materyal elleçleme makinesi 18 m. Kademe IV 224 kw 45,5 t Mobil materyal elleçleme makinesi 18 m Kademe IV Her türlü ayrıntı düşünülmüş. E Serisi. E serisi makineyi avantajlı kılan özellikler Hidrolik elleçleme makinelerinin tasarımı ve yapımı konusunda

Detaylı

yüksek hızlı ekskavatörler 6MCR/8MCR/10MCR > Şantiyenizin gücü

yüksek hızlı ekskavatörler 6MCR/8MCR/10MCR > Şantiyenizin gücü yüksek hızlı ekskavatörler /8MCR/10MCR > Şantiyenizin gücü yüksek hızlı nokta dönüşlü ekskavatörler 8MCR/10MCR DAHA VERİMLİ ÇALIŞIN Kentsel alanlarımızı yaratan profesyonellerin ihtiyaçlarındaki gelişmeler

Detaylı

Bu kılavuz aracın ayrılmaz bir parçası olarak düşünülmeli ve araç yeni bir kullanıcıya satıldığında veya devredildiğinde birlikte verilmelidir.

Bu kılavuz aracın ayrılmaz bir parçası olarak düşünülmeli ve araç yeni bir kullanıcıya satıldığında veya devredildiğinde birlikte verilmelidir. ON ROAD Bu kılavuz aracın ayrılmaz bir parçası olarak düşünülmeli ve araç yeni bir kullanıcıya satıldığında veya devredildiğinde birlikte verilmelidir. Bu kılavuz ATV150U On Road modelini içermektedir.

Detaylı

Volvo FH ınızı özelleştirin.

Volvo FH ınızı özelleştirin. TEKNİK ÖZELLİKLER Volvo FH ınızı özelleştirin. Sunduğu sonsuz sayıda olasılık ile Volvo FH serisi araçlar, her türlü taşımacılık işine uygun hale getirilebiliyor. Esnek şasi düzeni ve VBI (Volvo Üstyapı

Detaylı

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU 2 VOLKSWAGEN DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ. İçindekiler Polo sf. 4-7 Yeni Golf sf. 8-11 Jetta sf. 12-15 Passat sf. 16-19 Passat Variant sf. 20-23 Scirocco sf. 24-27 The Beetle

Detaylı

3M Tek Kullanımlık. Partikül Solunum Maskeleri. 3M den Tek Kullanımlık Partikül Solunum Maskeleri

3M Tek Kullanımlık. Partikül Solunum Maskeleri. 3M den Tek Kullanımlık Partikül Solunum Maskeleri İçindekiler Solunum Koruma Sayfa 3 Tek Kullanımlık Partikül Solunum Maskeleri Sayfa 4 Tekrar Kullanılabilen Solunum Maskeleri Sayfa 19 Motorlu ve Hava Beslemeli Solunum Sistemleri Sayfa 29 Solunum Koruma

Detaylı

YEDEK PARÇA KIŞ 2013 / 2014 ÖZEL KAMPANYASI

YEDEK PARÇA KIŞ 2013 / 2014 ÖZEL KAMPANYASI YEDEK PARÇA KIŞ 2013 / 2014 ÖZEL KAMPANYASI Yeni WIDOS Daha kapsamlı, daha net ve daima güncel! WIDOS taviz vermez: Optimize edilmiş, şimdi daha ayrıntılı yazılım tüm Wirtgen Group üretim serilerinin boşluksuz

Detaylı

KE KX KG TL KW KE KX KG TL KW

KE KX KG TL KW KE KX KG TL KW KE KX KG TL KW KE KX KG TL KW Her zaman doğru tercih! Toprak mikserleri ve ağır tip toprak mikserleri eskiden olduğu gibi tohum yatağı hazırlanması konusunda her yönden çok beceriklidir. Başka hiçbir zemin

Detaylı

Basım tarihi: Eylül 2013

Basım tarihi: Eylül 2013 Fiat ın en yeni modellerini, otomobilinizle ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir, kısa sürede

Detaylı

Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri

Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri Parker Hannifin Corporation ENGINEERING YOUR SUCCESS. En Zengin 300 şirket arasında yer alan ve 48 ülkede müşterileri bulunan Parker Hannifin

Detaylı

Isıtıcı ve nem alma cihazları.

Isıtıcı ve nem alma cihazları. Şantiyenizin ihtiyaçlarının karşılanmasında birinci sınıf kalite. Wacker Neuson. Isıtıcılardan, çeşitli pompalar ve elektrik beslemesi ile aydınlatmaya dek size sunduğumuz geniş ürün yelpazesiyle, inşaat

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Ya daha iyisi olun ya da iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

VOLVO S60 KULLANICI EL KİTABI. Web Edition

VOLVO S60 KULLANICI EL KİTABI. Web Edition VOLVO S60 KULLANICI EL KİTABI Web Edition DEĞERLI VOLVO SAHIBI VOLVO'YU SEÇTIĞINIZ IÇIN TEŞEKKÜRLER! Volvo'nuzu uzun yıllar zevkle kullanacağınızı ümit ediyoruz. Otomobiliniz, sizin ve yolcularınızın

Detaylı

OneGear MV SMC Flex Solid-State (Katı Hal) Motor Kontrol Cihazı (10 15 kv) Bültenler 7760, 7761, 7762 ve 7763 Teknik Veriler

OneGear MV SMC Flex Solid-State (Katı Hal) Motor Kontrol Cihazı (10 15 kv) Bültenler 7760, 7761, 7762 ve 7763 Teknik Veriler OneGear MV SMC Flex Solid-State (Katı Hal) Motor Kontrol Cihazı (10 15 kv) Bültenler 7760, 7761, 7762 ve 7763 Teknik Veriler Önemli Kullanıcı Bilgileri Katı hal ekipmanları, elektromekanik ekipmanlara

Detaylı

Lider Kontrol Teknolojisine Sahip Su Soğutma Grupları Yüksek Performanslı Binalar İçin Yüksek Verimli Soğutma Grupları

Lider Kontrol Teknolojisine Sahip Su Soğutma Grupları Yüksek Performanslı Binalar İçin Yüksek Verimli Soğutma Grupları Lider Kontrol Teknolojisine Sahip Su Soğutma Grupları Yüksek Performanslı Binalar İçin Yüksek Verimli Soğutma Grupları HVAC Deneyiminizi Benzersiz Performans, Konfor ve Tasarruf Seviyesine Ulaştırır Yüksek

Detaylı

Teknik kılavuz. Sürüm 02/2014

Teknik kılavuz. Sürüm 02/2014 1 Teknik kılavuz Sürüm 02/2014 2 Nokian Lastikleri Teknik kılavuz İçindekiler Önsöz... 3 Lastik üretim süreci... 5 Lastik yapımı... 6 Lastik markalama... 8 Yük ve hız belirleme...11 Patlak halde yol alabilen

Detaylı

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW Güç Devriminin de Ötesinde Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji ile tasarımı birleştiren

Detaylı

www.esis.com.tr ELIT M Serisi Tam Sinüs Dalga İnvertör Akü Şarj Cihazı Kullanıcı Kılavuz Kitabı

www.esis.com.tr ELIT M Serisi Tam Sinüs Dalga İnvertör Akü Şarj Cihazı Kullanıcı Kılavuz Kitabı ELIT M Serisi Tam Sinüs Dalga İnvertör Akü Şarj Cihazı Kullanıcı Kılavuz Kitabı 1 İçindekiler Tablosu 1. Önemli Güvenlik Bilgileri... 3 1.1. Genel Güvenlik Önlemleri... 3 1.2. Akü ile Çalışırken Alınacak

Detaylı

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. Ocak 2015 Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil Fabrikası

Detaylı

%30. Daire İstasyonu sistem konsepti projenizle en önde olun. www.tr.evoflat.danfoss.com. TASARIM REHBERİ A DAN Z YE Danfoss EvoFlat sistemi

%30. Daire İstasyonu sistem konsepti projenizle en önde olun. www.tr.evoflat.danfoss.com. TASARIM REHBERİ A DAN Z YE Danfoss EvoFlat sistemi TASARIM REHBERİ A DAN Z YE Danfoss EvoFlat sistemi Daire İstasyonu sistem konsepti projenizle en önde olun %30 Merkezi ısıtma konusunda bilinç arttırıldığında enerji tüketimi %30 düşürülebilmektedir. www.tr.evoflat.danfoss.com

Detaylı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı POWERFLEX 7000 ORTA GERILIM AC SÜRÜCÜLERI 200 bg'den 34.000 bg'ye (150 kw'den 25.400 kw'ye)

Detaylı

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen Automation Suite Micron Redüktör AKC Endüstriyel PC ler AKM Servo motorlar S700 Servo Sürücüler Delik milli Servo motorlar Cartridge

Detaylı