YÜK TAŞIMA HİZMETİ ARAÇLARI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "YÜK TAŞIMA HİZMETİ ARAÇLARI"

Transkript

1 YÜK TAŞIMA HİZMETİ ARAÇLARI

2 Dışarıda işler zorlaşabilir. Ekipler gidip gelir. Bütçeler inip çıkar. orumluluklar artar ancak bir tek Carryall sabit kalır. Gün içinde ve dışında çalışmaya devam eder; yük taşır, ekipleri taşır, paradan ve zamandan tasarruf sağlar. Ve şimdi hiç olmadığı kadar güvenilir ve çok yönlü. En son yenilikler ile geleneksel kaliteyi bir araya getiren yeni Carryall, işin üstesinden tek başına gelebilir.

3 İŞ 110: DAĞLARI TAŞIR. Carryall 550 çamurlu, taşlı vb. yollarda, kısacası istediğiniz her yerde hareket edebilir. Yarım tondan fazla nominal kapasitesi ve isteğe bağlı elektrikli yük bölmesi kasa kaldırma seçeneği ile bu kahraman, gücünü her gün en üst düzeyde göstermektedir.

4 TANK KADAR AĞLAM. KAMYN GİBİ PERFRMAN. Tesislerinizin ya da zemin bakımlarını yaparken, güvenliği sağlarken, yük taşırken, etkinlik düzenlerken, temizlik işi ile uğraşırken yeni Carryall ile yapılacaklar listenizdeki işleri daha güçlü bir şekilde gerçekleştirin. Carryall araçlara o kadar çok güveniyoruz ki, garanti süresini uzattık. Araçlarımız artık endüstri lideri 4 yıllık akü, 3 yıllık/3.000 saatlik aktarma organı, tampondan tampona 2 yıllık sınırlı garanti kapsamındadır. 600'den fazla Yetkili Club Car Bayi ağı hem yedek parçalara ve hem de eğitimli tamircilere kolay erişim sağlar.

5 İŞ 886: HER ZAMAN ERKENCİ. Carryall 500 sizin kadar sıkı çalışır. Boşverin. Daha sıkı çalışsın. Elektronik yakıt enjeksiyonlu 14 bg ubaru motoru ile sizden önce hazırdır ve 544 kg'a kadar yolcu ve yük taşıma kapasitesine sahiptir. Ama asla öğle arasına ihtiyaç duymaz. ADECE BİR HİZMET ARACI DEĞİL, EMALİZ BİR GÜVENİLİRLİK AHİBİ LUN. Carryall hizmet araçları yıllarca sorunsuz hizmet sunmalarıyla tanınırlar. Yeni araçlar da bu geleneği devam ettirmektedir. Kullanıcıların Carryall markasında takdir ettiği temel bileşenleri korumaktadırlar; paslanmazlık, korozyona karşı dayanıklılık, uçak sınıfı şasi ve kasa, kendi kendini dengeleyen kremayerli dişlili direksiyon, bağımsız ön süspansiyon sistemi ve benzersiz güvenilirlik. Bunların yanı sıra beraberlerinde, değerlerini daha da arttıran yenilikçi özellik ve avantajlar getirmektedirler. Böylece, bildiğiniz ve güvendiğiniz Carryall ürünlerini elinizde tutarken filonuzu iyileştirebilirsiniz.

6 EKTÖR LİDERİ YENİLİKLERLE İŞİN ÜTEİNDEN GELİR. 1. YAKIT EKNMİİ (km/l) YILLIK YAKIT MALİYETİ (EUR) TEPE TIRMANIŞ HIZI (km/saat) EFI Motoru ile Performansı Arttırır. Benzinle çalışan iki çeker Carryall UTV araçlar, elektronik yakıt enjeksiyonlu (EFI), yarı küre silindir başlıklı sertleştirilmiş kasalı zamanlama zinciri ve yağ filtrelerini gereksiz kılan çarpmalı yağlama sistemine sahip bir 14bg, 404cc ubaru tek silindirli üstten egzantrik motora sahiptir. Motorlar, eski Caryall motorlara göre aşağıdaki avantajlara sahiptir: Beygir gücünde %30'a kadar artış. %50'ye kadar yakıt verimliliği artışı. Daha çabuk hızlanma. Emisyon azaltma. oğuk havalarda bile anında çalışma. Güvenilirliği ve çalışma ömrünü yükseltme. Yüksekliği otomatik olarak dengeleme. Bakım maliyetlerini azaltma. Club Car yeni motoruna o kadar çok güvenmektedir ki garanti iki yıl/2.000 saatten, üç yıl/3.000 saat sınırlı garanti standardına çıkarılmıştır. Tüm performans testleri, ABD Marietta Georgia AT bağımsız ajansı tarafından Aralık 2013'te gerçekleştirilmiştir. Grafik [1] ve [2] içi, araçlar sürücü ve yük dahil olmak üzere 650 lb (294,8 kg) toplam ağırlıkla, eğimli yüzeyde test edilmiştir. Benzin maliyetleri yıllık km ve 1,53 EUR/l benzin fiyatına göre hesaplanmıştır (German uper 95 Fiyatı, 13/01/14 Avrupa Komisyonu Petrol Ürünleri Tüketici Fiyatları). Grafik [3] için, araçlar sürücü ve yükle beraber, %1517 derecede toplam lb (544,3 kg) ağırlıkta test edilmiştir. 1 MPG=0,425 km/l. onuçlarınız çeşitlilik gösterebilir. Göreve Uyabilen Çok Yönlülüğün ve Rakipsiz Ergonominin tadını çıkarın. Yeni Carryall UTV araçlar, endüstriyel sağlamlıkta yatağa, eşsiz çok yönlülüğe ve otomotiv iç mekanına sahiptir. A B aklama için geniş pano gözlü otomotiv stili pano ve kontak anahtarı standart 12 volt güç çıkışı ve yumuşak tutamaklı direksiyon. Kokpit benzeri iç mekan, sürücü ve direksiyon arasında daha fazla alan ve yüksek arkalıklı koltuklar. ağlamlık için Rhino hatlı dayanıklı bir alüminyum yük bölmesi. Araçları ve ekipmanı taşıma için yapılandırılabilir çıkarılabilir ray tabanlı ek sistemi. İsteğe bağlı ayarlanabilir yük bölmesi A B bölücüler ve yükü dengeleyen bağlama elemanları. E Yük bölmesinin arkasında bulunan ve her iki taraftan veya ortadan, tek elle açılıp kapanabilen bagaj kapağı. C D E F D C F

7 Endüstrinin En Geniş Kapsamlı Ticari Aksesuarları ile Üretkenliği Arttırın. Yeni Carryall UTV araçlarını tasarlarken, eski modellerin üzerine eklemeler yapmadık. Bunun yerine, araç ve aksesuarları, birbirleriyle entegre olmaları için tasarladık. Bunlar; Geleneksel farlara göre 50 kat daha uzun ömürlü LED farlar. Aracın tasarımına entegre isteğe bağlı kabin sayesinde "sonradan takılmış" gibi görünmez. Çerçeveye tam oturan kapılar ve ön cam, rüzgarı ve yağmuru dışarda tutar. Merdiven rafları, alet kutuları, kamyonet kasaları, çitler, damper kitleri ve daha fazlası. Kabinler, kasalar, ısıtıcılar, fanlar ve diğer ekipmanlarla, araçlarınızı yıllarca kullanılan yatırımlara dönüştürün. Verimli, Yerleşik Şarj Dinamoları ile Pahalı "Kullanıcı Hatalarını" azaltın. Yeni elektrikli Carryall UTV araçları, kablo retraktörü ile endüstriye özel yerleşik yüksek frekanslı şarj dinamolarına standart olarak sahiptir. Şarj dinamoları; Voltaj dalgalanmaları sırasında bile dünyanın her yerinde çalışır ve şarj eder. Eski şarj dinamosuna göre %9295 daha fazla verim, %10 artış. Aracın önünde bulunan priz ile rahatça şarj edilir. 110 veya 240 volt prizlerde şarj edilebilir. Şarj başladığında sesli bir uyarı verir. Kurşun asit veya jel/agm aküler için algoritmalar ile programlanabilir.

8 ÜRÜŞ YÜZEYİ ARTTIRILMIŞ TÜM ARAÇ KAPAİTEİ BŞ ÇEKİŞ KAPAİTEİ Giriş seviyesi Fiyatlandırma. Tam boyutlu Performans. Güçlü ve uygun fiyatlı Carryall 100 güvenlik, park ve daha hafif görevler için ideal seçimdir. ınıfının önde gelen EFI motoru ile gazlı veya yüksek verimli şarj dinamosu ile elektrikli olarak bulunur ve bir pikap kamyonun arkasına uyar. BŞ İŞ 995: GÜVENLİĞİN İŞLEMEİNDE EKNMİK BİR YL. Carryall 100 en ekonomik modelimizdir. Küçük boyutlu profili, aracı park garajları gibi kalabalık alanlarda güvenlik unsuru bakımından uygun hale getirir. Büyük lastikleriyle engelleri tırmanabilir ve engebeli arazide yol alabilir.

9 ÜRÜŞ YÜZEYİ ARTTIRILMIŞ TÜM ARAÇ KAPAİTEİ BŞ ÇEKİŞ KAPAİTEİ BŞ Büyük Daha İyi lduğunda! Zorlu görevlere yönelik bir araca mı ihtiyacınız var? Carryall 300'ü düşünün. Gazlı veya elektrikli olarak bulunabilen bu iki tahrikli araç, zorlu endüstriyel koşullara dayanacak şekilde üretilen paslanmaz alüminyum kaportaya ve kasaya sahiptir. İŞ 9: KAYNAK MAKİNEİNİ UTALIKLA KULLANIN. (Yukarıda) Carryall 300, kaliteli ve dikişsiz bir kaynak işinin dayanıklılığına ve güvenilirliğine sahiptir. İş sahalarında çekme işlerinde kullanabileceğiniz isteğe bağlı bağlama kancasına mutlaka göz atın. İŞ 228: BYAMA, DAHA KLAYCA. Carryall 300'ün benzersiz yük bölmesi, isteğe bağlı merdiven raflarına ve diğer yaratıcı aksesuarlar ile yapılandırılabilen bir ray tabanlı ek sistemine sahiptir. Bu sayede diğer malzemeler için yer açılır ve değerli varlıklarınız korunur.

10 ÜRÜŞ YÜZEYİ ARTTIRILMIŞ TÜM BŞ ARAÇ KAPAİTEİ ÇEKİŞ KAPAİTEİ Her Amaca Uygun. Daha fazla yük taşımanız mı gerekiyor? Carryall 500, 544 kg'a kadar yük taşıma kapasitesi sunmaktadır. Bu ve benzersiz göreve uygun yük bölmesi tasarımı sayesinde bulunduğu yerdeki çeşitli görevler için idealdir. BŞ İŞ 743: TATİL YERİ YAŞAMI. (Yukarıda) En iyi tatil yeri iş kamyoneti için Carryall 500'e güvenin. İster limanda çalışın ister bina etrafında bakım işleri gerçekleştirin, her ihtiyacınız için bu araca güvenebilirsiniz. İŞ 335: YÜK TAŞIMA. (ağda) Carryall 500 3/4 ton yükü güvenle çekip taşıyabilir. Bu, yatay malzemelerinizi ve yer bakım işinizi bir çırpıda bitirmek için gerekli aletleri taşımak için yeterli bir kapasitedir.

11 ARTTIRILMIŞ BŞ ÜRÜŞ YÜZEYİ ARAÇ KAPAİTEİ TÜM Yerden Daha Yüksek. Her arazi tipine uygun lastikleri ve arttırılmış yerden yüksekliği ile zorlu arazilerde ilerlemek için yeterince güçlüdür. Tüm Carryall araçlar gibi, araca girişi ve çıkışı kolaylaştıran kokpit benzeri bir iç mekana sahiptir. ÇEKİŞ KAPAİTEİ BŞ İŞ 491: YANGIN ÖNDÜRME. Eşsiz çok yönlülüğü ve gücü sayesinde Carryall 550, inşaat ve endüstri sahalarındaki pek çok uygulamada kullanılabilir. Ağır kaldırma gerektiren işlerden itfaiye ekibine hizmet sunmaya kadar işini hakkıyla yapar.

12 ÜRÜŞ YÜZEYİ ARTTIRILMIŞ TÜM BŞ BŞ ARAÇ KAPAİTEİ ÇEKİŞ KAPAİTEİ Ağır Yük Taşıyıcısı. 680 kg'lık toplam araç kapasitesi ile uzun yatağı bir araya getiren Carryall 700, büyük yığın yükler için kurtarıcınızdır. Club Car'ın ünlü bağımsız ön süspansiyonu ve mühendisliğiyle titreşimleri azaltır, tam yüklü olduğunda bile sarsıntısız sürüş sağlar. İŞ 611: AĞIR YÜK KALDIRMA. (Yukarıda) 179 cm uzunluğunda, yarım ton kapasiteli yatağı ile Carryall 700 filonuzun Demir Adamı olacaktır. ınıfının en iyi yerden yüksekliği ve dönüş çapı ile, zorlu araziler ve dar alanlarda kolayca hareket edebilir. İŞ 775: ÇÖP TPLAMA. (ağda) İsteğe bağlı çite sahip Carryall 700, işlev eklemek için ideal bir yoldur. Büyük boyutlu ürünleri yüklemek için düz yatağı kullanın ya da taşımak için hemen çitleri takın.

13 ARTTIRILMIŞ BŞ ÜRÜŞ YÜZEYİ ARAÇ KAPAİTEİ ÇEKİŞ KAPAİTEİ TÜM 2WD* Daha Azı İçin Daha Fazlası. İki çekerli Carryall 1500, daha fazla yükle bile dört çekerli aracın gücünü ve yerden yüksekliğini sağlar. 3/4ton seçeneği ile 862 kg taşır ve 4 çeker disk frenlere ve 20,1 bg (15 kw) Kawasaki benzinli motora sahiptir. BŞ * AB ve diğer CE gerektiren ülkelerde bulunmaz İŞ 939: ZARİF DEV. Zorlu görevlere yönelik ve çim dostu bir araca mı ihtiyacınız var? Carryall WD'ye güvenebilirsiniz. Geniş çim lastikler zemine hafifçe baskı uygular; isteğe bağlı 680,4 kg yük kapasitesi ise daha fazlasını yapmak için yeterli güç sağlar.

14 ARTTIRILMIŞ BŞ BŞ ÜRÜŞ YÜZEYİ ARAÇ KAPAİTEİ ÇEKİŞ KAPAİTEİ TÜM 4WD Kusursuz Dört Çeker. Carryall 1500, bulunduğu zemini algılayan ve otomatik olarak vites değiştiren Club Car ın özel IntelliTrak dört çeker sistemine sahiptir. 20 bgnominal (15 kw) Kubota Diesel motorla da bulunabilen ağır işlere yönelik bu araç oldukça kullanışlıdır. İŞ 107: CİDDİ GÜVENLİK. Dayanıklı şasisi, 20,8 cm arka aks boşluğu ve 40,2 km/sa üst hız sınırı ile 4 tekerlekli Carryall 1500 büyük engellerin üzerinden geçmek için idealdir ve hızlı bir şekilde çok fazla yol kat edebilir.

15 ARTTIRILMIŞ ÜRÜŞ YÜZEYİ ARAÇ KAPAİTEİ TÜM 4WD Tam boyutlu yatağa sahip dört yolcu kapasiteli bir 4x4. Carryall 1700 E, yük kapasitesinden ödün vermeden iki adet ek öne bakan koltuk ilavesi ile Carryall 1500'ün özellikleri üzerine kuruludur. Dört yolcu ve 362 kg yük kapasitesi ile, ekibinizin işi tek bir seferde yapmasına olanak tanır. BŞ BŞ ÇEKİŞ KAPAİTEİ İŞ 322: HAYAT KURTARMA. (Yukarıda) Tüm can kurtarma ekipmanlarınızı taşımak için sürekli güç ve yeterli alan açısından 4 çekerli Carryall 1700 Ambulance modelini düşünün. Aracı tam istediğiniz şekilde yapılandırmak için Özel Çözümler departmanımızla görüşün.

16 İZE PEK ÇK EÇENEK AKEUAR UNUYRUZ. izin Aracınız, ize Özel. Aletleri ve ekipmanı taşımak için Tamamen yeni, yapılandırılabilir ve çıkarılabilir ray tabanlı yük bölmesi ek sistemini içeren aksesuar portföyümüze göz atın. Eğer aksesuarlar işinizi görmeye yetmezse, Özel Çözüm departmanımız, sizin kullanımınıza yönelik benzersiz bir araç üretecektir.

17 Cırcır Aleti Tutucu Kiti (Üstte) tandart Alet Tutucu Kiti (Alt) Üfleyici Rafı (ağda) Çok Aletli Tutucu Kiti Yatağa Monteli Merdiven Rafı Kiti Kova Tutucu Kiti Yük Bölmesi Bölücü Kit Kısa Yük Bölmesi Bölücü Kit

18 İZE PEK ÇK EÇENEK VE AKEUAR UNUYRUZ. CARRYALL AKEUAR WD* 4WD 4WD ELEKTRİK GAZ ELEKTRİK GAZ ELEKTRİK GAZ ELEKTRİK GAZ ELEKTRİK GAZ GAZ DİZEL DİZEL Ön farlar LED Yükseltme Farlar/Arka Lambalar/Korna Farlar/Arka Lambalar/Korna/inyal Işıkları Gölgelik Tavan Gölgelik Tavan Katlanır Ön Cam 5 Çubuklu Gümüş Jant Kapakları Yumuşak Kasa Gri Vinil,P,P,P,P,P,P,P,P 10 Diferansiyel Koruması 11 Çalı Tamponu Carryall Dayanıklı Çalı Tamponu 13 Dayanıklı Çalı Tamponu 14 Tek Noktadan u Doldurma istemi 15 Komple Kabin (RP) 16 Arazi Tipi Kabin (RP) 17 Temel Kabin (RP) 18 Arka Kayar Cam 19 ürücü Penceresi ile Cam Kapılar 20 Yumuşak Kapılar 21 Başüstü Konsolu/Fan/Tavan Işığı 22 Ön Cam ileceği 23 Ön LED Çalışma Işıkları 24 Arka LED Çalışma Işıkları 25 Güvenlik Lambası 26 Güvenlik Lambası Çubuğu 27 Yan Aynalar 28 Kabin Dikiz Aynası 29 Dikiz Aynası 30 Nerf Çubukları 31 Alet Kutusu Alüminyum Kilitli 32 Çit 33 Elektrikli Yük Bölmesi Kaldırma istemi 34 ınırlı Diferansiyel Kilidi 35 Gölgelik Tavan 36 AWD Kabin 37 Ön Kaydırma Plakası 38 CV Körük iperleri, Metal 39 Ön Alıcıda 2 40 Birinci ınıf Lastikler 41 Ekstra Çekişli Lastikler 42 Arazi Lastikleri 43 Çamur Lastikleri 44 Çimen/Yol Lastikleri 45 Paspas (Gösterilmiyor) 46 tandart Renkler,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P,P Gri/Yeşil Gri/Yeşil Gri/Yeşil 47 Özel Renkler () tandart Ekipman () psiyonel Ekipman (P) Premium Paket () Mevcut Değil * AB'de bulunmaz. Her aksesuar tüm pazarlarda bulunmayabilir. Ayrıntılar ve bulunabilirlik durumu için yerel Club Car temsilcinizle görüşün.

19 Koyu Gri Gri Beyaz Koyu Yeşil Parlak Mavi Titanyum Gümüş Kırmızı iyah 47 47

20 ŞU ÖZELLİKLERE BİR GÖZ ATIN. ELEKTRİK BENZİN ELEKTRİK BENZİN Motor**/Motor Tipi 48 volt DC ubaru, 4 zamanlı 48 volt DC ubaru, 4 zamanlı Kontrol Cihazı 250 Amp Katı Tip 250 Amp Katı Tip Yer Değiştirme 404 cc 404 cc ilindirler Tek Tek Valf Üstten Eksantrik Üstten Eksantrik oğutma Hava oğutmalı Hava oğutmalı Beygir Gücü (Nominal) Maks. Tork 3,3 bg (2,4 kw) nominal, 13 bg (9,6 kw) maksimum 46,7 Nm 1980 rpm 14 bg (10,3 kw) 3600 RPM, AE J1940'a göre 27 Nm 2400 RPM 3,3 bg (2,4 kw) nominal, Maksimum 13 bg (9,6 kw) 46,7 Nm 1980 rpm 14 bg (10,3 kw) 3600 RPM, AE J1940'a göre 27 Nm 2400 RPM Yağlama Çarpma ile yağlama Çarpma ile yağlama Hız kontrol ünitesi Yer Hızı Yer Hızı Transmisyon Doğrudan tahrik, çift redüksiyon helisel dişli ürekli Değişken Transmisyon (CVT) Doğrudan tahrik, çift redüksiyon helisel dişli ürekli Değişken Transmisyon (CVT) Dişli eçimi İleri/Boşta/Geri İleri/Boşta/Geri Dişli ranı 12,32:1 11,47:1 ileri; 15,63:1 geri 12,32:1 11,47:1 ileri; 15,63:1 geri Ateşleme Elektronik Elektronik Akü Altı 8 volt Taşmalı Kurşun Asit 12V 500 CCA 105 min Geri Altı 8 volt Taşmalı Kurşun Asit 12 volt 500 CCA 105 min Geri Şarj Ünitesi ERIC (650 W Yüksek Frekans) ERIC (650 W Yüksek Frekans) Ön farlar tandart ön farlar İki 37,5 Watt Halojen Yakıt Teslimat istemi Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) Kapasite 26 L 17,4 L Direksiyon Mekanizması Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli üspansiyon (Ön) İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay üspansiyon (Arka) İkili hidrolik amortisörlü yarıbağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü yarıbağımsız yaprak yay Frenler Arka tekerlek, mekanik kampana Arka Mekanik Kampana Park Freni Ayak Kontrollü, Çoklu kilit Ayak Kontrollü, Çoklu kilit Kaporta (Ön ve on Boya) tomotiv boyalı AB tomotiv boyalı/şeffaf cilalı ArmorFlex Kaporta (Çerçeve ve Arka) Alüminyum / ArmorFlex Alüminyum Lastikler (Ön) 20 x 108, 4 katmanlı sınıf, Alltrail II 20 x 1010, 6 katmanlı Lastikler (Arka) 20 x 108, 4 katmanlı sınıf, Alltrail II 20 x 1010, 6 katmanlı Dingil mesafesi 165,1 cm 166,3 cm Toplam Yükseklik 121,9 cm 119,6 cm Toplam Uzunluk 257 cm 299,7 cm Yatak U x G x Y (Yük Bölmesi) 65,3 x 110,5 x 27,9 cm 91,9 x 120,6 x 26,6 cm Diferansiyelin (Zeminden yüksekliği) 14 cm 14,2 cm 13,2 cm Tekerlek Arası Genişliği (Ön) 88 cm 392,9 cm Tekerlek Arası Genişliği (Arka) 98 cm 100,3 cm Maks. Genişlik (Aynalar olmadan) 114,3 cm 127,7 cm Kuru ağırlık (Akülerle) 444,5 kg 391,5 kg 501,2 kg 370,5 kg Toplam Araç Kapasitesi 363,2 kg 362,8 kg Yük Bölmesi Kapasitesi 136,1 kg 136 kg Çekiş Kapasitesi 136,1 kg 362,8 kg Birleşik Büyük Araç Kapasitesi 363 kg 362,8 kg Hız 2427 km/sa 2427 km/sa Garanti 4 yıl sınırlı akü garantisi 2 yıl sınırlı tüketici; 1 yıl sınırlı ticari 3 yıl/3.000 saat sınırlı motor ve şanzıman; 2 yıl sınırlı tüketici; 1 yıl sınırlı ticari 4 yıl sınırlı akü garantisi 3 yıl sınırlı motor ve şanzıman/şasi garantisi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı ** Motor beygir gücü ve tork özellikleri motor üreticisince sunulmaktadır. Kullanılan gerçek beygir gücü ve tork farklılık gösterebilir ve motorun bakım koşullarının yanı sıra çevresel koşullara da bağlıdır. 3 yıl/3.000 saat sınırlı aktarma organı/şasi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı

21 ELEKTRİK BENZİN ELEKTRİK BENZİN 48 volt DC ubaru, 4 zamanlı 48 volt DC ubaru, 4 zamanlı 500 Amp Katı Tip 500 Amp Katı Tip 404 cc 404 cc Tek Tek 3,7 bg (2,7 kw) nominal, Maksimum 20 bg (14,9 kw) 96,2 Nm 1450 RPM Doğrudan tahrik, çift redüksiyon helisel dişli Üstten Eksantrik Hava oğutmalı 14 bg (10,3 kw) 3600 RPM AE J1940'a göre 27 Nm 2400 RPM Çarpma ile yağlama Yer Hızı ürekli Değişken Transmisyon (CVT) 3,7 bg (2,7 kw) anma Maksimum 20 bg (14,9 kw) 96,2 Nm 1450 RPM Doğrudan tahrik, çift redüksiyon helisel dişli Üstten Eksantrik Hava oğutmalı 14 bg (10,3 kw) 3600 RPM AE J1940'a göre 27 Nm 2400 RPM Çarpma ile yağlama Yer Hızı ürekli Değişken Transmisyon (CVT) İleri/Boşta/Geri İleri/Boşta/Geri 12,32:1 11,47:1 ileri; 15,63:1 geri 12,32:1 11,47:1 ileri; 15,63:1 geri Elektronik Elektronik 6 volt Taşmalı Kurşun Asit 12 volt 500 CCA 105 min Geri 6 volt Taşmalı Kurşun Asit 12 volt 500 CCA 105 min Geri DeltaQ QuiQ (1 kw Yüksek Frekans) DeltaQ QuiQ (1 kw Yüksek Frekans) İki 37,5 Watt Halojen İki 37,5 Watt Halojen Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) 17,4 L 17,4 L Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü yarıbağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü yarıbağımsız yaprak yay 4 tekerlekte Mekanik Kampana 4 tekerlekte Mekanik Kampana Ayak Kontrollü, Çoklu kilit Ayak Kontrollü, Çoklu kilit tomotiv boyalı/şeffaf cilalı ArmorFlex tomotiv boyalı/şeffaf cilalı ArmorFlex Alüminyum Alüminyum 20 x 1010, 6 katmanlı 22 x 1010, 4katmanlı Çimen lastik sırtı, 22 x 1010, 6 katmanlı ağır işlere uygun arazi tipi 20 x 1010, 6 katmanlı 23 x 1010, 4katmanlı Çimen lastik sırtı, 22 x 1010, 6 katmanlı ağır işlere uygun arazi tipi 198,3 cm 198,3 cm 119,6 cm 130 cm 299,7 cm 299,7 cm 112,2 x 120,6 x 26,6 cm 112,2 x 120,6 x 26,6 cm 14,2 cm 13,2 cm 15,2 cm 92,9 cm 92,9 cm 100,3 cm 100,3 cm 127,7 cm 127,7 cm 631,8 kg 411,4 kg 635,9 kg 427,2 kg 544,3 kg 408,2 kg 362,8 kg 226,7 kg 544,3 kg 408,2 kg 680,3 kg 408,2 kg 2427 km/sa 2427 km/sa 4 yıl sınırlı akü garantisi 3 yıl sınırlı motor ve şanzıman/şasi garantisi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı 3 yıl/3.000 saat sınırlı aktarma organı/şasi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı 4 yıl sınırlı akü garantisi 3 yıl sınırlı motor ve şanzıman/şasi garantisi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı 3 yıl/3.000 saat sınırlı aktarma organı/şasi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı

22 ŞU ÖZELLİKLERE BİR GÖZ ATIN. ELEKTRİK BENZİN BENZİN 4X2* Motor**/Motor Tipi 48 volt DC ubaru, 4 zamanlı Kawasaki 4 zamanlı, endüstri sınıfı Kontrol Cihazı 500 Amp Katı Tip Yer Değiştirme 404 cc 675 cc ilindirler Tek İkiz silindir Valf Üstten Eksantrik HV oğutma Hava oğutmalı Hava oğutmalı Beygir Gücü (Nominal) Maks. Tork 3,7 bg (2,7 kw) nominal, Maksimum 20 bg (14,9 kw) 96,2 Nm 1450 RPM 14 bg (10,3 kw) 3600 RPM, AE J1940'a göre 27 Nm 2400 RPM 20,1 bg (15 kw) 3400 RPM, AE J1349'a göre Yağlama Çarpma ile yağlama Tam basınç, geçmeli yağ filtresi Hız kontrol ünitesi Yer Hızı tomatik yer hızı algılama Transmisyon Doğrudan tahrik, çift redüksiyon helisel dişli ürekli Değişken Transmisyon (CVT) 49,5 Nm Geniş CVT oranı; 3,7:1 yavaş, 0,59:1 hızlı Ön/Arka Diferansiyel tomatik kilitlemeli arka diferansiyel Dişli eçimi İleri/Boşta/Geri İleri/Boşta/Geri Dişli ranı 12,32:1 11,47:1 ileri; 15,63:1 geri 5,39:1 ileri, 7,79:1 geri, 3,3:1 diferansiyel Ateşleme Elektronik Transistörlü manyeto Akü 6 volt Taşmalı Kurşun Asit 12 volt 500 CCA 105 min Geri 12 volt 500 CCA 105 min Geri Şarj Ünitesi DeltaQ QuiQ (1 kw Yüksek Frekans) Ön farlar İki 37,5 Watt Halojen tandart ön farlar Yakıt Teslimat istemi Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) Karbüratör Yakıt Kapasitesi 17,4 L 24,6 L Direksiyon Mekanizması Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli Eğimli Direksiyonla birlikte kremayer ve pinyon dişli üspansiyon (Ön) İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay Bağımsız ikili Akol, sarmal yaylar dahil üspansiyon (Arka) İkili hidrolik amortisörlü yarıbağımsız yaprak yay Yarı bağımsız 4 bağlantılı sağlam aks Frenler 4 tekerlekte Mekanik Kampana 4 tekerlekte, hidrolik disk Park Freni Ayak Kontrollü, Çoklu kilit tomotiv tarzı Kaporta (Ön ve on Boya) tomotiv boyalı/şeffaf cilalı ArmorFlex GE Geloy şiddetli darbeye, çizilmeye karşı dayanıklı, enjeksiyon kalıplamalı boya, tomotiv tipi Kaporta (Çerçeve ve Arka) Alüminyum Boru alüminyum Lastikler (Ön) 20 x 1010, 6 katmanlı 4katmanlı Çimen; 23 x 10,5 x 12 Lastikler (Arka) 20 x 1010, 6 katmanlı 4katmanlı Çimen; 24 x 10,5 x 12 Dingil mesafesi 251,7 cm 225,3 cm Toplam Yükseklik 119,6 cm 133,5 cm Toplam Uzunluk 349,3 cm 316,5 cm Yatak U x G x Y (Yük Bölmesi) 166,3 x 120,6 x 26,6cm 124 x 126,5 x 27,7 cm Diferansiyelin (Zeminden yüksekliği) 14,2 cm 13,2 cm 18,5 cm Tekerlek Arası Genişliği (Ön) 92,9 cm 124 cm Tekerlek Arası Genişliği (Arka) 100,3 cm 124 cm Maks. Genişlik (Aynalar olmadan) 127,7 cm 148,5 cm Kuru ağırlık (Akülerle) 669 kg 414 kg 639,57 kg Toplam Araç Kapasitesi 680,3 kg 658 kg/862 kg** Yük Bölmesi Kapasitesi 453,5 kg 476,3 kg/680,3 kg** Çekiş Kapasitesi 680,3 kg 1658 kg/862 kg** Birleşik Büyük Araç Kapasitesi 680,3 kg 658 kg/862 kg** Hız 2427 km/sa 30,6 km/sa Garanti 4 yıl sınırlı akü garantisi 3 yıl sınırlı motor ve şanzıman/şasi garantisi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı * AB ve diğer CE gerektiren ülkelerde bulunmaz; **3/4ton seçeneği; *** Yüksek kapasite seçeneği 3 yıl/3.000 saat sınırlı aktarma organı/şasi Diğer kısımlar için 2 yıl sınırlı 2 yıl/2.000 saat sınırlı

23 DİZEL 4X4 Kubota D722, endüstri sınıfı DİZEL 4X4 Kubota D722, endüstri sınıfı 719 cc 719 cc 3 silindir 3 silindir HV HV ıvı soğutmalı ıvı soğutmalı 20 bg (15 kw) 3600 RPM, AE J1995'e göre 20 bg (15 kw) 3600 RPM, AE J1995'e göre 45 Nm 45 Nm Tam basınç, geçmeli yağ filtresi tomatik yer hızı algılama Geniş CVT oranı; 3,7:1 yavaş, 0,59:1 hızlı Tam basınç, geçmeli yağ filtresi tomatik yer hızı algılama Geniş CVT oranı; 3,7:1 yavaş, 0,59:1 hızlı IntelliTrak tomatik 4 Çeker Tahrik IntelliTrak tomatik 4 Çeker Tahrik İleri/Boşta/Geri İleri/Boşta/Geri 5,39:1 ileri, 7,79:1 geri, 3,3:1 diferansiyel 5,39:1 ileri, 7,79:1 geri, 3,3:1 diferansiyel ıkıştırma ıkıştırma 12 volt 500 CCA 105 min Geri 12 volt 500 CCA 105 min Geri tandart ön farlar tandart ön farlar Mekanik enjeksiyon Mekanik enjeksiyon 24,6 L 24,6 L Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon dişli İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay İkili hidrolik amortisörlü bağımsız yaprak yay 4 tekerlekte, hidrolik disk 4 tekerlekte, hidrolik disk tomotiv tarzı tomotiv tarzı GE Geloy şiddetli darbeye, çizilmeye karşı dayanıklı, enjeksiyon kalıplamalı boya, tomotiv tipi GE Geloy şiddetli darbeye, çizilmeye karşı dayanıklı, enjeksiyon kalıplamalı boya, tomotiv tipi Boru alüminyum Boru alüminyum Arazi tipi, 25 x 10,512, 4 katmanlı Arazi tipi, 25 x 10,512, 4 katmanlı Arazi tipi, 25 x 10,512, 4 katmanlı Arazi tipi, 25 x 10,512, 4 katmanlı 225,3 cm 225,3 cm 199,6 cm 199,6 cm 316,5 cm 400,3 cm 124 x 126,5 x 27,7 cm 124 x 126,5 x 27,7 cm 20,8 cm 20,8 cm 124 cm 124 cm 124 cm 124 cm 148,5 cm 148,5 cm 703,1 kg 793,8 kg 544 kg/658 kg*** 725,8 kg 363,2 kg/658 kg*** 363,2 kg 544 kg/658 kg*** 725,8 kg 544 kg/658 kg*** 725,8 kg 40,2 km/sa 40,2 km/sa 2 yıl/2.000 saat sınırlı 2 yıl/2.000 saat sınırlı

24 Ingersoll Rand (NYE:IR) konforlu, dayanıklı ve etkili çevresel çözümleri ile yaşam kalitesini arttırır. Club Car, Ingersoll Rand, Thermo King ve Trane gruplarımız da dahil olmak üzere tüm çalışanlarımızla; evlerde ve binalarda havalandırma konforu ve kalitesini arttırmak; gıda maddeleri ve kolay bozulur ürünleri taşımak ve korumak; endüstriyel üretim ve verimi artırmak için birlikte çalışıyoruz. Biz kendini, sürekli gelişen ve kalıcı çözümler sunan bir dünya yaratmaya adamış küresel bir şirketiz. Club car Ingersoll rand Alma court building Lenneke marelaan, 6 BE1932 inttevenswoluwe Belçika Web sitemizi ziyaret edin! Çevreci olmak güzel! ingersollrand.com Hamamcıoğlu Müesseseleri T.T.A.Ş. rhanlı Mah. İrfan Cad. No: Tuzla Istanbul Tel : Club Car LLC. Club Car, bu metinde yer alan bilgilerin ve teknik özelliklerin basıldıkları tarihte doğru olduğuna inanmaktadır. Teknik özellikler, standart özellikler, seçenekler, döşemeler ve renkler haber verilmeksizin değiştirilebilir. Aracınız imal edildiğinde bazı özellikler kullanılmıyor olabilir. Bazı araçlar, ek bir maliyetle eklenebilecek veya bazı modellerde bulunmayan seçeneklerle resmedilmiş olabilir. eçeneklerin uygunluğunu bayiinize sorun ve sipariş ettiğiniz araçta sipariş ettiğiniz ekipmanın bulunduğunu doğrulayın. Burada, açık veya zımni olarak herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcı kılavuzundaki ınırlı Garanti'ye bakın veya şu adrese yazın: Club Car, P Box , Augusta, GA Şirket tasarım değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar ve bu değişiklikleri daha önce satılmış olan ünite veya sistemlerde uygulama zorunluluğu bulunmaz. CCN Rev 02/14

SAĞLAM ZARİF TASARIM. PERFORMANS.

SAĞLAM ZARİF TASARIM. PERFORMANS. NAKLİYE ARAÇLARI İŞ 291: AVM KARMAŞAINI EN AZA İNDİRİN. (ağda Gösterilen) Club Car üst düzey çözümü olan Villager 8 oldukça memnun edicidir. Bir seferde 8 kişilik grupları taşıma gücü sayesinde büyük kalabalıkları

Detaylı

DETAYLAR TEKNİK BİLGİLER. Motor sistemi Motor Hacmi Şanzuman Yakıt Tankı Maksimum Güç Fren Sistemi Ağırlık

DETAYLAR TEKNİK BİLGİLER. Motor sistemi Motor Hacmi Şanzuman Yakıt Tankı Maksimum Güç Fren Sistemi Ağırlık 5 8 HP SU SOĞUTMALI MOTOR ÖN VE ARKA PAPATYA DİSK FREN DİJİTAL GÖSTERGE SAATİ AYARLANABİLİR AMORTİSÖR GÜÇLÜ ŞASE : Su soğutmalı, zamanlı, tek silindirli : 9 cc : 5 vites : 7 LT : 8 HP : Hidrolik tek papatya

Detaylı

MD9 LE. Ayrıcalıklı Ulaşım...

MD9 LE. Ayrıcalıklı Ulaşım... MD9 LE Ayrıcalıklı Ulaşım... Ayrıcalıklı ulaşım... Alçak tabanlı girişi, modern tasarımı ve ferah iç hacmiyle yolculuğun standartları değişiyor. Fark yaratıyor... Bilinen tüm standartları yükselten, teknik

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

Gururla PILOTCAR ı sunuyoruz...

Gururla PILOTCAR ı sunuyoruz... www.pilotcar.com.tr Piyasalardaki elektrikli araçlara yeni bir soluk... PILOTCAR, Pilot Taşıt Koltukları San. ve Tic. A.Ş. sahibi, tutkulu girişimci Ahmet Özkılıç tarafından geliştirilmiş yeni bir markadır.

Detaylı

TRAFİĞE ÇIKABİLEN TAŞITLAR. bir şarjla. 48 km

TRAFİĞE ÇIKABİLEN TAŞITLAR. bir şarjla. 48 km TRAFİĞE ÇIKABİLEN TAŞITLAR bir şarjla 48 km . YAPILACAK. is NO 212: EN TAZE... DENiZ ÜRÜNLERiNi TESLiM ETMEK. Deniz suyu, salamural bal klar, tuzlu hava sorun degil. LSV'lerimizi en zorlu ortamlara ve

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

TOURMALİN. Her Şehre Yakışır...

TOURMALİN. Her Şehre Yakışır... TOURMALİN Her Şehre Yakışır... Her şehre yakışır... Orta mesafe seyahatlerin vazgeçilmezi olan Tourmalin, tasarım, güvenlik, konfor, bagaj kapasitesi ve teknolojik donanımları ile müşterilere %100 memnuniyet

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN!

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! DFSK Mini Maxi Güçlü Motor Mini Maxi'nin DK1506 motoru, Dual VVT teknolojisi ile orta, düşük ve yüksek devirlerde mükemmel bir tork çıkışı sağlayarak güçlü

Detaylı

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium İlan no: 243063 Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium Sahibinden 2011 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET. FİYAT DÜŞTÜ ACİL. 38.200 TL İlan tarihi: 12 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Karabük, Safranbolu,

Detaylı

NEW HOLLAND. TTB Serisi

NEW HOLLAND. TTB Serisi NEW HOLLAND TTB Serisi NEW HOLLAND TTB Serisi Türk çiftçisinin bahçe segmentindeki vazgeçilmezi TTB Serisi, yenilenmiş Tier3 emisyon değerine sahip turbo-intercooler motoruyla artık daha da performanslı...

Detaylı

NEW HOLLAND. TDS Serisi

NEW HOLLAND. TDS Serisi NEW HOLLAND TDS Serisi NEW HOLLAND TDS Serisi New Holland TDS Serisi tüm modellerinde standart olarak sunulan turbo-intercooler aspirasyon sistemine sahip motorlar sayesinde yüksek performans yakıt ekonomisi

Detaylı

PRESTİJ SD. Rahatlığın Tanımı...

PRESTİJ SD. Rahatlığın Tanımı... PRESTİJ SD Rahatlığın Tanımı... Tasarruflu... Kısa ve orta mesafe taşımacılık alanında, personel taşımacılığı, transfer turları, VIP taşımacılığı ve özel turlara uygun olarak üretilen Prestij SD, konforu

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri 5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profilli Bağ-Bahçe Traktörleri 2 5GL Serisi Traktörler Genel Bakış 5GL Alçak Profil, Alçak Bağ-Bahçe Uygulamaları için Yeni Çözüm Katlanabilir Aynalar

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Peugeot Comfort

Peugeot Comfort İlan no: 287506 Peugeot 307 1.6 Comfort Sahibinden PEUGEOUT 307 1.6 110HP MAKYAJLI KASA, FULL, KAZASIZ, ORJİNAL 27.500 TL İlan tarihi: 27 Nisan 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Pendik, Yenişehir,

Detaylı

AVENUE LF CNG Keyifli Yolculuklar...

AVENUE LF CNG Keyifli Yolculuklar... AVENUE LF CNG Keyifli Yolculuklar... Yolculuklar Avenue LF CNG ile daha keyifli Doğalgazla çalışan Avenue LF CNG, çevreci özelliğinin yanı sıra güçlü ısıtma-soğutma sistemi ve ergonomik koltukları ile

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 255431 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2012 model 43540 km de. İSTOÇ 57.500 TL İlan tarihi: 5 Ocak 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik İlan no: 239943 Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik Sahibinden Doktordan 30.000 KM'de Tam Otomatik Auris Elagant 1.6 45.000 TL İlan tarihi: 4 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model

Detaylı

Üstyapılar için anahtarlar. Genel

Üstyapılar için anahtarlar. Genel Genel Genel Bu belge, üstyapıcılar tarafından kullanılabilen anahtarların bir özetini içerir. Anahtarlar ve kontak muhafazaları Scania bayilerinden sipariş edilebilir. Ayrıca özel sembollere sahip düğmeler

Detaylı

PRESTİJ CITY. Yolculuklar Daha Prestijli...

PRESTİJ CITY. Yolculuklar Daha Prestijli... PRESTİJ CITY Yolculuklar Daha Prestijli... Sağlam gövde, ferah iç hacim... Prestij City, düşük yakıt tüketimi, güçlü performansı, yüksek yolcu kapasitesi ve düşük işletme giderleriyle operatörüne her zaman

Detaylı

İlan detayları. İlan sahibi yorumları. Kocaeli, Darıca, Darıca, Osmangazi Mah. Model yılı Ocak 2010 66.500 km. Kapı sayısı 5 Koltuk sayısı 5 Sınıf

İlan detayları. İlan sahibi yorumları. Kocaeli, Darıca, Darıca, Osmangazi Mah. Model yılı Ocak 2010 66.500 km. Kapı sayısı 5 Koltuk sayısı 5 Sınıf İlan no: 246525 Hyundai i20 1.2 Team Sahibinden ÖĞRETMEN SAHİBİNDEN LPG li HYUNDAI i20 KM'si DÜŞÜK KAZASIZ 30.500 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2015 İlan detayları İlan detayları İl Kocaeli, Darıca, Darıca,

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere...

Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere... Yeni PUMA Serisi Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere... Yeni Case IH Puma Serisi traktörlerde kullanılan yeni nesil common rail motorlar, gücü ve ekonomiyi bu güne kadar üretilmiş olan en

Detaylı

LandRover Freelander 2 TD4 HSE Otomatik

LandRover Freelander 2 TD4 HSE Otomatik İlan no: 322344 LandRover Freelander 2 TD4 HSE Otomatik Sahibinden SON FİYAT BORUSAN BAKIMLI GERÇEK HSE PAKET KUSURSUZ TEMİZLİK 87.500 TL İlan tarihi: 19 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik İlan no: 239308 BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik Sahibinden Dr Bayandan hasarsız Premium Sunroof Full Full Paket 4 ve 5 58.300 TL İlan tarihi: 28 Haziran 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Kadıköy,

Detaylı

PARS 8X8 TAKTIK TEKERLEKLI ZIRHLI ARAÇ

PARS 8X8 TAKTIK TEKERLEKLI ZIRHLI ARAÇ PARS 8X8 32 TAKTIK TEKERLEKLI ZIRHLI ARAÇ TEMEL ÖZELLİKLER Şoför/Komutan için mevcut durum bilgisi sağlayan önde ve arkada iki adet termal ve CCD gündüz kameraları Tüm tekerleklerden direksiyon kontrolü

Detaylı

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını sizin için açmaya hazır. 100 kilometrede 4,3 litre yakıt tüketimiyle* sınıfının

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V534 Ambiente Activity Uzun 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V534 Ambiente Activity Uzun 5+1 İlan no: 245730 Mercedes Viano 2.2 CDI V534 Ambiente Activity Uzun 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Uzun 2008 99.900 TL İlan tarihi: 2 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

MARATON. Uzun Yolların Yeni Starı...

MARATON. Uzun Yolların Yeni Starı... MARATON Uzun Yolların Yeni Starı... Maraton yeniden yollarda... Güç ve estetiği bir arada yansıtan çizgilerle donatılan Maraton, sürücü ve yolcularına eşsiz bir seyahat deneyimi yaşatmak için tasarlandı.

Detaylı

Keşke Kelimesini Unutun!

Keşke Kelimesini Unutun! OPTUM CVX Serisi Keşke Kelimesini Unutun! Yeni Case IH Optum CVX Serisi; yeni, sınıfında fark oluşturan kaporta dizaynı, farklı tasarımı, güçlü ve ekonomik motor gücü seçenekleri, her türlü koşulda etkin

Detaylı

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Sahibinden Konfor Paketli 90 Beygir Grande Punto İlan no: 302430 27.500 TL İlan tarihi: 10 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Çorum Model yılı Ocak 2006

Detaylı

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik İlan no: 236037 Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik Sahibinden Öğretmenden Temiz, Boyasız, Değişensiz F1 Direksiyonlu Auris 53.250 TL İlan tarihi: 27 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Bükme ve Düzeltme. Özel bükme ve şekillendirme ihtiyaçları için geniş geçim. Güvenebileceğiniz kalitede. Tesisat 7 5. Enstrüman 8 3 Üçlü Bükme 1 1

Bükme ve Düzeltme. Özel bükme ve şekillendirme ihtiyaçları için geniş geçim. Güvenebileceğiniz kalitede. Tesisat 7 5. Enstrüman 8 3 Üçlü Bükme 1 1 Bükme ve Düzeltme Özel bükme ve şekillendirme ihtiyaçları için geniş geçim. Güvenebileceğiniz kalitede. Tip No inç. Sayfa Boru Bükmeler Tesisat 7 5 8-4 10-18 8.2 Enstrüman 8 16-1 2 6-12 8.2 Üçlü Bükme

Detaylı

AVENUE LF KÖRÜKLÜ. Konforlu ve Keyifli...

AVENUE LF KÖRÜKLÜ. Konforlu ve Keyifli... AVENUE LF KÖRÜKLÜ Konforlu ve Keyifli... Konforlu ve keyifli... TEMSA nın Adana daki Ar-Ge merkezinde geliştirilen, çevreci motoru, yakıt tasarrufu, düşük işletme giderleri ve üstün teknolojik özellikleriyle

Detaylı

En konforlu yolculuklar

En konforlu yolculuklar TR Maksimum konfor STAR, 31 kişilik yolcu kapasitesi, 4,25 m 3 lük yüksek kapasiteli ve kesintisiz bagajı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru, bağımsız

Detaylı

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor TR En konforlu yolculuklar STAR, 31 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi, geniş ve konforlu koltuk aralıkları ve farklı oturum alternatifleri ile turizm, personel ve şehirler arası taşımacılıktaki ihtiyaçlara

Detaylı

YAMAHA G 29 BUGGY AC ELEKTRİKLİ - 2 KİŞİLİK HİZMET ARACI

YAMAHA G 29 BUGGY AC ELEKTRİKLİ - 2 KİŞİLİK HİZMET ARACI Sayın Yetkili, YAMAHA G 29 BUGGY AC ELEKTRİKLİ - 2 KİŞİLİK HİZMET ARACI TEKNİK ÖZELLİKLER UZUNLUK: 2395 mm GENİŞLİK: 1200 mm DİNGİL MESAFESİ: 1640 mm YERDEN YÜKSEKLİK (MİN): 110 mm AĞIRLIK: 243 Kg OTURMA

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 İlan no: 132217 Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL - ESEN TUR - 'DAN 17 KİŞİYİ VE BAGAJINI ALABİLİCEK SPRİNTER İlan tarihi: 17

Detaylı

Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı

Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı Sahibinden GERÇEK TİTANYUM X. İlan no: 246903 İlan detayları 43.499 TL 03 Oca 2016 43.499 TL 09 Eki 2015 43.000 TL 04 Eki 2015 43.750 TL HATASIZ.BOYASIZ.DEĞİŞ

Detaylı

KM 120/150 R D. Otomatik temizleme fonksiyonlu ana rulo fırça. Konforlu çalışma alanı. Hidrolik kaldıraçlı konteyner.

KM 120/150 R D. Otomatik temizleme fonksiyonlu ana rulo fırça. Konforlu çalışma alanı. Hidrolik kaldıraçlı konteyner. 1200 mm yan fırça çalışma genişliği ile kompakt, modern ve esnek süpürücü elektrikli süpürge. Orta ölçekli alanlardan geniş alanlara ve bina dışı alanlara kadar profesyonel kullanım için. 1 2 3 4 1 2 Otomatik

Detaylı

İdeal toplu taşıma aracı

İdeal toplu taşıma aracı TR İdeal toplu taşıma aracı ATAK, 60 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm TR En Konforlu Seyahatler STAR, 3 kişiye kadar olan yolcu kapasitesi, geniş ve rahat diz mesafesi ve zemindeki raylı sistem sayesinde yerleşimde

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP İlan no: 223097 İlan detayları Sahibinden 53.500 TL 09 Tem 2015 53.500 TL 11 Nis 2015 54.750 TL 06 Mar 2015 56.500 TL 11 Şub 2015 54.000 TL Mini Cooper S OTOMATİK.. KAZASIZ.. SAHİBİNDEN

Detaylı

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP. Yepyeni Yüzüyle Yollarda...

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP. Yepyeni Yüzüyle Yollarda... SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP Yepyeni Yüzüyle Yollarda... Safir Plus ile yolculuğunuz daha konforlu... Beklenti ve taleplerin her gün arttığı yolcu taşımacılığı sektöründe Temsa, yolculuk keyfinin tanımını

Detaylı

Şahsi ve Sportif. Hoverjet. Hoverjet GT. Hoverstar LC. Hoverstar Sportsman. Hovertour 700. Karşılaştırma Tablosu

Şahsi ve Sportif. Hoverjet. Hoverjet GT. Hoverstar LC. Hoverstar Sportsman. Hovertour 700. Karşılaştırma Tablosu Şahsi ve Sportif Hovercraftlar Kimsenin gidemediği yerlere giderek maceraya bugün başlayın! Hoverjet Hoverjet GT Hoverstar LC Hoverstar Sportsman Hovertour 700 Karşılaştırma Tablosu Hoverjet Özellikleri

Detaylı

Kia Sorento 2.5 X-Force CRDi AT Prestige

Kia Sorento 2.5 X-Force CRDi AT Prestige İlan no: 212263 Kia Sorento 2.5 X-Force CRDi AT Prestige Sahibinden KIA SORENTO XFORCE 2008 MODEL FULL FULL KAÇIRMAYIN 52.000 TL İlan tarihi: 9 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak

Detaylı

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS İlan no: 233363 Citroen C4 Coupe 2.0 VTS Sahibinden 215 hp ile MAT Yaptık Üzerine de Pro.Ses Sistemi Koyduk 32.000 TL İlan tarihi: 30 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2005 Km

Detaylı

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans Hidrolik pompa motoru Düşük hıza ayarlanabilen Motorlu hidrolik pompa çıkış gücü, yüksek performans ve uzun kullanım ömrü sağlar. Forkliftin operatör tarafından değiştirilebilen

Detaylı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı Dünyaları taşısın diye tasarlandı Uzun Şasi (5 Euro palet) Kısa Şasi (4 Euro palet) 5 Euro paleti rahatllıkla taşıyabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm hacim ve kapasite uzunluk (uzun şasi versiyonu

Detaylı

GÜÇ MODU F (Hassas Mod) E (Ekonomik Mod) P (Güç modu) HP (Yüksek Güç Modu) Hassas haraket gerektiren hafif çalıșmalar içindir Düșük yakıt tüketimi istenen çalıșmalar içindir Genel kazı ve yükleme çalıșmaları

Detaylı

İdeal toplu taşıma aracı

İdeal toplu taşıma aracı TR İdeal toplu taşıma aracı ATAK, 6 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve bağımsız

Detaylı

Volvo S D Dynamic Edition

Volvo S D Dynamic Edition İlan no: 188477 Volvo S40 1.6 D Dynamic Edition Sahibinden SAHİBİNDEN TERTEMİZ VOLVO S40 1.6 DYNAMIC PAKET FULL 45.500 TL İlan tarihi: 6 Mart 2014 İlan detayları İlan detayları İl Gaziantep, Şehitkamil

Detaylı

OPALİN. Standartların Dışında...

OPALİN. Standartların Dışında... OPALİN Standartların Dışında... Standartların dışında... Sağlam gövde yapısı, modern tasarımı, ferah iç hacmi ve konforu ile orta mesafe seyahatlerin vazgeçilmezi olan Opalin, yolculuğun standartlarını

Detaylı

NEW HOLLAND. TR6 Serisi

NEW HOLLAND. TR6 Serisi NEW HOLLAND TR6 Serisi New Holland markası, çiftçilerimizden aldığı desteği kendi tecrübesi ile birleştirerek yüksek teknolojiye sahip traktörler üretiyor. NEW HOLLAND TR6 Serisi TR6 Serisi 4 Silindirli

Detaylı

OPALİN CITY. Ulaşımın Yeni Starı...

OPALİN CITY. Ulaşımın Yeni Starı... OPALİN CITY Ulaşımın Yeni Starı... Beklentilerin çok ötesinde... Toplu taşımacılık sektöründe sürekli artan beklentilere en iyisini üreterek cevap veren Temsa, bu kez de Opalin City ile yolculuk keyfini

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

AVENUE LF Konforun Tanımı...

AVENUE LF Konforun Tanımı... AVENUE LF Konforun Tanımı... Toplu taşımacılıkta yeni bir soluk... Temsa nın Adana daki Ar-Ge merkezinde geliştirilen Avenue LF, toplu taşımacılığa yeni bir soluk getiriyor. Avenue LF, çevreci motoru,

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic

Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic İlan no: 234366 Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic Sahibinden SAHİBİNDEN 2011 BRAVO 1.6 MJET DYNAMIC PLUS DİZEL OTOMATİK 42.500 TL İlan tarihi: 10 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl

Detaylı

Alçak tabanlı modern iç tasarım. İdeal toplu taşıma aracı

Alçak tabanlı modern iç tasarım. İdeal toplu taşıma aracı TR Alçak tabanlı modern iç tasarım ATAK, binişleri ve inişleri kolay hale getiren Alçak Taban özelliği ile yolculara büyük kolaylık sunuyor. Aracın giriş ve çıkış kapıları arasındaki koridorda herhangi

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Toyota Corolla Sedan HP Elegant Otomatik

Toyota Corolla Sedan HP Elegant Otomatik İlan no: 332326 Toyota Corolla Sedan 1.6 124 HP Elegant Otomatik Sahibinden ÖĞRETMENDEN TOYOTA COROLLA 1.6 ELEGANT- OTOMATİK 56.250 TL İlan tarihi: 8 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar,

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Active Plus

Fiat Linea 1.3 Multijet Active Plus İlan no: 222069 Fiat Linea 1.3 Multijet Active Plus Sahibinden SONAX, 501 NOKTA EKSPERTİZ, FIAT SERVİS BAKIMLI,SIFIR LASTİK 27.500 TL İlan tarihi: 23 Ocak 2015 İlan detayları İlan detayları İl Zonguldak

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Audi A3 1.8 TFSI TL. İlan detayları KM DE TERTEMİZ İÇ DIŞ S-LİNE STRONİC. Sahibinden AUDİ A3 CABRİO İlan tarihi: 30 Kasım 2016

Audi A3 1.8 TFSI TL. İlan detayları KM DE TERTEMİZ İÇ DIŞ S-LİNE STRONİC. Sahibinden AUDİ A3 CABRİO İlan tarihi: 30 Kasım 2016 İlan no: 331455 Audi A3 1.8 TFSI Sahibinden AUDİ A3 CABRİO 63.000 KM DE TERTEMİZ İÇ DIŞ S-LİNE STRONİC 77.000 TL İlan tarihi: 30 Kasım 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2010 Km Kasa

Detaylı

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure İlan no: 194503 Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure Sahibinden SAHİBİNDEN SINIFIN EN DOLUSU 3008 CROSSOVER 64.900 TL İlan tarihi: 22 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl Burdur Model yılı

Detaylı

NEW HOLLAND TT4 Serisi

NEW HOLLAND TT4 Serisi NEW HOLLAND TT4 Serisi tt4.50 tt4.55 tt4.65 Gelişmiş özellikler ve seçkin konforun yeni temsilcisi TT4 Serisi Geniş ve klimalı kabini, modern görünümü, güçlü transmisyonu, powershuttle opsiyonu, sürüngen

Detaylı

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP İlan no: 194081 İlan detayları Sahibinden 46.900 TL 23 Haz 2014 46.900 TL 19 May 2014 46.000 TL 28000 km de garaj arabası, full İlan tarihi: 19 Mayıs 2014 İlan detayları

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 İlan no: 218701 Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Orta 2012 155.000 TL İlan tarihi: 17 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

NEW HOLLAND. T8 Auto Command Serisi

NEW HOLLAND. T8 Auto Command Serisi NEW HOLLAND T8 Auto Command Serisi Yeni T8 AC Serisi, Sahip olduğu yeni ve en son teknolojiye sahip Tier 4B SCR motorları ile kendi sınıfında gücün ve ekonominin simgesi olmaya devam etmektedir. T8 AC

Detaylı

434F2. Caterpillar 434F2 Kazıcı Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı

434F2. Caterpillar 434F2 Kazıcı Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü 74.5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı 8400-10 900 kg Beko Kazı Derinliği Uzatmalı Stik (SAE) 4353-5330 mm 434F2 Çalışma ağırlığı ve diğer özellikler makina konfigürasyonuna göre

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic Sahibinden Memurdan, temiz, serisinin en dolusu, dizel&otomatik İlan no: 384672 38.250 TL İlan tarihi: 3 Ocak 2017 İlan detayları İlan detayları İl İzmir Model yılı

Detaylı

F-SERİSİ LASTİK TEKERLEKLİ YÜKLEYİCİLER 621F DAHA HIZLI, DAHA VERİMLİ

F-SERİSİ LASTİK TEKERLEKLİ YÜKLEYİCİLER 621F DAHA HIZLI, DAHA VERİMLİ F-SERİSİ LASTİK TEKERLEKLİ YÜKLEYİCİLER 621F DAHA HIZLI, DAHA VERİMLİ www.caseismakineleri.com EXPERTS FOR THE REAL WORLD SINCE 1842 DAHA HIZLI, DAHA VERİMLİ EN ZORLU İŞLER İÇİN GÜVENİLİR YATIRIM Akslar

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

Opel Omega CD 15.250 TL. İlan detayları SAHİBİNDEN SATILIK ÇOK TEMİZ OMEGA!! Sahibinden. İlan tarihi: 7 Ağustos 2015.

Opel Omega CD 15.250 TL. İlan detayları SAHİBİNDEN SATILIK ÇOK TEMİZ OMEGA!! Sahibinden. İlan tarihi: 7 Ağustos 2015. Opel Omega CD Sahibinden SAHİBİNDEN SATILIK ÇOK TEMİZ OMEGA!! İlan no: 242657 15.250 TL İlan tarihi: 7 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl İzmir Model yılı Ocak 1995 Km 213.000 km Kasa tipi Sedan

Detaylı

Honda Civic 1.6 Elegance

Honda Civic 1.6 Elegance İlan no: 321447 Honda Civic 1.6 Elegance Sahibinden Sahibinden 2012 Civic Elegance Füme Servis Bakımlı Garantil 57.750 TL İlan tarihi: 6 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Ataşehir,

Detaylı

MARATON ve MARATON VIP. Uzun Yolların Yeni Starı...

MARATON ve MARATON VIP. Uzun Yolların Yeni Starı... MARATON ve MARATON VIP Uzun Yolların Yeni Starı... Maraton ve Maraton VIP yeniden yollarda... Güç ve estetiği bir arada yansıtan çizgilerle donatılan Maraton ve Maraton VIP, sürücü ve yolcularına eşsiz

Detaylı

Honda Civic 1.6 Elegance Otomatik

Honda Civic 1.6 Elegance Otomatik İlan no: 216911 Honda Civic 1.6 Elegance Otomatik Sahibinden OTOMATİKVİTES AÇILIRTAVAN SIRALILPG,Lİ FULLBAKIMLI ELEGANCE 37.500 TL İlan tarihi: 9 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl Adana Model

Detaylı

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik İlan no: 236141 Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik Sahibinden Günlük : 1.500 TL Haftalık : 3.000 TL Aylık : 5.000 TL SAAB 9.3 TTİD ÇİFT TURBO 210BG ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ,CEO LARIN İlan tarihi: 28 Mayıs

Detaylı

Scania İnşaat Araçları. Mikser Serisi

Scania İnşaat Araçları. Mikser Serisi Scania İnşaat Araçları Mikser Serisi İnşaat Sektörünü İleriye Taşıyoruz. Dünyanın her yerinde şantiye sahalarında zor işlerde kullanılmakta olan Scania araçlarına her gün rastlayabilirsiniz. Dayanıklılık,

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

SAFİR ve SAFİR VIP. Yolculuk Keyfinin Tanımı...

SAFİR ve SAFİR VIP. Yolculuk Keyfinin Tanımı... SAFİR ve SAFİR VIP Yolculuk Keyfinin Tanımı... Safir VIP ile yolculuğunuz daha konforlu... Beklenti ve taleplerin her gün arttığı yolcu taşımacılığı sektöründe Temsa, yolculuk keyfinin tanımını değiştiriyor

Detaylı

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Tourneo Courier Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü

Detaylı

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring BMW 5 Serisi 5.25xd Touring Sahibinden BMW 2013 Model 525 Xdrive İlan no: 202698 225.000 TL İlan tarihi: 15 Ağustos 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Gölbaşı Model yılı Ocak 2013 Km 20.000

Detaylı

Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT

Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT İlan no: 192364 Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT Sahibinden SİYAH İNCİ İLE GÖZLER ÜZERİNİZDE OLACAK.ÇOK TEMİZ FULL BAKIM 39.000 TL İlan tarihi: 28 Nisan 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı