İster tek, ister toplu araç alımının hızlı, kolay ve güvenilir yolu garantif iloikinciel.com

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İster tek, ister toplu araç alımının hızlı, kolay ve güvenilir yolu garantif iloikinciel.com"

Transkript

1

2

3 Garanti Filo nun, periyodik bakım ve onarımları yetkili servislerde gerçekleştirilmiş ekspertiz güvenceli araçları, Garanti Filo İkinci El satış platformunda yeni alıcılarını bekliyor. İster tek, ister toplu araç alımının hızlı, kolay ve güvenilir yolu garantif iloikinciel.com

4 İkinci El Araçlar Garanti den Garanti Filo İkinci El, satışa sunduğu araçları yerinizden bile kalkmadan satın alabileceğiniz, kapsamlı bir satış platformudur. Bu satış platformunda, araçların bilgilerine, onları fiziki olarak görmeye ihtiyaç duymayacak netlikte ve ayrıntıda ulaşır, ikinci el aracınızı güvenle satın alırsınız. Detaylı Ekspertiz Raporu Garanti Filo İkinci El, satışa sunduğu araçların son durumlarını, uzman ekipler tarafından verilen ekspertiz raporları ile belgeliyor ve bu raporları, İkinci El satış platformunda şeffaf ve kolayca ulaşılabilir şekilde, en ince ayrıntısına kadar alıcıların bilgisine sunuyor. Her Marka Araç Garanti den Garanti Filo İkinci El satış platformu ile yalnızca belirli markaların değil, Garanti Filo araç parkından satışa sunulan her marka ve modeldeki araca ulaşırsınız. Bilgilendirme ve Online Takip Garanti Filo İkinci El satış platformunda ihaleler, başlamalarına yarım saat kala, e-posta yoluyla üyelere duyurulur. İhale boyunca bilgilendirmeler e-posta yolu ile sürerken, ihaleleri online olarak da takip edersiniz.

5 Dilediğiniz Yöntemi Seçin Garanti Filo İkinci El satış platformundaki ikinci el araçları, farklı satış yöntemleri ile almanız mümkün. Dilerseniz Açık Arttırma, Açık Eksiltme, Teklif Toplama ve Sabit Fiyat yöntemlerinin birini veya birkaçını birden kullanarak ihalelere katılır ve ikinci el aracınızı satın alırsınız. Üstelik, Garanti Filo İkinci El satış platformu ile araçları isterseniz tek olarak değerlendirir veya ihalelerdeki toplu satışlardan faydalanırsınız. Açık Artırma Araçların tek ve toplu olarak, belirli bir başlangıç fiyatı üzerinden ihaleye çıkarıldığı satış yöntemidir. Kullanıcılar, fiyat artırarak ihaleye katılırlar. İhale sonunda, verilen en yüksek teklif ihaleyi kazanır. Bu yöntem için ayrıca belirlenmiş olan Hemen Al Fiyatı ile kullanıcılar ihaleyi, süresi bitmeden sonlandırabilirler. Teklif Toplama Kullanıcıların, birbirlerinin tekliflerini görmeden fiyat teklifi verdiği satış yöntemidir. Verilen en yüksek teklif ihaleyi kazanır. Açık Eksiltme Araçlar, tek ve toplu olarak, belirli bir başlangıç fiyatı üzerinden satışa sunulur. Satış fiyatı, satış gerçekleşmediği sürece, periyodik olarak düşürülerek güncellenir. Sabit Fiyat Kullanıcılar, bu yöntemle araçları tek ve toplu olarak, belirli bir sabit fiyat ile satın alabilirler.

6 Kimler Üye Olabilir? Garanti Filo İkinci El satış platformuna, faaliyet konusu uygun olan her ölçekten şirket ve şahıs firması üye olabilir. Üyelik başvurusunda iletişim bilgileri ile birlikte vergi numarası istenmektedir. Nasıl Üye Olurum? Garanti Filo İkinci El satış platformuna 3 adımda üye olabilirsiniz. 1 Online Üyelik Başvurusu Sitemizdeki üyelik formunu doldurarak, üyelik başvurunuzu gerçekleştirin. 2 Üyelik Evraklarının Tamamlanması Başvurunuzun ardından, üyelik işlemleriniz için gereken evrakların listesi e-posta yoluyla gönderilir. Üyelik işlemlerinizin başlatılabilmesi için evraklarınızı tamamlayın. 3 Üyeliğin Aktif Hale Getirilmesi Üyelik başvurusu sonrasında yapılacak inceleme sonucunda başvurunuz onaylandığında, üyeliğiniz aktif hale getirilir.

7 İletişim Bilgileri Web E-posta iloikinciel.com Adres Eski Büyükdere Caddesi Ayazağa Köy Yolu N: Maslak - İstanbul Telefon Faks

8