Nasıl sipariş verebilirim? Sizi ziyaret edip ürünlerinizi görebilir miyim? Siparişimi ne kadar süre önce vermeliyim? Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Nasıl sipariş verebilirim? Sizi ziyaret edip ürünlerinizi görebilir miyim? Siparişimi ne kadar süre önce vermeliyim? Ödemeyi nasıl yapabilirim?"

Transkript

1 Mutlu Dükkan ekibi olarak öncelikle bize ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. İnternet sitemizde görmüş olduğunuz her bir ürün Zeynep Yümlü tarafından tek tek özenle tasarlanmakta ve yaratılmaktadır. Yoğun emek ve el işçiliği gerektiren bu ürünler daha sonra büyük bir titizlikle hazırlanarak beğeninize sunulmaktadır. Sevgi ile hazırlanmış ürünlerimizle özel günlerinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Nasıl sipariş verebilirim? Siparişler sadece yoluyla kabul edilmektedir. Siteden beğenmiş olduğunuz bir modeli seçebilir veya kendinize özel bir tasarım hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Ürünlerimiz sipariş üstüne ve tamamıyla kişiye özel olarak hazırlandığından ödeme yapılmadan sipariş kesin sayılmamakta ve tarih rezerve edilememektedir. Sizi ziyaret edip ürünlerinizi görebilir miyim? Tüm ürünler sipariş üstüne hazırlanıp taze bir şekilde sahiplerine teslim edilmektedir, bu yüzden hazırda ürün örnekleri bulunmayıp, pek çoğunun fotoğrafı İnternet sitemizde yayınlanmaktadır. Bu nedenle, Mutlu Dükkan ı ziyaret edip ürünleri görerek sipariş vermeniz maalesef mümkün değildir. Ancak ziyaretinizi tanışma veya model belirleme amacıyla gerçekleştirmenizden memnuniyet duyarız. Siparişimi ne kadar süre önce vermeliyim? Siparişinizi adresinize ulaşmasını istediğiniz tarihten en az 1-2 hafta önce kesinleştirmeniz gerekmektedir. Sipariş adedi arttıkça bu süre uzayabilmektedir. Zaman zaman yaşanan aşırı yoğunluk nedeniyle herhangi bir planlama sıkıntısı yaşamamak için siparişinizi mümkün olduğunca erken kesinleştirmenizde fayda vardır. Ödemeyi nasıl yapabilirim? Ödeme sadece banka hesabına yapılacak havale / EFT yoluyla kabul edilmektedir. Kredi kartı ile ödeme maalesef kabul edilmemektedir. Banka Hesap Bilgileri Mutlu Dükkan Pastacılık Ürünleri Zeynep Yümlü Halk Bankası - Perpa Şubesi Şube kodu: Hesap no: IBAN no: TR Herhangi bir karışıklık yaşamamak adına yapacağınız Havale / EFT sonrasında ile haber vermeniz rica olunur. Kargo gönderilerinde kurabiyelerin zarar görme riski var mıdır? Kargo gönderilerinde paketleme oldukça özen gösterilerek takviyeler yardımı ile yapılmasına rağmen ürünlerin hassas olması sebebiyle kargoda 1% bile olsa kurabiyelerde kırılma riski bulunmaktadır. Mutlu Dükkan, müşterilerinin şehiriçi veya şehirlerarası kargo siparişi verirken bu riski göz önünde bulundurduğu varsayılmaktadır. Size nasıl ulaşabilirim? Mutlu Dükkan Pastacılık Ürünleri - Zeynep Yümlü Adres : Vefa Deresi Sok. No:5 Gayrettepe İş Merkezi A Blok Giriş Kat, Gayrettepe, Şişli, İstanbul Telefon : 0 (212) ( sadece hafta arası 09:00-17:00 saatleri arasında ) İnternet Sitesi :

2 Teslimat Şekilleri Gayrettepe atölyeden elden teslim İstanbul içi özel araç ile gönderi Tüm Türkiye içi kargo ile gönderi Cupcake Sadece 12 adetlik setler halinde hazırlanmaktadır 3 boyutlu figür içeren cupcake ler hariç Standart Kurabiye Çubuklu Kurabiye Logo Baskılı Kurabiye Yenilebilir kâğıda baskı alınarak kurabiyenin üstüne uygulanan görseller için geçerlidir Büyük Boy Kurabiye ( 15 cm x 25 cm ) Büyük Boy Kurabiye Kavanozu Pasta Nikâh & Bebek Şekeri Teslimat Şekilleri Gayrettepe Atölyeden Elden Teslim: Sipariş verilen bütün ürünler İstanbul Gayrettepe de bulunan atölyemizden elden bizzat teslim alınabilmektedir. İstanbul İçi Özel Araç ile Gönderi: Talep edilmesi durumunda bütün ürünlerimiz beraber çalıştığımız nakliye firmasının özel araçları ile İstanbul il sınırları içerisindeki adreslere gönderilebilmektedir. Bakırköy Maltepe sınırları arasındaki mesafeler için gönderi ücreti standart olarak 70,00 TL olmaktadır. Bu mesafelerden daha uzak gönderiler için fiyat teklifi alınmasını rica ederiz. Tüm Türkiye için Kargo İle Gönderi: Pasta, çubuklu kurabiye ve 3 boyutlu figür içeren cupcake ler çok hassas oldukları için bu ürünler kargo ile gönderilememektedir. Bu ürünler bizzat İstanbul Gayrettepe de bulunan adresimizden elden teslim alınmalıdır. Bunların dışındaki diğer bütün ürünlerimiz kargo ile Türkiye nin her yerine alıcı ödemeli olarak gönderilebilmektedir. Kargo bedelinin alıcı tarafından değil de gönderen tarafından ödenmesini talep etmeniz durumunda kargonun 15,00 TL karşılığında Mutlu Dükkan tarafından ön ödemeli olacak şekilde gönderilmesi de mümkündür. Kargo gönderilerinde paketleme oldukça özen gösterilerek takviyeler yardımı ile yapılmasına rağmen hassas yapısından dolayı kurabiyelerin 1% bile olsa kargoda kırılma riski bulunmaktadır. Mutlu Dükkan, müşterilerinin şehiriçi veya şehirlerarası kargo siparişi verirken bu riski göz önünde bulundurduğu varsayılmaktadır.

3 Kurabiye & Cupcake Minimum sipariş ad. Ürün miktarı Fiyat (KDV dahil) Cupcake Sadece 12 adetlik setler halinde hazırlanmaktadır Standart Kurabiye Çubuklu Kurabiye Her 12 adet çubuklu kurabiye için 12 TL lik kovada sunum imkanı 24 adet 20 adet 24 adet adet 7,50 TL / adet adet 7,00 TL / adet 100 adet ve üstü 6,50 TL / adet adet (5-10 arası farklı model) 10,00 TL / adet adet (en fazla 5 farklı model) 7,00 TL / adet adet (en fazla 10 farklı model) 6,00 TL / adet 100 ad. ve üstü (en fazla 10 farklı model) 5,00 TL / adet adet (5-10 arası farklı model) 10,00 TL / adet adet (en fazla 5 farklı model) 7,00 TL / adet adet (en fazla 10 farklı model) 6,00 TL / adet 100 ad. ve üstü (en fazla 10 farklı model) 5,00 TL / adet Logo Baskılı Kurabiye Yenilebilir kâğıda baskı alınarak kurabiyenin üstüne uygulanan görseller için geçerlidir 50 adet 50 adet ve üstü 6,00 TL / adet Büyük Boy Kurabiye ( 15 cm x 25 cm ) 1 ya da daha fazla kişinin canlandırıldığı bir sahne veya; kişiye özel küçük detayların bulunduğu bir tasarım 1 adet 1 adet 250,00 TL / adet Büyük Boy Kurabiye Kavanozu 1 adet Yaklaşık 40 adet mini kurabiye içerir 250,00 TL / adet Fiyat ve Minimum Sipariş Adetleri Bazı detaylı modellerde işçiliğin yoğun olması sebebiyle fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Ör: Çöp adamlı kurabiyeler veya 3 boyutlu insan figürü içeren cupcake ler Arzu edildiği takdirde herhangi bir ekstra ücret talep edilmeden kurabiyelerin çubuklu olacak şekilde hazırlanması mümkündür. Ancak sunumun renkli kovalarda talep edilmesi durumunda her 12 adet çubuklu kurabiye için 12 TL lik ekstra bir kova maliyeti oluşmaktadır. Standart kurabiyeler için minimum sipariş miktarı 20 adettir, çubuklu kurabiyeler için ise bu miktar 24 adettir. Cupcake ler için minimum sipariş miktarı 24 adettir ve sadece 12 adetlik setler halinde hazırlanabilmektedir. Lezzet, Sunum ve Saklama Şartları Kurabiyelerin içeriğinde genellikle yoğun vanilya aroması kullanılmaktadır. Ancak, arzu edildiği takdirde tarçın aroması da eklenebilmektedir. Cupcake lerin içeriği tereyağlı ve çikolatalı ıslak brownie kekler ile bu keklerin içine enjekte edilen bitter Belçika çikolatasından oluşmaktadır. Kurabiyeler şeffaf ambalajlarda tek tek poşetlenmiş ve kurdelelenmiş şekilde sunulmaktadır. Ürünlerimiz sağlam, dayanıklı ve hediye paketi şıklığında özel olarak tasarlanmış Mutlu Dükkan kutularında sunulmaktadır. Kuru ve serin bir ortamda saklandığı takdirde kurabiyelerin dayanma süresi 3-4 haftadır. Cupcake lerin dayanma süresi ise 3-4 gündür. Kurabiye ve cupcake lerin buzdolabında saklanması önerilmemektedir.

4 Pasta Şekil Minimum sipariş mik. Fiyat (KDV dahil) Pasta - 2 boyutlu yassı tasarım 3 boyutlu figür içermeyen pastalardır. Tasarım genel olarak 2 boyutludur ve pastaya yukarıdan bakıldığı zaman görülmektedir sadece yuvarlak 20 dilim (20 kişilik) Dilim Fiyatı: 16 TL Pasta - 3 boyutlu tasarım 3 boyutlu figür içeren pastalardır sadece yuvarlak 20 dilim (20 kişilik) Dilim Fiyatı: TL + her 3 boyutlu figür için 50 TL Fiyat ve Minimum Sipariş Adetleri 2 boyutlu yassı süsleme ile tasarlanmış pastalarda dilim fiyatı 16 TL dir. 3 boyutlu figür içeren pastalarda dilim ücreti pastaların çevresindeki süslemenin yoğunluğuna bağlı olarak 12 TL ile 24 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Çok basit bir çevre süslemesi içeren 3 boyutlu pastalar için dilim ücreti 12 TL dir. Beğendiğiniz pastanın kesin ücretini öğrenmek için pastanın görselini bizimle paylaşmanızı rica ederiz: 3 boyutlu figür içeren pastalarda kullanılan her 3 boyutlu figür için pasta fiyatına ekstra 50 TL eklenmektedir. Ör: gelin ve damat figürleri içeren 20 kişilik pasta fiyatı = ( 20 dilim x 12 TL ) + 50 TL + 50 TL = 340 TL Pastalar için minimum sipariş miktarı 20 dilimdir. (20 kişilik) Pastalarımız 20, 30, 40 veya daha fazla kişilik olmaktadır. Ara porsiyonlar için sipariş alınmamaktadır. Şekil, Lezzet, Sunum ve Saklama Şartları Pastalarımız sadece yuvarlak şekilde çalışılmaktadır. Yuvarlak şekil dışında pasta hazırlığımız bulunmamaktadır. Pastalarımız standart yerli pastalardan farklı olarak Amerikan tarzında ve daha yüksek olacak şekilde hazırlanmaktadır. Her bir pasta katının yüksekliği yaklaşık cm dir. 30 dilim ve üzeri pastalar herhangi bir ekstra ücret talep edilmeden 2 katlı olarak hazırlanmaktadır. 50 dilim ve üzeri pastalar ise herhangi bir ekstra ücret talep edilmeden 3 katlı olarak hazırlanmaktadır. Pastaların içeriği tereyağlı ve çikolatalı ıslak brownie kek ile bu kekin katları arasına konulan bitter Belçika çikolatasından oluşmaktadır. Ayrıca pastanın çevresi de yine bitter Belçika çikolatası ile kaplanmaktadır. Pastalarımız dilimlenmeden önce KESİNLİKLE buzdolabına konulmamalıdır. Servis sonrası ise buzdolabında muhafaza edilebilir. Cupcake ve Pasta Kulesi (Tower) Cupcake kulesinde en üst kata konulan pasta 20 kişilik (dilim) olmaktadır. Cupcake kulesinde sunumun dolgunluğu bakımından en az 24 adet cupcake kullanılması önerilmektedir. Cupcake kulesinde kullanılan stant 6 katlıdır. Sipariş edilen cupcake miktarına uygun olarak kat sayısında ayarlama yapılması mümkündür. Cupcake standı ücretsiz olarak ürünlerle birlikte organizasyon sahibine teslim edilir. Organizasyon sonrasında standın Gayrettepe, Şişli adresimize elden iade edilmesi ya da kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Cupcake standında meydan gelebilecek herhangi bir hasar ya da parça kaybı durumunda organizasyon sahibi 300 TL lik stant bedelini ödemekle yükümlüdür. Standın mekânda kurulumu organizasyon sahibi tarafından yapılır. Standın kurulumu için destek istenmesi durumunda 200 TL lik ekstra bir ücret uygulanmaktadır.

5 Nikah Şekeri & Bebek Şekeri Minimum sipariş ad. Ürün miktarı Fiyat (KDV dahil) Mini Boy Kavanoz 2 adet kalp şeklinde kurabiyeli 100 adet adet 6,00 TL / adet 250 adet ve üstü 5,00 TL / adet Mini Boy Kavanoz 2 adet Pelit tipi badem şekerli 100 adet adet 6,00 TL / adet 250 adet ve üstü 5,00 TL / adet Mini Boy Kavanoz kurdeleli ve etiketli içi boş 100 adet adet 5,00 TL / adet 250 adet ve üstü 4,00 TL / adet Fiyat ve Minimum Sipariş Adetleri Standart mini boy kavanozlarda nazar boncuğu bulunmamaktadır. Kavanozlarda nazar boncuğu talep edilmesi durumunda her bir nazar boncuğu için 1,00 TL lik ekstra bir maliyet oluşmaktadır. Mini boy kavanozlar için minimum sipariş miktarı 100 adettir. Etiket Tasarımı ve Basımı Kavanoz kapaklarında kullanılacak etiketler, siparişin kesinleşmesinden sonra müşteri talep ve isteklerine uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Dijital ortamda tasarlanan etiketler matbaada basıma gönderilmeden önce mutlaka müşteriden onay alınmaktadır. Onay alınmamış tasarımlar kesinlikle matbaaya basıma gönderilmemektedir. Lezzet, Sunum ve Saklama Şartları Kalp şeklinde kurabiyelerin içeriğinde genellikle yoğun vanilya aroması kullanılmaktadır. Ancak, arzu edildiği takdirde tarçın aroması da eklenebilmektedir. Ürünlerimiz sağlam, dayanıklı ve hediye paketi şıklığında özel olarak tasarlanmış Mutlu Dükkan kutularında sunulmaktadır. Kuru ve serin bir ortamda saklandığı takdirde kalp şeklindeki kurabiyelerin dayanma süresi 3-4 haftadır. Kalp şeklindeki kurabiyelerin buzdolabında saklanması önerilmemektedir. Kuru ve serin bir ortamda saklandığı takdirde Pelit tipi badem şekerinin dayanma süresi 8 9 haftadır. Pelit tipi badem şekerinin buzdolabında saklanması önerilmemektedir.

6 Sıkça Sorulan Sorular - 1 Ürünleriniz ev yapımı mı? İnternet sitemizde görmüş olduğunuz her bir ürün Zeynep Yümlü tarafından tek tek özenle tasarlanmakta ve yaratılmaktadır. Yoğun emek ve el işçiliği gerektiren bu ürünler daha sonra Zeynep Yümlü nün İstanbul Gayrettepe de bulunan atölyesinin mutfağında büyük titizlikle hazırlanmaktadır. Kullandığınız malzemeler yenilebilir mi? Ürünlerimiz tamamıyla yenilebilir malzemelerden hazırlanmaktadır. Kullandığınız malzemeler ne kadar kaliteli? Mutlu Dükkan olarak sizlere görünüşleri kadar tatları da güzel ürünler sunmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle, ürünlerimizin içeriğinde kullanılan un, şeker, tereyağı, çikolata ve benzeri malzemeler evlerimizde tükettiğimiz gibi en kaliteli markalar arasından seçilmektedir. Süslemede kullanılan malzemeler ise çoğunlukla yurtdışından temin edilmekte olup gıda süslemede uzman dünyaca ünlü firmaların ürünleri tercih edilmektedir. Ürünlerin lezzetleri konusunda bilgi verebilir misiniz? Kurabiyelerde genellikle yoğun vanilya aroması kullanılmaktadır. Ancak, arzu edildiği takdirde tarçın aroması da eklenebilmektedir. Pasta ve cupcake lerin içeriği ise tereyağlı ve çikolatalı brownie kekler ile bu keklerin içine enjekte edilen Belçika çikolatalı bitter ganaj dan oluşmaktadır. Nasıl sipariş verebilirim? Siparişler sadece yoluyla kabul edilmektedir. Siteden beğenmiş olduğunuz bir modeli seçebilir veya kendinize özel bir tasarım hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Özel tasarım ürünlerin detaylarını size nasıl iletebilirim? Bu bilgileri size göndereceğimiz Sipariş Formu na girerek yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. Ancak bu bilgilerin mümkün olduğunca kısa ve öz şekilde aktarılmasını rica ediyoruz. Sizi ziyaret edip ürünlerinizi görebilir miyim? Tüm ürünler sipariş üstüne hazırlanıp taze bir şekilde sahiplerine teslim edilmektedir, bu yüzden hazırda ürün örnekleri bulunmayıp, pek çoğunun fotoğrafı İnternet sitemizde yayınlanmaktadır. Bu nedenle, Mutlu Dükkan ı ziyaret edip ürünleri görerek sipariş vermeniz maalesef mümkün değildir. Ancak ziyaretinizi tanışma veya model belirleme amaçlı gerçekleştirmenizden memnuniyet duyarız. Siparişimi ne kadar zaman önce vermeliyim? Siparişinizi adresinize ulaşmasını istediğiniz tarihten en az 1-2 hafta önce kesinleştirmiş olmanız gerekmektedir. Sipariş adedi arttıkça bu süre uzayabilmektedir. Zaman zaman oluşan aşırı yoğunluk nedeniyle herhangi bir planlama sıkıntısı yaşamamak için siparişinizi mümkün olduğunca erken kesinleştirmenizde fayda vardır. Ödeme nasıl yapılır? Ödeme sadece banka hesabına yapılacak havale / EFT yoluyla kabul edilmektedir. Kredi kartı ile ödeme maalesef kabul edilmemektedir. Ödeme yapılmadan da siparişim kesinleşmiş sayılır mı? Ürünlerimiz sipariş üstüne ve tamamıyla kişiye özel olarak hazırlandığından ödeme yapılmadan sipariş kesin sayılmamakta ve tarih rezerve edilmemektedir. Ürünlerinizi ne tip ambalaj ya da paketlerde sunuyorsunuz? Ürünlerimiz standart olarak sağlam, dayanıklı ve hediye paketi şıklığında özel olarak tasarlanmış Mutlu Dükkan kutularında sunulmaktadır. Fiyatlarımıza kurabiyelerin tek tek şeffaf ambalajlarda poşetlenmesi ve kurdelelenmesi de dahildir.

7 Sıkça Sorulan Sorular - 2 Ürünlerinizi standart dışı özel ambalaj ya da paketlerde sunma imkânınız var mıdır? Arzu edildiği takdirde herhangi bir ekstra ücret talep edilmeden kurabiyelerin çubuklu olacak şekilde hazırlanması mümkündür. Ancak sunumun renkli kovalarda talep edilmesi durumunda her 12 adet çubuklu kurabiye için 12 TL lik ekstra bir kova maliyeti oluşmaktadır. İstanbul içi adreslere gönderi yapabiliyor musunuz? Talep edilmesi durumunda bütün ürünlerimiz beraber çalıştığımız nakliye firmasının özel araçları ile İstanbul il sınırları içerisindeki adreslere gönderilebilmektedir. Bakırköy Maltepe sınırları arasındaki mesafeler için gönderi ücreti standart olarak 70,00 TL olmaktadır. Bu mesafelerden daha uzak gönderiler için fiyat teklifi alınmasını rica ederiz. Kargo ile gönderi yapabiliyor musunuz? Pasta, çubuklu kurabiye ve 3 boyutlu figür içeren cupcake ler çok hassas oldukları için bu ürünler kargo ile gönderilememektedir. Bu ürünler bizzat İstanbul Gayrettepe de bulunan adresimizden elden teslim alınmalıdır. Bunların dışındaki diğer bütün ürünlerimiz kargo ile Türkiye nin her yerine alıcı ödemeli olarak gönderilebilmektedir. Kargo bedelinin alıcı tarafından değil de gönderen tarafından ödenmesini talep etmeniz durumunda kargonun 15,00 TL karşılığında Mutlu Dükkan tarafından ön ödemeli olacak şekilde gönderilmesi de mümkündür. Kargo gönderilerinde kurabiyelerin kırılma riski var mıdır? Kargo gönderilerinde paketleme oldukça özen gösterilerek takviyeler yardımı ile yapılmasına rağmen hassas yapısından dolayı kurabiyelerin 1% bile olsa kargoda kırılma riski bulunmaktadır. Mutlu Dükkan müşterilerinin şehiriçi veya şehirlerarası kargo siparişi verirken bu riski göz önünde bulundurduğu varsayılmaktadır. Asker gönderileri hakkında bilgi alabilir miyim? Çoğunlukla askeri birlikler direk kargo teslimatı kabul etmemektedir. Bu nedenle asker kargoları birliğe en yakın şubeye gönderilmekte ve askerdeki alıcının paketini hafta sonu kargo şubesinden teslim alması mümkün olmaktadır. Kargo bedelinin alıcı tarafından değil de gönderen tarafından ödenmesini talep etmeniz durumunda kargonun 15,00 TL karşılığında Mutlu Dükkan tarafından ön ödemeli olacak şekilde gönderilmesi de mümkündür. teşekkür ederiz