Başarınız için Ortaklık Yenilikçi Çözümlerle Makine Üreticilerinin Performansını Artırır

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Başarınız için Ortaklık Yenilikçi Çözümlerle Makine Üreticilerinin Performansını Artırır"

Transkript

1 Başarınız için Ortaklık Yenilikçi Çözümlerle Makine Üreticilerinin Performansını Artırır

2 Makine Üreticisinin Performansı Kurum İş Sistemleri Fabrika Sürdürülebilir Üretim Fabrika Genelinde Optimizasyon Üretkenlik ve verimlilik hedeflerinizi gerçekleştirin Piyasaya sunma süresi IT birleşimi Varlık optimizasyonu Kullanım ömrü maliyeti Risk azaltma Proses optimizasyonu Bir makine üreticisi olarak, global rekabet ve hızlı bir şekilde değişen teknolojiye karşı kendinizi farklı bir konuma getirmek zorundasınız. Fabrika Genelinde Optimizasyon Günümüzün dinamik pazarında OEM ler Makine Üreticisi Performansı Dağıtım Merkezi Müşteri Sürdürülebilir Üretim Çalışmalarınızı daha temiz, güvenli, enerji tasarruflu ve rekabetçi hale getirin Talebe cevap verme Atık azaltma Kanunlara uyum Kaynak kullanımı Ürün entegrasyonu Emisyon yönetimi Makine Üreticisi Performansı Farklılaşmayı teşvik etmek için yenilikçiliğe odaklanın Global standartlar Üretkenlik iyileştirmeleri Rekabetçi avantaj Farklılaştırılan değer Güvenilirlik müşterileriniz, toplam sahip olma maliyetini azaltırken ticari çabukluğu artıracak, üretkenliği optimize edecek ve sürdürülebilirlik hedeflerinin tutturulmasına yardımcı olacak yenilikçi çözümler talep etmektedir. Bu küresel pazarda etkin bir şekilde rekabet etmek için değeri, makine maliyetinizin ötesinde tanımlamanız ve şirket performansını maksimuma çıkarmanız gereklidir. İster iş, ister ticari isterse teknik perspektiften bakılsın Rockwell Automation, makine Total Cost to Design, Develop, and Deliver SM (Tasarım, Geliştirme ve Teslimat için Toplam Maliyet) değerini azaltan çözümlerle makine üreticisinin performansını iyileştirir ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılar. Rockwell Automation ı makinenizin kullanım ömrünün her kademesinde, tasarımdan geliştirmeye, müşteri teslimatı ve sonrasında, otomasyon ortağınız olarak düşünün. Akıllı, güvenli, sürdürülebilir üretime odaklanması ile Rockwell Automation sizi hedeflediğiniz sonuca ulaştırır.

3 Sizinle Ortak Ortaklık Sürekliliği Müşterilerinizle ilişkilerin geliştirilmesi uzun vadede başarılı olmanız için çok önemlidir. Karşılaştığınız sorunları SONUÇLAR anlayan ve rekabetçi bir avantaj İşbirliği Faaliyet Seviyesi KOMPONENT TEDARIKÇISI STRATEJIK TEDARIK TCD PROGRAMI TCD VE ORTAKLIK sağlamanız için ihtiyacınız olan takım ve araçları sağlayan bir ortağa ihtiyacınız vardır. Rockwell Automation ile ortak olduğunuzda, makine ve iş Geleneksel İşbirliği Kapsamlı İşbirliği performansınıza odaklanan kapsamlı bir yaklaşımla çalışırız. Siparişten siparişe başlayan bir iş ilişkisi sonunda karşılıklı olarak faydalı bir iş ortaklığına dönüşebilir. Stratejik bir ortak olarak Rockwell Automation pazar değerinizi artırmak, iş maliyetlerinizi optimize etmek ve sonuçta da müşteri verimliliğini iyileştirmek için ürün spesifikasyonu odağının ötesine geçmenize yardımcı olabilir.

4 Tasarım Maksimum tasarım verimliliği tasarım işçilik süresinin ve maliyetlerinin azaltılması ve aynı zamanda tutarlı, modüler tasarımlar oluşturulması teslimat ihtiyaçlarını karşılamak için üretim verimliliğini artırır. Genişletilebilir mühendislik sayesinde mühendislik çalışmalarını farklı makineler arasında kullanabilir ve değerli zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Tasarım sırasında ölçeklendirilebilir makineler, makineler arasında ortak noktalar oluşturmanıza ve son kullanıcı gereksinimlerine uygun doğru-boyutta komponentleri seçmenize imkân tanır. Rekabetçi kalmanız için ekipmanlarınızın global güvenlik ve çevre standartlarına uyması gereklidir. Tehlikelerin belirlenmesi ve önlenmesi için önceden risk değerlendirmesi yapılması uygunluk sağlanmasına yardımcı olur, güvenliği artırır ve gereksiz yeniden tasarım değişikliklerini ve maliyetlerini önler. Son olarak, sürdürülebilirlik için tasarlanmış bir makine birçok amaç için esneklik sunar, işletme verimliliğini artırır ve enerji maliyetlerini azaltır. Ölçeklendirilebilir Kontrol Çözümleri Ölçeklendirilebilir bir kontrol sistemi, makinenizin fiyat ve performansının müşterilerinizin beklentilerini daha iyi karşılamasına yardımcı olur. Rockwell Automation özel bir makine tasarımı veya uygulama için optimum, en uygun maliyetli çözümü sunmak için komponentlerden entegre sistemlere kadar komple makine kontrol çözümü ürünleri sunar. Uygun Maliyetli Komponent Çözümleri makine ve müşteri gereksinimlerini karşılamak için size yeterince kontrol sağlar ve düşük maliyetle mekanik bağlantılı veya bağımsız bir makine için basit bağlanılabilirlik özellikleri sunar. Orta Seviye Kontrol Çözümleri yüksek performanslı hareket kontrolü, güvenlik, görselleştirme ve küçük bir alanda kurum genelinde bağlanılabilirlik konusunda müşteri ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı olur. Yüksek Seviyede Entegre Kontrol Çözümleri müşterilerinizin en zorlu gereksinimlerini karşılayan gelişmiş kontrol ve bilgi özellikleri sunar. Ölçeklendirilebilir kontrol çözümleri tasarım esnekliğini artırır ve geniş kapsamlı ihtiyaçları karşılamak, değişen pazar koşullarına uyumda müşterilerinize yardımcı olmak için kontrol sistemini üst, alt veya uygulamalar arası hızlı bir şekilde ölçeklendirmenize imkan tanır. Mekatronik Daha esnek ve sürdürülebilir ekipmanlara sahip olmak için birçok makine üreticisi, makine, elektrik ve kontrol mühendisliğini birleştiren mühendislikler arası makine tasarımı yaklaşımı olan mekatronik uygulamaları kullanmaktadır. Rockwell Automation Motion Analyzer yazılımı hareket kontrol sistemlerinin analizi, optimizasyonu, simülasyonu ve seçimini daha hızlı ve kolay hale getiren mekatronik tasarım yaklaşımının tüm avantajlarından faydalanmanıza yardımcı olur. Ek olarak, oran, tork ve tolerans analizi dahil olmak üzere performans değerlendirme özellikleri sunar.

5 Fonksiyonel Güvenlik Modern güvenlik teknolojisinin ve kapsamlı Fonksiyonel Güvenlik Kullanım Ömrü yaklaşımının kullanılması ile makine üreticileri olarak akıllı güvenlik sistemi tasarımlarının doğasında bulunan değerden yararlanabilirsiniz. Bu yaklaşım, makineleri piyasaya daha hızlı sürmenize, tasarım süresi ve maliyetlerini azaltmanıza ve sonuç olarak kârınızı artırmanıza yardımcı olur. Müşterileriniz için bu, sadece rekabetçi fiyatla daha güvenli, esnek, yüksek performanslı makineler sunmanız anlamına gelmez, aynı zamanda maliyetleri azaltan ve performansı artıran güvenli kapatma, güvenli hız ve güvenli ağ gibi güncel güvenlik kontrol özellikleri eklemenizi sağlar. Stabilite, kalite ve güvenilirlik konularında global standartları karşılayan ürünlerle birlikte emniyet, geleneksel eklenti çözümlerine göre daha düşük bir maliyet ve eforla makinelerinize önceden entegre edilebilir. Tasarımın ilk aşamalarında bir risk değerlendirmesinin gerçekleştirilmesi, koruma gerektiren tehlikeleri etkin bir şekilde ortadan kaldırmanıza veya minimuma indirmenize imkan tanır. Rockwell Automation makine güvenlik danışmanları bir safeguarding proje konusunda tüm aşamalarda size yardımcı olabilir. Bunlar eğitim, standart yardım, risk ve tehlike değerlendirmesi, devre hesaplamaları, sistem mimarisi geliştirme, sistem ve koruma tasarımı, onaylama ve başlangıç konularını içerebilir. Standartlara Uyum Günümüzün global ekonomisinde ekipmanlarınız global kanunlara ve standartlara uymalıdır. Ürünlerimiz başlangıçtan itibaren global endüstri gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ek olarak, online teknik bilgi ve dokümantasyonlarımızdan oluşan Knowledgebase kütüphanemiz birçok standardı anlamanıza ve bunlara uymanıza yardımcı olmak için kullanımınıza hazırdır. Rockwell Automation Integrated Architecture tak ve çalıştır fonksiyonu hem bizim hem de müşterilerimiz için büyük bir avantaj oluşturdu. Bob Fung, Mühendislik Başkan Yardımcısı, Owens Design Rockwell Automation Integrated Architecture çözümü o kadar ölçeklendirilebilir ki, ölçü ve karmaşıklığından bağımsız olarak uygulamalarımızı tek bir kontrol motoru ve tek bir geliştirme ortamında tasarlayabiliyoruz. Martin Schurmann, Elektrik Geliştirme Müdürü, Ferrum AG Daha önce birçok otomasyon tedarikçisi ile çalıştık, ancak maalesef hem makine hem de hareket kontrolünü bir platformda entegre eden bir şirket bulamadık. ControlLogix kontrol cihazı ile bu fonksiyonların verimli bir şekilde entegre edilmesi sayesinde kontrol sistemleri için tasarım süresini ortalama üç yıldan sadece beş aya indirmeyi başarabildik. Ed Varatip, Elektrik Mühendisliği Müdürü, Pneumatic Scale Angelus

6 Geliştirme Piyasaya daha hızlı sunum, günümüz ekonomisinde rekabetçi olmak ve müşteri teslimat taahhütlerini karşılamak için çok önemlidir. Bunu programlama ve montaj süresini azaltarak ve standart komponentler kullanarak başarabilirsiniz. Just-in-time (JIT) teslimat ve daha az acele gönderimler ile tedarik zinciri verimliliğinin artırılması aynı zamanda geliştirme süresini de azaltır. Esnek ekipman modelleri birçok müşteri ihtiyacını karşılamak için tercih edilir. Yapılandırılmış, yeniden kullanılabilen modeller ile sistem entegrasyon süresini ve maliyetlerini azaltabilirsiniz. Basitleştirilmiş entegrasyon ve tasarım optimizasyonu ile müşterilerinizin fabrika altyapısı için kesinlikle uygun olacak başlatma ve devreye alma kolaylığına sahip makineler geliştirebilirsiniz. Ürün Seçimi ve Tasarım Araçları Rockwell Automation daha verimli makineler tasarlamanıza ve piyasaya sunumu hızlandırmanıza yardımcı olacak güçlü araçlar sunmaktadır. Integrated Architecture Araç Seçim Sihirbazı yetenek ve projeniz için ihtiyacınız olan aracı bulmanıza yardımcı olacaktır. Sadece birkaç soruyu cevaplayın ve üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olacak araçları öğrenin. Bu araçların arasında aşağıdakiler bulunur: Ürün Seçimi Araç Kutusu: Allen-Bradley ürün seçimi, yapılandırma ve CAD çizimlerine kolay erişim sunar değerli geliştirme süresinin tasarruf edilmesini sağlar. Integrated Architecture Builder: Integrated Architecture Builder (IAB), Logix-tabanlı otomasyon sistemlerinin yapılandırılması için bir grafik yazılım aracıdır. Donanım seçimi yapmanıza ve kontrol cihazları, giriş/çıkış, ağ, sürücüler, On-Machine kablolama ve tesisat, hareket kontrolü ve diğer cihazları içeren uygulamalar için spesifikasyonlar oluşturmanıza yardımcı olur. Hızlandırma ve Yapılandırma Araçları: Aşağıdakiler dahil olmak üzere makinenizin tasarımı, kurulumu, işletmesi ve bakımını basitleştirmek için gerekli olan araçları içerir: ürün seçimi; pano düzeni; kablolama tasarımı; programlama tasarımı; operatör arayüzü (HMI) tasarımı ve başlatma. Küçük Sistem Taslak Oluşturucu: Bu araç bir kontrol cihazı seçmenize, bir ağ atamanıza, bir Operatör Arayüzü (HMI) ve giriş/çıkış eklemenize ve sürücüleri yapılandırmanıza imkan tanır. Küçük Sistem Taslağı Oluşturucu aynı zamanda seçilen ürünler için performans, kapasite ve yapılandırma bilgileri verir. Örnek Kod Kütüphanesi: Bu web sitesi, sisteminizi programlamaya başlamak için başka biri tarafından yazılmış olan bir kodu alıp temel olarak kullanmanıza imkan tanır. Logic, Operatör Arayüzü (HMI) ve sürücüler dahil olmak üzere en iyi Integrated Architecture uygulamalarını paylaşabileceğiniz yerdir. Daha fazla bilgi için adresini ziyaret edin.

7 Modüler Programlama Modüler Programlama kod yapılandırma, etiket adlandırma kuralları, durum modeli uyarlama, Operatör Arayüzü (HMI) uygulamaları ve daha fazlasını içerir. Endüstri standartlarını baz alarak Rockwell Automation Integrated Architecture sisteminden en fazlasını elde etmeniz için size tutarlı bir çerçeve sunar. Modüler programlama kullanarak kolaylıkla yeniden kullanılabilir kod modülleri geliştirebilirsiniz. Birçok makine yapılandırması için gereksinimleri karşılamak üzere önceden tanımlanmış modüller ile müşterileriniz yeniden kod yazmaya gerek duymadan bir makine üzerindeki üretim fonksiyonlarını değiştirebilir. EtherNet/IP Ağı Makine üreticileri ve bunların son kullanıcıları şimdi her zamankinden daha fazla oranda otomasyon sistemlerini basitleştirmek ve riskleri önlemek istemektedir. Birçoğu bu hedeflerine ağ yapılarını EtherNet/ IP ile birleştirerek ulaşmaktadır. EtherNet/IP nin basitliği, standart bir alan bus çözümünün gerçek zamanlı performansı, dayanıklılığı ve güvenliği ile birlikte bant genişliği, açık bağlanılabilirlik ve standart Ethernet in küresel anlamda kabul görmesi özelliklerinde saklıdır. Çok kademeli bir ağ stratejisinin tek bir standart ağ ile değiştirilmesi sayesinde mühendislik süresini ve entegrasyon risklerini azaltabilirsiniz. Makine Üzerinde Çözümler Endüstriyel kontrollerin ve donanımın kabin dışına, makine üzerine alınması ile kablolama ve sistem maliyetlerinizi azaltabilirsiniz, bu da makine üretim sürenizi verimli bir şekilde hızlandırmanıza imkan tanır. Makine Üzerinde yaklaşımı aynı zamanda önceden özel uygulamalar olarak algılanan standart ürünler sunmanıza imkan tanır ve mühendislik çalışmalarının azaltılmasını, daha hızlı teslimat süreleri ve son kullanıcı için daha fazla esneklik sağlar. Donanım Entegrasyonu Projeleriniz için kanıtlanmış, esnek tedarik içeriği, kapsamlı sistem dokümantasyonu ve yanıtlayıcı, lokal sistem testi ve desteğinden faydalanın. Rockwell Automation Global Çözümleri hazır panolar, tam kapalı e-houses ve modüler proses kızakları ve araçları sunar. Ek olarak, geleneksel kara kutu kontrolünün özellikleri ile birlikte tüm Integrated Architecture avantajlarını da sağlayan paket çözümler sunuyoruz. Tedarik Zinciri Verimliliği Dünyanın önde gelen otomasyon çözümlerine sahip olmak, ihtiyacınız olduğunda mevcut değillerse hiçbir anlam ifade etmez. Piyasaya sürme zamanınızı iyileştirmek için lokal satış ve destek sunma yeteneğine sahip güvenilir bir elektronik ortağı ile tek noktadan tedariğe ihtiyacınız vardır. Rockwell Automation Yetkili Distribütörleri elektrik tedarik harcamalarınızı yönetmenizi sağlar, eğitimler sunar ve ölçülebilir tasarruflar elde etmenize yardımcı olur. Connected Components Building Blokları önemli oranda çalışma tasarrufu elde etmemizi sağladı ve rekor sürede yeni makine tedarik etmemize yardımcı oldu. Mike Wescott, Kontrol Mühendisi, Contech Makine inşa süremizi neredeyse beş gün azaltarak yılda elli makine daha fazla üretebiliyoruz, bu da yıllık $2,5 milyon satış artışı anlamına geliyor. Robert D. Irwin, Başkan Yardımcısı, RRR Development Müşterilerimiz eğer bir şeyler kötü giderse özel bir parça için uzun süre beklemek zorunda kalmak istemiyor. Sistemimizde standart, hazır Allen-Bradley komponentleri kullanıyoruz ve müşterilerimizin her biri lokal parçalara daha kolay ve yerel olarak ulaşabiliyor. Andy Knaut, Mühendislik Direktörü, TGW-ERMANCO, INC. Petrol üretimini hemen ve otomatik olarak optimize etmeye ihtiyaç duyuyorduk ve Rockwell Automation Integrated Architecture kapsamlı petrol bilgisi ve mükemmel otomasyon teknolojisini edinmemiz için iki ana mühendislik alanını birleştirmemize imkan tanıdı. Bu hem lokal olarak hem de uzaktan petrol optimizasyon algoritmalarını kullanmamıza ve çözümümüzün üretkenliğini artırırken, farkındalığımızı ve karar verme proseslerimizi iyileştiren kapsamlı veritabanları oluşturmamıza yardımcı oldu. Hugo Valderrama, Ürün Müdürü, SLACOL S.A.S.

8 Teslimat Teslimat süresi genellikle önemli bir faktördür. Ekipmanı daha kısa bir süre içerisinde sunabileceğinizi göstermeniz çok önemlidir. Genel devreye alma süresinin azaltılması test, kurulum, arıza bulma ve başlatma süresi önemli anahtarlardandır. Makinenizin kurulumu yapıldığında, doğru seviyede global servis ve desteğe sahip olmak garanti maliyetlerinizi azaltmanıza ve kullanım ömrü boyunca destek sayesinde son kullanıcı memnuniyetini artırmanıza yardımcı olur. Son olarak, performans için optimize edilmiş kaliteli ve güvenilir bir makine tedarik etmek size rekabet avantajı sağlar. Bilgiye Dayalı Çözümler Üreticiler, üretim hatlarını şirketin geri kalanı ile bağlantılı hale getirdikçe, bu iki alan arasındaki boşluğu sorunsuz bir şekilde dolduran makineler hızlı bir şekilde makine üreticilerinin rekabet avantajı konumuna gelmektedir. Fabrika verimliliğini artırmak için üreticiler, makine üreticilerinin altyapılarına kolaylıkla entegre edebilecekleri, geniş kapsamlı, gerçek zamanlı performans ve çalışma verileri sunan ekipmanlarına güvenmektedir. Genel Ekipman Verimliliği (Overall Equipment Effectiveness OEE) gibi doğru performans ölçümleri ile fabrika müdürleri problemleri belirleyebilir ve tüm üretim prosesi için iyileştirme sağlamak amacıyla proaktif stratejiler belirleyebilirler. Rockwell Automation Integrated Architecture, standart makine durum modelleri ve veri yapıları ile birlikte, performans yönetim sistemleri ve diğer üretim yönetim sistemi (manufaturing execution system MES) uygulamaları sayesinde dikey entegrasyonu basitleştirir. Üretim alanı ile ofis alanı arasındaki boşluğu verimli bir şekilde dolduran makineler sonuçta yüksek performanslı makineler konusunda müşteri taleplerini karşılamanıza yardımcı olur ve bilgi çağında sizi değerli bir ortak konumuna getirir. Uzaktan İzleme Uzaktan erişim modemleri, müşteri altyapısına bağlı olarak standart bir telefon hattı veya İnternet üzerinden makinenizin kontrol sistemine hızlı bir şekilde bağlanmanıza imkan tanır ve sahada olmadan kritik durumlara müdahale etme yeteneğinizi artırır. Evinizden, ofisinizden veya başka bir tesisten sistem durumunu kolaylıkla izleyebilir, teşhis gerçekleştirebilir ve yetkili program değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Ağ ve Güvenlik Servisleri Rockwell Automation Ağ ve Güvenlik Servisleri güvenlik riskleri, güvenli olmayan uzaktan erişim ve bir ağ üzerinde birden fazla ağ sahibi gibi zorlukları yönetebilmeniz için hem üretim hem de IT konusunda uzman seviyesinde eğitim almış, gerekli bilgilere sahip bir ekip sunar. Bu ekip ağ ve güvenlik altyapısını değerlendirebilir, tasarlayabilir, kurabilir, denetleyebilir ve yönetebilir; bu da sizin ve müşterilerinizin yüksek seviyede iş performansına sahip olmasına ve yeni, benzersiz rekabet fırsatları keşfetmesine yardımcı olur.

9 Global Servisler ve Destek 80 farklı ülkede 450 nin üzerinde satış ve destek ofisi ile Rockwell Automation tedarik ve destek ağı kapsam açısından rakipsizdir. Bir makineyi ister yerel ister global pazarda satın, Rockwell Automation işlerinizin güçlü bir şekilde sürdürülmesini sağlayacak servisleri sunar. Ana servisler arasında aşağıdakiler bulunur: Web sitesi desteği dünyanın herhangi bir yerinde parça, teknik destek veya 7/24 mühendislik yardımı için irtibat bilgilerini bulabilirsiniz. Uzaktan yönlendirilen servisler makinelerinize her yerden bağlanmak ve uzaktan izlemek, raporlamak, problemleri teşhis etmek ve çözümlemek için Rockwell Automation altyapısını kullanın. 20 den fazla dilde 7/24 telefonları cevaplamak için uzaktan destek mühendislerimizden faydalanın. Saha servis seçenekleri başlangıç desteği, garanti, acil durum, önleyici bakım, uzaktan izleme, eğitim, denetim ve değerlendirme servisleri için. Tasarım ve değişiklikleri kendi bünyemizde gerçekleştirdik. Ancak ilk motor çalıştırma zamanı geldiğinde, Rockwell Automation mühendislerinin hassas ayar ve PID kontrolleri konusunda bize yardımcı olmalarını istedik. Wim Blokhuis, Kontrol ve Elektrik Grup Lideri, OPRA Turbines BV ve Igo Chistyakov, Paket Mühendisliği Müdürü, OPRA Turbines BV Rockwell Automation dan aldığımız destek konusunda ne söylesem azdır. Bu destek mevcut fabrika varlıklarımızın ve yeni teknoloji yatırımlarımızın değerini maksimuma çıkarmamıza yardımcı olmak açısından çok faydalı oldu. Richard Stewart, Kıd. Proje Mühendisi, Evergreen Packaging Rockwell Automation saha mühendisleri devreye alma sırasında her zaman yanımızdaydı ve analizlere göre en iyi performansı almamız için yazılımı düzenlediler. Dirk-Jan Ruijter, Ürün Müdürü, Hobre Instruments Rockwell Automation ile en az 5 yıldır birlikte çalışıyoruz ve ürün dayanıklılığına ve kalitesine güveniyoruz. Teknik destek ile birlikte çalışma konusunda çok iyi bir deneyime sahibiz ve Rockwell Automation Müşteri Satış Mühendisi ile olan yakın ilişkimiz Brezilya dışındaki ürün mühendisliği ile irtibata geçmeye ihtiyacımız olduğunda hayatımızı kolaylaştırıyor. Moises Miri, Projeler Teknik Müdürü, MADEM S.A.

10 İşbirliği Ortaklıkları Makinenizin değerini, makinenize değişik seviyelerde otomasyon çözümleri entegre ederek, maliyetin ötesinde işlevselliği ile de arttırmalısınız. Bu zorlu iş ortamında başarılı olmak için ölçeklendirilebilir bir temelde tüm çözümleri sağlayabilecek ve aynı zamanda doğru ürün, uzmanlık ve global satış sonrası desteği birleşimi sunan bir otomasyon tedarikçisine ihtiyacınız vardır. Endüstri Odaklı OEM Ekibi Saygınlığınızın temeli müşteri taleplerini karşılayan makineler üretmenizdir. Aynı zamanda rekabetçi global ortamda makinelerinizi farklı hale getirmek zorundasınız. Teknik danışmanlarımız, mühendislerimiz ve proje yöneticilerimiz karşılaştığınız problemleri çözmenize yardımcı olur ve sizin ihtiyaçlarınız ile müşterilerinizin ihtiyaçlarını bir araya getirir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz paketleme, dönüştürme, baskı, malzeme taşıma, montaj, enerji, proses ekipmanları ve birçok farklı alanda size çözümler sunar. Bu çözümler yiyecek ve içecek, yaşam bilimleri, ev ve kişisel bakım, otomotiv, baskı, petrol ve gaz, su ve atık su, kimya ve tekstil gibi birçok endüstri alanını kapsar. Bölgesel OEM Uzmanlık Merkezleri Yüksek teknolojiye sahip makinelerin tasarımcısı ve üreticisi olarak değişiklik yapmanın zor ve maliyetli olduğunu bilirsiniz, ancak yine de rekabet avantajına sahip olmak istersiniz. Rockwell Automation Uzmanlık Merkezleri, güvenilir ve saha için hazır, yeni ve yenilikçi çözümler elde etmeniz için rakipsiz mühendislik know-how birikimini son teknoloji test ekipmanları ile birleştirir. Geliştirme bütçesini ve piyasaya sunma süresini azaltmaya yardımcı olmak, özel destek almak, yeni tasarım fikirlerini tartışmak ve uygulama konularını belirlemek için Uzmanlık Merkezlerinden faydalanabilirsiniz. Machine Builder Programı Rekabet seviyesi her gün artan global pazarda, iş büyümesinin sürdürülmesi ve müşteri bağlılığının sağlanması ana başarı unsurlarıdır. Uzun vadeli büyüme sağlamaya yardımcı olmak için Rockwell Automation pazar farkındalığınızı artırmaya, hizmet sunulan pazarları genişletmeye ve teknik ve fonksiyonel mükemmelliğinizi geliştirmeye yardımcı olacak üstün Machine Builder Programı nı sunmaktadır. Rockwell Automation PartnerNetwork sisteminin bir parçası olarak Machine Builder Programı, Rockwell Automation iş değerlerini paylaşan ve üreticilerin toplam satın alma maliyetini azaltmaya yardımcı olacak çözümler sunmaya çalışan önde gelen endüstri OEM lerini içerir. PCMC nin Rockwell Automation ile geçmiş çalışmaları nedeniyle sadece alım-satım yapan bir satıcı olarak değil bir PartnerNetwork üyesi bağlılığı ile ürünlerimiz ile nereye gideceğimizi paylaşma ve her iki tarafın da ürünlerinin başarılı olması için birlikte çalışma konusunda birbirimize güvendik. Rodney Pennings, Ürün Grubu Mühendislik Lideri, PCMC Rockwell Automation hem teknik hem de ticari destek sağlayan iyi bir iş ortağı olarak kendini kanıtladı. Diego Galuzzi, Şirket Sahibi, ACIS

11 Tasarım Geliştirme Teslimat Tasarım Üretkenliği Genişletilebilir Mühendislik Ölçeklendirilebilirlik Global Standartlar Risk Değerlendirmesi Sürdürülebilirlik için Tasarım Piyasaya Sunma Süresi Tedarik Zinciri Verimliliği Esnek Ekipman Modelleri Basitleştirilmiş Entegrasyon Tasarım Optimizasyonu Devreye Alma Global Servis ve Destek Güvenilirlik ve Kalite Makine Performansı

12 İşinizi Destekler Makinelerinizin kullanım ömrünün her kademesinde Rockwell Automation ortağınızdır. Tasarımdan, üretim, çalışma ve bakıma kadar her aşamada Rockwell Automation teknolojisinin, kaynaklarının ve çalışanlarının sürekliliğine güvenebilirsiniz. Standart programlar dışında aşağıdaki konularda da size yardımcı olabiliriz: Yeni yaklaşım ve çözümler için beyin fırtınası Endüstrideki deneyimimizi kullanarak tescilsiz çözümlerin paylaşımını kolaylaştırmak Mümkün olan en iyi çözüme sahip olduğunuzdan emin olmak için geleneksel çözümleri aşmak Daha verimli sonuçlar elde etmek için yeni uygulamalar, yöntemler veya araçlar önermek Ürünlerimizin ve servislerimizin sunduğu avantajlardan faydalanarak Tasarım, Geliştirme ve Teslimat için karşıladığınız Toplam Maliyeti düşürüp, piyasaya sunma sürenizi kısaltabiliriz. Değişime karşı daha hızlı reaksiyon gösterecek donanıma sahip olursunuz, bu da kârınızı artırır ve yüksek-performanslı, yenilikçi makinelerle daha fazla müşteri çekmenize imkân tanır. Size bağımsız komponentler, komple sistemler veya özel danışmanlık sağlayabiliriz; asıl hedefimiz özelleştirilmiş seviyede çözümler sunmaktır. Daha Fazla Bilgi için: Bugün Rockwell Automation satış ofisini veya yetkili distribütörünü arayın veya aşağıdaki adresten bizi ziyaret edin: Allen-Bradley, Total Cost to Design, Develop and Deliver, ControlLogix, Integrated Architecture, On-Machine ve PartnerNetwork Rockwell Automation, Inc. e ait ticari markalardır. Yayın OEM-BR001D-TR-P Ekim 2011 Telif Hakkı 2011 Rockwell Automation, Inc. Tüm Hakları Saklıdır. ABD de basılmıştır.

Zorlukları Avantaja Dönüştürür. Akıllı, Güvenli, Sürdürülebilir Üretim

Zorlukları Avantaja Dönüştürür. Akıllı, Güvenli, Sürdürülebilir Üretim Zorlukları Avantaja Dönüştürür Akıllı, Güvenli, Sürdürülebilir Üretim İşinizi Geliştirir Alışılagelmiş şekilde iş yapmak mı? O günler artık geride kaldı. Günümüzde şirketler daha yüksek verimlilik, sürdürülebilirlik

Detaylı

SERVER TANFER. Yazılım Ürünleri Satış Müdürü IBM Türk

SERVER TANFER. Yazılım Ürünleri Satış Müdürü IBM Türk SERVER TANFER Yazılım Ürünleri Satış Müdürü IBM Türk Rethink IT. Reinvent Business. Onur Buçukoğlu Tivoli Ürün Yöneticisi, Orta ve Doğu Avrupa / Türkiye / Rusya Başlıca Üç Dönüşüm Gerçekleşiyor Akıllı

Detaylı

Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi Planlarınız kadar esnek

Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi Planlarınız kadar esnek Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi Planlarınız kadar esnek 2 Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi ile endişelerinizden kurtulun Sistemi ihtiyaçlarınız belirler sadece size gereken için ödeme yaparsınız Uzak

Detaylı

cofaso ile farkı yaşayın Şubat 2009 www.mertbilgi.com.tr

cofaso ile farkı yaşayın Şubat 2009 www.mertbilgi.com.tr cofaso ile farkı yaşayın Şubat 2009 www.mertbilgi.com.tr cofaso ile farkı yaşayın Otomasyon ve pano projelerinizi profesyonel bilgisayar destekli mühendislik yazılımı (CAE) cofaso ile yönetin Giriş cofaso

Detaylı

SOLIDWORKS ELECTRICAL PAKETİ ELEKTRİK VE MEKANİK TASARIMIN SORUNSUZ ENTEGRASYONU

SOLIDWORKS ELECTRICAL PAKETİ ELEKTRİK VE MEKANİK TASARIMIN SORUNSUZ ENTEGRASYONU SOLIDWORKS ELECTRICAL PAKETİ ELEKTRİK VE MEKANİK TASARIMIN SORUNSUZ ENTEGRASYONU ENTEGRE ELEKTRİK SİSTEMİ TASARIMI SOLIDWORKS Electrical Solutions, mühendislik alanı için tasarlanan özel araçlar ve gömülü

Detaylı

Street Smart Marketing

Street Smart Marketing Tek bir hedef için tasarlanmış kamu hizmeti şirket programları. Başarı. Street Smart Marketing Müşterilerinizi cezbeden pazarlama kampanyaları 30 yıllık deneyim Tasarlarız. Yakalarız. İlerleriz. 1.4 milyon

Detaylı

PowerCEMS100. Online teknik sayfa

PowerCEMS100. Online teknik sayfa Online teknik sayfa A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T 15267 14181 certified certified Sipariş bilgileri Tip PowerCEMS100 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda

Detaylı

Gündem. Demo 3D ile Geleceği Görmek. Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. www.dijitalis.com

Gündem. Demo 3D ile Geleceği Görmek. Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. www.dijitalis.com Gündem Demo 3D ile Geleceği Görmek 1 Dijitalis Dijitalis, stratejik taktiksel ve operasyonel doğru kararlar verebilmek ve dinamik değişiklere çok hızlı adapte olabilmek için entegre çözümler sunar. Tedarik

Detaylı

Araç Gövdesi İmalatına Yönelik Sert Lehimleme Çözümleri

Araç Gövdesi İmalatına Yönelik Sert Lehimleme Çözümleri Araç Gövdesi İmalatına Yönelik Sert Lehimleme Çözümleri voestalpine Böhler Welding www.voestalpine.com/welding voestalpine Böhler Welding En İyi Kaynak Sonuçları için Metalürjik Uzmanlık voestalpine Böhler

Detaylı

Bilgiyi Keşfedin! Özelleştirme, Eklenti ve Veri Entegrasyonu Kurumsal Seviyede Yönetim ve Performans

Bilgiyi Keşfedin! Özelleştirme, Eklenti ve Veri Entegrasyonu Kurumsal Seviyede Yönetim ve Performans Bilgiyi Keşfedin! LOGO MIND INSIGHT (powered by Qlik) İŞ ANALİTİĞİ ÜRÜNÜ, HERKESİN SEZGİLERİ İLE ARAŞTIRMA VE KEŞİF YAPMASINI SAĞLAYAN ÇOK ÇEŞİTLİ ESNEK VE İNTERAKTİF GÖRSELLER OLUŞTURABİLECEĞİ YENİ NESİL

Detaylı

İleriye doğru açık bir yol

İleriye doğru açık bir yol Broşür İleriye doğru açık bir yol Bir HP PartnerOne İş Ortağı ile çalışmanın avantajlarını keşfedin HP portföyünün eşsiz zenginliği, yetkili HP PartnerOne İş Ortağı nın becerileriyle birlikte size piyasada

Detaylı

Direct Express Hızlı çözümler

Direct Express Hızlı çözümler Direct Express Hızlı çözümler Sizin için TNT Direkt Ekspres DİREKT: Gönderiler depo ve merkezleri atlayarak doğrudan yurtiçi dağıtım ağlarına gönderilir. EKSPRES:Hızlı, esnek ve güvenilir bir kapıdan kapıya

Detaylı

ISO 14001:20014 ve ISO 14001:2015 Şartları Arasındaki Eşleştirme Eşleştirme Kılavuzu

ISO 14001:20014 ve ISO 14001:2015 Şartları Arasındaki Eşleştirme Eşleştirme Kılavuzu Final ISO 14001:20014 ve ISO 14001:2015 Şartları Arasındaki Eşleştirme Eşleştirme Kılavuzu Giriş Bu doküman ISO 14001:2004 ve ISO 14001:2015 şartları arasındaki eşleştirmeyi sunmaktadır. Doküman yalnızca

Detaylı

Omron Sysmac ailesi ile gerçek makina otomasyonu. Nurcan Konak, Mayıs 2012

Omron Sysmac ailesi ile gerçek makina otomasyonu. Nurcan Konak, Mayıs 2012 Omron Sysmac ailesi ile gerçek makina otomasyonu Nurcan Konak, Mayıs 2012 İçerik Omron Hakkında Sysmac Platfotmuna Genel Bakış Gerçek Bir Uygulama Mercek Altında Omron Şirketleri Endüstriyel Otomasyon

Detaylı

HAKKIMIZDA. Sizin Hayalleriniz. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz

HAKKIMIZDA. Sizin Hayalleriniz. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz Bizim İşimiz Sizin Hayalleriniz Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız Mesleki yeterliliğini sağlamış insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. HAKKIMIZDA Uluslararası teknik standartlara

Detaylı

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz Hakkımızda Değerlerimiz ECOFİLO KİMDİR? 01 Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanır, uzun vadeli güvene dayalı ilişkiler kurarız. Müşterilerimiz için değer katacak ve işlerini kolaylaştıracak çözümler

Detaylı

İŞ ZEKASI (BI * ) Veriniz geleceğe ışık tutsun İşinizi geleceğe göre planlayın

İŞ ZEKASI (BI * ) Veriniz geleceğe ışık tutsun İşinizi geleceğe göre planlayın (BI * ) Veriniz geleceğe ışık tutsun İşinizi geleceğe göre planlayın Kurumunuzun yarınını belirleyecek kararları verirken en iyi iş zekası araçlarını kullanın. *BUSINESS INTELLIGENCE İş Zekası Çözümleri

Detaylı

YEKTAMAK Makine ve Mühendislik; YEKTAMAK müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan süreçte;

YEKTAMAK Makine ve Mühendislik; YEKTAMAK müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan süreçte; 1 HAKKIMIZDA YEKTAMAK Makine ve Mühendislik; 2013 yılında akademik geçmişe sahip ortaklar tarafından kurulmuş bir firmadır. Yeni kurulmuş olmasına rağmen 35 yıla varan tecrübeye sahip personellerinden

Detaylı

Bosch Genel Seslendirme Sistemi Akustik mükemmelliğe giden yolda öncü

Bosch Genel Seslendirme Sistemi Akustik mükemmelliğe giden yolda öncü Bosch Genel Seslendirme Sistemi Akustik mükemmelliğe giden yolda öncü 2 Akustik mükemmelliğe giden yolda öncü Gelişmiş akustik uzmanlık Tasarımda ve elektro-akustik teknolojisinde 60 yıldan fazla deneyime

Detaylı

6_ _ _n.mp4

6_ _ _n.mp4 SAP Business One SAP Business One http://gateteknoloji.com/wp-content/uploads/2016/12/1567832 6_306102789784420_1572539796541145088_n.mp4 Muhasebe araçlarından daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Küçük

Detaylı

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz Hakkımızda Değerlerimiz ECOFİLO KİMDİR? 01 Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanır, uzun vadeli güvene dayalı ilişkiler kurarız. Müşterilerimiz için değer katacak ve işlerini kolaylaştıracak çözümler

Detaylı

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler...

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler... ARKE Otomasyon Bil. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Atilla KARAÇAY Ramazan EKİN Proje & Yazılım 0.533 430 19 45 Üretim & Satış 0.533 223 13 46 atilla.karacay@arkeotomasyon.com ramazan.ekin@arkeotomasyon.com

Detaylı

Nagios XI Günümüzün talep gören kurumsal gereksinimleri için en güçlü BT altyapısı gözetim ve uyarı çözümüdür.

Nagios XI Günümüzün talep gören kurumsal gereksinimleri için en güçlü BT altyapısı gözetim ve uyarı çözümüdür. Nagios Enterprises, kurumsal ölçekte, BT altyapı gözetiminde endüstri standardı olan Nagios için resmi ürünler, hizmetler ve çözümler sunuyor. Dünya çapında yüz binlerce kullanıcıyla Nagios bilgi teknolojileri

Detaylı

Merhaba dediğini görün. Şimdi Cisco TelePresence ile gelecek yanınızda.

Merhaba dediğini görün. Şimdi Cisco TelePresence ile gelecek yanınızda. Broşür Merhaba dediğini görün. Şimdi Cisco TelePresence ile gelecek yanınızda. 2010 Cisco ve/veya bağlı kuruluşları. Tüm hakları saklıdır. Bu belge Genel Cisco Bilgileri ni içerir. Sayfa 1/5 Yeni Çalışma

Detaylı

Online teknik sayfa MCS300P HW PROSES ÇÖZÜMLERI

Online teknik sayfa MCS300P HW PROSES ÇÖZÜMLERI Online teknik sayfa MCS300P HW A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip MCS300P HW Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

Güneş Enerjisi nde Lider

Güneş Enerjisi nde Lider Güneş Enerjisi nde Lider GO Enerji, 2003 yılından itibaren, Güneş enerjisinden elektrik üretimi teknolojilerinde uzmanlaşmış ekibiyle faaliyet göstermektedir. Kendi markaları ile ABD den Avustralya ya

Detaylı

Lojistik ve Depolama Çözümleri

Lojistik ve Depolama Çözümleri Lojistik ve Depolama Çözümleri Hakkımızda MLA Logistics olarak sektörümüzde ki tecrübelerimizin bize kattığı duyarlılığı her alanda korumayı amaç edinmiş yapımız ve siz değerli müşterilerimizle uzun soluklu

Detaylı

Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun

Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun 2 1200 Serisi Yangın Paneli Rahatlık kurmak İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış eksiksiz koruma 1200 Serisi Yangın Paneli, yangın koruma için esnek,

Detaylı

itrak Akıllı Takip Sistemi

itrak Akıllı Takip Sistemi itrak Akıllı Takip Sistemi Genel verimliliği iyileştirmek için makine esnekliğini ve malzeme üretimini artırır itrak Akıllı Takip Sistemi Hızlı, esnek hareket kontrolünde bir dönüm noktası DAHA HIZLI ÜRETIM

Detaylı

: Durmayan üretimin sırrı. Bergman Gülsün SICK Türkiye A.Ş. 13.11.2013

: Durmayan üretimin sırrı. Bergman Gülsün SICK Türkiye A.Ş. 13.11.2013 : Durmayan üretimin sırrı Bergman Gülsün SICK Türkiye A.Ş. 13.11.2013 Sunucu : Bergman Gülsün : Teknik Müdür : 16 yıl @ SICK : İletişim : : Tlf : (216) 528 50 00 / 5032 : Gsm : (532) 343 83 15 : E-mail

Detaylı

ALIGAL. Yeniliklerinize hizmet eden kriyojenik çözümler. www.airliquide.com.tr

ALIGAL. Yeniliklerinize hizmet eden kriyojenik çözümler. www.airliquide.com.tr ALIGAL Yeniliklerinize hizmet eden kriyojenik çözümler www.airliquide.com.tr ALIGAL : AVANTAJLARI Müşteri ve çözüm odaklı bir ürün Gıda dondurucular, azot (N 2 ) ve karbondioksit (CO 2 ) gibi gıda dondurucu

Detaylı

GÜRÇAY MAKİNE HAKKINDA

GÜRÇAY MAKİNE HAKKINDA GÜRÇAY MAKİNE HAKKINDA 1994 yılında Şerafettin Gürçay tarafından kurulan Gürçay Makine, tecrübeli kadrosu ve ileri teknoloji üretim donanımıyla kısa bir süre içerisinde sektörünün önde firmalarından biri

Detaylı

Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact)

Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) ETİK KURALLAR VE KURUMSAL SORUMLULUK Doğuş Otomotiv Etik Kuralları, imzalamış olduğu Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact), kurumsal sosyal sorumluluk politikaları ve şirket

Detaylı

Online teknik sayfa. FLOWSIC150 Carflow HACIMSEL DEBI ÖLÇÜM CIHAZLARI

Online teknik sayfa. FLOWSIC150 Carflow HACIMSEL DEBI ÖLÇÜM CIHAZLARI Online teknik sayfa FLOWSIC150 Carflow A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip FLOWSIC150 Carflow Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak

Detaylı

Acil Durdurma ve İzin Verme Siviçleri. Acil Durumlar İçin Temel Bir Gereksinim

Acil Durdurma ve İzin Verme Siviçleri. Acil Durumlar İçin Temel Bir Gereksinim R Acil Durdurma ve İzin Verme Siviçleri Acil Durumlar İçin Temel Bir Gereksinim R Acil Durdurma ve İzin Verme Sivici Uygulamaları Rockwell Automation güvenlik ürünleri ve çözümleri, personelinizin güvenliğini,

Detaylı

GATSO T-SERİSİ. Trafik denetlemenin geleceği

GATSO T-SERİSİ. Trafik denetlemenin geleceği GATSO T-SERİSİ Trafik denetlemenin geleceği GATSO T-Serisi: maksimum esneklik minimum maliyet Yol güvenliği Bugünün etkin çözümleri için ihtiyacı: Çok yönlü kullanım T-Serisi rakipsiz kullanılabilirliği

Detaylı

Sizin Seçiminiz HAKKIMIZDA. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz

Sizin Seçiminiz HAKKIMIZDA. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz Bizim İşimiz Sizin Seçiminiz Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız Mesleki yeterliliğini sağlamış insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. HAKKIMIZDA Fonte Group 2016'da kurulmuş

Detaylı

OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ NGT ENDÜSTRİYEL OTOMASYON PROJE VE TAAHHÜT NGT mühendislik olarak uzun yıllar otomasyon sektörüne hizmet eden deneyimli ve uzman kadromuzla, sahip olduğumuz bilgi birikim, uzmanlık

Detaylı

www.lmc-couplings.com MİSYONUMUZ LMC-Couplings birçok sektöre hitap eden yüksek kaliteli endüstriyel rakorlar imal etmektedir. Son kullanıcıların tüm taleplerini karşılıyabilecek özel rakorlar geliştirebilen

Detaylı

Rüzgârın elektriğe dönüşümü

Rüzgârın elektriğe dönüşümü Rüzgârın elektriğe dönüşümü Rüzgâr enerjisi sektörünü küresel ölçekte destekleyen uzmanlık ve çözümler TÜV SÜD Türkiye Daha temiz bir gelecek için rüzgâr enerjisi çözümleri Nüfus artışı, enerji güvenliği

Detaylı

Genel Bakış. Microsoft Dynamics CRM. Verimliliğinizi artırın.

Genel Bakış. Microsoft Dynamics CRM. Verimliliğinizi artırın. Genel Bakış Microsoft Dynamics CRM Verimliliğinizi artırın. Dinamik İşletme Haline Gelin Pazarlama: Pazarlama Etkinliğinizi Maksimuma Çıkarın Microsoft Dynamics CRM ile kuruluşunuzun pazarlama verimliliğini

Detaylı

Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli. Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli

Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli. Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli HOŞGELDİNİZ Erdal Kılıç SOFT Gökhan Akça KoçSistem Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet

Detaylı

CXT UNO TEK BİR KOMPAKT PAKETTE UZUN YILLARIN DENEYİMİ

CXT UNO TEK BİR KOMPAKT PAKETTE UZUN YILLARIN DENEYİMİ ENDÜSTRİYEL VİNÇLER NÜKLEER VİNÇLER LİMAN VİNÇLERİ AĞIR YÜK FORKLİFTLERİ SERVİS TAKIM TEZGAHI SERVİSİ CXT UNO TEK BİR KOMPAKT PAKETTE UZUN YILLARIN DENEYİMİ 2 Konecranes CXT UNO HAYATİ ÖZELLİKLERE ODAKLANMA

Detaylı

Epson Toplantı Çözümleri İNSANLARI, MEKANLARI VE BİLGİYİ BİR ARAYA GETİRİN

Epson Toplantı Çözümleri İNSANLARI, MEKANLARI VE BİLGİYİ BİR ARAYA GETİRİN Epson Toplantı Çözümleri İNSANLARI, MEKANLARI VE BİLGİYİ BİR ARAYA GETİRİN SUNUMLARI SOHBETE, FİKİRLERİ YARATICILIĞA VE VERİMLİLİĞİ ÜRETKENLİĞE DÖNÜŞTÜRÜN YARATIN, BİRLİKTE ÇALIŞIN VE PAYLAŞIN İnsanlar,

Detaylı

Merkez Ofis : Up Hill Towers A1 B Blok No:146 TR- 34746 Ataşehir / Istanbul

Merkez Ofis : Up Hill Towers A1 B Blok No:146 TR- 34746 Ataşehir / Istanbul Merkez Ofis : Up Hill Towers A1 B Blok No:146 TR- 34746 Ataşehir / Istanbul 27.02.2011 1 Giriş Okosis San. Ve Tic. Ltd. Şirketi, otomasyon sektörü için yazılım ve donanım çözümleri üretmek, konusunda profesyonel

Detaylı

Global Çözümler Agir Sanayi

Global Çözümler Agir Sanayi Global Çözümler Agir Sanayi Problemlerinizi Anlayan Kişilerle Çalışın Global Tecrübe, Yenilikçi Çözümler 80 den fazla ülkede 2.500 üzerinde kişiden oluşan global ekibimiz ağır sanayideki işletme sorunlarıyla

Detaylı

İLE GÜVENCE ALTINA ALIN

İLE GÜVENCE ALTINA ALIN KENDİNİZİ HACH SERVİSİ İLE GÜVENCE ALTINA ALIN Cihazınızın bakım ve onarımını uzman ellere bırakarak hem daha huzurlu olun hem de güvenilirliğinizi arttırın. HACH SERVİS İLE ALDIĞINIZ RİSKLERİNİZİ AZALTIN

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKASI. Sürdürülebilirlik vizyonumuz

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKASI. Sürdürülebilirlik vizyonumuz SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKASI Sürdürülebilirlik vizyonumuz 150 yıllık bir süreçte inşa ettiğimiz rakipsiz deneyim ve bilgi birikimimizi; ekonomiye, çevreye, topluma katkı sağlamak üzere kullanmak, paydaşlarımız

Detaylı

C C C C C C C. Restoran zincirleri için dijital kalite yönetim sistemi

C C C C C C C. Restoran zincirleri için dijital kalite yönetim sistemi C C C C C C C Restoran zincirleri için dijital kalite yönetim sistemi testo Saveris Restaurant dijital çözüm sistemi ile - gıda standartlarının yerine getirilmesi, kalitenin artırılması ve maliyetlerin

Detaylı

ISO 9001:2015 VE ISO 14001:2015 REVİZYONLARI GELİYOR HAZIR MISINIZ? Move Forward with Confidence

ISO 9001:2015 VE ISO 14001:2015 REVİZYONLARI GELİYOR HAZIR MISINIZ? Move Forward with Confidence ISO 9001:2015 VE ISO 14001:2015 REVİZYONLARI GELİYOR HAZIR MISINIZ? Move Forward with Confidence NEDEN BİR 2015 REVİZYONU? Sürekli değişkenlik gösteren ekonomik, teknolojik ve çevresel sorunların bulunduğu

Detaylı

Online teknik sayfa MKAS KULLANICIYA ÖZEL TASARIMLI ANALIZ SISTEMLERI

Online teknik sayfa MKAS KULLANICIYA ÖZEL TASARIMLI ANALIZ SISTEMLERI Online teknik sayfa MKAS A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip MKAS Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri ve

Detaylı

Online teknik sayfa FLOWSIC60 AKIŞ HIZI ÖLÇÜM CIHAZI

Online teknik sayfa FLOWSIC60 AKIŞ HIZI ÖLÇÜM CIHAZI Online teknik sayfa FLOWSIC60 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip FLOWSIC60 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

ERP Uygulama Öncesi Değerlendirme

ERP Uygulama Öncesi Değerlendirme ERP Uygulama Öncesi Değerlendirme ERP standartlarını uygulama baskısı, verimli, pratik, güvenli ve uygulanabilir süreçlerin tasarımına engel olabilir. Birçok uygulama projesinde, iş süreçlerindeki verimlilik,

Detaylı

MÜKEMMELLİK AYRINTILARDADIR

MÜKEMMELLİK AYRINTILARDADIR MÜKEMMELLİK AYRINTILARDADIR VECTOR, KESİMDE OPERASYONEL MÜKEMMELLİĞİN ÖZÜNE ULAŞIYOR. LECTRA, OTOMATİK KESİM ALANINDAKİ 30 YILLIK DENEYİMİ VE SÜREGELEN YENİLİKÇİLİĞİ SAYESİNDE, TEKNOLOJİK UZMANLIĞI VE

Detaylı

Yönetilen Baskı Hizmetlerinde Yeni Yaklaşımlar Mehmet SEZER

Yönetilen Baskı Hizmetlerinde Yeni Yaklaşımlar Mehmet SEZER Yönetilen Baskı Hizmetlerinde Yeni Yaklaşımlar Mehmet SEZER Genel Müdür Xerox Türkiye Biz Kimiz? $22,5 milyar ciro ile doküman yönetimi ve iş süreçleri alanında dünyanın en büyük teknoloji ve hizmet şirketi

Detaylı

Mükemmel kablo yönetimi çözümlerinin dünyasına hoş geldiniz

Mükemmel kablo yönetimi çözümlerinin dünyasına hoş geldiniz Mükemmel kablo yönetimi çözümlerinin dünyasına hoş geldiniz Önemli Sektörler ve Ürünler HellermannTyton a Hoş Geldiniz. HellermannTyton kabloları ve kabloların bağlantı bileşenlerini bağlama, sabitleme,

Detaylı

Bir üst düzeye çıkarılmış esneklik MAP 5000 hırsız alarm sistemleri

Bir üst düzeye çıkarılmış esneklik MAP 5000 hırsız alarm sistemleri Bir üst düzeye çıkarılmış esneklik MAP 5000 hırsız alarm sistemleri 2 MAP 5000 Hırsız alarmı sistemleri Yeni standartları belirleyen esnek üstün teknoloji Hırsız alarmı sistemleri modern güvenlik konseptlerinin

Detaylı

REON Enerji, müşterilerine yenilikçi, kaliteli ve verimliliklerini arttıran hizmetler sunmayı misyon edinmiştir.

REON Enerji, müşterilerine yenilikçi, kaliteli ve verimliliklerini arttıran hizmetler sunmayı misyon edinmiştir. REON Enerji, müşterilerine yenilikçi, kaliteli ve verimliliklerini arttıran hizmetler sunmayı misyon edinmiştir. Reon Enerji, enerji tüketimini daha ekonomik ve fonksiyonel bir hale getirme misyonundan

Detaylı

Online teknik sayfa VICOTEC410 TÜNEL SENSÖRLERI

Online teknik sayfa VICOTEC410 TÜNEL SENSÖRLERI Online teknik sayfa VICOTEC410 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VICOTEC410 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

qscale I2 Low-End SLI

qscale I2 Low-End SLI Mobile Machine Control Solutions qscale I2 Low-End SLI Sadece Konfigure et! Programlamaya gerek yok qscale I2 2 4 5 Geleceğin orta ve küçük sınıf vinçleri için Yeni bir Standart 6 Uzunluk Mobil teleskopik

Detaylı

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay 2 Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Kaliteli genel seslendirme için pratik bir yol Bölge etiketleme ve ayar göstergeleriyle

Detaylı

KOLAY & HER AÇIDAN VERİMLİ

KOLAY & HER AÇIDAN VERİMLİ C sınıfı ürünlerin tedariği KOLAY & HER AÇIDAN VERİMLİ www.simplesystem.com.tr C parçaları için B2B tedarik platformu 2 C sınıfı ürünlerin tedariği kolay hızlı & şeffaf 3 İkna eden gerçekler: B2B tedarik

Detaylı

MÜLKİYETİNİZE EMNİYET ve DEĞER KATIN

MÜLKİYETİNİZE EMNİYET ve DEĞER KATIN MÜLKİYETİNİZE EMNİYET ve DEĞER KATIN Mülkiyet Koruma Çözümleri SKILL, QUALITY AND EXPERIENCE www.troax.com Kapalı mekan çevre korumasında Dünya lideri üretici Troax endüstriyel panel ve bölme sistemlerinde

Detaylı

Bosch'tan AEGIS Aydınlatıcılar Güvenlik Aydınlatması

Bosch'tan AEGIS Aydınlatıcılar Güvenlik Aydınlatması Bosch'tan AEGIS Aydınlatıcılar Güvenlik Aydınlatması 2 AEGIS Aydınlatıcılar AEGIS Aydınlatıcılar Güvenlik Aydınlatması Patent bekleyen Constant Light teknolojisi, LED verim kaybını dengeler. Black Diamond

Detaylı

30 yılı aşkın bir süredir, Rauland-Borg hemşire. çağrı sistemlerinde mükemmellik standardını. belirlemiştir. Şimdi de, komple, entegre ve

30 yılı aşkın bir süredir, Rauland-Borg hemşire. çağrı sistemlerinde mükemmellik standardını. belirlemiştir. Şimdi de, komple, entegre ve 30 yılı aşkın bir süredir, Rauland-Borg hemşire çağrı sistemlerinde mükemmellik standardını belirlemiştir. Şimdi de, komple, entegre ve kullanımı kolay bir iletişim sistemi olan son Responder versiyonu

Detaylı

Autodesk Lisanslama Modeli Değişiyor

Autodesk Lisanslama Modeli Değişiyor Autodesk Lisanslama Modeli Değişiyor Autodesk yazılımınızı satın alma yönteminiz değişiyor Autodesk, kademeli olarak yazılımlarının sadece Abonelik seçenekleri ile satın alınabileceği bir modele geçiyor.

Detaylı

BENZERSİZ SORUNLARA BENZERSİZ ÇÖZÜMLER

BENZERSİZ SORUNLARA BENZERSİZ ÇÖZÜMLER BENZERSİZ SORUNLARA BENZERSİZ ÇÖZÜMLER HAKKIMIZDA Promod Ar-Ge Yazılım, dinamik sistem simülasyonu, prototiplemesi, kontrol tasarımı ve gerçeklenmesi alanlarında hizmet veren bir Ar-Ge ve Yazılım kuruluşudur.

Detaylı

ModulA. Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com

ModulA. Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com ModulA Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com Yeni Biral ModulA: Konu enerji verimliliği ise, pompa teknolojisi modüller halinde yapılandırılabilen bu üstün çözüm hiç bu

Detaylı

Karşınızda AutoDome Easy Küçük ve orta ölçekli uygulamalar için mükemmel çözüm

Karşınızda AutoDome Easy Küçük ve orta ölçekli uygulamalar için mükemmel çözüm Karşınızda AutoDome Easy Küçük ve orta ölçekli uygulamalar için mükemmel çözüm Ortama uyum sağlamak üzere tasarlanmış PTZ kamera Klasik PTZ Dome kameralar bütçeniz için çok pahalı geliyorsa ve sabit Dome

Detaylı

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz Hakkımızda Değerlerimiz ECOFİLO KİMDİR? 01 Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanır, uzun vadeli güvene dayalı ilişkiler kurarız. Müşterilerimiz için değer katacak ve işlerini kolaylaştıracak çözümler

Detaylı

Online teknik sayfa VICOTEC450 TÜNEL SENSÖRLERI

Online teknik sayfa VICOTEC450 TÜNEL SENSÖRLERI Online teknik sayfa VICOTEC450 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VICOTEC450 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

Online teknik sayfa VICOTEC320 TÜNEL SENSÖRLERI

Online teknik sayfa VICOTEC320 TÜNEL SENSÖRLERI Online teknik sayfa VICOTEC320 VICOTEC320 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VICOTEC320 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak

Detaylı

Sizin başarınız için çalışıyorlar

Sizin başarınız için çalışıyorlar Sizin başarınız için çalışıyorlar NAVmobile ve AXmobile çalışanlarınıza ve ortaklarınıza daha erişimli yaparak iş verilerinizin gücünü arttıran çözümlerdir. NAVmobile ve AXmobile firmanın İşletme kaynaklarını

Detaylı

KURUMSAL İŞ ÇÖZÜMLERİNDE 19 YILLIK DENEYİM. Tek Elden Teknoloji

KURUMSAL İŞ ÇÖZÜMLERİNDE 19 YILLIK DENEYİM. Tek Elden Teknoloji KURUMSAL İŞ ÇÖZÜMLERİNDE 19 YILLIK DENEYİM Tek Elden Teknoloji SİSBİM HAKKINDA Farklı sektör ve ölçekten firmalara tüm teknolojik alt yapıları ile ilgili kurumsal yazılım ve donanım çözümleri sunan IT

Detaylı

IntelliCENTER EtherNet/IP ile Teknoloji. CENTERLINE 2100 ve CENTERLINE 2500 Motor Kontrol Merkezleri

IntelliCENTER EtherNet/IP ile Teknoloji. CENTERLINE 2100 ve CENTERLINE 2500 Motor Kontrol Merkezleri IntelliCENTER EtherNet/IP ile Teknoloji CENTERLINE 2100 ve CENTERLINE 2500 Motor Kontrol Merkezleri IntelliCENTER Teknolojisi için EtherNet/IP CENTERLINE Motor Kontrol Merkezleri (MCC ler) için sunulan

Detaylı

Kısaca. Müşteri İlişkileri Yönetimi. Nedir? İçerik. Elde tutma. Doğru müşteri 01.06.2011. Genel Tanıtım

Kısaca. Müşteri İlişkileri Yönetimi. Nedir? İçerik. Elde tutma. Doğru müşteri 01.06.2011. Genel Tanıtım Kısaca Müşteri İlişkileri Yönetimi Genel Tanıtım Başar Öztayşi Öğr. Gör. Dr. oztaysib@itu.edu.tr 1 MİY Genel Tanıtım 2 MİY Genel Tanıtım İçerik Müşteri İlişkileri Yönetimi Nedir? Neden? Tipleri Nelerdir?

Detaylı

Uzun Süreli Rekabet Edebilirlik

Uzun Süreli Rekabet Edebilirlik After Sales Uzun Süreli Rekabet Edebilirlik After Sales Uzun Süreli Rekabet Edebilirlik Çözüm sağlayici - Sürdürülebi liṙ değer- Servis yetkiṅli ği Rieter Satış Sonrası, rekabet edebilirliğinizi bulunduğunuz

Detaylı

AADvance TM Arıza Toleranslı Kontrol Sistemleri. Personeliniz, Prosesleriniz ve Ortamınız için Kritik Kontrol ve Güvenlik

AADvance TM Arıza Toleranslı Kontrol Sistemleri. Personeliniz, Prosesleriniz ve Ortamınız için Kritik Kontrol ve Güvenlik AADvance M Arıza oleranslı Kontrol Sistemleri Personeliniz, Prosesleriniz ve rtamınız için Kritik Kontrol ve Güvenlik 2 AADvance Arıza oleranslı Kontrol Sistemleri AADvance otomasyon sistemlerinde bir

Detaylı

Optim yüksek dayanımlı çelik. Vinç üretiminde yeni teknoloji. www.ruukki.com.tr

Optim yüksek dayanımlı çelik. Vinç üretiminde yeni teknoloji. www.ruukki.com.tr yüksek dayanımlı çelik Vinç üretiminde yeni teknoloji www.ruukki.com.tr Daha yükseklere ulaşan vinçler Vinçler için artık çizim tahtasında tasarlanan ürünler üretebiliyor. Yüksek dayanımlı ve ultra yüksek

Detaylı

ecocirc XL ve XLplus Yeni nesil entegre frakans konvertörlü, Yüksek verimli sirkülasyon pompaları

ecocirc XL ve XLplus Yeni nesil entegre frakans konvertörlü, Yüksek verimli sirkülasyon pompaları ecocirc XL ve XLplus Yeni nesil entegre frakans konvertörlü, Yüksek verimli sirkülasyon pompaları Bir Sirkülasyon Pompasından beklediğiniz herşey onda var. Xylem olarak montaj, devreye alma ve işletmesi

Detaylı

SATIŞ. Microsoft Dynamics CRM. Satış verimliliğini artırın.

SATIŞ. Microsoft Dynamics CRM. Satış verimliliğini artırın. SATIŞ Microsoft Dynamics CRM Satış verimliliğini artırın. Dinamik İşletme Haline Gelin Çalışanlarınız: Satışa Daha Fazla Zaman Ayırsın Satış ekibinize doğal ve kolay anlaşılabilir bir CRM çözümü verin;

Detaylı

1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ

1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ 20. yıl 1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ Ekin Kimya olarak Türkiye ve yakın çevresindeki ülkelere yüksek kalitede kimyasal ürünler tedarik eden öncü bir şirketiz. Dünyanın önde gelen kimyasal üreticileri

Detaylı

Elektrik makinaları. tahrik ve bilesenleri

Elektrik makinaları. tahrik ve bilesenleri Elektrik makinaları tahrik ve bilesenleri Elektrik ekipman üretiminde 100 y ll k tecrübesi ile, özel üretim döner elektrik makinalar, tahrik ve bilelºenleri üzerine seçkin global iºorta olmay arzulamaktad

Detaylı

HAKKIMIZDA. Misyonumuz; Vizyonumuz;

HAKKIMIZDA. Misyonumuz; Vizyonumuz; HAKKIMIZDA SOFTKEY kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşteri odaklı yaklaşımı, rekabetçi fiyatları ve eksiksiz destek hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş

Detaylı

Teknolojide Sürdürülebilir Rekabet için Sanayi 4.0. Ayşegül EROĞLU

Teknolojide Sürdürülebilir Rekabet için Sanayi 4.0. Ayşegül EROĞLU Teknolojide Sürdürülebilir Rekabet için Sanayi 4.0 Ayşegül EROĞLU 02 Sanayi 4.0 Nedir? Sanayi 4.0 Türkiye için neden önemli? Sanayi 4.0 ın İklimlendirme Sektörü üzerindeki potansiyeli nedir? Sanayi 4.0

Detaylı

Enerji talebi ile çevre hassasiyetini dengeleyin.

Enerji talebi ile çevre hassasiyetini dengeleyin. Enerji talebi ile çevre hassasiyetini dengeleyin. Konvansiyonel enerji santrallerinin performansıyla güvenliği optimize eden çözümler TÜV SÜD Türkiye Küresel enerji talebini karşılayın. Dünya genelinde

Detaylı

Praesideo Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Her koşulda mesajlarınızı iletin

Praesideo Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Her koşulda mesajlarınızı iletin Praesideo Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Her koşulda mesajlarınızı iletin 2 Praesideo Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi İnsanları bilgilendirmenin ve korumanın en iyi yolu

Detaylı

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri kpmg.com.tr

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri kpmg.com.tr KPMG TÜRKİYE Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri kpmg.com.tr KPMG Türkiye dünya standartlarında yönetim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. KPMG Türkiye Yönetim Danışmanlığı ekibimiz şirketlerin Yönetim Kurulu

Detaylı

ISITMA SOĞUTMA KLİMA ARAŞTIRMA

ISITMA SOĞUTMA KLİMA ARAŞTIRMA Yalçın KATMER 02 Otomatik Kontrol içeren AKILLI İnternete bağlı Öğrenebilen Cloud tabanlı çalışan 9.5.2017 ISITMA SOĞUTMA KLİMA ARAŞTIRMA ve EĞİTİM VAKFI yalcin.katmer@belimo.com.tr 03 Akıllı Ürün/Cihaz:

Detaylı

Doğal Gaz Dağıtım Sektöründe Kurumsal Risk Yönetimi. Mehmet Akif DEMİRTAŞ Stratejik Planlama ve Yönetim Sistemleri Müdürü İGDAŞ 29.05.

Doğal Gaz Dağıtım Sektöründe Kurumsal Risk Yönetimi. Mehmet Akif DEMİRTAŞ Stratejik Planlama ve Yönetim Sistemleri Müdürü İGDAŞ 29.05. Doğal Gaz Dağıtım Sektöründe Kurumsal Risk Yönetimi Mehmet Akif DEMİRTAŞ Stratejik Planlama ve Yönetim Sistemleri Müdürü İGDAŞ 29.05.2013 İÇERİK Risk, Risk Yönetimi Kavramları Kurumsal Risk Yönetimi (KRY)

Detaylı

Online teknik sayfa MCS100E CD SEOS ÇÖZÜMLERI

Online teknik sayfa MCS100E CD SEOS ÇÖZÜMLERI Online teknik sayfa MCS100E CD A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip MCS100E CD Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

Orijinal OSSBERGER Türbin

Orijinal OSSBERGER Türbin Orijinal OSSBERGER Türbin Kendinizi boşa akan giden sudan elektrik üretmeye mi adadınız? Çevre dostu, yenilenebilir, doğal bir kaynaktan enerji elde ederek kullanmak mı istiyorsunuz? Bizim işimiz yüzyıldır

Detaylı

Her işte. ISB e. Avrupa Otomotiv Motorları 140-300PS

Her işte. ISB e. Avrupa Otomotiv Motorları 140-300PS Her işte. ISB e Avrupa Otomotiv Motorları 140-300PS ISB e Cummins ISB e, güvenilirlik konusundaki ününü artırmaya devam ediyor. Cummins ISB e, kamyon, otobüs ve özel iş aracı kullanıcılarına Cummins ten

Detaylı

PwC Yeni Nesil Satınalma Anketi

PwC Yeni Nesil Satınalma Anketi www.pwc.com.tr Yeni Nesil Anketi Yeni Nesil Anketi Bu sene Türkiye'de ilk defa düzenlediğimiz Yeni Nesil Anketi, 'nin yükselen operasyonel mükemmellik hizmetleri ve uygulamaları ile ilgili yeni perspektifler

Detaylı

S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi

S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi 2013 Sayın Yetkili; Sunduğumuz danışmanlık hizmeti ve geliştirmiş olduğumuz yazılım çözümleriyle müşterilerimizin Bilgi Teknolojileri alanında sektörel rekabet

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30 Otomatik Yana Açılır Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatİk Kayar Kapılar MS30/SLD Otomatik Kayar

Detaylı

Faaliyet Konularımız:

Faaliyet Konularımız: Komple Sistemler Faaliyet Konularımız: Isı Transfer Bölümü Plakalı Isı Eşanjörleri Lehimli Isı Eşanjörleri Daire İstasyonları Borulu ve Tübüler Eşanjörler Komple Sistemler Basınçlı Kaplar Bölümü Boylerler

Detaylı

Symaro İlaç endüstrisi için sertifikalı sensörler. En zorlu koşullarda yüksek oranda hassas ölçüm. Answers for infrastructure.

Symaro İlaç endüstrisi için sertifikalı sensörler. En zorlu koşullarda yüksek oranda hassas ölçüm. Answers for infrastructure. Symaro İlaç endüstrisi için sertifikalı sensörler En zorlu koşullarda yüksek oranda hassas ölçüm Answers for infrastructure. En zorlu kalite gerekliliklerini karşılar ve en uygun maliyetli kullanımı sağlar

Detaylı

Online teknik sayfa VISIC50SF TÜNEL SENSÖRLERI

Online teknik sayfa VISIC50SF TÜNEL SENSÖRLERI Online teknik sayfa VISIC50SF A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VISIC50SF Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

Copyright 2007 Rockwell Automation, Inc. All rights reserved.

Copyright 2007 Rockwell Automation, Inc. All rights reserved. Rockwell Automation PLC ve PAC Sistemleriyle Uzaktan Erişim Çözümleri Copyright 2007 Rockwell Automation, Inc. All rights reserved. ewon ne sağlar? ewon: Modem IP Router ewon Telefon hattı Telefon hattı

Detaylı