24 (23.6 Görüntülenebilir) 16:9 FHD LED SuperClear VA Panele sahip Monitör VA2465S-3

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "24 (23.6 Görüntülenebilir) 16:9 FHD LED SuperClear VA Panele sahip Monitör VA2465S-3"

Transkript

1 24 (23.6 Görüntülenebilir) 16:9 FHD LED SuperClear VA Panele sahip Monitör VA2465S-3

2 ViewSonic VA2465S-3, 23.6 inç 1920x1080 Full HD LED ekranı ile tasarımcılar ve multimedya eğlencesi için akıcı ve yumuşak görüntü geçişlerini için tasarlanmıştır. ViewSonic özel görüntüleme teknolojisi SuperClear VA Paneli ve 3000:1 yüksek statik kontrast oranı ile hem daha geniş görüş açısı hem de üstün netlikte görüntü sunmasıyla ile amatör fotoğrafçılar ve tasarımcılar, video ve film editing işlerinde en iyi görüntü performansını sunuyor. ViewSonic 'in geliştirdiği yeni teknolojileri olan Flicker-Free (Titreşimsiz) ve Blue Light Filter ile göz yorulmalarının önüne geçen titreşimsiz aydınlatma tasarımı ile uzun süre kullanımlarda da gözlerini koruyor ve ViewMode senaryo programı ile farklı görüntü seçenekleri sunuyor. DVI ve VGA girişleri sayesinde masaüstü/dizüztü bilgisayarlar ve çevre birimleri ile sorunsuz kullanılabilir. 100x100mm VESA duvara monte tasarımına sahip VA2465S-3, amatör tasarım, fotoğraf ile uğraşan kullanıcılar ve film, video ve multimedya eğlencesi gereksinimleriniz için en ideal çözümü sunuyor. Öne Çıkan Özellikler 23.6 inç Full HD LED SuperClear VA Paneli ile 1920x1080 Çözünürlük 3000:1 Statik Kontrast Oranı ile Daha Net Görüntü Kalitesi 96% srgb, 74% AdobeRGB, 71% NTSC Renk Kapsama Oranı 178 Yatay ve 178 Dikey Açıdan Daha Geniş Görüş Açısı 5ms Tepki Süresi ile Akıcı ve Net Görüntü DVI ve VGA Girişleri ile Geniş Bağlantı Seçenekleri Eco-Mod ile Enerji Tasarrufu Flicker-Free (Titreşimsiz) ve Blue Light Filter Teknolojileri ile Rahat ve Uzun Kullanım İmkanı ViewMode Farklı Görüntü Senaryoları VESA Duvara Monte Uyumluluğu

3 Full HD 1080p Çözünürlük ve Üstün Piksel Performansı VA2465S-3, 1920x1080p Full HD çözünürlük ve en üstün piksel performansını sunmak için tasarlanmıştır. En temiz görüntü netliği ile ister oyun oynarken ister bol aksiyonlu filmleri izlerken size en canlı ve kaliteli görüntüyü sunar. Göz yorgunluğunu azaltmak için tasarlanan 16:9 geniş ekran piksel yerleşimi ile uzun süreli kullanımlarda bile göz yorgunluğunuzu azaltır.

4 SuperClear Üstün Görüntü Teknolojisi ile 95% srgb Kapsama ve Geniş Görüş Açısı SuperClear Teknolojisinin öne çıkan en önemli özelliği akıcı renk kalitesi, 1000:1 yüksek kontrast oranı ve geniş görüş açısı sunmasıdır. 178 derece yatay ve dikey olarak sunduğu geniş görüş açısı, keskin ve daha net görüntü oluşturması, yüksek parlaklık değerleri sağlaması bu teknolojiyi benzersiz kılmaktadır. Ayrıca srgb renk gamutunun da %95 'ini kapsamaktadır. SuperClear Teknolojisinin faydaları akıcı renk kalitesi, yüksek kontrast oranı ve geniş görüş açısı sunmasıdır. Fotoğrafçılar Grafik tasarımcılar Kurumsal Şirketler Okullar ve eğitim kurumlarının uygulamaları için ideal seçimdir

5 ViewMode Renk Yönetimi ile Daha Akıcı Renkler ViewSonic 'in geliştirdiği dahili renk yönetim sistemi ile yüksek standartlarda renk akıcılığı ve beyaz renk dengesi sağlaması sayesinde üstün renk kalitesi elde edersiniz. ViewSonic geliştirdiği ViewMode özelliği sayesinde en iyi renk kalibrasyonunu sizin için yaparak bünyesinde bulunan farklı renk senaryoları ile ( Oyun, Film, Web, Metin ) size istediğiniz şekilde kullanma özgürlüğü sunar.

6 Flicker-Free (Titreşimsiz) Ekran Teknolojisi ile Göz Yorulmalarına Son İster iş, ister eğlence amaçlı olsun uzun süre bilgisayar kullanımı göz yorulmaları, yakın mesafe görüş sorunu, baş ağrısı, bulanık görüş, göz sulanmaları gibi sorunları tetiklemektedir. Monitörlerin hızlı yenilenme oranları nedeniyle oluşan titreşimlerin insan gözüyle farkedilmesi zordur. Standart monitörlerde titreşim açık bir şekilde farkedilmektedir. Geleneksel flicker-free (Titreşimsiz) monitörler, kullandıkları Sinyal Genişlik Modülasyonu (Pulse Width Modulation) (PWM) ve yüksek frekanslı arka aydınlatmalar ile kullanıcıya titreşimsizlik hissi verir. Fakat ViewSonic geliştirdiği titreşimsiz monitör teknolojisi (Flicker-Free) ile LED arka aydınlatma üzerinden titreşimlerin azaltılmasıyla ve düzenli olarak güç kaynağı üzerinden düzenlenmesi nedeniyle her parlaklık seviyesinde gerçek titreşimsiz monitör deneyimi sunar.

7 Blue Light Filter Teknolojisi ile Daha Rahat Kullanım Uzun süre monitör kullanımları gözlerde yorgunluğa neden olur. Bunun nedenlerinden birisi, renklerin doğru ayarlanmasıdır. Blue Light Filter teknolojisi size, ister multimedya ister iş çalışmalarınızda, ortama göre mavi renk ayarı yapabilmenizi ve uzun süreli kullanımlarda göz yorgunluğunun önüne geçerek daha rahat kullanım imkanı sunmasıdır.

8 VA Panel Özel 3000:1 ile Daha Yüksek Statik Kontrast Oranı Ultra yüksek statik kontrsat oranına sahip VA panel ile geliştirilen VA2465S-3, daha yüksek kontrast değerlerine sahip olması sebebiyle, siyah ve beyaz tonlarında, gri tonlamalarında çok daha akıcı ve doğal renk performansı sunar. Böylelikle VA panele sahip bu monitör özellikle, fotoğrafçılar, tasarımcılar, film ve video editörleri ve gibi kullanıcılar için en ideal çözümü sunar.

9 Çevre Dostu Cıvasız LED Arka Aydınlatma LED arka aydınlatma, görüntüleme performansını artırır, olağanüstü bir renk aralığı sunar ve son derece ayrıntılı görüntüler için kontrast oranlarını ayarlar. LED arka aydınlatma, geleneksel ekranlara kıyasla %25 'e varan enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca ince ve hafif profil de masaüstü alanından tasarruf edilmesini sağlar.

10 Eco-Mod ile Enerji Tasarrufu Eco-Mode sayesinde, monitörü kullanmadığınız zamanlarda "Optimize" ve "Converse" seçenekleri üzerinden parlaklık ayarını değiştirerek enerji tasarrufu yapabilri ve lambaların kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda parlaklık ayarını yapabilir böylelikle göz yorgunluğunu azaltmış olursunuz. *Enerji tasarrufu genel kullanım şartları baz alınarak düzenlenmiştir.

11 Rendimiento del pixel garantizado Uno de los aspectos que convierten a ViewSonic en líder de mercado de soluciones de visualización es su dedicación a la calidad. ViewSonic se compromete a utilizar los paneles de más alta calidad y ofrece un rendimiento de pixel líder de la industria. Rendimiento del pixel Monitores LED 2 Brillo ISO9241-3: 2 Oscuro 2008 Standard 5 Total 2 Brillo Garantía ViewSonic Pixel 2 Oscuro 3 Total Teknik Özellikler LCD PANEL Tip 23.6" TFT VA LCD Görüntü Alanı x mm Parlaklık 250 cd/m2

12 Kontrast Oranı 3000:1 Görüş Açısı 178 /178 Tepki Süresi 5ms (GtG delta) Renk 16.7M Renk Desteği 94.4% srgb, 73% AdobeRGB, 67% NTSC renk kapsama BAĞLANTILAR Video VGA x1, DVI x 1 GÜÇ Güç Internal Power Board, 3-pin plug (CEE22) x1 Voltaj AC V (Universal); 50/60 Hz Tüketim 22 W Optimize 17 W Conserve 13 W Eğilme 20 ~ -5 ERGONOMİ İLERİ SEVİYE ÖZELLİKLER SuperClear ViewMode Flicker Free Blue Light Filter Wall Mount VESA 100 x 100mm BOYUTLAR (G x Y x D) (mm) Stand ile stand (mm) x x mm Stand Olmadan stand x x mm (mm) AĞIRLIK DÜZENLEMELER Ambalaj (mm) 624 x417 x132 mm Stand ile (kg) 4.1 kg Stand Olmadan (kg) 3.6 kg Gross (kg) 5.3 kg CE, CB, RoHS, Reach, WEEE, TCO 6.0, Erp, Energy Star, FCC, EPEAT Silver, Custom Union, UkrSPERO KUTU İÇERİĞİ LCD Display Güç kablosu VGA kablosu Hızlı başlangıç kılavuzu

13 ViewSonic Sınırlı Garanti ViewSonic müşterilerine kusurlu ürünlere karşı bir üretici garantisi sağlar. Uygulanabilir garanti hizmetlerinin türü ve süresi ürün türüne, ürünün satın alındığı ülkeye göre değişiklik gösterir ve ayrıca ürünün satın alındığı tarihte mutabık kalınan müşteri taleplerine göre bireysel farklılık ta gösterebilir. Garanti süresinin sona ermesi ile garanti de geçerliliğini kaybeder. Daha fazla ürün bilgisi için lütfen bizi adresinde ziyaret edin. Tüm hakları ViewSonic Corporation tarafından saklıdır. Tüm diğer Kurumsal adları ve ticari markalar ilgili şirketlerin mülkiyetindedir. E&EO. Tüm fiyat ve özellikler yazılı bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir. Resimler yalnızca temsil amaçlıdır. Şartlar ve Koşullar Başvurun.