SANATIN İYİ HALİ!

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "www.bekasanatyayinlari.com SANATIN İYİ HALİ!"

Transkript

1 SAYFA 1 SANATIN İYİ HALİ!

2 2013 BEKA SANAT YAYINLARI

3 SAYFA 3 SANATIN İYİ HALİ! Tam hizmet anlayışı Bizler sanata aşığız. Ekibimizle ticari bir yapıdan önce sanata ağırlık vermek için yola çıktık. Bu sayede Beka Sanat Yayınları olarak yayıncılık sektörüne çok hızlı bir giriş yaptık. Anlaşmalı olduğumuz dağıtım kanalları ve çözüm ortaklarımız sayesinde yazarlarımıza %100 memnun kalacağı bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Kuruluşumuz aynı zamanda bir Reklam Ajansı ve Yapım Şirketi olmasından dolayı bu avantajla yayıncılık sektörüne farklı bir bakış açısı getirdik. Baskı, dağıtım, web sitesi, kitabınıza özel tanıtım filmi, online destek gibi bir çok alanda sizlere kusursuz hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Çıkardığımız bütün yayınlarla birlikte TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı na sizlerin de katkılarıyla bağışlar gerçekleştiriyoruz. Sanatı daha iyiye götürmek için, sloganımızın hakkını vermeye çalışıyoruz. Saygılarımla, Beka Sanat Genel Yayın Yönetmeni Sezgin IRMAK

4 SANATIN İYİ HALİ! SAYFA 4 Kitap Sektörü Kitap sektörü maalesef bir sanat merkezi halinden çıkıp bir ticari platforma dönüştü. Bunun en büyük nedenlerinden biri ise çok fazla kitap çıkarmak isteyen yeni yazarların oluşu. Bilindik yazarlar kitap çıkarmaya ve istedikleri gibi satmaya devam etti. Böylelikle yeni yazarların önü kapandı. Beka Sanat Yayınları işte bu noktada yeni yazarlara kucak açarak profesyonel ağıyla hizmet vermeye başladı. Artık kapı kapı dolaşmak ve taslaklarınızı yayınevlerine inceletmek için uğraşmayacaksınız. Beka Sanat Yayınları olarak, ISBN ve Bandrol Hizmeti, Editoryal Hizmet, Tasarım Hizmeti, Dağıtım Hizmeti, Reklam ve Tanıtım hizmeti gibi bir çok alanda sizlere destek veriyoruz. Yine belirlediğimiz 5 paketten size uygun olanı seçebilir ve kitabınızı 15 gün içinde yayınlayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz dağıtım kanallarıyla da kitabınızı Türkiye nin dört bir yanına gönderiyor ve kitap satışı yapan web sitelerinde yer almanızı sağlıyoruz. Kitabı basıp dağıttıktan sonra işimiz bitmiyor. Kitabın satışlarını takip ediyor, yeni baskı gerektiğinde sizlere bildiriyoruz. Yeni kitaplar için sizleri teşvik ederken, gerektiği noktada yayın kurulumuz sizlere konu dahi önerebiliyor.

5 SAYFA 5 SANATIN İYİ HALİ! Genel Uyarı Sektörde bir çok yayınevi uzman olarak hizmet vermekte. Yazarların dikkat etmesi gereken detaylar aşağıdaki gibidir. Bu maddelere BEKA SANAT YAYINLARI olarak bizler de dahiliz! 1- Seçtiğiniz yayınevi sizin taleplerinizi karşılıyor mu? 2- Verilen taahütlerin ne kadarı gerçekleştiriliyor? 3- Seçilen pakette yer alan hizmetler sizin için ne kadar doğru? 4- Kitaplarınız gerçekten dağıtılıyor mu? Yoksa depoya mı kaldırılıyor? 5- Kitaplarınızın dağıtımı takip ediliyor mu? 6- Telif haklarında ne kadar şeffaf olabiliyoruz? 7- Yeni baskı gerektiğinde uyarılıyor musunuz? 8- Editoryal hizmet doğru veriliyor mu? 9- Kitap kapağınızın tasarımı kitabınızı yansıtıyor mu? 10- Kitap isminiz ne kadar doğru? Yayınevi ben karışmam mı diyor? Yoksa sizi doğru isme yönlendiriyor mu? 11- Kitabınızın bültenlerini hangi dağıtım kanallarına geçiyor? 12- Ne kadar baskıyla girmeniz gerek? Seçtiğiniz yayınevi bu anlamda doğru yönlendirme yapıyor mu? Yoksa fazla basmak için mücadelemi veriyor? 13- Çalıştığı matbaa kim? Kitap baskısı temiz ve düzgün yapılıyor mu? Kapakta lak, 300 gr. kapak gibi taahütler doğru şekilde bastırılıyor mu? 14- Fiyatlar neden uygun? Hiç düşündünüz mü? Baskı fiyatına kitap basan bir yayınevi, gerçek hizmeti nasıl verebilir?... gibi bir çok kalem siz değerli yazarlar için oldukça önem arzediyor. UNUTMAYIN; Sizler yayınevi değil, bir gelecek seçiyorsunuz.

6 SANATIN İYİ HALİ! SAYFA 6 Nereden Başlamalıyım? Kitabınızı doğru dilbilgisi ve doğru kurguyla bitirdiğinize inanıyorsanız, hiç vakit kaybetmenize gerek yok. Bir taslağını hemen yayınevimize gönderebilir ve aynı hafta fikir edinebilirsiniz. - Yayın kurulumuz aynı hafta sizlere sonucu ve hangi paketin sizlere uygun olacağını söylüyor. - Paket satınalımınız gerçekleştikten sonra hemen yazılarınız uzman editörümüzden geçiyor. - Eş zamanlı olarak kapak ve dizgi çalışmalarınız başlıyor. Kapak tasarımınız, yayın kurulumuzun grafik-tasarım departmanımıza verdiği brief doğrultusunda şekilleniyor. Böylelikle kapak çalışmanız hem kitaba uygun hem de hedef kitlenize uygun olarak sonuçlandırılıp sizlerin onayına sunuluyor. Revize etmek istediğiniz noktaları rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. - Kitabınızın revizesi bittikten sonra son olarak sizlerin onayına sunuluyor. Sizin onayınız olmadan kitap asla baskıya girmez. Onay aşamasından sonra kitabınız baskıya girer ve heyecan başlar... - Kitabınız baskıdan geldikten sonra sizlere haber verilir. Dilediğiniz kadar kitabınızdan talep etme hakkına sahipsiniz. - Ve nihayet kitabınız dağıtıma gider ve raflara tek tek girmeye başlar. Aynı zamanda kitap satan büyük web sitelerince de satışa sunulur. - Kitabınız raflara girer girmez hemen reklam ve tanıtım çalışmalarına hız kazandırılır. Haberler, röportajlar ayarlanmaya çalışılır. Ve her röportaj isteğinde sizlere ücretsiz menejerlik desteği veriyoruz. - Kitabınızın satış grafiğini inceleyerek yeni baskıya ihtiyaç duyulup duyulmadığı sizlere bildiriliyor.

7 SAYFA 7 SANATIN İYİ HALİ! Kazancım ne olacak? Kitabınızın etiket fiyatını birlikte karar veriyoruz. Çünkü kitabınız %60 iskonto ile dağıtım şirketlerine gider. Dağıtım şirketleri de %40-%50 iskonto ile kitabevlerine verir. Kitabevleri de hangi kitap daha çok iskontoluysa onu almaya özen gösterir. Çünkü kazancı fazla olan kitap, çoğu zaman gözde olup ön raflara konur. Örneğin kitabınızın satış değeri KDV dahil 25 TL ise KDV dahil 10 TL ye dağıtımcıya tarafımızca fatura edilerek verilir. 10 TL den ortalama 2 TL si vergi ve gider olarak düşülür. Kalan 8 TL kâr üzerinden seçtiğiniz pakete göre %70 üzerinden telif hakkına sahip olursunuz. Yani ortalama bir kitaptan kazancınız 5.6 TL ye tekâmül etmektedir. Kitabınızın satış grafiği iyi olur ve yeni baskı gerektirdiği taktirde, yeni baskılarınızı %10 iskonto ile yapıyoruz. Paketlerde Telif Hakkı Profesyonel Paket: %70 Ekonomik Paket: %50 Promosyon Paket: Tüm kitaplar yazara teslim edildiğinden telif hakkı söz konusu değildir. Şiirsel Paket: %50 Elektronik Pakit: E-Kitap olarak yazara teslim edildiğinden telif hakkı söz konusu değildir.

8 SANATIN İYİ HALİ! SAYFA 8 PROFESYONEL EKONOMİK PROMOSYON ŞİİRS % 70 TELİF H AK K I % 50 TELİF H AK K I % 70 TELİF H AK K I % 50 TELİF Bandrol ve ISBN tedariği Bandrol ve ISBN tedariği B androl ve ISB N tedariği Bandrol ve ISB Editor ya l H izm et Editor ya l H izm et Editor ya l H izm et Editor ya l Kapak Tasarımı Kapak Tasarımı Kapak Tasarımı Kapak Ta İç Sa yfa Ta sa r ım ı (Dizgi) İç Sa yfa Ta sa r ım ı (Dizgi) İç Sa yfa Ta sa r ım ı (Dizgi) İç Sayfa Tasa Ayraç Ayraç Ayraç Ayra R ek la m ve Ta nıtım Hizm eti R ek la m ve Ta nıtım Hizm eti R ek la m ve Ta nıtım Hizm eti R ek la m ve H izm Sosyal Medya Paylaşımları Sosyal Medya Paylaşımları Sosyal Medya Paylaşımları Sosyal M Paylaşım Da ğıtım H izm eti Dağıtım Talebi Oluşturm a Da ğıtım H izm eti Dağıtım H Online Satış Takibi Online Satış Takibi Online Satış Takibi Online Sat O nline Destek O nline Destek O nline Destek Online D Web Sitesi (ÜCRETSİZ) Web Sitesi (%70 İNDİRİMLİ) Web Sitesi (%50 İNDİRİMLİ) Web S (%50 İND

9 SAYFA 9 SANATIN İYİ HALİ! adresinden paketlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. ŞİİRSEL E-KİTAP % 50 TELİF H AK K I % 70 TELİF H AK K I riği Bandrol ve ISBN tedariği Bandrol ve ISBN tedariği Editor ya l H izm et Editor ya l H izm et Kapak Tasarımı Kapak Tasarımı zgi) İç Sa yfa Ta sa r ım ı (Dizgi) İç Sa yfa Ta sa r ım ı (Dizgi) Ayraç Ayraç R ek la m ve Ta nıtım Hizm eti R ek la m ve Ta nıtım Hizm eti Sosyal Medya Paylaşımları Sosyal Medya Paylaşımları Dağıtım Hizmeti Da ğıtım H izm eti Online Satış Takibi Online Satış Takibi O nline Destek O nline Destek Web Sitesi (%50 İNDİRİMLİ) Web Sitesi (%50 İNDİRİMLİ)

10 SANATIN İYİ HALİ! SAYFA AMAÇ BAŞLANGIÇ Paket satın almadan önce amacınızı ve hedefinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bunun için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Sosyal çevreniz ile paylaşacağınız bir kitap mı yoksa profesyonel olarak kitabınızı basmak ve satmak mı istiyorsunuz? Öncelikle şu soruyu kendimize sormamız lazım: HEDEF KİLEMİZ KİM? Eğer kitabınızın bir hedef kitlesi yoksa raflarda kaybolmaya mahkumdur. Eğer stratejiyi doğru bir şekilde yaparsak birlikte kısa yoldan başarıyı yakalayabiliriz. 2- PAKET SEÇİN Profesyonel, Ekonomik, Promosyon, Şiirsel ve Elektronik paketlerden hangisi size en yakın? Bunun için yine uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Örneğin, baskı, dağıtım, reklam ve tanıtım, sosyal medya paylaşımları gibi geniş bir hizmet talep ediyorsanız Profesyonel Paket sizler için uygundur. Akıllı fiyatlandırma tablosundan kitap adedinizi, sayfa sayınızı belirleyebilir, paketinizi ekstra seçeneklerle genişletebilirsiniz.

11 SAYFA 11 SANATIN İYİ HALİ! 3- DOSYANIZI GÖNDERİN Uzman editörümüz dosyanızı ana hatlarıyla inceleyip kurgu, dilbilgisi vb. elekten geçirecektir. Dosyanızı gönderirken dikkat etmeniz gerekenler: - A4 Word dosyası - 12 Punto (Yazı büyüklüğü) - Times New Roman (Yazı karakteri) - Teşekkür Yazısı, aynı word belgesinde ve başta olmalıdır. (İsteğe bağlı) - Eklemek istediğiniz fotoğrafları hem Word dosyası içine hem de ayrı bir klasörün içine koyarak en az 1 mb. olacak şekilde yüksek çözünürlüklü göndermeniz gerekmektedir. Dosyanızı paket satın alımında iletinize ekleyebilir, iletişim sayfamızdan ataçlayabilir veya mail adresimize gönderebilirsiniz. 4- ENTEGRE ÇALIŞIN Amacınızı belirlediniz ve paket seçimini gerçekleştirdiniz. Şimdi sıra yayınevi ile birlikte entegre çalışmada. Yayınevimiz kapak tasarımı, dizgi, editoryal hizmet, reklam vb. hizmetlerle ilgili sizlerin görüş ve önerilerinize birinci derecede önem gösterir. Böylelikle yayınevimizle entegre bir şekilde çalışmanız, sizin yararınıza olacaktır.

12 SANATIN İYİ HALİ! SAYFA 12 YAZARIN YOL HARİTASI: 1. AŞAMA YAZAR KİTAP DOSYASI BEKA SANAT YAYIN KURULU PAKET SATIN ALMA İŞLEMİ EDİTÖR HİZMETİ KİTAP DİZGİSİ KAPAK TASARIMI SON DÜZENLEME ISBN ve BANDROL TEDARİĞİ KİTAP BASKIDA

13 SAYFA 13 SANATIN İYİ HALİ! YAZARIN YOL HARİTASI: KİTAP BASKIDAN ÇIKAR 2. AŞAMA GENEL DAĞITIM KİTAP SATIŞI YAPAN WEB SİTELERİNDE SATIŞA GİRME REKLAM ve TANITIM KİTAP TANITIM FİLMİ (İNDİRİMLİ) ÜCRETSİZ WEB SİTESİ PROFESYONEL PAKET İÇİN GEÇERLİDİR SATIŞ TAKİBİ YENİ BASKI

14

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000)

Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000) Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000) 14.08.2014 SIRA SIKLIK SÖZCÜK TÜR AÇIKLAMA 1 1209785 bir DT Belirleyici 2 1004455 ve CJ Bağlaç 3 625335 bu PN Adıl 4 361061 da AV Belirteç 5 352249 de

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri PROJESOFT? NEDEN Gelişmiş SEO Bölümü Profesyonel Kampanya Yönetimi Profesyonel e-ticaret çözümleri 02 İşiniz, İşimizdir! Esnek Tasarım Modülü Toplu

Detaylı

İş te Indus. Kitap Danışmanlığı. Keyifli Gelişlirtirici Seminerler. Portre: Nur İçözü Eğitim Çocukluktan Başlar

İş te Indus. Kitap Danışmanlığı. Keyifli Gelişlirtirici Seminerler. Portre: Nur İçözü Eğitim Çocukluktan Başlar İş te Indus Indus Danışmanlık ın üç aylık Eğitim, Kişisel Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı Bültenidir. Temmuz 2012 Kitap Danışmanlığı Keyifli Gelişlirtirici Seminerler Röportaj: Sena Aytan Hizmet Yönetimi

Detaylı

www.turkishpoultry.com

www.turkishpoultry.com KANATLI ÜRÜNLERİ TANITIM GRUBU BİRLEŞMİŞ MİLLETLER ÇALIŞMA BÜLTENİ Temmuz 2012 www.turkishpoultry.com 1 Dünya dan çeşitli sektörlerden 2011 yılı itibari ile toplam 3.174 milyon Usd alım gerçekleştiren

Detaylı

1 Zorlu Grubu iç iletişim yayınıdır. Üç ayda bir yayımlanır. Ocak-Şubat-Mart 2014. Güçlü iletişim. Güçlü grup

1 Zorlu Grubu iç iletişim yayınıdır. Üç ayda bir yayımlanır. Ocak-Şubat-Mart 2014. Güçlü iletişim. Güçlü grup 1 Zorlu Grubu iç iletişim yayınıdır. Üç ayda bir yayımlanır. Ocak-Şubat-Mart 2014 44 Güçlü iletişim Güçlü grup sunuş 01 Zorlu Holding iletişimde fark yaratıyor Günümüzde kitle iletişim araçlarının son

Detaylı

Perakendede bütünlüğü yakalamak

Perakendede bütünlüğü yakalamak PwC Küresel Toplam Perakende* Araştırması ve Türkiye sonuçları Perakendede bütünlüğü yakalamak Perakendeciliğin gelecekteki iş modelini tüketiciler şekillendiriyor *Total Retail www.pwc.com.tr/perakende

Detaylı

Google Genç Ajanslar Akademisi Öğrenci Kılavuzu

Google Genç Ajanslar Akademisi Öğrenci Kılavuzu Google Genç Ajanslar Akademisi Öğrenci Kılavuzu Öğrenci Kılavuzu Merhaba! Bu yıl birincisini düzenlediğimiz Google Genç Ajanslar Akademisi ne gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Bu kılavuzun, program

Detaylı

WM DERGİ. Emin Doğu emindogu@wmdergi.com Twitter : emindogu GRAFİK & DÜZENLEME. Merve Odabaşı merveodabasi@wmdergi.com

WM DERGİ. Emin Doğu emindogu@wmdergi.com Twitter : emindogu GRAFİK & DÜZENLEME. Merve Odabaşı merveodabasi@wmdergi.com 03 WM DERGİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ Emin Doğu emindogu@wmdergi.com Twitter : emindogu GRAFİK & DÜZENLEME Merve Odabaşı merveodabasi@wmdergi.com YAZAR İbrahim Hızlıoğlu ibrahimhizlioglu@wmdergi.com YAZAR

Detaylı

Yaratıcı Proje Sahibinin İmecefon Rehberi. 10 adımda imecefon kampanyası

Yaratıcı Proje Sahibinin İmecefon Rehberi. 10 adımda imecefon kampanyası Yaratıcı Proje Sahibinin İmecefon Rehberi 10 adımda imecefon kampanyası 01 Projeni Tanımla Herşeyden önce projenin fikir aşamasını tamamlayıp proje aşamasına ulaşmış olduğundan emin ol. Proje sahipleri

Detaylı

H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri

H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri 1 İÇİNDEKİLER 1 Giriş.... 4 2 H.E.L.P Projesi Tanıtımı.... 6 3 Hastalar ve hastane personeli gerçekten ne istiyor-gözlemsel araştırma sonuçları...9 4 H.E.L.P

Detaylı

Pronet in Tüm Operasyonları Workcube İle Yönetiliyor.

Pronet in Tüm Operasyonları Workcube İle Yönetiliyor. WORKCUBE BAŞARI HİKAYESİ Pronet Pronet in Tüm Operasyonları Workcube İle Yönetiliyor. Türkiyenin lider güvenlik şirketlerinden biri olan Pronet, hizmet kalitesinin ve kurumsal performansın yükseltilmesinde

Detaylı

Etkin Veri Güvenliği için En Gelişmiş Kimlik ve Erişim Yönetimi Çözümleri

Etkin Veri Güvenliği için En Gelişmiş Kimlik ve Erişim Yönetimi Çözümleri Etkin Veri Güvenliği için En Gelişmiş Kimlik ve Erişim Yönetimi Çözümleri Geçmişten günümüze güvenlik kavramı ciddi dönüşüm geçirdi. Dün yalnızca fiziksel güvenliği yani; kapı, turnike, kimlik kontrol

Detaylı

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr 1 İşinizi internete taşıma rehberi www.isinizinternette.com.tr 2 İnternete Hoş Geldiniz İşinizi internete taşıma rehberi, web sitesi hazırlamayı ve e-ticaret yapmayı kolaylıkla anlayabilmeniz için tasarlanmıştır.

Detaylı

REKABETÇİ SEKTÖRLER PROGRAMI İLETİŞİM ve TANITIM KİTAPÇIĞI

REKABETÇİ SEKTÖRLER PROGRAMI İLETİŞİM ve TANITIM KİTAPÇIĞI PROGRAMI İLETİŞİM ve TANITIM KİTAPÇIĞI Bu kitapçık Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti nin mali desteğiyle üretilmiştir. Bu yayının içeriğinden sadece International Consulting Expertise (ICE) sorumludur

Detaylı

SANAL DÜNYADA BAŞARININ YOL HARİTASI VE ELEKTRONİK PAZARLAMANIN BOYUTLARI * Success road map in the virtual world and electronic marketing dimensions

SANAL DÜNYADA BAŞARININ YOL HARİTASI VE ELEKTRONİK PAZARLAMANIN BOYUTLARI * Success road map in the virtual world and electronic marketing dimensions SANAL DÜNYADA BAŞARININ YOL HARİTASI VE ELEKTRONİK PAZARLAMANIN BOYUTLARI * Success road map in the virtual world and electronic marketing dimensions Şule Işınsu ÖZMEN, sule.ozmen@bilgi.edu.tr İnternet

Detaylı

Genel Bakış. Güvenli Altyapı. Hazır Temalar. Kullanıcı Dostu. Eğitim, Teknik Destek. Bakım, Yedekleme. Arama Motorlarında Üstün Performans

Genel Bakış. Güvenli Altyapı. Hazır Temalar. Kullanıcı Dostu. Eğitim, Teknik Destek. Bakım, Yedekleme. Arama Motorlarında Üstün Performans E-ticaret Sistemi Genel Bakış Etilki hızlı, akıllı ve kullanıcı dostu bir e-ticaret sistemidir. Etilki 600 ün üzerinde kurumsal müşterisine web tasarım, programlama, ve web tabanlı yazılım hizmetleri veren

Detaylı

Zeynep Özbatur Atakan: Erol Mintaş:

Zeynep Özbatur Atakan: Erol Mintaş: SEYAP (Sinema Eseri Yapımcıları Meslek Birliği), 28 Kasım 2012 tarihli Çarşamba Toplantısı Sinema Güç Birliği Binası nın sekizinci katında bulunan toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantı Konusu:

Detaylı

Gücünü köklerinden alan, tecrübesini dünden bugüne taşıyan ve kaliteli hizmetini yarına taşımak için adım atan markamızın, karakterindeki sağlamlık,

Gücünü köklerinden alan, tecrübesini dünden bugüne taşıyan ve kaliteli hizmetini yarına taşımak için adım atan markamızın, karakterindeki sağlamlık, Gücünü köklerinden alan, tecrübesini dünden bugüne taşıyan ve kaliteli hizmetini yarına taşımak için adım atan markamızın, karakterindeki sağlamlık, profesyonel bakış acısı ve bünyesindeki tüm diğer markaları

Detaylı

Bağış yapmak hiç bu kadar kârlı olmamıştı. Sloganı ile yola çıktık ve www.modazion.com u hayata geçirmek için adım attık.

Bağış yapmak hiç bu kadar kârlı olmamıştı. Sloganı ile yola çıktık ve www.modazion.com u hayata geçirmek için adım attık. Private Shopping söktörüne yeni bir soluk getirebilecek farklı bir sistem modazion.com sistem daha fazla marka daha fazla kullanıcı sayısı ve daha kolay marka anlaşması sağlayabilmek amacı ile geliştirilmiştir.

Detaylı

Ursula Burns e ulusal eğitim görevi

Ursula Burns e ulusal eğitim görevi BNK nın sorumluluk alanı büyüdü Bilgi Dağıtım ın gücü hizmet kalitesinden geliyor Sayfa 4 te Sayfa 7 de Ursula Burns e ulusal eğitim görevi Sayfa 3 te Ocak 2010 Ücretsizdir 1989 dan beri Türkiye de...

Detaylı

OYDER Antalya Bölge Toplantısı gerçekleştirildi. E-Fatura uygulamasına geçmeye hazır mısınız? OYDER Ortak Satın Alma Platformu TEMMUZ 2013 SAYI: 50

OYDER Antalya Bölge Toplantısı gerçekleştirildi. E-Fatura uygulamasına geçmeye hazır mısınız? OYDER Ortak Satın Alma Platformu TEMMUZ 2013 SAYI: 50 TEMMUZ 2013 SAYI: 50 OYDER - Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği Yayın Organıdır. E-Fatura uygulamasına geçmeye hazır mısınız? OYDER Ortak Satın Alma Platformu DİYALOG ANTALYA 14 YETKİLİ SATICILAR TOPLANTISI

Detaylı

ISTANBUL TİCARET ODASI. e-ihale PANEL 22.06.2009

ISTANBUL TİCARET ODASI. e-ihale PANEL 22.06.2009 ISTANBUL TİCARET ODASI e-ihale PANEL 22.06.2009 YAYIN NO: 2009-36 Istanbul, 2009 Copyright İTO Tüm haklar saklıdır. Bu yayının hiç bir bölümü, yazarın ve İTO'nun önceden yazılı izni olmaksızın mekanik

Detaylı

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar.

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar. 4. HAFTA E-TİCARET 1. E-Ticarete Giriş E-Ticaret Nedir? Kısaca E-Ticaret olarak tanımlanan Elektronik Ticaret, her türlü mal ve hizmet satışının güvenli olarak internet üzerinden gerçekleştirilmesidir.

Detaylı

B2B PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

B2B PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ B2B PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİMİZ E*PAGE KATALOG REKLAM REKLAM YENİDEN HEDEFLEME NEWSLETTER ÖZEL E-POSTA 2 İÇİNDEKİLER İNTERNETTE SİZİ BULABİLMELERİNİ SAĞLAYIN 1. Günümüzde internet ortamında

Detaylı

Modül 3: Diğer Ofis Araçları

Modül 3: Diğer Ofis Araçları Modül 3: Diğer Ofis Araçları E-YAŞAM FİZİKSEL ENGELLİ İNSANLAR İÇİN E-ÖĞRENME SANAL MERKEZİ Bu proje Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilmektedir. Bu yayın sadece yazarların görüşlerini yansıtmaktadır

Detaylı

Günlük kiralama büyük bir potansiyel barındırıyor

Günlük kiralama büyük bir potansiyel barındırıyor TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI MAYIS-HAZİRAN 2013 SAYI: 68 Günlük kiralama büyük bir potansiyel barındırıyor Günlük kiralama bizim açımızdan önemli bir satış kanalı Haydar YENİGÜN Ford

Detaylı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı Günde kaç defa cep telefonunuza bu tür mesajlar geliyor? Bu mesajları mutlaka açıp okuyorsunuz: Kimi indirim haberi veriyor, kimi kredi kartı ekstrenizi

Detaylı

workcube bulutların üzerinde iş yapmak! Cloud Computing;

workcube bulutların üzerinde iş yapmak! Cloud Computing; workcube Workcube e-iş sistemleri a.ş. yönetim ve teknoloji tanıtım bülteni 2009 4. çeyrek Burda Marketler Zinciri Workcube u Tercih Etti. Şirketinizin Rekabetçiliği; İnovasyon mu Operasyonel Verimlilik

Detaylı