CARAY SCHOOL Yaz Kamp Programı TEMMUZ 2015 YAZ KAMPI.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "CARAY SCHOOL Yaz Kamp Programı TEMMUZ 2015 YAZ KAMPI. www.carayschool.com"

Transkript

1 YAZ KAMPI

2 29 HAZIRAN - 7 TEMMUZ Program İçeriği: Toplam 9 gün İspanyolca Dersleri 29 Haziran 7 Temmuz Bütün spor malzemeleri (rafting, tırmanış ) Yaş: Kültürel aktiviteler ve turların hepsi Öğrenci sayısı: 15 Caray School Öğretmen Sayısı 7/24: 3 Seyehat ve Kaza Sigortası Bütün yolculuklar (İst-Barselona gidiş geliş, otobüs, metro vs ) Müzeler ve anıtlara rehberlerle birlikte ziyaretler Katılım sertifikası Her katılımcıya bir Caray tişörtü Ücret: 1500 Tam konaklama Programa Genel Bakış: Kalkış, kişisel temizlik, Kahvaltı, öğle yemeği, dinlenme, öğlen atıştırma, kişisel temizlik ve akşam yemeği. Her gün saat 08:00 da uyanıp bir saatimizi kişisel temizlik ve kahvaltıya ayıracağız arası öğle yemeği yiyecek, serbest oyunlar oynayacak ve dinleneceğiz arası bir şeyler atıştıracağız arası akşam yemeği arası kişisel temizlik ve dinlenme. Yemeklerimizin tamamı %100 ev yapımıdır ve çölyak, vejetaryen, alerjikler, helal gıda hassasiyeti olanlar vs. için özel menülerimiz mevcuttur. Konaklama Tesislerinin Özellikleri: Barcelona: 2 gece. Yebra de Basa: 6 gece. Barselona şehir merkezinde bulunan otel Caray Yaz Kamp Merkezi: 4er kişilik 2 oda, çift kişilik 6 oda (Aragonese Pyrenees) (ve bütün İspanyolca gruplarının kalacağı 20 kişilik büyük oda) Bütün o odalar özel banyoya sahiptir..

3 1. Gün: İstanbul dan Barselona ya İstanbul dan hareket, yolculuk durumuna göre, seyahatimize Atatürk ya da Sabiha Gökçen Havalimanlarından biriyle başlayacağız. (Öğle yemeği uçakta servis edilecektir) Barselona ya varış (tahmini varış saati ) Barselona Havaalanı ndan metroyla otele gidiş (Yaklaşık 45 dakika.) Katılımcıların önceden yapılan plana göre odalarına yerleştirilmesi ve program hakkında bilgi verilmesi 15:00 Park Güell, Guadi yi ziyaret (Metroyla gidiş geliş) 18:00 Modern Barselona ya gezi 20:00 Ailelerimizi arama zamanı 20:30 Şehir merkezindeki bir İspanyol restoranında akşam yemeği 22:00 Kişisel temizlik

4 2. Gün: Barselona dan Yebra de Basa ya (Caray School Yaz Kamp Merkezi) 08:00 Otelde kahvaltı ve kişisel temizlik 09:00 Özel otobüsle Barselona dan Huesca ya geçiş (yaklaşık 3.5 saat) 11:30 Piknik için yemek molası 12:30 Huesca Planetarium unu ziyaret (seyehat içeriği: Planetarium yansımaları, 4D Simulator ve rehber eşliğinde etkinlikler,ziyaret yaklaşık 2 saat sürecektir.) 15:00 Özel otobüsle Huesca dan Caray Kamp Merkezi nin bulunduğu Yebra de Basa ya geçiş (yaklaşık 1 saat) 16:00 Caray Kamp Merkezi nde yeni İspanyol arkadaşlarımız ve öğretmenlimizden sıcak bir karşılama 16:30 Önceki plana göre katılımcıların odalarına yerleştirilmesi 16:30 Öğle atıştırması 17:30 Acil durum halinde yapılması gerekenlerin anlatıldığı simulasyon gösterisi 18:00 İşbirliği içinde, kamp boyunca takip edeceğimiz kuralları belirlediğimiz Grup Dinamikleri 19:00 Sunum: Kamp katılımcılarının isimlerini, yaşlarını, hobilerini öğreneceğimiz grup dinamikleri yeni arkadaşlık bağı kuracağımız harika bir ortam oluşturacağız 20:00 Akşam yemeği 21:00 Kişisel temizlik ve dinlenme 22:00 Bu Benim Dünyam: Her katılımcının partnerine, istenen bilgiler eşliğinde yaşadığı şehirdeki yaşam tarzını, ailesini anlattığı ve bize başka bir ülkede doğsaydık bugünkünden nasıl farklı bir hayatımız olabileceğini gösterdiği bir grup çalışması

5 3. Gün: Caray School Yaz Kamp Merkezi 08:00 Kahvaltı ve kişisel temizlik. 09:00 Yebra de Basa dan Saint Orosia ya: Dağ yürüyüşü, (yaklaşık 3 saat). Kamp merkezimizin bulunduğu Yebra de Basa dan Pyrenees Dağlarının ortasında bulunan Saint Orasia Tepesi ne yürüyüş yapacağız. Yol boyunca harika manzaraların tadını çıkaracak, birçok küçük kiliseden geçerek tepeye adını veren Saint Orosia yı onurlandıracağız. 12:00 Saint Orosia kulübesine yerleşme 13:00 Öğle yemeği ve dinlenme 15:00 Kuzeyi bulmak: Öğrencilerimizin pusula ve harita yardımıyla varacağımız yeri bulmaya çalıştıkları, yön becerilerini geliştirdikleri bir oryantasyon aktivitesi 18:00 Marshmallow gecesine hazırlık: Öğrenciler kendi hazırladıkları marşmelovlarını çubuklara geçirip ateşte kızarttıktan sonra akşam yemeği sonrası afiyetle yiyecekler 20:00 Akşam yemeği. Barbekü!!! 21:30 Marşmelov zamanı!!! 22:00 Yıldızların Gizemi: Saint Orasia çimenlerinde yıldızları gözlemleyerek şaşıracak, ışık kirliliğinden uzak gökyüzünün büyüsüne kapılacağız. Hangi takımyıldızları biliyorsunuz? Samanyolu nu tanımlayabilir misiniz? Hangi ışık kümeleri gerçek birer gezegen? Yıldızlar hakkındaki mit ve efsaneler hakkında konuşacağız. 23:00 Uyuma Zamanı:Hep birlikte Saint Orasia Klübüesi nde uyuyacağız(kulübe, grup olarak gece geçirmek ve uygun arkadaşlık iklimleri oluşturmak için uygun şartlara sahiptir. Kulübedeki yataklarda uyunacak ve her bir öğrenciye uyku tulumu verilecektir.)

6 4. Gün: Caray School Yaz Kamp Merkezi 08:00 Kahvaltı ve kişisel temizlik zamanı 09:00 Saint Orosia dan Yebra de Basa ya: Yürüyüş (yaklaşık 3 saat) yıldızlar altında harika bir zaman geçirdikten sonra yürüyerek, tamamıyla doğayla iç içe kamp merkezimize geri dönüş 13:00 Kamp merkezinde öğle yemeği ve dinlenme 15:00 Öğleden sonra biraz yüzme havuzunda su oyunları oynayacağız, biraz da spor merkezinde spor yapacağız. Herkes mayolarını getirsin!!! 18:00 Define Avı: İki rakip takımın son nesneye diğerinden önce ulaşmaya çalıştığı bir takım aktivitesi.takım çalışması için son derece gerekli ve kirlenmeye hazır olun... :)) İyi Şanslar!!! 20:00 Akşam Yemeği 21:00 Kişisel temizlik ve ailelerimizi arama vakti 22:00 Sherlock Holmes Gecesi: Detektif Sherlock Holmes gibi gün boyunca elde ettiğimiz ipuçlarından faydalanarak araştırma yapacağız. Dikkatli olun çocuklar!!! Gün boyunca öğrendiğiniz her şey gizemi çözmeniz için çok önemli.

7 5. Gün: Caray School Yaz Kamp Merkezi 08:00 Kahvaltı ve kişisel temizlik zamanı 09:00 Park Trees Serüveni:Özel otobüsümüzle, Pyrenees te bulunan, tırmanış yapacağımız, golf-futbol oynayacağımız, zipline ve Tibet köprüleriyle ağaçtan ağaca geçeceğimiz aktivetelerin olduğu büyük Park Trees e gideceğiz.(otobüs yolculuğu yaklaşık 25 dakika sürecektir.) 13:00 Park Trees bahçelerinde öğle yemeği ve dinlenme 15:00 Ortaçağ kenti Jaca yı ziyaret: Otobüsümüz, bizi, bir zamanlar İspanyol İmparatorluğu nun da başkenti olan ve şimdiki Pyrenees Bölgesi nin başşehri Jaca ya götürecek. Muhteşem geçmişi ve birçok önemli Roma ve Ortaçağ anıtlarının yer alması nedeniyle, Camino de Santigo da bulunan Jaca, ziyaret edilmesi gereken önemli yerlerden biridir. (Otobüs gezisi yaklaşık 15 dakika sürecektir) 18:00 Özel otobüsle kamp merkezine geri dönüş.(yaklaşık 10 dakika sürecektir) 18:00 Yaratıcı etkinlik: Öğrenciler hatıra eşyaları yapmayı öğrenerek kendileri, aileleri ve arkadaşları için hatıra eşyaları yapacaklar. 20:00 Akşam yemeği 21:00 Kişisel temizlik ve dinlenme 22:00 Süper Kurt Adam Gecesi: Öğrencilerin dili kullanarak rakiplerini yönlendirmeye çalıştıkları doğal masa oyunu... Oyunda oyunculara rollerini dağıtan ve anlatan bir moderatör bulunur... "Köy uyuduğunda... Kurt Adam uyanır..."

8 6. Gün: Caray School Yaz Kamp Merkezi 08:00 Kahvaaltı ve kişisel temizlik 09:00 Descent Viandico Canyon: Özel otobüsümüzle kamp merkezimizin yakınlarnda bulunan Anisclo köyünde, dar derin geçitlerden ve su yollarında yürüyerek yüzerek ya da iple kayarak geçeceğiz. Katılımcılar bazen Badina dediğimiz havuzlara atlayacaklarından ya da dar geçitlerden geçmek zorunda olduklarından heyecanlı bir gezi olacağını garanti ediyoruz. Deneyimi olmayanlar ve doğada bir gün geçirmenin tadını çıkarmak isteyenler için Viandico Vadisi ni seçtik. 13:00 Öğle yemeği (piknik) ve bahçeli bölgede dinlenme 15:00 Moro Mağarası nı Keşfetme:Pyrenees bölgesinin en meşhur mağaralarından birini ziyaret ederek,nasıl oluştuğunu keşfedeceğiz. Deneyimi olmayanlar ve okul grupları için ideal olduğundan Moro Mağarası nı tercih ettik. 17:00 Özel otobüsle kamp merkezine geri dönüş(yaklaşık 55 dakika) 18:00 Tiyatro Gösterisi İçin Hazırlık: Pyrenees Efsaneleri: Hep birlikte daha önce Pyrenees Efsaneleri tarafından sahnelenmiş bir tiyatro gösterisi hazırlayacağız. Efsaneyi kendimize uyarlayarak yeni bir efsane yaratacağız. Tiyatro şovundan bir gün önce prova yapacağız. Kendinizi hazırlayın!!! Bütün köy sakinleri şovu izlemeye gelecekler!!! 20:00 Akşam yemeği 21:00 Kişisel temizlik ve ailemizi arama vakti 22:00 Öğrendiklerinizi Gösterin: Program süresince tadını çıkardığımız aktivitelere hangi ekibin daha çok dikkat verdiğini ölçen bir takım yarışması. Kazanan takıma bir de ödül var!!!.

9 7. Gün: Caray School Yaz Kamp Merkezi 08:00 Kahvaltı ve kişisel temizlik 09:00 Sabah Raftingi: Özel otobüsümüzle Murillo de Gallego ya Whitewater Rafting yapmaya gideceğiz. White-water Rafting her bir takım oyuncusunun akıntı boyunca suda dengede kalmak için koordineli bir şekilde kürek çektikleri bir takım oyunudur. Rafting uzman bir rehber tarafından yönetilecektir. Gezimiz katılımcıların rahat ve heyecanlı White WaterRraftingin tadını çıkarabilecekleri nehrin yavaş akan bölümlerini seçmiştir. Eğlence ve heyecanlı bir zaman geçireceğinizi garanti ediyoruz. Rafting Seviye I: Murillo Puente de Sta. Eulalia. 7 Km. Gezi Sürei: 2 saat 30 dakika. 8 yaşını dolduranlar için uygundur. Rafting: Requirements: Herhangi bir deneyim gerekmemektedir. Yalnızca gezi öncesi ve sonrası rehberinizin talimatlarını uygulamanız yeterlidir. Katılımcıların yüzme bilmeleri zorunludur. Verilecek araç gereçler: Kask,can yeleği, neopren keçe, kısa kürek, şişirilebilen bot ve diğer güvenlik materyalleri. Kamp merkezimize dönüş.(yaklaşık 50 dakika sürecektir.) 13:00 Öğle yemeği ve dinlenme 15:00 Tiyatro performansımızdan önce rahatlamak için öğleden sonra havuzda biraz vakit geçireceğiz 18:00 Tiyatro Gösterisi İçin Hazırlık: Pyrenees Efsaneleri: Atıştırmayla enerjimizi tekrar kazandıktan sonra gece sergileyeceğimiz tiyatro gösterimiz için hazırlıklarımızı tamamlayacağız. 20:00 Akşam yemeği 21:00 Kişisel temizlik ve tiyatro için en iyi kostümlerimizi giyeceğiz. 22:00 Tiyatro gösterimde!!! Ve Bütün arkadaşlarımızla harika bir veda partisinde, daha önce kurayla seçmiş olduğumuz arkadaşlarla hediye alışverişi yapacak (görünmez arkadaşım oyunu), dans edip şarkılar söyleyeceğiz.

10 8. Gün: Caray School Yaz Kamp Merkezi nden Barcelona ya 08:00 Kahvaltı ve kişisel temizlik 09:00 Valiz hazırlığı: Her şeyimizi toplayıp bavullarımıza koyma vakti 09:30 Fotoğraf Hatırası Etkinliği: Her öğrenci kamp boyunca çekilen fotoğraflardan oluşan albümlerin referans numaralarıyla birlikte sergilendiği duvardan, albüm seçip referans numarasını alarak öğretmenlerine teslim ettikten sonra istedikleri albümü kamp sonunda CD ye kopyalanmış bir şekilde teslim alacak. 10:00 Değerlendirme ve Veda Vakti: Dağ maceramızda yaptığımız aktiviteleri, öğretmenlerimizi, geçirdiğimiz zamanı değerlendirme ve birbirimize hoşça kal deme vakti. 10:30 Özel otobüsle Pyrenees Dağlarının eteklerinde bulunan, Roma mimarisinin Avrupa da bugüne kadar en iyi korunmuş eseri Loarre Kalesi ni ziyaret edeceğimiz Loarre ye gideceğiz.(yaklaşık 45 dakika) 13:00 Öğle yemeği(piknik) ve dinlenme 14:00 Özel otobüsle Barselona ya geçiş.(yaklaşık 3.5 saat) 17:30 Katılımcıların önceden yapılan plana göre odalarına yerleştirilmesi 18:00 Öğle atıştırması 18:30 "las Ramblas"a yürüyüş (Barselona nın en turistik caddesi) 20:00 Bir İspanyol restoranında akşam yemeği 21:00 Otele dönüş, kişisel temizlik ve ailelerimizi arama vakti 22:00 Vedalaşma oyunları ve son değerlendirme

11 9. Gün: Barselona dan İstanbul a 08:00 Kahvaltı ve kişisel temizlik 09:00 Odamızı toplama ve valizimizi hazırlama 09:30 Büyük Sagrada Familia Kilisesi ni Ziyaret 11:30 Metroyla otelden Barselona Havalimanı na aktarma Barselona dan İstanbul a uçuş.(uçuş zamanına göre öğlen yemeği uçakta verilecek ya da bekleme salonunda piknik yapılacaktır.) İstanbul Havalimanı na(sabiha Gökçen/Atatürk) varış... VEDA ETMİYORUZ, YALNIZCA GÖRÜŞMEK ÜZERE DİYORUZ :))) Bazı aktiviteler hava muhalefeti nedeniyle değiştirilebilir.

Yaz Tatilleri ve 2015 Yaz Kampı

Yaz Tatilleri ve 2015 Yaz Kampı /1/ Yaz Tatilleri ve 2015 Yaz Kampı Bu yıl ilk kez! 1. sınıftan itibaren kamp! /2/ Yaz kampına hoş geldiniz! Size yaz boyunca mutlu ve heyecan verici bir tatil sunmayı amaçlıyoruz. Bu katalogda, aralarından

Detaylı

junıor 2013 gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA

junıor 2013 gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA junıor 2013 hadi BİRARAYa gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS 1983 TM İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA Fun factor Let s get together and talk Language holidays Merhaba!

Detaylı

İNGİLTERE BİREYSEL YAZ OKULLARI. YAŞ GURUBU : 12-17 YAZ OKULUNUN AÇIK OLDUĞU TARİHLER : 1 Temmuz - 11 Ağustos

İNGİLTERE BİREYSEL YAZ OKULLARI. YAŞ GURUBU : 12-17 YAZ OKULUNUN AÇIK OLDUĞU TARİHLER : 1 Temmuz - 11 Ağustos İNGİLTERE BİREYSEL YAZ OKULLARI İNGİLTERE BERKSHIRE BELL INTERNATIONAL WELLINGTON COLLEGE www.bellenglish.com/wellington/ Mimarisi ve geniş alanlarıyla göz dolduran yaz okulumuz sportif faaliyetlerden

Detaylı

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ ATLAS İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ İNGİLTERE BERKSHIRE BELL WELLINGTON COLLEGE www.bellenglish.com/wellington/ Mimarisi ve geniş alanlarıyla göz dolduran yaz okulumuz sportif faaliyetlerden hoşlanan

Detaylı

Cape Town. Johannesburg. Pilanesberg. Sun City

Cape Town. Johannesburg. Pilanesberg. Sun City Ö Z G E E R S U G E Z İ L E R İ Güney Afrika G O O D L I F E T R A V E L Cape Town (3) Johannesburg (1) Pilanesberg (1) Sun City (2) Cape Town Water Front Ümit Burnu Table Mountain Stellenbosch Johannesburg

Detaylı

Türk Hava Yolları k i m s e s i z i b i z i m g i b i g e z d i r e m e z!

Türk Hava Yolları k i m s e s i z i b i z i m g i b i g e z d i r e m e z! Türk Hava Yolları k i m s e s i z i b i z i m g i b i g e z d i r e m e z! Yazbaharda Orta Avrupa Budapeşte (3) Viyana (2) Prag (3) Macaristan, Avusturya ve Çekya Tüm çevre gezileri ve akşam yemekleri

Detaylı

Cenevre (2) Interlaken (2) Luzern (2) Zürih (1)

Cenevre (2) Interlaken (2) Luzern (2) Zürih (1) www.travelgoodlife.com www.ersu.net k i m s e s i z i b i z i m g i b i g e z d i r e m e z! İ S V İ Ç R E V E G Ö L L E R B i r M a s a l Ü l k e s i Cenevre (2) Interlaken (2) Luzern (2) Zürih (1) Tüm

Detaylı

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN!

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN! İNGİLİZCE DİL KURSLARI ingilizceyi HIZLICA ÖGRENiN! Hoşgeldiniz A2Z Deneyimi A2Z İngilizce Dil Okulu na geldiğinizde hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız! Londra, Manchester ve

Detaylı

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN!

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN! İNGİLİZCE DİL KURSLARI ingilizceyi HIZLICA ÖGRENiN! Reservi un curs a A2Z School of English, Dublin al preu més baix de tot el món i Llegeixi opinions d\'antics alumnes sobre A2Z School of English, Dublin

Detaylı

EVIASPORTS YAZ SPOR KAMPLARI

EVIASPORTS YAZ SPOR KAMPLARI EVIASPORTS YAZ SPOR KAMPLARI EVIASPORTS HAKKINDA Değerli Veliler, Öğretmenler ve Sevgili Öğrenciler, Günümüzde çocuklar teknolojik gelişmelerle birlikte evde, dışarıda, okulda daha az hareket ediyor ve

Detaylı

MASMAVİ DENİZ EĞİTİM KAMPI

MASMAVİ DENİZ EĞİTİM KAMPI MASMAVİ DENİZ EĞİTİM KAMPI Geçmişten Günümüze Su Yolları ve Atık Yönetimi 22 27Temmuz 2015 29H-4Temmuz 2015 Mekân- Koç Korusu Kamp Adresi: Kuşbakışı Caddesi. 34398 Nakkaştepe, Üsküdar / İSTANBUL 1 Proje

Detaylı

Venedik (2) Garda Gölü (1) Floransa (2) Siena (1) Roma (2)

Venedik (2) Garda Gölü (1) Floransa (2) Siena (1) Roma (2) www.travelgoodlife.com www.ersu.net k i m s e s i z i b i z i m g i b i g e z d i r e m e z! İ t a l y a M u t l u l u ğ u n A n a v a t a n ı Venedik (2) Garda Gölü (1) Floransa (2) Siena (1) Roma (2)

Detaylı

2014 & 2015 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA ÇİN GENÇLER İÇİN DİL KURSLARI

2014 & 2015 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA ÇİN GENÇLER İÇİN DİL KURSLARI İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA ÇİN GENÇLER İÇİN DİL 2014 & 2015 KURSLARI TM 1 O R G A N İ Z A S Y O N 7 F A R K L I D İ L 3 0 D E S T İ N A S Y O N S A Y I S I Z H

Detaylı

İÇİNDEKİLER. 1. BÖLÜM Kamp Dönemleri... 14

İÇİNDEKİLER. 1. BÖLÜM Kamp Dönemleri... 14 01 İÇİNDEKİLER 2004 2008 2009 2005 2010 2006 2011 2007 2012 GİRİŞ İçindekiler... 03 İbrahim Kutluay... 04 İbrahim Kutluay Basketball Academy... 06 İbrahim Kutluay & adidas Summer Camp... 08 İbrahim Kutluay

Detaylı

Koç Topluluğu Spor Kulübü Yaz Programları 2015

Koç Topluluğu Spor Kulübü Yaz Programları 2015 Koç Topluluğu Spor Kulübü Yaz Programları 2015 BURSA: Uludağ Yaz Kampı İSTANBUL: Bağlarbaşı Yaz Okulu Beykoz Summer City Camp Koç Topluluğu şirketlerinin katılımı ile kurulan, çalışanların yanı sıra çalışan

Detaylı

Havana ya varış Otele yerleşme Otelde akşam yemeği

Havana ya varış Otele yerleşme Otelde akşam yemeği Küba 1 Mayıs ve Kültür Gezisi 30 Nisan-08 Mayıs 2014 (8 gün-8 gece) 30 Nisan Çarşamba Havana ya varış Otele yerleşme Otelde akşam yemeği HAVANA ya varışımızda gezinin tamamı boyunca grubumuza eşlik edecek

Detaylı

Antarktika dan Avustralya ya

Antarktika dan Avustralya ya Keşif Gemileri Dünya nın en zorlu denizlerinde, deniz biyologları, araştırmacılar, akademisyenler ve ünlü gezginler ile, dünyanın en güçlü buz kıran gemilerini ve diğer her tür teknolojik gereçleri kullanarak,

Detaylı

Gaudi nin Katalunyası. Barselona. Barselona da, Pegasus Hava Yolları ile 28 Aralık 01 Ocak Barselona 4 gece 5 gün

Gaudi nin Katalunyası. Barselona. Barselona da, Pegasus Hava Yolları ile 28 Aralık 01 Ocak Barselona 4 gece 5 gün Gaudi nin Katalunyası Barselona Pegasus Hava Yolları ile 28 Aralık 01 Ocak Barselona 4 gece 5 gün Deneysel sanat eserleri ve mimarisi, kent içindeki plajları, geç saatlerde yenen akşam yemekleriyle baştan

Detaylı

Gizemli Uygarlıklar. "Günün sonunda sadece bize öğretilmiş olanı anlayacak, anladığımızı se vece k ve se vdiğimizi koruyaca ğız."

Gizemli Uygarlıklar. Günün sonunda sadece bize öğretilmiş olanı anlayacak, anladığımızı se vece k ve se vdiğimizi koruyaca ğız. Gizemli Uygarlıklar "Günün sonunda sadece bize öğretilmiş olanı anlayacak, anladığımızı se vece k ve se vdiğimizi koruyaca ğız." Senegalli bir şairin de dile getirdiği gibi dünyanın bu uzak diya rla rına

Detaylı

katalunya da kaliteli, şık, tarih, eğlence ve kültür dolu bir programla on dört haziran gidiş, on sekiz haziran dönüş

katalunya da kaliteli, şık, tarih, eğlence ve kültür dolu bir programla on dört haziran gidiş, on sekiz haziran dönüş BARCELONA Zil, Şal ve Gül Barcelona(4) Barcelona Girona Figueras Monserrat tüm şehir ve çevre gezileri dahil, ekstra tur yok katalunya da kaliteli, şık, tarih, eğlence ve kültür dolu bir programla on dört

Detaylı

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 2 City College da gerçekten çok güzel zaman geçirdim. Diğer yabancı ve İngiliz öğrencilerle arkadaş oldum; bu sayede onların kültürleriyle tanıştım. Kültürel zenginliği,

Detaylı

Batı Yakası Işıkları Batı Amerika

Batı Yakası Işıkları Batı Amerika Batı Yakası Işıkları Batı Amerika Lufthansa Hava Yolları ile San Fransisco (2) Las Vegas (2) - Los Angeles (3) 8 gece / 9 gün 26 Ocak, 20 Mart, 16 Mayıs, 15 Temmuz, 18 Eylül Amerika nın ikinci büyük kenti

Detaylı

f zçtàâüx VÉÄÄxvà ÉÇ Stockholm (2) Ice Hotel Ice Rooms (1) Ice Hotel Kaaamos (2) 26 Mart 2013 Salı - 31 Mart 2013 Pazar 6 Gün - 5 Gece

f zçtàâüx VÉÄÄxvà ÉÇ Stockholm (2) Ice Hotel Ice Rooms (1) Ice Hotel Kaaamos (2) 26 Mart 2013 Salı - 31 Mart 2013 Pazar 6 Gün - 5 Gece Ice Hotel Kuzey Işıkları Stockholm (2) Ice Hotel Ice Rooms (1) Ice Hotel Kaaamos (2) 26 Mart 2013 Salı - 31 Mart 2013 Pazar 6 Gün - 5 Gece f zçtàâüx VÉÄÄxvà ÉÇ Planet İ stanbul New Life Travel Agency Türsab

Detaylı

Profesyonel Turist Rehberi, Gezi Yazarı ve Turizm Danışmanı Radyo ve Televizyon Belgeselleri Yapımcı ve Sunucu

Profesyonel Turist Rehberi, Gezi Yazarı ve Turizm Danışmanı Radyo ve Televizyon Belgeselleri Yapımcı ve Sunucu Deluxe Gezi Özel Hazırlanmış Program Akışı ve Seçkin İçerik Ekstra Gezi Yok Tüm Çevre Gezileri Ücretin İçinde Zengin İçerikte Belirtilen Her Şey Dahil Gezinin Benzeri Ve Tekrarı Yok Özge Ersu Eşliği, Etkinlik,

Detaylı

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA İNGİLİZCE İSPANYOLCA FRANSIZCA YABANCI DİL ÖĞRETMEK BİZİM İŞİMİZ! 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA İTALYANCA ÇİNCE ALMANCA ARAPÇA TM 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE BİR

Detaylı

Casino. Yüzen Casino

Casino. Yüzen Casino Casino Yüzen Casino Ege nin mavi sularında her gün başka bir adada uyanacaksınız... Santorini nin gün batımı... Mikonos un plajları ve gece hayatı... Eşsiz Akdeniz Mutfağı... Dünyaca ünlü markalar, çok

Detaylı

Toronto Yatılı İngilizce Dil Kamp programının içeriği

Toronto Yatılı İngilizce Dil Kamp programının içeriği Toronto Yatılı İngilizce Dil Kamp programının içeriği Kamp koşulları Etkinlikler İki Haftalık Program ESL Programı Kurallar Uçuş, Sağlık Diğer bilgiler Đçindekiler Đçindekiler... 0 Sunulan kamp programının

Detaylı

Yurtdışında Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulları 1 Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Velilerimiz, Öncelikle bize uzun yıllardır göstermiş olduğunuz ilgi, duyduğunuz güven ve desteğinizle size daha iyi hizmet sunma fırsatı verdiğiniz

Detaylı

BATI AKDENİZ NCL Epic ile Haziran-Eylül / Türk Hava Yolları ile - 7 Gece 8 Gün

BATI AKDENİZ NCL Epic ile Haziran-Eylül / Türk Hava Yolları ile - 7 Gece 8 Gün BATI AKDENİZ NCL Epic ile Haziran-Eylül / Türk Hava Yolları ile - 7 Gece 8 Gün Civitaveccihia Livorno- Cannes- Palma de Mallorca-Barcelona Napoli - Civitaveccihia Neden Gitmeli? Gözlerinizi birkaç saniyeliğine

Detaylı