Türet Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. Plastik Geri Kazanım Tesisi. Çevre Mühendisi Olması Şartı

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Türet Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. Plastik Geri Kazanım Tesisi. Çevre Mühendisi Olması Şartı"

Transkript

1 Türet Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Plastik Geri Kazanım Tesisi Çevre Mühendisi Olması Şartı Đşini zevke yapacak olan arkadaşlar arıyoruz. Mevzuata göre işlemleri yapacak kriterlere sahip olması (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Rüştü AKINCI Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

2 İlan Sahibi Firma ENTEGRE ENERJİ ÇEVRE MÜHENDİSLİK TAAH. TURZ. TİC. LTD. ŞTİ. İş Tanımı Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi için Çevre Mühendisi alınacaktır. Çevre Kanunu ve ilgili yönetmelikleri gereği Danışmanlığını yürüttüğümüz firmalarda çevre görevlisi, izin ve lisans çalışmalarını yürütmek, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen, (Tercih sebebidir.). TS EN ISO 14001, TS 18001, TS EN ISO 9001 Yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi,. MS Office programlarına ve bilgisayar kullanımına iyi derecede hâkim, Diksiyonu düzgün,. İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, iyi organize olabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Günü birlik seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar. (Askerliğini yapmış veya askerliğini en az 2 yıllık Tecil etmiş olan adaylar) Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. İletişim Bilgileri 6402 Sokak No:11/14 Karşıyaka/İZMİR 0(232) İlan Yayın Süresi Başlangıç Tarihi : Bitiş Tarihi :

3 PERA ÇEVRE VE ORTAK SAĞLIK GÜVENLĐK BĐRĐMĐ EĞĐTĐM VE DAN. A.Ş. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve "Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği" kapsamında ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması işleri için Çevre Görevlisi alınacaktır. Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlama konusunda deneyimli veya bilgi sahibi, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Đlgili Çevre Yönetmeliklerine hakim Çevre Danışmanlığı konusunda deneyimli, kamu veya özel sektörde çevre ile ilgili olarak en az üç yıllık mesleki tecrübeye sahip ve/veya En az 4 (dört) yıllık üniversite mezunu olup, Bakanlık veya mülga Çevre Bakanlığı veya mülga Çevre ve Orman Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında a) Çevre yönetimi, çevresel etki değerlendirmesi, izin, lisans ve denetim ile ilgili teknik birimlerinde çevre mevzuatı kapsamında en az 4 (dört) yıl çalışmış, b) Çevre yönetimi, çevresel etki değerlendirmesi, izin, lisans ve denetim ile ilgili teknik birimlerde şube müdürü, il müdür yardımcısı, il müdürü, daire başkanı ve üstü görevlerde en az üç yıl çalışmış, çevre görevlisi yetkisine haiz Diksiyonu düzgün, Günü birlik seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar. Takım çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Đletişim ve temsil yeteneği kuvvetli, Problem çözme, organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. PERA ÇEVRE VE ORTAK SAĞLIK GÜVENLĐK BĐRĐMĐ EĞĐTĐM VE DAN. A.Ş. Oruç Reis Mah. Tekstilkent Caddesi B 14 Blok No:54 Esenler/istanbul Tel: Đletişim: Bengi BERKER Yetkili Kişi:Gökhan BERKER Başlangıç tarihi :11/12/2014 Bitiş tarihi :26/12/2014

4 MARTI KURUMSAL HĐZ. ÖZEL ĐSTĐHDAM BÜROSU TĐC. LTD. ŞTĐ. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Deri Đmalatı" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip "Çevre Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü' nden mezun, Atık su arıtma tesisleri işletmesi konusunda deneyimli, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Đlgili yasal mevzuatlara hâkim, Raporlama yapabilecek. Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların özgeçmişlerini verilen adrese mail atmaları veya telefonla iletişime geçmeleri gerekmektedir. Mail: Tel: Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

5 İlan Sahibi Firma İş Tanımı İSLAMOĞLU ÇEVRE DAN. İNŞ. LTD. ŞTİ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre İzin ve Lisanslar" yönetmeliği kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve ISO kalite sistemi konularında çalışacak Çevre Mühendisi alınacaktır. İletişim Bilgileri İlan Yayın Süresi Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden 2014 yılında mezun olmak, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Bursa Mudanya Yolu üzerindeki semtlerde (servis güzergahında) ikamet eden, Sigara kullanmayan, Aktif araç kullanan ve sürücü belgesine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Orta derecede İngilizce bilen, Çevre mevzuatını takip edebilecek, ISO sistemi üzerinde çalışabilecek, Tam zamanlı çalışabilecek Hafta içi çalışma saatleri : Hafta sonu çalışma saatleri : Çalışılmamaktadır. Resmi tatiller : Çalışılmamaktadır. Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Adres: Geçit Mah. 2. Gündoğdu Sok. Osmangazi/Bursa Başlangıç tarihi : (İlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Bitiş tarihi :

6 İlan ÇEVRE GÖREVLİSİ ARANMAKTADIR. İlan sahibi Dİ MÜHENDİSLİK MÜŞ. ENERJİ DAN. ÇEVRE MAD. JEO. HAR. İNŞ. TAŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. İş Tanımı Alınacak Personel Sayısı İletişim Bilgileri Maden, Çevre ve Enerji alanlarında danışmanlık hizmeti veren, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ndan ÇED ve Çevre Danışmanlığı konusunda yeterliliği bulunan firmamız adına, Çevre Danışmanlığı yapılan firmalara danışmanlık hizmeti verilmesi. Ekibimizde görev alacak arkadaşlar, şirketimizin merkez ofisinde (Ankara), genç ve dinamik bir ekiple çalışacaktır. - Üniversitelerin Çevre Mühendisliği veya İlgili diğer bölümlerinden mezun, (tercihen çevre mühendisi) - Çevre mevzuatına ve özellikle değişen yönetmeliklere hâkim, - Çevre görevlisi belgesine sahip, - Çevre danışmanlık konusunda 2 yıl tecrübesi bulunan - Seyahat engeli olmayan - Sürücü belgesine sahip ve tek başına rahatlıkla seyahat edebilecek, arazi çalışmalarına katılabilecek, - Kendine güvenen, insani ilişkileri kuvvetli - Ankara'da ikamet eden, - Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf olması, - Yoğun tempoya ayak uydurabilecek iş arkadaşı aramaktayız. 1 Güvenevler Mah. Cinnah Cad. 34/7 ANKARA TEL: (312) (312) CEP: e-posta: Adaylar özgeçmişlerini iletişim bilgilerinde mevcut olan tüm e- postalara göndermelidir.

7 BAŞÖZ ENERJĐ TAAH. TĐC. SAN. A.Ş. TS EN ISO 14001, TS 18001, TS EN ISO 9001 Yönetim sistemlerinin sürdürülmesi ve iyileştirilmesi TS EN ISO 14001, TS 18001, TS EN ISO 9001 Yönetim sistemleri konusunda deneyimli veya bilgi sahibi Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Adres: Başkent OSB Başkent Bulvarı No:79 Malıköy / Sincan / ANKARA (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

8 ÇEVRE BOYUT DANIŞMANLIK ĐŞ SAĞLIĞI GÜVENLĐĞĐ MÜHENDĐSLĐK ĐNŞAAT ARAÇ KĐRALAMA TAAHHÜT SAN.VE TĐC.LTD.ŞTĐ Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Đzin ve Lisans Yönetmeliği" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisleri alınacaktır. Đstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Çevre Görevlisi Belgesine sahip (Tercihen tecrübeli) Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan,. Office programlarına hakim, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan bay-bayan Çevre Mühendisleri alınacaktır. (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

9 MGS Proje Müşavirlik Mühendislik Ticaret LTD. ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Đzin ve Lisans Yönetmeliği" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve "Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği" kapsamında ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır. Çevre Danışmanlık ve/veya ÇED sektöründe deneyimli veya bilgi sahibi Çevre Görevlisi Belgesine sahip Đyi düzeyde Đngilizce bilgisi Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

10 Đlan Đlan sahibi Çevre Mühendisi Aranıyor. ESLĐ END.ÜRÜN.PAZ.SAN. VE TĐC.LTD.ŞTĐ. Su ve atık su arıtma sistemleri tedarik ve üretimi üzerine faaliyette bulunan firmamızın proje birimine Çevre Mühendisleri alınacaktır. - ANTALYA' da ikamet eden, - Đyi derece Đngilizce bilen, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan - AutoCAD programını kullanmayı bilen - Yeni mezun veya deneyimli Tel: E-posta: Adres: Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Antalya Bulvarı No: 36 Döşemealtı/ ANTALYA Faaliyet konularımızı incelemek için adresini ziyaret edebilirsiniz.

11 İlan İşletmeler Sorumlusu aranıyor. İlan sahibi REMONDIS SU VE ATIK SU TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. İş Tanımı Arıtma Tesisi İşletmeler Sorumlusu Çevre Mühendisliği eğitimini tamamlamış, En az 5 yıl atık su arıtma tesisi işletme tecrübesi olan (Digester ünitesine sahip arıtma tesisi işletmiş olmak tercih sebebidir.), Denizli de ikamet eden veya edebilecek, Aktif olarak araç kullanan ve seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sözlü ve yazılı raporlama yapabilecek seviyede İngilizce bilen adaylar Alınacak Personel Sayısı 1 Başvurular aşağıdaki e-posta adresine yapılacaktır: İletişim Bilgileri E-posta:

12 BOYUT Çevre ve Đş Güvenliği Dan.Müh.Đnş.Lab.Hizm.Taah.San.veTic.Ltd.Şti. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisleri alınacaktır. Ankara Đlinde ikamet eden, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan. Office programlarına hakim (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan bay-bayan Çevre Mühendisleri alınacaktır. Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

13 ALPA DANIŞMANLIK ĐNSAN KAYNAKLARI LTD. Entegre üretim sistemi olan danışmanlığını yaptığımız bir firma için çevre hizmetleri biriminde sorumlu olarak çalışacak mühendis arayışımız vardır. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, ISO Çevre ve OHSAS İş Sağlığı İş Güvenliği yönetim sistemleri konularında deneyimli, Çevre mühendisi olarak üretim tesislerinde en az 3-5 yıl arası deneyimi olmak Konusuyla ilgili mevzuatlara hakim ve resmi kurum ve kuruluşlarla ilişkileri yürütebilecek, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen, dikkatli ve titiz, detaylara önem veren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İstanbul-Anadolu yakası ikametli veya ikamet edebilecek olmak (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Özgeçmişleri fotoğrafsız adayların müracaatları dikkate alınmayacaktır. Müracat formunda belirtilen; Kimlik,Eğitim-Mezuniyet gibi bilgilerin ĐŞKUR KRĐTERLERĐ gereği resmi evrak ile teyidi gerekmektedir. Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

14 BORDO DOKÜMAN VE ATIK GERĐ DÖNÜŞÜM SĐST.A.Ş. PET VE PLASTĐK GERĐ DÖNÜŞÜM ĐŞĐ YAPAN FĐRMAMIZDA GÖREV ALACAK FABRĐKAMIZIN ÇEVRE ĐLE ĐLGĐLĐ ĐŞLERĐNĐ TAKĐP, KOORDĐNASYON VE DÜZENLEMEK Fabrikamız tekirdağ hayraboluda bulunmaktadır. Çalışan arkadaşa lojman imkanı sağlanacaktır. BÜNYAMĐN BOĞATEPE (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir)

15 MA-GUN ĐNŞAAT MÜHENDĐSLĐK DAN. ĐNŞ. LTD. ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve "Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği" kapsamında ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır. Hatay da ikamet eden yada etmeyi düşünen, Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlama konusunda deneyimli veya bilgi sahibi(tercih sebebidir), Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Günü birlik seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar. (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin aşağıda verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

16 S.T.H. ÇEVRE MÜH. DANIŞ. TĐC. LTD. ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi için Çevre Mühendisi alınacaktır. Trabzon da ikamet eden, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Günü birlik seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar. Sigara kullanmayan Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir.. Tel: Faks: E mail: (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Başlangıç tarihi :20/11/2014 Bitiş tarihi :01/01/2015

17 İlan sahibi GÜNDOĞDU ÇEVRE MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ./İZMİR Çevre Danışmanlığı alanında kalite ve etik değerlerinden ödün vermeden büyüyen GÜNDOĞDU ÇEVRE MÜH. VE DANIŞMANLIK olarak, ekibimize katılacak çalışmayı hayat tarzı edinmiş,dinamik,vizyonumuza uygun takım arkadaşları aramaktayız. GÖREV: İş Tanımı - Danışmanlığını yürüttüğümüz firmalarda çevre görevlisi,izin ve lisans çalışmalarını yürütmek, - Sera Gazlarını İzleme ve Raporlanması, ISO Karbon yönetim sistemi kurulumu ile Karbonun ticarileştirilmesi, sertifikalandırma, karbon piyasa mekanizmaları vb. çalışmalarda yer almak, - ISO Enerji Yönetim Sistemleri konusunda firmamızda yürütülen çalışmalara katılmak, - ISO ve OHSAS yönetim sistem kurulum danışmanlığı çalışmalarını yürütmek, - Yukarıda belirtilen konularda eğitim vermek, - İZKA/AB/TTGV vb. yurt içi veya yurt dışı proje çalışmalarında proje ekibinde yer almak, - Sürdürülebilirlik raporlaması(gri),life Cycle Assesment( LCA) ve EPD çalışmalarına katılmak, - LEED,Green Stars çalışmalarında yer almak, ARANAN ŞARTLAR: - Çevre Mühendisi ile aranan şartları sağlayan ve yukarıda belirtilen görev konularında uzmanlığı bulunan 4 yıllık üniversite mezunu olmak, - Çevre Görevlisi belgesi bulunmak, - Çevre Danışmanlığı, ÇED Raporu hazırlama, Saha denetimleri, Çevre

18 Mevzuatı, Atık Yönetimi,Toprak kirliliği,kimyasal Yönetimi veya Atıksu Arıtma Tesisi işletimi, konularından en az 2 sinde 2 yıl deneyim sahibi olmak, - ISO 9001, ISO 14001, ISO 14064, ISO 18001, ISO yönetim sistem standartlarından en az bir veya daha fazlasını içeren konularda eğitim almış olmak, Yönetim sistemleri konusunda 2 yıl ve üzeri deneyim sahibi olmak tercih nedenidir. - Microsoft Office uygulamalarını iyi düzeyde ve aktif olarak kullanıyor olmak, - Aktif olarak araç kullanıyor olmak, Seyahat engeli bulunmuyor olmak, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak. - Tercihen İyi derecede İngilizce konuşma / yazma bilgisine sahip olmak, - Tercihen AutoCAD ve NetCAD programlarını kullanıyor olmak, - Temsil kabiliyeti olan, yeniliklere açık,araştırma kabiliyeti yüksek,prezentabl,ekip çalışmasına yatkın,sosyal ilişkilerde başarılı ve dürüstlük ilkesine bağlı olmak. Alınacak Personel Sayısı 2 kişi Tel : İletişim Bilgileri E-posta : Adres : Talatpaşa Bulvarı No:76 K:2 D:3 Alsancak / İZMİR Web :

19 BOYUT Çevre ve Đş Güvenliği Dan.Müh.Đnş.Lab.Hizm.Taah.San.veTic.Ltd.Şti. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisleri alınacaktır. Ankara Đlinde ikamet eden, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan. Office programlarına hakim Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan bay-bayan Çevre Mühendisleri alınacaktır. (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. ve/veya Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

20 Đlan Đlan sahibi Çevre Mühendisi/Çevre Görevlisi Aranıyor. ĐSĐS TURĐZM HĐJYEN DANIŞMANLIK ÇEVRE SAĞLIĞI VE TĐC. LTD. ŞTĐ Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmalık Firmaları Hakkında Yönetmelik ile Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için bay/bayan Çevre Mühendisi/Çevre Görevlisi alınacaktır. -Side-Manavgat/ANTALYA ikamet eden / edebilecek -Çevre görevlisi belgesine sahip, Aranan Nitelikler -Dinamik, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı iletişim, koordinasyon, planlama ve rapor hazırlama becerisi olan, -Yoğun seyahat ve çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -Đnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi güçlü ve diksiyonu düzgün, -Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, - Microsoft Office (Word,Excel,Powerpoint vb.) programlarını kullanabilen,(autocad tercih sebebidir) -Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için) ÇEVRE MÜHENDĐSLERĐ/ÇEVRE GÖREVLĐLERĐ ĐSTĐHDAM EDĐLECEKTĐR Tel: E-posta: Adres: Side Mah. K. Karabekir Cad. No: 42/3-4 Side-Manavgat/ANTALYA Diğer Açıklamalar Đlan Yayın Süresi Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Başlangıç tarihi :

21 (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Bitiş tarihi :

22 İlan İlan sahibi İş Tanımı ÇEVRE MÜHENDİSİ ARANIYOR. KONSEÇ ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ TEKNOLOJİLERİ İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Çevre danışmanlık firmamızda ÇED ve PTD hazırlama konularında faaliyet gösteren ekip arkadaşları arıyoruz. Takım çalışmasına uyumlu, yüksek tempoda çalışabilecek, çalışkan ve dinamik, takım arkadaşları ile daha da güçlenmek istiyoruz. İzmit/Kocaeli nde yer alan ofisimizde görevlendirmek üzere 1 adet ÇEVRE MÜHENDİSİ alınacaktır. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, ÇED Yeterlilik Tebliğine göre 5A personeli niteliklerine sahip, ÇED Mevzuatına hakim, ÇED ve PTD raporlarının hazırlanmasında tecrübeli, Çevre İzinleri süreçlerine hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, İletişim gücü yüksek Takım çalışmasına yatkın ve proje yönetim becerisine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, takipçi ve çözüm odaklı, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Kocaeli nde ikamet eden ya da edebilecek 1 kişi, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Tel: 0 (262) (549) İletişim Bilgileri Eposta: Adres: Yenişehir Mah. Mermer Sok. No:20 Daire 4 İzmit/KOCAELİ Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere Çevre Danışmanlık Hizmetleri kapsamında Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık konusunda müşteri ziyaretleri gerçekleştirecek, çalışma konusu ile ilgili pazarlama faaliyetlerinin yürütecek ve çevre görevlisi hizmetlerini yerine getirecek 1 adet Çevre Görevlisi alınacaktır. Yayımlama Süresi 30 gün

23 Đlan Đlan sahibi Çevre Mühendisi Aranıyor. CEYDA YÖNETĐM DANIŞMANLIK MAD.MÜH.. LTD. ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre izin ve Lisans Yönetmeliği kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır. - ANKARA' da ikamet eden, - Çevre Görevlisi Belgesine sahip(đzin, Lisans işlemlerinde 1-2 Yıl tecrübe tercih sebebidir), - Aktif araç kullanabilen, - Diksiyonu düzgün, - Günü Birlik Seyahat engeli olmayan adaylar. Tel:(0539) E-posta: Adres: 77.sok.22/1 EMEK - Çankaya Ankara CV ile müracaat edilmesi. Yayımlama Süresi 30 gün

24 GÜZEL ÇEVRE PROJE MÜHENDĐSLĐK MÜŞAVĐRLĐK DAN.MADEN ĐNŞAAT SAN. VE TĐC.LTD.ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve "Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği" kapsamında ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır. Ankara da ikamet eden, Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlama konusunda deneyimli veya bilgi sahibi, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Günü birlik seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar. (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

25 KILIÇLAR ÇEVRE DENETİM VE DANIŞMANLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisleri alınacaktır. Kayseri de İkamet Eden, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Dinamik, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, İletişim, koordinasyon, planlama ve rapor hazırlama becerisi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi güçlü, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için) ÇEVRE MÜHENDİSLERİ İSTİHDAM EDİLECEKTİR. Başvuru için; e-posta adresine fotoğraflı özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Gsm: Tel: E-posta: Adres: Serçeönü Mah. Ahi Evran Cad. Kültür İş Merkezi Kat:2/106 Kocasinan / KAYSERİ (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

26 İlan Sahibi Firma AY-MEL ÇEV.MÜH.EĞ.PR.DAN.LTD.ŞTİ. İş Tanımı Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve "Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği" kapsamında ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır. Ankara da ikamet ediyor olması, Mesleği ile ilgili en az üç yıl çalışmış, üç adet Raporun hazırlanmasında yer almış veya üç adet Raporun ĐDK sında görev almış veya üç adet Rapora ait faaliyetin izleme kontrolünde bulunmuş veya on beş adet PTD hazırlanmasında yer almış olması, Çevre Görevlisi Belgesine sahip olması, Günü birlik seyahat engeli olmaması, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmaması. Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. İletişim Bilgileri Tel Faks İlan Yayın Süresi Başlangıç tarihi : (İlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Bitiş tarihi :

27 HSC ARITIM LTD. ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, su arıtma sistemleri ve ekipmanlarının satışını yapmak için Çevre Mühendisi alınacaktır. Ankara da ikamet eden, Đnsan Đlişkileri iyi olan, Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Günü birlik seyahat engeli olmayan, (Đlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir) Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

UGE ÇEVRE ARITMA SĐSTEMLERĐ SAN.TĐC.LTD.ŞTĐ. * Çevre mevzuatına hakim, * Atık Yönetimi Danışmalığı konusunda bilgili,

UGE ÇEVRE ARITMA SĐSTEMLERĐ SAN.TĐC.LTD.ŞTĐ. * Çevre mevzuatına hakim, * Atık Yönetimi Danışmalığı konusunda bilgili, İlan Çevre Mühendisleri Aranıyor İlan sahibi UGE ÇEVRE ARITMA SĐSTEMLERĐ SAN.TĐC.LTD.ŞTĐ. * Çevre mevzuatına hakim, * Atık Yönetimi Danışmalığı konusunda bilgili, İş Tanımı * Arıtma tesisi işletme ve koordinasyonunu

Detaylı

BAHÇECİ SAĞLIK GRUBU / İK & MUHASEBE STAJYERİ

BAHÇECİ SAĞLIK GRUBU / İK & MUHASEBE STAJYERİ BAHÇECİ SAĞLIK GRUBU / İK & MUHASEBE STAJYERİ Genel Nitelikler: Kadın Hastalıkları, doğum, infertilite ( kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık

Detaylı

AHİLER KALKINMA AJANSI (AHİKA) PERSONEL ALIM İLANI

AHİLER KALKINMA AJANSI (AHİKA) PERSONEL ALIM İLANI AHİLER KALKINMA AJANSI (AHİKA) PERSONEL ALIM İLANI TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı'na (AHİKA) 5449 sayılı

Detaylı

Sınav Başvuru Tarih ve Saatleri: 27 Ağustos 2010 13 Eylül 2010 tarihleri saat: 08.30 16.30 (Haftasonu ve resmi tatil günleri hariç)

Sınav Başvuru Tarih ve Saatleri: 27 Ağustos 2010 13 Eylül 2010 tarihleri saat: 08.30 16.30 (Haftasonu ve resmi tatil günleri hariç) ANKARA KALKINMA AJANSI (ANKARA) PERSONEL ALIM İLANI Ankara Kalkınma Ajansı na 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile buna istinaden çıkarılan Kalkınma

Detaylı

T.C. KUZEYDOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI KUZEYDOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI

T.C. KUZEYDOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI KUZEYDOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı na (KUDAKA) 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih

Detaylı

PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI

PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI T.C. Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve 26239

Detaylı

1. TÜM ADAYLAR İÇİN ARANAN GENEL ŞARTLAR

1. TÜM ADAYLAR İÇİN ARANAN GENEL ŞARTLAR T.C. Zafer Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; 18 (on sekiz) Uzman

Detaylı

Endüstri İlişkileri, Matematik, Sosyoloji, Mimarlık, Şehir

Endüstri İlişkileri, Matematik, Sosyoloji, Mimarlık, Şehir DİCLE KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun un 18 inci maddesi ile

Detaylı

: Sınav 13 Ekim 2010 tarihinde başlayacaktır. Sınav programı ve tarihleri 06 Ekim 2010 günü www.izka.org.tr adresinden ilan edilecektir.

: Sınav 13 Ekim 2010 tarihinde başlayacaktır. Sınav programı ve tarihleri 06 Ekim 2010 günü www.izka.org.tr adresinden ilan edilecektir. ĐZMĐR KALKINMA AJANSI PERSONEL GĐRĐŞ SINAVI ĐLANI Đzmir in kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, nitelikli, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına

Detaylı

PERSONEL ALIM İLANI. Başvuru Tarihi : 20-27 Aralık 2013. : www.dogaka.gov.tr (online başvuru) Sınav Tarihi : 06-07 Ocak 2014

PERSONEL ALIM İLANI. Başvuru Tarihi : 20-27 Aralık 2013. : www.dogaka.gov.tr (online başvuru) Sınav Tarihi : 06-07 Ocak 2014 PERSONEL ALIM İLANI T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı [DOĞAKA], TR63 Düzey 2 Bölgesi nde [Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye İlleri] kurulan bir bölgesel kalkınma ajansı olup; ajansın merkezi Hatay dadır.

Detaylı

PERSONEL ALIM İLANI SINAV TAKVİMİ İLAN TARİHİ 06.08.2015 BAŞVURU TARİH VE SAATLERİ 07.09.2015-05.10.2015 (09:00-18:00)

PERSONEL ALIM İLANI SINAV TAKVİMİ İLAN TARİHİ 06.08.2015 BAŞVURU TARİH VE SAATLERİ 07.09.2015-05.10.2015 (09:00-18:00) PERSONEL ALIM İLANI TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı'na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu,

Detaylı

T.C. ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI

T.C. ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI T.C. ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'na (OKA)25.02.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında

Detaylı

T. C. FIRAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

T. C. FIRAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI T. C. FIRAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI TRB1 Düzey 2 Bölgesinde (Bingöl, Elazığ, Malatya,Tunceli) hizmet veren Fırat Kalkınma Ajansı na (FKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu

Detaylı

PERSONEL ALIM İLANI 23.04.2012. 26-27 Nisan 2012

PERSONEL ALIM İLANI 23.04.2012. 26-27 Nisan 2012 T.C. İPEKYOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI TRC1 Düzey 2 Bölgesi nde (Gaziantep, Adıyaman, Kilis) hizmet veren İpekyolu Kalkınma Ajansı na (İKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu

Detaylı

Başvuru Tarihi 22 Haziran - 6 Temmuz 2015 Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazanan Adayların 15 Temmuz 2015

Başvuru Tarihi 22 Haziran - 6 Temmuz 2015 Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazanan Adayların 15 Temmuz 2015 PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI T.C. Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN)'na 25.02.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve

Detaylı

DİCLE KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

DİCLE KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI DİCLE KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun un 18 inci maddesi ile

Detaylı

KUZEYDOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI

KUZEYDOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI KUZEYDOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı na (KUDAKA) 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında

Detaylı

PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI

PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI T.C. Orta Anadolu (ORAN) Kalkınma Ajansı na 25.02.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve

Detaylı

T.C. BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI

T.C. BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI T.C. BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI Batı Karadeniz Kalkınma Ajansına (BAKKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006

Detaylı

T.C. BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

T.C. BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI T.C. BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI TR81 Düzey 2 Bölgesinde (Zonguldak, Karabük, Bartın) kurulmuş olan Batı Karadeniz Kalkınma Ajansına (BAKKA), 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu,

Detaylı

T.C. İSTANBUL KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

T.C. İSTANBUL KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI T.C. İSTANBUL KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI İstanbul Kalkınma Ajansı na 25/01/2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25/07/2006 tarih

Detaylı

SERHAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

SERHAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI SERHAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI Serhat Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri

Detaylı

ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ

ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ İlan No: TBTK.UME. 2015-1 1) İŞİN TANIMI VE ÖZELLİKLERİ 1.1. Referans Kodu: UME.G2AL1-01/ AR-GE Personeli (Araştırmacı): Akışkanlar metrolojisi alanında deney, test, kalibrasyon,

Detaylı

Ankara Kalkınma Ajansfna 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında

Ankara Kalkınma Ajansfna 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında ANKARA KALKINMA AJANSI ANKARA KALKINMA AJANSI (ANKARA) PERSONEL ALIM İLANI Ankara Kalkınma Ajansfna 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları

Detaylı

YÖNETMELİK. c) Belge: Çevre yönetim danışmanı, çevre görevlisi, çevre yönetim birimi ve çevre danışmanlık yeterlik belgesini,

YÖNETMELİK. c) Belge: Çevre yönetim danışmanı, çevre görevlisi, çevre yönetim birimi ve çevre danışmanlık yeterlik belgesini, 21 Kasım 2013 PERŞEMBE Resmî Gazete Sayı : 28828 Çevre ve Şehircilik Bakanlığından: YÖNETMELİK ÇEVRE GÖREVLİSİ, ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK ÇEVRE YÖNETİMİ YETERLİLİK

Detaylı

DOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI

DOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI DOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM ĠLANI Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA), 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun un onsekizinci

Detaylı

ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK TASLAĞI

ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK TASLAĞI ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK TASLAĞI MEVCUT YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 (1) Bu Yönetmeliğin amacı, çevre görevlilerinin

Detaylı

ÇEVRE NORM DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.

ÇEVRE NORM DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. XXX/2872E.445 R.Gazete No. 27757 R.G. Tarihi: 12.11.2010 Çevre ve Orman Bakanlığından: ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar

Detaylı

Her pozisyon için aranan nitelikler, pozisyon referans kodları ile birlikte pozisyon referans listesinde bulunmaktadır.

Her pozisyon için aranan nitelikler, pozisyon referans kodları ile birlikte pozisyon referans listesinde bulunmaktadır. UZMAN VE PROJE ASİSTANI İSTİHDAM DUYURUSU 05.06.2013 ve 10.02.2014 tarihlerinde internet sayfalarımızda yayınlanan iş ilanları iptal edilmiş olup geçerli olan son ilanımız aşağıdaki gibidir: T.C. Çevre

Detaylı

YÖNETMELİK. MADDE 3 (1) Bu Yönetmelik, 9/8/1983 tarihli ve 2872 sayılı Çevre Kanununun ek-2 nci maddesine dayanılarak hazırlanmıştır.

YÖNETMELİK. MADDE 3 (1) Bu Yönetmelik, 9/8/1983 tarihli ve 2872 sayılı Çevre Kanununun ek-2 nci maddesine dayanılarak hazırlanmıştır. 21 Kasım 2013 PERŞEMBE Resmî Gazete Sayı : 28828 Çevre ve Şehircilik Bakanlığından: YÖNETMELİK ÇEVRE GÖREVLİSİ, ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM Amaç,

Detaylı