Marka : Measy. Model : RC 11. Klavye

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Marka : Measy. Model : RC 11. Klavye"

Transkript

1 Marka : Measy Model : RC 11 Klavye

2 RC11 havada hareket ettirdiğinizde geleneksel klavye ve mouse un fonksiyonlarını gerçekleştiren bir klavyedir. Ürünü ellerinizde kullanırken Kontrolün rahat ve kullanışlı olduğunu göreceksiniz. Sabit bir zeminde kullanılmayı gerektiren geleneksel klavye ve mouse lar artık sizin için gereksiz olacak. RC11 sizin TV nizi, bilgisayarınızı ve oyunlarınızı ister yatarak ister ayakta kolayca kontrol etmenizi sağlayacaktır.

3 1. Kullanım Kılavuzu: Bu kitapçığı okumak sadece birkaç dakikanızı alacaktır.kurulumu problemsiz şekilde yapmamz için size izlemeniz gerekeli yolu açıklamaktadır. Klavuz içinde bulunan görseller referans amaçlıdır. Üretici tarafından haber vermeksizin değiştirilme hakkı saklıdır. 2. Ürünün Teknik Donanım Ve Özellikleri: Donanım Özellikleri RF Radyo Frekansı Güç Tuş ömrü USB receiver çalışma akımı Uzaktan kumanda çalışma akımı Özellikler Sinyal iletim modu Klavye düzeni Destek işletim sistemi Mouse un güç koruma süresi 2.4G RF AAA Piller.5V kez 21.5 ma civarı 20 ma civarı 2.4G RF QWERTY Amerikan standart klavye Windows XP / Vista / 7 /MAC / Linux Android 2.2/2.3/4.0/5.0 2 dakika

4 3. Özellikler 1- Standart AAA pillerin kullanımı ürünün dünyadaki bütün ülkelerde kullanılmasını sağlamakla birlikte Lityum pillerin kullanımından kaynaklanabilecek dezavantajları da ortadan kaldırmaktadır.( Yüksek ağırlığa bağlı bilek ağrıları, Sınırlı enerji,kısa güç, uzun şarj süresi, şarj edilmesi gerektiğinde güç kaynağı bulma gereksinimi) 2- Whole-fish-soup-button dizaynı geleneksel karbon kaplı tuşlara göre daha hassas kullanım sağlar. 3- RC11 usb receiver için depolama alanına sahiptir. Böylece receiver ın tamamen kaybedilmesi riskini ortadan kaldırır. 4- Standart klavye dizaynı her zaman çıkış yapmanıza olanak sağlar. Hiçbir genel klavye ve mause bunun yerini tutamaz. 5- Ergonomik dizaynı olağanüstü rahat kullanım sağlar. 6- İleri güç tasarruflu teknolojisi pil ömrünü artırmaktadır. 2 dk. süresince çalışmadığında, bekleme moduna geçer. Bekleme modundaki harcanan enerji sadece 10 ua dır. Çalışmaya devam etmesi için herhangi bir tuşa basabilirsiniz. 7- Bağla ve kullan, herhangi bir driver gerektirmez. USB 1.1 ve USB 2.0 arabirimi ile uyumludur. 8- Kolay bağlanır. Kablo gerektirmez. Sadece pilleri takın, USB receiver ı cihazın USB arabirimine bağlayın, aynı anda klavye ve mouse u kullanabilirsiniz. 9- Windows XP /Windows Vista/ Windows 7 sistemlerini ve android 2.2, 2.3, 2.4,4.0, 5.0 ı destekler. 10- Bilgisayarlar, Projektörler, Smart TV ler, HDTC, android tablet PC, android HD medya player, google smart TV player boxes için kullanılabilir.

5 4. Tuşların Fonksiyonları A Kısayol düğmeleri fonksiyonları (Kullanmış olduğunuz cihazın işletim sistemine göre tuşların fonksiyonları farklılık gösterebilir) TUŞ FONKSİYON ESC Geri dönmek veya çıkmak için basınız. Power Bilgisayar bekleme tuşu. İlgili duruma geçmek için basınız. F4 Sistemde tanımlı olan web browser home page i açar. F5 Outlook express i açar. F6 Sistemde tanımlı olan media player ı açar. F7 En son sistemde tanımlı olan media player oynatır. F8 Sistemde tanımlı olan media player ı oynatır veya durdurur. F9 Sistemde tanımlı olan bir sonraki media player ı oynatır. F10 Sessiz F11 Ses düzeyini artırmak için basın. F12 Ses düzeyini girmek için basın. B- Diğer tuşların fonksiyonları standart klavyelerdeki ile aynıdır.

6 5. Başlangıç durumuna getirme ayarları Cursor (İmleç) hareket ettirilemiyor ve sapma yapıyorsa, lütfen RC11 in başlangıç ayarlarını yapmak için şu adımları takip ediniz. 1.Cihazı düz bir zemine koyun, yukarı ok ve aşağı ok tuşlarına basın ve Enter tuşuna ard arda basın, bu arada herhangi bir başka tuşa basmayınız. Bu 3 tuşa 1 dk boyunca basılı tutarken RC11 in LED ışığı yanıp sönme durumuna gelir.

7 2. LED ışığı yanıp sönme durumuna geldiği zaman, aynı zamanda USB receiver ı cihazın USB arabirimine takın, RC11 başlangıç durumuna getirme koduna başlayacaktır. LED ışığı sürekli yanma durumuna gelecek, bu RC11 in başlangıç durumuna getirme ayarlarının başarılı olduğu anlamına gelir. 6. Fonksiyon tuşlarının alanı 1. Konumlandırma tuşu: Robot işareti olan tuşa basınız, Cursor (İmleç) sabitlenir ve hareket etmez, tekrar basılınca Cursor (İmleç) açık hale gelir. 2. Mouse un sol butonu: Standart Mouse un sol butonu ile aynı fonksiyonda. 3. Mouse un sağ butonu: Standart Mouse un sağ butonu ile aynı fonksiyonda

8 7. Kurulum ve bağlantı 1. RC11 in arka kapağını açın, 3 adet yeni AAA pil takın.(pillerin kutuplarının ters olmadığından emin olun), sonra arka kapağı kapatın. 2. USB receiver ı bilgisayarın veya android media player ın USB arabirimine bağlayın.

9 8. Kullanım: 1. Mouse un kullanımı: Yeşil robot un basım yönüne göre, bir elinizle RC11 i tutun ve bileğiniz ekseninde sağ-sol,aşağı-yukarı döndürün, cursor (imleç) i serbestçe hareket ettirebilirsiniz. 2. Kablosuz klavyenin kullanımı: Cursor (imleç) i özel alanından hareket ettirirken, Mouse un konumlandırma tuşuna bir kez basarsanız, cursor (imleç) kilitlenir.rc11 i saat yönünün tersine çevirerek her iki ucundan tutarsınız, sonra klavyeyi herhangi bir karakteri girmek için serbestçe kullanabilirsiniz.

10 LED ışığı durumlarının talimatları: 1. RC11 in LED ışığı yanıp söndüğünde bağlantının koptuğu anlamına gelir. 2. LED ışığı yanmaya devam ediyorsa bağlantı iyi ve çalışabilir durumdadır. 3. Herhangi bir tuşa basın, LED ışığı tek sefer yanacaktır. 9. Hasar Teknik Desteği Garanti kapsamındaki ürünün yetkili servisin dışındaki herhangi bir teknik servis yerinde yada kendiniz tarafından açılması durumunda ürün garanti kapsamından çıkmaktadır. Aşağıdaki şartlardan biri veya hepsi olması durumunda yetkili teknik servisimizden hizmet alınız. Ama öncesinde ürünü güç kablolarından ve bağlantı kablolarından çıkartınız. - Güç kaynağı yada bağlantı kablosu zarar gördüğünde, - Sıvı dökülüp yada içine obje kaçtığında, - Suya maruz kaldığında, - Çalıştırma talimatları uygulandığı halde çalışmadığında yada performansında beklenmedik bir değişiklik görüldüğünde, - Ürünün düşürülmüş yada zarar görmüş olduğu durumda. 10. Kullanım Hatalarına İlişkin Örnekler - Ürünün kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde kullanılmamasından kaynaklanan hatalar. - Ürün sıcak ve aşırı nemli ortamlarda çalıştırıldığı zaman kısa devre yapabilir. - Kullanıcı yada yetkili olmayan servisler tarafından yapılan müdahaleler veya parça eklenip yada çıkarılması. - Cihazlara dışarıdan yapılan fiziksel darbeler ve kırılma gibi hasarlar. - Cihazın seri numarasının tahrip edilmesi yada sökülmesi. - Orijinal yedek parça yada sarf malzemesi kullanılmamasından meydana gelen arızalar. - Yangın, yıldırım, sel, su basması, deprem gibi doğal afetlerden oluşan hasarlarda.

11 11. Periyodik Bakım Gerektiren Durumlar Ürünün kullanım kılavuzunda belirtilen durumlara dikkat edildiği müddetçe bakım gerektirmemektedir. Ürün ancak normal dışı bir çalışma gösterdiğinde veya hiç çalışmadığında yetkili servisler tarafından yapılacaktır. 12. Bakım, Onarım Ve Kullanmada Uyulması Gereken Kurallar a. Tozlu ortamlarda tozlanmasını engelleyecek örtü kullanınız. b. Cihaz üzerinde bulunan vidaları sökmeyiniz. c. Tuşlara sert basmayıınız. d. Üzerine sıvı türü nevi ürünleri dökmeyiniz. e. Üzerine ağır malzeme bırakmayınız. 13. Taşıma Sırasında Dikkat Edilecek Hususlar Cihazı dikkatlice kutusundan çıkarın ve tüm aksesuarları kaybolmamaları için kutunun içinde muhafaza edin. Cihazı nakliye hasarı olasılığına karşı kontrol edin. Eğer cihazınız hasarlıysa ve çalışmıyorsa derhal satın aldığınız yeri bilgilendirin. Eğer cihaz doğrudan size gönderildiyse, gecikmeden gönderen firmaya bilgi verin. Yalnızca alıcı (cihazı alan müşteri veya firma) nakliyat zararı için hak talep edebilir. Cihazı ileride taşıma olasılığına karşı orijinal kutuyu ve paket materyallerini saklayınız. - Ateş ve darbelerden koruyunuz, ıslak ve rutubete maruz bırakmayınız. - Yüksek dereceli sıcaklıklardan uzak tutunuz. - Ürün kutusunun orijinal kutusu içerisinde yada koruyucu köpük maddelerle taşıyınız. 14. Garanti Koşulları - Herhangi bir problem olduğunda 2 yıl içinde fatura ve garanti belgesini ana servisimize gönderiniz. - Ürünün yanında verilen aksesuarlar garanti kapsamında değildir. - Hatalı kullanımla ilgili oluşan zararda ürün garanti dışında kalır. - Ürün üzerinde darbe, kırık, yanık ve bilgimizin dahilindeki servisler dışında sisteme herhangi bir teknik müdahale ürünün garanti dışı sayılmasına yol açar. - Taşınma esnasında doğabilecek herhangi bir aksaklıktan firmamız mesul değildir. - Servise getirilen ürünlerin arıza durumu ve arıza oluş şekilleri açık ve net olarak belirtiniz. - Servise gönderilen sistemin en geç bir ay içinde geri alınması gerekmektedir.

12 - Ürünün bire bir değiştirilmesi gereken durumlarda mutlaka aksesuarları ve orjinal arabalajı ile satın aldığınız mağazaya, bayimize yada servisimize ulaştırmanız gerekmektedir. 15. Güvenlik Talimatları - Talimatlan oku: Ürün çalıştırılmadan önce tüm güvenlik uyanları ve kullanım talimatları okunmalıdır. - Temizlemesi: Temizlemeden önce ürünün bağlı olduğu cihaz ile bağlantısı çıkartılmalıdır. Sıvı temizleme malzemeleri kullanmayınız.temizlik için nemli bez kullanınız. - Yerleştirme: Başka bir objenin üstüne yada sabit olmayan bir masanın üstüne ürünleri koymayınız. Ürün düşebilir, zarar görebilir. - Sıvı ve nem: Ürünü suya yakın yerlerde kullanmayınız. - Isı: Direk güneş ışığında maruz bırakmayınız. - Obje ve sıvı girişi: Ürün içine obje sokmayınız. Ürün üzerine sıvı dökmeyiniz. - Hizmet: Ürünün kapaklarını açarak tamir etmeye çalışmayınız.yetkili servisin müdahalesini bekleyiniz. - Parçaların değiştirilmesi: Parçaların değiştirilmesi yetkili servisler tarafından yapılır. Tarafınızca yapacağınız değiştirilmiş parçalar ürüne hasar verebilir. Bakanlıkça tespit ve ilan edilen kullanım ömrü 3 yıldır.

13 İthalatçı Firma: Ünvanı: PlayVision Elektronik Murat Burak Kucur Adres : ŞİRİN EVLER MAHALLESİ MEHMET AKİF CADDESİ NO:4/B1 BAHÇELİEVLER/İSTANBUL Tel: Fax: İmalatçı Firma: Ünvanı: Measy Electronics Co., Ltd Adres : Room 1506, Block B, Hai song building, Tai Ran 9th road, Che gong miao, Futian district,shenzhen, China Tel: Fax: Yetklili Servis : Servis Adı :TEKNOSERVİS TEKNİK HİZMETLER LİMİTED SİRKETİ Telefon No : Adres Sehir :BAGLARBASI MAH.ATATÜRK CAD.NO:74 KAT:3 MALTEPE :İSTANBUL MENSE.-MADE IN CHINA

14 GARANTİ BELGESİ Belge Numarası Belge Onay Tarihi Bu belgenin kullanılmasına; 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile bu Kanun a dayanılarak düzenlenen Garanti Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik uyarınca T.C. Sanayi ve Tıcaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir. İthalatçı Firma: Ünvanı: PlayVision Elektronik Murat Burak Kucur Adres : ŞİRİN EVLER MAHALLESİ MEHMET AKİF CADDESİ NO:4/B1 BAHÇELİEVLER/İSTANBUL Tel: Fax: Firma Yetkilisinin İmza Ve Kaşesi Ürünün Markası: Modeli: Garanti Süresi: Measy RC11 (Muhtelif Tüm modeller İçin Geçerlidir) 2 Yıl Azami Tamir Süresi: 20 İş Günü

Marka : PlayVision. Model : MK802 II. Görüntü ve Ses Aktarım Cihazı

Marka : PlayVision. Model : MK802 II. Görüntü ve Ses Aktarım Cihazı Marka : PlayVision Model : MK802 II Görüntü ve Ses Aktarım Cihazı Değerli müşterimiz, ürünümüzü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Bu yeni nesil, akıllı görüntü ve ses aktarım cihazı ile yüksek çözünürlüklü

Detaylı

PlayVision HST-51 5.1 Kulaklık TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU

PlayVision HST-51 5.1 Kulaklık TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU PlayVision HST-51 5.1 Kulaklık TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU Değerli müşterimiz, ürünümüzü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Bu gelişmiş kulaklık PC'nizde veya 5.1 ses çıkışana sahip elektronik

Detaylı

TTC M001 USB OPTİK MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ

TTC M001 USB OPTİK MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ TTC M001 USB OPTİK MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı ısı kaynaklarından

Detaylı

TTC K002 PS2 BİLGİSAYAR MULTİMEDYA KLAVYE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ

TTC K002 PS2 BİLGİSAYAR MULTİMEDYA KLAVYE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ TTC K002 PS2 BİLGİSAYAR MULTİMEDYA KLAVYE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı

Detaylı

TTC M102 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ

TTC M102 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ TTC M102 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı

Detaylı

TTC S202 2.0 MULTIMEDIA SPEAKER KULLANIM KILAVUZU ve GARANTİ BELGESİ

TTC S202 2.0 MULTIMEDIA SPEAKER KULLANIM KILAVUZU ve GARANTİ BELGESİ TTC S202 2.0 MULTIMEDIA SPEAKER KULLANIM KILAVUZU ve GARANTİ BELGESİ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı ısı

Detaylı

TTC M101 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ

TTC M101 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ TTC M101 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı

Detaylı

EVEREST 700 tvl Su geçirmez CCD Kamera Kullanım Klavuzu Model No: SFR-380

EVEREST 700 tvl Su geçirmez CCD Kamera Kullanım Klavuzu Model No: SFR-380 Model No: SFR-380 1/3 Sony Süper HAD II CCD, 700TVL Sony Effio-E Chipset, OSD li CDS Işık Kontrol Tasarımı. IR Parçaların Aktarılması ve Parlaklığının kontrolü için Otomatik Işık Testi Alüminyum Plakalı

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU ve GARANTĐ BELGESĐ

KULLANIM KILAVUZU ve GARANTĐ BELGESĐ TTC K005 Q, 2 USB PORT GĐRĐŞLĐ MULTĐMEDYA KLAVYE KULLANIM KILAVUZU ve GARANTĐ BELGESĐ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Ürününüzü kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz.

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU ve GARANTĐ BELGESĐ

KULLANIM KILAVUZU ve GARANTĐ BELGESĐ M008 PS2 OPTĐK MOUSE KULLANIM KILAVUZU ve GARANTĐ BELGESĐ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Ürününüzü kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Ürününüzü ısı kaynaklarından

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU ve GARANTĐ BELGESĐ

KULLANIM KILAVUZU ve GARANTĐ BELGESĐ M007 USB OPTĐK MOUSE KULLANIM KILAVUZU ve GARANTĐ BELGESĐ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Ürününüzü kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Ürününüzü ısı kaynaklarından

Detaylı

TTC W300 USB WEB KAMERA Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi

TTC W300 USB WEB KAMERA Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi TTC W300 USB WEB KAMERA Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR: Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı ısı kaynaklarından

Detaylı

SC-720. Wi-Fi Destekli IP Güvenlik Kamerası KULLANIM KILAVUZU

SC-720. Wi-Fi Destekli IP Güvenlik Kamerası KULLANIM KILAVUZU SC-720 Wi-Fi Destekli IP Güvenlik Kamerası KULLANIM KILAVUZU İlk önce Kameranızın güç adaptörünü kameraya takınız. Sonra Telefon veya tabletinize işletim sistemine göre aşağıdaki uygulamayı indiriniz.

Detaylı

TTC W227 ÇİFT LENSLİ USB PC KAMERA Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi

TTC W227 ÇİFT LENSLİ USB PC KAMERA Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi TTC W227 ÇİFT LENSLİ USB PC KAMERA Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR: Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU ve GARANTĐ BELGESĐ

KULLANIM KILAVUZU ve GARANTĐ BELGESĐ M107 2,4GHz KABLOSUZ OPTĐK MOUSE KULLANIM KILAVUZU ve GARANTĐ BELGESĐ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Ürününüzü kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Ürününüzü ısı kaynaklarından

Detaylı

Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi

Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi TTC W318 USB WEB KAMERA Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR: Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı ısı kaynaklarından

Detaylı

JABRA TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU ÜRÜN CİNSİ: KULAKLIK MARKA: JABRA TÜM MODELLER

JABRA TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU ÜRÜN CİNSİ: KULAKLIK MARKA: JABRA TÜM MODELLER JABRA TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU ÜRÜN CİNSİ: KULAKLIK MARKA: JABRA TÜM MODELLER Bu Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Anixter tarafından tercüme ettirilerek düzenlenmiştir. İzinsiz olarak basımı,

Detaylı

TTC F002 FM Transmitter. 1GB Dahili Hafıza + SD/MMC Kart Girişli. Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

TTC F002 FM Transmitter. 1GB Dahili Hafıza + SD/MMC Kart Girişli. Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi TTC F002 FM Transmitter 1GB Dahili Hafıza + SD/MMC Kart Girişli Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR: Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice

Detaylı

TTC F003 FM Transmitter. 2GB Dahili Hafıza + SD/MMC Kart Girişli. Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

TTC F003 FM Transmitter. 2GB Dahili Hafıza + SD/MMC Kart Girişli. Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi TTC F003 FM Transmitter 2GB Dahili Hafıza + SD/MMC Kart Girişli Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR: Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU ve GARANTİ BELGESİ

KULLANIM KILAVUZU ve GARANTİ BELGESİ TTC S205 2.0 TAŞINABİLİR HOPARLÖR KULLANIM KILAVUZU ve GARANTİ BELGESİ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Ürününüzü kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Ürününüzü ısı

Detaylı

Sürücüsüz USB PC Web Kamera Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi

Sürücüsüz USB PC Web Kamera Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi TTC W109N TTC W131N Sürücüsüz USB PC Web Kamera Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi 1. Ttec Plus Sürücüsüz USB PC Web Kamera Hakkında Ttec Plus sürücüsüz USB PC Web Kamera ürünümüzü satın aldığınız için

Detaylı

TTC F001 FM Transmitter. USB Disk + SD/MMC Kart Girişli. Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

TTC F001 FM Transmitter. USB Disk + SD/MMC Kart Girişli. Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi TTC F001 FM Transmitter USB Disk + SD/MMC Kart Girişli Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR: Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz.

Detaylı

WD (WESTERN DIGITAL) HARD DİSK SÜRÜCÜ Türkçe Tanıtım ve Kullanım Kılavuzu TÜM MODELLER

WD (WESTERN DIGITAL) HARD DİSK SÜRÜCÜ Türkçe Tanıtım ve Kullanım Kılavuzu TÜM MODELLER WD (WESTERN DIGITAL) HARD DİSK SÜRÜCÜ Türkçe Tanıtım ve Kullanım Kılavuzu TÜM MODELLER İTHALATÇI FİRMA: ANIXTER İLETİŞİM SİSTEMLERİ PAZ.VE TİC.A.Ş. Şehit Mehmet Fatih Öngül sokak No:1 Eskiyapanlar Is Mrk.

Detaylı

PLANTRONICS KULAKLIK MODEL

PLANTRONICS KULAKLIK MODEL PLANTRONICS KULAKLIK TÜRKÇE TANITIM VE KULLANIM KILAVUZU MODEL TÜM MODELLER İTHALATÇI FİRMA BİLGİLERİ Anixter İletişim Sistemleri Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Şehit Mehmet Fatih Ongül S. No:1 Esliyapanlar

Detaylı

PLANTRONICS KULAKLIK MODEL

PLANTRONICS KULAKLIK MODEL PLANTRONICS KULAKLIK TÜRKÇE TANITIM VE KULLANIM KILAVUZU MODEL VOYAGER LEGEND İTHALATÇI FİRMA BİLGİLERİ Anixter İletişim Sistemleri Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Şehit Mehmet Fatih Ongül S. No:1 Esliyapanlar

Detaylı

SFR-IP316,SFR-IP318,SFR-IP319,SFR-IP61,SFR-IP62. Yönetim Platformu Yazılımı Kullanım Kılavuzu

SFR-IP316,SFR-IP318,SFR-IP319,SFR-IP61,SFR-IP62. Yönetim Platformu Yazılımı Kullanım Kılavuzu SFR-IP316,SFR-IP318,SFR-IP319,SFR-IP61,SFR-IP62 Yönetim Platformu Yazılımı Kullanım Kılavuzu Menü 1. Yazılım Kurulumu ve Kaldırılması...- 2-1.1. Çalışma koşulları...- 2-2. Arabirim tanıtımı...- 3-2.1.

Detaylı

Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi TTC MP300 FM Radyo ve LCD Ekranlı MP3 Player Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı

Detaylı

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU ÜRÜN CİNSİ: AĞ GÜVENLİK CİHAZI MARKA: PUSHKABLUE F SERİSİ TÜM MODELLER Bu Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Anixter tarafından tercüme ettirilerek düzenlenmiştir.

Detaylı

Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi TTC MP402 FM Radyo ve 2.4 LCD Ekranlı MP4 Player Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz.

Detaylı

Ttec Plus CVS TD120 DECT TELEFON KULLANIM KILAVUZU

Ttec Plus CVS TD120 DECT TELEFON KULLANIM KILAVUZU Ttec Plus CVS TD120 DECT TELEFON KULLANIM KILAVUZU İÇİNDEKİLER 1. TTEC PLUS CVS TD120 DECT TELEFON HAKKINDA..4 2. PAKET İÇERİĞİ..4 3. TELEFONUNUZU KURARKEN...4 3.1 Baz istasyonunu bağlama. 4 3.2 Bataryaları

Detaylı