ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ"

Transkript

1 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ Haziran 2011

2 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 KONSER GÖSTERİ ŞENLİK TAM AY TUTULMASI ÖZEL ETKİNLİĞİ 15 Haziran 2011 Etkinlik Başlama saati: 20:00 Öğrenci katılım ücreti 2.5 TL, tam 5 TL dir. Teleskoplarla İzlettirilecek Cisimler: Ay, Satürn, Orion (Avcı) Bulutsusu, Ülker Açık Yıldız Sunum: 20:30 BBC Uzay Belgeseli: Gökyüzü Tanıtımı: Mevsim itibarıyla görülebilen takımyıldızların mitolojik hikâyeleriyle birlikte tanıtımı. Ay tutulması gözlemi: 22:05 Yer: Ankara Üniversitesi Rasathanesi (İncek Bulvarı Ahlatlıbel) Tel : FERİDUN DÜZAĞAÇ KONSERİ Saat: Yer: Milli Piyango Anadolu Lisesi (Koza Sk. No:46 Çankaya) BİLKENT SENFONİ ORKESTRASI - İYİ Kİ DOĞDUN FRANZ KONSERİ Saat: Solist: Gülsin Onay (Piyano) AYRANCI ANADOLU LİSESİ AYRAN VE BAHAR ŞENLİĞİ Erkin Koray konseri Saat: Bilet: 15 TL Adres: Hoşdere Cad. No:139 Çankaya Tel: ALPARSLAN ANADOLU LİSESİ ŞENLİĞİ Hayko Cepkin & Gripin konseri Saat: Bilet: 25 TL Adres: Çamlıca Mah. 2. Cad. - Yenimahalle TED 19. KÜLTÜR VE SANAT GÜNLERİ 9 Haziran a kadar devam edecek TED Ankara Koleji Vakfı Okulları sanat günlerinde, anaokulu, ilköğretim ve lise öğrencilerinin resim, müzik, dans, edebiyat, el sanatları ve drama gibi sanatın pek çok dalında yıl boyunca heyecan ve emekle hazırladıkları ürünler, bir dizi etkinlikte sergileniyor. Adres: Taşpınar Mahallesi Cadde No:5 İncek Gölbaşı Tel :

3 FUAR AGRO PRO 2. AVRASYA TARIM FUARI Fuar, 9 12 Haziran tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi nde gezilebilir. Organizatör : CNR Expo Fuarcılık A.Ş. TOPLANTI II. BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YÖNETİŞİM VE DENETİM KONFERANSI Konferans, 9-10 Haziran 2011 tarihleri arasında Rixos Grand Ankara da. BİLGİ TOPLUMUNDA AİLE SEMİNERLERİ : Tanışma ve ikram : Seminer ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği, ODTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi ve Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü eğitmenlerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan seminerlere 7-14 yaş arası çocuklarınızla katılabilirsiniz. SERGİ TANITIMI FLUXUS Saat: Prof. Dr. Zafer Gençaydın, Cer Modern de 24 Temmuz 2011 tarihine kadar sergilenmekte olan Çok Düğümlü Uzun Bir Öykü-Almanya da FLUXUS konulu sergiyi, ilgilenen izleyicilere kapsamlı olarak tanıtacak. Adres: Altınsoy Cad. No:3 Sıhhiye FSK ETKİNLİKLERİ *SÖYLEŞİ FOTOĞRAFTA ETİK Saat: 19:00 Konuk: Özlem Bora *FOTOĞRAF SERGİ AÇILIŞI Saat: 19: ve 197. Dönem Temel Fotoğraf Eğitim Seminerleri sertifika töreni ve gösterisi Göker Müftüoğlu - Duygu N. Kaşıkçı - Ömer Gemici *PERFORMANS/PORTFOLYO DEĞERLENDİRME ETKİNLİĞİ Saat: 19:00 Konu: Doku Ebru Tekerek Ertuğ- Taner Kıral - Hüseyin Sarı Yer: Fotoğraf Sanatı Kurumu Derneği Adres: Fevzi Çakmak-1 Sokak No: 22/2 Kızılay Tel: AFSAD ETKİNLİKLERİ *GÖSTERİ: ÇİÇEKLERİN SÖYLEDİĞİ' Saat: Konuk: Hasan Atabaş *SERGİ ''ORADA HAYAT VAR'' Saat: Konuk: Mehmet Özer Yer: Sakarya Cad. *GEZİ FOTOĞRAFÇILIĞI SEMİNERİ (2. hafta) Saat: Eğitmen : Olcay Özgen *SERGİ: ''100.YIL'DA 100 EV'' Saat:18.00 Emre Durmaz-Murat Akbayrak Yer: AFSAD Adres: Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği (Bestekar Sk. No: 28/21 K.Dere) Tel:

4 GEZİ ARTI YAŞAM GEZİLERİ *AMASRA TURU Ücret: 75 TL Gezilecek yerler: Amasra, Kuş Kayası, Mendirek, Kale, Ağlayan Ağaç, Kale İçi Evleri, Fatih Camii, Küçük Kilise, Çekiciler Çarşısı, Bakacak Sırtı. *HİTİT KENTLERİ GEZİSİ Hattuşa Yazılıkaya Ücret: 65 TL Gezilecek yerler: Yazılıkaya Açık Hava Tapınağı, Hattuşaş (Boğazkale) Antik Kenti, Alacahöyük Ören Yeri. *DÜŞ YOLCUSU AT ÇİFTLİĞİ Ücret: 65 TL (Brunch+Barbekü) *ABANT PİKNİK GEZİSİ Ücret: 65 TL Adres: Yüksel Caddesi No:8/17 Kat:3 Kızılay Tel: ORMANCILAR DERNEĞİ DOĞA ETKİNLİĞİ Günübirlik Çankaya Devlet Ormanı gezisi Adres: Tuna Caddesi No:5/8 Kızılıay Tel: SERGİ CAPITAL OF EDUCATION'IN TANITIM GECESİ 2003 yılından bugüne değin devam eden Akılçağı Projesi nin son sergisi olan ve Cumhuriyet döneminde Ankara'da açılan belli başlı eğitim kurumlarına ait eğitim belgelerinden, fotoğraflardan, eğitim araç-gereçlerinden oluşan Çağdaş Türkiye'nin Oluşumunda Eğitim: Belgeler ve Görsel Anılar II sergisi, 10 Haziran 10 Eylül 2011 tarihleri arasında VEKAM'da gezilebilir.. KIZILAY AÇIK HAVA ATÖLYEYE DÖNÜŞTÜ Çankaya Belediyesi ile Hollanda Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Vakfı işbirliğiyle organize edilen Kamusal Alanda Sanat etkinliği 17 Haziran tarihine kadar devam edecek. Pek çok farklı ülkeden sanatçının kamusal alanda üreteceği ve sergileyeceği ürünlerle kentin kimliğine katkı sunulacak. Yapılan çalışmalar, Yüksel Caddesi, Konur ve Karanfil Sokak larda sergilenecek. Diğer: *"İstanbul'da Bahçe ve Çiçek" sergisi, 26 Haziran a kadar Ankara Vakıf Eserleri Müzesi nde, *İtalya nın Ulusal Birliği nin 150. yıldönümü nedeniyle İtalya Pavyonu öncülüğünde düzenlenen Elio Montanari fotoğrafları INDICI Diyarbakır İstanbul fotoğraf sergisi, 31 Ağustos a kadar İtalyan Kültür Merkezi nde, *Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü lisans öğrencileri ve öğretim elemanlarının son dönem çalışmalarından oluşan Patikalar adlı heykel sergisi, 10 Haziran a kadar Çağdaş Sanatlar Merkezi nde, *Hollandalı sıradışı fotoğrafçı Erwin Olaf ın sergisi, 19 Temmuz a kadar Cer Modern de, *Savaş, Güç ve İnanç Sergisi, koleksiyoner Dağhan Özil'in ''İnanç Odası Koleksiyonu''ndan seçilen eserlerle, 9 Kasım a kadar Anadolu Medeniyetleri Müzesi nde, *Şehriyar Cem sergisi, 15 Haziran a kadar Bilkent Center Sanat Sokağı nda, *Tayfun Pirselimoğlu sergisi, 17 Haziran a kadar Atlas Sanat Galerisi nde,

5 TİYATRO AZİZLİK VAZİYETLER 08.11,16,17, Saat: Yer: Nazım Hikmet Kültür Merkezi (Karanfil Sokak No: 58 Kızılay) Tel: TULUATMASYON Saat: Yer: İf Performance Hall (Tunus Cad. No:14/A) SİNEMA ZİRAAT BANKASI SİNEMASI PRENSESİN UYKUSU Yönetmen : Çağan Irmak Oyuncular: Sevinç Erbulak, Genco Erkal, Ayşenil Şamlıoğlu. Seanslar: Hafta içi 19:30 Cumartesi 13:00, 16:00, 19:30 Pazar 13:00, 16:00 GİŞE MEMURU Yönetmen : Tolga Karaçelik Oyuncular: Serkan Ercan, Zafer Diper, Nur Aysan. Seanslar: Hafta içi 19:30 Cumartesi 13:00, 16:00, 19:30 Pazar 13:00, 16:00 Adres: Mithatpaşa Cad. No: 64 Kızılay ÇOCUKLAR İÇİN "İÇİMDEKİ GÜNEŞ" ÇOCUKLAR İÇİN YAZ ETKİNLİĞİ BAŞLIYOR Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı (um:ag) bünyesinde 9-11 yaş arasındaki çocukların, özgün düşünce ve çözümler üretebilmelerini sağlamak, özgüvenlerini, yaratıcı zekâlarını ve iletişim kurma becerilerini geliştirmek için oluşturulan İçimdeki Güneş yaz okulu, 20 Haziran-15 Temmuz 2011 tarihleri arasında faaliyet gösterecek. Dört hafta boyunca uzmanlar ve psikolok rehberliğinde sürdürülecek çalışmalar hafta içi her gün saatleri arasında gerçekleştirilecek. Yazma dünyasına yolculuk, gazeteciliğe ilk adım, yaratıcı sanat etkinlikleri, kültür gezileri, drama ile düşlerimdeki dünya, fotoğrafçılık - müzik - dans, denizcilik ve el becerileri, satranç dünyası, ıslak keçe atölyesi, düşler ve sinemalar etkinliklerinin yer aldığı yaz okuluna kayıtlar, 19 Haziran a kadar devam edecek. Bilgi için: Defne Yoluç Tel: Yer: Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı ( Paris Cad. No:14 Kavaklıdere) KÜTÜPHANE TOBB ETÜ KÜTÜPHANESİ Kütüphane basılı bilgi kaynaklarının yanında zengin elektronik bilgi kaynakları ve bilgiye ulaşmada kullandığı teknolojik alt yapısı ile okuyucuların hizmetinde. Müzik kayıtları, belgeseller vb. görsel işitsel materyaller ödünç verilebilmekte, multimedya bölümünde yabancı dilini geliştirmek veya boş zamanlarını değerlendirmek gibi amaçlarla DVD oynatıcı, televizyon ve kulaklıktan oluşan setler okuyucunun hizmetine sunulmaktadır. Kütüphane, hafta içi , Cumartesi , Pazar saatleri arasında hizmet vermektedir. Adres: Söğütözü Cad.No: 43, Söğütözü Tel:

6 YARIŞMA HACIBEKTAŞ BELEDİYESİ ŞİİR VE ÖYKÜ YARIŞMASI Ağustos 2011 tarihleri arasında düzenlenecek Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen kısa öykü ve şiir yarışmalarına son başvuru tarihi 24 Haziran YILIN GENÇ TASARIM VE MODA GİRİŞİMCİLERİ YARIŞMALARI Tasarım ve moda alanında faaliyet gösteren genç girişimciler "British Council Yılın Genç Girişimcisi" ödülü için yarışıyor. Kazananlar Britanya'da tüm dünyadan meslektaşları ile buluşacak ve Türkiye'yi Uluslararası Girişimci Yarışması nda temsil edecek. İki farklı alanda gerçekleşen yarışmalar, çalıştığı alanda liderlik iddiası olan ve girişimcilik ruhu taşıyan yaşları arasında, sektöründe tecrübe sahibi genç girişimcilerin katılımına açıktır. Yarışma için 17 Haziran 2011 tarihine kadar sayfasında yarışmak istediğiniz sektör ile ilgili başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. KİTAP DÜNYASI İSTANBUL U ANLAMAK Turgut Cansever Timaş Yayınları Dünyada, Ağa Han Mimarlık Ödülü nü üç kez alan tek mimar olan Turgut Cansever in İstanbul a ilişkin derinlikli görüşleri bu kitapta toplandı. Kendine özgü düşünme sistemini yine kendine özgü bir sesle dile getiren yazar, İslam mimarlık mirası içinde İstanbul u, Boğaziçi ni, Haliç meselesini, bahçe kültürünü, tarihî yarımadanın yüz yüze kaldığı meseleleri ve bu eşsiz şehre ilişkin pek çok konuyu yıllardır gündeme taşıdı, çözümler sundu. Bütün bu çalışmalar, İstanbul u Anlamak ta bir araya geliyor. Kitap, İstanbul un geçmişinden yola çıkarak bugününe ve geleceğine ışık tutmakta. TANINMAYAN BÜYÜK ÇAĞ Prof. Dr. Fuat Sezgin Timaş Yayınları Kitapta, İslam dünyasının bilim ve teknoloji alanlarında insanlığın gelişmesine yaptığı katkılar incelemekte, bilim tarihi için yeni bir bakış açısına kapı aralanmaktadır. Eser, dünya bilim tarihinde İslam biliminin oynadığı rolü çeşitli örneklerle ele alırken İslam dünyasına bilim alanındaki büyük başarılarını hatırlatmakta. GENEL BİLGİLER AB'DEN YENİ HİBE PROGRAMI Programa başvurular, en geç 29 Temmuz 2011 tarihine kadar Avrupa Komisyonu na hem elektronik ortamda, hem de posta yoluyla ulaştırılabilir. Detaylı bilgiye https://webgate.ec.europa.eu/swim adresinden ulaşabilirsiniz.

7 ÖZLÜ SÖZLER *Acele edeceksen yavaşça acele et. *Üzülmek, yarının sıkıntısından bir şey eksiltmez, sadece bugünün gücünü tüketir. *Dünyanın gördüğü her büyük başarı,önce bir hayaldi. En büyük çınar bir tohumdu, en büyük kuş bir yumurtada gizliydi. *Kaçınamadığınız şeyleri ağırlayın. *İstemek "İstiyorum" demek değildir, harekete geçmektir. *Ölümün bizi nerede beklediği belli değil; İyisi mi biz onu her yerde bekleyelim. *Ağaç doğrulmadan gölgesi nasıl doğrulabilir? Amerikan Atasözü A.J. Cronin Allen Çin Atasözü A. Maurrois Montaigne İmam-ı Gazali ÖZEL GÜNLER Uluslararası Çatışma Kurbanı Masum Çocuklar Günü Dünya Çevre Günü Dünya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü 4 Haziran 5 Haziran 12 Haziran TARİHTE BU HAFTA 6 Haziran İhtiyarlık Sigortası'nın Kabulü (1949). 7 Haziran Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü'nün Kuruluşu (1920). 8 Haziran T.C. Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü'nün Kuruluşu (1949). 9 Haziran Ulusal Deprem Konseyi Kuruldu (2000). 11 Haziran Kızılay'ın Kuruluşu (1868). ANADOLU TURİZM İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ Bu bülten ATİD üyelerini bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Bültendeki etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi, ilgili kurum ve kuruluşlardan temin edilebilir. ATİD Bülteni nde yer almasını istediğiniz haberleri adresine gönderebilirsiniz. Kaynak: 1- H.Yılmaz ÇAĞLAYAN, Ankara da Bu Hafta, Hazine Müsteşarlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği Bülteni 2- Hürriyet Gazetesi 3- İnternet Ortamında Çeşitli Kurum ve Kuruluşlar

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 04-10 Nisan 2011 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 FUAR MOBİLYA DEKORASYON 2011 FUARI Fuar, 6-10.04.2011 tarihleri arasında Altınpark ANFA Fuar

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 6-12 Aralık 2010 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 ZZ TURİZM Sheraton Hotel & Convention Center Ankara 6-12 Aralık 2010 Etkinlik Programı Servier

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 24-30 Eylül 2012 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 FESTiVAL NALLIHAN'DA YÜRÜYÜŞ FESTİVALİ 29 Eylül 2012 Saat: 10.00 Yer: Nallıhan Ayhan Sümer

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 31 Ekim-06 Kasım 2011 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 KONSER GÖSTERİ ATATÜRK'Ü ANMA KONSERİ 3-4 Kasım 2011 Saat: 20.00 Şef : Stefan Asbury Yer:

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 24-30 Ocak 2011 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 EĞLENCE 25 OCAK SALI-45 likler KARAOKE VE ASSOLİST SENSİN canlı orkestra, mikrofon elimizde

Detaylı

Sayı: 2010/95 Konu: Ankara da Haftanın Etkinlikleri Bülteni. 30 Mart 2010. Değerli Üyemiz,

Sayı: 2010/95 Konu: Ankara da Haftanın Etkinlikleri Bülteni. 30 Mart 2010. Değerli Üyemiz, Sayı: 2010/95 Konu: Ankara da Haftanın Etkinlikleri Bülteni 30 Mart 2010 Değerli Üyemiz, Siz Değerli Üyelerimizi bilgilendirmek amacıyla, Ankara da gerçekleştirilecek olan etkinlikleri (fuar, sergi, sinema,

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 28 Ocak-03 Şubat 2013 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 FE OTEL ETKİNLİKLERİ SWISSÔTEL ANKARA DA YEMEK KURSLARI ANKARA, Ocak 2013 Swissôtel Ankara,

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 27 Ağustos-02 Eylül 2012 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 KONSER GÖSTERİ ANKARA LATİN DANS GECESİ 30 Ağustos 2012 Tel: 284 29 25 Yer: Tepe Prime

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 9-15 Ocak 2012 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 KONSER GÖSTERİ CUMHURBAŞKANLIĞI SENFONİ ORKESTRASI KONSERİ *PERİYODİK KONSER 12-13 Ocak 2012

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 13-19 Eylül 2010 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ EĞLENCE YAZA VEDA BARBEKÜ PARTİSİ Türk-Amerikan Derneği tarafından her yıl Eylül ayında düzenlenen müzik

Detaylı

HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜŞAVİRLİĞİ

HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜŞAVİRLİĞİ HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜŞAVİRLİĞİ SAYI:457 ANKARA DA BU HAFTA 28 Ocak-3 Şubat 2013 KONSER GÖSTERİ DEVLET OPERA VE BALESİ Tel: 229 76 25 KARYAĞDI HATUN (Opera) 28 Ocak-2 Şubat 2013

Detaylı

bülten TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI Sayın Velilerimiz,

bülten TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI Sayın Velilerimiz, Yıl: 2012 Sayı: 1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI bülten Sayın Velilerimiz, TED Ankara Koleji olarak 2011-2012 öğretim yılında 80. yılımızı kutlamanın gururunu yaşıyoruz. TED Ankara Koleji ailesinin birer

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 30 Nisan-06 Mayıs2012 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 KONSER GÖSTERİ ANKARA DEVLET ÇOKSESLİ MÜZİK KOROSU 3 Mayıs 2012 Saat: 20.00 4 Mayıs 2012

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 25 Haziran-01 Temmuz 2012 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 KONSER GÖSTERİ FRANSA NIN POPÜLER MÜZİSYENİ ZAZ KONSERİ 30 Haziran 2012 Saat: 19.30

Detaylı

TAD DÜNYA ASTRONOMİ YILI

TAD DÜNYA ASTRONOMİ YILI TAD DÜNYA ASTRONOMİ YILI 2009 Dünya Astronomi Yılı na Hoşgeldiniz! En eski bilim dallarından biri olan Astronomi, insanlık üzerinde derin etkiler bırakıyor. Bu alanda son yıllarda büyük adımlar atıldı.

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 30 Eylül- 06 Ekim 2013 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 FE FUAR MODEV 2013-ULUSLARARASI MOBİLYA DEKORASYON VE TEKSTİL FUARI 2-6 Ekim 2013 Yer:

Detaylı

Baskandan YENİ YIL, YENİ UMUT, YENİ BAŞLANGIÇ

Baskandan YENİ YIL, YENİ UMUT, YENİ BAŞLANGIÇ Baskandan YENİ YIL, YENİ UMUT, YENİ BAŞLANGIÇ 2012 yılını geride bırakıp yepyeni umutlarla 2013 e giriyoruz. Her yeni yıl yeni bir ümit, yeni bir başlangıçtır. 2013 yılının başta Beyoğlulu hemşehrilerim

Detaylı

àbaşkentliler Prof. Dr. Mehmet Haberal İçin Yürüdü

àbaşkentliler Prof. Dr. Mehmet Haberal İçin Yürüdü MAYIS 2013 SAYI: 2 àbaşkentliler Prof. Dr. Mehmet Haberal İçin Yürüdü Başkent Üniversitesi akademisyenleri ve idari görevlileri ile öğrencileri, bundan tam 4 yıl önce gözaltına alınan ve ardından da tutuklu

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 2-8 Ağustos 2010 ği ile Yardım Et parçası eşlik ediyor. ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ TURİZM HAMAMÖNÜ NDE FAYTON SEFASI Bir zamanlar sokaklarında fayton

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 08-14 Temmuz 2013 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 FE KONSER ETKİNLİK CEM ADRİAN KONSERİ 11 Temmuz 2013 Saat: 22.30 Yer: If Performance Hall

Detaylı

ETKİNLİKLER DOSYA ( Yükseköğretimde Yeniden Yapılanma) GÜNDEM (Engelli Üniversiteli Olmak) ERASMUS KARİYER KULÜPLER BİLİM VE FELSEFE SOSYAL

ETKİNLİKLER DOSYA ( Yükseköğretimde Yeniden Yapılanma) GÜNDEM (Engelli Üniversiteli Olmak) ERASMUS KARİYER KULÜPLER BİLİM VE FELSEFE SOSYAL ETKİNLİKLER DOSYA ( Yükseköğretimde Yeniden Yapılanma) GÜNDEM (Engelli Üniversiteli Olmak) ERASMUS KARİYER KULÜPLER BİLİM VE FELSEFE SOSYAL SORUMLULUK ÇevreciyİZ YerelİZ SektörİZ KÜLTÜR SANAT 10 Merhaba

Detaylı

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ

ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10-16 Aralık 2012 ANKARA DA HAFTANIN ETKİNLİKLERİ BÜLTENİ 10 Ekim 2010 FE FUAR -FESTİVAL MİCKEY'NİN MÜZİK FESTİVALİ Mickey Mouse ve arkadaşları, bu gösteride Küçük

Detaylı

à Başkent Üniversitesi Anadolu Osb Polikliniği Açıldı à Bilimin Işığı, Astana da Parladı

à Başkent Üniversitesi Anadolu Osb Polikliniği Açıldı à Bilimin Işığı, Astana da Parladı 15 2015 à Bilimin Işığı, Astana da Parladı Türkiye ve Dünya da bir çok ilkin altına imza atmış olan isim; Prof. Dr. Mehmet Haberal ın 14 Aralık 2014 de kurduğu Türk Dünyası Transplantasyon Derneği nin,

Detaylı