Indermo Laboratuvarları, S.L. İspanya'da profesyonel kozmetik en yenilikçi üretim şirketlerinden biridir.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Indermo Laboratuvarları, S.L. İspanya'da profesyonel kozmetik en yenilikçi üretim şirketlerinden biridir."

Transkript

1 CORONA Tarihçe Şirketler-Laboratuvarlar Indermo Laboratuvarları, S.L. İspanya'da profesyonel kozmetik en yenilikçi üretim şirketlerinden biridir. Firmamız 1985 yılında kurulmuştur ve o zamandan beri kendini geliştirmiş ve ilaç endüstrisi için kozmetik formülasyonlar üretmiştir. 170 Farklı formülasyonları ve 300'den fazla başvuruları, tüm Avrupa, Amerika (ABD) ve Japonya mevzuatına uyarlayarak üretmekteyiz. Üretim, doldurma ve kurutma iyi kozmetik uygulamaların standartlarına göre denetlenir ve kontrol edilir.

2 Corona' nın, yanı sıra bizim ürettiğimiz diğer markalar: MEDIFEET, ayak bakımı; ayak hastalıkları tedavileri, LAXERSOFT; epilasyon, lazer ürünleri Yoğun olarak, ilk kez bitkisel ve denizsel içerikleri bir arada Corona de Oro üretmiştir. Yüksek kalitede sinerjik etkilerle cildin sağlığına, güzelliğine kavuşmasını gözle görülür şekilde ispatlanmıştır. Anti-aging özel bakımlarla benzersiz sonuçlar sunmuştur. Cildin ihtiyaç duyduğu doğal aktif maddeleri bünyesinde ihtiva eden corona deoro kaliteli ince yapısı ile cildin derinliklerine nüfuz ederek cildin ihtiyacı olan yapılanma ve yenilenmeği en iyi şekilde sağlar. Her kadın şımartılmak ister. Güzelliğinin, gençliğinin bitmemesini ister. Corona nın tek hedefi cilt güzelliğinin ve sağlığının kalıcılığının uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.

3 Corona Artic Secrets Kuzey denizinin sırları Artic Secrets Gençleştirici ARCTİC SECRETS doğal kozmetiğin ve biyoteknolojinin mükemmel bir birleşimidir. Zeki ürün olarak adlandırılan bu kozmetik cildin yıpranmış bölgelerine taşıyıcı proteinler aracılığı ile onarıcı maddeleri taşır. Kuzey buz denizinden ve antartic kıtasından gelen yosunlar ve bitkilerden elde edilen aktive edici, nemlendirici, koruyucu ve yenileyici bileşenler ile bu işlem tamamlanır.

4

5 Corona Specific Creams Corona Specific Creams Her cilt tipine uygun, her türlü soruna çözüm sunabilecek, cildi aktive edici, yenileyici, özel kremlerdir.

6 Corona Firming Face Complex Corona nın bu ürünü cilt için çok gerekli olan fakat vücut tarafından sentezlenemeyen aminoasitleri içerir. Oldukça yüksek konsantrasyonlarda olan bu minoasitler, deride hücresel solunumu arttırıcı etki gösterir, deriyi oksijenlendirir. Cilde elastikiyet kazandırır ve nemlendirir. Cildin daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm almasını sağlar. Sağlıklı bir cilde kavuşmasını sağlayarak cildi gençleştirir.

7 Corona Whiteness Corona Whiteness System CORONA nın bu bakım serisi güneşten, hamilelikten ve stresten kaynaklanan cilt lekelerini ortadan kaldırır. Ayrıca Işığa bağlı kırışıklık oluşumu ve cildin erken yaşlanma belirtilerini de yok eder.

8 Corona Anticellulite and Firming Treatment Profesyonel, Selülit, İncelme ve Sıkılaştırma Vücut Bakımları Corona nın selülit gidericisi ile birkaç seansta kolay ve rahat bir şekilde güzellik uzmanı, cildin portakal kabuğu görüntüsünü iyileştirmede, selüloitle mücadelede ve bazı kiloların giderilmesinde yardımcı olur. Sıkılaştırıcı tedavisi ile cildin dokusunun sıkılığı sağlanır ve daha atletik bir görünüme girmenizi sağlar. Devamlı kullanımı ise cildin dokularının sarkmasını engeller.

9 Corona Corepil Line

10 Corepil Line Post Depilation Treatment ACID CREAM 200ml. HAIR INHIBITOR 10x10ml. INHIVELL SHOCK 3x10 ml. POST DEPILATION OIL 500ml. POST DEPILATION LOTION 500ml. TUY GECIKTIRICI İçeriğinde bulunan Papaya bitkisinin proteolitik özelliği sayesinde tüylerin yapısı zayıflatır. A, C, D ve E vitaminlerini içerir. Her uygulamadan sonra daha güçsüz olmalarını sağlar. Depilasyon sonrası en hassas ciltleri bile rahatlatabilen antiseptik özelliğe sahiptir. Egzamalı ciltleri tedavi eder. Depilasyon sonrası tahrişi, kızanklığı ve kanamayı önler. INHI-VELL SHOCK İçerisinde bulunan Soya Glisin. Meyankökü gibi maddelerle kılların zayıflatılmasında oldukça etkili ve tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılabilen antiseptik ve kanamayı durdurucu solisyondur. Depilasyon sonrası tüylerin çıkmasını geciktirir, kanamayı önler. POST DEPILATION LOTION İçerisinde bulunan Glycyrrhizza Glabra, Papaya gibi maddelerle depilasyon sonrasında cildi dezenfekte eder, kanamayı durdurur, iltihabı önler. rahatlatır, nemlendirir, yumuşatır ve tazelik hissi verir. Oluşabilecek kızarıklığı giderir. POST DEPILATION OIL İçerisinde bulunan Ciclomethicone, Vazelin gibi maddelerle depilasyon sonrası arta kalan maddelerden anndırır. Aynı zamanda dezenfekte eder, kanamayı durdurur. rahatlatır, nemlendirir, yumuşatır ve cilde tazelik hissi verir. Oluşabilecek kızarıklığı giderir. CREMA ACIDA İçerisinde bulunan Portakal Özü, Borik Asit gibi maddelerle epilasyon sonrası ve güneşlenme sonrası uygulanan, herhangi bir tahriş sonrası kızarıklığı gideren antiseptik kremdir. Her cilt tarafından rahatlıkla uygulanabilir. Cildi onarır ve dinlendirir.

11 Corona Dry Skin Line CORONA nın bu bakım serisi, içeriğinde bulunan denizsel ve bitkisel ekstraktlar sayesinde kuru ciltlerde meydana gelebilecek sorunları cildi tahriş etmeden ortadan kaldırır. Cildin yağ ve nem seviyesinin normal düzeye çıkmasını sağlar. Kuru cildin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

12 Corona Eyes Lifting Eyes Lifting BLUE & GOLD Göz çevresi İçin Özel Bakım Eyes lifting ürünleri, en yeni kozmetik sistemi olan Bi-Gel teknolojisi ve aktif bileşiklerin çok özel kombinasyonu ile göz çevresi için komple bakım oluşturan ürünlerdir. EYES LIFTING BLUE gözaltı sarkmaları ve morlukları düzeltmek ve gözlere rahatlatıcı bir etki sağlamak amacıyla özel dokulu hafif bir serum formüle edilmiştir. Aynı zamanda sıkılaştırıcı etki gösterir.

13 EYES LIFTING GOLD fevkalade rahatlatıcı ve yumuşatıcı bir his veren aynı zamanda göz çevresindeki dokuları sıkılaştırıcı etki yapan, hafif, yağsız bir serumdur. Çizgileri yok eder. Daha genç bir görünüm sağlar.

14 Share on facebook Share on twitter Share on google Share on live More Sharing Services 0

15