LET ACCESS OPEN KASIM 2013 National Golf Kulübü, Belek

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "LET ACCESS OPEN 27 30 KASIM 2013 National Golf Kulübü, Belek"

Transkript

1 LET ACCESS OPEN KASIM 2013 National Golf Kulübü, Belek LET ACCESS SERIES LETAS Avrupa Bayanlar Golf Turu Avrupa Bayanlar Turuna erişim serisi olarak bilinen Let Access, seçkin genç amatör golfçülerin profesyonelliğe geçisini sağlayan önemli bir turnuvadır yılından beri seçkin amatörlerden oluşan birçok oyuncu uluslararası düzeyde oyununu geliştirmekte ve Ladies Europen Tour da oynamak için geçiş şansına sahip olmaktadırlar. Turnuvaya katılacak seçkin oyuncuların handikapları 2 ve daha iyi dereceye sahip oyunculardan oluşmaktadır. 8 ülkede oynanan13 ayaklı turnuvanın Türkiye ayağına 84 oyuncu katılacak olup, turnuva Kasım 2013 tarihlerinde Belek National Golf Kulübü nde gerçekleşecektir. Let Access serisinin organizatörlüğünü Mineks International üstlenmektedir.turnuvanın Golf Sahası National Golf Kulübü dür. NGC 1994 yılında 1065 dönümlük arazi üzerine kurulan Türkiye nin ilk şampiyonluk sahasıdır ve EPGA (European Professional Golfers Association) standartlarına uygundur. Sizin de bildiğiniz üzere 2008 senesinden itibaren 5 yıldır Ladies Europen Tour un oynandığı sahadır. PRO AM TURNUVASI Ana turnuvanın bir gün öncesine denk gelen Çarşamba gününde Pro-Am turnuvası düzenlenmektedir. Bu sene Pro-Am turnuvası 27 Kasım da gerçekleşecektir. Bu turnuvada en az 24 takım, en fazla 30 takım yarışacaktır. Her takımda 1 profesyonel ve sponsorlar tarafından belirlenecek 3 amatör oyuncu oynanacaktır. Pro-Am de iş ve cemiyet dünyasının yakından tanıdığı isimler yarışacak.

2 Pro-Am turnuvası ve akşamında organize edilen ödül töreni ve kokteyl, sponsorların halkla ilişkiler faaliyetlerini en üst düzeyde yürütmelerine olanak sağlayacaktır. PROGRAM 26 Kasım, Salı Resmi antrenman günü 27 Kasım, Çarşamba Pro Am Turnuvası 18:30 Pro-Am Ödül Töreni ve Kokteyl Prolonge & Hoşgeldiniz Kokteyli 28 Kasım, Perşembe Access Turkish Open Turnuvası Tur Karşılaşmaları 29 Kasım, Cuma Access Turkish Open Turnuvası Tur Karşılaşmaları 30 Kasım, Cumartesi Access Turkısh Open Turnuvası 2013 Final Karşılaşmaları ve Ödül Töreni ULUSLARARASI MEDYA TANITIMI * LETAS ın iletişim ajansı turnuva öncesi, süresi ve sonrasında basın bültenlerini hazırlayıp database inde yer alan yayın organlarına dağıtım yapıyor. Bu bültenler turnuvadan sonra da LET in websitesinde 1 sene boyunca yayınlanmaya devam ediyor. *LETAS hakkında dünya çapında yayın yapan yazılı basın listesi aşağıdaki gibidir: Almanya Bild Frankfurter Zeitung Golf Time Kronenzeitung Die Presse Der Standard Golf Week Avustralya Mercury Herald Sun Courier Mail Adelaide Advertiser Fransa AFP Le Monde L Equipe Golf European Journal de Golf İngiltere Press Assocation BBC sport Online Associated Press UK Golfer Lady Golfer

3 İngiltere(devam) Guardian The Times The Sunday Times The Daily Telegraph The Sunday Telegraph The Daily Mail The Sunday Mail Golf International Magazine İskoçya The Scotsman The Herald The Record The Mirror Bunkeered İrlanda Sunday İndependent Irish Times The Examiner Ladies Golf Times İspanya El Mundo El Pais Estadio Deportivo El Periodico Diario Sport İsveç Svensk Golf Expressen Sydsvenskan Dagens Nyheter Svenska Dagbladet Dagens Industri İtalya Gazetta della Sport La Republica Il Journale Carriere della Serra Norveç VG Afternposten Norsk Golf Norsk Telegrambyra Portekiz Mundo Golf

4 * Media Reporting aracılığı ile uluslararası günlük haber yükleme. *Turnuvaya dair haberler, turnuva öncesinde düzenlenen tanıtım çalışmaları ve turnuva sonrası yayınlanan haberler ile Hürriyet, Milliyet, Sabah, Akşam, Dünya, Posta, Cumhuriyet, Habertürk, Radikal gibi önemli gazeteler ve Tempo, Aktüel, Skylife, Hello!, Cosmopolitan gibi önemli yayınlarda yer alacaktır. *Ulusal TV kanalları turnuva yayını yapacaktır EURO İSİM VE ANA SPONSORLUK BEDELİ KARŞILIĞINDA: *Turnuva sponsor ismiyle anılacaktır (Sponsor Ismi) Ladies Access Open * Golf sahasında her biri 3 x 1 metre boyutunda 18 adet reklam panosu sergileme hakkı (Pano üretimi sponsora aittir). Panolar turnuva esnasında mümkün olan en yüksek televizyon görünürlüğü elde edilecek şekilde konumlandırılacaklar. * Sponsor un resmi logosu, turnuva ile bağlantılı her türlü yayında görünecek şekilde sergilenecektir. Bunlar arasında: Basın duyuruları, billboardlar, posterler, afişler, turnuva web sayfası, turnuva esnasında dağıtılacak olan turnuva puan tablosu, TV röportajları için hazırlanan arka plan çalışmalar v.b. yer almaktadır. * National Golf Kulübünde belirlenecek sabit bir noktada stand açma, ürünlerini ve hizmetlerini dilediği gibi tanıtabilme imkanına sahip olacaktır. * Sponsor, turnuvayı takip eden yıl boyunca kulüp binası çevresinde yerleri önceden tayin edilecek 3x1 metre boyutundaki panolarda reklamını sergileme hakkına sahip olacaktır. *Pro-Am Turnuvasında 15 adet takım kurma hakkına sahiptir. * Adına düzenlenecek turnuvanın davetiyeleri basma hakkına sahiptir. * İsim Sponsoru turnuva kupasını kendisi tasarlayabilir. (Bu durumda 2 kupa yapılacak olup bir tanesi kazananda diğeri NGC de sergilenecek) * Oyuncu ve davetlilerine hediye hazırlayıp,broşür dağıtma hakkına sahiptir.

5 Turnuvamızın firmanızın ilgisini çekeceği ve turnuva etkinliklerinde seçkin müşterilerinizi ve davetlilerinizi ağırlayabileceğiniz bir ortam sunabileceğimiz görüşündeyiz. Turnuva ile ilgili detaylı bilgilere adresinden ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü ek bilgi için yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız. Fatoş Olgun Mineks International GSM: