1. Aşama Kayıt Başlangıç Tarihi: 20 Ocak 2014 (Pazartesi, 10.30) Önemli Not! 1. Aşama: Kayıt için ÇDD İstanbul Şubesi ne gelmeniz gerekmektedir.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "1. Aşama Kayıt Başlangıç Tarihi: 20 Ocak 2014 (Pazartesi, 10.30) Önemli Not! 1. Aşama: Kayıt için ÇDD İstanbul Şubesi ne gelmeniz gerekmektedir."

Transkript

1 Değerli Katılımcımız, Çağdaş Drama Derneği İstanbul Şubesi bünyesinde 2014 Bahar döneminde açılması planlanan 1. aşamaların programı aşağıdaki çizelgededir. Kayıt süreci ile ilgili güncellenmiş bilgilere bu kılavuzdan ulaşabilirsiniz. Kayıt sürecinde aksaklık yaşamamanız için kılavuzun tümünü okumanızı tavsiye ederiz. Saygılarımızla. ÇDD İSTANBUL 1. Aşama Kayıt Başlangıç Tarihi: 20 Ocak 2014 (Pazartesi, 10.30) ÇALIŞMA SAATLERİMİZ Hafta İçi : / Cuma : KAPALI Hafta Sonu : / Önemli Not! 1. Aşama: Kayıt için ÇDD İstanbul Şubesi ne gelmeniz gerekmektedir. Başvuru kılavuzunu inceleyiniz!

2 2014 BAHAR DÖNEMİ ATÖLYE TAKVİMİ 1. AŞAMA ( Grup A) Başlangıç Tarihi Gün Başlangıç Saati Bitiş Saati Pazartesi AŞAMA ( Grup B) Başlangıç Tarihi Gün Başlangıç Saati Bitiş Saati Perşembe AŞAMA ( Grup C) Başlangıç Tarihi Gün Başlangıç Saati Bitiş Saati Pazar Aşama Kayıt Kılavuzu SIKÇA SORULAN SORULAR Birinci aşama atölyesine kayıt olmak istiyorum. Kayıt için istediğiniz evrak var mı? o Birinci aşama atölyesine kayıt olabilmeniz için aşağıdaki evrakları eksiksiz olarak tamamlamanız gerekmektedir. 1) Kimlik fotokopisi 2) 4 adet fotoğraf 3) Diploma fotokopisi / 15 gün içinde alınmış öğrenci belgesi aslı 4) Özgeçmiş 5) 1 adet Telli dosya, 4 adet şeffaf dosya. 6) Atölye başvuru formu ve Atölye Katılım Genel Şartları (kayıt esnasında doldurulacak) Atölyeleriniz için herhangi bir ücret ödeyecek miyim? o Atölye ücretlerimiz aşağıda belirtildiği gibi olup, aşama ücretinin tamamını havale yapabilir ya da kayıt esnasında kredi kartı / banka kartı ile tahsil edilir.

3 o Ödemeyi nasıl yapabilirim? A- Havale ile ödeme yapmak istiyorsak: 1. Havale için 20 Ocak Pazartesi günü saat dan itibaren arayıp, önce atölyenin uygunluk durumunu öğrenmeniz ve onay kodunu almanız; Onay kodunu aldıktan sonra iki saat içinde, atölye ücretinin tamamını aşağıda belirten hesap numaramıza yatırmanız: dekontunuzun, iletişim bilgilerinizin, kayıt olmak istediğiniz atölye bilgilerinin ve onay kodunun da yer aldığı iletinizi adresine e-posta ile göndermeniz; Kesin kayıt için belirtilen kayıt tarihi kapsamında sekretaryaya gelerek başvuru formunu imzalamanız, gerekli evrakları teslim etmeniz, "Gençlik Kulübü Ve Çağdaş Drama Derneği İktisadi İşletmesi İstanbul Şubesi Atölye Katılım Genel Şartları"nı imzalamanız gerekmektedir. Onay Kodu almadan havale yapmayalım! B- Kredi Kartı ile ödeme yapmak istiyorsak: 20 Ocak Pazartesi günü saat dan itibaren arayıp, önce atölyenin uygunluk durumunu öğrenmeniz ve onay kodunu almanız; Onay kodunu aldıktan sonra kesin kayıt için belirtilen kayıt tarihi kapsamında sekretaryaya gelerek başvuru formunu imzalamanız, gerekli evrakları teslim etmeniz, kredi kartı ile ödemenizi yapmış, "Gençlik Kulübü Ve Çağdaş Drama Derneği İktisadi İşletmesi İstanbul Şubesi Atölye Katılım Genel Şartları"nı imzalamanız gerekmektedir. o Gençlik Kulübü ve Çağdaş Drama Derneği İktisadi İşletmesi, önceden haber vermeksizin ödeme koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. ATÖLYE ÜCRETLERİMİZ Havale ve Diğer Kartlara (Tek Çekim) 1.Aşama: 500 TL Maximum (İki Taksit) ve Paraf Kartlara (Üç Taksit) 1.Aşama: 500 TL

4 Havale için: Hesap bilgilerimiz aşağıdaki gibidir. Türkiye İş Bankası Kanyon Şubesi (1235) Alıcı : Gençlik Kulübü ve Çağdaş Drama Derneği İktisadi İşletmesi İstanbul Şubesi Hesap No : Iban No : TR Eğitiminiz kaç aşamadan oluşuyor? o Yaratıcı Drama Eğitmenliği / Liderliği Sertifika Programı, toplam 320 saatlik bir eğitim olup; toplamda altı aşamadan oluşmaktadır. İlk dört kur 48'er saat; beşinci kur 60 saattir. Kayıtlar esnasında sizlere ayrıntılı bilgi verilecektir. Atölye oturumlarına katılamayacağımı öngördüğüm tarihler var. Programa devam zorunluluğu var mı? o Programa devam zorunluluğu vardır. Bir üst aşamaya geçebilmek için 48 saatlik aşamalarda fiilen en az 42 saat; 60 saatlik aşamalarda fiilen en az 51 saat devam etmeniz gerekmektedir. Aksi halde devamsızlıktan kaldığınız atölyeyi tekrar edersiniz. Kur tekrarı yaptığınız atölye için, güncel atölye ücretinin yarısını ödersiniz. Ayrıca, yok yazılmamanız için, oturum başlangıç ve bitiş saatlerine uymanız gerekmektedir. Ön kayıt, isim yazdırma vs. yaptırabilir miyim? o Atölyelerimize ön kayıt alınmamaktadır. Kayıt önceliği neye göre belirleniyor? o Tarafımızca duyurulacak istisnai haller dışında (önceki dönemlerden bekleyenlerin öncelikli kayda çağırılması vb.) kayıt önceliği bulunmamaktadır. o Atölye kontenjanları sınırlı olduğundan; kayıt için başvuran ilk 22 kişi atölyeye kayıt edilir. Uzaktan kayıt olabilir miyim? o Hızlandırılmış 1. Aşama gruplarında uzaktan kayıt almıyoruz. Kesin kayıt için ÇDD İstanbul Şubesi ne gelmeniz gerekmektedir ÇALIŞMA SAATLERİMİZ Hafta İçi : / Cuma : KAPALI Hafta Sonu : /

5 GENÇLİK KULUBÜ VE ÇAĞDAŞ DRAMA DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ ATÖLYE KATILIM GENEL ŞARTLARI 1. TARAFLAR ATÖLYE VEREN : GENÇLİK KULUBÜ VE ÇAĞDAŞ DRAMA DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ (Bundan sonra kısaca ÇDD İKTİŞ- İSTANBUL olarak anılacaktır.) Adres : Ahmediye Mh. Halk Cd. No:41/A Üsküdar İstanbul Telefon : Faks : KATILIMCI : Adres : Telefon : Gsm: (Katılımcı, iletişim bilgilerindeki değişikliği on beş gün içinde atölye verene bildirilmek zorundadır. Aksi halde bu kanallar üzerinden yapılan bildiriler katılımcıya iletildi sayılır) 2. KONU İş bu atölye katılım genel şartlarının konusunu.. - Tarihleri arasında ÇDD İKTİŞ-İSTANBUL tarafından düzenlenecek olan Yaratıcı Drama atölye programına katılım oluşturmaktadır. 3. GENEL ESASLAR 3.1- Katılımcının kaydolduğu atölye programı, ÇDD İKTİŞ-İSTANBUL tarafından 2 nolu maddede belirtilen tarihlerde gerçekleştirilecektir Katılımcı sayısının yirmi kişiden az olması halinde veya beklenmedik durumlarda (doğal afet, savaş, terör, yangın, su baskını; eğitmenin rahatsızlığı vb.) ÇDD İKTİŞ-İSTANBUL atölye programını, koşullara göre, önceden haber vermeksizin, Şube Yönetimi kararıyla değiştirme, erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir Atölyenin iptal edilmesi halinde katılım ücreti katılımcıya iade edilir. Atölyenin ertelenmesi halinde ise; katılımcının yazılı talebi doğrultusunda: ücretin iadesi veya bir sonraki atölye programına kaydı gerçekleştirilir. Talep iletildikten sonra değişiklik yapılamaz. Ücret iadesinde fatura aslının atölye verene geri verilmesi gerekmektedir. 4. ATÖLYE KATILIM KOŞULLARI 4.1- Katılımcının atölye programına katılabilmesi için reşit olması, lise mezunu olması ve Yaratıcı Drama atölye şartlarına haiz olması gerekmektedir. Katılımcından, bu şartları taşıdığına ilişkin aşağıdaki belgeler istenir: a) 4 (dört) adet vesikalık fotoğraf b) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi c ) Cv d) En son bitirilmiş eğitim kurumu diploma fotokopisi veya son 15 (on beş) gün içinde alınmış öğrenci belgesi. e) Atölye ücretinin ödendiğine dair banka dekontu (Ödemeyi banka aracılığıyla yapanlar için) f) Kayıt formu (Kurumda doldurulacak) g) Tamamlanan son kura ait katılım belgesi fotokopisi (Üst kurlara devam için.)

6 4.2- Katılımcıların ilgili programlara devamlılığı temel esastır. 48 (kırk sekiz) saatlik kurlarda fiilen en az 42 (kırk iki) saat; 60 (altmış) saatlik kurlarda fiilen en az 51 (elli bir) saat devam edilmemesi durumunda katılımcı devamsızlıktan kalmış sayılır; katılım belgesi düzenlenmez. Ders başlangıç saatinden sonra derse giren; ders bitiş saatinden önce dersten ayrılan katılımcı veya derse hiç gelmeyen katılımcı yok yazılır. Katılımcı, devamsızlıktan kalması durumunda da atölye katılım ücretini ödemekle yükümlüdür Devamsızlıktan kalan katılımcı, bir üst kura geçebilmek için kaldığı kuru tekrar etmek zorundadır. Kur tekrarı yapmak zorunda kalan katılımcı, tekrar ettiği kur ücretinin yüzde ellisini öder Atölye programına iki yıl veya daha fazla süre ara veren katılımcı, son aldığı kuru ücret ödemeden tekrar eder. Bu sürenin üç seneyi aşması halinde güncel atölye ücretinin yarısı tahsil edilir. 5. ÜCRET 5.1- Atölye katılım bedeli kayıt esnasında ve tek seferde ödenir. Ödemeler banka havalesi, eft ya da kredi kartı / banka kartı ile yapılır. Atölye veren güncel atölye ücretine, ilan edeceği oranlarda vade farkı ekleyerek, anlaşmalı banka kartlarına taksit yapabilir Katılımcının kesin kaydı; atölye ücreti ödendikten ve 4.1 nolu maddedeki belgeler eksiksiz getirildikten sonra yapılır Atölye ücretinin bankaya havale/eft edilmesinde doğabilecek her türlü masraf katılımcıya aittir. 6. KAYIT SİLME ve ÜCRET İADESİ Katılımcının atölye programına katılması temel esastır. Ancak, zorunlu bir sebeple kayıt sildirmek isteyen katılımcının, atölye başlangıç tarihinden en geç 7 (yedi) iş günü önce ÇDD İKTİŞ- İSTANBUL a yazılı müracaatı gereklidir. Atölyeye katılmamayı gerektiren nedenin atölye verene, atölye başlangıç tarihinden en geç 7 (yedi) iş günü önce yazılı olarak bildirilmesi halinde ve fatura aslının iade edilmesi şartıyla katılım ücreti iade edilir. Şayet, katılımcı tarafından bildirimde bu süreye riayet edilmez ve fatura aslı iade edilmezse katılımcıya ücret iadesi yapılmaz ve kayıt başka bir atölye programına aktarılmaz. 7. YETKİ İş bu sözleşmeden kaynaklanabilecek ihtilaflarda, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri, bu değerin üzerindeki ihtilaflarda Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Tüketici Mahkemesi bulunamayan yerlerde Asliye Hukuk Mahkemeleri yetkilidir. İş bu atölye katılım genel şartları, / / 2014 tarihinde okunup karşılıklı mutabakatla, 2 (iki) sayfa ve 2 (iki) nüsha olarak imza altına alınmıştır. ATÖLYE VEREN KATILIMCI TC Kimlik No : İsim : Soyisim: İmza :

1. Aşama Kayıt Başlangıç Tarihi: 20 Ağustos 2015 (Perşembe - 10.30) Önemli Not! Kesin Kayıt için Başvuru Kılavuzunu İnceleyiniz!

1. Aşama Kayıt Başlangıç Tarihi: 20 Ağustos 2015 (Perşembe - 10.30) Önemli Not! Kesin Kayıt için Başvuru Kılavuzunu İnceleyiniz! Değerli Katılımcımız, Çağdaş Drama Derneği İstanbul Şubesi bünyesinde 2015 Güz döneminde açılması planlanan 1. aşamaların programı aşağıdaki çizelgededir. Kayıt süreci ile ilgili güncellenmiş bilgilere

Detaylı

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2014 2015 EĞİTİM YILI ANAOKULU 2011 DOĞUMLULAR (01.01.2011-31.03.2011 DOĞUM ARALIĞI)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2014 2015 EĞİTİM YILI ANAOKULU 2011 DOĞUMLULAR (01.01.2011-31.03.2011 DOĞUM ARALIĞI) TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2014 2015 EĞİTİM YILI ANAOKULU 2011 DOĞUMLULAR (01.01.2011-31.03.2011 DOĞUM ARALIĞI) E-BAŞVURU KILAVUZU 2014/ANKARA TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ANAOKULUNA

Detaylı

İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İLANI

İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İLANI İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İLANI Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüzce aşağıda gösterilen bilgiler ve Aktif İşgücü Hizmetleri Yönetmeliği nde yer alan belgelere uygun olarak işbaşı eğitim programı

Detaylı

DENİZLİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI

DENİZLİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI DENİZLİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI 1- HEDEF KİTLE ve AMAÇ: İl Müdürlüğümüz tarafından katılımcıların, mesleki deneyim kazanmasını sağlayacak alanlarda düzenlenir. 2- GENEL

Detaylı

SİİRT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI

SİİRT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI SİİRT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI 1- HEDEF KİTLE ve AMAÇ: İl Müdürlüğümüz tarafından katılımcıların, mesleki deneyim kazanmasını sağlayacak alanlarda düzenlenir. 2- GENEL ESASLAR:

Detaylı

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BATI AVRUPA PROGRAMI KAYIT BAŞVURU KILAVUZU

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BATI AVRUPA PROGRAMI KAYIT BAŞVURU KILAVUZU T.C. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BATI AVRUPA PROGRAMI KAYIT BAŞVURU KILAVUZU KÖLN 2009 İÇİNDEKİLER Sayfa No I. BÖLÜM GENEL BİLGİLER...1-6 1. Açıköğretim Lisesi

Detaylı

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2013 2014 EĞİTİM YILI ANAOKULU 2010 DOĞUMLULAR (01.01.2010-31.03.2010) E-BAŞVURU KILAVUZU 2013/ANKARA

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2013 2014 EĞİTİM YILI ANAOKULU 2010 DOĞUMLULAR (01.01.2010-31.03.2010) E-BAŞVURU KILAVUZU 2013/ANKARA TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2013 2014 EĞİTİM YILI ANAOKULU 2010 DOĞUMLULAR (01.01.2010-31.03.2010) E-BAŞVURU KILAVUZU 2013/ANKARA TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ANAOKULUNA 2013 2014

Detaylı

İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ SÖZLEŞMESİ (Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi) Madde 1- Taraflar. 1.1. Satıcı

İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ SÖZLEŞMESİ (Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi) Madde 1- Taraflar. 1.1. Satıcı İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ SÖZLEŞMESİ (Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi) Madde 1- Taraflar 1.1. Satıcı Adı : Firma Ekipmanları Taner Kaya (Bundan sonra www.firmaekipmanlari.com / SATICI olarak anılacaktır)

Detaylı

İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İLANI

İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İLANI İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İLANI Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüzce aşağıda gösterilen bilgiler ve Aktif İşgücü Hizmetleri Yönetmeliği nde yer alan belgelere uygun olarak işbaşı eğitim programı

Detaylı

T.C. TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AĞRI ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI KATILIMCI İLANI

T.C. TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AĞRI ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI KATILIMCI İLANI T.C. TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AĞRI ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI KATILIMCI İLANI İl Müdürlüğümüz hizmet alanında faaliyet gösteren ve yürürlükteki mevzuatta belirtilen

Detaylı

DENİZLİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI

DENİZLİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI DENİZLİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI 1- HEDEF KİTLE ve AMAÇ: İl Müdürlüğümüz tarafından katılımcıların, mesleki deneyim kazanmasını sağlayacak alanlarda düzenlenir. 2- GENEL

Detaylı

GAZİ ÜNİVERSİTESİ GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

GAZİ ÜNİVERSİTESİ GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA EĞİTİM GÖREN ÜNİVERSİTEMİZ ÖĞRENCİLERİ VE MEZUNLAR İÇİN (GAZİ ÜNİVERSİTESİ VE DİĞER ÜNİVERSİTELER) PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA

Detaylı

2)İşveren ile katılımcı arasında imzalanacak sözleşme ve İl Müdürlüğümüzün onay vermesi durumunda geçerlilik kazanacaktır.

2)İşveren ile katılımcı arasında imzalanacak sözleşme ve İl Müdürlüğümüzün onay vermesi durumunda geçerlilik kazanacaktır. TRABZON ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI 1-İşverenden İstenen Belgeler: a) Talep dilekçesi (EK-1) b) İşveren taahhütnamesi (EK-20), c) Ön Talep Formu (EK-35), d) İşveren türüne

Detaylı

TEKNOGİRİŞİM SERMAYESİ DESTEĞİ UYGULAMA USUL VE ESASLARI

TEKNOGİRİŞİM SERMAYESİ DESTEĞİ UYGULAMA USUL VE ESASLARI TEKNOGİRİŞİM SERMAYESİ DESTEĞİ UYGULAMA USUL VE ESASLARI 1 RT: 20/12/2012 TEKNOGİRİŞİM SERMAYESİ DESTEĞİ UYGULAMA USUL VE ESASLARI BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1- (1) Bu uygulama

Detaylı

İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İLANI

İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İLANI İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İLANI BİNGÖL ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İl Müdürlüğümüzce İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Kurumumuza kayıtlı işsizlerin mesleki yeterliliklerini geliştirebilecekleri İşbaşı

Detaylı

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI SIKÇA SORULAN SORULAR KONU BAŞLIKLARI

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI SIKÇA SORULAN SORULAR KONU BAŞLIKLARI TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI SIKÇA SORULAN SORULAR KONU BAŞLIKLARI A-) YENİ KAYIT İŞLEMLERİ (LİSANS VE ÖNLİSANS) 1- ÖSYM Yerleşen Adayların Kayıt İşlemleri Nasıl yapılır? Üniversitemiz

Detaylı

UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ HİZMET ALIM İLANI

UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ HİZMET ALIM İLANI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ HİZMET ALIM İLANI Uşak İl Müdürlüğümüzce Kuruma kayıtlı işsizlere yönelik olarak, kendi işini kurmalarına yardımcı olmak amacıyla 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 22/I bendi

Detaylı

Adı : Hi Tec Support Dış Ticaret LTD ŞTİ Adresi Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi H1 Caddesi 2. Pasaj

Adı : Hi Tec Support Dış Ticaret LTD ŞTİ Adresi Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi H1 Caddesi 2. Pasaj Madde 1- Taraflar 1.1. Satıcı Adı : Hi Tec Support Dış Ticaret LTD ŞTİ Adresi Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi H1 Caddesi 2. Pasaj No :108 Ataşehir- Istanbul TeleEmail : Tel: 0216 661 3313 E-Posta:

Detaylı

2015-2016 AKADEMİK YILI LİSANS KESİN KAYIT KİTAPÇIĞI

2015-2016 AKADEMİK YILI LİSANS KESİN KAYIT KİTAPÇIĞI 2015-2016 AKADEMİK YILI LİSANS KESİN KAYIT KİTAPÇIĞI "Sevgili Öğrencilerimiz, Üniversitemizi yeni kazandınız. Sizleri tebrik eder, başarılarınızın devamını dileriz. Kayıt sürecinin daha rahat geçmesi için

Detaylı

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ 2013 2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI II. DÖNEM YENİ KAYIT KILAVUZU

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ 2013 2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI II. DÖNEM YENİ KAYIT KILAVUZU AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ 2013 2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI II. DÖNEM YENİ KAYIT KILAVUZU (Kılavuzu mutlaka okuyunuz. Okumadan kayıt olmayınız.) Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Açık Öğretim Lisesi Şubat 2014,

Detaylı

GENEL BİLGİ KILAVUZU

GENEL BİLGİ KILAVUZU T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI T.C. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BATI AVRUPA PROGRAMI GENEL BİLGİ KILAVUZU Köln 2013 AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BATI AVRUPA PROGRAMI SINAV TARİHLERİ 2013-2014 ÖĞRETİM

Detaylı

OMÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ KONTENJANLARI PROGRAM BAŞVURABİLECEK BÖLÜM MEZUNLARI KONTENJANLAR

OMÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ KONTENJANLARI PROGRAM BAŞVURABİLECEK BÖLÜM MEZUNLARI KONTENJANLAR B.DİĞER ALANLAR A.MEB İN İHTİYAÇ DUYDUĞU ALANLAR T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI 2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI [KONTENJANLAR ve BAŞVURU ŞARTLARI]

Detaylı

Adı : Mesafeli Satış Sözleşmesi. Madde 1- Taraflar. 1.1. Satıcı. Adresi. TeleEmail : 1.2. Alıcı. Adı soyadı/tc.no Adresi Telefon E-mail

Adı : Mesafeli Satış Sözleşmesi. Madde 1- Taraflar. 1.1. Satıcı. Adresi. TeleEmail : 1.2. Alıcı. Adı soyadı/tc.no Adresi Telefon E-mail Mesafeli Satış Sözleşmesi Madde 1- Taraflar 1.1. Satıcı Adı : Adresi TeleEmail : 1.2. Alıcı Adı soyadı/tc.no Adresi Telefon E-mail Madde 2- Konu-Mesafeli Satış Sözleşmesi İşbu sözleşmenin konusu, ALICI

Detaylı

İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ 2012-2013 AKADEMİK YILI KAYIT KILAVUZU

İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ 2012-2013 AKADEMİK YILI KAYIT KILAVUZU İSTANBUL KEMERBURGAZ Sİ 2012-2013 AKADEMİK YILI KAYIT KILAVUZU Öğrenci İşleri Direktörlüğü Eylül 2012 2012-2013 AKADEMİK YILI LYS -KAYIT KILAVUZU www.kemerburgaz.edu.tr I. GİRİŞ 2012-LYS sonuçlarına göre

Detaylı

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi Mesafeli Satış Sözleşmesi Madde1- Taraflar 1.1. Satıcı Adı : Adresi TeleEmail : 1.2. Alıcı Adı soyadı/tc.no Adresi Telefon E-mail Madde 2- Konu İşbu sözleşmenin konusu, ALICI nın SATICI ya ait http://www

Detaylı

MOBİLTRON 2.(İKİNCİ) EL MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MOBİLTRON 2.(İKİNCİ) EL MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ MOBİLTRON 2.(İKİNCİ) EL MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ İşbu MOBİLTRON 2.(İKİNCİ) EL MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ (Bundan böyle SÖZLEŞME-2 olarak anılacaktır) ve Ekleri aşağıdaki koşullarda ve yalnızca mobiltron.com.tr

Detaylı

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi Mesafeli Satış Sözleşmesi Madde 1- Taraflar 1.1. Satıcı Adı Adresi : Bilgimedya Yazılım Servet TAŞ : Kiremithane Mah. 4413 Sok. Bolkan Apt. No:13 Akdeniz/Mersin Tele : 0 850 480 68 80 Email : info@bilgimedya.com.tr

Detaylı

EDİRNE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI

EDİRNE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI EDİRNE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI 1- PROGRAMIN AMACI: İşbaşı eğitim programı, Kuruma kayıtlı işsizlerin yine Kuruma kayıtlı işyerlerinde, daha önceden edindikleri teorik bilgileri

Detaylı

2015-2016 AKADEMİK YILI LİSANS EK KAYIT KİTAPÇIĞI

2015-2016 AKADEMİK YILI LİSANS EK KAYIT KİTAPÇIĞI 2015-2016 AKADEMİK YILI LİSANS EK KAYIT KİTAPÇIĞI Sevgili Öğrencilerimiz, Üniversitemizi yeni kazandınız. Sizleri tebrik eder, başarılarınızın devamını dileriz. Kayıt sürecinin daha rahat geçmesi için

Detaylı

KMK BİLGİ TEKNOLOJİ A.Ş MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

KMK BİLGİ TEKNOLOJİ A.Ş MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ KMK BİLGİ TEKNOLOJİ A.Ş MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ MADDE 1- Taraflar 1.1. Satıcı Ad, Soyad / Unvan E-mail :KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi : bilgi@kmk.net.tr Adres : DAP Royal Center Altayçeşme Mahallesi

Detaylı