Ben. https://www.linkedin.com/in/halilsoyler

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Ben. https://www.linkedin.com/in/halilsoyler"

Transkript

1 Facebook Reklamları

2 Ben https://www.linkedin.com/in/halilsoyler

3 Markalar

4 Facebook Bitti Mi? Hayır. Facebook kullanıcılarının %92 si birbirlerine «4 degrees of seperation» ile bağlı aylık bazda aktif kullanıcısı var. Kullanıcılar haber kaynaklarını günde ortalama 14 defa kontrol ediyorlar. Kullanıcıların büyük çoğunluğu gerçek isimleriyle oradalar.

5 Facebook Reklamlarına Giriş

6 Facebook Reklamlarına Giriş

7 Facebook Reklamlarına Giriş Haber Kaynağı (site ve mobil): Reklamınızı bir Facebook Sayfasıyla ilişkilendirdiğinizde, reklamınız site ve mobil Haber Kaynağı'nda çıkar ve böylece müşterilerinize nerede olurlarsa olsunlar erişebilirsiniz. Haber Kaynağı Facebook'un en ilgi çeken yeridir. Kullanıcıların %90'ı Haber Kaynaklarını günde en az bir kez okurken, %63'ü günde birkaç kez kontrol eder. Sağ sütun (sadece site): Reklam verme amacınız olarak internet sitenize daha fazla tıklama veya internet sitenizde daha fazla dönüşüm almayı seçtiğinizde, oluşturduğunuz reklamlar Facebook sitesinin sağ sütununda gösterilir.

8 Facebook Reklamlarına Giriş

9 Reklam Verme Amaçları İnternet Sitesine Tıklamalar İnternet Sitesi Dönüşümleri Sayfa Gönderisiyle Etkileşim Sayfa Beğenmeleri Uygulama Yüklemeleri Uygulamayla Etkileşim Teklif Alımları Etkinlik Yanıtları Video Görüntülemeleri

10 Internet Sitesine Tıklamalar Bu reklamlar insanların internet sitenizi ziyaret etmesini sağlar. Ekleyeceğiniz butonlarla daha etkili bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz: Şimdi Alışveriş Yap, Daha Fazla Bilgi Al, Kaydol, Şimdi Rezervasyon Yap veya İndir

11 Internet Sitesi Dönüşümleri İnternet Sitesine Tıklamalar reklam amacının bir ileri seviyesidir. Satış, üyelik ve iletişim bilgileri bırakma gibi dönüşlerimi takip etmek için internet sitenize koyacağınız bir piksel oluşturabilirsiniz.

12 Internet Sitesi Dönüşümleri

13 Sayfa Gönderisiyle Etkileşim 2012 ve 2013 yıllarında kaliteli içerikler için iyimser organik erişim oranı %16 ydı. Yani 1000 takipçiye sahip bir fan sayfasından iyi bir içerik paylaştığınızda en kötü ihtimalle 160 kişiye ulaşabiliyordunuz. Şu anda bu rakam %1-%2 civarında. Ve daha da düşecek. Kullanıcıların zaman tünelini çöpe dönüştürmekten alıkoymayı hedefleyen sosyal ağ bir yanda markaları daha çok görünmeleri için kaliteli içerik üretmeye zorlarken, reklam kozunu da iyi bir silah olarak kullanıyor.

14 Sayfa Gönderisiyle Etkileşim Gönderileri öne çıkardığınızda daha fazla insana erişirsiniz. Etkileşim, gönderinizin aldığı beğenmeleri, yorumları, paylaşımları ve fotoğraf görüntülemelerini içerebilir.

15 Sayfa Beğenmeleri İşletmeniz için önemli tüm kişilerle ilişki kurun.

16 Uygulama Reklamları Uygulama Yüklemeleri Reklamları: İnsanların mobil uygulamanızı yüklemesini sağlamak için kullanmalısınız. Uygulama Etkileşimleri Reklamları: Mobil uygulamanızda daha fazla hareket elde edin.

17 Teklif Alımları Mağazanızda insanların kullanabilecekleri indirimlerin veya diğer fırsatların tanıtımını yapın.

18 Teklif Alımları Volkswagen Türkiye nin örnek teklif alım reklamı:

19 Teklif Alımları Son aşamada adresimize bir geliyor.

20 Video Görüntülemeleri Geçtiğimiz 2 sene içinde, özellikle de mobil uygulamalarda, video kullanım ve izlenim oranı %532 artış gösteriyor. Her geçen gün gücü artan video içeriklerinin izlenim oranı TV de %2 düşüş, dijital platformlarda ise %267 artış göstermektedir. Özellikle geçtiğimiz Ağustos ayında 17 milyon içerik paylaşımı sağlayan ALS hastalığına farkındalık kazandırmak için çekilen Ice Bucket Challenge videoları da bu artışa büyük destek sağladı.

21 Video Görüntülemeleri Reklamınızda video kullanarak bir hikaye anlatın.

22 Reklam Yöneticisi

23 Reklam Yöneticisi

24 Power Editor

25 Power Editor Power Editor, özellikle büyük reklamverenler için oluşturulan ve reklamları toplu halde oluşturmak ve yönetmek için kullanılan bir araçtır. Power Editor, Excel gibi bir elektronik tablo uygulamasıyla birlikte çalışabilir. Reklamlarınızın ve kampanyalarınızın verilerini Excel elektronik tablolarına veya tablolarından kopyalayabilir ve yapıştırabilirsiniz. Büyük ölçekli olarak yüzlerce reklam oluşturmanız gerekmiyorsa, reklam oluşturma aracını kullanmalısınız.

26 Hedeflemeler Konum: Reklamınızın belirli ülkelerde, eyaletlerde, illerde ve posta kodlarında gösterilmesi için bir veya daha fazla ülkenin, eyaletin, ilin adını veya posta kodlarını girin. Tercihlerinizi istediğiniz kombinasyonlarda kullanabilirsiniz. Bir konum seçtikten sonra, o konumdan mesafe yarıçapın seçmek veya seçilen alanda bulunan bir konumu hedeflemenin dışında tutmak için sağ taraftaki oku kullanın. Yaş ve Cinsiyet: Reklamınızı ilginç bulacak kişilerin minimum ve maksimum yaşını seçin. Cinsiyet kısmında, sadece erkekleri veya sadece kadınları hedeflemek istemiyorsanız "Tümü"nü seçin. Bazı kişiler Facebook'ta cinsiyetlerini belirtmediği için, herkese erişmenin tek yolu "Tümü"nü seçmektir.

27 Hedeflemeler İlgi Alanları: Hedef kitlenize ilgi alanlarına göre erişin. Buna hedef kitlenizin zaman tünellerindeki ilgi alanları, beğendikleri Sayfalar veya söz konusu Sayfalarla veya kullandıkları uygulamalarla ilişkili anahtar sözcükler dahildir. Örneğin, İstanbul'da bir yoga atölyeniz varsa, Egzersiz ve Spor gibi terimler ve Yogayla ilgili son derece belirli terimler girebilirsiniz. Davranışlar: Hedef kitlenize, dijital hareketlerine, kullandıkları cihazlara, geçmiş alışverişlerine, satın alma niyetlerine ve seyahatlerine göre ulaşın. Eğitim Hedeflemesi Bağlantılar

28 Özel Hedef Kitle Kullanımı Özel Hedef Kitle, reklamverenlerin mevcut hedef kitlelerini Facebook'taki insanlar arasından bulabilmesini sağlayan bir reklam hedefleme seçeneğidir. E-posta adresleri, telefon numaraları, Facebook kullanıcı kimlikleri veya mobil reklamveren kimliklerini kullanarak da Özel Hedef Kitle oluşturabilirsiniz. Reklamlarınızla anlamlı bir kitleye ulaşabilmeniz için Özel Hedef Kitlelerinizde en az 1000 kişi olmalıdır. İlk kez Özel Hedef Kitle oluştururken, bunu reklam yöneticinizden yapmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

29 Benzer Hedef Kitle Kullanımı Benzer hedef kitleler, önemsediğiniz müşterilere benzedikleri için işletmenizle ilgilenme olasılığı yüksek olan yeni insanlara erişmenizi sağlar. Özel Hedef Kitleleri kullandığınızda, Özel Hedef Kitle listenize benzeyen kişileri hedefleyen bir benzer hedef kitle oluşturmayı seçebilirsiniz. Benzer hedef kitleler hayranlarınızı artırmak, sitenize kayıt olunmasını, Facebook dışında alışveriş yapılmasını veya kupon alınmasını sağlamak ve markanızın bilinirliğini artırmak için mevcut müşterilerinize benzeyen yeni insanlara erişmenize yardımcı olur. Benzer kitlenizde sadece bir ülkeden kişilerin bulunabileceğini lütfen unutmayın.

30 Web Sitesinden Gelen Kullanıcılar İnternet sitenizden Özel Hedef Kitle, reklamverenin internet sitesine yerleştirdiği Facebook pikselini kullanarak internet sitesini ziyaret eden kişilere Facebook'tan ulaşmayı sağlayan bir hedefleme seçeneğidir. Hedefli Facebook Reklamları ile ulaşmak istediğiniz müşteri gruplarını veya potansiyel müşterileri temsil eden bir internet sitenizden Özel Hedef Kitle oluşturabilirsiniz. Örneğin, internet sitenizi ziyaret eden ancak kayıt olmayan kişileri internet sitenizi tekrar ziyaret edip kaydolmaya teşvik etmek için o kişilere ulaşacak bir kampanya yayınlayabilirsiniz.

31 Facebook Pikseli Facebook Pikseli, reklamverenlerin internet sitesi Özel Hedef Kitlesi oluşturmak için internet sitesine ekleyebilecekleri bir JavaScript kodudur. İnsanlar kodun eklendiği bir internet sayfasını her açtıklarında piksel devreye girer. Reklamverenlerin internet sitesinde eylemde bulunan kişileri hedeflemelerine yardımcı olmak için, kod insanların internet sitesinde yaptıkları eylemler hakkındaki genel bilgileri hash ile şifrelenmiş olarak Facebook'a gönderir.

32 Bütçelendirme Bin Gösterim Başına Ücret (CPM): Bu teklif türü insanların reklamınızı görmelerini sağlamak için kullanılır. Tıklama Başına Ücret (CPC): Bu teklif türü insanların reklamınıza tıklamalarını sağlamak için kullanılır. Optimize bin gösterim başına ücret (ocpm): Bu teklif türü, reklamınızı eylemde bulunma olasılığı en yüksek olan kişilere göstermek için kullanılır. Örneğin, insanlar sayfanızı beğenerek veya bir bağlantıya tıklayarak eylemde bulunabilir. Eylem başına ücret (CPA): Kullanılabildiği durumlarda, bu teklif türü insanların reklamınızda eylemde bulunmalarını sağlamak için kullanılır. Örneğin, insanlar sayfanızı beğenerek veya bir bağlantıya tıklayarak eylemde bulunabilir.

33 Başarılı Bir Reklam İçin İpuçları Olabildiğince kısa metinler kullanın. Kullanıcıları yönlendirecek komutlar kullanın: Tıklayın, Formu Doldurun gibi. Haber Kaynağı'nda tavsiye edilen görsel en boy oranı: 4:3 Sağ sütun için tavsiye edilen görsel en boy oranı: 1.9:1 Görseliniz %20'den fazla yazı içeremez. Görselinizde ne kadar yazı olduğunu görmek için: https://www.facebook.com/ads/tools/text_overlay Reklamlarınızı sürekli takipte olun ve hedef kitlelerinizi optimize edin.

34 Teşekkürler.

A) ALT HESAP RAPORLAMA

A) ALT HESAP RAPORLAMA A) ALT HESAP RAPORLAMA MM ile yönettiğiniz alt hesaplardan birine girin; - Sayfanın sağ üst tarafında bulunan tarih aralığını Tüm zamanlar olarak değiştirin - Kampanyalar sekmesine girin - Anahtar kelimeler

Detaylı

Facebook Sayfaları ile Facebook'taki yerinizi alın

Facebook Sayfaları ile Facebook'taki yerinizi alın Sayfaları 1 Sayfaları ile 'taki yerinizi alın Sayfanız Her gün tüm dünyada milyonlarca kişi arkadaşlarıyla iletişim kurmak ve sevdikleri şeyleri paylaşmak için 'u ziyaret ediyor. Bu kılavuz, kuruluşların

Detaylı

Gelir Ortakları Platformu Hızlı Başlangıç Kılavuzu. Gelirortaklari.com Gelir Ortakları Ekibi

Gelir Ortakları Platformu Hızlı Başlangıç Kılavuzu. Gelirortaklari.com Gelir Ortakları Ekibi Gelir Ortakları Platformu Hızlı Başlangıç Kılavuzu Gelirortaklari.com Gelir Ortakları Ekibi Giriş Gelir Ortakları(GO) platformuna hoşgeldiniz. Bu platform üzerinden web sitenize uygun kampanyaları seçebilecek,

Detaylı

Sustainable Economic Development and ICT Sector Programme in the northern part of Cyprus EuropeAid/127043/C/SER/CY Dijital Pazarlama Eğitimi

Sustainable Economic Development and ICT Sector Programme in the northern part of Cyprus EuropeAid/127043/C/SER/CY Dijital Pazarlama Eğitimi Sustainable Economic Development and ICT Sector Programme in the northern part of Cyprus EuropeAid/127043/C/SER/CY 1 Dijital Pazarlama Eğitimi 2 Neden dijital pazarlama? Site tasarımında ve kampayanlarda

Detaylı

B2B PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

B2B PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ B2B PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİMİZ E*PAGE KATALOG REKLAM REKLAM YENİDEN HEDEFLEME NEWSLETTER ÖZEL E-POSTA 2 İÇİNDEKİLER İNTERNETTE SİZİ BULABİLMELERİNİ SAĞLAYIN 1. Günümüzde internet ortamında

Detaylı

Adwords Başvurusu yapmak

Adwords Başvurusu yapmak Google internete giren herkesin çok yakından tanıdığı bir sitedir. Ancak insanların çok büyük bir çoğunluğu Google ın sadece arama motoru özelliğini kullanır, çoğu ücretsiz olan diğer hizmetlerinden haberleri

Detaylı

İşletmenizi AdWords ile Büyütün. İpuçlarımızı uygulayın ve AdWords hesabınızın gelişimini izleyin

İşletmenizi AdWords ile Büyütün. İpuçlarımızı uygulayın ve AdWords hesabınızın gelişimini izleyin İşletmenizi AdWords ile Büyütün İpuçlarımızı uygulayın ve AdWords hesabınızın gelişimini izleyin İşletmenizi AdWords le büyütün kılavuzuna hoş geldiniz. Bu yardım kılavuzu, AdWords reklam kampanyalarınızı

Detaylı

Ekosistem nasıl çalışır? Hangi çarklar birbirini nasıl döndürür?

Ekosistem nasıl çalışır? Hangi çarklar birbirini nasıl döndürür? İÇİNDEKİLER Giriş...1 Programatik satın alma nedir, nasıl çalışır?...1 Ekosistem nasıl çalışır? Hangi çarklar birbirini nasıl döndürür?...1 Neden programatik?...3 Programatik Satın Alma Nasıl Başladı?...3

Detaylı

Google AdWords İnternet Reklamcılığı Erol ORHAN Google Adwords Yetkili Eğitim Merkezi ANT Eğitim ve Danışmanlık www.ant.com.tr

Google AdWords İnternet Reklamcılığı Erol ORHAN Google Adwords Yetkili Eğitim Merkezi ANT Eğitim ve Danışmanlık www.ant.com.tr Google AdWords İnternet Reklamcılığı Erol ORHAN Google Adwords Yetkili Eğitim Merkezi ANT Eğitim ve Danışmanlık www.ant.com.tr İçerik İnternet Reklamcılığı ve Yeni Pazarlama Trendleri Web sitenize daha

Detaylı

Görüntülü Reklamcılık neden önemlidir? Google Görüntülü Reklam Ağı. Önemlidir? MURATOLMEZ.COM

Görüntülü Reklamcılık neden önemlidir? Google Görüntülü Reklam Ağı. Önemlidir? MURATOLMEZ.COM Google Görüntülü Ağı. Görüntülü ü cılıkneden ede Önemlidir? Program. Neden çevrimiçi reklamcılık? Müşteri Satın Alma Döngüsü Neden? Doğru hedefleme seçeneklerini belirleme i i denetleme Çevrimiçi reklamcılık

Detaylı

Kullanıcıların Facebook Reklamlarına Tepkilerini Belirleyen Reklam Özellikleri

Kullanıcıların Facebook Reklamlarına Tepkilerini Belirleyen Reklam Özellikleri Uşak Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi 2014, 7/4 Kullanıcıların Facebook Reklamlarına Tepkilerini Belirleyen Reklam Özellikleri Özet Vesile ÇAKIR * Mehmet Sinan TAN ** Facebook halihazırda en popüler

Detaylı

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER Turizm Sektörüne Özel Mobil Çözümler Turizm Turizm sektöründe zamanı en verimli şekilde kullanmak, tur organizasyonlarını müşteriler için maksimum memnuniyete dönüştürmek

Detaylı

AdWords Reklam Metni Yazma Stratejileri

AdWords Reklam Metni Yazma Stratejileri AdWords Reklam Metni Yazma Stratejileri Genel Bakış İyi Bir Reklam Metni Nasıl Olmalı? Reklam Metninde Başlık ve Önemi Reklam Metni Yazma Stratejileri ve İstatistikler Reklam Uzantıları Mobil Reklam Metinleri

Detaylı

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr 1 İşinizi internete taşıma rehberi www.isinizinternette.com.tr 2 İnternete Hoş Geldiniz İşinizi internete taşıma rehberi, web sitesi hazırlamayı ve e-ticaret yapmayı kolaylıkla anlayabilmeniz için tasarlanmıştır.

Detaylı

www.verinetwork.com www.eozcelik.com

www.verinetwork.com www.eozcelik.com ADWORDS, SEO, YOUTUBE, SOSYAL MEDYA, NETWORK- PC BAKIM, WEB YAZILIM TASARIM www.verinetwork.com www.eozcelik.com Google Reklam Nedir? Dünyanın en ünlü ve lider arama motoru olan Google firmasının internet

Detaylı

Elektronik posta günümüzün en çok tercih edilen

Elektronik posta günümüzün en çok tercih edilen E-mail marketing Hedef kitleye ulaşmada birebir çözüm E-mail marketing doğru ve etkili kullanıldığında rakipsiz! Elektronik posta günümüzün en çok tercih edilen iletişim araçlarından biri. Herkesin kişisel

Detaylı

Dijital Pazarlamada Marka Yönetimi ve Sosyal Medyanın Etkileri

Dijital Pazarlamada Marka Yönetimi ve Sosyal Medyanın Etkileri Dijital Pazarlamada Marka Yönetimi ve Sosyal Medyanın Etkileri Muhammet Altındal 1 1 Marmara Üniversitesi, Gazetecilik Bölümü, Bilişim Yüksek Lisans, İstanbul muhammetaltindal@gmail.com Özet: Ekonomi,

Detaylı

Google AdWords Internet Reklamcılığı

Google AdWords Internet Reklamcılığı Google AdWords Internet Reklamcılığı Temel Bilgiler Konular AdWords e Genel Bakış Temel Prensipler Standart Hesap Oluşturma Standart Sürüm de Gezinti Başarı İçin Optimizasyon Performans Ölçümü AdWords

Detaylı

dijital manzara Pazarlamacının dijital reklamcılık kılavuzu

dijital manzara Pazarlamacının dijital reklamcılık kılavuzu dijital manzara Pazarlamacının dijital reklamcılık kılavuzu 1 PricewaterhouseCoopers (PWC) Global Entertainment & Media Outlook 2013 yılına kadar, küresel reklamcılık pastasındaki yeni tüketici davranışını

Detaylı

«Pek çok küçük şey, doğru reklamla devleşmiştir.» Mark Twain

«Pek çok küçük şey, doğru reklamla devleşmiştir.» Mark Twain Video Reklamlar «Pek çok küçük şey, doğru reklamla devleşmiştir.» Mark Twain 1 2 3 4 Türkiye deki Arama Türkiye Pazarında Arama Hacmi Türkiye de Beyazperde Nerede? Rakip Analizi, Yıllık Analiz YouTube

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Google Genç Ajanslar Akademisi Öğrenci Kılavuzu

Google Genç Ajanslar Akademisi Öğrenci Kılavuzu Google Genç Ajanslar Akademisi Öğrenci Kılavuzu Öğrenci Kılavuzu Merhaba! Bu yıl birincisini düzenlediğimiz Google Genç Ajanslar Akademisi ne gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Bu kılavuzun, program

Detaylı

21 Ocak 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni

21 Ocak 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni 21 Ocak 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni PayPal Online Ödeme Sistemlerini Hızlandıracak Uygulamalar Üzerinde Çalışıyor Son dönemlerde fiziki mağazalardaki kullanımı artırmak için çeşitli çalışmalar

Detaylı

Online Davranışsal Reklamcılık (ODR) Neyi bilmeliyim? Neden?

Online Davranışsal Reklamcılık (ODR) Neyi bilmeliyim? Neden? Online Davranışsal Reklamcılık (ODR) Neyi bilmeliyim? Neden? Bu rehber online davranışsal reklamcılık sisteminin işleyişine ilişkin temel bilgileri, kullanılan verileri, sistemin neleri sunduğunu ve sizin

Detaylı

OTOMOTİV SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER

OTOMOTİV SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER OTOMOTİV SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER Otomotiv Sektörüne Özel Mobil Çözümler Otomotiv Otomotiv sektöründe rakiplerinizden farklılaşmak, müşterilerinizle güçlü bağlar kurmak ve satış artırmak için Mobil

Detaylı

sitenhazir.com sayfalarınızdaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Program kurallarına uygun olan web siteleri başvuru formunu doldurarak

sitenhazir.com sayfalarınızdaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Program kurallarına uygun olan web siteleri başvuru formunu doldurarak Google reklam veren firma veya şahıslardan aldığı reklamların bir bölümünü web sitelerinde reklam yayınlayarak gelir elde etmek isteyen site sahipleriyle paylaşır. AdSense reklamları web sitesinden kolay

Detaylı

Web Analiz. Rehberi. www

Web Analiz. Rehberi. www Web Analiz Rehberi www 1 İçindekiler Önsöz 2 Yazarlar Hakkında 3 Anahtar Performans Göstergeleri 4 Anahtar Performans Göstergelerin (APG) İzlenmesi 5 Değişimlerin (Anomalilerin) Belirlenmesi 6 Ziyaretçiler

Detaylı

Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıç Rehberi

Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıç Rehberi Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıç Rehberi EO Sayfa 1-1 Bu rehber kimlere hitap etmektedir? Bu rehberde Arama Motoru Optimizasyonu ile ilgili dünden bugüne gelen tüm bilgileri sizlere sunacağız. Eğer

Detaylı

H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri

H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri 1 İÇİNDEKİLER 1 Giriş.... 4 2 H.E.L.P Projesi Tanıtımı.... 6 3 Hastalar ve hastane personeli gerçekten ne istiyor-gözlemsel araştırma sonuçları...9 4 H.E.L.P

Detaylı

Oturum aç butonuna tıklayın.

Oturum aç butonuna tıklayın. Adım 1 Oturum açın. Oturum aç butonuna tıklayın. Adım 1 Oturum açın. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın. İpucu: Eğer şifrenizi hatırlayamazsanız, Şifrenizi mi unuttunuz? istemini kullanın. Adım 2 Profilinizi

Detaylı