ÖNEMLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ÖNEMLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ"

Transkript

1 ÖNEMLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ Cihazı kullanmadan önce bu el kitabını etraflıca okuyun. Kullanıcı için en iyi sonuçları ve en fazla güvenliği sağlamanın tek yolu budur. Bu talimatları daha sonra başvurmak üzere saklayın. Cihaz üzerinde hiçbir şekilde değişiklik yapılmamalıdır çünkü herhangi bir değişiklik son derece tehlikeli olabilir. Bu cihaz, elektrikli ekipmanla ilgili düzenlemeler yapan ulusal mevzuata uygun şekilde kurulmalıdır. Cihazı kullanmadan önce ana şebeke bağlantısının anma değerleri plakasındaki voltaja uygun olduğunu kontrol edin. Cihazı minimum akım değeri sadece 10A olacak şekilde etkin bir şekilde topraklanmış güç kaynağına ve prizlere bağlayın. Priz ile cihazın fişi uyumlu değilse, priz sadece vasıflı bir uzman tarafından değiştirilmelidir. İmalatçı, güç kaynağı hattında toprak bağlantısının olmamasından kaynaklı hasardan sorumlu tutulamaz. Bu konuda şüpheniz varsa vasıflı bir uzmana başvurun. Elektrik kablosu hasarlı ise, tüm riskleri önlemek için, imalatçı veya imalatçının Müşteri Hizmetleri tarafından değiştirilmelidir. Bu cihaz sadece yetişkinler tarafından kullanılmalıdır. Bu cihazın, güvenliklerinden sorumlu bir kişinin yakın nezaretinde olup bu kişi tarafından yol gösterilmedikçe, psikolojik, fiziksel veya duyusal bozuklukları olan veya bilgisi yetersiz kişiler (çocuklar dahil) tarafından kullanılmasına asla izin vermeyin. Çocuklar, cihazla oynamamalarını sağlamak için gözetim altında tutulmalıdır. Ambalajı açtıktan sonra, cihazın hasarlı olmadığından emin olun. Bu konuda bir şüpheniz varsa, cihazı kullanmayın ve vasıflı bir uzmanla irtibata geçin. Tehlikeli olabileceğinden, ambalaj malzemelerini (plastik çantalar, polistiren köpük, vs.) çocukların ulaşabileceği yerlerde bırakmayın. Paketleme için kullanılan malzemeler geri dönüştürülebilirdir. Bu yüzden bu malzemeleri özel ayrılmış atık toplama konteynerlerine atmanız önerilir. Uzatma kablosu kullanmayın. Cihazı, gaz, akaryakıt veya sülfür bulunan mekanlara kurmayın. Isı kaynaklarının yakınına kurmayın. Cihazı alevlenebilir maddelerden (alkol vs.) veya basınçlı kaplardan (örn. aerosol kapları) en az 50 cm. uzakta tutun.

2 Cihazın üzerine ağır veya sıcak nesneler koymayın. Bu cihaz sadece ev içi kullanım için tasarlanmıştır. Dış mekanda kullanılmamalıdır. Başka her türlü kullanım uygunsuz kabul edilir ve bu yüzden tehlikelidir. İmalatçı, uygunsuz, yanlış veya sorumsuz kullanımdan veya vasıflı olmayan kişilerce yapılan onarımlardan kaynaklı hasarlardan sorumlu değildir. Önemli Cihaz yana yatırılmamalı veya başaşağı çevrilmemelidir. Cihazı taşıdıktan sonra çalıştırmadan önce en az 1 saat bekleyin. Seçiciyi 1 dakikadan fazla konumunda bırakmayın. Kompresör durduğunda tekrar çalıştırmadan önce her zaman en az 5 dakika bekleyin. Cihazı ısı kaynaklarından uzakta kullanın. Cihazla serbest hava dolaşımını engelleyebilecek duvarlar veya nesneler arasında en az 20 cm bırakın. Karıştırıcı hareketli iken kapağı çıkarmayın. Elektrikli cihazların kullanımı bazı temel kurallara riayet edilmesini gerektirir. Özellikle: Cihaza asla nemli veya ıslak ellerle veya ayaklarla dokunmayın. Cihazı asla suya batırmayın. Cihazı asla banyoda kullanmayın. Elektrik kablosunu çekmeyin. Temizleme veya bakım öncesi cihazı şebekeden çekerek bağlantısını kesin. Bozuk veya hatalı çalışma durumunda kapatın ve onarmaya çalışmayın. Tüm onarımlar için sadece imalatçının yetkili Müşteri Hizmetleri ne başvurun ve orijinal yedek parça isteyin. Yukarıdakilere uyulmaması cihazın güvenliğini azaltabilir. Cihaz atılacağı zaman, fiş şebekeden çekildikten sonra, cihazın kullanılmaz hale getirilmesi için kablosu kesilmelidir. Kullanılmadığı zaman cihazın fişini çekin.

3 Gereksiz yere fişte bırakmayın. Çalışma ömrü bittiğinde cihazı bu konuda uzmanlaşmış bir atık toplama merkezine götürün. Gıda ile temas eden malzemeler ve aksesuarlar 1935/2004 EEC Direktifi ne uyarlar. Bu cihaz ayrıca, radyo paraziti giderme dahil, ilişkili EC direktifleri ile de uyumludur. ÇEVREYLE İLGİLİ BİLGİLER Bu tertibat, Kyoto Protokolü kapsamındaki florlanmış sera gazlarını içerir. Dondurucunun nakliyesi, doldurulması, temizlenmesi, onarımı ve atılması işlemleri sadece imalatçının yetkili Müşteri Hizmetleri tarafından gerçekleştirilmelidir. Cihaz sadece imalatçı tarafından yetkilendirilmiş olan bu konuda uzman bir merkezce imha edilmelidir. Bakım ve atma sadece vasıflı kişilerce yapılmalıdır. (R134a - GWP=1300) TANIM A) Kapak B) Karıştırıcı C) Çıkarılabilir silindir D) Fonksiyon seçici E) Havalandırma ızgarası F) Cihazı taşımayı kolaylaştıran oyuk G) Spatula ÖNEMLİ 1) Karıştırıcıyı çalıştırmadan önce her zaman A kapağını kapatın. 2) Seçiciyi 1 dakikadan fazla konumunda bırakmayın. 3) Cihazı konumundan konumuna getirip kapattıktan sonra, tekrar açmak için en az 5 dakika bekleyin.

4 4) Cihaz yana yatırılmamalı veya başaşağı çevrilmemelidir. BİRLEŞTİRME VE SÖKME TALİMATLAR Cihazı parçalarına ayırmak için, kapağı çıkarın, daha sonra karıştırıcıyı silindirin merkezindeki pinden çıkarın. Daha sonra silindiri çıkarın. Cihazın parçalarını tekrar birleştirmek için, silindiri takın ve ellerinizle kenarından aşağı doğru bastırın (şekil 1). Karıştırıcıyı takın ve kapağı yerleştirin. ÇALIŞTIRMA Cihazı BİRLEŞTİRME VE SÖKME bölümünde tarif edildiği gibi birleştirin. Cihazın alüminyum tabanını, ortadaki plastik bölgeye akıtmamaya dikkat ederek, gıda ile ilgili kullanım amaçlı alkole batırılmış ham pamukla dengeli şekilde nemlendirmeniz önerilir (şekil 3). Alkolün yanıcı olduğunu unutmayın. Bu yüzden, bu işlemi alevden ve sıcak ocaklardan uzak bir yerde yapmalısınız. Bu işlem, silindir ile cihazın alüminyum tabanı arasında buz oluşumunu önleyerek, hazırlama bittiğinde silindiri çıkarmayı kolaylaştırır. Tarifteki malzemeleri silindire koyun ve kapağı saatin ters yönünde çevirerek yerleştirin. Silindirin en fazla 600g. taşıyabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Uygun bir şebeke prizine takın. Yanlardaki ızgaralardan serbest hava dolaşımını engelleyecek bir engel olmadığından emin olun. Tüm malzemeleri silindire ekledikten sonra, seçiciyi konumuna getirerek cihazı açın. Önemli: Cihazı asla silindir olmadan kullanmayın. Silindiri cihaza takmadan önce dış yüzeyinin tamamen kuru olduğundan emin olun. Seçiciyi uygun konuma getirerek malzemeleri işleme tabi tutun. SEÇİCİ AÇIKLAMASI Seçicinin 4 farklı konumu vardır: Karıştırıcının dönmesi (kompresör kapalı) Bu fonksiyonu dondurma yapımının ilk aşamasında malzemeleri karıştırmak için kullanın. Önemli: karıştırıcı hareket halinde iken silindire malzeme ekleyemezsiniz. 0 Cihaz kapalı Soğutma (kompresör çalışıyor)

5 Bu fonksiyonu hazırlama sırasında malzeme ekleme veya tatma için kullanın veya dondurmanın kıvamını kontrol etmek için karıştırıcıyı durdurun. Tarife göre malzeme eklemek gerekiyorsa (çikolata parçaları, kuru üzüm, krema ), seçiciye en fazla 1 dakika için konumuna çevirin. Önemli: Cihazı asla 1 dakikadan fazla bu konumda bırakmamalısınız. Bu konumda daha fazla bırakılması, karıştırıcı dönme mekanizmasına ciddi hasar verebilir. Karıştırıcı dönme ve soğutma birlikte (kompresör çalışıyor) Bu fonksiyonu, dondurmayı kompresör ve karıştırıcının bir arada çalışması ile hazırlamak için kullanın. Dondurma istenilen kıvama ulaştığında, cihazı kapatmak için seçiciyi 0 konumuna getirin. Normal olarak bir dondurma hazırlama süresi yaklaşık 40 dakikadır. Bu süreden fazla aralıksız çalışma, dondurmanın aşırı sert olmasına ve karıştırıcı dönme mekanizmasında ciddi hasara yol açacaktır. Önemli: Malzemeleri çırpmanız gerekiyorsa (örn. yumurta aklarını köpürtmek, yumurta ve şekeri çırpmak, vs.), başka bir kapta hazırlamanız ve sonra silindire dökmeniz önerilir. Şimdi dondurmayı yapmaya başlamak için fonksiyonunu seçebilirsiniz. DONDURMA HAZIR OLDUĞUNDA Dondurma hazır olduğunda, seçiciyi 0 konumuna getirerek cihazı kapatın. Kapağı, karıştırıcıyı ve silindiri çıkarın ve dondurmayı başka bir kaba aktarmak için birlikte verilen kaşığı kullanın. Daha sonra normal dondurma hazırlama prosedürünü takip edin, önce malzemeleri içeren silindiri, sonra karıştırıcıyı ve son olarak da kapağı takın. Dondurma hazır olduğunda, seçiciyi 0 konumuna getirerek cihazı kapatın, kapağı ve silindiri çıkarın ve alüminyum tabanı bir bezle kurutun.

6 TEMİZLEME VE TAŞIMA Temizlemeden önce her zaman seçiciyi 0 konumuna getirerek cihazı kapatın ve cihazın fişini ana şebeke prizinden çekin. Cihazı kullandığınızda, her zaman, cihazın malzemelerle doğrudan temas eden bileşenlerini iyice yıkayın. Karıştırıcı, silindir ve kapak bulaşık makinesinin üst sepetinde de yıkanabilir. Kısa ve düşük sıcaklıklı bir yıkama programı kullanmanız önerilir. Dondurma yapımı sırasında buz oluşumunu engellemek ve böylece dondurma hazırlama süresini uzatmak için, silindirin tabanını iyice kurulayın (şekil 2). Cihaz yana yatırılmamalı veya başaşağı çevrilmemelidir. Ürünün 2002/96/EC EC Direktifi doğrultusunda doğru bir şekilde atılması için önemli bilgi. Ürün, çalışma ömrü bittiğinde, bir kentsel atık gibi elden çıkarılmamalıdır. Özel yerel bir yetkili ayrılmış atık toplama merkezine veya bu hizmeti veren bir satıcıya götürülmelidir. Ev tipi cihazların ayrı bir şekilde atılması, çevre ve sağlık için uygunsuz imhadan kaynaklı olası olumsuz sonuçları önler ve ciddi enerji ve kaynak tasarrufu elde etmek üzere ürünü oluşturan malzemelerin geri kazanılmasını olanaklı kılar. Ev tipi cihazların ayrı bir şekilde atılmasına dair hatırlatma olarak ürünün üzerinde üzeri çarpılı bir tekerlekli çöp kutusu sembolü vardır.

Tanım NEMLE İLGİLİ BAZI KAVRAMLAR

Tanım NEMLE İLGİLİ BAZI KAVRAMLAR Tanım NEMLE İLGİLİ BAZI KAVRAMLAR Hava daima buhar şeklinde belli bir miktar su içerir, bu odadaki nem derecesini belirler. Havanın içerdiği su buharı sıcaklık arttıkça artar. Bu nedenle evlerimizde, sıcaklık

Detaylı

ELEKTRİK BAĞLANTILARI (SADECE İNGİLTERE İÇİN)

ELEKTRİK BAĞLANTILARI (SADECE İNGİLTERE İÇİN) ELEKTRİK BAĞLANTILARI (SADECE İNGİLTERE İÇİN) A) Cihazınız fiş takılı olarak gelirse, 13 Amp bir sigortası olacaktır. Eğer bu fiş prizinize uymazsa, fiş şebeke ucundan kesilmeli ve uygun bir fiş aşağıdaki

Detaylı

FXH 401 - FXH 401 X OCAK KULLANIM KILAVUZU

FXH 401 - FXH 401 X OCAK KULLANIM KILAVUZU FXH 401 - FXH 401 X OCAK KULLANIM KILAVUZU Değerli Müşterimiz, Öncelikle doğa ve teknoloji dostu bir VESTEL ürününü tercih ettiğiniz için sizi kutlarız. Beklentilerinizin üzerinde ürün sunmayı amaç edinen

Detaylı

Cihazı ilk kez kullanımdan önce bu kılavuzu dikkatle okuyunuz. Bu üründen en iyi sonuçları almak ve en üst düzeyde güvenlik esastır.

Cihazı ilk kez kullanımdan önce bu kılavuzu dikkatle okuyunuz. Bu üründen en iyi sonuçları almak ve en üst düzeyde güvenlik esastır. KULLANMA KILAVUZU İÇİNDEKİLER Genel bilgiler......... Uyarılar............ Navlun, ambalaj ve depolama... Kullanma talimatı...... Ürünün tanıtımı...... Aksesuarlar......... Temizlik......... Çalıştırma.........

Detaylı

İÇİNDEKİLER Giriş Ürünün Paketinden Çıkarılması Güvenlik Hatırlatmaları Kurulum Havalandırma Tahliye Hortumu: Bağlanti Talimatı Yükün Hazırlanması

İÇİNDEKİLER Giriş Ürünün Paketinden Çıkarılması Güvenlik Hatırlatmaları Kurulum Havalandırma Tahliye Hortumu: Bağlanti Talimatı Yükün Hazırlanması İÇİNDEKİLER 2Giriş Teslimat Bilgisi Ürünün Paketinden Çıkarılması Güvenlik Hatırlatmaları Kullanım Kurulum Çamaşır Çevresel Konular Gias Servisi Kurulum Elektrik Gereksinimleri Ayakların Ayarlanması Havalandırma

Detaylı

KRA 640 X S KRA 640 B S KRA 640 C (PL) S KRA 631 T C S KRC 640 X KRC 631 T X KRC 640 B KRC 641 D X KRC 641 D B KRC 741 D Z KRC 631 T B.

KRA 640 X S KRA 640 B S KRA 640 C (PL) S KRA 631 T C S KRC 640 X KRC 631 T X KRC 640 B KRC 641 D X KRC 641 D B KRC 741 D Z KRC 631 T B. KRA 640 X S KRA 640 B S KRA 640 C (PL) S KRA 631 T C S KRC 640 X KRC 631 T X KRC 640 B KRC 641 D X KRC 641 D B KRC 741 D Z KRC 631 T B Türkçe Kullanım Talimatları OCAK İçindekiler Kullanım Talimatları

Detaylı

VESTEL V-CARE SERİSİ 3000 SİYAH SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ KULLANIM KILAVUZU 2 YIL GARANTİ

VESTEL V-CARE SERİSİ 3000 SİYAH SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ KULLANIM KILAVUZU 2 YIL GARANTİ VESTEL V-CARE SERİSİ 3000 SİYAH SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ KULLANIM KILAVUZU GARANTİ 2 YIL 2 KİLİTLİ AÇIK 3 4 Cihazınızın parçaları a Gösterge ışıklı iyon AÇMA/KAPATMA düğmesi (yeşil) b AÇMA/KAPATMA düğmesi c Isı

Detaylı

KURUTMA MAKİNESİ TANITIM VE KULLANIM KILAVUZU VTC 680 NBX-S

KURUTMA MAKİNESİ TANITIM VE KULLANIM KILAVUZU VTC 680 NBX-S KURUTMA MAKİNESİ TANITIM VE KULLANIM KILAVUZU VTC 680 NBX-S GİRİŞ Lütfen bu talimatları dikkatle okuyarak uygulayın ve makineyi buna göre çalıştırın. Bu kitapçık güvenli kullanım, kurulum ve bakım konularında

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU UĞURMATİK DONDURMA MAKİNESİ

KULLANIM KILAVUZU UĞURMATİK DONDURMA MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU UĞURMATİK DONDURMA MAKİNESİ BU KULLANIM KILAVUZU AŞAĞIDA YAZAN MODELLERİ KAPSAMAKTADIR. L 350 HAVA SOĞUTMALI L 350 SU SOĞUTMALI BİLGİLENDİRME Değerli Müşterimiz, Uğur Soğutma A.Ş. tesislerinde

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU PASTÖRİZATÖR DONDURMA MAKİNESİ

KULLANIM KILAVUZU PASTÖRİZATÖR DONDURMA MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU PASTÖRİZATÖR DONDURMA MAKİNESİ BU KULLANIM KILAVUZU AŞAĞIDA YAZAN MODELLERİ KAPSAMAKTADIR. L 55 L 110 BİLGİLENDİRME Değerli Müşterimiz, Uğur Soğutma A.Ş. tesislerinde büyük bir özenle

Detaylı

İNDEKS Giriş Ürünün Paketinden Çıkarılması Güvenlik Hatırlatmaları Kurulum Havalandırma Tahliye Hortumu Seti: Montaj Talimatları Yükün Hazırlanması

İNDEKS Giriş Ürünün Paketinden Çıkarılması Güvenlik Hatırlatmaları Kurulum Havalandırma Tahliye Hortumu Seti: Montaj Talimatları Yükün Hazırlanması 8600 İNDEKS Genel Görünüm Teknik Özellikler Giriş Teslimat Bilgisi Ürünün Paketinden Çıkarılması Güvenlik Hatırlatmaları Kullanım Kurulum Çamaşır Çevresel Konular VESTEL Yetkili Servisi Kurulum Elektrik

Detaylı

Dikkat GÜVENLİKLE İLGİLİ ÖNLEMLER

Dikkat GÜVENLİKLE İLGİLİ ÖNLEMLER Dikkat Cihazınızın yanlış kullanımı nedeniyle herhangi bir zarar gelmemesi için, cihazınızı kullanmaya başlamadan önce lütfen bu talimatları dikkatlice okuyun. Özellikle cihazınızla ilgili güvenlik talimatlarını

Detaylı

Üzerinde bu sembolün bulunduğu yüzeyler kullanım sırasında sıcak olurlar (bu sembol, yalnızca bazı modellerde mevcuttur).

Üzerinde bu sembolün bulunduğu yüzeyler kullanım sırasında sıcak olurlar (bu sembol, yalnızca bazı modellerde mevcuttur). GÜVENLIK IÇIN TEMEL UYARILAR Bu cihaz, güvenliklerinden sorumlu bir kişi tarafından gözetim altında olmadıkça veya cihazın güvenli şekilde kullanımına dair eğitim verilmedikçe fiziksel, duyusal veya zihinsel

Detaylı

Dikkat GÜVENLİKLE İLGİLİ ÖNLEMLER

Dikkat GÜVENLİKLE İLGİLİ ÖNLEMLER Dikkat Cihazınızın yanlış kullanımı nedeniyle herhangi bir zarar gelmemesi için, cihazınızı kullanmaya başlamadan önce lütfen bu talimatları dikkatlice okuyun. Özellikle cihazınızla ilgili güvenlik talimatlarını

Detaylı

VESTEL V-CARE SERİSİ 1000 LİLA SAÇ KURUTMA MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU GARANTİ 2 YIL

VESTEL V-CARE SERİSİ 1000 LİLA SAÇ KURUTMA MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU GARANTİ 2 YIL VESTEL V-CARE SERİSİ 1000 LİLA SAÇ KURUTMA MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU GARANTİ 2 YIL 2 Cihazınızın parçaları a Konsantratör b Hava giriş ızgarası c Kilitleme özellikli SOĞUK ÜFLEME basmalı düğmesi d 2 aşamalı

Detaylı

AL 422 T AL 423 T AL 423 TS

AL 422 T AL 423 T AL 423 TS AL 422 T AL 423 T AL 423 TS Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen üründen en iyi verimi almanızı istiyoruz. Bu nedenle,

Detaylı

0800 341 48 02 TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

0800 341 48 02 TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI 0800 341 48 02 TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI Değerli Müşterimiz, Sahip olduğunuz ocak kalitesinin kalıcılığını sağlamak için cihazınızı monte etmeden ve kullanmadan önce bu kitapçığı dikkatle okuyunuz ve gerektiğinde

Detaylı

Çay Makinesi Kullanma Kılavuzu K 3286

Çay Makinesi Kullanma Kılavuzu K 3286 Çay Makinesi Kullanma Kılavuzu K 3286 Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Arçelik ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş olan ürününüzün

Detaylı

DDP-S1101W A+ TEZGAH SEVİYESİ ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU KULLANIM KILAVUZU

DDP-S1101W A+ TEZGAH SEVİYESİ ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU KULLANIM KILAVUZU DDP-S1101W A+ TEZGAH SEVİYESİ ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU KULLANIM KILAVUZU Değerli Müşterimiz; Beklentilerinizin üzerinde ürün sunmayı amaç edinen VESTEL, modern tesislerde özenle üretilen, titiz bir kalite

Detaylı

Bulaşık Makinesi Kullanma Kılavuzu GDF 5202 GDF 5202 S

Bulaşık Makinesi Kullanma Kılavuzu GDF 5202 GDF 5202 S Bulaşık Makinesi Kullanma Kılavuzu GDF 5202 GDF 5202 S Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen üründen en iyi verimi

Detaylı

BZA-M1209 RB TK TEK KAPILI BUZDOLABI KULLANIM KILAVUZU

BZA-M1209 RB TK TEK KAPILI BUZDOLABI KULLANIM KILAVUZU BZA-M1209 RB TK TEK KAPILI BUZDOLABI KULLANIM KILAVUZU Değerli Müşterimiz Beklentilerinizin üzerinde ürün sunmayı amaç edinen VESTEL, modern tesislerde özenle üretilen, titiz bir kalite kontrolünden geçirilen

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU UĞUR EV TİPİ BUZ MAKİNESİ

KULLANIM KILAVUZU UĞUR EV TİPİ BUZ MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU UĞUR EV TİPİ BUZ MAKİNESİ BU KULLANIM KILAVUZU AŞAĞIDA YAZILI MODELLERİ KAPSAMAKTADIR. UBM 20 BİLGİLENDİRME Değerli Müşterimiz, Uğur Soğutma A.Ş. tesislerinde büyük bir özenle kalite

Detaylı

bulaşık makinesi kullanma kılavuzu 6243 I 6243

bulaşık makinesi kullanma kılavuzu 6243 I 6243 bulaşık makinesi kullanma kılavuzu 6243 I 6243 Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen üründen en iyi verimi almanızı

Detaylı

Buzdolabı Kullanma Kılavuzu D 9485 NEXK

Buzdolabı Kullanma Kılavuzu D 9485 NEXK Buzdolabı Kullanma Kılavuzu D 9485 NEXK Lütfen önce bu kılavuzu okuyunuz! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün size en iyi verimi

Detaylı

Bulaşık Makinesi Kullanma Kılavuzu D3 3001 SY

Bulaşık Makinesi Kullanma Kılavuzu D3 3001 SY Bulaşık Makinesi Kullanma Kılavuzu D3 3001 SY www.beko.com Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen üründen en iyi

Detaylı

Çay Makinesi Kullanma Kılavuzu

Çay Makinesi Kullanma Kılavuzu Çay Makinesi Kullanma Kılavuzu K 3284 K 3284 S Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Arçelik ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş olan ürününüzün

Detaylı

Buzdolabı Kullanma Kılavuzu B 9459 NM

Buzdolabı Kullanma Kılavuzu B 9459 NM Buzdolabı Kullanma Kılavuzu B 9459 NM Lütfen önce bu kılavuzu okuyunuz! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün size en iyi verimi

Detaylı

Buzdolabı Kullanma Kılavuzu BK 7122 DF

Buzdolabı Kullanma Kılavuzu BK 7122 DF Buzdolabı Kullanma Kılavuzu BK 7122 DF Lütfen önce bu kılavuzu okuyunuz! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün size en iyi verimi

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU SICAK SOĞUK SU SEBİLİ

KULLANIM KILAVUZU SICAK SOĞUK SU SEBİLİ KULLANIM KILAVUZU SICAK SOĞUK SU SEBİLİ BU KULLANIM KILAVUZU USS 85 MODELİNİ KAPSAMAKTADIR. BİLGİLENDİRME Değerli Müşterimiz, Uğur Soğutma A.Ş. tesislerinde büyük bir özenle üretilen, kalite kontrollerinden

Detaylı

Çamaşır Makinesi ALM 781. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523648 / 05-09-13.(16:28)

Çamaşır Makinesi ALM 781. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523648 / 05-09-13.(16:28) ALM 781 Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Document Number 2820523648 / 05-09-13.(16:28) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Altus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı