PROJEX (XNETWORK) TANITIM ÇALIġMALARINDA VE BEKLEYEN ÜYELER ĠLE ĠLETĠġĠMDE KULLANILABĠLECEK FARKLI ĠÇERĠKLER ĠLE HAZIRLANMIġ E-MAĠL ÖRNEKLERĠ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "PROJEX (XNETWORK) TANITIM ÇALIġMALARINDA VE BEKLEYEN ÜYELER ĠLE ĠLETĠġĠMDE KULLANILABĠLECEK FARKLI ĠÇERĠKLER ĠLE HAZIRLANMIġ E-MAĠL ÖRNEKLERĠ"

Transkript

1 PROJEX (XNETWORK) TANITIM ÇALIġMALARINDA VE BEKLEYEN ÜYELER ĠLE ĠLETĠġĠMDE KULLANILABĠLECEK FARKLI ĠÇERĠKLER ĠLE HAZIRLANMIġ E-MAĠL ÖRNEKLERĠ ÖRNEK 1 Kendi ĠĢinin Patronu Olma Zamanı Gelmedi Mi? Çalışan nüfusun pek çoğu başkalarına para kazandırıyor. Sadece %10 luk bir bölümü kendi işini kurmak için girişimde bulunuyor. Sen de kendi işini kurup, kimseye hesap vermeden, sabahları erken kalkma derdi olmadan, kendi paranı kazanmak istemez misin? İster evinden çalış, ister ofisinden, hatta tatil yaparken Çalışma saatlerini kendin belirle, ne kadar çalışacağına kendin karar ver. Ne hesap soran bir patronun, ne de dayatılan hedeflerin olsun? Geleceğin iģini kurmanda sana yol göstermek üzere bu davetimi kabul et!. = > {Adınızı ve Soyadınızı yazın}. ProjeX SatıĢ Ortağı {Bu tür yazıların altına sponsorluk linkinizi köprü olarak ekleyebilirsiniz. Yazıyı seçin sağ tuģ tıklayın ve Köprü ekle diyerek istediğiniz linke bağlantı oluģturun}. Adresi : Telefon Numarası :

2 ÖRNEK 2 Artık para kazanma zamanı! Teknolojiye bu kadar para ödediğimiz yeter! Bilgisayar, internet, cep telefonu, ipad, iphone, efendime söyleyeyim Tablet bilgisayar vs. vs. Pek çoğumuzun elinde taģıdığı bu teknolojilere, tüm özeliklerini kullanmasak, hatta birçoğunun ne iģe yaradığını anlamasak dahi, sahip olabilmek için dünya kadar para döküyoruz. ġimdi ben desem ki Bırak para akıtmayı. Madem teknolojiyi elinde tutmak istiyorsun, bunu artık para kazanmak için yap! Ġnternettin reddedilemez bir satıģ gücü var. Sen de buna ortak ol ve varolan teknolojileri, tüm özellikleri ile kendi iģini sürdürebilmek için kullan. Sadece keyifli zaman geçirmek için kullandığın bu teknolojileri paraya çevirmek mümkün. Nasıl mı? Buna tanıklık etmek için HEMEN TIKLA!. = > {Adınızı ve Soyadınızı yazın}. ProjeX SatıĢ Ortağı {Bu tür yazıların altına sponsorluk linkinizi köprü olarak ekleyebilirsiniz. Yazıyı seçin, sağ tuģ tıklayın ve Köprü ekle diyerek istediğiniz sayfaya (linke) yönlendirin}. * %100 kazanç odaklı ve resmi bir iģtir. Adresim : Telefon Numaram :

3 ÖRNEK 3 Bu gerçeği değiģtirmek ġart oldu! Hepimiz daha rahat, daha iyi bir yaģam için mücadele veriyoruz. Birilerinin kurduğu ve yönettiği iģler için kendimizi paralıyoruz. Sabah 8, akģam 5; bazen günün 12 ya da 14 saati çalıģanlar Alınan karģılık nedir? Çoğunluğu düģünürsek, ortalama olarak en fazla 700 TL. Bir evin ihtiyaçlarına yetiyor mu bu para? Hayır! Tek baģına bile olsa kimse bir ayını rahat rahat geçiremiyor. Kirayı verebilecek miyim, faturalarımı + kredi kartlarımı ödeyebilecek miyim, çocuklarımın okul masraflarına yetirebilecek miyim? Bu yaģıma geldim bir tatil yapamadım, arkadaģlarımla daha uzun zaman geçirebilmek ve para kaygısı yaģamak istemiyorum. Aklımızda sürekli aynı sorularla ne yaģımızı biliyoruz ne yaģadığımızı ARTIK BĠZE DAYATILAN BU GERÇEĞĠ DEĞĠġTĠRMEK ġart OLDU! ProjeX olarak yüzyılın hareketini baģlattık. Hem de Türkiye den. Çok kısa bir süre sonra dünyaya ekonomik alanda da Türkiye nin gücünü göstermeye hazırlanıyoruz! BU DEV PROJEDE ġġmdġden YERĠNĠ AL! Ben de kurumsal olarak kendini kanıtlamıģ bir gücün ortağı olmak ve artık gerçek kazançlar elde etmek istiyorum; çevreme örnek olmak, iģ ve ek gelir ihtiyacı olana yol göstermek istiyorum; profesyonel kiģilerle sağlam adımlar atarak yaģamıma iyi bir yön vermek, yıllardır kurduğum hayalleri gerçeğe dönüģtürmek istiyorum diyorsan benimle iletiģime geç. * %100 kazanç odaklı ve ispatlanmıģ bir projedir. Ciddi giriģimcilerle bu projeyi paylaģmaya hazırım.. = > {Adınızı ve Soyadınızı yazın}. ProjeX SatıĢ Ortağı {Bu tür yazıların altına sponsorluk linkinizi köprü olarak ekleyebilirsiniz. Yazıyı seçin, sağ tuģ tıklayın ve Köprü ekle diyerek istediğiniz sayfaya (linke) yönlendirin}. Adresim : Telefon Numaram :

4 ÖRNEK 4 Ġnternette boģa vakit geçirmekten yorulmadın mı? Ben yoruldum. Artık harcadığım bu vakitleri paraya çeviriyorum. Nasıl mı? Facebook veya diğer paylaģım platformlarında her gün saatlerimi geçiriyordum. Bazı ilanlar, duyurular, reklamlar dikkatimi çekti. Daha önceden internette para kazanmak için araģtırmalarım ve deneyimlerim olsa da hep hüsranla sonuçlanmıģtı. Bu yeni yöntem farklıydı. Biraz araģtırdım ve iģin nasıl yapıldığını profesyonellerden bire bir öğrendim. Ġnternetin varolan satıģ gücünden kaynağını alan, güvenilir, gerçek, kendini ispatlamıģ, kurumsal bir kimlik altında her adımın otomatikleģtirildiği muhteģem bir proje hazırlanmıģ. Anlatılan ve tanık olduğum her detay kusursuz bir iģleyiģin olduğunun kanıtı. Elde dilen kazançları gördüm. Ben de istiyorum dedim. Online okulunu bile hazırlamıģlar. Sunulan eğitimler ile sürekli yeni bir konuda bilgi sahibi oluyorum. Site kurmaktan tut, siteler ne iģe yarar, nasıl çalıģılır, nasıl ilerletilir, seo teknikleri, en iyi online reklam yöntemleri, blog yazarlığı, internette satıģ ortaklığı (internetteki asıl güç), birçoğumuzun kullandığı pek çok platforma kayıt iģlemleri bile videolarla adım adım anlatılıyor. Bilgisayarı sadece açmayı bilenler dahi kolaylıkla yapabiliyor. Yıllardır boģa geçirdiğim zamanlara da acıyorum. Meğer bu kadar kolaymıģ! Neredeydiniz bu zamana kadar diye sormaktan da kendimi alamıyorum. ġimdi ben de sana yol göstermek istiyorum. Bırak boģ iģleri! Keyifli vakit geçirmek için kullandığın o ortamlarda nasıl para kazanıldığını sen de öğrenmelisin. Günde 1-2 saat düzenli çalıģarak hayalini bile kuramayacağın yöntemlerle çok iyi paralar kazanabilirsin. Bu %100 kazanç getiren, geleceğini kurtaracak kusursuz bir iģ. Hem de öyle saatlerini feda edip 3-5 kuruģ kazanmayacaksın. Saçma sapan ve benim gibi çoğu kiģiye de hayal kırıklığı yaģatan tıkla kazan, reklamla kazan, video izle kazan gibi insanların emeklerini, hayallerini sömüren bir iģ değil. Gerçek bir iģ sahibi olup, aylık yaklaģık 2000 TL kazanacağına tanık olunca senin de hak vereceğine eminim! Kendin kazanırken baģkalarının kazanmasına da aracılık etmek! Bu düģünce de ancak Türkiye de oluģturulan bir projede mümkün olabilirdi. Bu, benim için ayrıca bir heyecan ve de gurur kaynağı.

5 Tümüyle yasal olan ProjeX te yer alacak ciddi giriģimci arkadaģlarımı bu büyük güce Ģimdi ortak olmaya davet ediyorum. GörüĢmek dileğiyle Adım: Soyadım: ProjeX SatıĢ Ortağı {Bu tür yazıların altına sponsorluk linkinizi köprü olarak ekleyebilirsiniz. Yazıyı seçin, sağ tuģ tıklayın ve Köprü ekle diyerek istediğiniz sayfaya (linke) yönlendirin}. Adresim : Telefon Numaram : Facebook Adresim: * Bana Facebook aracılığı ile online olarak saatleri arasında ulaģabilirsin.

6 ÖRNEK 5 ProjeX: Yeni Bir YaĢam Biçimidir! Ġnternette baģlatılan bu dev Türkiye Projesi ile yaģamın değiģecek. Para kazanmak hiç bu kadar keyifli olmamıģtı! ProjeX, zaman ve mekân tanımadan sürdürebileceğin gerçek bir iģ. %100 kazanç odaklı, yasal ve kusursuz bir sistem. Her adımda geleceğine güvenle bakabilmeye tanıklık edeceksin. Türkiye ve dünya buna hazır mı bilemiyoruz ama baģlatmıģ bulunduk. ĠDDĠALIYIZ! Gelecekte iyi ki diyebilmek için ġġmdġ TIKLA ve sen de bu projeye katıl!. = > {Adınızı ve Soyadınızı yazın}. ProjeX SatıĢ Ortağı {Bu tür yazıların altına sponsorluk linkinizi köprü olarak ekleyebilirsiniz. Yazıyı seçin, sağ tuģ tıklayın ve Köprü ekle diyerek istediğiniz sayfaya (linke) yönlendirin}. Adresim : Telefon Numaram : * Ciddi giriģimci adaylarına davetimdir. En kısa sürede sizinle iletiģime geçmemi istiyorsanız, lütfen adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı iletiniz.

7 ÖRNEK 6 PROJEX TE ĠLKLERDEN OL! Türkiye nin ilk SatıĢ Ortaklığı odaklı teknolojisi ProjeX te yerin hazır! Gel, bugün kendi iģini kurmak için ilk adımı at! % 100 yerli sermaye ile Türkiye de geliştirilen ve devrim olarak nitelendirilebilecek ProjeX e ortak olarak, internette büyük bir pazar payına sahip olan satış ortaklığı + network marketing sistemleri ile yüksek gelir elde et. ProjeX te XNetwork, doğrudan satış sistemini dijital platforma taşıyarak oturduğun yerden para kazanmanı sağlayacak. ProjeX te XDükkan, satış ortağı olduğun yüksek komisyonlu ürünlerinin sergileneceği; tam donanımlı, dinamik ve tüm içeriği ile birlikte anahtar teslimi sahip olacağın site. XDükkanlar, XNetwork üyeliğin devam ettiği sürece ömür boyu sana ekstra kazanç getirecek. ProjeX, herkese ek gelir imkânı sunarken, internette varolan pazar payını daha da yükseltmeyi ve bu gücü dünya geneline de taşımayı hedeflemektedir. ProjeX te bir ekibin olması neden önemlidir? Üstün hizmet ve benzersiz destek sayesinde başarı basamaklarında güvenle ilerlemen için güçlü bir ekiple hareket etmen önemlidir. Uzun süredir geçimini sırf Satış Ortaklığı ve diğer internet teknolojileri ile sağlayan kişilerin önderliğinde sağlam adımlar at ve kendi işinin patronu olarak geleceğini güvence altına al! ProjeX te XAcademy, 3,5 yıldır edinilen tecrübe ile XNetwork üyesi olan herkesi bu alanda eğitmeyi amaç edinen online okulu. XNetwork sistemine üye olduğun andan itibaren neler yapman gerekir, XDükkanlar ile nasıl kazanç elde edilir, internette reklam yapma ve seo yöntemlerine kadar işinde sana yol gösterecek tüm teknik bilgileri adım adım videolu görseller ile anlatmaktadır. Her seviyede internet kullanıcısı kolaylıkla bu işi yapabilir. ProjeX te Tek Merkez Sensin! Profesyonel bir ekip ile hareket etsen dahi, tüm üyeler aynı haklara sahiptir. Kimse derecelendirilmez ve kimsenin emeği kimseye geçmez. Üst sponsorun olacak bana ve sana aynı kazanç olanağı sunuluyor. ProjeX te Kazanç Fırsatları Bitmiyor!

8 XMarket ve XClub da yine Proje X üyelerinin faydalanması için hazırlanan, yazılım ve programlardan; tatil ve konser organizasyonlarına kadar uzanan, yine yüksek kazanç odaklı, benzersiz avantajlar ve fırsatlar sunuyor. ġġmdġ ÜYELĠĞĠNĠ BAġLAT VE BU SERÜVENDE DAĠMA YANINDA OLMAMA ĠZĠN VER! ProjeX e üyeliğini hemen aktifleştirebilirsin. Herhangi bir aşama veya süreçten geçmek durumunda değilsin. Üyeliğini başlattığın anda XDükkanını yayınlamaya ve para kazanmaya hemen başlayabilirsin! XDükkan ile tek bir ürün satışından %50-%70 arası komisyon kazanırsın. XNetwork ile sadece 2 kişinin daha XDükkan sahibi olmasına aracılık ederek 3 ayda bir 6000 TL lik kazancını sabitleyebilirsin. PROJEX TE ĠLKLERDEN OLMAK FIRSATLARI YAKALAMANIN BAġLANGICIDIR! PROJEX.. EKĠBĠ adına.. {ilk boģ alana ekibinizin adı, ikincisine endi adınızı yazın} ÖRNEK 7 BAġARMAK HĠÇ BU KADAR YAKIN OLMAMIġTI! BaĢarılı olabilmek için size bir neden verilmiģse, kaybetmek imkânsızdır! ProjeX ile size verilen tek bir neden değil birbirinden güçlü nedenler var! Şimdi, kendimize şu soruları soralım: Yanıtı Evet! de olsa Hayır! da olsa, kendi nedenlerinizi burada bulacak ve daima kazanacaksınız! ProjeX ile çok para kazanır mıyım? ProjeX ile kendi iģimin patronu olabilir miyim? ProjeX iģimi tek baģıma yapabilir miyim? ProjeX ile baģkalarının da kazanmasına vesile olur muyum?

9 ProjeX ile istediğim yerden çalıģabilir miyim? ProjeX ile istediğim saatlerde çalıģabilir miyim? ProjeX ile haftanın belirli günlerinde çalıģabilir miyim? ProjeX ile Türkiye dıģında da çalıģabilir miyim? ProjeX ten Ģu an varolan iģim için de fayda sağlar mıyım? ProjeX ile aylık sabit kazanç elde edebilir miyim? ProjeX i birçok kiģiye anlatmak zorunda mıyım! - Hayır! - Sadece 2 kişiye anlatarak onların da XDükkan sahibi olmalarında aracılık edersiniz? Sürekli üye bulma zorunluluğu ve seyahat etme zorunluluğu olmadan oturduğunuz yerde link paylaşımı ile bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. ProjeX resmi sitesinde Canlı Destek ile sistemi kimseye anlatmak zorunda bile kalmazsınız. Linklerinizle internet kullanıcılarının siteyi ziyaret etmelerini sağlamanız yeterlidir. ProjeX ile ürün satmak zorunda mıyım? - Hayır! Ürün satışı XDükkanlarınızda gerçekleşir. Bu size ekstra kazanç olanağı sunar. Ürün satma zorunluluğu yoktur, XDükkanınız ile hiç ilgilenmeseniz bile kazanacaksınız. XMarket te sunulan yazılım ve programlar gibi ürünler ile de kazanç olanağını sunuluyor. ProjeX üyelerine sunulan bu avantajları siz kullanmasanız bile, sizin Xdükkanınıza bağlı diğer Xdükkan sahipleri kullandığında ekstra kazanç elde edeceksiniz. Ayrıca bu yazılım ve programlardan oluşan özel XMarket ürünlerini ProjeX üyesi olmayanlara da satabilirsiniz, kısacası bir ürün olarak da tanıtabilirsiniz. ProjeX sosyal yaģamımı engeller mi? - Hayır! Aksine, birçok kişi ile güçlü iş ilişkileri kurabilir, işin başlangıcından itibaren pek çok üye ve üye adayı ile iletişime geçebilir, 10 bin üye sayısına ulaşıldığında başlatılacak XClub avantajları ile de tüm üyelerin katılacağı eğlence amaçlı

10 organizasyonlarda keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra işinizi istediğiniz zaman yapabileceğiniz için ailenize ve tüm sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. ProjeX ile sürekli üyelik aidatı ödemek zorunda kalacak mıyım? - Hayır! XDükkan kiranızı ödedikten sonra, sizin bu XDükkanınıza bağlı olarak 5. seviyenizde oluģacak ilk 3 XDükkan ile üyeliğiniz otomatik olarak 3 ay daha güncellenir ve bundan sonra XDükkan kira bedeliniz kazancınızdan düģüleceği için cebinizden kira ödemezsiniz. ProjeX kazançlarımı alırken sorun yaģar mıyım? - Hayır! 3 yıldır profesyonel olarak çalışmalarını devam ettiren XTicaret (Netpay) firması tüm ödemeleri zamanından kazanç sahiplerinin hesaplarına aktarmaktadır. ProjeX ile elde edeceğim kazançlar için ekstra vergi ödemem gerekiyor mu? - Hayır! Kazançlarınız stopaj kesintisi uygulanarak aktarıldığından bunun dışında herhangi bir vergi yükümlülüğünüz bulunmamaktadır. (Şahıslar için resmi olarak belirlenen gelir vergisi oranları ile stopaj kesintisi uygulanmaktadır). ProjeX üyesi olduğumda gelecek günler için kaygı taģımalı mıyım? - Hayır! Aksine, geleceğinizi güvence altına alacaksınız. Muhteşem gelir olanağı ile hem bugün hem de gelecek günlerde rahat edeceksiniz. Çocuklarınıza miras olarak bırakacağınız bir iş sahibi olacaksınız. ProjeX dünyada uygulanan bir sistem mi? - Hayır! Satış ortaklığı ve network marketing sistemleri ayrı ayrı tüm dünyada uygulanıyor olsa da, iki sistemi bir araya getirerek sadece internetten çalışarak sürdürülebilecek bu dev sistem geliştirilmiştir. Ve bir Türkiye projesidir. ProjeX ile bir kayıp yaģar mıyım? - Hayır! %100 kazanç odaklı bir iştir. ProjeX te ailemden kiģileri üye yapmamı engelleyecek bir durum var mı? - Hayır! Aileniz veya yakınlarınızı da dahil (18 yaşını tamamlayan her birey, tamamlamayanlar için bir ebeveyn ya da yakını adına olabilir) edebilirsiniz, hiç bir engel yoktur, isteyen herkes üye olabilir. (Ayrı isim ve banka hesabı olması şartıyla - bir hesap sahibi en fazla 3 XDükkan sahibi olabilir).

11 Sadece Türkiye de yaģayanlar mı ProjeX üyesi olabilir? - Hayır! Tüm dünyadan üyeler olabilir. İlk olarak Türkiye de başlatıldığı için Türkçe bilen herkes istediği yerden, ülkeden üyeliğini başlatabilir. ĠġTE SĠZE, YANITI EVETler VE HAYIRlar OLAN, ANCAK HEPSĠNĠN ASLINDA TEK YANITI DAĠMA KAZANACAKSIN OLAN SORULAR? KAZANMAMAK ĠÇĠN NEDEN ARIYORSANIZ BURADA BULAMAYACAKSINIZ! ĠDDĠAMIZ BÜYÜK, PROJEX ĠLE KAZANMAYAN KALMAYACAK! PROJEX. EKĠBĠ ĠLE KAZANMAYA ġġmdġ BAġLA! ( alanına ekip adını ya da benim sponsorluğumda Ģeklinde adınızı yazın) * * * * * * * => {Örnek 6 ve 7 den bölümler halinde ulaştırabileceğiniz mailler hazırlayabilirsiniz}. => {Slogan şeklinde yazılan koyu renkli ve büyük harflerle belirtilen ifadelerin bir tanesini kullanmanız yeterlidir. Bunları konu başlığı yapabilirsiniz veya benzerlerini yazabilirsiniz. Bazı yerlerde tercih edilebilmesi için birden fazla ifade kullanılmıştır}. => {Verilen örnekleri geliştirebilir, kendi ifadelerinizi kullanarak daha güçlü, etkili, dikkat çeken, merak uyandıran mail içerikleri oluşturabilirsiniz}. => {Bu örnekleri burada göründüğü şekliyle kullanmak yerine kendi ifadelerinizle orijinal mail içerikleri oluşturmanız daha iyi geri dönüşüm almanızı sağlayacaktır. Birebir kullanmak isteyen pek çok kişi olacağını düşünerek en azından bazı bölümlerini (özellikle konu başlığı ve slogan şeklindeki ifadeler) değiştirmeniz yararınıza olacaktır}.

12 => {İletişim bilgilerinizi içeriğinde bildirerek size ulaşmalarını sağlayın}. => { içeriğine görseller (resim, fotoğraf) ekleyerek daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz}. => { in en sonuna ödeme sayfanıza yönlendiren sponsorluk linkinizi de yine farklı metin altına köprü oluşturarak ya da direkt kısaltarak ekleyebilirsiniz}. => {İnternetten Facebook haricinde anlık iletişimde tercih ettiğiniz kanalı iletişim bilgisi olarak verebilirsiniz}. Sizler için hazırlanan bu örneklerini, ProjeX (XNetwork) tanıtımı yapmak veya bekleyen üyeleriniz ile iletişim kurmak amacıyla bire bir kullabileceğiniz gibi (kendinize ait düzenlemeler ile), dikkat çeken ve merak uyandıran ifadelerle benzerlerini oluşturabilirsiniz. Tüm ProjeX üyelerine bol kazançlar dileriz 7x.com.tr

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanma Başlangıç Rehberi

Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanma Başlangıç Rehberi Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanma Başlangıç Rehberi Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanma Başlangıç Rehberi Merhaba dostum, Benim adım Aslı Göksu. 33 yaşındayım ve yaklaşık 5 yıl

Detaylı

Adwords Başvurusu yapmak

Adwords Başvurusu yapmak Google internete giren herkesin çok yakından tanıdığı bir sitedir. Ancak insanların çok büyük bir çoğunluğu Google ın sadece arama motoru özelliğini kullanır, çoğu ücretsiz olan diğer hizmetlerinden haberleri

Detaylı

SIRADAN BİR DÜNYADA SIRADIŞI BİR HAYAT YAŞAMAK

SIRADAN BİR DÜNYADA SIRADIŞI BİR HAYAT YAŞAMAK ü ğ SIRADAN BİR DÜNYADA SIRADIŞI BİR HAYAT YAŞAMAK ğ ö ç ç Dünya Egemenliği Rehberi Orijinal Adı : A Brief Guide to World Domination Yazar İngilizce den Çeviren Tasarım : Chris Guillebeau : Alper Rozanes

Detaylı

Küçük İşletmeler İçin Basın Bülteni Kılavuzu

Küçük İşletmeler İçin Basın Bülteni Kılavuzu Küçük İşletmeler İçin Basın Bülteni Kılavuzu ġirket Haberleri olarak küçük iģletmeler ve giriģimcilerin üzerindeki büyük yükün farkındayız. Gün içerisinde iģletmenizle ilgili bir çok farklı iģle uğraģıyorsunuz

Detaylı

Enerji sektöründe riske dayalı karar verme artıyor! House da buluştu

Enerji sektöründe riske dayalı karar verme artıyor! House da buluştu ISSN: 1309-0054 Sayfa 8 Farklı bir bakış açısına mı ihtiyacınız var? Enerji sektöründe riske dayalı karar verme artıyor! Sayfa 10 The Kasım 2014 - Ocak 2015 Deloitte Times www.deloitte.com.tr Vergisel

Detaylı

Türkçe - turkki KILAVUZ. Finlandiya'da Girişimci Olmak

Türkçe - turkki KILAVUZ. Finlandiya'da Girişimci Olmak Türkçe - turkki KILAVUZ Finlandiya'da Girişimci Olmak Önsöz Önsöz Kendi işini kurmak, göçmenler için Finlandiya'da iş bulmanın iyi bir yoludur. Halen, bu ülkede yurtdışından gelenler tarafından kurulmuş

Detaylı

gazeteciler için devlet kurumlarındaki bilgiye erişme konusunda el kitabı

gazeteciler için devlet kurumlarındaki bilgiye erişme konusunda el kitabı gazeteciler için devlet kurumlarındaki bilgiye erişme konusunda el kitabı Kapak resmi: sïanaïs Editörler: Access Info Europe ve n-ost Legal Leaks Toolkit Acess Info Europe ve Doğu Avrupa Habercilik Ağı

Detaylı

İSTANBUL YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI 24 EKİM 2013 AYLIK TOPLANTISI. : Mehmet Nadi ABBASOĞLU (Yönetim Kurulu Üyesi)

İSTANBUL YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI 24 EKİM 2013 AYLIK TOPLANTISI. : Mehmet Nadi ABBASOĞLU (Yönetim Kurulu Üyesi) İSTANBUL YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI 24 EKİM 2013 AYLIK TOPLANTISI I. OTURUM OTURUM BAŞKANI KONUŞMACILAR : Mehmet Nadi ABBASOĞLU (Yönetim Kurulu Üyesi) : Uğur DOĞAN (Gelir İdaresi Daire Başkanı) : Veli

Detaylı

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ KARİYER PLANLAMA UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (KARMER) KARİYER PLANLAMA VE GELİŞTİRME EL KİTABI

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ KARİYER PLANLAMA UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (KARMER) KARİYER PLANLAMA VE GELİŞTİRME EL KİTABI TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ KARİYER PLANLAMA UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (KARMER) KARİYER PLANLAMA VE GELİŞTİRME EL KİTABI Kariyeriniz yaşamınızdır ANKARA, 2011 KARİYER PLANLAMA VE GELİŞTİRME EL KİTABI

Detaylı

KENDİ İŞİNİ KURMA REHBERİ

KENDİ İŞİNİ KURMA REHBERİ KENDİ İŞİNİ KURMA REHBERİ Yayına Hazırlayanlar: Prof. Dr. Tunçdan BALTACIOĞLU Yrd. Doç.Dr. Öznur YURT Öğr. Gör. Taylan DEMĠRKAYA ÖNSÖZ Değerli Okuyucular, Üniversitemiz kısa sürede uluslararası bir üniversite

Detaylı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı Günde kaç defa cep telefonunuza bu tür mesajlar geliyor? Bu mesajları mutlaka açıp okuyorsunuz: Kimi indirim haberi veriyor, kimi kredi kartı ekstrenizi

Detaylı

Berlin de başarılı bir girişimde bulunmak

Berlin de başarılı bir girişimde bulunmak Alman kökenli olmayan girişimciler için yol haritası Berlin de başarılı bir girişimde bulunmak Genel koordinasyon Bu etkinlik Senatonun Ekonomi, Teknoloji ve Kadınlar için Yönetim i ve Investitionsbank

Detaylı

ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA REHBERİ

ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA REHBERİ ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA REHBERİ Özgeçmiş, bireyin çalışma yaşamı ile ilgili bilgilerini, bireye özgü belirli değerlerini düzenli bir şekilde işverene sunduğu araçtır. Başka bir ifadeyle; bir işe girebilmeniz

Detaylı

PHOTOGRAPH ILLUSTRATION BY CREDIT TK

PHOTOGRAPH ILLUSTRATION BY CREDIT TK PHOTOGRAPH ILLUSTRATION BY CREDIT TK 44 Ü PHOTOGRAPH ILLUSTRATION BY CREDIT TK ÜNİVERSİTELİLERİN SEÇİMİ AYŞE MERVE KAMACI Sanıldığı gibi eğlence değil, ciddi bir kariyer peşindeler ve en çok çalışmak istedikleri

Detaylı

TEKNİK İNCELEME Sosyal Bir İşletme Olma: IBM in Hikayesi IDC NİN GÖRÜŞLERİ. Sponsor: IBM. Ocak 2011

TEKNİK İNCELEME Sosyal Bir İşletme Olma: IBM in Hikayesi IDC NİN GÖRÜŞLERİ. Sponsor: IBM. Ocak 2011 TEKNİK İNCELEME Sosyal Bir İşletme Olma: IBM in Hikayesi Sponsor: IBM Erin Traudt Ocak 2011 Richard Vancil IDC NİN GÖRÜŞLERİ Son yıllarda müşteri odaklı sosyal ağ uygulamaları ve platformlarının sayısındaki

Detaylı

İş aramak planlı yapılması gereken ve zaman alan bir iştir. Bu nedenle öncelikle iş arama yönteminizi oluşturmanız gerekir.

İş aramak planlı yapılması gereken ve zaman alan bir iştir. Bu nedenle öncelikle iş arama yönteminizi oluşturmanız gerekir. İŞ ARAMA TEKNİKLERİ REHBERİ İşini severek yaparsan hayatta bir gün dahi çalışmış olmazsın. İş aramak, hayatınızın dönüm noktalarından birine atacağınız ilk adımdır. Bu adımı ne kadar sağlam atarsanız iş

Detaylı

İş aramak planlı yapılması gereken ve zaman alan bir iştir. Bu nedenle öncelikle iş arama yönteminizi oluşturmanız gerekir.

İş aramak planlı yapılması gereken ve zaman alan bir iştir. Bu nedenle öncelikle iş arama yönteminizi oluşturmanız gerekir. İŞ ARAMA TEKNİKLERİ REHBERİ İşini severek yaparsan hayatta bir gün dahi çalışmış olmazsın. İş aramak, hayatınızın dönüm noktalarından birine atacağınız ilk adımdır. Bu adımı ne kadar sağlam atarsanız iş

Detaylı

YOL GÖSTERİCİ İLKELER. A.O. Smith Corporation Davranış Kuralları

YOL GÖSTERİCİ İLKELER. A.O. Smith Corporation Davranış Kuralları Doğru Davranış İlkeleri (Etik) ve Uyum YOL GÖSTERİCİ İLKELER A.O. Smith Corporation Davranış Kuralları Dürüstlük kimse görmezken bile doğru şeyi yapmaktır - Albert Einstein İÇİNDEKİLER A. O. SMITH DEĞERLER

Detaylı

Özışık'a stratejik görev

Özışık'a stratejik görev Durmuş Tanış: 'İşi ehline veririm' Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Kariyer Günlerine katılan Tanışlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Durmuş Tanış başarı hikayesini anlattı. Yozgat

Detaylı

Bilişim Sektöründe kendimi nasıl geliştirebilirim?

Bilişim Sektöründe kendimi nasıl geliştirebilirim? Bilişim Sektöründe kendimi nasıl geliştirebilirim? Son zamanlarda özellikle bilgisayar mühendisliği öğrencilerinden- aldığım kendimi X konusunda nasıl yetiştirebilirim, tavsiyeleriniz nelerdir? tipindeki

Detaylı

ÖĞRENCĠ EL KĠTABI ĠÇERĠK Önsöz. 3 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Takvimi...4 Öğretim-Öğrenim Yönergesi...5 Madde 1 YDDS ve YDMS...

ÖĞRENCĠ EL KĠTABI ĠÇERĠK Önsöz. 3 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Takvimi...4 Öğretim-Öğrenim Yönergesi...5 Madde 1 YDDS ve YDMS... ÖĞRENCĠ EL KĠTABI ĠÇERĠK Önsöz. 3 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Takvimi.....4 Öğretim-Öğrenim Yönergesi....5 Madde 1 YDDS ve YDMS....5 Madde 2 Devam Zorunluluğu...6 Madde 3 Sınav kuralları..6

Detaylı

nisan 2011 Konuşan bir martıdır, filozoftur, yaşam dersleri verir, gelişime inanır, özgürlüğün temsilcisidir. Tablo: Henri Matisse

nisan 2011 Konuşan bir martıdır, filozoftur, yaşam dersleri verir, gelişime inanır, özgürlüğün temsilcisidir. Tablo: Henri Matisse nisan 2011 Konuşan bir martıdır, filozoftur, yaşam dersleri verir, gelişime inanır, özgürlüğün temsilcisidir. Tablo: Henri Matisse yasemin ne der 1 Nisan Çok mu ciddi duruyorum? Ya da asla kandırılamaz

Detaylı

SATIN ALMA TRANSLARI SATIŞ VE PAZARLAMANIN YENİ PSİ KOLOJİ S İ J O E V I T A L E TRANSTA MISINIZ? UYANIK TRANSINIZ

SATIN ALMA TRANSLARI SATIŞ VE PAZARLAMANIN YENİ PSİ KOLOJİ S İ J O E V I T A L E TRANSTA MISINIZ? UYANIK TRANSINIZ SATIŞ VE PAZARLAMANIN YENİ PSİ KOLOJİ S İ J O E V I T A L E TRANSTA MISINIZ? Şu anda bu sözcükleri mi okuyorsunuz? Bu, hiç de göründüğü kadar açık bir soru değildir. Belki siz bu sayfaya bakıyorsunuz,

Detaylı

Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler

Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler ERP Yazılımı Seçim Sürecinizi Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler white papers İçindekiler Değerli Okuyucu, Bu doküman ERP, CRM, İnsan Kaynakları Yönetimi vb. kurumsal bilgi sistemi uygulamalarını

Detaylı

Perakendede mobil etkinin yükselişi. Akıllı telefonların mağazacılığa etkisi

Perakendede mobil etkinin yükselişi. Akıllı telefonların mağazacılığa etkisi Perakendede mobil etkinin yükselişi Akıllı telefonların mağazacılığa etkisi 2 İçindekiler Yönetici özeti 1 Mobil etki 2 Gelecek öngörüleri 7 Akıllı telefonların perakendede kullanımı 9 Mobil yolculuğa

Detaylı

DAVRANIŞ VE ETİK KURALLARI. Güven inşa etmek

DAVRANIŞ VE ETİK KURALLARI. Güven inşa etmek DAVRANIŞ VE ETİK KURALLARI Güven inşa etmek Mütevelli Heyeti Başkanı ndan Mesaj İstanbul Bilgi Üniversitesi olarak, dürüstlüğümüz ve etik hareket tarzımız sayesinde sahip olduğumuz itibardan gurur duymaktayız.

Detaylı

Açılış Konuşması, Davut Kavranoğlu

Açılış Konuşması, Davut Kavranoğlu SONUÇ BİLDİRGESİ Açılış Konuşması, Davut Kavranoğlu Sevgili genel başkan yardımcım, çok değerli misafirler Yeni Dijital Dünya toplantımıza hepiniz hoş geldiniz. Geçmişin tecrübesiyle bugünün dünyasını

Detaylı

İşinizi Büyütmek İçin 10 Adımda Sosyal Medya. Oya Yaşayan 6 Mayıs 2013

İşinizi Büyütmek İçin 10 Adımda Sosyal Medya. Oya Yaşayan 6 Mayıs 2013 İşinizi Büyütmek İçin 10 Adımda Sosyal Medya Oya Yaşayan 6 Mayıs 2013 Bugünkü Programımız 10:00 13:00 E-İş Fikirleri ve 5 Adımda Kendi İşinizi Kurmak Sosyal Medya ile İşinizi Geliştirin Sorularınız 15

Detaylı

Genel Davranış Kuralları

Genel Davranış Kuralları Genel Davranış Kuralları Ethics Line www.rolls-royce.com/ethicsline İstediğiniz zaman Rolls Royce Ethics Line aracılığıyla soru sorun veya endişenizi dile getirin. İcra Kurulu Başkanı nın mesajı Davranış

Detaylı