Vimar otomasyon sistemleri tüm gereksinimlerinize yanıt verir. Kolay bir şekilde

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Vimar otomasyon sistemleri tüm gereksinimlerinize yanıt verir. Kolay bir şekilde"

Transkript

1 akıllı ev çözümleri

2

3 Vimar otomasyon sistemleri tüm gereksinimlerinize yanıt verir. Kolay bir şekilde 60 yıldan fazla süredir bizi diğerlerinden farklı kılan değerlerimiz, deneyimimiz, teknolojik kalitemiz ve tasarımlarımız ile bugün size ev, bina ve gemi otomasyonu çözümlerimizi sunuyoruz: en kişisel istekleriniz ve gereksinimleriniz temel alınarak geliştirilen somut, verimli ve yenilikçi çözümler. By-me, By-com ve By-me Marine adlı üç otomasyon sistemimizin tanıtımını takip edin ve estetik ve fonksiyonellik, kurulum kolaylığı ve geniş etki alanı, enerji tasarrufu ve mükemmel sunumları nasıl bir araya getirdiğimizi keşfedin. Eğer düşüncelerinizi okuduğumuz hissine kapılıyorsanız, buna şaşırmayın: Vimar daha fazlasını yapar. Kolay bir şekilde. 1 Otomasyon Sistemi Otomasyon Sistemi Binalar için otomasyon

4 Evime daha büyük bir değer kazandıran, günlük hayatı sadeleştiren ve daha iyi kılan akıllı bir sistem var mı?

5 2 3 Otomasyon Sistemi

6 Otomasyon Sistemi By-me, çok sayıda fonksiyonu uyum içinde yöneten bir otomasyon sistemidir. Kontrol, konfor, ses dağılımı, güvenlik, enerji tasarrufu ve iletişim gereksinimlerinizi ön planda tutan ve sizinle birlikte büyüyen tek bir akıllı teknolojide bir araya geldi. Radyo frekansı ile sistem daha az ve daha akıllı bir şekilde tüketir. Böylece çevre de korunmuş olur. Kontrol. Konfor Dokunmatik ekran Senaryolar Işıklar ve panjurlar Işıkların ayarlanması Sıcaklığın ayarlanması Telekumanda Ses dağılımı. Tam kontrol Çok yönlülük ve uyumluluk Mükemmel ses kalitesi

7 Giriş 4 5 Güvenlik. Enerji tasarrufu Hırsızlığa karşı önlem Teknik alarmlar Video kontrolü Tüketim kontrolü Enerji yönetimi Sıcaklık yönetimi Kablosuz kumandalar İletişim. Cep kontrol Akıllı telefon ve tablet PC den yönetim Görüntülü kapı telefonu

8 Herkesin zevk ve stilini yansıtan ışık, sıcaklık ve hırsızlık önleme fonksiyonlarıyla her ortamı kişiselleştirebilir miyim?

9 Kontrol By-me ile her odanız isteklerinize yanıt verir: herhangi bir anda, herhangi bir durumda, herhangi bir gereksinim için. Birkaç saniye içinde evin her odası için günlük gereksinimlere, o saatin etkinliklerine, anlık gereksinimlere veya yalnızca kişisel zevklere göre önceden ayarlanmış 32 sıcaklık, aydınlatma ve konfor kontrol senaryosundan birini kullanmak için Multimedia Videotouch 10 ekranına bir dokunmanız yeter.

10 Sistemin denetlenmesi için Video touch Full Flat 4,3. Evin tüm alanlarını kontrol edebileceğiniz, senaryoları kullanabileceğiniz, iklimi, ışıkları ve otomatik ayarları denetleyebileceğiniz şık bir teknoloji. Senaryoların kontrolü. Altıya kadar farklı kombinasyonda fonksiyonu yönetir: örneğin, çıkış senaryosu ile ışıklar söner, panjurlar iner, sıcaklık düşer. Termostat. Her ortamda istenilen farklı sıcaklığı ayarlar ve programlanan senaryolar ile entegre şekilde tüketimleri en iyi seviyede tutar. Kumandalar. Çok fonksiyonlu kumandalar farklı işlemlerin tek bir cihazdan kontrol edilmesine olanak verir.

11 Kontrol 8 9 Yerel denetleme için 3 modüllü dokunmatik ekran. Tek bir ortamın kontrol edilebildiği ve 18 kadar farklı fonksiyonun yönetilebildiği gerçek ve özel bir cihaz.

12 Evin tümünde, her alanın ideal ortama sahip olduğu sürekli bir ferahlık hissi yaratabilir miyim?

13 Konfor By-me ile konfor tamdır: evinizdeki her alan sizi tercih ettiğiniz senaryoyla karşılar, bu senaryoyu zevkinize göre anında değiştirebilirsiniz. Dokunmatik ekrandan evin her bir bölgesi ve günün her bir anı için istenilen sıcaklığı ayarlamak ve yeniden kullanmak mümkündür. Sıcaklığı değiştirmek ve ışık ayarını yapmak, keyifli rahatlama alanları yaratmak ve gün içindeki farklı etkinlikler için doğru ışığı sunmak için basit bir hareket yeterlidir.

14 Işık senaryolarının konfigürasyonu için dokunmatik ekran. Maksimum konforu sağlamak üzere çok sayıda ışık senaryosunu çağırmak için ekrana dokunmanız yeterli. Işık ayarı için dimmer. Bir dokunuşta hoş ve ipeksi bir etki yaratan tuşlarla aydınlatmayı ayarlar. Ayarlanabilir LED RGB lamba. Büyüleyici ortamlar için renk oyunları yaratmaya olanak verir. Termostat. Dijital teknoloji ve manuel ayar seçeneği ile, kusursuz bir keyif için.

15 Konfor Çok amaçlı dimmerler. Işık yoğunluğunun kontrol edilmesine ve elektrik tüketiminin azaltılmasına olanak verir. LED, ayarlanabilir kompakt floresan, halojen ve şeritli LED lamba başta olmak üzere tüm lamba tipleri için.

16 Odadan odaya bağımsız olarak mükemmel kalitede müzik ve radyo sesi yaymak mümkün mü?

17 Ses dağılimi By-me ile evin her ortamında kişiselleştirilmiş konserler oluşturmak mümkündür: notalar herhangi br kesinti veya parazit olmadan yayılır. Evin neresinde olursanız olun müzik veya sevdiğiniz radyo programını dinlemek için ekrana dokunmanız yeterli. Akıllı ev sistemi senaryolarına dahil olan ses dağıtımı sistemi ve farklı bağımsız ses kaynakları sayesinde, her ortamın ses düzenini kişiselleştirmek ve zevkinize göre yönetmek mümkündür. En uyumlu ve yüksek kalitede sesle.

18 Ses dağıtıcı. Kesinti veya parazit olmadan sürekli mükemmel ses kalitesi. Çok yönlülük. Birden fazla oda için olan sistemde kullanılacak ses kaynakları için RCA girişleri. Yerleştirme istasyonu. Mp3 okuyucu, ipod ve iphone un doğrudan ses dağıtım sistemine bağlanmasına olanak veren ses girişi. Ses dağıtım kumandaları. Ses ayarı yapmak ve parça değiştirmek için: böylece müzik tercihlerinize göre yayınlanır.

19 Ses dağılimi Müzik kontrolü için 3 modüllü dokunmatik ekran. Müziği evin tüm odalarında hızlı bir şekilde ve kolaylıkla yönetmek için: şarkının çalması veya seçilen radyo programının yayınlanması için tek bir dokunuş yeterlidir.

20 Evimi dış tehlikelerden koruyup ev sakinlerinin kendilerini güvende hissetmesini sağlayabilir miyim?

21 Güvenlik By-me ile güvenlik maksimum seviyededir: tüm ev denetlenir ve siz rahatça keyif yapmak için serbest kalırsınız. Santral sessizce evinizi korur, eşyalarınıza ve ev sakinlerine göz kulak olur. Kendi hareket özgürlüğünüzden ödün vermeden, monitörden her an küçükleri uyurken veya oynarken gözlemleyebilirsiniz.

22 Hırsızlık önleme denetimi için dokunmatik ekran. Hırsızlığa karşı denetim sistemini dokunmatik ekranda girilen şifreye göre farklı erişim yetkileri ile yönetir. Gaz kaçağı detektörü. Anormal durumu saptar, alarm verir, sms yoluyla bir sinyal gönderir ve evin güvenliğini sağlamak için çeşitli cihazları devreye sokar. IR detektörü. Yetkisi olmayan kişilerin varlığını belirler ve otomatik olarak alarmı devreye sokar. Transponderli şalter. Hırsızlık önleme sistemini devreye sokar ve devre dışı bırakır: küçük bir anahtarı çevirir gidersiniz... artık özgürsünüz!

23 Güvenlik Dijital tuş takımı. Sayısal bir şifre ile yangın önleme sistemini tamamen veya kısmen devreye sokar ve devre dışı bırakır.

24 Tüketimimi azaltmaya ve evin enerji kalitesini iyileştirmeme yardım edecek bir teknoloji var mı?

25 Enerji TASARRufu By-me ile enerji boşa harcanmaz: kontrol sürekli, dağıtım akıllı ve tasarruf önemli ölçüdedir. Energy Guard fonksiyonu tüketimin gerçek zamanlı olarak izlenmesine olanak vererek enerji profili ile ilgili anlık bilgi sağlar. Dokunmatik ekran tüketim ile bilgileri anlık olarak hassas bir şekilde kaydeder, tüketim geçmişini görüntülemeye olanak verir ve böylece enerji kullanımı hakkında önemli derecede bilinçlenme sağlar.

26 Tüketim denetimi için dokunmatik ekran. Tüm cihazların tüketimini kontrol etmeye olanak verir. Gerektiği yerde, manuel müdahalenizle bağlantı kesmek için öncelik belirlemeye zorlar. Termostat. Her ortamda istenilen farklı sıcaklığı ayarlar ve programlanan senaryolar ile entegre şekilde tüketimleri en iyi seviyede tutar. Yüklerin kontrolü. Genel elektrik yükünü yönetir ve elektrik kesintisini önlemek için önceliği olmayan cihazların bağlantısının kesilmesini sağlar. Çok amaçlı dimmerler. Işık miktarını tercihinize göre ayarlar: diğer bir kolay ve ödünsüz tasarruf şekli.

27 Enerji TASARRufu Radyo frekansıyla kumanda. Kurulum esnekliği ve çevre koruma açısından artı değer: radyo frekansı ile çalışan kumandalar kablo ve pil gerektirmez. Duvarlarda herhangi bir ek işlem gerektirmeden ve düşük enerji tüketimi ile tüm yüzeyler üzerinde kurulabilir.

28 Uzaktayken bile evimle iletişim içinde olup her şeyin istediğim gibi gidip gitmediğini kontrol edebilir miyim?

29 İletişim By-me sizinle konuşur: evdeyken ve dışarıdayken. İletişim sınır tanımaz. Evdeyken LAN veya WI-FI ağından tüm sistemi denetleyebilirsiniz, dokunmatik video ekran ve videolu konuşma plakaları sayesinde dışarıda olan hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Uzaktayken ev ile diyaloğunuzu iphone veya ipad gibi en son nesil PC, cep telefonu, akıllı telefon veya tabletten internet ağı aracılığı ile sürdürebilirsiniz.

30 Videolu konuşma plakası. Evin dışarısı ile haberleşmeye, tüm olanları görmeye ve dinlemeye olanak verir. Uzaktan kontrol. Web Sunucusu aracılığı ile PC, tablet ve akıllı telefon ile tüm sistem internet ağı üzerinden kolaylıkla, anında ve güvenli bir şekilde denetlenebilir. Arama düğmesi. Çıkış kapısını geçtikten sonra dahi giriş katından evi aramaya olanak verir. Megafonlu kapı telefonu. Basit bir kapı telefonu işlevini görür veya evin farklı odaları ile iki yönlü iletişime olanak verir.

31 İletişim Seçmeli ve genel arama mikrofonu. Evin içinde bir ortamdan diğerine iletişimi sağlayan bir cihazdır.

32 Yaşadığım yerdeki tüm fonksiyonları ve otomasyonları kolaylıkla yönetip en iyi seviyeye getirebilir miyim?

33 Binalar için otomasyon

34 By-me çözümleri, yaşam alanınızdaki performansı, konforu ve enerji tasarrufunu artırarak evinizi daha akıllı yapar ve değerini yükseltir. KNX dünyası ile uyumlu, merkezileştirilmiş ve etkileşimli çalışabilen, kurulumu, kullanımı ve uygulanması kolay otomasyon, güvenlik ve iletişim sistemleri. Vimar arayüzü ile etkin yardım hizmetleri ve sürekli teknik destek. Binalar için otomasyon Dil. 1 2 KNX standardı: tüm fonksiyonlar arasında diyalog sağlayan en güvenli bağlantı. Ofisler için. Tüm cihazlar arasında sürekli iletişime olanak veren güvenli ve akıllı bir sistem.

35 Sistem Oteller için. Kesintisiz hizmeti garantileyen etkin ve optimize edilmiş komple yönetim. 4 Yazılım. Well-contact Suite: sistemin denetimi için özel olarak geliştirilmiş altı versiyonlu yazılım.

36 Sistemdeki tüm ürünlerin anında ve güvenli bir şekilde diyalog kurmasını sağlayabilir miyim?

37 Dil Well-contact Plus ile kontrol tamdır: otomasyon, erişimler, iklim ve enerji tasarrufu KNX standardı ile geliştirilen tek bir sistem tarafından yönetilir. Well-contact Plus sistemi küçük veya büyük boyutta otel binası, çok amaçlı bir merkez veya basit bir spor salonunda konforun ve her bir ortamın sürekli olarak kontrol edilmesine olanak veren çözümdür. Işıklar, sıcaklık, girişler, çıkışlar Well-contact Suite yazılımı kullanılarak yönetilebilen ve denetlenebilen ETS yazılımı ile bir bilgisayardan programlanabilir.

38 4,3 ekranlı 8 modüllü dokunmatik ekran. Daha da büyük ortak alanların tam ve anında denetimi için. Transponderli okuyucu. Yetkili personele erişim yetkisi verir: kart transponderli okuyucuya yaklaştırıldığında tanıma anında gerçekleşir. Termostat. Ofisler arasında sıcaklığı daima sabit tutmak için. Yerel dokunmatik ekran. Tek bir ortamın anında ve sezgisel denetimine olanak verir. Işıkları, sıcaklığı kontrol etmek ve senaryoları devreye sokmak için.

39 Dil Kumandalar. İki modül ile 4 e kadar farklı ve bağımsız tuş içererek dört farklı fonksiyonu yönetebilir. Tüm tuşlar 1 veya 2 modüllü olarak kullanılabilmekte olup fonksiyonlarını açıklayan simgeler ve daha görünür kılan arkadan ışıklandırma ledleri ile kişiselleştirilebilir.

40 Yaşadığım yerde tüm erişimlerin tam güvenliğini garantileyerek tüm ortamları denetleyebilir miyim?

41 Ofisler Well-contact Plus ile geçişlerin maksimum güvenilirlik ile yönetilmesini sağlayabilirsiniz: tüm girişler ve çıkışlar izlenir ve ortamların denetimi anında yapılır. Ofis gibi yapılarda erişimlerin güvenliği esastır: Well-contact Plus geçişlerin yönetiminde maksimum güvenilirliği garanti eder. Ayrıca, tüm ortamlardaki sıcaklıkların ve ışıkların kontrol edilmesine olanak verir: her ikisi de odanın kullanımına ve doğal aydınlanmasına göre değiştirilebilir ve ayarlanabilir. Daha fazla enerji tasarrufu için.

42 3 modüllü dokunmatik ekran. Ekran üzerinde bir dokunuş ile çalışma masanızdan kalkmadan tek bir yerin ışıklarını ve sıcaklığını kontrol edebilirsiniz. IR detektörü. Bir kişi geçtiğinde uyarı sinyali verilmesinin devreye sokulmasına olanak verir. Termostat. Ofisler arasında sıcaklığı daima sabit tutmak için. Kumandalar. Fonksiyonlarını açıklayan simge içeren bağımsız ve kişiselleştirilebilir tuşlar.

43 Ofisler Transponderli okuyucu. Yalnızca yetkili personelin erişimine izin verir: kartı transpondere yaklaştırmak yeterlidir, tanıma anında gerçekleşir.

44 Otelimdeki tüm odaların otomasyonunu yöneterek müşterilerime tam konfor sunabilir miyim?

45 Oteller Well-contact Plus ile odalarda bulunan tüm hizmetler kontrol altındadır: müşteri odaya girdiğinde ışıkları açık ve ortamı ideal sıcaklıkta bulur. Well-contact Plus odadaki tüm değişkenleri yönetir: müşteri odaya ışıkları ve diğer hizmetleri aynı anda devreye sokan kartı ile giriş yapar. Odasında onu karşılayan sıcaklık idealdir, iklim ayarı odaların kullanım durumuna göre üç seviyeden (ekonomi, stand-by, konfor) biri seçilerek resepsiyondan yönetilebilir. Enerji tasarrufu garanti altındadır.

46 Dikey girişli okuyucu. Kartı sokunca devreye girer ve odanın ışıklarını, panjurlarını, senaryolarını ve sıcaklığını yönetir. Transponderli okuyucu. 4 led erişim durumunu, odada bulunan müşteri veya personeli ve olası acil durum çağrılarını sinyal verir. Yerel dokunmatik ekran. Tek bir odanın anında ve sezgisel denetimine olanak verir. Çekmeli düğme. Banyo veya diğer herhangi bir yerden yapılan yardım çağrısını resepsiyona iletir.

47 Oteller Kumandalar. Çok fonksiyonlu kumandalar farklı işlemlerin tek bir cihazdan kontrol edilmesine olanak verir. Her kumanda üzerinde şık simgeler ile belirtilen ilgili fonksiyonları yerine getiren 4 e kadar farklı tuş içerebilir.

48 Binanın farklı ortamlarında neler olduğunu kolay ve güvenli bir şekilde denetlemenin bir yolu var mı?

49 Yazılım Well-contact Suite yazılımı ile PC ekranından her odayı kontrol edebilirsiniz. Farklı seviyelerde şifre ile çeşitli işlemlere erişim, kullanılan fonksiyona göre kişiselleştirilmiş bir kontrole olanak verir. Well-contact Suite, otellerin ve ofislerin yönetilmesi için kullanılan yeni Vimar yazılımıdır: 6 uygulamadan ve yapıda mevcut olan yönetim sistemleri ile birlikte çalışabilen bir arayüzden oluşur. Programın esnekliği, kendine özgü bir aklı olan her bir cihazın ağ üzerinde bulunan tüm diğer birimler ile sürekli diyaloğu koruyarak doğrudan istenilen fonksiyonları yerine getirmesine olanak veren KNX standardı tarafından garanti edilir.

50

51 Yazılım Top Çok sayıda odası bulunan ve potansiyel olarak sınırsız sayıda alana sahip büyük otelleri kontrol etmek için. Bu uygulamada 7 şifre seviyesi vardır, girişlerin ve çıkışların denetimi için planlayıcıyı kullanma olanağı verir. Client Basic ve Top uygulaması lisansı sistemin daha fazla yerden yönetilmesine olanak verir. Basic Maksimum 50 odalı bir oteli tek bir yerden yönetmek için. 5 şifre seviyesi tüm sistemin güvenli bir şekilde denetimini garantiler. Planlayıcı ile otele girişler ve çıkışlar kolaylıkla kontrol edilir. Office Ofisler ve ticari şirketler gibi yapılar için özel olan bu uygulama potansiyel olarak sınırsız sayıda ortamdaki fonksiyonları tek bir yerden yönetme olanağı verir. 7 şifre seviyesi ile kontrol sağlanır ve güvenceye alınır Light Maksimum 15 odalı bir oteli tek bir yerden yönetmek için. 5 şifre seviyesi tüm sistemin güvenli bir şekilde denetimini garantiler. Planlayıcı ile otele girişler ve çıkışlar kolaylıkla kontrol edilir. Client Office Office uygulamasının lisansı programa daha fazla yerden erişime izin verir.

52 Gemide daha rahat ve keyifli seyir için bir kontrol sistemine sahip olabilir miyim?

53 Otomasyon Sistemi

54 By-me Marine, gemiler için özel tasarlanmış Vimar akıllı sistemidir: rutubete, tuzlu ortamlara ve sallanmalara karşı daima istekleriniz doğrultusunda tüm avantajları, pratikliği ve otomasyon konforunu temin etmek üzere geliştirilmiş bir sistem. By-me Marine, herhangi bir koşulda, güverteden kaptan kabinine veya gemideki diğer herhangi bir noktadan en iyi olanakları sunar: tüm ışık ve otomasyon sistemi kontrol kumandalarına tek bir dokunuş veya çok fonksiyonlu bir telekumanda ile yapılır. Otomasyon Sistemi Senaryolar. Santralde programlanan senaryolar tek bir tuş ile devreye girer. Işıklar ve panjurlar. Aydınlatma gruplarını açmak ve kapamak, yoğunluklarını ayarlamak için.

55 Sistem Senaryoların kontrolü. Sıcaklık, ışıklar ve panjurları kontrol eden ve senaryolarda düzenlenerek önceden ayarlanmış saatte devreye giren cihazlar. Çok fonksiyonlu telekumanda. Çok fonksiyonlu bir telekumanda sayesinde tek bir dokunuş ile tüm sistem yönetilir.

56 Kötü hava koşullarında gemimdeki tüm otomatik fonksiyonları koordine edecek tam ve güvenilir bir sistem var mı?

57 Uygulama By-me Marine ile misafirlerin konforunu artıran ve seyri kolaylaştıran verimli bir akıllı sistem de sizinle birlikte yola çıkar. Tam bir güvenlik ve rahatlık içinde demir almanıza olanak vermek amacıyla denizde milyarlarca saat süre ile test edilmiş olan bir otomasyon sistemi. Vimar ın By-me Marine akıllı sistemi ve bazıları 12/24 V a.c. e d.c gerilimde olan reçineli ürünlerin yüksek kalitesinin haklı gururu. By-me Marine, kullanıcıların özel gereksinimlerine doğru bir şekilde yanıt vererek gemi ve yatların elektrik sistemlerini ve otomasyonlarını yönetir.

58 Kontrol santrali. Tüm fonksiyonların kolaylıkla ve güvenli bir şekilde programlandığı ve yönetildiği sistemin kalbidir. Senaryoların kontrolü. Herhangi bir anda, yalnızca basit bir hareket ile ışıkları, sıcaklığı ve panjurları kontrol ederek doğru ortamı yaratabilirsiniz. Çok fonksiyonlu uzaktan kontrol. Kızılötesi teknoloji sayesinde tüm fonksiyonları bir telekumanda ile oturduğunuz yerden rahatça yönetebilirsiniz.

59 Uygulama Otomatik fonksiyonların kontrolü. Modüler, kişiselleştirilebilir ve çok fonksiyonlu sade tuşlar ile ışıkları ve motorlu perdeleri kontrol ederek maksimum konfor elde edebilirsiniz.

60 Eikon Evo, gri antrasit Eikon Evo, beyaz Eikon Evo Next Primari Esclusivi Scolpiti Naturali Luminosi Raffinati Speciali Essenziali Eikon, gri antrasit Eikon, beyaz Eikon Next Bright Galvanic Inox Wood Glass

61 Arké, gri antrasit Arké, beyaz Metal-Color Metal-Elite Alu-Tech Wood Reflex Plus Color-Tech Tecno-Basic Plana Plana Silver Metal Ahşap Plastik Reflex Idea, gri antrasit Idea, beyaz Metal Ahşap Plastik Silk

62 Giriş sayfa 1 Enerji tasarrufu sayfa 22 Yazılım sayfa 46 By-me sayfa 2 İletişim sayfa 26 By-me Marine sayfa 50 Kontrol sayfa 6 By-com sayfa 30 Uygulama sayfa 54 Konfor sayfa 10 Dil sayfa 34 Dizayn sayfa 58 Ses dağılımı sayfa 14 Ofisler sayfa 38 Güvenlik sayfa 18 Oteller sayfa 42

63

64 Viale Vicenza, Marostica VI Italy Tel Fax B.D13037 TK 1309

Vimar otomasyon sistemleri tüm gereksinimlerinize yanıt verir. Kolay bir şekilde

Vimar otomasyon sistemleri tüm gereksinimlerinize yanıt verir. Kolay bir şekilde akıllı ev çözümleri Vimar otomasyon sistemleri tüm gereksinimlerinize yanıt verir. Kolay bir şekilde 60 yıldan fazla süredir bizi diğerlerinden farklı kılan değerlerimiz, deneyimimiz, teknolojik kalitemiz

Detaylı

Vimar otomasyon sistemleri tüm gereksinimlerinize yanıt verir. Kolay bir şekilde

Vimar otomasyon sistemleri tüm gereksinimlerinize yanıt verir. Kolay bir şekilde akıllı ev çözümleri Vimar otomasyon sistemleri tüm gereksinimlerinize yanıt verir. Kolay bir şekilde 60 yıldan fazla süredir bizi diğerlerinden farklı kılan değerlerimiz, deneyimimiz, teknolojik kalitemiz

Detaylı

Plana. Görkemli gereksinim.

Plana. Görkemli gereksinim. Plana. Görkemli gereksinim. Enerji bizi sürekli çevreleyen doğal bir kaynaktır. Bu nedenle, onu israf olmadan en iyi şekilde yönetmek ve dağıtmak her geçen gün daha öncelikli bir gereksinim haline gelmektedir.

Detaylı

Bina Teknolojileri. Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı

Bina Teknolojileri. Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı Bina Teknolojileri Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı Yaşam kalitesi İhtiyaçlarımı karşılayacak, evimin tasarımıyla uyumlu, kullanımı kolay ve güvenli bir çözüm istiyorum. İhtiyaç Evinizde yüksek

Detaylı

Senaryolar. İklim. Güvenlik. Enerji tasarrufu.

Senaryolar. İklim. Güvenlik. Enerji tasarrufu. Hoşgeldiniz! Bir By-me evine hoşgeldiniz. Bir By-me evine hoşgeldiniz. Burada yaşamak daha konforlu, daha güvenli, daha kolay. Tek kelimeyle daha güzel. Sistemin kalbi olan ev otomasyonu santraline kısaca

Detaylı

Idea. Kafanızdaki fikirler sayısınca çözüm.

Idea. Kafanızdaki fikirler sayısınca çözüm. Idea. Kafanızdaki fikirler sayısınca çözüm. Birbirinden şık iki farklı aydınlatma düğmesi tasarımı: Classica veya Rondò. İki renkte tuş ve kumandalar: Beyaz veya antrasit gri. Dört farklı malzemeden üretilmiş

Detaylı

Yeni Nesil TOPLU KONUTLAR. Akıllı Ev Sistemleri Çözümleri

Yeni Nesil TOPLU KONUTLAR. Akıllı Ev Sistemleri Çözümleri Yeni Nesil TOPLU KONUTLAR Akıllı Ev Sistemleri Çözümleri Akıllı Ev ÇÖZÜMLERİ Güvenlik Sistemi Aydınlatma Otomasyonu Priz Kontrol Isıtma Otomasyonu Senaryolar İklimlendirme Enerji Tasarufu Smart BS Kurumsal

Detaylı

Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi Planlarınız kadar esnek

Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi Planlarınız kadar esnek Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi Planlarınız kadar esnek 2 Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi ile endişelerinizden kurtulun Sistemi ihtiyaçlarınız belirler sadece size gereken için ödeme yaparsınız Uzak

Detaylı

Bu WC suyla taharetinizi de yapar.

Bu WC suyla taharetinizi de yapar. Bu WC suyla taharetinizi de yapar. Banyonuzun tam ortasında: sağlık. Su, sağlığımız üzerinde fark edilir bir etkisi olan özellikleri barındırır. Ferahlatır, canlandırır, temizler. Geberit AquaClean bunu

Detaylı

Fikirleriniz kadar çok çözüm.

Fikirleriniz kadar çok çözüm. Fikirleriniz kadar çok çözüm. Çok rafine çağdaş bir klasik: Idea zevkiniz doğrultusunda güzelliğe form verir ve elektrik sisteminden stilinizi ifade edecek farklı bir araç yaratır. Antrasit gri veya beyaz

Detaylı

Unica KNX. Akıllı ve iyi görünümlü

Unica KNX. Akıllı ve iyi görünümlü Unica KNX Akıllı ve iyi görünümlü Unica KNX ile daha fazla esneklik ve konfor, daha fazla enerji verimliliği P119536 2 P105932 P111047 KNX in zekası ile Unica estetiği bir arada Bilgisayarlardan ev sinema

Detaylı

ModulA. Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com

ModulA. Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com ModulA Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com Yeni Biral ModulA: Konu enerji verimliliği ise, pompa teknolojisi modüller halinde yapılandırılabilen bu üstün çözüm hiç bu

Detaylı

"Alarm Paneli Devrede" Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı

Alarm Paneli Devrede Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı "Alarm Paneli Devrede" Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı 2 Önce güvenlik Doğal olarak, ev veya küçük iş yeriniz için mümkün

Detaylı

RADYO ZIGBEE teknolojisi ile Duvarlara zarar vermeden kablosuz özgürlük

RADYO ZIGBEE teknolojisi ile Duvarlara zarar vermeden kablosuz özgürlük EV OTOMASYONU RADYO ZIGBEE teknolojisi ile Duvarlara zarar vermeden kablosuz özgürlük Yeni yapılar ve yenileme çalışmaları için kablosuz (RF) çözüm standardı. Duvarlara zarar vermeden kontrol noktaları

Detaylı

AKILLI PANELLER IŞINIZI KOLAYLAŞTIRIR

AKILLI PANELLER IŞINIZI KOLAYLAŞTIRIR AKILLI PANELLER IŞINIZI KOLAYLAŞTIRIR VALLEY ICON AKILLI PANEL AILESI Hayat daha da kolaylaşıyor Sulama teknolojisi lideri Valley, yeni ICON serisi akıllı panelleri ile günümüzde kullanılabilecek en akıllı

Detaylı

Dünya nın en iyi otelleri ve birinci sınıf müşterileriyle çalışmış olmak EMT Controls e tüm ürünlerini ekstra güvenilir ve tek bakışta kalitesi

Dünya nın en iyi otelleri ve birinci sınıf müşterileriyle çalışmış olmak EMT Controls e tüm ürünlerini ekstra güvenilir ve tek bakışta kalitesi Dünya nın en iyi otelleri ve birinci sınıf müşterileriyle çalışmış olmak EMT Controls e tüm ürünlerini ekstra güvenilir ve tek bakışta kalitesi anlaşılacak şekilde üretme alışkanlığı kazandırmıştır. EMT

Detaylı

Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun

Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun 2 1200 Serisi Yangın Paneli Rahatlık kurmak İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış eksiksiz koruma 1200 Serisi Yangın Paneli, yangın koruma için esnek,

Detaylı

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI VE İSTASYON AĞ ÇÖZÜMLERİ

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI VE İSTASYON AĞ ÇÖZÜMLERİ www.voltrun.com ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI VE İSTASYON AĞ ÇÖZÜMLERİ Commercial Hızlı Şarj Edebilme Voltrun Commercial, hızlı şarj edebilme kapasitesi ile uzun mesafeli kesintisiz yolculuk sağlar.

Detaylı

www.levelteknoloji.com

www.levelteknoloji.com home Akıllı Ev / Bina Sistemleri Evinizin Aklı Sizde Kalsın... www.levelteknoloji.com Akıllı ev nedir Cep telefonunuzdaki basit bir uygulama ile evinizdeki tüm cihazlarınızı ve güvenliğinizi yönetebileceğiniz,

Detaylı

SafeLine SL1. SafeLine SL1, EN81-28 ve EN81-70 koşullarını tam olarak karşılar.

SafeLine SL1. SafeLine SL1, EN81-28 ve EN81-70 koşullarını tam olarak karşılar. Kataloğu - SafeLine 2011, EN81-28 ve EN81-70 koşullarını tam olarak karşılar. EN81-28 ve EN81-70 koşullarını yerine getirerek, asansörün en gelişmiş teknoloji olduğunu gösterirken ihtiyacınız olan tüm

Detaylı

Smile HERŞEY KONTROL ALTINDA. Hepsi bir arada ısıtma kontrolörü

Smile HERŞEY KONTROL ALTINDA. Hepsi bir arada ısıtma kontrolörü Smile HERŞEY KONTROL ALTINDA Hepsi bir arada ısıtma kontrolörü Hepsi bir arada ısıtma kontrolörü Smile kontrolörler, güneş enerjisi, Özellikler katı yakıt, doğalgaz ve fuel-oil kazanları, n Birden fazla

Detaylı

Enjoy your smart life!

Enjoy your smart life! Enjoy your smart life! Akıllı Bina Sistemleri 02 AKILLI YAŞAMIN KEYFiNi ÇIKARIN HAKKIMIZDA ARS otomasyon dijital yaşam alanları teknolojisinde sektörün en son trendlerinin takip ve öncülüğünü yaparak yaşayan

Detaylı

aileniz için güven & konfor

aileniz için güven & konfor aileniz için güven & konfor www.ideaelektronik.com.tr aileniz için güven & konfor TOUCH LINE Bina Dışı Görüntülü ve Sesli Dâhili Konuşma Sistemi Aile Konutları Güvenlik ve konfor bina girişinizde başlar.

Detaylı

Oterm EE101 Kablosuz Oda Termostatı. Oterm EE101 Kullanım Kılavuzu

Oterm EE101 Kablosuz Oda Termostatı. Oterm EE101 Kullanım Kılavuzu Oterm EE101 Kullanım Kılavuzu 1 EE101-TX EE101-RX 2 Oterm EE101 Kablosuz Oda Termostatı, kombiniz ile veya diğer ısıtma cihazları ile kullanabileceğiniz, evinizin konforunu artıran modern bir ısı kontrol

Detaylı

AKILLI EVİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN!

AKILLI EVİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN! AKILLI EVİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN! Biyokimliğiniz ile Evinizi Güvence Altına Alın IInvixium firması dünyada bir ilk olarak biyokimliğiniz ile akıllı evinizi kişiselleştirecek çözümleri sunuyor. Invixium un

Detaylı

Sony FY14 BRAVIA B2B. Yeni FY14 Bravia B2B serisi tanıtımı

Sony FY14 BRAVIA B2B. Yeni FY14 Bravia B2B serisi tanıtımı Yeni FY14 Bravia B2B serisi tanıtımı Sony FY14 BRAVIA B2B Uygun maliyetli kurumsal ekran, eğitim ve kurumsal TV uygulamaları için etkileşimli seçeneklere sahip ince, dikkat çekmeyen, enerji tasarruflu

Detaylı

Praesideo Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Her koşulda mesajlarınızı iletin

Praesideo Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Her koşulda mesajlarınızı iletin Praesideo Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Her koşulda mesajlarınızı iletin 2 Praesideo Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi İnsanları bilgilendirmenin ve korumanın en iyi yolu

Detaylı

NComputing Erişim Cihazları Maksimum Esneklik ve Tasarruf

NComputing Erişim Cihazları Maksimum Esneklik ve Tasarruf NComputing Erişim Cihazları Maksimum Esneklik ve Tasarruf Eylül 2010 Copyright 2010 dojop Teknoloji Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Bilgi Teknolojilerinizde Devrim Yapın NComputing Erişim cihazları kişisel çalışma

Detaylı

Yüksek çözünürlüklü ses

Yüksek çözünürlüklü ses Şu ülkeye ait satış öncesi broşürü: Türkiye () Kablosuz Bluetooth kulaklık 40 mm sürücülü/arkası kapalı Kulak üstü Yumuşak kulak yastıkları SHB7250/00 Yüksek çözünürlüklü ses için dijital bas kuvvetlendirme

Detaylı

EnerjiÖlçümü MINOMETER M7 RADIO 3. Elektronik Isı Pay Ölçer

EnerjiÖlçümü MINOMETER M7 RADIO 3. Elektronik Isı Pay Ölçer EnerjiÖlçümü MINOMETER M7 RADIO 3 Elektronik Isı Pay Ölçer Çevrenin Korunması Avantaj ve Özellikleri İklim koruma için enerji tüketiminin ölçümü Kaynakların ve çevrenin korunması Günümüzde; çevremiz, korunmaya

Detaylı

Clever made! Ev otomasyonu için etkin çözüm. Merkezi,taşınabilir ve güvenli. Birlikte daha kolay.

Clever made! Ev otomasyonu için etkin çözüm. Merkezi,taşınabilir ve güvenli. Birlikte daha kolay. Clever made! Ev otomasyonu için etkin çözüm. Merkezi,taşınabilir ve güvenli. Birlikte daha kolay. B-Tronic Motorlar Çift-yönlü alıcı entegreli motorlar B01 Serisi Çift yönlü kablosuz alıcı ve hafıza fonksiyonu

Detaylı

Tüm ölçüm verileri herhangi bir cihazla her zaman kullanılabilir. Veri kayıt sistemi testo Saveris 2. Analysis & Reports. Graphical presentation

Tüm ölçüm verileri herhangi bir cihazla her zaman kullanılabilir. Veri kayıt sistemi testo Saveris 2. Analysis & Reports. Graphical presentation Analysis & Reports Coldstore east 14.09.2014 to 16.09.2014 Graphical presentation 14/09/2014 15/09/2014 16/09/2014 Data logger 1 ( C) Data logger 2 ( C) Data logger 3 ( C) Tabular presentation Alarms Tüm

Detaylı

Yaşam alanlarına akıl katar

Yaşam alanlarına akıl katar Yaşam alanlarına akıl katar Güvenliğin, konforun ve enerji verimliliğinin yeni adresi Akıllı Ev ve Ofis Sistemleri! Kısaca Zipato Merkez Ofis Zagreb, Hırvatistan Bulut tabanlı M2M platformu konusunda uzman

Detaylı

HAREKETİN MERKEZİNDEKİ HAYATLAR İÇİN

HAREKETİN MERKEZİNDEKİ HAYATLAR İÇİN HAREKETİN MERKEZİNDEKİ HAYATLAR İÇİN 2 INTERTON CENTRO Dertsiz bir yaşam hareketin tam ortasında Kimse sevdiği şeyleri yapmaktan vazgeçmek istemez. İyi haber ise, Interton Centro işitme cihazları ile vazgeçmek

Detaylı

SC-T47. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci

SC-T47. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T47 PC, güçlü Intel J1900 2GHz CPU ile Windows 8 Embedded Standard işletim sistemi kullanır. SC-T47, Citrix ICA/HDX, VMware PCoIP ve Microsoft RemoteFX gibi başlıca uzak ağ protokollerinin

Detaylı

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma ÇEKMECE SİSTEMLERİ Stil ve Konfor Modern mobilya dünyasının dekorasyona katacağı farklılık, yaratıcı vizyonla tasarlanmış fonksiyonlardır. SAMET, sahip olduğu tecrübe ve yüksek teknoloji olanaklarını SAMET

Detaylı

SESLENDİRME YÜK KONTROLU TEKNİK ALARMLAR

SESLENDİRME YÜK KONTROLU TEKNİK ALARMLAR he Evinizi yönetmek ve control etmek için Came tarafından yeni ev otomasyon sistemi tasarlandı. Çim sulama makinesinden odalardaki ısı yönetimine, ve dıș kapının acılmasına kadar her alanı kapsar. Gaz

Detaylı

Her yerden akıllı bağlantı. Inmarsat ın küresel 3G uydu ağı tarafından desteklenmektedir

Her yerden akıllı bağlantı. Inmarsat ın küresel 3G uydu ağı tarafından desteklenmektedir Her yerden akıllı bağlantı Inmarsat ın küresel 3G uydu ağı tarafından desteklenmektedir IsatHub: her yerden akıllı bağlantı Nereye giderseniz gidin en değer verdiğiniz araçlarınızdan biri olan akıllı cihazınızla

Detaylı

SC-T46. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci

SC-T46. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T46 PC, güçlü Intel N2930 1.8GHz CPU ile Windows 8 Embedded Standard veya Linux işletim sistemi kullanır. SC-T46, Citrix ICA/HDX, PCoIP ve Microsoft RemoteFX gibi başlıca uzak

Detaylı

SUPER BASS TAŞINABİLİR BLUETOOTH HOPARLÖR

SUPER BASS TAŞINABİLİR BLUETOOTH HOPARLÖR SUPER BASS TAŞINABİLİR BLUETOOTH HOPARLÖR Kullanım Kılavuzu DA-10287 DIGITUS DA-10287 Super Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlörü satın aldığınız için teşekkür ederiz! Bu kullanım kılavuzu Bluetooth Hoparlörünüzün

Detaylı

Her yerden akıllı bağlantı. Inmarsat ın küresel 3G uydu ağı tarafından desteklenmektedir

Her yerden akıllı bağlantı. Inmarsat ın küresel 3G uydu ağı tarafından desteklenmektedir Her yerden akıllı bağlantı Inmarsat ın küresel 3G uydu ağı tarafından desteklenmektedir IsatHub: her yerden akıllı bağlantı Nereye giderseniz gidin en değer verdiğiniz araçlarınızdan biri olan akıllı cihazınızla

Detaylı

Her koşulda mesajlarınızı iletin.

Her koşulda mesajlarınızı iletin. Her koşulda mesajlarınızı iletin. PRAESIDEO Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi boschsecurity.com PRAESIDEO Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi 3 İnsanları bilgilendirir ve korur

Detaylı

TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU

TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU 1 2 3 B 4 5 6 7 8 9 10 11 legrand HIRSIZ ALARM SİSTEMİ CELEST SERİSİ Tüm modeller TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU CELEST CELEST HIRSIZ ALARM Alarm Sisteminin

Detaylı

AKSESUAR broşürü CITROËN C4 PICASSO - GRAND C4 PICASSO ARALIK 2009

AKSESUAR broşürü CITROËN C4 PICASSO - GRAND C4 PICASSO ARALIK 2009 AKSESUAR broşürü CITROËN C4 PICASSO - GRAND C4 PICASSO ARALIK 2009 STİL 04 KONFOR 06 GÜVENLİK 08 TAŞIMA 10 KORUMA 12 İLETİŞİM 14 Fark yaratan dokunuşlar C4 Picasso ile birlikte kaliteyi, güvenliği ve estetiği

Detaylı

İş yaşamında yeni konsept; akıllı konfor...

İş yaşamında yeni konsept; akıllı konfor... Business Segment İş yaşamında yeni konsept; akıllı konfor... Business segmentte akıllı bina Berker ile yeniden tanımlanıyor. Bu sayede istenilen tüm kontrollerin touch panel ve akıllı anahtarlarla mükemmel

Detaylı

Zariflik, sadelik ve ince dizayn...

Zariflik, sadelik ve ince dizayn... Zariflik, sadelik ve ince dizayn... IUK50 3,5 ekran genişliği ile hands-free özellikli kolay iletişim, Dokunmatik yüzeyli Ultra ince estetik tasarım, OSD menü yardımı ile 10 farklı nokta ile iletişim sağlayabilme,

Detaylı

Sistem Nasıl Çalışıyor: Araç İzleme ve Filo Yönetim Sistemi

Sistem Nasıl Çalışıyor: Araç İzleme ve Filo Yönetim Sistemi arvento Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri ile araçlarınızı 7 gün 24 saat on-line ve geçmişe yönelik olarak izleyebilir, hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri uzaktan

Detaylı

GLOBAL PARTNER MÜHENDİSLİK KARAOKE DÖNÜŞTÜRÜCÜ: GPM-K1009. Kullanıcı Kılavuzu

GLOBAL PARTNER MÜHENDİSLİK KARAOKE DÖNÜŞTÜRÜCÜ: GPM-K1009. Kullanıcı Kılavuzu GLOBAL PARTNER MÜHENDİSLİK KARAOKE DÖNÜŞTÜRÜCÜ: GPM-K1009 Kullanıcı Kılavuzu GPM-K1009 GPM-K1009 basit kurulum ve kullanımı yanında yüksek ses kalitesi ve eğlence de sunan bir karaoke dönüştürücüdür. Artık

Detaylı

Yönlü Sayaçlar. uygulamalar için tüketim verilerinin elde edilmesi

Yönlü Sayaçlar. uygulamalar için tüketim verilerinin elde edilmesi Yenilikçi, Esnek ve Çok Yönlü Sayaçlar Bütün uygulamalar için tüketim verilerinin elde edilmesi Siemens ten güvenilir, esnek, emniyetli sayaçlar Tasarruf etmek isteyenlerin, tüketim verileri hakkında etkin

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30 Otomatik Yana Açılır Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatİk Kayar Kapılar MS30/SLD Otomatik Kayar

Detaylı

IP İnterkom IP İNTERKOM NEDİR? IP?

IP İnterkom IP İNTERKOM NEDİR? IP? IP İnterkom IP İNTERKOM NEDİR? IP? IP İnterkom Üretilen tüm elektronik cihazlar, Ethernet çıkışlı olarak üretilmekte ve dış dünyaya bağlanabilmektedir. Bu sebeple İnterkom sistemleri de aynı yapıya uygun

Detaylı

Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay

Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay 2 Kurulumu, Konfigürasyonu, Bakımı ve Kullanımı Kolay bir Yangın Paneli. Bütün dedektör alanları için durum göstergeli LCD ekran Kolay konfigürasyon

Detaylı

GATSO T-SERİSİ. Trafik denetlemenin geleceği

GATSO T-SERİSİ. Trafik denetlemenin geleceği GATSO T-SERİSİ Trafik denetlemenin geleceği GATSO T-Serisi: maksimum esneklik minimum maliyet Yol güvenliği Bugünün etkin çözümleri için ihtiyacı: Çok yönlü kullanım T-Serisi rakipsiz kullanılabilirliği

Detaylı

Başyapıtlar. Piacere & Piacere Touch

Başyapıtlar. Piacere & Piacere Touch Başyapıtlar Piacere & Piacere Touch Keyif & Ağır Başlılık Barista Kahve Kültürü. Mükemmel bir Latte macchiato mu istersiniz, yoksa mükemmel bir espresso mu? Milano da Baristo da olduğu gibi.- Ya da sadece

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner. Kayar Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kapılar. Kapılar. Otomatik 90 Açılır Kapı

Security Geçiş Sistemleri. Döner. Kayar Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kapılar. Kapılar. Otomatik 90 Açılır Kapı Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri Otomatik 90 Açılır Kapı Tek Kanatlı 90 Dışa Açılır Kapı Tek Kanatlı 90 İçe Açılır Kapı Çift Kanatlı 90 Dışa Açılır

Detaylı

GLOBAL PARTNER MÜHENDİSLİK KARAOKE DÖNÜŞTÜRÜCÜ: GPM-K1009. Kullanıcı Kılavuzu

GLOBAL PARTNER MÜHENDİSLİK KARAOKE DÖNÜŞTÜRÜCÜ: GPM-K1009. Kullanıcı Kılavuzu GLOBAL PARTNER MÜHENDİSLİK KARAOKE DÖNÜŞTÜRÜCÜ: GPM-K1009 Kullanıcı Kılavuzu GPM-K1009 GPM-K1009 basit kurulum ve kullanımı yanında yüksek ses kalitesi ve eğlence de sunan bir karaoke dönüştürücüdür. Artık

Detaylı

Aydınlatma kontrolü için çözüm

Aydınlatma kontrolü için çözüm Aydınlatma kontrolü için çözüm Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti. Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A 34692 B. Çamlıca - Üsküdar İstanbul/Türkiye Mersis:0729002180800018 +90 216 481 0300 06.10.2016

Detaylı

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay 2 Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Kaliteli genel seslendirme için pratik bir yol Bölge etiketleme ve ayar göstergeleriyle

Detaylı

YUTAKI YUTAKI. Eviniz için konforlu ısıtma sistemi

YUTAKI YUTAKI. Eviniz için konforlu ısıtma sistemi YUTAKI Eviniz için konforlu ısıtma sistemi SICAKLIK Isı pompası TÜKETİM GAZLI ISITMA YAKITLI ISITMA ELEKTRİKLİ ISITMA YUTAKI Bilinmesi gerekenler Bir ısı pompası nasıl çalışır? Bir ısıtma pompası, enerjiyi

Detaylı

Elektronik Masa Nedir?

Elektronik Masa Nedir? Elektronik Masa . Hepsi birarada, entege çözüm.. Dokunmatik Tablet.. - HDMI desteği Elektronik Masa Nedir? - İçerisinde Bilgisayar, Mikrofon, Hoparlör, Ses/video giriş çıkışları ve giriş kanlallarında

Detaylı

Sonesse - Sessiz motor serisi AKUSTİK KONFOR İÇİN TASARLANMIŞTIR

Sonesse - Sessiz motor serisi AKUSTİK KONFOR İÇİN TASARLANMIŞTIR Sonesse - Sessiz motor serisi AKUSTİK KONFOR İÇİN TASARLANMIŞTIR Sonesse - Sessiz motor serisi SOMFY TARAFINDAN AKUSTİK KONFOR İÇİN TASARLANMIŞTIR Sessizlik: piyasadaki önceliğiniz Yenilik ve ses kontrolü

Detaylı

Seksiyonel ve monoblok kapılar için otomasyon sistemi

Seksiyonel ve monoblok kapılar için otomasyon sistemi Seksiyonel ve monoblok kapılar için otomasyon sistemi Komple güvenirlik için sağlam motor Çalışma güvenliği için ileri teknoloji Çevre ile uyumlu, modern ve zarif tasarım Çok yönlülük Globe otomasyon sistemi,

Detaylı

19" Geniş Ekran LED Monitör

19 Geniş Ekran LED Monitör Genel Bakış ViewSonic VA1917a, evde veya ofiste kullanım için ideal LED arka aydınlatmalı, parlak ve ince ön çerçeve tasarımına sahip, 18,5 inç geniş ekran monitördür. 1366 x 768 çözünürlük ve 5 ms tepki

Detaylı

EEEEE. Passy EEEEE EEEEE EEEEE EEEEE. Passy. Ürün gamı

EEEEE. Passy EEEEE EEEEE EEEEE EEEEE. Passy. Ürün gamı Sadece antenin yakınından geçmek suretiyle geçitlerin otomatik olarak yönetilmesini sağlayan yenilikçi eller serbest kumanda sistemi. Güvenilir ve emniyetli, uzaktan kumandanın bir tuşuna tek bir dokunuşun

Detaylı

CCS 900 Ultro Toplantı Sistemi Etkin toplantı teknolojisi

CCS 900 Ultro Toplantı Sistemi Etkin toplantı teknolojisi Yaratıcılık ve Kalite Geleneği Bosch markası, 0 yıldan uzun bir süredir dünyanın her yerinde kalite ve güven ile birlikte anılıyor. Dünya çapında bir marka olan Bosch, yüksek hizmet ve destek anlayışıyla

Detaylı

MIC 550 Serisi Sağlam, dış mekan hareketli pan-tilt-zoom kamera

MIC 550 Serisi Sağlam, dış mekan hareketli pan-tilt-zoom kamera MIC 550 Serisi Sağlam, dış mekan hareketli pan-tilt-zoom kamera 2 MIC 550 Serisi Video güvenlik sektöründe standartları belirler Video güvenlik sistemleri içerisinde bulunduğu ortamla uyumlu görünümde

Detaylı

Döner Kapılar. Hastane Kapıları. Dairesel Kayar Kapılar. 90 Derece METAXDOOR MS30. Kapılar. Kayar Kapılar. Otomatik Yana Açılır

Döner Kapılar. Hastane Kapıları. Dairesel Kayar Kapılar. 90 Derece METAXDOOR MS30. Kapılar. Kayar Kapılar. Otomatik Yana Açılır Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Dairesel Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatik Yana Açılır Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatİk Kayar Kapılar MS30/SLD Otomatik Kayar Kapı

Detaylı

Elektronik. Çağdaş aydınlatma tarzı...

Elektronik. Çağdaş aydınlatma tarzı... Elektronik 24.Elektronik Kontrol Sistemleri Kataloğu TR LED LEDLine DecoPendant CromaDown WallWasher CromaStreet CromaFloor AquaCroma CromaGardena CromaBollard LEDCell Elektronik FiberOptik Çağdaş aydınlatma

Detaylı

KNX ile bir üst konfor düzeyine geçin

KNX ile bir üst konfor düzeyine geçin InSideControl KNX ile bir üst konfor düzeyine geçin Bina Kontrol Sistemi P139031 P135676 P135621 Bina kontrolü - her zaman, her yerde, her koşulda Akıllı telefonlar ve tabletler, her geçen gün hayatımızda

Detaylı

HDMI Matris Sviç, 4 x 2 Portlu

HDMI Matris Sviç, 4 x 2 Portlu HDMI Matris Sviç, 4 x 2 Portlu KILAVUZ DS-48300 Bu ürünü satın aldığınız için teşekkür ederiz. En iyi performans ve emniyet için bu ürünü bağlamadan, kullanmadan veya ayarlamadan önce lütfen bu talimatları

Detaylı

EASYLAB çeker ocak kontrolörlerine yönelik

EASYLAB çeker ocak kontrolörlerine yönelik .5 X X testregistrierung Kontrol panelleri Tipi Kontrolör yapılandırmasına ait bağlantı soketi EASYLAB çeker ocak kontrolörlerine yönelik kontrolörleri ile birlikte kullanılacak kontrol panelleri, çalışma

Detaylı

Hızlı Başlangıç Kılavuzu Vodafone Mobile Wi-Fi R207

Hızlı Başlangıç Kılavuzu Vodafone Mobile Wi-Fi R207 Hızlı Başlangıç Kılavuzu Vodafone Mobile Wi-Fi R207 Hoşgeldiniz Mobil iletişim dünyasına hoş geldiniz 1 Hoşgeldiniz 2 Ürüne genel bakış 3 Başlangıç 5 Mobile Wi-Fi Web uygulaması 6 Web uygulamasına genel

Detaylı

ecocirc XL ve XLplus Yeni nesil entegre frakans konvertörlü, Yüksek verimli sirkülasyon pompaları

ecocirc XL ve XLplus Yeni nesil entegre frakans konvertörlü, Yüksek verimli sirkülasyon pompaları ecocirc XL ve XLplus Yeni nesil entegre frakans konvertörlü, Yüksek verimli sirkülasyon pompaları Bir Sirkülasyon Pompasından beklediğiniz herşey onda var. Xylem olarak montaj, devreye alma ve işletmesi

Detaylı

SONUÇ RAPORU EK: Ürüne CLEVER adı verilmiştir. Geliştirilen model C15 olarak tanımlanmıştır.

SONUÇ RAPORU EK: Ürüne CLEVER adı verilmiştir. Geliştirilen model C15 olarak tanımlanmıştır. SONUÇ RAPORU EK: İŞ FİKRİ ÇIKTISI HAKKINDA BİLGİLER ve TEKNİK DETAYLAR (Bu bölümde çıkan ürüne ait teknik resim, prototip fotoğrafları, uygulama şekilleri, eğer ürün piyasaya sunulmuşsa teknik özellikleri-kapasitesi,

Detaylı

VOLÜMETRİK DEBİMETRE KDDM 2

VOLÜMETRİK DEBİMETRE KDDM 2 VOLÜMETRİK DEBİMETRE KDDM 2 Volümetrik debimetre nedir?? Fark basınç ölçümü ile hava akış verimini kontrol etmenizi sağlayan, bakım gerektirmeyen, yenilikçi bir Pnömatik otomasyon kontrol sistemidir, bu

Detaylı

Dräger Pac 5500 Tekli Gaz Algılama Cihazı

Dräger Pac 5500 Tekli Gaz Algılama Cihazı Dräger Pac 5500 Tekli Gaz Algılama Cihazı Uzun süreli görevler, onun uzmanlığı: tekli gaz cihazı Dräger Pac 5500'ün ömür sınırlaması yoktur ve karbon monoksit, hidrojen sülfür veya oksijenin hızlı ve doğru

Detaylı

Akilli Pedestal Sistemleri

Akilli Pedestal Sistemleri Akilli Pedestal Sistemleri MEKANO, uzaktan hareket kontrolü, otomasyon uzerine bugüne kadar birçok büyük projeye imza atarak ülkemiz ekonomisine ciddi katkılar sağlamıştır. Kuruluşumuz, uluslararası tecrübeye

Detaylı

JABRA PRO 935. Kullanım Kılavuzu. jabra.com/pro935

JABRA PRO 935. Kullanım Kılavuzu. jabra.com/pro935 JABRA PRO 935 Kullanım Kılavuzu jabra.com/pro935 2015 GN Netcom A/S. Tüm hakları saklıdır. Jabra, GN Netcom A/ S'nin tescilli markasıdır. Buraya dahil edilmiş olan tüm diğer tescilli markalar ilgili sahiplerinin

Detaylı

AKILLI EV SİSTEMLERİ

AKILLI EV SİSTEMLERİ AKILLI EV SİSTEMLERİ Centrum Dış Ticaret ve Elektronik Limited Şirketi 1992 yılından bugüne çeyrek asırdır, ev ve araç güvenlik sistemleri alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yılların

Detaylı

Teknik Katalog [Nem Ölçer]

Teknik Katalog [Nem Ölçer] Teknik Katalog [Nem Ölçer] [PCE-FWS 20-1] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon: +90

Detaylı

türk Ark kaynak ve Plazma kesme İnverterleri

türk Ark kaynak ve Plazma kesme İnverterleri türk Ark kaynak ve Plazma kesme İnverterleri www.selcoweld.com www.selcoweld.com Selco 30 yıldır inverterler üretmektedir Selco 30 yıldır ark kaynak uygulamaları için inverterlerin dizayn, geliştirme ve

Detaylı

Teknik Katalog [Çevre Ölçüm Cihazı]

Teknik Katalog [Çevre Ölçüm Cihazı] [PCE-FWS 20-1] Teknik Katalog [Çevre Ölçüm Cihazı] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon:

Detaylı

Teknik Katalog [Anemometre]

Teknik Katalog [Anemometre] Teknik Katalog [Anemometre] [PCE-FWS 20-1] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon:

Detaylı

HT 500 HT 500 01 HT 500 02 HT 500 03

HT 500 HT 500 01 HT 500 02 HT 500 03 LCD li Kablosuz Ev Otomasyon Kontrolleri Sadece ısıtma ve sadece soğutma ayarı ON/OFF Kontrol Ana Ünite 0 V (AC) A (SPDT) Oda Ünitesi V (DC) (x,v AA Alkaline pil) HT 00 HT 00 0 HT 00 0 HT 00 0 Kullanım

Detaylı

YENİ ÜRÜN YÜKSEK TASARRUF ÜSTÜN KONFORLA BULUŞTU; CARRIER XPOWER FRESH DUVAR TİPİ INVERTER KLİMA

YENİ ÜRÜN YÜKSEK TASARRUF ÜSTÜN KONFORLA BULUŞTU; CARRIER XPOWER FRESH DUVAR TİPİ INVERTER KLİMA Hava Koşullandırma Sayı 45 / Eylül 2017 Haber Aralık Bülteni 2016 // Sayı 91 42 YENİ ÜRÜN turn to the experts YÜKSEK TASARRUF ÜSTÜN KONFORLA BULUŞTU; CARRIER XPOWER FRESH DUVAR TİPİ INVERTER KLİMA Alarko

Detaylı

GÖRÜNTÜLÜ İNTERKOM SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ (7" DOKUNMATİK DAİRE CİHAZLI)

GÖRÜNTÜLÜ İNTERKOM SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ (7 DOKUNMATİK DAİRE CİHAZLI) GÖRÜNTÜLÜ İNTERKOM SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ (7" DOKUNMATİK DAİRE CİHAZLI) 1. SİSTEM ÖZELLİKLERİ - Sistem Daire-kapı-kapıcı ve/varsa Güvenlik kombinasyonun da çalışacaktır. - Sistemin kablo yapısı DT8/CAT5

Detaylı

Automatic Entrance & Acccess System CS1000. Otomatik Kayar Kapı

Automatic Entrance & Acccess System CS1000. Otomatik Kayar Kapı TM Automatic Entrance & Acccess System CS1000 Otomatik Kayar Kapı TM Automatic Entrance & Acccess System MODEL Kapasite Manuel Açma Gücü (Enerji olmadığı durumlarda) Operasyon Sıklığı Aktarma Kasnak -

Detaylı

Data Sheet [BAROMETRE]

Data Sheet [BAROMETRE] Data Sheet [BAROMETRE] [PCE-FWS 20-1] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon: +90 (0)

Detaylı

Mobil Takip Sistemleri

Mobil Takip Sistemleri Mobil Takip Sistemleri Trio Filo Yöne,m Sistemi Yazılım Fonksiyonları Üstün teknolojik altyapısı ile rakiplerinden ayrılan bir araç takip yazılımıdır. Tüm internet tarayıcılarında ek kurulum gerektirmeden

Detaylı

Oximo RTS motorları, tüm RTS uzaktan kumandalar ve güneş sensörleriyle uyumludur. Telis 16 RTS

Oximo RTS motorları, tüm RTS uzaktan kumandalar ve güneş sensörleriyle uyumludur. Telis 16 RTS İşlevler Oximo RTS motorları, tüm RTS uzaktan kumandalar ve güneş sensörleriyle uyumludur Panjurun sık kullanılan konumunu hafızaya almak ve «my» düğmesine basıldığında aynı konuma getirmek için kullanılır.

Detaylı

Başyapıtlar. Piacere & Piacere Touch

Başyapıtlar. Piacere & Piacere Touch Başyapıtlar Piacere & Piacere Touch Keyif & Ağır Başlılık Barista Kahve Kültürü. Mükemmel bir Latte macchiato mu istersiniz, yoksa mükemmel bir espresso mu? Milano da Baristo da olduğu gibi ya da sadece

Detaylı

MITSUBISHI ELECTRIC YENİ KİRİGAMİNE MSZ-FH SERİSİ

MITSUBISHI ELECTRIC YENİ KİRİGAMİNE MSZ-FH SERİSİ MITSUBISHI ELECTRIC YENİ KİRİGAMİNE MSZ-FH SERİSİ Sağlıklı nefes alın, sağlıklı ve konforlu yaşayın Yeni Kirigamine ile tanışın Mitsubishi Electric Klimalar tüm dünyada kusursuz konfor sağlayan yüksek

Detaylı

SOMFY DEN KABLOSUZ, YENİ BİR DUVAR KUMANDASI SERİSİ

SOMFY DEN KABLOSUZ, YENİ BİR DUVAR KUMANDASI SERİSİ SOMFY DEN KABLOSUZ, YENİ BİR DUVAR KUMANDASI SERİSİ SMOOVE, DUVARA MONTE KUMANDA ÜNİTELERİNİN GÖRÜNÜMÜNDE DEVRİM YARATIYOR. YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ VE ESTETİK İLE KATMA DEĞERİ YÜKSEK ÜRÜNLER SUNUYOR. Dokunmatik

Detaylı

İnsan Odaklı Aydınlatma (Human Centric Lighting) Quelle: Imageshack

İnsan Odaklı Aydınlatma (Human Centric Lighting) Quelle: Imageshack İnsan Odaklı Aydınlatma (Human Centric Lighting) Quelle: Imageshack İnsan Odaklı Aydınlatmada Pörtföyümüz Segmentler Premium Paket PI-LED Moduller Liner Flat Spot PI-LED Konvertör & Kontrol Üniteleri LMU

Detaylı

Control4 Suite Systems. Ürün Kataloğu

Control4 Suite Systems. Ürün Kataloğu Ürün Kataloğu 7 POE Dokunmatik Ekran Duvar Montaj Control4 7 Duvar Montaj Dokunmatik Ekran, oda otomasyonunu yönetme bakımından misafirler ve personel için sezgisel bir yoldur. Yeni ve mevcut yapılar için

Detaylı

Türkçe. BT-03i Kullanıcı Kılavuzu

Türkçe. BT-03i Kullanıcı Kılavuzu BT-03i Kullanıcı Kılavuzu 1 Genel Bakış İçindekiler Başlangıç Telefon çağrısı nasıl yanıtlanır? Spesifikasyonlar 2 1. Genel Bakış A B E D F 1-1 Fonksiyon Tuşları: C A B C D E F Silikon kulak askısı Güç

Detaylı

DİJİTAL KÜRSÜ TANITIM KATALOĞU HAYATA DOKUNAN TASARIMLAR

DİJİTAL KÜRSÜ TANITIM KATALOĞU HAYATA DOKUNAN TASARIMLAR DİJİTAL KÜRSÜ TANITIM KATALOĞU HAYATA DOKUNAN TASARIMLAR DİJİTAL KÜRSÜ TTL Dijital Kürsü geliştirilmiş etkileyici ve işlevsel bir sunum cihazıdır. Dijital Kürsü; Üniversitelerde, toplantı salonlarında,

Detaylı

Her 2 teknolojide de, hem ankastre programlama hem de merkezi programlama kullanılır.

Her 2 teknolojide de, hem ankastre programlama hem de merkezi programlama kullanılır. Programlama Programlama nedir? Programlama; ısıtmanın otomatik, gözle görülür biçimde ve kullanıcının ortamda bulunduğu sürelere göre yönetilmesidir. Isıtma süreleri, 7 günlük veya 24 saatlik zaman dilimlerinde

Detaylı

Otomasyonlu Hayat İçin İnşaat

Otomasyonlu Hayat İçin İnşaat Otomasyonlu Hayat İçin İnşaat Otomasyon ile Rüya Evi İnşaa Etmek Her proje, müşterilerinizin rüyalarını gerçeğe dönüştürebilmek için benzersiz bir fırsattır. Müşterileriniz, detaylı tasarımlar ve özelliklerle

Detaylı

Konut güvenliği çözümleri Konut projeleri için Easy Series

Konut güvenliği çözümleri Konut projeleri için Easy Series Konut güvenliği çözümleri Konut projeleri için Easy Series 2 Easy Series Güvenlik Paneli Kolay ve güvenilir koruma sağlar Konut projelerinize değer katın Prestijli apartman blokları, yüksek binalar ve

Detaylı