GENEL ŞARTLAR. I.Genel Kurallar

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "GENEL ŞARTLAR. I.Genel Kurallar"

Transkript

1 GENEL ŞARTLAR I.Genel Kurallar 1. Bosch extra (Program), Programa katılan Bosch Otomotiv Servislerine ve Bağımsız Otomotiv Servislerine promosyon, puan kazanma, puan harcama ve ödül kazanma gibi imkanlar sunan Bosch San. ve Tic. A.Ş. ye ait müşteri sadakat ve pazarlama programıdır. Bosch extra nın mülkiyeti Bosch San. ve Tic. A.Ş. ye (Bosch) aittir. 2.Program, Servisler tarafından Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti genelinde Programa dahil Bosch ürün ve/veya hizmet alımlarında, ürün üzerindeki Barkod kesilmek ve Bosch a gönderilmek suretiyle puan kazanmak, Bosch tarafından onaylanmış puan toplamına karşılık, Bosch tarafından hazırlanan hediye katalogunda yer alan ürünler arasından hediye sipariş etmek ve teslim almak, iptal işlemleri ve bildirilecek diğer faydalardan yararlanmak şeklinde işleyecektir. 3.Programa sadece Bosch otomotiv servisleri ve Bağımsız otomotiv servisleri (Servisler) katılabilecektir. Söz konusu servisler adına başvuruyu sadece servisin yetkilisi gerçekleştirebilir. Bosch otomotiv servisleri ve Bağımsız otomotiv servisleri dışındaki servisler ve nihai tüketiciler Programdan faydalanamazlar. 4.Başvuru formunun doldurulması ile genel şartlar kabul edilmiş sayılır. Programa katılan Servisler, Bosch tarafından onaylanması kaydıyla başvuru formunun doldurulmasından sonraki Programa dahil ürün ya da hizmet alımlarında puan kazanmaya başlayacak ve formunun sisteme tanımlanmasını takiben, biriktirmiş olduğu puanlarıyla Programa dahil hediye katalogundan hediye sipariş edebilecektir. Başvuru neticesinde, programa katılan ilgili Servise Bosch extra üye numarası verilecektir. Programa dahil olmak için başvuruda bulunulması, Bosch a söz konusu başvuruyu kabul etme yükümlülüğü getirmez yaşından küçükler Bosch extra programı üyesi olamazlar, programa katılan Servisleri temsil edemezler, üye numarası alamazlar ve Programdan faydalanamazlar. 6.Servisler, Bosch a iletmiş olduğu ve başvuru formunda yer alan ve ileride vereceği alışveriş ve kişisel bilgilerini gerek Bosch a gerekse Bosch tarafından belirlenen 3. kişiler ve program ortakları ile düzenlenen aktivitelere ya da kampanyalara davet, posta, e-posta gönderileri, tanıtım ve benzeri her türlü pazarlama ve faaliyetlerinde ve benzeri diğer nedenlerle kullanılmak üzere paylaşılabileceğini, bu firmalarca kullanılabileceğini ve Servisler aksini belirtmedikçe bu firmaların, kendisiyle kısa mesaj, internet, mektup, telefon vb. yollarla iletişime geçebileceğini kabul eder.

2 7.Programında herhangi bir suistimalinin tespit edilmesi halinde ilgili Servis, herhangi bir puan veya hediye kazanamayacağı gibi yüklenmiş olan puanlar da Bosch tarafından silinebilir. 8.Kazanılan puanlar, sisteme kaydedilecek ve sistemsel herhangi bir gecikme olmaması durumunda, 3 gün içerisinde Servisin puan hesabına aktarılacaktır. 9.Bosch gerekli gördüğünde, önceden haber vermek koşuluyla Programı herhangi bir neden göstermeksizin iptal edebilir ve bu Programa ait puanları silebilir. Böyle bir durumda Servis/ler hiçbir tazminat vb. talepte bulunamazlar. 10.Bosch, önceden haber vermek koşuluyla program şartlarını değiştirebilir, dilediğinde Programı, başka bir firma veya Bosch ortaklıklarına devredebilir veya başka programlarla birleştirebilir, başka markalar ile işbirliği yapabilir. 11.Bosch, programın kapsamını, kurallarını ve koşullarını, kazanılacak puanları ya da hediye ürün puanlarını tek taraflı olarak değiştirme hakkını saklı tutar. 12.Program ortaklarında Servislere sunulan program kapsamı ve faydalar farklı olabilir ve değiştirilebilir. 13.Servisler başvuru formunu doğru olarak doldurduğunu, teslimatların formda belirtilen bilgilere göre yapılacağını kabul eder. Servisler formda beyan ettiği bilgilerin değişmesi durumunda bilgilerini güncellemekle yükümlüdür. Bilgilerin güncellenmemesi nedeniyle doğabilecek yükümlülük ve masraflardan Bosch sorumlu değildir. 14.Basım yanlışlıklarından kaynaklanan hatalar bağlayıcı değildir. 15.Programa katılan Servis, puan bilgilerinin doğruluğunu kontrol edecek ve gerekiyorsa itirazını anında yapacaktır.

3 II-Katılım ve Uygulama Koşulları 1. Üyelik Başvurusu & Web Sitesi Kullanımı Bu sadakat programı Bosch extra üyelerine özel olarak düzenlenmiştir. Bosch extra sadakat programından yaralanabilmek için Bosch otomotiv ya da bağımsız otomotiv servis sahibi olma şartı mevcuttur, Bosch otomotiv ya da bağımsız otomotiv servis sahibi olduğunuz takdirde kayıt olabilirsiniz. Bu ödül programı ile puan biriktirmiş tüm Bosch otomotiv servisleri ve Bağımsız otomotiv servisleri, Bosch extra ya dahil olan Bosch Otomotiv ürünlerinden (yedek parça ve test cihazları) satın alma yaptıkça kazanmış oldukları puanları web sitesi üzerinden online olarak 7/24 harcayabilirler. Bosch un, Bosch extra ya dahil olan ürün ve ödülleri değiştirme hakkı saklıdır. 2. Üyelik işlemlerimi nasıl yapabilirim? Bosch tarafından size farklı mecralar üzerinden (Broşür, , SMS vb.) yapılacak tanıtım ve bilgilendirme sonrasında web sitesine giriş yaparak üyelik kaydınızı yaptırabilirsiniz. Kayıt esnasında verdiğiniz cep telefon bilgisine istinaden, size yollanan özel şifre ve bildirilen Bosch extra üye numarası ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu şifre sadece tek seferlik giriş için geçerlidir. Başarılı ilk giriş sonrasında, bu şifreyi değiştirip (ŞİFRE KURALLARI) yeni şifre oluşturmalısınız. Her sisteme girişinizde kullanıcı adı olarak üye numaranızı ve şifrenizi belirtmelisiniz. Bosch extra sisteminde yer alan kayıt formunu eksisiz doldurduktan sonra, size kayıt formunda bildirdiğiniz iş adresine bir hoş geldin seti gönderilecektir. Bu set içerisinde, biriktireceğiniz (programa dahil Bosch ürünlerin üzerinde yer alan) Barkodları içeren kuponları koyabileceğiniz bir kutucuk, Bosch extra üyelik kartınız, Bosch extra kullanım kılavuzu, Bosch extra hediye katalogu size özel minik bir hediyemiz ve diğer ilgili doküman ve malzemeler yer alacaktır. Başarılı kayıt işleminizden sonra 100 Hoş geldin puanınız bizden 3. Unutmayın Tarafınızdan sağlanan tüm bilgilerin (Cep telefonu, E-posta adresi, iş adresiniz vs.) doğruluğunun ve değişikliklerinin zamanında bildirilmesi sizin sorumluluğunuzdadır. Tarafınızdan sağlanan bilgilerin sistem/internet üzerinden değiştirilebilmesi mümkün değildir. Ayrıca kullanıcı adı ve şifrenizin güvenliği sizin tarafınızdan sağlanmalıdır. Bu bilgilerin başkaları tarafından öğrenilip kullanılmasından doğacak zararlardan Bosch San ve Tic. A.Ş. ve Sanal Mağaza A.Ş. sorumlu değildir. Sorularınız olduğunda adresine mail atarak ya da (Haftaiçi saatleri arasında) müşteri hizmetler hattımızı arayarak destek talep edebilirsiniz.

4 4. Nasıl Puan Toplayacağım? Bosch extra sistemine dahil olan Bosch ürünlerinin ambalajında yer alan barkodları ve test cihaz kurulumunda size verilen barkodları toplayıp hoş geldin setinde yer alan barkod formunu doldurarak yine sette yer alan zarf ile iş ortağımız Sanal Mağaza A.Ş. ye ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Doğrudan Bosch a gönderilen belge ya da talepler dikkate alınmayacaktır. Gönderdiğiniz barkodlar (iş ortağımız Sanal Mağaza A.Ş tarafından) tarama (scan) işleminden geçtikten ve Bosch un onayından sonra otomatik olarak puan hesabınıza işlenir ve güncellenir. Belirli zaman aralıklarında yapılacak farklı ürün gruplarında olacak kampanya ve/veya hediye puan verilmesi Bosch un insiyatifindedir. Bosch extra sadakat programında yer almayan Bosch ürün barkodları yollanması durumunda kesinlikle puana hak kazanılamaz veya herhangi bir hak iddia edilemez. Sadakat programında yer alan fakat yırtılmış, silinmiş veya aşınmış barkodların yollanması durumunda kesinlikle puana hak kazanılamaz veya herhangi bir hak iddia edilemez. Bosch extra sistemine üye olamaksızın barkod/lar gönderilmesi halinde müşteri hizmetleri, Barkodu/ları gönderen servis sahibini Programa üye olması için arayarak, sisteme kayıt olma işlemi gerçekleştirebilir ve puanlarının sisteme girişini sağlayabilir. Konu ile ilgili müşteri hizmetleri servis sahibini bilgilendirebiliir. Puanlar kesinlikle paraya çevrilemez, hediye siparişinde yetersiz puan bakiyesi durumunda eksik kalan puanlar para ya da sair ödeme araçları ile tamamlanamaz, puanlar başka kişilerin hesabına aktarılamaz, gönderilmiş barkodların iadesi istenemez. Satın alınan ve Barkodu kesilerek kampanya kapsamında puan kazanılan bir ürünün herhangi bir nedenle Servis tarafından iade edilmesi halinde, bu ürün için kazanılan puan da Servis in hesabından otomatik olarak silinir. Bosch extra Sadakat programı kapsamında hangi üründen kaç puan alabileceğiniz genel bilgisine, size gelen hoş geldin seti içerisindeki broşürümüzden ve detay bilgiye de web sitesindeki ürün puan tablosundan erişebilirsiniz. Unutmayın, satın aldığınız her Bosch extra ya dahil Bosch ürünü, size farklı puan kazandıracaktır. 5. Nasıl Puan Harcayacağım? Bosch extra Sadakat programı kapsamında kazanmış olduğunuz puanları web sitesinde puanınız mertebesinde pek çok seçenek arasından tercih etmiş olduğunuz hediyeyi seçerek harcayabilirsiniz. 31 Aralık 2014 tarihinden sonra Bosch extra sistemi sona ermeyecektir, 2 yıllık yeni bir süre başlayacaktır.

5 6. Puan geçerlilik süresi Bosch extra puanlarının son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2014 tür. Bu tarihten sonra sistemde çözülmeyen/harcanmayan/kullanılmayan puanlar sıfırlanacaktır. Böyle bir durumda herhangi bir itirazda ya da talepte bulunulamaz. 31 Aralık 2014 tarihinden sonra Bosch extra sistemi sona ermeyecektir, 2 yıllık yeni bir süre başlayacaktır. 7. Extra Uygulamalar Program üyesi herhangi bir Servis, Program şart ve koşullarına uygun başka bir Servis i sisteme kayıt olması için önerir ise, öneren Servis Bosch tarafından belirlenecek ekstra puan kazanır. Söz konusu puan, öneren Servis in hesabına otomatik olarak aktarılır. Bu işlem için, sistemde/internet sitesinin ilgili bölümüne, öneren servis sahibinin üye numarasının doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. 8. Ödüller web sitesinde sizlere farklı kategoride pek çok değişik hediye seçeneği sunuyoruz. Lütfen seçim(ler)inizi buradan yapınız. web sitesinde yer alan herhangi bir ürüne ulaşmak veya aradığınız bir ürünün burada bulunup bulunmadığını öğrenmek için kategorileri veya hızlı arama motorunu kullanabilirsiniz. Hızlı arama motorunun kutucuğuna yazacağınız anahtar sözcük veya tanım ile tüm markalarda veya seçtiğiniz bir kategoride arama yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman internet sitemizden ödül talebinde bulunabilirsiniz. Hediyeler ile ilgili olarak aşağıdaki bilgilendirme notları, koşullar ve uygulama çok önemlidir, lütfen dikkat ediniz. Hediye kampanyamızda yer alan ürünler stoklarla sınırlıdır. Ürünlerde renk ve desen garantisi verilmez ve renk ve desen değişikliği olabilir. Seçtiğiniz hediyenin teknik nedenlerden dolayı sağlanamaması ya da stoklarda tükenmesi durumunda, seçmiş olduğunuz ürün özelliklerine en yakın özellikte yeni bir hediye seçeneği sizlere önerilir ve onayınız halinde gönderilir. Onaylamamanız halinde ürüne ilişkin puan hesabınıza iade edilecektir. Bosch San. ve Tic. A.Ş. ve/veya Sanal Mağaza A.Ş. gerekli gördüğü takdirde kampanyada yer alan hediyelerin bir kısmını ya da tamamını katalogdan çıkartabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya gerek mevcut hediyenin puan değerlerini gerekse satın alınan üründen kazanılacak puan değerlerini değişen fiyatlar doğrultusunda güncelleyebilir. Benzer şekilde mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında önceden haber vermeksizin sistemi durdurulabilir. Web sitesindeki ve kataloglarımızdaki tipografik hataların hiçbir hukuki bağlayıcılığı olmadığı gibi, bu hatalardan ötürü Bosch San. ve Tic. A.Ş. ve/veya Sanal Mağaza A.Ş. sorumlu tutulamaz.

6 9. Ödül Teslimatları Siparişleriniz Sanal Mağaza A.Ş. ye ulaştığında, hediyeniz öncelikle tedarik edilecek ve sonrasında kargo firması aracılığı ile tarafınıza gönderilecektir. Kargo ücreti ödemeniz gerekmemektedir. Hediye sadece üye Servisin kayıt esnasında bilgisini girdiği iş adresine yapılacaktır. Başka bir adrese ya da kişiye sevkiyat yapılamaz. Hediyeleriniz elinize ulaştığında kargo paketini açıp kontrol ettikten sonra teslim alındı belgesini imzalayınız. Hediyenizin hasarlı, eksik, defolu ya da talep ettiğiniz hediyenin dışında bir hediye çıkması durumunda ürününüzü teslim almayıp kargo görevlisine iade ediniz ve tutanak tutturunuz. Hediyeler teslim alındıktan sonra ortaya çıkabilecek eksik ya da hasarlı ürün şikayetleri kabul edilmeyecektir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) için ürün sevkiyat koşulları farklılık arz edebilir ve Kıbrıs Gümrüklerinin koşulları uygulanır. 10. Üyelik iptali Üyeliğinizi iptal etmek istemeniz halinde, müşteri hizmetlerimizle temasa geçerek, size gönderilecek üyelik iptal dilekçesini müşteri hizmetlerimize göndermeniz gerekmektedir. Göndermiş olduğunuz barkodlarda tutarsızlık/yetersizlik olması ve/veya işbu genel şartlara aykırı hareket edilmesi ve/veya Bosch tarafından belirlenen diğer koşullara aykırılık halinde Bosch, üyeliğinizi dondurabilir/iptal edebilir. Böyle bir durumda, vermiş olduğunuz siparişler dikkate alınmayacak ve tarafınıza sevk edilmeyecektir. Üyeliğin herhangi bir nedenle iptal olması durumunda; üye Servisin kazandığı puanlar otomatik olarak silinecek olup; üye Servis, bu puanlara ilişkin herhangi bir hak iddia edemez. Üye Servisin( ya da yetkilisinin)bilgileri Bosch tarafından Bosch extra kapsamında kullanılmak üzere saklanabilinir. 11. Ürün İade Prosedürleri a. Adres Sorunu (Adresin Hatalı Olması / Eksik Olması / Alıcının Adreste Bulunamaması) Bu statüdeki tüm ürünler kargo tarafından geri iade edilir ve durum hakkında müşteriye dönemsel olarak bilgi verilir.

7 b. Ürün Sorunu I (Ürünün Hasarlı Olması / Eksik Olması) Müşteri, kargo yetkilisinden ürünü teslim almadan önce hasarlı/eksik olup olmadığını kontrol etmelidir. Müşterinin kargodan teslim aldıktan sonra yaptığı hasarlı/eksik ürün iadeleri kabul edilmez. Müşteri kargo yetkilisinden ürünü teslim almadan önce hasarlı/eksik olduğunu fark ederse, tutanak tutturup, hiçbir belge imzalamadan, tutanakla birlikte kargo yetkilisine teslim etmelidir. Bu şekilde teslim edilen ürün iadeleri sonucunda müşteriye yeni ürün gönderimi yapılır. c. Ürün Sorunu II (Ürünün Arızalı Olması) Müşteri, arızalı ürünü için ürün irsaliyesi ve garanti belgesi ile birlikte yetkili teknik servislere başvurmalıdır. Yetkili teknik servislerde yaşanacak sorunlarda çözüm için destek verilebilir. Doğrudan Bosch a yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. d. Ürün Sorunu III (Yanlış Ürün Gönderilmesi) Müşteriye yanlış (talep ettiğinden farklı türde) ürün teslim edilmesi halinde, ürün teslim alındıktan sonra 5 iş günü içerisinde, ancak orijinal ambalajı bozulmamış ve ürün kullanılmamış ise, iade edilebilir. Ardından doğru ürünün müşteriye ulaşımı en kısa sürede yapılır. Bosch un işbu Programa ve içeriğine ilişkin her türlü hakkı saklıdır. Bosch San. ve Tic. A.Ş.

Yurt dışına teslimatımız bulunmamaktadır. Ödeme ve Ödeme Şartları

Yurt dışına teslimatımız bulunmamaktadır. Ödeme ve Ödeme Şartları Kullanım Koşulları Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. PROSET Bilgisayar bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik

Detaylı

SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR.

SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR. SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR. Sisteme üye olacakların, sözleşme metninin tüm sayfalarını imzalamaları, kendileri hakkında gerekli dosyanın oluşturulabilmesi ve bilgilerinin

Detaylı

İŞİNİ TURKCELL LE KUR YENİ MÜŞTERİ GETİR TAAHHÜTNAMESİ

İŞİNİ TURKCELL LE KUR YENİ MÜŞTERİ GETİR TAAHHÜTNAMESİ İŞİNİ TURKCELL LE KUR YENİ MÜŞTERİ GETİR TAAHHÜTNAMESİ TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ( TURKCELL ) ye; Turkcell in sunduğu İşini Turkcell le Kur Yeni Müşteri Getir Paketi nden yararlanmak istememiz sebebiyle,

Detaylı

ALANTRON BAYİNET KULLANIM SÖZLEŞMESİ

ALANTRON BAYİNET KULLANIM SÖZLEŞMESİ ALANTRON BAYİNET KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme internet üzerinde bayilik başvurusu yapan bütün Alantron Bilişim LTD. bayileri ile Alantron Bilişim LTD. (Alantron) arasındadır. İş

Detaylı

E- Bayi Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi

E- Bayi Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi E- Bayi Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi 1) SÖZLEŞMENİN TARAFLARI İş bu sözleşme; 4C Tüketim Mlz. İhr.İth. Ltd. Şti. (Bundan böyle kısaca '4C' olarak anılacaktır.) ve Yetkili satıcı (Bundan böyle kısaca 'E-

Detaylı

YASAL UYARI 18 yaşından küçük iseniz, www.dogusdergi.com Web sitesini (SİTE olarak anılacaktır) lütfen kullanmayınız.

YASAL UYARI 18 yaşından küçük iseniz, www.dogusdergi.com Web sitesini (SİTE olarak anılacaktır) lütfen kullanmayınız. YASAL UYARI 18 yaşından küçük iseniz, www.dogusdergi.com Web sitesini (SİTE olarak anılacaktır) lütfen kullanmayınız. Ayrıca aşağıda belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen www.dogusdergi.com

Detaylı

İçindekiler: Giriş. Giriş 2. Tanımlar 3. Bir ASG olmak 4. ASG'lerin Genel Sorumlulukları ve Yükümlülükleri 6

İçindekiler: Giriş. Giriş 2. Tanımlar 3. Bir ASG olmak 4. ASG'lerin Genel Sorumlulukları ve Yükümlülükleri 6 Z İ N D E YA Ş A M EV G Ü Z E L L İ K S İ Z İ N İ Ş İ N İ Z S İ Z İ N İ Ş İ N İ Z EV G Ü Z E L L İ K Z İ N D E YA Ş A M S İ Z İ N İ Ş İ N İ Z EV G Ü Z E L L İ K AMWAY İŞ KURALLARI Z İ N D E YA Ş A M İçindekiler:

Detaylı

T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş.

T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. BİREYSEL BANKACILIK KREDİ, ÜRÜN VE HİZMET PAKETİ SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ BİLGİLENDİRME 1 T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. BİREYSEL BANKACILIK KREDİ, ÜRÜN VE HİZMET PAKETİ SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİNİN

Detaylı

YENİ NESİL ARAÇ TAKİP SERVİSİ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ

YENİ NESİL ARAÇ TAKİP SERVİSİ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ YENİ NESİL ARAÇ TAKİP SERVİSİ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin 30.09.2015 tarihine kadar geçerli olacak ( AVEA ) YENİ NESİL ARAÇ TAKİP SERVİSİ KAMPANYASI ndan ( Kampanya ) adre

Detaylı

PRATİK TELEKOMÜNİKASYON BİL. ve ARACILIK.HİZ.TİC.SAN.LTD.ŞTİ ABONELİK SÖZLEŞMESİ

PRATİK TELEKOMÜNİKASYON BİL. ve ARACILIK.HİZ.TİC.SAN.LTD.ŞTİ ABONELİK SÖZLEŞMESİ PRATİK TELEKOMÜNİKASYON BİL. ve ARACILIK.HİZ.TİC.SAN.LTD.ŞTİ ABONELİK SÖZLEŞMESİ MADDE 1 TARAFLAR 1.1- PRATİK TELEKOMİNİKASYON BİLİŞİM VE ARC.TİC.SAN.LTD.STİ (PRATİK TELEKOMİNİKASYON BİLİŞİM VE ARC.TİC.SAN.LTD.STİ

Detaylı

GENEL HİZMET SÖZLEŞMESİ 1.1: Bu sözleşme hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri (Hizmetler olarak anılacaktır) sağlayan Speed Hosting Teknoloji

GENEL HİZMET SÖZLEŞMESİ 1.1: Bu sözleşme hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri (Hizmetler olarak anılacaktır) sağlayan Speed Hosting Teknoloji GENEL HİZMET SÖZLEŞMESİ 1.1: Bu sözleşme hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri (Hizmetler olarak anılacaktır) sağlayan Speed Hosting Teknoloji İletişim ve İnternet Hizmetleri (Ankara Online Teknoloji

Detaylı

İKİNCİ EL ARAÇLARIN GARANTİ FİLO İKİNCİ EL WEB SİTESİ ÜZERİNDEN SATIŞA SUNULMASINA İLİŞKİN ONLİNE SATIŞ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİ FORMU

İKİNCİ EL ARAÇLARIN GARANTİ FİLO İKİNCİ EL WEB SİTESİ ÜZERİNDEN SATIŞA SUNULMASINA İLİŞKİN ONLİNE SATIŞ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİ FORMU İKİNCİ EL ARAÇLARIN GARANTİ FİLO İKİNCİ EL WEB SİTESİ ÜZERİNDEN SATIŞA SUNULMASINA İLİŞKİN ONLİNE SATIŞ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİ FORMU Önemli Açıklama: Ekte bir örneği yer alan İkinci El Araçların Garanti Filo

Detaylı

ALT BAYİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR

ALT BAYİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR ALT BAYİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR Bir tarafta adresi Çiftlik Mh. Lise Cd. Yıldız Sk. No:6 İlkadım /SAMSUN olan ve ünvanı TECHNOVATAN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ.(Bundan sonra TECHNOVATAN olarak anılacaktır) Diğer

Detaylı

GÜVENLİ KİŞİ TAKİP KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ

GÜVENLİ KİŞİ TAKİP KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ GÜVENLİ KİŞİ TAKİP KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin 30.09.2015 tarihine kadar geçerli olacak ( AVEA ) GÜVENLİ KİŞİ TAKİP KAMPANYASI ndan ( Kampanya ). adresinde mukim olarak işbu

Detaylı

ALANYA SMS ABONELİK SÖZLEŞMESİ

ALANYA SMS ABONELİK SÖZLEŞMESİ ALANYA SMS ABONELİK SÖZLEŞMESİ MADDE 1 TARAFLAR 1.1- ALANYA SMS Adres: GALATASARAY CAD.ÇELİK APT.NO:18 ALANYA/ANTALYA Tel: 02425127475 Fax: 02425137513 E-MAİL:bilgi@alanyasms.com 1.2-..... (ABONE) Adres:

Detaylı

NİTELİKLİ ELEKTRONİK SERTİFİKA TEMİNİ SİPARİŞ ŞARTLARI VE HİZMET ESASLARI YÖNERGESİ

NİTELİKLİ ELEKTRONİK SERTİFİKA TEMİNİ SİPARİŞ ŞARTLARI VE HİZMET ESASLARI YÖNERGESİ 1. İşbu yönerge, 2004/21 Sayılı Başbakanlık Genelgesi ne veya Başbakanlık tarafından verilen özel izine göre TÜBİTAK BİLGEM Kamu Sertifikasyon Merkezinden nitelikli elektronik sertifika talebi yapan tüzel

Detaylı

TURK ELEKTRONİK PARA VE ÖDEME SİSTEMLERİ A.Ş. GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLARI ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ

TURK ELEKTRONİK PARA VE ÖDEME SİSTEMLERİ A.Ş. GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLARI ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ TURK ELEKTRONİK PARA VE ÖDEME SİSTEMLERİ A.Ş. GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLARI ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ TURK ELEKTRONİK PARA ve ÖDEME HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ SÜREKLİ ÖDEME İLİŞKİLERİ GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLAR ÇERÇEVE

Detaylı

TEMEL BANKACILIK HİZMET SÖZLEŞMESİ

TEMEL BANKACILIK HİZMET SÖZLEŞMESİ TEMEL BANKACILIK HİZMET SÖZLEŞMESİ Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi (bundan sonra Sözleşme olarak anılacaktır) Denizbank A.Ş. nin (bundan sonra Banka olarak anılacaktır) yurtiçi ve yurtdışı şubeleri

Detaylı

FORTİS TELEKOM TOPLU SMS SÖZLEŞMESİ

FORTİS TELEKOM TOPLU SMS SÖZLEŞMESİ FORTİS TELEKOM TOPLU SMS SÖZLEŞMESİ MADDE 1 TARAFLAR İşbu Sözleşme, merkezi Pınar Mah. 74030 Sok Tepeli Apt A Blok Zem Kat No:1/A Seyhan/Adana adresinde bulunan Fortis Telekomünikasyon Sanayi Ltd Şti.

Detaylı

Üyelik Koşulları. 01/2014 1 PEM1422_SelfEnrol_TK

Üyelik Koşulları. 01/2014 1 PEM1422_SelfEnrol_TK Üyelik Koşulları 1. GİRİŞ 1.1 Bu Üyelik Koşulları, RCI a bağlı olan bir tatil planı veya tesiste («Bağlı Tesis») konaklama ünitesine sahip olmaya, oturmaya veya kullanmaya yasal hakkı («Tatil Sahipliği»)

Detaylı

ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ

ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ İşbu Üye İşyeri Sözleşmesi (bundan böyle Sözleşme olarak anılacaktır) bir tarafta DENİZBANK A.Ş. (bundan böyle Banka olarak anılacaktır) ile diğer tarafta işbu Sözleşme nin sonunda

Detaylı

İŞNET HOSTING HİZMET SÖZLEŞMESİ

İŞNET HOSTING HİZMET SÖZLEŞMESİ İŞNET HOSTING HİZMET SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR Bir taraftan şirket merkezi Kore Şehitleri Cad. Kaya Aldoğan Sok. No:5 34394 Zincirlikuyu Şişli/İstanbul adresinde mukim İşNet Elektronik Bilgi Üretim Dağıtım

Detaylı

VODAFONE İŞ ORTAĞIM YENİ ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12&24 AY) TAAHHÜTNAMESİ

VODAFONE İŞ ORTAĞIM YENİ ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12&24 AY) TAAHHÜTNAMESİ VODAFONE İŞ ORTAĞIM YENİ ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12&24 AY) TAAHHÜTNAMESİ ye, ( Vodafone ) ile...( Çözüm Ortağı ) tarafından yürütülen Vodafone İş Ortağım Yeni Araç Takip Sistemi Kampanyası (12&24 Ay) dan

Detaylı

SÖZLEŞME İKİ NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR İstenilen Belgeler Şirketler için;

SÖZLEŞME İKİ NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR İstenilen Belgeler Şirketler için; SÖZLEŞME İKİ NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR İstenilen Belgeler Şirketler için; 1. İmza sirkülerinin fotokopisi. (Firma sahibinin imzası ve sirkülerdeki imza ile sözleşmedeki imza birebir olmalıdır.

Detaylı

30-31 MAYIS 2015 SERMAYE PİYASASI FAALİYETLERİ LİSANSLAMA SINAVLARI KILAVUZU( 1 )

30-31 MAYIS 2015 SERMAYE PİYASASI FAALİYETLERİ LİSANSLAMA SINAVLARI KILAVUZU( 1 ) 30-31 MAYIS 2015 SERMAYE PİYASASI FAALİYETLERİ LİSANSLAMA SINAVLARI KILAVUZU( 1 ) Sınavlara katılmak isteyen adaylar bu kılavuzda yer alan bilgi ve açıklamaları dikkatle okumalıdırlar. Sınav ücreti yatıran,

Detaylı

İşbu Sözleşme de, Türk Telekom ve Müşteri hep birlikte Taraflar, tek başlarına Taraf olarak da isimlendirilmişlerdir.

İşbu Sözleşme de, Türk Telekom ve Müşteri hep birlikte Taraflar, tek başlarına Taraf olarak da isimlendirilmişlerdir. TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. ÖN ÖDEMELİ TOPLU SMS SÖZLEŞMESİ MADDE 1 TARAFLAR İşbu Sözleşme, merkezi Turgut Özal Bulvarı Aydınlıkevler/Ankara adresinde bulunan Türk Telekomünikasyon A.Ş. (Bundan böyle Türk

Detaylı

GENEL HİZMET SÖZLEŞMESİ

GENEL HİZMET SÖZLEŞMESİ GENEL HİZMET SÖZLEŞMESİ MADDE 1: SÖZLEŞMENİN TARAFLARI 1.1: Hizmet sağlayan, bundan böyle sözleşmede NETİNTERNET olarak anılacaktır. Ünvan : Netinternet Bilgisayar Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti.

Detaylı

ABACIPARK ALAN ADI KAYIT SÖZLEŞMESİ 1. Taraflar İş bu genel kullanım şartları, Genel Merkez (Korkutreis Mah. Cihan Sokak 27/7 Sıhhiye-ÇANKAYA ANKARA

ABACIPARK ALAN ADI KAYIT SÖZLEŞMESİ 1. Taraflar İş bu genel kullanım şartları, Genel Merkez (Korkutreis Mah. Cihan Sokak 27/7 Sıhhiye-ÇANKAYA ANKARA ABACIPARK ALAN ADI KAYIT SÖZLEŞMESİ 1. Taraflar İş bu genel kullanım şartları, Genel Merkez (Korkutreis Mah. Cihan Sokak 27/7 Sıhhiye-ÇANKAYA ANKARA TÜRKİYE), TIMECOM BILGISAYAR YAZILIM BASIN YAYINCILIK

Detaylı

ÖRNEKTİR. Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi

ÖRNEKTİR. Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi DenizBank A.Ş. nin (Bundan sonra Banka olarak anılacaktır) yurt içi ve dışı şubeleri ve Bankacılık Kanunu çerçevesinde şube sayılan birimlerinde, işbu Temel Bankacılık

Detaylı