DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR"

Transkript

1 DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR

2

3 İhtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan yeni HSBC Advance e hoş geldiniz. Aileniz, çevreniz ve arkadaşlarınız hayallerinizi gerçekleştirirken size hep destek olurlar. Kararsız olduğunuz anda fikir, umutsuz kaldığınız anda moral verirler. İşte bu yüzden bu hayallere ulaşmak ne kadar zor olursa olsun sevdikleriniz ve dostlarınız yanınızdaysa, hayallerinizi gerçekleştirmek hep daha kolaydır. Hayallerinizi gerçekleştirirken sevdiklerinizle birlikte HSBC Advance de size destek vermeye hazır. Bireysel krediden mevduat ürünlerine, günlük bankacılık işlemlerinden dijital para yönetimi araçlarına kadar birçok alanda size özel sunduğumuz ürün ve hizmetlerin size nasıl yardımcı olacaklarını keşfedin. Daha ileriye, hep birlikte.

4 Avantajlı günlük bankacılık işlemleri 1 Hesap işletim ücreti yok Tüm kanallardan ücretsiz havale / EFT ve döviz transferleri Daha yüksek günlük nakit çekim işlemleri Tüm kanallardan size özel yüksek işlem limitleri Siz de HSBC Advance li olun, tüm bu avantajlardan faydalanın.

5 KENDİNİZİ HER GÜN AYRICALIKLI HİSSEDECEKSİNİZ

6 BAZEN KÜÇÜK BİR DESTEK BÜYÜK BİR FARK YARATIR

7 Faiz iadeli ihtiyaç kredisi... Üstelik ücretsiz 2 Faiz iadeli ihtiyaç kredisi ile her ay ödediğiniz faizin %10 unu geri alın. Üstelik kredi tahsis ücreti de yok. Kredili Mevduat Hesabı her ayın ilk 7 günü 5000 TL ye kadar bedava. Gelir belgesiz, ön onaylı bireysel kredi ve kredili mevduat hesabı limitleri... Siz hayallerinizi gerçekleştirin diye HSBC Advance tüm desteğiyle yanınızda.

8 Siz birikimlerinizi nasıl büyütüyorsunuz? 3 HSBC Advance birikimlerinizi büyütürken size özel ürünler sunar. Sürekli Hoş Geldin Faizi Modern Hesap la mevduatınıza sadece 1-2 ay değil sürekli Hoş Geldin Faizi Modern Plus Hesabı 200 TL den başlayan düzenli birikimleriniz için artan faiz oranları ay vadede, küçük küçük biriktirin, büyük büyük kazanın. Büyüyen Çocuk Sigortası Hem birikim hem risk teminatı içeren Büyüyen Çocuk Sigortası ile çocuğunuzun geleceği, bugünden güvence altında. Üstelik, Psiko Akademi nin merkezlerinde poliçe süresi boyunca HSBC Advance e özel indirim ve ücretsiz ilk seans ayrıcalığı... Bireysel Emeklilik Hayat standardınızı değiştirmeden huzurlu bir emeklilik geçirebilmek için Bireysel Emeklilik Planı ile birikimlerinizi yatırıma dönüştürün, hayalinizdeki emekliliğin tadını çıkarın. Birikimlerinizi büyütürken sevdiklerinizle birlikte HSBC Advance de yanınızda.

9 SEVENLERİNİN DESTEĞİYLE BÜYÜYECEK

10 BÜYÜK RESİM YUKARIDAN DAHA NET GÖRÜNÜR

11 Para Yönetimi Araçları internette, cebinizde ve yanı başınızda. İster nakit akışınızı yönetin, ister geleceğe yönelik planlar yapın, para yönetimi araçlarımız her zaman yardımınıza hazır. Bu araçlar harcama alışkanlıklarınızı takip ederek bütçenizi daha iyi yönetmenizi ve finansal gelişiminizi bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da akıllı telefonunuzdan kolayca takip etmenizi sağlar. Para Yönetimi araçlarına HSBC İnternet Bankacılığı ndan ya da HSBC Mobil Bankacılık uygulamasından ulaşabilirsiniz. Para Yönetimi Araçları: Harcama Analizi Finansal Takvim Nakit Akışı Bütçe Yönetimi Siz de HSBC Para Yönetimi Araçları nı kullanın, büyük resmi görerek bütçenizi rahatça yönetin.

12 HSBC Advance Kredi Kartı yla alışveriş keyfi bir başka. 4 Sizin için özel olarak tasarlanan, Advantage Kredi Kartı nın tüm avantajlarını içeren HSBC Advance Kredi Kartı yla; Tüm tek çekim alışverişlerinizde ücretsiz 6 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz İnternetten yaptığınız alışverişlerde her ay %10 indirim kazanır NakitPuan larınızı 2 yle çarparak TatilPuan olarak kullanır Atatürk Havalimanı dış hatlarda bulunan HSBC Lounge den ücretsiz yararlanırsınız.

13 ALIŞVERİŞİN MUTLULUĞU YÜZÜNÜZDEN OKUNACAK

14 HERKESİN KENDİNİ ÖZEL HİSSETTİĞİ BİR YER VARDIR

15 Öncelikli müşteri deneyimi HSBC Advance de. 5 HSBC Advance ile her zaman önceliklisiniz. Size özel HSBC Advance Telefon Bankacılığı Hattı: Türkiye de ve tüm dünyadaki HSBC şubelerinde Advance müşterisi olarak tanınma ve önceliklendirme Tüm geri bildirimlerinize öncelikli yanıt alma Yurt dışında HSBC şubelerinden USD ye kadar ücretsiz acil nakit çekim imkanı sunan Uluslararası Acil Destek hizmeti

16 Bir bakışta tüm HSBC Advance ayrıcalıklarını keşfedin. Avantajlı Günlük Bankacılık Hesap işletim ücreti yok Tüm kanallardan ücretsiz EFT/Havale ve döviz transferi Daha yüksek kanal işlem limitleri Kredi ihtiyaçlarınız için destek Faiz iadeli ihtiyaç kredisi üstelik ücretsiz Her ayın ilk 7 günü 5000 TL ye kadar bedava KMH Ön onaylı kredi limitleri Birikimlerinizin değerlendirilmesi Modern Hesap la sürekli Hoş Geldin Faizi Modern Plus ile düzenli birikimlerinize avantajlı faiz oranı Büyüyen Çocuk Sigortası Bireysel Emeklilik çözümleri Dijital ve yanı başınızda HSBC Bireysel İnternet ve Mobil Bankacılık Para Yönetimi Araçları HSBC Advance Kredi Kartı Tek çekim alışverişlerinizde her yerde 6 taksit fırsatı İnternetten yaptığınız alışverişlerde her ay %10 indirim NakitPuan larınızı 2 ile çarparak TatilPuan kullanma Atatürk Havalimanı dış hatlarda bulunan HSBC Lounge dan ücretsiz yararlanma Öncelikli Müşteri Deneyimi Tüm HSBC şubelerinde önceliklendirme HSBC Advance Telefon Bankacılığı hattı; Yurtdışındaki HSBC şuberlerinden USD ye kadar ücretsiz acil nakit çekim Tüm bildirimlerinize öncelikli yanıt alma

17 HSBC Advance e nasıl başvurabilirim? HSBC Advance müşterisi olmak için başvurunuzu HSBC İnternet Bankacılığı, HSBC Advance Telefon Bankacılığı ve Şubelerimiz aracılığıyla kolayca yapabilirsiniz. HSBC Advance ten nasıl yararlanabilirim? HSBC Advance müşterisi olmak için bankamıza vadesiz hesabınızdan biri otomatik fatura ödeme talimatı olmak üzere, en az 3 ödeme talimatı vermeniz yeterli. HSBC Advance in sunduğu tüm avantajlardan faydalanmanız için en az 3 ödeme talimatınızın aylık en az 500 TL ve üzerinde gerçekleşmesi gerekmektedir. HSBC Advance avantajlarınız, talimatlarınızın aylık en az 500 TL ve üzerinde gerçekleşmesi durumunda bir sonraki aydan itibaren başlar ve talimatlarınız ödendiği sürece devam eder. HSBC Advance avantaj ve ayrıcalıkları için her ay yeni bir dönem olarak kabul edilir, ve HSBC Advance müşterisi olduğunuz ve kriteri sağladığınız sürece aylık olarak yararlanabilirsiniz. Ödeme talimatlarınızın altı ay üst üste gerçekleşmemesi durumunda bankamızdaki Advance statünüz sona erer. Hayallerinizi gerçekleştirirken sevdiklerinizle birlikte HSBC Advance de yanınızda. Daha ileriye, hep birlikte. HSBC Advance hakkında daha fazla bilgi için i arayabilir, HSBC şubelerini veya advance.hsbc.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

18 Ödeme Talimatları Neleri Kapsar? Bankamızdaki vadesiz hesabınızdan vereceğiniz; Otomatik fatura ödeme talimatları; Kira, aidat, okul ödemeleri, diğer bankalardaki kredi taksit ödemeleri için vereceğiniz düzenli EFT/havale ödeme talimatları. Bireysel Emeklilik planı ödeme talimatları. HSBC Kredi Kartı borç ödemeleriniz için vereceğiniz otomatik ödeme talimatları, düzenli ödeme talimatı olarak kabul edilir. Bankamızdaki bireysel kredi ve mortgage taksit ödemeleri, ödeme talimatı olarak sayılmamaktadır. Kendi hesaplarınız arasında yaptığınız ödemeler, aynı ay içerisinde birden fazla aynı hesaba gönderilmiş talimatlar ödeme talimatı olarak kabul edilmez. Fatura talimatları için de aynı ay içindeki ödenmiş faturaların birbirinden farklı olması gerekir.

19 Notlar: Nasıl Advance li olunur: Advance HSBC Bank A.Ş. nin sunduğu bir ürün/hizmet paketidir. Mevzuata, hesap açma kriterlerine ve yerel düzenleyici kurallara tabidir. HSBC Bank A.Ş. nin ücret, faiz, komisyon oranlarını değiştirme hakkı saklıdır. Bankamızın HSBC Advance şartlarında değişiklik yapma ve koşulları iptal etme hakkı saklıdır. 1-Döviz transferlerinde, muhabir banka ücreti müşteri hesabına yansıtılır. 2-Bankamızın kredi değerlendirme ve ön onaylı kredi limiti tanımlamama hakkı saklıdır. Her ayın ilk 7 günü Kredili Mevduat Hesabınızdan yaptığınız, TL ye kadar olan yeni kullanımlarınızdan, ayın ilk 7 günü için faiz alınmaz. Faiz iadesi için kredi taksidinin gününde, tam ödenmesi gerekmektedir. 3-Modern Hesap ta bakiyenizin ile TL arasındaki kısmı için faiz kazanırsınız TL ye kadar olan kısmı vadesiz hesabınızda kalır ve faiz uygulanmaz. Modern Plus ile birikim süresi en az 1 yıl olmak üzere aylık minimum 200 TL/USD/EUR/GBP olarak düzenli birikim yapabilirsiniz. Birikim süresince hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Modern Plus hesap para transferi işlemleri için kullanılamaz. HSBC Büyüyen Çocuk Sigortası çocuğunuzun geleceğini güvence altına alan ve hem birikim hem de risk teminatı içeren bir üründür. Risk Teminatı ile; sigorta ettirenin vefatı durumunda sigortalı çocuğa destek aylığı maaşı bağlanır ve aynı zamanda süre sonunda birikim değeri de ödenir. BES Planı ve Büyüyen Çocuk Sigortası Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır. HSBC Bank A.Ş., Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. Acentesidir. 4-Kampanyalar, Advance müşteriler için, Advance KrediKartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. İnternetten Advantage üye işyerlerinde yapılan tek çekim işlemlerin %10 u iade edilecektir. İndirim 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Her bir müşteri için iade tutarı işlemin yapıldığı ay için 10 TL ile sınırlıdır. 6 taksit kampanyası, tek çekim işlemler için geçerlidir. Kuyum/ telekom/yemek/gıda/benzin harcamaları kampanya kapsamı dışındadır. Müşteri taksitlendirmek istediği her işlem için ayrı talep iletmelidir. Kartlarını son üç ay içerisinde en az bir kez kullanan Advance Kredi Kartı sahipleri, girişte kartlarını göstermek kaydıyla HSBC Club Lounge dan ücretsiz olarak faydalanabilir. Bu koşulu sağlamayan kart sahipleri ile misafirler için giriş ücreti 50 TL dir. 5-Mevzuata, hesap açma kriterlerine ve yerel düzenleyici kurallara tabidir. HSBC Advance müşterileri, yurtdışı seyahatlerinde acil kart yenileme, nakit çekim, döviz alım satımı gibi uluslararası bankacılık ihtiyaçları için acil destek ve öncelikli hizmetten yararlanırlar. Yurtdışı seyahatlerinizde herhangi bir HSBC şubesinden, kullanılabilir hesap bakiyeniz dahilinde ABD dolarına kadar ücretsiz nakit çekebilirsiniz.

20 HSBC Bank A.Ş. Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No: 128 Şişli 34394/İstanbul T. (0212) F. (0212) HSBC Bank A.Ş. tarafından yayımlanmıştır.

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize.

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. HSBC Premier e hoş geldiniz Hoş geldiniz ve HSBC Premier i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. HSBC Premier olarak biz, bireysel ekonominizi

Detaylı

NN Hayat ve Emeklilik Turuncu Plus Emeklilik Planı

NN Hayat ve Emeklilik Turuncu Plus Emeklilik Planı NN Hayat ve Emeklilik Turuncu Plus Emeklilik Planı ÖN KAPAK İÇİ Hayalinizdeki emeklilik için BES BES geleceğiniz için avantajlı bir tasarruf ve yatırım sistemidir. Çalışma hayatınızda elde ettiğiniz kazancı

Detaylı

HSBC BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel-Müşteri Nüshası) I- KÜRESEL (GLOBAL) ŞARTLAR

HSBC BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel-Müşteri Nüshası) I- KÜRESEL (GLOBAL) ŞARTLAR Müşteri Numarası HSBC BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel-Müşteri Nüshası) I- KÜRESEL (GLOBAL) ŞARTLAR herhangi birisinin Türk hukukuna uygun olmaması halinde o şart hükümsüz olup, diğer şartlar

Detaylı

%25 DEVLET KATKISI. 444 55 00 / anadoluhayat.com.tr

%25 DEVLET KATKISI. 444 55 00 / anadoluhayat.com.tr %25 DEVLET KATKISI 444 55 00 / anadoluhayat.com.tr BES Nedir? Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), aktif çalışma hayatınız süresince yaptığınız tasarrufların uzun vadeli yatırıma yönlendirilmesini sağlayan,

Detaylı

Bireysel Emeklilik. Sistemi ve Tanıtım Kılavuzu. Bugünlerin birikimleri yarınların güvencesi... Aegon Yarını Değiştirir. 0023 ve 0025 No lu Plan

Bireysel Emeklilik. Sistemi ve Tanıtım Kılavuzu. Bugünlerin birikimleri yarınların güvencesi... Aegon Yarını Değiştirir. 0023 ve 0025 No lu Plan Aegon Yarını Değiştirir Güven, saygı, kalite ve şeffaflık ilkeleriyle yürüyen Aegon; Amerika, Avrupa ve Asya da faaliyet gösteren şirketleri ve 28 binden fazla çalışanı ile hayat sigortası, emeklilik ve

Detaylı

MODÜL 1 // PROFESYONEL

MODÜL 1 // PROFESYONEL MODÜL 1 // PROFESYONEL MODÜL 1 // FİNANSAL FUTBOL PROGRAMI Visa Finansal Futbol a hoş geldin. Sahip olduğun finansal kaynakları etkili şekilde kullanmanın yaşı yoktur. Şimdi, sen de Hedefler, Bütçe, Harcamalarım,

Detaylı

T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş.

T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. BİREYSEL BANKACILIK KREDİ, ÜRÜN VE HİZMET PAKETİ SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ BİLGİLENDİRME 1 T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. BİREYSEL BANKACILIK KREDİ, ÜRÜN VE HİZMET PAKETİ SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİNİN

Detaylı

HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi Ticaret Unvanı

HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi Ticaret Unvanı HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi : 31 Aralık 2014 Ticaret Unvanı : HSBC Bank Anonim Şirketi Kuruluş Tarihi :13 Eylül 1990 Adres : Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No

Detaylı

Değerli Katılımcımız. Aklınızda herhangi bir kaygı olmasın, çünkü emekliliğiniz artık ERGO güvencesi altında! Saygılarımızla,

Değerli Katılımcımız. Aklınızda herhangi bir kaygı olmasın, çünkü emekliliğiniz artık ERGO güvencesi altında! Saygılarımızla, Değerli Katılımcımız Her birimiz aktif çalışma hayatımızdaki yaşam standartlarımızı emeklilik döneminde de korumak adına hem kaygılar yaşar hem de o zamana ilişkin hayaller kurarız. Sizlerin de şirketimizi

Detaylı

FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN ALINACAK ÜCRETLERE İLİŞKİN USÛL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM

FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN ALINACAK ÜCRETLERE İLİŞKİN USÛL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM 3 Ekim 2014 CUMA Resmî Gazete Sayı : 29138 YÖNETMELİK Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumundan: FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN ALINACAK ÜCRETLERE İLİŞKİN USÛL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM

Detaylı

ÖRNEKTİR. Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi

ÖRNEKTİR. Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi DenizBank A.Ş. nin (Bundan sonra Banka olarak anılacaktır) yurt içi ve dışı şubeleri ve Bankacılık Kanunu çerçevesinde şube sayılan birimlerinde, işbu Temel Bankacılık

Detaylı

ÖRNEKTİR. Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi

ÖRNEKTİR. Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi DenizBank A.Ş. nin (Bundan sonra Banka olarak anılacaktır) yurt içi ve dışı şubeleri ve Bankacılık Kanunu çerçevesinde şube sayılan birimlerinde, işbu Temel Bankacılık

Detaylı

İlk Param Çocuğunuz büyüdükçe parası da büyüsün!

İlk Param Çocuğunuz büyüdükçe parası da büyüsün! İlk Param Çocuğunuz büyüdükçe parası da büyüsün! Talimat Formu Çocuğunuz büyüdükçe parası da büyüsün! İlk Param, çocuğunuzun her adımında onunla beraber büyüyecek uzun dönemli bir birikim hesabıdır. İlk

Detaylı

Dayanak Madde 2- Bu Tebliğ, 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 80 inci maddesinin (i) bendi hükmüne dayanılarak hazırlanmıştır.

Dayanak Madde 2- Bu Tebliğ, 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 80 inci maddesinin (i) bendi hükmüne dayanılarak hazırlanmıştır. Türkiye Bankalar Birliği nin Bankalar ile Bireysel Müşterileri Arasında İmzalanacak Sözleşmelerin Şekil ve İçeriğinde Yer Alması Gereken Asgari Hususlar ile Sözleşmelerin Uygulanacağı İşlemlere İlişkin

Detaylı

FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN FAİZ DIŞINDA ALINACAK ÜCRET, KOMİSYON VE MASRAFLARA İLİŞKİN USÛL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK TASLAĞI

FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN FAİZ DIŞINDA ALINACAK ÜCRET, KOMİSYON VE MASRAFLARA İLİŞKİN USÛL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK TASLAĞI FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN FAİZ DIŞINDA ALINACAK ÜCRET, KOMİSYON VE MASRAFLARA İLİŞKİN USÛL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK TASLAĞI BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1- (1) Bu Yönetmeliğin

Detaylı

Hayat Sigortası, konut sigortası gibi isteğe bağlı sigortaların yaptırılması zorunlu değildir.

Hayat Sigortası, konut sigortası gibi isteğe bağlı sigortaların yaptırılması zorunlu değildir. KONUT FİNANSMAN KREDİSİ İLE İLGİLİ SÖZLEŞME ÖNCESİ BİLGİ FORMU Müşteri No: İşbu Sözleşme Öncesi Bilgi Formu, Konut Finansman Kredisi İle İlgili Sözleşme Öncesi Bilgi Formu Kapak Sayfası, Krediye İlişkin

Detaylı

ÇORLU ESNAF VE SANATKARLAR ODASI GRUBA BAĞLI BĠREYSEL EMEKLĠLĠK PLANI TEKLĠFĠ VE TANITIM KILAVUZU

ÇORLU ESNAF VE SANATKARLAR ODASI GRUBA BAĞLI BĠREYSEL EMEKLĠLĠK PLANI TEKLĠFĠ VE TANITIM KILAVUZU Teklif Tarihi : 08/11/2010 Geçerlilik Süresi : 2 Ay Teklif No : 1662 ÇORLU ESNAF VE SANATKARLAR ODASI GRUBA BAĞLI BĠREYSEL EMEKLĠLĠK PLANI TEKLĠFĠ VE TANITIM KILAVUZU 1 ĠÇĠNDEKĠLER ING EMEKLİLİK... 3 1-Bireysel

Detaylı

DIŞ TİCARET HİZMETLERİ VE FİNANSMANI

DIŞ TİCARET HİZMETLERİ VE FİNANSMANI DIŞ TİCARET HİZMETLERİ VE FİNANSMANI Herkese finansçı lazım Takım ruhumuz, güçlü iletişimimiz ve akıllı çözümlerimizle finansçınız olarak dış ticaretin her aşamasında yanınızdayız. Amacımız; geleneksel

Detaylı

1. BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ 1.1. Bireysel Emeklilik Sisteminin Temel Yapısı ve Özellikleri

1. BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ 1.1. Bireysel Emeklilik Sisteminin Temel Yapısı ve Özellikleri BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ ve AKTARIMLA İLGİLİ BİLGİLER 1. BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ 1.1. Bireysel Emeklilik Sisteminin Temel Yapısı ve Özellikleri Kamu sosyal güvenlik sistemini tamamlayıcı, gönüllü

Detaylı

Bireysel Emeklilik Sistemi

Bireysel Emeklilik Sistemi Bireysel Emeklilik Sistemi Keşke demeden önce. www.allianzemeklilik.com.tr 01.2010 / 5.000 Ad. H-BS-15 (10) Yatırımlarınızın meyvesini emeklilik döneminizde toplayın Yanınızdaki Güç Allianz, 70 den fazla

Detaylı

KREDİ BORCUM GÜVENDE HAYAT SİGORTASI BİLGİLENDİRME FORMU

KREDİ BORCUM GÜVENDE HAYAT SİGORTASI BİLGİLENDİRME FORMU KREDİ BORCUM GÜVENDE HAYAT SİGORTASI BİLGİLENDİRME FORMU En az iki nüsha olarak düzenlenen bu form, sigorta sözleşmesine taraf olmak isteyen ve sigortadan menfaat sağlayacak diğer kişilere, yapılacak sigorta

Detaylı

MUHASEBE VE FİNANSMAN

MUHASEBE VE FİNANSMAN T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MUHASEBE VE FİNANSMAN HİZMET İŞLEMLERİ 343FBS040 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında yer alan yeterlikleri

Detaylı

2014 FAALIYET RAPORU

2014 FAALIYET RAPORU 2014 FAALIYET RAPORU İÇINDEKILER KURUMSAL PROFİL 8 Kurumsal Profil 9 Kısaca Halkbank 9 2014 Yılı Esas Sözleşme Değişiklikleri 10 Ortaklık Yapısı 11 Başlıca Göstergeler ve Oranlar 14 Halkbank ın Tarihsel

Detaylı

TEMEL BANKACILIK HİZMET SÖZLEŞMESİ

TEMEL BANKACILIK HİZMET SÖZLEŞMESİ TEMEL BANKACILIK HİZMET SÖZLEŞMESİ Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi (bundan sonra Sözleşme olarak anılacaktır) Denizbank A.Ş. nin (bundan sonra Banka olarak anılacaktır) yurtiçi ve yurtdışı şubeleri

Detaylı

TÜKETİCİ KREDİSİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel İhtiyaç Kredisi TL) Odea Bank A.Ş. ( Banka ) adına Odea Bank A.Ş.

TÜKETİCİ KREDİSİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel İhtiyaç Kredisi TL) Odea Bank A.Ş. ( Banka ) adına Odea Bank A.Ş. TÜKETİCİ KREDİSİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel İhtiyaç Kredisi TL) Odea Bank A.Ş. ( Banka ) adına Odea Bank A.Ş. Şubesi ile ( Müşteri ) arasında aşağıdaki hükümler dairesinde işbu bireysel ihtiyaç kredisi sözleşmesi

Detaylı

BANKACILIK SÖZLEŞMESİ

BANKACILIK SÖZLEŞMESİ BANKACILIK SÖZLEŞMESİ Sevgili Finansbank Enpara.com müşteri adayımız, öncelikle bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Enpara.com, Finansbank bünyesinde, Finansbank Enpara.com internet bankacılığı, 0850

Detaylı

KREDİ BORCUM GÜVENDE HAYAT SİGORTASI BİLGİLENDİRME FORMU

KREDİ BORCUM GÜVENDE HAYAT SİGORTASI BİLGİLENDİRME FORMU KREDİ BORCUM GÜVENDE HAYAT SİGORTASI BİLGİLENDİRME FORMU En az iki nüsha olarak düzenlenen bu form, sigorta sözleşmesine taraf olmak isteyen ve sigortadan menfaat sağlayacak diğer kişilere, yapılacak sigorta

Detaylı

ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ

ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ İşbu Üye İşyeri Sözleşmesi (bundan böyle Sözleşme olarak anılacaktır) bir tarafta DENİZBANK A.Ş. (bundan böyle Banka olarak anılacaktır) ile diğer tarafta işbu Sözleşme nin sonunda

Detaylı

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) PAZARLAMA VE PERAKENDE BİREYSEL EMEKLİLİK SİGORTASI

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) PAZARLAMA VE PERAKENDE BİREYSEL EMEKLİLİK SİGORTASI T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) PAZARLAMA VE PERAKENDE BİREYSEL EMEKLİLİK SİGORTASI ANKARA 2008 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen

Detaylı

İHTİYAÇ PRATİK SÖZLEŞMESİ

İHTİYAÇ PRATİK SÖZLEŞMESİ İHTİYAÇ PRATİK SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR İşbu Sözleşme bir tarafta aşağıda Banka olarak adlandırılan, idare merkezi Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10, 34768 Ümraniye/İSTANBUL adresinde bulunan

Detaylı