ZĠRVE ELEKTROMEKANĠK Zirve Elektromekanik 2014

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ZĠRVE ELEKTROMEKANĠK Zirve Elektromekanik 2014"

Transkript

1 ZĠRVE ELEKTROMEKANĠK

2 ZĠRVE ELEKTROMEKANĠK; Zirve, 1987 yılında bu yana, sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, Akıllı Bina Çözümleri, Elektrik-DATA- Telefon Altyapı Sistemleri, Yerel-Uzak Kablolu-Kablosuz Ağ Çözümleri, Internet ve Telekomünikasyon Çözümleri alanlarında, müģterilerine, proje öncesi eğitim, danıģmanlık hizmetlerinden baģlayarak, sistem tasarımı, cihaz-teknoloji seçimi konularında, entegre sistem projeleri sunan bir "Çözüm Evi" olarak faaliyet göstermektedir.

3 MĠSYONUMUZ; Zirve nin misyonu, müģterilerine sadece paket ürünler satmak yerine projenin her aģamasında tecrübe, bilgi ve tecrübesini kullanarak, iletiģim gereksinimlerine en iyi yanıtı veren çözümleri "anahtar teslim" projeler halinde sunmayı benimsemiģ olmasıdır. MüĢterilerine üstün kaliteli ürünler ve üstün kaliteli hizmet vermek, Zirve Elektromekanik in asla vazgeçemeyeceği ilkeleri ve görevlerindendir.

4 VĠZYONUMUZ; 1987' den günümüze Türkiye ve diğer komģu ülkelerde farklı ölçekler de birçok yapısal kablolama projesi gerçekleģtirilmiģ ve değiģik garanti uygulamaları ile desteklenmiģtir. ZĠRVE bu anlamda en yeni teknolojiyi sunan ve dünyanın önde gelen yapısal kablolama (TP ve Fiber Optik) çözümleri sağlayan firmaları ile sürekli iģbirliği içerisinde olan, periyodik olarak bu konudaki yeni teknoloji ve uygulamaların eğitimlerini alan, konusunda uzman ekibi ile ALTYAPI - KABLOLAMA çözümlerini müģterilerine sunan Sistem Entregratörlüğü nde öncü olmaya çalıģan bir firmadır.

5 VĠZYONUMUZ; Altyapı ve ARGE projelerini; uzun süreli ve kalıcı olarak gören firmamız; üzerinde ortalama 10 yıllık dönemde ortaya çıkabilecek yeni teknolojilerin de uyarlanabileceğini öngören bir anlayıģla ele alan ZĠRVE; müģterilerinin gereksinimlerine proje öncesi teknoloji tanıtımı, keģif çalıģmalarından baģlayarak ürün seçimi sırasında profesyonel bir yönetimle beraber çalıģarak, projenin baģlangıcı, yürütülmesi ve kapanıģ sonrası raporlama, mühendislik çizimleri ile proje dosyalarını müģterilerine sunarak, kuruluģ sonrası teknik destek çalıģmaları ile profesyonel anlamda vizyonunu geliģtirmektedir.

6 ÇÖZÜMLERĠMĠZ; Aktif / Pasif Network Çözümleri A.G. O.G. Şalt Tesisleri E.N.H. K.Ö.K ve Trafo Postaları Otomatik Kumanda ve Kontrol Sistemleri Güç Kaynağı ve Generatör Grupları Kompanzasyon Üniteleri Çevre ve Yol Aydınlatma Pano ve Tablo Montajları Paratoner ve Topraklama Sistemleri Dekoratif Aydınlatma ve İç Tesisat Network LAN/WAN Ağ Sistemleri IP Kamera Sistemleri Fiber Kablolama, ODTR Test, Fusion Splice Sonlandırma Kapalı Devre CCTV, TV ve Anten Sistemleri Parmak İzi, Kartlı, Biyometrik Geçiş Kontrol Sistemleri Yangın Algılama, FM 200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri Data Center Sistem Odası Dizaynı Yükseltilmiş Döşeme, Alçıpan, Asma Tavan Sistemleri Proje Kontrol ve Müşavirlik Toptan ve Proje Bazlı Ürün Satışı

7 ÇÖZÜMLERĠMĠZ; Sunucu Çözümleri Ağ Güvenliği Çözümleri IP Telefon Video Konferans Entegre Yoğun Bakım Klinik Bilgi Sistemi Yazılımı Sistem Entegrasyon Mobilite ve IT Çözümleri Telsiz Sistem Çözümleri Tünel/Kapalı Alan /Bina İçi Kapsama Çözümleri Geniş Bant Kablosuz İletişim Test ve Performans Analiz Çözümleri Scada Çözümleri Veri İşleme Çözümleri AR-GE RFID Çözümleri Veri Güvenliği Esnek Disk Depolama Sistemleri IP-Video ve Ses Video Kayıt Sistemleri Remote Access

8 SINIR YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİMİZ ; ( Karakol vb. Kritik Tesis Güvenliği İçin Mobilite ve IT Çözüm Önerileri) 4G LTE Network Çözümleri Haberleşme Ağı Konsepti Sınır Güvenliği Çözümleri 4G Radio Access Network Ürünleri Small Cells and HetNets 4G HetNet 4G LTE Şebekesi Veri Aktarma Çözümleri

9 VERİ İŞLEME ÇÖZÜMLERİ MİZ; Yüz Tanıma Sistemleri (Kalabalık, Dış Ortamlarda Yüz Tanıma ve Sapma) Resim Analiz Bileşenleri Tespit Yöntemi Video Mozaikleme Geniş Alan Hareketli Nesne Takip ve Sınıflandırması Dikkat Çeken Bölge Tespiti 3 Boyutlu Güzergah Planlama Değişiklik Tespiti Alçak İrtifa Hareketli Kamera Görüntüleme Mozaikleme İnsan Hareket Analizi Hareketli Nesne İlişki Analizi (İz Sürümü) Hareketli Nesne Takip ve Sınıflandırma Hareketli Nesne Sayma (Sayaç) Termal Kamera Hareketli Nesne Takibi Gözetleme Kulesi ve Görüntü Dikimi Video Sabitleme Bulanık Video Füzyonu Kızılötesi ve Renkli Video Füzyonu Değişik Hava Koşullarında Görüntü İşleme Ateş ve Duman Algılama Stereo Analiz ve Derinlik Hesaplama Görüntü ve Ses Arşivi Oluşturma Sorgulama Şüpheli Nesne Algılama

10 BĠNA VE OTOMASYON; Bina Otomasyon Sistemleri ziyaretçi yoğunluğu çok olan binalarda veya kampüslerde hem maliyet hem de iģletme açısından çalıģanlara önemli avantajlar sağlamaktadır. Bunun yanı sıra tekrarlı iģlemleri, oluģabilecek arızaları ve tehlikeleri önceden tespit edip, gerekli önlemlerin alınmasını sağlayan sistemlerdir.) Bunlar kısaca, EriĢim Kontrol ve Kartlı GeçiĢ Sistemleri, Bilgi ĠĢlem Odaları için, YükseltilmiĢ Taban, Ġklimlendirme-Hassas Klima Sistemleri, FM200 Gazlı Söndürme Sistemleri, Kontrollü Kapı GiriĢ Sistemleri, Public Address Seslendirme Sistemleri, CCTV, Bina Otomasyon, Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, Otomatik Kontrol Sistemleridir.

11 BĠNA VE OTOMASYON ;

12 ENERJĠ DAĞITIM; Enerji dağıtım çözümlerinin, altyapı sistemlerinin vazgeçilmezi olmasından dolayı, ZĠRVE tarafından müģterilerine ciddiyetle önerilip itina ile gerçekleģtirilmektedir. Önerilen çözümler aģağıda yer almaktadır. Jeneratör ve UPS Dağıtım sistemleri - Enerji Dağıtım Panoları Aydınlatma Sistemleri - Topraklama çözümleri v.b Söz konusu sistemler tasarım aģamasından baģlayarak, satıģ öncesi danıģmanlık, sistemin gerekli ürünlerle oluģturulması, montaj, süpervizyon, iģletmeye alma ve kurulum sonrası teknik eğitim ve destek aģamalarından oluģmaktadır.

13 ENERJĠ DAĞITIM ;

14 YEREL VE GENĠġ AĞ; ZĠRVE, Yerel ve Uzak ĠletiĢim Ağları konularında müģterilerine sunduğu anahtar teslim çözümleri ile onların ihtiyaçlarına en doğru yanıtı verecek marka bağımsız ürünler ile çözümler üretmektedir. ZĠRVE, Yerel ĠletiĢim Ağlarında 100/1000/10000 Mbps hızlarını destekleyen, L3/L4 katmanlarında çalıģan, büyüyebilen, yönetilebilir, güvenilir ve yüksek performanslı çözümler ile müģterilerinin ihtiyaçlarına en uygun Ģekilde yanıt vermektedir.

15 YEREL VE GENĠġ AĞ ;

16 SES-VERĠ-VĠDEO ENTEGRASYON; ZĠRVE, kurulduğu 1987 yılından baģlayarak, Türk Telekom' un Türkiye' de servisini vermekte olduğu geniģ alan iletiģim ağları platformlarına bağlı olarak, öncelikle sadece DATA olarak geniģ alan iletiģim ağlarına yanıt vermiģ, süre gelen zaman içerisinde de, Türkiye'deki "ulusal" Ģebekeler de geliģtirilerek servis verilmeye baģlanması ile, DATA uygulamalarına ek olarak öncelikle SES ve daha sonra da VIDEO uygulamalarının bu ağlara entegrasyonunu sağlamıģtır. Bu çözümlerin yaygınlaģtırılması için yoğun olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

17 SES-VERĠ-VĠDEO ENTEGRASYON;

18 IP ĠLETĠġĠM VE TELEFON; ZĠRVE, veri ve ses entegrasyonunun geldiği en son aģama olan IP Telefon çözümlerine büyük önem vermektedir. IP Telefon çözümü sadece sesin data hatları üzerinden iletilmesi olmayıp aynı zamanda birlikte gelen uygulamaların mekandan bağımsız aynı platformda sunulmasıdır. Bu kapsamda, artık yeni nesil telefon santralleri, kullanıcıların sadece "alo" gereksinimlerini karģılamaktan öte, onların müģterilerini ilk etapta ağırlayan, onlara telefon üzerinden en hızlı ve en doğru kiģiye veya bilgiye ulaģmalarını sağlar özelliklerdedir.

19 IP ĠLETĠġĠM VE TELEFON; XML Uygulama Sunucusu VM Sunucusu Masaüstü IP Network Çağrı Yönlendirici Internet PSTN gateway PSTN

20 IP ĠLETĠġĠM VE TELEFON ; Tel# IP xxx GW Call Manager IP Based Voice Applications (Call Center, IVR, Voice Mail) PBX IP WAN IP Telephone/ Softphone ***Infrastructure*** LAN Switch, Voice-Enabled Router PSTN

21 KABLOSUZ AĞ; ZĠRVE, Yerel Ağ oluģumlarında, artık uç noktalardaki kullanıcı ve uç cihaz eriģimlerinin tamamen Kablosuz Ağlar kullanılarak destekleneceğini, omurga da ise kablolu ağ ve omurga anahtarlama cihazlarının kullanılacağı yeni bir dönemin baģlamakta olduğunu görerek, Kablosuz Ağ çözümlerine ayrı bir önem vermektedir. Bu kapsamda, hem iç hem de dıģ ortamda çalıģan yüksek performanslı, güvenilir, DATA yanında SES ve VIDEO uygulamalarını da destekleyen kablosuz ağ çözümlerini müģterilerine sunmaktadır. Sadece omurga ağlarında kablo ve anahtarlama cihazlarının kullanıldığı, gerçek KABLOSUZ ĠġLETMELER ortamlarının kurulmasına yönelik ürün ve çözüm desteğini yine anahtar teslim mantığı ile müģterilerine sunmaktadır.

22 KABLOSUZ AĞ;

23 DIġ KAYNAK; ZĠRVE, kuruluģundan beri desteklediği bütün çözümlerde, müģterilerine sadece paket satıģı yapmak yerine, onlara satıģ sonrasında da en uygun destek alternatiflerini sunarak, sürekli olarak müģterilerinin yanında olmayı tercih etmiģtir. MüĢterilerini en az onlar kadar düģünen bir anlayıģla, onlara en uygun satıģ sonrası destek ürünlerini ve hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetler, "çağrı bazlı", müģterinin olası problem durumunda, servis talep etmesi Ģeklinde olabileceği gibi, bir ZĠRVE Sistem Destek Mühendisi' nin haftanın belli günlerinde veya tüm çalıģma günlerinde onların yanında, ofislerinde mesai yaparak, onların bir IT elemanı gibi çalıģması Ģeklinde de verilebilmektedir.

24 DIġ KAYNAK;

25 EĞĠTĠM VE DANIġMANLIK; ZĠRVE, desteklediği bütün çözümleri müģterilerine sunarken, onların gereksinimlerine en uygun çözümleri belirleyebilmek amacı ile, onlar ile birlikte çalıģma sürecinde, teknoloji tanıtım, eğitim ve danıģmanlık hizmetlerini yerine getirerek, satıģ öncesi destek çalıģmalarını yönlendirmektedir. Böylelikle, marka bağımsız bir sistem entegratörü anlayıģı ile faaliyet gösteren ZĠRVE, müģterilerine onların gereksinimlerini en iyi karģılayan çözümler ile yanıt vermektedir.

26 ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ;

27 ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ;

28 SERTĠFĠKALARIMIZ;

29 TEġEKKÜRLER HAZIRLAYAN HÜLYA YEġĠLDOĞAN

Bilgi İşlem Sistem Odasında Yaşanan Problemler ve Optimum Kurulum Standartları; Hitit Üniversitesi Örneği. Yrd.Doç.Dr. Mustafa Coşar 1, İsmail Arık 2

Bilgi İşlem Sistem Odasında Yaşanan Problemler ve Optimum Kurulum Standartları; Hitit Üniversitesi Örneği. Yrd.Doç.Dr. Mustafa Coşar 1, İsmail Arık 2 Bilgi İşlem Sistem Odasında Yaşanan Problemler ve Optimum Kurulum Standartları; Hitit Üniversitesi Örneği. Yrd.Doç.Dr. Mustafa Coşar 1, İsmail Arık 2 1,2 Hitit Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Detaylı

www.netas.com.tr 45.YIL

www.netas.com.tr 45.YIL www.netas.com.tr 45.YIL Başarılarla dolu 45 yıl... Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunan, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılar ve kurumlara uçtan

Detaylı

VER LEN H ZMETLER: yi tasarlanm fl ve do ru malzemeleri kullanarak kurulmufl bir yap sal kablolama sistemi ile,

VER LEN H ZMETLER: yi tasarlanm fl ve do ru malzemeleri kullanarak kurulmufl bir yap sal kablolama sistemi ile, Yap sal Kablolama H zl de iflen teknolojiler ve zorlu piyasa koflullar alt nda giderek artan ve çeflitlenen müflteri ihtiyaçlar na, çözüm sa lay c kurulufllar ayn h zla yan t vermek durumundad r. Sistem

Detaylı

KARAR DESTEK SİSTEMLERİ (DSS)

KARAR DESTEK SİSTEMLERİ (DSS) KARAR DESTEK SİSTEMLERİ (DSS) Karar Destek Sistemleri, yani DSS, yöneticilerin karar vermesine yardımcı olan interaktif ve bilgisayar ortamında olan sistemlerdir. DSS ler yöneticilerin karar vermede yardımcı

Detaylı

Özgün ürün ve çözümlere ihtiyacımız var

Özgün ürün ve çözümlere ihtiyacımız var ÖZEL EK Mayıs 2015 Özgün ürün ve çözümlere ihtiyacımız var l Milli Savunmada veri analizi l Türk Savunma Sanayinin bölgede tanıtımına katkı önsöz 2 1915 barış balonu gökyüzündeyken Sedef Özkan ]Savunma

Detaylı

Türk Telekom ve Yönetilen Hizmetler. Esat Sönmezer

Türk Telekom ve Yönetilen Hizmetler. Esat Sönmezer Türk Telekom ve Yönetilen Hizmetler Esat Sönmezer 1 Gündem Yönetilen Hizmetler Nedir? Yönetilen Hizmetler in Kurumlara Faydaları Dünyadaki Yönetilen Hizmet Trendleri Türk Telekom Türk Telekom Yönetilen

Detaylı

Bir Daha Kesinti Yaşamayın.

Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Multichannel VPN Router Multichannel VPN Hub Her tür bağlantıya uygun Altı adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirme Modüler tasarım sayesinde esneklik Farklı erişim

Detaylı

ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI LİMAN BAŞKANLIKLARININ MERKEZ TEŞKİLATA ENTEGRASYONU

ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI LİMAN BAŞKANLIKLARININ MERKEZ TEŞKİLATA ENTEGRASYONU T.C. ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI LİMAN BAŞKANLIKLARININ MERKEZ TEŞKİLATA ENTEGRASYONU DENİZCİLİK UZMANLIK TEZİ Ali Rıza EKİCİ, Denizcilik

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ KABLOSUZ AĞ SİSTEMLERİ ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen

Detaylı

Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor

Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor KAPAK KONUSU RÖPORTAJI Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor Türkiye de DorukCloud markasıyla, Microsoft Hyper-V platformu üzerinde, bulut bilişim hizmetini veren ilk firma

Detaylı

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU PİYASA ANALİZİ ÇALIŞMALARI - VII VERİ AKIŞ ERİŞİMİNİ İÇEREN TOPTAN GENİŞBANT ERİŞİM PİYASASI Kamuoyu Görüşlerini İçeren Doküman BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Ocak 2010, ANKARA Ref: 2010.T.12.2

Detaylı

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW Güç Devriminin de Ötesinde Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji ile tasarımı birleştiren

Detaylı

Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji

Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji 2 Dev bir Sorumluluk Temel altyapı tesislerinin güvenlikle

Detaylı

ĠLĠġKĠ YÖNETĠMĠNDE ĠÇ VE DIġ MÜġTERĠ MEMNUNĠYETĠNĠN SAĞLANMASI

ĠLĠġKĠ YÖNETĠMĠNDE ĠÇ VE DIġ MÜġTERĠ MEMNUNĠYETĠNĠN SAĞLANMASI KMU ĠĠBF Dergisi Yıl:10 Sayı:14 Haziran/2008 ĠLĠġKĠ YÖNETĠMĠNDE ĠÇ VE DIġ MÜġTERĠ MEMNUNĠYETĠNĠN SAĞLANMASI Özet Selen DOĞAN * Selçuk KILIÇ ** Günümüzde pazarlamada yoğun bir değişim yaşanmaktadır. Ürün

Detaylı

BOSPHORUS CAPITAL. PORTFÖY YÖNETĠMĠ A.ġ. ACĠL VE BEKLENMEDĠK DURUM PLANI

BOSPHORUS CAPITAL. PORTFÖY YÖNETĠMĠ A.ġ. ACĠL VE BEKLENMEDĠK DURUM PLANI BOSPHORUS CAPITAL PORTFÖY YÖNETĠMĠ A.ġ. ACĠL VE BEKLENMEDĠK DURUM PLANI ĠÇĠNDEKĠLER ACĠL VE BEKLENMEDĠK DURUM PLANI... 3 1. AMAÇ... 3 2. KAPSAM... 3 3. DAYANAK... 3 4. TANIMLAR... 3 5. GÖREV VE SORUMLULUKLAR...

Detaylı

www.d-sistem.com.tr D SİSTEM YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ

www.d-sistem.com.tr D SİSTEM YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ www.d-sistem.com.tr D SİSTEM YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ İÇİNDEKİLER Hakkımızda FM200 Temiz Gazlı Söndürme Sistemleri CO₂ Gazlı Söndürme Sistemleri Inert Gazlı Söndürme Sistemleri NOVEC 1230 Söndürme Sistemleri

Detaylı

İÇİNDEKİLER. 1 Hakkımızda. 2 FM200 Temiz Gazlı Söndürme Sistemleri. 3 Inert (Argon) Gazlı Söndürme Sistemleri. 4 CO2 Gazlı Söndürme Sistemleri

İÇİNDEKİLER. 1 Hakkımızda. 2 FM200 Temiz Gazlı Söndürme Sistemleri. 3 Inert (Argon) Gazlı Söndürme Sistemleri. 4 CO2 Gazlı Söndürme Sistemleri İÇİNDEKİLER 1 Hakkımızda 2 FM200 Temiz Gazlı Söndürme Sistemleri 3 Inert (Argon) Gazlı Söndürme Sistemleri 4 CO2 Gazlı Söndürme Sistemleri 5 Panel İçi (Fire Trace) Söndürme Sistemleri 6 NOVEC 1230 Söndürme

Detaylı

Tıp Bilişiminde Mobilite Uygulamaları

Tıp Bilişiminde Mobilite Uygulamaları Akademik Bilişim 10 - XII. Akademik Bilişim Konferansı Bildirileri Tıp Bilişiminde Mobilite Uygulamaları Dr. Bilal Ak Ankara Üniversitesi,Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Kurumları Yönetimi Bölümü Abstract:

Detaylı

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1 Büyüyen İşletmenize Uygun İletişim Çözümleri avaya.com 1 İşinizin hızına yetişebiliyor musunuz? Bu, birçok KOBİ'nin ve şubenin karşılaştığı sorudur. Çalışanlar da müşteriler de dağıtık organizasyona sahiptir.

Detaylı

www.isbak.com.tr ŞİRKET PROFİLİ

www.isbak.com.tr ŞİRKET PROFİLİ www.isbak.com.tr ŞİRKET PROFİLİ İSBAK İSTANBUL ULAŞIM HABERLEŞME VE GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ A.Ş. İSBAK İstanbul Ulaşım Haberleşme ve Güvenlik Teknolojileri A.Ş. trafik ve sistem mühendisliği, projelendirme

Detaylı

T.C. DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI (DOĞAKA) EĞİTİM İHTİYACI ANALİZİ

T.C. DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI (DOĞAKA) EĞİTİM İHTİYACI ANALİZİ T.C. DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI (DOĞAKA) EĞİTİM İHTİYACI ANALİZİ (Personel, Organlar ve Yararlanıcılar) Ocak 2011 1 EĞİTİM İHTİYACI ANALİZİ (Personel, Organlar ve Yararlanıcılar) EDUSER DanıĢmanlık AraĢtırma

Detaylı

2023'E DOĞRU TÜRKİYE'DE ÜNİVERSİTE KÜTÜPHANELERİ. Mevcut Durum, Sorunlar, Standartlar ve Çözüm Önerileri

2023'E DOĞRU TÜRKİYE'DE ÜNİVERSİTE KÜTÜPHANELERİ. Mevcut Durum, Sorunlar, Standartlar ve Çözüm Önerileri 2023'E DOĞRU TÜRKİYE'DE ÜNİVERSİTE KÜTÜPHANELERİ Mevcut Durum, Sorunlar, Standartlar ve Çözüm Önerileri ANKARA, 2014 2023'e Doğru Türkiye'de Üniversite Kütüphaneleri Mevcut Durum, Sorunlar, Standartlar

Detaylı

GRUP SUNUMU. Güç ve Enerji Performansı çözümleri

GRUP SUNUMU. Güç ve Enerji Performansı çözümleri GRUP SUNUMU Güç ve Enerji Performansı çözümleri 2014 2015 Uzman çözümleriyle eksiksiz bir teklif GS Anahtarlama Aşırı gerilime karşı koruma Güç ve elektrik enerjisi denetimi Şebeke kalite analizi Reaktif

Detaylı

IT ve Data Fiziksel Güvenliği ve Uygulamaları

IT ve Data Fiziksel Güvenliği ve Uygulamaları Spectro-Data Vision Spectro-Data modüler sistemleri: Kontrol ve monitörle izleme, planlama ve iletişim, idari bölüm, organizasyon ve arşivleme, yeni teknikler öğrenme olanağı, bilgi ve iletişim teknolojilerinin

Detaylı

Çimtaş Microsoft Lync ile esnek, bütünleşik, yer ve zaman bağımsız kuvvetli bir iletişim altyapısına kavuştu

Çimtaş Microsoft Lync ile esnek, bütünleşik, yer ve zaman bağımsız kuvvetli bir iletişim altyapısına kavuştu Microsoft Lync Projesi Durum: Çimtaş Microsoft Lync ile esnek, bütünleşik, yer ve zaman bağımsız kuvvetli bir iletişim altyapısına kavuştu 5 ayrı lokasyon arasında kuvvetli bir iletişim altyapısına ihtiyaç

Detaylı

YOL KENARI PARK ETME TEKNOLOJİLERİ VE İSTANBUL UYGULAMASI

YOL KENARI PARK ETME TEKNOLOJİLERİ VE İSTANBUL UYGULAMASI OTEKON 08 4. Otomotiv Teknolojileri Kongresi 01 04 Haziran 2008, BURSA YOL KENARI PARK ETME TEKNOLOJİLERİ VE İSTANBUL UYGULAMASI Abdullah DEMİR* Ali ÇAVDAR** *İSPARK A.Ş. Genel Müdürlüğü, Büyükdere Cad.

Detaylı

MEDAġ MERAM ELEKTRĠK DAĞITIM ANONĠM ġġrketġ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

MEDAġ MERAM ELEKTRĠK DAĞITIM ANONĠM ġġrketġ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MEDAġ MERAM ELEKTRĠK DAĞITIM ANONĠM ġġrketġ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ORTA GERĠLĠM (OG) ALÇAK GERĠLĠM (AG) ELEKTRĠK DAĞITIM ġebekelerġnġn ARIZA ONARIM BAKIM ĠġLERĠ ÖZEL ġartnamesġ SĠSTEM ĠġLETME MÜDÜRLÜĞÜ KASIM

Detaylı

İSTANBUL KALKINMA AJANSI 2014 YILI ARA FAALİYET RAPORU

İSTANBUL KALKINMA AJANSI 2014 YILI ARA FAALİYET RAPORU İSTANBUL KALKINMA AJANSI 2014 YILI ARA FAALİYET RAPORU 2 SUNUŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI SUNUŞU 2008 yılının ikinci yarısında Bakanlar Kurulu kararı ile kurulan ve 2009 yılı ikinci yarısından itibaren aktif

Detaylı

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I A R A Ş T I R M A R A P O R U B T D ö n ü ş ü m ü i ç i n H e r Z a m a n A ç ı k D e s t e k D e n e y i m i n d e n Y a r a r l a n m a Sponsor: HP Rob Brothers Mart 2012 B U AR AŞ T I R M A R AP O R

Detaylı

TURCommunique STANBUL ADANA ANKARA ANTALYA BURSA DEN ZL D YARBAKIR ERZURUM GAZ ANTEP ZM R ZM T KAYSER MERS N SAMSUN TEK RDA TRABZON

TURCommunique STANBUL ADANA ANKARA ANTALYA BURSA DEN ZL D YARBAKIR ERZURUM GAZ ANTEP ZM R ZM T KAYSER MERS N SAMSUN TEK RDA TRABZON ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yay nlan r / Mart 2009 TURCommunique STANBUL ADANA ANKARA ANTALYA BURSA DEN ZL D YARBAKIR ERZURUM GAZ ANTEP ZM R ZM T KAYSER MERS N SAMSUN TEK RDA TRABZON TURCom dan yeni ürün;

Detaylı