Tabliye döşemeleri mimari projeye göre asmolen ve/veya betonarme yapılacaktır. Temeller radyel temel olacaktır.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Tabliye döşemeleri mimari projeye göre asmolen ve/veya betonarme yapılacaktır. Temeller radyel temel olacaktır."

Transkript

1 EK 1: TEKNİK ŞARTNAME A - BETONARME Binada kullanılacak malzemeler Bayındırlık Bakanlığı teknik şartnamesine uygun olacaktır. Yapılacak her türlü imalat Bayındırlık Bakanlığı Genel Şartnamesinde tarif edilen çerçevede yapılacaktır. Betonarme karkasta BS30 hazır beton kullanılacaktır. Bina betonarme karkas olarak yapılacak projesi şartlarına uygun olacaktır. Demir donatısı nervürlü çelik kullanılacak gerekli sıkıştırma yapılacaktır. Drenaj sistemi yapılarak kanala bağlanacaktır. Tüm temel alanı bohçalama tekniği ile su yalıtımı yapılacaktır. Bu izolasyon zemin katın su basmanına kadar çıkacaktır. Teknik imkanlar dahilinde yapının betonarmesi perde sistemi ile çözülecektir. Çift kat mebran yapılacaktır. Mebranlar marka olacaktır.hafriyat aşamasının sağlıklı yapılabilmesi için gerekirse mini kazıklar çakılarak yapılacaktır. Gerekli transmikser ve beton pompaları kullanılarak dökülecek vibratör ile sıkışması sağlanacaktır. Betonun içine korozyonu ve su geçirimliliğini önlemek için katkı maddesi konulacaktır. Tabliye döşemeleri mimari projeye göre asmolen ve/veya betonarme yapılacaktır. Temeller radyel temel olacaktır. Betonarme yapı yapılacak zemin etüdüne bağlı olarak çizilecek statik projeye uygun ve bayındırlık şartları göz önünde bulundurularak inşa edilecektir. B - DUVARLAR VE CEPHELER 1- Bütün dış duvarlar ısı yalıtım göz önünde tutularak dış cephe 15 cm iç duvarlar 10 cm kalınlığında yalıtımlı I marka gaz beton ile örülecektir. marka ısı yalıtımında levhalarınla kaplanacaktır.veya Vitrafix ile. boya ile anlaşmalılar firma gözetiminde garanti kapsamındadır.tercih edilir. 2- İç duvarlar örülerek ısı yalıtım sıvasıyla sıvanacak üzerine marka alçı sıva yapılacaktır. Saten sıva ve boya macunuyla sonlandırılacak ve üzerleri silikon esaslı ampisilan boya ile boyanacaktır. Dairenin bütün köşelerine kolon ve kirişlere alçı köşebent koyulacaktır. Daire içleri ve asansör makine dairesi ses yalıtımlı levhalarınla da kaplanacaktır.

2 Daireleri ayıran iç duvarlar da yalıtımlı 10cm lik çift duvar örülerek arasına taş yünü koyulacaktır. Oda bölmeleri 10 cm gaz beton ile örülecektir. marka olacaktır. Ön cephelerde binanın dekoratif görüntüsünü sağlamak için ahşap görünümlü giydirme gibi değişik uygulamalar yapılacaktır. Mitsubishi kullanılacaktır. Arsa sahiplerinin onayı alınarak yapılacaktır. marka Alpolic Kompozit Levhalar C - BİNA GİRİŞ VE MERDİVENLERİ 1- Bina girişi ve zemini granit döşenecektir. Döşeme şekli ve rengi mal sahibi ya da kontrolü tarafından seçilecektir. Alçıpan asma tavan yapılacak olup, içerisine ankastre armatür konacaktır. 2 - Rüzgarlık ile giriş bölümü zemin granit duvarları granit kaplanacaktır merdiven boşluğu duvarları İtalyan tarzı saten boya veya ithal kağıt yapılacaktır. 3 - Dış giriş kapısı ekstra kalite ahşap kaplamalı Parmak izi ile açılan kendinden alarm sistemli çok yönlü kilitli çelik kapı yapılacaktır. Kilit sistemi merkezi kilit olacaktır. Çelik kapı 1.sınıf olup ahşap kaplama olacak model ortak beğenime göre seçilecektir. marka olacaktır. Girişe iki çift (rüzgarlıklı) kapı yapılacaktır. Apartman giriş kapısı özel dizayn edilecektir. 4 - Dairelerden girişi kontrol edebilen renkli görüntülü marka diafon sistemi kurulacak, uygun bir yere yerleştirilecektir.güvenlik ve kapıcı dairesi bağlantılı telefonlu olacaktır. 5 - Merdiven basamakları doğal granit olacak; model ve renk toprak sahibi tarafından onaylanacaktır. Duvarları macunlu saten boya, basamak üstlerinde ise saten yağlı boya uygulaması yapılacaktır. 6 - Merdiven korkulukları ve Fransız balkonlar alüminyum uygulama yapılacaktır. Pencere denizlikleri granit yapılacaktır. Dış cephe renk uyumuna dikkat edilmeli ve esas numune mal sahibi ve kontrolüne onaylatılmalıdır. Apartman boşluklarına sıhhi tesisat ve elektrik tesisatlarının geçmesi için tesisat bacaları yapılacaktır. Merdiven sahanlıklarına asma tavan yapılıp ankastre armatür konacaktır. D - ÇATI, BACALAR VE İNİŞ BORULARI

3 1 - Çatı iskeleti çelik olarak yapılacak üzerine OSB çatı kaplamaları yapılacaktır. OSB altı Alçıpan ile kapatılacak, mesi kullanılarak izolasyon yapılacaktır. uygulanacaktır. marka çatı sistemleri 2 - Yağmur iniş boruları gizli ve yağmur olukları yeterli sayıda ve kapasitede cepheye ve çatı kaplamasına uygun; yatay ve dikey dereler Fıratpen veya muadili iyi kalite derin iç hacimli tiplerden yapılacaktır. Yağmur oluk hesapları güncel yağışlara uygun olarak hesaplanacak ve proje hesapları mal sahibinin kontrolüne onaylatılacaktır. 3 - Balkon giderleri iniş borularına gizli paslanmaz çelikten ayrı bir inişle kanala bağlanacaktır. Balkon giderleri gizli paslanmaz çelik sistem ile yağmur oluk inişlerinden bağımsız kanallar ile toplanarak indirilecektir. E - ASANSÖR 1 - Yapılan proje çalışmalarına gore asansörler koyulacaktır. marka,çift hızlı 4 kişilikli TSE ve C belgeli asansör yapılacak ve paslanmaz otomatik emniyet kapılı kabin kapısı takılacaktır. 2 - Kabin içi aydınlatması yeterli laminant kaplamalı füme aynalı dijital göstergeli metal kabaralı olacaktır (acil durumlarda kapıcı ve güvenlik bağlantılı telefonlu). 3 - Asansör kat araları granit kaplanacaktır. 4 - Asansör makine dairesi ses yalıtımlı olacaktır. 5 - Elektrik saati ayrı olacaktır. 6 - Elektrik kesintilerinde kata indiren sistem yapılacaktır.(genelinde jeneratör gerekli) 7 - Asansör zemini granit kaplanacaktır. 8 - Asansör dış kapıları tam otomatik olup paslanmaz çelik yapılacaktır. 9- Asansörler çatı katına kadar çıkarılacak.makina daireleri bodrum kata yapılacaktır. F - KALORİFER, SICAK SU VE DOĞALGAZ 1 - Isıtma sistemi kombili kat kaloriferi olacaktır.isteğe bağlı olarak yerden ısıtma yapılacaktır. marka olacaktır. Yerden ısıtma olmazsa radyatör modeli Radyal marka Kosk yada Konak model kullanılacaktır. Radyatör vanaları ECA marka termostatik olacaktır. 2 - Kombi cihazları dijital göstergeli yoğuşmalı sistemli marka olacaktır.

4 3 - Tesisat TSE belgeli projesine uygun olarak yapılacaktır. Altta ve üstte tahliye musluğu konulacaktır. Mobil sistem konulacaktır. 4 - Sıcak su için banyolarda ve mutfakta kombiden irtibatlı tesisat yapılacaktır. Banyo radyatörleri Hammam marka krom havlupan olacaktır. 5 - Her daireye ayrı doğalgaz saati takılarak mutfak ve kombiye kadar doğalgaz hattı çekilecektir. 6 - Daire içine çekilen doğalgaz hattı gaz açılışından sonra gerekli yerler alçıpanla kapatılıp dekoratiflik sağlanacaktır. 7 - Su tesisatı borularının tamamı döşemeden geçecektir. G - TEMİZ SU TESİSATI VE BATARYALAR 1 - Temiz ve pis su boruları marka olacaktır. 2 - Kombinin dağılımı kolektörlü mobil sistem yapılacaktır. Kolektör kapağı yapılacak, yönleri belirtilecek. Kollektörlere termostatik ısı ayarlayıcısı konulacaktır. 3 - Dairelerde kullanılacak olan mutfak, banyo muslukları, ara muslukları gömme rezervuarları GRÖHE marka takılacaktır. 4 - Mutfak ve banyodaki musluklardan önce ara musluklar konulacaktır. Daire içine giren tesisatlarda filtre kullanılacak öncesinde ara kesme valfleri olacaktır. Ara kesme valfleri daire içinde de uygulanacaktır. I - ELEKTRİK TESİSATI 1 - Bina tesisatının inşaatında kullanılacak bütün kablolar TSE belgeli HES marka olacaktır. 2 - Elektrik sistemi merdiven ve asansör trifaze olacaktır. Daire elektrik sistemi monofaze olacaktır. Dairelerde sigorta tabloları antrede uygun yere gömme olarak konularak, 1.sınıf marka sigorta kullanılacaktır. Elektrik, su ve kalorifer tesisatı için hiçbir kiriş ve kolonda kırılma yapılmayacaktır. Elektrik tesisatları betonarme içerisinden geçirilecek olup 16 ve 18 lik ebatlarında özel bir plastik boru içerisinden geçirilecektir. 3 - Elektrik çarpmasını kontrol için kaçak akım rölesi olacaktır. 4 - Prizler proje uygun olacak şekilde ve adet sınırı olamadan yapılarak ana tablodan çekilecek şekilde yapılacaktır. Elektrik projesi toprak sahibi tarafından onaylanacaktır. Priz sayısı alt sınır olarak en az salonda 5, yatak odalarında 3, antre, ön balkonda 1 adet, mutfakta 5, banyoda 2 adet olmak üzere yapılacaktır.

5 5 - Anahtar ve prizler özel ithal (serimodel belirtin) marka olacaktır.modeli Arsa Sahibi tarafından beğenilecektir. Dairelere KAAN marka akıllı elektrik sayaçları takılacaktır. 6 - Merdiven aydınlatması, asansör, dış aydınlatmalar, otopark kapısı, garajda bazı lambalar ve iç mekanlarda iki priz ve iki aplik jeneratörle beslenecektir (Sensörlü). Bina ortak alanlarına yetebilecek güçte bir (izolasyonlu)jeneratör konulacaktır. J - TELEVİZYON VE ANTEN TESİSATI 1- Her odada ve mutfakta Kablolu TV, telefon, adsl wireless sistemli tesisat olacaktır. 2- Kullanılacak kablo 1.sınıf veya marka olacaktır. 3- Çatılara çanak anten konulup merkezi uydu dağıtım ve Digitürk sistemi yapılacaktır. Bu sistemden her dairenin salon, mutfak ve bütün odalara anten çıkış prizleri ve dağıtım panosu.konulacaktır. K - KARTONPİYER ALÇI TAVAN 1 - Bütün bölümlerde kartonpiyer yapılacaktır. Kartonpiyerler pencere üstlerinde perdelik vazifesi görülecek şekilde tasarlanacaktır (modeli toprak sahibi belirleyecektir). 2. Banyolarda yeşil alçıpan kullanılacaktır. 3 - Koridor salon ve mutfak spot aydınlatma yapılacaktır. Aydınlatmalar marka olacaktır. Spot trafoları tridonic olacaktır. L - DOĞRAMALAR 1- Bütün doğramalar marka 7000 serisi plastik doğrama olarak projesine uygun olarak yapılacaktır. Isı ve ses izolasyonlu camlar kullanılacaktır. Doğramalar panjur sistemli olacak ve elektrikli panjur monte edilecektir. Denizlikler doğramaya uyum sağlayacak malzemeden yapılacaktır. 2- Kapı ve pencere kolları mal sahibi ve müteahhidin ortak beğenisi sonucunda seçilecektir. 3- İç kapılar Indoor marka mobilya olacak, renk ve model seçimi yapılacaktır. Yalnız mutfak ve salon kapıları flotal camlı ve bizoteli olacaktır. İç kapıların aksesuarlar HAFELE marka olacaktır.kol ve kilit sistemleri Kale marka olacaktır. Dairelerin dış kapıları TSE belgeli

6 ahşap kaplamalı KALE Kapı veya ithal çelik kapı olacaktır. Kapı pervazları çivisiz sistem olacaktır. 4- Tüm balkon kapı ve pencerelere iyi kalite storlu sineklik konacaktır. M - CAMLAR VE AYNALAR 1 - Dış pencere camları doğramaya uygun mm. olacaktır. 2 - İç kapı, mutfak, salon camları takılacaktır. N - BOYA VE BADANA İŞLERİ 1 Daire iç duvarlarının tamamı macun çekilerek su bazlı saten yağlı boya olacak rengi mal sahibinin isteği doğrultusunda olacaktır. veya marka olacaktır. Tavanlara alçı çekilecek köşelere köşebent profil koyulacaktır. 2 - Bütün tavanlar kartonpiyerli beyaz plastik badana olacaktır. Bütün borular duvarların renginde saten yağlı boya olacaktır. 3 - Merdiven boşluğu dış kapıdan başlayarak asansör kulesine kadar saten boya yapılacaktır. Zemini macun çekilecektir. O - MERMER VE SERAMİK İŞLERİ 1- Yerler; Mutfak, antre, koridor ve banyolar 40x40cm veya 30x30cm lik Kalebodur un, Vitra nın veya İspanyol Apariçi firmasının porselen seramikleriyle kaplanacaktır. 2- Seramik uygulaması 1.sınıf işçilikle yapılıp, seramikler Vitra Fix porselen yapıştırıcı ile yapılacaktır. Seramik araları 2 mm derz artısı ile döşenecek olup derz dolgusu olup. Derz dolgusu fix kullanılacaktır. 3- Duvar diplerine uygun süpürgelikler dönülecektir. Yer döşemesi rengi ve deseni mal sahibi beğenisi ile seçilecektir. Köşe olan duvarlar için SCHLÜTER marka derz çıtası konulacaktır. 4- Mutfak tezgahı üzeri ve dolap arası 5*5 ebadında SERAMİK veya Resco cam mozaik veya Mio marka olacaktır. Banyoların duvarları 1.sınıf SERAMİK veya APARİCİ seramik kullanılacaktır. Seramik aralarına seçilen renk ve ebatta bordür konulacaktır. Ö - SALON Zemin 1.sınıf ithal lamine BARLİNEK, TEKNO veya HÖNS Alman marka olup, veya merbua 1.sınıf masif parke yapılacaktır.alttan ısıtmalı olduğu takdirde lamine parke uygulaması yapıştırma

7 yapılacak olup UZİN marka MK 92 kodlu yapıştırıcı kullanılacaktır. Masif parke uygulaması olacak ise yine yapıştırma yapılacak olup HENKEL TOMSİT tutkal kullanılacaktır. Duvarlar pürüzsüz macunlu saten boya yapılacaktır. Yeterli derecede telefon, TV tesisatı yapılacaktır. P - YATAK ODALARI 1 - Zeminler 1.sınıf lamine parke olacaktır renk seçimi mal sahibi ya da kontrolü tarafından belirlenecektir veya merbua parke olacaktır. İthal lamine BARLİNEK, TEKNO veya HÖNS Alman marka olup, veya merbua 1.sınıf masif parke yapılacaktır.alttan ısıtmalı olduğu takdirde lamine parke uygulaması yapıştırma yapılacak olup UZİN marka MK 92 kodlu yapıştırıcı kullanılacaktır. Masif parke uygulaması olacak ise yine yapıştırma yapılacak olup HENKEL TOMSİT tutkal kullanılacaktır. 2 - Duvarların tamamı macunlu saten boya olacaktır. 3 - Yeterli sayıda TV ve telefon hattı çekilecektir. Yapılacak elektrik projesine mal sahibi onay verecektir. R - MUTFAK 1 - Zemin antrenin devamı olacak şekilde mal sahibinin beğenisi doğrultusunda granit seramik veya seramik olacak, uygun mutfak dolapları yerleştirilecektir. Mutfak dolapları renk ve model toprak sahibi tarafından seçilecektir. Mutfak ve. banyo dolaplarının gövdeleri MDF lam olup, kapaklar ve gözde renk ve malzemesi Arsa Sahibi tarafından seçilecek model doğrultusunda kaplama veya lake olacaktır. Tüm aksesuar ve mekanizmalarda Blum veya Gras marka kullanılacaktır Mutfak aspiratörleri ve ankastre sistemleri mutfak dolapları ile birlikte monte edilecektir. 2 - Mutfak ve banyo tezgahları veya marka olacaktır. 3 - Mutfakta çift gözlü markalı evye kullanılacaktır. Siemens marka paslanmaz davlumbaz ocak fırın takılacak olup modelleri Arsa sahibi tarafından onaylanacaktır. S - BANYOLAR 1- Banyo seramikleri un veya ithal İspanyol firmasının seramiklerinden arsa sahiplerince seçilerek yapılacaktır.

8 Banyo dolaplarının gövdeleri MDF lam olup, kapaklar ve gözde renk ve malzemesi Arsa Sahibi tarafından seçilecek model doğrultusunda kaplama veya lake olacaktır. Tüm aksesuar ve mekanizmalarda Blum veya Gras marka kullanılacaktır 2 - Banyolarda uygun aydınlatma ve otomatik elektrikli ELİCENT havalandırma yapılacaktır. Havalandırma penceresine alüminyum MENFEZ takılacaktır. 3 - Banyoların tavanına kartonpiyer dönülecektir. 4 - Panelduş hidromasajlı Akrilik küvet konulacaktır. banyo zeminleri su yalıtımı yapılacaktır.panelduş 6 mm. Temper camlı parlak eloksal profilli duş kabin takılacaktır. 5 - Gömme rezervuar marka takılacak lavabo marka olacaktır. 6 - Banyoya Hilton dolap takılacaktır, dolap MDF üzeri ahşap görünümlü olacak akpolimer tezgah takılacaktır. 7 Vitrifiyeler marka olacaktır. Proje gereklerine göre küçük tuvalet ve ebeveyn odasında duş ve WC yapılacak olup genel banyo malzemelerindeki ürünler ve markalar ebeveyn banyoları için de geçerlidir. Giriş portmantosu yapılacak, proje, renk ve malzeme cinsi Arsa Sahibinin onayına sunulacaktır. Ebeveyn yatak odasına soyunma odası konulacaktır. Ş - KORİDORLAR 1 - Taban, mutfak ve antrenin devamı veya İspanyol Apariçi firmasının porselen seramikleriyle kaplanacaktır. 2 - Duvarları macunlu saten boya olacaktır. 3 - Kartonpiyer yapılacak ve tavanlara asma tavan aydınlatma sistemi yapılacaktır, topraklı priz tesisatı Osram veya Philips yapılacaktır. T - PEYZAJ 1 - Gerekli mimarı çizimler yapılarak toprak sahibinin beğeneceği proje uygun olarak yapılacaktır. Peyzaj projesi yaptırılarak bahçe tanzimi yapılacak projeye uygun ağaçlandırma ve bitkilendirme çalışması yapılacaktır. Bahçedeki mevcut manolya, çam vb gibi kıymetli ağaçların taşeronlar tarafından usulüne uygun şekilde taşınıp peyzajda kullanılacaktır. Bahçe aydınlatması yapılacak çim taşı ve dekoratif karo taşları kullanacaktır. 2 - Güvenlik girişi yapılacaktır. Bütün güvenlik kameraları burada toplanacaktır. Isıtmalı kapalı yüzme havuzu projeye uygun bir şekilde yapılacaktır (Vitrapool, Mio, Rescoo malzeme ile kaplanacak). Çocuk parkı uygun bir yere yapılacaktır. Kamelya vs yapılacaktır.

9 Antrelere her dairenin su ve doğalgaz saatleri, bodruma da elektrik saatleri takılacaktır. Site duvarları çelik kalıplı brüt beton ile yapılacak, üzerlerinde gerekli yerlere aydınlatma konacaktır. Bahçe düzenlemesi ve gerekli ağaçlandırmalar peyzaj mimarları tarafından düzenlenecek ve aynen uygulanacaktır. Bahçede binaların müsait yerlerine yangın hidrantları ve araç-gereçlerinin bulunduğu camekanlı kutular konacaktır. Bahçe sulama ve havuzun su ihtiyacını karşılamak için uygun kapasitede su sondajı yapılacaktır. U - OTOPARK - 2.BODRUM KAT 1- Su ve elektrik panoları bodrum kata yapılacaktır. Bodrum kata su deposu yapılacaktır. Su deposu paslanmaz olacaktır. Hidrofor kullanılacaktır. marka olacaktır. Depoda su temizleme filtre sistemi 2- Kapalı otoparka uzaktan kumandalı kapı takılacak, özel şap atılıp epoksi ile boyanıp duvarları boyanacaktır. 3- Her daireye ardiye yapılacaktır. 4-1 adet Oto yıkama yeri yapılıp ve drenajları konulacaktır. 5- Bağımsız bölüm başına iki adet kapalı garaj yapılacak ve numaralandırılacaktır. Garaj zemini süpürgeli, tozu kalkmayan beton olacak, garaj duvarları brüt beton yapılacak üzeri plastik boya ile boyanacak ve emniyet şeritleri fosforlu özel boya ile çizilecektir. Garaj aydınlatması sensörlü (otomatik) olacaktır. Garajda otomatik yangın söndürme sistemi yapılacaktır. Yeterli havalandırma yapılacaktır.güvenlik kamerası burada da olacaktır. Dairelere eşit şekilde tahsis edilecek garaj park alanları ve ardiyeler(depo) kat irtifakı esnasında her bağımsız bölüme eklenti şeklinde tescil edilecektir. V DİĞER a) Sitenin ön tarafındaki parsele spor tesisi, cafe v.b tesis yapılacaktır. Projesi Ek-2 dedir. b) SİTE GÜVENLİK SİSTEMİ: Ana giriş ve deniz tarafından tali giriş olmak üzere iki adet yeterli büyüklükte güvenlik kulübesi yapılacaktır. Site bahçesi ve çevresinde elektronik güvenlik donanımı oluşturularak kamera izleme sistemi ve gerekli diğer araç gereçle Site nin güvenliği Ana Giriş Kulübesinden izlenecek ve kasete alınabilecektir. c) SOSYAL TESİSLER:

10 Kapalı ısıtmalı Yüzme havuzu; A blok ve B blok ortasında kapalı alanda yapılacaktır. üstü açılır ve kapanır sistem olacaktır; -Soyunma odaları; Tuvaletler Duşlar Sauna veya buhar odası Şok duşu Bilardo salonu Masa tenisi Çocuk oyun odası Fitness (aletli jimnastik salonu-aynalı, TV, temel aletlerden birer adet) Dinlenme, oyun ve televizyon salonu gibi ayrıntıları kapsayacak şekilde yapılacaktır Sosyal tesislere merkezi müzik sistemi, yangın alarm sistemi ve kalorifer tesisatı yapılacaktır. Yeterli bahçe ve diğer ortak alan ışıklandırma ve prizleri, asansörlerin ve güvenlik sistemlerinin çalışması için yeterli büyüklükte otomatik devreye girebilen, ses yalıtımlı jeneratör ve yeterli mazot deposu konacaktır. Yeterli büyüklükte bir veya birkaç müşterek bir paslanmaz su deposu yapılacak, yangın hidrantlarına da bağlantı olacaktır. Tüm bu maddelerin proje detaylarının onayı Arsa Sahiplerine sunulacaktır.. d) AKILLI EV GÜVENLİK SİSTEMİ Tüm dairelere akıllı ev alt yapısı için kablo tesisatı çekilecek. Binanın bahçesine gerekli yerlere noktada güvenlik kameraları yerleştirilecektir. Görüntülü diafon takılacaktır. Ev sahipleri tarafından televizyondan binanın giriş kapısı izlenebilecektir. e) POSTA KUTULARI: Bina girişlerinde daire sayısına uygun olan kaliteli posta kutuları konacaktır. f) KLİMALAR

11 Bütün daireler klima alt yapısı yapılacak, drenaj ve elektrik tesisatı çekilecektir.salon ve yatak odalarına invertör tipinde veya Daikin veya Panasonic klima takılacaktır. g) ŞÖMİNE ve Barbeküler: Her dairenin salonuna bir adet ısıtma kazan sistemli camlı şömine yapılacaktır.model beğenisi mal sahipleri tarafından yapılacaktır Her dairenin yatak odasına bir adet plazma elektrikli şömine takılacaktır.dubleks dairelerin teras bölümüne bir adet barbekü yapılacaktır.şömine ve barbekü çevresi Total Stone dekoratif malzeme ile kaplanacak h) Müteahhit daireler arasında fark gözetemeyecek kendi dairelerine uyguladığı kaliteyi ve özeni Arsa Sahibinin dairelerine de uygulanacaktır. İşçilik 1.sınıf olup fen ve sanat kurallarına uygun yapılacaktır. İnşaatta kullanılacak tüm malzemeler TSE belgeli olacaktır i) Tüm hacimlerin iç mimari projeleri çizilecek ve tesisatlar bu projelere göre yapılacaktır. Tüm tesisatlar (elektrik, sıhhi tesisat, telefon, televizyon, müzik, yangın alarmı, kalorifer) bilgisayardan proje olarak çıkartılıp, iç mimari projesi ile beraber daire sahiplerine bir kitapçık olarak verilecektir. Bu kitapçık yardımı ile daire sahipleri herhangi bir arıza durumunda arızanın nerede olduğunu kolayca tespit edebilecektir.

YAŞAM BURADA BAŞLIYOR...

YAŞAM BURADA BAŞLIYOR... YAŞAM BURADA BAŞLIYOR... GÜVENLİ YAŞAM BİZİMLE BAŞLIYOR BURGÜVEN İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında Bursa da kurulmuştur. Büyük projelere imza atarak kurumsal kimliğine oluşturmuştur. MUTLU EDECEK

Detaylı

TİP 2 TİP 1. Hol ve Koridor : 21.5 m 2. Hol ve Koridor : 31.5 m 2 Salon : 40 m 2 Oturma Odası : 15 m 2 Mutfak : 18 m 2 Oda : 12 m 2

TİP 2 TİP 1. Hol ve Koridor : 21.5 m 2. Hol ve Koridor : 31.5 m 2 Salon : 40 m 2 Oturma Odası : 15 m 2 Mutfak : 18 m 2 Oda : 12 m 2 VAZİYET PLANI KAT KAT PLANI Tip 1 Daire Planı Tip 2 Daire Planı Mutfak Salon Mutfak Salon Hol ve Koridor Hol ve Koridor Banyo Banyo Eby Yatak sı Eby Banyo Eby Banyo Eby Yatak sı Giy. sı Giy. sı TİP 1 Hol

Detaylı

MAHAL LİSTESİ VE TEKNİK ÖZELLİKLER

MAHAL LİSTESİ VE TEKNİK ÖZELLİKLER MAHAL LİSTESİ VE TEKNİK ÖZELLİKLER MEVKİİ : YAPI NİZAMI : BLOK : KAT : DAİRE : ARSA ALANI : Projedeki ölçülere uygun olarak inşaat yapılacaktır. TAŞIYICI SİSTEM : Betonarme karkas sistemi ile yapılacaktır.

Detaylı

ÜNİKENT 1. 40 Daire, 1 Sosyal Yaşam Alanı, Yetişkin ve Çocuk Yüzme Havuzları 2014 Aralık Anahtar Teslim

ÜNİKENT 1. 40 Daire, 1 Sosyal Yaşam Alanı, Yetişkin ve Çocuk Yüzme Havuzları 2014 Aralık Anahtar Teslim 5 ÜNİKENT 1 40 Daire, 1 Sosyal Yaşam Alanı, Yetişkin ve Çocuk Yüzme Havuzları 2014 Aralık Anahtar Teslim 3&6 5&8 4&7 ( 3-6-5-8 ) ( 4-7 ) B A D C E ÜNİKENT 1 İNŞAAT GENEL ÖZELLİKLERİ Çatılara

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME 1- BETONARME

TEKNİK ŞARTNAME 1- BETONARME 1- BETONARME 1.1- Binada kullanılacak malzemeler Bayındırlık Bakanlığı teknik şartnamesine uygun olacaktır. Yapılacak her türlü imalat Bayındırlık Bakanlığı Genel Şartnamesinde tarif edilen şartlara uygun

Detaylı

MUTFAKLAR Projesine göre mutfak dolapları ve gereçleri: paslanmaz çelik çift gözlü ve damlalıklı eviye, davlumbaz ve çöp öğütücü.

MUTFAKLAR Projesine göre mutfak dolapları ve gereçleri: paslanmaz çelik çift gözlü ve damlalıklı eviye, davlumbaz ve çöp öğütücü. İkebana Evleri FARKLI KONUT SEÇENEKLERİ Farklı bloklarda, 63 m2 ile 197 m2 arasında, 1+1 den 4+1 e farklı konut seçenekleri Daha geniş konut tercih edenler için 245 m2 ile 313 m2 arasında değişen özel

Detaylı

Mutluluğa Açılan Kapı

Mutluluğa Açılan Kapı Mutluluğa Açılan Kapı Yunuseli nin Yeni Yaşam Alanı Bostancıkent 35.Etap 4500 m2 Üzerinde 5 Er Katlı Binalarda Toplamda 76 Daire 5 Adet Ticari Alanıyla Sizlerin Yaşamına Değer Katıyor. Yaşamınıza Değer

Detaylı

Sağlıklı, Güvenli ve Huzurlu Bir Hayat

Sağlıklı, Güvenli ve Huzurlu Bir Hayat Sağlıklı, Güvenli ve Huzurlu Bir Hayat 02 03 GÜVENLİ YAŞAM BİZİMLE BAŞLIYOR GÜVENLİ YAŞAM BURADA Burgüven İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 1994 yılında Bursa da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar birçok

Detaylı

5603 m² alan üzerinde toplam 5 blok, 54 daire ve 14 dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde 14 Adet 2+1 (89,83-101,37-101,90 m²), 20 Adet 3+1

5603 m² alan üzerinde toplam 5 blok, 54 daire ve 14 dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde 14 Adet 2+1 (89,83-101,37-101,90 m²), 20 Adet 3+1 Kocaeli nin gözde ilçesi Başiskele de yer alan doğanın içinde yer alan 0 m² alan üzerinde toplam blok, daire ve dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde Adet + (89,8-0, - 0,90 m²), 0 Adet + (,0 m²), Adet

Detaylı

Antalya Muratpaşa Güzeloba Mahallesinde Denize 3 Km.Mesafede Satılık 1+1,2+1 ve 3+1 Lüx Dublex Daireler Antalya / Muratpaşa

Antalya Muratpaşa Güzeloba Mahallesinde Denize 3 Km.Mesafede Satılık 1+1,2+1 ve 3+1 Lüx Dublex Daireler Antalya / Muratpaşa Antalya Muratpaşa Güzeloba Mahallesinde Denize 3 Km.Mesafede Satılık 1+1,2+1 ve 3+1 Lüx Dublex Daireler Antalya / Muratpaşa Satılık - Apartman Dairesi 100,000 100 m2 Oda Sayısı : 2 Ertuğrul Artut Telefon

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME KALE Mühendislik Mimarlık İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. yapma ve yaptırma yetkilerini elinde bulundurduğu, Bağlarbaşı mahallesi 269 ADA 373 PARSEL deki inşaatında aşağıda ve ekte belirtilen

Detaylı

Huzur, güven ve konforla her gününüzü yaşayın.

Huzur, güven ve konforla her gününüzü yaşayın. Huzur, güven ve konforla her gününüzü yaşayın. Modern mimari anlayışı, son teknolojiyle kurulmuş alt yapısı, sosyal donatıları, kaliteli hizmet anlayışıyla değer yaratarak manzarası güzel, nefes alan,

Detaylı

Em neller İnşaat modern ve güvenl mekanlar... Dört Dörtlük Bir Yaşam...

Em neller İnşaat modern ve güvenl mekanlar... Dört Dörtlük Bir Yaşam... Dört Dörtlük Bir Yaşam... www. verapark.com.tr Em neller İnşaat Doğayla, doğal olanla yaşamak için... Vera Park Konutları 4-1- www.verapark.com.tr Yeni bir daire alırken orada uzun bir hayat süreceğinizi

Detaylı

MİLLETİN KALBİNDE! gelecek İnşaA eder

MİLLETİN KALBİNDE! gelecek İnşaA eder MİLLETİN KALBİNDE! gelecek İnşaA eder YÜKSEKOBA YILDIRIM LA KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ İnşaat sektörünün yeni gözdesi olan, Yüksekoba imzalı pek çok kaliteli projenin de yer aldığı Millet Mahallesinde

Detaylı

637 Ada / 3 Parsel. Toplam İnşaat m² m² Toplam Bağımsız Bölüm Sayısı. Başlık Yüzde Değer

637 Ada / 3 Parsel. Toplam İnşaat m² m² Toplam Bağımsız Bölüm Sayısı. Başlık Yüzde Değer Tarih: 26.12.2016 637 Ada / 3 Parsel Toplam İnşaat m² 2.310 m² Toplam Bağımsız Bölüm Sayısı 14 adet Toplam İnşaat Maliyeti 2.305.167 TL Yüzde İlk Ödemeler 4,6 % 105.000 TL İş makinesi 0,5 % 10.934 TL Ödemeler

Detaylı

IRMAK SİTESİ PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ

IRMAK SİTESİ PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ IRMAK SİTESİ PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ IRMAK SİTESİ PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ *Irmak İnşaat Standart Yapı Şartnamesi, dairesini farklı bir mimari ile dizayn etmek isteyen

Detaylı

Bursa nın konut ihtiyaçlarını doğru belirleyip,

Bursa nın konut ihtiyaçlarını doğru belirleyip, www.astasaries.com Bursa nın konut ihtiyaçlarını doğru belirleyip, beklenen konfor, güven ve rahatlığı sağlamayı ilke edinen ASTAŞARİES Yapı ortakları gerek yurtiçi gerek yurtdışı birçok önemli projede

Detaylı

www.biliminsaat.com MUTLULUK DOLU

www.biliminsaat.com MUTLULUK DOLU 3 MUTLULUK DOLU Bilim Kent Meşe Evleri aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve mutlu, hayattan soyutlanmadan huzur içerisinde sürdürebileceğiniz bir yaşamın kapılarını aralıyor. 5 HUZURLU Bilim

Detaylı

Tamda istediğim SİZİN İÇİN, 1972 DEN GÜNÜMÜZE

Tamda istediğim SİZİN İÇİN, 1972 DEN GÜNÜMÜZE Tamda istediğim SİZİN İÇİN, gibi... SINIRLI SAYIDA 1972 DEN GÜNÜMÜZE un arka bahçesi GEMLİK Gemlik, marmara denizinde zeytini ve güzellikleri ile ünlü ilçemizdir. Tarih boyu İstanbul ile ticari, sosyal,

Detaylı

KONSEPT PREMIUM PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ

KONSEPT PREMIUM PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ KONSEPT PREMIUM PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ KONSEPT PREMIUM PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ *Konsept Yapı Standart Yapı Şartnamesi, dairesini farklı bir konseptte dizayn etmek isteyen

Detaylı

Kullanıcı işverenler ve şehiriçin önceliğimiz iddialı değil özgün ve tutarlı yapılar oluşturabilmektir.

Kullanıcı işverenler ve şehiriçin önceliğimiz iddialı değil özgün ve tutarlı yapılar oluşturabilmektir. Arte İnşaat, 2001 yılındaki kuruluşundan bu yana vizyonlarından ödün vermeden, sektörde hızla gelişerek ilerleyen güvenilir ve başarılı bir isim haline gelmiştir. Konut, turizm, eğitim ve sağlık sektörü

Detaylı

1) GENEL 2) YAPI NİTELİKLERİ

1) GENEL 2) YAPI NİTELİKLERİ 1) GENEL Site her katta 4 er adet olmak üzere 16 adet daire ve zemin katta 1 adet işyerinden oluşmaktadır. Tek ana girişe sahip 2 adet merdiven holü ve 2 adet asansör ile dağılım yapılarak her dairenin

Detaylı

Yeni bir yaşam için...

Yeni bir yaşam için... Yeni bir yaşam için... 1 2 ÖZTOP kimdir? Hilmi ÖZTOP tarafından kurulan ÖZTOP TİCARET, 1972 ylından beri, kaliteli, sağlam ve güvenilir yapıların inşasında tercih edilen inşaat malzemelerinin satışını

Detaylı

1000 m² alan üzerinde toplam 1 blok, 10 daire ve 3 dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde 2 Adet 2+1 (98,45 m²), 4 Adet 3+1 (110,66 m²), 4 Adet

1000 m² alan üzerinde toplam 1 blok, 10 daire ve 3 dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde 2 Adet 2+1 (98,45 m²), 4 Adet 3+1 (110,66 m²), 4 Adet Kocaeli nin gözde ilçesi Başiskele de yer alan 3 doğanın içinde yer alan 1000 m² alan üzerinde toplam 1 blok, 10 daire ve 3 dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde 2 Adet 2+1 (98,45 m²), 4 Adet 3+1 (110,66

Detaylı

enisehir yenisehir konakları

enisehir yenisehir konakları enisehir yenisehir konakları YENİŞEHİR KONAKLARI MAHAL ÖZELLİKLERİ LİSTESİ Temel Taşıyıcı Sistem Duvarlar Temel İzolasyonu ve Drenaj Çatı İç Mekan Duvar Kaplamaları Betonarme radye temel olacaktır. Deprem

Detaylı

YAPI GENEL: ISI, SU ve SES YALITIMI:

YAPI GENEL: ISI, SU ve SES YALITIMI: Bu doküman, Ege Yapı Ltd. Şti İz Park Projesi nin mahal listesini tanımlanmaktadır. Mahal listesi; A blok a ait genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını

Detaylı

Yapıda uzman imzası. Make. projesi

Yapıda uzman imzası. Make. projesi Yapıda uzman imzası Make 30 projesi Yapıda uzman imzası Şirketimiz, alt ve üst yapı inşaatlarının projelendirme, fizibilite ve uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir. Neden Make İnşaat? Projelerini

Detaylı

KÖKLÜ APT. TEKNİK ŞARTNAMESİ

KÖKLÜ APT. TEKNİK ŞARTNAMESİ KÖKLÜ APT. TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.İNŞAAT SİSTEMİ *Mevcut arsaya Kadıköy Belediyesi İmar durumuna göre çizilen, betonarme karkas sisteminde bir bina yapılacaktır. Binanın betonarme karkas taşıyıcı sistemi

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME 1-BETONARME 2-DUVARLAR VE CEPHELER 3- BİNA GİRİŞ VE MERDİVENLERİ 4- ÇATI, BACALAR VE İNİŞ BORULARI

TEKNİK ŞARTNAME 1-BETONARME 2-DUVARLAR VE CEPHELER 3- BİNA GİRİŞ VE MERDİVENLERİ 4- ÇATI, BACALAR VE İNİŞ BORULARI TEKNİK ŞARTNAME 1-BETONARME Binada kullanılacak malzemeler Bayındırlık Bakanlığı teknik şartnamesine uygun olacaktır. Yapılacak her türlü imalat Bayındırlık Bakanlığı Genel Şartnamesinde tarif edilen şartlara

Detaylı

İnşaatını yapmakta olduğumuz Hülya Apt. Kadıköy İlçesi Caddebostan Mahallesi

İnşaatını yapmakta olduğumuz Hülya Apt. Kadıköy İlçesi Caddebostan Mahallesi İnşaatını yapmakta olduğumuz Hülya Apt. Kadıköy İlçesi Caddebostan Mahallesi Tanzimat Sokak 949 ada 74 parsel No: 10 da yer almaktadır. Binamız Bağdat Caddesine 3. Parselde bulunmaktadır. Binamızın arsası

Detaylı

Cadde Yaşamı. Huzurla. Buluşuyor!

Cadde Yaşamı. Huzurla. Buluşuyor! Hayat de güzel! Cadde Yaşamı Huzurla Buluşuyor! Aile Boyu Mutluluk Yüksekoba Cadde sakini olmanın, belki de yaşamınıza katacağı en önemli güzelliklerden biri, birlikte yaşama kültürünü benimsemiş seçkin

Detaylı

AYSE YAPI VOGUE KURTKÖY TEKNİK ŞARTNAME MAHAL LİSTESİ MAHAL LİSTESİ. Sitenin bitkisel ve yapısal peyzajları yapılacaktır. BLOK GENELİNDE YAPILACAK

AYSE YAPI VOGUE KURTKÖY TEKNİK ŞARTNAME MAHAL LİSTESİ MAHAL LİSTESİ. Sitenin bitkisel ve yapısal peyzajları yapılacaktır. BLOK GENELİNDE YAPILACAK AYSE YAPI VOGUE KURTKÖY TEKNİK ŞARTNAME MAHAL ADI 1 Sitenin bitkisel ve yapısal peyzajları Projenin içerisinde dinlenme alanları, çocuk oyun grupları bulunacaktır. Projeye uygun Fitness Salonu Site içi

Detaylı

www.arteinsaat.com www.pergekonutlari.com 1

www.arteinsaat.com www.pergekonutlari.com 1 www.arteinsaat.com www.pergekonutlari.com 1 Ankara nın en prestijli yerleşim bölgelerinden Çayyolu nda yer alan Perge Duru, modern mimari yapısı, geniş yeşil alanları, çevre düzeni ve az katlı bina yapısıyla

Detaylı

Nish İstanbul, D Blok Kat: 9 No: 108 Yenibosna / Bahçelievler - İstanbul Tel: +90 (212) 603 69 00 Fax: +90 (212) 603 69 03

Nish İstanbul, D Blok Kat: 9 No: 108 Yenibosna / Bahçelievler - İstanbul Tel: +90 (212) 603 69 00 Fax: +90 (212) 603 69 03 MERKEZ Nish İstanbul, D Blok Kat: 9 No: 108 Yenibosna / Bahçelievler - İstanbul Tel: +90 (212) 603 69 00 Fax: +90 (212) 603 69 03 ŞANTİYE Şehit Şakir Elkovan Sokak No: 25 Erenköy / Kadıköy - İstanbul GSM:

Detaylı

ÇINARLI BAHÇE TUZLA - MAHAL LİSTESİ

ÇINARLI BAHÇE TUZLA - MAHAL LİSTESİ ÇINARLI BAHÇE TUZLA - MAHAL LİSTESİ Mahal Listesi, Tuzla Çınarlı Bahçe Konutları nda uygulanacak sistemlerin genel tasarım kriterlerini belirlemek ve kullanılacak malzemeleri tariflemek amacıyla hazırlanmıştır.

Detaylı

KUŞADASI KARAOVA, HAVUZLU,MANZARALI,MÜSTAKİL SIFIR 4+1 VİLLA Aydın / Kuşadası

KUŞADASI KARAOVA, HAVUZLU,MANZARALI,MÜSTAKİL SIFIR 4+1 VİLLA Aydın / Kuşadası KUŞADASI KARAOVA, HAVUZLU,MANZARALI,MÜSTAKİL SIFIR 4+1 VİLLA Aydın / Kuşadası Satılık - Villa 219,000 235 m2 Aydın / Kuşadası Oda Sayısı : 4 Salon Sayısı : 1 Banyo Sayısı : 2 Yapının Şekli : Triplex Yapının

Detaylı

ŞEHRİ SEYİR KONAKLARI TEKNİK ŞARTNAME

ŞEHRİ SEYİR KONAKLARI TEKNİK ŞARTNAME ŞEHRİ SEYİR KONAKLARI TEKNİK ŞARTNAME 1.SİTE GENELİ Projenin bitkisel ve yapısal peyzajı onaylı projeye göre Site içi kapalı otopark yaya yolları Yerleşim planında gösterilen yerde yüzme havuzu (taşmalı

Detaylı

www.akinlargroup.com

www.akinlargroup.com www.akinlargroup.com Yaşamın ta kendisi... Gözlerinizi açtığınızda yemyeşil bir dünyaya uyandığınızı hayal edin... Muhteşem peyzajı ve bol oksijeniyle sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam Akın Park ta sizleri

Detaylı

G L O B A L L O F T. www.globalinsaat.com.tr

G L O B A L L O F T. www.globalinsaat.com.tr G L O B A L L O F T GLOBAL LOFT Şehirde kendini gösteren yeni mimari arayışların en son temsilcisi olan projemiz şehir merkezinde 8000m2 inşaat alanına sahiptir. Tek katlı ve dubleks dairelerin bulunduğu

Detaylı

Yaşamınızda isteyeceğiniz tüm seçenekler bir arada!

Yaşamınızda isteyeceğiniz tüm seçenekler bir arada! Yenı nesil Yasam 4 Yürüyüş mesafesindeki, Alışveriş merkezi, Okulu, Spor tesisi, Hastanesi ve Ulaşım kolaylığı ile... Bağcılar Güneşli de Yeni nesil yaşam merkezi hayata geçiyor! Yaşamınızda isteyeceğiniz

Detaylı

DEĞİŞİM VİLLALARI / Teknik Şartname

DEĞİŞİM VİLLALARI / Teknik Şartname DEĞİŞİM VİLLALARI / Teknik Şartname Site Alanı Site ortak alanları Ruhsat ve Projelendirme Toplam site alanı 22.340 metrekareden oluşmakta olup 25 Adet birbirinden farklı veya aynı olabilecek şekilde parsellendirilip

Detaylı

BURSA DA YENİ BİR DÜNYA KURULUYOR

BURSA DA YENİ BİR DÜNYA KURULUYOR www.yuksekoba.com www.yuksekoba.com BURSA DA YENİ BİR DÜNYA KURULUYOR Kendine özgü sıradışı tasarımı, projesi ve mekanı ile YÜKSEKOBA RESIDENCE, her anınıza yeni bir boyut kazandıran sosyal imkanları ile

Detaylı

PARK VILLAGE MAHAL LİSTESİ

PARK VILLAGE MAHAL LİSTESİ PARK VILLAGE MAHAL LİSTESİ Proje 1- Proje yönetimi için ofis planlaması 2- Ortak alanların bitkisel ve yapısal peyzajları 3- Projenin içerisinde, dinlenme alanları, çocuk oyun grupları bulunacaktır. 4-

Detaylı

MALL OF ISTANBUL OFIS TEKNİK ŞARTNAME

MALL OF ISTANBUL OFIS TEKNİK ŞARTNAME Bu dokümanda Mall Of İstanbul projesinin ofis bloğunun teknik şartnamesi tanımlanmaktadır. Teknik Şartname genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını tariflemektedir.

Detaylı

değişimin başlangıç noktası

değişimin başlangıç noktası değişimin başlangıç noktası sizin ve çocuklarınızın mutluluğu için... 4.231 m² arazi üzerine kurulu olan 19 katlı 2 blokta, 2+1 ve 3+1 olmak üzere, 105 m² den 146 m² ye kadar toplam 4 farklı tipte daire,

Detaylı

Hayat yeniden başlasın...

Hayat yeniden başlasın... Hayat yeniden başlasın... Hayat yeniden başlasın. Bursa nın yükselen değeri Özlüce, yepyeni bir projeye ev sahipliği yapıyor. Konumu, mimarisi ve iç dizaynıyla ailenizle birlikte mutlu ve kaliteli bir

Detaylı

MRCN YAPI LANEMA KONUTLARI TEKNİK ŞARTNAME / MAHAL LİSTESİ

MRCN YAPI LANEMA KONUTLARI TEKNİK ŞARTNAME / MAHAL LİSTESİ MRCN YAPI LANEMA KONUTLARI TEKNİK ŞARTNAME / MAHAL LİSTESİ İNŞAAT MRCN YAPI Lanema Konutları projesinin tasarım hesaplarında, ülkemizde yürürlükte olan Türk Standartları ve 2007 Türk Deprem Yönetmeliği

Detaylı

www.sanberkinsaat.com

www.sanberkinsaat.com www.sanberkinsaat.com Alesta apartmanı Kocaeli nin gözde ilçesi Başiskele de, doğanın içinde yer alan 1066,85 m² alan üzerinde 12 daire ve 3 dükkandan oluşmaktadır. Alesta apartmanında 3 adet iş yeri (

Detaylı

Doğa ile iç içe, hayallerinizin ötesinde...

Doğa ile iç içe, hayallerinizin ötesinde... Doğa ile iç içe, hayallerinizin ötesinde... Sizi hayalini kurduğunuz eve davet ediyoruz... Değerli dostlarımız. ZEYKO İNŞAAT A.Ş. güvencesiyle Köşk te ilk projemiz olan Zeytinkent Sitesine siz değerli

Detaylı

Seçkin bir yaşam isteyenlerin asla vazgeçemeyeceği, konforun bir lüks değil, hayat felsefesi olduğu, kapanmaz adalar manzarası ile gelecek nesillere

Seçkin bir yaşam isteyenlerin asla vazgeçemeyeceği, konforun bir lüks değil, hayat felsefesi olduğu, kapanmaz adalar manzarası ile gelecek nesillere CIFCI CELEBI YAPI Seçkin bir yaşam isteyenlerin asla vazgeçemeyeceği, konforun bir lüks değil, hayat felsefesi olduğu, kapanmaz adalar manzarası ile gelecek nesillere örnek iç ve dış mimarisi, geniş kullanım

Detaylı

Paket Ürün İçindeki İnşaat İmalatları. Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri

Paket Ürün İçindeki İnşaat İmalatları. Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri Paket Ürün Grubu Arfa-Magu Yalıtımlı Kaba İnşaat Yapım Paketleri (Uygulamalı) MODEL: FREZYA- FNR205-198,75 + 86,20 TEKNİK ŞARTNAME-1 Yapının Taşıyıcı Strüktür Donanımlı Paket Ürün EKOLOJİK-İDEAL SİSTEM

Detaylı

www.turkozinsaat.com.tr

www.turkozinsaat.com.tr www.turkozinsaat.com.tr Yenikent in Yeni Gözdesi... Türköz İnşaat tarafından hayata geçirilen Yıldırım Sitesi; Toplamda. mž arsa üzerine kurulu,.00 mž yeşil alan ve.00 mž açık otoparkdan oluşmaktadır.

Detaylı

Şehrin İçindeki. Huzur

Şehrin İçindeki. Huzur Şehrin İçindeki Şehrin İçindeki Huzur Sehirle iç içe... Bursa Beşevler, Eğitimciler Caddesi nde inşa edilen Safalı Evler, sizi şehrin merkezinde ama şehrin karmaşasından uzakta, sakin ve huzurlu bir yaşam

Detaylı

ERVES iadres, 2103 m 2 arsa içerisinde, 15 adet 3+1 daireden oluşmaktadır.

ERVES iadres, 2103 m 2 arsa içerisinde, 15 adet 3+1 daireden oluşmaktadır. ERVES iadres, 2103 m 2 arsa içerisinde, 15 adet 3+1 daireden oluşmaktadır. Üç cephesi açık ve aydınlık; konsept mutfak ve banyo tasarımları ile özel bir proje. Konum ERVES iadres, tamamen yeni ve merkeze

Detaylı

Kullanılacak tüm malzemeler ilgili TSE standartlarına veya gerektiğinde CE vb uluslararası normlara uygun olacaktır.

Kullanılacak tüm malzemeler ilgili TSE standartlarına veya gerektiğinde CE vb uluslararası normlara uygun olacaktır. ORYAPARK KONUT TEKNİK ŞARTNAME Bu teknik şartname ORYATAŞ İNŞAAT ve TİCARET A.Ş. tarafından yaptırılan ORYAPARK projesi bütününde, yapının ana konstrüksiyonu, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel

Detaylı

Özgürlüğün Ev Hali. www.ntepeyapi.com

Özgürlüğün Ev Hali. www.ntepeyapi.com Özgürlüğün Ev Hali www.ntepeyapi.com İki Adımda Tatil Keyfi NTEPE Panoramanın yaşama yer açan mimarisi içerisinde evinizden 5 yıldızlı bir tatile ulaşmak için yapmanız gereken tek şey evinizin kapısından

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME-1. Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri. Su izolasyonu BTM veya muadili Isı izolasyonu Arfa Ses izolasyonu Arfa

TEKNİK ŞARTNAME-1. Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri. Su izolasyonu BTM veya muadili Isı izolasyonu Arfa Ses izolasyonu Arfa Paket Ürün Grubu Arfa-Magu Yalıtımlı Kaba İnşaat Yapım Paketleri (Uygulamalı) MODEL:HERA-20388-130,00+13,60 Taşıyıcı Strüktür Donanımlı Paket Ürün Adı EKOLOJİK-İDEAL SİSTEM YALITIMLI KABA İNŞAAT PAKETİ

Detaylı

Y e n i k e n t.

Y e n i k e n t. Y e n i k e n t www.turkozinsaat.com.tr www.turkozinsaat.com.tr Yenikent in Yeni Gözdesi... Türköz İnşaat tarafından hayata geçirilen Yıldırım Park; Toplamda. mž arsa üzerine kurulu,.00 mž yeşil alan ve.00

Detaylı

YENİŞEHİR KONAKLARI MAHAL ÖZELLİKLERİ LİSTESİ

YENİŞEHİR KONAKLARI MAHAL ÖZELLİKLERİ LİSTESİ YENİŞEHİR KONAKLARI MAHAL ÖZELLİKLERİ LİSTESİ Temel Taşıyıcı Sistem Duvarlar Temel İzolasyonu ve Drenaj Çatı İç Mekan Duvar Kaplamaları Betonarme radye temel. Deprem Yönetmeliğine uygun dizayn edilmiş

Detaylı

Yaşam Standartlarınız Çok Yükseklere Taşınıyor

Yaşam Standartlarınız Çok Yükseklere Taşınıyor www.yesilpark.com.tr YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ YEŞİLPARK HAYATINIZI GÜZELLEŞTİRECEK Sıra Dışı Tasarım, Konfor Ayrıcalık Yeşilpark Modern de Yaşam Standartlarınız Çok Yükseklere Taşınıyor Yepyeni Bir Heyecan

Detaylı

TEKNİK BİLGİLER. Yerel yönetimlerden onaylı mimari ve statik projelere göre hafriyat yapılmaktadır.

TEKNİK BİLGİLER. Yerel yönetimlerden onaylı mimari ve statik projelere göre hafriyat yapılmaktadır. TEKNİK BİLGİLER 1. HAFRİYAT : Yerel yönetimlerden onaylı mimari ve statik projelere göre hafriyat yapılmaktadır. a. Bohçalama : Hafriyatın yapıldığı yere öncelikle mıcır serilerek yeterli kalınlıkta düzgün

Detaylı

NORTHGATE ANKARA OFİS BLOKLARI MAHAL LİSTESİ EV-OFİSLER DÖŞEME: Birinci Sınıf Granit Seramik ve/veya Lamine Ahşap Kaplama DUVAR: Alçı Sıva +Saten Alçı + Su Bazlı Yarı Mat Plastik Boya ve/veya Ahşap İçerikli

Detaylı

ERVES Nish Serdivan, 4 daire ve 2 mağazadan oluşan butik bir proje.

ERVES Nish Serdivan, 4 daire ve 2 mağazadan oluşan butik bir proje. ERVES Nish Serdivan, 4 daire ve 2 mağazadan oluşan butik bir proje. Konum Yeni Yazlık Kavşağı na komşu olan ERVES Nish Serdivan, Serdivan AVM ve Agora AVM ye yürüme mesafesinde yer alıyor. Burada yaşamak,

Detaylı

Antalya Konyaaltı Uluç Mahallesi Denize 3 km. Mesafede Residence Site İçinde Satılık 3+1 ve 4+1 Daireler

Antalya Konyaaltı Uluç Mahallesi Denize 3 km. Mesafede Residence Site İçinde Satılık 3+1 ve 4+1 Daireler Antalya Konyaaltı Uluç Mahallesi Denize 3 km. Mesafede Residence Site İçinde Satılık 3+1 ve 4+1 Daireler Satılık - Residans 65,000 170 m Antalya / Konyaaltı Oda Sayısı : 3 Ertuğrul Artut Telefon 4-59 18

Detaylı

AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ İSKENDERUN İRTİBAT BÜROSU İLE İLGİLİ YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARIN İÇERİĞİNE DAİR AÇIKLAMALAR

AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ İSKENDERUN İRTİBAT BÜROSU İLE İLGİLİ YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARIN İÇERİĞİNE DAİR AÇIKLAMALAR AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ İSKENDERUN İRTİBAT BÜROSU İLE İLGİLİ YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARIN İÇERİĞİNE DAİR AÇIKLAMALAR 1. Kırım, Sökme ve Temizlik Zemin katta duvarda yer alan ahşaplar sökülecek, projeye

Detaylı

Paket Ürün İçindeki İnşaat İmalatları. Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri

Paket Ürün İçindeki İnşaat İmalatları. Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri Paket Ürün Grubu Arfa-Magu Yalıtımlı Kaba İnşaat Yapım Paketleri (Uygulamalı) MODEL: MİMOZA - 08437-185,65 + 29,30 TEKNİK ŞARTNAME-1 Yapının Taşıyıcı Strüktür Donanımlı Paket Ürün EKOLOJİK-İDEAL SİSTEM

Detaylı

YAŞAMAYA BEKLERİZ! 6. KISIM

YAŞAMAYA BEKLERİZ! 6. KISIM YAŞAMAYA BEKLERİZ! Özenli tasarımıyla size özel bir yapı. Arterium 6. Kısım, butik ve modern bir proje. Az sayıda daireden oluşuyor ama büyük bir projenin tüm imkanlarını da sunuyor! Geniş iç mekanları

Detaylı

Bursa`nın en hızlı değer kazanan bölgesinde hayallerinizin sınırlarını zorlayan bir proje hızla yükseliyor.

Bursa`nın en hızlı değer kazanan bölgesinde hayallerinizin sınırlarını zorlayan bir proje hızla yükseliyor. Bursa`nın en hızlı değer kazanan bölgesinde hayallerinizin sınırlarını zorlayan bir proje hızla yükseliyor. Ana arterlere kolay ulaşım imkanı olan, ekonomik değeri yüksek bir yaşam kompleksi. ARKAT YAPI

Detaylı

Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri. Su izolasyonu BTMveya muadili Isı izolasyonu Arfa Ses izolasyonu Arfa

Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri. Su izolasyonu BTMveya muadili Isı izolasyonu Arfa Ses izolasyonu Arfa Paket Ürün Grubu Arfa-Magu Yalıtımlı Kaba İnşaat Yapım Paketleri (Uygulamalı) MODEL: AKASYA - 10888-122,40 + 2,70 TEKNİK ŞARTNAME-1 Taşıyıcı Strüktür Donanımlı Paket Ürün Adı EKOLOJİK-İDEAL SİSTEM YALITIMLI

Detaylı

Paket Ürün İçindeki İnşaat İmalatları. Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri

Paket Ürün İçindeki İnşaat İmalatları. Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri Paket Ürün Grubu Arfa-Magu Yalıtımlı Kaba İnşaat Yapım Paketleri (Uygulamalı) MODEL: DORA - 07666-129,60 + 12,85 TEKNİK ŞARTNAME-1 Yapının Taşıyıcı Strüktür Donanımlı Paket Ürün EKOLOJİK-İDEAL SİSTEM YALITIMLI

Detaylı

Güvenliğin ve Modernliğin Adresinden Ayrıcalıklı İki Yeni Yaşam Alanı

Güvenliğin ve Modernliğin Adresinden Ayrıcalıklı İki Yeni Yaşam Alanı Güvenliğin ve Modernliğin Adresinden Ayrıcalıklı İki Yeni Yaşam Alanı TÜRK RİVİERASI ANTALYA Bergama Kralı II. Attalos akıncılara Gidin bana yeryüzünün cennetini bulun der. Akıncılar kralın bu emriyle

Detaylı

YAŞAM ALANLARIYLA HAYATINIZI RENKLENDİRİYOR... M İ M A R L I K İ N Ş A A T S A N. T İ C. L T D Ş T İ.

YAŞAM ALANLARIYLA HAYATINIZI RENKLENDİRİYOR... M İ M A R L I K İ N Ş A A T S A N. T İ C. L T D Ş T İ. YAŞAM ALANLARIYLA HAYATINIZI RENKLENDİRİYOR... Y A P I s u r M İ M A R L I K İ N Ş A A T S A N. T İ C. L T D Ş T İ. Altınsur Yapı 2011 yılında kurulmuştur. Kuruluş gayesi, müşterilerine sağlıklı, güvenli

Detaylı

Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri. Su izolasyonu BTM veya muadili Isı izolasyonu Arfa Ses izolasyonu Arfa

Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri. Su izolasyonu BTM veya muadili Isı izolasyonu Arfa Ses izolasyonu Arfa Paket Ürün Grubu Arfa-Magu Yalıtımlı Kaba İnşaat Yapım Paketleri (Uygulamalı) MODEL: ARMİNA - 05705-126,40 + 7,50 TEKNİK ŞARTNAME-1 Taşıyıcı Strüktür Donanımlı Paket Ürün Adı EKOLOJİK-İDEAL SİSTEM YALITIMLI

Detaylı

Önce düşler vardı. Meteor Balart, Bursa nın yükselen değeri Balat'ta aklınızdan geçenleri hayata geçiriyor

Önce düşler vardı. Meteor Balart, Bursa nın yükselen değeri Balat'ta aklınızdan geçenleri hayata geçiriyor Önce düşler vardı Hayatlara renk katacak farklı projeler inşa etmek için "Meteor İnşaat" olarak çıktığımız bu yolda bir yaşam alanının nasıl olması gerektiğini düşlerken, sizlerin isteklerini göz önüne

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME-1. Paket Ürün İçindeki İnşaat İmalatları. Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri

TEKNİK ŞARTNAME-1. Paket Ürün İçindeki İnşaat İmalatları. Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri MODEL: LİLYUM - 07944-141,00 + 4,30 Paket Ürün Grubu Arfa-Magu Yalıtımlı Kaba İnşaat Yapım Paketleri (Uygulamalı) Yapının Taşıyıcı Strüktür Donanımlı Paket Ürün EKOLOJİK-İDEAL SİSTEM YALITIMLI KABA İNŞAAT

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME MAHAL LİSTESİ

TEKNİK ŞARTNAME MAHAL LİSTESİ TEKNİK ŞARTNAME MAHAL LİSTESİ BİNA TAMAMLANMA TARİHİ : Aralık 2017 TOPLAM ALAN : 17.000 m 2 KONUT SAYISI : 77 adet (20 adet 1+1, 21 adet 2+1, 32 adet 3+1, 4 adet penthouse) BLOK SAYISI : 1 KAT SAYISI :

Detaylı

Demirtaş a CEMRE. Düşüyor...

Demirtaş a CEMRE. Düşüyor... Demirtaş a CEMRE Düşüyor... 2 3 Özgün Mimari, Mutlu Yaşam... Demirtaş ta modern, estetik, kaliteli, sağlam ve özgün mimarisi ile Cemre Evlerinde ailenizle ve sevdiklerinizle mutlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Detaylı

Vivaterra: Hayat dolu gerçek.

Vivaterra: Hayat dolu gerçek. Vivaterra: Hayat dolu gerçek. Broşürler, bazı mekanların mükemmelliğini tarife yetmez. Vivaterralı olduğunuzda bu gerçeği daha iyi göreceksiniz. 1 2 Vivaterra: Hayat dolu gerçek. Broşürler, bazı mekanların

Detaylı

Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri. Su izolasyonu BTM veya muadili Isı izolasyonu Arfa Ses izolasyonu Arfa

Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri. Su izolasyonu BTM veya muadili Isı izolasyonu Arfa Ses izolasyonu Arfa Paket Ürün Grubu Arfa-Magu Yalıtımlı Kaba İnşaat Yapım Paketleri (Uygulamalı) MODEL:HAUS CORNER-15002-79,10 TEKNİK ŞARTNAME-1 Yapının Arfa- Taşıyıcı Magu Strüktür Yapı Donanımlı Sistemini Paket Ürün n

Detaylı

HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU

HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU MIDLINE MIDLINE MINIMAL SALON YATAK ODALARI MUTFAK AÇIK MEŞE LAMİNE PARKE (PLANK) LAKE (h:12 cm) AÇIK MEŞE LAMİNAT PARKE KREM DOLAP TAKIMI ÜST DOLAP ALT DOLAP TEZGAH VE TEZGAH

Detaylı

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ EMİRDAĞ MYO EĞİTİM BİNASI MAHAL LİSTESİ

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ EMİRDAĞ MYO EĞİTİM BİNASI MAHAL LİSTESİ AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ EMİRDAĞ MYO EĞİTİM BİNASI MAHAL LİSTESİ KASIM 2010 BODRUM KAT B01 Uygulama Projesi (Mevcut Projesinde B01 olarak numaralandırılmıştır.) DÖŞEME : Döşeme üzerinde bulunan tüm

Detaylı

MÜGE APARTMANI FENERBAHÇE

MÜGE APARTMANI FENERBAHÇE MÜGE APARTMANI FENERBAHÇE PROJE Tablo gibi ince ince işlendi. Müge Apartmanı'nın zarifliği ve yüksek tasarım kalitesi ilk adımda hissediliyor ve her adımda karşınıza çıkıyor. Müge Apartmanı'nda sizi ince

Detaylı

Dört Bir Yanınız Mutluluk

Dört Bir Yanınız Mutluluk Dört Bir Yanınız Mutluluk Arte İnşaat, 2001 yılındaki kuruluşundan bu yana vizyonlarından ödün vermeden, sektörde hızla gelişerek ilerleyen güvenilir ve başarılı bir isim haline gelmiştir. Konut, turizm,

Detaylı

Toplamda 13.766m2 arsa üzerine kurulu Zirve Park;

Toplamda 13.766m2 arsa üzerine kurulu Zirve Park; Türköz İnşaat ın en gözde projelerinden olan Zirve Park ta birbirinden farklı ayrıcalıkları bir arada bulabileceğiniz kent yaşamının kargaşasından uzak, 0 Evler in en değerli bölgesinde Kocaeli'nin tüm

Detaylı

İnşaat sektöründe 1975 den beri hizmet veren, firmamızın deneyimli kurucularının tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle

İnşaat sektöründe 1975 den beri hizmet veren, firmamızın deneyimli kurucularının tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle İnşaat sektöründe 1975 den beri hizmet veren, firmamızın deneyimli kurucularının tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle birleştirilerek çağdaş mimari anlayışıyla projelerimize aktarılmaktadır. MBN İNŞAAT,

Detaylı

HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU

HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU BASICLINE BASICLINE MINIMAL SALON YATAK ODALARI MUTFAK AÇIK MEŞE AÇIK MEŞE DOLAP TAKIMI ÜST DOLAP ALT DOLAP TEZGAH VE TEZGAH ÜSTÜ DENİZ KABUĞU MUM IŞIĞI ISLAK KUM DENİZ KABUĞU

Detaylı

HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU

HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU HIGHLINE HIGHLINE MINIMAL SALON YATAK ODALARI MUTFAK AÇIK MEŞE LAMİNE PARKE (PLANK) AÇIK MEŞE LAMİNE PARKE (İKİ STRİP) KREM DOLAP TAKIMI ÜST DOLAP ALT DOLAP LAKE BOYALI LAKE

Detaylı

YENİ YAŞAM GÖRÜKLE m 2 lik inşaat alanı üzerine kurulan Yeni Yaşam Görükle Evleri; Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan, Uludağ Üniversitesi ne

YENİ YAŞAM GÖRÜKLE m 2 lik inşaat alanı üzerine kurulan Yeni Yaşam Görükle Evleri; Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan, Uludağ Üniversitesi ne YENİ YAŞAM GÖRÜKLE 6.850 m 2 lik inşaat alanı üzerine kurulan Yeni Yaşam Görükle Evleri; Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan, Uludağ Üniversitesi ne yakınlığı ve öğrenci kenti imajıyla öne çıkan Görükle bölgesinde,

Detaylı

www.cagprojeinsaat.com Çağdaş yaşam alanları inşâ ediyoruz Profesyonel ekiplerle yoluna devam eden Çağ Proje Mühendislik, kentin çeşitli semtlerinde inşa ettiği konut projelerinde mutlu yuvalar kurmaya

Detaylı

ÇİÇEK APARTMANI. Zümrüt Çıkmazı Sokak No:8 Caddebostan

ÇİÇEK APARTMANI. Zümrüt Çıkmazı Sokak No:8 Caddebostan ÇİÇEK APARTMANI Zümrüt Çıkmazı Sokak No:8 Caddebostan Bu RESİM de Hayatın Renkleri Bir Arada Sabah yürüyüşü yeşillikler içindeki Göztepe Parkında, Bir ertesi sabah 15 km lik bisiklet turu Caddebostan sahil

Detaylı

MERKEZ PARK YEL EVLERĠ MAHAL LĠSTESĠ

MERKEZ PARK YEL EVLERĠ MAHAL LĠSTESĠ SİTE GENEL 1. Sitenin ihtiyacı olan güçte elektrik enerjisinin temini ile ilgili altyapı iģleri yapılacak ve besleme hatları çekilecek. Blok giriģleri, blok sahanlıkları, asansörler, çevre aydınlatmaları,

Detaylı

Paket Ürün İçindeki İnşaat İmalatları. Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri

Paket Ürün İçindeki İnşaat İmalatları. Her türlü kazı dolgu tesviye ve altyapı işleri MODEL: İRİS - 10408-84,50 + 8,50 Paket Ürün Grubu Arfa-Magu Yalıtımlı Kaba İnşaat Yapım Paketleri (Uygulamalı) Yapının Taşıyıcı Strüktür Donanımlı Paket Ürün EKOLOJİK-İDEAL SİSTEM YALITIMLI KABA İNŞAAT

Detaylı

PAŞHAN İNŞAAT. Star Port. Residance

PAŞHAN İNŞAAT. Star Port. Residance Star Port Residance havalimanı Star Port karşınızda Residance Star Port İşdünyasınaYüksek kalite ile yenilik katıyor. İş Ortamını Daha Göz Alıcı ve Keyif içerisinde Barındıran Ofislerde Çalışmak Sizce

Detaylı

BORDO Lıfe Park G Ü N E S L I

BORDO Lıfe Park G Ü N E S L I BORDO G Ü N E S L I Güneşli de yepye eni bir yaşam merkezi BORDO Sosyal tesisleriyle hayatınıza renk katacak yaşam alanları sizleri bekliyor Çağdaş mimarinin tüm olanaklarıyla Güneşli de özlem duyulan

Detaylı

www.asilozturk.com ASİL ÖZTÜRK İNŞAAT

www.asilozturk.com ASİL ÖZTÜRK İNŞAAT www.asilozturk.com ASİL ÖZTÜRK İNŞAAT Güzelliklere adanmış bir yaşam için; sevgiyi ve mutluluğa yaşamak üzere Park35 de buluşalım. ASİL ÖZTÜRK İNŞAAT EMLAK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. MERKEZ: Kazım Dirik Mah.

Detaylı

KONUTLARI. www.arteinsaat.com

KONUTLARI. www.arteinsaat.com KONUTLARI www.arteinsaat.com Yeni Hayat... Arte Aren, Ankara nın ayrıcalıklı projelerin yer aldığı Alacaatlı bölgesinde, yüksek ve bölgeye hâkim bir arazi üzerinde planlanmıştır. Siz de Arte İnşaat güvencesiyle

Detaylı

Ayt Elegance, konumunuzu ve zarafetinizi yükselten bir yasam..

Ayt Elegance, konumunuzu ve zarafetinizi yükselten bir yasam.. Ayt Elegance, konumunuzu ve zarafetinizi yükselten bir yasam.. HAKKIMIZDA 2004 YILINDA BAŞLANAN BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ AYT GROUP ileri teknoloji odaklı yönetim anlayışı ve güçlü mühendislik altyapısıyla 1O

Detaylı

The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi

The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi Sadece İstanbul... The İstanbul Veliefendi de yaşarken gözünüz İstanbul dan başkasını görmeyecek. Burada sadece İstanbul ve siz varsınız. Dışarı çıktığınızda Bakırköy Sahili ni göreceksiniz. Topkapı Surlarını

Detaylı

KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE...

KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE... KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE... Sabiha Gökçen Havaalanı nın ve Viaport Alışveriş Merkezi nin yanı başında 233 apartman dairesi ve 12 villa dairesiyle Park Life Kurtköy de, konfora dair ne varsa

Detaylı

Huzurlu bir yaşam başlıyor...

Huzurlu bir yaşam başlıyor... Huzurlu bir yaşam başlıyor... ÖZLEDİĞİNİZ HAYAT AYDOS LA, AYDOS HOUSE DA.. Bu katalogta yer alan görseller tanıtım amaçlı olup Metaş Yapım, teknik gereklilikler dahilinde her türlü değişikliği yapma hakkına

Detaylı