Şirketler Topluluğu Projesidir.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Şirketler Topluluğu Projesidir."

Transkript

1 MNG Mall, bir Şirketler Topluluğu Projesidir.

2 MNG Residence, bir Şirketler Topluluğu Projesidir.

3

4 Olimpiyat şehrine konfor madalyası Kış Olimpiyatları ile dünyaya adını ezberleten Erzurum şimdi de MNG Residence ve MNG Mall ile buluşuyor.. Burası MNG Residence ve MNG Mall... Erzurum un yeni yaşam, eğlence, alışveriş ve buluşma merkezi...

5 İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

6 Daha Modern, Daha Konforlu, Daha Seçkin...

7

8 İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9 Biz Edutainment Center ı inşa ed Türkiye de bir ilk! Edutainment Center Türkiye de ilk kez MNG Residence ta! Çocuklarımız 100 ün üzerinde eğitmenle; gerçek yeteneklerini burada keşfedecek ve mesleklerini seçecekler. Uzmanlar eşliğinde yeteneği olan meslekleri burada eğlenerek, oynayarak öğrenecekler. Ve daha ilkokul çağında mesleki yetenekleri ortaya çıkmış olacak, mutlu olacakları mesleği hayatın başında seçmiş olacaklar

10 iyoruz Onlar hayallerimizi inşa edecek! İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

11 Eğitici Eğlence Merkezi: Edutainment Cen Eğlence, eğitim, oyun, mesleki gelişim, arkadaşlık Edutainment Center da her şey iç içe! Burası çocuklara adanmış kocaman bir dünya. Burada her şey onlar için, geleceğimiz için! m 2 lik bir alanda her şey çocuklara özgü boyutlarda ve çocukların yeteneklerini keşfedecekleri özel oyunlarla dolu Çocuklarımız, uzman eğitmenlerin denetimi ve gözetiminde, özel yöntemlerle eğlenirken eğitilecekler Mimarlıktan doktorluğa, mühendislikten öğretmenliğe bütün meslekleri tanıyacaklar, dokunarak öğrenecekler ve kendi yeteneklerini gün ışığına çıkaracaklar. MNG Residence sakinleri Edutainment Center dan cazip indirimlerle faydalanabilecekler

12 nter Çocuklara adanmış bir dünya! İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

13

14 Doğunun incisinde bir inci tanesi Olimpiyatlar kendisini daha güçlü, daha hızlı, daha ileri diye tanımlıyor. MNG Residence ise modern, konforlu ve seçkin. Ferah daireler, yemyeşil bahçeler, her anınıza keyfi katacak sosyal ayrıcalıklar. MNG Residence bu imkanları ile modern, konforlu ve seçkin bir yaşamı sizlerin beğenisine sunuyor. İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

15 Zirve şehre yüksek standartlar

16 Farklı yaşam biçimlerine uygun farklı büyüklükte daireler, modern ve beklentilerinize göre tasarlandı. Yerden ısıtmalı otopark girişleri, kapalı otoparktan erişimli, hızlı ve ileri teknolojiye sahip asansörler sunduğumuz yüksek standartların bazı detayları İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

17 İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

18 Yeşilin her tonu, hayatınızın bir parçası Tam m 2 yeşil alan, yürüyüş yolları, çiçekleriyle birlikte içinizin de açılacağı bahçeler, hayatınıza ferahlık katacak bir peyzaj burada daima sizinle olacak.

19 Yaşam kalitesi ayrıntılarda saklıdır... MNG Residence ı tasarlarken önceliğimiz ; herkes için sosyal yaşam imkanı sunmaktı. Burada bayan ve erkek sosyal alanları birbirinden ayrı olarak tasarlandı. Bayanlar için çatı katlarına dört mevsim kullanılabilen havuzlar, fitness center, güneşlenme terasları, özel toplantı salonları yerleştirildi. Çatıda en yüksekte, güzel bir manzara ile bütünleşen sadece bayanlara özel sosyal yaşam olanakları. İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

20 BAYANLARA ÖZEL SOSYAL TESİS

21

22 Keyif sizin, dilediğiniz aktiviteyi siz seçin MNG Residence ta erkeklerin hayatına keyif katmak için değişik seçenekler var. Yüzme havuzu, fitness center, sauna, cafe ve lokal... MNG Residence ta boş vakitleriniz değil, keyif dolu anlarınız olacak. ERKEKLERE ÖZEL SOSYAL TESİS İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

23 MNG Residence ta çocuklarımız için her şeyi düşündük. İki ayrı çocuk alanını en değerli varlıklarımıza ayırdık. Güvenli, sağlıklı bir ortamda oynasınlar, keyifle büyüsünler diye Tabii anneleri de unutmadık. Anneler de hayata zaman ayırsınlar diye bir de kreş tasarladık.

24 MNG Residence ta çocuk olmak var İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

25 Sporu ve eğlenceyi sahaya çıkarıyoruz Basketboldan voleybola açık spor sahasında kıran kırana maçlar sizi bekliyor. Babalara karşı çocuklar Çocuklar büyüdüklerini burada gösterecekler Babalardan daha iyi oynayarak, maçları kazanarak

26 İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

27

28 İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

29

30 Her şey kontrol altında Böylesi özel bir yaşam elbette özel bir güvenlik anlayışını hak ediyor. Kontrollü yaya ve araç girişi, profesyonel güvenlik personeli, kapalı devre kamera sistemi, görüntülü intercom gelişmiş teknoloji ile donatılmış yangın ve duman alarm sistemleri, korumalı alanlar Ayrıca 24 saat boyunca teknik destek. Konforunuz bölünmesin, rahatınız bozulmasın diye İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

31 Hayatın tüm renkleri MNG Mall da buluşu

32 uyor

33 İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

34

35 MNG Mall Bir yaşam merkezi Bir alışveriş merkezi Bir eğlence merkezi Erzurum un yeni buluşma merkezi

36 İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

37 İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yüz

38 lerce marka, sizin dünyanızı süsleyecek! MNG Mall da her bütçeye ve her beğeniye hitap edecek yüzlerce marka, farklı lezzetler ve eğlence aynı çatı altında buluşuyor.

39 Bundan sonra Erzurum da eğlenceye

40 ROLL HOUSE denecek ROLL HOUSE ve EĞLENCE MERKEZİ 7 den 70 e herkez için; ROLL HOUSE da; Bowling salonu, Amerikan ve 3 top bilardo masaları, Masa tenisi, Müzik stüdyosu, Playstation cafe, Guitar hero, EC dancer, Elektronik oyunlar, Restaurant, Elektronik ve klasik Dart, Aksesuar shop... EĞLENCE MERKEZİ nde; Çarpışan araba ve benzeri, çok çeşitli eğlence aletleri ile elektronik oyunların yer aldığı geniş bir alan... İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

41 İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

42 Aklınızda ne varsa MNG Mall da! MNG Mall da teknoloji market, yapı market, spor market binlerce ürünü Erzurumluların ayağına getirecek. Hayatı geliştirmek, hayatı yenilemek için MNG Mall a gelmeniz yetecek. Burada siz yenilikleri izlemeyeceksiniz, yenilikler sizi izleyecek. Erzurum da Film başlıyor! Vizyondaki hiçbir filmi kaçırmamanız için tam 10 sinema salonu Sinema keyfi, şimdi MNG Mall sinema salonlarının konforuyla buluşuyor

43 Vaziyet Planı 4. BLOK AVM KAPALI OTOPARK GİRİŞİ CAMİ GİRİŞ KREŞ ERKEK SOSYAL TESİS KONUT KAPALI OTOPARK GİRİŞİ 3. BLOK 2. BLOK

44 AVM KAPALI OTOPARK ÇIKIŞI MNG MALL ÇIKIŞ KONUT KAPALI OTOPARK ÇIKIŞI 1. BLOK İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

45 Proje ayrıcalıkları KONUT Güvenlik kontrollü araç ve yaya girişi Bayan Sosyal Tesis Alanı: Her blok üstünde, 500 m²: 4 mevsim kullanılabilecek Yüzme havuzu, Sauna, Fitness Center, soyunma odaları, toplantı salonu, seyir ve güneşlenme terası Erkek Sosyal Tesis Alanı m²: Kapalı yüzme havuzu, Fitness Center, 2 adet sauna, soyunma odaları, Cafe Lokal 450 m² lik Kreş Proje içinde m² lik bahçede; açık hava dinlenme alanları ve süs bitki havuzları. 2 adet üstü kapalı çocuk oyun alanı Çok amaçlı açık spor alanı Yüksek derecede ısı ve ses yalıtımı Kapalı otoparklar ve misafir otoparkları Kapalı otopark giriş rampalarında kışın buzlanmaması için alttan ısıtma 500 kişilik Edirne Selimiye mimarisinde Cami Tüm bloklarda 4 er adet, hızlı ve son sistem otoparktan kat erişimli asansörler Hasta sedyesi taşıyabilecek ölçülerde ve yangın anında itfaiye erişimi için kullanılabilecek yük asansörleri 24 Saat Teknik Ekip 24 Saat %100 beslemeli kesintisiz elektrik sağlayan jeneratör sistemi 24 Saat güvenlik hizmeti Su depoları Merkezi ısıtma Blokları, Sosyal Tesisi ve AVM yi birbirine bağlayan üstü kapalı yaya yolları Tartan zemin koşu ve yürüyüş yolları Engelliler için rampalı blok girişleri AVM ve konut alanına güvenlik kartlı geçiş sistemi Blok girişlerinde kameralı otomasyon sistemleri Uydu TV ve internet data sistemleri Yangın söndürme ve güvenlik sistemleri Otoparklarda jetfan duman tahliye sistemleri Daire içlerinde ve ortak alanlarda yangın önleyici spring sistemleri Kat holleri, asansör holleri ve yangın merdivenlerinde; yangın anında basınçlandırma sistemi ile dumandan arındırılmış alanlar AVM Edutainment Center (Eğitici Eğlence Merkezi) Roll House (Gençlik Merkezi) Eğlence Merkezi Gıda Market Teknoloji Merkezi Yapı Market Department Store Spor Market Sinema Salonları Mağazalar

46 4+1 A Brüt m 2 Blok Salon 35,01 m 2 Oturma Odası 13,38 m 2 Ebeveyn Yatak Odası 21,32 m 2 Ebeveyn Banyo 4,29 m 2 Yatak Odası 11,47 m 2 Yatak Odası 11,47 m 2 Mutfak 16,57 m 2 Koridor 11,60 m 2 Banyo 4,36 m 2 Antre 4,84 m 2 Çamaşır Odası 5,36 m 2 WC 2,15 m 2 Balkon 6,67 m 2 Balkon Salon Mutfak Antre WC Oturma Odası Koridor Çamaşır Odası Yatak Odası Banyo Yatak Odası Ebeveyn Banyo Ebeveyn Yatak Odası Soyunma Odası İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

47 4+1 B Brüt m 2 Blok Salon 33,73 m 2 Oturma Odası 15,10 m 2 Ebeveyn Yatak Odası 21,54 m 2 Ebeveyn Banyo 4,29 m 2 Yatak Odası 11,47 m 2 Yatak Odası 11,47 m 2 Mutfak 15,88 m 2 Koridor 11,35 m 2 Banyo 4,36 m 2 Antre 4,80 m 2 Çamaşır Odası 5,36 m 2 WC 2,15 m 2 Balkon 6,95 m 2 Salon Oturma Odası Antre Balkon WC Mutfak Çamaşır Odası Koridor Yatak Odası Banyo Yatak Odası Ebeveyn Banyo Ebeveyn Yatak Odası Soyunma Odası

48 4+1 C Brüt m 2 Blok 2 Salon 35,01 m 2 Oturma Odası 13,38 m 2 Ebeveyn Yatak Odası 21,32 m 2 Ebeveyn Banyo 4,29 m 2 Yatak Odası 11,47 m 2 Yatak Odası 11,47 m 2 Mutfak 16,57 m 2 Koridor 11,60 m 2 Banyo 4,36 m 2 Antre 4,84 m 2 Çamaşır Odası 5,36 m 2 WC 2,15 m 2 Balkon 6,70 m 2 Balkon Salon Mutfak Antre WC Oturma Odası Koridor Çamaşır Odası Yatak Odası Banyo Yatak Odası Ebeveyn Banyo Ebeveyn Yatak Odası Soyunma Odası İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

49 4+1 Brüt m 2 Blok 1-2 Salon 33,73 m 2 Oturma Odası 15,10 m 2 Ebeveyn Yatak Odası 21,54 m 2 Ebeveyn Banyo 4,29 m 2 Yatak Odası 11,47 m 2 Yatak Odası 11,47 m 2 Mutfak 15,88 m 2 Koridor 11,35 m 2 Banyo 4,36 m 2 Antre 4,80 m 2 Çamaşır Odası 5,36 m 2 WC 2,15 m 2 Balkon 6,97 m 2 Salon Oturma Odası Antre Balkon WC Mutfak Çamaşır Odası Koridor Yatak Odası Banyo Yatak Odası Ebeveyn Banyo Ebeveyn Yatak Odası Soyunma Odası

50 3+1 A Brüt m 2 Blok 2 Salon 32,62 m 2 Oturma Odası 13,26 m 2 Ebeveyn Yatak Odası 19,90 m 2 Ebeveyn Banyo 4,29 m 2 Yatak Odası 11,74 m 2 Mutfak 16,17 m 2 Koridor 8,52 m 2 Banyo 4,36 m 2 Antre 3,80 m 2 Çamaşır Odası 2,14 m 2 WC 2,15 m 2 Balkon 8,70 m 2 Salon Balkon Antre Mutfak WC Oturma Odası Çamaşır Odası Koridor Banyo Yatak Odası Ebeveyn Banyo Ebeveyn Yatak Odası Soyunma Odası İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

51 3+1 B Brüt m 2 Blok 2 Salon 32,00 m 2 Oturma Odası 15,10 m 2 Ebeveyn Yatak Odası 19,58 m 2 Ebeveyn Banyo 4,29 m 2 Yatak Odası 11,74 m 2 Mutfak 15,88 m 2 Koridor 8,60 m 2 Banyo 4,36 m 2 Antre 3,94 m 2 Çamaşır Odası 2,14 m 2 WC 2,15 m 2 Balkon 6,97 m 2 Salon Oturma Odası Balkon Antre Koridor WC Mutfak Çamaşır Odası Banyo Yatak Odası Ebeveyn Banyo Ebeveyn Yatak Odası

52 3+1 C Brüt m 2 Blok 1-2 Balkon Salon 32,62 m 2 Oturma Odası 13,26 m 2 Ebeveyn Yatak Odası 19,90 m 2 Ebeveyn Banyo 4,29 m 2 Yatak Odası 11,74 m 2 Mutfak 16,17 m 2 Koridor 8,52 m 2 Banyo 4,36 m 2 Antre 3,80 m 2 Çamaşır Odası 2,14 m 2 WC 2,15 m 2 Balkon 8,72 m 2 Salon Antre Mutfak WC WC Oturma Odası Çamaşır Odası Koridor Banyo Yatak Odası Ebeveyn Banyo Ebeveyn Yatak Odası Soyunma Odası İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

53 3+1 D Brüt m 2 Blok 3 Salon 30,23 m 2 Yatak Odası 11,25 m 2 Ebeveyn Yatak Odası 24,71 m 2 Ebeveyn Banyo 4,19 m 2 Yatak Odası 9,30 m 2 Mutfak 9,97 m 2 Koridor 7,15 m 2 Banyo 4,77 m 2 Antre 3,79 m 2 WC 2,15 m 2 Balkon 5,49 m 2 Balkon Salon Mutfak Antre WC Yatak Odası Koridor Banyo Yatak Odası Ebeveyn Banyo Ebeveyn Yatak Odası

54 3+1 Brüt m 2 Blok 1-2 Salon 32,00 m 2 Oturma Odası 15,10 m 2 Ebeveyn Yatak Odası 19,58 m 2 Ebeveyn Banyo 4,51 m 2 Yatak Odası 11,74 m 2 Mutfak 15,88 m 2 Koridor 8,60 m 2 Banyo 4,58 m 2 Antre 3,94 m 2 Çamaşır Odası 2,63 m 2 WC 2,15 m 2 Balkon 6,95 m 2 Salon Oturma Odası Balkon Antre WC Mutfak Çamaşır Odası Koridor Banyo Yatak Odası Ebeveyn Banyo Ebeveyn Yatak Odası Soyunma Odası İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

55 İlgili görseller reklam ve pazarlama amaçlı olup; Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. proje genelinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

56 MNG Residence a Ulaşım Terminal Mahallesi Somunoğlu Sokak Yakutiye / ERZURUM ŞİRKETLER TOPLULUĞU

57 İnşaat ve Taahhüt Şirketler Topluluğu MNG Şirketler Topluluğu nun inşaat alanındaki şirketi Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. olup, Erzurum da inşa edilen MNG Residence ve MNG Mall projelerinin sahibi ve inşaat hizmetlerini gerçekleştiren firmadır. Mapa İnşaat ın inşa ettiği projelerin bir kısmına aşağıda yer verilmiştir. Son olarak; Cumhuriyet tarihinin en büyük ihalesi olan ve rekor teklifle sonuçlanan, İstanbul 3. Havalimanı ihalesinin yapımını üstlenen konsorsiyumda, MNG grubu şirketlerinden MAPA İnşaat ve Ticaret A.Ş. de yer almaktadır. Halkbank Genel Müd. Binası (Ankara) 36 KATLI WOW İstanbul Hotels (İstanbul) World Palace Hotel (Antalya) Dikmen Köp. ve Residence Kuleler (Ankara) 5 BLOK, 35 KATLI WOW Topkapı Palace (Antalya) WOW Bodrum Resort (Bodrum)

58 v WOW markası ile Turizm ve otel işletmeciliğinde v MNG Havayolları ve Taşımacılığı ile hava taşımacılığında v MNG Jet ile Havacılıkta v MNG Cargo ile Ulusal kargo taşımacılığında v TV8 ve MNG Shop ile Televizyonculukta v Hidro elektrik santralleri ile Enerji sektöründe MNG Şirketler Topluluğu kişinin istihdam edildiği, yerli sermayesiyle ülkeye değer katan bir Türkiye firmasıdır. İzmir Hilton Hotel (İzmir) 32 KATLI Ankara Hilton Hotel (Ankara) 21 KATLI WOW Kremlin Palace (Antalya) Four Seasons Hotel (Kahire / Mısır) Kiriş Resort Hotel (Antalya) Sağlık, Klinik Üniteleri (Suudi Arabistan) Arcadia Villaları (Sapanca) Jumeirah Villaları (Dubai)

59 fikirevim Terminal Mahallesi Somunoğlu Sokak Yakutiye / ERZURUM ŞİRKETLER TOPLULUĞU

AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır.

AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri

Detaylı

İstanbul un orta yerinde 2. perde!

İstanbul un orta yerinde 2. perde! İstanbul un orta yerinde 2. perde! 2 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı olup ARTAŞ teknik gereklilik olması halinde Emlak Konut GYO A.Ş. nin onayı ile değişiklik yapma hakkına sahiptir. 3 A B 4 Yukarıdaki

Detaylı

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi YAZICI GRUP / YAZICI İNŞAAT Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı nın 1954 yılında Trabzon dan iş hayatına atılmak üzere yaptığı göçle başlamıştır. Başlangıçta taşeron olarak çalıştığı

Detaylı

İster YATIRIM!.. İster OTURUN!..

İster YATIRIM!.. İster OTURUN!.. Nest Menemen: Cumhuriyet Mah. 7508/1 Sok. No: 1 Koyundere Mevkii Menemen- İZMİR e-posta :info@nestyap.com 0 530 108 86 49 0 530 108 81 86 /nestyap www.nestyap.com İster YATIRIM!.. İster OTURUN!.. Nest

Detaylı

Bu broşür tanıtım amaçlıdır. Yüklenici teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu broşür tanıtım amaçlıdır. Yüklenici teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. BİR YAŞAM MOZAİĞİ TEPE MESA Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., Bilkent Holding in amiral gemisi olarak güçlü mali yapısı, köklü deneyimi ve saygın kurumsal kimliğiyle, Türkiye de ve dünyada inşaat sektörünün öncü

Detaylı

Kaliteli Yaşamın En Tepesi

Kaliteli Yaşamın En Tepesi Kaliteli Yaşamın En Tepesi Kaliteli Yaşamın En Tepesi ì Kaliteli yaşamın, Kaliteli Yaşamın En Tepesi Kaliteli YaamnEn Tepesiî en tepesi! Beytepe, Yalova daki en önemli mimari eserlerden biri. Prestijli

Detaylı

R üyalarınızın en güzel yorumu...

R üyalarınızın en güzel yorumu... R üyalarınızın en güzel yorumu... R üyalarınızın en güzel yorumu... 0212 501 76 76 www.monreveeyüp.com A şk-ı Eyüp İklimiyle, suyuyla, coğrafi yapısıyla tarih boyu insanlar için bir cazibe merkezidir Eyüp...

Detaylı

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ OCAK 2015 SAYI 5 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ 2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ İNŞAAT 2015 TE TÖKEZLEYECEK Mİ? DUMANKAYA DAN D PLANI NEF TEN KOLAY YATIRIM

Detaylı

YAZ FACT SHEET & KONSEPT

YAZ FACT SHEET & KONSEPT YAZ FACT SHEET & KONSEPT Konaklama Restaurant Bar Aktivite SPA Toplantı Genel Bilgiler Açılış Tarihi : Mayıs 2010 Adres : Alara Turizm Center Okurcalar-Alanya-Antalya Telefon : +90 242 510 07 07 Faks :

Detaylı

Ufuk çizgisi özgürlüktür...

Ufuk çizgisi özgürlüktür... Ufuk çizgisi özgürlüktür... Yapımcı Firma ve Satış Proje Sahibi Kadir Ruhi Uğur İnşaat Büyükçekmece - Karaağaç golkonaklarikaraagac.com Doğanın ta kendisi... Güneşin yüzünü, gökyüzünün rengini unutturan

Detaylı

Konsept & Factsheet Kış 2014-2015

Konsept & Factsheet Kış 2014-2015 Konsept & Factsheet Kış 2014-2015 Kategori: 5 Yıldız Açılış tarihi: Eylül 2007 Konsept: Ultra Herşey Dahil (24 saat) Yüzölçümü: 90.000 m² Mesafeler: Belek Çarşı 2 km, Havaalanı 35 km, Antalya Şehir Merkezi

Detaylı

Ancak yüksektekiler bilir

Ancak yüksektekiler bilir Ancak yüksektekiler bilir Ona, çıkabileceğiniz yüksekleri söyleyin, size kim olduğunuzu söylesin!.. Çünkü onun, aşağılarla da, aşağıdakilerle de işi yok!.. O sadece yüksekler için; yükseklere göre!.. 03

Detaylı

SOYAK ÇATIMIZ 2014 MART 2014 CAMIN BÜYÜSÜ PORTRE: MICHAEL REYNOLDS KARBON AYAK İZİNİ AZALTMAK ELİMİZDE

SOYAK ÇATIMIZ 2014 MART 2014 CAMIN BÜYÜSÜ PORTRE: MICHAEL REYNOLDS KARBON AYAK İZİNİ AZALTMAK ELİMİZDE SOYAK ÇATIMIZ 2014 MART 2014 CAMIN BÜYÜSÜ PORTRE: MICHAEL REYNOLDS KARBON AYAK İZİNİ AZALTMAK ELİMİZDE ÖNSÖZ- Ç NDEK LER Yeşil, çevre, tasarruf, sürdürülebilirlik, karbon salımı, küresel ısınma, iklim

Detaylı

H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R

H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R Modern yaşam standartlarını yüksek kaliteyle sunan KRG İnşaat, çok seçkin bir projeye imza atıyor. Kentsel

Detaylı

Kullanılacak tüm malzemeler ilgili TSE standartlarına veya gerektiğinde CE vb uluslararası normlara uygun olacaktır.

Kullanılacak tüm malzemeler ilgili TSE standartlarına veya gerektiğinde CE vb uluslararası normlara uygun olacaktır. ORYAPARK KONUT TEKNİK ŞARTNAME Bu teknik şartname ORYATAŞ İNŞAAT ve TİCARET A.Ş. tarafından yaptırılan ORYAPARK projesi bütününde, yapının ana konstrüksiyonu, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel

Detaylı

KAYSERİ KONUT SATIN ALMA VE TÜKETİCİ TERCİHLERİ ARAȘTIRMASI

KAYSERİ KONUT SATIN ALMA VE TÜKETİCİ TERCİHLERİ ARAȘTIRMASI KAYSERİ KONUT SATIN ALMA VE TÜKETİCİ TERCİHLERİ ARAȘTIRMASI EYLÜL 2014 KÜNYE Yayınlayan Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği İktisadi İșletmesi Cumhuriyet Caddesi Pegasus Evi No:48 Zemin

Detaylı

FACTSHEET 2015. Genel Bilgiler. Otelden Uzaklıklar. Konaklama. Kimera Lounge

FACTSHEET 2015. Genel Bilgiler. Otelden Uzaklıklar. Konaklama. Kimera Lounge FACTSHEET 2015 Genel Bilgiler Kimera Lounge Kusursuz bir tatilin, daha önce yașamadığınız konfor ve rahatlıkla yeni ve modern sunumu. Kimera Lounge, tüm misafirlerini Akdeniz in eșsiz güzelliklerini doyasıya

Detaylı

ebülten Sayı: 35 01 Kasım 15 Kasım 2012

ebülten Sayı: 35 01 Kasım 15 Kasım 2012 ETKİNLİKLER. 1 DUYURULAR.. 7 İHALELER.... 8 FUARLAR.... 9 DIŞ TİCARET TALEPLERİ.. 11 İŞBİRLİĞİ TEKLİFLERİ. 11 MEVZUAT... 11 Kemal Karakaş: İkinci Üniversite için ileri adımlar atıldı, bir araya gelirsek

Detaylı

KEYiFLi ANLARLA, DOLU DOLU ÜÇ YIL

KEYiFLi ANLARLA, DOLU DOLU ÜÇ YIL KEYiFLi ANLARLA, DOLU DOLU ÜÇ YIL Tam üç yıl önce size ve sevdiklerinize en keyifli anları yaşatmak için yola çıktık. Latin danslarının tutkusundan motor sporlarının özgürlüğüne, rutin hayattan sizi kaçıran

Detaylı

ÜNİVERSİTEMİZ, SADECE ÜLKEMİZDE DEĞİL, DÜNYADA DA SAYGIN EĞİTİM KURUMLARI ARASINDADIR.

ÜNİVERSİTEMİZ, SADECE ÜLKEMİZDE DEĞİL, DÜNYADA DA SAYGIN EĞİTİM KURUMLARI ARASINDADIR. İNTES Genç Yöneticiler Grubu(İGY) Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Şenel i ziyaret etti İNTES Genç Yöneticiler Grubu (İGY) 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel e bir nezaket

Detaylı

İş hayatında dengeleri değiştirecek

İş hayatında dengeleri değiştirecek İş hayatında dengeleri değiştirecek 1 2 3 Yıldız a İş imiz Düştü Ankara da iş hayatının nabzının attığı yer olan Yıldız, farklı mimarisiyle göz dolduran Yıldız Kule ye ev sahipliğine hazırlanıyor. İş hayatında

Detaylı

PENDİK E İYİ GELECEK

PENDİK E İYİ GELECEK Özel Sayı Yıl: 8 Sayı: 165 NİSAN - MAYIS 2015 ÜCRETSİZDİR PENDİK E İYİ GELECEK Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, bir yıl önce başarıyla çıktığı yerel seçimler sonrasında pek çok yeni projeyle Pendik i

Detaylı

Havalimanlarında konfor yaratıyoruz.

Havalimanlarında konfor yaratıyoruz. Havalimanlarında konfor yaratıyoruz. TAV İşletme Hizmetleri A.Ş. TAV İşletme Hizmetleri TAV Havalimanları Holding in havacılık dışı gelirlerini yöneten TAV İşletme Hizmetleri, TAV tarafından işletilen

Detaylı

Beş Exclusive Villa Gümüşlük, Bodrum

Beş Exclusive Villa Gümüşlük, Bodrum Beş Exclusive Villa Gümüşlük, Bodrum Modern, mimari çizgilerin doğal güzellik ile buluşması Myndos Antik Kenti; kralların tarihteki eşsiz evi Mavi ve yeşilin gümüş yansımalar ile birleştiği panoramik bir

Detaylı

awr-factsheet-kı-2014-15-tr.pdf 1 6/9/14 7:34 PM FACT SHEET KIŞ 2014-2015

awr-factsheet-kı-2014-15-tr.pdf 1 6/9/14 7:34 PM FACT SHEET KIŞ 2014-2015 awr-factsheet-kı-2014-15-tr.pdf 1 6/9/14 7:34 PM FACT SHEET KIŞ 2014-2015 1 2 ILETİŞİM AMARA WING RESORT KEMER Atatürk Bul. Yenimahalle No :34 07980 Kemer - Antalya / TÜRKİYE Tel : +90 242 814 69 79 Faks

Detaylı

8 İstanbul Silivrisaray. Modern çağda hızla artan. Bahçesaray Gençlik Kulübü Kuruldu

8 İstanbul Silivrisaray. Modern çağda hızla artan. Bahçesaray Gençlik Kulübü Kuruldu SOSYAL PAYLAŞIM ve İLETİŞİM GAZETESİ 0 (422) 238 54 54 SAYI: 2/2012 Ücretsizdir. Para ile satılmaz. Aile hekimi Necati Karaaslan ve öğretmen Ebru Hanım Kendi yiyeceklerini yetiştiriyorlar... Malatya Belediye

Detaylı

75. YIL 75. YIL 75. YIL MAHALLESİ MAHALLESİ MAHALLESİ ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR. Sizden Aldığımız Güçle Sultangazi için Çalışıyoruz

75. YIL 75. YIL 75. YIL MAHALLESİ MAHALLESİ MAHALLESİ ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR. Sizden Aldığımız Güçle Sultangazi için Çalışıyoruz BAŞKANDAN ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR Değerli hemşehrilerim! Mahalle kültürü geniş bir aile gibidir. Eğer bir mahallenin çocuğuysan, seni koruyacak, düştüğünde kaldıracak komşuların vardır. Kan bağına

Detaylı

KIŞ KONSEPTİ 2014 01.11.2014-15.04.2015 TITANIC DELUXE BELEK KONUM VE ULAŞIM KARŞILAMA VE UĞURLAMA. Yetişkinler ve çocuklar için özel içecek ikramı

KIŞ KONSEPTİ 2014 01.11.2014-15.04.2015 TITANIC DELUXE BELEK KONUM VE ULAŞIM KARŞILAMA VE UĞURLAMA. Yetişkinler ve çocuklar için özel içecek ikramı 1 KIŞ KONSEPTİ 2014 01.11.2014-15.04.2015 TITANIC DELUE BELEK Açılış Tarihi: Nisan 2013 Konsept: High Class All Inclusive Kategori: 5 Yıldız Posta Adresi: Yatırımcı: Günaylar Otel İşletmeleri İnşaat San.

Detaylı

Her katı ayrı bir dünya...

Her katı ayrı bir dünya... www.evdema.com Avcılar Merkez Her katı ayrı bir dünya... Dünün Rüyası, Bugünün Gerçeği... Evdema şık tasarımlı showroomlarını yedi şubesinde de yaşatıyor.yaşam alanınızın ihtiyacı, dünya markalarını tek

Detaylı