Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde"

Transkript

1 A4 Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde

2

3 Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A4 Sedan ve A4 Avant 26 Audi A4 allroad quattro 36 Audi S4 Sedan ve S4 Avant Teknik 48 Audi ve Verimlilik 58 Audi drive select 50 Audi ultra 60 Audi connect 52 FSI /TFSI 62 MMI Multimedya arayüzü 54 TDI 64 Asistan sistemleri 56 quattro Donanımlar Diyalogta: Audi QR kodları Audi nizi daha yakından yaşayın: Akıllı telefonunuza (smartphone) bir QR uygulaması yükleyin ve ardından QR kodunu tarayın veya internet tarayıcınızda belirtilen linkten yararlanın. Büyüleyicilik bölümünde gösterilmiş olan araçların donanımlarını sayfa 131 de bulabilirsiniz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz. Diğer hususlar 68 Audi exclusive 90 Dekoratif aksesuarlar 70 Audi exclusive line 92 Farlar ve aynalar 72 S line 93 Dış donanımlar 76 Stil rehberi 95 İç donanımlar 78 Renkler 99 Bilgi-Eğlence sistemi 81 Jantlar/Lastikler 102 Asistan sistemleri 84 Koltuklar/Koltuk döşemeleri 103 Teknik 90 Tavan döşemesi 105 Audi ilave garantisi 106 Audi orijinal aksesuarları 124 Dizin 110 Teknik veriler 132 Audi nin büyüleyiciliği 120 Ebatlar

4

5 Audi A4 Sedan/A4 Avant 5 İlerlemenin kural koyucusu. Audi A4. Teknik olarak daha rafine, daha konforlu, daha kuvvetli. Ve daha akıllı. A4 modellerinin motor seçenekleri standart olarak start-stop sistemi ile donatılmıştır. Görüyorsunuz: Birçok şey değişti, bir şey değişmedi Audi A4 hala benzersiz bir Audi. Benzersiz bir kişilik ile. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz. A4 Audi A4 Sedan A4 Avant

6 6 Audi A4 Sedan/A4 Avant Göze çarpan bir yüz. Yeni üç boyutlu çalışılmış motor kaputu taş grisi renkteki Audi tek çerçeveli ızgara ile son bulur. Yandaki hava girişleri ve yeni tasarlanmış köşeli sis farları tüm tasarımı tamamlayan parçalar arasında. Opsiyonel olarak sunulan yeni tasarımı xenon plus farlar sadece güzel görünmekle kalmaz, teknik olarak da iddialıdır ve homojen bir LED gündüz seyir ışığı bandı ile donatılmıştır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz.

7

8 8 Audi A4 Sedan/A4 Avant Net çizgiler, dengeli ve şık bir görünüme sahip klasik sedan siluetini tanımlar. Boydan boya geçen omuz çizgisi ve uzun motor kaputu aracı görsel olarak daha da uzatır ve ona bir dinamizm verir. Otomobilin güçlü gövdesi özgüvenli bir sportiflik yayar, uzun tutulan tavan çizgisi aracın şıklığını vurgular. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz.

9

10

11 Audi A4 Sedan/A4 Avant 11 Konfor ve sportifliğin mükemmel sentezi Audi A4 Avant. Etkileyici oranları sayesinde kuvvetli bir görünüme sahiptir, tavan çizgisi ve omuz kenarları arkada hafifçe aşağıya inerek çeviklik ve dinamizm etkisi oluşturur. Neredeyse 4.70 metrelik etkileyici boyu ile şık ve sportif görünüme sahiptir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz.

12

13 Audi A4 Sedan/A4 Avant 13 Audi A4 ün motorları. ilerici, güçlü, verimli. Benzinli motorlar tasarruflu doğrudan enjeksiyon ile turbo ya da mekanik kompresör modülünün kombinasyonu olan TFSI ile donatılmışlardır. TDI motorları Common Rail enjeksiyon sistemine ve dizel partikül filtresine sahiptirler; 3.0 TDI motor un temiz dizel versiyonu da bulunmaktadır. Tüm motorlar standart olarak start-stop sistemi ile donatılmışlardır ve bu sayede sınıflarındaki tüketimi en düşük motorlar arasında yer almaktadırlar. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 den itibaren bulabilirsiniz.

14 14 Audi A4 Sedan/A4 Avant Audi A4 istendiğinde Audi drive select ile donatılabilir tek bir dokunuşla Audi nizden aldığınız sürüş keyfini değiştirmenizi sağlayan bir yenilik: konfor, otomatik, dinamik, verimli ve araçta MMI navigasyon sistemi bulunduğunda özel araç ayar modları arasında kolayca seçim yapabilirsiniz. Opsiyonel üç destek sistemi sizi her sürüşte sınırları dahilinde desteklemektedir. Audi aktif şerit takip asistanı sizi yanlışlıkla şerit değiştirdiğinizde uyarır, Audi yan şerit desteği ise, örneğin siz şerit değiştirirken yan şeritte size yakın bir araç bulunduğunda uyarı verir. Uyarlanabilir hız sabitleyicisi öndeki araç ile aranızdaki mesafeyi korumanıza yardımcı olur. Elektromekanik direksiyon hızdan bağımsız olarak çalışır ve daha hassas ve konforlu direksiyon kullanımı sağlar. Ayrıca aktif direksiyon desteğine ihtiyaç duyduğunuzda sadece enerji gereklidir. Bir diğer yenilik: sürücüye sürücü bilgilendirme sisteminden mola vermesini önererek uzun yolculuklarda destek sağlayan mola önerileri. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz.

15

16

17 Audi A4 Sedan/A4 Avant 17 Opsiyonel olarak sunulan sürekli dört tekerlekten çekiş sistemi quattro çekiş gücünü tüm tekerleklere gerektiği kadar dağıtır. Spor diferansiyelli quattro ise ilave bir sportiflik sağlar. Elektronik kontrollü spor diferansiyel virajlarda olağanüstü bir hızlanmaya ve çevik yol tutuşa olanak sağlar. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz.

18

19 Audi A4 Sedan/A4 Avant 19 Audi A4 Avant daki bagaj alanı 490 litredir, arka koltuklar yatırıldığında ise bu hacim 1430 litreye çıkar. Sabitleme halkaları, çanta askıları, fileli eşya gözü ve 12 voltluk priz bagaj alanının istenilen biçimde kullanılmasına olanak tanır. Audi A4 Avant da standart: çift taraflı bagaj tabanı. Bir tarafı kaliteli kadife kumaştan olan taban, bir kaç basit hareketle çevrilebilir ve son derece dayanıklı kir tutmayan bir tabana dönüşür. İstendiğinde A4 Avant elektrikli olarak açılıp kapanabilen bagaj kapağı ile donatılabilir. Ayrıca yine opsiyonel olarak teleskopik çubuklar ve sabitleme kayışlarından oluşan sabitleme seti çantalarınızın daha rahat taşınmasını sağlayabilir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz.

20 20 Audi A4 Sedan/A4 Avant

21 Çok bilgi, çok alan: akıllı tasarımlı kokpit ile iç mekan. Farklı ayrıntılar iç mekanın değerini ve işlevselliğini görünür derecede artırmaktadır. Aydınlatma anahtarları, klima sistemi, MMI kumandası, hava kanalları, ayna ayar düğmeleri, cam krikosu düğmeleri ve vites kolu körüğü kromajlıdır. Çelik grisi reflex cilası, kır rengi ya da opsiyonel alüminyum trigon gibi yeni iç mekan renkleri sportif görünüm kazandırır, örneğin dişbudak ağacı gibi kaliteli ahşap türleri doğal şıklık kazandırır. Opsiyonel olarak sunulan MMI Navigasyon plus daha da geliştirilmiştir. Kullanımı entegre kumanda kollu MMI döner düğme ya da opsiyonel olarak akustik kumanda aracılığı ile içgüdüsel olarak yapılabilir. MMI Navigation plus ayrıca yüksek kaliteli 7 inçlik renkli ekrana, 3 boyutlu harita görünümüne müzik ve diğer medya dosyalarınız için bir sabit diske sahiptir. Opsiyonel olarak Bluetooth online araç telefonu ile bir çok Audi connect hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunların arasında araca özel WLAN erişim noktası, Google Earth resimleri ya da çevrimiçi trafik bilgileri ile navigasyon sayılabilir. Daha fazla bilgiye sayfa 60 dan ve 99 dan itibaren Bilgi-Eğlence ve Audi connect başlıkları altında ulaşabilirsiniz.

22 22 Audi A4 Sedan/A4 Avant İç mekanda isteğe bağlı klimalı ön konfor koltuklar yumuşak yapıları ve vurgulu yan kısımları ile lüks konfor ve sağlam tutuş sağlarlar. Koltuk ve arkalıkları havalandırılabilir ve ısıtılabilir. Opsiyonel olarak sunulan 3 bölgeli verimli otomatik klima güneşin durumuna bağlı bir kontrol sistemi ile çalışır, Hava sıcaklık miktarını ve dağıtımını elektronik olarak ayarlar ve bunları sürücü, ön yolcu ve arka koltuklar için ayrı ayrı gerçekleştirir. Hava kalitesi sensörü ve kombine ince toz filtresi ile çalışan otomatik havalandırma kontrolü ile klima daha da verimli hale gelir.

23

24 QR-Code 24 Audi A4 Sedan/A4 Avant Audi A4 Sedan ve Audi A4 Avant bir otomobilden fazlasıdır. Bunlar üst sınıf araçlardaki alışılagelmiş standartlara sahip kişiliklerdir. Çok sayıda donanım seçeneği ile birçok otomobili bir otomobilde, sizin gibi eşsiz olan bir araçta tamamen sizi yansıtan kişisel Audi A4 otomobilinizde yaşarsınız. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz. Audi A4 aksiyonunu yaşamak istiyorsanız, cep telefonunuzu bu QR kodunun üstüne tutun ve fotoğrafını çekin. Veya şu linkten faydalanın:

25

26

27 Audi A4 allroad quattro 27 Farklılıkların peşinden gidin. Önünüzde kim olduğunu tek bir bakış ile anlayacaksınız. Bir çok yönü olan gerçek bir karakter. Sadece güçlü dış görünümü ile etkileyen değil, gücünü gerçekten sergilemeye hazır bir otomobil. Audi A4 allroad quattro sürekli dört tekerlekten çekiş sisteminin etkisini her yolda yakından hissetmenizi sağlar. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 117 den itibaren bulabilirsiniz. A4 Audi A4 allroad quattro

28 28 Audi A4 allroad quattro Gerçek potansiyel daha ortaya çıkmadan belli oluyor. Audi A4 allroad quattro da kaslarını ortaya koymaya hiç ihtiyaç duymaz. Yeni nesle ait kuvvetli ve verimli motor seçenekleri: Audi valvelift sistemli 2.0 TFSI motor 211 HP çıkış gücünün ve düşük tüketimin sağladığı sportif dinamikleri ile etkilemektedir. Yüksek torka sahip 3.0 TDI motor ise altı silindiri ve 245 HP gücü ile göze çarpmaktadır ve clean diesel olarak da alınabilir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 117 den itibaren bulabilirsiniz.

29

30

31 Audi A4 allroad quattro 31 Audi A4 allroad quattro neyi ifade eder? Bir çok yüksek kaliteli ayrıntı, sahibine ne kadar özel bir otomobili olduğunu hissettirir. Uzun dingil mesafesi ve motor kaputu sahip olduğu gücü vurgular, yeni allroad a özel dikey destekli platin grisi tek çerçeveli ızgara premium sınıftaki özel konumunu vurgular. Dikkat çekmenin keyfini sürün. 37 mm daha yüksek kasa Net görünümlü dikey destekli allraod tek çerçeve ızgara Daha geniş hatlar Çelikten ön ve arka alt koruma plakaları allroad!a özgü tasarımlı 17 inç alüminyum jantlar (opsiyonel olarak 18 inç ve 19 inç) Çift destekli alüminyum tavan kızakları, siyah ya da opsiyonel olarak oksitlenmiş Çamurluk, marşpiye şişkinlikleri ve tamponlar kontrast renkte (seçilen renklerde opsiyonel olarak aracın renginde) Alüminyum görünümlü dış donanım (opsiyonel), tavan kızakları oksitlenmiş alüminyum ve marşpiyeler çelik süslemeli Allroad quattro yazılı kapı biniş yerleri Siyah ya da titanyum grisi Tundra kumaş allroad a özgü koltuk döşemeleri Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 117 den itibaren bulabilirsiniz.

32

33 Audi A4 allroad quattro 33 Audi A4 allroad quattro standart olarak çelik grisi ya da kır kahverengi reflex dekorasyon ile donatılmıştır. Opsiyonel olarak iç mekan alüminyum trigon ya da doğal dişbudak gibi farklı ahşap malzemeler ile donatılabilir. Ve opsiyonel panorama cam tavan ve Bang & Olufsen ses sistemi ile surround seslerin keyfini açık gökyüzünün altındaymış gibi çıkartabilirsiniz. Opsiyonel MMI Navigasyon plus ile elektronik iletişim ve eğlence cihazları elinizin altında. Opsiyonel olarak Bluetooth online araç telefonu ile bir çok Audi connect hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunların arasında araca özel WLAN erişim noktası, Google Earth resimleri ya da çevrimiçi trafik bilgileri ile navigasyon sayılabilir. Daha fazla bilgiye sayfa 60 dan ve 99 dan itibaren Bilgi-Eğlence ve Audi connect başlıkları altında ulaşabilirsiniz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 117 den itibaren bulabilirsiniz.

34 Yolların nasıl ilerlediğini yolun akışına bakarak öğrenmeyin. Sürekli dört tekerlekten çekiş sistemi quattro çekiş gücünü ön ve arka aksa gerektiği kadar dağıtır. Tekerleğe özel momentum kontrollü kendi kendini kilitleyen orta diferansiyel daha hassas ve dinamik viraj sürüşü sağlar. Verimli motorlar ve geniş lastikler arazide etkileyici bir sürüş sağlarlar. Böylece quattro, elektromekanik direksiyon ve offroad tanımlamalı elektronik stabilizasyon programı ESC ile desteklenir. Offroad tanımlaması arazinin durumunu değerlendirir ve elektronik sistemlerin kullanımını buna göre ayarlar. Zeminden bağımsızlık A4 allroad quattro yu bozuk yollarda da kullanılabilecek bir otomobil yapar dolayısıyla bozuk yollar da güzel yollar haline gelir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 117 den itibaren bulabilirsiniz.

35 Audi A4 allroad quattro 35

36

37 Audi S4 Sedan/S4 Avant 37 Dinamizm arttı. Verimlilik yükseldi. Güç. Verimlilik. Akıl. Tek bir simgede birleşen terimler: S logosunda. Adında bu simgeyi taşıyan bir Audi, etkileyici spor otomobil geleneğinin bir parçasıdır. Audi S4 gibi. Performansı ve hızlanması nefes kesici olan bir otomobil. Fakat S fikirleri daha da gelişmektedir: S4 de güçlü ve verimli teknolojiler yüksek derecedeki işlevsellik ile birleşir. Diğer bir deyişle: Audi S4 S geleneğini daha da ileriye götürür ve standartları belirler. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 119 da bulabilirsiniz. S4 Audi S4 Sedan S4 Avant

38 Audi S4 ün kalbi motor sporları için heycanla çarpar. 6 silindirli turbolu 333 HP lik motor akıllı TFSI teknolojisini kullanmaktadır. Çabuk tepki verme özelliği ve tüm devir aralığındaki sıra dışı güç kullanımı ile bu 6 silindirli motor ilave olarak S spor yürür aksam ile desteklenen son derece dinamik bir sürüş deneyimi sağlamaktadır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyon değerlerini sayfa 118 dan itibaren bulabilirsiniz.

39 Audi S4 Sedan/S4 Avant 39

40 40 Audi S4 Sedan/S4 Avant Bir araç ve dikkatinizi çekecek neredeyse sayısız ayrıntı. Kesin ve neredeyse yontulmuş gibi keskin hatları Audi S4 ve S4 Avant ı daha da şık ve duyulara hitap eder kılmaktadır. Dikkat çekici LED gündüz farı ile yeni Bi-Xenon farlar. Yatay krom destekli yeni tasarım tek çerçeveli platin grisi ızgara. S serisine özgü çift krom çizgili yan hava girişleri. Alüminyum görünümlü kanatları ile S difüzörü. S modellere has çift taraflı, her biri çift oval çıkış kanalları, S4 ve S4 Avant ı daha da kaslı gösteren egzoslar. Aracı daha kesin biçimde ifade eden arka çizgiler. Daha fazla parlaklık için yeni kristal efektli renk. Ve tabii ki saf sportifliğin tartışmasız işareti: S logosu. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyon değerlerini sayfa 118 de bulabilirsiniz.

41

42 Hem içten hem de dıştan yüksek performanslı sporcu. Audi S4 ün kokpitinde, aracın dışındaki sportif tasarım aynı biçimde devam etmektedir. Gri kadranlı, beyaz ibreli ve devir göstergesinde S4 yazılı S modellerine özel gösterge paneli, 6 silindirli güç kutusunu hemen kullanmak için teşvik etmektedir. Opsiyonel S4 amblemli ergonomik S spor ön koltuklar daha güvenli bir oturuş sağlamaktadırlar.

43 Audi S4 Sedan/S4 Avant 43

44 44 Audi S4 Sedan/S4 Avant quattro adı Audi markasını ve başka hiç bir markanın ulaşamadığı sportif başarıları simgeler. Tabii ki bu geleneksel teknolojiler Audi S4 de de sıra dışı sürüş dinamikleri olarak standartlar arasındadır. quattro nun tekerleğe özel momentum kontrollü kendi kendini kilitleyen orta diferansiyeli sayesinde öne çıkan hızlanma olanağı ve hissedilir biçimde artırılmış çeviklik, bunların yanında da hassas ve her zamankinden de iyi kontrol edilebilen sürüş davranışları sağlanmıştır. Opsiyonel seçenekler arasındaki spor diferansiyelli quattro, quattro teknolojisinin avantajlarını çekiş gücünü arka tekerlekler arasında değişken olarak dağıtabilen elektronik kontrollü diferansiyel ile birleştirir. Audi S4 özellikle virajlarda çok daha üstün bir çevikliğe sahiptir. Bunun sizin için tam anlamı: Neredeyse tüm yol şartlarında mükemmel çekiş gücü, daha fazla güvenlik ve sıra dışı sürüş keyfi. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyon değerlerini sayfa 118 de bulabilirsiniz.

45

46 46 Audi S4 Sedan/S4 Avant Dinamik sürüş ara vermeye gelmez. Özellikle de vites değiştirirken. Bu nedenle Audi, hızlı vites değişimleri için 7 vitesli otomatik çift debriyajlı S tronik şanzımanı üretti. Otomatik vitesin konforunu manuel vitesin sportifliği ile birleştirir ve bunu da özellikle verimli biçimde yapar. Opsiyonel Audi drive select ile tek bir düğmeye dokunarak konfor, otomatik, dinamik ve verimlilik modlarından birini seçebilirsiniz. Ayrıca opsiyonel MMI navigasyon sistemleri ile kişisel sürüş modunuzu da belirleyebilirsiniz. Audidrive select ile bir otomobilde beş otomobil keyfini birden yaşayın. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyon değerlerini sayfa 118 de bulabilirsiniz.

47

48 Sizin Audi niz de çok verimli olduğumuzu göstermektedir: Araçlarımız sadece sportiflik, sürekli gelişme ve teknik yenilikler değil aynı zamanda öncelikle kaynaklar ile akıllı bir çalışma anlamına gelmektedir. Buna bir örnek Common Rail teknolojisi olan TDI motorlardır. Direkt püskürtme ve turboşarj kombinasyonu ile dizel yakıtın çok verimli yanmasını sağlamaktadırlar. Audi valvelift sistemi (AVS) olan TFSI motorlar aynı prensibe göre çalışırlar ve yine tüketimin az olmasının yanı sıra daha fazla güç ve tork ile etkilerler. Audi motorları yıllardan beri tutarlı bir şekilde daha da geliştirilmektedir. Bunun anlamı günümüzde ağırlığının düşürülmesi ve dolayısıyla yakıt tüketiminin azaltılmasının yanı sıra şimdiye kadar olandan daha güçlü olduklarıdır. Daha az motor hacminden daha fazla güç çıkarmak stratejimizin etkileyici bir kanıtıdır. Star-Stop sistemi ve enerji geri kazanımı da daha fazla verimlilik sağlamaktadır. Çift kavramalı şanzıman S tronic, çekişi güçlü Audi motorlarının avantajlarını ideal şekilde kullanmaktadır. En büyük vitesin en küçük vitese olan büyük aktarma oranı düşük devir sayılarında dahi olağanüstü çabuk ilerleme sağlamaktadır. Bu durum yakıt tüketimini azaltmaktadır. Isıyı motor, şanzıman ile iç mekan arasında amaca uygun dağıtan ısı yönetimi ısınma çalışması safhasını kısaltır ve motor veya şanzıman sürtünmesi azaltılır. Audi drive select verimliliği size diğer tasarruf potansiyellerini sonuna kadar kullanmada yardımcı olur. Audi A4 ve S4 modellerinde yolculuğunuzun sadece daha konforlu ve daha dinamik olmasını değil, aynı zamanda verimli de olmasını düzenleyen bir dolu teknoloji bulunmaktadır. Bu konuda daha fazlasını takip eden sayfalarda göreceksiniz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz.

49 Audi ve Verimlilik 49

50 50 Audi ultra Audi ultra ile kürsüde: Audi R18 TDI Audi ultra: Her daha az gram daha fazla öne geçme sağlar. Geleceği gösteren Audi hafif yapı teknolojisi Audi Ultra ayrı ayrı komponentlerin toplamından daha fazlasıdır. Tamamen yeni malzemeleri, akıllı tasarım prensiplerini ve kaynakları koruyan üretim süreçlerini bir genel konsept olarak bir araya getirir. Birçok Audi Ultra hafif yapı önlemleri daha günümüzde Audi A4 ve S4 te kullanılmaktadır. Bu önlemler kaportada başlamaktadır. Audi A4 ve S4 ün çelik sac yapı tarzı düşük ağırlığı yüksek sağlamlık ile birleştirmektedir. Burada her defasında doğru yerde tam olarak gerektiği kadar malzeme kullanılmaktadır. Karoseri yapısındaki sıcak ve soğuk form verilmiş çelikten ince saclar, örneğin ön kapak ve çamurlukta olmak üzere karoseri sac kaplamasındaki hafif, ancak stabil alüminyum ile bir araya getirilmektedir. Ön ve arka akslardaki alüminyum komponentler ile alüminyum hafif metal jantlar sadece yüklü ağırlığı değil, aynı zamanda ilaveten ataklık ve sürüş konforunda artış sağlayacak şekilde süspansiyonsuz kütleleri de azaltır Yakıt direkt püskürtme ve turboşarj gibi tahrik teknolojileri Audi motorlarını daima güçlü yapmıştır. Audi A4 ve S4 teki modern TDI ve TFSI motorlar az olan motor hacminden daha fazla kuvvet çıkarmaktadırlar ve bu sayede bu güç sınıfının ilgili motorlarından hafiftirler. Her hafif yapı komponentinin boyutları azaltılabilen diğer yapı elemanlarına da etkileri vardır. Sonuç olarak devamlı daha az ağırlık ve gittikçe daha fazla verimlilik ile ilgili olarak devamlı bir geliştirme süreci yaşanmaktadır. Sayılarla ifade edildiğinde 100 kg kadar daha hafif bir araç 100 km de 0,3 litreye kadar yakıttan tasarruf edebilir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz.

51 Ağırlık azaltma konusu Modern araçlardaki talepler çelişkilidir: Bir taraftan daha fazla güç ve konfor sunmaları, diğer taraftan daha tasarruflu ve verimli olmaları gerekmektedir. Audi Ultra bu çelişkiyi bir araya getirmektedir. Her yapı elemanını test standına koymaktayız. Talepler mümkün olan en az ağırlık olmasının yanı sıra yüksek fonksiyonelliktir. Sonuç olarak daha küçük motorların bile mümkün olduğu akıllı bir malzeme karışımı olması gerekmektedir. Daha hafif bir aracı önceden daha büyük motorların sağladığı bir ataklıkta tahrik edebilirsiniz. Yine çok sayıda şampiyonluğu olan önceki araç R15 TDI, 2010 yılında hala bir V10 motor ile yollardayken 2011 yılında bu şekilde örneğin bir R18 TDI bir V6 motor ile Le Mans yarışını kazanmıştır. Alüminyum sac Alüminyum profil Sıcak form verilmiş çelik Soğuk form verilmiş çelik

52 52 FSI /TFSI Entegre edilmiş egzoz sistemi olan silindir kapağı Audi valvelift sistemi ve çiftli eksantrik mili ayar tertibatı Çiftli FSI/MPI püskürtme sistemi Sürtünmesi azaltılmış motor Tam elektronik soğutma suyu termostatı Yıllar süren geliştirme süresi. Binlerce test kilometresi. Peki bunlar niçin? 1.8 TFSI motor ünitesi

53 Birkaç saniye sonra bunu anlayacaksınız. A5 Sportback de TFSI teknolojisi kullanılır. Bunun özelliği; FSI sisteminin avantajlarını, daha iyi bir güç üretimi sağlayan aşırı besleme ile birleştirmesidir. Sunulan tüm TFSI motorlar tutumlu start-stop sistemi ile donatılmıştır ve tabii ki EU5 egzoz normunu sağlarlar. 170 Hp gücündeki 1.8 TFSI 320 Nm lik bir maksimum torka sahiptir ve tüketim açısından sınıfındaki en iyi motorlardan birisidir. Audi valvelift sistemi yakıt tüketimini azaltır ve akıllı bir ısı yönetimi motoru çalışma sıcaklığına daha çabuk getirir. Aynı zamanda ısıyı araç içine iletir, bu durum konforunuzu arttırır ve yakıt tüketimini daha da düşürmede yardımcı olur. 2.0 TFSI motor 211 Hp gücü ile birlikte 350 Nm ye varan tork sağlar. İyi yakıt tüketimi değerleri ve düşük CO2 emisyon değerleri ile de kendini belli eder. 180 Hp gücü olan 2.0 TFSI motor etil alkol yakıt E85 ile de çalışabilir. Bu yakıt yeni gelişen hammaddelerden üretildiği için CO₂ miktarı ile ilgili azaltmaya ilave bir katkıdır. Audi S4 te tip serisinde tamamen yeni turboşarj havası soğutmalı mekanik bir turboşarjı olan en güçlü TFSI motor kullanılmaktadır. 3.0 TFSI V6 yı ölçülü tüketimin yanı sıra kompakt bir motor yapmaktadır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz.

54 54 TDI Enjektörler 3.0 TDI motorlarda birkaç milisaniye içinde açılıp kapanarak yakıtı 2000 bar a kadar çıkan basınçla birçok kez yanma odasının içine püskürtür. Bir enjeksiyon sırasında, zaman zaman bir gramın binde birinden az miktarda yakıt püskürtülür. Ön enjeksiyon daha yumuşak bir yanma ve dolayısıyla daha az yanma gürültüsü ve daha düzgün bir çalışma sağlar. TDI Başka bir deyişle: Depo nerede? Günümüzde satılan her iki Audi den biri dizeldir. Bugün kulağa çok normal gelen bu söz 20 yıl önce çok büyük heyecan yaşanmasını sağlamıştı. Audi, ilk 2,5 litrelik TDI motoru ile pazarda devrim yaratmıştı. Bu arada COMMON Rail teknolojisi gibi geliştirmeler sayesinde TDI daha da verimli olmuştur. Piezo enjektörler hassas ve kesin bir yakıt dağılımı sağlamaktadırlar. Piezo enjektörler yakıtın çok küçük zerrecikler halinde ve hassas bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Böylece TDI motorların ilk olarak kullanılmasından bu yana motorların özgül gücü artarken motorlar daha tutumlu hale gelmiştir. O zaman dizel tahrik ünitesini yarışlara göndermek tutarlı karardı. Başarıyla: 2006 yılında Audi R10 TDI ilk dizel motorlu yarış otomobili olarak Le Mans 24 h yarışını kazanarak başarılı oldu ve bu başarıyı bir çok kez tekrar etti en son 2011 de. Audi A4 de, akıllı Common Rail teknolojisi ile çalışan çekişi güçlü 2.0 TDI ve 3.0 TDI motorlar emrinizdedir. Bunlar ayrıca standart olarak start-stop sistemi ile donatılmıştır. 2.0 TDI (143 Hp) motor A4 ve 3.0 TDI (245 Hp) quattro ayrıca A4 allroad quattro için de clean diesel olarak alınır. Bu motorda amaca uygun şekilde azot oksitlerin azaltıldığı bir teknoloji kullanılmaktadır. Verimliliğin yanı sıra TDI üniteleri kendilerini tabiki kuvvetleri ile de belli etmektedirler. 136 Hp gücü ve 112 veya 116 g CO₂/km emisyonu veya 163 Hp gücü ve 115 veya g CO₂/km emisyonu olan 2.0 TDI motorlar ile tahrik edilen Audi A4 Sedan ve A4 Avant da güç ile yakıt tüketimi arasındaki uyum bir kez daha amaca uygun olarak iyileştirilmiştir. Bu modeller özellikle düşük yakıt tüketimi ve azaltılmış CO₂ emisyonları ile kendilerini belli ederler. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz.

55 Soğutma suyu devresinde daha iyi akış Daha az yanma basıncı 1800 bar yüksek basınçlı püskürtme sistem Daha az supap yayı kuvveti Emme bölgesinde daha iyi akış Enerji tasarrufu sağlayan yağ pompası Enerji tasarrufu sağlayan klima kompresörü Akıllı kumandalı alternatör Enerji tasarrufu sağlayan su pompası 2.0 TDI motor ünitesi

56 56 quattro Bir otomobilin dört tekerleği varken neden sadece iki tekerlek kullanılsın? Sürekli dört tekerden çekişli quattro quattro sürekli bir dört tekerden çekiş sistemidir. Bir araç aksının tekerlekleri yer tutuşunu kaybeder ve patinaj yapma tehlikesi oluşunca orta diferansiyel ile otomatik olarak ve sürekli dağıtılarak çekiş kuvveti diğer aksa yöneltilir. Bu arada çekiş kuvvetinin %40 ı ön akstan ve %60 ı arka akstan gelecek şekilde standart dağılım 40:60 tır. Avantajı hızlanma esnasında daha iyi çekiş ve olağanüstü yer tutuşu ile daha fazla güvenlik sağlamasıdır. Teknoloji ile ilgili olarak bu kadarı yeterli. Ancak quattro yu eşsiz yapanın herhalde bazı müşterilerin söylediği sanki aracın yola yapıştığı duygusudur. Opsiyonel spor diferansiyelli quattro bu benzersiz quattro duygusunu daha da arttırır. Dönerken ve virajlarda araçlar önden savrulma eğilimi gösterir. Bu alışılagelmiş bir fizik sürecidir. Hareketli bir gövde bir yön değişikliğine karşı koyar. Esnek lastikler ve yürüyen aksam yatakları, araç yeni yöne girerken kasılır. Virajda hızlanma esnasında ön aks yükü azalır ve lastiğe daha az yer tutuş kuvveti aktarılabilir, dolayısıyla araç önden savrulur. Arka aksta spor diferansiyel ile bu eğilime önemli ölçüde karşı durulur. Çünkü quattro arka aks diferansiyeli solda ve sağda iki dişli kademesine sahip birer ilave ünite ile genişletilmiştir. Bunlar, arka akstaki her bir tekerin farklı bir tahrik torku almasını sağlar. Elektro-hidrolik bir kumanda elemanı kavramalara kumanda eder. Örneğin direksiyon açısına, enlemesine ivmeye, düşey eksen etrafında dönme açısına ve seyir hızına bağlı olarak kontrol ünitesi, söz konusu seyir durumu için tekerlek torklarının en uygun dağılımını hesaplar. Bu şekilde bir viraja girerken veya virajda hızlanma sırasında tahrik kuvveti, bilinçli olarak virajın dış tarafındaki arka tekerleğe yönlendirilir. Bunun sonucunda otomobil tahrik kuvveti tarafından adeta virajın içine itilir ve ön tekerleklerin açısını izler. Sol ve sağ tarafta farklı olan tahrik kuvvetleri direksiyona yardımcı olur. Daha önceleri direksiyonda yapılması gereken düzeltmeler artık gerekli değildir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz.

57 Spor diferansiyelli quattro Çekiş kuvvetlerini kademesiz ve değişken olarak arka tekerlekler arasında dağıtır, virajlarda yüksek ataklık ve hayran bırakan bir sürüş dinamiği sağlar.

58 58 Audi drive select Audi A4 ve S4 neden size bu kadar uygundur? Çünkü size göre ayarlanır. Audi drive select. Konforlu Dinamik Otomatik Verimli Kişisel

59 Motor Şanzıman Direksiyon Spor diferansiyel ile birlikte quattro (opsiyonel) Dinamik direksiyon (opsiyonel) Amortisör ayarı olan yürüyen aksam (opsiyonel) adaptive cruise control (opsiyonel) Sürüş dinamiğini herkes başka türlü tanımlar. Biz şöyle tanımlıyoruz: Kendinizi nasıl hissediyorsanız öyle sürün. Audi drive select ile bir düğmeye basarak Audi nizin karakterini değiştirebilirsiniz. Efficiency (verimli), comfort (konforlu), dynamic (dinamik), auto (otomatik) ve opsiyonel MMI navigasyon plus ile birlikte sunulan ve bağlı araç komponentlerinin hangilerinin nasıl davranması gerektiğini kendinizin belirlediği individual (bireysel) şeklinde 5 mod kullanımınıza sunulmuştur. Konforlu mod özellikle, olabildiğince stressiz bir şekilde uzun mesafeler kat etmek istediğinizde uygundur. Otomatik modu toplamda konforlu, ama yine de sportif bir sürüş duygusu sunar. Örneğin bol virajlı yollarda belirgin şekilde sportif sürüş için dinamik modu uygundur. Verimli mod, tüketim açısından en uygun kullanıma olanak sağlar. Audi drive select komple parçası olarak kendini enerjisi iyileştirilmiş bir motor ve örneğin klima sistemi olmak üzere ilave tüketiciler çalışması ve otomatik şanzımanlar olduğunda değiştirilmiş bir vites değiştirme programı ile belli eder. Aracın her moddaki ayarları donanıma bağlıdır. Standart olarak Audi drive select motoru, şanzımanı ve direksiyon sistemini etkiler. Buna ilaveten varsa amortisör kumandası ile birlikte yürüyen aksamı, dinamik direksiyon sistemini ve spor diferansiyel ile birlikte quattro yu etkileyebilirsiniz. Moda bağlı olarak motor ve şanzıman, gaz pedalının hareketlerine daha ani veya daha dengeli şekilde tepki verir. Ayrıca vites değişimlerinin yapıldığı devir sayıları değişir dinamik modunda daha yüksek devirlerde, konforlu modda daha düşük devirlerde vites değiştirilir. Buna ilaveten direksiyon sportif şekilde sertten konforluya kadar sürüş durumuna uyarlanabilir. Bu uyarlama dinamik direksiyon ile birlikte ayrıca sportif direkt ile konforlu direkt arasında olur. Virajları alırken ataklık ve hızlanma kapasitesinde yüksek bir düzey sağlamak için spor diferansiyeli olan quattro tahrik kuvvetlerini arka aksta değişken dağıtır. Uyarlanabilir hız sabitleme sistemi de hem hızlanma tutumu hem de önden giden araca tepki olarak ya uyumlu ya da ani tepki verecek şekilde ayarlanabilir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 110 dan itibaren bulabilirsiniz.

60 60 Audi connect Araştırma projesi: Audi Urban Mobility Sürücüsüz olarak zirveye. Bir araç ve çevresinin ağa bağlanmasının ne kadar amaca uygun oluşturulabileceğini, Audi Urban Mobility araştırma projesi gösterecektir. Bu proje çerçevesinde 2010 yılı Eylül ayında kendiliğinden ve sürücü olmadan Kayalık Dağlar daki (Rocky Mountains) 20 km uzunluğunda Pikes-Peak dağ yolunu tırmanmıştır. Bu projede tehlikeli durumları önlemede sürücüye yardımcı olan bir elektronik kullanılmaktaydı. Ayrıca bu bilgi ile daha iyi ağa bağlanmanız ve dolayısıyla daha güvenli yollarda olmanız için Audi Connect i daha da geliştirmekteyiz. Audi connect: İnternet, araç ve sizin aranızda akıllı bağlantı. Dünya birbiriyle ve Audi niz sizinle ağ ile bağlanmaktadır. Audi Connect sadece interneti araca almamakta, size akıllı telefon, tablet veya laptop tan yararlanmayı sağlayan olanakları da kullanmaktadır. Audi connect daha fazla sürüş keyfi ve konfor için gelecekte araçlar arasında ve araç ile alt yapı arasında veri alışverişinin mümkün olmasını da sağlayacaktır. Doğrudan internetten Audi connect ile rahatça MMI aracılığıyla herhangi özel hedefleri arayabilir, planlanan navigasyon hedefi için en yeni haberleri ve güncel hava tahminini çağırabilirsiniz. Veri iletimi MMI navigasyon Plus için opsiyonel olarak alınabilen BlueTooth araç telefonu Online UMTS modülü üzerinden olur. Audi connect size aynı zamanda WLAN-Hotspot aracılığıyla kablosuz bir internet erişimi sunmaktadır. Birlikte yolculuk yapanlar sürüş esnasında mobil son kullanım cihazları ile bilgileri ve lerini rahatça çağırabilir veya internette sörf yapabilirler. Bazı akıllı telefonlar için bir Audi music stream¹ uygulaması mevcuttur. Mevcut oldukları ile ilgili ayrıntılı bilgiler, kullanım hakları ve ücretlerini donanım bölümünden veya Audi yetkili satıcınızdan alabilirsiniz. ¹Kesin piyasaya sunuş tarihi hakkında Audi Yetkili Satıcınızdan bilgi alabilirsiniz. ² Google ve Google logosu Google Inc kayıtlı markalarıdır.

Vito Tourer Donanım Özellikleri

Vito Tourer Donanım Özellikleri Pro 114 / 116 114 ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi) ASR (Antipatinaj Sistemi) BAS (Frenleme Kuvveti Yardım Sistemi) 9. Nesil adaptive ESP (Yüke Duyarlı Elektronik Dengeleme Programı) EBD (Elektronik

Detaylı

Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi Q5 32 Audi Q5 hybrid quattro Teknik 36 Audi ve Verimlilik 50 Yürüyen aksam, Offroad, ESC 38 Audi ultra 52 Audi

Detaylı

A5 S5 Coupé Cabrio Audi A5 Coupé Cabrio Audi S5 Coupé Cabrio

A5 S5 Coupé Cabrio Audi A5 Coupé Cabrio Audi S5 Coupé Cabrio Donanımlar Audi A5 Coupé/A5 Cabrio/S5 Coupé/S5 Cabrio Hava yastıkları 114 Hırsızlık alarm sistemi 105 Hız ayar sistemi 113 HomeLink 106 İç aydınlatma 104 İç dikiz aynası 105 İçecek tutucusu 108 İkaz üçgeni

Detaylı

OPEL Astra Classic ][][

OPEL Astra Classic ][][ OPEL Astra Classic ][][ Astra Classic ][][ nin sunduğu keyif sınırsız. Yüksek standartları ve üstün özellikleri ile son derece etkileyici bir otomobil. Astra Classic ][][! Çarpıcı bir görünüm, üstün bir

Detaylı

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş.

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Corolla Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Motor Güç Yakıt tüketimi* CO 2 emisyonları* Hızlanma Bulunduğu modeller 1.33 litre benzinli 99 PS 5.6 l/100 km 129 g/km 12.6 saniye Life Dual VVT-i 6/MT

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback

Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback Donanımlar Audi A7 Sportback/S7 Sportback HomeLink 86 İç aydınlatma 85 İç ve dış aydınlatma paketi 85 İlkyardım malzemesi 98 Isı yalıtımlı cam 87 Isıtmalı koltuklar 88 ISOFIX çocuk koltuğu bağlantısı 88

Detaylı

DAHA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI İÇİN!

DAHA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI İÇİN! DAHA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI İÇİN! LÜKÜN ZEVKİNİ ÜRÜN! Bagaj alanı, ihtiyaca göre koltuklar değişik konumlarda yatırılarak optimum seviyede kullanılır. GENİŞ İÇ HACİM Rodius un ön ve arka bölümünün havalandırması

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

Opel Insignia 1.6 T Cosmo

Opel Insignia 1.6 T Cosmo İlan no: 287222 Opel Insignia 1.6 T Cosmo Sahibinden Opel İnsignia Cosmo, 43.670 km'de, 2009 Model, Gerçek 5 kapı 58.000 TL İlan tarihi: 25 Nisan 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

Peugeot HDi Premium Otomatik

Peugeot HDi Premium Otomatik Peugeot 308 1.6 HDi Premium Otomatik İlan no: 322237 İlan detayları Sahibinden 47.500 TL 12 Oca 2017 47.500 TL 18 Eyl 2016 52.500 TL ÖZEL ÜRETİM TÜRKİYEDE TEK DİYENLER BİDAHA DÜŞÜNSÜN KAZASIZ İlan tarihi:

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic İlan no: 332195 Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic Sahibinden S-LİNE 2012 YENİ- GÖRÜNÜM-BOSE OTM BAGAJ-7 KİŞİLİK HASAR KAYI 118.900 TL İlan tarihi: 7 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Gaziantep,

Detaylı

A3-S3. Audi S3 S3 Sportback. Teknoloji ile bir adım önde AUDI AG

A3-S3. Audi S3 S3 Sportback. Teknoloji ile bir adım önde AUDI AG Donanımlar Audi A3/A3 Sportback/A3 Cabriolet/S3/S3 Sportback İç aydınlatma 104 İlkyardım malzemesi 115 İpek Nappa deri donanımı 96 97 Immobilizer 106 Isı yalıtımlı cam 106 Işık paketi 104 Isınma koruması

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Kasım 2016 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S BVM5 Manuel BVM5 Manuel BVM5 Manuel

Detaylı

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ 2 MODERN ETKİLEYİCİ TASARIM YENİ CITROËN BERLINGO, etkileyici tasarımını yenilenen ön tasarımıyla pekiştiriyor. Keskin hatlı yeni tampon, daha alçak ve genişletilmiş radyatör

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 Tam Otomatik LIVE, FEEL LIVE,

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium İlan no: 243063 Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium Sahibinden 2011 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET. FİYAT DÜŞTÜ ACİL. 38.200 TL İlan tarihi: 12 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Karabük, Safranbolu,

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak.

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. GLE. Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. Dinamizm. Atılganlık. Her şeyi oluruna bırakma sanatı. Bu yetenekleri birleştirebilenler etraflarına huzur yayar, elde edilenlerin değerini bilir ve her

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 A6 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 Teknik 34 Alüminyum-Hybrid-Yapı tarzı 46 quattro /Spor difransiyelli quattro 36 MMI Multi Medya Arayüzü 48 Gece görüş

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 MİNİBÜS Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Yeni Passat Büyük Fikir

Yeni Passat Büyük Fikir Yeni Passat Büyük Fikir Gövde Passat Sedan'daki değişiklikler Gövde Passat variant'deki değişiklikler Dış boyutlar Uzunluk Genişlik Yükseklik Dingil mesafesi Lastik iz genişliği - ön Lastik iz genişliği

Detaylı

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Tourneo Courier Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Ağustos 2017 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 BVM5 Manuel BVM5

Detaylı

Audi A3 Sedan A3 Cabriolet Audi S3 Sedan S3 Cabriolet. Teknoloji ile bir adım önde

Audi A3 Sedan A3 Cabriolet Audi S3 Sedan S3 Cabriolet. Teknoloji ile bir adım önde A3 Audi A3 Sedan A3 Cabriolet Audi S3 Sedan S3 Cabriolet Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A3 Sedan 36 Audi S3 Sedan 20 Audi A3 Cabriolet 48 Audi S3 Cabriolet Teknik 60 Yenilikler

Detaylı

Audi Q7/Q7 V12 TDI quattro

Audi Q7/Q7 V12 TDI quattro Standart donanımlar 12 voltluk priz 94 2. koltuk sırasında konforlu koltuklar 88 4 bölgeli konfor otomatik klima 91 4 kollu deri direksiyon 90 Ahşap bölümlü direksiyon 90 Ahşap vites kolu 91 Alt koruma

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34. PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ 107 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.450 TL 208 GTi 208 GTi 1.6 THP 200 hp 59.900 TL 59.900 TL 208 208 ACCESS 1.0 VTi 68 hp 30.900 TL 30.900 TL 208 ACCESS 1.2

Detaylı

Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz.

Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz. Vito Minibüs Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz. İlk izlenimdeki etki kalıcıdır. Vito Minibüs sizi ilk andan itibaren büyüler. Profesyonel taşımacılık uzmanı olarak, yolcularınıza ilk andan itibaren hoş

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

Fiyat Listesi Temmuz 17

Fiyat Listesi Temmuz 17 Fiyat Listesi Temmuz 17 Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut.

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. İlan no: 320356 Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. Sahibinden İdeal aile aracı. 7 koltuklu otomobil ruhsatli. Konforlu. 42.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl İzmir, Selçuk Model

Detaylı

Mercedes-Benz Sport. Tutkularınızı takip edin.

Mercedes-Benz Sport. Tutkularınızı takip edin. Mercedes-Benz Sport. Tutkularınızı takip edin. A-Serinizin atletik görünümünü zarif bir donanım ile taçlandırın. Mercedes-Benz Sport Deri Direksiyon A17246016039E38 / 808 TL Özel, siyah deri kaplamalı

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG İlan no: 302363 Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG Sahibinden Garantisi Devam eden, SEAT LEON 1.6 TDI 105 HP DSG S&S, 2013 64.000 TL İlan tarihi: 9 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Adana,

Detaylı

Honda Accord 2.4 Executive

Honda Accord 2.4 Executive Honda Accord 2.4 Executive Sahibinden 2004 Honda Accord 2.4 Executive İlan no: 290048 35.999 TL İlan tarihi: 19 Mayıs 2016 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Çankaya, Yıldız Model yılı Ocak 2004

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance

Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance İlan no: 290138 Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance Sahibinden ILK SAHIBINDEN 0 AYARINDA KAZASIZ ANKARA ARABASI 42.500 TL İlan tarihi: 20 Mayıs 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2009 Km

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

Mercedes C Serisi C 180 Sportcoupe Aut.

Mercedes C Serisi C 180 Sportcoupe Aut. İlan no: 245718 Mercedes C Serisi C 180 Sportcoupe Aut. Sahibinden HATASIZ 2012 C 180 COUPE 156 PS 7G- TRONİC AMG PLUS CGI 115.000 TL İlan tarihi: 15 Eylül 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

Kia Sorento 2.5 CRDi EX Premium Aut.

Kia Sorento 2.5 CRDi EX Premium Aut. İlan no: 405496 Kia Sorento 2.5 CRDi EX Premium Aut. Sahibinden MEMURDAN TEMİZ KAZASIZ 4X4 KIA SORENTO JEEP (FİYAT DÜŞTÜ!) 41.000 TL İlan tarihi: 19 Mayıs 2017 İlan detayları İlan detayları İl Tekirdağ,

Detaylı

Tek Arka / Çift Arka Teker

Tek Arka / Çift Arka Teker Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Ford C MAX ecoboss Ford C MAX diesle tekna Markalar Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 51.350,00 TL

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN!

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! DFSK Mini Maxi Güçlü Motor Mini Maxi'nin DK1506 motoru, Dual VVT teknolojisi ile orta, düşük ve yüksek devirlerde mükemmel bir tork çıkışı sağlayarak güçlü

Detaylı

Keşke Kelimesini Unutun!

Keşke Kelimesini Unutun! OPTUM CVX Serisi Keşke Kelimesini Unutun! Yeni Case IH Optum CVX Serisi; yeni, sınıfında fark oluşturan kaporta dizaynı, farklı tasarımı, güçlü ve ekonomik motor gücü seçenekleri, her türlü koşulda etkin

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Sahibinden Bravo 120 Bg 6 İleri 2010 Model 128000km İlan no: 386185 40.000 TL İlan tarihi: 20 Ocak 2017 İlan detayları İlan detayları İl Denizli Model yılı Ocak 2010 Km Kasa

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Yeni Amarok Aventura

Yeni Amarok Aventura Yeni Amarok Aventura Her koşula karşı tam donanımlı. Şehirde macerayı sevenler Yeni Amarok Aventura yı çok sevecek. Şehrin en sakin semtinde bile heyecan, Yeni Amarok Aventura nın peşinden gelir. Hissettirdiği

Detaylı

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX...

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Ford B-MAX 2010 yılında Cenevre fuarında konsept araç olarak ilk kez tanıtıldığında eşsiz tasarımı sayesinde büyük hayranlık uyandırmış ve tüm otomobilseverlerin

Detaylı

Dacia Sandero... Tam size göre.

Dacia Sandero... Tam size göre. Dacia Sandero Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir alan, özenli

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s

270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s YENİ PEUGEOT RCZ R 270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s 145 g/km CO 2 Yeni Peugeot RCZ R, şimdi tasarımı ve performansını yükselten yeni özellikleri ile tam bir sportmen; ekonomik yakıt tüketimi ile tam bir çevreci.

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

600MG Model Mercedes-Benz OM 926 LA (FAZ III A) Tip 4 zamanlı, turbo şarjlı, direk enjeksiyonlu, intercooler su soğutmalı dizel motor Silindir sayısı 6 Sıra Piston Çapı ve Stroku 106 mm x 136 mm Motor

Detaylı

Volvo S D Drive

Volvo S D Drive Volvo S40 1.6 D Drive Sahibinden Acil Ev İhtiyaçından satılık Sahibinden S40 İlan no: 320376 41.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2010 Km Kasa tipi Vites

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 Elegance

Skoda Octavia 1.6 Elegance İlan no: 271549 Skoda Octavia 1.6 Elegance Sahibinden 2014 MODEL 48.000 KM ELEGANCE DONANIM, OPSİYONLAR, DSG 92.000 TL İlan tarihi: 2 Mart 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2014 Km

Detaylı

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y Mart 2017 RENEGADE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Yeni Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline İlan no: 209679 Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline Sahibinden Kiralık Scirocco - SİYAH - Günlük : 149 TL Haftalık : 148 TL Aylık : 147 TL BEYAZ - GRİ - UYGUN FİYAT GARANTİ İlan tarihi: 17 Ekim

Detaylı

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.alfaromeo.com.tr

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.alfaromeo.com.tr Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil Fabrikası A.Ș. gerekli

Detaylı

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Sahibinden Konfor Paketli 90 Beygir Grande Punto İlan no: 302430 27.500 TL İlan tarihi: 10 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Çorum Model yılı Ocak 2006

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı