Autodesk Inventor. Daha iyi ürünler tasarlayın, geliştirme maliyetlerini düşürün, pazara daha hızlı girin.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Autodesk Inventor. Daha iyi ürünler tasarlayın, geliştirme maliyetlerini düşürün, pazara daha hızlı girin."

Transkript

1 Autodesk Inventor Daha iyi ürünler tasarlayın, geliştirme maliyetlerini düşürün, pazara daha hızlı girin. Döner tambur teknolojisini kullanan RS1500 kükürt öğütücü görüntüsü. Brimrock Group Inc. ve Mechanix Design Solutions Inc. görseli.

2 Autodesk Inventor 3B modeli, kullanıcıların tasarımın biçimini, uygunluğunu ve işlevini doğrulamasını, fiziksel prototip ihtiyacını en aza indirmesini ve de sadece tasarım üretime gönderildikten sonra karşılaşılacak maliyetli mühendislik değişikliklerini azaltmasını sağlayan hassas bir 3B sayısal modeldir. Bu sorunlarla mı karşılaşıyorsunuz? Ürün tasarım ekipleri, pazara giriş süresini kısaltırken mevcut ve yeni tasarımlardaki yeniliği artırma ihtiyacı duyuyorlar. Tasarımcılar, Sayısal Modellemenin avantajlarıyla ilgileniyorlar, ama mevcut DWG TM tasarım verilerine yaptıkları yatırımları kaybetmekten endişe duyuyorlar. Tasarımcıların ürün performansını ideal seviyeye getirmesi ve sınırlı fiziksel prototipler ile doğru tasarım kararları alabilmesi gerekiyor. Tasarım onay döngüleri, üretime hazır çizimlerin hızlı bir şekilde yaratılmasını gerektiriyor. Tasarım verilerini bulamama ve yeniden kullanamama, çabaların tekrarlanmasına ve maliyetlerin artmasına neden oluyor. Boru ve kablo tesisatı tasarımlarını geliştirmek çok uzun zaman alıyor. Tasarım ekipleri, teknik bilgisi olmayan ortakları ile etkili bir şekilde tasarım amacını paylaşmakta zorlanıyor. Autodesk Inventor ın daha kısa sürede daha iyi ürünler tasarlamanız ve üretmeniz için, bir Sayısal Modelleme iş akışından faydalanmanıza nasıl yardımcı olacağını öğrenin. Autodesk Inventor yazılımı, 3B modelden doğru mühendislik ve üretim belgelerini üretmek için kapsamlı araçlar içerir ve AutoCAD yazılımı kullanıcılarının, DWG tasarım verilerine ve AutoCAD yazılım uzmanlığına yaptıkları yatırımlardan tam olarak faydalanarak Sayısal Modellemenin avantajlarını yaşamalarını kolaylaştırır. Inventor ı kullanan üreticiler, üstün bir 3B makine mühendisliği, tasarım, görselleştirme ve simülasyon yazılımına sahip olurlar. Sayısal Modelleme Autodesk Inventor yazılımı, üretilmeden önce size tam bir ürün yaratma ve keşfetme becerisi sunar. Inventor yazılımı, 2B AutoCAD çizimlerini ve 3B verileri tek bir sayısal model içinde birleştirerek Sayısal Modellemenin avantajlarından faydalanmayı kolaylaştırır. Bu tek sayısal model, nihai ürünün sayısal bir görünümünü yaratarak şirketlerin maliyetli fiziksel prototiplere daha az gereksinim duyarak ürünlerini daha iyi tasarlamasına, görselleştirmesine ve simülasyonunu yapmasına yardımcı olur. Böylece pazara giriş süresini iyileştirir ve rekabet avantajını artırır.

3 Joy Mining Machinery görseli. Sayısal Modellemeyi kullanarak geliştirme sürecinin daha erken aşamalarında müşteriler ile daha etkili bir şekilde etkileşime girebiliyoruz. En iyi kısmı ise müşterilerin talep ettiği değişiklikleri, malzemeyi işlemeye başlamadan önce yakalayabilmemiz ve böylece maliyetleri düşürmemiz ve üretimi hızlandırmamız. Chris Flynn Mühendislik Sistemleri Direktörü Joy Mining Machinery Yer altı madencilik makineleri lideri. Joy Mining Machinery, yeni ve yenilikçi ürünler tasarlama ve geliştirmede Sayısal Modelleme için Autodesk çözümünü kullanıyor. Joy Mining Machinery görseli.

4 Gottwald Port Technology GmbH görseli. Mühendislik Tasarımı Üretkenliği 3B yi kullanarak daha iyi ürünler tasarlayın. Inventor yazılımı, 2B çizimden 3B tasarıma geçişi kolaylaştırmak için bir dizi araç sunar ve kullanıcıların anında daha üretken olmasına yardım eder. Montaj tasarımındaki ve parça modellemedeki çığır açan yenilikler, öğrenmesi ve kullanması çok daha kolay tasarım araçları sağlar. Sezgisel çizim ve direkt manipülasyon modelleme, konseptleri hızla keşfetmek ve değerlendirmek için kesintisiz bir iş akışı sunar. Kişiselleştirilmiş özellikler, plastik parçaların ve sac levhaların tasarımını hızlandırır. Bunlara ek olarak, kullanımı kolay araçlar, her parçanın ve bileşenin birlikte doğru çalışması için montaj yaratımına kılavuzluk eder. Tasarım Otomasyonu Autodesk Inventor yazılımı; genel işleri otomatikleştirerek, kullanıcıların geometriyi tek tek modellemesi yerine tasarım amacına odaklanmasını sağlayarak tasarım sürecini hızlandırmak için kural bazlı tasarım ve otomasyon araçları içerir. Inventor yazılımı, akıllı bileşenlerin otomatik oluşturulmasını sağlamak ve tasarım döngülerini hızlandırmak için bir tasarımın işlevsel gerekliliklerini yakalar. Inventor ilogic teknolojisi, her Inventor kullanıcısının - çok az veya hiç programlama deneyimi olmayanların bile - karmaşık ürün yapılandırmalarını tanımlamasına, mühendislik üretkenliğini artırmasına ve tasarımları idealleştirmesine yardım etmek için kural bazlı tasarımı önemli oranda basitleştirir. Endüstri Lideri Görselleştirme Hızla ve kolaylıkla tasarım ortaklarınız ve müşterileriniz ile iletişiminizi iyileştiren, büyüleyici görüntüler, canlandırmalar ve sunumlar yaratın. Autodesk Inventor yazılımı, doğrudan varsayılan çalışma alanında endüstri lideri görselleştirme, çizim ve canlandırma araçları sunarak size her zaman tasarımınızın gerçekçi bir sunumunu gösterir. Dinamik gölgeleme, hassas ışık kontrolü ve yüksek çözünürlüklü doku kütüphanesi de gerçek ortamlarda nihai ürünlerinizin fotoğraf gerçekliğindeki görüntülerini yaratmanızı kolaylaştırır. Autodesk Product Design Suite, Inventor birlikte çalışabilirliği ile kapsamlı görselleştirme becerileri sunarak gerçekten üretilmiş gibi tasarım amacını iletmenizi ve tasarımı deneyimlemenizi sağlar.

5 Birkaç 3B uygulamasını değerlendirdik ve hemen Autodesk Inventor da karar kıldık, çünkü kullanımı çok kolaydı. Inventor ile Sayısal Modelleme, tasarımcılarımıza gönül rahatlığı getirdi. Onlara yapı içindeki olası çakışmaları ve kritik alanları tespit edebilecekleri güvenilir araçlar sağladı. Frank Schalla CAD Yöneticisi Gottwald Port Technology GmbH Gottwald Port Technology GmbH görseli. Verimli Tasarım Varlıklarının Yeniden Kullanımı Autodesk Inventor, diğer CAD uygulamalarından dosyaları okuyan ve yazan kapsamlı bir veri çevirici setiyle, değerli tasarım varlıklarının yeniden kullanımını maksimuma çıkarır. Gerçek DWG formatının doğrudan okunması ve yazılması sayesinde Inventor kullanıcıları, tasarım verilerini verimli ve doğru bir şekilde paylaşabilirler. Inventor, kullanıcıların AutoCAD çizimlerini ve 3B CAD verilerini nihai ürünün tek bir sayısal temsilinde birleştirmesini mümkün kılar. Aynı zamanda; mimarlar, inşaatçılar ve yükleniciler ile çalışan tasarımcılar ve üreticiler için özel araçlar içerir. Yapı Bilgi Sistemi(BIM) alışveriş işlevi de Inventor ile Autodesk Revit ürünleri ve de AutoCAD Architecture yazılımı arasında veri paylaşımını sağlar. Çizimler ve Belgelendirme Üretim ekipleri ve dış tedarikçiler için üretime hazır çizimleri kolayca oluşturun ve paylaşın. Autodesk Inventor yazılımı, hataları azaltmak ve tasarımları daha kısa sürede teslim etmek için doğrulanmış bir sayısal modelden mühendislik ve üretim belgelerini üretmenizi sağlar. 2B AutoCAD çizim varlıklarının yeniden kullanımını maksimuma çıkarın ve Inventor da daha hızlı şekilde çizimler yaratın. Ön, yan, ISO, detay, kesit ve yardımcı görünümler dahil, kolaylıkla çizim görünümlerini çağırın ve Autodesk Inventor size geometriyi yansıtsın. Otomatikleştirilmiş ve ilişkilendirilmiş parça listeleri ve de özel olarak üretim için geliştirilmiş malzeme listeleri (BOM) üretin. Otomatik güncelleme ile değişiklikler, parça sayımı, tanımlaması ve siparişi ile herkesi programa bağlı tutmak için tüm tasarıma aktarılır. Inventor, nerdeyse tüm CAD kaynaklarından 2B ve 3B tasarımların gerçek DWG bazlı çizimlerini yaratmanızı mümkün kılar. Gottwald Port Technology GmbH görseli.

6 RND Automation & Engineering LLC görseli. Autodesk Inventor dan önce mühendislerin tasarımla ilgili varsayımlar ve basitleştirmeler ya da uzun hesaplamalar yapması gerekiyordu. Şimdi ise kütle eylemsizlik momenti gibi özellikleri kolaylıkla ve sadece dakikalar içinde sorguluyor ve gereken rakamları elde ediyorlar. Sean Dotson Başkan RND Automation & Engineering LLC Kullanımı Kolay Simülasyon Autodesk Inventor Professional yazılımı, ürün üretilmeden önce ürün performansını idealleştirme ve doğrulama becerisini sunar. Kapsamlı simülasyon ortamı, hareket simülasyonunun yanı sıra parçaların, montajların ve yük taşıyan konstrüksiyonların statik ve sonlu elemanlar analizi (FEA) için destek sağlar. Inventor Professional, aynı zamanda plastik parçalar için enjeksiyon kalıpların tasarımını doğrulamak amacıyla Autodesk Simulation Moldflow plastik enjeksiyon kalıplama simülasyonu araçlarını da içerir. Geleneksel performans değerlendirmelerine ek olarak Inventor Professional, Granta Design Ltd. ile birlikte geliştirilen ECO Material Adviser Ekolojik Malzeme Danışmanı yoluyla kullanıcıların imha edilebilirlik ve diğer çevresel endişeler de dahil olmak üzere çevresel etkiye ve maliyetlere bağlı olarak ideal malzemeyi seçmesine yardımcı olur.

7 Autodesk 360 Autodesk Aboneliği şimdi size, hareketliliği artırmak, işbirliğini iyileştirmek ve tasarımlarınızı idealleştirmek için Autodesk 360 becerileri ile daha fazla avantaj sunarak çalışma şeklinizi ilerletiyor. Bulutta belge depolama, paylaşma ve görüntüleme, çalışma şeklinizi geliştirmenizi mümkün kılıyor. Autodesk 360 ile güçlendirilmiş Autodesk Inventor optimization ile birden çok ürün tasarımı seçeneğinin performansını test ederek fikir yaratımını ve canlandırmayı masa üstünün ötesine taşıyın. Entegre Veri Yönetimi Autodesk Inventor, çalışma gruplarının güvenle üzerinde çalışılmaya devam edilen tasarım verilerini ve ilgili belgeleri depolamasını mümkün kılan merkezileştirilmiş bir veri yönetim yazılımı olan Autodesk Vault ile entegre olmak için önceden yapılandırılmıştır. Veri yönetimi ve BOM yönetimi, değişiklik ve revizyon kontrolü, dosya ve klasör güvenliği gibi konular hakkında daha fazla bilgi edinmek için Autodesk Vault ürün ailesini inceleyin. Tam Bir Tasarım Autodesk Inventor Professional, doğru bağlantı stilini seçen ve boru düzeneklerinin bölüm uzunluğu, yuvarlama aralıkları ve eğim yarıçapı için standartlarınıza uymasını sağlayan kural bazlı yönlendirme araçları sunar. Inventor Professional, AutoCAD Electrical yazılımı gibi şematik tasarım yazılımlarından içeriye aktarılan kablo listesi bilgilerini kullanarak kablo ve tesisat tasarımlarını kolaylaştırır. Inventor Professional, plastik parçalar için enjeksiyon kalıpların önemli tasarım işlerini otomatikleştirerek hızlı bir şekilde kalıp tasarımları yaratmanızı ve doğrulamanızı, hataları azaltmanızı ve kalıp performansını iyileştirmenizi sağlar. Suitler ile Sayısal Modellemeyi, Rekabet Avantajınız Haline Getirin Autodesk Design Suite yazılımları; ürün tasarımı, fabrika tasarımı vb. gibi özel ihtiyaçlar için kapsamlı iş akışları sağlar. Bu uyumlu araç setleri; tek bir ekonomik, kullanışlı suit içinde Autodesk in lider tasarım ve görselleştirme çözümlerinin birlikte çalışabilen becerilerini sunar. Autodesk Inventor yazılımı, aşağıdaki tasarım suitleri içine dahil edilmiştir. Standard Premium Ultimate Autodesk Product Design Suite Autodesk Product Design Suite; kapsamlı bir tasarlama, görselleştirme ve canlandırma yazılımıdır. İlk konseptlerden detaylı mühendislik çözümlemelerine ve simülasyona kadar Product Design Suite, tüm ürün tasarım iş akışınız için bir Sayısal Modelleme çözümü sunar. Autodesk Factory Design Suite Autodesk Factory Design Suite, AutoCAD ve Autodesk Inventor yazılımlarındaki fabrikalara özel eşsiz işlevselliği, iş gereklilikleri değiştikçe daha iyi düzen kararları almanıza yardımcı olması için güçlü görselleştirme araçları ile birleştirir. Autodesk Building Design Suite Autodesk Building Design Suite; Autodesk in yapılar için lider tasarım ve görselleştirme araçlarını tek bir ekonomik ve kullanımı kolay suit içinde sunan bu kapsamlı yazılım çözümünü deneyin. Autodesk Plant Design Suite Autodesk Plant Design Suite, programa bağlı kalarak bütçe sınırları içinde daha etkin bir şekilde tasarım yapmanızı mümkün kılan kullanışlı ve uygun maliyetli bir suit içinde kapsamlı bir endüstriyel tesis tasarlama, modelleme ve değerlendirme yazılımıdır.

8 Pazarlama için Sayısal Modelleme Autodesk, şirketlere fikirlerini tasarlamak, görselleştirmek ve canlandırmak için araçlar sunan dünya lideri bir mühendislik yazılımı tedarikçisidir. Güçlü Sayısal Modelleme teknolojisini, üreticilerin erişimine sunan Autodesk, üreticilerin tasarım süreçleri hakkındaki düşünüş şekillerini değiştirir ve onlara daha üretken iş akışları yaratmada yardımcı olur. Autodesk in Sayısal Modelleme yaklaşımı ölçeklenebilir, ulaşılabilir ve uygun maliyetli olduğundan eşsizdir. Bu da daha geniş bir üretici grubunun mevcut iş akışlarında minimum bozulma ile avantajlardan faydalanmasını sağlar ve çok disiplinli mühendislik ortamında tek bir sayısal model yaratmak ve korumak için en doğru yolu sunar. Daha Fazla Bilgi veya Ürünü Satın Almak İçin Daha detaylı bilgi için veya adresini ziyaret ediniz. Autodesk Inventor yazılımı hakkında detaylı teknik bilgi almak, yazılımı canlı olarak görmek veya satış koşulları için Autodesk Yetkili Satıcıları ile temasa geçiniz. Autodesk Aboneliği Autodesk Aboneliği, güçlü bulut tabanlı servisler, en son yazılım sürümlerine yükseltmeler, çevrimiçi teknik destek ve esnek lisanslama ayrıcalıkları ile size bir dizi avantaj sunar.* Autodesk Aboneliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için: veya adresini ziyaret ediniz. Autodesk 360 Autodesk 360 ile bulut tabanlı bir platform kullanarak; dosyalarınızı çevirimiçi paylaşır, görüntüler ve düzenlersiniz böylelikle tasarım ve birlikte çalışma süreçlerinizi güçlendirirsiniz. Autodesk yazılım dosyalarınızı ve ayarlarınızı bulutta otomatik olarak senkronize ederek en güncel dosyalarınıza ve profil ayarlarınıza istediğiniz zaman istediğiniz yerde ve istediğiniz platformda ulaşabilirsiniz. Tasarımlarınızı proje ekibi ile ister ofiste ister ofis dışında paylaşabilir ve tablet veya akıllı telefon gibi mobil cihazlar ile bu tasarımları görüntüleyebilir, düzenleyebilir veya çıktısını alabilirsiniz. Sosyal medya yayımı ile tasarımlarınızı tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca 360 Rendering veya 360 Optimization gibi çalıştığınız konulara özel Autodesk 360 servislerinden yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için; veya adresini ziyaret ediniz. * Tüm Abonelik fırsatları, tüm coğrafyalarda tüm ürünler için mevcut değildir. Daha fazla bilgi için lütfen Autodesk satıcınıza veya satış temsilcinize danışın. Autodesk Yetkili Satıcı Listesi için Autodesk Yetkili Dağıtıcısı TM SAYISAL GRAFİK Autodesk, AutoCAD, ATC, Autodesk Inventor, DWG, Inventor, Moldflow ve Revit; Autodesk Inc. in ve/veya onun alt kuruluşlarının ve/veya ABD ve/veya diğer ülkelerdeki bağlı şirketlerinin markaları veya kayıtlı ticari markalarıdır. Diğer tüm marka isimleri, ürün isimleri veya tescilli markalar, kendi sahiplerine aittir. Autodesk, önceden bir bildirim yapmadan, satılan ürünlerde ve ürünlerin özelliklerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Autodesk ve SAYISAL GRAFİK bu dokümanda olabilecek tipografik veya grafik hatalardan sorumlu değildir Autodesk, Inc. in tüm hakları saklıdır. SAYISAL GRAFİK, SAYISAL GRAFİK Ltd. Şti. nin tescilli markasıdır.

Onaylayın. Öngörüde Bulunun. Geliştirin.

Onaylayın. Öngörüde Bulunun. Geliştirin. Autodesk Simulation Onaylayın. Öngörüde Bulunun. Geliştirin. Uçak motoruna ait krank mili grubunda mekanik simülasyon. Tasarım sürecinde Autodesk Inventor ve Autodesk Simulation kullanılmıştır. ADEPT Airmotive

Detaylı

Güçlü olan hayatta kalır: Başarılı inşaat mühendislerinin değişen zamana ayak uydurmasının 3 yolu

Güçlü olan hayatta kalır: Başarılı inşaat mühendislerinin değişen zamana ayak uydurmasının 3 yolu Güçlü olan hayatta kalır: Başarılı inşaat mühendislerinin değişen zamana ayak uydurmasının 3 yolu Belirsiz bir ekonominin son derece rekabetçi manzarasını yeni teknolojilerin patlamasıyla birleştirin.

Detaylı

Altyapı için BIM in uygulamaya konması: temel adımlar kılavuzu

Altyapı için BIM in uygulamaya konması: temel adımlar kılavuzu Altyapı için BIM in uygulamaya konması: temel adımlar kılavuzu BIM i benimserken süreçleriniz ve proje yaklaşımınızın nasıl değiştiğini görün 1 Özet Giderek daha çok sayıda altyapı projesi Yapı Bilgi Modellemesi

Detaylı

Suite 14. Ambalajlama Yönetimi, Tasarım ve Ön Prodüksiyon. Suite 14 yazılımı aşağıdakileri kapsar:

Suite 14. Ambalajlama Yönetimi, Tasarım ve Ön Prodüksiyon. Suite 14 yazılımı aşağıdakileri kapsar: Suite 14 Ambalajlama Yönetimi, Tasarım ve Ön Prodüksiyon Suite 14 Yazılımı ambalaj, tabela ve stand için üretim öncesi yazılım araçlarından oluşan eksiksiz bir araçtır. Suite 14, marka sahiplerinin, reklam

Detaylı

TASARIMIN YENİDEN KULLANIMI İLE PDM NİN SİZİ BAŞARIYA GÖTÜREBİLECEĞİ BEŞ YOL

TASARIMIN YENİDEN KULLANIMI İLE PDM NİN SİZİ BAŞARIYA GÖTÜREBİLECEĞİ BEŞ YOL E L G E TSRIMIN YENİDEN KULLNIMI İLE PDM NİN SİZİ ŞRIY GÖTÜREİLECEĞİ EŞ YOL Özet Ne sıklıkla değerli vaktinizi bir model veya dosya aramak için harcıyorsunuz? Özgününü bulamadığınız için bir modeli hiç

Detaylı

SEKTÖR LİDERİ OLUN! İÇERİK İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER HEDEF: DEĞER YARATMAK BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN HIZLI İLERLEYENLER 2011 SAYI 15

SEKTÖR LİDERİ OLUN! İÇERİK İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER HEDEF: DEĞER YARATMAK BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN HIZLI İLERLEYENLER 2011 SAYI 15 2011 SAYI 15 İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER İÇERİK HEDEF: DEĞER YARATMAK İşinizin dayanağı olan yazılımlar yetersiz kalmaya başladığında ne yapabilirsiniz? BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN Kurumsal sınıftaki kaynaklar

Detaylı

Neden mobil iş istasyonu?

Neden mobil iş istasyonu? Neden mobil iş istasyonu? Hareket halindeyken güçlü bir bilgisayar söz konusu olduğunda, mobil iş istasyonları standart mobil bilgisayarların sunduğu özelliklerin çok ötesinde bir performans, güvenilirlik

Detaylı

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLI ŞIRKETLER IÇIN OPENTOUCH SUITETM. Mobil olan şirketler için sadeleştirilmiş iletişim

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLI ŞIRKETLER IÇIN OPENTOUCH SUITETM. Mobil olan şirketler için sadeleştirilmiş iletişim KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLI ŞIRKETLER IÇIN OPENTOUCH SUITETM Mobil olan şirketler için sadeleştirilmiş iletişim Küçük veya orta ölçekli bir kuruluş (KOBİ) olarak başarılı olmak için müşteri memnuniyeti ve çalışan

Detaylı

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji.

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. Xerox ConnectKey Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. En acil sorunlarınızı düzeltmeyi vaat eden sayısız çözüm karşısında şaşkına dönmek işten değil. Çalışanlarınız

Detaylı

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I A R A Ş T I R M A R A P O R U B T D ö n ü ş ü m ü i ç i n H e r Z a m a n A ç ı k D e s t e k D e n e y i m i n d e n Y a r a r l a n m a Sponsor: HP Rob Brothers Mart 2012 B U AR AŞ T I R M A R AP O R

Detaylı

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1 Büyüyen İşletmenize Uygun İletişim Çözümleri avaya.com 1 İşinizin hızına yetişebiliyor musunuz? Bu, birçok KOBİ'nin ve şubenin karşılaştığı sorudur. Çalışanlar da müşteriler de dağıtık organizasyona sahiptir.

Detaylı

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen Automation Suite Micron Redüktör AKC Endüstriyel PC ler AKM Servo motorlar S700 Servo Sürücüler Delik milli Servo motorlar Cartridge

Detaylı

Bulut Bilişim. Dosyası. İşbirliğiyle. katkılarıyla

Bulut Bilişim. Dosyası. İşbirliğiyle. katkılarıyla Bulut Bilişim İşbirliğiyle Dosyası Bulut Bilişim, ortak kullanılan kaynaklar üzerinde, ihtiyaca göre ölçeklenebilen, anında kullanıma hazır, kaynak ataması ve yönetimi kolay yapılabilen BHT-Bilişim ve

Detaylı

Müşterisinden güç alan bir tedarik zincirinin koordinasyonu

Müşterisinden güç alan bir tedarik zincirinin koordinasyonu Müşterisinden güç alan bir tedarik zincirinin koordinasyonu Küresel Üst Düzey Yönetici Araştırmasından CSCO öngörüleri IBM İş Değerleri Enstitüsü IBM Üst Düzey Yönetici Araştırmasından Üst Düzey Tedarik

Detaylı

KURUM KAYNAK PLANLAMASI (ERP) Özet. Abstract

KURUM KAYNAK PLANLAMASI (ERP) Özet. Abstract Düzakın ve Sevinç, Kurum Kaynak Planlaması (ERP) 189 Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi Cilt XXI, Sayı 1, 2002, s. 189-218 KURUM KAYNAK PLANLAMASI (ERP) Erkut DÜZAKIN * Selma

Detaylı

Marka sahteciliğine ve yanıltmacasına karşı mücadele etme

Marka sahteciliğine ve yanıltmacasına karşı mücadele etme Teknik kılavuz Marka sahteciliğine ve yanıltmacasına karşı mücadele etme Kodlama ve işaretleme teknolojileri tedarik zincirinizin görünürlüğü ve izlenmesi için yepyeni bir boyut sunarak sahtecilik ve yanıltmacaya

Detaylı

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ T.C. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ENFORMATİK ANA BİLİM DALI YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ NURAY AKMAN 2601090217 DOÇ.DR. ZUHAL TANRIKULU İSTANBUL,2010 İçindekiler İçindekiler...

Detaylı

Markalar Evi İnşa Etmek: Whirlpool Şirketi nin Başarı Planı

Markalar Evi İnşa Etmek: Whirlpool Şirketi nin Başarı Planı Markalar Evi İnşa Etmek: Whirlpool Şirketi nin Başarı Planı Whirlpool un dijital değer yönetim mimarisi, marka değerini korumasını ve genişletmesini sağlıyor. Leonor Ciarlone Uzman Editör, The Gilbane

Detaylı

ORACLE BUSINESS INTELLIGENCE

ORACLE BUSINESS INTELLIGENCE ORACLE PRODUCT BRIEF B U S I N E S S I N T E L L I G E N C E Şirketler neden BUSINESS (BI) çözümüne ihtiyaç duyar? Daha stratejik KARARLAR almanız için size yardımcı oluyoruz kalıcı olarak maliyetlerinizi

Detaylı

Vizyonları Finanse Etmek

Vizyonları Finanse Etmek Commercial Finance Vizyonları Finanse Etmek Daha iyi, daha sağlam ve daha sağlıklı bir dünya için ihtiyaç duyduğunuz finansman Financial Services Siemens, dünya çapında faaliyet gösterdiği 190 ülke ile

Detaylı

ERP BI CRM HCM MES PLM. Türkiye Kurumsal Çözümler Rehberi. Kurumsal Kaynak Planlama. İş Zekası Müşteri İlişkileri Yönetimi İnsan Kaynakları Yönetimi

ERP BI CRM HCM MES PLM. Türkiye Kurumsal Çözümler Rehberi. Kurumsal Kaynak Planlama. İş Zekası Müşteri İlişkileri Yönetimi İnsan Kaynakları Yönetimi Türkiye Kurumsal Çözümler Rehberi 2013 ERP BI CRM HCM MES PLM Kurumsal Kaynak Planlama İş Zekası Müşteri İlişkileri Yönetimi İnsan Kaynakları Yönetimi Üretim Yönetim Sistemleri Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi

Detaylı

HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın.

HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın. HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın. Biz sizin için buradayız. MICROSOFT EKİBİNİZ. Microsoft Dynamics ve Kurumsal Geliştirme Planını seçmekle çok iyi bir iş yaptınız. Bundan sonra,

Detaylı

YENİ ÇALIŞMA ŞEKİLLERİNDEN DOĞAN FIRSATLAR

YENİ ÇALIŞMA ŞEKİLLERİNDEN DOĞAN FIRSATLAR Şirketler gelecekte kendilerini nasıl organize edecekler? Çalıştığımız yer ve çalışma şekillerimiz değişiyor. Evde ve mobil çalışma şekillerindeki artış, geleceğin şirketleri için kökten farklı bir modele

Detaylı

IBM Global Technology Services Ağustos 2011 Düşünce Liderliği Teknik Belgesi

IBM Global Technology Services Ağustos 2011 Düşünce Liderliği Teknik Belgesi IBM Global Technology Services Ağustos 2011 Düşünce Liderliği Teknik Belgesi BT altyapınızın daha iyi yönetilmesiyle verimlilik ve iş değeri elde etme Hizmetlerin etkin bir biçimde sağlanması ve maliyet

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Ya daha iyisi olun ya da iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

Windows Server 2008 R2 BT'yi En İyi Duruma Getirmenize ve Tasarruf Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olur. Temmuz 2009 Microsoft Corporation

Windows Server 2008 R2 BT'yi En İyi Duruma Getirmenize ve Tasarruf Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olur. Temmuz 2009 Microsoft Corporation Windows Server 2008 R2 BT'yi En İyi Duruma Getirmenize ve Tasarruf Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olur Temmuz 2009 Microsoft Corporation 1 Sorumluluk Reddi Bu belgenin içerdiği bilgiler, Microsoft Corporation'ın

Detaylı

VBLOCK SİSTEMLERİ: DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ BÜTÜNLEŞİK ALTYAPISI

VBLOCK SİSTEMLERİ: DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ BÜTÜNLEŞİK ALTYAPISI VBLOCK SİSTEMLERİ: DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ BÜTÜNLEŞİK ALTYAPISI VBLOCK 100 AİLESİ VBLOCK 200 AİLESİ VBLOCK 300 AİLESİ VBLOCK 700 AİLESİ VCE BT'yi Dönüştürüyor VCE'nin sunduğu yenilikler BT ekibinin, kaynaklarını

Detaylı

Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva

Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva AC Power for Business-Critical Continuity Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva Orta ve Büyük Ölçekli Veri Merkezleri İçin Kurumsal Ölçekte KGK Koruması Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power

Detaylı

Hindistan da endüstriyel işlemeyi canlandırıyor > 3

Hindistan da endüstriyel işlemeyi canlandırıyor > 3 KASIM 2014 Yenilikçi yeşil alan projesi Hindistan da endüstriyel işlemeyi canlandırıyor > 3 Soğutma öncesinde birinci sınıf kalite değerlendirme > 4 Dünyanın her yerinden müşteri öyküleri Sekiz ayda plandan

Detaylı

Autodesk Tek Başına Kalıcı Lisansın Sonlandırılması

Autodesk Tek Başına Kalıcı Lisansın Sonlandırılması Güncelleme Tarihi: 1 Mart 2015 Autodesk, kademeli olarak yazılımların yalnızca abonelik seçenekleriyle satın alınabileceği bir modele geçiyor. Bu geçişin ilk aşamasında, 31 Ocak 2016'dan sonra genel olarak

Detaylı