Zeepeak Nedir? Tablet. Akıllı Telefon. Bilgisayar. IP Telefon. Zeepeak. Tablet üzerinden softphone ile kullanın

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Zeepeak Nedir? Tablet. Akıllı Telefon. Bilgisayar. IP Telefon. Zeepeak. Tablet üzerinden softphone ile kullanın"

Transkript

1

2 Zeepeak Nedir? Zeepeak, tüm haberleşme ihtiyaçlarını bünyesine barındıran, bütünleşik IP tabanlı iletişim platfrmudur. IP Santral, Çağrı Merkezi, IVR, Otmatik Arama, Ses Kayıt, Sesli Psta, CRM, Marketing, SMS, TTS ve daha fazlası tek bir sistemdedir. Esnek mimarisi sayesinde 4 prttan binlerce prta kadar ölçeklenebilir. Tablet Tablet üzerinden sftphne ile kullanın 02 Akıllı Telefn Akıllı mbil cihazlar üzerinden sftphne ile kullanın 01 Zeepeak Bilgisayar Bilgisayar üzerinden sftphne ile kullanın IP Telefn IP Telefnlarla kullanın Zeepeak; bir prxy sunucusuna benzer; SIP istemcileri yani yazılım ya da dnanım tabanlı telefnlar, Zeepeak sunucusuna kaydlur ve bu telefnlar arama yapmak istediklerinde Zeepeak in bağlantı kurmasını isterler. Zeepeak üzerinde tüm telefnların/kullanıcıların ve cevap veren SIP adreslerinin bir listesi vardır, dahili arama, VOIP cihazı veya bir VOIP servis sağlayıcısı aracılığıyla harici arama yapabilir veya gelen çağrıları karşılayabilir.

3 Vip Nedir? Vip "Vice Over Internet Prtcl" yani "Internet Prtklü Üzerinden Ses" lan VOIP kısaca; internet hattı üzerinden ses aktarımı teknljisi larak tanımlanır. Internet hattı üzerinden yapılan telefn görüşmelerindeki amaç, görüşme maliyetlerini düşürmek ve yüksek özellikli telefn sistemleri kullanabilmektir. Günümüzde internet altyapısı gittikçe geliştiğinden dlayı VIP görüşmelerindeki ses kalitesi de analglara göre daha iyi durumdadır. Nasıl Çalışır? VOIP, analg ses (bakır telefn kablları ile iletilen ses) sinyalini alarak dijital sinyallere dönüştüren ve bu sinyalleri internet üzerinden ileten bir teknljidir. İster masaüstü VOIP telefn kullanarak, isterseniz de bilgisayarınıza ya da iphne & Andrid cep telefnunuza kuracağınız uygulamalar sayesinde IP Santral üzerinden telefn görüşmeleri yapabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde internet lan herhangi bir yerde sanki fisinizdeymiş gibi fis telefnunuza gelen çağrıları karşılayabilir ve aramalar yapabilirsiniz. İhtiyacınız lan tek şey internettir. Avantajları Nelerdir? Vip, telekm maliyetlerini azaltır. *Faturalarınızda %50-80 tasarruf sağlar. Çalışanlarınız ile sınırsız ve ücretsiz görüşürsünüz. Aramalarda sınır yktur! Santralinize yapılan aramalar asla meşgul çalmaz. Numara taşıma sayesinde mevcut numaranızı kaybetmeden de VIP hattı ve santral sahibi labilirsiniz. Vip numaralarını tahsis etmek hızlı ve ücretsizdir(0850, 0212, 0216, ) Windws, Iphne ve Andrid telefnunuza yüklenen uygulamalar ile sabit numaranızdan çağrı alabilir ve arama yapabilirsiniz. * Hizmet aldığınız VOIP peratör ve kullanım şekline göre değişkenlik gösterebilir.

4 Zeepeak Nasıl Çalışır? Zeepeak nereye isterseniz raya kurulur, klayca taşınır. İster fisinizde, isterseniz Zeepeak Bulut(Clud Hsted) üzerinde kullanabilirsiniz.

5 Zeepeak ile Neler Yapabilirsiniz? Çağrı Yönetimi CRM Yönetim IP Santral Uygulamaları Müşteri Yönetimi Web Tabanlı Yönetim Çağrı Merkezi Yönetimi Olay/Aktivite/Süreç Takibi Çklu Dil Desteği Çk Şubeli Çağrı Yönetimi Sipariş Takibi Dinamik Rapr Tasarımı Otmatik Arama İşlemleri Marketing API Entegrasynu IVR Uygulamalar SMS Kullanıcı Yetkilendirme Ses Kayıt Ssyal Medya Pazarlama Wallbard Sesli Psta Dashbard(Anlık Özet Bilgiler) Knferans Odası Klay Kullanım SMS Kredi Kartı ile Tahsilat

6 Çözümler Zeepeak IP Santral(PBX) Gelişmiş bir PBX santralin(analg yada Dijital) sağladığı tüm özellikleri üzerinde barındırır. Çk şubeli yerlerde şubeler arasında ücretsiz görüşme imkanı sağlar. Zeepeak Otmatik Arama Müşteri memnuniyeti ve satış artışı hedeflerinizi artırmak için dış aramaları tmatik yaptırabilir ve yönetebilirsiniz. Dışarıdan arama yapıkacak müşteri bilgilerini sisteme yükleyebilirsiniz. Zeepeak IP Çağrı Merkezi Müşteri hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz çağrı merkezi fnksiynlarını (ACD, Sesli Psta, Ses Kayıt, Text T Speech...) diğer çağrı merkezi cihazlarına ranla çk daha düşük bir maliyete size sunar. Zeepeak CRM & Marketing Müşteri Yönetimi, Talep/Şikayet yönetimi, Sipariş tplama. İzinli E-psta & SMS Pazarlama. Zeepeak Ses Kayıt Zeepeak, telefn(ip/analg/pri/djital), telsiz ve diğer ses kaynaklarından yapılan görüşmelerinizi bilgisayara kaydeder. Ayrıca bir dnanım kullanmadan santral ve çağrı merkezinde yapılan görüşmeler kayıt altına alınabilir. IVR Uygulamalar Fatura srgulama brç hatırlatma, kredi Kartı ile tahsilat, randevu nayı alma, randevu hatırlatma,anket vb. İşlemleri sistem üzerinden klaylıkla yapabilirsiniz. Varlan yazılımlarınızla entegre edebilirsiniz.

7 Zeepeak IP Santral(PBX) ÇALIŞANLARINIZLA VE ŞUBELERİNİZLE ÜCRETSİZ GÖRÜŞÜN! Windws tabanlı Zeepeak IP Santral(PBX) Sistemi, geleneksel analg santralların yerine kullanabileceğiniz, tüm telefn iletişim ihtiyaçlarını bünyesine barındıran, yeni nesil bir IP İletişim platfrmudur. Right Click -> Frmat Shape -> Picture Right Click -> Frmat Shape -> Picture Right Click -> Frmat Shape -> Picture Gelişmiş çağrı yönetimi Sınırsız dahili abne tanımlama Sınırsız karşılama menüleri tanımlama (Rbt Operatör) Her dış hat için ayrı bir anns, ayrı bir lisan veya ayrı bir uygulama Sesli Mesaj Kutusu Ses Kayıt Sistemi Anns dsyaları ve çağrı bekletme müzikleri yükleme Haftanın gününe göre veya günün saatine göre ayrı bir karşılama Gruba, çağrı merkezine, sesli psta kutusuna veya bir numaraya çağrı yönlendirme 3'lü Knferans özelliği Şubeler arası dğrudan erişim numaraları Gelişmiş Web arayüzü Dinamik rapr tasarım ekranı ve çağrı raprları ve daha fazlası...

8 Zeepeak IP Çağrı Merkezi GELİŞMİŞ ÇAĞRI YÖNETİMİ Windws tabanlı Zeepeak IP Çağrı Merkezi, esnek yapısı ile her ölçekteki işletmeler için işletmenizin ihtiyaçlarına göre şekillenir. ACD, Sesli Psta, Ses Kayıt, Predictive Dailer, TTS,CRM... Çağrı merkezi fnksiynlarını diğer çağrı merkezi cihazlarına ranla çk daha düşük bir maliyete size sunar. Right Click -> Frmat Shape -> Picture Right Click -> Frmat Shape -> Picture Right Click -> Frmat Shape -> Picture Web tabanlı arabirim ile klay kullanım ve yönetim Sınırsız kuyruk tanımlama Çağrıları peratörlere farklı senarylara göre dağıtma Esnek ve değiştirilebilir senary seçenekleri Sesli Mesaj Kutusu Ses Kayıt Sistemi Anns dsyaları ve çağrı bekletme müzikleri yükleme Telefn veya web arayüzünden lgin-lgut md geçişleri yapabilme Süpervizörlerin peratör görüşmesini izleyebilme -görüşmeye dahil labilme (whisper-barge-in) Wallbard ve Dashbard Farklı çağrı dağıtma seçenekleri (Öncelikli sırayla, Hepsini çaldır, Rund Rbin, En fazla bşta çağrı bekleyen) CRM (Müşteri Yönetimi, Olay/Aktivite Yönetimi-Süreç Takibi) Dinamik rapr tasarım ekranı, peratör perfrmans ve çağrı raprları ve dafa fazlası...

9 Dinamik Rapr Tasarımı ANALİTİK RAPORLAMA Hazır raprlar dışında, tüm rapr ihtiyaçları için dinamik-klay-hızlı ve klay kullanımlı rapr üretimi. Excel, Wrd, PDF, HTML... çıktılar. Right Click -> Frmat Shape -> Picture Right Click -> Frmat Shape -> Picture Right Click -> Frmat Shape -> Picture Hazır Raprlar Gelen/Giden Çağrı Raprları Gelen/Giden Çağrı Listesi Çağrı İşlem Rapru Kayıp Çağrı Listesi Kuyruk Çağrı Rapru Kuyruk Süre Rapru Kuyruk Durum Rapru Kuyruk Durum Detay Rapru Servis Seviyesi Raprru Operatör Perfrmans Raprları IVR İşlem Raprları Operasynel Raprlar(Şikayet,Talep,Sipariş vs. ) Dğru Raprlama, Dğru Karar Gelen/Giden Çağrı Sayıları, Cevaplanan Kuyruk Çağrı Sayısı,Kayıp Çağrı Sayısı, Servis seviyesi, Ortlama Cevap Süresi, Ortalama Bekleme Süresi, Operatör Md Süreleri, Kuyruk Çağrı Dağılımları ve daha fazlası...

10 Wallbard(Süpervizör Ekranı) Anlık kuyruk durumlarını, dış hat durumlarını, çağrı sayıları ve rtalamalarını, peratörlerin durumlarını (aktif-pasif-mla-knuşuyr vs.), erişilebilirlik, servis seviyesi durumlarını ve kayıp çağrıları izleme ekranı.

11 Dashbard (Anlık Özet Bilgiler) Çağrı Merkezinin tüm perfrmansı webden «Dashbard» üzerinde görüntülenir. Kullanıcılar yetkileri dahilinde «Dashbard» üzerindeki akıllı panelleri görebilirler. Kuyruklara göre wallbard, dahili hatların durumları(knuşuyr, kapalı vs.), peratörlerin durumları, kuyruk durumu, aktif çağrılar, saatlik, aylık, yıllık bazda gelen, giden, kayıp çağrı rapr grafikleri vs. web arayüzünden izlenebilir.

12 Ses Kayıt Sistemi Çağrı Merkezi ve santraliniz üzerinden yapılan görüşmeleriniz bilgisayara kaydeddilir. Güçlü ve yüksek kapasiteli arşivleme/yedekleme sistemi sayesinde, önemli ses kayıtlarınız güvenlik altına alınmış lur. Aranan ses dsyaları çk klay ve hızlı biçimde bulunur. İnternete ulaşılan her nktadan(wan, LAN) yetkisi lanlar için erişim lanağı sunar. Web arayüzü üzerinden kayıtlar dinlenebilir yada farklı kaydedilebilir.

13 Sesli Mesaj Kutusu(Vice Mail) Dahili hattınıza gelen çağrılarda cevap veremediğiniz yada mesai saatleri dışında gelen aramalarda, sistem psta kutunuza mesaj bıraktırabilir. Psta kutunuza bırakılan sesli mesajlar tanımlı e-psta adresinize tmatik larak mail gönderelir. Bu mesajları web panelinizden yada IVR üzerinden psta kutunuzdan da dinleyebilirsiniz.

14 Zeepeak CRM & Marketing Müşterilerinizle iletişiminizi güçlendirir! Zeepeak CRM ile; Excel, Csv ve Xml dsyalarından eski müşteri kayıtlarınızı tek seferde prgrama aktarabilir, Yeni müşteri ve kntaklarınızı saklayabilir, Agent a çağrı aktarılmadan önce arayan numara bilgisinden müşteri kartını açabilir, Müşterilerinizle yapılan tüm görüşmeleri ve yazışmaları kaydedebilir(talep/istek/şikayet vs.), Ürünlerinizi tanımlayabilir, Siparişlerinizi tplayabilir, Grupladığınız müşterilerinize tmatik arama başlatabilir, İzinli marketing ve SMS gönderebilir, izleyebilir ve raprlayabilir,(www.infmsg.cm) Ve yapılan işlemleri dğru larak raprlayabilirsiniz.

15 Servisler Bulut Üzerinden Kullanım(Clud Hsted) İnternette Bulut sunucuları üzerinden tüm telefn iletişim ihtiyaçlarını kullanabileceğiniz bir. servistir. Ofisinize ya da bulunduğunuz rtama kurulmaz Yerinde Kurulum Müşteri lkasynuna fiziksel larak kuruluş yapılır. Yerinde Kiralama Müşteri lkasynuna fiziksel larak kiralama mdeline göre kuruluş yapılır. Dinamik Rapr Tasarımı Müşteri ihtiyaçlarına göre rapr tasarım ekranında SQL srgu cümlesi ile dinamik srgular luşturulabilir. API Entegrasynu-Yazılım Geliştirme Mevcut uygulamalarınız ile Zeepeak i entegre etmeniz gerektiği durumlarda kullanılan araçlardır.

16 Bulut Servisleri(Clud Hsted) Şimdi Buluta Taşının!

17 Zeepeak Bulut Santral Her Yerden Erişim Kabl, Mntaj Yk! Çalıştığı rtama yük luşturmaz. Aramalarda sınır yktur! Santralinize yapılan aramalar asla meşgul çalmaz. Yatırım maliyeti yktur! *Faturalarınızda %50-80 tasarruf sağlar. 30 dakikada kullanmaya başlarsınız. Destek,Bakım ve Güncelleme ücretsizdir! Sınırsız dahili ekleyin, dahililer ve şubeleriniz ile ücretsiz görüşün! Yapılan tüm görüşmeler kaydedin. * Hizmet aldığınız VOIP peratör ve kullanım şekline göre değişkenlik gösterebilir. Zeepeak Bulut Santral; herhangi bir santral ekipmanına ya da persneline ihtiyaç duymaksızın, tüm telefn iletişim ihtiyaçlarının internet üzerinden hizmet larak sunulan, yeni nesil IP Santral Bulut Teknljisi servisidir.

18 Zeepeak Bulut Çağrı Merkezi Her Yerden Erişim Kabl, Mntaj Yk! Çalıştığı rtama yük luşturmaz. Aramalarda sınır yktur! Çağrı Merkezine yapılan aramalar asla meşgul çalmaz. Yatırım maliyeti yktur! *Faturalarınızda %50-80 tasarruf sağlar. 30 dakikada kullanmaya başlarsınız. Destek,Bakım ve Güncelleme ücretsizdir! Ücretsiz CRM mdüllerini kullanabilirsiniz. * Hizmet aldığınız VOIP peratör ve kullanım şekline göre değişkenlik gösterebilir. Zeepeak Bulut Çağrı Merkezi; herhangi bir santral ekipmanına ya da persneline ihtiyaç duymaksızın, tüm telefn iletişim ihtiyaçlarının internet üzerinden hizmet larak sunulan, yeni nesil IP Çağrı Merkezi Bulut Teknljisi servisidir.

19 4 Aşamada Kullanmaya Başlayın Mevcut hattınız VOIP sistemine taşınır veya yeni bir VOIP hat tahsis edilir. Zeepeak bulut hesabınız luşturulur. Çağrı Merkezi ve/veya Sesli karşılama menüleri tanımlanır. Sistem ayarlarına VIP hattınızın bilgileri girilir ve santraliniz ile peratörünüz arasında bağlantı sağlanır. Akıllı telefnunuzdan, bilgisayar veya tabletinizden ya da mevcutsa masaüstü IP telefnunuzdan görüşme yapmaya başlarsınız.

20 Biz Kimiz? İnfset, mevcut çalışmakta lduğu 300 ü aşkın seçkin müşteri prtföyü ve çeşitlilik içeren tamamlanmış prjeleri ile Telekmünikasyn alanında geniş bir tecrübeye sahiptir. Kendi Ar-Ge birimine sahip lan İnfset, Türkiye' de üretilmemiş dnanım ve yazılımları üretmekte, Türk telekmünikasyn ve bilişim pazarına yeni ürünler sunmaktadır. Ürün ve Servislerimizi kullanan 300' ün üzerindeki müşterimize teşekkür ediyruz.

21 Bize Ulaşın Orta Mah. Nazır Sk. N:14/22 Pendik-İstanbul

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1 Büyüyen İşletmenize Uygun İletişim Çözümleri avaya.com 1 İşinizin hızına yetişebiliyor musunuz? Bu, birçok KOBİ'nin ve şubenin karşılaştığı sorudur. Çalışanlar da müşteriler de dağıtık organizasyona sahiptir.

Detaylı

ERP de CRM ve SSH. CRM ve SSH Yönetimi Müşteri İlişkileri ve Satış Sonrası Hizmetler Yönetimi. 1. Müşteri İlişkileri Yönetimi ( CRM ) Dr.

ERP de CRM ve SSH. CRM ve SSH Yönetimi Müşteri İlişkileri ve Satış Sonrası Hizmetler Yönetimi. 1. Müşteri İlişkileri Yönetimi ( CRM ) Dr. ERP de CRM ve SSH CRM ve SSH Yönetimi Müşteri İlişkileri ve Satış Snrası Hizmetler Yönetimi Dr. Ragıp Başbuğ 1. Müşteri İlişkileri Yönetimi ( CRM ) CRM veya Tükçesi ile MİY ( Müşteri İlişkileri Yönetimi

Detaylı

Türk Telekom ve Yönetilen Hizmetler. Esat Sönmezer

Türk Telekom ve Yönetilen Hizmetler. Esat Sönmezer Türk Telekom ve Yönetilen Hizmetler Esat Sönmezer 1 Gündem Yönetilen Hizmetler Nedir? Yönetilen Hizmetler in Kurumlara Faydaları Dünyadaki Yönetilen Hizmet Trendleri Türk Telekom Türk Telekom Yönetilen

Detaylı

Çağrı Merkezi Nedir?

Çağrı Merkezi Nedir? Çağrı Merkezi Nedir? Call Center (Çağrı Merkezi), kurumların temasta oldukları kişi veya kurumlarla olan iletişimlerini yürüttükleri, yazılım, donanım, insan kaynakları ve iş akışlarından oluşan etkileşim

Detaylı

Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Doküman versiyonu: v1.0 Kapsadığı ürünler: LEAPphone Android (v0.8, v1.0) ve LEAPphone ios (v0.8) Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. İçindekiler TELİF HAKLARI /

Detaylı

ÇAĞRI MERKEZİ UYGULAMASI KAREL IP ÇAĞRI MERKEZİ

ÇAĞRI MERKEZİ UYGULAMASI KAREL IP ÇAĞRI MERKEZİ ÇAĞRI MERKEZİ UYGULAMASI KAREL IP ÇAĞRI MERKEZİ GÜNÜMÜZDE GELİŞEN VE DEĞİŞEN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ KAVRAMI, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİN HEDEFLERE UYGUN VE DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE YÖNETİLMESİNİ GEREKTİRİYOR. İŞLETMELERİN

Detaylı

Alcatel-Lucent OpenTouch Conversation for 8082 My IC Phone

Alcatel-Lucent OpenTouch Conversation for 8082 My IC Phone Alcatel-Lucent OpenTuch Cnversatin fr 8082 My IC Phne Kullanım El Kitabı 8AL90835TRCFed01 R300-1412 Bir Alcatel-Lucent telefnunu tercih etmekle bize güvendiniz, bunun için teşekkür ederiz. Alcatel-Lucent

Detaylı

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLI ŞIRKETLER IÇIN OPENTOUCH SUITETM. Mobil olan şirketler için sadeleştirilmiş iletişim

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLI ŞIRKETLER IÇIN OPENTOUCH SUITETM. Mobil olan şirketler için sadeleştirilmiş iletişim KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLI ŞIRKETLER IÇIN OPENTOUCH SUITETM Mobil olan şirketler için sadeleştirilmiş iletişim Küçük veya orta ölçekli bir kuruluş (KOBİ) olarak başarılı olmak için müşteri memnuniyeti ve çalışan

Detaylı

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde...

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... 2 DCN Kablosuz Kongre Sistemi Kablosuz Kongre Sistemi kolaylık ve esneklikte son nokta Modern, gelecek teknolojisiyle uyumlu çözüm Mekanı hiç etkilemeyen

Detaylı

BİRLİK BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU

BİRLİK BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU BİRLİK BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU Hastaneler için HBYS, Birlikler için BBYP... Hastaneler için HBYS, Birlikler için BBYP... Birlik Bilgi Yönetim Platformu (BBYP) Nedir? Genel Sekreterliğin birlik hastaneleri

Detaylı

Sistem Yöneticisi Konfigürasyon Klavuzu

Sistem Yöneticisi Konfigürasyon Klavuzu Sistem Yöneticisi Konfigürasyon Klavuzu ABAKUS 360 T-Panel T-CRM 2006, IPera İletişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İçindekiler A- Programın Yapısı:... 4 1- Ana Bileşenler... 4 1.a BUKET

Detaylı

Windows Server 2008 R2 BT'yi En İyi Duruma Getirmenize ve Tasarruf Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olur. Temmuz 2009 Microsoft Corporation

Windows Server 2008 R2 BT'yi En İyi Duruma Getirmenize ve Tasarruf Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olur. Temmuz 2009 Microsoft Corporation Windows Server 2008 R2 BT'yi En İyi Duruma Getirmenize ve Tasarruf Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olur Temmuz 2009 Microsoft Corporation 1 Sorumluluk Reddi Bu belgenin içerdiği bilgiler, Microsoft Corporation'ın

Detaylı

GO Plus Sistem Yönetmeni

GO Plus Sistem Yönetmeni GO Plus Sistem Yönetmeni LOGO Mart 2012 İçindekiler İçindekiler...2 Sistem Yönetmeni...4 Yönetim...5 Terminaller...6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi...7 Gruplar...8 Kullanıcılar...9

Detaylı

CV'de Yer Alması Gereken Temel Başlıklar

CV'de Yer Alması Gereken Temel Başlıklar CV'de Yer Alması Gereken Temel Başlıklar İsim, E mail, Telefn, Adres CV'nizi gönderdiğiniz kişilerin sizinle irtibata geçebilmek için, CV'nizde belirtmiş lduğunuz irtibat bilgilerinden başka bir lanaklarının

Detaylı

LKS2. Sistem İşletmeni

LKS2. Sistem İşletmeni LKS2 Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2007 İçindekiler Sistem Yönetmeni... 4 Yönetim... 5 Terminaller... 6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi... 6 Gruplar... 7 Kullanıcılar... 8 Kullanıcının

Detaylı

KX-PRW110 KX-PRW120. Smartphone Connect Uygulama Kılavuzu. Smartphone Connect Özellikli Premium Tasarım Telefon. Model No.

KX-PRW110 KX-PRW120. Smartphone Connect Uygulama Kılavuzu. Smartphone Connect Özellikli Premium Tasarım Telefon. Model No. Smartphone Connect Uygulama Kılavuzu Smartphone Connect Özellikli Premium Tasarım Telefon Model No. KX-PRW110 KX-PRW120 Bir Panasonic ürünü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Bu belgede, Smartphone

Detaylı

Bir Daha Kesinti Yaşamayın.

Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Multichannel VPN Router Multichannel VPN Hub Her tür bağlantıya uygun Altı adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirme Modüler tasarım sayesinde esneklik Farklı erişim

Detaylı

Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler

Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler ERP Yazılımı Seçim Sürecinizi Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler white papers İçindekiler Değerli Okuyucu, Bu doküman ERP, CRM, İnsan Kaynakları Yönetimi vb. kurumsal bilgi sistemi uygulamalarını

Detaylı

Enerjimiz Herseye Yeter

Enerjimiz Herseye Yeter ELEKTRONİK BELGE YÖNETİM SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. İŞİN KONUSU Elektronik Belge Yönetim Sistemi Yazılımı Hizmet Alımı İşi; ARAS ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (İDARE) standart dosya planının oluşturulması, oluşturulan

Detaylı

Horizons. BYOD (Kendi Cihazını Getir): Küresel Bir Perspektif. Çalışanların Yön Verdiği Yenilikten Faydalanmak. Yönetici Özeti

Horizons. BYOD (Kendi Cihazını Getir): Küresel Bir Perspektif. Çalışanların Yön Verdiği Yenilikten Faydalanmak. Yönetici Özeti BYOD (Kendi Cihazını Getir): Küresel Bir Perspektif Çalışanların Yön Verdiği Yenilikten Faydalanmak Joseph Bradley Jeff Loucks James Macaulay Richard Medcalf Lauren Buckalew Yönetici Özeti BYOD'nin (Kendi

Detaylı

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji.

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. Xerox ConnectKey Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. En acil sorunlarınızı düzeltmeyi vaat eden sayısız çözüm karşısında şaşkına dönmek işten değil. Çalışanlarınız

Detaylı

BİLİŞİM ŞİRKETİ. Türkiye 2014. Bilişim Pazarının Gelişimi. Eğilimler ve Beklentiler BİLGİ FORMU. www.bilisim500.com

BİLİŞİM ŞİRKETİ. Türkiye 2014. Bilişim Pazarının Gelişimi. Eğilimler ve Beklentiler BİLGİ FORMU. www.bilisim500.com İLK 500 BİLİŞİM ŞİRKETİ Türkiye 2014 Bilişim Pazarının Gelişimi Eğilimler ve Beklentiler BİLGİ FORMU Bilişim 500 Araştırma Stratejik İş Ortağı www.m2s.com.tr bilisim500@m2s.com.tr Telefon: 0216 317 7730

Detaylı

BlackBerry Bold Series. BlackBerry Bold 9900/9930 Smartphones Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu

BlackBerry Bold Series. BlackBerry Bold 9900/9930 Smartphones Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu BlackBerry Bold Series BlackBerry Bold 9900/9930 Smartphones Sürüm: 7.1 Kullanıcı Kılavuzu Yayın: 2012-09-24 SWD-20120924113016361 İçindekiler Hızlı Yardım... 9 Başlarken: Akıllı telefonunuz... 9 Popüler

Detaylı

A) ALT HESAP RAPORLAMA

A) ALT HESAP RAPORLAMA A) ALT HESAP RAPORLAMA MM ile yönettiğiniz alt hesaplardan birine girin; - Sayfanın sağ üst tarafında bulunan tarih aralığını Tüm zamanlar olarak değiştirin - Kampanyalar sekmesine girin - Anahtar kelimeler

Detaylı

Program içinden, program eğitim ve anlatım videolarını direkt olarak YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

Program içinden, program eğitim ve anlatım videolarını direkt olarak YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Genel Kayıt Alanlarına (Hesap Plan Kodu, Cari Kart, Demirbaş, Personel, Fatura, Stok Kartı ) ait Word, Excel, PowerPoint, Microsoft ofis dosyalarını ekleyebileceğiniz gibi PDF, JPG, BMP gibi resim dosyalarının

Detaylı

ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ WEB TABANLI UZAKTAN KONTROL 481BB0008 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında

Detaylı

Bültenimizin bu sayısında Arnavutluk ALB Telekom da iş ortağımız Sentim Bilişim ile gerçekleştirdiğimiz çağrı merkezi projesini kısaca tanıttık.

Bültenimizin bu sayısında Arnavutluk ALB Telekom da iş ortağımız Sentim Bilişim ile gerçekleştirdiğimiz çağrı merkezi projesini kısaca tanıttık. Merhaba, Bültenimizin bu sayısında Arnavutluk ALB Telekom da iş ortağımız Sentim Bilişim ile gerçekleştirdiğimiz çağrı merkezi projesini kısaca tanıttık. Daha önce Arnavutluk un mobil operatörü olan Eagle

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI BÜRO YÖNETİMİ BİLGİSAYARLA İLETİŞİM

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI BÜRO YÖNETİMİ BİLGİSAYARLA İLETİŞİM T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI BÜRO YÖNETİMİ BİLGİSAYARLA İLETİŞİM Ankara, 2013 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında yer alan yeterlikleri kazandırmaya

Detaylı

BlackBerry Curve 9220 Smartphone. Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu

BlackBerry Curve 9220 Smartphone. Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu BlackBerry Curve 9220 Smartphone Sürüm: 7.1 Kullanıcı Kılavuzu Yayın: 2012-09-19 SWD-20120919104111921 İçindekiler Hızlı Yardım... 8 Başlarken: Akıllı telefonunuz... 8 Popüler başlıklar... 28 Popüler ipuçları...

Detaylı