7.Gün: Bali. 8.Gün: Bali. 9.Gün: Bali. 10.Gün: Bali Aktarma Noktası İstanbul. Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Yolcularımızın Dikkatine

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "7.Gün: Bali. 8.Gün: Bali. 9.Gün: Bali. 10.Gün: Bali Aktarma Noktası İstanbul. Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Yolcularımızın Dikkatine"

Transkript

1 Bangkok Bali Turu 'den itibaren kalkışlı 1.690,00 USD 6.232,72TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Aktarma Noktası Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde buluşma.aktarma noktasına uçuş. 2.Gün: Aktarma Noktası Bangkok Aktarma noktasına varışın ardından uçak değiştirip Bangkok'a haraket.varışın ardından alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile şehir merkezine hareket ediyoruz ve panoramik şehir turunu gerçekleştiriyoruz den beri Tayland ın başkenti olan Bangkok; I.Rama tarafından Chao Phraya Nehri nin deltasına kurulan şehri, yine aynı nehir ikiye böler. Chao Phraya Nehri ve şehrin içinden geçen irili ufaklı diğer birçok kanal sebebiyle Bangkok a Doğu nun Venedik i denilmektedir. Bangkok şehir turunda; 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliği ile Uyuyan Buda, Altın Buda, Oturan Buda, Parlamento Binası, Demokrasi Meydanı, Kraliyet Caddesi ve Devlet Konukevi (Eski Parlamento) görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. 3.Gün: Bangkok Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve çevre gezileriniz için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği meşhur Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Yüzen Çarşı turu : 40 USD (Kişi Başı) Bu turumuzda Bangkok dışına çıkılarak, önce bir Hindistan cevizi çiftliği gezdikten sonra Uzakdoğu nun Venedik i diye adlandırılan, yüzlerce su kanalının arasında kurulan köylerin içinden özel teknemiz ile geçerek Yüzen Çarşı nın bulunduğu bölgeye geliyoruz. Bu bölge turizme açılmadan önce de yörede yaşayan köylü halk çevrenin taşıt trafiğine müsait olmaması sebebiyle küçük kanoları vasıtasıyla kanallardan geçerek burada kurdukları pazarda el emekleriyle yaptıkları hediyelik eşyaları, kendi yetiştirdikleri yöresel meyve ve sebzeleri satmaktadırlar. Yüzen Çarşı da bir müddet alışveriş molası verdikten sonra Tayland da çok fazla miktarda yetiştirilen ve ihraç maddesi olan meşhur Teak Ağacı atölyesini gezerek buradaki mobilyaların ve hediyelik eşyaların yapımından satımına kadar geçen süreci görme imkânı bulacaksınız. Tek parça ağaçtan yapılan muhteşem eserlere hayran kalacaksınız. Ayrıca buradaki dükkandan alışveriş imkanı da bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Siam Niramit Show turuna katılabilirler.geceleme otelimizde. Siam Niramit Show : 65 usd (Kişi Başı) Siam Niramit Showda, yüzlerce kişilik kadrosu, göz alıcı ses ve ışık gösterileri ile size nefis bir dans gösterisi sunacaklar. 4.Gün: Bangkok Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme ve gezme fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Kanal turu Gezisi ne katılabilirler. Kanal Turu : 45 USD (Kişi Başı) Uzak Doğu nun Venedik i olarak bilinen Bangkok ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylandlıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun u panoramik olarak göreceğiz. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sea Food Market ve Pat Pang Gece Pazarı turuna katılabilirler. Sea Food Market ve Pat Pang Gece Pazarı Turu: 35 USD ( Kişi Başı ) Sea Food Market'de günlük olarak getirilen deniz ürünlerinden seçip, istediğiniz gibi piştirterek akşam yemeğinizi burada alabilirsiniz. Ardından Bangkok un en meşhur pazarı olan ve şehre gelen her turistin mutlaka ziyaret ettiği Çin ve Tayland stili ürünleri ve ayrıca ünlü markaların taklit ürünlerinin bulunduğu Pat Pong Gece Pazarında serbest zaman. Pazarlık yapmayı ihmal etmeyiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 5.Gün: Bangkok Bali Kahvaltımızın ardından Bangkok Havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Bali (Denpesar) ye uçuyoruz. Varışın ardından otelimize transfer oluyoruz. Dinlenmek ve denize girmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde. 6.Gün: Bali bal turu 1/11

2 Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra öğle yemekli Kintamani Volkan Turu. Öğle yemekli Kintamani Volkan Turu: 65 USD ( Kişi Başı ) Tam gün sürecek bu turda sabah lobiden hareketle, dünyanın en pahalı ve en kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağaza gidiyoruz. Buradaki kısa molamızın ardından Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Yol boyunca batik, ağaç oymacılığı ve resim sanatlarının geliştiği köyleri gezerek, atölyelerdeki çalışmaları izliyor ve alışveriş imkanı buluyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, öğle yemeğini alıyoruz. Dönüş yolunda Kutsal Su Tapınağı nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali nin dünyaca ünlü pirinç teraslarını görüp; yerel evlere gerçekleştireceğimiz ufak ziyaretlerin ardından otele dönüyoruz. Turumuz takriben 9 saat sürmektedir. Konaklama otelimizde. 7.Gün: Bali Kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman.dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Tanat Lot turuna katılabilirler. Tanat Lot Turu: 50 USD ( Kişi Başı ) Yarım günlük bu tur için, öğleden sonra da lobiden hareket ediyoruz. Önce adanın ikinci büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağını ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağına varıyoruz. Burada gün batımını izlendikten sonra otele dönüş. Konaklama otelimizde. 8.Gün: Bali Kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz eksta olarak tam günlük öğle yemekli Nusa Lembognan Adası turuna katılabilirler. Öğle yemekli Nusa Lembognan Adası Turu: 125 USD ( Kişi Başı ) Tam günlük turumuz sabah yaklaşık 08:30 ile 17:30 saatleri arasında olacaktır. Bali nin yakınındaki Nusa Lembognan adasına gidip, orada bir gün geçirebilirsiniz. Bir katamaranla adaya gidilir. Seyahat sırasında yelkenlinin güvertesinde güneşlenme imkanı vardır. Çeşitli ikramlar yapılır. Adada gün boyu şnorkel, banana bot ve altı cam tekne gezilerinden faydalanılabilmektedir. Akşam otele dönüş ve konaklama otelinizde. 9.Gün: Bali Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra öğle yemekli Rafting Fil Safari turuna katılabilirler. Öğle yemekli Rafting Fil Safari Turu: 150 USD ( Kişi Başı ) Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08:30 lobiden hareketle, önce Ubud bölgesinde rafting noktasına gidilir. Ön bilgilendirmeden sonra rafting yapılır, rafting sonrası açık büfe öğle yemeği alınır. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Parkına devam edilir. Fillerle ilgili bilgi verildikten sonra orman içinde 35 dakikalık fil gezisi yapılır.tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam havalimanı transferi için otelden erken ayrılıyoruz. 10.Gün: Bali Aktarma Noktası İstanbul Check in işlemlerinin ardından Doha ya hareket.doha'ya vardıktan sonra uçak değiştirip İstanbul a hareket ve Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle. Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Yolcularımızın Dikkatine Ülkemizde ki OHAL den kaynaklı olarak, Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaportlu yolcuların, TSK, Emniyet ve Yargı Mensuplarının yurt dışına çıkabilmeleri için çalıştıkları kurumlardan gerekli evrakları temin etmesi gerekmektedir. Bu misafirlerimizin yurt dışına çıkışlarına ancak bu şekilde izin verilebilmektedir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Otel Bilgileri Bangkok : 4* Century Park Hotel vb. Bali : 5* Ayodya Resort vb. Fiyata Dahil Olan Hizmetler Qatar Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul Saw Doha Bangkok / Denpesar Doha İstanbul Saw dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve bu bilete ait vergiler Bangkok Denpesar arası iç hat uçak bileti ve bu bilete ait vergiler Bangkok ta 4* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama Bali de 5* otelde 5 gece oda kahvaltı konaklama Havalimanı Otel Havalimanı arası transferler Programda belirtilen tüm panoramik şehir turları Türkçe rehberlik hizmeti Seyahat Sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.) Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler bal turu 2/11

3 Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL) Şahsi harcamalar, ekstra turlar ve programda belirtilmeyen yemekler Müze ve ören yerleri girişleri Ek bagaj uçuş ücreti Önemli Notlar Satın alınan tur Bin Rota organizasyonu olup,diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır. Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir. Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır. Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir. Bagaj hakları havayolu tarafından belirlenmektedir. Acentamızın bu hushusta herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir. Binrota havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Binrota gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar,kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Tayland ve Bali ye girişlerde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Diplomatik, Hizmet, Hususi ve Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır. İstanbul Bangkok: 13 saat 30 dakika, Denpesar İstanbul: 16 saat 10 dakika sürmektedir. Endonezya para birimi Rupiah tır (IDR). Tayland para birimi Baht tır (THB) İstanbul ile Tayland arasında +4 saat fark vardır. İstanbulda saat 12:00 iken, Tayland ta saat 16:00 olacaktır. İstanbul ile Endonezya arasında +5 saat fark vardır. İstanbulda saat 12:00 iken, Tayland ta saat 17:00 olacaktır Tüm cep telefonu operatörleri eğer telefonunuz uluslararası dolaşıma açıksa kullanılabilmektedir. Yanınıza kolayca giyip çıkarabileceğiniz tişörtler, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, rahat yürüyüş ayakkabıları ve akşamları için bir mont almanızı öneririz. Yağmur ihtimaline karşı bir yağmurluk ve şemsiye de getirebilirsiniz. Bunun dışında şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Her iki Ülkede de dünya mutfağına ait en leziz örnekleri bulabileceğiniz restoranlar mevcuttur. Endonezya ve Tayland ta genelinde elektrik 110 ve 220 volttur. Prizler F tipi prizler kullanılmaktadır. Türkiye ile aynı tiptir. Prizlerin örnekleri sitesinden görülebilir. Turumuz boyunca birçok ünlü markanın; hem sezon hem de sezon sonu ürünlerine sahip olma fırsatı bulabilirsiniz. Turun Artıları Doğunun Venedik i olarak anılan Bangkok u gezeceğiz. Yüzlerce su kanalının arasında kurulan köylerin içinden özel teknemiz ile geçerek kanal turu yapma imkanı bulacağız. Sea Food Market'de günlük olarak getirilen deniz ürünlerinden seçip, istediğiniz gibi piştirterek akşam yemeğinizi burada alabilirsiniz. Bali nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağını görme imkanı. Nusa Lembognan adasında şnorkel, banana bot ve altı cam tekne gezilerinden faydalanma imkanı Bali nin dünyaca ünlü pirinç teraslarını görüp; yerel evleri ziyaret edeceğiz. Bangkok(3) Bali(5) Kasım / Qatar Havayolları Oda Kahvaltı 1.690,00USD 1.690,00USD 1.690,00USD 2.290,00USD 300,00USD 1.650,00USD Gidiş Tarihi Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde saat de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayollarının QR242 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat te Doha'ya uçuş.yerel saat ile saat 01:30 da Doha ya varış. Ardından uçak değiştirip Qatar Havayollarına ait QR834 sefer sayılı uçuş ile saat 02:20 de Bangkok a uçuş. Yerel saat ile 12:30 da Bangkok a varış. Dönüş tarihi Check in işlemlerinin ardından yerel saat ile te Qatar Havayolları nın QR961 sefer sayılı uçuşu ile Doha ya hareket. Yerel saat ile 05:25 te Doha'ya varış. Ardından uçak değiştirip Qatar Havayollarına ait QR243 sefer sayılı uçuş ile saat 07:15 te İstanbul a hareket ve 11:55 te Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Kalkış Noktaları Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Kalkış Saati: 00:00 SETUR ÖNERİYOR Prev ous bal turu 3/11

4 bal turu 4/11

5 bal turu 5/11

6 bal turu 6/11

7 bal turu 7/11

8 bal turu 8/11

9 bal turu 9/11

10 bal turu 10/11

11 Next bal turu 11/11

TAYLAND BALİ TURU Bangkok(3), Bali (5) QATAR HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 4* ve 5* Otellerde Konaklama 2 11 Kasım Gece / 10 Gün

TAYLAND BALİ TURU Bangkok(3), Bali (5) QATAR HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 4* ve 5* Otellerde Konaklama 2 11 Kasım Gece / 10 Gün TAYLAND BALİ TURU Bangkok(3), Bali (5) QATAR HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 4* ve 5* Otellerde Konaklama 2 11 Kasım 2017 8 Gece / 10 Gün Gidiş Dönüş Tarihler Günler Istanbul- Bangkok Kalkış ve İniş Saatleri

Detaylı

TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Kharkiv. 2.Gün: Kharkiv. 3.Gün: Kharkiv. 4.Gün: Kharkiv İstanbul

TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Kharkiv. 2.Gün: Kharkiv. 3.Gün: Kharkiv. 4.Gün: Kharkiv İstanbul Kharkiv Turu 18.05.2017'den itibaren kalkışlı 399,00 EUR 1.519,75TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Kharkiv Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları Kontuarı önünde buluşuyoruz.

Detaylı

Riga Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Riga. 2.Gün: Riga. 3.Gün: Riga. 4.Gün: Riga İstanbul

Riga Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Riga. 2.Gün: Riga. 3.Gün: Riga. 4.Gün: Riga İstanbul Riga Turu 29.12.2017'den itibaren kalkışlı 449,00 EUR 1.758,91TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Riga Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali THY kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma.

Detaylı

Bükreş Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Bükreş. 2.Gün: Bükreş. 3.Gün: Bükreş. 4.Gün: Bükreş İstanbul

Bükreş Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Bükreş. 2.Gün: Bükreş. 3.Gün: Bükreş. 4.Gün: Bükreş İstanbul Bükreş Turu 29.12.2017'den itibaren kalkışlı 399,00 EUR 1.563,04TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Bükreş Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali THY kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma.

Detaylı

Prag Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Prag. 2.Gün: Prag. 3.Gün: Prag. 4.Gün: Prag İstanbul

Prag Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Prag. 2.Gün: Prag. 3.Gün: Prag. 4.Gün: Prag İstanbul Prag Turu 30.12.2017'den itibaren kalkışlı 599,00 EUR 2.346,52TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Prag Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali THY kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma.

Detaylı

Atina Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Atina. 2.Gün: Atina. 3.Gün: Atina. 4.Gün: Atina İstanbul

Atina Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Atina. 2.Gün: Atina. 3.Gün: Atina. 4.Gün: Atina İstanbul Atina Turu 29.12.2017'den itibaren kalkışlı 449,00 EUR 1.758,91TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Atina Panoramik sehir turumuzda Agora, Zeus Tapinagi, Acropolis (giris ucretlidir), Parlamento Binasi (Askerlerin

Detaylı

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bölgede düzenlenecek olan Mdina Mosta Rabat turuna katılabilirler.

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bölgede düzenlenecek olan Mdina Mosta Rabat turuna katılabilirler. Malta Turu 27.04.2017'den itibaren kalkışlı 489,00 EUR 1.862,55TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Malta Turumuz Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali nde buluşmamız ile başlıyor. Check in işlemlerinin

Detaylı

Dubai Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Dubai. 2. Gün: Dubai. 3. Gün: Dubai. 4. Gün: Dubai İstanbul

Dubai Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Dubai. 2. Gün: Dubai. 3. Gün: Dubai. 4. Gün: Dubai İstanbul Dubai Turu 20.04.2017'den itibaren kalkışlı 449,00 EUR 1.756,98TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Dubai Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşma.bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin

Detaylı

Dubai Turu 4 TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Dubai. 2. Gün: Dubai. 3. Gün: Dubai. 4. Gün: Dubai. 5. Gün: Dubai İstanbul

Dubai Turu 4 TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Dubai. 2. Gün: Dubai. 3. Gün: Dubai. 4. Gün: Dubai. 5. Gün: Dubai İstanbul Dubai Turu 4 23.06.2017'den itibaren kalkışlı 549,00 EUR 2.148,29TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Dubai Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşma.bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin

Detaylı

Alsace Noel Pazarları

Alsace Noel Pazarları Alsace Noel Pazarları 22.12.2017'den itibaren kalkışlı 697,00 EUR 2.724,78TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Basel Colmar "Colmar Tanıtım Turu ve Setur Hoşgeldiniz Akşam Yemeği" Atatürk havalimanı Dış

Detaylı

Amsterdam Turu 3 TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Amsterdam "Şehir Turu" 2.Gün: Amsterdam Serbest Gün veya Büyük Hollanda Ekstra Turu

Amsterdam Turu 3 TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Amsterdam Şehir Turu 2.Gün: Amsterdam Serbest Gün veya Büyük Hollanda Ekstra Turu Amsterdam Turu 3 30.08.2017'den itibaren kalkışlı 747,00 EUR 2.955,21TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Amsterdam "Şehir Turu" Tüm kenti dolaşan su kanallarıyla ve 17. yüzyıl mimarisiyle dikkat çeken Amsterdam,

Detaylı

Catania Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Catania. 2.Gün: Catania. 3.Gün: Catania. 4.Gün: Catania İstanbul

Catania Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Catania. 2.Gün: Catania. 3.Gün: Catania. 4.Gün: Catania İstanbul Catania Turu 02.11.2017'den itibaren kalkışlı 349,00 EUR 1.365,67TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Catania Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşma. Check in

Detaylı

Marsilya & Provence Turu 2

Marsilya & Provence Turu 2 Marsilya & Provence Turu 2 18.05.2017'den itibaren kalkışlı 697,00 EUR 2.654,80TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün İstanbul Marsilya "Marsilya Şehir Turu" Dış hatlar terminalinde bulunan SETUR deskinde Setur görevlisi

Detaylı

Madrid Barcelona Turu

Madrid Barcelona Turu Madrid Barcelona Turu 31.08.2017'den itibaren kalkışlı 1.297,00 EUR 4.940,14TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Madrid Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde rehberiniz ile buluşma. Madrid'e hareket.

Detaylı

Salzburg Bled Gölü Ljubljana Turu

Salzburg Bled Gölü Ljubljana Turu Salzburg Bled Gölü Ljubljana Turu 24.06.2017'den itibaren kalkışlı 597,00 EUR 2.361,79TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Salzburg Salzburg Şehir Turu Dış hatlar terminalinde SETUR deskinde Setur görevlisi

Detaylı

Norveç Fiyortları Turu SE(Bergen Hardanger Gudvangen Oslo)

Norveç Fiyortları Turu SE(Bergen Hardanger Gudvangen Oslo) Norveç Fiyortları Turu SE(Bergen Hardanger Gudvangen Oslo) 24.06.2017'den itibaren kalkışlı 1.520,00 EUR 5.789,53TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Oslo Bergen Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde

Detaylı

İsviçre Turu (Cenevre Zürih)

İsviçre Turu (Cenevre Zürih) İsviçre Turu (Cenevre Zürih) 30.08.2017'den itibaren kalkışlı 1.347,00 EUR 5.130,59TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Cenevre "Cenevre Şehir Turu" İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde rehberiniz

Detaylı

Ljubljana Bled Gölü Salzburg Turu

Ljubljana Bled Gölü Salzburg Turu Ljubljana Bled Gölü Salzburg Turu 18.05.2017'den itibaren kalkışlı 597,00 EUR 2.273,91TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Ljubljana Ljubljana Şehir Turu" Dış hatlar terminalinde SETUR deskinde Setur görevlisi

Detaylı

Bask'ın İki Yakası Turu 2 (Bordo Biarritz Bilbao)

Bask'ın İki Yakası Turu 2 (Bordo Biarritz Bilbao) Bask'ın İki Yakası Turu 2 (Bordo Biarritz Bilbao) 24.06.2017'den itibaren kalkışlı 997,00 EUR 3.797,47TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. GÜN: İstanbul Bordo Biarritz "Bordo Şehir Turu" İstanbul Atatürk Havalimanı Dış

Detaylı

Alsace Turu 2 (Colmar Strasbourg Baden Baden)

Alsace Turu 2 (Colmar Strasbourg Baden Baden) Alsace Turu 2 (Colmar Strasbourg Baden Baden) 24.06.2017'den itibaren kalkışlı 997,00 EUR 3.797,47TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Basel Eguisheim Colmar Atatürk havalimanı Dış Hatlar Terminali SETUR

Detaylı

Bangkok Phuket Turu 2

Bangkok Phuket Turu 2 Bangkok Phuket Turu 2 24.06.2017'den itibaren kalkışlı 1.099,00 USD 4.053,11TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Aktarma Noktası İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan İstanbul'dan belirtilen aktarma noktasına

Detaylı

Como Gölü Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Milano Como "Milano Tanıtım Turu" 2. Gün: Como "Como ve Bellagio Turu"

Como Gölü Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Milano Como Milano Tanıtım Turu 2. Gün: Como Como ve Bellagio Turu Como Gölü Turu 31.08.2017'den itibaren kalkışlı 1.097,00 EUR 4.178,36TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Milano Como "Milano Tanıtım Turu" Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde Setur görevlisi

Detaylı

Salzburg Bled Gölü Ljubljana Turu 2

Salzburg Bled Gölü Ljubljana Turu 2 Salzburg Bled Gölü Ljubljana Turu 2 30.08.2017'den itibaren kalkışlı 827,00 EUR 3.149,96TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Salzburg Salzburg Şehir Turu Dış hatlar terminalinde SETUR deskinde Setur görevlisi

Detaylı

Salzburg Bled Gölü Ljubljana Turu 2

Salzburg Bled Gölü Ljubljana Turu 2 Salzburg Bled Gölü Ljubljana Turu 2 30.08.2017'den itibaren kalkışlı 827,00 EUR 3.236,13TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Salzburg Salzburg Şehir Turu Dış hatlar terminalinde SETUR deskinde Setur görevlisi

Detaylı

Berlin Turu 1 TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün İstanbul Berlin "Berlin Şehir Turu" 2.Gün Berlin "Ekstra Potsdam Turu" 3.Gün Berlin "Ekstra Dresden Turu"

Berlin Turu 1 TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün İstanbul Berlin Berlin Şehir Turu 2.Gün Berlin Ekstra Potsdam Turu 3.Gün Berlin Ekstra Dresden Turu Berlin Turu 1 18.05.2017'den itibaren kalkışlı 497,00 EUR 1.893,02TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün İstanbul Berlin "Berlin Şehir Turu" Sabah kahvaltı sonrası yapılacak şehir turunda Batı Berlin'de; Kurfürstendamm,

Detaylı

Alsace Turu (Colmar Strasbourg Baden Baden)

Alsace Turu (Colmar Strasbourg Baden Baden) Alsace Turu (Colmar Strasbourg Baden Baden) 17.05.2017'den itibaren kalkışlı 797,00 EUR 3.035,69TL TUR ÖZELLİKLERİ Türkçe Rehberli 1. Gün: İstanbul Basel Eguisheim Colmar Atatürk havalimanı Dış Hatlar

Detaylı

Berlin Turu 1 TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün İstanbul Berlin "Berlin Şehir Turu" 2.Gün Berlin "Ekstra Potsdam Turu" 3.Gün Berlin "Ekstra Dresden Turu"

Berlin Turu 1 TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün İstanbul Berlin Berlin Şehir Turu 2.Gün Berlin Ekstra Potsdam Turu 3.Gün Berlin Ekstra Dresden Turu Berlin Turu 1 18.05.2017'den itibaren kalkışlı 497,00 EUR 1.942,92TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün İstanbul Berlin "Berlin Şehir Turu" Sabah kahvaltı sonrası yapılacak şehir turunda Batı Berlin'de; Kurfürstendamm,

Detaylı

Endonezya & Bali. NeYapmalı? Buraya kadar gelenler haklı bir üne sahip olan Kuta Plajı nın havasını solumalı.

Endonezya & Bali. NeYapmalı? Buraya kadar gelenler haklı bir üne sahip olan Kuta Plajı nın havasını solumalı. Endonezya & Bali Türk Hava Yolları ile 15-23 Mart, 18-26 Nisan, 16-24 Mayıs, 20-28 Haziran, 04-12 Temmuz, 01-09 Ağustos, 05-13 Eylül, 10-18 Ekim 9 gece 10 Gün Jakarta Sumatra Java Bali NeYapmalı? Buraya

Detaylı

Selanik Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Selanik. 2. Gün: Selanik "Atatürk Evi ve Ekstra Taverna Gecesi"

Selanik Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Selanik. 2. Gün: Selanik Atatürk Evi ve Ekstra Taverna Gecesi Selanik Turu 23.06.2017'den itibaren kalkışlı 99,00 EUR 385,52TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Selanik Akşam saatlerinde İstanbul'dan hareket ediyor ve geceyi yolda geçiriyoruz. 2. Gün: Selanik "Atatürk

Detaylı

TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Bologna. 2. Gün: Bologna "Modena&Bologna Turu" 3. Gün: Bologna San Marino Bologna "San Marino Turu"

TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Bologna. 2. Gün: Bologna Modena&Bologna Turu 3. Gün: Bologna San Marino Bologna San Marino Turu Bologna Turu 24.06.2017'den itibaren kalkışlı 857,00 EUR 3.264,23TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Bologna Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. Uçağa

Detaylı

İtalya'nın İncisi Puglia & Matera Turu

İtalya'nın İncisi Puglia & Matera Turu İtalya'nın İncisi Puglia & Matera Turu 01.09.2017'den itibaren kalkışlı 1.197,00 EUR 4.689,85TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Bari "Bari Tanıtım Turu" Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali nde

Detaylı

Dubai Turu 2 TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Dubai. 2. Gün: Dubai. 3. Gün: Dubai (Abu Dhabi) 4. Gün: Dubai. 5. Gün: Dubai İstanbul

Dubai Turu 2 TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Dubai. 2. Gün: Dubai. 3. Gün: Dubai (Abu Dhabi) 4. Gün: Dubai. 5. Gün: Dubai İstanbul Dubai Turu 2 17.05.2017'den itibaren kalkışlı 599,00 EUR 2.343,95TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Dubai Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş termalinde check in işlemlerimizi gerçekleştirmek üzere buluşuyoruz.bagaj

Detaylı

Ruanda'da Goril Safarisi ve Kenya Turu

Ruanda'da Goril Safarisi ve Kenya Turu Ruanda'da Goril Safarisi ve Kenya Turu 31.08.2017'den itibaren kalkışlı 5.540,00 USD 19.944,00TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Nairobi Turumuz vermiş olduğunuz adrese gelecek olan özel araç ve şoförünüz

Detaylı

ADRİYATİK İN İNCİSİ MONTENEGRO TURU Budva (4gece) TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 4 GECE / 5 GÜN

ADRİYATİK İN İNCİSİ MONTENEGRO TURU Budva (4gece) TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 4 GECE / 5 GÜN ADRİYATİK İN İNCİSİ MONTENEGRO TURU Budva (4gece) TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 4 GECE / 5 GÜN İst- Montenegro Kalkış Montenegro - İst Kalkış ve İniş Gidiş Dönüş ve İniş Saatleri Saatleri Montenegro

Detaylı

Japonya Turu 3 (Osaka Kyoto Tokyo)

Japonya Turu 3 (Osaka Kyoto Tokyo) Japonya Turu 3 (Osaka Kyoto Tokyo) 26.08.2017'den itibaren kalkışlı 3.297,00 EUR 12.557,94TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün Istanbul (Buluşma Noktası) Atatürk havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bulunan Setur deskinde

Detaylı

Belgrad Turu 2 TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Belgrad. 2.Gün: Belgrad. 3.Gün: Belgrad. 4.Gün: Belgrad İstanbul

Belgrad Turu 2 TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Belgrad. 2.Gün: Belgrad. 3.Gün: Belgrad. 4.Gün: Belgrad İstanbul Belgrad Turu 2 12.10.2017'den itibaren kalkışlı 429,00 EUR 1.697,17TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Belgrad Belirtilen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bilet,

Detaylı

Gizemli Japonya Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün İstanbul Aktarma Noktası (Dubai) 2. Gün: Aktarma Noktası(Dubai) Osaka. 3. Gün: Osaka "Osaka Şehir Turu"

Gizemli Japonya Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün İstanbul Aktarma Noktası (Dubai) 2. Gün: Aktarma Noktası(Dubai) Osaka. 3. Gün: Osaka Osaka Şehir Turu Gizemli Japonya Turu 18.04.2017'den itibaren kalkışlı 3.497,00 EUR 13.319,72TL TUR ÖZELLİKLERİ Türkçe Rehberli Vizesiz Türkiye Çıkışlı / Varışlı 1. Gün İstanbul Aktarma Noktası (Dubai) Atatürk Havalimanı

Detaylı

Yağmur Ormanlarının İzinde Avustralya

Yağmur Ormanlarının İzinde Avustralya Yağmur Ormanlarının İzinde Avustralya 25.08.2017'den itibaren kalkışlı 3.597,00 EUR 14.138,73TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Aktarma Noktası(Dubai) Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde Setur

Detaylı

Bangkok & Pattaya THY ile / 6 Gece

Bangkok & Pattaya THY ile / 6 Gece Bangkok & Pattaya THY ile / 6 Gece TUR PROGRAMI 1. Gün İstanbul - Bangkok Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Ay dan Turizm deskinde kalkıştan üç saat önce sizinle beraber seyahat edecek Ay dan Turizm

Detaylı

Amerika & Niagara Şelalesi Turu (Chicago Niagara Pittsburgh Washington D.C.)

Amerika & Niagara Şelalesi Turu (Chicago Niagara Pittsburgh Washington D.C.) Amerika & Niagara Şelalesi Turu (Chicago Niagara Pittsburgh Washington D.C.) 26.06.2017'den itibaren kalkışlı 3.297,00 USD 12.310,34TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Chicago Atatürk havalimanı Dış Hatlar

Detaylı

PHUKET KOH SAMUİ TURU QATAR HAVA YOLLARI İLE

PHUKET KOH SAMUİ TURU QATAR HAVA YOLLARI İLE PHUKET KOH SAMUİ TURU QATAR HAVA YOLLARI İLE 1. Gün: İstanbul - Doha - Phuket Sabiha Gökçen Havalimanı Dıs Hatlar gidis terminali önünde 10:00 da GEZİMOD personeli eşliğinde buluşma. Bagaj ve pasaport

Detaylı

Roma Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Roma "Şehir Tanıtım Turu" 2.Gün: Roma Castel Gandolfo & Nemi & Outlet Ekstra Turu"

Roma Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Roma Şehir Tanıtım Turu 2.Gün: Roma Castel Gandolfo & Nemi & Outlet Ekstra Turu Roma Turu 29.12.2017'den itibaren kalkışlı 797,00 EUR 3.115,71TL TUR ÖZELLİKLERİ Türkçe Rehberli Yeşil Pasaporta Vizesiz Türkiye Çıkışlı / Varışlı 1.Gün: İstanbul Roma "Şehir Tanıtım Turu" Belirtilen Havalimanı

Detaylı

www.karyatech.com.tr LVOV 08-11 KASIM 2013

www.karyatech.com.tr LVOV 08-11 KASIM 2013 www.karyatech.com.tr LVOV 08-11 KASIM 2013 08 KASIM 2013 İSTANBUL-LVOV Saat 08:35 de Sabiha Gökçen Havalimanı nda kurulacak olan deskimizde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus

Detaylı

Nice ve Cote D'Azur Turu 4

Nice ve Cote D'Azur Turu 4 Nice ve Cote D'Azur Turu 4 30.08.2017'den itibaren kalkışlı 1.097,00 EUR 4.178,36TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün İstanbul Nice Atatürk Havalimanında Dış Hatlar Terminali Setur deskinde Setur rehberi ile buluşma.

Detaylı

DAHİL KONAKLAMA TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 6 GECE / 7 GÜN

DAHİL KONAKLAMA TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 6 GECE / 7 GÜN ADRİYATİK İN İNCİSİ MONTENEGRO TURU Budva(6gece) HERŞEY DAHİL KONAKLAMA TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 6 GECE / 7 GÜN 18, 25 Temmuz 1, 15 Ağustos Hareket ile, Gün 1 : İstanbul Podgorica - Budva

Detaylı

Bangkok-Phuket Turu THY 'den itibaren kalkışlı

Bangkok-Phuket Turu THY 'den itibaren kalkışlı (https://www.setur.com.tr) Bangkok-Phuket Turu THY 24.07.2017'den itibaren kalkışlı 899,00 USD 3.185,43 TL TUR ÖZELLİKLERİ Vizesiz 1.Gün: İstanbul - Bangkok İstanbul'dan Bangkok'a hareket. Geceleme uçakta.

Detaylı

Hindistan da Kaplan Safarisi ve Altın Üçgen Turu (Delhi Agra Ranthambore Jaipur)

Hindistan da Kaplan Safarisi ve Altın Üçgen Turu (Delhi Agra Ranthambore Jaipur) Hindistan da Kaplan Safarisi ve Altın Üçgen Turu (Delhi Agra Ranthambore Jaipur) 17.11.2017'den itibaren kalkışlı 2.497,00 USD 8.989,20TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Delhi İstanbul Atatürk Havalimanı

Detaylı

TAYLAND 4 gece (İstanbul Çıkışlı) 25-31 MART 2013 AY DAN TURİZM

TAYLAND 4 gece (İstanbul Çıkışlı) 25-31 MART 2013 AY DAN TURİZM TAYLAND 4 gece (İstanbul Çıkışlı) 25-31 MART 2013 Sayın Yetkili, 15 Şubat 2013 Ekte, grubunuza özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Bangkok / Tayland programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize

Detaylı

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile. Çin. Kurban Bayramı'nda Çin. Pekin-Xian-Shangai-Suzhou. 11 Eylül - 19 Eylül 2016 (9 gün - 8 gece)

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile. Çin. Kurban Bayramı'nda Çin. Pekin-Xian-Shangai-Suzhou. 11 Eylül - 19 Eylül 2016 (9 gün - 8 gece) Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile Çin Kurban Bayramı'nda Çin Pekin-Xian-Shangai-Suzhou 11 Eylül - 19 Eylül 2016 (9 gün - 8 gece) Tur Programı 1. gün - 11 Eylül 2016, Pazar/12 Eylül 2016, Pazartesi

Detaylı

KURBAN BAYRAMI BALİ TURU

KURBAN BAYRAMI BALİ TURU KURBAN BAYRAMI BALİ TURU Qatar Havayolları ile 6 Gece TUR TARİHİ: 10/09/2016 1.GÜN İSTANBUL - DOHA Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali GEZİGENTUR kontuarı önünde saat 17:00'de buluşma. (Münferit kalması

Detaylı

İsviçre İtalya Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Cenevre. 2. Gün: Cenevre "Cenevre Tanıtım Turu ve Ekstra Lozan Turu"

İsviçre İtalya Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1. Gün: İstanbul Cenevre. 2. Gün: Cenevre Cenevre Tanıtım Turu ve Ekstra Lozan Turu İsviçre İtalya Turu 26.08.2017'den itibaren kalkışlı 1.797,00 EUR 6.844,59TL TUR ÖZELLİKLERİ Yeşil Pasaporta Vizesiz 1. Gün: İstanbul Cenevre İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminali Setur deski

Detaylı

Phuket Turu THY 'den itibaren kalkışlı

Phuket Turu THY 'den itibaren kalkışlı (https://www.setur.com.tr) Phuket Turu THY 22.07.2017'den itibaren kalkışlı 799,00 USD 2.831,10 TL TUR ÖZELLİKLERİ Vizesiz 1.Gün: İstanbul - Phuket İstanbul Atatürk Havalimanı'nda check-inn işlemlerinin

Detaylı

LAPLAND - 29 Aralık Ocak Direkt Uçuş

LAPLAND - 29 Aralık Ocak Direkt Uçuş LAPLAND - 29 Aralık 2018-01 Ocak 2019 - Direkt Uçuş 29..2018-01.01.2019 (4 Gün, 3 Gece) Tur Programı LAPLAND - 29 Aralık 2018-01 Ocak 2019 - Direkt Uçuş 1.Gün: Antalya - İstanbul Rovaniemi // 29 Aralık

Detaylı

Volkanlar Ve Tapınaklar Vadisi; Endonezya

Volkanlar Ve Tapınaklar Vadisi; Endonezya Volkanlar Ve Tapınaklar Vadisi; Endonezya Aktif bir yanardağ olan Bromo yanardağını görme fırsatı... Maymunlarla dolu orman içinde bulunan Monkey Temple ziyareti... Tarih : 13-10-2019-21-10-2019 Şehirler

Detaylı

BAŞTAN BAŞA TAYLAND KÜLTÜR TURU 24 OCAK - 1 ŞUBAT 2015. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1

BAŞTAN BAŞA TAYLAND KÜLTÜR TURU 24 OCAK - 1 ŞUBAT 2015. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 BAŞTAN BAŞA TAYLAND KÜLTÜR TURU 24 OCAK - 1 ŞUBAT 2015 www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 4 5 CHIANG MAI (4,5) Kuzey Tayland ın en önemli şehri Chiang Mai ve Wat Chedi Luang, Wat Chiang Man ve Wat Pra That

Detaylı

Sömestr Sri Lanka Turu

Sömestr Sri Lanka Turu Sömestr Sri Lanka Turu http://deepnature.com/somestr-turlari/somestr-sri-lanka-turu/ Süre:5 GECE 7 GÜN (22-28 Ocak 2017) Bembeyaz kumsalları, muhteşem doğası, etkileyici mimari yapılarıyla ilgi çekici

Detaylı

Şeker Bayramı JAPONYA Haziran 2017 Tokyo(3) Kyoto(3) Osaka 4* Otellerde Konaklama TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

Şeker Bayramı JAPONYA Haziran 2017 Tokyo(3) Kyoto(3) Osaka 4* Otellerde Konaklama TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE Şeker Bayramı JAPONYA 24 30 Haziran 2017 Tokyo(3) Kyoto(3) Osaka 4* Otellerde Konaklama TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE Gidiş Dönüş Tarihler Günler İstanbul- Tokyo Kalkış ve İniş Saatleri İstanbul-

Detaylı

Noelde Brugge ve Gent Turu

Noelde Brugge ve Gent Turu Noelde Brugge ve Gent Turu 22.12.2017'den itibaren kalkışlı 767,00 EUR 2.998,43TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün İstanbul Brüksel Gent Brüksel Şehir Turu Belçika nın başkenti olan Brüksel de şehir turu yapıyoruz.

Detaylı

BANGKOK PATTAYA TURU QATAR HAVAYOLLARI İLE

BANGKOK PATTAYA TURU QATAR HAVAYOLLARI İLE BANGKOK PATTAYA TURU QATAR HAVAYOLLARI İLE 1. GÜN : İstanbul - Doha -Bangkok Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş GeziMod kontuarında 11:00 de buluşuyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Qatar

Detaylı

Hindistanda Holi Festivali Turu

Hindistanda Holi Festivali Turu Hindistanda Holi Festivali Turu 11.03.2017'den itibaren kalkışlı 2.097,00 USD 7.549,20TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Delhi(Uçakta) Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde rehberiniz ile buluşma.

Detaylı

1. Gün / 19 Nisan Cuma İstanbul - Bologna - Floransa

1. Gün / 19 Nisan Cuma İstanbul - Bologna - Floransa 1. Gün / 19 Nisan 2019 - Cuma İstanbul - Bologna - Floransa 06:30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Giden Yolcu Salonu nda buluşma 08:30 Türk Hava Yolları, TK 1321 seferi ile Bologna ya hareket Uçuşumuzdan

Detaylı

Ist Miami Kalkış ve İniş Saatleri. Miami İst Kalkış ve İniş Saatleri. Gidiş Dönüş Tarihler Günler. Cumartesi Cumartesi 13.30 19.10 21.00 15.

Ist Miami Kalkış ve İniş Saatleri. Miami İst Kalkış ve İniş Saatleri. Gidiş Dönüş Tarihler Günler. Cumartesi Cumartesi 13.30 19.10 21.00 15. KURBAN BAYRAMI MIAMI - ORLANDO TURU Miami (4), Orlando (3) **** MIAMI ŞEHİR TURU DAHİL**** ODA KAHVALTI KONAKLAMA TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 7 GECE / 8 GÜN 10 17 EYLÜL 2016 Gidiş Dönüş Tarihler

Detaylı

Türk Hava Yolları ile. Japonya. Kurban Bayramı'nda Japonya. Tokyo - Kyoto - Osaka. 28 Ağustos - 04 Eylül 2017 (8 gün - 7 gece)

Türk Hava Yolları ile. Japonya. Kurban Bayramı'nda Japonya. Tokyo - Kyoto - Osaka. 28 Ağustos - 04 Eylül 2017 (8 gün - 7 gece) Türk Hava Yolları ile Japonya Kurban Bayramı'nda Japonya Tokyo - Kyoto - Osaka 28 Ağustos - 04 Eylül 2017 (8 gün - 7 gece) Tur Programı 1. gün - 28 Ağustos 2017, Pazartesi İstanbul Tokyo 27 Ağustos saat

Detaylı

Rodos Turu Sheraton Otel 3 Gece

Rodos Turu Sheraton Otel 3 Gece Rodos Turu Sheraton Otel 3 Gece 28.04.2017'den itibaren kalkışlı 367,00 EUR 1.397,87TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: Marmaris Rodos Katamaran ile Rodos'a gidiş. Otele yerleşme ve ardından serbest zaman. 2. Gün:

Detaylı

ST. PETERSBURG TURU. Türk Hava Yolları ile. 17 Mayıs 20 Mayıs *3 Gece 4 Gün

ST. PETERSBURG TURU. Türk Hava Yolları ile. 17 Mayıs 20 Mayıs *3 Gece 4 Gün ST. PETERSBURG TURU Türk Hava Yolları ile 17 Mayıs 20 Mayıs *3 Gece 4 Gün St.Petersburg Park Inn by Radisson Pulkovskaya vb. 4* Standart oda, oda kahvaltı konaklamalar 2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı Tek

Detaylı

Ortaçağ Masalı Büyük Britanya

Ortaçağ Masalı Büyük Britanya Ortaçağ Masalı Büyük Britanya 24.06.2017'den itibaren kalkışlı 1.897,00 EUR 7.225,48TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Manchester Liverpool "Liverpool Şehir Turu & Beatles Müzesi" Dış hatlar terminalinde

Detaylı

Rodos Turu Lindos Blu Otel 4 Gece

Rodos Turu Lindos Blu Otel 4 Gece Rodos Turu Lindos Blu Otel 4 Gece 30.04.2017'den itibaren kalkışlı 797,00 EUR 3.035,69TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: Marmaris Rodos Katamaran ile Rodos'a gidiş. Otele yerleşme ve ardından serbest zaman. 2.

Detaylı

Tur Programı. İlginç bir şekilde sakin ve mütevazi, fiyortlar, dağlar ve kuzey ışıkları ile masalsı bir diyar

Tur Programı. İlginç bir şekilde sakin ve mütevazi, fiyortlar, dağlar ve kuzey ışıkları ile masalsı bir diyar Norveç Fiyortları İlginç bir şekilde sakin ve mütevazi, fiyortlar, dağlar ve kuzey ışıkları ile masalsı bir diyar Tarih : 02-08-2017-06-08-2017 Şehirler : Bergen, Flam, Hardanger, Oslo Otel : 4* Ulaşım

Detaylı

Türk Hava Yolları ile. Batı Amerika. Batı Amerika. San Francisco - Las Vegas - Los Angeles. 07 Ekim - 14 Ekim 2017 (8 gün - 7 gece)

Türk Hava Yolları ile. Batı Amerika. Batı Amerika. San Francisco - Las Vegas - Los Angeles. 07 Ekim - 14 Ekim 2017 (8 gün - 7 gece) Türk Hava Yolları ile Batı Amerika Batı Amerika San Francisco - Las Vegas - Los Angeles 07 Ekim - 14 Ekim 2017 (8 gün - 7 gece) Tur Programı 1. gün - 07 Ekim 2017, Cumartesi İSTANBUL - SAN FRANCISCO Atatürk

Detaylı

Zürih Bern Cenevre Turu 23 Nisan Özel ATLAS GLOBAL HAVA YOLLARI

Zürih Bern Cenevre Turu 23 Nisan Özel ATLAS GLOBAL HAVA YOLLARI Zürih Bern Cenevre Turu 23 Nisan Özel ATLAS GLOBAL HAVA YOLLARI 1.GÜN : İstanbul - Zurih Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde 09:00'da GeziMod Kontuarında Buluşma. Check-in İşlemlerinin ardından

Detaylı

D U B A İ. Tüm Sezon. 3 Gece 4 Gün Programı:

D U B A İ. Tüm Sezon. 3 Gece 4 Gün Programı: D U B A İ Tüm Sezon 3 Gece 4 Gün Programı: 1. Gün: İSTANBUL - DUBAİ Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 19:30 da (Çarşamba akşamı) buluşma Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin

Detaylı

Bangkok Pattaya Turu Adana Çıkışlı QATAR HAVA YOLLARI

Bangkok Pattaya Turu Adana Çıkışlı QATAR HAVA YOLLARI Bangkok Pattaya Turu Adana Çıkışlı QATAR HAVA YOLLARI 1. GÜN : Adana - Doha - Bangkok Adana Havalimanı Dıs Hatlar gidis terminali GeziMod konturarında 10:00'da siz değerli misafirlerimiz ile buluşma buluşma.

Detaylı

Bask'ın İki Yakası Turu (Bilbao Biarritz Bordo)

Bask'ın İki Yakası Turu (Bilbao Biarritz Bordo) Bask'ın İki Yakası Turu (Bilbao Biarritz Bordo) 30.08.2017'den itibaren kalkışlı 1.157,00 EUR 4.406,90TL TUR ÖZELLİKLERİ 1. Gün: İstanbul Bilbao İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde bulunan

Detaylı

Türk Hava Yolları ile. Japonya. Şeker Bayramı'nda Japonya. Japonya. 24 Haziran - 30 Haziran 2017 (7 gün - 6 gece)

Türk Hava Yolları ile. Japonya. Şeker Bayramı'nda Japonya. Japonya. 24 Haziran - 30 Haziran 2017 (7 gün - 6 gece) Türk Hava Yolları ile Japonya Şeker Bayramı'nda Japonya Japonya 24 Haziran - 30 Haziran 2017 (7 gün - 6 gece) Tur Programı 1. gün - 24 Haziran 2017, Cumartesi İstanbul - Tokyo 23 Haziran saat 22.30 da

Detaylı

Tur Programı. Avrupa suyunda yıkanmış ülke Kanada...

Tur Programı. Avrupa suyunda yıkanmış ülke Kanada... Kanada Folyaj Dönemi Avrupa suyunda yıkanmış ülke Kanada... Tarih : 15-10-2017-22-10-2017 Şehirler : Montreal, Ottawa, Quebec City, Toronto Otel : 4* Ulaşım : Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Ücret

Detaylı

Sr Lanka Turu SE (Kolombo Negombo Habarana Kandy H kkaduwa) 'den itibaren kalkışlı

Sr Lanka Turu SE (Kolombo Negombo Habarana Kandy H kkaduwa) 'den itibaren kalkışlı (https://www.setur.com.tr) Sr Lanka Turu SE (Kolombo Negombo Habarana Kandy H kkaduwa) 09.12.2017'den itibaren kalkışlı 2.490,00 USD 8.830,79 TL TUR ÖZELLİKLERİ Setur Exclusive Turlar Dahil Türkçe Rehberli

Detaylı

Sicilya Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Catania "Şehir Turu" 2.Gün: Catania "Taormina&Savoca Turu" 3.Gün: Catania "Siracusa&Noto Turu"

Sicilya Turu TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün: İstanbul Catania Şehir Turu 2.Gün: Catania Taormina&Savoca Turu 3.Gün: Catania Siracusa&Noto Turu Sicilya Turu 26.06.2017'den itibaren kalkışlı 797,00 EUR 3.035,69TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Catania "Şehir Turu" Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile

Detaylı

YILBAŞI BÜKREŞ TURU PEGASUS HAVA YOLLARI İLE

YILBAŞI BÜKREŞ TURU PEGASUS HAVA YOLLARI İLE YILBAŞI BÜKREŞ TURU PEGASUS HAVA YOLLARI İLE 1.Gün: İstanbul - Bükreş Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali GeziMod kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve

Detaylı

Dünya'nın En Yoksul Ama Kültürel Olarak Dünya'nın En Zengin Ülkelerinden Bir Ay ve Güneş Simgeli Nepal...

Dünya'nın En Yoksul Ama Kültürel Olarak Dünya'nın En Zengin Ülkelerinden Bir Ay ve Güneş Simgeli Nepal... Nepal - Hızlı Ve Kolay Keşifler Turu Dünya'nın En Yoksul Ama Kültürel Olarak Dünya'nın En Zengin Ülkelerinden Bir Ay ve Güneş Simgeli Nepal... Tarih : 14-04-2017-20-04-2017 Şehirler : Çitvan, Katmandu

Detaylı

Barcelona Gaudi nin Katalunyası

Barcelona Gaudi nin Katalunyası Barcelona Gaudi nin Katalunyası (4) 16-20 Ekim 2013 sofistike ve kendine özgü tarzı olan uçuk bir kent. Norman Foster ın plaj kenarındaki parlayan balık heykeli, Gaudi nin renkli parkı Güel ve yemek sihirbazı

Detaylı

PHUKET 29 OCAK 05 ŞUBAT

PHUKET 29 OCAK 05 ŞUBAT PHUKET 29 OCAK 05 ŞUBAT 2018 PHUKET 29 OCAK 05 ŞUBAT 2018 29 Ocak 2018 Pazartesi 13:25 Gidiş - 05 Şubat 2018 Pazartesi 17:50 İstanbul Varış QATAR HAVAYOLLARI BOEING 787 DREAMLINER ile uçuş PHUKET PATONG

Detaylı

SÖMESTRE MYANMAR Bagan(2), Inle Gölü (1), Mandalay(2), Yangon(2)

SÖMESTRE MYANMAR Bagan(2), Inle Gölü (1), Mandalay(2), Yangon(2) SÖMESTRE MYANMAR Bagan(2), Inle Gölü (1), Mandalay(2), Yangon(2) ***** TÜM TURLAR ve YEMEKLER DAHİL ***** Qatar Hava Yolları Tarifeli Seferi İle 20 29 OCAK 2017 7 GECE / 09GÜN Gidiş Dönüş Tarihler Günler

Detaylı

Fas Turu (Marakeş) TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün : İstanbul Kazablanka Marakeş. 2.Gün: Marakeş. 3.Gün: Marakeş. 4.Gün : Marakeş Kazablanka İstanbul

Fas Turu (Marakeş) TUR ÖZELLİKLERİ. 1.Gün : İstanbul Kazablanka Marakeş. 2.Gün: Marakeş. 3.Gün: Marakeş. 4.Gün : Marakeş Kazablanka İstanbul Fas Turu (Marakeş) 29.12.2017'den itibaren kalkışlı 749,00 EUR 2.934,13TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün : İstanbul Kazablanka Marakeş İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla

Detaylı

**** Tüm Öğle ve Akşam yemeği dahil*** 09 17 EYLÜL 2016 7 GECE / 10 GÜN

**** Tüm Öğle ve Akşam yemeği dahil*** 09 17 EYLÜL 2016 7 GECE / 10 GÜN KURBAN BAYRAMI ÇİN TURU Pekin(3), Xian (2), Shangai(2), Zhujiajiao Türk Hava Yolları ile 5* Otellerde Konaklama **** Tüm Öğle ve Akşam yemeği dahil*** 09 17 EYLÜL 2016 7 GECE / 10 GÜN Gidiş Dönüş Tarihler

Detaylı

Malta ve Sicilya Turu

Malta ve Sicilya Turu Malta ve Sicilya Turu 17.05.2017'den itibaren kalkışlı 549,00 EUR 2.148,29TL TUR ÖZELLİKLERİ 1.Gün: İstanbul Malta Atatürk havalimanı Dış Hatlar terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşma. Check

Detaylı

20 Mayıs - 26 Mayıs 2017 (7 gün - 6 gece)

20 Mayıs - 26 Mayıs 2017 (7 gün - 6 gece) Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile Baharda Japonya Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile Baharda Japonya Tokyo-Kyoto-Osaka 20 Mayıs - 26 Mayıs 2017 (7 gün - 6 gece) Tur Programı 1. gün - 20 Mayıs 2017,

Detaylı

ORTA AVRUPA TURU VİYANA - PRAG - BUDAPEŞTE 8 GÜN 7 GECE

ORTA AVRUPA TURU VİYANA - PRAG - BUDAPEŞTE 8 GÜN 7 GECE 1.Gün ISTANBUL (SAW) VİYANA ORTA AVRUPA TURU VİYANA - PRAG - BUDAPEŞTE 8 GÜN 7 GECE Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali HFD Turizm kontuarı önünde siz değerli misafirlerimizle saat 08:30

Detaylı

Büyük Göçler Kenya Turu SE(Na rob - Masa Mara-Nakuru Gölü) 'den itibaren kalkışlı

Büyük Göçler Kenya Turu SE(Na rob - Masa Mara-Nakuru Gölü) 'den itibaren kalkışlı (https://www.setur.com.tr) Büyük Göçler Kenya Turu SE(Na rob - Masa Mara-Nakuru Gölü) 24.06.2017'den itibaren kalkışlı 3.140,00 USD 11.125,96 TL TUR ÖZELLİKLERİ Setur Exclusive Türkçe Rehberli 1.Gün: İstanbul

Detaylı

KİEV TURU UKRAYNA HAVA YOLLARI İLE

KİEV TURU UKRAYNA HAVA YOLLARI İLE KİEV TURU UKRAYNA HAVA YOLLARI İLE 1. GÜN ISTANBUL-KIEV Kiev turumuz için siz değerli misafirlerimizle İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde buluşuyoruz. Ukrayna Havayolları PS716 sefer sayılı

Detaylı

PROMOSYON BANGKOK PATTAYA TURU ROYAL JORDANİAN YOLLARI İLE

PROMOSYON BANGKOK PATTAYA TURU ROYAL JORDANİAN YOLLARI İLE PROMOSYON BANGKOK PATTAYA TURU ROYAL JORDANİAN YOLLARI İLE 1. Gün: ISTANBUL BANGKOK Bangkok ile başlayacak olan turumuz için Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar gidiş Terminali'nde Gezimod yetkilisiyle saat

Detaylı

UÇAKLI SELANİK & ATİNA TURU Selanik (2), Atina (2) Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 14 18 Haziran 2016 4 GECE / 5 GÜN

UÇAKLI SELANİK & ATİNA TURU Selanik (2), Atina (2) Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 14 18 Haziran 2016 4 GECE / 5 GÜN UÇAKLI SELANİK & ATİNA TURU Selanik (2), Atina (2) Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 14 18 Haziran 2016 4 GECE / 5 GÜN Gidiş Dönüş Tarihler Günler Istanbul Selanik Kalkış ve İniş Saatleri Atina Ist

Detaylı

LAPLAND KUZEY IŞIKLARI TÜRKİYE DE İLK DEFA DİREKT UÇUŞ İLE! ROVANİEMİ (3) FREEBİRD HAVA YOLLARI ÖZEL SEFERİ İLE 3 6 Şubat 2016 3 GECE / 4 GÜN

LAPLAND KUZEY IŞIKLARI TÜRKİYE DE İLK DEFA DİREKT UÇUŞ İLE! ROVANİEMİ (3) FREEBİRD HAVA YOLLARI ÖZEL SEFERİ İLE 3 6 Şubat 2016 3 GECE / 4 GÜN LAPLAND KUZEY IŞIKLARI TÜRKİYE DE İLK DEFA DİREKT UÇUŞ İLE! ROVANİEMİ (3) FREEBİRD HAVA YOLLARI ÖZEL SEFERİ İLE 3 6 Şubat 2016 3 GECE / 4 GÜN Gidiş Dönüş Tarihler Günler Istanbul- Rovaniemi - İstanbul

Detaylı

KUZEY IŞIKLARI / FİNLANDİYA TURU

KUZEY IŞIKLARI / FİNLANDİYA TURU KUZEY IŞIKLARI / FİNLANDİYA TURU 1. Gün İSTANBUL HELSINKI ROVANIEMI Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, kontuarı önünde, saat 11:30 da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından, saat 13:55

Detaylı

PATTAYA TURU ŞOK PROMOSYON TÜRK HAVAYOLLARI İLE

PATTAYA TURU ŞOK PROMOSYON TÜRK HAVAYOLLARI İLE PATTAYA TURU ŞOK PROMOSYON TÜRK HAVAYOLLARI İLE 1. GÜN : İstanbul - Bangkok Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Gezimod kontuarı önünde 17:30`da buluşuyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben

Detaylı

Venedik Karnaval Turu TÜRK HAVA YOLLARI İLE

Venedik Karnaval Turu TÜRK HAVA YOLLARI İLE Venedik Karnaval Turu TÜRK HAVA YOLLARI İLE 1. Gün İstanbul - Venedik Atatürk Havalimanı nda saat 14:25 de buluşuyoruz. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile

Detaylı

VİYANA TURU PEGASUS HAVA YOLLARI İLE

VİYANA TURU PEGASUS HAVA YOLLARI İLE VİYANA TURU PEGASUS HAVA YOLLARI İLE 1.GÜN İstanbul-Viyana Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminali GeziMod kontuarı önünde 10.00 da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Pegasus

Detaylı

Vietnam - Hızlı Ve Kolay Keşifler Turu

Vietnam - Hızlı Ve Kolay Keşifler Turu Vietnam - Hızlı Ve Kolay Keşifler Turu Kanallardan Denizine, Yeraltından Gökyüzüne İsyan Bayrağı Yükselten; Buda'ya saygıda Kusur Etmeyen Sisler İçinde Kanallarda Yolculuk Eden Bir Geni Vietnam.. Tarih

Detaylı

SAFFET EMRE TONGUÇ İLE KUZEY MACERASI - LAPONYA

SAFFET EMRE TONGUÇ İLE KUZEY MACERASI - LAPONYA SAFFET EMRE TONGUÇ İLE KUZEY MACERASI - LAPONYA A15-19 Ocak 2018 Kuzey in büyülü dünyasını Saffet Emre Tonguç danışmanlığında gezmek, dünyanın en etkileyici görsel şovu olan Aurora Borealis- Kuzey Işıkları

Detaylı

SÖMESTRE DE AMERİKA - MEKSİKA MIAMI (3) CANCUN (4) TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 28 Ocak 05 Şubat 2017

SÖMESTRE DE AMERİKA - MEKSİKA MIAMI (3) CANCUN (4) TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 28 Ocak 05 Şubat 2017 SÖMESTRE DE AMERİKA - MEKSİKA MIAMI (3) CANCUN (4) TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 28 Ocak 05 Şubat 2017 Gidiş Dönüş Tarihler Günler Istanbul - Miami Kalkış ve İniş Saatleri Miami - Istanbul Kalkış

Detaylı

PATTAYA TURU ANKARA ÇIKIŞLI MAHAN HAVAYOLLARI İLE

PATTAYA TURU ANKARA ÇIKIŞLI MAHAN HAVAYOLLARI İLE PATTAYA TURU ANKARA ÇIKIŞLI MAHAN HAVAYOLLARI İLE 1. Gün: Ankara - Tahran- Bangkok Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının

Detaylı