TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014"

Transkript

1 TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014

2 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar ĐFO tarafından tedarik edilir. Lütfen FORM B yi doldurunuz.) Özel Dekorasyon Firması Đletişim Bilgileri: Firma: Yetkili : Telefon/Faks: / Cep.Tel.: Lütfen Proje çizimlerini FORM A ya ekleyerek 12 MAYIS 2014 tarihine kadar ĐFO ya ulaştırınız. Proje çizimleri standınızın yan kesit ve üstten görünümünü net bir şekilde gösterir ve ölçüleri üzerinde belirtilmiş şekilde olmalıdır. Proje çizimlerinde talep edilen elektrik, su gideri, hava tesisatı gibi hizmetlerin yerleri belirtilmelidir. Fuar Kılavuzundaki; 2. Kurallar ve Düzenlemeler, 3. Stand Kurulum Teknik Şart ve Düzenlemeleri bu formda yazan özel dekorasyon firmasına katılımcı tarafından iletilecektir. Katılımcı ve özel dekorasyon firması kurallara uymak durumundadır. TARĐH : ĐSĐM : KAŞE : ĐMZA : Faks No:

3 Alınlık Yazısı ve Stand Đçi Yerleşim Formu (Standart Modüler Stand tercih eden katılımcıların doldurması gerekmektedir) FORM B Firma Adı : Yetkili Kişi : Salon No: Stand No: Standart Modüler Stand kurdurmak istiyoruz. (Lütfen seçmek istediğiniz tipi belirtiniz.) (Tüm standart modüler standlar; yan ve arka panelleri, üst kostrüksiyonu yapılmış, her 3m² için bir adet olmak üzere spotları takılı, monofaze elektrik çıkışı üçlü grup prizle sağlanmış, zemini halı kaplı, alınyazısı yazılmış olarak teslim edilir. Tip 1 standın iç dekorasyonu katılımcı tarafından düzenlenecektir.) Tip 1 Tip 2 (1 adet masa, 4 adet sandalye ve 1 adet banko dahildir.) Tip 3 (1 adet masa, 4 adet sandalye, 1 adet banko, 1m*1m depo alanı dahildir.) Stand kurulum bedeli sözleşme ile ödenmiştir. Stand kurulum bedeli tarafımıza bildirilsin. 1-Firma Alın Yazısı (Sadece Standart Modüler Stand) Lütfen stand alınlıklarında yazılmasını istediğiniz katılımcı firma ismini her kelime arasına bir boşluk bırakarak belirtiniz. Firma isimleri 20 karakterlik alanı geçemez. Son gönderme tarihine kadar bu formu ulaştırmamanız durumunda firma adıyla ilgili kodlama tarafımızca yapılacaktır. 2-Yerleşim ve Kabin Planları Lütfen öncelikle kiralamış olduğunuz standın şeklini aşağıdaki planda koyu bir biçimde çiziniz ve karelerin içine bölme, kapalı alan ve kapı taleplerinizin yerlerini işaretleyiniz. Gerekli sayıda pano ve kapı siparişini FORM C yi doldurarak bildiriniz. (Her kare 1mx1m = 1 m² ) TARĐH : ĐSĐM : KAŞE : ĐMZA : Faks No:

4 Stand Mobilyaları ve Đlave Malzeme Listesi FORM C Faks No:

5 Stand Mobilyaları ve Đlave Malzeme Listesi FORM C Faks No:

6 Stand Mobilyaları ve Đlave Malzeme Listesi FORM C Kod Açıklama Miktar Birim Fiyat TL Ekstra Stand Malzeme Fiyat Listesi FĐYATLAR TL'DĐR Toplam Kod Açıklama Miktar Birim Fiyat TL 103 Ahşap Masa Z Bar Sandalyesi 90 Toplam 105 Ahşap Masa Deri Sandalye Ahşap Bar Masası Ahşap Sandalye Cam Sehpa Ahşap Bar Sandalyesi Cam Masa Vestiyer Vitrin Çöp Kovası Vitrin Bitki Vitrin Plazma TV 380/gün 205 Işıklı Vitrin DVD Oynatıcı Işıklı Vitrin Plazma Demiri Banko Su Isıtıcı Banko Kahve Makinası Raflı Dolap Buzdolabı Dolap Su Makinası Sergi Küpü Broşürlük Sergi Küpü Sistem Askılık Panel Halojen Spot 150 W Raf Halojen Spot W 231 Ahşap Kapı Spot Metal Bar Sandalyesi Uzatma kablosu 30 Ara Toplam %18 KDV Toplam Tarih 50 Kaşe/Đmza

7 Stand Elektrik, Su, Basınçlı Hava Talep Formu FORM D Stand Elektrik, Su, Basınçlı Hava Fiyat Listesi Fiyatlar dur. Kodu Açıklama Miktar E1 C1 C2 C3 Elektrik Tesis Ücreti Su Hattı Tesisi, Su Temini Ve Pis Su Gideri EVYE DOLABI (Su Hattı Hariç) A: 85cm B: 53cm C:90 Basınçlı Hava Hattı Tesisi ve Hava Temini (7 Bar) Birim Fiyatı 10 KW BAŞI Toplam Kodu Açıklama Miktar T3 Direk Telefon Hat Bağlama Ücreti (Görüşmeler ayrıca ücretlendirilir.) Birim Fiyatı T4 Telefon Aparatı T5 60 T6 Đnternet Bağlantısı Modemsiz Đnternet Bağlantısı Modemli Ara Toplam Toplam T2 Telefon Hattı Bağlama Ücreti (Dahili hatlıdır. Başvuru doğrudan Türk Telekoma yapılmış dahi olsa fuar alanında hat bağlama ücreti alınmaktadır. Görüşmeler ayrıca ücretlendirilir.) 70 %18 KDV Genel Toplam Tarih Kaşe/Đmza *MĐNĐMUM 3 KW TALEP YAPMANIZ GERELMEKTEDĐR. Teknik Altyapı Projesi (Su / Elektrik / Basınçlı Hava) 1 Elektrik 2 Su 3 Basınçlı Hava

8 Katalog Reklam Talep Formu FORM E Lütfen bu formu doldurarak 12 MAYIS 2014 tarihine kadar tarafımıza ulaştırınız. REW Đstanbul 2014 ün resmi kataloğu bir müşteri el kitabı şeklinde fuar katılımcısı ile ziyaretçiye fuar boyunca yardımcı olacak bir rehber olarak hazırlanmaktadır. Firmanızın tanıtımı için değerli bir fırsat olan bu katalog aşağıdaki kesimlere dağıtılmaktadır. Katılımcılar Alıcılar ve Distribütörler Konsolosluk ve Ticari Ateşelikler VIP ler Basın Kuruluşları Bakanlıklar & Hükümet Katalog Đlan Bilgisi Teknik Bilgi: Ebat : 12cm x 21cm Cilt : Amerikan Đç Sayfalar : 110 gr kuşe Kapak : 300 gr Amerikan Bristol Baskı Adedi : adet 12 cm 21 cm. Katalog Đlan Ücretleri (Lütfen tercihinizi işaretleyin): ARKA KAPAK ÖN KAPAK ĐÇĐ ARKA KAPAK ĐÇĐ DĐĞER SAYFALAR AYIRGAÇ (Max. 2 Adet) KATALOG ĐÇĐ PLAN-LOGO UYGULAMASI* 4Renk TL / ilan 4Renk TL / ilan 4Renk TL / ilan 4Renk TL / ilan 4Renk TL / adet 4Renk TL / adet *Katalog içi planda, logo baskısı standart bir ölçüde olacak ve sadece stand alanınızın içine uygulanacaktır. Bu sebeple, logonuzun plan üzerinde uygulanabilir olup olamayacağına ilişkin lütfen danışınız. *Fiyatlara K.D.V. ilave edilecektir. **Sınırlı alanlarda gelen taleplere öncelik sırasına göre cevap verilecektir. 12 cm x 21 cm ebatlarındaki reklamlar yüksek çözünürlüklü TIF veya JPEG formatında hazırlanmalı ve en geç 12 MAYIS 2014 tarihine kadar ĐFO ya teslim edilmelidir.

9 Fuar Alanı Reklam Talep Formu FORM F Lütfen doldurarak 12 MAYIS 2014 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Uygulama Çeşitleri ve Fiyatları Siparişimiz aşağıdaki gibidir (Lütfen tercihinizi işaretleyin) : FUAR ALANI KIRLANGIÇ BAYRAK TL / adet 1m x 4m ölçülerinde kırlangıç bayraklar, katılımcı stand alanının üzerine gelecek şekilde asılır. Kırlangıç bayraklar minimum 50 m² stand alanı üzerine, stand sınırlarının 2 metre içinden başlamak üzere asılabilir. Bu uygulama toplam 20 kırlangıç bayrak ve fuar alanının teknik özellikleriyle sınırlıdır. Bayrağın tasarımının gerekli teknik özelliklerle hazırlanması katılımcıya, baskısı ve asılması ĐFO ya aittir. ZĐYARETÇĐ YAKA KARTI BOYUN ĐPĐ TL * Ziyaretçilere Fuar girişinde verilecek yaka kartları boyun ipine firma ismi veya logo uygulamasıdır. Tasarım katılımcıya, boyun ipi üretimi ve dağıtımı ĐFO ya aittir. Standart dışı boyun ipi uygulaması istendiğinde ortaya çıkacak ek maliyetler toplam tutara yansıtılacaktır. *Sadece 1 firmaya verilecektir. GĐRĐŞ KAPILARI BĐLGĐ PANOLARI REKLAM TL * Fuar girişlerinde yer alan bilgi panolarında (salon planı ve katılımcı liste panosu, etkinlikler panosu) firma logo ve isminin uygulanmasıdır ** Fiyatlara K.D.V. ilave edilecektir. Sınırlı alanlarda gelen taleplere öncelik sırasına göre cevap verilecektir. Tasarımlar en geç 12 MAYIS 2014 tarihine kadar ĐFO ya teslim edilmelidir.

10 Fuar Alanı Reklam Talep Formu FORM F Lütfen doldurarak 12 MAYIS 2014 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Uygulama Çeşitleri ve Fiyatları Siparişimiz aşağıdaki gibidir (Lütfen tercihinizi işaretleyin) : ZĐYARETÇĐ REHBERĐ ĐLAN OLANAKLARI Fuar süresince tüm giriş kapıları ve salon içerisindeki CIP alanı, ĐFO standı ve tüm Danışma noktalarında ücretsiz olarak dağıtılacak, katlamalı Ziyaretçi Rehberi broşüründe yer alacak ilanlar uygulamasıdır. Katlamalı broşürde yer alacak ilanın tasarımının gerekli teknik özelliklerle hazırlanması katılımcıya, basım ve dağıtımı ise ĐFO ya ait olacaktır. Tüm ziyaretçilere dağıtılacaktır. Ziyaretçi Rehberi Đlan Ücreti ARKA KAPAK (12cm x 21cm) 4Renk TL FUAR ALANI GEZĐCĐ MASKOT TL/adet 4 gün süreyle fuar alanında gezici maskot uygulamasıdır. Firmalar kendi maskotlarını kendileri belirleyip, fuar alanına gelmelerini sağlayacaklardır. * Fiyatlara K.D.V. ilave edilecektir. Sınırlı alanlarda gelen taleplere öncelik sırasına göre cevap verilecektir. Tasarımlar en geç 12 MAYIS 2014 tarihine kadar ĐFO ya teslim edilmelidir.

11 Davetiye ve Afiş Talep Formu FORM G Lütfen doldurarak 18 NĐSAN 2014 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Belli başlı yayın organlarında çıkan ilanlarla yapılan ziyaretçi tanıtımının yanı sıra, fuara sektörün önde gelen isimleri de davet edilecektir. Bunun yanı sıra kendi müşterilerinizi fuara davet etmek amacıyla; ücretsiz fuar davetiye ve poster talebiniz için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz. Ücretsiz davetiyeler direkt olarak size gönderilecektir. Đleti Adresi: Aşağıdaki doldurulmamışsa, davetiyeler sözleşmede yer alan adrese gönderilecektir. Katılımcı : Adres : _ Telefon : _ Fax: _ Fuar Sorumlusu : _ Talep Edilen Davetiye Adedi Talep Edilen Poster Adedi : _ : _ Lütfen bu formu en geç 18 NĐSAN 2014 tarihine kadar faks veya ile ulaştırınız.

12 Katılımcı Yaka Kartları Bildirim Formu FORM H Lütfen doldurarak 12 MAYIS 2014 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Önceden kaydedilmiş tüm katılımcılar yaka kartlarını fuar girişinden temin edebilirler. Bunun yanı sıra önceden kaydı yapılmamış katılımcılar da ĐFO standından kendilerine yaka kartı alabilirler. Lütfen önceden kaydedilmiş kişilerin yaka kartı alım sırasında öncelikli olduklarını unutmayın. Lütfen fuar sırasında çalışacak olan tüm personelin (yardımcı ve tercümanlar dahil) isimlerini belirtiniz. LÜTFEN BÜYÜK HARFLERLE YAZINIZ. Firma Adı Adı Soyadı Görevi ** Gerekli olduğu takdirde formu çoğaltarak doldurabilirsiniz. Ekstra personel listesi ektedir. (Lütfen kutucuğu işaretleyiniz.)

13 CIP Yaka Kartı Bildirim Formu FORM I Lütfen doldurarak 18 NĐSAN 2014 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Fuarımıza davet edeceğiniz misafirleriniz içerisinde sizin için Ticari Açıdan Önemli (CIP) olan firmaların yöneticilerine CIP Yaka Kartı hazırlıyoruz. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurup 18 NĐSAN 2014 tarihine kadar ĐFO'ya iletmeniz halinde, CIP kartları basılarak tarafınıza iletilecektir. Göndermiş olduğumuz CIP yaka kartı ile misafiriniz fuar süresince beklemeden istediği sıklıkta fuarı ziyaret edip, özel olarak hazırlanmış olan CIP Salonu'nda dinlenebilecek ya da kendileri ile yapacağınız iş görüşmelerinizi ikram olanaklarımızdan yararlanarak sürdürebileceksiniz. LÜTFEN BÜYÜK HARF ĐLE YAZINIZ Firma Ad/Soyad Görev Telefon *CIP Yaka Kartı hazırlanabilmesi için yukarıdaki tüm bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Lütfen bu formu en geç 18 Nisan 2014 tarihine kadar faks veya ile ulaştırınız.

14 Yardımcı Personel Talep Formu FORM J Lütfen doldurarak 12 MAYIS 2013 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Stand Hostesi Talep Formu Fuar süresince stand hostesi talep ediyorsanız, aşağıdaki seçeneklerden kendinize en uygun olanı işaretleyip, lütfen bize gönderin. Grup Açıklama Dil Ücret/Günlük Adet Gün 1.Grup Hostes Üniversite öğrencisi Türkçe 160 TL / Gün 2.Grup Hostes Yabancı Dil Bilen * (Đngilizce veya Almanca veya Fransızca) 200 TL / Gün 3.Grup Hostes Manken-Fotomodel 300 TL / Gün 4.Grup Hostes Yabancı Dil Bilen (2.Grup dışındaki diğer diller) 240 TL / Gün *Yabancı dil bilen hostes talebinizde, lütfen dil seçeneğini belirtiniz. Tercüman Talep Formu ĐFO dan ücret karşılığında standınızda görev alacak tercüman sağlanabilir. Tercüman ücretleri istenecek yabancı dile göre değişmektedir. Lütfen tercüman ücretleri konusunda bilgi isteyiniz. Tercüman - Dil Kaç Kişi Talep Ediliyor Çalışacağı Günler

15 Temizlik ve Güvenlik Talep Formu FORM K Lütfen doldurarak 12 MAYIS 2013 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Fuar genel kullanım alanları ve koridorlar kurulum öncesi ve fuar esnasında organizatör tarafından temizlenecektir. Fuar kurulumunda ve/veya fuar süresince stand içi temizliği yapılmayacaktır. Stand içi temizlik hizmeti isteniyorsa, aşağıdaki talep formunu doldurarak, en geç 11 MAYIS 2014 tarihine kadar ĐFO ya bildirilmesi gerekmektedir. Fuar kapanış saatinden sonra tüm ziyaretçiler ve katılımcılar standları terk etmek zorundadırlar. Fuar ziyaret saatleri sonrasında standında çalışma yapmak isteyen firmalar, çalışmayı gerçekleştirecek personelin isimlerini ĐFO ya bildirip, onaylatmalıdırlar. TEMĐZLĐK VE GÜVENLĐK STAND ZEMĐN TEMĐZLĐĞĐ GÜVENLĐK ELEMANI GECE GÜVENLĐK ELEMANI GÜNDÜZ FĐYAT 4 TL / m 2 Günlük 180 TL 120 TL Stand Zemin Temizlik Hizmeti almak istiyorum. Lütfen tarih/tarihleri belirtiniz _ Özel Güvenlik Hizmeti almak istiyorum. Lütfen tarih/tarihleri belirtiniz Lütfen Gece/Gündüz belirtiniz

38. Katılımcı El Kitabı

38. Katılımcı El Kitabı 38. 2015 Katılımı El Kitabı YAPI FUARLARI - TURKEYBUILD EXHIBITIONS YAPI FUARI - TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabanı

Detaylı

BAŞVURU FORMU. İnternet Servis Sağlayıcıları E-imza sunucuları, Şirketleri Lisans Servis Sağlayıcıları

BAŞVURU FORMU. İnternet Servis Sağlayıcıları E-imza sunucuları, Şirketleri Lisans Servis Sağlayıcıları BAŞVURU FORMU Firma Adı : Stant Alınlık Yazısı: Yetkili / Yetkili Ünvanı: Adres: Vergi Dairesi: Vergi No: T.C. Kimlik No: Telefon : +90( ) Telefon 2: +90( ) Faks: +90( ) Cep Tel: +90( ) E-mail: KATILIM

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

Yap, nşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar. 6-10 Mayıs. (Salı - Cumartesi) Kira Sözleşmesi

Yap, nşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar. 6-10 Mayıs. (Salı - Cumartesi) Kira Sözleşmesi Yap, nşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar 6-10 Mayıs (Salı - Cumartesi) Kira Sözleşmesi Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No:12/430 Fulya 34394 stanbul Tel: +90 212 266 70 70 Faks: +90 212 266 70 10 info@yapifuari.com.tr

Detaylı

Teknik Hizmetler ve Kurallar Bilgilendirme Kitapçığımızda fuarımız ile ilgili bilgileri bulacaksınız.

Teknik Hizmetler ve Kurallar Bilgilendirme Kitapçığımızda fuarımız ile ilgili bilgileri bulacaksınız. - 1 - Değerli Katılımcımız, Teknik Hizmetler ve Kurallar Bilgilendirme Kitapçığımızda fuarımız ile ilgili bilgileri bulacaksınız. Kitapçığımızda fuar kurulum, fuar esnası ve fuar sökümündeki çalışmalar,

Detaylı

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla,

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla, Sayın Yetkili, Sağlık, Sosyal Güvenlik ve Sigortacılık alanlarında son yıllarda hızlı bir dönüşüm yaşıyoruz. Sektörde yöneticilik yapan bizlerin kurumlarını bu süreçten güçlenerek çıkartabilmesi için sadece

Detaylı

Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı. 14-17 Mayıs 2015. Çanakkale, Türkiye. Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi

Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı. 14-17 Mayıs 2015. Çanakkale, Türkiye. Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı 14-17 Mayıs 2015 Çanakkale, Türkiye Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi 1 Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı Katılım Kuralları İçindekiler: 1. Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı

Detaylı

33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi

33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi 33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Ekim-Kasım 2011 TEKNİK ŞARTNAMESİ A- GENEL MADDELER 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi 1) Bu şartname, 33. Türk Ulusal Kulak

Detaylı

Lütfen bu formu 0312 440 41 54 No lu faks a veya registration@nuclearpowerplantssummit.com adresine e-posta ile ulaştırınız.

Lütfen bu formu 0312 440 41 54 No lu faks a veya registration@nuclearpowerplantssummit.com adresine e-posta ile ulaştırınız. Lütfen bu formu 0312 440 41 54 No lu faks a veya registration@nuclearpowerplantssummit.com adresine e-posta ile ulaştırınız. SERGİ ÖDEME FORMU Kredi Kartı Sadece Mastercard ve Visa geçerlidir. Master Card

Detaylı

BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ?

BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ YEM Yayın - 20 B R HT SAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? Yap -Endüstri Merkezi Renk Ayr m ve Bask : Doruk Grafik San. Tic. Ltd. fiti. Adres: Yüzy

Detaylı

TEKNIK YÖNETMELIKLER 12 19 KASIM FIERA MILANO RHO MILANO, ITALYA

TEKNIK YÖNETMELIKLER 12 19 KASIM FIERA MILANO RHO MILANO, ITALYA TEKNIK YÖNETMELIKLER 12 19 KASIM FIERA MILANO RHO MILANO, ITALYA TEKNİK İÇİNDEKİLER YÖNETMELİKLER B1 Genel 04 B2 Adresler ve İletişim 04 B3 Servis Formları 04 B4 Fuar Alanında Yönetim 05 B5 Fuar Standı

Detaylı

ULUSLARARASI FUARLARA KATILIM REHBERİ

ULUSLARARASI FUARLARA KATILIM REHBERİ İSTANBUL TİCARET ODASI YAYIN NO: 2002-38 ULUSLARARASI FUARLARA KATILIM REHBERİ MÜŞTAK ÇAĞLAR MERT ÖZCÖMERT İSTANBUL- 2002 Bu eserin tüm haklan İstanbul Ticaret Odası'na (İTO) aittir. İTO'nm ve yazarının

Detaylı

OTOMOBİL SPORLARI ORGANİZATÖR EL KİTABI

OTOMOBİL SPORLARI ORGANİZATÖR EL KİTABI TÜRKİYE OTOMOBİL SPORLARI FEDERASYONU [Tarih] OTOMOBİL SPORLARI ORGANİZATÖR EL KİTABI OTOMOBİL SPORLARI FAALİYETLERİNİN DÜZENLENMESİNE DAİR EK DÜZENLEMELER İÇERİK BİRİNCİ BÖLÜM TOSFED Organizasyon Şeması

Detaylı

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği TAOMS 15 Bodrum - Rixos Premium Hotel Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 19-23 Mayıs, Rixos Premium Bodrum www.taoms2015.org KONGRE DÜZENLEME KURULU Dernek Başkanı Prof. Dr. Cengizhan Keskin

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ SOYGUN ALARM SİSTEMLERİ KEŞFİ ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından

Detaylı

Ankara Üniversitesi Teknoloji GeliĢtirme Bölgesi ĠĢletme Yönergesi. ANKARA ÜNĠVERSĠTESĠ TEKNOLOJĠ GELĠġTĠRME BÖLGESĠ ĠġLETME YÖNERGESĠ

Ankara Üniversitesi Teknoloji GeliĢtirme Bölgesi ĠĢletme Yönergesi. ANKARA ÜNĠVERSĠTESĠ TEKNOLOJĠ GELĠġTĠRME BÖLGESĠ ĠġLETME YÖNERGESĠ ANKARA ÜNĠVERSĠTESĠ TEKNOLOJĠ GELĠġTĠRME BÖLGESĠ ĠġLETME YÖNERGESĠ MADDE 1 - YÖNERGENĠN AMACI Yönerge'nin amacı, Kiracıların ve Yönetici Şirketin birbirlerine ve ilgili yasal mercilere karşı olan yükümlülüklerini

Detaylı

İSTANBUL UN ORTASINDA KEYİFLİ BİR YAŞAM MERKEZİ,

İSTANBUL UN ORTASINDA KEYİFLİ BİR YAŞAM MERKEZİ, SAYFA : 1/18 İSTANBUL UN ORTASINDA KEYİFLİ BİR YAŞAM MERKEZİ, TERRACE FULYA ya hoşgeldiniz. Terrace Fulya İstanbul un merkezi Nişantaşı nda Modern İstanbul un yükselen değerlerinden biri, Hayatın yoğun

Detaylı

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖZAY ORAL KÜTÜPHANESİ

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖZAY ORAL KÜTÜPHANESİ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖZAY ORAL KÜTÜPHANESİ EL KİTABI KÜTÜPHANE KULLANICILARI İÇİN 2015-2016 Akademik Yılı Doğu Akdeniz Üniversitesi Kütüphane Müdürlüğü, Gazimağusa, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tel.:

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir;

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; GENEL BİLGİLER Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; Konaklama: Konaklama Merkez Oteli Crown Plaza Oteli dir. Düzenleyen: Uludağ Üniversitesi

Detaylı

2013-2014 AKADEMİK YILI LİSANSÜSTÜ ÖĞRENCİLERİ İÇİN KAYIT KİTAPÇIĞI

2013-2014 AKADEMİK YILI LİSANSÜSTÜ ÖĞRENCİLERİ İÇİN KAYIT KİTAPÇIĞI 2013-2014 AKADEMİK YILI LİSANSÜSTÜ ÖĞRENCİLERİ İÇİN KAYIT KİTAPÇIĞI Bu kitapçıktaki bilgiler Sabancı Üniversitesi Mütevvelli Heyeti kararları ile yönetmelik ve yönergelere bağlı kalınarak hazırlanmıştır.

Detaylı

İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım

İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım kartı (041110)... 3 1.1.3 Cari hesap adresleri (41210)...

Detaylı

112 Soruda EKONOMİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ

112 Soruda EKONOMİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ 112 Soruda EKONOMİ BAKANLIĞI LERİ (İhracat Destekleri) Nisan 2013 Kars YDO SUNUŞ Türkiye ekonomisinin temelini oluşturan KOBİ ler yaratmış oldukları istihdam ve katma değer ile Serhat Bölgesi nin ekonomik

Detaylı

AB Projelerinde Hibe Uygulama Süreçleri

AB Projelerinde Hibe Uygulama Süreçleri AB Projelerinde Hibe Uygulama Süreçleri Eğitim Gündemi Hibe Programları Uygulamadaki Kilit Aktörler Hibe Sözleşmelerinin Yönetimi o Hibe Süreci,Başvuru Süreci, Değerlendirme Süreci, Hibe Sözleşmesi, Uygulama,

Detaylı

KÜTÜPHANE HİZMET ESASLARI

KÜTÜPHANE HİZMET ESASLARI KÜTÜPHANE HİZMET ESASLARI 1. KÜTÜPHANE YEREL HİZMET STRATEJİSİ... 2 2. KÜTÜPHANELER EŞGÜDÜM TOPLANTISI... 2 3. PERFORMANS ÖLÇÜMÜ VE İSTATİSTİKLER... 3 4. ANKETLER... 3 5. DİĞER KURUMLAR İLE İŞBİRLİĞİ VE

Detaylı

T.C. İSTANBUL KALKINMA AJANSI GÖRÜNÜRLÜK USUL VE ESASLARI REHBERİ

T.C. İSTANBUL KALKINMA AJANSI GÖRÜNÜRLÜK USUL VE ESASLARI REHBERİ T.C. İSTANBUL KALKINMA AJANSI GÖRÜNÜRLÜK USUL VE ESASLARI REHBERİ İÇİNDEKİLER I II III A A1 A2 A3 A4a A4b A5 A6 A7 A8 A9 A10 A11 A12 IV V V1 V2 V3 V4 V5 V6 V7 V8 V9 GİRİŞ GENEL GÖRÜNÜRLÜK KURALLARI İLETİŞİM

Detaylı

YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI. 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi. www.sleepwellexpo.com

YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI. 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi. www.sleepwellexpo.com YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi www.sleepwellexpo.com KÜNYE Fuar Adı : Resmi : Fuar Alanı : Fuar Tarihleri : Ziyaret Saatleri : Giriş Ücretleri

Detaylı

TÜRKİYE NİN EN DİNAMİK ŞİRKETLERİNDEN BİRİ MİSİNİZ?

TÜRKİYE NİN EN DİNAMİK ŞİRKETLERİNDEN BİRİ MİSİNİZ? TÜRKİYE NİN EN DİNAMİK ŞİRKETLERİNDEN BİRİ MİSİNİZ? AllWorld Network, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ortaklığında, Türkiye

Detaylı

Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster

Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), Türkiye'de çağdaş insan kaynakları yönetimi anlayışlarının yaygınlaştırılmasına ve gelişimine liderlik eden, bu konuda ülkemizin

Detaylı

İSTANBUL REKLAM, İLAN VE TANITIM YÖNETMELİĞİ

İSTANBUL REKLAM, İLAN VE TANITIM YÖNETMELİĞİ T.C. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSTANBUL REKLAM, İLAN VE TANITIM YÖNETMELİĞİ İstanbul 2014 İ Ç İ N D E K İ L E R BİRİNCİ KISIM... 2 Amaç ve kapsam... 2 Dayanak... 2 Tanımlar... 2 İKİNCİ KISIM...

Detaylı

GENEL DESTEK PROGRAMI UYGULAMA ESASLARI. BĠRĠNCĠ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar

GENEL DESTEK PROGRAMI UYGULAMA ESASLARI. BĠRĠNCĠ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar BĠRĠNCĠ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 - (1) Bu Uygulama Esaslarının amacı; ülkenin ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasında, küçük ve orta ölçekli işletmelerin payını ve

Detaylı