Organizasyon, sürpriz ve rastlantı istemez.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Organizasyon, sürpriz ve rastlantı istemez."

Transkript

1 rganizasyon

2 Organizasyon, sürpriz ve rastlantı istemez. Bizim müşterilerimiz, talebi çözümlemiş ve deneyimlerini müşterisiyle paylaşan bir firmayla çalışmanın huzurunu yaşar. Her organizasyonu, diğerlerinden farklı projelendirir, birbirine benzer değil, kendi özelliklerine sahip aktiviteler olarak hazırlayıp uygularız.

3 Kurumsal Etkinlik Yönetimi Kurum kültürünün paylaşılması, kurum içi iletişimin geliştirilmesi, takım çalışmaları ve motivasyonun yükseltilmesi ya da sadece birlikte olmak amacıyla düzenlemek istediğiniz toplantılardan en üst seviyede verim alabilmeniz için yanınızdayız. Sizlere özel planlanan seçenekler sunuyor, proje aşamasından etkinlik bitimine kadar çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.

4 Bayi ve Dönem Toplantıları Motivasyon Toplantıları ve Etkinlikleri Bayilerinizle sürekli iletişim halinde olmanız ve sistemin düzgün işlemesine yardımcı olabilmek için projeler üretip etkinlikler düzenlenir ve sorunsuz tamamlanması sağlanır. Tüm şirketler için çok önemli olan şirket çalışanlarının memnuniyeti ile farklı bölümlerde ve farklı alanlarda çalışan ekiplerin bir hedefe doğru yönelmesini sağlayan motivasyon etkinlikleri, Türkiye nin tüm bölgelerinde yer alan geniş otel portföyümüzle projelendirilir. Çalışmamızda titizlikle hazırlanmış teknik donanım, yiyecek içecek ikramı ve sosyal program seçeneklerine uygun gerçekçi bütçeler de yer alır. Indoor - Outdoor Training ve Aktiviteler Kurumunuzun talep ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış açık hava ya da kapalı mekanlarda gerçekleştirilebilen aktiviteler planlanır ve organize edilir.

5 Eğitim Çalışmaları Kurumların ihtiyaçlarına göre farklı eğitim çalışmaları düzenlemekteyiz. Ürün Lansman, Relansman ve Tanıtım Etkinlikleri Kurumsal kimlik doğrultusunda, talep ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak hizmet ya da ürünün hedeflenen tüketici gruplarına ulaşıp imaj güçlendirme, pazar payı arttırma ve rakiplerden farkları ön plana çıkarma faaliyetleri planlamak ve gerçekleştirmek.

6 Prodüksiyon Destek Hizmetleri Teknolojinin en son olanaklarından faydalanarak hazırlanan, kurumsal imajınızın en önemli parçalarından olan tanıtım filmi ve klip prodüksiyonlarınız için profesyonel ekibimiz tüm teknik altyapı imkanlarıyla hizmet verir. Fuar Destek Hizmetleri Deneyimli profesyoneller ile başarılı bir organizasyon için özel tasarım stant projeleri ve gerekli olan grafik tasarımlar hazırlanır. Catering ve teknik donanım hizmeti verilir. Road Showlar Ürünün hedef kitleye yüz yüze tanıtılabilmesi için doğru rota belirlenir ve gerçekçi bütçe ile titizlikle planlanır ve organize edilir.

7 Organizasyonlarda Verdiğimiz Hizmetler Organizasyonun gerçekleşeceği mekan rezervasyonları Organizasyonun gerçekleşeceği mekan rezervasyonları Konsept yaratma Konsept yaratma Bütçelendirme Bütçelendirme Sahne, mekan ve stant dekorasyon tasarım ve üretim Basılı ve görsel malzemeler içinvekreatif Sahne, mekan ve stanttüm dekorasyon tasarım üretimçalışmalar ve üretimleri Sosyal aktiviteler (In-out door oyunlar, atölye çalışmaları) Basılı ve görsel tüm malzemeler için kreatif çalışmalar ve üretimleri Sosyal program içeriğine uygun sahne ve gösteri Sosyal aktiviteler (In-out door oyunlar, atölye çalışmaları) organizasyonu Sanatçı, konuşmacı ve sahne şovları Sosyal program içeriğine uygun sahne ve gösteri organizasyonu Catering hizmetleri Sanatçı, konuşmacı ve sahnehazırlama şovları Kurumsal web sayfası Catering hizmetleri Gerekli olduğunda toplu ya da bireysel otel rezervasyonları Kurumsal web sayfası hazırlama Ulaşım koordinasyonu ve gerekli tüm biletleme işlemleri Yardımcı personel temini Yardımcı personel temini Teknik ekipman temini ve organizasyonu Teknik ekipman temini ve organizasyonu Animasyon hizmetleri Animasyon hizmetleri Promosyonel hizmetler Promosyonel hizmetler Raporlama Raporlama

8 Pazarlama İletişim Etkinlikleri Beklentilerinizi en iyi şekilde anlayıp hedeflere odaklanarak, son dönem iletişim araçlarını kullanan ekibimizle, yaratıcı projelere imza atmak, pazar payınızı arttırmak ve markanızla tüketici arasındaki ilişkiyi uzun soluklu sürdürmek için yanınızdayız.

9 Satış Noktası ve Tanıtım Kurumsal Kimlik Hizmetleri Ürüne yönelik yaratıcı, nitelikli ve estetik kimlik tasarımı hazırlanır ve tüm görsel, basılı materyal ve promosyon malzemeleri için hazır hale getirilir. Aktiviteleri Satış noktalarında hedef kitleye yönelik, ürün satışını ve marka bilinirliğini arttırma amaçlı saha hareket planı hazırlanır. Kurumsal kimliğe uygun özel stantlar tasarlanır, etkin eleman desteği ile birlikte, promosyon ve numune dağıtımı ya da indoor outdoor etkinlik seçenekleri sunulur. E K Etkinlik Pazarlaması Ürünün hedef kitle ile bir araya gelebilmesi için spor, kültür, sanat, festival ve eğlence tarzı etkinlikler projelendirilir ve uygulanır. Kampanya Reklam ve pazarlama stratejilerine uygun kimlikte etkin kampanyalar düzenlenir.

10 Gizli Müşteri Bu uygulamayla ürün performansları müşteri gözü ile ölçülür; rakiplerle karşılaştırılır, varsa zayıf yönler tespit edilerek raporlanır ve bu araştırmalar sonucunda önlem alınması sağlanır. Tanzim - Teşhir (Merchandising) Çalışmaları Tüketicinin, ürününüzü satın alma kararını olumlu yönde etkileyecek reyon, raf ve vitrin düzeni, teşhir alanları oluşturulması ve fiyat kontrolleri ile rakip bilgilerin değerlendirilmesi konularında çalışmalar gerçekleştirilir. Özel Gün Aktiviteleri Prestij amaçlı etkinliklerde özel günleri farklı ve unutulmaz kılacak etkinlikler planlanır ve uygulanır.

11 Bilimsel Kongre Toplantı Yönetimi Toplantı, seminer, sempozyum ve kurs gibi organizasyonlarınızda yer seçiminden salon düzenlemeye, görsel malzeme ve sunum donanımının sağlanmasına kadar hervegereksinimi Bilimsel kongre, seminer, sempozyum kurs titizlikle planlıyor ve yönetiyoruz. gibi organizasyonlarınızda yer seçiminden salon düzenlemeye, görsel malzeme ve sunum donanımının sağlanmasına kadar her gereksinimi titizlikle planlıyor ve yönetiyoruz.

12 P Planlama Kongre/Toplantı tarihinin belirlenmesinden itibaren, mekan alternatifi hazırlanır, kongre ekibi ve uzman tedarikçi kadro belirlenir ve organizasyon çalışma takvimi hazırlanır. B Bütçeleme Gerçekçi bir bütçe çalışması planlanıp takip edilir. S Basılı Materyal Hazırlık, Basım ve Dağıtım Hedef kitleye en etkin şekilde ulaşmak için güncel postalama adreslerinin temini, veri tabanı oluşturma ve sürekli gerçekleştirilen güncellemelerle hızlı ve güvenli postalama hizmeti gerçekleştirilir. Kurumsal Kimlik antetli kağıt ve zarf, duyurular, poster, davetiyeler, yaka kartları, sertifikalar, cep program, özet kitabı, CD vb. tüm basılı materyallerinde uygulanır.

13 Tema Tasarım Çalışması Organizasyona yönelik yaratıcı, nitelikli ve estetik bir tema hazırlama ve tüm görsel ile basılı materyal için hazır hale getirilir. Kongre / Toplantı Merkezi Sekreterya Hizmetleri Kongre /Toplantı öncesi, esnası ve sonrasında davetliler, katılımcılar ve sponsor firmalarla yapılacak tüm yazışmalar titizlikle gerçekleştirilir, anlaşma ve protokoller hazırlanır. Sponsorluk Organizasyonu Seçilen kongre ya da toplantı merkezi ile ilgili tüm rezervasyon ve sözleşmelerin takibi yapılır. ve Stand Satış Pazarlama Dosyası Hazırlık Firmaların bilimsel program ve aktivitelere sponsor olabilmeleri için Organizasyon Komitesi nin yönlendirmesi, bilgi ve onayı ile stant planı ve sponsorluk dosyası hazırlanır. Sponsorlar Toplantısının Planlanması ve Gerçekleştirilmesi Sponsorlarla bağlantıya geçilerek ilişkiler geliştirilir ve gerekiyorsa talepleri için alternatif ve yaratıcı çalışmalar gerçekleştirilir.

14 Kongre/Toplantı CD si Sunuların yer aldığı CD titizlikle hazırlanır. Kongre/Toplantı Web Sitesi Yönetimi Gerekli tüm davet, bilgi ve duyuruları içeren, on-line kayıt, bildiri sistemi ve rezervasyon imkanı sunan web sayfası hazırlanır. T D Dernek Web Sayfalarında Kongre/Toplantı Duyurusu Kongre / Toplantı Organizasyon Komitesi nin de onay vereceği tüm dernek web sayfalarında etkinlik duyurusunun yapılması için görüşmeler yapılır. Düzenli E-Duyuru Gönderme Çalışmaları Hedef kitleye yönelik hatırlatmalar ve çalışma takvimi ile ilgili gelişmeler belirli bir plan çerçevesinde düzenli olarak e-posta ile atılır.

15 O Online Özet Bildiri Yönetimi Özel program ile elektronik ortamda bilimsel bildiri takibi yapılır. D Transfer-Lojistik Hizmetleri Toplantı/ Toplantı davetli ve katılımcılarının tüm tüm Kongre davetli ve katılımcılarının transferleri, transferleri,etkinlik etkinlikisim isimve vetemasına temasınauygun uygun karşılama karşılama panoları panolarıile ilehazır hazırbekleyen bekleyentransfer transfer ekibimiz ekibimiz tarafından tarafındangerçekleştirilir. gerçekleştirilir. Yiyecek & İçecek Planlaması T Etkinlik mekanında, gerekiyorsa catering hizmeti de alınarak tüm yiyecek ve içecek ikram hizmeti sunulur. Teknoloji Yönetimi ve Simultane Sistem Kurulumu Ses, ışık, görüntü ve sunum sistemleri ile ilgili teknolojik tüm yeniliklerin takibi yapılarak gerekli teknik ekipman temin edilir. Konusunda uzman teknik personel tarafından tüm sistemlerin montaj ve uygulaması gerçekleştirilir. Gerekli olması durumunda simultane sistem kurulur. * Bu aktivitelerin gereken ilgili konularında Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan belgeli Seyahat Acentaları kullanılmaktadır.

16 Kayıt Desk, Sahne, Sinyalizasyon, Poster Pano Karşılama, uğurlama hizmetleri ile salon, sergi alanı ve diğer tüm sosyal program mekanları dekorasyon ve sinyalizasyonu temaya uygun ve mekanın yapısına özel tasarlanıp düzenlenilir. V Video & Fotoğraf Keypad Uygulaması Katılımcıların aktif bir şekilde tartışmalara katılabilmesi, dinamik bir toplantı ortamı yaratmak ya da konukevi/stant aktivitesinde fark yaratmak için kullanılmak üzere Keypad uygulaması gerçekleştirilir. Çekimi Hizmetleri Konusunda eğitimli, profesyonel fotoğrafçılar tarafından, kongrenin / toplantının konuşmacıları, sosyal aktiviteleri ve aktüel alanlarının fotoğraf/ video çekimi gerçekleştirilir.

17 Cumhuriyet Bulvarı Mayıs İş Merkezi No:123 D:103 Alsancak - Konak / İZMİR Tel:

BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ?

BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ YEM Yayın - 20 B R HT SAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? Yap -Endüstri Merkezi Renk Ayr m ve Bask : Doruk Grafik San. Tic. Ltd. fiti. Adres: Yüzy

Detaylı

Havalimanlarında konfor yaratıyoruz.

Havalimanlarında konfor yaratıyoruz. Havalimanlarında konfor yaratıyoruz. TAV İşletme Hizmetleri A.Ş. TAV İşletme Hizmetleri TAV Havalimanları Holding in havacılık dışı gelirlerini yöneten TAV İşletme Hizmetleri, TAV tarafından işletilen

Detaylı

Satış & Pazarlama Satış & Pazarlama MAAŞ ANALIZ ANKETI 2013

Satış & Pazarlama Satış & Pazarlama MAAŞ ANALIZ ANKETI 2013 Satış & Pazarlama Satış & Pazarlama MAAŞ ANALIZ ANKETI 2013 1 Michael Page Maaş Analiz Anketi 2013 -Satış & Pazarlama 2 MICHAEL PAGE CEO nun Mektubu Değerli müşterilerimiz; Michael Page olarak; 2013 yılı

Detaylı

ULUSLARARASI FUARLARA KATILIM REHBERİ

ULUSLARARASI FUARLARA KATILIM REHBERİ İSTANBUL TİCARET ODASI YAYIN NO: 2002-38 ULUSLARARASI FUARLARA KATILIM REHBERİ MÜŞTAK ÇAĞLAR MERT ÖZCÖMERT İSTANBUL- 2002 Bu eserin tüm haklan İstanbul Ticaret Odası'na (İTO) aittir. İTO'nm ve yazarının

Detaylı

KADRO - GÖREV ve ROL TANIMLARI

KADRO - GÖREV ve ROL TANIMLARI KADRO - GÖREV ve ROL TANIMLARI 1. KADRO GÖREV TANIMLARI 2. ROL TANIMLARI 1. KADRO - GÖREV TANIMLARI GÖREV TANIMI VE İŞ GEREKLERİ TANIMLAR Görevin Adı / Kodu Genel Müdür / GM-0-00 NİTELİK ve BECERİLER Eğitim

Detaylı

ANTAKYA TİCARET BORSASI KALİTE EL KİTABI

ANTAKYA TİCARET BORSASI KALİTE EL KİTABI ANTAKYA TİCARET BORSASI KALİTE EL KİTABI İÇİNDEKİLER 3-0-1-Giriş -2-Borsanın Görevleri 4-0-3-Borsanın Faydaları 0-4-Diğer Borsalarla Entegrasyon 5-0-5-Revizyon Takip Çizelgesi 6-0-6-Çapraz Çizelge 7-0-6-Çapraz

Detaylı

GMKA Çalışma Programı

GMKA Çalışma Programı 2015 GMKA Çalışma Programı 0 1 İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER... 2 ŞEKİLLER... 3 TABLOLAR... 3 1 Giriş... 4 2 2015 Yılı Öncelikleri... 13 3 2015 Yılı Faaliyetleri... 18 3.1 Kurumsal Gelişim ve Yönetim Faaliyetleri...

Detaylı

KURUCU REKTÖR DR. SUAT İ. GÜNSEL İN MESAJI

KURUCU REKTÖR DR. SUAT İ. GÜNSEL İN MESAJI 1 KURUCU REKTÖR DR. SUAT İ. GÜNSEL İN MESAJI Halkıyla bütünleşen üniversite sözü, artık, Yakın Doğu Üniversitesi nin hedefini gösteren bir parola olmaktan çıkmış, halkımızın doğrudan kendi ifâdesi, kendi

Detaylı

Sosyal Dahil Etme Programı

Sosyal Dahil Etme Programı 2013 Sosyal Dahil Etme Programı Uygulama Kılavuzu [2] Sosyal Dahil Etme Programı 2013 İÇİNDEKİLER 1 GİRİŞ... 5 2 PROGRAMIN AMACI... 5 3 PROGRAM HEDEFLERİ... 5 4 HEDEF KİTLE... 6 5 SOSYAL DAHİL ETME NEDİR?...

Detaylı

Sosyal Dahil Etme Programı

Sosyal Dahil Etme Programı 2013 Sosyal Dahil Etme Programı Uygulama Kılavuzu [2] Sosyal Dahil Etme Programı 2013 İÇİNDEKİLER 1 GİRİŞ... 5 2 PROGRAMIN AMACI... 5 3 PROGRAM HEDEFLERİ... 5 4 HEDEF KİTLE... 6 5 SOSYAL DAHİL ETME NEDİR?...

Detaylı

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ & İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ENTEGRE EL KİTABI

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ & İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ENTEGRE EL KİTABI Sayfa No : 1 / 19 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ & İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ENTEGRE EL HAZIRLAYAN SEÇ YÖNETİM TEMSİLCİSİ ONAYLAYAN GENEL MÜDÜR ÜNVAN ADET KOPYA NO 1.SEÇ YÖNETİM TEMSİLCİSİ 1 (ORJİNAL)

Detaylı

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor.

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor. Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim,

Detaylı

İK EĞİTİM FONKSİYONU VE SÜREKLİ GELİŞİM DERYA AYYILDIZ

İK EĞİTİM FONKSİYONU VE SÜREKLİ GELİŞİM DERYA AYYILDIZ İK EĞİTİM FONKSİYONU VE SÜREKLİ GELİŞİM DERYA AYYILDIZ Gündem -- Eğitim ihtiyaç analizi - Eğitim bütçesi hazırlanması - Eğitim araştırması konu ve içerik belirlenmesi - Kurum içi eğitimci tespiti ve dış

Detaylı

I. İŞLETMENİN TEMEL FONKSİYONLARI

I. İŞLETMENİN TEMEL FONKSİYONLARI 3) İşletmenin fonksiyonları, Yönetimin fonksiyonları (Planlama) 4) Yönetimin fonksiyonları (yöneltme, koordinasyon, denetim) 5) Yönetimin fonksiyonları (yöneltme, koordinasyon, denetim) I. İŞLETMENİN TEMEL

Detaylı

33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi

33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi 33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Ekim-Kasım 2011 TEKNİK ŞARTNAMESİ A- GENEL MADDELER 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi 1) Bu şartname, 33. Türk Ulusal Kulak

Detaylı

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7.

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7. İçindekiler İnsan Kaynakları Hizmetleri 3 İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4 Neden PwC? 7 Uzman Ekibimiz 9 Hizmetlerimizden Örnekler 11 Eğitimlerimiz - Business School 17 İnsan

Detaylı

Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi Yönergesi *

Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi Yönergesi * Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi Yönergesi * * Eğitim fakültelerinde uygulanan Topluma Hizmet Uygulamaları Dersine ilişkin Öğretmen Yetiştirme Türk Milli Komitesi tarafından uygun görülen Yönergenin eğitim

Detaylı

SUNUMUN İÇERİĞİ. www.erkankaraarslan.org

SUNUMUN İÇERİĞİ. www.erkankaraarslan.org STRATEJİK PLANLAMA SUNUMUN İÇERİĞİ STRATEJİK PLANLAMA NEDİR? Stratejik planlama; Bir işletmenin amaç ve misyonuna uygun yönetimsel kararlarını uygulamak için gerekli faaliyetlerin bütünüdür (Steiner, 1979)

Detaylı

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla,

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla, Sayın Yetkili, Sağlık, Sosyal Güvenlik ve Sigortacılık alanlarında son yıllarda hızlı bir dönüşüm yaşıyoruz. Sektörde yöneticilik yapan bizlerin kurumlarını bu süreçten güçlenerek çıkartabilmesi için sadece

Detaylı

AB Projelerinde Hibe Uygulama Süreçleri

AB Projelerinde Hibe Uygulama Süreçleri AB Projelerinde Hibe Uygulama Süreçleri Eğitim Gündemi Hibe Programları Uygulamadaki Kilit Aktörler Hibe Sözleşmelerinin Yönetimi o Hibe Süreci,Başvuru Süreci, Değerlendirme Süreci, Hibe Sözleşmesi, Uygulama,

Detaylı

Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Teşkilat ve Görev Yönergesi İKİNCİ BÖLÜM

Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Teşkilat ve Görev Yönergesi İKİNCİ BÖLÜM Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Teşkilat ve Görev Yönergesi BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak, Tanımlar Amaç MADDE 1 - (1) Bu yönergenin amacı; Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge

Detaylı

hakkımızda hizmetler çözümler ürünler avantajlar yenilikler www.ssh.com.tr

hakkımızda hizmetler çözümler ürünler avantajlar yenilikler www.ssh.com.tr hakkımızda avantajlar hizmetler çözümler yenilikler ürünler www.ssh.com.tr İşletmelerin iyi ve güvenilir bir ürün sağlayabilmeleri ancak başarılı bir satış sonrası hizmetle mümkün olabilir. Bulunduğumuz

Detaylı

SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI KALİTE EL KİTABI

SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI KALİTE EL KİTABI SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI KALİTE EL KİTABI DOKÜMAN KODU: KEK REVİZYON NO: 00 YAYIN TARİHİ: 01.12.2010 KONU : İÇİNDEKİLER BÖLÜM NO : A KEK DOKÜMA N NO KONU A İÇİNDEKİLER - B REVİZYON SAYFASI

Detaylı

Sosyal medya Kitle bankacılığında yeni bir ufuk mu?

Sosyal medya Kitle bankacılığında yeni bir ufuk mu? Sosyal medya Kitle bankacılığında yeni bir ufuk mu? Ocak 2014 Günümüzde Türkiye de faaliyet gösteren bankaların sosyal medya etkinlikleri, Facebook ve Twitter hesabı oluşturup; reklam ya da tanıtım yoluyla

Detaylı

İş Geliştirme Eğitimleri

İş Geliştirme Eğitimleri Küçük Ölçekli İşletmeler için İş Geliştirme Eğitimleri RESTORAN İŞLETMECİLİĞİ Kadın Girişimciliğini Destekleme Projesi Ankara, 2008 Kadın Girişimciliğini Destekleme Projesi Avrupa Birliği tarafından finanse

Detaylı

KURUMSAL YÖNETİM UYUM RAPORU ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2008 YILI KURUMSAL YÖNETİM UYUM RAPORU Kurumsal Yönetim Uyum Beyanı Şirketimiz, kurumsal yönetimin bütün

Detaylı

Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster

Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), Türkiye'de çağdaş insan kaynakları yönetimi anlayışlarının yaygınlaştırılmasına ve gelişimine liderlik eden, bu konuda ülkemizin

Detaylı

ESKİŞEHİR TİCARET ODASI STRATEJİK PLAN

ESKİŞEHİR TİCARET ODASI STRATEJİK PLAN ESKİŞEHİR TİCARET ODASI STRATEJİK PLAN 2012-2015 İÇİNDEKİLER Sayfa No 1. BÖLÜM: GİRİŞ 3 2. BÖLÜM: STRATEJİK PLANLAMA YAKLAŞIMI 5 3. BÖLÜM: DURUM ANALİZİ 5 3.1 - Tarihsel Gelişim 5 3.2 - Yasal Yükümlülükler

Detaylı

KÜTÜPHANE HİZMET ESASLARI

KÜTÜPHANE HİZMET ESASLARI KÜTÜPHANE HİZMET ESASLARI 1. KÜTÜPHANE YEREL HİZMET STRATEJİSİ... 2 2. KÜTÜPHANELER EŞGÜDÜM TOPLANTISI... 2 3. PERFORMANS ÖLÇÜMÜ VE İSTATİSTİKLER... 3 4. ANKETLER... 3 5. DİĞER KURUMLAR İLE İŞBİRLİĞİ VE

Detaylı

Raporumuz Hakkında. Gelecek Raporumuz

Raporumuz Hakkında. Gelecek Raporumuz Raporumuz Hakkında Mars Logistics olarak bu ilk sürdürülebilirlik raporu ile 2012 yılındaki ekonomik, çevresel ve sosyal performansımızı paydaşlarımıza aktarmayı hedefliyoruz. Bu raporu hazırlama sürecinde

Detaylı