Egebilsis Teknolojik Danışmanlık

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Egebilsis Teknolojik Danışmanlık"

Transkript

1 Egebilsis Teknolojik Danışmanlık Biz Kimiz? Egebilsis bir grup bilişim profesyoneli tarafından 10 yıllık tecrübeleri ile kurum ve kuruluşlara özel çözümler üretmek için kuruldu. Küçük, orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşların internet ve teknolojinin getirdiği avantajları en verimli şekilde kullanmaları için danışmanlık ve özel çözüm hizmetleri sunan Egebilsis bu güne kadar pek çok projeye başarı ile imzasını attı. Gerçek Google Profesyonelleri ile çalışmanın farkını hemen anlarsınız. Web sitenizle ilgili kelimelerle Google da arama yapıldığında ilk sayfada ve ilk sırada çıkabilir, Google Adwords reklamlarıyla 1 saat içerisinde Google da yerinizi alabilirsiniz. Yaptığımız çalışmalardaki performans, kullanım kolaylığı ve projelerin yüksek geri dönüşümü ile dikkati çeken Egebilsis, bu başarısının altında kurumları dinlemenin ve anlamanın, projelere gereken zamanın verilmesinin, sistemli bir analizin ve kurumlara özel çözümlerin yaratılmasının bilincinde olarak çalışmalarına devam etmektedir. Edindiğimiz tecrübeler ve sektördeki deneyimlerimizle sizlere her zaman en kesin ve kararlı çözümleri en yeni teknolojilerle sunmaya devam edeceğiz. Hizmetlerimiz Egebilsis her büyüklükteki kurum ve işletmelerin tüm teknolojik ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde, kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Egebilsis firmanız için ayrıcalıklı web sitelerini tasarlar, programlar ve arama motorlarında en uygun hale getirme ( optimizasyon ) işlemlerini yapar. Web tasarım ve programlama E-ticaret Danışmanlığı İsim tescil işlemleri, Barındırma hizmetleri Arama motorları optimizasyonları Google Adwords Yönetimi. Egebilsis kendi web sitesi ile, bilgi teknolojileri kategorisinde; Noyanhukuk.com sitesi ile de Kurumsal siteler kategorisinde; olmak üzere iki farklı kategoride, Altın Örümcek yarışması finalistidir. Son Dönemde Neler Yaptık? İzmir Oyuncak Müzesi Konak Belediyesi Web sitesi World of Wonders Resorts Hotels İnteraktif Cd Karabağlar Belediyesi Web Sitesi Kemalpaşa Belediyesi Web Sitesi Söke Belediyesi Web Sitesi ( Söke Belediyesi yeni web sitesi ile Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından düzenlenen 7. E-Türkiye (e-tr) yarışmasında - E Belediyecilik Özel Başarı Ödülü - E - Belediyecilik Jüri Özel Ödülü - Kamudan Vatandaşa e-tr. Birincilik Ödülü gibi üç büyük ödülü birden Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah GÜL den almışlardır. Ve buraya sığdıramadığımız, 10 yılda gerçekleştirdiğimiz 400 ün üzerinde başarılı proje...

2 Google AdWords Şirketlerin Başarıya Giden Yoldaki Yardımcısı AdWords Kullanıcıların arama sorgularına hedeflenmiş metin tabanlı reklamlardır. Bunlar şu şekilde çalışır; Gerçek Google Profesyonelleri ile çalışmanın farkını hemen anlarsınız. Web sitenizle ilgili kelimelerle Google da arama yapıldığında ilk sayfada ve ilk sırada çıkabilir, Google Adwords reklamlarıyla 1 saat içerisinde Google da yerinizi alabilirsiniz. Bu örnekte, birinin Google arama motoruna konut kredisi yazdığını varsayalım. Doğal sonuçlarımız, kullanıcıların sorgusunun altında görüntülenir (bunlar, mavi renkteki Arama Sonuçları kutusunda bulunur). Bu sonuçlar yalnızca bilgisayar algoritması tarafından belirlenir. Doğal sonuçların hemen üzerinde veya sağında görünen Sponsor Bağlantılar veya ücretli reklamlarla (bunlar kırmızı Google AdWords alanında bulunur) hiçbir ilişkileri yoktur. Neden AdWords? Çünkü Google reklamları; gazete, ulusal televizyon kanalları, radyo, dergi vb medya yöntemleriyle yapılan reklamlara oranla inanılmaz ölçüde hesaplıdır. Geri dönüşü oranı ise tüm diğer yöntemlerle kıyaslanamayacak kadar üst düzeydedir. Çünkü Google reklamları ile doğrudan sizin sunduğunuz ürün ya da hizmete ihtiyacı olanların karşısına çıkarsınız. Müşteri adayınız ile birebir temas kurarsınız. Reklamlarınızın yayınlanacağı ülke-şehir, gün-saat gibi düzenlenebilir özellikler ile tam olarak hedef kitlenize ulaşırsınız. Reklam metinlerini istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz. Tüm bu uygulama ve reklam optimizasyonlarını Egebilsis sizin adınıza verdiğiniz bilgiler doğrultusunda düzenleyecektir.

3 Google AdWords Şirketlerin Başarıya Giden Yoldaki Yardımcısı AdWords Kampanyaları Burada paketler fiyatlandırılırken maksimum geri dönüş sağlanacak şekilde tüm detaylar düşünülmüş ve tüm Standart SEO hizmeti, KDV, Hesap açılış ücreti gibi tüm giderler tek bir kalem altında birleştirilmiştir. Ekstra bir ödeme yapmanız gerekmemektedir. Elbette Adwords reklam sisteminin burada anlatılamayacak kadar çok teknik detayı mevcuttur. Bizim Egebilsis olarak görevimiz sizi teknik detaylara boğmadan dünyanın en etkili ve kaliteli reklam sisteminizden faydalanmanızı sağlamaktır. Aklınıza takılan her türlü soru için Egebilsis Adwords uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Oluşturulan paketler farklı reklam rekabet yoğunluğu olan sektörler için ideal çözümleri sunar. Reklam rekabet yoğunluğunun olmadığı ya da çok az olduğu sektörler için en küçük paket yeterli bir çözümdür. Elbette reklam rekabet yoğunluğunun fazla olduğu bir sektör için de EKO paket kullanılabilir. Ancak yeterli tıklama almayacağı ve yeterli geri dönüş sağlamaya yetmeyeceği tecrübelerimizle sabit olduğu için yoğun reklam rekabetinin bulunduğu sektörlere daha üst paketler önerilir. Örnek vermek gerekirse lazer epilasyon kelimesinde reklam rekabeti çok fazladır dolayısıyla reklam giderleri maksimum bütçeyi gerektirir. Ancak bu sektördeki firmaların müşteri dönüşlerinin büyük çoğunluğu Google üzerinden olmaktadır. Dolayısıyla reklam masrafları kendisini fazlasıyla amorti etmektedir. Bununla birlikte ray demiri kelimesinde reklam rekabeti yok denecek kadar azdır. Bu sektör için en küçük EKO Paket fazlasıyla yeterli olmaktadır.kullanıcıların arama sorgularına hedeflenmiş metin tabanlı reklamlardır. Adwords Paket Detayları Her bir paket sadece bir ülkeyi kapsar. Toplam paket fiyatı üzerinden günlük bütçe hesaplanır. Böylelikle reklamın 1 ay boyunca düzenli yayınlanması sağlanır. Günlük bütçenin gün içerisinde dolması durumunda reklamlar ertesi gün sabah 08:00 den itibaren tekrar gösterilmeye başlar. Reklam gösterimi için herhangi bir bütçe eksilmesi söz konusu olmaz. Günlük bütçemiz reklamlarımızın tıklanıp kişilerin web sitemize gelmesi ile eksilmeye başlar ki hedef zaten budur. Gün içerisinde günlük bütçemizin tükenmesi, sitemize yeterli sayıda ziyaretçinin geldiğini, firmayı ve ürünleri incelediğini gösterir. Reklam metninde ya da anahtar kelimelerde dilediğiniz kadar değişiklik yapabilirsiniz. Bu değişikliği Egebilsis e yolu ile ya da telefon ile bildirebilirsiniz. yolu ile yapılan değişiklik istekleri daha çabuk yerine getirilmektedir.

4 Google AdWords Paketleri Eko Paket TL Hafta içi 7 gün ayda 20 gün Google da 1. Sayfa 3 Anahtar Kelime, Sınırsız gösterim Bütçenize en uygun paketi seçin reklamlarınız hemen başlasın. Daha büyük bütçeler ya da alternatif projeleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin. Belirtilen fiyatlara %18 kdv dahildir. Ekofull Paket TL Haftanın 7 günü ayda 30 gün Google da 1. Sayfa - 3 Anahtar Kelime Sınırsız gösterim Kobi Paket TL Hafta içi her gün ayda 20 gün Google da 1. Sayfa 5 Anahtar Kelime Sınırsız gösterim ( Kobi paketleri ile eko pakete oranla 2 Kat daha fazla performans daha iyi sonuçlar alın ) Kobifull Paket TL Haftanın 7 günü ayda 30 gün Google da 1. Sayfa 5 Anahtar Kelime Sınırsız gösterim ( Kobi paketleri ile eko pakete oranla 2 Kat daha fazla performans daha iyi sonuçlar alın ). Süper Paket TL Hafta içi her gün ayda 20 gün Google da 1. Sayfa 5 Anahtar Kelime Sınırsız gösterim ( Kobi paketleri ile eko pakete oranla 2 Kat daha fazla performans daha iyi sonuçlar alın ) Süperfull Paket TL Haftanın 7 günü ayda 30 gün Google da 1. Sayfa 20 Anahtar Kelime Sınırsız gösterim eko pakete oranla 3 Kat süper performans Süperfull Paket TL Haftanın 7 günü ayda 30 gün Google da 1. Sayfa 100 Anahtar Kelime Sınırsız gösterim eko pakete oranla 7 Kat maximum performans

5 SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Sitenizin Adwords reklamlarında değil, normal (organik) arama sonuçlarında ilk sayfada gösterilmesi işlemidir. SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Google ilk internet sitelerinin arama sonuçlarındaki yerini belirlemek için 70 den fazla kritere dikkat eder. Egebilsis tarafından gerçekleştirilen optimizasyon işlemlerinde bu kriterler olabildiğince yerine getirilmeye çalışılır. Çalışılır diyoruz çünkü bu kriterlerden bazıları sizin ve bizim inisiyatifimiz dışındadır. Elbette bunlar çok sıra dışı durumlarda söz konusudur. Tüm bu açıklamalarımızın sizi yeterince aydınlattığını düşünüyoruz. Ancak aklınızdaki her türlü soru için Egebilsis Seo uzmanları ile görüşebilirsiniz Egebilsis tarafından bugüne kadar gerçekleştirilen projelerde işlemlerin sonuç verme süresi 2 ila 6 ay arasındadır. Yapılan SEO çalışmalarının sonuçları ve başarı durumlarını sizinle paylaşmamız için lütfen bizimle iletişime geçiniz. SEO işlemlerinin uzun sürmesinin sebebi Google Arama Motoru nu kandırmanın pek kolay olmamasıdır. Zaten yapılan işlem Google ı kandırmak değil; sitenizi onun istediği kriterlere yükseltmektir. Elbette SEO işlemleri ile ilgili bir takım hile yöntemleri mevcuttur. Ancak bu tip işlemlerin yapıldığı Google tarafından tespit edildiğinde (ki er ya da geç mutlaka tespit edilir) site tamamen Google dan çıkartılarak cezalandırılır (Sandbox a gönderilme). SEO Fiyatlandırılması SEO işlemleri için fiyatlandırma arama kriteri başına yapılmaktadır. Arama kriteri bir ya da birkaç kelimeden oluşabilir. Örnek vermek gerekirse lazer epilasyon izmir bir arama kriteridir. Üç kelimeden oluşması bunu değiştirmez. Hedeflenen müşteri kitlesine ulaşmak için arama kriterleri dikkatli seçilmelidir. Her bir kelime için yapılacak SEO işlemi özel olarak fiyatlandırılır. 2 ila 6 ay arasında bir zaman diliminde belirlenen arama kriterleri ile arama yapan kişilere Google Arama motorunun ilk sayfasında gösterilmesi hedeflenir.

6 Neden Egebilsis? Yüzlerce müşterimizin Egebilsis i tercih etmesindeki başlıca sebepler; Egebilsis yaptığınız tüm ödemeleri faturalandırır! Dolayısıyla harcamalarınızı muhasebeleştirme konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Sizce neden yüzlerce müşterimiz adwords konusunda bize güveniyorlar. İşte bu nedenlerden bazıları! Güvenlik! Kredi kartı ya da diğer kişisel bilgilerinizi vermek durumunda değilsiniz. Egebilsis sizden kredi kartı bilgileriniz ya da diğer kişisel bilgileriniz talep etmez. Aklınızda güvenlik ile ilgili bir soru işareti kalmaz. Sabit fiyat! Egebilsis sizin için aylık harcamanızı bütçelendirir. Satın aldığınız paket dışında (hesap etkinleştirme ücreti, bin gösterim başına maliyet, bütçe aşım ücreti vb.) hiçbir ekstra ödeme yapmayacağınızı bilirsiniz. Ay sonu hesap ekstrenizde sürprizlerle karşılaşmazsınız. Ücretsiz SEO! Siteniz için temel optimizasyon hizmeti ücretsiz olarak yapılır. Bu sitenizin Adwords reklamları dışında (normal arama sonuçları içinde) daha üst sıralarda çıkmasında çok önemlidir! Maliyet! Egebilsis profesyonelleri Adwords reklam yönetimleri konusunda uzmanlaşmış ve bu konuda Google tarafından düzenlenen sınavları başarıyla geçmiş kişilerdir. Reklamlarınızı sizin mal edeceğiniz tutardan çok daha az bir maliyetle yönetirler. Harcanan her kuruşunuzun size kaliteli geri dönüşler kazandırması için kampanyalarınız tüm detaylara dikkat edilerek oluşturulur ve yönetilir. Rekabet! Reklamlarınız gün boyu Egebilsis profesyonelleri tarafından takip edilir. Gerekli durumlarda müdahale edilir. Bütçeniz dahilinde rakiplerinizin maliyetlerinden daha az bir maliyetle onların reklamlarının daha üst konumlarında yer almanız için gerekli düzenlemeler yapılır. Zaman! Adwords yönetim paneli ve reklam terimleri bu konuda uzman olmayan kişiler için çok da basit sayılmaz. Sizleri teknik detaylara boğmadan tüm işlemleri Egebilsis profesyonelleri gerçekleştirir, dolayısıyla işinize harcamanız gereken değerli vaktiniz size kalır. Destek! Egebilsis profesyonellerine mesai saatleri içerisinde Reklam metni değişiklikleri, teknik problemler vb. taleplerinizi telefon ya da e-posta ile anında iletebilir merak ettiğiniz konularda sürekli destek alabilirsiniz.

7 Egebilsis İle Çalışmak! Google Profesyoneli Egebilsis ile çalışmak size daha üst konumlarda daha az tıklama başı maliyetlerle yer alma şansı verir. Çünkü Google Adwords sistemi sadece TBM tekliflerini değil, aynı zamanda kalite puanı ile ilişkilendirilmiş alakalı kriterlerini de esas alır Sok. No.44 K.4 D.301 Bilginler İş Merkezi Karşıyaka / İZMİR Tel: (Pbx) Fax: Egebilsis, Google Adwords Reklam maliyetlerinde ortalama %30 daha az ödemenizi sağlayabilir. Hazırladığımız bazı münferit reklamlarda bu oran %50'yi bulabilmektedir. Aralık 2009 itibariyle 200 ün üzerinde Google Adwords hesabı yönettik. Yönettiğimiz Google Adwords hesaplarında ayda TL ve üzeri yüksek bütçelerle veya 300 TL gibi düşük bütçelerle reklam verenlerin ortak buluşma noktası uzun süreli müşteri memnuniyetidir. En büyük referansımız müşterilerimizin sayısı veya bütçelerin çokluğu değil, uzun süreler bizimle çalışmalarıdır

8 Neden Egebilsis? Daha önceki web tasarım firmanız sizi yarı yolda mı bıraktı? Alan adınızın ya da hosting hizmetinizin süresi mi bitti? Web siteniz ve leriniz çalışmıyor mu? Web sitenizi yapan kişi ya da firmaya ulaşamıyor musunuz? Web sitenizde hala 3 yıl önceki içerikler mi var? Sizi teknik terimlere boğup kafanızı karıştırmayız (asp, php, html, xml, css, java, Sql, swf, seo, xyz, com.tr, sütlaç, yaban mersini vb. ). Güncelleme yapabilmek için, web sitenizi hazırlayan kişiyi mi bulmak zorundasınız? Askere mi gitmiş? Artık bu işi yapmıyor muymuş? Yurtdışında mıymış? Siteniz hala Google da görünmüyor mu? Web sitenizin varlığından sizden başka kimsenin haberi yok mu? SEO - SEM nedir bilgilendirilmediniz mi? Egebilsis müşterileri 1999 yılından bu yana böyle sorunlarla karşılaşmadılar. İşinize, müşterilerinize, prestijinize sizin verdiğiniz kadar değer veririz. Bir web sitesinin sadece görüntüden oluşmadığını iyi bilir ve anlatırız. Tasarım ve animasyon kadar; işlevsellik, programlama, güvenlik, hız, kullanım kolaylığı, arama motoru optimizasyonları gibi detaylara da dikkat ederiz. Tasarımı çok iyi biliriz ama tek bildiğimiz tasarım değildir.

9

10 SPAM FIGHTER Hala her gün yüzlerce önemsiz postayı ayıklamak ile mi uğraşıyorsunuz? Bu sorun çoktan çözüldü... Önemsiz e-posta her geçen gün büyüyen bir sorun. Her gün şirket çalışanları değerli zamanlarını filtrelenmeyen önemsiz eposta ve phishing leri gerçek ve önemli postalardan ayırmaya harcıyorlar ki bu da firmalara binlerce TL ve işgücü kaybına mal olmaktadır. En son Spam filtreleme ve antivürüs teknolojisi ve günün 24 saati düzenli otomatik güncellenmesi sayesinde zamanınız ve paranız size kalır aynı zamanda çalışanların da verimliliği artar. Eğer paranız ve zamanınızı korumak istiyorsanız; size sunduğumuz ekonomik spam filtreleme çözümü sizin için en doğru seçim olacaktır. Spamfighter size şirketiniz için en iyi anti spam çözümü sağlıyor! Ödül kazanan spam filtreleme teknolojisi ile sunucunuzdan önemsiz epostaların %98 ini, phisinglerin ise %99 unu uzaklaştırır (filtreler). 24 saat güncellenen önemsiz eposta veritabanı ile en son hileleri bile spammers özelliğini kullanarak filtreler. SPAM FIGHTER EXCHANGE MODÜLÜ SPAMfighter Exchange Modülü Spam ve phishing postalara karşı anında koruma Benzersiz dil filtreleme aracı ile özel dillerde yazılan leri durdurur. Birden çok dil seçeneği mevcuttur: İngilizce, Almanca, Danimarkaca, Hollandaca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca vb. Outlook Web Access Toolbar Yeni jenerasyon SPAM fighter SMTP Anti Spam Sunucusu fazladan herhangi bir donanım, yazılım ve lisansa gerek olmadan sizin mevcut çözümlerinize rahatlıkla entegre edilebilir. Size sunduğumuz benzersiz spam koruma özelliklerinden bazıları: Gerçek zamanlı spam, phishing ve virüs koruması Benzersiz yazılım mimarisi Çok çekirdekli CPU ve 64 bit yazılım mimarisi desteği Benzersiz web tabanlı ara yüz yönetimi

A) ALT HESAP RAPORLAMA

A) ALT HESAP RAPORLAMA A) ALT HESAP RAPORLAMA MM ile yönettiğiniz alt hesaplardan birine girin; - Sayfanın sağ üst tarafında bulunan tarih aralığını Tüm zamanlar olarak değiştirin - Kampanyalar sekmesine girin - Anahtar kelimeler

Detaylı

Adwords Başvurusu yapmak

Adwords Başvurusu yapmak Google internete giren herkesin çok yakından tanıdığı bir sitedir. Ancak insanların çok büyük bir çoğunluğu Google ın sadece arama motoru özelliğini kullanır, çoğu ücretsiz olan diğer hizmetlerinden haberleri

Detaylı

Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler

Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler ERP Yazılımı Seçim Sürecinizi Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler white papers İçindekiler Değerli Okuyucu, Bu doküman ERP, CRM, İnsan Kaynakları Yönetimi vb. kurumsal bilgi sistemi uygulamalarını

Detaylı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı Günde kaç defa cep telefonunuza bu tür mesajlar geliyor? Bu mesajları mutlaka açıp okuyorsunuz: Kimi indirim haberi veriyor, kimi kredi kartı ekstrenizi

Detaylı

Perakendede bütünlüğü yakalamak

Perakendede bütünlüğü yakalamak PwC Küresel Toplam Perakende* Araştırması ve Türkiye sonuçları Perakendede bütünlüğü yakalamak Perakendeciliğin gelecekteki iş modelini tüketiciler şekillendiriyor *Total Retail www.pwc.com.tr/perakende

Detaylı

Markalar Evi İnşa Etmek: Whirlpool Şirketi nin Başarı Planı

Markalar Evi İnşa Etmek: Whirlpool Şirketi nin Başarı Planı Markalar Evi İnşa Etmek: Whirlpool Şirketi nin Başarı Planı Whirlpool un dijital değer yönetim mimarisi, marka değerini korumasını ve genişletmesini sağlıyor. Leonor Ciarlone Uzman Editör, The Gilbane

Detaylı

SAP ERP. Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon İÇİN. MetaboLİzma. hareket kabiliyeti MOBİL YAŞAM

SAP ERP. Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon İÇİN. MetaboLİzma. hareket kabiliyeti MOBİL YAŞAM Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon İÇİN Fazlalıklardan kurtulun BULUTLAR KADAR HAFİF İŞ SÜREÇLERİ SINIRLI KAYNAKLARLA SINIRSIZ POTANSİYELİ ORTAYA ÇIKARIN SAP ERP MetaboLİzma Hızlandırıcı SAP HANA

Detaylı

Modül 5: E-life Web Tasarımı

Modül 5: E-life Web Tasarımı Modül 5: E-life Web Tasarımı E-LIFE FİZİKSEL ENGELLİLER İÇİN E- ÖĞRENME SANAL MERKEZİ Bu proje Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilmektedir. Bu yayın sadece yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve

Detaylı

Sanal pazar gençleri çekti; 17 bin kişiye geçim kapısı oldu

Sanal pazar gençleri çekti; 17 bin kişiye geçim kapısı oldu Sayı: 2009/6 Tarih: 06.03.2009 Sanal pazar gençleri çekti; 17 bin kişiye geçim kapısı oldu Koşu bandından çaydanlığa, LCD TV den dizüstü bilgisayara kadar birçok ürünün satışa sunulduğu sanal piyasada,

Detaylı

Web Analiz. Rehberi. www

Web Analiz. Rehberi. www Web Analiz Rehberi www 1 İçindekiler Önsöz 2 Yazarlar Hakkında 3 Anahtar Performans Göstergeleri 4 Anahtar Performans Göstergelerin (APG) İzlenmesi 5 Değişimlerin (Anomalilerin) Belirlenmesi 6 Ziyaretçiler

Detaylı

Türkçe - turkki KILAVUZ. Finlandiya'da Girişimci Olmak

Türkçe - turkki KILAVUZ. Finlandiya'da Girişimci Olmak Türkçe - turkki KILAVUZ Finlandiya'da Girişimci Olmak Önsöz Önsöz Kendi işini kurmak, göçmenler için Finlandiya'da iş bulmanın iyi bir yoludur. Halen, bu ülkede yurtdışından gelenler tarafından kurulmuş

Detaylı

MEGA GRUP BİLİŞİM WEB SİTESİ ÜRÜNÜ HAKKINDA

MEGA GRUP BİLİŞİM WEB SİTESİ ÜRÜNÜ HAKKINDA MEGA GRUP BİLİŞİM WEB SİTESİ ÜRÜNÜ HAKKINDA Ürün tanımı ve Detayları: - 1 Adet Domain (.com,.net,.org,.biz,.info,.de ) - SINIRSIZ Sub Domain - SINIRSIZ Hosting - SINIRSIZ Trafik ( Bant Genişiği ) - SINIRSIZ

Detaylı

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ www.microsoft.com/turkiye/dynamics CRM: İçindekiler Giriş... 3 PAZARIN PERDE ARKASI... 3 BAŞARI İÇİN PLANLAMA... 3 Zorlu Bir Ekonomide CRM'nin Rolü... 4 CRM: KOLAYLAŞTIRICI

Detaylı

Sürdürülebilir bir dünya için...

Sürdürülebilir bir dünya için... Sürdürülebilir bir dünya için... Yıllık rapor 2008 İÇİNDEKİLER BÖLÜM I - Sunuş 02 Yıllık Faaliyet Raporu Uygunluk Görüşü 03 Olağan Genel Kurul Gündemi 04 Garanti Hakkında 06 Garanti nin Vizyonu, Misyonu,

Detaylı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI TEMMUZ-AĞUSTOS 2013 SAYI: 69 "Operasyonel ve günlük kiralama firmaları için değer yaratmayı sürdüreceğiz" Ali Haydar BOZKURT Toyota Türkiye Pazarlama ve

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık 2013 Faalİyet Raporu Kapılarımız size hep açık Kapılarımız size hep açık 1996 yılında, Türkiye de bankacılık anlayışına yepyeni bir boyut getirmek için yola çıktığımız günden bugüne 17 yıl geçti. O günden

Detaylı

Ticari Bankalarda Pazarlama Stratejilerinin Uygulanması ve Türkiye deki Ticari Bankalar Üzerine Bir Alan Çalışması

Ticari Bankalarda Pazarlama Stratejilerinin Uygulanması ve Türkiye deki Ticari Bankalar Üzerine Bir Alan Çalışması 1 Ticari Bankalarda Pazarlama Stratejilerinin Uygulanması ve Türkiye deki Ticari Bankalar Üzerine Bir Alan Çalışması Metehan TOLON * Giriş Para piyasası kurumu olan bankalar kullandıkları pazarlama stratejileri

Detaylı

İSTANBUL TİCARET ODASI YAYIN NO: 2002/37 SORULARLA INTERNET E-TİCARET REHBERİ. Hazırlayan Nuray KORKMAZ

İSTANBUL TİCARET ODASI YAYIN NO: 2002/37 SORULARLA INTERNET E-TİCARET REHBERİ. Hazırlayan Nuray KORKMAZ İSTANBUL TİCARET ODASI YAYIN NO: 2002/37 SORULARLA INTERNET VE E-TİCARET REHBERİ Hazırlayan Nuray KORKMAZ İstanbul, 2002 Bu kitabın tüm hakları İstanbul Ticaret Odası'na (İTO) aittir. İTO'nun ve yazarının

Detaylı

AKILLI BINAM. Yapı Teknolojileri ve Akıllı Bina Dergisi. Yıl:1 / Sayı:1 /Aralık 2013 / Fiyatı: 5 TL

AKILLI BINAM. Yapı Teknolojileri ve Akıllı Bina Dergisi. Yıl:1 / Sayı:1 /Aralık 2013 / Fiyatı: 5 TL AKILLI BINAM Yıl:1 / Sayı:1 /Aralık 2013 / Fiyatı: 5 TL Yapı Teknolojileri ve Akıllı Bina Dergisi l Akıllı Şehirler Zirvesi WICS13 l Turkcell makineleri birbirine bağlıyor l Türkiye 2023 e akıllı şehirlerle

Detaylı

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI 1C:İŞLETME 8 YAZILIMI 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi + Genel Muhasebe 1TÇ Şirketi İstanbul www.1tc.com.tr Kasa, Banka, Çek-Senet, Cari Hesap, Depo ve Stok Yönetimi, Konsinye, Barkod Sistemi, Alış, Satış, Sipariş,

Detaylı

Xerox Türkiye, sektöründe birinci... Xerox a Ulusal Teknoloji Madalyası. Zaman harcamadan güvenli operasyon. Başkentte Xerox a yoğun ilgi.

Xerox Türkiye, sektöründe birinci... Xerox a Ulusal Teknoloji Madalyası. Zaman harcamadan güvenli operasyon. Başkentte Xerox a yoğun ilgi. Başkentte Xerox a yoğun ilgi Xerox a Ulusal Teknoloji Madalyası Zaman harcamadan güvenli operasyon Sayfa 2 de Sayfa 10 da Sayfa 4 te X E R O X T Ü R K Y E N N K U R U M S A L L E T fi M D E R G S www.xerox.com.tr

Detaylı

Bulut Bilişim. Dosyası. İşbirliğiyle. katkılarıyla

Bulut Bilişim. Dosyası. İşbirliğiyle. katkılarıyla Bulut Bilişim İşbirliğiyle Dosyası Bulut Bilişim, ortak kullanılan kaynaklar üzerinde, ihtiyaca göre ölçeklenebilen, anında kullanıma hazır, kaynak ataması ve yönetimi kolay yapılabilen BHT-Bilişim ve

Detaylı

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2011-2012 Rapor Hakkında Vodafone Türkiye olarak ikinci kez yayımladığımız bu Sürdürülebilirlik Raporu aracılığıyla 2011/12 mali yılına ait sürdürülebilirlik

Detaylı

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu Yalnızca Intel Teknoloji Sağlayıcıları içindir Bu kapsamlı kılavuz, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) Intel tabanlı satış noktası (POS) çözümleri satmanızda size yardımcı olacaktır. Ürün ve/veya

Detaylı

INTERNET REKLAMCILIĞI E-REKLAM

INTERNET REKLAMCILIĞI E-REKLAM INTERNET REKLAMCILIĞI E-REKLAM Bilişim Teknolojileri ve e-ticaret Şubesi 1 İÇİNDEKİLER 1. İNTERNET REKLAMCILIĞI İLE PAZARLAMA... 4 1.1. REKLAMIN AMAÇLARI... 4 1.2. GELENEKSEL REKLAMDAN İNTERNET REKLAMCILIĞINA

Detaylı

Bir Daha Kesinti Yaşamayın.

Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Multichannel VPN Router Multichannel VPN Hub Her tür bağlantıya uygun Altı adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirme Modüler tasarım sayesinde esneklik Farklı erişim

Detaylı

T. C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı TÜRKİYE ULUSAL AJANSI. Erasmus+

T. C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı TÜRKİYE ULUSAL AJANSI. Erasmus+ T. C. Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Erasmus+ KA2- Stratejik Ortaklıklar Okul Eğitimi Projeleri BAŞVURU REHBERİ 2014 Bu rehber 2014 yılından itibaren Erasmus+ Ana Eylem

Detaylı

KURUM KAYNAK PLANLAMASI (ERP) Özet. Abstract

KURUM KAYNAK PLANLAMASI (ERP) Özet. Abstract Düzakın ve Sevinç, Kurum Kaynak Planlaması (ERP) 189 Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi Cilt XXI, Sayı 1, 2002, s. 189-218 KURUM KAYNAK PLANLAMASI (ERP) Erkut DÜZAKIN * Selma

Detaylı

BİLGİ TOPLUMU İSTATİSTİKLERİ

BİLGİ TOPLUMU İSTATİSTİKLERİ BİLGİ TOPLUMU İSTATİSTİKLERİ Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı Bilgi Toplumu Dairesi Başkanlığı DPT Yayın No: 2826 BİLGİ TOPLUMU İSTATİSTİKLERİ 2011 Haziran 2011 ISBN: 978-975-19-5171-7 Devlet Planlama

Detaylı