Vodafone Toplu SMS Platformu JetSMS Genel Teklifi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Vodafone Toplu SMS Platformu JetSMS Genel Teklifi"

Transkript

1 Vodafone Toplu SMS Platformu JetSMS Genel Teklifi

2 Toplu SMS Hizmeti JetSMS, kurumların SMS tabanlı, mobil çözüm ihtiyaçlarını "En Hızlı, En Kolay, En Güvenilir" şekilde karşılayan toplam mobil çözüm platformudur. "Bankalardan, marketlere; alış-veriş merkezlerinden, derneklere kadar bir çok kurum, JetSMS ile müşterilerine mesaj gönderiyor, pazarlama faaliyetlerini gelişmiş platform özelliklerini kullanarak gerçekleştiriyor." Müşterilerin, hangi JetSMS Yazılım Platformunu kullanacağını belirlemek için 2 model kullanılabilir. 1. Seçenek : Bilgilerin JetSMS Server larında tutuduğu arayüzler ve programlar 2. Seçenek : Bilgilerin Firma Server larında tutulduğu işletim sistemi. Bu model ile, şirket istediği geliştirmeyi kendi tarafında yapar. Şirketin minum işletim sistemi kuracak bir IT depertmanı ve/veya sorumluları olmalıdır. 1. Seçenek Aşağıda sıralanan ürün ve servisler JetSMS tarafındna geliştirilmiş ve geliştirilmeye devam etmekde olup binlerce müşterileri tarafından kullanılmaktadır.

3 JetSMS Platformunda faydalanabileceğiniz bazı yeniliklerimiz ve üstünlüklerimiz aşağıdadır: Türkçe Karakter Desteği: Türkiye de yalnızca JetSMS de bulunan bu özellik ile SMS ler cep telefonlarına Türkçe Karakter Desteği ile ulaşıyor. Böylece, iletilmek istenen mesajların anlam bütünlüğü bozulmamış oluyor. Dil Desteği: JetSMS in tüm dillerin alfabesinde bulunan karakterlerini destekleyen üstün teknik altyapısı ile ekstra bir ücret ödemeden tüm dillerde SMS gönderimi yapılabilir. Uzun SMS Gönderimi: İletilmek istenen mesajlar 160 karaktere sıkıştırmadan, Uzun SMS ile 640 karaktere kadar gönderilebilir. Gönderilen mesajlar cep telefonlarında tek bir SMS olarak görüntülenir. Resimli Mesaj Gönderimi: Pintura (Resimli Mesaj) ile gönderilen metin mesajlarına ister Pintura kütüphanesinden ister bilgisayardan resim veya hareketli resim ilave edilebilir. Anlık Raporlama: Üstün teknolojik altyapısı sayesinde gönderim raporları saniyeler hızında ve tüm detaylarıyla anında alınabilir. RSS Raporlama: SMS gönderim raporları, içerik besleme sistemi olan RSS ile kişisel E- mail adreslerinden (Hotmail, Yahoo, Mynet, Gmail, vb) görüntülenebilir. API Desteği: Kurumların mevcut SMS gönderim programlarıyla entegrasyon sağlanarak JAVA,.Net,VB API dillerinde yapılmış olan geliştirmeler ile toplu SMS gönderimi yapılmaktadır. Fatura Stop: JetSMS, Fatura Stop özelliği ile aylık gönderilen SMS adedi sınırlandırılabilir. Farklı kullanıcılar için farklı gönderim limitleri oluşturularak her kullanıcı için üreteceği fatura tutarı önceden belirlenebilir. Periyodik Mesaj: Periyodik Mesaj ile düzenli aralıkta belirtilen gruplara ve kişilere gönderilen mesajların otomatik olarak gönderilmesi sağlanır. ÖzelGün Mesaj: Veritabanında bulunan kişilerin özel günlerinde otomatik mesaj gönderilmesi için iletilecek mesaj sisteme bir kez tanımlandığında her yıl mesaj içeriği kişilerin özel gününde iletilir.

4 Zamanlı SMS Gönderimi: Mesajların ileri bir tarih veya saatte ulaşması sağlanır. Akşam Gönderime Ara Verilecek Zaman dilimi seçilerek belirlenen saatler arasında SMS lerin ulaşması engellenebilir. Kara Liste Yönetimi: Kurumdan kısa mesaj almak istemeyen numaralar için JetSMS Sistemlerinde Kara Liste oluşturulur. JetSMS Data: Kuruma ait web sitesine eklenecek olan Fırsatlarımızdan Yararlanın Butonu ile izinli bir veritabanı oluşturma fırsatı sağlanır. Kopya SMS: Kopya SMS ile kurumun gönderdiği SMS lerin bir kopyası kurumun belirleyeceği bir yöneticinin cep telefonuna da gönderilebilir. İzinli Veritabanı Yönetimi: Telefon rehberindeki kişilerle tek tek iletişime geçmek yerine markaların izin talebi toplu SMS ile iletilerek alınan cevaplarla otomatik olarak izinli veritabanı oluşturulur. VIP SMS: Kritik iş uygulamalarında, az sayıda ama hızlı gönderilmesi gereken ve mesajın ulaşma süresinin garantilendiği, özel bir kapasitede ve hızlı SMS gönderim çözümünü üretilir. MailtoSMS: Herhangi bir programdan gönderilen uyarı bildirimlerinin SMS olarak belirlenen hedef kitleye ulaşması sağlanır. Saha Grup SMS: Cep telefonuna ekstra bir program yüklemeden, bilgisayarı açmadan, sadece mevcut cep telefonun mesaj bölümünü kullanarak, Web teki gruplarınıza SMS gönderimi sağlanır. WapPush SMS: Metin mesajlarına WapPush link ekleyerek istenilen sayfaya ulaşması sağlanır. Flash SMS: Göndrilen toplu SMS ler kullanıcının cep telefonunda gelen kutusuna düşmeden, Cep Telefonu ekranında görüntülenir.

5 2. Seçenek Müşterilerimiz ayrıca JetSMS Direct ürünümüz sayesinde son derece kapsamlı bir SMS yönetim platformun da sahip olabilirler. Şirketlerin serverler ına kurulan bir programişletim sistemi sayesinde, SMS gönderim arayüzleri, kullanıcı oluşturma ve yetkilendirmeler, veri tabanları vb. tüm işlemler tamamen şirketin kontrolündedir. Her türlü bilgi %100 firma özelinde kalır ve korunur.

6 Özellikleri : Dünya standardında SMPP Gateway & Client mimarisi sayesinde en üst hizmet standardında geliştirilmiş SMS platformudur. JetSMS ailesinin diğer tüm ürünleriyle %100 entegre çalışır. Kurumunuzun ilgili tüm veritabanlarından bilgi alıp SMS üretebilmektedir. Bir veya birden fazla veritabanı kolaylıkla tanımlanabilmektedir. MsSql, MySql ve Oracle veritabanlarında etkileşimli çalışabilmekte olup gereksinim duyulan tüm diğer veri tabanları ile çalıştırılabilmektedir. Schedule özelliği ile zamana bağlı SMS oluşturulabilmektedir. Bu sayede; ileri tarihli SMS gönderimi, belli bir zaman aralığı içerisinde tekrar eden gönderimler (dakikalık, saatlik, günlük, haftalık, aylık bazda) önceden ayarlanarak otomatize edilmektedir. JetSMS Direct cache mantığı ile çalışmaktadır. Bu sayede veritabanını yormadan, yüksek performans ile işlemlerini gerçekleştirmektedir. Queries bölümünden yeni query tanımlamaları gerçekleştirilebilmektedir. Server Settings ile her türlü server ayarları, tanımlamalar yapılabilmektedir. Connections bölümünde dört şekilde komut verilebilmektedir: o Bağlantıyı kes - Bağlantıyı oluştur: Server ile bağlantı tamamen kesilir ya da yeniden oluşturulur. o Mesaj gönderimini durdur - Mesaj gönderimini çalıştır: Mesaj gönderimlerini tamamen durdururken, daha evvel gönderilmiş mesajlar ile ilgili raporlar alınmaya devam eder. Aynı şekilde durdurulmuş mesajları yeniden gönderime tek tuşla alınabilmektedir. Operational Flow (Logs) bölümünden sistemin işleyişi ile ilgili tüm uyarıları takip edilebilmektedir. İstenirse herhangi bir uyarı koduna göre JetSMS Direct içerisinde tanımlayacağınız GSM numarılarına ve e-posta adreslerine, SMS ve e-posta gönderimi ile uyarıda bulunabilmektedir. Örneğin; bağlantı hatası, limit aşımı, SMS gönderimindeki herhangi bir aksamada otomatik olarak SMS ve e-posta ile ilgili kişiler uyarılabilmektedir. JetSMS ailesinin bir parçası olan JetSMS Direct, kurumunuza ait tüm veritabanları ile birlikte çalışmasının yanı sıra, kurumunuzun serverları içerisinde yer alacak JetSMS WideClient eklentisi sayesinde Internet teknolojilerinin tüm olanaklarını kurumunuz Intranet ortamında sizlere adres defteri oluşturma, gruplandırma, mesaj hazırlama ve gönderme, raporlama vb birçok özelliği bereberinde hizmetinize sunmaktadır.

7 Raporlama: Üstün teknolojik altyapısı sayesinde gönderim raporlarınızı saniyeler hızında ve tüm detaylarıyla anında alabilirsiniz. JetSMS Direct platformunda oluşturduğunuz her hareket için değişik ortamlardan rapor sorgularsınız. Web yüzlerini kullanıyorsanız, webdeb raporlama alacaksınız. Gönderim raporlarını isterseniz dilediğiniz e.mail hesabınıza yollayabilirsiniz. RSS kodlarını bir kez girerek, hiç birşey yapmadan RSS okuyucunuzdan raporları dinleyebilirsiniz. XML ve/veya SMPP kod yapısıyla gönderim raporlarınızı alabilirsiniz.

8 Ücretlendirme Vodafone, Müşterisine internette yayınladığı TopluSMS tarifesini uygulayarak fatura keser. JetSMS Direct Ürünü nü içeren 2. Seçenek tercih edildiğinde, JetSMS Direct Lisans ücreti Biotekno tarafından bir kereye mahsus olmak üzere faturalandırılır. Ücretlendirme * SMS Ücreti Yazılım Bedeli Hizmet Bedeli Müşteri Destek Kurumsal Toplu SMS Tarifesi* Müşteriyi Vodafone Faturalar JetSMS Direct Lisans 1.500,00 TL / İlk ücret ve 1 kez Müşteriyi Biotekno Faturalar Ücretsiz Standart Destek Mesai Saatlerinde Acil Destek 7 / 24 "Her yöne" gönderimleri Vodafone Türkiye, Avea, Turkcell ve Türk Telekom yönüne gönderilen SMS'leri kapsamaktadır. Sadece başarılı (aboneye ulaşmış) SMS'ler ücretlendirilir. Kendi markanızı, isminizi veya unvanınızı mesaj başlığı olarak kullanıp Toplu SMS gönderebilirsiniz. Toplu SMS Tarifeleri kurumsal abonelikler için geçerlidir. Yurtiçi ve yurtdışı tüm GSM operatörlerine gönderim yapabilirsiniz. Yurtdışına gönderilen Toplu SMS'ler standart SMS fiyatları ile ücretlendirilecektir. ( KDV ve ÖİV dâhil 0,55 TL/SMS ) Kıbrıs'a yapılan gönderimler uluslararası kapsamında ayrıca ücretlendirilir. Toplu SMS tarifeleri için sabit ücret adı altında herhangi bir ücret ödemezsiniz. Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi 44 TL Sadece ilk abonelikte 12 Taksit olarak alınır (3,66 TL). Miktarı devlet tarafından belirlenen ve yıllık olarak abonelerden alınan 17,95 TL "Telekomünikasyon Kurumu (TK) Kullanım Ücreti", 17,95 TL "Telekomünikasyon Kurumu (TK) Ruhsat Ücreti" kalemlerini ise aylık taksitler halinde gönderilen SMS ücretine ilave olarak her ay ödersiniz. Söz konusu tüm vergi, SMS gönderim bedelleri gibi kalemler her ay tarafınıza Vodafone tarafından gönderilen faturalarınızda görünmektedir. 12 Ay Taahhütlü Toplu SMS Tarifesi nde: SMS Gönderim Taahhüdü süresi sonunda taahhüt edilen miktar yerine getirilmemiş olması durumunda, taahhüt süresinin bittiği tarihe kadar gönderilmiş olunan Başarılı SMS adedi ile SMS Gönderim Taahhüdü adedi arasındaki farkın, yukarıda yer verilmiş olan birim SMS fiyatı üzerinden Vodafone tarafından hesaplanarak ücretlendirilerek son faturaya yansıtılır Vodafone ile imzalanmış ve imzalanacak ilgili Sözleşme/Taahhütnamelerin, SMS taahhütnamesine aykırı davranışlarımız sebebi ile Vodafone tarafından ve/veya tarafınızdan her ne sebeple olursa olsun taahhüt süresinin bitiminden önce sona erdirilmesi durumunda, sona erme tarihe kadar gerçekleştirilmiş başarılı SMS adedi için Vodafone Toplu Sms Tarifesi nde yer alan en yüksek yurt içi birim SMS fiyatı esas alınarak Vodafone tarafından kuruma uygulanmış olan toplam indirim tutarının hesaplanarak ücretlendirilir ve son faturaya yansıtılır. 1 Ay Taahhütlü Toplu SMS Tarifesi nde: Kullanılmayan SMS'ler 1 fatura dönemi sonunda devretmez silinir. SMS'lerin 3.şahıslara transferi mümkün değildir. Taahhütlü paketler için belirtilen birim fiyatlar her yöne kullanılabilecek SMS ler içindir. Vodafone her an tarifeler ile ilgili her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

9 Versiyon Seçenekleri : JetSMS Direct platformu 3 gelişkin versiyondan oluşur. Şirketinize uygun versiyonu aşağıdan seçebilirsiniz. Yazılım ücreti, her 3 versiyon için de aynıdır.

10 BİOTEKNO Hakkında Kurulduğu 2003 yılından bu yana BİOTEKNO, uzman yazılım kadrosu, satış, iş geliştirme, operasyon, saha ve müşteri hizmetleri ekipleriyle Katma Değerli İletişim ve Pazarlama Çözümleri sunmaktadır. Biotekno geliştirdiği katma değerli servis platformlarının yanında, kurumlara özel çözümler sunar. Teknoloji birikimi, kurumsal uygulama geliştirme ve operasyon tecrübeleri ile oluşturduğu servis platformlarında 8000 üzerinde kurumsal müşteriye hizmet vermekte ve 7/365 desteğini sağlamaktadır. Müşteri odaklı bir bakış açısı ve geliştirdiği yenilikçi ürünlerle, dünya standartlarında hizmet sunma becerisine sahiptir. Biotekno kurumların ihtiyaçlarını iyi analiz eder ve verimlilik artırıcı katma değerli iletişim ve pazarlama servisleri üretir. Biotekno geliştirdiği Katma Değerli İletişim Çözümleri kapsamında Toplu SMS, İnteraktif SMS, Toplu Mail, Toplu Ses-IVR, Bas Konuş ( Push To Talk ) platformlarını yönetmektedir. Dijital Katalog, Mobil Eğitim, Mobil Pazarlama, Promosyon Kart çözümleri ile Katma Değerli Pazarlama Çözümleri sunar. Biotekno, bugüne kadar geliştirmiş olduğu ürünler ve hizmetlerde göstermiş olduğu performansın sonucu olarak, Türkiye de ve Dünya da birçok ödül kazanarak başarısını tescillemiştir. InterproMedya Bilişim500 Ödüllerinde : yılında En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi Ödülü 2008 Son Üç Yılın En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketi Ödülü 2008 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2009 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2010 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2011 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2012 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2012 Son Yılın En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi Ödülü 2013 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2013 Son 3 Yılın En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi Ödülü 2014 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü Deloitte Technology Fast Ödüllerinde : 2009 "Teknoloji Fast 50 Türkiye-Winner & Birincisi" Ödülü 2009 "Technology Fast 500 EMEA (Europe, Africa, Middle East)- Birincisi" Ödülü 2010 "Teknoloji Fast 50 Türkiye - Winner 2010 "Technology Fast 500 EMEA (Europe, Africa, Middle East)- Dördüncüsü" Ödülü 2013 "Teknoloji Fast 50 Türkiye - Winner" 2013 "Teknoloji Fast 50 Türkiye "Big Star" - Üçüncüsü" Ödülü 2014 "Teknoloji Fast 50 Türkiye - Winner" 2014 "Teknoloji Fast 50 Türkiye "Big Star - Birincisi" Ödülü 2014 "Technology Fast 500 EMEA (Europe, Africa, Middle East)" Ödülü Orta Doğu, Afrika ve Avrupa (EMEA) bölgesinde son beş yılın en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı nda, ilk kez bir Türk Şirketi olan BİOTEKNO, % gibi inanılmaz büyüme rakamlarıyla bölgedeki tüm rakiplerinin önüne geçerek birinci olarak diğer Türk şirketlerine de umut kaynağı olmuştur. Fortune 500 : 2012 "Türkiye nin en büyük 500 şirketinin sıralandığı Fortune 500 listesinde Biotekno 426. sırada" 2013 "Türkiye nin en büyük 500 şirketinin sıralandığı Fortune 500 listesinde Biotekno 299. sırada" Capital Dergisi : 2012 "İstanbul sıralamasında 308, Türkiye sıralamasında 551. sırada"

Toplu Arama Çözümleri. Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım

Toplu Arama Çözümleri. Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım Toplu Arama Çözümleri Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım Toplu Arama Çözümleri Digitone, içeriğini ve süresini sizin belirlediğiniz bir ses kaydının belirttiğiniz sabit veya cep telefonlarına, istediğiniz

Detaylı

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI Ödeme Sistemlerindeki Trendler: Dijital Cüzdan 3 Dijital Cüzdan Nedir? 5 Türkiye deki Dijital Cüzdanlar m-cüzdan ve e-cüzdan Olarak Hizmet Veren Ödeme

Detaylı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı Günde kaç defa cep telefonunuza bu tür mesajlar geliyor? Bu mesajları mutlaka açıp okuyorsunuz: Kimi indirim haberi veriyor, kimi kredi kartı ekstrenizi

Detaylı

Teknolojiye yat r m, geleceğe yat r m...

Teknolojiye yat r m, geleceğe yat r m... Teknolojiye yat r m, geleceğe yat r m... 2008 Faaliyet Raporu İçindekiler 2 Kısaca Türk Telekom 4 Başlıca Göstergeler 5 Türk Telekom un Halka Arzı 8 Türk Telekom Şirketler Grubu 14 Yönetim Kurulu Başkanı

Detaylı

İŞİNİ TURKCELL LE KUR YENİ MÜŞTERİ GETİR TAAHHÜTNAMESİ

İŞİNİ TURKCELL LE KUR YENİ MÜŞTERİ GETİR TAAHHÜTNAMESİ İŞİNİ TURKCELL LE KUR YENİ MÜŞTERİ GETİR TAAHHÜTNAMESİ TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ( TURKCELL ) ye; Turkcell in sunduğu İşini Turkcell le Kur Yeni Müşteri Getir Paketi nden yararlanmak istememiz sebebiyle,

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI BÜRO YÖNETİMİ BİLGİSAYARLA İLETİŞİM

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI BÜRO YÖNETİMİ BİLGİSAYARLA İLETİŞİM T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI BÜRO YÖNETİMİ BİLGİSAYARLA İLETİŞİM Ankara, 2013 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında yer alan yeterlikleri kazandırmaya

Detaylı

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI 1C:İŞLETME 8 YAZILIMI 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi + Genel Muhasebe 1TÇ Şirketi İstanbul www.1tc.com.tr Kasa, Banka, Çek-Senet, Cari Hesap, Depo ve Stok Yönetimi, Konsinye, Barkod Sistemi, Alış, Satış, Sipariş,

Detaylı

Encore un yenilikçi ve öncü yaklaşımıyla NCR ile birlikte Türkiye de ilk defa gerçekleştirilen bazı uygulamalar ENCORE BİLİŞİM SİSTEMLERİ NCR

Encore un yenilikçi ve öncü yaklaşımıyla NCR ile birlikte Türkiye de ilk defa gerçekleştirilen bazı uygulamalar ENCORE BİLİŞİM SİSTEMLERİ NCR ENCORE BİLİŞİM SİSTEMLERİ İşimiz her gün kullandığımız otomasyon işlemlerini kolaylaştıran teknolojileri hayata geçirmek. Ülkemizin önde gelen firmalarına bilişim çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Detaylı

VODAFONE İŞ ORTAĞIM YENİ ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12&24 AY) TAAHHÜTNAMESİ

VODAFONE İŞ ORTAĞIM YENİ ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12&24 AY) TAAHHÜTNAMESİ VODAFONE İŞ ORTAĞIM YENİ ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12&24 AY) TAAHHÜTNAMESİ ye, ( Vodafone ) ile...( Çözüm Ortağı ) tarafından yürütülen Vodafone İş Ortağım Yeni Araç Takip Sistemi Kampanyası (12&24 Ay) dan

Detaylı

BAY.t Entegre_PRO v5.2 Yapılan Geliştirmeler HIZLI SATIŞ

BAY.t Entegre_PRO v5.2 Yapılan Geliştirmeler HIZLI SATIŞ BAY.t Entegre_PRO v5.2 Yapılan Geliştirmeler HIZLI SATIŞ Bay-t Entegre PRO serisinin yeni modülü Dokunmatik Hızlı Satış, perakende satış yapan tüm işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak dokunmatik ekranlara

Detaylı

2013 YILI e-devlet KAPISI 160 İLETİŞİM MERKEZİ HİZMETİ ALIMI

2013 YILI e-devlet KAPISI 160 İLETİŞİM MERKEZİ HİZMETİ ALIMI TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME KABLO TV VE İŞLETME A.Ş. 2013 YILI e-devlet KAPISI 160 İLETİŞİM MERKEZİ HİZMETİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ e-devlet Kapısı 160 İletişim Merkezi Hizmeti İhalesi Teknik Şartnamesi 2

Detaylı

KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU

KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU İçindekiler BENİM SAYFAM... 4 İHRAÇÇI SAYFALARI... 5 YATIRIMCI BİLGİLENDİRME VE UYARI SİSTEMİ... 6 PORTFÖY/BAKİYE...

Detaylı

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ye, (kısaca Vodafone) tarafından yürütülen Vodafone İş Ortağım Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyasından (Kampanya) yararlanmak istemem sebebiyle.../.../... tarihli, EK2 de belirtilen GSM hatlarım için imzaladığım

Detaylı

Doruk Haberleşme ve Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri Mesajlaşma Servisleri Sözleşmesi (Leadinplus)

Doruk Haberleşme ve Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri Mesajlaşma Servisleri Sözleşmesi (Leadinplus) Doruk Haberleşme ve Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri Mesajlaşma Servisleri Sözleşmesi (Leadinplus) LEADİNPLUS Esentepe Mah. Şairler Sok.96-A Hanedar Apt. 1. ve 2 kat Esentepe / İstanbul www.leadinplus.com

Detaylı

Sistem Yöneticisi Konfigürasyon Klavuzu

Sistem Yöneticisi Konfigürasyon Klavuzu Sistem Yöneticisi Konfigürasyon Klavuzu ABAKUS 360 T-Panel T-CRM 2006, IPera İletişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İçindekiler A- Programın Yapısı:... 4 1- Ana Bileşenler... 4 1.a BUKET

Detaylı

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme...

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme... İçerik Tablosu Radore ID nedir?... 5 1. Giriş Ekranı... 5 1.1 Şifremi Unuttum... 5 1.2 Kayıt Ol... 6 1.2.1 Bireysel Müşteri Kaydı Oluşturmak... 6 1.2.2 Kurumsal Müşteri Kaydı Oluşturmak... 9 1.2.3 Üyelik

Detaylı

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname TAAHHÜTNAME AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin ( AVEA ) 24 Aylık 6GB Kademeli Jet Tarifesi ( Tarife ) işbu taahhütnamede ( Taahhütname ) belirtilen şartlar kapsamında yararlanacağımı bildiğimi, buna göre;

Detaylı

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname TAAHHÜTNAME AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin ( AVEA ) 24 Aylık 6GB Kademeli Wifi Jet Tarifesi ( Tarife ) işbu taahhütnamede ( Taahhütname ) belirtilen şartlar kapsamında yararlanacağımı bildiğimi, buna

Detaylı

ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ WEB TABANLI UZAKTAN KONTROL 481BB0008 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında

Detaylı

GO Plus Sistem Yönetmeni

GO Plus Sistem Yönetmeni GO Plus Sistem Yönetmeni LOGO Mart 2012 İçindekiler İçindekiler...2 Sistem Yönetmeni...4 Yönetim...5 Terminaller...6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi...7 Gruplar...8 Kullanıcılar...9

Detaylı

VODAFONE HTC EXPLORER CİHAZ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ

VODAFONE HTC EXPLORER CİHAZ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ ye, (kısaca Vodafone) tarafından yürütülen Vodafone HTC Explorer Kampanyasından (Kampanya) yararlanmak istemem sebebiyle.../.../... tarihli, [ ] numaralı GSM hattı için imzaladığım Vodafone Tip Abonelik

Detaylı

Kurumsal Enformasyon Sistemlerinde Satın Alma Döngüsü: Bir Kobi Örneği Purchasing Order to Pay Cycle in Enterprise Information Systems: A SME Case

Kurumsal Enformasyon Sistemlerinde Satın Alma Döngüsü: Bir Kobi Örneği Purchasing Order to Pay Cycle in Enterprise Information Systems: A SME Case Kurumsal Enformasyon Sistemlerinde Satın Alma Döngüsü: Bir Kobi Örneği Purchasing Order to Pay Cycle in Enterprise Information Systems: A SME Case Batuhan KOCAOĞLU Okan Üniversitesi Lojistik Bölümü, İstanbul,

Detaylı

McAFEE FOCUS 13 GÜVENLİK KONFERANSININ ARDINDAN WINDOWS AZURE MULTI-FACTOR AUTHENTICATION DORK LAR McAFEE ADVANCED THREAT DEFENSE TÜRKİYE GÜVENLİK

McAFEE FOCUS 13 GÜVENLİK KONFERANSININ ARDINDAN WINDOWS AZURE MULTI-FACTOR AUTHENTICATION DORK LAR McAFEE ADVANCED THREAT DEFENSE TÜRKİYE GÜVENLİK 2013 McAFEE FOCUS 13 GÜVENLİK KONFERANSININ ARDINDAN WINDOWS AZURE MULTI-FACTOR AUTHENTICATION DORK LAR McAFEE ADVANCED THREAT DEFENSE TÜRKİYE GÜVENLİK SEKTÖRÜNE GLOBAL BİR BAKIŞ DİSK VERİ DEPOLAMA SİSTEMLERİ

Detaylı

İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım

İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım kartı (041110)... 3 1.1.3 Cari hesap adresleri (41210)...

Detaylı

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor.

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor. Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim,

Detaylı

ANADOLU YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. Revizyon Tarihi : KONU : İnternet Sitesinin Güncellenmesine İlişkin Esaslar Onay Tarihi :

ANADOLU YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. Revizyon Tarihi : KONU : İnternet Sitesinin Güncellenmesine İlişkin Esaslar Onay Tarihi : Aşağıdaki dokümanda bahis konusu olan Şirket / Kurum, Anadolu Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. yi, Şube ise Anadolu Yatırım Şubeleri ni ifade etmektedir. 1. AMAÇ Bu doküman, Kurumun internet sitesinde gerçekleştirilecek

Detaylı

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Tarih : 05.03.2013 Sayfa 1 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT CafePlus ; İnternet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme

Detaylı

Sektörel Uygulamalar HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ. Rev: 2.1

Sektörel Uygulamalar HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ. Rev: 2.1 Sektörel Uygulamalar HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ Rev: 2.1 2 ALACAK YÖNETIMI UYGULAMALARI ESNEK, HIZLI, GÜVENLİ ÇÖZÜM SEKTÖREL TECRUBE Saphira Sunucu; Elemanlarınızdan daha yüksek performans almanıza

Detaylı

6. HAFTA INTERNET ve E-POSTA YÖNETĠMĠ

6. HAFTA INTERNET ve E-POSTA YÖNETĠMĠ 6. HAFTA INTERNET ve E-POSTA YÖNETĠMĠ INTERNET İnternet, birçok bilgisayar sisteminin birbirine bağlı olduğu dünya çapında yaygın olan ve sürekli büyüyen bir iletişim ağıdır. İnternet kelime anlamı olarak

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı