PR 180 CAM PRESLEME MAKİNESİ CAM PRESLEME MAKİNASI. İstenilen cam ve spacer kalınlıklarına göre ayarlanabilir.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "PR 180 CAM PRESLEME MAKİNESİ CAM PRESLEME MAKİNASI. İstenilen cam ve spacer kalınlıklarına göre ayarlanabilir."

Transkript

1 Ö PR 0 CAM PRESLEME MAKİNESİ CAM PRESLEME MAKİNASI İstenilen cam ve spacer kalınlıklarına göre ayarlanabilir. İklim şartlarına göre ısı kontrolü vardır. Üretim kolaylığı için hız ayarı vardır. Makine giriş kısmında yardımcı montaj sehpası vardır. Makine CE standartlarına uygundur. Adres : KAYAPA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALE CADDESİ NO: NİLÜFER/BURSA/TÜRKİYE Tel: / Fax: Mobil :

2 Ö TECHNICAL DATA I технические характеристики I LES CARACTÉRISTIQUES TECHNICAL FEATURES PR-0 3 KW 30V 50Hz BAR Hava tük. Air Cons. 6- Bar 0 Lt/min 555x5x kg PROCESSİNG xmin xmax ymin ymax hmin hmax mm - 00 mm 0 mm 50 mm Adres : KAYAPA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALE CADDESİ NO: NİLÜFER/BURSA/TÜRKİYE Tel: / Fax: Mobil :

3 PR-0 ISICAM HAZIRLAMA TABLASI Adres : KAYAPA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALE CADDESİ NO: NİLÜFER/BURSA/TÜRKİYE Tel: / Fax: Mobil :

4 Ö PARCA NO PARCA LİSTESİ PR-0-500x60x60 PR-0-5x60x0x3 PR-0-0x60x0x3 PR-0-660x60x60x3 PR-0-5x60x60x3 PR-0-5x60x60 PR-0-30x60x60x3 M6x PLASTIK AYAK PR-0-UST KARGAS PR-0-5x60x0x PR-0-SALYANGOZ MOTOR BAGLANTI LAMA SALYANGOZ MOTOR 3 PİSTON UST KAPAK 50x0x0 LAMA 63x500 PİSTON BAGLANTI LAMASI VAKUM LAMA Ø DIS SEGMAN Ø3x0 PİSTON Ø3x50 ARA TAKOZ Ø3x50 MIL Ø3x50 PLASTIK Ø63 - EB BAGLANTI ELEMANI Ø63 - EB MİL Ø63 - YB- BAGLANTI ELEMANI ALT FLANS Ø63 CB-CLİPSLİ CATAL BAGLANTI / DIRSEK RAKOR Ø63 - YB- BAGLANTI ELEMANI Ø63x500 PİSTON Ø63x500 PİSTON MIL 3x0- PSTN VAKUM ALÜMİNYUM LAMA VANTUZ PR-0-ALT MDF PR-0-UST MDF SPRİAL BORU DUZ SAC SPRİAL BORU YUVARLAK SAC TABLA SIKMA FLANS PR-0- SPRİAL BORU Mx0 IMBUS Mx0 IMBUS M6x5 IMBUS M6x35 IMBUS Q6 DIS CAP SEGMANI M6x5 ALTI KOSE BASLI 6.5-INCE PUL M6 SOMUN M5- YILDIZ UC CİVATA PLASTIK PANO / 5- KUMANDALI CEK VALF HAVA TAHLİYE ALÜMİNYUM HAVA TAHLİYE BAĞLANTI SACI PEDAL ADET 0 6 Adres : KAYAPA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALE CADDESİ NO: NİLÜFER/BURSA/TÜRKİYE Tel: / Fax: Mobil :

5 PR-0 ISICAM UZATMA GRUBU Adres : KAYAPA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALE CADDESİ NO: NİLÜFER/BURSA/TÜRKİYE Tel: / Fax: Mobil :

6 PARCA NO PARCA LİSTESİ ADET 5x60x60x PROFIL 0x60x60x PROFIL 3 50x60x60x PROFIL 70x60x60x PROFIL 5 05x60x60x PROFIL 6 SAC BAGLANTI LAMASI 6 7 U-G- U PROFIL SOL U-G- U PROFIL SAG 9 M6x SOMUN 6 0 AYAK BAGLANTI LAMA M6x BİJON PLASTIK AYAK 3 U-G- MAKARA MIL 6mm KAMA 5 U-G ÖN SAC MUHAFAZA 6 U-G ARKA SAC MUHAFAZA 7 P-05 RULMAN YATAK - I 7 TEK SIRA ZİNCİR DİSLİSİ 9 - II 7 ÇİFT SIRA ZİNCİR DİSLİSİ 3 0 SWİCH BAGLANTI LAMA 0 -B ZİNCİR 3 M5x5 CIVATA 6 3 L5K3MEP SWİCH L5K3MEP SWİCH UCU 5 M5x0 CIVATA 6 M5X0 CIVATA 7 SIKMA PUL M0x30 ALTI KOSE BASLI 6 9 M0 KALIN PUL 6 30 M5 SOMUN Adres : KAYAPA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALE CADDESİ NO: NİLÜFER/BURSA/TÜRKİYE Tel: / Fax: Mobil :

7 Ö PR-0 ISICAM ISITICI GRUBU Adres : KAYAPA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALE CADDESİ NO: NİLÜFER/BURSA/TÜRKİYE Tel: / Fax: Mobil :

8 PARCA NO ISITICI GRUP PROFİL KASA PARCA LİSTESİ ÜST KARELİ SAC 3 ÜST SAC KAPAK ÜST ÖN SAC KAPAK 5 /-I-7 GERDİRME DİŞLİ 5 6 GERDİRME U LAMA 7 KÖSEBENT DAYAMA 3 YAN SAC KAPAK 9 ÖN SAC KAPAK 0 ARKA SAC KAPAK M6x AYAK 6 SALYANGOZ MOTOR BAGLANTI LAMASI 3 ACILI HAVA BORUSU Mx0 İMBUS CİVATA 5 SALYANGOZ MOTOR 6 ŞANZUMANLI MOTOR BAGLANTI SAC 7 /-I-7 ZİNCİR GERDİRME DİŞLİSİ 603 ZZ RULMAN 5 9 Mx60 İMBUS CİVATA 0 Mx30 İMBUS CİVATA /-I-7 TEK SIRA DİŞLİ 0 M PUL 3 ŞANZUMANLI MOTOR U GERDİRME LAMA 5 GERDİ YAY 6 M SOMUN 5 7 M0x5 ANAHTAR AGIZLI CİVATA 6 ASANSÖR BAGLANTI LAMASI 9 ASANSÖR AYAR VİDALI MİL 30 ASANSÖR U TASIYICI LAMA 3 ASANSÖR ENCODER VİDALI MİL 3 M0x35 ANAHTAR AGIZLI CİVATA 5 33 M0 KALIN PUL 5 3 U BAGLANTI 35 U ARA SAG-SOL BAGLANTI ADET Adres : KAYAPA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALE CADDESİ NO: NİLÜFER/BURSA/TÜRKİYE Tel: / Fax: Mobil :

9 36 U SAG-SOL BAGLANTI 37 Q60 MAKARALI MİL 3 Q0 MAKARALI MİL 6 39 ÜST DAVLUMBAZ UZUN BORU 0 ÜST HALOJEN LAMBA SAG-SOL SAC ÜST DAVLUMBAZ KISA BORU 750 W HALOJE N LAMBA 3 3 ÜST DAVLUMBAZ ASANSÖR VİDALI MİL 5 /-II-7-3 ÇİFT SIRALI DİŞLİ 6 /-II-7 ÇİFT SIRALI DİŞLİ 7 ARKA SOL SAC KAPAK ARKA SAG SAC KAPAK 9 P05 RULMAN YATAGI 7 50 HATVELİ MAKARALI MİL 5 ALT HALOJEN LAMBA SAG-SOL SAC 5 DAVLUMBAZ DUZ SAC 53 ALT DAVLUMBAZ 5 DAVLUMBAZ BAĞLANTI LAMASI 55 KABLO KANALI 56 Q90x3 KISA BORU 57 ELEKTRİK PANO 5 KAPAK KİLİT 59 KIŞ-YAZ ANAHTAR 60 KAPAT-AC ANAHTAR 6 START-STOP ANAHTARI 6 HIZ AYAR ANAHTARI 63 KALINLIK (ThicknessR) AYAR ANAHTARI 6 ACİL STOP ANAHTARI 65 0 B ZİNCİR Adres : KAYAPA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALE CADDESİ NO: NİLÜFER/BURSA/TÜRKİYE Tel: / Fax: Mobil :

10 PR-0 ISICAM TASIYICI GRUBU PARCA NO PARCA AD TASIYICI PROFİL KASA M6x BİJON 3 PLASTIK AYAK M6x SOMUN 5 AYAK BAGLANTI LAMA 6 TEKERLEK (50-MTB) 7 5x5x3 KÖSEBENT 6 M0-.5 SOMUN ADET 9 M0 KALIN PUL Adres : KAYAPA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALE CADDESİ NO: NİLÜFER/BURSA/TÜRKİYE Tel: / Fax: Mobil :

PR ECO EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNESİ EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNASI. İstenilen cam ve spacer kalınlarına göre ayarlanabilir.

PR ECO EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNESİ EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNASI. İstenilen cam ve spacer kalınlarına göre ayarlanabilir. PR ECO EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNESİ EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNASI İstenilen cam ve spacer kalınlarına göre ayarlanabilir. İklim şartlarına göre ısı kontrolü vardır. Üretim kolaylığı için hız

Detaylı

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET Grup :TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu :40-3600343 Mamül adı :22M ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S BRIGGS MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S BRIGGS MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601500 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601369 Saplama M8x100 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 8 3 0102010 Somun 6Kö.B. M8 6 4 0109068 Setuskur M6x20 1 5

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : 41-3641150 Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 0102039 Somun plastikli M5 6 2 3641105 Debriyaj gövdesi (TARAL R200)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002706 İlaç deposu 20 lt. TM 1 2 2002702

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M LD 400 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M LD 400 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30322-3600265 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642001 Didon flanşı 1 2 3642008 Didon kilit kolu 1 3 0101003 Civata 6Kö.B. M10x50 1 4 0103005 Rondela

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1 3 3641013 Aks mili 1 4 3641048 Şim 72x56x0,5 2 4 3641049 Şim 72x56x0,3

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52 5 5 0103021 Rondela yaylı M8 38 6 3681019 Debriyaj

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S TARAL HONDA GX 160 EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S TARAL HONDA GX 160 EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601500 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601369 Saplama M8x100 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 8 3 0102010 Somun 6Kö.B. M8 6 4 0109156 Anahtar 10/13/17 açıkağız

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641316 22M Alüminyum Gövde burçlu komple 1

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : 40 / : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : 40 / : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞASİ GRUBU Mamul kodu : 40 / 11008-6000190 Mamül adı : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR 1 1551246 Şasi 800lt. Piton 1 1a 1551725 Kızaklı Polyamid parça 1 2 1551724 Gezer Gövde (Hidrolik

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3611120 Saplama M8x40 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 6 3 0102010

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-41302-3600215 Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3646003 Kumanda borusu komple 30S 1 1a 3602418 Takoz bağlantı sacı

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2008989 Grup : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2008924 Plastik kam (Kam dişlisi) 1 2 2008926 Dekompresor kapağı 1 3 2008927 Dekompresor yayı 1 4 2008928

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641000 Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641001 Şanzuman gövdesi 1 2 3641009 Şanzuman arka kapak contası 1 3 3641039

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 60) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 60) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40 / 13004-2300072 : DEPO GRUBU 1 1402701 Depo 400lt.Süper Piton 1 2 1402718 Depo bağlantı kayışı 1042mm. 2 3 1402045 Doldurma kapağı 1 4 1402040 Depo kapağı 1 5 1402044 Depo süzgeci 1 6 1402048

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE : 40 / : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE : 40 / : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR : FAN KOMPLE Mamül kodu : 40 / 13000-2300214 Mamül Adı : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET SIRA KODU NO 1 2304035 Fan kafesi yeni 1

Detaylı

683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU

683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU 683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30322-3600232 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642061 Didon flanşı (Ekostar) 1 2 3602346 Didon kilit kolu 19S

Detaylı

BULUPOL-3 ÇİFT DİSKLİ PLC KONTROLLÜ DİJİTAL ZIMPARALAMA VE PARLATMA CİHAZI

BULUPOL-3 ÇİFT DİSKLİ PLC KONTROLLÜ DİJİTAL ZIMPARALAMA VE PARLATMA CİHAZI KULLANMA KILAVUZU ÇİFT DİSKLİ PLC KONTROLLÜ DİJİTAL ZIMPARALAMA VE PARLATMA CİHAZI BMS Bulut Makina Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere Sanayi Sitesi Ada 4 No : 7-9 Başakşehir

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3691000 Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0108030 Segman delik 37x1,5 DIN472

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : 40-3600238 SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110 Sabit mil aks komple 1 2 3653004 Teker kilit tutamağı 1 3

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK : : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (COMER-TARAL) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK : : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (COMER-TARAL) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108 Civata 6Kö.B 8,8 M8x16 28 5 0102029

Detaylı

ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4

ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 Mamül kodu : 41-2303900 : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 1 2303901 Şanzıman gövde (Tek devirli) 1 2 2303902 Dişli Helis Z=60 1 3 2303903 Vites kapak

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05011 AKÜ 17 1 91,09 107,49 YME001A0520Y002 AKÜ (YUASA) 17 1 154,45 182,25 YME001L61M62006 AKÜ LASTİĞİ 16 10 4,19 4,94 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) 1 2009079 Plastik muhafaza (Atomizör) 1 2 2008902 Starter kapağı 1 3 2008987 Starter komple 1 4 2008909 Plastik buji kapağı 1 5 2009012 Özel civata

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 50) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 50) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40 / 13004-2300070 : DEPO GRUBU 1 1402701 Depo 400lt.Süper Piton 1 2 1402704 Depo bağlantı kayışı 1160mm. 2 3 1402045 Doldurma kapağı 1 4 1402040 Depo kapağı 1 5 1402044 Depo süzgeci 1 6 1402048

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0106029 Yağ Keçesi Ø17Xø40x7 L3 1 2 3601098

Detaylı

A

A -A 0 0 0 NO -A PARÇA KODU ANA ŞASE BAĞLANTI KATLAMA İSİM VE DETAYLARI.AGBK.0.00.000.0 ANA ŞASE KATLAMA 00 (0-).AGBK.0.00.000.0 ANA ŞASE KATLAMA 00 (---0-).AGBKM.0.00.000.0 ANA ŞASE KATLAMALI MERDANELİ

Detaylı

: DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30412-3600262 Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3612036 Gaz Spirali 36M-45M

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : 41-3615026 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 1005008 Yetkili servis kitapçığı 1 2 3615009 Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu 32M-40M-41M-51M 1 3 1005040

Detaylı

PARÇA ADI - STANDART NO ADET

PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 51S TARAL IŞIKLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0106029 Yağ Keçesi Ø17xØ40x7 L3 1 2 3601098 Priz direk 1 3 0108014

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup adı : BIÇAK GRUBU Mamül kodu : 40 31160-3610008 Mamül adı : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ 1 3670618 Disk tambur 2 2 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 3 3670617 Bıçak tambur 2 4 3670615 Bıçak

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU GRUBU : 41 / : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU GRUBU : 41 / : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİŞLİ KUTUSU GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601014 Vites kolu sacı 1 2 0101182

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : Grup : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : Grup : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41-2303900 : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2303901 Şanzıman gövde (Tek devirli) 1 2 2303902 Dişli Helis Z=60 1 3 2303903 Vites

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ ADI - STANDART ADET 1 2002602 İlaç deposu atomic 14 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002801 Depo ilaç 14 lt. Atomix 1 2 2002802 Depo rekor contası

Detaylı

RUZGARLIK KANATLAR RUZGARLIK KANATLAR SAG&SOL TAKIM SAG&SOL TAKIM. 166 17 244 104 Kılıç ( Şiş ) 166 17 241 103 Kılıç ( Şiş ) Alttan Motorlu

RUZGARLIK KANATLAR RUZGARLIK KANATLAR SAG&SOL TAKIM SAG&SOL TAKIM. 166 17 244 104 Kılıç ( Şiş ) 166 17 241 103 Kılıç ( Şiş ) Alttan Motorlu . RUZGARLIK KANATLAR SAG&SOL TAKIM RUZGARLIK KANATLAR SAG&SOL TAKIM. 256 18 244 103 256 18 244 104 256 18 244 105 256 18 241 103 256 18 241 104 256 18 241 105 166 17 244 103 166 17 244 104 Kılıç ( Şiş

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 Mamül adı : 40M ECO TARAL TİP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 Mamül adı : 40M ECO TARAL TİP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 1 3601213 Debriyaj komple 40M-41M-41S 1 2 3611154 Debriyaj kampanası 40M-41S 1 3 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 4 0103004 Rondela A8,4 TS 79/2 6 5 0102029 Somun

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 50014-2000090 Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002678 İlaç deposu 14 lt. MP 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI : 40 / 40402-3600359 : 40S EL TRAKTÖRÜ (ANTOR 6 LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI : 40 / 40402-3600359 : 40S EL TRAKTÖRÜ (ANTOR 6 LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI Mamül kodu : 40 / 40402-3600359 1 0109136 Kopilya 2x20 6 2 3691025 Geri vites çubuğu 40S 2 3 3691026 1.ve 2. vites mili 40S 1 4 3601032 Çelik bilya 5/16 3 5 3601033 Yay

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1200 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1200 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108 Civata 6Kö.B 8,8 M8x16 28 5 0102029

Detaylı

OSCAR DZH200 E KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR DZH200 E KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU DZH200 E ZEMİN FREZE // SURFACE PREPARATION KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50114-2000113 Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2002709 İlaç deposu 14 lt. M 1 2 2002702 Süzgeç depo 1 3 2002013

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU : 40 / 40402-3600362 : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU : 40 / 40402-3600362 : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU Mamül kodu : 40 / 40402-3600362 Mamül adı : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) 1 9000517 Motor 6LD 400 Marşlı Lombardini 1 2 3601214 Debriyaj gövdesi 40M-41M-41S 1 3 3658017

Detaylı

CETOP RP 53P-43P PNÖMATİK SİLİNDİRLER PNS SERİSİ Ø125 - Ø320

CETOP RP 53P-43P PNÖMATİK SİLİNDİRLER PNS SERİSİ Ø125 - Ø320 CETOP RP 53P-43P PNÖMATİK SİLİNDİRLER PNS SERİSİ Ø125 - Ø320 PNS GENEL BİLGİ PNS SERİSİ CETOP RP 53P - 125-320 ALÜMİNYUM BORULU YASTIKLAMALI SİLİNDİR Eloksal kaplaması sayesinde maksimum keçe performansı.

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YME001A05A05011 AKÜ 4 1 91,09 107,49 YME001A0520Y002 AKÜ (YUASA) 4 1 154,45 182,25 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ 8 1 17,00

Detaylı

Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ

Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ Parça Adı / Part Name No 53P00 53P003 53P004 53P005 53P006 53P007 53P008 53P009 53P00 53P0 53P0 53P03 53P04 53P05 53P06 53P07

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000102 Mamül adı : ASTRON 7020 F SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000102 Mamül adı : ASTRON 7020 F SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000102 Mamül adı : ASTRON 7020 F SIRT ATOMİZÖR ADI - STANDART ADET 1 2002710 İlaç deposu 20 lt. F 1 2 2002702 Süzgeç depo 1 3 2002013 Şapka 1 4 2002707

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50026-2000077 Mamül adı : ATOMIC 5026 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50026-2000077 Mamül adı : ATOMIC 5026 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU ADI - STANDART ADET 1 2002601 İlaç deposu atomic 26 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta kapak atomic 1 4 2002616 Depo kapağı 1 5 2002691 Havalandırma nipeli 1

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 M-ELEKTRİK AKSAMI YME00182A77E002 BOBİN 5 1 12,06 14,23 YME001A17A17016 BUJİ BAŞLIĞI 3 10 0,80 0,94 YME00128K61K001 BUJİ BAŞLIĞI LASTİĞİ 2 5 1,48 1,75 YME00136K71K001 BUJİ KABLOSU

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU Grup : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000123 Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2001601 Şasi gövde 1 2 2004622 Titreşim takozu - uzun 2 3 2001620

Detaylı

PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ

PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ 2013 04.1.0 TARIM SULAMA MAKİNELERİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ 4 SIRALI GÜBRESİZ YEDEK PARÇA KATALOĞU Ayçiçeği, Mısır, Soya, Pamuk, Bezelye, Nohut, Fasulye, Yer Fıstığı, Kabak Çekirdeği,

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600225 Mamül adı : 652 BK SÜPER TARAL EKOSTAR ÇAPA TRK.2+1

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600225 Mamül adı : 652 BK SÜPER TARAL EKOSTAR ÇAPA TRK.2+1 :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600225 Mamül adı : 652 BK SÜPER TARAL EKOSTAR ÇAPA TRK.2+1 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0102054 Somun kelebek M6 2 2 0103060 Pul ¼ 2 3 3606028 Kaput

Detaylı

RUZGARLIK KANATLAR RUZGARLIK KANATLAR SAG&SOL TAKIM. 166 17 244 104 Kılıç ( Şiş ) MOTOR GRUBU YUVASI,KOMPLE 184 37 222 485

RUZGARLIK KANATLAR RUZGARLIK KANATLAR SAG&SOL TAKIM. 166 17 244 104 Kılıç ( Şiş ) MOTOR GRUBU YUVASI,KOMPLE 184 37 222 485 . RUZGARLIK KANATLAR SAG&SOL TAKIM RUZGARLIK KANATLAR SAG&SOL TAKIM. 256 18 244 103 256 18 244 104 256 18 244 105 256 18 241 103 256 18 241 104 256 18 241 105 166 17 244 103 166 17 244 104 Kılıç ( Şiş

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

RTR100HD HANDLE CONTROL PARTS

RTR100HD HANDLE CONTROL PARTS 1 HANDLE CONTROL PARTS 6 104 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI 101 Kavrama Kolu 102 Gaz Kolu 103 Civata M6X20 105 Gaz Kablosu 106 Emniyet Mandalı 112 Geri Vites Veya Debriyaj Mandalı 113 Pim 7X24 114 Pim 10X24

Detaylı

AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI

AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI MODEL EW-TECH 3500/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKI A SA AYI VE TICARET LTD. STI. SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold 1 2302409 Mesafe ayarlayıcı (UNG) 4 2 0101286 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x90 2 3 2302407 Koruyucu dayama (UNG) 1 4 0101003 Civata 6Kö.B.

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN GRUBU : 40 / : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN GRUBU : 40 / : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN GRUBU Mamül kodu : 40 / 13000-2300055 Mamül Adı : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI 1 3911020 Kasnak 3V Ø348 Tar 60 1 2 2304089 Kasnak 3V (Boş-Dolu) 1 3 0101042 Civata 6Kö.B. M10x30 9 4 0103010

Detaylı

SEYHAN251-301 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06

SEYHAN251-301 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06 1 FİYAT LİSTESİ 17.05.2016 D-AYAR YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A06A06026 ATEŞLEME BOBİNİ 3 1 131,24 154,86 YME001A17A17014 BUJİ BAŞLIĞI 5 5 2,66 3,14

Detaylı

SELAY ŞİBER BETON BORU EKİPMANLARI POMPA YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ

SELAY ŞİBER BETON BORU EKİPMANLARI POMPA YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ ŞİBER 1 413877 ÇİFT GÖZLÜ AŞINMA PLAKASI (ISIL İŞLEMLİ) 2 413877 ÇİFT GÖZLÜ AŞINMA PLAKASI (KAYNAK DOLGULU) 3 919630 S VALF 4 919630 S VALF FREZELİ MİL 5 415594 BASKI CONTASI 50 SHORE 6 415592 BASKI CONTASI

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40/13000-2300066 Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) 1 2302409 Mesafe ayarlayıcı (UNG) 4 2 0101286 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x90 2 3 2302407 Koruyucu dayama (UNG) 1 4 0101003 Civata 6Kö.B. 8,8

Detaylı

ESEN MAKİNA CAM İŞLEME MAKİNA CAM ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ESEN MAKİNA CAM İŞLEME MAKİNA CAM ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ESEN MAKİNA CAM İŞLEME MAKİNA CAM ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ESEN MAKİNA ÜRÜN KATALOĞU 2013 CNC TEK KAFA YATAY MATKAP Matkap Çapı Maksimum İşleme Hızı Maksimum Spindle Hızı Eksen Kontrolleri Hareket

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ BASINCI ÖLÇME APARATI 1 2119,65 2501,19 Resim bulunamadi. 2 D-MONTAJ APARATI YMR955455754001

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 2 1 23,00 27,14 YMR952Z84001001 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 10,06 11,87 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça

Detaylı

CARACAL D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59

CARACAL D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59 2 D-SÖKME YMR950177419001 YAĞ POMPASI SOMUN SÖKME APARATI 1 1 7,76 9,16 3 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05023 AKÜ 14 1 45,90

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : TP 2000 MİLENYUM (Hidrolik) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : TP 2000 MİLENYUM (Hidrolik) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42 (25/40) 2 5 1403002 Hortum Ejektör emiş M tipi 31,8x6000 1 6 1402012 Ejektör

Detaylı

OSCAR P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD

RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD RTR075 RTR075-36 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ B101 Yağ Tıpası B102 Yağ Keçesi B103 Tıpa B104 Dişli Kutusu B105 Dişli Kutsu Contası B106 Dişli Kutusu Kapağı B107 Dişli Kutusu

Detaylı

TEK DİSKLİ UNİVERSAL EKİM MAKİNELERİ

TEK DİSKLİ UNİVERSAL EKİM MAKİNELERİ 2014-01.0.0 TARIM SULAMA MAKİNELERİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. TEK DİSKLİ UNİVERSAL EKİM MAKİNELERİ GÜBRELİ ve GÜBRESİZ YEDEK PARÇA KATALOĞU Ayçiçeği, Mısır, Soya, Pamuk, Bezelye, Nohut, Fasulye, Yer Fıstığı,

Detaylı

MK P1-F ANKRAJ MONTAJI; Şekil 3 te görülen montajı tamamlanmış iskelet, vinç yardımı ile maksimum yüksekliğe getirilir. Çapraz

MK P1-F ANKRAJ MONTAJI; Şekil 3 te görülen montajı tamamlanmış iskelet, vinç yardımı ile maksimum yüksekliğe getirilir. Çapraz MK.172-1 3.6.215 P1-F16 1.6.215 DİKEY TAŞIYICILARIN MONTAJI; Şekil 1'de görülen uzay küre elemanında yer alan yuvalara, ilgili dikey taşıyıcılar Şekil 6 ve 6.1'de görüldüğü gibi hizalandıktan sonra, küreye

Detaylı

Minifix Kafa 19 mm Nikel Adet

Minifix Kafa 19 mm Nikel Adet 0183 Minifiks Tıpası (Pls.) 0,0135 TL 0185.2 Minifix Mili Yivli 7 x 42 mm 0,079 TL 019118 Tek Taraflı Minifix Mili (18 mm Sunta) 0,300 TL 0890 Dufix Kendinden Dübelli Mil (stoplu) 8 mm 0,145 TL 0891 Dufix

Detaylı

E-Z-D-V 108 MOTOR YEDEK PARÇA LİSTESİ.

E-Z-D-V 108 MOTOR YEDEK PARÇA LİSTESİ. 1 - TAKIM CONTA - MOTOR GÖVDESİ - GAZ KOLU 0 1 00558201339 TAKIM CONTA 2 0 1 00558401349 TAKIM CONTA 2 0 1 00558601358 TAKIM CONTA 0 1 00558801369 TAKIM CONTA 0,5 1 00558210339 O-RİNG + KEÇE TAKIMI 4 0,5

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000076 Mamül adı : ATOMIC 5014 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000076 Mamül adı : ATOMIC 5014 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ : DEPO GRUBU ADI - STANDART ADET 1 2002602 İlaç deposu atomic 14lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta kapak atomic 1 4 2002616 Depo kapağı 1 5 2002691 Havalandırma nipeli 1 6 2002610

Detaylı

GÜMÜŞPAR OTOMOTİV SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ

GÜMÜŞPAR OTOMOTİV SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ GMP CODE: 009 95 200 : PEUGEOT 106,306,405 AL.1202 GMP CODE: 009 95 201 : VALEO MUADİLİ CITROEN, RENAULT 6201 RULMAN 6021 AL.592 GMP CODE: 009 95 202 : BOSCH MUADİLİ AUDİ,ALFA ROMEO,BMW, FIAT,IVECO,MERCEDES,OPEL

Detaylı

PUMA D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

PUMA D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05026 AKÜ 10 1 66,50 78,47 YME001T05T59009 AKÜ KABLOSU 9 1 3,44 4,06 YME001L61M62004 AKÜ

Detaylı

BULUPOL-4 OTOMATİK KAFALI ÇİFT DİSKLİ ZIMPARALAMA VE PARLATMA CİHAZI

BULUPOL-4 OTOMATİK KAFALI ÇİFT DİSKLİ ZIMPARALAMA VE PARLATMA CİHAZI BULUPOL-4 OTOMATİK KAFALI ÇİFT DİSKLİ ZIMPARALAMA VE PARLATMA CİHAZI KULLANMA KILAVUZU Bms Bulut Makina Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere Sanayi Sitesi Ada 4 No : 7-9

Detaylı

MODEL SM - 55 YD SM - 60 YD SM-55 YH / SM-60 YH HIZ KONTROLLÜ

MODEL SM - 55 YD SM - 60 YD SM-55 YH / SM-60 YH HIZ KONTROLLÜ Şengün Makina YUFKA YEDEK HAMURU AÇMA MAKİNALARI KULLANIM VE BAKIM KILAVUZU MODEL SM - 55 YD SM - 60 YD SM-55 YH / SM-60 YH HIZ KONTROLLÜ www.sengunmakina.com - info@sengunmakina.com İÇİNDEKİLER BÖLÜM

Detaylı

GRAPHIT BLACK 37 fonksiyon için, yaratıcı bir şekilde tasarlanmış 32 bağlantı elemanı serisi. Çok güçlü, gelişmiş işlevleri birleştiren bu seri, son

GRAPHIT BLACK 37 fonksiyon için, yaratıcı bir şekilde tasarlanmış 32 bağlantı elemanı serisi. Çok güçlü, gelişmiş işlevleri birleştiren bu seri, son KATALOG 2017 GRAPHIT BLACK 37 fonksiyon için, yaratıcı bir şekilde tasarlanmış 32 bağlantı elemanı serisi. Çok güçlü, gelişmiş işlevleri birleştiren bu seri, son derece rekabetçi fiyatlara sahiptir. BORU

Detaylı

ATV250 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

ATV250 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05019 AKÜ 1 1 355,40 419,37 YME001A06A06022 ATEŞLEME BOBİNİ 3 1 18,66 22,02 YME00197A11H001

Detaylı

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR RTR7500DE 82 RTR7500DE DİZEL JENERATÖR 0 Sigorta 1 Dizel Motor Komple 2 Pul M10 3 Rondela M10 4 Somun M10 5 Gövde Kapağı 6 Gövde Kapak Vidası M8X32 7 Rotor Pervane Vidası M5X10 7-20 Rotor-Statör Komple

Detaylı

HERO DUET TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇA FİYATLARI ( HAZİRAN 2016 )

HERO DUET TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇA FİYATLARI ( HAZİRAN 2016 ) HERO DUET TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇA FİYATLARI ( HAZİRAN 2016 ) PARÇA ADI TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE FİYATI (KDV DAHİL) FAN KAPAGI 9,32 UST KAPAK SOGUTMA 7,58 KAPAK CONTASI 2,97 ALT KAPAK SOGUTMA 6,35 KAUCUK

Detaylı

Orijin. first lüks eko. Orijin

Orijin. first lüks eko. Orijin first lüks eko profiller first ANK CB01 - A ANK PR01 1,611 Kg/m ANK PR03 0,988 Kg/m ANK PR07 0,865 Kg/m ANK CB16 ANK CB01 - A ANK PR04 0,513 Kg/m aksesuar first ANK-F CB01 RULMAN ANK-F CB02 MENTEŞELER

Detaylı

UZUN MAVİ TULUMBA. Ürün Kodu Code BDS 001 BDS 002 KISA MAVİ TULUMBA. Ürün Kodu Code BDS 003 BDS 004 BDS 005 BDS 006 EMME - BASMA TULUMBA

UZUN MAVİ TULUMBA. Ürün Kodu Code BDS 001 BDS 002 KISA MAVİ TULUMBA. Ürün Kodu Code BDS 003 BDS 004 BDS 005 BDS 006 EMME - BASMA TULUMBA UZUN MAVİ TULUMBA BDS 001 BDS 002 4-5 7 1 1 KISA MAVİ TULUMBA BDS 003 BDS 004 BDS 005 BDS 006 2 3 4 5 84.00 90.00 100.00 110.00 EMME - BASMA TULUMBA BDS 007 1 1/4-1 1/2 140.00 SAC TULUMBA BDS 008-60.00

Detaylı

KULLANMA KLAVUZU No.: 0107004

KULLANMA KLAVUZU No.: 0107004 ASANSÖR MAKİNASI KULLANMA KLAVUZU Uzundere Artvin Cad. No:70 81458 Sultanbeyli / İSTANBUL Tel: 0 16-398 46 10 / 419 68 78 KULLANMA KILAVUZU MAKİNA - MOTOR GENEL BİLGİLERİ KULLANMA KILAVUZU TEMEL İKAZ BİLGİLERİ

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 2 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 3 1 26,83 31,66 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça

Detaylı

ZER BAĞLANTI ELEMANLARI

ZER BAĞLANTI ELEMANLARI METAL DÜBELLİ MİNİFİX TAKIMI ADI L3000 METAL DÜBELLİ MİNİFİX TAKIMI (16mm LİK SUNTA İÇİN) 3000 ZN, NP L3001 METAL DÜBELLİ MİNİFİX TAKIMI (18mm LİK SUNTA İÇİN) 3000 ZN, NP PLASTİK DÜBELLİ MİNİFİX TAKIMI

Detaylı

C.O.F COŞKUNLAR OTO FREN

C.O.F COŞKUNLAR OTO FREN C.O.F 100101 KALİPER AYAR TAŞIYICI SB 6 /7 C.O.F 100102 KALİPER AYAR CİVATASI SB/SN 5..6..7.. C.O.F 100103.00 KALİPER ŞAPKA TAMİR TK. 1/2 K 001300 - K 010603 SN/SK/NA/SE SK 7029 C.O.F 100103.01 KALİPER

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI SOMUN ÇEKTİRME 1 1 27,18 32,07

Detaylı

MARKA VE OEM NUMARALARI SADECE TANIMLAMA AMAÇLI KULLANILMIŞTIR. SCANIA Sayfa 1

MARKA VE OEM NUMARALARI SADECE TANIMLAMA AMAÇLI KULLANILMIŞTIR. SCANIA Sayfa 1 S-02 001 AMORTİSÖR LASTİĞİ 339188 S-02 002 AKİS CONTA 114-124 S-02 003 AKÜ KAPAK LASTİĞİ 1529552 124 S-02 004 AKARDEON HORTUM 270142 111-112 S-02 005 AĞIR SERİ TAKVİYE TM. TK. BÜYÜK 1474732 124 S-02 006

Detaylı

2016FİYAT LİSTESİ MAYIS PRICE LIST.

2016FİYAT LİSTESİ MAYIS PRICE LIST. MAYIS 2016FİYAT LİSTESİ PRICE LIST 0332 345 33 37 0332 345 33 16 ALTI KÖŞE BAŞLI CIVATA DIN 931 DIN 933 8.8 SİYAH Boy/mm M5 M 6 M7 M8 M10 M12 M14 M16 10 5,75 8,43 14,41 12 5,78 7,87 10,29 14,54 15 5,72

Detaylı

CLAMP PIECE CPL.LHS SERRATED 7 SM/1007-3 ALT ÇENE KOMPLE SOL

CLAMP PIECE CPL.LHS SERRATED 7 SM/1007-3 ALT ÇENE KOMPLE SOL PARÇA NO PART NO KOD CODE PARÇA ADI PART NAME 1 SM/1001 MEKİK KOMPLE ÇELİK SOL RAPİER CPL.LHS 2 SM/1002 MEKİK GÖVDESİ ÇELİK SOL RAPİER HEAD BODY LHS 3 SM/1003 MEKİK MANDALI ÇELİK SOL CLAMPİNG LEVER CPL.LHS

Detaylı

MODEL SM - 30 SM - 40

MODEL SM - 30 SM - 40 Şengün Makina HAMUR AÇMA MAKİNALARI KULLANIM VE BAKIM KILAVUZU MODEL SM - 30 SM - 0 www.sengunmakina.com - info@sengunmakina.com İÇİNDEKİLER BÖLÜM TANITIM. Hamur Açma Makinası Model : SM-30, SM-0 Genel

Detaylı