SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ"

Transkript

1 SIMPLY CLEVER yeni ŠKODA Yetİ

2

3 Hangi yolu seçerseniz seçin, Yeni ŠKODA Yeti size ilham vermeye devam edecek. İster değişen mimarisi, ışıkları ve kesintisiz temposu ile şehirde, ister yolun bittiği ve sırlarla dolu bir dünyanın başladığı kırsal bölgelerde olsun... Yeni Yeti ile şehrinizin sokaklarında dolaşabilir ve sokakları farklı bir bakış açısından görebilir ya da kimsenin gitmediği yerlerde macera arayabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli motor seçenekleri, önden veya 4 tekerlekten çekiş ve ayrıca aksesuar yelpazesi ile aracınızın karakterini şekillendirebilirsiniz. Doğal olarak, her Yeti öncelikle ve en önemlisi birer ŠKODA otomobilidir. Bu da geniş hacminin, işçilik kalitesinin ve emniyetinin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Aynı zamanda en güncel trendleri yansıtan en son teknolojilere sahip ve Green Line versiyonuyla fazlasıyla çevre dostu. Son olarak, Simply Clever çözümleriyle dolu. Yeni ŠKODA Yeti ile yeni maceralar sizi bekliyor.

4 Her iki versiyonun da kendine güvenen görünümleri, şeritleri lambanın alt kısmına konumlandırılan LED gündüz sürüş lambaları ile donatılmış Bi-Xenon farlarla güçlendirildi. LED'ler (Işık Yayan Diyotlar), ön kısmın kristali andıran tasarımına çok iyi uyum sağlıyor ve aynı zamanda enerji tasarrufu ile uzun kullanım ömrü sunuyor. Sis lambalarının şekli ve konumu, ŠKODA'nın mevcut tasarım dilini yansıtıyor ve köşe dönüş işleviyle sunuyor. Çift C biçiminde aydınlatma sağlayan arka lambalar, park ve fren lambası işlevini yerine getirebilen yüksek güçlü LED diyotlarıyla donatılabilir. Ön koltukların üzerinde geniş bir açık alan yaratmanıza olanak sağlayan elektrikli olarak ayarlanabilen panoramik cam tavan* ile yeni maceralar aramaktan daha da fazla keyif alacaksınız. * Opsiyonel olarak sunulmaktadır. Yeti, dev tamponu ve siyah parçaların içerisinde mükemmel bir şekilde öne çıkması nedeniyle gözden kaçırmanızın mümkün olmadığı gümüş koruyucu kaplama ile sizi cezbedecek.

5 Yeni ŠKODA Yeti'de önden çekiş ile dört tekerlekten çekiş arasında seçim yapabilirsiniz. Off-Road sistemi ile birlikte dört tekerlekten çekişi tercih ederseniz, zorlu arazilerde kolayca yol alabilirsiniz. Arazi seçeneği, yokuş iniş yardımı, ABS (Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi), ASR (Patinaj Önleme Sistemi) ve EDS (Elektronik Diferansiyel Sistemi) gibi sürüş koşullarına uyum sağlayan elektronik sistemleri ve daha hassas bir gaz pedalı konfigürasyonunu kapsıyor. Harika bir yardımcı olduğunu kanıtlayacak bir başka sistem ise, aracı yokuş yukarı harekete geçirmenize yardımcı olan kalkış yardımcısı. 4 tekerlekten çekiş ve motora bağlı olarak 6 veya 7 ileri versiyonları bulunan otomatik DSG (Doğrudan Geçişli Şanzıman) ile donatılmış olan araçlar, en son teknolojilerden ikisinin kombinasyonunu sunuyor. DSG, size harika ivmelenme sunuyor ve motoru en uygun devirde tutmanıza olanak sağlıyor. Ekonomik bir sürüş stilini benimsemeniz halinde, daha düşük yakıt tüketimi ve buna bağlı olarak daha düşük CO2 emisyonları elde edebilirsiniz. Off-Road düğmesine bastığınızda, zorlu arazileri emniyetli bir şekilde aşmanıza olanak sağlayan işlevler etkinleşir. Dört tekerlekten çekiş, bir akslar arası Haldex kavrama aracılığıyla sağlanır. Arka aks kaplini otomatiktir, bu sayede normal koşullarda araç önden çekişin avantajlarından ve ekstrem koşullarda dört tekerlekten çekişin mükemmel yol tutuşundan yararlanabilir. Yeni deneyimler yaşamak için çıktığınız heyecan verici bir yolculukta, panoramik cam tavan* size sınırsız alan ve özgürlük hissi veriyor. Açılır tavanın ön kısmı kaldırılarak geriye kaydırılabiliyor. Arka kısmı sağlam bir şekilde tavana sabitlenmiş durumda. Her iki parça için de renklendirilmiş cam kullanılması, ışık ve ısı geçişini azaltıyor ve aracın içinde optimum iklimin ve konforun yaratılmasına yardımcı oluyor. Gerekli ise, tüm cam tavanı elektrikli olarak ayarlanabilen stor perde ile örtebilirsiniz.

6 Standart olarak sunulan VarioFlex arka koltuk sistemi, kabini mevcut durumunuza ve gereksinimlerinize uyarlamanıza olanak sağlar. Üç adet bağımsız arka koltuktan oluşur ve sadece her birini ayrı olarak yatırmanıza değil, aynı zamanda bunları kolayca sökmenize de olanak sağlar.

7 Tüm kabin konsepti Simply Clever olduğundan, daha yakından incelediğinizde pek çok saklama alanı ve bölmesi bulabilirsiniz. Anahtarlar, cep telefonları, gözlükler, otopark fişleri, haritalar, içecekler ve aracınızda taşıdığınız diğer gerekli şeyler dahil olmak üzere, gereksinim duyduğunuz her şeyin kabinde bir yeri var. En önemlisi de her zaman bunları nerede bulacağınızı biliyorsunuz. Gözlük bölmesi, tavan panelinde, dikiz aynasının üzerinde bulunuyor, bu şekilde sürücü her zaman güneş gözlüklerine veya araç kullanırken taktığı gözlüklere kolaylıkla erişebiliyor. Ön camın kenarındaki otopark fişi tutucusu, otopark fişinizin her zaman fazlasıyla görünür bir konumda olmasını sağlayacak pratik bir ayrıntı. Yolculuğunuzda yanınıza içecek almak isterseniz, orta konsoldaki ikili içecek tutucu mutlaka hoşunuza gidecek. Ön göğsün üst kısmında yer alan ve küçük nesnelerin saklanması için kullanılabilen saklama bölmesi, kapağa hafifçe dokunularak kolaylıkla açılabiliyor. Ön yolcunun önünde bulunan torpido gözü, klima tarafından soğutulabilir ve yolculuğunuz sırasında içecekleriniz soğuk tutulabilir. Arka koltukta oturan yolcuların konforu, çakmak ve küllükler gibi diğer aksesuarlarla birlikte işlev paketinin parçası olan içecek tutucu ile daha da artırıldı.

8 GreenLine araçları, CO2 emisyonlarını düşürmeye yönelik kesintisiz çabalarımızı yansıtıyor. Çok gelişmiş teknik çözümler, sizin için çevre ile sürüş konforu arasında olağanüstü bir denge oluşturmamıza olanak sağlıyor. Yeti GreenLine, diğer değişikliklerin yanı sıra, Çalıştırma-Durdurma sistemine, fren enerjisi geri kazanma sistemine, düşük dönüş dirençli lastiklere ve daha alçak bir şasiye sahip. Gücünü, 4,6 l/100 km ortalama tüketime ve 119 g/km CO2 emisyonuna sahip 1,6 TDI CR DPF/105 PS dizel motordan alıyor. GreenLine versiyonu, ön ızgarada bulunan özgün logosu ile anında ayırt edilebiliyor. Yeti GreenLine versiyonunda, 16" Forest veya Nevis* alaşım jantlar ile düşük dönüş direncine sahip lastikler (205/55 R16) sunulmaktadır. GreenLine logosu, aynı zamanda aracın arkasında da bulunuyor. Çalıştırma-durdurma sistemi, trafik ışıklarında beklerken veya bir araç kuyruğunda ağır hareket ederken motoru otomatik olarak durduruyor. Kavrama pedalına basıldığında motor otomatik olarak yeniden çalışıyor. Sürücü, orta konsolda yer alan bir düğme aracılığıyla sistemi devre dışı bırakabiliyor. Enerji geri kazanma işlevi, motorun yükünü azaltıyor ve daha ekonomik kullanıma olanak sağlıyor. İşlev, aküyü şarj etmek için otomobilin kinetik enerjisini etkin biçimde kullanıyor. * Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

9 Geleceğimizi düşünüyoruz. Doğa dostu ŠKODA Yeti GreenLine.

10 İster her gün işe giderken, ister macera ararken olsun, Yeti size azami emniyeti sağlıyor. Yeti, ESC (Elektronik Stabilite Kontrolü) gibi gelişmiş sistemlere bağlanabilecek mükemmel yol tutuşuna ek olarak, ekstrem koşullarda yolcuları korumakla görevli olan çok sayıda pasif emniyet özelliğine sahip.

11 Etkinleştiğinde yan camlar boyunca bir "duvar" oluşturan perde hava yastıkları, önde ve arkada oturan yolcuların başlarını koruyor. Sürücü hava yastığı direksiyon simidinde gizli ve yolcu hava yastığı da ön göğüste bulunuyor. Ön yan hava yastıkları, bir yandan çarpışma durumunda, sürücü ile yolcunun kalça ve göğüs bölgelerini koruyor. Yükseklik ayarlı WOKS ön kafalıklar, arkadan çarpışma durumunda boynu korumak üzere tasarlandı. Sürücü Yorgunluk Tespit Sistemi, 65 km/s'nin üzerindeki hızlarda güç destekli direksiyon sensörlerinden alınan verileri değerlendiriyor. Sistem, sürücünün yorgun olabileceğine işaret eden davranışlar (örneğin, direksiyon simidi ile daha yoğun sürüş yönü düzeltmeleri gibi) saptadığında, mola verilmesini öneriyor. * Opsiyonel olarak sunulmaktadır. Sürücü diz hava yastığı,* çarpışma anında ön göğsün alt kısmıyla teması önlüyor. Yandan çarpışma durumunda etkinleşen arka yan hava yastıkları,* arka yan koltuklarda oturan yolcuların kalça ve göğüs bölgelerini koruyor. Çift gölgelik,* sürücüyü ve önde oturan yolcuyu hem önden hem de yandan gözlerini kamaştıran güneş ışınlarından koruyor. Arka koltuktaki üçüncü kafalık, yükseklik ayarlı ve orta koltukta oturan yolcunun emniyetini artırıyor.

12 - Görsel Türkiye donanım paketiyle farklılık göstermektedir.

13 Aracı park etmenin stresini önemli ölçüde azaltmak istiyorsanız, Otomatik Park Yardımcısı* harika bir özellik. Uygun bir park yeri seçebilir, dikine ve paralel olarak park edilmiş araçların arasına park edebilir ve hatta bir sıra paralel park edilmiş aracın arasından çıkabilir. Paralel park sırasında, aracın kendisinden sadece 60 cm daha uzun bir alana gereksinim duyuyor (resimde Maxi DOT ekrandaki Otomatik Park Yardımcısı görülüyor). Önerilen vites değişimi işlevi, Maxi DOT ekranın sağ üst köşesinde veya yol bilgisayarı ekranında görüntüleniyor. Gelişmiş teknoloji, sürücünün aracı kontrol etmesini kolaylaştırıyor ve yolcu konforunu artırıyor. İşte bu nedenle yeni Yeti model serisi, radyolar, navigasyon ve park sistemleri ile direksiyon simitleri gibi geniş bir opsiyon yelpazesi sunuyor. Yeti'yi sadece birkaç farklı versiyonu bulunan 3 kollu direksiyon simidi ile kullanabilirsiniz. Deri kaplamalı ve radyo ile telefon kumandalarını içeren çok işlevli direksiyon simidi, en üst seçeneği oluşturuyor. * Opsiyonel olarak sunulmaktadır. Yeti model serisinin yeni özelliklerinden biri, aracı anahtarsız olarak kullanmanıza olanak sağlayan KESSY sistemi* (Anahtarsız Giriş, Çalıştırma ve Çıkış Sistemi). Motoru çalıştırmak ve durdurmak için tek yapmanız gereken, Çalıştırma/ Durdurma düğmesini kullanmak. Otoyoldaki uzun yolculuklarda, sabit bir hızı otomatik olarak koruyabilen hız sabitleyicinin avantajlarından mutlaka tam anlamıyla yararlanmak isteyeceksiniz. Ayrıca, pedalları kullanmadan hızı artırma veya azaltma olanağına da sahipsiniz. Bu işlev, sabit hız kontrolü kolunun yanındaki bir düğme aracılığıyla kontrol ediliyor.

14 Yan aynalara entegre edilen kaldırım aydınlatması tarafından biniş alanının aydınlatılması, tam karanlıkta bile araca binerken ve araçtan inerken emniyetinizi sağlıyor. Elektrikli olarak ısıtılan ön cam,* buzu veya buharı hızla gideriyor ve her hava koşulunda size açık bir görüş alanı sağlıyor. Aracınızı şehrin sokaklarında park ederken, aracı kilitlediğinizde otomatik olarak katlanan yan aynalar sizin için özellikle çok kullanışlı olacak. Elektronik olarak kontrol edilen ve otomatik hava sirkülasyonu gerçekleştiren çift bölgeli Climatronic klima sistemi, size kabinin sol ve sağ kısımları için farklı sıcaklıklar ayarlama seçeneğini sunuyor. Elektrikli olarak ayarlanan sürücü koltuğu,* bellek özelliğine sahip ve koltuk ile yan aynalar için üç farklı konumu kaydedebiliyor. Bolero radyo; 6 lı CD değiştirici gibi pek çok özelliğe sahip modern bir müzik sistemidir. 12 hoparlörü ve bir dijital ekolayzırı bulunan Ses Sistemi*, benzersiz bir müzik deneyimi yaşatmaktadır. Özgün çelik pedal kaplamaları,* hissettiğiniz konforu artırıyor. * Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

15 Şeker Beyazı (Opak) Lazer Beyazı (Opak)* Corrida Kırmızısı (Opak) Pasifik Mavisi (Opak) Ay Beyazı (Metalik) Gümüş (Metalik) Kil Turuncusu (Metalik) Tropik Yeşil (Metalik) Kapuçino Bej (Metalik) Mato Kahverengi (Metalik) Metal Grisi (Metalik) Lav Mavisi (Metalik) Rosso Kırmızısı (Metalik) Manyetik Kahverengi (Metalik)** Büyülü Siyah (Metalik) Yeti renkli tavan kombinasyonu örnekleri Büyülü Siyah Tavan ve Gümüş Yan Aynalar ile Kil Turuncusu (Metalik) Gümüş Tavan ve Gümüş Yan Aynalar ile Lav Mavisi (Metalik) Metal Grisi Tavan ve Gümüş Yan Aynalar ile Büyülü Siyah (Metalik) * Mayıs 2014'den itibaren mevcut olacaktır. ** Sadece L&K versiyonunda mevcuttur.

16 Elegance ekipman seviyesi, siyah kumaş döşeme ve siyah/siyah renk kombinasyonuna sahip ön göğüsle veya Gobi Sand kumaş döşeme ve siyah/gobi Sand renk kombinasyonuna sahip ön göğüsle sunuluyor. Ön göğüste Elegance dekoratif kaplamaları bulunuyor. Ayrıca, bu ekipman seviyesinde aşağıdaki kabin seçeneklerini sunuyoruz: siyah veya Gobi Sand renginde deri/suni deri veya siyah veya Gobi Sand renginde Alcantara/deri/suni deri. Her ikisinde de kabin rengi seçeneğine bağlı olarak siyah/siyah veya siyah/gobi Sand renk kombinasyonuna sahip ön göğüs bulunuyor. Ayrıca, kırmızı veya gümüş kumaş döşemeli Sport kabini tercih edebilirsiniz. Ambition ekipman seviyesi, siyah veya Terracotta kumaş döşeme ile sunuluyor. Siyah/siyah renk kombinasyonuna sahip olan ön göğüste Ambition dekoratif kaplamaları bulunuyor. Ayrıca, bu ekipman seviyesinde aşağıdaki kabin seçeneklerini sunuyoruz: siyah veya Terracotta renginde deri/suni deri veya siyah renkli Alcantara/deri/suni deri, her ikisinde de siyah/siyah renk kombinasyonuna sahip ön göğüs. Ayrıca, kırmızı veya gümüş kumaş döşemeli Sport kabini tercih edebilirsiniz. Temel Active ekipman seviyesi için iç mekan detayları siyah kumaş döşeme, siyah/siyah ön göğüs ve Active dekoratif kaplamalarından oluşur.

17 225/50 R17 lastikler için 7.0J x 17" Matterhorn* alaşım jantlar 225/50 R17 lastikler için cilalı yüzeye sahip 7.0J x 17" Annapurna* alaşım jantlar 225/50 R17 lastikler için 7.0J x 17" Origami alaşım jantlar 215/60 R16 lastikler için 7.0J x 16" Forest alaşım jantlar (1.6 TDI motor için lastik ebadı 205/55 R16) 215/60 R16 lastikler için 7.0J x 16" Nevis* alaşım jantlar (1.6 TDI motor için lastik ebadı 205/55 R16) 215/60 R16 lastikler için Satellite kapaklı 7.0J x 16" çelik jantlar (1.6 TDI motor için lastik ebadı 205/55 R16) * Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

18 Teknik özellikler Motor Silindir sayısı/hacmi (cc) Azami performans/devir (PS/dak-1) Azami tork/devir (Nm/dak-1) Emisyon standardı Yakıt Performans Azami hız (km/s) km/s hızlanma (sn) Yakıt tüketimi 99/100 (l/100 km) şehir içi şehir dışı ortalama CO2 emisyonları (g/km) Dönüş çapı (m) Güç Aktarımı Tip Kavrama Şanzıman Ağırlık Boş ağırlık - sürücü için 75 kg dahil standart versiyon (kg) Yük kapasitesi - sürücü ve ekstra ekipman dahil (kg) Toplam ağırlık (kg) Frensiz römork yükü (azami kg) Frenli römork yükü - %12 (azami kg) Gövde Hava sürtünme katsayısı Cw 1.2 TSI/105 PS 4x2 1.4 TSI/122 PS 4x2 1.6 TDI CR DPF/105 PS 4x2 GreenLine Turboşarjlı dizel motor, yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon common rail sistemi 4/1, /4, /1,500 2,500 EU5 Dizel 1.6 TDI CR DPF/105 PS 4x2 Green tec Turboşarjlı dizel motor, yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon common rail sistemi 4/1, /4, /1,500 2,500 EU5 Dizel Turboşarjlı benzinli motor, yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon sistemi 4/1, /5, /1,550 4,100 EU5 Kurşunsuz benzin, 95/91* oktan Turboşarjlı benzinli motor, yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon sistemi 4/1, /5, /1,500 4,000 EU5 Kurşunsuz benzin, asgari 95 oktan 175 (173) 11.8 (12.0) Turboşarjlı dizel motor, yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon common rail sistemi 4/1, /4, /1,750 2,500 EU5 Dizel (197) 8.4 (8.6) 7.1 (7.2) 5.4 (5.5) 6.0 (6.1) 140 (142) (7.7) 4.9 (5.4) 5.7 (6.3) 149 (164) 10.3 Önden çekiş Hidrolik tek disk kavrama (Çift eş eksenli kavrama, elektro-hidrolik işletim) Manuel 6 ileri (Otomatik 7 ileri DSG) Önden çekiş Çift eş eksenli kavrama, elektro-hidrolik işletim Önden çekiş Hidrolik tek disk kavrama Önden çekiş Çift eş eksenli kavrama, elektro-hidrolik işletim Dört tekerlekten çekiş Haldex kavrama Otomatik 7 ileri DSG Manuel 5 ileri Otomatik 7 ileri DSG Manuel 6 ileri (Otomatik 6 ileri DSG) 1,340 (1,365) 620 1,885 (1,910) 670 (680) 1,200 1, , ,300 1, , ,400 1, , ,400 1,540 (1,565) 645 2,110 (2,135) 750 2,100 Dış Ölçüler Uzunluk (mm) Genişlik (mm) Yükseklik (mm) motor versiyonuna bağlı olarak Dingil mesafesi (mm) - motor versiyonuna bağlı olarak Ön/arka aks açıklığı (mm) Yerden yükseklik (mm) motor versiyonuna bağlı olarak 5 koltuk, 5 kapı, iki hacimli Motor versiyonuna bağlı olarak Şasi Ön aks Arka aks Fren sistemi ön frenler arka frenler Direksiyon Jantlar Lastikler Altta üçgen salıncaklı ve torsiyon viraj demirli McPherson süspansiyon Çok bileşenli aks, uzunlamasına ve yanlamasına salıncaklar, torsiyon viraj demiri Çift Oranlı sistem ile vakum destekli hidrolik çift diyagonal devreli fren sistemi İçten soğutmalı disk frenler, tek pistonlu yüzer tip kaliper Disk frenler Elektro-mekanik güç destekli doğrudan kremayer direksiyon 7.0J x 16" Motor versiyonuna bağlı olarak 215/60 R16; 205/55 R16 Depo Kapasitesi (l) 2.0 TDI CR DPF/170 PS 4x4 4,222 1,793 1,671; 1,691 2,578 1,541/1, ; 155 Kabin Ölçüleri Ön/arka genişlik (mm) Ön/arka etkin baş mesafesi (mm) Bagaj hacmi (azami l) stepne olmadan, arka koltuk sırtlıkları dik/yatırılmış/sökülmüş stepne mevcut ise değerler 95 l daha düşüktür Motor versiyonuna bağlı olarak 55; 60 1,446/1,437 1,034/1, /1,580/1, ,541 1,537 1,793 1, ,578 4, ,027 1,437 1, l 32 1,027 1,691 1,034 * Düşük oktanlı yakıt kullanılması motor performansını etkileyebilir. ( ) Otomatik şanzıman için geçerlidir. Yakıt tüketimine ve CO2 emisyonlarına ilişkin değerler, ekstra ekipmanın ağırlığına bağlıdır.

19 Çift taraflı halı, bagaj bölmesinin tabanı için evrensel bir çözüm sağlıyor. Kadife tarafı kirlenmeye karşı standart koruma sağlarken, diğer tarafındaki kaydırmaz plastik, kirli ve ıslak nesnelerin taşınmasına olanak sağlıyor. Yüksek kenarlı plastik bagaj havuzu, aracın döşemesinin kirlenmesini veya zarar görmesini önlüyor. Havuz kolaylıkla çıkarılarak boşaltılabiliyor veya silinerek temizlenebiliyor. Şapkalığın altındaki file, sadece bir şemsiye için değil, diğer bagajlardan ayrı tutmak istediğiniz her şey için uygun bir saklama alanı sağlıyor. Folyo arka tampon örtüsü, arka tamponu ve aynı zamanda yükleme eşiğini korurken, üçgen şeritler aracınızın görünürlüğünü artırıyor. Alüminyum plakalı dekoratif kapı eşiği kaplamaları, kapı eşiklerini araca binerken ve araçtan inerken oluşan mekanik hasara karşı etkin biçimde koruyor. Paçalıklar, şasiyi çamurdan ve sıçrayan taşlardan koruyor. Koruyucu arka tampon örtüsü, nesnelerin yüklenmesi veya boşaltılması sırasında çizilmeyi önlüyor. Zarif ve sportif tarza sahip 17" Blossom alaşım jantlar, Yeti modelinin her iki versiyonunun da tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Elbise askısı, özellikle işe giderken takım elbise giyenler için fazlasıyla pratik bir aksesuar. Sökülebilen çekme demiri, motor versiyonuna bağlı olarak, kiloya kadar frenli bir römorku çekmenize olanak sağlıyor.

20 Škoda Auto nun en önemli amaçlarından biri, geri dönüşümlü malzemelerin seçimine büyük önem vererek, kullanım evreleri boyunca mümkün olduğu kadar çevre dostu olan ürünlerin gelişimi ve üretimidir. Škoda otomobillerimiz, en sıkı kriterleri karşılayan modern üretim tesislerinde gelişmiş teknolojiler kullanılarak üretilir. Araçların boyalı kısımlarının paslanmazlık özellikleri, kurşun içermeyen katoforez (KTL) ve su bazlı boyalar ile sağlanmaktadır. Şirket stratejimiz, yakıt tüketimini ve emisyonları sınırlandırmayı içerir. Bunun sonucunda, Škoda Auto nun motorları mevcut emisyon düzenlemelerini karşılar. Ayrıca, Dizel Partikül Filtreli (DPF) dizel motorlar da sunmaktayız. Škoda Auto tarafından üretilen tüm ürünler, toprağın ve suyun korunması ile ilgili yasalara ve düzenlemelere uygundur. Bu faaliyetlerin sonucunda, Škoda otomobilleri teknik, güvenlik, kalite ve çevre gereksinimlerini karşılar. Škoda Auto, temiz çevrenin korunmasına katkıda bulunur ve müşterilerine mobilite ve konfor sağlar. Bu katalogda yer alan araç modellerine ilişkin belirtilen özellikler hiçbir taahhüt teşkil etmez. Bazı modeller, standart donanımda bulunmayan bazı ilave opsiyonel ekipmanlarla donatılabilir veya standart donanımda gösterilen bir takım donanımlar çıkarılabilir. Ayrıca, ürünlerin aynı tip olmaları halinde bile farklı versiyon ve modeller arasında farklılık olabilir. Üretici firma ve Yüce Auto, önceden haber vermeksizin, bireysel model donanımlar veya teknik parametrelerdeki değişiklikler dâhil olmak üzere aracın tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Standart ve ilave donanımlar, mevcut fiyatlar ve teslimat koşulları bağlayıcı olmayıp ayrıntılı bilgi almak için lütfen Skoda Yetkili Satıcısına başvurunuz. facebook.com/skodaturkiye ŠKODA Yetkili Satıcınız: Y /14 Doğa dostu logo, Škoda Auto nun sorumluluk bilincini, hayata ve doğaya olan dostça yaklaşımını ve firmanın sürdürülebilir kalkınma teşebbüsünü ifade eder.

SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ

SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ SIMPLY CLEVER yeni ŠKODA Yetİ Hangi yolu seçerseniz seçin, Yeni ŠKODA Yeti size ilham vermeye devam edecek. İster değişen mimarisi, ışıkları ve kesintisiz temposu ile şehirde, ister yolun bittiği ve sırlarla

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA YetI SIMPLY CLEVER SINCE 1895 YEARS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA YetI SIMPLY CLEVER SINCE 1895 YEARS SIMPLY CLEVER ŠKODA YetI YEARS SIMPLY CLEVER SINCE 1895 Hangi yolu seçerseniz seçin, Yeni ŠKODA Yeti size ilham vermeye devam edecek. İster değişen mimarisi, ışıkları ve kesintisiz temposu ile şehirde,

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA YetI

SIMPLY CLEVER. ŠKODA YetI SIMPLY CLEVER ŠKODA YetI Hangi yolu seçerseniz seçin, Yeni ŠKODA Yeti size ilham vermeye devam edecek. İster değişen mimarisi, ışıkları ve kesintisiz temposu ile şehirde, ister yolun bittiği ve sırlarla

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti. Yeti

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti. Yeti SIMPLY CLEVER ŠKODA Yeti Yeti Yeti modelinin benzersiz tasarımının altında yatan sır, güçlü görünümün fonksiyonel detaylarla kusursuz şekilde birleştirilmesidir. Ön ızgaranın görünümü, Škoda markasını

Detaylı

www.skoda.com.tr Škoda Satıcınız : Y 102 20 08/10

www.skoda.com.tr Škoda Satıcınız : Y 102 20 08/10 Škoda Auto nun en önemli amaçlarından biri, geri dönüşümlü malzemelerin seçimine büyük önem vererek, kullanım evreleri boyunca mümkün olduğu kadar çevre dostu olan ürünlerin gelişimi ve üretimidir. Škoda

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Roomster. Roomster

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Roomster. Roomster SIMPLY CLEVER ŠKODA Roomster Roomster Bazı manzaralar şaşırtır. Diğerleri ise ilham verir. Bazılarının keyfine yalnız varılır. Diğerleri ise sevdiklerinizle paylaşınca güzelleşir. Bunun için yeni Škoda

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

Yeni ŠkodaFabia SIMPLY CLEVER

Yeni ŠkodaFabia SIMPLY CLEVER Yeni ŠkodaFabia SIMPLY CLEVER Yeni Škoda Fabia ve Fabia Combi, kendilerine benzersiz görünümler katan pek çok dış görünüm değişikliğiyle geliyor. Ön kısım, ciddi bir değişime uğradı ve bu değişiklik araca

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

YENİ YEN ŠK R pi A D pi D SpA Sp c A E c b E A b c A K

YENİ YEN ŠK R pi A D pi D SpA Sp c A E c b E A b c A K SIMPLY CLEVER Yenİ ŠKODA YENİ RapId Spaceback Onu kendi kişisel alanınız haline getirin. Kendimizi en iyi hissettiğimiz alan, genellikle yaratılmasına yardımcı olduğumuz alandır. Duygularımız, mizacımız

Detaylı

Yeni ŠkodaRoomster SIMPLY CLEVER

Yeni ŠkodaRoomster SIMPLY CLEVER Yeni ŠkodaRoomster SIMPLY CLEVER Yeni Škoda Roomster, kendine daha fazla güven duyan ve dinamik bir görünüm sunan, pek çok tasarım değişikliğine uğradı. Ön tamponun yeni tasarımı, üç boyutluşekillendirilmiş

Detaylı

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA. Fabia

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA. Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA Fabia Yeni Škoda Fabia kendisine benzersiz görünüm katan pek çok dış görünüm değişikliğiyle geliyor. Ön kısım, ciddi bir değişime uğradı ve bu değişiklik araca kendine güvenen

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Kasım 2016 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S BVM5 Manuel BVM5 Manuel BVM5 Manuel

Detaylı

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş.

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Corolla Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Motor Güç Yakıt tüketimi* CO 2 emisyonları* Hızlanma Bulunduğu modeller 1.33 litre benzinli 99 PS 5.6 l/100 km 129 g/km 12.6 saniye Life Dual VVT-i 6/MT

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 Tam Otomatik LIVE, FEEL LIVE,

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance

Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance İlan no: 290138 Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance Sahibinden ILK SAHIBINDEN 0 AYARINDA KAZASIZ ANKARA ARABASI 42.500 TL İlan tarihi: 20 Mayıs 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2009 Km

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Octavia. Octavia

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Octavia. Octavia SIMPLY CLEVER Yeni ŠKODA Octavia Octavia Yeni Octavia modelinin tasarımı, özgün şekli, net hatları, keskin kenarları ve apaçık yüzeyleri ile ilginizi çekecek. Yeni ŠKODA tasarım dili basit, kesin ve berraktır.

Detaylı

SIMPLY CLEVER ŠKODA YETI AKSESUARLAR

SIMPLY CLEVER ŠKODA YETI AKSESUARLAR SIMPLY CLEVER ŠKODA YETI AKSESUARLAR SPOR & DİZAYN Çıta tampon arka nikelaj (5L6 061 195) Alüminyum görünümlü kapı çıtaları (5L0 071 329A) Alüminyum görünümlü marşpiye koruma (5L0 071 685) Spor paket parçaları

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Ağustos 2017 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 BVM5 Manuel BVM5

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo İlk bakışta aklınıza gelen "BU BİR škoda OLMALI" olacaktır. Krom kaplama çerçeveli kanatçıklı ızgara seti, geniş camları ve tam olması gerektiği gibi şekillendirilmiş farları

Detaylı

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN!

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! DFSK Mini Maxi Güçlü Motor Mini Maxi'nin DK1506 motoru, Dual VVT teknolojisi ile orta, düşük ve yüksek devirlerde mükemmel bir tork çıkışı sağlayarak güçlü

Detaylı

SIMPLY CLEVER YEARS SINCE 1895

SIMPLY CLEVER YEARS SINCE 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA RapId Spaceback YEARS SIMPLY CLEVER SINCE 1895 Onu kendi kişisel alanınız haline getirin. Kendimizi en iyi hissettiğimiz alan, genellikle yaratılmasına yardımcı olduğumuz alandır. Duygularımız,

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Fiyat Listesi Temmuz 17

Fiyat Listesi Temmuz 17 Fiyat Listesi Temmuz 17 Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti GreenLine. Yeti Greenline

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti GreenLine. Yeti Greenline IMPLY CLEVER ŠKODA Yeti GreenLine Yeti Greenline Dünya yaşamak için güzel bir yer. Üzerine evler kurarız, çalışırız, spor yaparız, ağaç dikeriz ve bir gün bizden her şeyi devralacak olan çocuklarımızı

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG İlan no: 302363 Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG Sahibinden Garantisi Devam eden, SEAT LEON 1.6 TDI 105 HP DSG S&S, 2013 64.000 TL İlan tarihi: 9 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Adana,

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaSuperb Combi. Superb Combi

SIMPLY CLEVER. ŠkodaSuperb Combi. Superb Combi SIMPLY CLEVER ŠkodaSuperb Combi Superb Combi Superb Combi modelinin size sunduğu pek çok benzersiz özellik daha fazla fayda, konfor ve memnuniyet anlamına gelir. KESSY* (Anahtarsız giriş, çalıştırma ve

Detaylı

Vito Tourer Donanım Özellikleri

Vito Tourer Donanım Özellikleri Pro 114 / 116 114 ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi) ASR (Antipatinaj Sistemi) BAS (Frenleme Kuvveti Yardım Sistemi) 9. Nesil adaptive ESP (Yüke Duyarlı Elektronik Dengeleme Programı) EBD (Elektronik

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

JEEP RENEGADE DONANIMLAR

JEEP RENEGADE DONANIMLAR Kasım 2015 JEEP RENEGADE DONANIMLAR Güvenlik Alarm ABS, ESC Şerit İkaz Uyarı Sistemi - - Gelişmiş Kaza Tepki Sistemi - - Panik Fren Yardım Sistemi Yokuş Kalkış Destek Sistemi Elektronik Devrilme Önleme

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 Elegance

Skoda Octavia 1.6 Elegance İlan no: 271549 Skoda Octavia 1.6 Elegance Sahibinden 2014 MODEL 48.000 KM ELEGANCE DONANIM, OPSİYONLAR, DSG 92.000 TL İlan tarihi: 2 Mart 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2014 Km

Detaylı

Hyundai i CVVT Style

Hyundai i CVVT Style Hyundai i20 1.4 CVVT Style Sahibinden 23500 km 2017 i20 mpı otomatik İlan no: 409786 66.500 TL İlan tarihi: 15 Temmuz 2017 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2017 Km Kasa tipi Vites tipi

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP İlan no: 223097 İlan detayları Sahibinden 53.500 TL 09 Tem 2015 53.500 TL 11 Nis 2015 54.750 TL 06 Mar 2015 56.500 TL 11 Şub 2015 54.000 TL Mini Cooper S OTOMATİK.. KAZASIZ.. SAHİBİNDEN

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y Mart 2017 RENEGADE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER Yeni ŠKODA Superb Hayatınızın üç yılını bir otomobilde geçireceksiniz. Yeni ŠKODA Superb. Eşsiz konfor. Günümüzün dünyasında seyahatin olmadığını hayal etmek zor. Otomobiliniz size oldukça

Detaylı

Honda Accord 2.4 Executive

Honda Accord 2.4 Executive Honda Accord 2.4 Executive Sahibinden 2004 Honda Accord 2.4 Executive İlan no: 290048 35.999 TL İlan tarihi: 19 Mayıs 2016 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Çankaya, Yıldız Model yılı Ocak 2004

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik

Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik İlan no: 329563 Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik Sahibinden AMG PAKET HATASIZ FULL ML 320 135.000 TL İlan tarihi: 14 Kasım 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Başakşehir, İkitelli,

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını sizin için açmaya hazır. 100 kilometrede 4,3 litre yakıt tüketimiyle* sınıfının

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

Peugeot HDi Premium Otomatik

Peugeot HDi Premium Otomatik Peugeot 308 1.6 HDi Premium Otomatik İlan no: 322237 İlan detayları Sahibinden 47.500 TL 12 Oca 2017 47.500 TL 18 Eyl 2016 52.500 TL ÖZEL ÜRETİM TÜRKİYEDE TEK DİYENLER BİDAHA DÜŞÜNSÜN KAZASIZ İlan tarihi:

Detaylı

Chery Tiggo HP Lusso

Chery Tiggo HP Lusso Chery Tiggo 3 2.0 136 HP Lusso İlan no: 232732 İlan detayları Sahibinden 31.250 TL 01 May 2015 31.250 TL 25 Nis 2015 32.000 TL FİYAT DÜŞTÜ...TEMİZ BAKIMLI VE HATASIZ ARAÇ ARAYANLAR... İlan tarihi: 25 Nisan

Detaylı

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik İlan no: 239308 BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik Sahibinden Dr Bayandan hasarsız Premium Sunroof Full Full Paket 4 ve 5 58.300 TL İlan tarihi: 28 Haziran 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Kadıköy,

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

Honda Civic 1.6 Elegance Otomatik

Honda Civic 1.6 Elegance Otomatik İlan no: 236318 Honda Civic 1.6 Elegance Otomatik Sahibinden 2008 MODEL HONDA CiViC ELEGANCE F1 ŞANZUMAN HATASIZ 47.999 TL İlan tarihi: 30 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Ataşehir,

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid. Rapid

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid. Rapid SIMPLY CLEVER ŠKODA Rapid Rapid Rapid, sade ve ince tasarımı sizi büyüleyecek. ŠKODA nın yeni tasarım dili beraberinde, net hatlar, temiz yüzeyler ve dengeli oranları getirmiştir. Ön ızgara ve farlar ile

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic İlan no: 332195 Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic Sahibinden S-LİNE 2012 YENİ- GÖRÜNÜM-BOSE OTM BAGAJ-7 KİŞİLİK HASAR KAYI 118.900 TL İlan tarihi: 7 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Gaziantep,

Detaylı

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M İlan no: 185582 Toyota Yaris 1.33 99 HP Terra Sporty M/M Sahibinden 33.000 km'de 2010 model toyota yaris 31.000 TL İlan tarihi: 29 Ocak 2014 İlan detayları İlan detayları İl Hatay Model yılı Ocak 2010

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 İlan no: 132217 Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL - ESEN TUR - 'DAN 17 KİŞİYİ VE BAGAJINI ALABİLİCEK SPRİNTER İlan tarihi: 17

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Sahibinden Bravo 120 Bg 6 İleri 2010 Model 128000km İlan no: 386185 40.000 TL İlan tarihi: 20 Ocak 2017 İlan detayları İlan detayları İl Denizli Model yılı Ocak 2010 Km Kasa

Detaylı

MICRA BROSUR 22x15.indd :21

MICRA BROSUR 22x15.indd :21 MICRA BROSUR 22x15.indd 1 10.02.2012 11:21 MICRA BROSUR 22x15.indd 2 10.02.2012 11:21 ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını

Detaylı

SIMPLY CLEVER YENİ ŠKODA OCTAVIA AKSESUARLAR

SIMPLY CLEVER YENİ ŠKODA OCTAVIA AKSESUARLAR SIMPLY CLEVER YENİ ŠKODA OCTAVIA AKSESUARLAR SPOR & DİZAYN Spor paket: Ön tampon spoyleri (5E0 071 606), arka tampon spoyleri (5E0 071 610), spor bagaj kapak spoyleri (5E5 071 605A), 18" Turini alüminyum

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF

Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF İlan no: 332873 Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF Sahibinden TÜRKİYEDE BİR BENZERİ KESİNLİKLE YOK 92.000 TL İlan tarihi: 13 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Antalya Model yılı Ocak 2015

Detaylı

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler.

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler. Toyota kodu 28LezU9 Corolla 1.6 Advance Multidrive S Model Corolla 1.6 Advance Multidrive S İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler Bej Kumaş (FD01) Teknik özellikler Yakıt Tüketimi ve Emisyon

Detaylı

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YOLCULARINIZ ÖZELSE, ARACINIZ DA ÖZEL OLMALI. Benzersiz özellikleriyle özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan, herkesin ilk tercihi olacak. TÜM ÖZEL İHTİYAÇLAR

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline İlan no: 209679 Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline Sahibinden Kiralık Scirocco - SİYAH - Günlük : 149 TL Haftalık : 148 TL Aylık : 147 TL BEYAZ - GRİ - UYGUN FİYAT GARANTİ İlan tarihi: 17 Ekim

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic Sahibinden Memurdan, temiz, serisinin en dolusu, dizel&otomatik İlan no: 384672 38.250 TL İlan tarihi: 3 Ocak 2017 İlan detayları İlan detayları İl İzmir Model yılı

Detaylı

BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio

BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio İlan no: 209687 BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio Sahibinden Kiralık BMW 6.40 - SİYAH - Günlük : 249 TL Haftalık : 248 TL Aylık : 247 TL BEYAZ - UYGUN FİYAT GARANTİSİ İlan tarihi: 17 Ekim 2014 İlan detayları İlan

Detaylı

Yeni Passat Büyük Fikir

Yeni Passat Büyük Fikir Yeni Passat Büyük Fikir Gövde Passat Sedan'daki değişiklikler Gövde Passat variant'deki değişiklikler Dış boyutlar Uzunluk Genişlik Yükseklik Dingil mesafesi Lastik iz genişliği - ön Lastik iz genişliği

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Honda Civic 1.6 Premium

Honda Civic 1.6 Premium İlan no: 244217 Honda Civic 1.6 Premium Sahibinden Direkt Sahibinden, Honda Civic Premium 1.6 i-vtec, Manuel 42.900 TL İlan tarihi: 26 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Tekirdağ, Çerkezköy,

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

Volkswagen Golf 1.4 TSI GT Spor

Volkswagen Golf 1.4 TSI GT Spor Volkswagen Golf 1.4 TSI GT Spor İlan no: 409005 İlan detayları Sahibinden 45.500 TL 18 Tem 2017 45.500 TL 05 Tem 2017 46.000 TL 2007 MODEL 170HP GOLF GT TSİ SPORT İlan tarihi: 5 Temmuz 2017 İlan detayları

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Trend Trend X Titanium

Trend Trend X Titanium Trend Trend X Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Trend donanım seviyesine ek olarak 15" Jant kapağı 15" Alüminyum alaşımlı jantlar 16" Alüminyum alaşımlı jantlar Gövde rengi ön & arka tamponlar

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Opel Insignia 1.6 T Cosmo

Opel Insignia 1.6 T Cosmo İlan no: 287222 Opel Insignia 1.6 T Cosmo Sahibinden Opel İnsignia Cosmo, 43.670 km'de, 2009 Model, Gerçek 5 kapı 58.000 TL İlan tarihi: 25 Nisan 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar

Detaylı

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.alfaromeo.com.tr

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.alfaromeo.com.tr Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil Fabrikası A.Ș. gerekli

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tiptronik Elegance

Skoda Octavia 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tiptronik Elegance İlan no: 331285 Skoda Octavia 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tiptronik Elegance Sahibinden İlk Sahibinden Temiz 2011 DSG Full Elegance Paket Octavia 53.500 TL İlan tarihi: 29 Kasım 2016 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut.

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. İlan no: 320356 Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. Sahibinden İdeal aile aracı. 7 koltuklu otomobil ruhsatli. Konforlu. 42.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl İzmir, Selçuk Model

Detaylı

LandRover Range Rover Sport 3.0 TDV6 245 HP Autobiography + Bodykit

LandRover Range Rover Sport 3.0 TDV6 245 HP Autobiography + Bodykit İlan no: 209682 LandRover Range Rover Sport 3.0 TDV6 245 HP Autobiography + Bodykit Sahibinden Kiralık Range Rover Sport - Günlük : 249 TL Haftalık : 248 TL Aylık : 247 TL Vouge - SİYAH - BEYAZ - KIRMIZI

Detaylı

Honda Civic 1.6 Elegance

Honda Civic 1.6 Elegance İlan no: 321447 Honda Civic 1.6 Elegance Sahibinden Sahibinden 2012 Civic Elegance Füme Servis Bakımlı Garantil 57.750 TL İlan tarihi: 6 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Ataşehir,

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak. 15 çelik jantlar Karartılmış arka camlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı Yukarı doğru açılan arka kapı

Trend donanım seviyesine ek olarak. 15 çelik jantlar Karartılmış arka camlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı Yukarı doğru açılan arka kapı Trend Entegre dönüş sinyalli yan aynalar Paçalıklar 15 çelik jantlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı 90 ve 180 derece açılabilen arka kapılar Yol bilgisayarı Elektrikli ön camlar 2 adet 2 litrelik şişe

Detaylı