KENDİNDEN HAREKETLİ MAKASLI PLATFORMLAR

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KENDİNDEN HAREKETLİ MAKASLI PLATFORMLAR"

Transkript

1 KENDİNDEN HAREKETLİ MAKASLI PLATFORMLAR

2 MÜŞTERİ HAKLIDIR. HER ZAMAN. BAŞARI İÇİN İŞBİRLİĞİ Sizi daha yukarılara kaldırma hedefimiz ürünlerimizin fiziksel erişiminin çok daha ötesindedir. İşbirliği fikrimizin üzerine kurulu mutlu müşteri ilişkileri inşa etmek adına çok yoğun çaba harcıyoruz. Çünkü siz, müşterilerimiz, yaptığımız her şeyin merkezindesiniz dan beri şantiyelerde yaşadığınız zorluklar gidermek için ürünler geliştiriyoruz ve bu süreç hiç bitmeyecek. Ürün yöneticileri ve mühendislerden oluşan ekibimiz yeni ürünler tasarlamak için sizden gelen geri dönüşleri kullanırlar. Bu ürünler değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla en gelişmiş teknolojiyi içerir. Sonrasında ise, kaliteyi yükseltmeye, maliyetleri düşürmeye ve gelecek yıllarda işinize sıra dışı değerler katmaya yardımcı olmak için en sıkı standartlara sahip bu ürünleri üretiriz. ÜSTÜN DEĞER KATMAK Bağlılığımız yalnızca satışla bitmiyor. Özel servis ekiplerimiz en çok ihtiyaç duyduğunuzda size destek vermeye her zaman hazırdır. Kapsamlı yedek parça ağımız birçok parçayı 24 saat içerisinde gönderebilmektedir. Basitçe söylemek gerekirse, biz her an daha başarılı olmanız için üretim sürenizi en optimum düzeye çıkarmak için çalışıyoruz. Genie tek bir hedef gözetir: müşterilerimiz için doğru şeyi doğru zamanda yapmak. Ve bu yalnızca yaptığımız bir şey değildir; bu bizim karakterimizdir. O yüzden bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Sizi dinliyoruz. STANDARTLARI BELİRLEMEK Genie nin karakteristik mavi platformları performans ve dayanıklılık konularında standartları belirler işinizden anlayan insanların desteğinden ise bahsetmeye bile gerek yoktur.

3 ARTTIRILMIŞ VERİMLİLİK VE SEKTÖR ÖNCÜSÜ TASARIM Genie nin sürekli gelişen elektrikli ve engebeli arazi makaslı platform modelleri, çalışma alanınızdaki verimliliği arttırarak size benzersiz bir performans ve çok yönlülük sunar. Genie elektrikli makaslı platformlar son derece mobildir ve dar alanlarda manevra yapabilmenize olanak sağlarlar. Ayrıca, verimli ve etkilidirler, daha çok yük ve daha çok çalışan için maksimum çalışma alanı sağlarlar. Genie engebeli arazi makaslı platformları aynı zamanda olağanüstü çekiş, hız ve tırmanma kabiliyeti sağlayarak üretkenliği de arttırırlar. Platformdaki çalışma alanının çok önemli olduğu büyük dış mekan işleri için mükemmel makinalardır. Genie makaslı platformları şantiyedeki ekipmanınızdan azami ölçüde yararlanabilmenize yardımcı olmak için üretim gücünü arttıran hız ve tırmanma kabiliyeti sağlar.

4 VERİMLİLİĞİNİZİ MAKSİMUMA ÇIKARIN Genie kendinden hareketli elektrikli makaslı platformları şantiye verimliliğini arttırmak için tasarlanan endüstri çözümleridir. Dar alanlarda harika manevra kabiliyetine sahiptirler; sert ve düzgün yüzeylerde iç ve dış mekan inşaatları, bakım ve kurulum uygulamaları için mükemmeldirler. Düşük gürültü seviyeleriyle karakterize edilen bu platformlar, üstün kapasite ve maksimum platform çalışma alanı sağlar. KOLAY SERVİS Yerleşik diyagnostikler operatörlerin sorunları anında çözebilmelerini ve hizmet süresini en üst düzeye çıkarmak için ayarlamalar yapabilmelerini sağlar. Dönerek çıkarılabilen akü kutusu ve güç modülü tablaları daha rahat servis için motor komponentlerine kolay erişim imkanı verir. KOLAY ERİŞİM Bu kompakt üniteler standart tekli veya ikili kapılardan kolayca geçebilirler. Sert, iz bırakmaz lastikler standarttır (GS DC & GS DC modelleri haricinde). Genie elektrikli makaslı platform ailesi güvenilirliği, servis kolaylığını ve performansı geliştimek amacıyla tümüyle yenilenmiştir.

5 KENDİNDEN HAREKETLİ MAKASLI PLATFORMLAR ELEKTRİKLİ DIŞ MEKAN İŞLEVSELLİĞİ Elektrikli, kendinden tahrikli makaslı platformlar sert ve düzgün yüzeylerde çok çeşitli uygulamalara erişim sağlayarak dış mekan işlevselliği sunar. ELVERİŞLİ ÇALIŞMA Düşük emisyonlu elektrikli makaslı platformlar ofis binaları, alışveriş merkezleri, oteller, okullar ve benzeri sese duyarlı çevrelerde sessiz ve rahat bir çalışma şekli sunar. KOMPAKT MANEVRA KABİLİYETİ Tüm modeller önden çekişlidir ve çoğu model kalabalık inşaat alanları, platformlar ve dar geçitler gibi sıkışık alanlarda mükemmel manevra kabiliyeti için sıfır iç dönüş yarıçapına sahiptir. MEVCUT ELEKTRİKLİ MODELLER GS GS GS GS GS GS GS GS GS GS DC GS DC

6 Opsiyonlar ELEKTRİKLİ KENDİNDEN TAHRİKLİ MAKASLI PLATFORMLAR İÇİN PLATFORM PLATFORM DÖNER KAPISI YARIM YÜKSEKLİK Folding Guardrails With Platform Half Height Swing Gate PLATFORMDA YARI YÜKSEKLİKTE DÖNER KAPILI GS GS GS GS O O O O S S S S S GS GS GS S S S S S KATLANIR KORKULUKLAR O O O O O O O O O O UYARI ÇİFT İŞARET IŞIĞI O O O O O O O O O O Hareket alarmı O O O O O O O O O O OTOMOTİV TİPİ KORNA O O O O O O O O S S ELEKTRONİK KORNA S S S S S S S S GS GS DC GS DC KARARLILIK OTOMATİK DÜZELTMELİ HİDROLİK DIŞ DESTEKLER S Güç GÜÇ DÖNÜŞTÜRÜCÜ (110 V/60 HZ/800 W) O O O O O O O O O O GÜÇ DÖNÜŞTÜRÜCÜ (230 V/50 HZ/800 W) O O O O O O O O O O Lastİkler SERT İZ BIRAKMAZ LASTİKLER S S S S S S S S O O O = OpSİYONEL S = StandarT Katlanır kılavuz raylar Düzgün bir şekilde katlanan korkuluklar giriş-çıkışlarda, asansörlerde ve diğer erişimi sınırlı yüksek alanlarda kolayca manevra yapılabilmesini sağlar.

7 KENDİNDEN TAHRİKLİ MAKASLI PLATFORMLAR ELEKTRİKLİ MODEL OPSİYONLARI Çift işaret ışığı Turuncu renkte yanıp sönen ışıklar platform hareket ederken veya çalışırken işçileri uyarır. İZ BIRAKMAZ LASTİKLER Bu sert kauçuktan iz bırakmayan lastikler zeminlerde sürtünmeyi veya diğer bir şekilde zemine zarar verebilecek artık toplamayı engeller. OTOMATİK DÜZELTMELİ DIŞ DESTEKLER Genie GS plak makaslı model kompakt, manevra kabiliyeti yüksek tasarımı ve platform yükseltilmeden önce düzgün olmayan zeminlerde bir taraftan diğerine en fazla 5º platformun dengede kalmasını sağlayan otomatik hidrolik, iz bırakmayan, otomatik düzeltmeli dış destekleriyle hizmet süresinin maksimuma çıkarılmasına yardımcı olur.

8 PERFORMANSINIZI VE GÜCÜNÜZÜ ARTTIRIN Genie engebeli arazi tipi makaslı platformları zorlu dış mekan çalışmaları için ideal olan pozitif çekiş kontrolüne sahip dayanıklı, inşaatlara uygun dört tekerlekten tahrikli makinalardır. Rekabetçi platform hızı ve büyük platformlar, şantiyeye ulaşmayı ve çalışmayı bitirmeyi hızla yerine getirmek için taşıma kabiliyetleri ve kapasiteleriyle verimliliği en üst düzeye çıkarırlar. HIZ VE ÇEKİŞ Genie ngebeli arazi makaslı platformlar düzgün olmayan veya engebeli arazi ortamlarında daha verimli bir şekilde hareket edebilir. Çekişe en çok ihtiyaç duyduğunuz anlarda size dört tekerlekten tahrik ve pozitif çekiş kontrolü sunarlar. Eğimli zeminlerde sürülürken % 50 ye kadar tırmanma kabiliyeti sunarlar. KATLANMA RAHATLIĞI Ağır hizmet tipi katlanır korkuluklar ve çıkarılabilir bir arka platform rayı makinaya, kamyonlara, konteynerlere ve sınırlı üstten erişim alanı olan diğer durumlara karşı daha fazla yükleme ve boşaltma erişim olanağı verir. Genie RT modelleri kiralama sektörü için üretilmiştir ve ömür boyu dayanıklıdırlar. Çeşitli çalışma koşullarındaki sık kullanım zorluklarıyla baş edebilecek şekilde tasarlanmışlardır.

9 KENDİNDEN HAREKETLİ MAKASLI PLATFORMLAR ENGEBELİ ARAZİ ÇALIŞMAK İÇİN DAHA ÇOK ALAN Bu üniteler daha fazla işçi, materyal ve alet için daha fazla kapasite gerektiren çalışmalarda idealdir. Daha fazla çalışma alanı için tüm engebeli arazi modelleri, platformun ön kısmında kayarak dışarı çıkan çok konumlu bir uzantı alanına sahiptir. GS ve üstü modellere kayarak çıkan bir arka uzantı alanı dahil edilebilir. 7.3 m daha fazla platform alanı sağlayan daha uzun ön ve arka uzantılara sahip olan süper uzantı, opsiyonel olarak da temin edilebilir. Ayrıca, platformdaki güç çalışanların elektrikli aletler kullanabilmelerini sağlar. KOLAY SERVİS Yerleşik diyagnostikler operatörlerin sorunları anında çözebilmelerini ve hizmet süresini en üst düzeye çıkarmak için ayarlamalar yapabilmelerini sağlar. Ayrıca, kayan ve açılıp kapanan motor tablaları komponentlere kolay erişim sağlar makinanın içinde engellerin arasında erişmeye çalışmaya gerek kalmaz. Birçok yedek parça ve servis prosedürleri, uygun maliyetli parça stoklama ve verimli bakım için tüm Genie makaslı platformlarında ortaktır. MEVCUT ENGEBELİ ARAZİ MODELLERİ GS RT GS RT GS RT GS RT GS RT GS RT

10 Opsiyonlar ENGEBELİ ARAZİ İÇİN KENDİNDEN T HAREKETLİ MAKASLI PLATFORMLAR PLATFORM ÇİFTLİ KAYARAK AÇILAN UZANTI UZANTI PAKETİ (ÖN & ARKA) GS RT GS RT GS RT GS RT O O O O GS RT GS RT Platforma hava hattı O O O O O O UYARI ÇİFT İŞARET IŞIĞI O O O O O O Hareket alarmı O O O O O O STABİLİTE OTOMATİK DENGELEME HİDROLİK DIŞ DESTEKLER O O O O O S SALINIMLI AKS S O O SALINIMLI AKS Genie nin salınımlı aksı araziyi otomatik olarak algılar ve aks konumunu maksimum denge sağlamak için zemin koşullarına göre ayarlar. Güç 2,000 AC WATT JENERATÖR (110 V/60 HZ) O O O O O O Motor HİDROLİK YAĞ SOĞUTUCU O O O O O O DİZEL GAZ GİDERİCİ/KIVILCIM ÖNLEYİCİ O O O O O O SOĞUK ÇALIŞTIRMA PAKETLERİ (MOTOR TİPİNE GÖRE) O O O O O O DEPOLAR YEDEK PROPAN DEPOSU O O O O O O Lastİkler İZ BIRAKMAZ ENGEBELİ ARAZİ LASTİĞİ O O O O O O YÜKSEK FLOTASYONLU KÖPÜK DOLGULU LASTİKLER O O O O O = OpSİYONLAR S = StandarT OTOMATİK DÜZELTMELİ HİDROLİK DIŞ DESTEKLER Genie nin otomatik düzeltmeli hidrolik dış destekleriyle zamandan tasarruf edin. Dört dış desteğin hepsi birden, platformun yükseltilmeden önce düzgün olmayan arazide dengede olmasını garanti etmek için otomatik olarak aynı anda açılır.

11 KENDİNDEN HAREKETLİ MAKASLI PLATFORMLAR OPSİYONLAR VE TEKNİK ÖZELLİKLER Teknik özellikler KENDİNDEN HAREKETLİ MAKASLI PLATFORMLAR Model ÇALIŞMA YÜKSEKLİĞİ GENİŞLİK DÖNÜŞ YARIÇAPI* Kaldırma kapasitesi TIRMANMA KABİLİYETİ** AĞIRLIK*** Metrik ABD Metrik ABD Metrik ABD Metrik ABD Metrik ABD ELEKTRİKLİ MAKASLI PLATFORMLAR GS m 21 ft 81 cm 2 ft 8 in 1.55 m 5 ft 1 in 272 kg 600 lbs 30% 1,269 kg 2,797 lbs GS m 25 ft 81 cm 2 ft 8 in 1.55 m 5 ft 1 in 227 kg 500 lbs 25% 1,503 kg 3,313 lbs GS m 26 ft 81 cm 2 ft 8 in 2.13 m 7 ft 363 kg 800 lbs 30% 1,830 kg 4,034 lbs GS m 32 ft 81 cm 2 ft 8 in 2.13 m 7 ft 227 kg 500 lbs 25% 1,959 kg 4,318 lbs GS m 38 ft 81 cm 2 ft 8 in 2.13 m 7 ft 227 kg 500 lbs 25% 2,352 kg 5,185 lbs GS m 26 ft 1.17 m 3 ft 10 in 2.29 m 7 ft 6 in 544 kg 1,200 lbs 30% 1,945 kg 4,288 lbs GS m 32 ft 1.17 m 3 ft 10 in 2.29 m 7 ft 6 in 454 kg 1,000 lbs 30% 2,412 kg 5,317 lbs GS m 38 ft 1.17 m 3 ft 10 in 2.29 m 7 ft 6 in 318 kg 700 lbs 25% 2,781 kg 6,131 lbs GS DC 9.92 m 32 ft 1.73 m 5 ft 8 in 3.68 m 12 ft 1 in 567 kg 1,250 lbs 30% 3,106 kg 6,847 lbs GS DC m 38 ft 1.73 m 5 ft 8 in 3.68 m 12 ft 1 in 454 kg 1,000 lbs 25% 3,674 kg 8,098 lbs ENGEBELİ ARAZİ MAKASLI PLATFORMLARI GS RT 9.92 m 32 ft 1.73 m 5 ft 8 in 3.68 m 12 ft 1 in 567 kg 1,250 lbs 35% 3,268 kg 7,204 lbs GS RT m 38 ft 1.73 m 5 ft 8 in 3.68 m 12 ft 1 in 454 kg 1,000 lbs 30% 3,776 kg 8,324 lbs GS RT m 39 ft 2.13 m 7 ft 5.94 m 19 ft 6 in 1,134 kg 2,500 lbs 50% 5,473 kg 12,066 lbs GS RT m 39 ft 2.29 m 7 ft 6 in 5.33 m 17 ft 6 in 1,134 kg 2,500 lbs 50% 5,541 kg 12,216 lbs GS RT m 49 ft 2.29 m 7 ft 6 in 5.33 m 17 ft 6 in 680 kg 1,500 lbs 50% 5,957 kg 13,133 lbs GS RT m 59 ft 2.29 m 7 ft 6 in 5.33 m 17 ft 6 in 680 kg 1,500 lbs 40% 7,623 kg 16,806 lbs * Dış mekan. ** Tırmanma kabiliyeti meyilli yerlerde sürüş için geçerlidir, meyil değerlendirmeleri hakkında ayrıntılar için bkz. Operatör Kılavuzu. Tırmanma kabiliyeti makinaya takılan opsiyonlara göre değişebilir. *** Ağırlık, seçeneklere ve/veya ülke standartlarına bağlı olarak değişir. 18 m 15 m 12 m 9 m 6 m 3 m 0 ft GS GS GS GS GS GS GS GS GS DC GS DC GS RT GS RT GS RT GS RT GS RT GS RT 18 m 15 m 12 m 9 m 6 m 3 m 0 ft

12 G E N I E S İ Zİ K O R U R Yürürlüğe girme tarihi: Kasım, Ürün özellikleri ve fiyatlarının önceden haber verilmeksizin değiştirilme hakkı saklıdır. Bu dokümandaki resimler ve/veya çizimler sadece gösterim amaçlıdır. Bu ekipmanın doğru kullanımı ile ilgili talimatlar için geçerli Operatör Kılavuzu na bakınız. Ekipmanımızı kullanırken geçerli Operatör Kılavuzu dikkate almazsanız veya başka bir şekilde herhangi bir ihlalde bulunursanız bunun sonucunda ağır yaralanmalar veya ölüm meydana gelebilir. Ekipmanımız için geçerli olan tek garanti, ilgili ürün ve satış için geçerli olan standart yazılı garantidir ve sözlü olarak veya ima ederek başka türlü hiçbir garanti vermeyiz. Listelenen ürünler ve hizmetler Terex Corporation, Genie Industries, Inc. ve/veya onların ABD deki ve başka ülkelerdeki bağlı kuruluşlarının ticari markaları, hizmet markaları veya ticari adları olabilir. Tüm hakları saklıdır. Terex, Terex Corporation ın ABD de ve birçok başka ülkede Tescilli Ticari Markasıdır. Genie, Genie Industries, Inc in ABD de ve birçok başka ülkede Tescilli Ticari Markasıdır. Genie bir Terex Şirketidir. Telif hakkı 2010 Terex Corporation Parça No. B109305UK. Yürürlüğe girme tarihi 11/10

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri D esigne D m ANufACtuR e D D e N m ARk ReLIAb L e ChI pping Get the Job LINDDANA Basiteç söylemek gerekirse, Linddana ağaç yonga makinelerinde uzmandır.

Detaylı

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Jungheinrich e hoş geldiniz Ankara Jungheinrich firması malzeme taşıma ekipmanları, depolama ve malzeme akış teknolojisi alanlarında

Detaylı

YÜK TAŞIMA HİZMETİ ARAÇLARI

YÜK TAŞIMA HİZMETİ ARAÇLARI YÜK TAŞIMA HİZMETİ ARAÇLARI Dışarıda işler zorlaşabilir. Ekipler gidip gelir. Bütçeler inip çıkar. orumluluklar artar ancak bir tek Carryall sabit kalır. Gün içinde ve dışında çalışmaya devam eder; yük

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı

Liebert APS 5-20 kva. Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma

Liebert APS 5-20 kva. Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma Liebert APS 5-20 kva Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji

Detaylı

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası www.krone.de BiG X 1100 Dünyanın en güçlü silaj makinası Geniş görüş açılı konforlu kabin Mükemmel operatör konforu için joystick 1,078 hp ye kadar

Detaylı

TAVİZ YOK ATIK SU TRANSFERİNDE EN YÜKSEK TOPLAM VERİMLİLİK

TAVİZ YOK ATIK SU TRANSFERİNDE EN YÜKSEK TOPLAM VERİMLİLİK grundfos se & sl ranges SERİSİ DALGIÇ TİP VE KURU MONTAJLI ATIK SU POMPALARI 0.9-30 kw 2, 4, 6 KUTUPLU 50Hz TAVİZ YOK ATIK SU TRANSFERİNDE EN YÜKSEK TOPLAM VERİMLİLİK ATIK SU TRANSFERİNDE EN SON TEKNOLOJİ

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Ya daha iyisi olun ya da iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

Daha temiz motorlar için ileri teknoloji

Daha temiz motorlar için ileri teknoloji Daha temiz motorlar için ileri teknoloji aha az yakıt ve yağ ağ tüketimi CO2 emisyonlarını azaltma Daha az yakıt ve yağ tüketimi C Daha az yakıt ve yağ tüketimi CO2 emisyon Daha temiz ve daha dayanıklı

Detaylı

Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri

Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri Parker Hannifin Corporation ENGINEERING YOUR SUCCESS. En Zengin 300 şirket arasında yer alan ve 48 ülkede müşterileri bulunan Parker Hannifin

Detaylı

Orta yük taşıma. KUKA robotları

Orta yük taşıma. KUKA robotları Orta yük taşıma kapasiteleri için KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Depolama Sistemi Seçimi İçin Performans ve Grafik Verileri

Depolama Sistemi Seçimi İçin Performans ve Grafik Verileri Depolama Sistemi Seçimi İçin Performans ve Grafik Verileri Palet kayar raf sistemleri, inovasyon çalışmaları ile yeni sistem ve entegrasyon konseptlerinin ortaya çıkmasını sağlayan, kısmi ve tam otomatik

Detaylı

Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar

Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

yüksek hızlı ekskavatörler 6MCR/8MCR/10MCR > Şantiyenizin gücü

yüksek hızlı ekskavatörler 6MCR/8MCR/10MCR > Şantiyenizin gücü yüksek hızlı ekskavatörler /8MCR/10MCR > Şantiyenizin gücü yüksek hızlı nokta dönüşlü ekskavatörler 8MCR/10MCR DAHA VERİMLİ ÇALIŞIN Kentsel alanlarımızı yaratan profesyonellerin ihtiyaçlarındaki gelişmeler

Detaylı

Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle.

Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle. Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle. Hidrodinamik tahrikli Dizel ve LPG forkliftler (Tork konvertörü) 1.600 ile 3.500 kg arası taşıma kapasitesi sunar. 1 Neden bir Jungheinrich

Detaylı

Neden mobil iş istasyonu?

Neden mobil iş istasyonu? Neden mobil iş istasyonu? Hareket halindeyken güçlü bir bilgisayar söz konusu olduğunda, mobil iş istasyonları standart mobil bilgisayarların sunduğu özelliklerin çok ötesinde bir performans, güvenilirlik

Detaylı

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW Güç Devriminin de Ötesinde Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji ile tasarımı birleştiren

Detaylı

Ga t e s En d ü s t r i y e l Gü ç Ak ta r i m i

Ga t e s En d ü s t r i y e l Gü ç Ak ta r i m i E15/20054 Ga t e s En d ü s t r i y e l Gü ç Ak ta r i m i Kapsamlı ürün yelpazesi Gates Endüstriyel Güç Aktarım Ürünleri Yüksek performanslı ve kapsamlı ürün yelpazesi Gates geniş bir uygulam alanını

Detaylı

Teknik kılavuz. Sürüm 02/2014

Teknik kılavuz. Sürüm 02/2014 1 Teknik kılavuz Sürüm 02/2014 2 Nokian Lastikleri Teknik kılavuz İçindekiler Önsöz... 3 Lastik üretim süreci... 5 Lastik yapımı... 6 Lastik markalama... 8 Yük ve hız belirleme...11 Patlak halde yol alabilen

Detaylı

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı POWERFLEX 7000 ORTA GERILIM AC SÜRÜCÜLERI 200 bg'den 34.000 bg'ye (150 kw'den 25.400 kw'ye)

Detaylı

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör GETINGE wd46 turbo çok daha hızlı bir yıkayıcı dezenfektör 2 Getinge WD46 Turbo Getinge WD46 Turbo 3 daha aziyla daha fazlasini yapmaniz için Kaynaklar sınırlı ve sağlık tesislerindeki verimlilik talepleri

Detaylı

Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva

Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva AC Power for Business-Critical Continuity Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva Orta ve Büyük Ölçekli Veri Merkezleri İçin Kurumsal Ölçekte KGK Koruması Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power

Detaylı

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri YENİ DUCATO KAMYONET Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir,

Detaylı

Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin

Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin D-26615-2009 D-27753-2009 D-26530-2009 Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin 02 ÇALIŞMA ALANI BİLEŞENLERİ ÇALIŞMA ALANI BİLEŞENLERİ 03 Çalışma Alanı Bileşenleri* Göz alıcı şekilde tasarlanan

Detaylı

3M Tek Kullanımlık. Partikül Solunum Maskeleri. 3M den Tek Kullanımlık Partikül Solunum Maskeleri

3M Tek Kullanımlık. Partikül Solunum Maskeleri. 3M den Tek Kullanımlık Partikül Solunum Maskeleri İçindekiler Solunum Koruma Sayfa 3 Tek Kullanımlık Partikül Solunum Maskeleri Sayfa 4 Tekrar Kullanılabilen Solunum Maskeleri Sayfa 19 Motorlu ve Hava Beslemeli Solunum Sistemleri Sayfa 29 Solunum Koruma

Detaylı

Isıtıcı ve nem alma cihazları.

Isıtıcı ve nem alma cihazları. Şantiyenizin ihtiyaçlarının karşılanmasında birinci sınıf kalite. Wacker Neuson. Isıtıcılardan, çeşitli pompalar ve elektrik beslemesi ile aydınlatmaya dek size sunduğumuz geniş ürün yelpazesiyle, inşaat

Detaylı

Kullanim Kilavuzu Z-34 22 IC Power Bakım Bilgileriyle birlikte Orijinal Talimatlarin Çevirisi Fifth Edition Second Printing Part No.

Kullanim Kilavuzu Z-34 22 IC Power Bakım Bilgileriyle birlikte Orijinal Talimatlarin Çevirisi Fifth Edition Second Printing Part No. Kullanım Kılavuzu Beşinci Baskı İkinci Basım Önemli Bu makineyi kullanmaya başlamadan önce güvenlik kurallarını ve kullanım talimatlarını dikkatlice okuyun, anlayın ve bu kural ve talimatlara uyun. Yalnızca

Detaylı

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu Yalnızca Intel Teknoloji Sağlayıcıları içindir Bu kapsamlı kılavuz, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) Intel tabanlı satış noktası (POS) çözümleri satmanızda size yardımcı olacaktır. Ürün ve/veya

Detaylı