Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas."

Transkript

1 C-Serisi.

2

3 Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas. Dirence karşı zarif manevralar yapan bir aerodinamizme sahip, gelişime adını veren üstün hafiflik. İstek üzerine, akıllı ve düzgün dozajlanmış bir şekilde çalışan ve sürüşü yeni bir deneyim haline getiren tam adaptif bir havalı süspansiyon ile sunulur. Güçlü ve daha verimli motorlar tarafından tahrik edilir. Çevik ve agresif, saf sürüş kültürü. Yeni C-Serisi.

4

5 Tek bir şeyi takip eder: İsteklerinizi. Yeni C-Serisi bir duruşu da temsil eder: İlgiye ihtiyacı yoktur, ama buna karşın fazlasıyla dikkatlidir. Öngörülü bir şekilde trafiği takip eden ve gerektiğinde mesafeyi koruyan ve sakinliğin yorgunluğa dönüşebildiği durumlarda sizi uyaran yenilikçi güvenlik ve sürüş yardım sistemleri. Son derece sakin ve üstün.

6

7 Duyular ortamı. Bir Mercedes-Benz içerisinde iletişim, en modern teknolojilerin akıllı bir şekilde birbirine bağlanmasıdır. Bilgiler, bir dokunuşla sürücünün gözleri önünde belirir. Bu, son derece şık bir ambiyans tarafından sarılmış duyuların sezgisel bir oyunudur. Öyle ki, geriye sadece tek bir istek kalır: yeni C-Serisi.

8

9 Otomobillerin öncüsü. Eşini arayan bir tasarım. Gelişmiş bir sportifliğin ifadesi olarak zarif, belirgin çizgilerden oluşan bir yüz. Her yönüyle tam bir Mercedes-Benz ve bunların hepsi yeni bir ışığın altında ortaya çıkar. Donanıma bağlı olarak, karşıdan gelen trafiği görünce farları otomatik olarak karartacak kadar akıllı ve düşüncelidir. Hatta gündüzü aydınlatırken bile, çekici bir güzelliğe sahiptir.

10 Göz ziyafeti.

11

12 Bir tavır meselesi ve bir cevap. Gücü her zaman dinamik bir şekilde yola aktaran yeni geliştirilmiş süspansiyona, tam otomatik olarak çalışan ve AGILITY SELECT düğmesi ile her bir janttaki sönümleme gücünü akıllı bir şekilde ayarlayan isteğe bağlı AIRMATIC havalı süspansiyona sahip bir aracın kullanımı, karakteri tamamen isteğe bağlı olarak konforludan sportife kadar tanımlanabilen beş sürüş programı ile nasıldır? Bu sürüşün eşi benzeri yoktur. İsteğe bağlı AIRMATIC çeviklik paketine sahip yeni C-Serisi.

13 Mükemmel bir bağlantı. Nesnelere olan bakış açımız. Mercedes-Benz Connect, aracı dış dünyaya bağlamamızı sağlayan birbirinden farklı isteğe bağlı teknolojileri kapsar. Multimedya sistemi COMAND Online ve Mercedes-Benz uygulamaları ile internet radyosu gibi mobil hizmetler kolayca ve sezgisel olarak yeni Touchpad üzerinden çağrılabilir. Yeni Head-up ekranı, en önemli bilgileri direkt olarak sürücünün görüş alanına getirir. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen akıllı LED ışık sistemini daha da akıllı yaptık. Örneğin aktif viraj lambası, köşe dönüş aydınlatması veya isteğe bağlı otomatik uzun far yardımcısı gibi tüm fonksiyonlar, uzun ömürlü, enerji tasarrufu sağlayan LED teknolojisi kullanarak, daha fazla güvenlik için hoş bir beyaz ışık ile yolları şimdi çok daha iyi aydınlatıyor. Benzersiz ve net bir görünüm ile onu daha da güzelleştirdik.

14 Özel. Standart donanım. Yeni C-Serisi. Bir Mercedes-Benz in saf hali. Bunu, radyatör ızgarasına yerleştirilmiş Mercedes yıldızı ve iki çıtalı ön kısım gösteriyor zaten. Aracın silüeti saf sportiflik ve değerlilik ifade ediyor. Tıpkı yeni koltuk tertibatı ve mükemmel bir şekilde birbirine uyarlanmış yüksek kaliteli malzemelere sahip iç mekan gibi: Standart donanım kapsamındaki Aberdeen kumaşı döşemeler ve siyah piyano rengindeki süslemeler. Döşemeler, istek üzerine koltuk konfor tertibatı ile bağlantılı olarak deri ile kaplı da temin edilebilir. Olağanüstü. AVANTGARDE tasarım konsepti. Yeni C-Serisi, radyatör ızgarasının çıtalarında krom uygulamalar, kromajlı ve alüminyumdan yanal tasarım süslemeleri, hatta istek üzerine parlatılmış jantları ile son derece etkileyicidir. İç mekanda, 3 kol tasarımlı çok fonksiyonlu Nappa deri direksiyon simidi ve standart donanım kapsamındaki ARTICO suni deri/norwich kumaşı sportif koltuk konfor tertibatı ve boylamasına taşlanmış açık renkli alüminyumdan süslemeler ile iki renkli bir tasarımla devam eden bir karaktere sahiptir. İsteğe bağlı donanım olarak ARTICO suni deri veya deri koltuk tertibatı ile yüksek kaliteli ahşap süslemeler mevcuttur.

15 Tarzından emin. EXCLUSIVE tasarım konsepti. Antrenmanlı. AMG Line. Yeni C-Serisi lüks içerisinde ışıldıyor. Dışta, kromdan çıtalar ve dikey bir çubuğa sahip üç boyutlu radyatör ızgarası ve iç mekanda, otomatik şanzıman ile bağlantılı olarak yeni tek parçalı orta konsol sayesinde özellikle aynı tondaki renk tasarımı ile uyum sağlar. Sportif koltuk konfor tertibatı standart olarak ARTICO suni deri, mikrofiber DINAMICA ve Nottingham kumaşından oluşan kombinasyon ile sunulur. Ayrıca çizgisel yapılı parlak açık kahverengi ıhlamur ağacı süslemeler mevcuttur. Döşemeler, istek üzerine ARTICO suni deri veya deridir. AMG. Dinamik tasarımın en sportif kısaltması. Güçlü AMG Line her açıdan en iyi formunda görünür. Örneğin dıştan göze çarpan AMG Styling, alçaltılmış spor süspansiyon ve büyük AMG hafif alaşım jantlar. İçeride ARTICO suni deri spor koltuklar, alt tarafı düzleştirilmiş çok fonksiyonlu sportif direksiyon simidi, boylamasına taşlanmış açık renkli alüminyum süslemeler ve AMG spor pedal tertibatı. Döşemeler, istek üzerine deri ve diğer seçilmiş süslemelerden oluşabilir.

16 Döşemeler ve süslemeler. Döşemeler Standart donanım AVANTGARDE Aberdeen kumaşı siyah Aberdeen kumaşı kristal grisi ARTICO 1 siyah/siyah konsol ARTICO 1 ipek beji/espresso kahvesi konsol ARTICO 1 ipek beji/siyah konsol ARTICO 1 kristal grisi/siyah konsol ARTICO 1 kristal grisi/okyanus mavisi konsol ARTICO 1 siyah/siyah konsol Deri siyah/siyah konsol 2 Deri ipek beji/siyah konsol Deri kristal grisi/siyah konsol 2 Deri siyah/siyah konsol Deri ipek beji/espresso kahvesi konsol Deri kristal grisi/okyanus mavisi konsol Deri siyah/siyah konsol Deri kızılcık kırmızısı/siyah konsol Deri kristal grisi/siyah konsol ARTICO 1 /Norwich kumaşı siyah ARTICO 1 /Norwich kumaşı kristal grisi ARTICO 1 /DINAMICA 3 /Nottingham kumaşı siyah/siyah konsol ARTICO 1 /DINAMICA 3 /Nottingham kumaşı ipek beji/ espresso kahvesi konsol ARTICO 1 /DINAMICA 3 /Nottingham kumaşı kristal grisi/ okyanus mavisi konsol Süslemeler H07 H09 H24 H Çizgisel yapılı parlak koyu kahverengi ıhlamur ağacı 2 Açık gözenekli kahverengi dişbudak ağacı 2 Çizgisel yapılı parlak açık kahverengi ıhlamur ağacı Siyah piyano rengi görünümlü Parlak kahverengi ceviz ağacı 2 Açık gözenekli siyah dişbudak ağacı 2 Boylamasına taşlanmış, açık renkli alüminyum 218 H ARTICO suni deri. 2 İsteğe bağlı donanım. 3 Mikrofiber DINAMICA. 731 H07

17 EXCLUSIVE 2 AMG Line H24 H H07 H

18 Renkler. Opak renkler Metalik renkler 1 designo renkler Opak renkler Siyah Kutup beyazı Metalik renkler Obsidiyan siyahı Tenorit grisi İridyum grisi Paladyum grisi Sitrin kahvesi Kavansit mavisi Parlak mavi 2 Elmas grisi designo renkler designo elmas beyazı 1 İsteğe bağlı donanım. 2 Tahminen 06/2014 ten itibaren temin edilebilir

19 Teknik değerler. Dizel motor Benzinli motorlar C 220 BlueTEC C 180 C 200 Silindir sayısı/yerleşim düzeni 4R 4R 4R Silindir hacmi (cm 3 ) Nominal güç 1 (kw (HP) d/dk. da) 125 (170)/ (156)/ (184)/5500 Nominal tork 1 (Nm d/dk. da) 400/ / / Şanzıman 6 vitesli mekanik [7G-TRONIC PLUS] 6 vitesli mekanik [7G-TRONIC PLUS] 6 vitesli mekanik [7G-TRONIC PLUS] Hızlanma km/h (s) [otomatik şanzıman] 8,1 [7,8] 8,2 [8,5] 7,5 [7,3] Maksimum hız yakl. (km/h) [otomatik şanzıman] 234 [233] 225 [223] 237 [235] Ön aks, arka aks lastik ebadı 205/60 R /60 R /60 R 16 Yakıt Dizel Süper benzin Süper benzin Yakıt tüketimi 2 (lt/100 km) şehir içi [otomatik şanzıman] şehir dışı [otomatik şanzıman] karma [otomatik şanzıman] 5,0 4,8 [5,5 5,3] 3,7 3,4 [3,9 3,6] 4,2 4,0 [4,5 4,3] 6,8 6,4 [7,4 6,8] 4,7 4,2 [5,0 4,6] 5,5 5,0 [5,8 5,4] 7,3 6,8 [7,2 6,8] 4,7 4,4 [4,7 4,4] 5,7 5,3 [5,6 5,3] CO 2 emisyonları 2 (g/km) karma [otomatik şanzıman] [ ] [ ] [ ] Emisyon sınıfı 3 Euro 6 Euro 6 Euro 6 Yakıt deposu hacmi (lt), bunun yaklaşık rezervi 41/7,0 41/7,0 41/7,0 Bagaj hacmi 4 (lt.) Dönüş çapı (m) 11,22 11,22 11,22 Boş ağırlık 5 (kg) [otomatik şanzıman] 1550 [1570] 1395 [1425] 1445 [1465] Müsaade edilen toplam ağırlık (kg) [otomatik şanzıman] 2115 [2135] 1960 [1990] 2010 [2030] Uzunluk 6 /Ayna 6 dahil genişlik (mm) 4686/ / /2020 Aks mesafesi 6 (mm) Ön 6 /Arka 6 iz genişliği (mm) 1584/ / / /1269/AET yönetmeliğinin geçerli olan metnine göre nominal güç ve nominal tork ile ilgili veriler. 2 Verilen değerler ölçüm yöntemlerine göre (VO [AT] 715/2007 yönetmeliğinin o an geçerli olan metnine göre) belirlenmiştir. 1999/94/AT yönetmeliğinin o an geçerli olan metnine göre olan hatırlatma: Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, teklifin parçası değildir, sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. 3 Bu değer sadece Avrupa Birliği içerisinde geçerlidir /40/AT yönetmeliğindeki 70/156/AET metnine göre veriler. 5 Değerler 92/21/AT direktifindeki 95/48/AT metnine (şasi sürüşe hazır durumda, yakıt deposu % 90 dolu, sürücü dahil 68 kg ve bagaj 7 kg) göre standart donanıma sahip araçlar için geçerlidir. İsteğe bağlı donanımlar ve aksesuarlar genel olarak bu değeri arttırır bu nedenle taşıma kapasitesi buna uygun olarak azalır. 6 Belirtilen değerler ortalama değerlerdir. Temel donanıma sahip ve yüksüz durumdaki araçlar için geçerlidir. Ayrıntılı teknik değerleri adresinde bulabilirsiniz.

20 Eski araçların geri alınması. Döngü tamamlanıyor. Uzun bir çalışma hayatından sonra C-Serisi otomobilinizi AB nin (Avrupa Birliği) Ömrünü Tamamlamış Araçlar yönetmeliğince çevreye zarar vermeyecek şekilde bertaraf etmek için geri alıyoruz, ama o zamana kadar daha çok vakit var. Ulusal talimatlara göre 3,5 tona varana kadar izin verilmiş yüklü ağırlığı olan araçlar için geçerlidir. Geri dönüşüme ve değerlendirmeye uygun tasarım ile ilgili yasal talepleri Mercedes-Benz araçları yıllardan beri yerine getirir. Eski araçların geri alınması için aracınızı çevreye uygun olarak değerlendiren bir geri alma yerleri ve sökme işletmeleri ağı mevcuttur. Bu arada araçların ve parçaların değerlendirilmesi ile ilgili olanaklar sürekli daha da geliştirilmekte ve iyileştirilmektedir. Dolayısıyla C-Serisi yasal geri dönüşüm paylarının arttırılmasını gelecekte de süreye uygun olarak yerine getirecektir. Eski araçların geri dönüşümü, değerlendirilmesi ve geri alım şartları ile ilgili ayrıntılı bilgileri ulusal Mercedes-Benz ana sayfasında bulabilirsiniz. Bu katalogdaki bilgiler hakkında: Bu basılı evrakın tarihindeki redaksiyon bitiminden sonra üründe değişiklikler olmuş olabilir. Satıcının çıkarları göz önüne alınarak değişiklik veya farklılıkların alıcı için kabul edilebilir olması kaydıyla teslimat süresi içinde üreticinin konstrüksiyon veya biçim değişiklikleri ve renk tonundaki farklılıklar ile teslimat kapsamındaki değişiklikler yapma hakkı saklıdır. Satıcı veya üretici, siparişi veya sipariş edilen nesneyi tanımlamak için işaretler veya rakamlar kullandığı takdirde, sadece bunlardan herhangi bir hak türetilemez. Şekiller, standart teslimat kapsamına dahil olmayan araç aksesuarları ve isteğe bağlı donanımlar da içerebilir. Renk farklılıkları baskı tekniğinden kaynaklanır. Bu basılı evrak uluslararası düzeyde kullanılır. Yasal, hukuki ve vergi konularındaki kural ve etkilerle ilgili ifadeler sadece bu basılı evrakın redaksiyonunun bitim tarihi itibariyle Almanya Federal Cumhuriyeti için geçerlidir. Bundan dolayı başka ülkelerde geçerli olan kural ve etkiler ile bağlayıcı son durumu, Mercedes-Benz bayinizden öğrenebilirsiniz. Daimler AG, Mercedesstr. 137, Stuttgart BC/MC /1213 Printed in Germany

Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde A4 Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A4 Sedan ve A4 Avant 26 Audi A4 allroad quattro 36 Audi S4 Sedan ve S4 Avant Teknik

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant Yeni Passat ve Yeni Passat Variant En az sizin kadar özel. Yeni Passat ve Yeni Passat Variant ın özgüveninin ne kadar yüksek olduğunu daha ilk bakışta fark edeceksiniz. Özgün tasarımlı LED High ön farlar

Detaylı

Orijinal Araç Aksesuarları. C-Serisi.

Orijinal Araç Aksesuarları. C-Serisi. Orijinal Araç Aksesuarları C-Serisi. TELEMATiK DIŞ DONANIM Mercedes-Benz sport iç donanım BAGAJ & TAŞIMA amg indeks TELEMATik 01 01 Garmin MAP PILOT 09 Yorulmanıza gerek yok. Mercedes ile hayatınızı

Detaylı

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik.

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik. IBIZA SEAT Ibiza nın genç ruhu, performansıyla birleşti. Tasarımı, eğlenceye ortak oldu. Hep kendi çizgisinde ilerledi. Ve klasik bir model olduğunu kanıtladı. MÜKEMMEL UYUM Ibiza her zamankinden daha

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU 2 VOLKSWAGEN DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ. İçindekiler Polo sf. 4-7 Yeni Golf sf. 8-11 Jetta sf. 12-15 Passat sf. 16-19 Passat Variant sf. 20-23 Scirocco sf. 24-27 The Beetle

Detaylı

SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ

SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ SIMPLY CLEVER yeni ŠKODA Yetİ Hangi yolu seçerseniz seçin, Yeni ŠKODA Yeti size ilham vermeye devam edecek. İster değişen mimarisi, ışıkları ve kesintisiz temposu ile şehirde, ister yolun bittiği ve sırlarla

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız.

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Yeni Dacia Duster Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Algılanan değerin reel değer ile hiçbir ilgisinin olmadığı, bir gün moda olanın ertesi gün hemen demode olduğu bir dünyada, Yeni Duster

Detaylı

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR.

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR. GOLF İYİ BİR OTOMOBİL ÜRETMEK İÇİN İNANLARI İYİ TANIMALIINIZ. DAHA ÇOK KULAK VERDİK, DAHA FAZLA ZAMAN HARCADIK VE DAHA ÇOK ORU ORDUK. BİR TEK AMACIMIZ VARDI: ÜRÜCÜÜNÜ İYİ TANIYAN, YALNIZCA BUGÜNÜN DEĞİL,

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri YENİ DUCATO KAMYONET Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir,

Detaylı

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne

Detaylı

Basım tarihi: Nisan 2013

Basım tarihi: Nisan 2013 Basım tarihi: Nisan 2013 Şehrin gezgini Panda, ilk kez 30 yıl önce çıktı şehrin sokaklarına. Ve bugün, geçmişinden aldığı mirasla yeniden şehre dönüyor. Bu kadar sade olup bu kadar fonksiyonel ve yenilikçi

Detaylı

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE ZAMANA YENİLMEYEN HEYECAN Gerçek değerler sizi daha ileriye götürecek olanlardır. Bir yandan yenilenerek devam eden değerler...

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı

Basım tarihi: Ocak 2014

Basım tarihi: Ocak 2014 Basım tarihi: Ocak 2014 Şehrin gezgini Panda, ilk kez 30 yıl önce çıktı şehrin sokaklarına. Ve bugün, geçmişinden aldığı mirasla yeniden şehre dönüyor. Bu kadar sade olup bu kadar fonksiyonel ve yenilikçi

Detaylı

Basım tarihi: Eylül 2013

Basım tarihi: Eylül 2013 Fiat ın en yeni modellerini, otomobilinizle ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir, kısa sürede

Detaylı

YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MASTER BAKIŞ Profesyonel performans s. 06 MASTER İŞ BAŞINDA Her ihtiyaca yönelik çözümler s. 10 YAKIN PLAN Motor ve yükleme seçenekleri s. 16 GÜVENLİK

Detaylı

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Jungheinrich e hoş geldiniz Ankara Jungheinrich firması malzeme taşıma ekipmanları, depolama ve malzeme akış teknolojisi alanlarında

Detaylı

MERAKLA BEKLENEN KADJAR TÜRKİYE DE. YIL: 11 SAYI: 202 15-30 HAZİRAN 2015 F YATI: 3 TL www.otomobilden.com.tr

MERAKLA BEKLENEN KADJAR TÜRKİYE DE. YIL: 11 SAYI: 202 15-30 HAZİRAN 2015 F YATI: 3 TL www.otomobilden.com.tr MERAKLA BEKLENEN KADJAR TÜRKİYE DE s.9 YIL: 11 SAYI: 202 F YATI: 3 TL www.otomobilden.com.tr BAŞKENT OTOMOTİVCİLER DERNEĞİ NDEN FUAR ÇIKARTMASI TÜM GÖZLER ÜSTÜNDE s.4 KARCHER BABALARI UNUTMUYOR 1.5 litre

Detaylı

KANGOO RENAULT RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE. 120ZG00131 Ağustos 2014. /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye

KANGOO RENAULT RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE. 120ZG00131 Ağustos 2014. /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye RENAULT KANGOO 120ZG00131 Ağustos 2014 RENAULT KANGOO RENAULT KANGOO /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye www.renault.com.tr Broşürün içeriğinin baskı tarihi itibariyle doğru

Detaylı

YENI 308 URUN BROSURU_Layout 1 5/28/14 4:52 PM Page 1 YENİ PEUGEOT 308

YENI 308 URUN BROSURU_Layout 1 5/28/14 4:52 PM Page 1 YENİ PEUGEOT 308 YENI 308 URUN BROSURU_Layout 1 5/28/14 4:52 PM Page 1 YENİ PEUGEOT 308 YENI 308 MART'15 D.qxp_Layout 1 3/11/15 9:48 AM Page 2 YENI 308 MART'15 D.qxp_Layout 1 3/11/15 9:48 AM Page 3 HEYECAN VERİCİ En iyi

Detaylı

OTO AKTÜEL AUTO SHOW İSTANBUL 37. YEŞİL BURSA RALLİSİ SSANGYONG TAN 2 YENİ MODEL HAFTALIK DİJİTAL DERGİ

OTO AKTÜEL AUTO SHOW İSTANBUL 37. YEŞİL BURSA RALLİSİ SSANGYONG TAN 2 YENİ MODEL HAFTALIK DİJİTAL DERGİ HYUNDAI SKODA FORD PEUGEOT HAFTALIK DİJİTAL DERGİ OTO AKTÜEL Sayı: 4 13 Kasım 2012 AUTO SHOW İSTANBUL KIA DAN TOP MODEL FARKI! 2012 YENİ ASTRA SEDAN YENİ SYMBOL YENİ FLUENCE VOLVO V40 JUKE NISMO OPEL MOKKA

Detaylı

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası www.krone.de BiG X 1100 Dünyanın en güçlü silaj makinası Geniş görüş açılı konforlu kabin Mükemmel operatör konforu için joystick 1,078 hp ye kadar

Detaylı

Volvo FH ınızı özelleştirin.

Volvo FH ınızı özelleştirin. TEKNİK ÖZELLİKLER Volvo FH ınızı özelleştirin. Sunduğu sonsuz sayıda olasılık ile Volvo FH serisi araçlar, her türlü taşımacılık işine uygun hale getirilebiliyor. Esnek şasi düzeni ve VBI (Volvo Üstyapı

Detaylı

Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle.

Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle. Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle. Hidrodinamik tahrikli Dizel ve LPG forkliftler (Tork konvertörü) 1.600 ile 3.500 kg arası taşıma kapasitesi sunar. 1 Neden bir Jungheinrich

Detaylı

Teknik kılavuz. Sürüm 02/2014

Teknik kılavuz. Sürüm 02/2014 1 Teknik kılavuz Sürüm 02/2014 2 Nokian Lastikleri Teknik kılavuz İçindekiler Önsöz... 3 Lastik üretim süreci... 5 Lastik yapımı... 6 Lastik markalama... 8 Yük ve hız belirleme...11 Patlak halde yol alabilen

Detaylı