C mon! Ne için bekliyorsunuz?

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "C mon! Ne için bekliyorsunuz?"

Transkript

1 Opel Corsa

2

3 Motorlar ve Şanzımanlar 15 Sürüş Dinamiği 17 C mon! Ne için bekliyorsunuz? Güvenlik Konfor Akıllı Çözümler Eğlenceyi sürüş keyfine çevirin. Opel Corsa nın mükemmel görünüşü heyecan veren motorları ve usta işi mühendisliği ile birleşir. C mon! Yakalamanız gereken birçok heyecan var. Cüretkar ve dinamik tasarım, benzersiz çok yönlülük ve heyecan veren bir sürüşün mükemmel birleşimini keşfedin. Her zaman önde olacaksınız. Müzik ve Bilgi Sistemi Modeller OPC Line Jantlar Aksesuarlar 37 Renkler ve Döşemeler 39

4 C MON HAYDİ SEYAHATE Nereye gittiğiniz ve ne yaptığınız gerçekten önemli değil. Opel Corsa ve sevdiğiniz insanlarla, yaşam sizin için büyük bir eğlenceye dönüşebilir!

5

6 C MON

7 HİSSEDİN Doğru yer. Doğru zaman. Doğru atmosfer. İlk görüşte aşka inanır mısınız? Biz inanıyoruz!

8

9 C MON OYUNA KATIL Hangi sporu severseniz sevin, Opel Corsa daki Flex-Fix sizi heyecanın olduğu yere taşır.

10

11 Opel in 111. yılını hep birlikte kutluyoruz. 111 yıl ve 60 milyon araçtan sonra, Opel ismi; etkileyici tasarımlar, çok yönlü yenilikler, güvenlik ve sürüş keyfi ile eş anlamlı hale geldi. Gelin şimdi, özel Corsa Enjoy modeli ile Opel in 111. yılını hep beraber kutlayalım. Turkiye de Enjoy 111. Yıl modelleri sadece 5 kapı olarak sunulmaktadır.

12

13 DÜNYAMIZA Saygı GÖSTERMEK Hepimiz aynı dünyayı paylaşıyoruz, bu yüzden her birimiz ona iyi bakmakla yükümlüyüz. Opel de sadece mevcut modellerimizi sürekli geliştirerek sera gazlarını azaltmaya çalışmıyoruz, aynı zamanda daha temiz ve daha verimli alternatif güç kaynakları üzerinde de çalışıyoruz. Örneğin, son zamanlarda gelişmiş yakıt hücresi teknolojisi ile sıfır emisyon düzeyini hedefliyoruz. Ancak çevreyi korumaya adanmışlığımız bununla da sınırlı kalmıyor. Avrupa nın çeşitli yerlerinde oluşturduğumuz kolay ulaşılabilir geri dönüşüm merkezleri ile üretimden kaynaklanan kirliliği önemli ölçüde azalttık. Böylece çevremize duyduğumuz saygıyı, her bir ürünümüzün yaşam döngüsünün farklı aşamalarında göstermiş oluyoruz. Çünkü sizin dünyanız aynı zamanda bizim de dünyamızdır. Olağanüstü tasarruf sağlayan ve çevre dostu bir çözüm olarak sayfa te Motorlar ve Şanzımanlar başlığı altındaki ecoflex önerimize bakınız.

14 Güçlü ve heyecan veren motorlar. Motorların gizli dünyasında neler olup bittiğiyle ilgilenmeyebilirsiniz, ancak Opel Corsa nın yeni teknoloji motorlarının neler yapabileceğini öğrendiğinizde şaşıracaksınız! Opel Corsa nın motorları mükemmel yakıt ekonomisi ile bir araya getirilmiş sürprizler ile dolu. Daha ne istenebilir ki? Opel Corsa ecoflex.bir otomobil hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Opel yapılan çalışmalar sonucunda son derece düşük yakıt tüketimi ve emisyon değerlerine (94 95 g/km) sahip ekonomik bir otomobil yarattı. Çevre dostu 95 hp güç ve 190 Nm torka sahip 1.3 DTE dizel motor ve yeni turbo sistemi ile ekonomik sürüş, performans ile buluştu. Tüm manuel şanzımanlı Euro 5 motorlu ve 1.3 DTE 95 hp EcoFlex Opel Corsa modellerinin gösterge panellerinde bulunan vites değiştirme uyarı sistemi ile yakıt ekonomisini maksimize ederek ekonominize katkıda bulunuyor. Motor Yelpazesi. Opel in ECOTEC motorları, hem isteklerinizi yerine getirirler, hem de çevre sorumluluğuna sahiptirler Euro 5 motorlar, verimlilik için yüksek tork değerleri ve kolayca güç elde etmeyi, geliştirilmiş yakıt tasarrufu ve düşük emisyon özellikleriyle bir araya getirirler. Corsa nın 1.4 litreye kadar ulaşan benzinli motor seçenekleri, yakıt tüketimini azaltan, performansı arttıran ve mükemmel emisyon düzeyleri sunan, Opel in eşsiz değişken supap etkinleştirilmeli TWINPORT teknolojisine sahiptir. 1.2 TWINPORT (62 kw/85 hp) motoru veya 4 ileri otomatik şanzımanla birlikte de sunulan 1.4 TWINPORT (73 kw/ 100 hp) motorlar arasından seçiminizi yapın. Tümünde 5 ileri vites kutusu standarttır, 1.2 modeli ise opsiyonel Easytronic şanzıman ile birlikte sipariş edilebilir. Yelpazenin en üstünü oluşturan yeni 1,6 Turbo motor 110 kw (150 hp) güç seçeneğiyle Opel Corsa GSi ve 141 kw (192 hp) güç seçeneğiyle Opel Corsa OPC için mevcuttur.

15 Vites göstergesi. Ekonomik sürüş için vites değiştirme zamanlamalarının önemi bilinmektedir. Bu özellik vites değişikliğinin en uygun zamanda yapılmasını göstermektedir. Tüm manuel şanzımanlı benzinli modellerde standart olarak sunulmaktadır. Start/Stop Sistem. Bu sistem özellikle şehir içi kullanımlarında düşük emisyon değerleri ve ekonomi sağlamaktadır. Opel Corsa 1.3 DTE 95 hp ecoflex Euro 5 motor seçeneği ile standart olarak sunulmaktadır. 15 Easytronic. Verimli ve kullanımı kolay Easytronic şanzıman, manuel şanzımanın avantajlarını, debriyajsız vites değiştirme fonksiyonuna sahip otomatik modda kullanım kolaylığı ile birleştirmektedir. Yakıt tüketimi (veriler 3 kapılı model temelindedir) Motorlar 1.3 DTE ECOFlex Start/Stop Sistem ile birlikte (70 kw/95 hp) 1.3 CDTI ECOTEC (55 kw/75 hp) 1.2 TWINPORT ECOTEC (63 kw/85 hp) 1.4 TWINPORT ECOTEC (74 kw/100 hp) 1.6 Turbo ECOTEC (110 kw/150 hp) Emisyon standardı Euro 5 Euro 4 Euro 5 Euro 5 Euro 5 Şanzıman MT-5 MT-5 MT-5/MTA-5 MT-5/AT-4 MT-6 Şehir içi 1 4,4 4,5 5,4 6,9/6,5 7,0/7,5 7,7 9,8 Şehir dışı 3,1 3,7 4,4/4,2 4,6/4,7 4,8 5,9 Ortalama 3,6 4,3 5,3/5,1 5,5/5,7 5,9 7,3 CO 2 emisyonu (g/km) / / l/100 km de 2008/692/EC ve 2004/3/EC. MT-5 = 5 ileri düz şanzıman MT-6 = 6-ileri düz şanzıman MTA-5 = 5 ileri Easytronic şanzıman MTA-6 = 6 ileri Easytronic şanzıman AT-4 = 4 ileri otomatik şanzıman Motorlar ve Şanzımanlar Belirtilen tüm rakamlar, standart donanıma sahip AB modeliyle ilgilidir. 2008/692/EC ve 2004/3/EC Tüzüğüne dayalı yakıt tüketimi hesaplaması, tüzükte belirtildiği gibi, aracın boş olduğu zamanki ağırlığını göz önüne almaktadır. Ek donanım, belirtilenden biraz daha fazla yakıt ve CO 2 tüketim rakamlarına yol açabilir. Ek olarak, aracın boş halindeki ağırlığı ile bazı durumlarda izin verilebilir dingil ağırlıkları kadar, aracın izin verilebilir toplam ağırlığını da artırabilir ve izin verilebilir çeki ağırlıklarını azaltabilir. Bu durum, aracın maksimum hızında bir azalmaya ve hızlanma zamanında bir artışa neden olabilir. Belirtilen sürüş performansı rakamlarına araç boş olduğunda (sürücüsüz) ve buna ek olarak 200 kilogramlık bir ağırlıkla ulaşılabilir.

16 Sürüş keyfinde yeni bir boyut. Şimdi size Opel Corsa nın şasinin sürüş konforundan hiçbir ödün vermeden dinamik sürüş heyecanını arttıracak şekilde tümüyle yeniden tasarlandığını söylesek? Opel Corsa nın direksiyonuna geçin ve bu keyfi kendiniz keşfedin!

17 Elektro-Hidrolik Direksiyon (EPS). Hıza duyarlı hidrolik destekli direksiyon park esnasında manevra kabiliyetini artırdığı gibi, iyi bir yol tutuşuna ve direksiyon hassasiyetine de yardımcı olur. Doğrudan yüksek tepkili bir sistem opsiyonel olarak sunulmaktadır. Opel Corsa da, ABS sadece bir ABS olmanın çok ötesinde birçok ek güvenlik özelliğini içermektedir: Elektronik Fren Kuvveti Dağılımı (EBD). Aracın yüküne göre fren performansını optimize etmektedir. Virajda Fren Kontrolü (CBC). Ön iç tekerleklerdeki fren basıncını düşürerek, virajlarda frenleme sırasında dengeyi arttırmaktadır. Ön dingil. Ekstra güçlendirilmiş kompakt alt gövde, hassas bir direksiyon hissi ve mükemmel bir kontrol sağlamaktadır. Düz Hat Denge Kontrolü (SLS). Düz bir hat üzerinde giderken yapılan ani frenlerde, ilgili tekerleklerin fren basıncını düşürerek dengesizlik eğilimini saptamakta ve gidermektedir. Opel Corsa nın performans özellikleri aşağıdaki fonksiyonları içeren opsiyonel IDS (İnteraktif Sürüş Sistemi) şasisi ile yükseltilebilir: Çekiş Kontrolü (TC Plus ) ve Gelişmiş Manevra Kontrolü (EUC) özelliklerine sahip Elektronik Stabilite Programı (ESP Plus ). EUC, standart ESP sistemine ek olarak manevra kabiliyetini arttırır. ESP müdahalesi durumunda, en etkili frenleme için dört tekerleğe kadar fren basıncı uygulanmaktadır. Deneyimli sürücüler için ESP Plus devre dışı bırakılabilir (Opel Corsa GSi ve OPC de). Spor şasi: Opel Corsa GSi ve OPC de yenilenen şasi yüksekliği, süspansiyon, amortisör ve direksiyon özellikleri sportif açıdan bir sürücünün isteklerini karşılayacak şekilde yeniden tasarlanarak geliştirilmiştir. 17 Sürüş Dinamiği İnteraktif Sürüş Sistemi (IDS). Şasiyi, Gelişmiş Manevra Kontrolü (EUC) sistemine sahip Elektronik Stabilite Programı Plus (ESP Plus ) sistemini içeren, opsiyonel IDS sistemi ile geliştirebilirsiniz. Elektronik Stabilite Programı (ESP Plus ). Aracın kontrolünü sağlamak için, ani manevralar ve son derece kritik durumlarda dört tekerleğe kadar kontrollü fren müdahalesi uygulanabilmektedir.

18 Opel Corsa sadece içindeki yolcular için değil, aynı zamanda yayalar için de yüksek bir güvenlik seviyesi sunmaktadır. Aracın tasarımı, optimize edilmiş ön tampon tasarımı ve darbe emici özel gövde malzemeleri ile akıllı bir biçimde yaratılmıştır. Sürüşe Duyarlı Halojen Ön Farlar (AFL). Sinyal lambası etkinleştirildiğinde kavşaklarda sağda ve soldaki fazladan lambalar da yanar. Bu lambalar aynı zamanda geri viteste hereket ederken park alanını da aydınlatır. Daha yüksek hızlarda farlar, önceki hıza göre sürüş yönünde 15 dışarı veya 8 içeri dönebilirler. Sürüşe Duyarlı Halojen Ön Farlar (AFL). AFL gece sürüşlerinde aktif güvenliği artırarak son derece güvenli ve rahat bir sürüş sunmaktadır. 18 Güvenlik Yokuşta Kalkış Desteği (HSA). Frenin bırakılmasından sonra, kalkış sırasında veya bir eğime park ederken aracın istenmeyen şekilde geriye kaymasını otomatik olarak önler (Easytronic şanzımana sahip modellerde opsiyonel ve Opel Corsa OPC de standart). Yaya Koruması. Opel Corsa bir çarpışma durumunda yayaların mümkün olan en fazla yaya korumasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Katlanabilir Pedal Sistemi (PRS). Opel Corsa nın Katlanabilir Pedal Sistemi/PRS) ciddi bir ön çarpışma durumunda, fren ve debriyaj pedallarının bağlantılarını serbest bırakır. Bu sayede ayak ve bacak yaralanma riskinin azaltılması sağlanmaktadır. Hava Yastığı Sistemleri. Opel Corsa da bir çarpışma durumunda maksimum güvenlik sağlamak amacı ile sürücü ve yolcu için güvenli ve dikkatli bir koruma sağlayan ikikademeli ön hava yastıkları ile donatılmıştır. Lastik Patlaması Tespit Sistemi (DDS). Opel Corsa OPC için standarttır ve easytronic şanzımanla sunulan ESP paketine sahip modellerde mevcuttur. Lastik basıncındaki eksiklik tekerlek hızlarının sürekli olarak ölçülmesiyle belirlenir, sonra da gösterge panelinde görüntülenir. Hava yastığı sistemi. İki kademeli açılan sürücü ve yolcu hava yastıkları optimum koruma için, yan ve perde hava yastıkları ile desteklenmektedir (Opel Corsa Cosmo, GSi ve OPC için standarttır). Sürüşe Duyarlı Fren Lambası. 30 km/saatin üzerindeki hızlarda ABS müdahalesi olduğunda arkadan gelen araçları uyarmak için yanık durumdaki fren lambaları saniyede beş kez yanıp söner. Yolcu hava yastığının devreden çıkarılması. Ön yolcu koltuğunda çocuk koltuklarının kullanılabilmesi için, ön yolcu hava yastığı devreden çıkarılabilir. Sistemin devrede veya devre dışında olduğu kontrol düğmesi ve gösterge paneli üzerinde görüntülenmektedir.

19 Akıllı güvenlik özellikleri. Opel Corsa nın kapsamlı aktif ve pasif güvenlik sistemleri maksimum korumayı ve sürüş keyfini sağlamak amacıyla akılcı bir şekilde senkronize edilmiştir. Başka bir ifadeyle, rahatlayın! Keyfinize bakın. Güvenilir ellerdesiniz.

20 Kapıdan kapıya aydınlatma. Yeni Opel Corsa nızı park ettikten sonra karanlıkta yolunuzu kolaylıkla bulursunuz. Kapıları kilitlemeden önce sistemi aktive ettiğiniz de, farlar ve geri vites lambaları 30 saniye süreyle yolunuzu aydınlatacaktır. 20 Konfor Yağmur ve ışık sensörleri. Bu sensörler sayesinde, ön cam sileceklerinin gerektiği şekilde otomatik olarak çalıştırılması, ışığa duyarlı dikiz aynasının otomatik olarak karartılması ve koşullar gerektirdiğinde farların otomatik olarak devreye girmesi sağlanır. Elektronik İklim Kontrollü Klima (ECC). Opel Corsa nın elektronik iklim kontrollü klima sistemi, patentli bir kontrol sistemiyle çalışır. Bu sistem, araç içindeki ısı geliş melerini önceden hesaplayan sabit ve rahat bir iklimleme ünitesidir.

21 Cruise Control (Hız sabitleyici). Daha rahat ve ekonomik bir sürüş için uzun mesafelerde aracın hızını sabitlemeye izin vermektedir. Mevcut trafik koşullarına uyum sağlamak için parmak ucuyla aracın hızı kolaylıkla ayarlanabilir. Hız limit uyarısı. İstediğiniz hız limitini ayarlayın ve yasal sınırlar içinde yolculuk edin. Ayarlanan hız limiti aşıldığında sesli bir ikaz verilmektedir. Ayarlar otomobilin anahtar hafızasında saklanabilir ve buradan etkinleştirilebilir. Kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayan konfor. Opel Corsa nın yenilikçi konfor ekipmanları, kontrolü ele almanıza, kendi bireysel sürücü kabininizi yaratmanıza ve bunu korumanıza izin vermektedir. Böylece nereye giderseniz gidin her zaman kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

22 Panorama sunroof. Opel Corsa da sunulan elektrikli panorama sunroof araç içinde açık hava duygusu yaratmaktadır. Entegre rüzgar deflektörüne ve çift kademeli ses yalıtımına sahiptir. Yaşamı kolaylaştıran akıllıca fikirler. Opel Corsa nızla geçireceğiniz zamanın her dakikasının keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için, bu parlak fikirleri tasarladık. Yarı saydam kumanda düğmeleri. Radyo, iklim kontrolü ve aydınlatma için bulunan kumanda düğmelerinde, gece ortamında kabinde iyi bir görüş alanı sağlamak için arka plan aydınlatması bulunur.

23 Akıllı bagaj rafı. Daha büyük yüklerin taşınabilmesi için arka bagaj rafı çıkarılabilir. Sonra da arka koltuk arkalıklarının arkasına düzgünce yerleştirilebilir. 23 Düz yükleme tabanı. Çift katlı fonksiyonel bagaj sayesinde arka koltukları katladığınızda düz bir yük tabanı oluşmaktadır. Çift katlı fonksiyonel bagaj. İki seviyede ayarlanabilen, sabitlenebilen veya düzenlenebilen taban, bagajın yatay olarak ikiye ayrılabilmesini sağlar. Akıllı Çözümler FlexFix entegre bisiklet taşıyıcı sistemi. Dünyada bir ilk! Her zaman araca takılı olan, ama kullanılmadığında neredeyse görünmez olan bu yenilikçi özellik, arka tampona gizlenmiştir. Alçak olması sayesinde iki bisiklet hızlı ve kolay bir şekilde takılabilir. Park Pilotu. Geri vitese geçildiğinde otomatik olarak çalışan Park Pilotu sürücünün görüş alanında olmayan çok alçak cisimlerde bile sesli bir ikaz vermektedir.

24 CD 30. Stereo CD radyo, önceden seçilen 4 x 9 istasyon ayarı, 4 x 17 W, 4 hoparlör, hıza duyarlı ses ve bas kontrolü, üçlü bilgi ekranı. CD 30 MP3. Stereo CD radyo, standart olarak MP3 özellikli ve direksiyon simidi üzerinden çalıştırma. AUX girişi, önceden seçilen 4 x 9 istasyon ayarı, 4 x 20 W, 7 hoparlör. Üçlü Bilgi Ekranı ya da araçta Elektronik İklim Kontrolü takılı olduğunda Grafik Bilgi Ekranı ile görüntüleme. 24 Müzik ve Bilgi Sistemi Yol bilgisayarı. Önemli yakıt tüketimi ve yolculuk verilerini izler. Gösterge panelinden veya Grafik Bilgi Ekranından (araç üzerindeki donanıma bağlı olarak) okunabilir. Aux girişi. Örneğin MP3 çalar gibi bütün taşınabilir cihazları kulaklık çıkışıyla bağlamak için ek giriş (aux-in). CD 30 MP3 ile standart.

25 Hep şık kalın. Keyfiniz hiç bozulmasın. Opel müzik ve bilgi sistemleri mükemmel performansları, kolay kullanılmaları ve ön panele şık bir şekilde entegre olmaları ile tanınırlar. Opel Corsa da, ana kontrol düğmeleri dahil her eleman iç mekan tasarımı ile büyük bir uyum içindedir. Nasıl, şık değil mi?

26

27 Kendi stilinizi mi yaratmak istiyorsunuz? C MON!

28 Opel Corsa Essentia Pratiktir. Kaliteden ödün vermeyen Corsa Essentia tüm beklentilerinize uymakta ve daha da fazlasını sunmaktadır. 28 Essentia Sürücü ve yolcu ön hava yastıkları ABS Klima CD 30 radyo/cd çalar Uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi Elektrikli ön camlar ve yan aynalar Kapıdan kapıya aydınlatma Sürüşe duyarlı fren lambası Renkli camlar Üçlü bilgi ekranı Ön koltuk sırtlarında cepler ISOFIX dış arka koltukları Saten taş desenli orta konsol 14 jant kapakları 185/70 R 14 lastikler Yolcu tarafında makyaj aynalı güneşlik Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon C mon Paketi. 15 alaşımlı jantlar, direksiyondan kumandalı Radyo CD MP3 çalar ve 7 adet hoparlör, aux-in girişi. Resimler opsiyonel donanımı gösterebilir.

29 Opel Corsa Enjoy 111. Yıl Opel Corsa ya özgü canlı yaşam tarzı için sıcak ve kucaklayan renk kombinasyonları. Essentia özelliklerine ek olarak: Yan hava yastıkları Çift katlı fonksiyonel bagaj Direksiyon Kumandalı Radyo CD MP3 çalar, 7 hoparlör ve aux-in girişi Isıtmalı yan aynalar Gövde rengi kapı kolları Hız sabitleyici Yol bilgisayarı Deri kaplı direksiyon simidi Koyu zeminli ön farlar Koyulaştırılmış arka camlar 111. yıl paspaslar 15 alaşımlı jantlar Ön sis farları Piyano lake ön konsol 29 Enjoy 111. Yıl Turkiye de Enjoy 111. Yıl modelleri sadece 5 kapı olarak sunulmaktadır. Resimler opsiyonel donanımı gösterebilir.

30 Opel Corsa Cosmo Farklı ve yüksek kaliteli bir stilin yansıması. 30 Enjoy 111. Yıl özelliklerine ek olarak: Perde hava yastıkları Elektronik İklim Kontrollü Klima (ECC) Parlak siyah renkli orta konsol 16 hafif alaşımlı jantlar ve 195/55 R 16 lastikler Grafik Bilgi Ekranı Park Pilotu Cosmo Resimler opsiyonel donanımı gösterebilir.

31 Opel Corsa Sport Geliştirilmiş sürüş dinamikleri ve performansı ile arzuladığınız dinamizmi Opel Corsa Sport ta bulacaksınız. Enjoy 111. Yıl özelliklerine ek olarak: Piyano Lake ön konsol Spor egzoz borusu, krom 16 hafif alaşımlı jantlar ve 195/55 R 16 lastikler Koyulaştırılmış arka camlar Twist/Elba siyah döşeme 31 OPC Line Paketi. Opel inizin öne çıkması için uygun stil parçalarını garanti eder. OPC Line ön tampon alt eteği OPC Line arka tampon alt eteği OPC Line yan marşbiyeller OPC Line arka tavan spoyleri OPC Line yazısı OPC Line spor tasarım egzos borusu Sport Resimler opsiyonel donanımı gösterebilir.

32 Opel Corsa GSi 1.6 Turbo motorun çarpıcı performansına eşlik eden yol tutuşu ve belirgin sportif çizgiler taşıyan tasarım vurguları. 32 GSi Opel Corsa Sport un özelliklerine ek olarak: 5 kollu yıldız tasarım 17 hafif alaşımlı jantlar, 215/45 R 17 lastikler Elektronik Stabilite Programı (ESP Plus devre dışı bırakılabilme özelliği) Koyulaştırılmış arka camlar Oksijen döşeme, Siyah/Lego Kırmızısı OPC Line Paketi Spor tasarım vites topuzu Krom kaplamalı kapı eşiği koruması ve krom far yuvası Alaşımlı spor pedallar Spor görünümlü gösterge kadranları Resimler opsiyonel donanımı gösterebilir.

33 Opel Corsa OPC Çarpıcı tasarım. Güç ve kontrolün nefes kesici bir sentezi. Gerçek keyif için OPC formülü. Opel Corsa GSi modelinin özelliklerine ek olarak aşağıdakileri içermektedir: 1.6 Turbo 192 hp motor OPC yazan kapı eşik kaplamaları Yokuşta Kalkış Desteği (HSA) Lastik Patlaması Tespit Sistemi (DDS) 5 kollu 17 hafif alaşımlı jantlar, 215/45 R 17 lastikler Recaro spor koltuklar Yükseklik ayarlı ön koltuklar Piyano Lakesi orta konsol Spor tasarım dış aynalar Krom çerçeveli ön sis farları Gösterge kadranlarında kırmızı ibre Gövde renginde ısıtmalı, elektrikli aynalar Yağmur sensörü Işığa duyarlı otomatik yanan ön farlar Isı yalıtımlı ön cam OPC tasarım spor dikişli deri kaplı direksiyon simidi Elektronik iklim kontrollü klima Grafik bilgi ekranı Hız sabitleyici Yol bilgisayarı 33 OPC Resimler opsiyonel donanımı gösterebilir.

34 Jant kapağı, 5,5 J x 14, 14 kollu tasarım, 185/70 R 14 lastikler Alaşım jantlar, 6 J x 15, 5 çift kollu tasarım, 185/65 R 15 lastikler 34 Jantlar Alaşım jantlar, 6 J x 16, 7 çift kollu tasarım, 195/55 R 16 lastikler Alaşım jantlar, 7 J x 17, 5 kollu tasarım, 215/45 R 17 lastikler Alaşım jantlar, 7 J x 17, 5 kollu Y tasarım, 215/45 R 17 lastikler Jantlar ve lastikler PA8 QV5 QV4 Q9E PNJ Essentia Enjoy 111. Yıl Cosmo GSi OPC = standard = opsiyonel = mevcut değil

35 Kendi tarzınızı ifade edin. Jantlar aracınız hakkında ve dolayısıyla sizin hakkınızda çok şey söyler. Öyleyse en iyi şekilde sizi yansıtmalılar, değil mi? Opel Corsa bu amaçla son derece geniş jant ve lastik seçenekleri sunmaktadır.

36 Hayattan daha fazla keyif alın. Yaşam tarzınıza göre Corsa nızı kişiselleştirin. Kim olduğunuzu tam olarak yansıtacak bir otomobil tasarlamanıza yardımcı olması için, şık ve kullanışlı aksesuar yelpazesinden seçiminizi yapın. Hatta belki kim olduğunuzu bile Gölge ve karartma için güneşlik kitleri. Arka yan camlar ve bagaj camı için özel olarak tasarlanmışlardır ve kolayca takılırlar. Çıkarılabilir çeki demiri. Opel Corsa nıza son derece düzgün ve kolay bir biçimde entegre olmakta ve maksimum çekilebilir ağırlık aracın motor hacmine bağlı olarak kilograma kadar çıkmaktadır. Çocuk Koltuğu. Opel farklı yaşlar için birkaç çocuk koltuğu önermektedir. Kolay kurulum ve daha iyi bir güvenlik için ISOFIX donanımı ile kolaylıkla monte edilmektedir. Üç noktalı emniyet kemeri standarttır. Koltuklar son AB güvenlik standartlarına göre yandan darbelere dayanıklıdır. Çok fonksiyonlu soğutucu/ısıtıcı kutu. 15 lt hacimli, iki bardak tutucusu bulunan (biri soğuk, diğeri ısıtılmış) çok fonksiyonlu kutu. 12-V-bağlantıdan sağlanan güç. Boyutlar: 560 x 290 x 340 mm. Herhangi bir üç noktalı emniyet kemeri ile kolaylıkla sabitlenebilir.

37 Alüminyum taşıma sistemi. Güvenli taşıma sistemi kilitlenebilir ve yüklenmesi gayet kolaydır. Kayak ve bisiklet taşıma, Opel kutuları gibi Opel taşıma sistemlerinin hepsine uyumludur. Yan Koruma çıtaları. Opel Corsanızı ufak çarpışmalardan ve ufak hasarlardan korur. Siyah olarak üretilmektedir. İstenilmesi halinde gövde renginde boyanabilir hafif alaşımlı jantlar. Göz kamaştıran 5 kollu dizayn. Alüminyum görünüm ve parlak siyah arasında seçiminizi yapın. 215/45 R lastikler. OPC Line deri vites kolu. 6 ileri manuel şanzıman için. OPC tasarım alaşım jantlar. Sportif görünümü ve sıkı tutuşu sayesinde sürüş keyfinizi arttırır. Aksesuarlar & OPC Line Thule tavan taşıyıcı Ranger 90 8 farklı modeli bulunmaktadır. Büyüklük ölçüleri x 800 x 400 mm ve x 940 x 400 mm. Tavan taşıma sistemi ile kullanılabilir. OPC Line spor egzos kapağı. Remus tarafından tasarlanmış OPC Line krom kapak, gerçek bir spor sesi çıkarıyor.

38 Harika görünüm. Muhteşem renkler. Opel Corsa nızla geçirdiğiniz her anın tadını çıkarın. Kendi tarzınıza uygun kumaş ve renkleri seçin. Punch Siyahı/Elba Siyahı. Orta Konsol: Saten Taş. Cable Indian Kırmızısı/Elba Indian Kırmızısı. Orta Konsol:Piano Lake.

39 39 Fuse Siyah/Morrocana Siyahı. Orta Konsol: Piano Lake. Oksijen Siyah/Elba Lego Kırmızısı. Orta Konsol: Mat Krom. Cable Siyah/Elba Siyahı. Orta Konsol: Piyano Lake Siyah. Cable Asya Mavisi/Elba Asya Mavisi. Orta Konsol: Mat Krom. OPC Recaro koltuk: Splice Gümüş/Morrocana Siyah. Orta Konsol: Piyano Lake Siyah. OPC Recaro koltuk: Splice Mavi/Morrocana Kömür Siyahı. Orta Konsol: Piyano Lake Siyah. Döşemeler Twist Siyah/Elba Siyah. Orta Konsol: Saten Taş.

40 40 Beyaz Royal Mavi Kavun Sarısı Magma Kırmızısı Renkler Gümüş Gri Metro Mavisi Teknik Gri Kayın Ağacı Yeşili Nehir Gri Pepperdust Kahverengi Su Mavisi Oryantal Mavi Arden Mavi Siyah

41 Renkler ve döşemeler Model Essentia Enjoy 111. Yıl Sport Cosmo GSi OPC Döşeme adı Punch/Elba Cable/Elba Twist/Elba Fuse/ Morrocana 2 Döşeme rengi Siyah Siyah Asya Mavisi Indıan Kırmızı Siyah Siyah Siyah/ Lego Kırmızı Opak gövde renkleri Oksijen/ Elba Splice/ Morrocana 2 Gümüş/ Siyah Splice/ Morrocana 2 Mavi/ Siyah Beyaz Royal Mavi Kavun Sarısı Magma Kırmızısı 41 Metalik gövde renkleri 1 Gümüş Gri Metro Mavi Teknik Gri 4 Kayın Ağacı Yeşili Nehir Gri Pepperdust Kahverengi Su Mavisi Oryantal Mavi Arden Mavi Siyah Orta Konsol Saten Taş Piyano Lake Siyah Mat Krom = mevcut = mevcut değil 1 Ekstra ücrete tabidir. 2 Suni deri. Renkler ve Döşemeler Son dokunuş. Aralarında seçim yapabileceğiniz tam 14 farklı dış gövde rengi. Her renk Opel Corsa nıza mükemmel şekilde uyması için seçilmiştir. Öyleyse yaratıcı olun. Keyfini çıkarın!

42 opel-collection.com Büyüleyici Opel koleksiyonundan seçiminizi yapın.

43

44 Opel Servisi. Opel de kalite üstün mühendislik eseri otomobillerin çok ötesinde bir anlam ifade etmektedir. Kapsamlı servis programımızla müşterilerimize, otomobillerini satın aldıktan sonra da yüksek kalite standartlarımızı sürdürmeyi garanti etmekteyiz. Yeni araç garantisi. 2-yıllık yeni araç garantisi. Bu garanti, ilk tescil tarihinden veya bayi tarafından müşteriye teslim edildiği tarihten (hangi tarih önce geliyorsa) itibaren ve herhangi bir kilometre sınırlaması olmaksızın 24 ay süreyle tüm yeni Opel otomobillerine uygulanmaktadır. Yedek parça ve aksesuar servisi. Opel yedek parçalarını ve aksesuarlarını, aracınızı daha konforlu hale getirecek ya da bireysel gereksinimlerinizi karşılayarak uzman önerilerini sağlayacak olan yetkili Opel Bayilerinde bulabilirsiniz. Paslanmaya karşı 12-yıllık garanti! Opel size, aracınızın servis gereksinimlerini yerine getirmeniz ve servis kitapçığında belirtilen tüm bakımları yaptırmanız koşuluyla, paslanmaya karşı uzun vadeli güvenilir bir garanti sunmaktadır. İnternet te Opel. OpelAcil bilgi mi gerekli? Tüm Opel otomobil leri, servisleri ve aksesuarları konusunda kapsamlı bilgileri adresinde bulabilirsiniz. Bağlanın ve Opel haberleri ile ürün güncellemelerini izleyin. Bilgiler yayımlandıkları tarihler için geçerlidir. Muhtemel model değişiklikleri için Opel bayiinize başvurun. Tüm veriler sadece sizi bilgilendirmeye yöneliktir ve bilgilerin doğruluğu konusunda sorumlu tutulamayız. Basılı renkler gerçek renklerden farklılık gösterebilir. Gösterilen opsiyonel donanım ayrıca fiyatlandırmaya tabidir. Sipariş sırasında, istediğiniz modelin stok durumu için Opel bayiinizi arayınız. General Motors Güneydoğu Avrupa Ltd. Çevre dostu klorsuz kağıda basılmıştır. Eylül 2010 McCann momentum TR/MY11

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra CLASSIC III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Elektronik Stabilite

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

VİRAJLAR DAHA YAKIN, DÜZLÜKLER DAHA KISA.

VİRAJLAR DAHA YAKIN, DÜZLÜKLER DAHA KISA. OPEL Astra OPC VİRAJLAR DAHA YAKIN, DÜZLÜKLER DAHA KISA. Yeni Opel Astra OPC gelmiş geçmiş en güçlü Astra unvanına sahip safkan bir yarış otomobilidir. Güç gösterisi için 2.0 turbo motora sahip Astra OPC

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

Opel Corsa Sınırsız sürüş eğlencesi.

Opel Corsa Sınırsız sürüş eğlencesi. Opel Corsa Opel Corsa Sınırsız sürüş eğlencesi. Opel Corsa her zaman için sürmesi eğlenceli bir otomobil olmuştur. Şimdi yeni tasarımı, taze ve cıvıl cıvıl renkleri, yeni stili ve yeni model seçenekleriyle,

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Opel Meriva. Opel Servisi. www.opel.com.tr

Opel Meriva. Opel Servisi. www.opel.com.tr Opel Servisi. Opel de kalite üstün mühendislik eseri otomobillerin çok ötesinde bir anlam ifade etmektedir. Kapsamlı servis programımızla müşterilerimize, otomobillerini satın aldıktan sonra da yüksek

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Tourneo Courier Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü

Detaylı

2014 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

2014 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 2014 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 1.2 i Twinport 14" kapak jantlı Essentia 43.566 37.666 1.2 i Twinport Easytronic Şanzıman 14" kapak jantlı Essentia 46.318 40.418

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını sizin için açmaya hazır. 100 kilometrede 4,3 litre yakıt tüketimiyle* sınıfının

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

2014 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

2014 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 2014 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi Yeni Corsa 5 Kapı Yeni Corsa 5 Kapı 1.2 i Twinport 14" kapak jantlı Essentia 43.566 36.856 Yeni Corsa 5 Kapı 1.2 i Twinport Easytronic

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

Opel Astra TwinTop. Opel Servisi. www.opel.com.tr

Opel Astra TwinTop. Opel Servisi. www.opel.com.tr Opel Servisi. Opel de kalite üstün mühendislik eseri otomobillerin çok ötesinde bir anlam ifade etmektedir. Kapsamlı servis programımızla müşterilerimize, otomobillerini satın aldıktan sonra da yüksek

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Opel Insignia OPC. Kendinizi kısıtlamayın.

Opel Insignia OPC. Kendinizi kısıtlamayın. Opel Insignia OPC Opel Insignia OPC. Kendinizi kısıtlamayın. Bu kataloğun içeriği baskı tarihi itibariyle doğrudur (05/11). Opel, istediği zaman özellikleri ve donanımı değiştirme hakkını saklı tutar.

Detaylı

2014 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

2014 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 2014 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 1.2 i Twinport 14" kapak jantlı Essentia 44.566 36.356 1.2 i Twinport Easytronic Şanzıman 14" kapak jantlı Essentia 47.318 39.049

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 MİNİBÜS Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren

Detaylı

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER nıssan MICRA 2 ŞEHRİN ANAHTARI SİZİN OLSUN! NISSAN MICRA, EŞSİZ TASARIMI VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİYLE ARADIĞINIZ ŞEHİR OTOMOBİLİ Her yere rahatça park etmenizi sağlayan kompakt boyutu, kesintisiz sürüş

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

2013 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

2013 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 2013 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi Yeni Corsa 5 Kapı Yeni Corsa 5 Kapı 1.2 i Twinport 14" kapak jantlı Essentia 39.326 34.328 Yeni Corsa 5 Kapı 1.2 i Twinport Easytronic

Detaylı

Teknik özellikler. Toyota kodu 2cPnmFA. Belgenin sonundaki yasal başvuru bilgilerine bakınız. Bu Belge tarihinde basılmıştır.

Teknik özellikler. Toyota kodu 2cPnmFA. Belgenin sonundaki yasal başvuru bilgilerine bakınız. Bu Belge tarihinde basılmıştır. Toyota kodu 2cPnmFA C-HR 1.2L Turbo 4X2 Dynamic Model İç mekan renklendirme Döşemeler Paketler C-HR 1.2L Turbo 4X2 Dynamic Metalik Gri / Siyah Tavan Mavi Siyah iç döşeme Tekno Paketi Ön LED ışık çizgisi

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 255431 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2012 model 43540 km de. İSTOÇ 57.500 TL İlan tarihi: 5 Ocak 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi Yeni Corsa 5 Kapı Yeni Corsa 5 Kapı 1.2 70 HP 14" Çelik Jant Essentia 47.325 40.398 Yeni Corsa 5 Kapı 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor.

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Amarok Canyon Tekdüzeliğe son. Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Heyecanı içine bindiğiniz anda yaşayacağınız Yeni Amarok Canyon, iç mekandan başlayan özel bir tasarıma sahip. Vites topuzundan

Detaylı

2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi Yeni Corsa 5 Kapı Yeni Corsa 5 Kapı 1.2 70 HP 14" Çelik Jant Essentia 47.325 40.398 Yeni Corsa 5 Kapı 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman

Detaylı

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik İlan no: 239308 BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik Sahibinden Dr Bayandan hasarsız Premium Sunroof Full Full Paket 4 ve 5 58.300 TL İlan tarihi: 28 Haziran 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Kadıköy,

Detaylı

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 1.2 70 HP 14" Çelik Jant Essentia 47.325 41.200 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman 14" Kapak Jant Essentia 52.418 46.500 & Stop Essentia

Detaylı

2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi Astra HB Astra HB 1.6 115 HP MT Edition 61.313 50.421 Astra HB 1.4 140 HP MT Enjoy Active 64.124 57.871 Astra HB 1.4 140 HP Active

Detaylı

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 İlan no: 132217 Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL - ESEN TUR - 'DAN 17 KİŞİYİ VE BAGAJINI ALABİLİCEK SPRİNTER İlan tarihi: 17

Detaylı

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34. PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ 107 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.450 TL 208 GTi 208 GTi 1.6 THP 200 hp 59.900 TL 59.900 TL 208 208 ACCESS 1.0 VTi 68 hp 30.900 TL 30.900 TL 208 ACCESS 1.2

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP İlan no: 223097 İlan detayları Sahibinden 53.500 TL 09 Tem 2015 53.500 TL 11 Nis 2015 54.750 TL 06 Mar 2015 56.500 TL 11 Şub 2015 54.000 TL Mini Cooper S OTOMATİK.. KAZASIZ.. SAHİBİNDEN

Detaylı

1.4 ECOTEC 100 HP ENJOY

1.4 ECOTEC 100 HP ENJOY Meriva 1.4 ECOTEC 100 HP ENJOY 1.4 ECOTEC 100HP Hacmi cm3 1398 Maksimum Güç HP 100 hp devir/dakika 6000 Maksimum Tork Nm 130 Maksimum Hız km/saat 177 Hızlanma 0-100 km/saat 13.9 Yakıt Tüketimi* lt/100km

Detaylı

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.alfaromeo.com.tr

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.alfaromeo.com.tr Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil Fabrikası A.Ș. gerekli

Detaylı

Opel Combo. Opel Servisi.

Opel Combo. Opel Servisi. Opel Servisi. Opel de kalite, üstün mühendislik eseri otomobillerin çok ötesinde bir anlam ifade etmektedir. Kapsamlı servis programımızla, müşterilerimize otomobillerini satın aldıktan sonra da yüksek

Detaylı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı Dünyaları taşısın diye tasarlandı Uzun Şasi (5 Euro palet) Kısa Şasi (4 Euro palet) 5 Euro paleti rahatllıkla taşıyabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm hacim ve kapasite uzunluk (uzun şasi versiyonu

Detaylı

JEEP RENEGADE DONANIMLAR

JEEP RENEGADE DONANIMLAR Kasım 2015 JEEP RENEGADE DONANIMLAR Güvenlik Alarm ABS, ESC Şerit İkaz Uyarı Sistemi - - Gelişmiş Kaza Tepki Sistemi - - Panik Fren Yardım Sistemi Yokuş Kalkış Destek Sistemi Elektronik Devrilme Önleme

Detaylı

Honda Civic 1.6 Elegance

Honda Civic 1.6 Elegance İlan no: 321447 Honda Civic 1.6 Elegance Sahibinden Sahibinden 2012 Civic Elegance Füme Servis Bakımlı Garantil 57.750 TL İlan tarihi: 6 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Ataşehir,

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 309885 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2015 model 19000 km de. İSTOÇ 77.500 TL İlan tarihi: 8 Ekim 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YOLCULARINIZ ÖZELSE, ARACINIZ DA ÖZEL OLMALI. Benzersiz özellikleriyle özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan, herkesin ilk tercihi olacak. TÜM ÖZEL İHTİYAÇLAR

Detaylı

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut.

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. İlan no: 320356 Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. Sahibinden İdeal aile aracı. 7 koltuklu otomobil ruhsatli. Konforlu. 42.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl İzmir, Selçuk Model

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik İlan no: 236141 Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik Sahibinden Günlük : 1.500 TL Haftalık : 3.000 TL Aylık : 5.000 TL SAAB 9.3 TTİD ÇİFT TURBO 210BG ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ,CEO LARIN İlan tarihi: 28 Mayıs

Detaylı

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS İlan no: 233363 Citroen C4 Coupe 2.0 VTS Sahibinden 215 hp ile MAT Yaptık Üzerine de Pro.Ses Sistemi Koyduk 32.000 TL İlan tarihi: 30 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2005 Km

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

İkinci El Araç Ekspertizi

İkinci El Araç Ekspertizi Rapor No.: TR34000002-117475 Sayfa: 1 / 7 İkinci El Araç Ekspertizi 34-KZ8829 Eksper / imza TÜV SÜD Bağımsız Araç Ekspertizleri Rapor No.: TR34000002-117475 Sayfa: 2 / 7 WBA5C9102FD463921 Araç Bilgileri

Detaylı

KARŞINIZDA ŞEHRIN VAZGEÇILMEZI NISSAN MICRA.

KARŞINIZDA ŞEHRIN VAZGEÇILMEZI NISSAN MICRA. NISSAN MICRA KARŞINIZDA ŞEHRIN VAZGEÇILMEZI NISSAN MICRA. O artık daha göz alıcı ve daha teknolojik. Stil sahibi arka spoyleri, sportif ön ızgarası ve benzersiz tasarımıyla Nissan Micra, keyif kaynağınız

Detaylı

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Sahibinden Konfor Paketli 90 Beygir Grande Punto İlan no: 302430 27.500 TL İlan tarihi: 10 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Çorum Model yılı Ocak 2006

Detaylı

Opel Astra Sedan. Opel Servisi. www.opel.com.tr

Opel Astra Sedan. Opel Servisi. www.opel.com.tr Opel Servisi. Opel de kalite üstün mühendislik eseri otomobillerin çok ötesinde bir anlam ifade etmektedir. Kapsamlı servis programımızla müşterilerimize, otomobillerini satın aldıktan sonra da yüksek

Detaylı

FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ

FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ TAARIM VE TİL POP LOUNGE Gövde rengi tamponlar Krom dış kapı kolları Deri direksiyon simidi BMP Elektrik ayarlı buğu çözücülü gövde rengi dış dikiz aynaları ve dış sıcaklık

Detaylı

NISSAN JUKE NISMO; ŞEHRIN EN GÜÇLÜ HAYLAZI O!

NISSAN JUKE NISMO; ŞEHRIN EN GÜÇLÜ HAYLAZI O! NISSAN JUKE İşte, karşınızda yepyeni bir tasarım ve performans anlayışıyla hayat bulan Nissan Juke Nismo! Yüksek gücünü her an hissettirecek, özel tasarımıyla sizi farklı kılacak Nissan mucizesi. NISSAN

Detaylı

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Ford C MAX ecoboss Ford C MAX diesle tekna Markalar Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 51.350,00 TL

Detaylı

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı.

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. YENİ FORD FIESTA İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. Yeni tasarımıyla çok daha sportif bir görünüme bürünen Yeni Fiesta aynı zamanda segmentinde lider yepyeni teknolojiler sunuyor. SYNC Yeni Fiesta da

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic Sahibinden Memurdan, temiz, serisinin en dolusu, dizel&otomatik İlan no: 384672 38.250 TL İlan tarihi: 3 Ocak 2017 İlan detayları İlan detayları İl İzmir Model yılı

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

KARŞINIZDA YENI NISSAN MICRA.

KARŞINIZDA YENI NISSAN MICRA. YENİ NISSAN MICRA KARŞINIZDA ŞEHRIN VAZGEÇILMEZI YENI NISSAN MICRA. O artık daha göz alıcı ve daha teknolojik. Stil sahibi arka spoyleri, sportif ön ızgarası ve benzersiz tasarımıyla Yeni Nissan Micra,

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF

Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF İlan no: 332873 Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF Sahibinden TÜRKİYEDE BİR BENZERİ KESİNLİKLE YOK 92.000 TL İlan tarihi: 13 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Antalya Model yılı Ocak 2015

Detaylı

Hayatı kucaklayın.

Hayatı kucaklayın. Opel Meriva Hayatı kucaklayın. Hoş Geldiniz. Opel Meriva nın dahice tasanlamış Ergonomik Sisteminin en önemli elemanlarından olan FlexDoors sayesinde Opel Meriva sizi kollarını açarak karşılıyor. 84

Detaylı

Seat Leon 1.6 Stylance

Seat Leon 1.6 Stylance Seat Leon 1.6 Stylance İlan no: 211167 İlan detayları Sahibinden 39.900 TL 19 Şub 2016 39.900 TL 30 Eki 2014 37.800 TL İBakımlı Hatasız Leon Stylance İlan tarihi: 19 Şubat 2016 İlan detayları İl Ankara

Detaylı

2016 MART AYI FİYATLARI

2016 MART AYI FİYATLARI 2016 MART AYI FİYATLARI 208 Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 49.950 TL 47.950 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 54.450 TL 50.700 TL 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 57.450 TL 53.700

Detaylı

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring BMW 5 Serisi 5.25xd Touring Sahibinden BMW 2013 Model 525 Xdrive İlan no: 202698 225.000 TL İlan tarihi: 15 Ağustos 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Gölbaşı Model yılı Ocak 2013 Km 20.000

Detaylı

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN!

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! DFSK Mini Maxi Güçlü Motor Mini Maxi'nin DK1506 motoru, Dual VVT teknolojisi ile orta, düşük ve yüksek devirlerde mükemmel bir tork çıkışı sağlayarak güçlü

Detaylı

2016 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

2016 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 2016 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi Yeni Corsa 5 Kapı Yeni Corsa 5 Kapı 1.2 70 HP MT-5 Essentia 51.825 44.950 Yeni Corsa 5 Kapı 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Essentia

Detaylı

Opel Astra HB 1.3 CDTI Essentia

Opel Astra HB 1.3 CDTI Essentia Opel Astra HB 1.3 CDTI Essentia İlan no: 233019 İlan detayları Sahibinden 44.750 TL 23 Eki 2015 44.750 TL 28 Nis 2015 42.500 TL OPEL ASTRA DİZEL OTM. KONFOR PAKETLİ - SERVİS BAKIMLI İlan tarihi: 28 Nisan

Detaylı

Hayatı kucaklayın.

Hayatı kucaklayın. Opel Meriva Hayatı kucaklayın. Hoş Geldiniz. Opel Meriva nın dahice tasanlamış Ergonomik Sisteminin en önemli elemanlarından olan FlexDoors sayesinde Yeni Opel Meriva sizi kollarını açarak karşılıyor.

Detaylı