EĞİTİM ZEBRA YAZICI ÇÖZÜMLERİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "EĞİTİM ZEBRA YAZICI ÇÖZÜMLERİ"

Transkript

1 EĞİTİM ZEBRA YAZICI ÇÖZÜMLERİ

2 Eğitim sektörü için Zebra çözümleri Eğitim kurumları giderek artan şekilde öğrencilerini, personelini ve kaynaklarını nasıl koruyabildiğine bakılarak değerlendiriliyor. Zebra baskı teknolojisi ile bu grupların ayrı ayrı izlenmesi hayati önem taşıyan bu koruma görevinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Zebra, kart, bileklik, fiş ve etiket basımını mümkün kılan çeşitli ürünler sunarak, okul, kolej ve üniversitelerin gerek öğrencilerini gerekse kaynaklarını korumalarını sağlar. Danışma Kimlik bileklikleri Öğrenci takibi Öğrenci güvenliği Sınıf Giriş kontrolü Kayıt Kantin Nakitsiz ödemeler Fişler Ön sipariş Kütüphane Kaynak takibi Self servis ödünç alma ve süre uzatma işlemleri Öğrenci taşıma Kimlik bileklikleri Öğrenci takibi Öğrenci güvenliği

3 Okulda kimlik, takip ve kayıt işlemleri Okullarda güvenlik, hayati bir önem taşıyor. Okul sınırları içinde sadece yetkili kişilerin, doğru yerde ve doğru zamanda bulunmalarının sağlanması güvenlik açısından önemli bir gerekliliktir. Zebra kart yazıcılar, kimin kim olduğunun belirtmekten çok daha fazla işlev gören öğrenci kimlik kartları oluşturabilir: personele, öğrencilere ve ziyaretçilere kimlik kartları vererek, kimin ne zaman nerede olduğunu görmenin yanı sıra, genel olarak okula girişleri de kontrol altına alabilirsiniz. Zebra kimlik kartları, sınıflara, kütüphanelere ve diğer yerlere giriş-çıkışları takip etmek için de kullanılabilir. Akıllı kartlara kodlanmış bilgileri bir saniyeden bile kısa bir süre içinde alarak, okula devam durumları verimli bir şekilde kaydedilir ve son tespit edilen yerin dosyada bulunması ise güvenliği büyük ölçüde artırır. Kaynakların rezervasyonu ve nakitsiz ödeme Nakitsiz ödeme amacıyla ya da okul kaynaklarının ödünç alınması ya da rezervasyonu için Zebra yazıcılardan çıkan kimlik kartlarının kullanılması, genel olarak eğitim hayatının daha iyi ve düzenli olmasını sağlar. Nakitsiz ödeme kartları, kantin ve okul mağazası gibi hizmetler için kullanılabilir; ve ayrıca öğrencilerin kütüphaneden kitap ödünç almalarını, tesis ve donanım rezervasyonu yapmalarını sağlar. Eğitim kurumlarında nakitsiz ödeme, hırsızlık ve zorbalık olaylarına karşı caydırıcı olmanın yanı sıra, öğrencilerin okuldan dışarı çıkmalarına gerek bırakmaz. Özel bir kiosk çözümü uygulamaya koyarak, öğrencilerin personel desteği olmaksızın ön ödemeli kartlarını doldurmalarını, bilgilere bakmalarını ve yemek siparişleri vermelerini sağlayabilirsiniz. Bu da sonuçta yönetim masraflarını, kasalarda ve bankolarda harcanan zamanı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilere bağımsızlık duygusu ve güven kazandırır.

4 Kaynakların korunması Eğitim kurumlarının yönetimleri için insanların hareketlerinin izlenmesi hayati bir önem taşımakla beraber, pahalı kaynakların korunması da önemlidir. Çözüm içerisinde RFID ve barkod uygulamaları kullanılarak varlıkların daha iyi takibi ve kayıpların azaltılması sağlanabilir. Barkodlar ve RFID, (kütüphane kitapları ve donanım gibi) kaynakların konumunun, durumunun ve mevcudiyetinin kayıt altına alınmasını kolaylaştırarak, doğru bilgilerin her an hazır bulunmasını sağlar. Gözetimsiz kiosklar Kioskların günlük hayatımızdaki yeri giderek artıyor. Okul, kolej ve üniversitelerde özel kiosk uygulamaları (öğrencilerin mevcut tesis, kaynak ve etkinliklere göz atmasını sağlamak gibi) çeşitli amaçlar için kullanılarak, özel etkinlik programları ve özel takvimler oluşturulabilir. Okul dışı güvenlik Bir diğer önemli güvenlik sorunu, okul dışındayken öğrencilerin takip edilmesidir. Okul gezileri için bariz bir seçenek, bilekliktir: bu, hızlı ve basit bir kimlik uygulamasıdır. Öğrencilere, alerjiler, özel ihtiyaçlar ve gruptan ayrı düşmeleri ya da acil bir durum olması halinde gerekebilecek iletişim bilgileri gibi önemli kişisel bilgiler içerebilen, kişiselleştirilmiş bileklikler verilebilir. Personel, otobüse binen ya da inen öğrencilerin bilekliklerini (el bilgisayarı ve hatta akıllı telefon gibi) basit bir tarayıcı cihaz kullanarak tarayıp, sayılarını kaydederek yoklama yapabilir. Böylece bu öğrenci bilgileri okuldaki idari işler bölümüne iletilerek, gerektiğinde veliler anında haberdar edilebilir. Zebra baskı teknolojilerinin güvenlik ve idari işlerinize nasıl katkıda bulunabileceği konusunda daha fazla bilgi edinmek için, bkz.

5 Eğitim sektörü için Zebra yazıcı çözümleri Zebra kart yazıcılar Zebra kart yazıcılar, temel işlevlerden öğrenciler hakkında önemli bilgilerin kaydedildiği akıllı kartlara dek değişen, güvenlikli öğrenci ve ziyaretçi kartları düzenlenmesinde kullanılabilir. Bunlar alınıp, istek üzerine hızlı ve verimli bir şekilde, güvenli ve profesyonel bir kimlik kartı düzenlenebilir. ZXP Series 3 yazıcılar, canlı renkler, metin ve barkodları ile mükemmel bir baskı kalitesi sunar. Kartlarda amblemler de kullanılabildiği gibi, kişilerin resimleri bir web kamerası ile çekilip, anında karta eklenebilir. Kodlama seçenekleri ise, okulların çeşitli seviyelerde giriş kontrolü, nakitsiz ödeme ve takip işlevlerini uygulamaya koymasını sağlar. Zebra masaüstü yazıcılar Masaüstü yazıcılar (örneğin G-Series modelleri) kantin kasalarında çok kullanılmakta olup, istek üzerine verimli bir şekilde fiş düzenlenmesini sağlar. Zebra masaüstü etiket yazıcıları, kolayca saklanabilecek, ya da kullanımdayken en rahat çalışma alanı sağlayabilecek küçüklüktedir. Zebra masaüstü yazıcılar, takip etmek istediğiniz kadar sayıdaki kaynağa uygulanabilecek, okunaklı ve uzun ömürlü etiketler oluşturur. Kütüphanede yazıcı bulundurulması, ihtiyaç duyulduğunda etiket basılabilmesini ve dolayısıyla her zaman kaynaklar hakkında doğru verilerin bulunmasını sağlar. Zebra bileklik yazıcılar HC100 bileklik yazıcıda kullanılan bileklik kartuşları yazıcı içine bırakılıp, kalibrasyon işlemi otomatik olarak gerçekleştirilir: minimal kullanıcı eğitimi gerektiren, basit ve müdahalesiz bir çözüm sunar. Z-Band Fun ve Z-Band Splash bileklikler içeren kartuşlar çeşitli renk seçeneklerine sahiptir. Z-Band Fun, günlük geziler için uygun olup, daha dayanıklı Z-Band Splash ise, dışarıda ya da su etkinliklerinde maruz kalınabilecek suya dayanıklıdır. Zebra kiosk yazıcılar Zebra kiosk yazıcılar, bilgilerin ve fişlerin personel müdahalesi veya bakıma gerek olmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde basılabilmesini sağlar. Alanın sınırlı olduğu durumlarda Kiosk Baskı İstasyonu basit bir çözüm sunar. RFID yazıcılar Zebra, RFID yazıcı/kodlayıcılarda en geniş ürün yelpazesine sahiptir. R2844-Z ve RZ400 yazıcılar, RFID etiketler basılıp kodlanarak, büyük alanlardaki kaynakların takip edilebilmesini sağlar.

6 Sarf malzemeleri Kalite Zebra sarf malzemeleri Zebra tarafından Zebra yazıcılar için en yüksek standartlarda üretilir. Performans ve güvenilirlik Orijinal Zebra sarf malzemeleri kullanılması, optimum yazıcı performansı sağlar ve yazıcı kafasındaki eskime ve yıpranmayı minimize ederek, yazıcı ömrünü uzatır. Geniş ürün yelpazesi Zebra nın geniş sarf malzemeleri yelpazesi, 75 etiket ve fiş malzemesinin yanı sıra gerektiğinde ısı, ışık ve sıvılara dayanıklı etiketler ve bilekler gibi özel ürünlerden oluşmaktadır. Kolaylık Zebra stoklarında 400 ün üzerinde markalı (ZipShip SM ) sarf malzemeleri çözümleri mevcut olup, siparişe göre (özel üretim) sarf malzemeleri de sağlanabilmektedir. Zebra stoklarında masaüstü mumlu dar ribbonlardan reçineli geniş ribbonlara dek, tüm yazıcılar için çeşitli genişliklerde ribbonlar da mevcuttur. Zebra kart malzemeleri Zebra kart malzemeleri, Zebra kart yazıcılardan optimum performansın elde edilmesi için testlerden geçirilerek, yüksek standartlara sahip olmaları sağlanır. Çeşitli tiplerde ve çeşitli malzemelerden yapılmış kaliteli plastik kartlar için Zebra yı tercih edin Yüksek kaliteli baskılar için orijinal Zebra ribbonlarına güvenin Z-Band Fun ve Splash Bileklikler Zebra Z-Band Fun ve Z-Band Splash bileklikleri, istek üzerine kişisel kimlik düzenleme esnekliği sunan, ekonomik bir çözümdür. Canlı renklerde, parlak ve dayanıklı olan bu bileklikler, eğlenceli ve pratiktir. Ve gezi ya da etkinlikte su da varsa, Z-Band Splash bileklikler su geçirmez olduğundan, üzerindeki bilgiler yıkanıp silinmez, ve bileklik bozulmaz. Barkodlar gerekirse nakitsiz işlem olanağı sunarak, gezideki etkinliklerin güvenli ve zahmetsiz olmasını sağlarken, öğrencilerin güvenliğini arttırır. Zebra IQ Color Zebra nın tüm Zebra termal yazıcılarla uyumlu, patentli IQ Color direkt termal mürekkep teknolojisi ile istek üzerine renkli etiketler yazdırabilirsiniz. IQ Color, tek bir etiket formatı içerisinde önemli bilgileri vurgulamak için gerektiğinde aktif hale getirilebilen üç renk bölgesi (artı siyah) oluşturulmasını sağlar. Bu yenilikçi teknoloji, hazır renkli baskılı termal medya, lazer ve mürekkep püskürtmeli baskı, ayrı renklerde etiketler ve renkli markerler gibi diğer yöntemlere esnek, verimli ve kusursuz bir alternatif oluşturur ZIH Corp. Tüm ürün adları ve numaraları Zebra ticari markaları, ZipShip bir hizmet markası olup, Zebra, Zebra Başı resmi ve Z-Band, ZIH Corp. tescilli ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markaların mülkiyeti sahiplerine aittir. Türkiye Bölge Ofisi TÜRKİYE İSTANBUL İrtibat Bürosu, Ağaoğlu My Prestige Barbaros Mah. Ihlamur Sok. No: 1 / Ataşehir, İstanbul, Türkiye Telefon: +90 (0) Faks: +90 (0) E-posta: Web: Diğer EMEA Ofisleri EMEA Genel Merkezi: Britanya Avrupa: Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya, İsveç, İtalya, Polonya, Rusya Orta Doğu ve Afrika: Dubai, Güney Afrika Lütfen kullandıktan sonra geri dönüşüme verin 12623L-T (08/11)

ZEBRA INSIDE OUT Zebra nın güçlü teknolojileri işinizde daha güçlü bilgiye sahip olmanızı ve geleceği daha iyi görmenizi sağlar.

ZEBRA INSIDE OUT Zebra nın güçlü teknolojileri işinizde daha güçlü bilgiye sahip olmanızı ve geleceği daha iyi görmenizi sağlar. ZEBRA INSIDE OUT Zebra nın güçlü teknolojileri işinizde daha güçlü bilgiye sahip olmanızı ve geleceği daha iyi görmenizi sağlar. 4 Gİrİş 5 See more. Do more. Yenilikçilik ve güvenilirliği ile tanınmış

Detaylı

Zebra QLn420 mobil yazıcı

Zebra QLn420 mobil yazıcı Zebra QLn420 mobil yazıcı Zebra nın direkt termal mobil etiket yazıcılardan oluşan popüler QL ailesi, kolay entegrasyon, düşmelere karşı dayanıklılık, kullanıcı dostu ve verimlilik artırıcı özellikleri

Detaylı

Marka sahteciliğine ve yanıltmacasına karşı mücadele etme

Marka sahteciliğine ve yanıltmacasına karşı mücadele etme Teknik kılavuz Marka sahteciliğine ve yanıltmacasına karşı mücadele etme Kodlama ve işaretleme teknolojileri tedarik zincirinizin görünürlüğü ve izlenmesi için yepyeni bir boyut sunarak sahtecilik ve yanıltmacaya

Detaylı

Zebra Link-OS Sistemi Versiyon 2.0

Zebra Link-OS Sistemi Versiyon 2.0 Zebra Link-OS Sistemi Versiyon 2.0 Değişen beklentiler ile mobil, akıllı ve Bulut bağlantılı cihazlara artan taleplere cevap vermek için, Zebra yazıcıların gücüne güç katacak yeni bir yazılım sistemi geliştirmiş

Detaylı

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu Yalnızca Intel Teknoloji Sağlayıcıları içindir Bu kapsamlı kılavuz, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) Intel tabanlı satış noktası (POS) çözümleri satmanızda size yardımcı olacaktır. Ürün ve/veya

Detaylı

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde...

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... 2 DCN Kablosuz Kongre Sistemi Kablosuz Kongre Sistemi kolaylık ve esneklikte son nokta Modern, gelecek teknolojisiyle uyumlu çözüm Mekanı hiç etkilemeyen

Detaylı

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor.

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor. Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim,

Detaylı

Başarılı Bir Kiosk Uygulamasının Sırları. Noya Bilgisayar Sistemleri Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Başarılı Bir Kiosk Uygulamasının Sırları. Noya Bilgisayar Sistemleri Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti. Başarılı Bir Kiosk Uygulamasının Sırları Noya Bilgisayar Sistemleri Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2013 Başarılı Kiosk Uygulamaları Kiosk uygulamalarında sadece dokunmatik ekran kullanıyor olmanız başarıyı

Detaylı

Termal Transfer Üst Baskı teknolojisine giriş. Termal Transfer Üst Baskı, kodlama ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm mü?

Termal Transfer Üst Baskı teknolojisine giriş. Termal Transfer Üst Baskı, kodlama ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm mü? Teknik rapor Termal Transfer Üst Baskı teknolojisine giriş Termal Transfer Üst Baskı, kodlama ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm mü? Kodlama teknolojisindeki yenilikler sürdükçe, ekipmanlardaki gelişmeler

Detaylı

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör GETINGE wd46 turbo çok daha hızlı bir yıkayıcı dezenfektör 2 Getinge WD46 Turbo Getinge WD46 Turbo 3 daha aziyla daha fazlasini yapmaniz için Kaynaklar sınırlı ve sağlık tesislerindeki verimlilik talepleri

Detaylı

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Totally Integrated Power SENTRON 3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Sizin ihtiyaçlarınız dikkate alınarak tasarlanmış, eksiksiz bir sistem. www.siemens.com.tr/3va İçerik 3VA kompakt tip güç şalterleri 04 Güç

Detaylı

MOBOTIX MOBOTIX. Daha genel görüş. Daha çok güvenlik. Hemispheric IP Video Kapı İstasyonu TR 6/12. Tam Panorama görüntüsü.

MOBOTIX MOBOTIX. Daha genel görüş. Daha çok güvenlik. Hemispheric IP Video Kapı İstasyonu TR 6/12. Tam Panorama görüntüsü. TR 6/12 Hemispheric IP Video Kapı İstasyonu The HiRes Video Company 180 Daha genel görüş. Daha çok güvenlik. Tam Panorama görüntüsü hemisferik teknolojisi sayesinde duvardanduvara ve tavandan tabana Sesli

Detaylı

Ödemeler ve Nakit Yönetimi. www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424

Ödemeler ve Nakit Yönetimi. www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424 www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424 HSBC Bank A.Ş. Sicil No: İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü - 268376 Ticaret Unvanı: HSBC Bank A.Ş. Şirket Merkezi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 128 Şişli 34394/İstanbul

Detaylı

İŞNET GROUP. Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor.

İŞNET GROUP. Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor. İŞNET GROUP Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor. İçindekiler Hakkımızda 1 Hakkımızda 2 Çözüm Ortaklarımız 3 Kalite Anlayışımız ve Çevre Politikamız

Detaylı

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji.

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. Xerox ConnectKey Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. En acil sorunlarınızı düzeltmeyi vaat eden sayısız çözüm karşısında şaşkına dönmek işten değil. Çalışanlarınız

Detaylı

Orta ölçekli şirketler için uçtan uca işbirliği sunuyoruz.

Orta ölçekli şirketler için uçtan uca işbirliği sunuyoruz. Orta ölçekli şirketler için uçtan uca işbirliği sunuyoruz. İletişiminiz ne kadar iyi? Bu, günümüzün mobil ve sanal iş alanı ortamında çalışanları iş ortakları ve müşterileri arasında kesintisiz iletişim

Detaylı

MC9190-G. Dayanıklı 802.11a/b/g tabanca TİPİ MOBİL TERMİNAL

MC9190-G. Dayanıklı 802.11a/b/g tabanca TİPİ MOBİL TERMİNAL ÜRÜN ÖZELLİK SAYFASI Motorola Dayanıklı 802.11a/b/g tabanca TİPİ MOBİL TERMİNAL En ÇETİN koşullarda BİLE VERİMLİLİĞİ ve doğruluğu artırın En çetin koşullarda barkod taramanız ve veri toplamanız gerektiğinde,

Detaylı

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1 Büyüyen İşletmenize Uygun İletişim Çözümleri avaya.com 1 İşinizin hızına yetişebiliyor musunuz? Bu, birçok KOBİ'nin ve şubenin karşılaştığı sorudur. Çalışanlar da müşteriler de dağıtık organizasyona sahiptir.

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Ya daha iyisi olun ya da iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji

Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji 2 Dev bir Sorumluluk Temel altyapı tesislerinin güvenlikle

Detaylı

Akıllı konforun tadını çıkarın

Akıllı konforun tadını çıkarın Akıllı konforun tadını çıkarın Bina kontrol sistemleri P135658 Üst düzey gereksinimlerinizi karşılayan bir standart var mı? Evinizin her ayrıntısını en yüksek standartlara göre tasarlamak istemeniz doğaldır.

Detaylı

Perakendede bütünlüğü yakalamak

Perakendede bütünlüğü yakalamak PwC Küresel Toplam Perakende* Araştırması ve Türkiye sonuçları Perakendede bütünlüğü yakalamak Perakendeciliğin gelecekteki iş modelini tüketiciler şekillendiriyor *Total Retail www.pwc.com.tr/perakende

Detaylı

IFLA/UNESCO OKUL KÜTÜPHANESİ REHBERİ

IFLA/UNESCO OKUL KÜTÜPHANESİ REHBERİ IFLA/UNESCO OKUL KÜTÜPHANESİ REHBERİ 1 İçindekiler İçindekiler... 2 GİRİŞ... 4 BÖLÜM 1. MİSYON VE POLİTİKA... 5 1.1. Misyon... 5 1.2. Politika... 5 1.3. Gözlem ve Değerlendirme... 6 BÖLÜM 2. KAYNAKLAR...

Detaylı

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI 1C:İŞLETME 8 YAZILIMI 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi + Genel Muhasebe 1TÇ Şirketi İstanbul www.1tc.com.tr Kasa, Banka, Çek-Senet, Cari Hesap, Depo ve Stok Yönetimi, Konsinye, Barkod Sistemi, Alış, Satış, Sipariş,

Detaylı

Encore un yenilikçi ve öncü yaklaşımıyla NCR ile birlikte Türkiye de ilk defa gerçekleştirilen bazı uygulamalar ENCORE BİLİŞİM SİSTEMLERİ NCR

Encore un yenilikçi ve öncü yaklaşımıyla NCR ile birlikte Türkiye de ilk defa gerçekleştirilen bazı uygulamalar ENCORE BİLİŞİM SİSTEMLERİ NCR ENCORE BİLİŞİM SİSTEMLERİ İşimiz her gün kullandığımız otomasyon işlemlerini kolaylaştıran teknolojileri hayata geçirmek. Ülkemizin önde gelen firmalarına bilişim çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Detaylı

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı.

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı. Viega bağlantı sistemleri Daima doğru bağlantı. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve girişimcilik ruhu gecmiştekinden

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. HP Officejet 150

Kullanım Kılavuzu. HP Officejet 150 Kullanım Kılavuzu HP Officejet 150 HP Officejet 150 (L511) Taşınabilir Hepsi Bir Arada Yazıcı Kullanım Kılavuzu Telif hakkı bilgileri 2014 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. 2. Baskı,

Detaylı

ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ WEB TABANLI UZAKTAN KONTROL 481BB0008 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında

Detaylı

Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır

Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır 2 Video Gözetim Sistemleri Video Gözetim Sistemleri 3 Bosch Güvenlik Sistemleri geniş bir güvenlik ve iletişim çözümleri

Detaylı

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ Atık su w a s t e w a t e r / / g r u n d f o s / / p a g e s 2 G R U N D F yönetimi profesyonellerinin geleceğine bakın Atık Su Profesyonelleri ile yeni bir bakış

Detaylı