Digiturk e hoģ geldiniz. Digiturk ile olan birlikteliğinizde size yardımcı olacağına inandığımız bazı konuları bilgilerinize sunuyoruz.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Digiturk e hoģ geldiniz. Digiturk ile olan birlikteliğinizde size yardımcı olacağına inandığımız bazı konuları bilgilerinize sunuyoruz."

Transkript

1 Digiturk e hoģ geldiniz. Digiturk ile olan birlikteliğinizde size yardımcı olacağına inandığımız bazı konuları bilgilerinize sunuyoruz.

2 ĠÇĠNDEKĠLER Digiturk e hoģ geldiniz. 1 Ġlk faturanız hakkında 2 Faturamı nasıl ödeyebilirim? 3 DIGIMOBIL 3555 ten neler yapabilirim? 4 Yayın akıģına nasıl ulaģabilirim? 5 Digiturk kumandasını nasıl kullanırım? 6 PIN kodu nedir? PIN kodu nasıl değiģtirilir? 7 Digiturk Online ĠĢlemler den neler yapabilirim? 8 Digiturk yardım 8.1 Sinyal seviyesinde azalma var. Ne yapmalıyım? 8.2 Bazı kanalları izleyemiyorum, eksik kanallar var. Ne yapmalıyım? 8.3 Görüntü ve/veya ses yok, görüntüde dalgalanmalar ve donmalar var. Ne yapmalıyım? 8.4 Info ve guide bilgilerini göremiyorum. Ne yapmalıyım? 8.5 Uydu alıcı kilitlendi. Ne yapmalıyım? 8.6 Program görüntüsü ve sesi farklı. Ne yapmalıyım? 9 Ġzle-Öde sistemiyle neler izleyebilirim?

3 1 Ġlk faturanız hakkında Digiturk te faturalar, her ayın 3 ünde, bir sonraki ayın 3 üne kadar olan dönem için kesilir. Örnek ödeme tablosu 19 Ağustos tarihinde 50 TL tutarında bir pakete üye oldunuz. Ġlk faturanız 3 Eylül tarihinde aģağıdaki Ģekilde düzenlenir. 19 Ağustos - 3 Eylül 25,00 TL 15 günlük paket bedeli 3 Eylül - 3 Ekim 50,00 TL 1 aylık paket bedeli Toplam 75,00 TL Yukarıdaki örnekte gördüğünüz gibi, ilk faturanız geldiğiniz aydaki faturalanmamıģ dönemi ve bir sonraki ayın 3 üne kadar olan dönemi kapsar. Paketin içerik ve fiyatında bir değiģiklik olmadığı takdirde, ikinci fatura 50 TL ye düģer ve sonraki aylarda aynı tutarda devam eder. Hemen bir arkadaģınızı Digiturk lü yapın, ikinizin de birer aylık paket faturasını Digiturk ödesin. Daha çok arkadaģ getirin, daha çok faturanız ödensin. Her zaman dostluk kazansın! Faturamın son ödeme tarihi nedir? Son ödeme tarihi, faturanız çıktıktan sonraki ayın 3 dür, faturanızın üst kısmında belirtilmektedir. Son ödeme tarihi hafta sonu veya resmi tatiller nedeni ile birkaç gün erken ya da geç olarak belirlenebilir. (0392) Bu teklif, arkadaģınızın üyeliği aktif olduktan sonra, hem sizin hem de arkadaģınızın ilk faturası için geçerlidir. Bu fatura dahilinde üyelerin paket bedeli karģılanacak olup, ek hizmetler dahil değildir. Öneren olarak bir yıl içinde en fazla beģ ay fatura indiriminden yararlanılabilir.

4 2 Faturamı nasıl ödeyebilirim? Digiturk te faturalarınızı aģağıdaki kanallardan ödeyebilirsiniz. Banka: AĢağıdaki tabloda yer alan tüm bankaların veznelerinden, otomatik ödeme talimatı vererek, internet bankacılığıyla ve ATM leri kullanarak Digiturk faturalarınızı ödeyebilirsiniz. AnlaĢmalı Bankalar Nelerdir? AKFİNANS BANK AS BANK CREDİTWEST GARANTİ BANKASI HALK BANKASI HSBC İKTİSAT BANKASI İŞ BANKASI BANKA NOVA BANK ŞEKERBANK TC ZİRAAT BANKASI TEB TÜRK BANKASI UNİVERSAL BANK VAKIFLAR BANKASI YAKINDOĞU BANK KOOPERATİF MERKEZ BANKASI YEŞİLADA BANK LİMASOL KOOPERATİF BANKASI

5 Digiturk Ofisleri: LefkoĢa, Girne, Magusa ofislerinden Kredi Kartı, Çek veya Nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Güzelyurt bölgesinde digiturk bayisi aracılığı ile ödeme yapılmaktadır. Digiturk MüĢteri Hizmetleri: Dilediğiniz zaman Digiturk MüĢteri Hizmetleri ni ( ) arayarak faturanızı kredi kartınızla anında ödeyebilirsiniz. ***Kredi Kartı ödemesi için ofislerimizden Kredi kartı bilgilerinizin sisteme kayıt edilmiģ olması gerekmektedir. Otomatik ödeme talimatı nasıl verebilirim? Otomatik ödeme talimatı vermek, ödemelerinizi takip etmenin en pratik ve en kolay yoludur. Nerelerden Talimat verebilirim? Digiturk Ofislerinden Digiturk AnlaĢmalı Bankalarından Ofislerimizden Otomatik ödeme verdiginiz dedigiturk MüĢteri Hizmetleri nden ( ) kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. 3 DIGIMOBIL 3555 ten neler yapabilirim? DIGIMOBIL 3555 hizmeti ile Digiturk le ilgili iģlemlerinizi cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için cep telefonu numaranızın Digiturk te kayıtlı olması gerekmektedir. Telefon numaranızı kayıt ettirmek için Digiturk MüĢteri Hizmetleri ni ( ) arayabilirsiniz, DIGIMOBIL 3555 hizmetlerinden sadece Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir. Vizyon salonlarından film satın alma. Vizyon salonlarından maç satın alma. Erotik Kanal Satın alma DIGIMOBĠL 3555 Hizmetleri: Hizmetin Tanımı Vizyon salonlarında ekranda çıkan kodu mesaj atarak o anki filmi satın alıp izleyebilirsiniz faturanıza yansıtılacaktır. Vizyon salonlarında ekranda çıkan kodu mesaj atarak o anki maçı satın alıp izleyebilirsiniz faturanıza yansıtılacaktır. Kanal ekranında çıkan kodu mesaj atarak gecelik veya aylık erotik kaal açtırabilirsiniz. 207/208/209/211 gecelik kanal. 707/708/709/7011 aylık kanal Pin Kodu Sıfırlama PIN Kodunuz 0000 olarak değiģtirilecektir. Aynı gün içerisinde PIN SIFIRLAMA iģlemi yalnızca birkez yapılabilir Örnek SMS TPYYXP8-Z4NS2 yazıp, 3555 e kısa mesaj gönderin. TPYYXP8-Z4NS2 yazıp, 3555 e kısa mesaj gönderin. TPYYXP8-Z4NS2 yazıp, 3555 e kısa mesaj PIN KODU SIFIRLA yazıp 3555 e gönderin

6 4 Yayın akıģına nasıl ulaģabilirim? Tüm kanallardaki yayın akıģına Digiturk kumandanızdan veya adresinden ulaģabilirsiniz. Kumandanızın REHBER tuģuna basarak haftalık yayın akıģına ulaģabilirsiniz. Kumandanızın sağ-sol yön tuģları ile ilerleyerek farklı günlerin de yayın akıģını görebilirsiniz. Yerli dizilerle futbol maçları çakıģmasın. Digiturk PLUS la aynı anda gösterilen iki programdan birini kaydedip diğerini izlersiniz. Yayın akıģına mahkum olmaz, hükmedersiniz. Beğendiğiniz program hakkında daha detaylı bilgi alın! Yayın akıģı listesinde seçtiğiniz programın üzerindeyken kumandanızın i tuģuna basarak, programın detaylı bilgisine ulaģabilir, ÇIKIġ tuģuna basarak bu ekrandan çıkabilirsiniz. Beğendiğiniz program baģladığında size hatırlatmamız için etiketleyin! Yayın akıģı listesinde beğendiğiniz programı ETĠKETLE yerek Digiturk ün size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Ġzlemek istediğiniz programı seçin ve OK tuģuna basarak ETĠKETLE yin. Etiketlediğiniz program baģladığında siz hangi kanalda olursanız olun, ekranınıza hatırlatma mesajı çıkar, bu sayede etiketlediğiniz programı kaçırmamıģ olursunuz. Beğendiğiniz programı daha sonra izlemek üzere kaydedin!* 9,99 TL den baģlayan fiyatlarla Digiturk PLUS a üye olun. Yayın akıģı listesinde beğendiğiniz programı REC tuģuna basarak kaydedebilirsiniz. * Bu özellik sadece DIGITURK PLUS ürününde mevcuttur.

7 5 Digiturk kumandasını nasıl kullanırım? 6 PIN kodu nedir? PIN kodu nasıl değiģtirilir? PIN kodunuz Digiturk kullanımınızı daha güvenilir kılma amacıyla oluģturulmuģ sayısal değerler içeren 4 haneli bir Ģifredir. PIN Kodunuzu Ģu iģlemler için kullanabilirsiniz: Gecelik yetiģkin kanalı satın alırken, YetiĢkin kanalları izlemek için, Salon kanallarından film satın almak için, Kanal kilidi koymak için. PIN kodunuzu ilk kez kullanıyorsanız, PIN kodunuz "0000"dır. PIN kodunuzu değiģtirmek için; Kumandanızın MENÜ tuģuna basın. Yön tuģlarıyla AYARLAR menüsüne gelip OK tuģuna basın. Yön tuģlarıyla ERĠġĠM KONTROLÜ menüsüne gelip OK tuģuna basın ve mevcut PIN kodunuzu girin. Yön tuģlarıyla PIN KODU DEĞĠġTĠRME menüsü gelip OK tuģuna basın. Önce mevcut PIN kodunuzu, sonra iki kez yeni PIN kodunuzu girerek PIN kodunuzu değiģtirin. DeğiĢtirme iģleminiz tamamlandıktan sonra BACK tuģuna arka arkaya basarak tüm menülerden çıkın. PIN kodunuzu hatırlamıyorsanız; Digiturk MüĢteri hizmetlerini ( ) arayarak PIN kodunuzu hatırlamadığınızı ve sıfırlatmak istediğinizi talep ettiğinizde PIN kodunuz 0000 olarak değiģtirilecektir veya adresinden Online iģlemler menüsündeki PIN kodu sıfırla ekranından Ģifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

8 7 Digiturk Online ĠĢlemler den neler yapabilirim? Online ĠĢlemler den aģağıdaki iģlemleri yapabilirsiniz: Digiturk üyelik bilgilerinize anında ulaģabilirsiniz. Digiturk Plus üyesiyseniz, uzaktan kayıt ya da etiketleme emri verebilirsiniz. Film veya maç satın alabilirsiniz. PIN veya web Ģifrenizi sıfırlayabilirsiniz. adresinden Digiturk üyelik numaranızla veya önceden kaydettirdiğiniz DIGIMOBIL telefonunuzdan giriģ yapabilirsiniz. Online ĠĢlemler e ilk giriģte kullanacağınız Ģifre Dijital Kart numaranızın son beģ hanesidir.

9 8 Digiturk yardım Yayınlarınızı kesintisiz Ģekilde almanız için bazı ipuçları: Yayınların Hazırlanması Digiturk kanallarını içeren dijital yayınlar uyduya gönderilir. Sinyal kalite seviyelerini aģağıdaki tablodan görebilirsiniz. Eutelsat Yayın Uydusu Yayın uyduları yeryüzüne km uzaklıktadır. Aradaki katmanlarda oluģabilecek olağanüstü koģullar, yayınları geçici olarak etkileyebilir. Uydu, yayınları yansıtarak geniģ bir coğrafyadan alınabilmesini sağlar. 8.1 Sinyal seviyesinde azalma var. Ne yapmalıyım? Ekranda sinyal seviyesinde azalma var mesajı varsa, sorunu gidermek için öncelikle uydu alıcınızın arkasında takılı olan beyaz anten kablo bağlantısını kontrol edin. Yoğun hava muhalefeti nedeni ile sinyalle ilgili geçici ya da kısa süreli sorunlar oluģabilir. Eğer bağlantı ile ilgili herhangi bir sorun görünmüyorsa, ikinci adımda KOLAY KURULUM yaparak çözüme ulaģabilirsiniz. AĢağıdaki adımları izleyerek Kolay Kurulum yapabilirsiniz. Kumandanızın MENÜ tuģuna basın. Yön tuģlarıyla KURULUM menüsüne gelip OK tuģuna basın. Yön tuģlarıyla KOLAY KURULUM menüsüne gelip OK tuģuna basın. Ekranda kanalların kurulduğunu göreceksiniz. Kanallar kurulurken bekleyin. Ekranda Kurulum için OK tuģuna basınız yazısını gördüğünüzde OK tuģuna basın. Kanal kurulumu tamamlanınca ÇIKIġ tuģuna arka arkaya basarak tüm menülerden çıkın. Menü/Kurulum ile ilerlediğiniz ekranda GELĠġMĠġ KURULUM tuģuna basarak sinyal seviyesinin % kaç olduğunu görebilirsiniz. Eğer bu oran %0 ise anteniniz zarar görmüģ olabilir. Sinyal kalite seviyelerini aşağıdaki tablodan görebilirsiniz Yayınların Hazırlanması Digiturk kanallarını içeren dijital yayınlar uyduya gönderilir. DıĢ Kurulum Çanak anten sinyalleri toplar, uç kısmında bulunan LNB, kablo ve konnektörlerle sinyalleri odanıza ulaģtırır. Sinyal Kalite Sinyal Tipi Açıklama Seviyesi %0 - %20 Kötü sinyal Görüntü bazen kübik %20 - %50 Kabul edilebilir sinyal Kötü havalarda görüntü kübik %50 - %80 Ġyi sinyal Mükemmel görüntü (Sorun yok) %80 - %100 Mükemmel sinyal Mükemmel görüntü (Sorun yok) Ev Ġçi Kurulum Anteninizden kablo ile taģınan dijital sinyal, uydu alıcı aracılığı ile ses ve görüntüye dönüģtürülür Eğer tüm bu iģlemlerden sonra sinyal seviyesindeki azalma hâlâ devam ediyorsa MüĢteri Hizmetleri ni ( arayabilir ya da Digiturk ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

10 8.2 Bazı kanalları izleyemiyorum, eksik kanallar var. Ne yapmalıyım? Sorunu gidermek için KOLAY KURULUM yapmanız gerekir. Kolay Kurulum adımlarını Madde 8.1'de görebilirsiniz. KOLAY KURULUM yaptıktan sonra yayın problemi devam ediyorsa uydu alıcınızın elektrikle bağlantısını kesip bir süre bekleyin ve tekrar elektriğe bağlayın. Yukarıda anlatılan adımları tekrar deneyin. 8.3 Görüntü ve/veya ses yok, görüntüde dalgalanmalar ve donmalar var. Ne yapmalıyım? Sorunu gidermek için uydu alıcıdan televizyona giden scart kablosu her iki uçta düzgün takılı olup olmadığını kontrol edin, alıcıyı standby a alıp tekrar açın. Sorun çözülmezse alıcınızın elektrikle bağlantısını kesip bir süre bekleyin ve tekrar elektriğe bağlayın. 8.4 Info ve guide bilgilerini göremiyorum. Ne yapmalıyım? Bu ve benzeri birçok sorunu gidermek için uydu alıcınızı standby konumuna getirin ve bir süre bekleyip tekrar açın. Bu sorunu bir daha yaģamamak için TV izlemediğiniz zamanlarda alıcınızı standby da bırakın. 8.5 Uydu alıcı kilitlendi. Ne yapmalıyım? Uydu alıcınızın elektrikle bağlantısını kesip bir süre bekleyin ve tekrar elektriğe bağlayın. 8.6 Program görüntüsü ve sesi farklı. Ne yapmalıyım? Uydu alıcınızın elektrikle bağlantısını kesip bir süre bekleyin ve tekrar elektriğe bağlayın. Ardından Madde 8.1 de belirtilen Kolay Kurulum adımlarını izleyin.

11 9 Ġzle-Öde sistemiyle neler izleyebilirim? "Ġzle-Öde" sistemiyle dilediğinizi izler, sadece izlediğinizi ödersiniz. Siz sadece izleyeceğiniz içeriği seçin, sipariģ etmek çok kolay! Ġzle-Öde kanallarından; GiĢe rekortmeni vizyon filmlerini Digiturk 201, 202, 203 numaralı Salon Kanallarından size en uygun seansı seçerek izleyebilirsiniz. Her Cuma Digiturk Salonlarında yeni bir film gösterime girmektedir. Blue Hustler, Intimacy, Playboy, Penthouse yetiģkin içeriklerini, Digiturk 207, 208, 209, 211 numaralı Salon Kanallarından gecelik izleyebilirsiniz. Spor Toto Süper Lig maçlarını Digiturk 201, 202, 203 numaralı Salon Kanallarından izleyebilirsiniz. Ġzle-Öde içeriğinizi aģağıdaki yöntemlerden birini kullanarak satın alabilirsiniz; a) Cep Telefonunuzdan: Ġzlemek istediğiniz Ġzle-Öde kanalına gelin. Ekranda göreceğiniz satın alma kodunu kısa mesajla 3555 e gönderin. Bu hizmetten yalnızca Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir. b) Web Sitesinden: dan Online ĠĢlemler e tıklayın. Üyelik iģlemleri menüsünden Salonları seçin. Dilediğiniz Ġzle-Öde içeriğine gelin ve sipariģinizi verin. c) MüĢteri Hizmetleri nden: (0392) numaralı Digiturk MüĢteri Hizmetleri ni arayın ve sesli yanıt sistemini takip ederek sipariģinizi verin.

12

13 KANAL NO KANAL YAYIN SÜRESİ KANAL NO KANAL YAYIN SÜRESİ Digi Kanal TV5Monde Fox Life TRT Arapça Dizimax Entertainment 136 CHANNEL ONE RUSSIA 5 Dizimax Comedy 140 PRO 7 6 Dizimax Vice 141 BLOOMBERG TELEVISION 18 Saat 9 Dizimax Drama 142 BBC World News 10 MGM Movies 143 EURO NEWS 11 Moviemax Family 144 CNN INTERNATIONAL 12 Moviemax Premier 146 Al Jazeera 13 Moviemax Premier France Moviemax Stars 161 TRT Çocuk / TRT4 15 Moviemax Stars Baby TV 16 Moviemax Festival 163 Disney XD 17 Saat 18 Moviemax Speed 164 Planet Çocuk 18 Saat 20 İZ TV 165 Baby First 21 Showmax 166 Disney Junior 22 Turkmax 168 JOJO 17 Saat 23 Show TV 169 Yumurcak TV 18 Saat 24 TRT Cartoon Network 25 Kanal D 171 MinikaGO 26 ATV 172 Nick Jr. 28 Fox 173 Nickelodeon 29 KANALTURK 182 Nickelodeon HD 30 TV8 183 İZ TV 31 CNBC-E 184 National Geographic Adventure 32 Bloomberg HT 185 National Geographic 33 A Haber 186 National Geographic Wild 34 Bugün TV Kanal Zone Reality TV History 12 Saat

14 35 36 Samanyolu TV TRT Turizm ve Belgesel 37 BEYAZ TV 192 Discovery 38 Flash TV 193 Discovery Science 39 Ülke TV 200 Animal Planet 40 TVNET 201 Salonda Ne Var? 41 Kanal Salon 1 42 NTV 203 Salon 2 44 CNN TÜRK 204 Salon 3 45 HaberTURK 205 Taraftar TGRT Haber 207 Taraftar S Haber 208 Blue Hustler 7 Saat 49 TRT TURK 209 Intimacy 6 Saat 50 Mehtap TV 211 Playboy TV 6 Saat 52 Kanal B 304 Penthouse 5 Saat 54 E2 305 Dizimax Comedy HD 56 Tv2 306 Dizimax Vice HD 57 TRT Spor 310 Dizimax Drama HD 58 TRT AVAZ 311 Moviemax Family HD 59 TRT Moviemax Premier HD 63 Kanal A 313 Moviemax Premier 2 HD 64 TVEM 318 Moviemax Stars HD 65 Top Shop TV 323 İZ HD 66 CINE TRT1 HD 67 TRT Okul 326 ATV HD 68 Meltem TV 332 FOX HD 69 TRT ANADOLU 333 A Haber HD 71 Fog TV 370 TRT HD 72 Eurosport 371 Fox Sports HD 73 Eurosport 2 Bursaspor TV 372 Eurosport HD Eurosport 3D

15 74 75 BJK TV Sports TV HD 76 GALATASARAY TV 378 LİG TV HD 77 FB TV 379 LİG TV 2 HD 78 LİG TV 380 LİG TV 3 HD 79 LİG TV NTV SPOR HD 80 LİG TV ESPN America HD 81 NTV Spor 385 National Geographic HD 82 TJK TV 12 Saat 386 National Geographic Wild HD 83 Sports TV 394 History HD 12 Saat 84 Extreme Sports 395 Fashion TV HD 85 ESPN America 399 MTV Live HD 87 ESPN Classic 402 Digiturk 399. Kanal 100 TRT SPOR 407 Süper FM 101 Powerturk TV 500 Metro FM 102 MCM Top 510 DIGIAKTİF 103 Mezzo 534 Halk Bankası 104 VH1 540 İBB Trafik 105 TRT Müzik 545 AJANS PRESS 107 Kral TV 547 TV HAVA DURUMU 108 MTV 555 Tv Finans 109 MTV Live HD 565 MÜŞTERİ HİZMETLERİ 110 MTV Hits 575 Digioyun 111 Fashion TV 577 Bilyoner.com 112 Home TV 700 Spor Toto Süper Lig Bilgi Kanalı 113 E! 707 Erotik Oyunlar 6 Saat 115 FX 708 Blue Hustler 5 Saat 117 BBC Entertainment 710 Intimacy 6 Saat 130 World Travel Channel RAI UNO 711 Penthouse HD Penthouse 6 Saat 6 Saat

T A N I T I M K I L A V U Z U

T A N I T I M K I L A V U Z U T A N I T I M K I L A V U Z U İçindekiler Güvenli kullanım uyarı ve tavsiyeleri...02 Arka panel açıklaması...03 Uzaktan kumandanın tanıtımı...04 Hızlı Erişim Menüsü...05 Ana Menü...06 Tivibu da Ara...06

Detaylı

PHILIPS TV UYDU KANAL KURULUM VE KANAL SIRALAMA KILAVUZU

PHILIPS TV UYDU KANAL KURULUM VE KANAL SIRALAMA KILAVUZU PHILIPS TV UYDU KANAL KURULUM VE KANAL SIRALAMA KILAVUZU İÇERİK GİRİŞ... 3 2014 Model 8000 Serisi... 4 2014 Model 6000-7000 Serisi... 5 2014 Model 4000-5000 Serisi... 6 2013 Model 6000-7000-8000 Serisi...

Detaylı

PHILIPS TV UYDU KANAL KURULUM VE KANAL SIRALAMA KILAVUZU

PHILIPS TV UYDU KANAL KURULUM VE KANAL SIRALAMA KILAVUZU PHILIPS TV UYDU KANAL KURULUM VE KANAL SIRALAMA KILAVUZU İÇERİK GİRİŞ... 3 2014 Model 6000-7000 Serisi... 4 2014 Model 4000-5000 Serisi... 5 2013 Model 6000-7000-8000 Serisi... 6 2013 Model 3000-4000-5000

Detaylı

TR68 TANITIM VE KULLANIM KILAVUZU

TR68 TANITIM VE KULLANIM KILAVUZU TR68 TANITIM VE KULLANIM KILAVUZU Öncelikle TRİDENT markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Cihazı kullanmadan önce lütfen kullanma kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Kılavuzda belirtilen talimatlara

Detaylı

Adwords Başvurusu yapmak

Adwords Başvurusu yapmak Google internete giren herkesin çok yakından tanıdığı bir sitedir. Ancak insanların çok büyük bir çoğunluğu Google ın sadece arama motoru özelliğini kullanır, çoğu ücretsiz olan diğer hizmetlerinden haberleri

Detaylı

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz. Tüm kanallarda aynı menü içeriği ve sıralaması Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu, yenilikçi işlem akışı Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu tasarım Kişiselleştirme: Yeni iki ara yüzden dilediğini seçebilme

Detaylı

Kooperatif Otomasyonu Kullanım Kılavuzu İçindekiler

Kooperatif Otomasyonu Kullanım Kılavuzu İçindekiler Kooperatif Otomasyonu Kullanım Kılavuzu İçindekiler 1. Genel Bilgiler... 3 1.1. AMAÇ... 3 1.2. KOOPERATĠF OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 3 2. Kooperatif Otomasyonu Programının ÇalıĢtırılması... 3 2.1.

Detaylı

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI Ödeme Sistemlerindeki Trendler: Dijital Cüzdan 3 Dijital Cüzdan Nedir? 5 Türkiye deki Dijital Cüzdanlar m-cüzdan ve e-cüzdan Olarak Hizmet Veren Ödeme

Detaylı

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası

AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası AKINSOFT CafePlus Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Tarih : 05.03.2013 Sayfa 1 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT CafePlus ; İnternet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme

Detaylı

TomTom Referans Kılavuzu

TomTom Referans Kılavuzu TomTom Referans Kılavuzu İçindekiler Kutuda neler var? 7 Kutuda neler var?... 7 Önce beni oku 8 Cihazın konumunu belirleme... 8 Arabanıza kurulum... 8 Açma ve kapama... 9 Kurulum... 9 GPS alımı... 9 Micro

Detaylı

LC-60LE635E LC-60LE635RU LC-60LE636E LC-60LE636S

LC-60LE635E LC-60LE635RU LC-60LE636E LC-60LE636S MODEL LC-60LE635E LC-60LE635RU LC-60LE636E LC-60LE636S KULLANMA KILAVUZU RENKLİ LCD TELEVİZYON ASA CE Beyanı: SHARP Electronics (Europe) GmbH, işbu belgeyle, kablosuz LAN USB adaptörünün (WN8522D 7-JU)

Detaylı

Kullanım Kılavuzu - 1

Kullanım Kılavuzu - 1 Kullanım Kılavuzu - 1 2-2014. Tüm Hakları Saklıdır. Iconia Tab 8 Bunları kapsar: Iconia W1-810 Bu değişiklik: 10/2014 Bir Acer ID'ye kayıt olun müthiş avantajlardan yararlanın Bir Acer ID'ye kayıt olmak

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize.

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. HSBC Premier e hoş geldiniz Hoş geldiniz ve HSBC Premier i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. HSBC Premier olarak biz, bireysel ekonominizi

Detaylı

YAPI KREDİ POS KULLANIM KILAVUZU

YAPI KREDİ POS KULLANIM KILAVUZU YAPI KREDİ POS KULLANIM KILAVUZU 2 Değerli Üye İşyerimiz, Değerli Üye İşyerimiz, Türkiye'nin en yenilikçi ve yaygın üye işyeri ağı olan Yapı Kredi Üye İşyeri Müşteri Hizmetleri'ni seçtiğiniz için teşekkür

Detaylı

El cihazına kısa genel bakış

El cihazına kısa genel bakış Gigaset A580 / tr / A31008-M2006-B401-1-5A19 / overview.fm / 09.09.2008 El cihazına kısa genel bakış El cihazına kısa genel bakış 16 15 14 13 12 11 10 9 8 Ð V 01.10.08 07:15 Þ Menü Baz istasyonuna kısa

Detaylı

Stok Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Stok Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 STOK MODÜLÜ 1. stok modülü... 8 1.1 Kartlar ve Hareket Föyleri...9 1.1.1 Stok Tanıtım Kartları...9 1.1.1.1 Stok Kartları Yardım Tuşları... 10 1.1.1.2 Stok Tanıtım Kartı... 13 1.1.1.3 Kısa Stok Tanıtım

Detaylı

PassCard Kullanım Rehberi Kart Operasyonları Uyarı Mesajları Sodexo Sesli Hizmet Merkezi 444 72 77 1

PassCard Kullanım Rehberi Kart Operasyonları Uyarı Mesajları Sodexo Sesli Hizmet Merkezi 444 72 77 1 PassCard Kullanım Rehberi Kart Operasyonları Uyarı Mesajları Sodexo Sesli Hizmet Merkezi 444 72 77 1 Kart İşlemleri PassCard Manuel PassCardınızın elektronik devre yer alan yüzü ekran tarafına gelecek

Detaylı

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI 2011 LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI İÇİNDEKİLER TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri Logo Mart 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 10 Mesaj Şablonları... 12 Toplu Mesaj Gönderimleri... 13 İş Akışlarında SMS

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012 TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri LOGO Kasım 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında SMS

Detaylı

A Şarj LED'i B Dokunmatik ekran C Açma/Kapama düğmesi D Hoparlör E Harici anten konektörü F USB konektörü G RVS-TMK konektörü H Bellek kartı yuvası

A Şarj LED'i B Dokunmatik ekran C Açma/Kapama düğmesi D Hoparlör E Harici anten konektörü F USB konektörü G RVS-TMK konektörü H Bellek kartı yuvası TomTom ONE XL 1. Kutuda neler var Kutuda neler var a TomTom ONE XL'nuz A B C D E F G H A Şarj LED'i B Dokunmatik ekran C Açma/Kapama düğmesi D Hoparlör E Harici anten konektörü F USB konektörü G RVS-TMK

Detaylı

HP Officejet 5600 All-in-One series

HP Officejet 5600 All-in-One series HP Officejet 5600 All-in-One series Kullanıcı Kılavuzu HP Officejet 5600 All-in-One series Kullanıcı Kılavuzu Telif Hakkı 2005 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Buradaki bilgiler önceden haber

Detaylı

Mikbüro Muhasebe Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Mikbüro Muhasebe Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 MUHASEBE MODÜLÜ 1. MUHASEBE MODÜLÜ NE GİRİŞ... 6 1.1 Hesap Planı ve Kartlar...7 1.1.1 Kartlar Yardım Tuşları...7 1.1.2 Hesap...9 1.1.2.1 Hesap Tanıtım Kartı... 9 Bunları Biliyor Musunuz?... 10 1.1.2.2

Detaylı

CEPPARAM UYGULAMA KILAVUZU

CEPPARAM UYGULAMA KILAVUZU CEPPARAM UYGULAMA KILAVUZU CepParam uygulaması ile 7 gün 24 saat hızlı bir şekilde dilediğiniz kişiye para gönderebilir, size gönderilen paraları görüntüleyerek, başkasına gönderebilir, iade edebilir,

Detaylı

Satın Alma Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Satın Alma Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 SATIN ALMA MODÜLÜ 1. SATIN ALMA Modülü... 9 1.1 Kartlar... 10 1.1.1 Satın Alma Kartları Yardım Tuşları... 10 1.1.2 Satıcılar... 13 1.1.2.1 Satıcı Tanıtım Kartı... 13 Adresler:... 17 Yetkililer:... 18

Detaylı

İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım

İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım kartı (041110)... 3 1.1.3 Cari hesap adresleri (41210)...

Detaylı

DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR

DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR İhtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan yeni HSBC Advance e hoş geldiniz. Aileniz, çevreniz ve arkadaşlarınız hayallerinizi gerçekleştirirken size hep destek

Detaylı

Avrasya Telekom hakkında

Avrasya Telekom hakkında Avrasya Telekom hakkında Avrasya Telekom 1996 yılında kurulmuş ve telekominikasyon sektöründe yıllırdar müşterilerine sorunsuz bir şekilde hitap etmiştir. Üç operatör ile olan anlaşmaları ile kısa mesaj

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3 D6603/D6653

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3 D6603/D6653 Kullanım kılavuzu Xperia Z3 D6603/D6653 İçindekiler Başlarken...6 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...6 Genel bakış...6 Montaj...7 Cihazınızı ilk kez açma...9 Google hesabı neden gereklidir?...10 Cihazınızı

Detaylı