150 MM. UZUNLU(;UNDA, 10 MM AKTİF UÇLU DÜZ VE KESKİN UÇLU RF KANÜLÜ TEKNİK ŞARTNAMESİ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "150 MM. UZUNLU(;UNDA, 10 MM AKTİF UÇLU DÜZ VE KESKİN UÇLU RF KANÜLÜ TEKNİK ŞARTNAMESİ"

Transkript

1 MM. UZUNLU(;UNDA, 10 MM AKTİF UÇLU DÜZ VE KESKİN UÇLU RF KANÜLÜ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. RF kanüller, steril ambalajlarda olmalıdır. 2. Her ambalaj üzerinde marka,kod,lot,ster. tarihi,miat olmalı, bu bilgiler aynca stikır ile çıkarılarak hasta belgelerine de yapışabilecek ayn bir kısımda da yazılı olmalıdır. 4. Kanül ISO mm uzunluğunda olmalıdır. 5. RF kanülleri, kullanılan termocouple elektrod ile tam uyum sağlamalıdır. S. Obturator ve kanü1 olarak iki parça olmalıdır. Obturator, özel çentiği ile kanüle tam yerleşmelidir. 6. RF kanülü ile termokupl elektrod tam oturmalı, RF kanü1ünden kısa veya uzun olmamalıdır. 7. Kanül kısmı teflon izole olmalıdır. Aktif ucu yalıtılmış olmamalıdır. Bu kısım 10 mm olmalıdır. 8. RF kanülü 2QG olmalı, düz,keskin uç lu olmalıdır. 9. Firma kurum talep ettiğinde teslim ettiği RF kanüllerinden ücretsiz olarak hangi tip kanülün diğer bir kanül tipi ile değişmesini isterse, derhal değişim yapılacaktır. Böylece kurumun elinde atıl ürün kalmaması sağlanacaktır.

2 150 MM. UZUNLUGUNDA, 5 MM AKTİF UÇLU DÜZ VE KESKİN UÇLU RF KANÜLÜ TEKNİK ŞARTNAMESİ ı r: 9. RF kanüller, steril ambalajlarda olmalıdır. Her ambalaj üzerinde marka,kod,lot,ster. tarihi,miat olmalı, bu bilgiler ayrıca stikır ile çıkarılarak hasta belgelerine de yapışabilecek ayrı bir kısımda da yazılı olmalıdır. Kanül 150 mm uzunluğunda olmalıdır. RF kanülleri, kullanılan termocouple elektrod ile tam uyum sağlamalıdır. Obturator ve kanül olarak iki parça olmalıdır. Obturator, özel çentiği ile kanüle tam yerleşmelidir. RF kanülü ile termokupl elektrod tam oturmalı, RF kanülünden kısa veya uzun olmamalıdır. Kanül kısmı teflon izole olmalıdır. Aktif ucu yalıtılmış olmamalıdır. Bu kısım 5 mm olmalıdır. RF kanülü 20G olmalı, düz,keskin uçlu olmalıdır. Firma kurum talep ettiğinde teslim ettiği RF kanüllerinden ücretsiz olarak hangi tip kanülün diğer bir kanül tipi ile değişmesini isterse, derhal değişim yapılacaktır. Böylece kurumun elinde atıl ürün kalmaması sağlanacaktır. 4,

3 100 MM. UZUNLUGUNDA, 10 MM AKTİF UÇLU DÜZ VE KESKİN UÇLU RF KANÜLÜ TEKNİK ŞARTNAMESİ r: 9. RF kanüller, steril ambalajlarda olmalıdır. Her ambalaj üzerinde marka,kod,lot,ster. tarihi,miat olmalı, bu bilgiler ayrıca stikır ile çıkarılarak hasta belgelerine de yapışabilecek ayrı bir kısımda da yazılı olmalıdır. Kanül 100 mm uzunluğunda olmalıdır. RF kanülleri, kullanılan termocouple elektrod ile tam uyum sağlamalıdır. Obturator ve kanül olarak iki parça olmalıdır. Obturator, özel çentiği ile kanüle tam yerleşmelidir. RF kanülü ile termokupl elektrad tam oturmalı, RF kanülünden kısa veya uzun olmamalıdır. Kanül kısmı teflon izole olmalıdır. Aktif ucu yalıtılmış olmamalıdır. Bu kısım 10 mm olmalıdır. RF kanülü 22G olmalı, düz,keskin uçlu olmalıdır. Firma kurum talep ettiğinde teslim ettiği RF kanüllerinden ücretsiz olarak hangi tip kanülün diğer bir kanül tipi ile değişmesini isterse, derhal değişim yapılacaktır. Böylece kurumun elinde atıl ürün kalmaması sağlanacaktır.

4 MM. UZUNLUGUNDA, 5 MM AKTİF UÇLU DÜZ VE KESKİN UÇLU RF KANÜLÜ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. RF kanüller, steril ambalajlarda olmalıdır. 2. Her ambalaj üzerinde marka,kod,lot,ster. tarihi,miat olmalı, bu bilgiler ayrıca stikır ile çıkarılarak hasta belgelerine de yapışabilecek ayrı bir kısımda da yazılı olmalıdır. 3. Kanül 100 mm uzunluğunda olmalıdır. 4. RF kanülleri, kullanılan termocouple elektrod ile tam uyum sağlamalıdır. 5. Obturator ve kanül olarak iki parça olmalıdır. Obturator, özel çentiği ile kanüle tam yerleşmelidir. 6. RF kanülü ile termokupl elektrod tam oturmalı, RF kanülünden kısa veya uzun olmamalıdır. 7. Kanül kısmı teflon izole olmalıdır. Aktif ucu yalıtılmış olmamalıdır. Bu kısım 5 mm olmalıdır. 8. RF kanülü 22G olmalı, düz,keskin uçlu olmalıdır. 9. Firma kurum talep ettiğinde teslim ettiği RF kanüllerinden ücretsiz olarak hangi tip kanülün diğer bir kanül tipi ile değişmesini isterse, derhal değişim yapılacaktır. Böylece kurumun elinde atıl ürün kalmaması sağlanacaktır.

5 7. 50 MM. UZUNLU(;UNDA, 10 MM AKTİF UÇLU DÜZ VE KESKİN UÇLU RF KANÜLÜ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. RF kanüller, steril ambalajlarda olmalıdır. 2. Her ambalaj üzerinde marka,kod,lot,ster. tarihi,miat olmalı, bu bilgiler ayrıca stikır ile çıkarılarak hasta belgelerine de yapışabilecek ayrı bir kısımda da yazılı olmalıdır. 3. Kanül 50 mm uzunluğunda olmalıdır. 4. RF kanülleri, kullanılan termocouple elektrod ile tam uyum sağlamalıdır. 5. Obturator ve kanül olarak iki parça olmalıdır. Obturator, özel çentiği ile kanüle tam yerleşmelidir. 6. RF kanülü ile termokupl elektrod tam oturmalı, RF kanülünden kısa veya uzun olmamalıdır. 7. Kanül kısmı teflon izole olmalıdır. Aktif ucu yalıtılmış olmamalıdır. Bu kısım ı O mm olmalıdır. 8. RF kanülü 220 olmalı, düz,keskin uçlu olmalıdır. 9. Firma kurum talep ettiğinde teslim ettiği RF kanüllerinden ücretsiz olarak hangi tip kanülün diğer bir kanül tipi ile değişmesini isterse, derhal değişim yapılacaktır. Böylece kurumun elinde atıl ürün kalmaması sağlanacaktır.

6 8. 50 MM. UZUNLUGUNDA, 5 MM AKTİF UÇLU DÜZ VE KESKİN UÇLU RF KANÜLÜ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. RF kanüller, steril ambalajlarda olmalıdır. 2. Her ambalaj üzerinde marka,kod,lot,ster. tarihi,miat olmalı, bu bilgiler aynca stikır ile çıkanlarak hasta belgelerine de yapışabilecek ayn bir kısımda da yazılı olmalıdır. 3. Kanül 50 mm uzunluğunda olmalıdır. 4. RF kanülleri, kullanılan termocouple elektrod ile tam uyum sağlamalıdır. 5. Obturator ve kanül olarak iki parça olmalıdır. Obturator, özel çentiği ile kanüle tam yerleşmelidir. 6. RF kanülü ile termokupl elektrod tam oturmalı, RF kanülünden kısa veya uzun olmamalıdır. 7. Kanül kısmı teflon izole olmalıdır. Aktif ucu yalıtılmış olmamalıdır. Bu kısım 5 mm olmalıdır. 8. RF kanülü 22G olmalı, düz,keskin uçlu olmalıdır. 9. Firma kurum talep ettiğinde teslim ettiği RF kanüllerinden ücretsiz olarak hangi tip kanülün diğer bir kanül tipi ile değişmesini isterse, derhal değişim yapılacaktır. Böylece kurumun elinde atıl ürün kalmaması sağlanacaktır.

7 9. RACZ KATETER İGNESİ( EGRİ UÇLU) TEKNİK ŞARTNAMESİ 1-19 Gauge çapında kılavuz yaylı kateterler ile uyumlu olmalıdır Gauge çapında, 11,25cm uzunluğunda olmalıdır. 3- Iğne ucu epidural boşluktaki kateterin yönünü doğruluyacak özel bir uca (eğri) sahip olmalıdır. 4- Sıyrıime riskini azaltması için yerıcep şeklindeki yüksekliğe sahip olmalıdır. 5- Güvenli girişim için iğne üzerinde derinlik işaretleri olmalıdır. 6- Hub kısmı üzerindeki ok işareti, iğnenin eğri yönünü gösterecek şekilde olmalıdır. 7- Steril ambalajında olmalıdır.

8 10. RACZ KATETER İGNESİ( EGRİ UÇLU) TEKNİK ŞARTNAMESİ 1-19 Gauge çapmda kılavuz yaylı kateterler ile uyumlu olmalıdır Gauge çapmda,8, 75cm uzunluğunda olmalıdır. 3- Iğne ucu epidural boşluktaki kateterin yönünü doğruluyacak özel bir uca (eğri) sahip olmalıdır. 4- Sıytılme riskini azaltması için yerıçap şeklindeki yüksekliğ e sahip olmalıdır. 5- Güvenli girişim için iğne üzerinde derinlik işaretleri olmalıdır. 6- Hub kısmı üzerindeki ok işareti, iğnenin eğri yönünü gösterecek şekilde olmalıdır. 7- Steril ambalajmda olmalıdır.

9 11. YALYULAPLASTi YE DİLATASYON BALO U TEK İK ŞARTNAMESi r : i) Balon Aort Koarktasyonu, Pulmoner Yalvülaplasti işlemlerinde atravmatik olarak işlem yapılmasını sağlamalıdır. 2) Balon Kateter küçük yaştaki hastalarda dahi kullanılabilecek çok düşük profili yapısal özellikte olmalıdır. 3)Balon Kateterin uç yapısı darlıklardan rahat geçebilmeyi sağlayan ve damar duvarına zarar vermeyen esnek ve taper uç yapısı özelliğinde olmalıdır. 4) Balon kateter şaftı balon çapına göre değişen 4F ile 9F arası kalınlıklarda seçilebilmelidir. 5) Satın alınan Balon Exchange guide ve uygun sheath mutlaka firma tarafından sağlanmalı. 6) istenilen balonların şişirilmiş genişlik boyutları i O, i 2, i 4,16 mm, uzunluğu maksimum 4 cm olmalıdır. 7) Seçilen balon ölçüsüne göre kullanılacak sheat intraducer 4F ile i OF aralığında seçilebilmelidir. 8)Kateterin şaftı daha iyi bir yerleşim performansı ve itilebilirlik sağlamak üzere polimerik materyalden imal edilmiş olmalıdır. 9) Balon kateterin şaftı özellikle tuıtuous anatomi şartlarında iyi bir geçiş, pushabilite ve steerabilite sağlamak üzere koaksiyal yapıda tasarlanmış olmalıdır. i O) Balon kateterin guidewire üzerinden ilerletilmesini kolaylaştırmak ve merkezcil hareketlerin sorunsuz iletilmesini sağlamak üzere uç kısım kateter gövdesine göre daha esnek olmalıdır. Pozisyonlandırma için balon üzerinde rahatlıkla görülebilir marker olmalıdır. i i) Balonun şişrne-irıme süresi hızlı olmalıdır. Böylelikle kullanıcıya daha rahat ve güvenli bir çalışma imkanı, hastanın rahatlığı emniyeti sağlanmalıdır. İşlem sırasında istenmeyen bir durum oluştuğunda katetere kolaylıkla müdahale edilebilmelidir. 12) Balon üzerindeki platinium-iridium marker iyi görüntü vermeli ve bu sayede darlıklarda balonun rahat ve emniyetli pozisyonlandırılması mümkün olmalıdır. i 3) Balon valvuloplasti kateterine gerekli Exchange guidwire ve intraducer sheat desteği verilmelidir. 14) Malzemeler, steril ve orijinal ambalajında teslim edilmelidir. 15) Ambalajlar üzerinde sterilizasyon tarihi ve yöntemi ile son kullanma tarihi belirtilmelidir. 16) Teslim edilen her bir malzeme, teslimat tarihi itibari ile enaz bir yıl miadlı olmalıdır. 17) Teslim edilen ürünlerin sayzları kliniğin isteğine ve hastanın durumuna göre değiştirilecektir. i 8) ilgili bölümden uygunluk yazısı almalıdır. i 9) Bu şaıtname 20 (yirmi) maddeden oluşmuştur. 21) Malzemenin UBB ürün kod numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 22)ihalenin uhdesinde kaldığı firma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. 23) umune gönderilmelidir.

10 DİAGNOSTİK GUİDE WİRE TEKNİK ŞARTNAMESİ ıo ı. Guidwire 0.021' çapında olmalı. 2. Guidwire'nın iki ucu düz ve 45 cm uzunlukta olmalıdır. 3. Distal ucu yumuşak ve atravmatik olmalıdır. 4. Tromboz oluşumuna dirençli olmalıdır. 5. Guidwire tamamen PTFE teflon kaplı olmalıdır. 6. Malzemeler en az 1 yıl miadlı olmalıdır DİAGNOSTİK GUİDE WİRE TEKNİK ŞARTNAMESİ ı. Guidwire 0.032' kalınlığında olmalı ve boyu ı 50 cm olmalıdır. 2. Guidwire ucu atravmatik yapıda ve yuvarlak olmalıdır. 3. Guidwire'lar 1: 1 torque özelliğine sahip olmalıdır. 4. Guidwire uç kısmı '1' şeklinde olmalıdır. 5. Guidwire tamamen PTFE teflon kaplı olmalıdır. 6. Malzemeler en az 1 yıl miadlı olmalıdır.

11 DİAGNOSTİK GUİDE wire TEKNİK ŞARTNAMESİ i. Guidwire 0.03S inch kalınlığında ve boyu ISO cm olmalıdır. 2. Guidwire ucu atravmatik yapıda ve yuvarlak olmalıdır. 3. Guidwire'lar 1: 1 torque özelliğine sahip olmalıdır. 4. Guidwire uç kısmı' J' şeklinde olmalıdır. S. Guidwire tamamen PTFE teflon kaplı olmalıdır. 6. Malzemeler en az 1 yıl miadlı olmalıdır. 7. Malzemenin USB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 8.İhalenin uhdesinde kaldığı firma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir EXCHANGE GUİDE WİRE TEKNİK ŞARTNAMESİ ı. Guidewire 260 cm uzunluğunda ve 0.03S inch kalınlığında, teflon kaplı flex uç 6 cm J curve 3 mm olmalıdır. 2. Guidwire ucu atravmatik yapıda ve yuvarlak olmalıdır. 3. Guidwire'lar ı: ı torque özelliğine sahip olmalıdır. 4. Guidwire uç kısmı 'J' şeklinde olmalıdır. S. Guidwire tamamen PTFE teflon kaplı olmalıdır. 6. Malzemeler en az ı yıl miadlı olmalıdır. 7. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 8.İhalenin uhdesinde kaldığı firma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir EXCHANGE GUİDE WİRE TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Guidewire 260 cm uzunluğunda ve 0.02S inch kalınlığında, teflon kaplı 2. Guidwire ucu atravmatik yapıda ve yuvarlak olmalıdır. 3. Guidwire'lar ı: ı torque özelliğine sahip olmalıdır. 4. Guidwire uç kısmı' l' şeklinde olmalıdır. S. Guidwire tamamen PTFE teflon kaplı olmahdır. 6. Malzemeler en az 1 yıl miadlı olmalıdır. 7. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 8.ihalenin uhdesinde kaldığı firma malzeme kullanıldığı gün faturasmı'kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. r: HİDROFİLİK GUİDE WİRE TEKNİK ŞARTNAMESİ ı. Guidewire 0.03S inch kalınlığında, IS0-180 cm uzunlukta olmalıdır. 2. Guidewire hidrofilik özellikte ve yüksek taşıma özelliğine sahip olmalıdır. 3. Guidwire ucu atravmatik yapıda ve yuvarlak olmalıdır. 4. Guidwire'lar 1: 1 torque özelliğine sahip olmalıdır. 5. Guidwire uç kısmı açılı olmalıdır. 6. Malzemeler en az 1 yıl miadlı olmalıdır. 7. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 8.İhalenin uhdesinde kaldığı firma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. f.dr. ii ONAG Cocu~ S~,;~.:1..,tA,D.Başkaııl "Z0200 rı;., "/:;.,rı 5 L

12 EXCHANGE HİDROFİLİK GUİDE wire TEKNİK ŞARTNA~ESİ i. Guide Wire çekirdeğinde süper esnek özel ikel- Titanyum alaşımından yapılmış Radiopak Solid bir metal içermelidir. 2. Bu metalin üzeri uluslararası standart ölçülerde biyolojik uygunluğu kanıtlanmış özel poliüretan e1astomer malzeme ile birbirinden ayrılmayacak şekilde kaplanmış olmalıdır. 3. İyi torque kontrolüne sahip olmalıdır. 4.Guide Wire'ın en dışı hidrofilik bir malzeme ile kaplanmış olup, su ve kan gibi biyolojik sıvılarla temasa geçildiğinde, biyolojik ortamda en zor geçişlerden bile rahatlıkla geçebilecek kayganlıkta olmalıdır. 5. Guide Wire'ın ucu kesinlikle atravmatik olmalıdır. 6. Merkezdeki süper esnek özel Nikel-Titanyurn (nitinol) alaşımlı metal, Guide Wire'ın ucuna yaklaşık 3cm kala bitmelidir. 7. Hidrofilik kaplama dolayısıyla, kateter, Guide Wire üzerinden kaydırıldığında çok kolay kaymasını sağlamalıdır. 8.Süper esnek Guide Wire bükülmelerden etkilenmemeli tekrar eski şeklini almalıdır. Bu özelliği ile Guide Wire kuvvetli hafızaya sahip olmalıdır. 9. Guide Wire damar seçiciliği için 1: i tork kontrolü sağlamalıdır. 10. Guide Wire 0.02 i inch kalınlığında seçenekleri, 260 cm uzunluğunda ve ucu açılı olmalıdır. i i. Guide Wire'lar teker teker ambalajlanmış steril paketlerde olmalıdır. i 3. Teslim edilen malzemelerin, teslim tarihinden itibaren en az 18 ay raf ömrü olmalıdır. 14. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. r İhalenin uhdesinde kaldığı fırma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir EXCHA GE HiDROFiLİK GUİDE wire TEKNİK ŞART AMESİ i. Guide Wire çekirdeğinde süper esnek özel Nikel-Titanyum alaşımından yapılmış Radiopak Solid bir metal içermelidir. 2. Bu metalin üzeri uluslararası standart ölçülerde biyolojik uygunluğu kanıtlanmış özel poliüretan e1astomer malzeme ile birbirinden ayrılmayacak şekilde kaplanmış olmalıdır. 3. İyi torque kontrolüne sahip olmalıdır. 4.Guide Wire'ın en dışı hidrofılik bir malzeme ile kaplanmış olup, su ve kan gibi biyolojik sıvılarla temasa geçildiğinde, biyolojik ortamda en zor geçişlerden bile rahatlıkla geçebilecek kayganlıkta olmalıdır. 5. Guide Wire'ın ucu kesinlikle atravmatik olmalıdır. 6. Merkezdeki süper esnek özel Nikel-Titanyum (nitinol) alaşımlı metal, Guide Wire'ın ucuna yaklaşık 3cm kala bitmelidir. 7. Hidrofilik kaplama dolayısıyla, kateter, Guide Wire üzerinden kaydırıldığında çok kolay kaymasını sağlamalıdır. 8.Süper esnek Guide Wire bükülmelerden etkilenmemeli tekrar eski şeklini almalıdır. Bu özelliği ile Guide Wire kuvvetli hafızaya sahip olmalıdır. 9. Guide Wire damar seçiciliği için i: i tork kontrolü sağlamalıdır. LO. Guide Wire inch kalınlığında seçerıekleri, 260 cm uzunluğunda ve ucu açı lı olmalıdır. 11. Guide Wire'lar teker teker ambalajlarımiş steril paketlerde olmalıdır. 13. Teslim edilen malzemelerin, teslim tarihinden itibaren en az i 8 ay raf ömrü olmalıdır. 14. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 15.İhalenin uhdesinde kaldığı fırma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. ii ONAG Cocuk Si!ğ.Hast:.D.Başka,,! Ojp.~o; a

13 0.035 EXCHANGE GUİDE WİRE TEKNİK ŞARTNAMESİ i. Exchange Guidwire 0.03S inch kalınlığında olmalı ve boyu 260 cm olmalıdır. 2.Exchange Guidwire ucu atravmatik yapıda ve yuvarlak olmalıdır. 3.Exchange Guidwire'lar i: i torque özelliğine sahip olmalıdır. 4.Exchange guidwire uç kısmı J şeklinde olmalıdır. S.Exchange Guidwire tamamen PTFE teflon kaplı olmalıdır. 6.Malzemeler en az 1 yıl miadlı olmalıdır. 7. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 8.İhalenin uhdesinde kaldığı fırma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir EXCHANGE GUİDE WİRE TEKNİK ŞARTNAMESİ i. Guidwire inch kalınlığında olmalı ve boyu 260 cm olmalıdır. 2. Guidwire ucu atravmatik yapıda ve yuvarlak olmalıdır. 3. Guidwire'lar i: ı torque özelliğine sahip olmalıdır Guidwire uç kısmı ']' şeklinde olmalıdır. S. Guidwire tamamen PTFE teflon kaplı olmalıdır. 6. Malzemeler en az ı yıl miadlı olmalıdır. 7. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 8.İhalenin uhdesinde kaldığı fırma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. 4

14 0.032 EXCHANGE HİDROFiLiK GUİDE WİRE TEKNİK ŞARTNAMESİ \.\a I. Guide Wire çekirdeğinde süper esnek özel Nikel- Titanyum alaşımından yapılmış Radiopak Solid bir metal içermelidir. 2. Bu metalin üzeri uluslararası standart ölçülerde biyolojik uygunluğu kanıtlanmış özel poliüretan elastomer malzeme ile birbirinden ayrılmayacak şekilde kaplanmış olmalıdır. 3. İyi torque kontrolüne sahip olmalıdır. 4.Guide Wire'ın en dışı hidrofilik bir malzeme ile kaplanmış olup, su ve kan gibi biyolojik sıvılarla temasa geçildiğinde, biyolojik ortamda en zor geçişlerden bile rahatlıkla geçebilecek kayganlıkta olmalıdır. 5. Guide Wire'ın ucu kesinlikle atravmatik olmalıdır. 6. Merkezdeki süper esnek özel Nikel-Titanyum (nitinol) alaşımlı metal, Guide Wire'ın ucuna yaklaşık 3cm kala bitmelidir. 7. Hidrofilik kaplama dolayısıyla, kateter, Guide Wire üzerinden kaydırıldığında çok kolay kaymasını sağlamalıdır. 8.Süper esnek Guide Wire bükülmelerden etkilenmemeli tekrar eski şeklini almalıdır. Bu özelliği ile Guide Wire kuvvetli hafızaya sahip olmalıdır. 9. Guide Wire damar seçiciliği için I: i tork kontrolü sağlamalıdır. 10. Guide Wire inch kalınlığında seçenekleri, 260 cm uzunluğunda ve ucu açılı olmalıdır. ll. Guide Wire'lar teker teker ambalajlanmış steril paketlerde olmalıdır. 13. Teslim edilen malzemelerin, teslim tarihinden itibaren en az 18 ay rafömrü olmalıdır. 14. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. i 5. İhalenin uhdesinde kaldığı firma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme r birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. ~G PEDİv ATRİK PONKSİvON İGNESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ I. 21 G kalınlığında olmalıdır. 2. Uzunluğu cm arasında olmalı. 3. Tek duvar özelliğine sahip olmalıdır. 4. Disposable olmalıdır. 5. Standart enjektörlerle kullanılabilmelidir. 6. İç lümeni 0.021" guidewire kullanımına uygun genişlikte olmalıdır. 7. Malzemeler en az bir yıl miadlı olmalıdır. 8. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 9. İhalenin uhdesinde kaldığı firma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. 18 G PONKSİvON İGNESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 8.18 G kalınlığında olmalıdır. ) 9. Uzunluğu 5 cm uzunlukta olmalı. i O. Tek duvar özelliğine sahip olmalıdır. i I. Disposable olmalıdır. i 2. Standart enjektörlerle kullanılabilmelidir. i 3. İç lümeni 0.035" guidewire kullanımına uygun genişlikte olmalıdır. i 4. Malzemeler en az bir yıl miadlı olmalıdır. 8. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 9. İhalenin uhdesinde kaldığı firma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. 7

15 ASO OCLÜOER ALETi TEKNiK ŞARTNAMESi 1. Sekundum tip ASO'nin transkateter yaklaşım yöntemi ile kapatılması için nitinolden imal edilmiş self expandable çiftli disk şeklinde olmalıdır. 2. iki disk, kapatılacak ASO'nin ölçüsüne uygun aynı malzemeden mamül bir parça ile birleştirilmiş olmalıdır. 3. Trombojeniteyi hızlandırarak kapanma kabiliyetini arttırmak için bütün aletin içi polyester fiber ile doldurulmuş olmalıdır. 4. Sol atrium içinde açılırken, uç formunu görmek, komplikasyonları önlemek ve rahat pozisyonlandırma için oklüderin uç kısmında marker bulunmalıdır. 5. Gerilmiş çapı 4 mm ile 40 mm. arasındaki sekundum tip ASO'lerin kapatılması için birebir uygun ölçüleri olmalıdır. 6. Hassas bir kapatma işlemi ve uzun dönemde erozyonu önlemek için 4 mm ile 20 mm arasındaki sekundum tip ASO'ler için alet ölçüleri birer mm, 20 mm ile 40 mm arasındaki ASO'ler için ise ikişer mm aralıklarla artmalıdır. 7. Çok küçük çocuklara bile rahatlıkla müdahele.edebilmek için oklüderin yüklenmiş profili düşük olmalıdır. ince çaplı taşıma sistemi ile kullanılan oklüderler tercih edilecektir mm ila 10 mm arasındaki oklüderler; 6F, 11 mm ila 17 mm arasındaki oklüderler; 7F, 18 mm ila 20 mm arasındaki oklüderler 8F, 22mm ve 24 mm oklüderler; 9F, 26 mm ila 30 mm arasındaki oklüderler 1 OF ve 32 mm ile üzerindeki ölçüler. en fazla 12F ölçüsundeki taşıma sistemleri ile gönderilebilmeilidir. 9. Kullanımı kolay ve kapatma hızı yüksek olmalıdır. 10. Oklüder bırakumadan önce pozisyonlandırma veya değişim amacı ile geri alınabilmelidir. 11.Multi-fenestre sekundum ASO'ler için, aletin 18 mm, 25 mm, 30 mm. ve 35 mm. çapında cribriform modeli olmalı ve işlem esnasında gerekli olduğu takdirde değişim yapılabilmelidir. 12. Uygulama esnasında sadece bir taşıma sistemi yardımı ile kapatılacak bölgeye kolaylıkla gönderilebilmeli, herhangibir yardımcı ataşmana gerek duyulmamalıdır. 13. Teklif edilen malzemenin. tam oklüzyon oranının yüksek, rezidü şant oranının düşük olduğu, uluslararası kabul görmüş merkezlerde yapılan ve yayınlanan klinik çalışmalar ile kanıtlanmaııdır. Ayrıca en az 5 yıllık izlem sonuçlarına ilişkin olarak yayınlanan klinik çalışmalar, değerlendirme için verilmelidir. 14.Teklif veren firmalar,zaman içinde kullanımla kullanıcı kliniğin elinde kalan miyadı uygun ölçüdeki oklüderleri, talebe göre uygun ölçüdeki oklüderler ile değiştireceklerdir. 15. istenilen oklüder ölçüleri,teslimat sırasında kullanıcı bölümun talebine göre yapılacaktır. Uygulama sırasında firma yetkilisi, tam bir set ile işlem esnasında hazır bulunacak ve yapılan ölçürne uygun ölçüdeki oklüderi temin ederek işlemin yapılmasına olanak sağlayacaktır. 16. Malzeme, steril ve orijinal ambalajında teslim edilmelidir. 17.Ambalajlar üzerinde sterilizasyon tarihi ve yöntemi ile son kullanma tarihi belirtilmiş olmalıdır. Teslim edilen herbir malzeme teslimat tarihi itibarı ile en az bir yıl miadlı olmalıdır. 18. Malzemenin UBB ürün kot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur.

16 19. Ihalenin uhdesinde kaldığı firma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. 20. Numune gönderilmelidir. nı

17 20. İhalenin uhdesinde kaldığı fırma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. ASD OKLÜDER ALETİ İçİN TORQVUE TAŞıMA SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ \ /""' 1. Satınalınacak ASD Oklüderine uygun ve işlem sırasında herhangibir yardımcı malzeme gerektirmeyecek komple bir sistem olmaldır. 2.Taşıma sisteminin içinde; - Oklüderi defekt bölgesine ilerletecek 45 derecelik uç açısı olan uzun kılıfve dilatörü, - Oklüderi bağlama (vidalarna), gönderme ve serbestleştirme fonksiyonu gören taşıma teli, - Oklüderi içine alma ve uzun kılıfa yükleme fonksiyonu gören yükleyici (loader) - Y -Konnektör, tek yönlü musluk ve basınca dayanıklı uzatma seti bulunmalıdır. 3. Kullanılacak oklüder çapına gore; 5Fr ile 12 Fr. arasında değişik ölçüleri olmalıdır. Uygulama sırasında fırma yetkilisi, bütün ölçüler ile işlem esnasında hazır bulunacak ve kullanılacak oklüdere göre uygun ölçüdeki taşıma sistemini temin ederek işlemin yapılmasına olanak sağlayacaktır. 4. Taşıma sisteminin kılıfı ve dilatörü, poliürethan malzemeden imal edilmiş olmalıdır. Kılıf anti-kinking özelliğe sahip olmalıdır. 5. Torque(döndürme) kontrolü, gönderme sırasında oklüdere gereken desteği verme ve manevra yapma kolaylığı açısından taşıma sisteminin kılıfının ucu hariç tüm gövdesi örgülü çelik telle beslenmiş olmalıdır. 6. Damar yüzeyine zarar vermemesi uzun kılıfın ucu atravmatik ve soft tip özellikte olmalıdır. Kolay pozisyonlandırma için uç kısmında radyopak marker bulunmalıdır. 7. Oklüderin kolay ilerletilebilmesi için uzun kılıfın iç yüzeyi teflon kaplı olmalıdır. 8. Taşıma telinin proximal ucunda gerektiğinde kılıf değişimi (exchange) için vidalı uzatma sistemi olmalı 9. Oklüder içinde iken ve uzun kılıfa yükleme yapılırken sistemde hava olup olmadığını anlamak için yükleyici(loader) içinin görünmesine olanak tanıyacak kadar şeffaf olmalıdır. 10. Malzeme, steril ve orijinal ambalajında teslim edilmelidir. 11. Ambalajlar üzerinde sterilizasyon tarihi ve yöntemi ile son kullanma tarihi belirtilmiş olmalıdır. Teslim edilen herbir malzeme teslimat tarihi itibarı ile en az bir yıl miadlı olmalıdır. 12. Malzemenin USB ürün kot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 13.İhalenin uhdesinde kaldığı fırma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. 1 4 J

18 r: ÖLÇÜM (SiZiNG) BALON KA TETERİ TEKNİK ŞARTNAMESi 1. Transkateter yöntemi ile septal oklüderle kapatılacak kardiyovasküler defektierin hassas ölçümü amacı ile dizayn edilmiş olmalıdır. 2. Yüksek esneme kabiliyeti olan yumuşak balon materyalinden imal edilmiş olmalıdır. 3. Kateter çapı 7F ve kullanılabilir uzunluğu 70 cm olmalıdır. 4. Kullanıcı isteğine gore; balon çapı 24 mm ve 34 mm. olarak seçilebilmelidir. 24 mm'lik balon boyu 4.5 cm ve 34 mm'lik balon boyu 5.0 cm'den kısa olmamalıdır. 5. Angiografik ölçümlerde, referans için balonun içinde 15 mm. ve 0.4 mm. aralıklı toplam 3 adet marker bulunmalıdır. 6. Balon kateter 0.035" kılavuz tel ile kullanılmalıdır. 7. Geçiş kabiliyetini arttırmak için balon ucu, "short tip" yapıda olmalıdır. 8. İstenilen balon ölçüleri,teslimat sırasında kullanıcı bölüm tarafından belirlenecektir. 9. Teklifveren firmalar,zaman içinde kullanımla kullanıcı kliniğin elinde kalan miyadı uygun ölçüdeki balonları,talebe gore uygun ölçüdeki balonlarla değiştireceklerdir LO. Malzemeler,steril ve orijinal ambalajında teslim edilmelidir. ll. Ambalajlar üzerinde sterilizasyon tarihi ve yöntemi ile son kullanma tarihi belirtilmiş olmalıdır. Teslim edilen herbir malzeme teslimat tarihi itibarı ile en az bir yıl miadlı olmalıdır. 12. Malzemenin UBB ürün kot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 13.İhalenin uhdesinde kaldığı firma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. İstenen Ölçüler: 24 mm çapında... Adet 34 mm çapında... Adet IS ii

19 SEPT AL OKLÜDER TAŞıMA SİSTEMİ için KILAVUZ TEL TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Transkateter yaklaşım yöntemi ile kapatılacak kardiovasküler defektlerde kullanılan oklüder aletlerinin taşıma sistemini taşımak ve destek vermek için kullanılacak kılavuz tel, extra süper-stiff ve fıxed core özellikte,teflon kaplı ve özel muhafazası içinde olmalıdır. 2. Dış yüzeyi kayganlaştırıcı (hidrofılik) madde ile kaplanmış olmalıdır. 3. Ucu modifiye-i olmalı, J çapı 1.5 mm olmalıdır. 4. Distal ucunun 5 cm'lik kısımı floppy uçlu olmalıdır. 5. Çapı 0.035" ve uzunluğu 260 cm. olmalıdır. 6. Malzemeler steril ve orijinal ambalajında teslim edilmelidir. 7.Ambalajlar üzerinde sterilizasyon tarihi ve yöntemi ile son kullanma tarihi belirtilmiş olmalıdır.teslim edilen her bir malzeme teslimat tarihi itibarı ile enaz bir yıl miadlı olmalıdır. r' i 8. Malzemenin UBB ürün kot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 9. İhalenin uhdesinde kaldığı fırma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. MULTi SNARE SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Diagnostik ve girişimsel işlemlerde, damar içinde kalan yabancı cisimleri çıkarmak, zor pozisyonlarda kateter veya guidewire ucu yakalayarak işlemi kolaylaştırmak vb. için imal edilmiş olmalıdır. 2. Snare oval olmalı ve çapı kullanıcı isteğine göre 5 mm., 1 O mm., 15 mm.,20 mm veya 30 mm. olarak seçilebilmelidir. 3. Snare açıldığı zaman, frontal ve lateral yakalama özelliğine sahip olmalıdır. 4. İşlemin yapılacağı bölgeye kolay ulaşım için kendi kateteri dışında herhangibir başka kateter içinde de kullanılabilir olmalıdır. 5. Snare, introducerin distal ucunda pozisyonlandırma kolaylığı için marker bulunmalıdır. 6. İntroducer uzunluğu 100 cm'den ve snare uzunluğu 125 cm. 'den kısa olmamalıdır. İntroducer'in çapı, sn are çapına göre 4 Fr. veya 5 Fr. olmalıdır. 7. İstenilen Snare ölçüleri,teslimat sırasında kullanıcı bölümün talebine göre belirlenecektir 8. Set içerisinde; Snare, uzun introducer ve torquer bulunmalıdır. 9. Malzeme, steril ve orijinal ambalajında teslim edilmelidir. 10. Ambalajlar üzerinde sterilizasyon tarihi ve yöntemi ile son kullanma tarihi belirtilmiş olmalıdır.teslim edilen herbir malzeme teslimat tarihi itibarı ile en az bir yıl miadlı olmalıdır. 1 6

20 17. ATRiAL SEPTOSTOMY BALON KATETER TEKNiK ŞARTNAMESi 1. Balon Kateter düşük profilli olmalı yeni doğanlarda bile septostomy işleminin kolaylıkla yapılmasını sağlamalıdır. 2. Kateterin ucu önceden şekiilendirilmiş multipurpose yapıda olmalı (eğimli) böylelikle sol atrium'a kolaylıkla giriş sağlanmış olmalıdır. Rahat bir manevra için kateterin uç kısmı flexible olmalıdır. 3. Kateter gövdesi, 5F kalınlığında,balon çapı 13.5 mm. civarında olmalıdır. 4. Kateter gövdesi polymeric materyalden mamül olmalı böylelikle iyi bir pushabilite ve yerleşim performansı sağlanmış olmalıdır. 5. Rahat bir çalışma için kateter gövdesi radiopaque olrnah'drr.ernniyetf bir pozisyonlandırma için balon üzerinde fluoroskopi altında iyi görüntü veren bir marker bulunmalıdır. 6. Kateterin ucu açık clmah.basınç alma veya O 2 saturasyonu ölçümlerine olanak tarumalıdır. 7. Balonlarla kulanılan introducer çapları çok büyük olmamalı ve kullanılan şafta göre bir büyük ölçüde introducer kullanımı yeterli olmalıdır. 8. Kateterin balonu non-compliant thermoplastic elastomerden mamul olmalı,şişirildiği zaman yeterli sertliğe erişerek septostomy işlemi sırasında esnememelidir. 9. Balonun şişme/inme süresi hızlı olmalıdır.balonun şişmesi için;13.5 mm'lik balon için 2 cc ve 9.5 mm'lik balon için 1 cc.ilk volume vermek yeterli olmalıdır. 10. Balon Kateterin şaftı koaxial yapıda olrnalı.dolayrsı ile pushabilite ve steerabilitesi iyi olmalıdır. Uç kısmının gövdeye göre flexible olması sebebi ile balon kateterin sürekli olarak merkezcil hareketi, optimal guidewire kontrolü,iyi bir trackabilite elde edilmiş olmalıdır. 11. Kateterler,steril ve orijinal ambalajında teslim edilmelidir. 12. Ambalajlar üzerinde sterilizasyon tarihi ve yöntemi ile son kullanma tarihi belirtilmiş olmalıdır. Teslim edilen herbir malzeme teslimat tarihi itibarı ile en az bir yıl miadlı olmalıdır. 13. Malzemenin UBB ürün kod numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur 14. Numune gönderilmelidir.

21 18. DISPOSABLE BİoPsİ FORSEPsİ TEKNIK ŞARTNA1\1ESİ 1- Teklif edilen forseps tek ku II an ımlık olmaladır. 2- Teklif edilen forseps Oval kapakçıklara sahip olmalıdır. 3- Teklif edilen forseps 2.0 mm çapındaki endoskop kanalından geçebilir özellikte olmalıdır. 4- Teklif edilen forseps uzunluğu 1550 mm olmalıdır. 5- Teklif edilen forsepsin şaftı plastik kaplı olmalıdır. 6- Teklif edilen forsepsin tut am ak kısmı plastik olmalıdır. 7- Teklif edilen forseps dar alanda biopsi almayı kolaylaştırıcı 90 derece dönebilen kapakçık yapısına sahip olmalıdır.

22 CAPD MİNİKAP AK Peritondiyaliz tedavisi gören hastalarda, değişim işleminden sonra ultra transfer setin ucunu kapatmak amacıyla kullanılır. İçinde bedatinli(antiseptik) sünger olmalıdır. Steril olmalıdır. Ultra transfer set ile uyumlu olmalıdır.

23 21. CAPD UItra Transfer (Bağlantı) Seti Ultra transfer set periton diyalizi tedavisinde,kateter ve diyakiz solüsyorıu arasındaki bağlantıyı sağlayan set olarak kullanıma uygun olmalıdır. Titanyum adaptör ile uyumlu olmalıdır. Üzerinde karın içine ve dışına sıvı akışını kontrol eden döner başlıklı klemp bulunmalıdır. Steril ve tek tek paketlenmiş olmalıdır. Aletli Periton Diyalizi tedavisi gören hastalar için HomeChoice isimli aletli Periton Diyalizi cihazı ile uyumlu olmalıdır. r. r. Ali ONAG "ocuk s ıi. aflla D 8 k D '.. aş aııı -... c.....;9 u:cz vu

24 Double J Kateter Teknik Şartnamesi Stent materyali aliphatic poliüretan olmalıdır. Stent çapı 3 Fr ve 4 Fr olmalıdır Stent uzunlukları 10, 12, 14, 16 cm olmalıdır. Stent uçları double j olmalıdır Stentin bir ucu açık, diğer ucu kapalı olmaldır. Minimal travma için stentin proksimal ucu yuvarlatılmış olmalıdır. Güvenli yerleşim sağlayabilmek amacıyla stent üzerinde işaretlerne çizgileri bul unmalıdır. Stentin distal ucunda sabitleme sütürü olmalıdır. Set içinde bir adet klemp ve bir adet itici bulunmalıdır. Stent iç çapı verilen kılavuz tel ile uyumlu olmalıdır. Steril paketlerde set halinde olmalıdır. En az 1 yıl miadlı olmalıdır. Ürünün UBB kaydı bulunmalıdır. ihale sırasında numune getirilmesi gereklidir.

25 24. İNF ANT Tİp PERİTON DİY ALİz KA TETERİ TEKNİK SAR TNAMESİ 1. Kronik periton diyalizinde kullanılmalıdır cm aralığında olmalıdır 3. Silikondan yapılmış olmalıdır 4. Çift keçeli olmalı ve kıvrık kuğu boyunlu olmalıdır 5. Periton diyaliz kateterinin paketinde adaptörü, kapağı ve kelepçeleri de bulunacaktır 6. Periton diyaliz kateterinin kıvrımlı ucunda çok sayıda giriş ve çıkışı delikleri bulunacaktır 7. Periton diyaliz kateteri hem perkutan hem de cerrahi yolla uygulanmaya uygun tasarım da olmalıdır 8. Periton diyaliz kateteri medikal sınıf silikon kauçuktan imal edilmiş olmalıdır 9. Periton diyaliz kateterinin üzerinde radyoopak çizgi olmalıdır 10. Periton diyaliz kateteri steril, çift paketlerney sahip olmalıdır 11. Ürünün UBB kaydı bulunmalıdır. 12. İhale sırasında numune getirilmesi gereklidir.

26 25. KANAMA DURDURUCU TAMPON 2,Scmx7cm TEKNİK ŞARTNAMESİ KONU: Bu Teknik Şartname; yaralanmalar ve kesikler ile tüm cerrahi operasyonlarda kanama durdurucu olarak kullanılmak üzere satın alınacak ürünün genel ve teknik özelliklerini kapsamaktadır Kanama durdurucu ürün içerisinde yer alan ürünler Sağlık Bakanlığından üretim / ithal izni almış olmalıdır Kanama durdurucu ürün, cerrahi girişimlerde,vücut dışı yaralanma ve travmatik kesiklerde doğrudan yara yüzeyi veya kanamalı bölgeye uygulanarak kanamayı durdurabilecek özellikte olmalıdır Kanama durdurucu ürün, emdirilmiş likit içeren tampon formunda olmalıdır Kanama durdurucu ürün, her parça kendi ambalajı içerisinde özel saklama koşulları gerektirmeyip, 25 C oda sıcaklığı ısı değerleri altında saklama koşullarına sahip olmalıdır Kanama durdurucunun etki mekanizması, doku bütünlüğünün travmatik, spontan yada cerrahi girişimlerde bozulması sonucu kanama oluşan alanlara uygulandığında çok kısa sürede protein network (ağ) oluşturacak yapıda olmalıdır Kanama durdurucu ürün, uygulama gerçekleştirilen kanama alanlarında oluşturduğu network (ağ) çerçevesinde vital eritrosit aggregasyonu ve fizyolojik hemostaz regülasyonu yaparak kanamayı çok kısa sürede kontrol altına alacak yapıda olmalıdır Kanama durdurucu ürün, uygulandığı bölgede ısı artışı ve irritasyona neden olmamalı, hipoalerjenik özellikte olmalıdır Kanama durdurucu ürün, % i 00 Bitkisel içerikte olup, alkol veya domuz serumu içerrnernelidir Kanama durdurucu ürün, steril özellikte olup, kullanım miadı ürünün ambalaj ı üzerinde belirtilmelidir Kanama durdurucu ürün, koagulasyon faktörü sorunu olan durumlarda hemofili, hipertansiyon, diabet hastalarında v.b cerrahi girişimlerde ve travmatik kesiklerde etkin kullanılabilme potansiyeli taşımalıdır Ürünler kullanım kılavuzu ve prospektüs ile birlikte verilecek, prospektüs içerisinde ürünün etken maddesi, tıbbi özellikleri, kullanım yerleri, uyarı ve önlemler, yan etkileri, diğer ilaçlarla etkileşimleri ve ticari takdim şekilleri yer alacaktır Ürünün UBB kaydı bulunmalıdır İhale sırasında numune getirilmesi gereklidir.

27 26. KANAMA DURDURUCU SPREY 25 mi. TEKNİK ŞARTNAMESİ KONU : Bu Teknik Şartname; yaralanmalar ve kesikler ile cerrahi operasyonlarda kanama durdurucu olarak kullanılmak üzere satın alınacak ürünün genel ve teknik özelliklerini kapsamaktadır Kanama durdurucu ürün içerisinde yer alan ürünler Sağlık Bakanlığından üretim / ithal izni almış olmalıdır Kanama durdurucu ürün, cerrahi girişimlerde,vücut dışı yaralanma ve travmatik kesiklerde doğrudan yara yüzeyi veya kanamalı bölgeye uygulanarak kanamayı durdurabilecek özellikte olmalıdır Kanama durdurucu ürün, 25 ml likit içeren cam şişeler formatında olmalıdır Kanama durdurucu ürün, her parça kendi ambalaj i içerisinde özel saklama koşulları gerektirmeyip, 25 C oda sıcaklığı ısı değerleri altında saklama koşullarına sahip olmalıdır Kanama durdurucunun etki mekanizması, doku bütünlüğünün travmatik, spontan yada cerrahi girişimlerde bozulması sonucu kanama oluşan alanlara uygulandığında çok kısa sürede protein network (ağ) oluşturacak yapıda olmalıdır Kanama durdurucu ürün, uygulama gerçekleştirilen kanama alanlarında oluşturduğu network (ağ) çerçevesinde vital eritrosit aggregasyonu ve fizyolojik hemostaz regülasyonu yaparak kanamayı çok kısa sürede kontrol altına alacak yapıda olmalıdır. 1.7 Kanama durdurucu ürün, uygulandığı bölgede ısı artışı ve irritasyona neden olmamalı, hipoalerjenik özellikte olmalıdır Kanama durdurucu ürün, % i 00 Bitkisel içerikte olup, alkol veya domuz serumu içermemelidir Kanama durdurucu ürün, steril özellikte olup, kullanım miadı ürünün ambalaj i üzerinde belirtilmelidir Kanama durdurucu ürün, koagulasyon faktörü sorunu olan durumlarda hemofili, hipertansiyon, diabet hastalarında v.b cerrahi girişimlerde ve travmatik kesiklerde etkin kullanılabilme potansiyeli taşımalıdır Ürünler kullanım kılavuzu ve prospektüs ile birlikte verilecek, prospektüs içerisinde ürünün etken maddesi, tıbbi özellikleri, kullanım yerleri, uyarı ve önlemler, yan etkileri, diğer ilaçlarla etkileşimleri ve ticari takdim şekilleri yer alacaktır Ürünün UBB kaydı bulunmalıdır İhale sırasında numune getirilmesi gereklidir.

28 27. ( "1 ÖZEFAGUS BALON nilatatör TEKNİK ŞARTNAMESİ ı. ECL-IOx5.5 Eclipse TTC Wire Guided Dilatasyon Balonu 2. Kateter 240 cm uzunluğunda olmalıdır. 3. Balon şiştiğinde 10 mm /30 Fr ve uzunluğu 5.5 cm olmalıdır..-' 4. Balonun birinci şişirme basıncı 3 atm! 45 psi, ikinci şişirme basıncı 4.5 atm! 67 psi, üçüncü şişirme basıncı 6 atm! 90 psi olmalıdır Guide Wire ile kullanılabilir olmalıdır. 6. Ürünün UBB kaydı bulunmalıdır. 7. ihale sırasında numune getirilmesi gereklidir.

29 28. PEDİATRİK Tİp PERİTON DİY ALİz KA TETERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Kronik periton diyalizinde kullanılmalıdır cm aralığında olmalıdır 3. Silikondan yapılmış olmalıdır 4. Çift keçeli olmalı ve kıvrık kuğu boyunlu olmalıdır 5. Periton diyaliz kateterinin paketinde adaptörü, kapağı ve kelepçeleri de bulunacaktır 6. Periton diyaliz kateterinin kıvrımlı ucunda çok sayıda giriş ve çıkışı delikleri bulunacaktır 7. Periton diyaliz kateteri hem perkutan hem de cerrahi yolla uygulanmaya uygun tasarım da olmalıdır 8. Periton diyaliz kateteri medikal sınıf silikon kauçuktan imal edilmiş olmalıdır 9. Periton diyaliz kateterinin üzerinde radyoopak çizgi olmalıdır 10. Periton diyaliz kateteri steril, çift paketlemeye sahip olmalıdır 11. Ürünün UBB kaydı bulunmalıdır. 12. ihale sırasında numune getirilmesi gereklidir.

30 29. PEG (PERKUTAN ENDOSKOPİK GASTROSTOMİ) SET: Teknik Özellikleri (Şartname): ÇEKME YÖNTEMİ İLE ENDOSKOPİK YERLEŞTİRMEYE UYGUN OLMALIDIR. 40 CM UZUNLUGUNDA OLMALIDIR. MESAFE çizgileri BULUNMALıDıR. 3 YAPRAKLı SİLİKON TUTUCU iç DİsK içermelidir. POLİÜRET AN MALZEMEDEN YAPıLMıŞ OLMALIDIR. RADYO - OPAK YAPıDA OLMALIDIR. SET içersinde BİSTÜRİ,TROKARLI DELME İGNESi,ÇEKME TELİ VE GÜVENLİK KLEMPİ BULUNMALıDıR. 10 FRENÇ KALINLlKTA OLMALIDIR İKİNCİ BİR GİRİşE SAHİp OLMALı (Y-KONNEKTÖR) İLAÇ V.B UYGULAMALARI YAPMA YA MÜSAİT OLMALIDIR.. Ürünün UBB kaydı bulunmalıdır. ihale sırasında numune getirilmesi gereklidir.

31 30. SUPRAPUBİK MESANE DRENAJ SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Ayrılabilir özellikte, 5 cm, metal metal ponksiyon kanülü olmalıdır. 2. Kateter, poliüretamn özel şekli Certon olmalıdır. 3. Kateter, renkli uzunluk işaretli, 2.9 mm çapında, 10 Ch olmalıdır. 4. Kateterin uç kısmı kıvrık ve yandan drenaj delikli olmalıdır lt. idrar torbası olmalıdır. 6. Fiksasyon aparatı olmalıdır. 7. Açılır-kapanır klempli olmalıdır. 8. Kullamm kılavuzu ve/veya ambalaj üzerindeki bilgiler İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden en az birinde yazılı olmalıdır. 9. Ambalaj üzerinde son kullanma tarihi, lot no, ürünün içeriği hakkındaki tüm bilgiler belirtilmelidir. IO.Ambalaj geri dönüşüm özelliğina sahip olmalı ve üzerinde belirtilmelidir. II.Ürünün UBB kaydı bulunmalıdır. 12.İhale sırasında numune getirilmesi gereklidir.

32 31. ÇiFT LÜMENLi UMBLicAL KATETER TEKNiK ŞARTNAMESi 1) Kateter esnek, yumuşak ve termosensitivite bir (poliüretan)materyalden yapılmış olmalıdır. 2) Kateter x-ray altında görüntülenebilmesi için radyopak olmalıdır. 3) Kateter çift lümenli olmalıdır. 4) Kateterin lümenlerinin proksimal ucunda,enjeksiyon ve infüzyon kolaylığı için Scm uzunluğunda uzatma olmalıdır.uzatmalar üzerinde gerektiğinde kullanmak için klempler bulunmalıdır. 5) Kateterin distal ucu açık olmalı ve lateral yan delikleri bulunmalıdır. 6) Kateter ucu damar yüzeyine zarar vermemesi ve rahat pozisyonlandırma için atravmatik özellikte olmalıdır. 7) Kateter venöz yoldan yerleştirilemilmelidir. 8) Kateter çapı kullanıcının isteğine göre 3.0 Fr olarak seçilebilmelidir. 9) Uzunluğu 20cm olmalıdır. 10) Kateter üzerinde derinlik markerleri bulunmalıdır. 11) Kateter,steril ve orijinal ambalajında teslim edilmelidir. 12) Ambalajlar üzerinde sterilizasyon tarihi ve yöntemi ile son kullanma tarihi belirtilmiş olmalıdır.teslim edilen her bir malzeme teslimat tarihi itibariyle en az bir yıl miadlı olmalıdır. 13) UBB kaydı olmalı. 14)Firma numune getirmek zorundadır.

33 FLOCARE PEG (PERKUTAN ENDOSKOpiK GASTROSTOMi) SET: Teknik Özellikleri (Şartname): r-- r: ÇEKME YÖNTEMi ile ENDOSKOpiK YERLEŞTiRMEYE UYGUN OLMALIDIR. 40 CM UZUNLUGUNDA OLMALIDIR. MESAFE çizgileri BULUNMAlıDıR. 3 YAPRAKlı silikon TUTUCU iç oıs«içermelidir. -: POLiÜRETAN MALZEMEDEN YAPıLMıŞ OLMALIDIR. RADYO - OPAK YAPıDA OLMALIDIR. SET içersinde BisTÜRi,TROKARLI DELME ignesi,çekme'teli VE GÜVENliK KLEMPi BULUNMAlıDıR. 10 FRENÇ KALlNLlKTA OLMALIDIR ikinci BiR GiRişE SAHip OLMAlı (Y-KONNEKTÖR) ilaç V.B UYGULAMALARI YAPMAYA MÜSAiT OLMALIDIR..

34 32. Hepafix Karaciğer Biyopsi lğnesi Teknik Şartnamesi f 1-Set G17/01ş çapı 1,4 uzunluğu 88 mm olmalıdır. 2-Sette 10 cc'lik bir enjektör olmalıdır. 3-Set steril olmalıdır. 4-Sapll bir bistürisi olmalıdır. S-Set biyopsi amacı ile hazırlanmış olmalıdır. 6-Malzemenin üzerinde son kullanma tarihi bulunmalıdır. r: r: 7-Tek kullanımlık olmalıdır. 8-Steril iğne ucu olmalıdır. 9-0tomatik kilitleme sistemi olmalıdır.

35 EXCHANGE GUIDE WlRE SUPER STIFF J CURVE TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Vasküler ve nonvasküler girişimsel işlemlerde, kullanılan malzemeye gereken ekstra desteği verecek şekilde özelolarak dizaynedilmiş olmalıdır. 2. Yüksek steerabilitesi ve trakabilitesi olmalı, gövdesi kullanılacak malzemeyi taşıyacak derecede sert olmalıdır. 3. Dış yüzeyi Teflon kaplı olmalıdır. 4. Dokuya zarar vermemesi için ucu fleksible olmalı, flexible uç uzunluğu 3,5 cm. 'den uzun olmamalıdr. 5. Malzeme inch kalınlığında olmalıdır cm. uzunluğunda seçenekler sunulmalıdır. 7. Uç kısım] olmalıdır. 8. Malzemeler steril ve orijinal ambalajında teslim edilmelidir. 9.Ambalajlar üzerinde sterilizasyon tarihi ve yöntemi ile son kullanma tarihi belirtilmiş olmalıdır. Teslim edilen her bir malzeme teslimat tarihi itibarı ile en az 2 yıl miadlı olmalıdır. i O. Ürünün gerekli durumlarda idarenin istediği değişik ebat ve boyutlarıyla değiştirilebilir olması gerekmektedir. i i. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. i 2. İhalenin uhdesinde kaldığı fırma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. r: EXCHANGE GVIDE WlRE SUPER STIFF J CVRVE TEKNİK ŞARTNAMESİ i. Vasküler ve nonvasküler girişimsel işlemlerde, kullanılan malzemeye gereken ekstra desteği verecek şekilde özelolarak dizaynedilmiş olmalıdır. 2. Yüksek steerabilitesi ve trakabilitesi olmalı, gövdesi kullanılacak malzemeyi taşıyacak derecede sert olmalıdır. 3. Dış yüzeyi Teflon kaplı olmalıdır. 4. Dokuya zarar vermemesi için ucu fleksible olmalı, flexible uç uzunluğu 3,5 cm.'den uzun olmamalıdr. 5. Malzeme inch kalınlığında olmalıdır cm. uzunluğunda seçenekler sunulmalıdır. 7. Uç kısım J olmalıdır. 8. Malzemeler steril ve orijinal ambalajında teslim edilmelidir. 9.Ambalajlar üzerinde sterilizasyon tarihi ve yöntemi ile son kullanma tarihi belirtilmiş olmalıdır. Teslim edilen her bir malzeme teslimat tarihi itibarı ile en az 2 yıl miadlı olmalıdır. 10. Ürünün gerekli durumlarda idarenin istediği değişik ebat ve boyutlarıyla değiştirilebilir olması gerekmektedir. 11. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 12.İhalenin uhdesinde kaldığı fırma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. KATETER BALON BERMAN 4F TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Kateter 4F çapında ve 50 cm boyunda olmalıdır. 2. Kateter SF introducer'la kullanılabilmelidir. 3. Balunun maksimum şişme kapasitesi 0.6 mi. olmalıdr. 4. Balonun şişik halde çapı 6-l/2mm olmalıdır " guidewire ile kullanılmalıdır. 6. Sıvı akış hızı 6cc/sec olmalıdır. 7. Yerleştirmede kolaylık yaratması için kateterin her 10 cm'sinde işaret marker'ları bulunmalıdır. 8. Kateter kolay manipülasyon için Polyvinyl Chloride'den imal edilmiş olmalıdır. 9. Maksimum 600 psi basınca dayanıklı olmalıdır. i O. Kateterier, steril ve orjinal ambalajında teslim edilmelidir. ll. Ambalajlar üzerinde sterilizasyon tarihi ve yöntemi ile son kullanma tarihi belirtilmiş olmalıdır. 12. Teslim edilen her bir malzeme teslimat tarihi itibari ile en az 2 yıl miadlı olmalıdır. 13. Malzemenin UBB ürün lot numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 14. İhalenin uhdesinde kaldığı fırma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. 34..>: Prof.Dr. AI ONAG Cocuk Szıq.Ha_ A.D.Başka \ Di,.ı.!~(... Jff :!cı".ı 12 ı::

36 35. DELivER SiSTEM TEKNİK ŞART AMESi i. Ürün 0.4 i inch kateter lümenine uyumlu olmalıdır. 2. Tork kontrolü olmalıdır. 3. Release kontrol ve nitinol özellikte olmalıdır. 4. Düzeltici mandreni olmalıdır. 5. Coil kurtarma (delivery) teli olmalıdır. 6. Adaptörü olmalıdır. 7. Sıkmak için mengenesi (Pin vise) olmalıdır. 8. Coil yükleme kartuşu olmalıdır. 9.Flexible olmalıdır.son kullanma tarihi 2 yıldan az olmamalıdır. LO. Ambalaj üzerinde sterilizasyon yöntemi belirtilmelidir. i i. Malzemenin UBB ürün kod numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. i 2. İhalenin uhdesinde kaldığı fırma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. 13. umune gönderilmelidir.

37 b DETACHABLE COiL TEKNİK ŞARTNAMESi \. Ürün \.5 tesla MR ile uyumlu olmalıdır. 2. Helezon çapları 3-8 mm arasında olmalıdır. 3. Dacron fiber kaplı olmalıdır. 4. Kısa sürede deliği kapatmalıdır. 5..Son kullanma tarihi 2 yıldan az olmamalıdır. 6. Teslim edilen ürünlerin sayzları kliniğin isteğine göre değiştirilecektir. 7. Ambalaj üzerinde sterilizasyon yöntemi belirtilmelidir. 8. Malzemenin UBB ürün kod numaraları ve barkodlarının bulunması zorunludur. 9. ihalenin uhdesinde kaldığı firma malzeme kullanıldığı gün faturasını kesecek ve 24 saat içinde hastanenin tıbbi malzeme birimine elden teslim edecektir. Firma malzeme kullanıldığını teyit etmeden fatura kesmeyecektir. \ O. umune gönderilmelidir../

DETACHABLE COİL TEKNİK ŞARTNAMESİ - 3 S

DETACHABLE COİL TEKNİK ŞARTNAMESİ - 3 S DETACHABLE COİL TEKNİK ŞARTNAMESİ - 3 S 1. Ürün 1.5 tesla MR ile uyumlu olmalıdır. 2. Helezon çapları 3-8 mm arasında olmalıdır. 3. Dacron fiber kaplı olmalıdır. 4. Kısa sürede deliği kapatmalıdır. 5.

Detaylı

_ 0,021 EXCHANGE GUiDE WiRE TEKNiK ŞARTNAMESİ - Sb. i. Guidwire 0.032 inch kalınlığında olmalı ve boyu 260 cm olmalıdır.

_ 0,021 EXCHANGE GUiDE WiRE TEKNiK ŞARTNAMESİ - Sb. i. Guidwire 0.032 inch kalınlığında olmalı ve boyu 260 cm olmalıdır. _ 0,021 EXCHANGE GUiDE WiRE TEKNiK ŞARTNAMESİ - Sb i. Guidwire 0.021 inch kalınlığında olmalı ve boyu 260 cm olmalıdır. 2. Guidwire ucu atravmatik yapıda ve yuvarlak olmalıdır. 3. Guidwire'lar i: i torque

Detaylı

DETACHABLE COİL TEKNİK ŞARTNAMESİ 9 ~ MP CATETER TEKNİK ŞARTNAMESİ ~. SİSTEM TEKNİK ŞARTNAMESİ

DETACHABLE COİL TEKNİK ŞARTNAMESİ 9 ~ MP CATETER TEKNİK ŞARTNAMESİ ~. SİSTEM TEKNİK ŞARTNAMESİ DETACHABLE COİL TEKNİK ŞARTNAMESİ 9 ~ 1. Ürün 1.5 tesla MR ile uyumlu olmalıdır. 2. Helezon çapları 3-8 mm arasında olmalıdır. 3. Dacron fiber kaplı olmalıdır. 4. Kısa sürede deliği kapatmalıdır. 5. Teklifedilen

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 13/05/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20163478 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 17/05/2016 TARİHİ,

Detaylı

SUT KO DU. T.Ü. M alzem e Kodu

SUT KO DU. T.Ü. M alzem e Kodu T.Ü. M alzem e Kodu K R 1083 K C T 0 0 0 0 1 4 REKANALİZASYON AMAÇLI 0.014 STEERABLE GUIDEWIRE 1. Guidewire vascüler girişimsel işlemlerde kullanılan malzemeye gereken extra desteği verecek şekilde özel

Detaylı

KAROTIS EMBOLİ TUTUCU FİLTRE SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

KAROTIS EMBOLİ TUTUCU FİLTRE SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ KODU 2013 KAROTIS07 KAROTIS EMBOLİ TUTUCU FİLTRE SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Emboli Tutucu Filtre Seti Karotis arterlerde rastlanan tıkanıklıkların balon ve/veya stent ile yapılan tedavilerinde, lezyonlardan

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 21/06/16 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 164428 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 24/06/16 TARİHİ, SAAT

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 25/02/2017 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20171306 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 03/03/2017 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 0/06/015 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 015357 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 05/06/015 TARİHİ, SAAT

Detaylı

ERCP KATETER Guide wire ile uyumlu olmalıdır. 2-Distal uç incelen yapıda tapared. 3-Katater uzunluğu en az 210 cm olmalıdır.

ERCP KATETER Guide wire ile uyumlu olmalıdır. 2-Distal uç incelen yapıda tapared. 3-Katater uzunluğu en az 210 cm olmalıdır. ERCP KATETER 1-0.035 Guide wire ile uyumlu olmalıdır. 2-Distal uç incelen yapıda tapared olmalıdır. 3-Katater uzunluğu en az 210 cm olmalıdır. 4-Distal uçta en az üç adet marker işareti bulunmalıdır. 5-Kateter

Detaylı

KA TE TE R, A N JİY O G R A F İ, H İD R O F İLİK Y U M U Ş A K UÇLU (S İM M O N S, EM BO LI KO RUYUCU SİSTEM, GEÇİCİ, BALONLU / AKIM ÇEVİRİCİLİ

KA TE TE R, A N JİY O G R A F İ, H İD R O F İLİK Y U M U Ş A K UÇLU (S İM M O N S, EM BO LI KO RUYUCU SİSTEM, GEÇİCİ, BALONLU / AKIM ÇEVİRİCİLİ KR1083 K C T000014 SER T VE İNCELEN UÇLU HİD R O FİLİK REKANALİZASYO N KILAVU Z TELİ KR1 106 KAROTIS 12 KR2012 KAROTIS 14 KR1099 KAROTIS 15 KA TE TE R, A N JİY O G R A F İ, H İD R O F İLİK Y U M U Ş A

Detaylı

ı. Abse ve vücut sıvılarının hızlı drenajına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmış, bir

ı. Abse ve vücut sıvılarının hızlı drenajına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmış, bir TeD Trokar Kateter (Abse) Drenaj Seti Teknik Şartnamesi ı. Abse ve vücut sıvılarının hızlı drenajına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmış, bir kateter, gövde için bir metal sertleştirici ve bir delici

Detaylı

Yenidoğan Ventilasyon Hasta Devresi Teknik Şartnamesi

Yenidoğan Ventilasyon Hasta Devresi Teknik Şartnamesi Yenidoğan Ventilasyon Hasta Devresi Teknik Şartnamesi 1. Hasta devresi hastanemiz bünyesinde kullanılan Draeger Babylog 8000 plus ventilatör cihazlarına uyumlu olmalıdır. 2. Hasta devresi Fisher & Paykel

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 21/02/2017 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20171164 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 24/02/2017 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 11/12/2013 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 201334 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 13/12/2013 TARİHİ, SAAT 12:00 'E/A KADAR

Detaylı

DUODENOSKOP. uç KEPi ŞARTNAMESi. l.olmypus TJF-240 serisine uyumlu olmalıdır.

DUODENOSKOP. uç KEPi ŞARTNAMESi. l.olmypus TJF-240 serisine uyumlu olmalıdır. \6 DUODENOSKOP uç KEPi ŞARTNAMESi l.olmypus TJF-240 serisine uyumlu olmalıdır., SENSTAKEN BLAKEMORE TÜPÜ L.En az üç lümenli olmalıdır. 2 Özefagus balonu basınç ölçümlerine uygun olmalıdır. 3.Tekli disposable

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 06/06/2017 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20173923 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 09/06/2017 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 22/03/2017 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20171977 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 31/03/2017 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 06/11/13 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 139064 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 08/11/13 TARİHİ, SAAT

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 18/09/2017 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 201794 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 21/09/2017 TARİHİ,

Detaylı

8 French KAROTİS Guiding Kateter Teknik Sartnamesi

8 French KAROTİS Guiding Kateter Teknik Sartnamesi KR1142 T.ü. Malzeme Kodu KAROTIS23 8 French KAROTİS Guiding Kateter Teknik Sartnamesi 1. Braided (Örgü) yapıda 2. Damar ağzına oturmasını sağlayan yumuşak primer segment ve destek stabilitesini sağlayan

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 17/10/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20166798 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 20/10/2016 TARİHİ,

Detaylı

BİKARBONATLI HEMODİYALİZ SOLÜSYON TAKıMı (BİKARBONAT A,VE BİKARBONAT B) TEKNİK ŞARTNAMESİ. BİKARBONATLI DİYALİZ SOLÜSYONLARı TEKNİK ÖZELLİKLERİ

BİKARBONATLI HEMODİYALİZ SOLÜSYON TAKıMı (BİKARBONAT A,VE BİKARBONAT B) TEKNİK ŞARTNAMESİ. BİKARBONATLI DİYALİZ SOLÜSYONLARı TEKNİK ÖZELLİKLERİ BİKARBONATLI HEMODİYALİZ SOLÜSYON TAKıMı (BİKARBONAT A,VE BİKARBONAT B) TEKNİK ŞARTNAMESİ Bir takım Bikarbonatlı Hemodiyaliz Solüsyon Takımı: Bikarbonat A:6- io litrelik Asidik bikarbonat solüsyonu ve

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 26/01/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 2016622 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 02/02/2016 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 01/04/2015 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20152198 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 0/04/2015 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 30/03/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20162270 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 06/04/2016 TARİHİ,

Detaylı

EXTERNAL NAZAL SPLİNT SERİSİ TEKNİK ŞARTANMESİ

EXTERNAL NAZAL SPLİNT SERİSİ TEKNİK ŞARTANMESİ EXTERNAL NAZAL SPLİNT 15-28 SERİSİ TEKNİK ŞARTANMESİ 1-Uygulaması kolay ve hızlı 2-Ürün köpük silikon üzerinde ince /hafif alüminyum tabaka halinde bulunmalıdır. 3-Ürünün üzerindeki alüminyum parça sayesinde

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 0/01/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 201674 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 12/01/2016 TARİHİ,

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU ANKARA İLİ 3. BÖLGE KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU ANKARA İLİ 3. BÖLGE KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU ANKARA İLİ 3. BÖLGE KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ Dr.Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğt. ve Arşt Hst İHTİYAÇ TALEP FORMU Sayfa No : 1

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME PERKÜTAN NEFROSTOMİ SETİ KOLİBRİ

TEKNİK ŞARTNAME PERKÜTAN NEFROSTOMİ SETİ KOLİBRİ EVOLUTION PERKÜTAN NEFROSTOMİ DRENAJ SETİ (RMA2XX) 1 adet 18G kalınlığında, 20cm uzunluğunda ponksiyon iğnesi 1 adet 22 G kalınlığında, 20cm uzunluğunda chiba iğnesi opak madde enjeksiyonu için 1 adet

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 23/03/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20162127 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 29/03/2016 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 28/04/2017 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20172855 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 02/05/2017 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 15/01/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 2016349 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 22/01/2016 TARİHİ,

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME 2015 YILI KARDİYOLOJİ VE PEDİATRİK KARD. KLİNİKLERİ 17 KALEM TIBBİ SARF MALZEME İHALESİ

TEKNİK ŞARTNAME 2015 YILI KARDİYOLOJİ VE PEDİATRİK KARD. KLİNİKLERİ 17 KALEM TIBBİ SARF MALZEME İHALESİ 1 2 150198 GUIDE WIRE J 0.032 145150 CM FİXED CORE TEFLON KAPLI ASD OKLÜDER ALETİ 1. Tek tek steril orijinal ambalajda paketlenmiş dispozable üzerinde son kullanma tarihi sterlizasyon tipi ve özelliği

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 22/03/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20162086 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 29/03/2016 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 27/01/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 2016670 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 02/02/2016 TARİHİ,

Detaylı

-.c================r---------=~--==~---- SU TANKı ŞARTNAMESİ. ı. Olympus TJF-240 VE CF - 260AL serilerine uyumlu olmalıdır.

-.c================r---------=~--==~---- SU TANKı ŞARTNAMESİ. ı. Olympus TJF-240 VE CF - 260AL serilerine uyumlu olmalıdır. -.c================r---------=~--==~---- SU TANKı ŞARTNAMESİ ı. Olympus TJF-240 VE CF - 260AL serilerine uyumlu olmalıdır. i Scleroterapi İğnesi Kolonoskopik 1- iğne kateter uzunluğu en az 240Cm olmalıdır.

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 17/03/201 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 201192 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 23/03/201 TARİHİ, SAAT

Detaylı

EndovaskülerAbdominal Aort Anevrizması (EVAR)seti malzemlerinin özellikleri aşağıdakigibi olacaktır.

EndovaskülerAbdominal Aort Anevrizması (EVAR)seti malzemlerinin özellikleri aşağıdakigibi olacaktır. ENDOVASKÜLER AORTİK STENT GREFT (EVAR) UYGULAMASI MALZEME SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ EndovaskülerAbdominal Aort Anevrizması (EVAR)seti malzemlerinin özellikleri aşağıdakigibi olacaktır. YENİDEN POZİSYON VERİLEBİLİR

Detaylı

GÖĞÜS CERRAHİSİ 547- CİLT STAPLERİ(SKİN STAPLER)

GÖĞÜS CERRAHİSİ 547- CİLT STAPLERİ(SKİN STAPLER) GÖĞÜS CERRAHİSİ 547- CİLT STAPLERİ(SKİN STAPLER) 1. Cilt Staplerinin İçinde Ön Yükleme Yapılmış En Az 35 Adet W Tipi Medikal Derece Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiş Tel Bulunmalıdır. 2. Cilt Stapler İçindeki

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 16/02/2017 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20171075 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 22/02/2017 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 31/07/2017 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20175178 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 03/07/2017 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 30/11/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20167727 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 05/12/2016 TARİHİ,

Detaylı

2010 YILI RADYOLOJİ SARF MALZEME TEKNİK ŞARTNAMESİ. İhale sıra no: 1 KATATER HEMODİYALİZ GEÇİCİ ERİŞKİN (GEÇICI HEMODIYALIZ KATATERI 12F 15-20 CM)

2010 YILI RADYOLOJİ SARF MALZEME TEKNİK ŞARTNAMESİ. İhale sıra no: 1 KATATER HEMODİYALİZ GEÇİCİ ERİŞKİN (GEÇICI HEMODIYALIZ KATATERI 12F 15-20 CM) 2010 YILI RADYOLOJİ SARF MALZEME TEKNİK ŞARTNAMESİ İhale sıra no: 1 KATATER HEMODİYALİZ GEÇİCİ ERİŞKİN (GEÇICI HEMODIYALIZ KATATERI 12F 15-20 CM) İSTENEN TEKNİK ÖZELLİKLER Hemodiyaliz tedavisi için kısa

Detaylı

İLAÇ YÜKLENMİŞ/SALINIMLI ANJİOPLASTİ BALONU TEKNİK ŞARTNAMESİ

İLAÇ YÜKLENMİŞ/SALINIMLI ANJİOPLASTİ BALONU TEKNİK ŞARTNAMESİ M İLAÇ YÜKLENMİŞ/SALINIMLI ANJİOPLASTİ BALONU TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. ilaç salgılayan balon, arter lezyonlarının tedavisinde ve buna bağlı kritik bacak iskemileri,diyabetik ayak sendromlarının kalıcı ve başarılı

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 24/02/2017 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20171271 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 28/02/2017 TARİHİ,

Detaylı

Malzemenin Cinsi Ve Özellikleri

Malzemenin Cinsi Ve Özellikleri 1 120021 DİŞLİK DİSP. 1 15 mm iç çaplı olmalı. 2 Plastik disposable olacak. 3 Basınç altında deforme olmayacak. 4 Dişlikler 50 veya 100'lük ambalajda olmalıdır. 5 Dişlerin temas ettiği kısım plastik kaplı

Detaylı

T.C. GAZĐ ÜNĐVERSĐTESĐ Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi

T.C. GAZĐ ÜNĐVERSĐTESĐ Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi T.C. GAZĐ ÜNĐVERSĐTESĐ Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Sayı : B.30..GÜN.0.H1-73/ Konu : ĐLGĐLĐ FĐRMALARA : KONU : DOĞRUDAN TEMĐN Đlan No : 1 Tarih: 1/07/01 Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezimiz

Detaylı

UÜ-SK BÜTÇE PLAN SATINALMA TEKNİK ŞARTNAME ÖRNEĞİ

UÜ-SK BÜTÇE PLAN SATINALMA TEKNİK ŞARTNAME ÖRNEĞİ FR-YLY-04 İlk Yay.Tarihi : 27 Ekim 28 1 / 405 Malzeme Kodu : JENS424 ABSORBAN STICK SATINALMA BİLGİSİ (ŞARTNAME) (*) 38889 GÖZ HASTALIKLARI AD. Düzenleme Tarihi : 11/07/2014 1. Orijinal ambalajında olacaktır.

Detaylı

NEU TIP FAKÜLTESİ ERİŞKİN KARDİYOLOJİ A.B.D NA İHALE USULÜ ALINACAK SARF MALZEMELERİN LİSTESİ VE ADETLERİ

NEU TIP FAKÜLTESİ ERİŞKİN KARDİYOLOJİ A.B.D NA İHALE USULÜ ALINACAK SARF MALZEMELERİN LİSTESİ VE ADETLERİ NEU TIP FAKÜLTESİ ERİŞKİN KARDİYOLOJİ A.B.D NA İHALE USULÜ ALINACAK SARF MALZEMELERİN LİSTESİ VE LERİ 1. DİAGNOSTİK KATETERLER SIZE PİGTAİL 6F 15 (AÇISIZ) PİGTAİL(AÇISIZ 5F 5 ) PİGTAİL 5F veya 6F 3 MARKERLI

Detaylı

RADYOLOJİ MALZEMELERİ

RADYOLOJİ MALZEMELERİ RADYOLOJİ MALZEMELERİ 585- PERİFERİK CUTTING (BIÇAKLI) BALON KATETER TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Bıçaklı balonlar özel olarak yapılmış 3 veya 4 mikrobıçaklı balon kateterlerdir.monorail veya coaxial sistem olmalı,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Uygulama ve Araştırma Hastanesi

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Uygulama ve Araştırma Hastanesi TEKLİFLERDE MARKA VE UBB KODU BELİRTİLMELİDİ Bu Teknik Şartname ile birlikte aşağıdaki malzeme(ler) alınacaktır. 23002000 OYNAR BASLIKLI LINEER STAPLER (30- MM) 23004000 DAIRESEL STAPLER 21 23008000 PURSE

Detaylı

DESTEK AMAÇLI KILAVUZ KATETER (RX) TEKNİK ŞARTNAMESİ

DESTEK AMAÇLI KILAVUZ KATETER (RX) TEKNİK ŞARTNAMESİ DESTEK AMAÇLI KILAVUZ KATETER (RX) TEKNİK ŞARTNAMESİ UZATMASI 1.1. Kılavuz kateter destek sorunu yaşanan olgularda; kılavuz kateterin desteğini artırmak amacıyla geliştirilmiş; ana katetere eklenen kateter

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 30/03/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20162271 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 06/04/2016 TARİHİ,

Detaylı

T.C SAĞ LIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUM U V iranşehir İlçe Devlet H astanesi PİY A SA A RAŞTIRM A TEKLİF M EKTUBU.

T.C SAĞ LIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUM U V iranşehir İlçe Devlet H astanesi PİY A SA A RAŞTIRM A TEKLİF M EKTUBU. T.C SAĞ LIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUM U V iranşehir İlçe Devlet H astanesi İhale Kodu ; 00104 SAYI : KONU: Teklif Mektubu PİY A SA A RAŞTIRM A TEKLİF M EKTUBU satmaima birimine gönderilmesini

Detaylı

7F EBU 3,5 GUİDİNG KATETER TEKNİK ŞARTNAMESİ

7F EBU 3,5 GUİDİNG KATETER TEKNİK ŞARTNAMESİ orm X> SUT KODU T.ü. MalzemeKodu KG7FEBU35 7F EBU 3,5 GUİDİNG KATETER TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Kateter sol koroner lezyonlar için ekstra destek sağlayan bir uç yapısına sahip 2. Eğriliği 3,5 cm 3. Damar ağzına

Detaylı

1) HOLDING PIPET TEKNIK SARTNAMESI

1) HOLDING PIPET TEKNIK SARTNAMESI 1) HOLDING PIPET TEKNIK SARTNAMESI 1. Pipet insan oosit mikromanipulasyonlarında, oositi zarar vermeden tutma işleminde kullanılmaya uygun 2. Mikropipet borosilika camından imal edilmiş olmalıdır ve gamma

Detaylı

Önceden şekillendirilmiş

Önceden şekillendirilmiş 16 Önceden şekillendirilmiş Trakeostomi tüpleri Önceden şekillendirilmiş Trakeostomi tüpleri TracheoFix ısıya duyarlı PVC den yapılan trakeostomi tüpü TracheoFix tüpü yoğun tedavi, KBB ve uzun vadeli bakımda

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 03/0/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20163142 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 09/0/2016 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 21/09/2017 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20176028 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) İHALE İLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 27/09/2017 TARİHİ, SAAT 16:00

Detaylı

T.C. T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Viranşehir İlçe Devlet Hastanesi PİYASA ARAŞTIRMA TEKLÎF MEKTUBU

T.C. T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Viranşehir İlçe Devlet Hastanesi PİYASA ARAŞTIRMA TEKLÎF MEKTUBU T.C. T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Viranşehir İlçe Devlet Hastanesi İhale Kodu : 00165 SAYI : KONU: Teklif Mektubu PİYASA ARAŞTIRMA TEKLÎF MEKTUBU Hastanemizin ihtiyaçlarından aşağıda

Detaylı

0.014 OTW PERİPFERAL ANJİYOPLASTİ BALONLU KATETERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

0.014 OTW PERİPFERAL ANJİYOPLASTİ BALONLU KATETERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 0.014 OTW PERİPFERAL ANJİYOPLASTİ BALONLU KATETERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.1. OTW (Over The Wire) yapısında 1.2. 0.018" inç ve altı kalınlıklarında ki kılavuz teller ile uyumlu çalışacak lümene sahip 1.3.

Detaylı

Doç. Dr. Neşe Çam. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezi

Doç. Dr. Neşe Çam. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezi KILAVUZ KATETER SEÇİMİ Doç. Dr. Neşe Çam Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezi Kılavuz Kateter Seçimi Kılavuz kateter yapısı Düzgün dış yüzey sürtünmeyi azaltır, Trombüs oluşumunu engeller.

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 14/03/2011 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20111738 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 17/03/2011 TARİHİ,

Detaylı

ıı. Üretici, ithalatçı veya bavi olarak TITUBB da kayıtlı olunmalı ve kayıtlı olunduğuna

ıı. Üretici, ithalatçı veya bavi olarak TITUBB da kayıtlı olunmalı ve kayıtlı olunduğuna 145 MiKRON(!-lm) DENUDP.SYON pipeti TEKNiK Ş.~RTNAMESi 1. ICSI'den önce oositten kümülüs kümesini soymak, fertilizasyon kontrolü, oositin manipulasyonu. ernbr ivolar, blastokistler ve blastomerler için

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME 2014 YILI KARDİYOLOJİ, PED.KARDİYOLOJİ,ÜROLOJİ KLN,HEMODİYALİZ 140 KALEM TIBBİ SARF MALZEME İHALESİ

TEKNİK ŞARTNAME 2014 YILI KARDİYOLOJİ, PED.KARDİYOLOJİ,ÜROLOJİ KLN,HEMODİYALİZ 140 KALEM TIBBİ SARF MALZEME İHALESİ 1 150042 ÜÇ YOLLU MUSLUK İKİ UCU F BİR UCU M (BAS.DAY) 1.Musluk kullanımında kolaylıkla çevrilebilmeli, 2.Basınca dayanıklı iki ucu F bir ucu M olmalıdır. 3.Steril paketlerde paketlenmiş, nonpyrojenik

Detaylı

Malzemenin Cinsi Ve Özellikleri

Malzemenin Cinsi Ve Özellikleri 1 120021 DİŞLİK DİSP. 1 15 mm iç çaplı olmalı. 2 Plastik disposable olacak. 3 Basınç altında deforme olmayacak. 4 Dişlikler 50 veya 100'lük ambalajda olmalıdır. 5 Dişlerin temas ettiği kısım plastik kaplı

Detaylı

2015 vur 12 AYLıK KARDIVOLOJI SARF MALZEME TEKNIK ŞARTNAMESI

2015 vur 12 AYLıK KARDIVOLOJI SARF MALZEME TEKNIK ŞARTNAMESI z 2015 vur 12 AYLıK KARDIVOLOJI AD SARF MALZEME TEKNIK ŞARTNAMESI GENEL HÜKÜMLER - Teklif edilen ürünler üretici firmaların en son ürünü - Malzemeler tek tek steril paketlerde orjinal ambalajlanmış olmalı,

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME 2015 YILI ANESTEZİ KLİNİĞİ VE GÖĞÜS HASTALIKLARI 152 KALEM TIBBİ SARF MALZEME İHALESİ

TEKNİK ŞARTNAME 2015 YILI ANESTEZİ KLİNİĞİ VE GÖĞÜS HASTALIKLARI 152 KALEM TIBBİ SARF MALZEME İHALESİ 1 2 110011 PERFÜZÖR ENJEKTÖRÜ SİYAH 1) Bu malzeme teker teker steril paketlerde en az 16 Gauge ve ya daha kalın (14, 12 G gibi) daha iğnesiyle birlikte olacaktır. 2) Paket üzerinde son kullanma tarihi

Detaylı

GUIDE WİRE TEFLON KAPLI FİXED CORE 12-15 MM 0,035'' 145-180 CM

GUIDE WİRE TEFLON KAPLI FİXED CORE 12-15 MM 0,035'' 145-180 CM 1 2 3 140011 KATATER PİGTAİL AORTİK FLUSH 6070 CM 5F 1 0.035" guide wire uygun olmalıdır. 2 Tekli steril paketler halinde olmalıdır. Paket üzerinde sterilizasyon ve son kullanım tarihleri (teslimat tarihinde

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 07/06/2017 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20173946 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 12/06/2017 TARİHİ,

Detaylı

TEKNiK ŞARTNAMESi. 1-Elektrodun ucu 1 cm aktif 1 cm pasif olacak şekilde dizayn edilmiş olmalıdır. 2-Mukozaya zarar vermeden leyon oluşturmalıdır.

TEKNiK ŞARTNAMESi. 1-Elektrodun ucu 1 cm aktif 1 cm pasif olacak şekilde dizayn edilmiş olmalıdır. 2-Mukozaya zarar vermeden leyon oluşturmalıdır. SOMNOPLASTY UYGULAMALARıNDA YUMUŞAK DAMAK ELEKTRODU TEKNiK ŞARTNAMESi 1-Elektrodun ucu 1 cm aktif 1 cm pasif olacak şekilde dizayn edilmiş olmalıdır. 2-Mukozaya zarar vermeden leyon oluşturmalıdır. 3-Elektrot,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 27/01/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 2016666 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 29/01/2016 TARİHİ,

Detaylı

T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü

T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü 25.07.2012 DUYURU KARDİYOLOJİ BRANŞINDA KULLANILAN TIBBİ MALZEMELERE AİT TASLAK LİSTE (EK-5/H) İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU 22/06/2012

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 29/06/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 2016468 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 2/07/2016 TARİHİ,

Detaylı

Malzemenin Cinsi Ve Özellikleri

Malzemenin Cinsi Ve Özellikleri 1 2 150011 İDRAR TORBASI ÖRDEKLİ OKSİJEN MASKESİ HAZNELİ 1.Disposable olacak. 2. En az bir numune verilecektir. Numunenin incelenmesi sırasında bölüm isterse numuneyi kullanabilecek. 3Sistem kapaklı olmalıdır.(valfli)

Detaylı

T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı TEKLİF MEKTUBU

T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı TEKLİF MEKTUBU Tarih ve Sayı: 15/02/2017-E.2754 T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı *BELC3R61B* Sayı :19823435-934.01.04/ Konu :Tıbbi sarf malzeme alımı hk. TEKLİF MEKTUBU Diş Hekimliği

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Sağlık İşletmesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Sağlık İşletmesi 1 2 152228 KATATER, ABLASYON IRRIGATED TİP BIDRECTIANOL STANDART AMPLATZ SUPER STİFF GUIDE WİRE 0,035" 240280CM 20 Adet 1) Kateter bidirectional veya multi curve olmalıdır. 2) Kateter uzunluğu en az 105

Detaylı

TORNAVİDALAR VE ALTIKÖŞE ANAHTARLAR

TORNAVİDALAR VE ALTIKÖŞE ANAHTARLAR TORNAVİDALAR VE ALTIKÖŞE ANAHTARLAR 121 TORNAVİDALAR VE ALTİKÖŞE ANAHTARLAR güçlü - kararlı - kesin - aşınmaya dayanıklı... mükemmel bir güç aktarımı ile Bunlar EDORE'nin yeni tornavida serisi Power-rip

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 23/07/203 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 2036356 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 25/07/203 TARİHİ,

Detaylı

T.C. KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ÇOCUK ÜROLOJİSİ TIBBİ ÜRÜNLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

T.C. KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ÇOCUK ÜROLOJİSİ TIBBİ ÜRÜNLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ T.C. KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ÇOCUK ÜROLOJİSİ TIBBİ ÜRÜNLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. KONU: Bu teknik şartname, KSÜ Araştırma Uygulama Hastanesi tarafından

Detaylı

AĞIZ AÇACAĞI TEKNİK ŞARTNAMESİ

AĞIZ AÇACAĞI TEKNİK ŞARTNAMESİ AĞIZ AÇACAĞI TEKNİK ŞARTNAMESİ - Orijinal ambalajında olmalıdır. - Kuru hava, otoklav ve kimyasal solüsyon sterilizasyonuna dayanıklı olmalıdır. Aşınmamalı ve paslanmamalıdır. - Aletin üzerinde katalog

Detaylı

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SAGLIK, KÜL TÜR VE SPOR DAİRE BAŞKAN LiGi TEMİZLİK MALZEMESİ ALiMi TEKNİK ŞARTNAMESİ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SAGLIK, KÜL TÜR VE SPOR DAİRE BAŞKAN LiGi TEMİZLİK MALZEMESİ ALiMi TEKNİK ŞARTNAMESİ il HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SAGLIK, KÜL TÜR VE SPOR DAİRE BAŞKAN LiGi TEMİZLİK MALZEMESİ ALiMi TEKNİK ŞARTNAMESİ 1) Çamaşır suyu 1. ph değeri 12,5-14 arasında, sodyum hipoklorit oranı en az %5 olmalıdır.

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 26/05/2017 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20173637 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 31/05/2017 TARİHİ,

Detaylı

BEYİN CERRAHİ TEKNİK ŞARTNAME GENEL HÜKÜMLERİ

BEYİN CERRAHİ TEKNİK ŞARTNAME GENEL HÜKÜMLERİ BEYİN CERRAHİ TEKNİK ŞARTNAME GENEL HÜKÜMLERİ 1. TEKLİFLERİN HAZIRLANMASI VE DEĞERLENDİRİLMESİ: a..satıcı firma tarafından verilen tekliflerdeki Teknik Şartnameye cevapların, madde sıra numarasına göre

Detaylı

GASTROENTEROLOJİ TEK KULLANIMLIK ENDOSKOPİK EKİPMANLAR

GASTROENTEROLOJİ TEK KULLANIMLIK ENDOSKOPİK EKİPMANLAR GASTROENTEROLOJİ TEK KULLANIMLIK ENDOSKOPİK EKİPMANLAR İÇİNDEKİLER ENDOSKOPİK HEMOKLİP 01 SKLEROTERAPİ (ENJEKSİYON) İĞNESİ 03 POLİPEKTOMİ SNARE 05 BALON DİLATÖRLER TAŞ ÇIKARMA BASKETLERİ TAŞ ÇIKARMA BALONLARI

Detaylı

SAĞLIK BAKANLIĞI ALÇAK GERİLİM ELEKTRİK PANO ve TABLOLARI

SAĞLIK BAKANLIĞI ALÇAK GERİLİM ELEKTRİK PANO ve TABLOLARI SAĞLIK BAKANLIĞI ALÇAK GERİLİM ELEKTRİK PANO ve TABLOLARI KONU VE KAPSAM: Alçak gerilim dağıtım panoları, bina içinde kullanılan, zemine montajlı, serbest dikili tip olarak prefabrik standart fonksiyonel

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 01/03/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20161584 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 03/03/2016 TARİHİ,

Detaylı

T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı İLGİLİ FİRMALARA TEKLİF MEKTUBU

T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı İLGİLİ FİRMALARA TEKLİF MEKTUBU Tarih ve Sayı: 08/02/2017-E.2238 T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı *BEKR3HS2C* Sayı :19823435-934.01.04/ Konu :Mal alımı hk. İLGİLİ FİRMALARA TEKLİF MEKTUBU Diş Hekimliği

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 03/03/2011 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20111519 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 07/03/2011 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 0/0/0 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 079 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 09/0/0 TARİHİ, SAAT :00 'E/A

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 24/05/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20163698 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 31/05/2016 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 22/02/2012 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20121134 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 24/02/2012 TARİHİ,

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 23/0/2016 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 2016363 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 30/0/2016 TARİHİ,

Detaylı

Hastanemizin ihtiyacı olan ve aşağıda listede yazılı malzeme/hizmet satın alınacaktır.

Hastanemizin ihtiyacı olan ve aşağıda listede yazılı malzeme/hizmet satın alınacaktır. T.C. BOZOK ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürlüğü Sayı : 161.42.545.930/ 27/11/2015 Konu : Teklif İLGİLİ MAKAMA Hastanemizin ihtiyacı olan ve aşağıda listede yazılı malzeme/hizmet satın

Detaylı

TÜRK KIZILAYI KAN MERKEZLERİ OTOMATİK LANSET TEKNİK ŞARTNAMESİ. Türk Kızılayı Kan Merkezleri 2016 yılı Otomatik Lanset Teknik Şartnamesi Sayfa 1

TÜRK KIZILAYI KAN MERKEZLERİ OTOMATİK LANSET TEKNİK ŞARTNAMESİ. Türk Kızılayı Kan Merkezleri 2016 yılı Otomatik Lanset Teknik Şartnamesi Sayfa 1 TÜRK KIZILAYI KAN MERKEZLERİ OTOMATİK LANSET TEKNİK ŞARTNAMESİ Türk Kızılayı Kan Merkezleri 2016 yılı Otomatik Lanset Teknik Şartnamesi Sayfa 1 İÇİNDEKİLER MADDE 1 TANIMLAR..... 3 MADDE 2 İHALENİN KONUSU....

Detaylı

T.C. VAN VALİLİĞİ Van Halk Sağlığı Müdürlüğü

T.C. VAN VALİLİĞİ Van Halk Sağlığı Müdürlüğü T.C. VAN VALİLİĞİ Van Halk Sağlığı Müdürlüğü Sayı : 37.81 1.563-934/ 10/02/2016 K o n u : T eklife D avet K urum lunuzun ihtiyacı olan (15) kalem İN ŞA A T V E SU M A L Z E M E S İ işi için aşağıda yazılı

Detaylı

ENDOVASKÜLER AORTİK STENT GREFT (EVAR} UYGULAMASI MALZEME SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

ENDOVASKÜLER AORTİK STENT GREFT (EVAR} UYGULAMASI MALZEME SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ ENDOVASKÜLER AORTİK STENT GREFT (EVAR} UYGULAMASI MALZEME SETİ TEKNİK ŞARTNAMESİ EndovaskülerAbdominal Aort Anevrizması (EVAR)seti malzemlerinin özellikleri aşağıdakigibi olacaktır. 'ı,' YENİDEN POZİSYON

Detaylı

EMBOLİ KORUYUCU FİLTRE, MONORAIL, MONORAILE ÇEVRILEBILEN

EMBOLİ KORUYUCU FİLTRE, MONORAIL, MONORAILE ÇEVRILEBILEN 1 2 3 4 130521 İPEK NO:0 17X45 CM İĞNESİZ SÜTUR İPEK NO:1 17X45 CM İĞNESİZ SÜTUR İPEK NO:2/0 3537 MM 3/8 KESKİN İĞNE 75 CM EMBOLİ KORUYUCU FİLTRE, MONORAIL, MONORAILE ÇEVRILEBILEN 2500 Adet 1. Malzeme

Detaylı

MEROCEL Ear Wicks, Pope TEKNİK ŞARTNAMESİ MEROCEL , Ear Wick Pope TEKNİK ŞARTNAMESİ

MEROCEL Ear Wicks, Pope TEKNİK ŞARTNAMESİ MEROCEL , Ear Wick Pope TEKNİK ŞARTNAMESİ MEROCEL 400141 Ear Wicks, Pope 1- Yapısında lif bulunmamalıdır. 2- Kendi ağırlığının yaklaşık 25 katı kadar sıvı absorbe edebilmelidir. 3- Kullanım sırasında sıvı ilaç verilmesi gereken durumlarda ürün,

Detaylı