MİLLİ SAVUNMA BAKANLIGINA (Savunma Sanayi Müsteşarlığı)

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "MİLLİ SAVUNMA BAKANLIGINA (Savunma Sanayi Müsteşarlığı)"

Transkript

1 Evrak bilgisine adresinden"-vzha3f369b" Evrak Takip Numarası ve Evrak Kayıt Tarihi ile erişebilirsiniz. T.e. EKONOMİ BAKANLIGI İthalat Genel Müdürlüğü Sayı Konu : Muhtelif Eşyanın Yerli Üretimi Bulunup Bulunmadığının Tespit Edilmesi iveoi MİLLİ SAVUNMA BAKANLIGINA (Savunma Sanayi Müsteşarlığı) 1111IIII S-i No 2015-G SSM 22/06/ Bakanlığımızda yürütülen bir çalışma kapsamında, Ek'te yer alan listede gümrük tarife istatistik pozisyonları ve tanımları belirtilen eşyanın yerli üretiminin bulunup bulunmadığının tespiti amaçlanmaktadır. Bu itibarla, ekte bulunmadığına ilişkin duyulmaktadır. sunulan listede belirtilen eşyanın yerli üretımının bulunup Bakanlıkları/Müsteşarlıkları değerlendirmelerine ihtiyaç Bilgileri ve gereğini arz ederim. KadirBAL Bakan a. Genel Müdür EK: Liste (4 Sayfa) DAGITIM: Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına (Sanayi Genel Müdürlüğü) Milli Savunma Bakanlığına (Savunma Sanayi Müsteşarlığı) "Bu belge, 5070 sayılı Elektronik Imza Kanununun 5. maddesi gereğince güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır." 'TC. Ekonomi Bakanlığı İthalat Genel Müdürlüğü Ayrıntılı Bilgi için: Fırat YELTEKiN - Dış Ticaret Uzman Yardımcısı İnönü Bulvarı No Emek/ANKARA Telefon: Faks: Elektronik Ağ:

2 YERLi ÜRETiMi OLUP OLMADIGI HUSUSUNDA ueıu KURUMLARA GÖRÜŞ G.T.İ.P SORULACAK LisTE EŞYA TANıMı Interior Distribution Box, 36 x 30 x Back Panel, 36 x Interior Distribution Box, 36 x 36 x Back Panel, 36 x Field Distribution Box, 60H x 36W x 12D Anchor (Drywall, Zinc-Plus) (loo per Box) Anchor Kits (Plastic), 1/4" (loo per Kit) Cable Clamp, 5116 (50 Per Pack) Velcro Strap wibuckel, 1.5" x 36" Box Couplers, 10 Per Pack Box Couplers, 10 Per Pack Barrel Couplers, 1/2", Non Split Conduit, 10 Per Pack Barrel Couplers, 1/2", Non Split Conduit, 10 Per Pack Feed-Through Coupler Feed-Through Coupler " XL" Adhesive Mount, Black, 100 Per Pack, SR Components Wire Ties, 8", Black, 18LB, 100 Per Pack Wire Tie Mounts, Low Profile, Nylon, 1000 Per Pack Wire Ties, 4", 100 Per Pack Drill Scraping Chisel, SDS+ 1-1/2" x 8" SDS+Scraping Chisel UHS-1500 Network Device, Wire/RJ45 Version UHS-1500 Network Device, Wire/RJ45 Version Sensor Input Module, V5, 8 ports Sensor Input Module, V5, 8 ports Vindicator Badge Manager 2.0 on Workstation (PC, camera, printer, monitor) Vindieator Badge Manager 2.0 on Workstation (PC, camera, printer, monitor) Card Reader Controller, MR Card Reader Controller, MR Dry Contact Relay Card, APC Battery Back-up Module, APC FOSS Processor, Dual Channel, Model FD FOSS Processor, Dual Channel, Model FD Maintenance Diagnostic Kit Media Converter, Mbps Media Converter, 10LI00 Mbps ST->SC MM Duplex Fiber Jumper 2M ST->SC MM Duplex Fiber Jumper 2M SC->ST MM Duplex Fiber Jumper 1M SC->ST MM Duplex Fiber Jumper 1M SC->LC MM Duplex Jumpers 3M SC->LC MM Duplex Jumpers 3M LC->LC MM Duplex Jumpers 1M LC->LC MM Duplex Jumpers 1M Patch Cord, Multimode, ST -to- SC, 10 Meter Length, (duplex) Patch Cord, Multimode, ST -to- SC, 10 Meter Length, (duplex) Patch Cord, Multimode, SC -to- SC, 3 Meter Length

3 Patch Cord, Multimode, SC -to- SC, 3 Meter Length Battery, 18Amp Hour Battery, 18Amp Hour Car Reader Pedestal Car Reader Hood for WILMP Car Reader Hood for HID Car Reader Hood for Intercom Pry Tamper Plate for BMS WlOut Mag Magnetic Lock Magnetic Lock Magnetic Lock, Conversion Kit Filler Plate, 3/8" Filler Plate, 112" Filler Plate, 5/8" Filler Plate, 3/8" Filler Plate, 112" Filler Plate, 5/8" Mounting Plate for AP Mounting Plate for AP Rack Mounted Fiber Enclosure Fiber Prep Fluid SC Pigtails 6PK, Multicolored, 3 meter Electrical Wire, 10THWN STR, 3 Conductor, 1000' Reel Electrical Wire, 12 THWN STR, Yellow, 500 Feet Electrical Wire, 18 AWG, 2 Pair, Unshielded, 1000 Feet Electrical Wire, 20 AWG, 2 Pair, Shielded, 1000 Feet Electrical Wire, 20 AWG, 4 Pair, Shielded, 1000 Feet Electrical Wire, 22 AWG 6 Pair, Shielded, 1000 Feet Electrical Wire, 12 AWG, 1 Pair, Unshilded, 1000 Feet Hook-Up Wire 20A WG MIL WL6878E BRN Hook-Up Wire 20AWG MILW16878E RED Hook-Up Wire 20AWG MILW16878E ORG, Belden Hook-Up Wire 20A WG MIL W16878E YEL, Belden Hook-Up Wire 20AWG MILW16878E GRN, Belden Hook-Up Wire 20AWG 16878E LT BLU, Belden Hook-Up Wire 20AWG MILW16878E GRY, Belden Hook-Up Wire 20A WG MIL W16878E WHT, Belden Hook-Up Wire 20AWG MILW16878E BLK Hook-Up Wire 20AWG MILW16878E VIOLET Splice Kit, Power Cable, 3M, Grainger Ratching Crimper, Grainger Wire Bare Cooper, #4 Solid, Soft Drawn for Grounding, 400 Feet VICADS System Manual, Printed Documentation Package, Small Proj ect Training Materials Cable Labels, 5 per package

4 Heat Shrink Tubing Kit, Black Heat Shrink Tubing Kit, Black inch SATA 6Gbps Cable w/locking Latch - Black Test Equipment, Hyperion V5 UHS IDS System Server (complete IDS PC SmartPak Head-End, UHS-V5 wilds Server app, 1 SIM, 1 Sys Svr Terminal, 15" CRT, Manual and power supply, with 17"LCD V5 UHS IDS System Server (complete IDS PC SmartPak Head-End, UHS-V5 wilds Server app, 1 SIM, 1 Sys Svr Terminal, 15" CRT, Manual and power supply, with 17"LCD VCC Bundle on Workstation (PC workstation, Graphic Manager app, SAW app, PC Smart Pac) no V5, no monitor VCC Bundle on Workstation (PC workstation, Graphic Manager app, SAW app, PC Smart Pac) no V5, no monitor V5 UHS Access Control System Server (complete Access Control Head-End, UHS-Network Platform wlaccess Control Server app, 1 Sys Srv Terminal, 15"CRT, Manual and power supply) V5 UHS Access Control System Server (complete Access Control Head-End, UHS-Network Platform wl Access Control Server app, 1 Sys Srv Terminal, 15"CRT, Manual and power supply) Photo Badge Printer Ribbon Cartridge Active InfraRed (AIR) Sensor Towers, Anti Climb Masts Camera, IP, Bosch NBN P (PAL) in Pressurized 4.5 inch Housing with Camera, IP, Bosch NBN P (PAL) in Pressurized 4.5 inch Housing with Port Ethernet Switch, BASE-TX + (4) 1000BASE-FX with Power over Ethernet (PoE) Port Ethernet Switch, 10/ BASE-TX + (4) 1000BASE-FX with Power over Ethernet (PoE) Port Ethernet Switch,Modular Port Ethernet Switch,Modular Port 100 Mbps SFP Module Port 100 Mbps SFP Module VICADS Management Server VICADS Management Server VICADS Personal Viewer Workstation, Tower VICADS Personal Viewer Workstation, Tower VICADS Softwall Workstation, Tower VICADS 32 Camera Recording Server VICADS Recording Server Site License VICADS View and Record License VICADS Video System Joystick Controller VICADS Video System Joystick Controller VICADS Server Site License, Version 4

5 VICADS Personal Viewer Site License, Version VICADS Softwall Site License, Version Port Slide-Out KVM Switch w119" VGA Monitor

Cat 5e ÜRÜNLER UTP. Armada RJ45 Prizler

Cat 5e ÜRÜNLER UTP. Armada RJ45 Prizler Cat 5e ÜRÜNLER UTP 074285 RJ45, Cat 5e, UTP, LCS 5, 1 mod. 10 PTAL 078650 Yeni RJ45, Cat 5e, UTP, LCS 5, 1 mod. 10 5,65 074286 RJ45, Cat 5e, UTP, LCS 5, 2 mod. 10 PTAL 078651 Yeni RJ45, Cat 5e, UTP, LCS

Detaylı

FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER

FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER MARKA ÜRÜN RESMİ MODEL AÇIKLAMA Network Medya Dönüştürücüler LİSTE $ 1.6.2015 MC 101 SS 180 MC 102 SS * 10/100M, 2 adet RJ45, 1 adet SC Arayüzü 220 MC 104 SS * 10/100M, 4 adet RJ45,

Detaylı

SWITCH FÝBER Converter Çeþitleri Media Converter from 100BASE-TX twisted-pair 100BASE-FX multimode (2km, SC) Bu medya dönüþtürücü modlu fiber optik kablo üzerinden, standart 10BASE-T / 100BASE-TX Hýzlý

Detaylı

10G Diğer Ürünlerimiz 10G XFP ve SFP+ Modülleri SM / MM 10G OM3 / OM4 Patch Kablo & MTP / MPO Patch Cord 10G Bakır Kablolama Ürünleri

10G Diğer Ürünlerimiz 10G XFP ve SFP+ Modülleri SM / MM 10G OM3 / OM4 Patch Kablo & MTP / MPO Patch Cord 10G Bakır Kablolama Ürünleri Katalog 10G Ethernet Çözümleri Direct Attached Cable DAC SFP+ 10G Bakır Kablo Veri Merkezlerinde ve Sistem odalarında Switch, Sunucu, Depolama Cihazları ve Firewall arasında 10 Gigabit Ethernet bağlantı

Detaylı

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER 10/100 Fast Ethernet Multi Mode KULLANIM KILAVUZU Model No. KX1051 Bu cihazın kullanım ömrü 7 yıldır. Garanti süresi 2 yıldır. Yasal Haklar Bu kullanım kılavuzu, üretici veya

Detaylı

PNR-5332/3TB Ürün numarası: 213336 Network Video Recorder, 32xIP, 1920x1080, 800fps, 3TB, H.264, HDMI, VGA

PNR-5332/3TB Ürün numarası: 213336 Network Video Recorder, 32xIP, 1920x1080, 800fps, 3TB, H.264, HDMI, VGA Ürün numarası: 213336 Network Video Recorder, 32xIP, 1920x1080, 800fps, 3TB, H.264, HDMI, VGA Genel özellikler 32 channel Full HD Real Time NVR Video compression H.264 Full HD 1920x1080 HDMI/VGA main output

Detaylı

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER 10/100/1000 Gigabit Fast Ethernet Single Mode KULLANIM KILAVUZU Model No. KX1058 Bu cihazın kullanım ömrü 7 yıldır. Garanti süresi 2 yıldır. Yasal Haklar Bu kullanım kılavuzu,

Detaylı

LCS-Legrand Kablolama Sistemleri-2015 USD Fiyat Listesi

LCS-Legrand Kablolama Sistemleri-2015 USD Fiyat Listesi Referans Açıklama Ambalaj Metre/Adet Fiyat USD $ Cat 6A (UTP) UNSHIELDED ÜRÜNLER Bakır Kablolar 032787 U/UTP Cat6A LSZH Makara, 4P 500 1,70 Patch paneller 033584 19" UTP patch panel, 4x6 Cat6A RJ45, 1U

Detaylı

Awaza Kongre ve Spor Merkezi CCTV - Video Analiz - Access Kontrol

Awaza Kongre ve Spor Merkezi CCTV - Video Analiz - Access Kontrol Awaza Kongre ve Spor Merkezi CCTV - Video Analiz - Access Kontrol Awaza Kongre Merkezi Durum Raporu 60 X - AXIS CAMERA - P336-V 2 X - SERVER AND STORAGE - SSG-60R-E1CR36N (GENETEC) X - SERVER AND STORAGE

Detaylı

Elbistan Meslek Yüksek Okulu Güz Yarıyılı

Elbistan Meslek Yüksek Okulu Güz Yarıyılı HAFTA II Bir Ağ Üzerinde Bilgisayar Bir ağ üzerinde veri iletişimde bulunan bilgisayar, içerisinde bulunan Ağ arabirim kartı ile iletişim sağlar. 1. Personal Computer (Kişisel Bilgisayar) 2. Apple Computer

Detaylı

Katalog POE Switch. POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için. Telkolink.com Power Over Ethernet Çözümleri POE Switch Seçim Kılavuzu

Katalog POE Switch. POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için. Telkolink.com Power Over Ethernet Çözümleri POE Switch Seçim Kılavuzu Katalog POE Switch POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch 4*10/100 POE + 1 * 10/100 Port Yönetilemez POE switch 4*10/100M PoE + 4*10/100M Port Yönetilemez POE

Detaylı

15 - ETHERNET SWITCHLER

15 - ETHERNET SWITCHLER 154 15 - ETHERNET SWITCHLER ETHERNET SWITCHLER NİSAN 2016 Neden N-Tron Ethernet Switch? N-Tron, kullanıcısına kaliteli ürün sunmakla kalmayıp, N-View / N-Ring yazılım programlarıyla network topolojisini

Detaylı

Fiber Optik Altyapı Sistemleri

Fiber Optik Altyapı Sistemleri Fiber optik kablolar, telekomünikasyon, sağlık ve bilişim sektörlerinde yoğunlukla kullanılmakta olup son zamanlarda hızla artan bir ivme ile CCTV uygulamalarında da tercih edilir olmuştur. Video sinyallerini,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-41P 4P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik Switch CLR Networks CLR-IES-41P Endüstriyel Tipi POE destekli Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com 8Port 10/100Base-TX RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Slot Yönetilemez Switch CLR-SW-811P 8Port POE destekl ve 1Port Gigabit RJ45 / SFP Paylaşımlı

Detaylı

PNR-5316/3TB Ürün numarası: 210050 Ağ Tipi Video Kayıt Cihazı, 16xIP, 1920x1080, 400fps, 3TB, H.264, HDMI, VGA

PNR-5316/3TB Ürün numarası: 210050 Ağ Tipi Video Kayıt Cihazı, 16xIP, 1920x1080, 400fps, 3TB, H.264, HDMI, VGA Ürün numarası: 210050 Ağ Tipi Video Kayıt Cihazı, 16xIP, 1920x1080, 400fps, 3TB, H.264, HDMI, VGA Genel özellikler 16 Kanal Full HD gerçek zamanlı NVR Video sıkıştırma: H. 264 Full HD 1920x1080 HDMI/VGA

Detaylı

SR EK-1STANDART İLAN FORMU VE BAŞVURU EVRAKLARI

SR EK-1STANDART İLAN FORMU VE BAŞVURU EVRAKLARI SR EK-STANDART İLAN FORMU VE BAŞVURU EVRAKLARI Başel Software Şti. Ltd, REKABET GÜCÜNÜN ARTIRILMASI MALİ DESTEK PROGRAMI kapsamında sağlanan mali destek ile GİRNE de Başel Software Kurumsal Ödeme Sistemleri

Detaylı

S8800 Server ACM IP Telefon Santralleri. S8300 Server ACM IP Telefon Santralleri

S8800 Server ACM IP Telefon Santralleri. S8300 Server ACM IP Telefon Santralleri S8800 Server ACM IP Telefon Santralleri S8300 Server ACM IP Telefon Santralleri Avaya Aura Communication Manager Communication manager, Avaya Aura ailesinin en önemli bileşenidir. Bu haberleşme sistemi

Detaylı

Yeni Nesil İnterkom Çözümleri Artık iphone/smart phone/tablet Zamanı Video & Audio Intercom

Yeni Nesil İnterkom Çözümleri Artık iphone/smart phone/tablet Zamanı Video & Audio Intercom Yeni Nesil İnterkom Çözümleri Artık iphone/smart phone/tablet Zamanı Video & Audio Intercom IP video kapı ünitesi IP adresi verilebilen daire önü interkom ünitesi Kapılar ve harici cihazlar için kontak

Detaylı

Bass Instruments The Fluid Control Expert

Bass Instruments The Fluid Control Expert Magnetic Flowmeters Features The induction flow meter EMD is a device for measurement of volume flow rates of conductive fluids in a closed pipeline.it allows measurement in both directions,with high accuracy

Detaylı

UTC Climate, Controls & Security Fire & Security Products

UTC Climate, Controls & Security Fire & Security Products UTC Climate, Controls & Security Fire & Security Products Şubat - 2014 Aytaç KARAABALI GE job title/1 1 İÇERİK CCTV Sistemleri Genel Bakış Analog Video Sistemleri ve Kullanım Alanları IP Video Sistemleri

Detaylı

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar I SERİSİ Endüstriyel ve ağır çevre koşullarında kullanım amaçlı olarak tasarlanmış özel bir switchtir. Fabrika ve nakil koşullarında çalışmaya uygun olan bu cihazda güvenli politika uygulamalarına önem

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-PSE-100 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet POE Enjektör CLR-PSE-100 POE Enjektör POE Destekli Access Point AP, IP Kamera ve IP Telefon

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE Endüstriyel ethernet network teknolojisinde günden güne öne çıkan bir standart haline gelmektedir. Çünkü planlama ve üretim aşamasında bu uygulamalardan alınan verim daha fazladır. Üreticiler network ağlarıyla

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-1602P+ 16Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged F/O Switch CLR-SWG-1602P+ 16 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch CLR-IES-G42P, 4Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 2Port

Detaylı

24VDC Power girişine sahip 8 portlu 8x10/100/100Base- T(X) P.S.E Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch

24VDC Power girişine sahip 8 portlu 8x10/100/100Base- T(X) P.S.E Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch 24VDC Power girişine sahip 8 portlu 8x10/100/100Base- T(X) P.S.E Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch Özellikler 8 adet 10/100/1000Base-T(X) PoE(P.S.E) port IEEE 802.3at protokolünü destekleyerek PoE ile

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42PB : POE Ethernet Switch - Din Rail Tip & DC Power CLR Networks Business serisi din rail ethernet ağ anahtarları güvenlik IP

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-401P 4 Port 10/100 RJ45 POE + 1 Port SC SM F/O Unmanaged Switch CLR-SWF-401P 4 Adet POE destekli 10/100Base-TX RJ45 Bakır Portu

Detaylı

TEOS plus+ TEOS SERİSİ MONTAJ TALİMATI TEOS SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION TEOS MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI TEOS ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION

TEOS plus+ TEOS SERİSİ MONTAJ TALİMATI TEOS SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION TEOS MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI TEOS ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION REV. NO 3 SAYFA 80/1 TEOS plus+ MONTAJ TALİMATI TEOS SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION REV. NO 3 SAYFA 80/2 SAYFA İNDEKSİ / PAGE INDEX TEOS MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI PAKET İÇERİĞİ PACKAGE CONTENTS TABAN

Detaylı

PocketRest Kullanımı

PocketRest Kullanımı PocketRest Kullanımı El Terminalinden ayarlanan parametreler sayesinde Adisyon basılabilir, İade alınabilir, Masa değiştirilebilir, Hesap alınabilir Ödeme alınabilir gibi birçok işlem yapılabilmesi mümkündür.

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-42P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged Switch CLR-SWG-42P 4 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit RJ45 Bakır

Detaylı

Kablolu İletişim Ortamları. En çok kullanılan kablo çeşitleri : Eş eksenli kablo (koaksiyel) Çift burgulu kablo Fiber optik kablo

Kablolu İletişim Ortamları. En çok kullanılan kablo çeşitleri : Eş eksenli kablo (koaksiyel) Çift burgulu kablo Fiber optik kablo Kablolu İletişim Ortamları En çok kullanılan kablo çeşitleri : Eş eksenli kablo (koaksiyel) Çift burgulu kablo Fiber optik kablo Koaksiyel (Eş Eksenli) Kablo Televizyon kablosunun daha esnek ve ince olanıdır.

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-28 8Port SFP Slot + 2Port Gigabit RJ45 Omurga Ethernet Ağ Anahtarı CLR Networks CLR-SWG-28 Switch 2Port Gigabit Ethernet RJ45

Detaylı

Video Interkom. ---Akıllı Binalar

Video Interkom. ---Akıllı Binalar Video Interkom ---Akıllı Binalar Haberleşme Şeçenekleri IP 2 - Wire Switch Wi-Fi Router Ürün Çeşitleri Aksesuar Monitör Diş kapı paneli Yazılım Ürün seçenekleri IP Villa

Detaylı

PC5108 8-Kablolu Zone Arttırma Kartı. BORMET www.bormet.com.tr

PC5108 8-Kablolu Zone Arttırma Kartı. BORMET www.bormet.com.tr PC5108 8-Kablolu Zone Arttırma Kartı PC5108 - Anahatlar PC5108 in Kullanım Amacı kablolu Zone ları çoğaltmaktır PC5108 Kullanabileceğiniz paneller Power 832 / Power 864 ve yeni Seri DSC ürünleridir (PC1616

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter CLR-IMC-GP, 1Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 1Port SFP

Detaylı

Doç.Dr. Yaşar SARI ESOGÜ Turizm Fakültesi-Eskişehir BİLGİSAYAR AĞLARI (COMPUTER NETWORKS)

Doç.Dr. Yaşar SARI ESOGÜ Turizm Fakültesi-Eskişehir BİLGİSAYAR AĞLARI (COMPUTER NETWORKS) BİLGİSAYAR AĞLARI (COMPUTER NETWORKS) 1 BİLGİSAYAR AĞI Birden çok bilgisayarın birbirine bağlanması ile oluşturulan yapılara bilgisayar ağları denmektedir. Bu bağlantı bakır kablolarla yapılabildiği gibi,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ CLR networks CLR-MCT-SFP+ serisi 10Gbase-T RJ45 Etherneti Fiber Optik sinyale çevirerek

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G82S 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Endüstriyel Ethernet Switch Unm. CLR-IES-G82S, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot

Detaylı

Cat7 ürünlere göre daha uygun maliyette oluşu, 10G bağlantılarda Cat6A ürünlerin tercih edilmesini sağlamıştır.

Cat7 ürünlere göre daha uygun maliyette oluşu, 10G bağlantılarda Cat6A ürünlerin tercih edilmesini sağlamıştır. Katalog CAT6A Serisi 10G Kablolama Ürünleri Bir transmisyon sisteminin diğer bir kanal üzerinde istenmeyen etkiler yapması şeklinde bir fenomen olan crosstalk, CAT6 kablolama sistemlerinde, özellikle yüksek

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch CLR-IES-G402P, 4Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP

Detaylı

Certificate of Approval Certificate of Approval This certificate confirms that the company below complies with the following standard: This certificate confirms that the company below complies with the

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-32 3Port 10/100Base-TX + 2 Port 100Base-FX Fiber Optik Switch CLR-SWF-32 Seri F/O Ethernet Switchlerde 3 adet 100Base-Tx RJ45

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.switchmerkezi.com Gigabit Ethernet Ağ Anahtarları Sipariş No CLR-SWG-24 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 4 Port F/O SFP Slot Switch

Detaylı

1.550,00 TL 4 MEGAPİKSEL

1.550,00 TL 4 MEGAPİKSEL NETWORK ÜRÜNLER FİYAT LİSTESİ MART 2016 RESİM Kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde NEUTRON un fiyatlarda değişiklik yapma hakkı

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet Sipariş No Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 POE+ to SFP Fiber

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G005 1000Base-EX LC Duplex SFP Singlemode F/O Modül 40km CLR Networks CLR-SFP-G005 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G003 1000Base-LX SFP Modül SM LC Duplex 1310nm 20km CLR Networks CLR-SFP-G003 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

& KABİNET ÇEŞİTLERİ OLIShd CCTV SERİSİ OLIShd 2+1 CCTV * Kırmızı : 6x0.15 * Siyah : 6x0.15 * Coax : 6x0.18 OLIShd 4+1 (1x Coax + 2x0.22 + 2x0.50) CCTV * Kırmızı : 10x0.15 * Sarı : 5x0.15 * Siyah : 10x0.15

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G004 1000Base-ZX SM LC Duplex SFP F/O Modül 80km CLR Networks CLR-SFP-G004 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Katalog SC Pigtail & Adapter. SC Singlemode Pigtail 9/125. SC Adaptör Singlemode Duplex & Simplex

Katalog SC Pigtail & Adapter. SC Singlemode Pigtail 9/125. SC Adaptör Singlemode Duplex & Simplex Katalog SC Pigtail & Adapter SC Singlemode Pigtail 9/125 F/O Patch Cord Pigtail Adaptör Ek Kaseti Sonlandırma Panelleri Converter Switch Konnektör SC/UPC SC/APC ( Açılı) Kablo Tipi Tight Buffer Tight Buffer

Detaylı

Catalyst 2950 Serileri

Catalyst 2950 Serileri Son Güncelleme: Aralık 10, 200 Not: Catalyst 298, 298G, 298GETX ve benzeri anahtarlar aslında sabit yapılı Cat X00 ürünleri olduklarından bu belgede yer almamaktadırlar. İleride bu anahtarların da dökümana

Detaylı

08225 AĞ TEMELLERĠ. Elbistan Meslek Yüksek Okulu 2013 2014 GÜZ Yarıyılı. 01 EKi. 2012 Salı. Öğr. Gör. Murat KEÇECĠOĞLU

08225 AĞ TEMELLERĠ. Elbistan Meslek Yüksek Okulu 2013 2014 GÜZ Yarıyılı. 01 EKi. 2012 Salı. Öğr. Gör. Murat KEÇECĠOĞLU 08225 AĞ TEMELLERĠ Elbistan Meslek Yüksek Okulu 2013 2014 GÜZ Yarıyılı 01 EKi. 2012 Salı Öğr. Gör. Murat KEÇECĠOĞLU Bir Ağ Üzerinde Bilgisayar Bir ağ üzerinde veri iletişimde bulunan bilgisayar, içerisinde

Detaylı

Acil Durum, Yönlendirme ve Sensörlü Aydınlatma Emergency, Direction and Lighting with Motion Sensor ENESIS. Ürün Kataloğu Product Catalogue

Acil Durum, Yönlendirme ve Sensörlü Aydınlatma Emergency, Direction and Lighting with Motion Sensor ENESIS. Ürün Kataloğu Product Catalogue Acil Durum, Yönlendirme ve Sensörlü Aydınlatma Emergency, Direction and ighting with Motion Sensor EESIS Ürün Kataloğu Product Catalogue ESP EESIS 00 ESP1CWH ESP1CW Sensörlü, 1W, 1050lm, Soğuk Beyaz, Saat

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G002 1000Base-SX LC Duplex MM SFP F/O Modül 2km CLR Networks CLR-SFP-G002 Fiber Optik SFP Modülü Multimode kablo ile standart

Detaylı

MODEL STAR SERİSİ IR BULLET IP KAMERALAR FİYAT TL RESİM 4 MEGAPİKSEL 992,00 TL IPC2124SR3-DPF36. IPC242E-IR-Z-IN Motorize Lens 1.937,00 TL 1.

MODEL STAR SERİSİ IR BULLET IP KAMERALAR FİYAT TL RESİM 4 MEGAPİKSEL 992,00 TL IPC2124SR3-DPF36. IPC242E-IR-Z-IN Motorize Lens 1.937,00 TL 1. NETWORK ÜRÜNLER FİYAT LİSTESİ ARALIK 2015 RESİM Kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde NEUTRON un fiyatlarda değişiklik yapma

Detaylı

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port 2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port FS605 5 port Fast Ethernet 1Gbps toplam kapasite 21$ FS608 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps toplam kapasite 26$ FS108 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Sipariş No Fiber Optik Çözümler Seri Haberleşme Sistemleri Ethernet Ağ Cihazları CAN Bus to Fiber Optik Çevirici @ Endüstriyel Tip Point to Point

Detaylı

2015 NİSAN TEKNOLİNE OPTİK FİYAT LİSTESİ ONE CORE FIBER OPTIC TRANSMITTER. Bölünebilir ) Bölünebilir ) ONE CORE FIBER OPTIC MULTISWITCH

2015 NİSAN TEKNOLİNE OPTİK FİYAT LİSTESİ ONE CORE FIBER OPTIC TRANSMITTER. Bölünebilir ) Bölünebilir ) ONE CORE FIBER OPTIC MULTISWITCH TPF 410 AGC ONE CORE FIBER OPTIC TRANSMITTER Profesyonel Tip,19 inc Rack Kasa,AGC Kontrol,1270-1570 nm(cwdm), 16 IF (4 sat ) +1RF Giriş, 1 Optic Çıkış,SC/APC, 4 mw Optik Transmitter (Sistem Dijital Sinyalde

Detaylı

Ethernet Ağ Anahtarları

Ethernet Ağ Anahtarları Ethernet Ağ Anahtarları Kolay Kurulum & Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi ETHERNET AĞ ANAHTARLARI İmalatçı - Üretici Firmanın Ünvanı: ZyXEL Communications Corporation Adresi: Hsinchu Office : No. 6,

Detaylı

DSS. Dahua VMS Platform

DSS. Dahua VMS Platform DSS Dahua VMS Platform KATALOG 1 2 3 4 5 Giriş Fonksiyonlar Eklentiler Avantajlar Mobil DSS7016D/DSS4004 DSS DSS Mobil cihaz Gömülü Linux Clienti WEB, PC Client DSS7016D/DSS4004 Merkez yönetim platformu

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Montaj ve Taşıma-tümü tek bir kaynaktan Üretim esnasında montaj ve taşıma uygulamalarında kullanılabilirliği yüksek, düşük maliyetli tümleşik çözümler

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-2420P 24Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 Ethernet Switch CLR-SWG-2420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon

Detaylı

Robotistan; Makeblock un Türkiye deki en güçlü temsilcisidir.

Robotistan; Makeblock un Türkiye deki en güçlü temsilcisidir. MAKEBLOCK Makeblock markası alüminyum parçalardan çok farklı mekanik aksamlar kuran ve evrensel geliştirme kartları ile bu sistemlerin kontrolüne imkan sağlayan, eğitim odaklı ürünler geliştiren bir markadır.

Detaylı

1-Dikili Tip Panolar (Standing Type Panelboards) Dikili Tip Kaynaklı Çok Amaçlı Panolar 04

1-Dikili Tip Panolar (Standing Type Panelboards) Dikili Tip Kaynaklı Çok Amaçlı Panolar 04 İÇİNDEKİLER (INDEX) 1-Dikili Tip Panolar (Standing Type Panelboards) Dikili Tip Kaynaklı Çok Amaçlı Panolar 04 (Standing Type Welded Panelboards) Dikili Tip Modüler Çok Amaçlı Panolar 04 (Standing Type

Detaylı

Finder Geçiş Kontrol Sistemi Ürün ve Fiyat Listesi 2014

Finder Geçiş Kontrol Sistemi Ürün ve Fiyat Listesi 2014 Finder Geçiş Kontrol Sistemi Ürün ve Fiyat Listesi 2014 Ürün Kod Açıklama Liste Fiyatı 2014 BSM Kartlı Geçiş Yönetim Yazılımı Sorunuz FA C2001.NET 1 Kapı, 2 Okuyucu Kontrol Ünitesi, TCP/IP Haberleşme 716,30

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CAT7 S/FTP Ethernet Network Patch Kablo Yüksek performanslı Category 7 Data Patch Cordlarımız tam korumalı olup 10Gbps (10GBase-T) ethernet haberleşmesi

Detaylı

P-100 P-101. Bağlantı Şeması. İstanbul Yazılım ve Elektronik Teknolojileri

P-100 P-101. Bağlantı Şeması. İstanbul Yazılım ve Elektronik Teknolojileri P-100 P-101 Bağlantı Şeması İstanbul Yazılım ve Elektronik Teknolojileri POWER 1 12V DC 12V-24V Güç Soketi LOCAL SENSÖR 1 GND GND 2 TAMPER Tamper swich girişi 3 ALARM Alarm sensörü Local Sensör 4 FIRE

Detaylı

Sonsuz İmkan için Esnek İnce İstemci

Sonsuz İmkan için Esnek İnce İstemci SC-T45 İnce İstemci: Güç ve Esneklik Sonsuz İmkan için Esnek İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T45 İnce İstemci PC'si, Windows 7 Embedded Standard OS ile güçlü Intel Atom N2800'ü kullanır. SC-T45;

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G41 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G42 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME. Teklif edilen her bir sunucu aşağıdaki teknik özellikleri karşılayacaktır;

TEKNİK ŞARTNAME. Teklif edilen her bir sunucu aşağıdaki teknik özellikleri karşılayacaktır; TEKNİK ŞARTNAME Bu şartname, Kurum ihtiyaçlarını karşılamak üzere satın alınacak olan 15 (onbeş) adet sunucu, 8 (sekiz) adet CNA kart ve 1 (bir) adet kabinetin minimum teknik özelliklerini tanımlar. 1.

Detaylı

MODEL STAR SERİSİ IR BULLET IP KAMERALAR FİYAT TL RESİM 4 MEGAPİKSEL 992,00 TL IPC2124SR3-DPF36. IPC242E-IR-Z-IN Motorize Lens 1.937,00 TL 1.

MODEL STAR SERİSİ IR BULLET IP KAMERALAR FİYAT TL RESİM 4 MEGAPİKSEL 992,00 TL IPC2124SR3-DPF36. IPC242E-IR-Z-IN Motorize Lens 1.937,00 TL 1. NETWORK ÜRÜNLER FİYAT LİSTESİ ARALIK 2015 RESİM Kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde NEUTRON un fiyatlarda değişiklik yapma

Detaylı

1.550,00 TL 4 MEGAPİKSEL

1.550,00 TL 4 MEGAPİKSEL NETWORK ÜRÜNLER FİYAT LİSTESİ HAZİRAN 2016 RESİM Kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde NEUTRON un fiyatlarda değişiklik yapma

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-410P 4Port 10/100Base-TX POE + 1Port Uplink Switch CLR-SWF-410 Switch 4 Portu POE ve 1Portu Non-POE olmak üzere toplam 5Port 10/100Mbps

Detaylı

XSR Firewall Security Router Ailesi

XSR Firewall Security Router Ailesi Tipik WAN router ve Firewall cihazlarından farklı olarak, güvenlik özellikleri uygulandığında IP routing, QoS gibi üstün özellikleri ile dikkat çekmektedir. Özellikle uçtan uca ve uzak bağlantılar için

Detaylı

GALVAN Z KAPLI ÇEL K SP RAL BORU

GALVAN Z KAPLI ÇEL K SP RAL BORU GALVAN Z KAPLI ÇEL K SP RAL BORU GALVANIZED FLEXIBLE STEEL CONDUIT / GALVAN Z KAPLI ÇEL K SP RAL BORU Galvanizli Çelik Spiral Borular bükülme özelli ine sahip, Amerikan U.L onayl, NEC flartnamesine uygun

Detaylı

BMT YAPI MALZEMELERI SAN. VE DIS TIC. LTD. STI. ( BMT EXPORT )

BMT YAPI MALZEMELERI SAN. VE DIS TIC. LTD. STI. ( BMT EXPORT ) BMT YAPI MALZEMELERI SAN. VE DIS TIC. LTD. STI. ( BMT EXPORT 2016 PRODUCTS AND SERVICES CATALOGUE ( CONSTRUCTION BMT YAPI MALZEMELERI SAN. VE DIS TIC. LTD. STI. ( BMT EXPORT ABOUT US : BMT EXPORT is founded

Detaylı

FIBER OPTiK MEDIA ÇEVİRİCİ KULLANIM KILAVUZU

FIBER OPTiK MEDIA ÇEVİRİCİ KULLANIM KILAVUZU FIBER OPTiK MEDIA ÇEVİRİCİ 10/100 Fast Ethernet Media Converter KULLANIM KILAVUZU Model No. KX1050 KX1051 Bu cihazın kullanım ömrü 7 yıldır. Garanti süresi 2 yıldır. Yasal Haklar Bu kullanım kılavuzu,

Detaylı

A20 KULLANIM KILAVUZU

A20 KULLANIM KILAVUZU 1. Kullanım Kılavuzu 1:Montaj ve Besleme Fingerprint Access Control A20 KULLANIM KILAVUZU 2:Yönetici Şifresi doğrulama ve değiştirme. Kullanıcı parmakizi, kart ve şifre kaydı 3: Erişim ( access control)

Detaylı

FortiGate Endpoint Control. v4.00-build0328-2011/08

FortiGate Endpoint Control. v4.00-build0328-2011/08 Endpoint Control v4.00-build0328-2011/08 0 FortiGate Uç Ağ Kontrol Datasheet Endpoint NAC Ağ Erişim Kontrolü (Network Access Control), uç noktalardaki iş istasyonu bilgisayarları için gerekli olan güvenlik

Detaylı

AÇIK ARABİRİMLER. FV sistemine ait verilerin bir açık veri protokolü üzerinden özel olarak işlenmesi.

AÇIK ARABİRİMLER. FV sistemine ait verilerin bir açık veri protokolü üzerinden özel olarak işlenmesi. AÇIK ARABİRİMLER Fronius Interface bileşenleri, (açık veri protokollü) seri bir arabirime sahiptir. Bu sayede FV sistem sahipleri sistem verilerini, örneğin bir web anasayfası içine almak için özel olarak

Detaylı

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının tamamı Multimode ve Singlemode

Detaylı

Bir PV Modül ve Panel in Elde Edilmesi

Bir PV Modül ve Panel in Elde Edilmesi Bir P Modül ve Panel in Elde Edilmesi Tipik olarak bir P hücre 5-30 cm lik kare bir alana sahip olup, yaklaşık W lık güç üretir. Yüksek güçler elde edebilmek için birçok P hücre seri ve paralel olarak

Detaylı

Firetide. Kablosuz İletişim Sistemleri

Firetide. Kablosuz İletişim Sistemleri Firetide Kablosuz İletişim Sistemleri 2015 1 Firetide Genel Müdürlük - Los Gatos, CA Kablosuz Mesh altyapı ve Geniş Alanlarda kablosuz iletişim uygulamaları sektöründe lider Ortak alanlarda kablosuz video

Detaylı

ULS RACK KABİNETLER

ULS RACK KABİNETLER ULS RACK KABİNETLER info@ulusalkablo.com SOHO TİPİ RACK KABİNETLER Özellikler Tekerlekli ve duvar tipi olarak kullanılabilir. 19 standartlarında her türlü cihaz bağlanabilir. 1 li ve 2 li fan takılabilir.

Detaylı

Solar Powered Traffic Lamp

Solar Powered Traffic Lamp Solar Powered Traffic Lamp PRODUCT CODE AQ- Y55-60 PRODUCT CODE AQ- Y60-2 PRODUCT CODE AQ- Y60-3 PRODUCT CODE AQ- YL65-2 PRODUCT CODE AQ- YL65-3 PRODUCT CODE AQ- YL65-4 PRODUCT CODE AQ- YL80-1 350x250x400

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-22 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 2 Port F/O SFP Slot Switch CLR Networks CLR-SWG-22 Switch 2Port Gigabit ethernet RJ45 ve 2

Detaylı

Katalog Fiber Optik Switch

Katalog Fiber Optik Switch Katalog Fiber Optik Switch CLR-SWG-18 : 8*1000Base SFP port + 1*10/100/1000Base-T Yönetilemez Switch Genel CLR-SWG-18 8adet SFP/Mini GBIC ve 1 adet 10/100/100Base-TX portuna sahip yönetilemeyen Gigabit

Detaylı

SİSTEM 03 SYSTEM 03. Havuz Kontrol Sistemi 3 / Pool Control System 3. Havuz Kontrol Sistemi 3 E / Pool Control System 3 E

SİSTEM 03 SYSTEM 03. Havuz Kontrol Sistemi 3 / Pool Control System 3. Havuz Kontrol Sistemi 3 E / Pool Control System 3 E SİSTEMLER / Systems SİSTEM 03 SYSTEM 03 45x60 panel üzerinde bağlantı elemanları monte edilmiş halde Poolsaver 1320 2 Adet 5L/5B Nano Dozaj Pompası Elektrot akış hücresi Kalibrasyon rafı ph ve ORP elektrodu

Detaylı

Petrokimya. Company Profile 2013 Slide1

Petrokimya. Company Profile 2013 Slide1 Petrokimya Company Profile 2013 Slide1 Petrokimya Uygulamalar Açık Deniz Kuleden kuleye ve kuleden kıyıya bağlantı Petrol Kulesi ile yük gemisi arasında bağlantı Yangın ve Kurtama gemileri, tedarik ve

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP Slot olmak

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Ethernet Yönetilemez Switch CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP slot olmak üzere toplam 11Porta sahip

Detaylı

MITEL IP TELEFON SİSTEMLERİ

MITEL IP TELEFON SİSTEMLERİ MITEL IP TELEFON SİSTEMLERİ ÜNVANI MERKEZ ADRESİ : KDZ ELEKTRONİK VE TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM SİST. A.Ş. : : Kavacık Mah.Çavuşbaşı Caddesi Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sokak.Mayıs Aptartmanı No:32 / 14 Kavacık

Detaylı

Katalog CLR-SWF-104 Fiber Switch

Katalog CLR-SWF-104 Fiber Switch Katalog CLR-SWF-104 Fiber Switch CLR-SWF-104 4*10/100Base-TX RJ45 Port + 1*100Base-FX SC SM Optik Port 4 Port 10/100Base-TX RJ45 & 1 Port 100Base-FX SM SC Optik Port 20km Overview - 4-Port 10/100Base-Tx

Detaylı

Brady Net fiyat listesi 1 Ocak, 2016 tarihi ile geçerlidir.

Brady Net fiyat listesi 1 Ocak, 2016 tarihi ile geçerlidir. Bu fiyat listesi 1 Ocak, 2016 tarihi ile geçerlidir. KDV hariç Euro fiyatlardır. Bu fiyat listesi daha önceki tüm listeler yerine geçerlidir. Brady Türkiye kuruluş olarak listedeki hatalardan sorumlu değildir,

Detaylı

SDÜ KMYO. Bilgisayar Ağ Sistemleri

SDÜ KMYO. Bilgisayar Ağ Sistemleri Bilgisayar Ağ Sistemleri Ders İçeriği Konular: Bilgisayar Ağlarına Giriş Veri İletişim Ortamları Ağ Mimarileri ve Topolojileri Ağ Standartları ve Protokolleri Yerel Alan Ağları Ağ Bağlantı Aygıtları Internet

Detaylı

VERİ ODAKLI YÖNETİM Storwize V3700. SELÇUK BAŞDEMİR Kıdemli Ürün Yöneticisi,Storage IBM TÜRK

VERİ ODAKLI YÖNETİM Storwize V3700. SELÇUK BAŞDEMİR Kıdemli Ürün Yöneticisi,Storage IBM TÜRK VERİ ODAKLI YÖNETİM Storwize V3700 SELÇUK BAŞDEMİR Kıdemli Ürün Yöneticisi,Storage IBM TÜRK Storwize Sistemleri: Akıllı Veri Yönetimi Maaliyetlerin ve Büyümenin Yönetilmesi Performans ve Verimliliğin Arttırılması

Detaylı