YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE"

Transkript

1 YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

2

3

4 BAKIŞ ARZUNUN ANATOMİSİ YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER IN SHOOTING BRAKE OLARAK ADLANDIRILAN ÜST SINIF COUPÉ STATION ARAÇLARDAN ESİNLENEN GÜÇLÜ KİŞİLİĞİ, ONA BAŞTAN ÇIKARICI BİR GÜÇ VERİYOR. DUYGULARI HAREKETE GEÇİREN KIVRIMLARI, DIŞA VURUMCU ÖN YÜZÜ VE KASLI OMUZLARI ONA DİNAMİZM VE ÇEVİKLİK KATIYOR. IZGARA ÜZERİNDE YER ALAN RENAULT LOGOSU İSE ODAK NOKTASINI OLUŞTURUYOR. ARZU, HER DETAYINDA KENDİNİ GÖSTERİYOR.

5 1. CAZİBENİN YENİ FORMU Siyah arka plan üzerinde vurgulanan logo. 2. LED gündüz farları, ön yüze çekici bir aydınlatma. 3. Kelebek camı yanında bulunan bütünleşmiş arka kapı kolları, zarifçe uzatılmış profil ve parlak yüzeyler yoluyla ifade edilen kavisli ve yuvarlak hatlı bir tasarım. 4. Sportif doğasını ifade eden kaslı ve dengeli bir siluet.

6 BAKIŞ 21. YÜZYILIN DONANIMLARI BAZI DONANIMLARIN YALNIZCA ÜST SINIFTAKİ OTOMOBİLLERE ÖZEL OLDUĞUNU MU DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YENİ CLIO SPORT TOURER IN CÖMERTLİĞİ, SINIFINDA BİR AYRICALIK YARATIYOR; MULTIMEDYA, NAVİGASYON, YEPYENİ SES SİSTEMİ RENAULT BASS REFLEX, ÖZEL AKUSTİK HOPARLÖRLER, ELLER SERBEST RENAULT KARTI, YOKUŞTA KALKIŞ DESTEK SİSTEMİ (HILLHOLDER), EKO SÜRÜŞ MODU... VE DAHA PEK ÇOK ÖZELLİK. KİM BU DONANIM ZENGİNLİĞİNE KARŞI KOYABİLİR Kİ?

7 YAŞAMINIZI KOLAYLAŞTIRIN Renault R-Link. 7 dokunmatik ekran ve ses TomTom 4 x 35 W audio-streaming ve serbest USB ve jack araç ve internet 2. Partikül Filtreli Elektronik Klima. 3. Destek Sistemi (Hill Holder). manevra süresi için otomatik 2 4. Renault Bass Reflex, Özel Akustik Hoparlörler. veren ses 5. Ayar ve 6. ECO Modu*. Sadece bir butona ve CO 2 %10 a kadar 7. Ön Konsola Entegre 7 Dokunmatik Ekran Renault R-NAV Multimedya Sistemi: 4x20W USB ipod Audio ve serbest ve müzik 8. Geri Kamera- Kamera resmi ekrana gönderir ve dinamik 9. Eller Serbest Renault * Ekipman seviyesine bağlı olarak değişiklik gösterir. ECO modu V 75 bg motorda bulunmamaktadır. ** Renault R-Link olan versiyonlarda opsiyon olarak bulunmaktadır.

8 i i i %100 Dokunmatik

9 1. EKRANA SADECE B R DOKUN LE TÜRK YE HAR TASI EL N N ALTINDA. Ü. 2. NAV N GO NAV GASYON BLUETOOTH. 4. USB IPOD UYUMLU AUDIO BA LANTI G R BLUETOOTH.

10 RENAULT R-LINK İLE İNTERNET BAĞLANTILI YOLCULUKLAR ENTEGRE VE İNTERNET BAĞLANTILI TABLET RENAULT R-LINK DOKUNMATİK EKRANI, SESLİ KUMANDASI VE DİREKSİYONDAN KUMANDALARI İLE YENİLİKÇİ VE PRATİK FONKSİYONLARA KOLAYCA ERİŞMENİZİ SAĞLAR: TOMTOM NAVİGASYON, MULTİMEDYA, TELEFON, ARAÇ VERİLERİ VE R-LINK STORE ÜZERİNDEN İNDİRİLEBİLEN UYGULAMALAR KATALOĞU. RENAULT R-LINK OTOMOBİL İLE DİJİTAL DÜNYA ARASINDAKİ BİRLİKTELİĞİN ALYANSI.

11 Yenilikler yapan Renault otomobili gündelik yaşamınıza sokuyor Renault R-Link ile gündelik yaşantınızla bağınızı koparmadan yolculuklar yaparsınız: Telefon rehberiniz, müzik içerikleriniz, yararlı internet uygulamalarınız Bunların hepsine dokunmatik ekran üzerinde parmaklarınızın ucuyla veya direksiyondan kumandalarla kolayca erişmeniz artık mümkün. R-Link sesli kumanda ile örneğin bir adresi kayıt edersiniz, telefon rehberinizden bir numarayı ararsınız, telefon edersiniz veya herhangi bir uygulamayı başlatabilirsiniz. 1. Yenilikler yaparak, otomobilleri daha da çekici kılıyoruz Renault, sosyal medya, ulaşım, en uygun rota hesaplanması, pratik yaşam ve oyunlar gibi değişik alanlarda otomobilde kullanım için tasarlanmış olan uygulamalar kataloğu sunuyor. Yenilikler yaparak, beklentilerinizin önüne geçmek için geleceği inşa ediyoruz R-sound effect ile Renault sesli kişiselleştirmeyi keşfetti. Bu uygulama ivmelenme, ara hızlanma ve vites geçiş fazlarıyla tam uyum içerisinde 6 farklı karakteristik ve çekici motor sesi ambiyansı sunuyor. Yepyeni bir duyumsal keyif ve heyecan deneyimi için! Kişiselleştirilebilen başlangıç sayfalı dokunmatik ekran. Bir tıkla tercih ettiğiniz fonksiyonlara erişmek için kısa yollarınızı seçin ikonlu ana menü. Mevcut 6 farklı dünyaya ulaşın: Navigasyon, multimedya, telefon, araç, hizmetler ve uygulamalar, sistem ayarları. 3. Mobil müzik. Bluetooth ile veya Renault R-Link USB portundan favori müziğinizi dinlemek için bağlanın. 4. Telefon. Daha fazla güvenlik için, Bluetooth sayesinde eller serbest telefon edin veya bir numarayı çevirmek veya telefon rehberinizden* bir numara aramak için sesli kumandayı kullanın. 5. Araç verileri. Eğlenceli «Driving eco2» uygulaması ile yakıt tüketiminizi düşürün, yolculuklarınızın değerlendirmesini yapın ve kişisel pratik tavsiyelerden yararlanın. 6. Hizmetler. Keşif Paketi ile 4 farklı uygulamaya ( , R-Link Tweet, Renault Yardım, Hava Durumu) ve R-Link store kataloğuna ulaşın. R-Link store ve Renault R-Link rehber uygulamalarından yararlanmak için Renault sitesinde kendi hesabınızı yaratın. 7. Sistem. Renault R-Link ayarlarını tercihlerinize göre kolayca uyarlayın (dil, saat, sesler, vs.). * mobil telefonun uyumluluk durumuna göre.

12 YAKIN PLAN Tutumlu Motorlar ile SÜRÜŞ KEYFİ

13 YENİ RENAULT MOTORLARINDA, DOĞRUDAN OTOMOBİL YARIȘLARINDA KULLANILAN YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLER KULLANILIYOR. BU MOTORLAR STANDARTLARI DEĞİŞTİRİYOR, EKSİKSİZ BİR SÜRÜŞ KEYFİYLE BİRLİKTE, YENİ CLIO SPORT TOURER IN TÜKETİM VE DÜŞÜK CO 2 EMİSYONLARINDA REKOR KIRMASINI SAĞLIYORLAR. Yeni Renault Clio Sport Tourer ilk kez Clio Hatchback ile lanse edilen ve ekonomiyle sürüş keyfini mükemmel bir şekilde buluşturan, Yeni Turbo 90 bg Stop & Start benzinli motora sahip. 898 cm 3 hacminde, 3 silindirli 90 beygirlik turbo benzinli motor, bütün devirlerde etkin ivmelenme ve seri hızlanmalar sağlıyor. Şehir içinde, maksimum torkun % 90 ı 1,650 devir/dakikadan başlayarak (135 Nm) mevcut olduğundan sürüş keyfinizi en yüksek seviyeye çıkarıyor. Bu çok sık vites değiştirmeye ihtiyaç duymayacağınız anlamına gelir. Bundan böyle, Turbo 90 bg Stop & Start motoru overboost fonksiyonuna da sahip. Bu özellik sürüş keyfini arttırmakla kalmayıp artan bir dinamizm ve daha etkin hızlanmalar getiriyor. Stop & Start bulunan araç, 4.5 l/ 100 km* düzeyine düşürülmüş bir tüketim sunuyor ve CO 2 emisyonu sadece 105g/km*. Dizele gelince, Yeni 1.5 dci 90 bg motor tek kelimeyle en iyisi! 3.6 l/100 km* karma devir yakıt tüketimi ve 95 g/km* CO2 emisyonları ile, Yeni Clio Sport Tourer, hem binek hem de profesyonel müşteriler için ekonomik bir sürüş sağlıyor. Ayrıca sürüş keyfini de unutmayalım: 90 beygir gücü ve 220 Nm tork ile, motor her durumda rahat sürüş için düşük hızlarda bile hızlı tepkiler veriyor. 1.2 Turbo EDC 120 bg motor güç ve yakıt ekonomisini bir araya getirmeyi başarıyor. Bu motor, atak, canlı, tepkisel, güçlü ve sessizdir. Onun 120 beygir gücü, 2,000 devir/dakikada 190 Nm tork sağlıyor. İlk defa Yeni Renault Clio Sport Tourer da, daha fazla sürüş keyfi için EDC çift kavramalı 6-kademeli otomatik şanzıman ile bir araya geliyor. Bu vites kutusu manuel bir vites kutusu ile karşılaştırılabilir bir yakıt tüketimi ile sarsıntısız vites geçişleri, tepki verme ve canlılık sunuyor. 1.5 dci EDC 90 bg motor ise dizel motoru EDC çift kavramalı otomatik vites performansı ile birleștiriyor. Bu motor karma parkurda 3.7 l/100 km* gibi çok iddialı bir yakıt tüketimine sahip. *Tüm tüketimler karma parkur tüketimleridir. EN İLERİ TEKNOLOJİ OVERBOOST Overboost sistemiyle donatılan Turbo 90 bg Stop & Start daha canlı ve tepkisel. Onun yeni ayarları mevcut turboyu daha hızlı ve sürekli kılıyor. İvmelenme sırasında sınırlı bir süre boyunca daha fazla güç (+5 bg) ve daha fazla tork (+15 Nm) üretiyor. STOP & START Araç durduğunda ve boştayken motoru otomatik olarak durdurur. AKILLI ENERJİ YÖNETİMİ (ESM) Elektrik tüketimini optimize eder, ayrıca fren ve yavaşlamada kazanılan kinetik enerjiyi kullanarak aküyü şarj eder. HAVALANDIRMA KONTROLÜ Radyatör yoluyla, hava akışını motorun soğuma ihtiyaçlarına göre otomatik olarak adapte ederek, yakıt tüketimini azaltır ve aracın aerodinamiğini optimize eder.

14 YAKIN PLAN Çok Havalı BİR O KADAR DA PRATİK YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER, HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK TEKNOLOJİ İLE DONATILMIŞ, İYİ TASARLANMIŞ, FONKSİYONEL BİR İÇ MEKÂNA SAHİP. YÜKSEK KALİTELİ KONFORUN DETAYLARI, BİR BAKIŞTA HER ŞEYİ ANLATIYOR. Bir uçak kanadını çağrıştıran ön paneli, kolayca erişilebilen orta konsolu, daha iyi bir görüş için dijital hız sayacı, 70 mm gibi sıra dışı bir mesafede yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, renk seçenekleri, kromajlı ve parlak siyah malzemeler: Modernlik ve ergonomiyi bir araya getiren tüm unsurlar bir arada. Fonksiyonel ve güvenli, Yeni Renault Clio Sport Tourer Otoyol modu göstergelerine sahiptir. Sollamada son derece pratik. Üç kere sinyal vermek için sadece bir kez dokunmanız yeterli. Pratikliğe gelince, çok sayıda eşya saklama gözü bulunuyor: Vites kolu önünde saklama bölümü, 7 litrelik torpido gözü, ön yolcu tarafında cep, bardak taşıyıcı, ön kol dayama ve kapı panolarında gözler. Yeni Renault Clio Sport Tourer, ayrıca önemli bir bagaj hacmi sunuyor: Rakam vermek gerekirse, tam 443 dm 3. 1/3-2/3 oranında arka koltuk ve yolcu koltuğunun aşağı katlanması seçeneği sayesinde, iç hacim daha da genişletilebiliyor. Bu uzunluk, 2.48 metreye kadar olan eşyaları yerleştirebilmek amacıyla dikkat çekici bir hacim sunuyor. 604 mm. olan düşük yükleme eşiği ile yükleme kolay yapılıyor. Gündelik hayat güzel ve pratik bir hale dönüştürüldü. Görev tamam!

15

16 KİŞİSELLEŞTİRME YENİ RENAULT CLIO NUZU EN KÜÇÜK DETAYINA KADAR EŞSİZ HİSSETMENİZ İÇİN 3 FARKLI KİŞİSELLEŞTİRME TEMASI BULUNUYOR: CHANCE, DOTS VE SPORT. ARAÇ İÇİNDE VE DIŞINDA KİŞİSELLEŞTİREBİLECEKLERİNİZ HAKKINDA DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN. CLIO NUZU GERÇEKTEN SİZE ÖZEL HALE GETİRMENİZ İÇİN, YALNIZCA RENGİNİZİ VE KİŞİSELLEŞTİRME SEVİYELERİNİ SEÇMENİZ YETERLİ. DIŞ GÖRÜNÜM 1 Look Paket D K lle tirme: D dikiz aynalar, kap alt koruma, arka tampon ete i, bagaj alt ç ta, ön yüz ç talar, yan kap alt ç talar " veya 17" kişiselleştirilebilir alüminyum jantlar ALÜMİNYUM JANTLAR 16" Passion Tipi Alüminyum Jant 16" Siyah Renk Alüminyum Jant 16" Fildişi Renk Alüminyum Jant 17" Mavi Renk Alüminyum Jant 17" Kırmızı Renk Alüminyum Jant 17" Siyah Renk Alüminyum Jant 17" Fildişi Renk Alüminyum Jant LOOK PAKET DIŞ KİŞİSELLEŞTİRME Krom çıtalar Mavi lake çıtalar Kırmızı lake çıtalar Siyah lake çıtalar Fildişi lake çıtalar

17 İÇ GÖRÜNÜM 1 ç Ambiyans: Ön konsol ve kap panolar, koltuk kuma renkleri 2 ç K tirme: Hava kanal çerçeveleri, direksiyon simidi çevresi, vites kolu çevresi, kap panelleri iç ç tas ÖN KONSOL KİŞİSELLEŞTİRME Mavi Ön Konsol ve Kapı Panoları Kırmızı Ön Konsol ve Kapı Panoları Siyah Ön Konsol ve Kapı Panoları Havana Ön Konsol ve Kapı Panoları İÇ KİŞİSELLEŞTİRME Mavi lake Kırmızı lake Siyah lake Fildişi lake Chance lake Sport lake Dots lake

18 AKSESUARLAR D AKSESUARLAR KARBON& TANYUM GÖRÜNÜMLÜ ÖN SPOI LER : Clio Sport Tourer arac n z b u s p o r t i f ö n spoiler ile aksesuarland r n. (Ref : ) 3. ÇAMURLUK KORUMALAR : (Ref : ) (ön) & (arka) )

19 KROM AKSESUARLAR FAR ALT ÇITASI: Far bu krom aksesuar bir (Ref : ) 2. CAM ÇITASI: 3. ÖN KAPI KOLU (Ref : )

20 KARBON GÖRÜNÜMLÜ AKSESUARLAR KARBON GÖRÜNÜMLÜ YAN MAR P YE : Bu karbon görünümlü mar piye arac n za çok sportif bir çizgi kazand r r. (Ref : ) 2. AYNA KOLU KAPLAMASI : Karbon görünümlü bu aksesuar sportif çizgiyi tamamlar. (Ref: ) 3. S S FARI KARBON SÜSLEMES : Bu aksesuar arac n n sportif çizgisini güçlendirir. (Ref: )

21 AKSESUARLAR BAGAJ HAVUZU : Bu kauçuk bagaj koruma arac n z kir ve a nmaya kar korur. (Ref : ) 2. HALI PASPASLAR içi ile mükemmel uyum bu paspaslar korur. 4 rengi mevcut olan bu paspaslar iç ile mükemmel uyum (Gri Ref: / Mavi Ref: Sigara içenler için sunulan bu kitte çakmak ve küllük yer Küllük, sayesinde zamanda çöp )

22 TEMANIZI SEÇİN Chance, Sport ya da Dots? Kendi Clio Sport Tourer ınızı tasarlama keyfini yaşamak için adresine tıklayın. CHANCE MAVİ Mavi ön konsol ve kapı panoları ve chance iç kişiselleştirme Gösterilen model: Mistral Mavi 17" Siyah renk alüminyum jantlar, krom çıtalar CHANCE KIRMIZI Kırmızı ön konsol ve kapı panoları ve chance iç kişiselleştirme Gösterilen model: Alev Kırmızı 17 Kırmızı renk alüminyum jantlar, krom çıtalar.

23 SPORT Siyah ön konsol ve kapı panoları ve sport iç kişiselleştirme Gösterilen model: Kehribar Sarı 17" Siyah renk alüminyum jantlar, krom çıtalar. DOTS Havana ön konsol ve kapı panoları ve dots iç kişiselleştirme Gösterilen model: Bakır Kahve 17" Fildişi rengi alüminyum jantlar, Fildişi lake çıtalar

24 YARATICI ATÖLYE DONANIM SEVİYESİ, RENKLER, OPSİYONLAR... SİZ SEÇİYORSUNUZ! JOY STANDART DONANIMLAR EURO NCAP 5* Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS) Acil Fren Destek Sistemi (AFU) Elektronik Denge Program (ESC) Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR) Sürücü ve Yolcu Hava Yast ar Ba, Gö üs Yan Hava Yast ar Yükseklik Ayarl Sürücü Ön Emniyet Kemerleri 3 Noktal Arka Emniyet Kemerleri Çocuk Kol u Sabitleyici (ISOFIX) LED Gündüz Farlar Ani Durumlarda 4'lü örlerin Otomatik Yanmas Direksiyondan Lastik Tamir Kiti Manuel Klima Yoku ta K Destek Sistemi (Hill Holder) Yükseklik ve Derinlik Ayarl Direksiyon Renault Kart Sistemi Arka Koltuk S rtl 1/3-2/3 Katlanma Özelli i Sabitlenebilir Ön Koltuk Ba l Yükseklik Ayarl 2 Arka Koltuk Ba l Türkçe Uyar Ekran Radyo MP3-2x20 W Özel Akustik Hoparlörler, Renault Bass Reflex Sistemi USB ipod Uyumlu Audio Ba lant Giri i Bluetooth Müzik ve Telefon Ba lant s Yol Bilgisayar Siyah Tavan Barlar Gövde Rengi Kap Kollar Çift Optikli Siyah Maskeli Farlar Gövde Rengi Yan Aynalar Elektrikli Bu u Çözücülü Yan Aynalar Sinyalli Yan Aynalar Arka Spoiler OPSİYONLAR Sis Far ve Kademeli Silecek Stepne 185/65 R15 Metalik Renk Joy Siyah/K rm Dö eme 15" Paradise Tipi Çelik Jant Kapaklar

25 ICON ICON STANDART DONANIMLARI = JOY + Elektronik Klima Arka Park Sensörü Ön Sis Farları Otomatik Yanan Farlar ve Yağmur Sensörü Ön Kol Dayama Deri Direksiyon Eller Serbest Renault Kart Sistemi Sürücü Tarafı Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön Camlar Elektrikli Arka Camlar Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu Katlanır Ön Yolcu Koltuğu Radyo MP3-4x20 W Renault R-NAV Navigasyon Multimedya Sistemi Türkiye Haritası 7" Dokunmatik Ekran Krom Tavan Barları Çift Optikli Krom Çerçeveli Siyah Maskeli Farlar Buğu Çözücülü Elektrikli Katlanır Yan Aynalar Look Paketi ve Krom Çıtalar Siyah Lake İç Dekor Paketi OPSİYONLAR Stepne 185/65 R15 Bagaj Filesi ve Çengeli R-Link İnternet Bağlantılı Entegre Navigasyon Multimedya Sistemi Geri Görüş Kamerası 16" Siyah Renk Alüminyum Jantlar 16" Fildişi Rengi Alüminyum Jantlar 17" Siyah Renk Alüminyum Jantlar 17" Fildişi Rengi Alüminyum Jantlar 17" Mavi Renk Alüminyum Jantlar 17" Kırmızı Renk Alüminyum Jantlar Karartılmış Arka Camlar Sabit Cam Tavan İç Kişiselleştirme (Farklı renk ve desende iç dekor seçenekleri) Look Paket Dış Kişiselleştirme (Farklı renkte dış dekor seçenekleri) Metalik Renk Icon Siyah / Gri Döşeme Opsiyonlar 16" Passion Tipi Alüminyum Jantlar

26 CHROMO ZONE OPAK, METALİK RENK PALETİ ORTAYA ÇIKTI. BEYAZ (OPAK) MİSTRAL MAVİ (OPAK) KEHRİBAR SARI (OPAK) BULUT GRİ (METALİK) BAKIR KAHVE (METALİK) YILDIZ SİYAH (METALİK) ALEV KIRMIZI (METALİK)* PLATİN GRİ (METALİK) * Özel vernikli metalik boya. BOYUTLAR YÜKSEKLİK, GENİŞLİK, BAGAJ HACMİ... HER İHTİYACINIZI KARŞILAMAK AMACIYLA TASARLANMIŞ BİR ARAÇ. BAGAJ HACMİ (dm 3 ) VDA hacim (Iso 3832 standardı) (raf altı) 443 Çıkarılabilir bagaj zemini altındaki hacim dahil 85 Arka koltuklar katlanmış olarak maksimum hacim (tavana kadar) 1380 BOYUTLAR (mm) A Aks mesafesi 2589 B Toplam uzunluk 4267 C Ön dingil çıkıntısı 853 D Arka dingil çıkıntısı 825 E Ön iz mesafesi 1506 / 1498* F Arka iz mesafesi 1506 / 1498* G Yan aynalı /aynasız toplam genişlik 1732 / 1945 H Yüksüz yükseklik 1445 H1 Yükseklik, açık bagaj kapağı ile yüksüz 1920 J Yüksüz bagaj eşiği yüksekliği 604 K Yerden yükseklik (laden) 120 L 2. Sıra diz mesafesi 140 M Ön dirsek mesafesi 1363 M1 Arka dirsek mesafesi 1378 N Ön omuz genişliği 1370 N1 Arka omuz genişliği 1307 P 1. Sırada 14 de tavan boşluğu (ön koltuklar) 880 P1 2. Sırada 14 de tavan boşluğu (arka koltuklar) 862 Y - Üst bagaj girişi genişliği Maksimum bagaj genişliği 1038 Y1 Alt bagaj girişi genişliği 994 Y2 Çamurluklar arasındaki iç genişlik 1011 Z Bagaj girişi yüksekliği 685 Maksimum yükleme uzunluğu (bagaj kapağı arkasından arka koltuklara Z1 kadar, aşağı katlanmış olarak) 1616 Z2 Arka koltuklar arkasındaki yükleme uzunluğu 830 Z3 Arka tavan altı yüksekliği / hareketli zeminle 575 / 396 Z4 Maksimum yükleme uzunluğu (arka koltuk ile ve yolcu koltuğu katlanmış olarak) 2480 *15" ve 16" / 17" lastikler

27 TEKNİK ÖZELLİKLER E MOTOR - KUTUSU v 75 bg Turbo 90 bg Stop & Start (overboost) 1.2 Turbo EDC 120 bg 1.5 dci 75 bg 1.5 dci 90 bg Euro Em syon normu EURO5 EURO5 1.5 dci EDC 90 bg S nd r hacm (cm 3 ) ve (mm) 69x76,8 72,2x73,1 72,2x73,1 76 x 80,5 76 x 80,5 76 x 80,5 9,8 : 1 9,5 : 1 9,8 : 1 15,5 : 1 15,5 : 1 15,5 : 1 / 4 / 16 3 / 12 4 / 16 4 / 8 4 / 8 4 / 8 güç kw (bg/din) 54 (75) 66 (90) (+4Kw/5bg 88 (120) 55 (75) 66 (90) 66 (90) güç (dev/dak) Nm CEE (+15Nm (dev/dak) var var var & - var AKTARMA Ön: hava (DV) (mm) PERFORMANS (km/sa) km/sa (sn) 14"5 12"2 9"4 14"3 12" 12"9 Tüketimler 2004/CE AET (lt/100 km) CO 2 (g/km) ,6 6,6 4,3 4,3 4,3 4,7 3,9 4,4 3,2 3,2 3,3 Karma 5,5 4,5 5,2 3,6 3,6 3, ve yürür (kg) * güç ** C o S or Tourer a a dak üç k s asa uymak ad r: Çevreye o an e k er n m n m e eden ISO onay b r fabr kada üre mek ed r. CO 2 sa m ar 120 g/km'den dü ük ür. Ger dönü ümden ge en %7' n ü er nde as k çermek ed r ve ömrünün sonunda %95' n ü er nde yen den de er end r eb r ö e k ed r. e, markam arac n üm ekonom k ömrü boyunca aahhüde g rmek ed r.

28 EKİPMAN ÖZELLİKLERİ JOY ICON GÜVENL EURO NCAP 5* S S Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS) S S Acil Fren Destek Sistemi (AFU) S S S S Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR) S S Sürücü ve Yolcu H S S H S S S S S S S S S S ISOFIX) S S L F S S 3. Stop L S S S S F * S S S Lastik T S S Stepne 185/65 R15 O*** O*** S - - S Hill H S S - S Ön Sis F * S Otomatik Yanan F - S - S Deri Direksiyon - S S S S S S - - S Elektrikli Ön Camlar S - Sürücü T T - S Elektrikli Arka Camlar - S S S S S S - - S - S - S S S S S Bagaj Filesi ve Çengeli - O MEDYA T S S S - - S H S S S S Bluetooth T S S - S - O - O**** Türkiye H - S

29 JOY ICON 7" Dokunmatik Ekran - S S S D L Siyah Renk T S - Krom T - S 15" Paradise Tipi Çelik J S - 16" Passion Tipi Alüminyum Jantlar - S 16" Siyah Renk Alüminyum Jantlar - O 16" F - O 17" Siyah Renk Alüminyum Jantlar - O 17" F - O 17" Mavi Renk Alüminyum Jantlar - O Jantlar - O S S Çift Optikli Siyah Maskeli Farlar S - Çift Optikli Krom Çerçeveli Siyah Maskeli Farlar - S Gövde Rengi Yan Aynalar S - S - - S Sinyalli Yan Aynalar S S Arka Spoiler S S - O** Tavan - O** L T D LLE L - S Look Paketi ve Siyah L - O L L - O Look Paketi ve F L - O Look Paketi ve Mavi L - O ÇE TL LLE L Siyah L - S L - O F L - O Mavi L - O Sport L - O L - O Dots L - O J S - I - S I - O I H - O I M - O L LLE - S - O H - O M - O Opak S S Metalik O O S: Standart; O: Opsiyon; * Sis Farları ve Fasılalı Ön Cam Silecekleri Paketi, ** Sabit Cam Tavan & Karartılmıș Arka Camlar Paketi: Bu paket seçildiğinde araçta tavan barları bulunmayacaktır. *** Stepne opsiyonu alındığında araçlarda lastik tamir kiti bulunmayacaktır. 1.2 Turbo EDC 120 bg motorda Stepne standart olarak sunulmaktadır. **** L M

30 HERȘEY UNUTULUR, İLKLER KALIR!

31

32 12OZG Ağustos 2014 /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye Bro ürün içeri inin bask tarihi itibariyle do ru ve güncel olmas için gereken tüm önlemler al nm t r. Bu bro ür ön seri veya prototiplerden haz rlanm t r. Sürekli ürün geli tirme politikas çerçevesinde, Renault bro ürde tan t lan ve görüntülenen araç ve aksesuarlar n özelliklerini her an de i tirme hakk n sakl tutar. Bu de klikler Renault Yetkili Sat c lar na en k sa sürede bildirilir. Ticarile tirildikleri ülkelere göre, versiyonlar aras nda farkl l klar olabilir, baz donan mlar mevcut olmayabilir (standart, opsiyon ve aksesuar olarak). En yeni bilgileri almak için en yak n Renault Yetkili Sat c s na ba vurunuz. Bask tekniklerindeki s n rlar nedeniyle, bro ürde yer alan renkler araçlar n gerçek boya veya iç dö eme renklerinden az da olsa farkl olabilir. Her hakk mahfuzdur. Bro ürün, hangi ekilde ve ne amaçla olursa olsun, Renault nun ön onay olmaks z n, tamamen veya k smen ço alt lmas yasakt r.

AKSESUARLAR D AKSESUARLAR

AKSESUARLAR D AKSESUARLAR AKSESUARLAR D AKSESUARLAR 1. 2. 3. 3. 1. KARBON& TANYUM GÖRÜNÜMLÜ ÖN SPOI LER : Clio Sport Tourer arac n z b u s p o r t i f ö n spoiler ile aksesuarland r n. (Ref : 8201343892 ) 3. ÇAMURLUK KORUMALAR

Detaylı

YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE BAKIŞ ARZUNUN ANATOMİSİ YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER IN SHOOTING BRAKE OLARAK ADLANDIRILAN ÜST SINIF COUPÉ STATION ARAÇLARDAN ESİNLENEN GÜÇLÜ KİŞİLİĞİ,

Detaylı

YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE BAKIȘ ARZUNUN ANATOMİSİ YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER IN SHOOTING BRAKE OLARAK ADLANDIRILAN ÜST SINIF COUPÉ STATION ARAÇLARDAN ESİNLENEN GÜÇLÜ KİȘİLİĞİ,

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ SYMBOL 1.2 16v 75 bg 1.5 dci 90 bg 1.2 16v 75 bg 1.5 dci 90 bg Stepne Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi

Detaylı

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ SYMBOL Stepne 185/65/R15 Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi CLIO 1.2 16v 75 bg 42.40 45.40 1.5 dci 90 bg 55.05

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

RENAULT 2 EYLÜL - 3 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 2 EYLÜL - 3 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL CLIO Stepne 185/65/R15 Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi Sis Farı ve Kademeli Silecek 16'' Siyah

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

RENAULT 2 ŞUBAT - 29 ŞUBAT 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 2 ŞUBAT - 29 ŞUBAT 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL Stepne 185/65/R15 Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi CLIO 1.2 16v 75 bg 44.00 48.60 1.5 dci 90 bg

Detaylı

RENAULT 5 EKİM - 31 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 5 EKİM - 31 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL CLIO Stepne 185/65/R15 Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi Ön Sis Farları 16" Gri Renk Alüminyum Jantlar

Detaylı

RENAULT 2 ŞUBAT - 29 ŞUBAT 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 2 ŞUBAT - 29 ŞUBAT 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL Stepne 185/65/R15 r Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi CLIO 1.2 16v 75 bg 46. 5 1.5 dci 90 bg 59. 63.95

Detaylı

YENİ RENAULT CLIO DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT CLIO DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT CLIO DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT CLIO DEZIR DEN İLHAM ALDI Otomobiller, ulaşım için üretilirler. Ancak, insanların hayallerini ve arzularını da temsil ederler. İlk taslaklarından üretimin

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

1 Ekim 2015-31 Ekim 2015 Tarihleri arasında geçerlidir.

1 Ekim 2015-31 Ekim 2015 Tarihleri arasında geçerlidir. Versiyon Açıklama Symbol Joy 1.2 16v 75 bg Symbol Joy 1.5 dci 90 bg Symbol 1.2 16v 75 bg Symbol 1.5 dci 90 bg Symbol Joy 1.5 dci 75 bg Symbol 1.5 dci 75 bg 46.20 59.05 50.05 62.63 56.05 57.85 Symbol lar

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

RENAULT MEGANE HATCHBACK DRIVE THE CHANGE

RENAULT MEGANE HATCHBACK DRIVE THE CHANGE RENAULT MEGANE HATCHBACK DRIVE THE CHANGE RENAULT MEGANE HATCHBACK RENAULT MEGANE LEVEL TEKNOLO BEN GÜRLÜK Megane, çekicikadar fonksiyonel de... cebinizde bulunan Renault kart sistemi ile otomatik

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

9%.āą2%.!5,4ą#,)/ 9%.ā 4ą#,)/ ą2%.!5, RENAULT 9%.ā /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye www.renault.com.

9%.āą2%.!5,4ą#,)/ 9%.ā 4ą#,)/ ą2%.!5, RENAULT 9%.ā /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye www.renault.com. RENAULT CLIO YENi renault clio DEZIR DEN ilham ALDI Otomobiller, ulaşım için üretilirler. Ancak, insanların hayallerini ve arzularını da temsil ederler. İlk taslaklarından üretimin son aşamasına kadar,

Detaylı

Renault CLIO RENAULT CLIO DEZIR DEN İLHAM ALDI Otomobiller, ulaşım için üretilirler. Ancak, insanların hayallerini ve arzularını da temsil ederler. İlk taslaklarından üretimin son aşamasına kadar,

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata.

Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata. Yeni Dacia Sandero Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata. Modernliği seviyor musunuz? Araç içinde geniş alan ve ferahlık mı arıyorsunuz? Güvenliğe öncelik mi veriyorsunuz?

Detaylı

YENİ RENAULT CLIO DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT CLIO DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT CLIO DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT CLIO DEZIR DEN İLHAM ALDI Otomobiller, ulașım için üretilirler. Ancak, insanların hayallerini ve arzularını da temsil ederler. İlk taslaklarından üretimin

Detaylı

Dacia Sandero... Tam size göre.

Dacia Sandero... Tam size göre. Dacia Sandero Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir alan, özenli

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Tourneo Courier Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

Renault CLIO RENAULT CLIO DEZIR DEN İLHAM ALDI Otomobiller, ulaşım için üretilirler. Ancak, insanların hayallerini ve arzularını da temsil ederler. İlk taslaklarından üretimin son aşamasına kadar,

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Ford C MAX ecoboss Ford C MAX diesle tekna Markalar Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 51.350,00 TL

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP İlan no: 223097 İlan detayları Sahibinden 53.500 TL 09 Tem 2015 53.500 TL 11 Nis 2015 54.750 TL 06 Mar 2015 56.500 TL 11 Şub 2015 54.000 TL Mini Cooper S OTOMATİK.. KAZASIZ.. SAHİBİNDEN

Detaylı

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ 2 MODERN ETKİLEYİCİ TASARIM YENİ CITROËN BERLINGO, etkileyici tasarımını yenilenen ön tasarımıyla pekiştiriyor. Keskin hatlı yeni tampon, daha alçak ve genişletilmiş radyatör

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Renault CLIO Daha da dayanılmaz Renault Clio nun karşı konulamayan büyüsü sizi de etkisi altına alacak. Duygu dolu hatları, yeni ön tasarımı ve yepyeni ışık imzası ile her zamankinden daha büyüleyici

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Sahibinden Konfor Paketli 90 Beygir Grande Punto İlan no: 302430 27.500 TL İlan tarihi: 10 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Çorum Model yılı Ocak 2006

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını sizin için açmaya hazır. 100 kilometrede 4,3 litre yakıt tüketimiyle* sınıfının

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik İlan no: 236037 Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik Sahibinden Öğretmenden Temiz, Boyasız, Değişensiz F1 Direksiyonlu Auris 53.250 TL İlan tarihi: 27 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

vazgeçilmez olacak. Günlük yaşamınızda

vazgeçilmez olacak. Günlük yaşamınızda Dacia Dokker Günlük yaşamınızda vazgeçilmez olacak. Dacia Dokker, Dacia ürün gamının kombi modeli. Gerek işiniz için, gerekse ailece kullanımlarınızda hafta içinde ve hafta sonunda, bütün ihtiyaçlarınızı

Detaylı

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS İlan no: 233363 Citroen C4 Coupe 2.0 VTS Sahibinden 215 hp ile MAT Yaptık Üzerine de Pro.Ses Sistemi Koyduk 32.000 TL İlan tarihi: 30 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2005 Km

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN!

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! DFSK Mini Maxi Güçlü Motor Mini Maxi'nin DK1506 motoru, Dual VVT teknolojisi ile orta, düşük ve yüksek devirlerde mükemmel bir tork çıkışı sağlayarak güçlü

Detaylı

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut.

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. İlan no: 320356 Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. Sahibinden İdeal aile aracı. 7 koltuklu otomobil ruhsatli. Konforlu. 42.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl İzmir, Selçuk Model

Detaylı

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı.

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. YENİ FORD FIESTA İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. Yeni tasarımıyla çok daha sportif bir görünüme bürünen Yeni Fiesta aynı zamanda segmentinde lider yepyeni teknolojiler sunuyor. SYNC Yeni Fiesta da

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic Sahibinden Memurdan, temiz, serisinin en dolusu, dizel&otomatik İlan no: 384672 38.250 TL İlan tarihi: 3 Ocak 2017 İlan detayları İlan detayları İl İzmir Model yılı

Detaylı

2012 OYAK Üyelerine Özel Renault Otomobil Kampanyası Detayları:

2012 OYAK Üyelerine Özel Renault Otomobil Kampanyası Detayları: 2012 OYAK Üyelerine Özel Renault Otomobil Kampanyası Detayları: OYAK ÜYELERİNE ÖZEL OTOMOBİL KAMPANYASI Bu kampanyada OYAK Üyelerine sağlanan ayrıcalıklı şartlar ile Renault ve Dacia otomobillere sahip

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure İlan no: 194503 Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure Sahibinden SAHİBİNDEN SINIFIN EN DOLUSU 3008 CROSSOVER 64.900 TL İlan tarihi: 22 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl Burdur Model yılı

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 MİNİBÜS Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren

Detaylı

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik İlan no: 236141 Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik Sahibinden Günlük : 1.500 TL Haftalık : 3.000 TL Aylık : 5.000 TL SAAB 9.3 TTİD ÇİFT TURBO 210BG ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ,CEO LARIN İlan tarihi: 28 Mayıs

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 İlan no: 132217 Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL - ESEN TUR - 'DAN 17 KİŞİYİ VE BAGAJINI ALABİLİCEK SPRİNTER İlan tarihi: 17

Detaylı

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium İlan no: 243063 Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium Sahibinden 2011 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET. FİYAT DÜŞTÜ ACİL. 38.200 TL İlan tarihi: 12 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Karabük, Safranbolu,

Detaylı

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring BMW 5 Serisi 5.25xd Touring Sahibinden BMW 2013 Model 525 Xdrive İlan no: 202698 225.000 TL İlan tarihi: 15 Ağustos 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Gölbaşı Model yılı Ocak 2013 Km 20.000

Detaylı

Honda Civic 1.6 Elegance

Honda Civic 1.6 Elegance İlan no: 321447 Honda Civic 1.6 Elegance Sahibinden Sahibinden 2012 Civic Elegance Füme Servis Bakımlı Garantil 57.750 TL İlan tarihi: 6 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Ataşehir,

Detaylı

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34. PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ 107 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.450 TL 208 GTi 208 GTi 1.6 THP 200 hp 59.900 TL 59.900 TL 208 208 ACCESS 1.0 VTi 68 hp 30.900 TL 30.900 TL 208 ACCESS 1.2

Detaylı

Volvo S D Drive

Volvo S D Drive Volvo S40 1.6 D Drive Sahibinden Acil Ev İhtiyaçından satılık Sahibinden S40 İlan no: 320376 41.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2010 Km Kasa tipi Vites

Detaylı

Dacia Sandero... Tam size göre.

Dacia Sandero... Tam size göre. Dacia Sandero Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir alan, özenli

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

Nissan Qashqai 1.5 dci Tekna Executive 2WD

Nissan Qashqai 1.5 dci Tekna Executive 2WD İlan no: 320942 Nissan Qashqai 1.5 dci Tekna Executive 2WD Sahibinden İLK SAHİBİNDEN İNCİ BEYAZI 2013 NİSSAN QASHQAİ 1.5DCİ TEKNA 72.000 TL İlan tarihi: 2 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model

Detaylı

BMW 3 Serisi 3.16i TL. İlan detayları BORUSAN ÇIKIŞLI SAHİBİNDEN TERTEMİZ BMW E90. Sahibinden. İlan tarihi: 29 Ağustos 2016.

BMW 3 Serisi 3.16i TL. İlan detayları BORUSAN ÇIKIŞLI SAHİBİNDEN TERTEMİZ BMW E90. Sahibinden. İlan tarihi: 29 Ağustos 2016. İlan no: 320596 BMW 3 Serisi 3.16i Sahibinden BORUSAN ÇIKIŞLI SAHİBİNDEN TERTEMİZ BMW E90 61.000 TL İlan tarihi: 29 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2007 Km Kasa tipi Vites

Detaylı

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor TR En konforlu yolculuklar STAR, 31 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi, geniş ve konforlu koltuk aralıkları ve farklı oturum alternatifleri ile turizm, personel ve şehirler arası taşımacılıktaki ihtiyaçlara

Detaylı

En konforlu yolculuklar

En konforlu yolculuklar TR Maksimum konfor STAR, 31 kişilik yolcu kapasitesi, 4,25 m 3 lük yüksek kapasiteli ve kesintisiz bagajı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru, bağımsız

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 255431 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2012 model 43540 km de. İSTOÇ 57.500 TL İlan tarihi: 5 Ocak 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX...

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Ford B-MAX 2010 yılında Cenevre fuarında konsept araç olarak ilk kez tanıtıldığında eşsiz tasarımı sayesinde büyük hayranlık uyandırmış ve tüm otomobilseverlerin

Detaylı

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M İlan no: 185582 Toyota Yaris 1.33 99 HP Terra Sporty M/M Sahibinden 33.000 km'de 2010 model toyota yaris 31.000 TL İlan tarihi: 29 Ocak 2014 İlan detayları İlan detayları İl Hatay Model yılı Ocak 2010

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 İlan no: 218701 Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Orta 2012 155.000 TL İlan tarihi: 17 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

RENAULT TRAFIC DRIVE THE CHANGE

RENAULT TRAFIC DRIVE THE CHANGE RENAULT TRAFIC DRIVE THE CHANGE ÇEVRE VE 06 8 > 09 10 > 11 12 > 13 18 > 19 MODERN VE TUTUMLU, TRAFIC BÜTÜN İHTİYAÇLARINIZI KARȘILAR. 4 > 5 Trafic, faaliyet alanları ne olursa olsun, profesyonellerin ihtiyaçlarını

Detaylı

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP İlan no: 194081 İlan detayları Sahibinden 46.900 TL 23 Haz 2014 46.900 TL 19 May 2014 46.000 TL 28000 km de garaj arabası, full İlan tarihi: 19 Mayıs 2014 İlan detayları

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik İlan no: 234487 Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik Sahibinden SERVİS BAKIMLI 100.000 KM DE ML 280 CDİ LÜKS,kapalı garaj 135.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Toyota Corolla Sedan HP Elegant Otomatik

Toyota Corolla Sedan HP Elegant Otomatik İlan no: 332326 Toyota Corolla Sedan 1.6 124 HP Elegant Otomatik Sahibinden ÖĞRETMENDEN TOYOTA COROLLA 1.6 ELEGANT- OTOMATİK 56.250 TL İlan tarihi: 8 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar,

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1 İlan no: 273584 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1 Sahibinden Volkswagen Caravelle 2.0 TDI Comfortline 2015 model 0 km 240.000 TL İlan tarihi: 2 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline

Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline İlan no: 225952 Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline Sahibinden İLK SAHİBİNDEN Golf Highline 1.4 TSI Metalik Siyah - 30.800 53.000 TL İlan tarihi: 25 Şubat 2015 İlan detayları İlan detayları İl

Detaylı

Yeni Dacia Sandero... Tam size göre.

Yeni Dacia Sandero... Tam size göre. Yeni Dacia Sandero Yeni Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor.

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Amarok Canyon Tekdüzeliğe son. Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Heyecanı içine bindiğiniz anda yaşayacağınız Yeni Amarok Canyon, iç mekandan başlayan özel bir tasarıma sahip. Vites topuzundan

Detaylı

Seat Leon 1.6 Stylance

Seat Leon 1.6 Stylance Seat Leon 1.6 Stylance İlan no: 211167 İlan detayları Sahibinden 39.900 TL 19 Şub 2016 39.900 TL 30 Eki 2014 37.800 TL İBakımlı Hatasız Leon Stylance İlan tarihi: 19 Şubat 2016 İlan detayları İl Ankara

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 Transit Custom VAN Entegre dönüş sinyalli yan aynalar Paçalıklar 15 çelik jantlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı 90 ve 180 derece açılabilen arka kapılar Yol bilgisayarı Elektrikli

Detaylı

Yeni Dacia Logan MCV

Yeni Dacia Logan MCV Yeni Dacia Logan MCV Yaşamınızın farklı alanlarına ayak uydurmayı bilen bir otomobil. Modern çizgili yeni tasarım,geniş iç mekan, ilk bakışta fark edilen sağlamlık... Yeni Logan MCV hoşa giden her şeye

Detaylı

Mercedes Vito 111 CDI Camlivan Kisa

Mercedes Vito 111 CDI Camlivan Kisa İlan no: 235508 Mercedes Vito 111 CDI Camlivan Kisa Sahibinden Mercedes - Benz Vito 111 CDI 2015 model 25 km de. İSTOÇ 210.000 TL İlan tarihi: 25 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı