RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE"

Transkript

1 RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE

2

3 YENİ RENAULT LATITUDE FOCU. 47 CANNER. 813 INNOVATION BY RENAULT CARLAB. 1822

4 BIRAKIN ZERAFET İZİ TAȘIIN GERÇEK ZERAFET: LATITUDE, EÇKİN VE GÜÇLÜ İLUETİ İLE GÖZ ÖNÜNDE... ARACA KARAKTERİTİK ȘEKLİNİ VEREN ÇİZGİİ, PARLAK VE ÇARPICI BAKIȘLARI, ȘIK ÖN IZGARAIYLA MODERN VE ZAMANIN ÖTEİNDE BİR TAARIMA AHİP. HER PARÇAINDAN İDDİA VE AYRINTI TUTKUU YAYILAN YENİ RENAULT LATITUDE İLE ZERAFET NADİR GÖRÜLEN BİR DÜZEYE ULAȘIYOR.

5 VİZYON, GÖTERİȘ KARİZMA Yeni Renault Latitude ün ön yüzü. Motor kapağının karakter ve șıklığını destekleyen yalın, dinamik ve șık ön ızgara Yeni LED'li görsel imza LED sinyal lambaları ön yüzün genel görünüșünü mükemmelleștiriyor ve ona bir görsel imza katıyor. 3. LED Arka toplar Yeni Latitude ün LED arka stopları aracın ıșıltısını tamamlıyor ve ona ancak arkadan bakabilenler için de farklılığını ortaya koyuyor 4. Șık bir profil. Yolcu bölümünü ortaya çıkaran akıcı ve șık bir profil. Üst gam bir sedandan beklenen bütün estetik ayrıcalıklar. Güçlü kișiliği de cabası. İç mekânda hoș ve panoramik bir aydınlık olușturmak için biri 4 konumda ayarlanabilen, diğeri sabit iki cam panelden olușan Panoramik açılır tavan*. 5. Xenon farlar. Șık bir șekilde tasarlanan xenon farlar sürücüye gün ıșığına yakın, optimal bir güvenlik ve konfor sağlamak üzere derin ve konforlu bir aydınlatma sunuyor. Viraj eğrisiyle yönlenen far huzmesi ön görüș alanını maksimize ediyor. * Opsiyon

6 YÜKEK TEKNOLOJİ YÜKEK DİNLGİNLİK 1. BEȘ DUYUYA HİTAP EDEN TEKNOLOJİ VE TAARIM KUURUZ LATITUDE TARZIYLA TAARLANMIȘ, EÇKİN VE YARATICI BİR İÇ MEKAN. NEFE ALIN; ÜT DÜZEY KALİTEDE FİLTRELENMİȘ HAVAYI OLUYUN. EĞLENİN; EN AF DUYUAL MÜZİK DENEYİMİNİ TADIN. RAHATLAYIN; HER YOLCUYA ÖZEL II KONFORU UNAN, KİȘİELLEȘTİRİLEBİLİR 3 BÖLGELİ KLİMAYA AHİP, HAVA YATIKLI MAAJ ÖZELLİKLİ KOLTUKLARIN KEYFİNE VARIN. HUZUR VE DİNGİNLİK İÇİNDE YOLCULUK EDİN...

7 YENİLİKLERİN KALBİNDE Hava kalitesi kontrol sistemi. Toksisite sensörü kirli havanın iç mekâna girmesini önlerken, polen filtresi havayı parçacıklardan arındırıyor. Üç bölgeli klima her bir yolcuya kișiselleștirilmiș bir termik konfor sağlıyor. Renault Latitude ün iç mekânı böylece optimum bir konfora ulașıyor. 2. Kör nokta uyarısı. Yeni Latitude ile yenilikler daha da ileri gidiyor: Güvenliğinizi daha da artıran bu sistem, dikiz aynasında görünmeyen kör noktaya giren herhangi bir aracı algılıyor. Aracın içinde dıș dikiz aynası hizasında bulunan bir uyarı lambası ile sürücüyü ikaz ediyor. 3. Eller serbest kart. Ellerinizi kullanmadan giriș, çalıștırma ve otomatik kapı kilitleme. 4. TFT ekranlı kadranlar. Kadran grubu ve uyarı lambalarından daha zengin ve daha okunaklı bir renkli ekran, yararlı ve gerekli bilgileri anında görüntülüyor. 5. Park yardımı. Ön ve arka park sensörleri Prestij paketinde yer alan geri görüș kamerası ile tamamlanıyor. Kamera görüntüyü navigasyon ekranı üzerine yansıtıyor ve aracı daha kolay yönlendirmeniz için kılavuzluk yapıyor. 6. Audio Bose Energy Efficient eries ses sistemi. Özel olarak Latitude için tasarlanan sistem size benzersiz bir akustik deneyim sunuyor. 7. Elektrikli sürücü koltuğu, ısıtmalı ve masaj yapıyor. Tamamen sessiz hava yastıklı pnömatik sistemi sayesinde, önceden seçeceğiniz moda ve șiddete göre sırtınıza masaj yapıyor. oğuk kıș sabahlarında ısıtma fonksiyonu da çok hoșunuza gidecek. 8. Çift modlu iyonlaștırıcı ve hava tazeleyici. Havayı ișleme sistemi, sağlıklı ve rahatlatıcı bir hava sağlayan çift modlu amsung uper Plasma iyonizer (Temizleme ve Rahatlatma modlarına sahip) ve bir hava temizleyici ile tamamlanıyor. Bu incelik dokunușu ile sunulan altı parfümden ikisini seçebilirsiniz.

8 BİRİNCİ INIF YOLCULUK GÖNLÜNÜZCE YARARLANABİLECEĞİNİZ GENİȘ VE FERAH BİR YAȘAM ALANI. ADECE ÜT GAM MODELLERİN UNABİLECEĞİ KÜÇÜK AYRINTILARDAN OLUȘAN BİR RAHATLIK: MALZEMELER AİL, HAVA KALİTELİ GELİȘMİȘ TEKNOLOJİLER TAMAMEN BİLGİNİN, İLETİȘİMİN VE RAHATLIĞIN HİZMETİNDE. RENAULT LATITUDE ÜN ȘIK VE CÖMERT KARAKTERİNİ KEȘFEDİN. Her ayrıntının önemli olduğu rahatlığa gerçek bir davet... Renault Latitude ün iç mekânı, konuklarınızı her koșulda ağırlamak için mükemmel, geniș ve șık bir yașam alanı olarak tasarlandı. En ufak ayrıntısına kadar birinci sınıf kalitede, kromajlı detaylar, asil malzemeler, dengeli formlar ürücü ve yolcuların sıra dıșı bir konfor kapsamına sahip oldukları bu çok geniș alanda her șey görsel harmoniye katkıda bulunuyor. Zengin donanımlı Renault Latitude, en ileri teknolojiyi huzurun ve dıș dünya ile iletișimin hizmetine sunuyor..

9

10 TÜM GÖRÜȘ AÇILARI KONTROL ALTINDA Renault, güvenliği en ön planda tuttuğu için Latitude modelini bir kör nokta uyarı sistemi ile donattı. Araç, etrafında maksimum 5 m lik bir bölgeyi kapsayan ultrasonlu bir algılama sistemine sahip. İki sensör arka açılara, iki sensör aracın ön kısmında yanlara yerleștiriliyor. Aracınızın hızı 35 km/h ve 140 km/h arasındayken ister otomobil, ister motosiklet veya bisiklet olsun, bu sensörler hareket halindeki her türlü nesneyi algılıyorlar. Renault kör nokta uyarı sistemi, iki kademeli alarm seviyesine sahip. ol veya sağ dikiz aynası hizasında içerde yer alan bir sinyal lambası kör bölgede bir araç algılanır algılanmaz yanıyor. Yönelmek istediğiniz istikametteki sinyal lambasını devreye sokan sistem ise, kapsama alanına giren her araç hakkında sizi uyarmak üzere yanıp sönüyor. adece bir butona basarak sistemi devreden çıkarma seçeneğine de her zaman sahipsiniz.

11

12 OUND BY BOE LATITUDE İÇİN ÖZEL OLARAK TAARLANAN EȘİZ BİR AKUTİK DENEYİM. YÜKEK PERFORMANLI HOPARLÖRLER VE DİJİTAL AMPLİFİKATÖRÜ AYEİNDE E BİR KONER ALONUNA YARAȘIR KALİTEDE. DERİN PELER, İNCE TİZLER: MÜKEMMELE ULAȘAN BİR DENGE. Gerçek ses ustası Bose, Yeni Renault Latitude ün iç mekânı için özel olarak Bose Energy Efficient eries ses sistemini yarattı. Aracın iç mekânının özelliklerini ve özgün akustik yapısını dikkate alan sistem, ön panele yerleștirilmiș bir dijital amplifikatör ile yüksek performanslı hoparlörlerden olușan bir ses grubu yönetiyor. Bu amplifikatör, Latitude ün iç mekânının özellikleri için parametre edilmiș bir Bose sinyal ișleme sistemini içeriyor. Özel olarak Renault için geliștirilmiș olan Bose sisteminin aksamları; benzer sistemlerden %30 daha küçük, %40 daha hafif ve %50 daha az enerji harcıyor. es, seviyesi ne olursa olsun müziğin orijinalini size yașatacak kadar zengin, doğal ve ayrıntılı. Heyecanın merkezine eșsiz bir yolculuk.

13 RENAULT ET BOE : KİȘİELLEȘTİRİLEBİLİR E İÇİN MÜKEMMEL İȘBİRLİĞİ 2008 den beri, otomobil kullanıcılarına optimum kalitede ses sistemleri sunmak için, Renault ve Bose yeteneklerini birlikte kullanıyorlar. Bu ișbirliği iki markanın ortak değerlerini ve kendilerine özgü üstünlüklerini yansıtıyor: Yenilikçilik, keyif ve mükemmeliyetçilik. RenaultBose ortaklığının temelleri: Uzmanlık paylașımı, tutku, ve iletișim Tüm bunlar size en güzel sesli deneyimi yașatmak için bir prova!

14

15

16 %100 DOKUNMATİK RENAULT RLINK RENAULT RLINK, ÖN PANELE ENTEGRE YENİLİKÇİ DOKUNMATİK MULTİMEDYA İTEMİ TEKNOLOJİİYLE MEYDAN OKUYOR. RENAULT RLİNK İZE YÜKEK PERFORMANLI BİR NAVİGAYON İTEMİ UNMAK VE YEPYENİ KEYİFLERLE DOLU MULTİMEDYA FONKİYONLARI DÜNYAINI AÇMAK ÜZERE TAARLANDI.

17 Renault, yenilikleriyle otomobili gündelik yașantınıza yaklaștırıyor Renault RLink ile gündelik hayatınıza bağlı kalarak seyahat edebilirsiniz: Dokunmatik ekranla kolaylıkla telefon rehberiniz ve müziklerinize her yerde ulașabilirsiniz. tam bir kolaylık içerisinde erișebilirsiniz. Direksiyon üzerindeki kontrol düğmeleri de güvenliğe katkı sağlıyor. Araçları yeniliklerle daha cazip hale getiriyoruz Akıllı telefonlar dünyasından esinlenen Renault RLink ve dokunmatik ekranı yüksek teknoloji sayesinde aracınızın iç ambiyansını yeniden biçimlendiriyor. Bir tek dokunușla içeriklerinize daha süratle erișmek için karșılama sayfanızı ve favorilerinizi kișiselleștirin. Beklentilerinizi karșılamak için yeniliklerle geleceğinizi inșa ediyoruz Renault RLink ile bazı yeni uygulamalar da sunuluyor. Örneğin, hızlanmalar ve vites değiștirmelerle uyumlu olarak seçilebilen farklı motor sesleri veren eğlenceli Round ses efekti uygulamasının eși yok. Yeni bir duyusal deneyim için Ana menü. Renault RLink dünyasına hoș geldiniz: Navigasyon, multimedya, mobil telefon, farklı hizmetler ve uygulamalar*, sistem ayarları. Kișiselleștirilebilir karșılama sayfalı dokunmatik ekran. Tercih ettiğiniz fonksiyonlara erișmek için kısa yollarınızı seçin. 2. TomTom navigasyon sistemi: Gittiğiniz tüm șehirlerde, adeta bir yerlisi gibi yolunuzu bulmanız için entegre navigasyon sistemi hizmetinizde. 3. Mobil telefon. Daha fazla güvenlik için, bluetooth sayesinde elleriniz serbest telefon edin veya telefon rehberinizden** bir numara veya ismi aramak için sesli komutu kullanın. 4. Mobil müzik. Müziğinizi dinlemek için Bluetooth tan veya Renault RLink in UBB girișinden bağlanın. 5. Multimedya. evdiğiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı doğrudan Renault RLink ekranınız üzerinde arșivleyin ve seyredin. 6. Araç. Renault RLink ile, eğlenceli Driving eco2 *** uygulaması rehberliğinde yakıt tüketiminizi azaltın: Yolculuğunuzun bilançosunu inceleyin ve kișiselleștirilmiș pratik tavsiyelerden yararlanın. istem. Tercihlerinize göre Renault RLink ayarlarınızı kolayca kișiselleștirin (dil, saat, sesler, vs.). * Ülkelere göre mevcuttur ** Mobil telefonun uyumlu olması kaydıyla. *** Motor seçeneklerine göre.

18 YARATICI ATÖLYE EXPREION EXPREION EKİPMAN AB+AFU EP Hız ayar ve sınırlayıcı Çift bölgeli otomatik klima Elektrikli katlanabilen ayna is farı Alüminyum alașımlı jantlar ürücü ve yolcu ön ve yan hava yastıkları Perde hava yastıkları Koyu karbon iç ambians ve kumaș koltuklar Arka perdeler Yan aynalarda sinyal lambaları Arka park sensörü Yağmur ve far sensörü Uzaktan kumandalı Renault Card Deri direksiyon simidi Elektrikli arka camlar Yer tasarruflu stepne Bluetooth özellikli radyocdmp3 Isofix Çocuk koltuk bağlantısı Gövde rengi kapı kolları iyah fonlu ön farlar OİYONLAR Teknoloji Paketi: Elektrikli park freni + RLink

19 PRIVILÈGE = EXPREION + EXECUTIVE = PRIVILÈGE + Krem beji iç ambians ve kumaș koltuklar Xenon farlar Far yıkama sistemi Eller erbest Renault Card istemi ıkıșma engelleyicili arka camlar Hava temizleyici ve parfüm sistemi Parlak krom kapı kolları OPİYON: Teknoloji Paketi: Elektrikli park freni + RLink Elektrikli Açılır Tavan 3 bölgeli elektronik klima Geri vites ayarlı yan aynalar Krem bej deri döșemeler Koyu karbon / Krem bej iç ambiyans Elektrikli hafızalı ve ısıtmalı ön koltuklar Yan aynalarda LED sinyal lambaları Elektrikli park freni Ön ve arka park sensörü Elektrokrom dikiz aynası RLink + Bose ses sistemi Kör nokta uyarı sistemi OPİYON: Prestij Paketi: Masaj fonksiyonlu sürücü koltuğu + Geri görüș kamerası Elektrikli açılır tavan

20 CHROMO ZONE OPAK RENKLER METALİK RENKLER KAR BEYAZ MİNERAL BEJ İNCİ BEYAZ MAR GRİ METALİK İYAH ULTRA GRİ ABANOZ KAHVE JANTLAR 17" FIDJI JANT 17" BAYADÈRE JANT

21 LATITUDE TEKNİK ÖZELLİKLERİ 1.5 dci 110bg 1.5 dci 110 bg EDC 2.0 dci 175 bg BVA MOTOR ilindir hacmi 1461 cm cm cm 3 Çap x strok (mm) 76 x 80,5 76 x 80,5 84 x 90 ilindir sayısı ıkıștırma oranı 15,2 : 1 15,2 : 1 15,2 : 1 upap sayısı Maksimum güç kw (bg/din) 81 (110) 81 (110) 127 (175) Maksimum güç devri (dev/dak) Maksimum tork Nm CEE Maksimum tork devri (dev/dak) Yakıt tipi Dizel Dizel Dizel Emisyon Normu Euro 5 Euro 5 Euro 5 AKTARMA ORGANLARI Vites kutusu tipi Mekanik (6 ileri) Çift Kavramalı otomatik (6 ileri) Otomatik ( 6 ileri) GÜÇLER Maksimum hız (km/s) 182 km 184 km 205 km DİREKİYON Hidrolik seri seri seri Ø Dönüș çapı kaldırım / duvar (m) 11,05 / 11,64 11,05 / 11,64 11,05 / 11,64 TÜKETİMLER 93/116 NO' LU AET NORMLARI LT/100 KM CO 2 (g/km) Șehiriçi 6,1 5,5 7,9 Șehirdıșı 4,4 4,3 5,1 Karıșık 5,0 4,7 6,1 FRENLER ÖN: Hava kanallı disk (DV) Ø (mm) DV 296 DV 296 DV 320 ARKA: Düz disk (DP) DP 300 DP 300 DP 300 AĞIRLIKLAR (KG) Aracın yürür vaziyette kütlesi (sürücü dahil)

22 LATITUDE EKİPMAN EVİYELERİ EKİPMAN EVİYELERİ EXPREION PRIVILEGE EXECUTIVE GÜVENLİK AB+EBV Acil Fren Destek istemi (AFU) ürücü ve yolcu hava yastıkları Yolcu hava yastığının devre dıșı bırakılması Yan hava yastığı Perde hava yastıkları Yükseklik ayarlı ön emniyet kemerleri Arka emniyet kemerleri ürücü kemer ikaz uyarısı Ani durmalarda 4 lü flașör lerin otomatik yanması Kapıların hareket sonrası otomatik kilitlenmesi Isofix bağlantısı Elektrikli park freni Kumanda ile açılan elektronik motor kilidi (immobiliser) Kör nokta uyarı sistemi EP + AR + CV (+HA sadece 1.5 dci 110 bg EDC versiyonda) KONFOR ve İÇ EKİPMANLAR Çift Bölgeli Elektronik Klima Üç Bölgeli Elektronik Klima Çift modlu Ionizer hava temizleme teknolojisi Araç içi parfüm Polen filtresi oğutmalı torpido gözü Renault Card istemi (anahtarsız sistem) Eller erbest Renault Card istemi Türkçe uyarı ekranı Otomatik yanan farlar Yol bilgisayarı Hız ayar ve sınırlayıcı Yağmur ensörü Arka Park sensörü Ön park sensörü Geri görüș kamerası Manuel ayarlanabilen yolcu ve sürücü koltukları Elektrikli ayarlanabilen, hafızalı sürücü koltuğu Elektrikli ayarlanabilen yolcu koltuğu Hafızalı, masajlı ve elektrikli ayarlanabilen sürücü koltuğu Elektrikli ayarlanabilen yolcu koltuğu Refakatçi aydınlatma (followme home) Bluetooth özellikli Radio CD MP3, 140 W, 4 hoparlör + 4 tweeter, UB, 3D ound by Arkamys Bluetooth özellikli Radio, CD MP3, 4 hoparlör + 4 tweeter +1 subwoofer ve bir merkez hoparlör, UB, BOE ound ystem Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası Elektrikle katlanan dıș dikiz aynaları Elektrikle katlanan, hafızalı dıș dikiz aynaları Elektrikli ön ve arka camlar Elektrikli sıkıșmayı önleyici ön ve arka camlar Far yükseklik ayarı Renault RLink entegre navigasyon ve multimedya sistemi Elektrikli panoramik açılır tavan Arka yan camlarda güneșlik Deri direksiyon Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon Hidroelektronik, hıza duyarlı direksiyon ürücü koltuğu yükseklik ayarı Yolcu koltuğu yükseklik ayarı Elektrikli ve ısıtmalı ön koltuklar Arka koltuk sırtlığı 1/32/3 katlanma özelliği Ön koltuk kol dayanağı ve kapaklı eșya saklama bölmesi 12V priz Arka koltukta orta kolçak Koyu karbon döșeme Bej döșeme Bej deri döșeme ETETİK ve DIȘ EKİPMANLAR Gövde rengi tamponlar Gövde rengi yan aynalar is farları iyah renk far çerçeveleri Xenon farlar Far yıkama sistemi Yan aynaya entegre sinyaller Ayna üzerinde LED sinyal lambaları Gövde rengi kapı kolları Parlak krom eklentili kapı kolları Yer kazanımlı ince tip stepne 17" alüminyum alașımlı jantlar (215/50 R17)* Prestij Pak. : Geri görüș Kamerası + Hafızalı, elektrikli ve masajlı sürücü koltuğu TP: Teknoloji Paketi (Elektrikli Park Freni + Renault RLink İnternet Bağlantılı Entegre Navigasyon ve Multimedya sistemi) O: erbest Opsiyon * 2014 Model yılı araçlar için geçerlidir model yılı araçlarda Expression ekipman seviyesinde 16 alüminyum alașımlı jantlar bulunmaktadır. TP TP TP TP O Prestij pak. Prestij pak. O

23 RENAULT'NUZA 5 GARANTİLER LATITUDE Yeni Araç Garantisi, malzeme, montaj ve üretim hatalarına karșı kilometre sınırı olmaksızın 2 yıldır. Renault Latitude, 2 yıl sınırsız kilometre garantisine ek olarak 3 yıl / km (hangisi önce dolarsa) Yeni Araç Garantisi kapsamındadır. Boya Garantisi kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl süre için geçerlidir. Aracın yașı ne olursa olsun, Renault Yetkili ervislerinde yapılan tüm müdahaleler, malzeme, montaj ve üretim hatalarına karșı 2 yıl / km Yedek Parça ve Onarım Garantisi kapsamındadır. RENAULT ȘEBEKEİNDE UNULAN DİĞER HİZMETLER Hiç kimse Renault nuzun bakım ve onarımını Renault dan daha iyi yapamaz, aracınızı Renault dan daha iyi donanım ve aksesuarlarla teçhiz edemez. İlk montaj parçalarına eșdeğer kalitede olan Renault Orijinal Yedek Parçaları Renault nuzun orijinal değerinin korunmasını sağlar. Artı Oto, çok cazip șartlar ve uygun fiyatlarla otomobil kiralama hizmeti verir. Aracınızı kișiselleștirmek için, sağlam ve ileri teknolojili, geniș Renault Aksesuarları yelpazesinden seçiminizi yapabilirsiniz. Aracınıza yapılan her müdahaleden sonra aracınızdaki 34 nokta, Renault șebekesi çalıșanları tarafından güvenliğiniz için ücretsiz olarak kontrol edilir. onuçlar, Kontrol ertifikası ile size verilir. Ayrıca aracınız, dıș yıkaması yapılarak, size temiz bir șekilde teslim edilecektir. Her bir servis paketinin fiyatının baștan belli olduğu Renault Fix ervis Paketleri aracın bakımı için gerekli temel ișlemleri ve bakım sırasında değiștirilen parçaları kapsıyor. Diğer bir deyișle, bu paketler size yedek parça, ișçilik ve KDV si içinde, her șey dahil fiyatlarla sunuluyor. RENAULT YARDIM Türkiye nin her yerinde, günde 24 saat, yılda 365 gün arızalı ve kazalı araçlara yol üzerinde onarım ve çekme hizmeti veren Renault Yardım a numaralı telefondan ulașabilirsiniz. RENAULT YARDIM GÜN/24 AAT HİZMETİNİZDEYİZ. MÜȘTERİ HİZMETLERİ Renault sizi dinlemek ve bilgilendirmek amacıyla farklı olanakları hizmetinize sunuyor: Telefon : (0212) Alo Renault, hafta içi saat 8'den 18'e ve hafta sonu 10'dan 18'e hizmetinizdedir. İnternet sitesi : Mektup adresi : RENAULT MAİ Motorlu Araçlar İmal ve atıș A.Ș. Müșteri Hizmetleri Çakmak Mahallesi Balkan Cad. No: 49 Casper Plaza ÜmraniyeİTANBUL

24 12OZG

RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE

RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT LATITUDE BAKIȘ. 47 YAKIN PLAN. 813 İNOVAYON. 1617 CARLAB. 1822 BAKIȘ 04/05 BIRAKIN ZERAFET İZİ TAȘIIN GERÇEK ZERAFET: LATITUDE, EÇKİN VE GÜÇLÜ İLUETİ İLE

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ SYMBOL 1.2 16v 75 bg 1.5 dci 90 bg 1.2 16v 75 bg 1.5 dci 90 bg Stepne Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ SYMBOL Stepne 185/65/R15 Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi CLIO 1.2 16v 75 bg 42.40 45.40 1.5 dci 90 bg 55.05

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

RENAULT MEGANE HATCHBACK DRIVE THE CHANGE

RENAULT MEGANE HATCHBACK DRIVE THE CHANGE RENAULT MEGANE HATCHBACK DRIVE THE CHANGE RENAULT MEGANE HATCHBACK RENAULT MEGANE LEVEL TEKNOLO BEN GÜRLÜK Megane, çekicikadar fonksiyonel de... cebinizde bulunan Renault kart sistemi ile otomatik

Detaylı

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Ford C MAX ecoboss Ford C MAX diesle tekna Markalar Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 51.350,00 TL

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Style Titanium Style donanım seviyesine ek olarak 16" aluminyum jantlar 17" Aluminyum jantlar Ön sis farları Elektrikli katlanır

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

RENAULT 2 ŞUBAT - 29 ŞUBAT 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 2 ŞUBAT - 29 ŞUBAT 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL Stepne 185/65/R15 Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi CLIO 1.2 16v 75 bg 44.00 48.60 1.5 dci 90 bg

Detaylı

RENAULT 2 ŞUBAT - 29 ŞUBAT 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 2 ŞUBAT - 29 ŞUBAT 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL Stepne 185/65/R15 r Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi CLIO 1.2 16v 75 bg 46. 5 1.5 dci 90 bg 59. 63.95

Detaylı

Vito Tourer Donanım Özellikleri

Vito Tourer Donanım Özellikleri Pro 114 / 116 114 ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi) ASR (Antipatinaj Sistemi) BAS (Frenleme Kuvveti Yardım Sistemi) 9. Nesil adaptive ESP (Yüke Duyarlı Elektronik Dengeleme Programı) EBD (Elektronik

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

Aksesuarlar KONFOR & KORUMA

Aksesuarlar KONFOR & KORUMA Aksesuarlar KONFOR & KORUMA 8. 9. 10. 11. 8- Kauçuk Paspas Otomobilin tekrar satılma zamanı geldiğinde hala yeniymiş gibi görünmesini sağlayarak orijinal zemin kaplamalarını korur. Ref. 8201618013 9- Halı

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Kasım 2016 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S BVM5 Manuel BVM5 Manuel BVM5 Manuel

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 Tam Otomatik LIVE, FEEL LIVE,

Detaylı

1 Ekim 2015-31 Ekim 2015 Tarihleri arasında geçerlidir.

1 Ekim 2015-31 Ekim 2015 Tarihleri arasında geçerlidir. Versiyon Açıklama Symbol Joy 1.2 16v 75 bg Symbol Joy 1.5 dci 90 bg Symbol 1.2 16v 75 bg Symbol 1.5 dci 90 bg Symbol Joy 1.5 dci 75 bg Symbol 1.5 dci 75 bg 46.20 59.05 50.05 62.63 56.05 57.85 Symbol lar

Detaylı

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş.

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Corolla Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Motor Güç Yakıt tüketimi* CO 2 emisyonları* Hızlanma Bulunduğu modeller 1.33 litre benzinli 99 PS 5.6 l/100 km 129 g/km 12.6 saniye Life Dual VVT-i 6/MT

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Ağustos 2017 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 BVM5 Manuel BVM5

Detaylı

Fiyat Listesi Temmuz 17

Fiyat Listesi Temmuz 17 Fiyat Listesi Temmuz 17 Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler.

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler. Toyota kodu 28LezU9 Corolla 1.6 Advance Multidrive S Model Corolla 1.6 Advance Multidrive S İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler Bej Kumaş (FD01) Teknik özellikler Yakıt Tüketimi ve Emisyon

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Tourneo Courier Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

RENAULT 2 EYLÜL - 3 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 2 EYLÜL - 3 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL CLIO Stepne 185/65/R15 Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi Sis Farı ve Kademeli Silecek 16'' Siyah

Detaylı

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını sizin için açmaya hazır. 100 kilometrede 4,3 litre yakıt tüketimiyle* sınıfının

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

MICRA BROSUR 22x15.indd :21

MICRA BROSUR 22x15.indd :21 MICRA BROSUR 22x15.indd 1 10.02.2012 11:21 MICRA BROSUR 22x15.indd 2 10.02.2012 11:21 ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını

Detaylı

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor.

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Amarok Canyon Tekdüzeliğe son. Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Heyecanı içine bindiğiniz anda yaşayacağınız Yeni Amarok Canyon, iç mekandan başlayan özel bir tasarıma sahip. Vites topuzundan

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Aksesuarlar

Aksesuarlar Aksesuarlar 1. 2. 3. 4. 5. 6. 1. Premium Halı Paspas, otomobilinizin içi ile mükemmel uyum sağlayan bu halı paspas yüksek kalite ve güvenliği sayesinde otomobilinizin tabanını korur. Ref.8201599663 2.

Detaylı

Trend Trend X Titanium

Trend Trend X Titanium Trend Trend X Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Trend donanım seviyesine ek olarak 15" Jant kapağı 15" Alüminyum alaşımlı jantlar 16" Alüminyum alaşımlı jantlar Gövde rengi ön & arka tamponlar

Detaylı

RENAULT 5 EKİM - 31 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 5 EKİM - 31 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL CLIO Stepne 185/65/R15 Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi Ön Sis Farları 16" Gri Renk Alüminyum Jantlar

Detaylı

2012 OYAK Üyelerine Özel Renault Otomobil Kampanyası Detayları:

2012 OYAK Üyelerine Özel Renault Otomobil Kampanyası Detayları: 2012 OYAK Üyelerine Özel Renault Otomobil Kampanyası Detayları: OYAK ÜYELERİNE ÖZEL OTOMOBİL KAMPANYASI Bu kampanyada OYAK Üyelerine sağlanan ayrıcalıklı şartlar ile Renault ve Dacia otomobillere sahip

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata.

Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata. Yeni Dacia Sandero Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata. Modernliği seviyor musunuz? Araç içinde geniş alan ve ferahlık mı arıyorsunuz? Güvenliğe öncelik mi veriyorsunuz?

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34. PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ 107 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.450 TL 208 GTi 208 GTi 1.6 THP 200 hp 59.900 TL 59.900 TL 208 208 ACCESS 1.0 VTi 68 hp 30.900 TL 30.900 TL 208 ACCESS 1.2

Detaylı

Opel Insignia 1.6 T Cosmo

Opel Insignia 1.6 T Cosmo İlan no: 287222 Opel Insignia 1.6 T Cosmo Sahibinden Opel İnsignia Cosmo, 43.670 km'de, 2009 Model, Gerçek 5 kapı 58.000 TL İlan tarihi: 25 Nisan 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar

Detaylı

Teknik özellikler. Toyota kodu 2cPnmFA. Belgenin sonundaki yasal başvuru bilgilerine bakınız. Bu Belge tarihinde basılmıştır.

Teknik özellikler. Toyota kodu 2cPnmFA. Belgenin sonundaki yasal başvuru bilgilerine bakınız. Bu Belge tarihinde basılmıştır. Toyota kodu 2cPnmFA C-HR 1.2L Turbo 4X2 Dynamic Model İç mekan renklendirme Döşemeler Paketler C-HR 1.2L Turbo 4X2 Dynamic Metalik Gri / Siyah Tavan Mavi Siyah iç döşeme Tekno Paketi Ön LED ışık çizgisi

Detaylı

2016 MART AYI FİYATLARI

2016 MART AYI FİYATLARI 2016 MART AYI FİYATLARI 208 Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 49.950 TL 47.950 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 54.450 TL 50.700 TL 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 57.450 TL 53.700

Detaylı

Opsiyon Fiyat Listesi Nisan 16

Opsiyon Fiyat Listesi Nisan 16 Opsiyon Fiyat Listesi Nisan 16 Nisan 16 Ford Fiesta Opsiyon Fiyat Listesi Seçilebilir Donanım Seviyesi Tüm Donanım Seviyeleri Titanium Donanım Seviyesi Metalik Boya Şeker Mavi, Şeker Kırmızı, Hardal Sarı

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG İlan no: 302363 Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG Sahibinden Garantisi Devam eden, SEAT LEON 1.6 TDI 105 HP DSG S&S, 2013 64.000 TL İlan tarihi: 9 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Adana,

Detaylı

Yeni. Renault MEGANE

Yeni. Renault MEGANE Yeni Renault MEGANE ENERGY TCe 205 ** Güçlü tutkular ENERGY dci 110 ECO2 Verimlilik en üst düzeyde, tutku da öyle. CO ENERGY TCe 130 Mutlak performans ve konfor EDC Vites Adaptatif

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER nıssan MICRA 2 ŞEHRİN ANAHTARI SİZİN OLSUN! NISSAN MICRA, EŞSİZ TASARIMI VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİYLE ARADIĞINIZ ŞEHİR OTOMOBİLİ Her yere rahatça park etmenizi sağlayan kompakt boyutu, kesintisiz sürüş

Detaylı

H A T C H B A C K $CUÖO VCTKJK -CUÖO

H A T C H B A C K $CUÖO VCTKJK -CUÖO HATCHBACK E G E A HA T C HBACK Bugüne kadar hep aynı bakış açılarıyla, hep aynı ezberlerle karşılaştınız: Hatchback otomobiller dardır, bagajları küçüktür, kullanışsızdır. Şimdi bu ezberleri Fiat Egea

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 255431 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2012 model 43540 km de. İSTOÇ 57.500 TL İlan tarihi: 5 Ocak 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra CLASSIC III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Elektronik Stabilite

Detaylı

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor TR En konforlu yolculuklar STAR, 31 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi, geniş ve konforlu koltuk aralıkları ve farklı oturum alternatifleri ile turizm, personel ve şehirler arası taşımacılıktaki ihtiyaçlara

Detaylı

En konforlu yolculuklar

En konforlu yolculuklar TR Maksimum konfor STAR, 31 kişilik yolcu kapasitesi, 4,25 m 3 lük yüksek kapasiteli ve kesintisiz bagajı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru, bağımsız

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic İlan no: 332195 Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic Sahibinden S-LİNE 2012 YENİ- GÖRÜNÜM-BOSE OTM BAGAJ-7 KİŞİLİK HASAR KAYI 118.900 TL İlan tarihi: 7 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Gaziantep,

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

Dacia Sandero... Tam size göre.

Dacia Sandero... Tam size göre. Dacia Sandero Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir alan, özenli

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 309885 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2015 model 19000 km de. İSTOÇ 77.500 TL İlan tarihi: 8 Ekim 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

FORD OTOSAN OTOMOBİL TAVSIYE EDILEN FİYAT LISTESI

FORD OTOSAN OTOMOBİL TAVSIYE EDILEN FİYAT LISTESI FORD OTOSAN OTOMOBİL TAVSIYE EDILEN FİYAT LISTESI 7 Kasım itibariyle geçerli 2015 MY Fiyat Listesi MODELLER T. EDĐLEN T. EDĐLEN DESTEKLĐ KREDĐLĐ ANAHTAR TESLĐM T. EDĐLEN PEŞĐN ĐNDĐRĐMLĐ ICA X X 5K 1.25i

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

FORD OTOSAN OTOMOBİL TAVSİYE EDİLEN FİYAT LİSTESİ

FORD OTOSAN OTOMOBİL TAVSİYE EDİLEN FİYAT LİSTESİ FORD OTOSAN OTOMOBİL TAVSİYE EDİLEN FİYAT LİSTESİ 5 Mart itibariyle geçerli 2016 MY Fiyat Listesi MODELLER DESTEKLĐ KREDĐLĐ (TL) PEŞĐN ĐNDĐRĐMLĐ Fiesta ICA X 5K 1.25i 82PS ESP 47.705 43.010 43.010 5K 1.6i

Detaylı

OPEL Astra Classic ][][

OPEL Astra Classic ][][ OPEL Astra Classic ][][ Astra Classic ][][ nin sunduğu keyif sınırsız. Yüksek standartları ve üstün özellikleri ile son derece etkileyici bir otomobil. Astra Classic ][][! Çarpıcı bir görünüm, üstün bir

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance

Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance İlan no: 290138 Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance Sahibinden ILK SAHIBINDEN 0 AYARINDA KAZASIZ ANKARA ARABASI 42.500 TL İlan tarihi: 20 Mayıs 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2009 Km

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER MOTOR 1.2 Puretech 110hp S&S 1.6 BlueHDi 100 HP EAT6 Tam Otomatik BVM5

Detaylı

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı.

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. YENİ FORD FIESTA İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. Yeni tasarımıyla çok daha sportif bir görünüme bürünen Yeni Fiesta aynı zamanda segmentinde lider yepyeni teknolojiler sunuyor. SYNC Yeni Fiesta da

Detaylı

RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ?

RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ? RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ? Tasarım Konfor Teknoloji Hayal Gücü RENAULT LATITUDE LÜKS DONANIMIYLA SİZE KENDİNİZİ ÇOK İYİ HİSSETTİRECEK. Dünyanın ilk 360 derece test sürüşü, www.renaultlatitude360.com

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı Dünyaları taşısın diye tasarlandı Uzun Şasi (5 Euro palet) Kısa Şasi (4 Euro palet) 5 Euro paleti rahatllıkla taşıyabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm hacim ve kapasite uzunluk (uzun şasi versiyonu

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 323071 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden Renault Latitude 1.5 DCI Executive - Prestij Paket 63.500 TL İlan tarihi: 25 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Mersin(İçel),

Detaylı

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 İlan no: 132217 Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL - ESEN TUR - 'DAN 17 KİŞİYİ VE BAGAJINI ALABİLİCEK SPRİNTER İlan tarihi: 17

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı