RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE"

Transkript

1 RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE

2

3 YENİ RENAULT LATITUDE FOCU. 47 CANNER. 813 INNOVATION BY RENAULT CARLAB. 1822

4 BIRAKIN ZERAFET İZİ TAȘIIN GERÇEK ZERAFET: LATITUDE, EÇKİN VE GÜÇLÜ İLUETİ İLE GÖZ ÖNÜNDE... ARACA KARAKTERİTİK ȘEKLİNİ VEREN ÇİZGİİ, PARLAK VE ÇARPICI BAKIȘLARI, ȘIK ÖN IZGARAIYLA MODERN VE ZAMANIN ÖTEİNDE BİR TAARIMA AHİP. HER PARÇAINDAN İDDİA VE AYRINTI TUTKUU YAYILAN YENİ RENAULT LATITUDE İLE ZERAFET NADİR GÖRÜLEN BİR DÜZEYE ULAȘIYOR.

5 VİZYON, GÖTERİȘ KARİZMA Yeni Renault Latitude ün ön yüzü. Motor kapağının karakter ve șıklığını destekleyen yalın, dinamik ve șık ön ızgara Yeni LED'li görsel imza LED sinyal lambaları ön yüzün genel görünüșünü mükemmelleștiriyor ve ona bir görsel imza katıyor. 3. LED Arka toplar Yeni Latitude ün LED arka stopları aracın ıșıltısını tamamlıyor ve ona ancak arkadan bakabilenler için de farklılığını ortaya koyuyor 4. Șık bir profil. Yolcu bölümünü ortaya çıkaran akıcı ve șık bir profil. Üst gam bir sedandan beklenen bütün estetik ayrıcalıklar. Güçlü kișiliği de cabası. İç mekânda hoș ve panoramik bir aydınlık olușturmak için biri 4 konumda ayarlanabilen, diğeri sabit iki cam panelden olușan Panoramik açılır tavan*. 5. Xenon farlar. Șık bir șekilde tasarlanan xenon farlar sürücüye gün ıșığına yakın, optimal bir güvenlik ve konfor sağlamak üzere derin ve konforlu bir aydınlatma sunuyor. Viraj eğrisiyle yönlenen far huzmesi ön görüș alanını maksimize ediyor. * Opsiyon

6 YÜKEK TEKNOLOJİ YÜKEK DİNLGİNLİK 1. BEȘ DUYUYA HİTAP EDEN TEKNOLOJİ VE TAARIM KUURUZ LATITUDE TARZIYLA TAARLANMIȘ, EÇKİN VE YARATICI BİR İÇ MEKAN. NEFE ALIN; ÜT DÜZEY KALİTEDE FİLTRELENMİȘ HAVAYI OLUYUN. EĞLENİN; EN AF DUYUAL MÜZİK DENEYİMİNİ TADIN. RAHATLAYIN; HER YOLCUYA ÖZEL II KONFORU UNAN, KİȘİELLEȘTİRİLEBİLİR 3 BÖLGELİ KLİMAYA AHİP, HAVA YATIKLI MAAJ ÖZELLİKLİ KOLTUKLARIN KEYFİNE VARIN. HUZUR VE DİNGİNLİK İÇİNDE YOLCULUK EDİN...

7 YENİLİKLERİN KALBİNDE Hava kalitesi kontrol sistemi. Toksisite sensörü kirli havanın iç mekâna girmesini önlerken, polen filtresi havayı parçacıklardan arındırıyor. Üç bölgeli klima her bir yolcuya kișiselleștirilmiș bir termik konfor sağlıyor. Renault Latitude ün iç mekânı böylece optimum bir konfora ulașıyor. 2. Kör nokta uyarısı. Yeni Latitude ile yenilikler daha da ileri gidiyor: Güvenliğinizi daha da artıran bu sistem, dikiz aynasında görünmeyen kör noktaya giren herhangi bir aracı algılıyor. Aracın içinde dıș dikiz aynası hizasında bulunan bir uyarı lambası ile sürücüyü ikaz ediyor. 3. Eller serbest kart. Ellerinizi kullanmadan giriș, çalıștırma ve otomatik kapı kilitleme. 4. TFT ekranlı kadranlar. Kadran grubu ve uyarı lambalarından daha zengin ve daha okunaklı bir renkli ekran, yararlı ve gerekli bilgileri anında görüntülüyor. 5. Park yardımı. Ön ve arka park sensörleri Prestij paketinde yer alan geri görüș kamerası ile tamamlanıyor. Kamera görüntüyü navigasyon ekranı üzerine yansıtıyor ve aracı daha kolay yönlendirmeniz için kılavuzluk yapıyor. 6. Audio Bose Energy Efficient eries ses sistemi. Özel olarak Latitude için tasarlanan sistem size benzersiz bir akustik deneyim sunuyor. 7. Elektrikli sürücü koltuğu, ısıtmalı ve masaj yapıyor. Tamamen sessiz hava yastıklı pnömatik sistemi sayesinde, önceden seçeceğiniz moda ve șiddete göre sırtınıza masaj yapıyor. oğuk kıș sabahlarında ısıtma fonksiyonu da çok hoșunuza gidecek. 8. Çift modlu iyonlaștırıcı ve hava tazeleyici. Havayı ișleme sistemi, sağlıklı ve rahatlatıcı bir hava sağlayan çift modlu amsung uper Plasma iyonizer (Temizleme ve Rahatlatma modlarına sahip) ve bir hava temizleyici ile tamamlanıyor. Bu incelik dokunușu ile sunulan altı parfümden ikisini seçebilirsiniz.

8 BİRİNCİ INIF YOLCULUK GÖNLÜNÜZCE YARARLANABİLECEĞİNİZ GENİȘ VE FERAH BİR YAȘAM ALANI. ADECE ÜT GAM MODELLERİN UNABİLECEĞİ KÜÇÜK AYRINTILARDAN OLUȘAN BİR RAHATLIK: MALZEMELER AİL, HAVA KALİTELİ GELİȘMİȘ TEKNOLOJİLER TAMAMEN BİLGİNİN, İLETİȘİMİN VE RAHATLIĞIN HİZMETİNDE. RENAULT LATITUDE ÜN ȘIK VE CÖMERT KARAKTERİNİ KEȘFEDİN. Her ayrıntının önemli olduğu rahatlığa gerçek bir davet... Renault Latitude ün iç mekânı, konuklarınızı her koșulda ağırlamak için mükemmel, geniș ve șık bir yașam alanı olarak tasarlandı. En ufak ayrıntısına kadar birinci sınıf kalitede, kromajlı detaylar, asil malzemeler, dengeli formlar ürücü ve yolcuların sıra dıșı bir konfor kapsamına sahip oldukları bu çok geniș alanda her șey görsel harmoniye katkıda bulunuyor. Zengin donanımlı Renault Latitude, en ileri teknolojiyi huzurun ve dıș dünya ile iletișimin hizmetine sunuyor..

9

10 TÜM GÖRÜȘ AÇILARI KONTROL ALTINDA Renault, güvenliği en ön planda tuttuğu için Latitude modelini bir kör nokta uyarı sistemi ile donattı. Araç, etrafında maksimum 5 m lik bir bölgeyi kapsayan ultrasonlu bir algılama sistemine sahip. İki sensör arka açılara, iki sensör aracın ön kısmında yanlara yerleștiriliyor. Aracınızın hızı 35 km/h ve 140 km/h arasındayken ister otomobil, ister motosiklet veya bisiklet olsun, bu sensörler hareket halindeki her türlü nesneyi algılıyorlar. Renault kör nokta uyarı sistemi, iki kademeli alarm seviyesine sahip. ol veya sağ dikiz aynası hizasında içerde yer alan bir sinyal lambası kör bölgede bir araç algılanır algılanmaz yanıyor. Yönelmek istediğiniz istikametteki sinyal lambasını devreye sokan sistem ise, kapsama alanına giren her araç hakkında sizi uyarmak üzere yanıp sönüyor. adece bir butona basarak sistemi devreden çıkarma seçeneğine de her zaman sahipsiniz.

11

12 OUND BY BOE LATITUDE İÇİN ÖZEL OLARAK TAARLANAN EȘİZ BİR AKUTİK DENEYİM. YÜKEK PERFORMANLI HOPARLÖRLER VE DİJİTAL AMPLİFİKATÖRÜ AYEİNDE E BİR KONER ALONUNA YARAȘIR KALİTEDE. DERİN PELER, İNCE TİZLER: MÜKEMMELE ULAȘAN BİR DENGE. Gerçek ses ustası Bose, Yeni Renault Latitude ün iç mekânı için özel olarak Bose Energy Efficient eries ses sistemini yarattı. Aracın iç mekânının özelliklerini ve özgün akustik yapısını dikkate alan sistem, ön panele yerleștirilmiș bir dijital amplifikatör ile yüksek performanslı hoparlörlerden olușan bir ses grubu yönetiyor. Bu amplifikatör, Latitude ün iç mekânının özellikleri için parametre edilmiș bir Bose sinyal ișleme sistemini içeriyor. Özel olarak Renault için geliștirilmiș olan Bose sisteminin aksamları; benzer sistemlerden %30 daha küçük, %40 daha hafif ve %50 daha az enerji harcıyor. es, seviyesi ne olursa olsun müziğin orijinalini size yașatacak kadar zengin, doğal ve ayrıntılı. Heyecanın merkezine eșsiz bir yolculuk.

13 RENAULT ET BOE : KİȘİELLEȘTİRİLEBİLİR E İÇİN MÜKEMMEL İȘBİRLİĞİ 2008 den beri, otomobil kullanıcılarına optimum kalitede ses sistemleri sunmak için, Renault ve Bose yeteneklerini birlikte kullanıyorlar. Bu ișbirliği iki markanın ortak değerlerini ve kendilerine özgü üstünlüklerini yansıtıyor: Yenilikçilik, keyif ve mükemmeliyetçilik. RenaultBose ortaklığının temelleri: Uzmanlık paylașımı, tutku, ve iletișim Tüm bunlar size en güzel sesli deneyimi yașatmak için bir prova!

14

15

16 %100 DOKUNMATİK RENAULT RLINK RENAULT RLINK, ÖN PANELE ENTEGRE YENİLİKÇİ DOKUNMATİK MULTİMEDYA İTEMİ TEKNOLOJİİYLE MEYDAN OKUYOR. RENAULT RLİNK İZE YÜKEK PERFORMANLI BİR NAVİGAYON İTEMİ UNMAK VE YEPYENİ KEYİFLERLE DOLU MULTİMEDYA FONKİYONLARI DÜNYAINI AÇMAK ÜZERE TAARLANDI.

17 Renault, yenilikleriyle otomobili gündelik yașantınıza yaklaștırıyor Renault RLink ile gündelik hayatınıza bağlı kalarak seyahat edebilirsiniz: Dokunmatik ekranla kolaylıkla telefon rehberiniz ve müziklerinize her yerde ulașabilirsiniz. tam bir kolaylık içerisinde erișebilirsiniz. Direksiyon üzerindeki kontrol düğmeleri de güvenliğe katkı sağlıyor. Araçları yeniliklerle daha cazip hale getiriyoruz Akıllı telefonlar dünyasından esinlenen Renault RLink ve dokunmatik ekranı yüksek teknoloji sayesinde aracınızın iç ambiyansını yeniden biçimlendiriyor. Bir tek dokunușla içeriklerinize daha süratle erișmek için karșılama sayfanızı ve favorilerinizi kișiselleștirin. Beklentilerinizi karșılamak için yeniliklerle geleceğinizi inșa ediyoruz Renault RLink ile bazı yeni uygulamalar da sunuluyor. Örneğin, hızlanmalar ve vites değiștirmelerle uyumlu olarak seçilebilen farklı motor sesleri veren eğlenceli Round ses efekti uygulamasının eși yok. Yeni bir duyusal deneyim için Ana menü. Renault RLink dünyasına hoș geldiniz: Navigasyon, multimedya, mobil telefon, farklı hizmetler ve uygulamalar*, sistem ayarları. Kișiselleștirilebilir karșılama sayfalı dokunmatik ekran. Tercih ettiğiniz fonksiyonlara erișmek için kısa yollarınızı seçin. 2. TomTom navigasyon sistemi: Gittiğiniz tüm șehirlerde, adeta bir yerlisi gibi yolunuzu bulmanız için entegre navigasyon sistemi hizmetinizde. 3. Mobil telefon. Daha fazla güvenlik için, bluetooth sayesinde elleriniz serbest telefon edin veya telefon rehberinizden** bir numara veya ismi aramak için sesli komutu kullanın. 4. Mobil müzik. Müziğinizi dinlemek için Bluetooth tan veya Renault RLink in UBB girișinden bağlanın. 5. Multimedya. evdiğiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı doğrudan Renault RLink ekranınız üzerinde arșivleyin ve seyredin. 6. Araç. Renault RLink ile, eğlenceli Driving eco2 *** uygulaması rehberliğinde yakıt tüketiminizi azaltın: Yolculuğunuzun bilançosunu inceleyin ve kișiselleștirilmiș pratik tavsiyelerden yararlanın. istem. Tercihlerinize göre Renault RLink ayarlarınızı kolayca kișiselleștirin (dil, saat, sesler, vs.). * Ülkelere göre mevcuttur ** Mobil telefonun uyumlu olması kaydıyla. *** Motor seçeneklerine göre.

18 YARATICI ATÖLYE EXPREION EXPREION EKİPMAN AB+AFU EP Hız ayar ve sınırlayıcı Çift bölgeli otomatik klima Elektrikli katlanabilen ayna is farı Alüminyum alașımlı jantlar ürücü ve yolcu ön ve yan hava yastıkları Perde hava yastıkları Koyu karbon iç ambians ve kumaș koltuklar Arka perdeler Yan aynalarda sinyal lambaları Arka park sensörü Yağmur ve far sensörü Uzaktan kumandalı Renault Card Deri direksiyon simidi Elektrikli arka camlar Yer tasarruflu stepne Bluetooth özellikli radyocdmp3 Isofix Çocuk koltuk bağlantısı Gövde rengi kapı kolları iyah fonlu ön farlar OİYONLAR Teknoloji Paketi: Elektrikli park freni + RLink

19 PRIVILÈGE = EXPREION + EXECUTIVE = PRIVILÈGE + Krem beji iç ambians ve kumaș koltuklar Xenon farlar Far yıkama sistemi Eller erbest Renault Card istemi ıkıșma engelleyicili arka camlar Hava temizleyici ve parfüm sistemi Parlak krom kapı kolları OPİYON: Teknoloji Paketi: Elektrikli park freni + RLink Elektrikli Açılır Tavan 3 bölgeli elektronik klima Geri vites ayarlı yan aynalar Krem bej deri döșemeler Koyu karbon / Krem bej iç ambiyans Elektrikli hafızalı ve ısıtmalı ön koltuklar Yan aynalarda LED sinyal lambaları Elektrikli park freni Ön ve arka park sensörü Elektrokrom dikiz aynası RLink + Bose ses sistemi Kör nokta uyarı sistemi OPİYON: Prestij Paketi: Masaj fonksiyonlu sürücü koltuğu + Geri görüș kamerası Elektrikli açılır tavan

20 CHROMO ZONE OPAK RENKLER METALİK RENKLER KAR BEYAZ MİNERAL BEJ İNCİ BEYAZ MAR GRİ METALİK İYAH ULTRA GRİ ABANOZ KAHVE JANTLAR 17" FIDJI JANT 17" BAYADÈRE JANT

21 LATITUDE TEKNİK ÖZELLİKLERİ 1.5 dci 110bg 1.5 dci 110 bg EDC 2.0 dci 175 bg BVA MOTOR ilindir hacmi 1461 cm cm cm 3 Çap x strok (mm) 76 x 80,5 76 x 80,5 84 x 90 ilindir sayısı ıkıștırma oranı 15,2 : 1 15,2 : 1 15,2 : 1 upap sayısı Maksimum güç kw (bg/din) 81 (110) 81 (110) 127 (175) Maksimum güç devri (dev/dak) Maksimum tork Nm CEE Maksimum tork devri (dev/dak) Yakıt tipi Dizel Dizel Dizel Emisyon Normu Euro 5 Euro 5 Euro 5 AKTARMA ORGANLARI Vites kutusu tipi Mekanik (6 ileri) Çift Kavramalı otomatik (6 ileri) Otomatik ( 6 ileri) GÜÇLER Maksimum hız (km/s) 182 km 184 km 205 km DİREKİYON Hidrolik seri seri seri Ø Dönüș çapı kaldırım / duvar (m) 11,05 / 11,64 11,05 / 11,64 11,05 / 11,64 TÜKETİMLER 93/116 NO' LU AET NORMLARI LT/100 KM CO 2 (g/km) Șehiriçi 6,1 5,5 7,9 Șehirdıșı 4,4 4,3 5,1 Karıșık 5,0 4,7 6,1 FRENLER ÖN: Hava kanallı disk (DV) Ø (mm) DV 296 DV 296 DV 320 ARKA: Düz disk (DP) DP 300 DP 300 DP 300 AĞIRLIKLAR (KG) Aracın yürür vaziyette kütlesi (sürücü dahil)

22 LATITUDE EKİPMAN EVİYELERİ EKİPMAN EVİYELERİ EXPREION PRIVILEGE EXECUTIVE GÜVENLİK AB+EBV Acil Fren Destek istemi (AFU) ürücü ve yolcu hava yastıkları Yolcu hava yastığının devre dıșı bırakılması Yan hava yastığı Perde hava yastıkları Yükseklik ayarlı ön emniyet kemerleri Arka emniyet kemerleri ürücü kemer ikaz uyarısı Ani durmalarda 4 lü flașör lerin otomatik yanması Kapıların hareket sonrası otomatik kilitlenmesi Isofix bağlantısı Elektrikli park freni Kumanda ile açılan elektronik motor kilidi (immobiliser) Kör nokta uyarı sistemi EP + AR + CV (+HA sadece 1.5 dci 110 bg EDC versiyonda) KONFOR ve İÇ EKİPMANLAR Çift Bölgeli Elektronik Klima Üç Bölgeli Elektronik Klima Çift modlu Ionizer hava temizleme teknolojisi Araç içi parfüm Polen filtresi oğutmalı torpido gözü Renault Card istemi (anahtarsız sistem) Eller erbest Renault Card istemi Türkçe uyarı ekranı Otomatik yanan farlar Yol bilgisayarı Hız ayar ve sınırlayıcı Yağmur ensörü Arka Park sensörü Ön park sensörü Geri görüș kamerası Manuel ayarlanabilen yolcu ve sürücü koltukları Elektrikli ayarlanabilen, hafızalı sürücü koltuğu Elektrikli ayarlanabilen yolcu koltuğu Hafızalı, masajlı ve elektrikli ayarlanabilen sürücü koltuğu Elektrikli ayarlanabilen yolcu koltuğu Refakatçi aydınlatma (followme home) Bluetooth özellikli Radio CD MP3, 140 W, 4 hoparlör + 4 tweeter, UB, 3D ound by Arkamys Bluetooth özellikli Radio, CD MP3, 4 hoparlör + 4 tweeter +1 subwoofer ve bir merkez hoparlör, UB, BOE ound ystem Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası Elektrikle katlanan dıș dikiz aynaları Elektrikle katlanan, hafızalı dıș dikiz aynaları Elektrikli ön ve arka camlar Elektrikli sıkıșmayı önleyici ön ve arka camlar Far yükseklik ayarı Renault RLink entegre navigasyon ve multimedya sistemi Elektrikli panoramik açılır tavan Arka yan camlarda güneșlik Deri direksiyon Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon Hidroelektronik, hıza duyarlı direksiyon ürücü koltuğu yükseklik ayarı Yolcu koltuğu yükseklik ayarı Elektrikli ve ısıtmalı ön koltuklar Arka koltuk sırtlığı 1/32/3 katlanma özelliği Ön koltuk kol dayanağı ve kapaklı eșya saklama bölmesi 12V priz Arka koltukta orta kolçak Koyu karbon döșeme Bej döșeme Bej deri döșeme ETETİK ve DIȘ EKİPMANLAR Gövde rengi tamponlar Gövde rengi yan aynalar is farları iyah renk far çerçeveleri Xenon farlar Far yıkama sistemi Yan aynaya entegre sinyaller Ayna üzerinde LED sinyal lambaları Gövde rengi kapı kolları Parlak krom eklentili kapı kolları Yer kazanımlı ince tip stepne 17" alüminyum alașımlı jantlar (215/50 R17)* Prestij Pak. : Geri görüș Kamerası + Hafızalı, elektrikli ve masajlı sürücü koltuğu TP: Teknoloji Paketi (Elektrikli Park Freni + Renault RLink İnternet Bağlantılı Entegre Navigasyon ve Multimedya sistemi) O: erbest Opsiyon * 2014 Model yılı araçlar için geçerlidir model yılı araçlarda Expression ekipman seviyesinde 16 alüminyum alașımlı jantlar bulunmaktadır. TP TP TP TP O Prestij pak. Prestij pak. O

23 RENAULT'NUZA 5 GARANTİLER LATITUDE Yeni Araç Garantisi, malzeme, montaj ve üretim hatalarına karșı kilometre sınırı olmaksızın 2 yıldır. Renault Latitude, 2 yıl sınırsız kilometre garantisine ek olarak 3 yıl / km (hangisi önce dolarsa) Yeni Araç Garantisi kapsamındadır. Boya Garantisi kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl süre için geçerlidir. Aracın yașı ne olursa olsun, Renault Yetkili ervislerinde yapılan tüm müdahaleler, malzeme, montaj ve üretim hatalarına karșı 2 yıl / km Yedek Parça ve Onarım Garantisi kapsamındadır. RENAULT ȘEBEKEİNDE UNULAN DİĞER HİZMETLER Hiç kimse Renault nuzun bakım ve onarımını Renault dan daha iyi yapamaz, aracınızı Renault dan daha iyi donanım ve aksesuarlarla teçhiz edemez. İlk montaj parçalarına eșdeğer kalitede olan Renault Orijinal Yedek Parçaları Renault nuzun orijinal değerinin korunmasını sağlar. Artı Oto, çok cazip șartlar ve uygun fiyatlarla otomobil kiralama hizmeti verir. Aracınızı kișiselleștirmek için, sağlam ve ileri teknolojili, geniș Renault Aksesuarları yelpazesinden seçiminizi yapabilirsiniz. Aracınıza yapılan her müdahaleden sonra aracınızdaki 34 nokta, Renault șebekesi çalıșanları tarafından güvenliğiniz için ücretsiz olarak kontrol edilir. onuçlar, Kontrol ertifikası ile size verilir. Ayrıca aracınız, dıș yıkaması yapılarak, size temiz bir șekilde teslim edilecektir. Her bir servis paketinin fiyatının baștan belli olduğu Renault Fix ervis Paketleri aracın bakımı için gerekli temel ișlemleri ve bakım sırasında değiștirilen parçaları kapsıyor. Diğer bir deyișle, bu paketler size yedek parça, ișçilik ve KDV si içinde, her șey dahil fiyatlarla sunuluyor. RENAULT YARDIM Türkiye nin her yerinde, günde 24 saat, yılda 365 gün arızalı ve kazalı araçlara yol üzerinde onarım ve çekme hizmeti veren Renault Yardım a numaralı telefondan ulașabilirsiniz. RENAULT YARDIM GÜN/24 AAT HİZMETİNİZDEYİZ. MÜȘTERİ HİZMETLERİ Renault sizi dinlemek ve bilgilendirmek amacıyla farklı olanakları hizmetinize sunuyor: Telefon : (0212) Alo Renault, hafta içi saat 8'den 18'e ve hafta sonu 10'dan 18'e hizmetinizdedir. İnternet sitesi : Mektup adresi : RENAULT MAİ Motorlu Araçlar İmal ve atıș A.Ș. Müșteri Hizmetleri Çakmak Mahallesi Balkan Cad. No: 49 Casper Plaza ÜmraniyeİTANBUL

24 12OZG

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE ZAMANA YENİLMEYEN HEYECAN Gerçek değerler sizi daha ileriye götürecek olanlardır. Bir yandan yenilenerek devam eden değerler...

Detaylı

KANGOO RENAULT RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE. 120ZG00131 Ağustos 2014. /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye

KANGOO RENAULT RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE. 120ZG00131 Ağustos 2014. /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye RENAULT KANGOO 120ZG00131 Ağustos 2014 RENAULT KANGOO RENAULT KANGOO /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye www.renault.com.tr Broşürün içeriğinin baskı tarihi itibariyle doğru

Detaylı

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR.

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR. GOLF İYİ BİR OTOMOBİL ÜRETMEK İÇİN İNANLARI İYİ TANIMALIINIZ. DAHA ÇOK KULAK VERDİK, DAHA FAZLA ZAMAN HARCADIK VE DAHA ÇOK ORU ORDUK. BİR TEK AMACIMIZ VARDI: ÜRÜCÜÜNÜ İYİ TANIYAN, YALNIZCA BUGÜNÜN DEĞİL,

Detaylı

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız.

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Yeni Dacia Duster Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Algılanan değerin reel değer ile hiçbir ilgisinin olmadığı, bir gün moda olanın ertesi gün hemen demode olduğu bir dünyada, Yeni Duster

Detaylı

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant Yeni Passat ve Yeni Passat Variant En az sizin kadar özel. Yeni Passat ve Yeni Passat Variant ın özgüveninin ne kadar yüksek olduğunu daha ilk bakışta fark edeceksiniz. Özgün tasarımlı LED High ön farlar

Detaylı

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU 2 VOLKSWAGEN DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ. İçindekiler Polo sf. 4-7 Yeni Golf sf. 8-11 Jetta sf. 12-15 Passat sf. 16-19 Passat Variant sf. 20-23 Scirocco sf. 24-27 The Beetle

Detaylı

YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MASTER BAKIŞ Profesyonel performans s. 06 MASTER İŞ BAŞINDA Her ihtiyaca yönelik çözümler s. 10 YAKIN PLAN Motor ve yükleme seçenekleri s. 16 GÜVENLİK

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik.

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik. IBIZA SEAT Ibiza nın genç ruhu, performansıyla birleşti. Tasarımı, eğlenceye ortak oldu. Hep kendi çizgisinde ilerledi. Ve klasik bir model olduğunu kanıtladı. MÜKEMMEL UYUM Ibiza her zamankinden daha

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

Basım tarihi: Eylül 2013

Basım tarihi: Eylül 2013 Fiat ın en yeni modellerini, otomobilinizle ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir, kısa sürede

Detaylı

Basım tarihi: Nisan 2013

Basım tarihi: Nisan 2013 Basım tarihi: Nisan 2013 Şehrin gezgini Panda, ilk kez 30 yıl önce çıktı şehrin sokaklarına. Ve bugün, geçmişinden aldığı mirasla yeniden şehre dönüyor. Bu kadar sade olup bu kadar fonksiyonel ve yenilikçi

Detaylı

Basım tarihi: Ocak 2014

Basım tarihi: Ocak 2014 Basım tarihi: Ocak 2014 Şehrin gezgini Panda, ilk kez 30 yıl önce çıktı şehrin sokaklarına. Ve bugün, geçmişinden aldığı mirasla yeniden şehre dönüyor. Bu kadar sade olup bu kadar fonksiyonel ve yenilikçi

Detaylı

MERAKLA BEKLENEN KADJAR TÜRKİYE DE. YIL: 11 SAYI: 202 15-30 HAZİRAN 2015 F YATI: 3 TL www.otomobilden.com.tr

MERAKLA BEKLENEN KADJAR TÜRKİYE DE. YIL: 11 SAYI: 202 15-30 HAZİRAN 2015 F YATI: 3 TL www.otomobilden.com.tr MERAKLA BEKLENEN KADJAR TÜRKİYE DE s.9 YIL: 11 SAYI: 202 F YATI: 3 TL www.otomobilden.com.tr BAŞKENT OTOMOTİVCİLER DERNEĞİ NDEN FUAR ÇIKARTMASI TÜM GÖZLER ÜSTÜNDE s.4 KARCHER BABALARI UNUTMUYOR 1.5 litre

Detaylı

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri YENİ DUCATO KAMYONET Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir,

Detaylı

YENI 308 URUN BROSURU_Layout 1 5/28/14 4:52 PM Page 1 YENİ PEUGEOT 308

YENI 308 URUN BROSURU_Layout 1 5/28/14 4:52 PM Page 1 YENİ PEUGEOT 308 YENI 308 URUN BROSURU_Layout 1 5/28/14 4:52 PM Page 1 YENİ PEUGEOT 308 YENI 308 MART'15 D.qxp_Layout 1 3/11/15 9:48 AM Page 2 YENI 308 MART'15 D.qxp_Layout 1 3/11/15 9:48 AM Page 3 HEYECAN VERİCİ En iyi

Detaylı

SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ

SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ SIMPLY CLEVER yeni ŠKODA Yetİ Hangi yolu seçerseniz seçin, Yeni ŠKODA Yeti size ilham vermeye devam edecek. İster değişen mimarisi, ışıkları ve kesintisiz temposu ile şehirde, ister yolun bittiği ve sırlarla

Detaylı

Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde A4 Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A4 Sedan ve A4 Avant 26 Audi A4 allroad quattro 36 Audi S4 Sedan ve S4 Avant Teknik

Detaylı

Orijinal Araç Aksesuarları. C-Serisi.

Orijinal Araç Aksesuarları. C-Serisi. Orijinal Araç Aksesuarları C-Serisi. TELEMATiK DIŞ DONANIM Mercedes-Benz sport iç donanım BAGAJ & TAŞIMA amg indeks TELEMATik 01 01 Garmin MAP PILOT 09 Yorulmanıza gerek yok. Mercedes ile hayatınızı

Detaylı

OTO AKTÜEL AUTO SHOW İSTANBUL 37. YEŞİL BURSA RALLİSİ SSANGYONG TAN 2 YENİ MODEL HAFTALIK DİJİTAL DERGİ

OTO AKTÜEL AUTO SHOW İSTANBUL 37. YEŞİL BURSA RALLİSİ SSANGYONG TAN 2 YENİ MODEL HAFTALIK DİJİTAL DERGİ HYUNDAI SKODA FORD PEUGEOT HAFTALIK DİJİTAL DERGİ OTO AKTÜEL Sayı: 4 13 Kasım 2012 AUTO SHOW İSTANBUL KIA DAN TOP MODEL FARKI! 2012 YENİ ASTRA SEDAN YENİ SYMBOL YENİ FLUENCE VOLVO V40 JUKE NISMO OPEL MOKKA

Detaylı

VOLVO. Kullanici el kıtabi S40 WEB EDITION

VOLVO. Kullanici el kıtabi S40 WEB EDITION VOLVO Kullanici el kıtabi WEB EDITION S40 2006 Değerli Volvo sahibi Volvo nuzu uzun yıllar zevkle kullanacağınızı ümit ediyoruz. Aracınız, sizin ve yolcularınızın rahatı ve güvenliği dikkate alınarak tasarlanmıştır.

Detaylı

Peugeot 308'in hatlarına baktığınızda tekerlekleri üzerine güvenle oturmuş olduğunu ve bu özellikleriyle yola hükmettiğini keşfedersiniz.

Peugeot 308'in hatlarına baktığınızda tekerlekleri üzerine güvenle oturmuş olduğunu ve bu özellikleriyle yola hükmettiğini keşfedersiniz. SOLUK KESEN HATLAR Yeni Peugeot 308'de her şey tam anlamıyla uyum içerisinde. Hem şehir içi hem de uzun yol için tasarlanan aerodinamik gövdesi, kompakt yapısı ve boyutları arasında mükemmel bir oranı

Detaylı

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. Ocak 2015 Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil Fabrikası

Detaylı

VOLVO S60 KULLANICI EL KİTABI. Web Edition

VOLVO S60 KULLANICI EL KİTABI. Web Edition VOLVO S60 KULLANICI EL KİTABI Web Edition DEĞERLI VOLVO SAHIBI VOLVO'YU SEÇTIĞINIZ IÇIN TEŞEKKÜRLER! Volvo'nuzu uzun yıllar zevkle kullanacağınızı ümit ediyoruz. Otomobiliniz, sizin ve yolcularınızın

Detaylı

Volvo FH ınızı özelleştirin.

Volvo FH ınızı özelleştirin. TEKNİK ÖZELLİKLER Volvo FH ınızı özelleştirin. Sunduğu sonsuz sayıda olasılık ile Volvo FH serisi araçlar, her türlü taşımacılık işine uygun hale getirilebiliyor. Esnek şasi düzeni ve VBI (Volvo Üstyapı

Detaylı