IP70. Gündüz & Gece Megapixel/HD H.264 Network Kamera. Compro Technology, Inc.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "IP70. Gündüz & Gece Megapixel/HD H.264 Network Kamera. Compro Technology, Inc."

Transkript

1 IP70 Gündüz & Gece Megapixel/HD H.264 Network Kamera Compro Technology, Inc. Tel , Fax /F, No.12, Alley 6, Lane 45, Pao Shin Road Hsintein City, Taipei, Taiwan. Destek Bu başlangıç kılavuzu IP Kameranın basit kurulum ayarlarını anlatmaktadır. Detaylı gelişmiş ayarlar ve bilgi için lütfen kullanım kılavuzuna bakınız.

2 Önemli Güvenlik Notları IP Kameranınız daha güvenli kullanmak için lütfen aşağıdaki maddeleri gerçekleştirin. Cihazı direk güneş ışığından olabildiğince muhafaza edin. Manyetik cihazlara yakın konumlandırmayın. İçmekan kullanımında cihaza su gelmemesine dikkat edin. Taşıma esnasında mümkün olduğunca sallanmadan taşımaya özen gösterin. Isı yayan cihazların etrafında yakın bir noktaya koymayın. Paket İçeriği Ürünü aldığınızda lütfen aşağıdaki bileşenleri tam olduğuna emin olun. Eğer eksik olduğunu düşündüğünüz bileşenler var ise lütfen distribütörünüz ya da satın aldığınız yer ile temasa geçin. IP70 Network Camera RJ-45 LAN Kablosu Güç Adaptörü (5V, 2A) Kurulum Kılavuzu Yükleme CDsi Montaj ayağı ve bileşenleri Dikkat! Cihazınız ile birlikte gelen adaptör harici lütfen başka bir adaptör kullanmayın. Sistem Gereksinimi 1.7GHz CPU, 512 MB RAM ya da üzeri Desteklenen işletim sistemleri : Windows XP SP3, Vista SP1, Windows 7 x86/x64 Desteklenen Web Tarayıcıları(ActiveX): Internet Explorer 6 ya da üzeri

3 Donanıma Genel Bir Bakış (Bileşen İsimleri) Işık Sensörü IR Lambası (inside, x6) (Right) Lens Speaker LED Işık Mikrofon Wireless Adaptör (USB) Ses çıkışı Mikrofon Girişi Güç Conne ctor MicroSD kart slotu Reset Butonu I/O port (2 giriş / 1 çıkış) portconnector LAN Port IP Kameranızı fabrika ayarlarına getirmek sn olarak reset butonuna basılı tutunuz. Durum göstergesi ışığı sönecektir Saniye sonrasında, durum gösterge ışığı tekrar yanacaktır. Cihazınız artık fabrika ayarlarına dönmüştür.

4 IP Kameranızın bağlantısı Aşağıdaki resim IP70 kameranızın bağlantısını nasıl gerçekleştireceğinizi göstermektedir. 1. LAN Kablosu hub/routerdan PCye: Lan kablonuzun PC niz ile doğru bir şekilde bağlandığını kontrol ediniz. 2. Kamera üzerindeki LAN portu: Kameranın, PCnizin bağlı olduğu switche doğru bağlandığına emin olun. 3. Kablosuz Adaptör (Opsiyonel): Kameranızın kablosuz iletişim yapması için lütfen satın almış olduğunuz Compro USB kablosuz adaptörü IP kameranın USB portuna takın. 4. Power: Adaptörün güç çıkışını kameranıza takın Ö nemli! Kablosuz iletişim için yalnızca ComproUSB kablosuz adaptörünü kullanın.

5 Duvar ve Tavan montajı Kameranızı duvara ya da tavana takmak isterseniz, kameranız ile birlikte gelen ayağı kullanarak montaj yapabilir ve açısını ayarlayabilirsiniz. Dikkat! Güç kablonuz ya da network kablonuzda bir sorun varsa bağlantınız kararlı olmayabilir.

6 Yazılım Kurulumu Compro yazılımının kurulumundan önce kullanıcı, IP kameranızın ip ayarları ile PC nizin ip ayarlarının doğru yapılmış olduğuna emin olmalısınız. Cd ile birlikte verilen ComproView yazılımı size kurulum konusunda adım adım yol gösterecektir. 1. Compro Yazılım Kurulum CD sini CD-ROM sürücüsüne takın, installer otomatik olarak başlayacaktır. Lütfen kullanmak istediğiniz dili seçin. 2. IP camera Setup (IP Kamera Menüsü bölümüne tıklayın ve ürününüzü seçiniz. 3. Adım 1: Kameranızı şekilde gösterildiği gibi bağlayın, Network ve güç kablosunu bağladıktan sonra Next (İleri) tuşuna basın.. Kablolarınız bağlıysa bu adımı geçebilirsiniz.

7 4. Kamera üzerinde bulunan ışığı kontrol ederek doğru çalıştığına emin olup Next ( İleri ) tuşuna basın. 5. Eğer karşınıza windows güvenlik uyarısı mesajı gelirse Unblock(Engeli kaldır) seçeneğini seçin. 6. Adım2: Sihirbaz yerel ağınızda yer alan tüm kameraları tarayıp bulacaktır. 7. Sol tarafta bulunan listeden kameranızı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kameranın görüntüsü ve kamera hakkında bilgiler sağ tarafta görünecektir.

8 8. Adım 3: Bir şifre girip sisteminizi daha güvenilir kılabilir ya da Next (İleri tuşuna basıp bu bölümü geçebilirsiniz. (default şifre admin dir) 9. Kamera ismini, tarih ve saati kontrol edip next tuşuna basınız. 10. DHCP ile kameranıza otomatik IP alabilir ya da manual olarak IP adresi girebilirsiniz. 11. Adım4: Eğer ürününüzle kablosuz bağlandıysanız lütfen Yes (Evet) tuşuna basın. Bu şekilde kablosuz AP nizin SSID si aranacak. Bulunan listeden bağlanacağınız AP yi seçebilirsiniz.

9 12. (Sadece kablosuz bağlantı için geçerlidir) Şifreleme metodunu seçip, şifrenizi girdikten sonra IP adresi konfigürasyonunu seçin 13. Adım5: Eğer iddns servisini kullanıyorsanız, lütfen Evet tuşuna basın ve Cihazın ismini girip kullanılabilirliği denetle tuşuna basın. İsmin kullanılabilirliği test edilecektir. Sonuç başarılıysa Sonuç başarılıysa Create Shortcut ( Kısayol oluştur) seçeneğine tıklayın. 14. Adım6: Burada yeni ve eski ayarlar görüntülenecektir. Her şey tamam ise Next (İleri), tuşun basınız değilse Previous (Geri Tuşuna) basarak önceki adıma geri gidiniz. 15. Adım7: Sistem ayarları kaydedecek ve yeni ayarlarla kameranız başlayacaktır.

10 16. Step8: Adım 8: iwizard network teşhisini yapacak ve uygun olmayanları uyarı mesajı olarak görüntüleyecektir.( RTSP portu network portundan farklı olmalıdır.) 17. Adım9: IP kameranın web sayfasına erişmek için karşınıza gelen linke tıklayabilir ve başka kameraların ayarlarını yapmak için Yes (Evet), tuşuna basabilirsiniz. ComproView yazılımını yüklemek sisteminizdeki için Install ComproView seçeneğini seçin ya da Main Menü seçeneğini seçin. Kullanacağınız dili seçin ileri tuşuna basın.

11 Lisans sözleşmesini okuduktan sonra Lisans sözleşmesinin şartlarını kabul ediyorum I accept the terms of the license agreement seçeneğini seçin ve ileri tuşuna basın. Kullanıcı adını ve firma ismini giriniz. Kurulum dosyalarının tamamını yüklemek için Complete seçeneğini ya da kayıt yerini ayarlayabileceği seçenek olan Custom seçeneğini seçebilirsiniz.ve ardından next tuşuna basıp devam edin. If user chooses the Custom selection, user could choose the specific file folder to install the program.

12 After all the setting is ready, please click the Install button to start the installation. After installation, the program will ask you want to setup to start the ComproView when Windows start. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra Yes tuşuna basıp cihazınıza reset atın. Sisteminiz tekrar başladıktan sonra masaüstünüzde, iwizard ve ComproView ikonlarını göreceksiniz. Kameranın ayarlarını değiştirmek için iwizard, program çalıştırmak içinse ComproView seçeneğini seçin.

13 IP70 Kamera IR Lambası ve LED Enerjiyi kameraya bağladıktan sonra kamera açılacaktır. Ve kamera üzerindeki led ışıklar aşağıda belirtildiği şekilde yanacaktır. 1. IP Kameranın enerjisi takıldığı anda IR IR lambası ve LED yanacaktır. IR lambası kırmızıdır saniye sonra, IR lambası sönecektir. 3. Bağlantı : Mavi ve kırmızı ledler 0.5 saniye aralıklarla yanıp sönecektir. 4. Bağlantı testi : Mavi led sürekli yanacaktır. (Kırmızı LED kapalı) 5. Bağlantı hatası : Kırmızı ışık yanıp söner. (Mavi LED kapalı) Enerji verilip cihaz açılırken Mavi ışık: Network bağlantısı başarılı LED durumları: Mavi ışığın Sürekli yanması Network bağlantısı başarılı Kırmızı ışığın yanıp sönmesi Network bağlantı hatası Kapalı Cihaz çalışmıyor ya da ışıkları söndürülmüş

14 IP Kameranın Internet Explore ile kullanımı Windows bazlı tüm pc lerde internet Explorer üzerinden görüntülere ulaşabilirsiniz. Lütfen aşağıdaki adımları izleyin: 1. Internet Explorer açın 2. Kameranın IP adresini girin. ( x) 3. Kullanıcı adı ve şifresini soran bir karşılama mesajı gelecektir. Doğru kullanıcı adı ve şifresini girip ok tuşuna basın. Varsayılan kullanıcı adı ve şifre admin. dir. 4. Doğru kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra ComproTechnology yazılımının yüklenmesi gerektiğini gösteren bir mesaj ekrana gelecektir. 5. İnstall ActiveX Control menüsünü seçin

15 6. Tekrar onay isteyen bir ekran karşınıza geldiğinde lütfen install butonuna tıklayın. USAtciveX.cab ve ComproClientActivex.cab dosyaları sisteminize yüklenecektir. 7. ActiveX kurulumu tamamlandığında Windows güvenlik uyarısı ekrana gelecektir. Buradan Unblock (engellemeyi kaldı ) seçeneğini seçin. 8. Artık explorerınızdan canlı görüntüleri izleyebilir ve kameralarını kontrol edebilirsiniz. Dikkat! Eğer kameranın bir güvenlik duvarı arkasında ise 80 ve 554 numaralı portu yönlendirmeniz gerekmektedir.birden fazla kamera kullanmanız durumunda her bir kameraya farklı portlar vermelisiniz.

16 Controls the IP camera in Internet Explorer IP Kameranın Internet Explorer üzerinden kontrolü Ilk sayfada basit ayarları ve sağ tarafta da canlı görüntüyü görebilirsiniz. Video Modu: Tekli ya da çoklu görüntü seiçimi yapmak için kullanılır. Parlaklık: Belirlediğiniz değerde parlaklık vermek yada parlaklığı kısmak için kullanılır. Menü: Gelişmiş ayarları bünyesinde bulundurur. Video Boyutu: Video görüntü boyutlarını değiştirir. Mikrofon: Mikrofon ses şiddetini ayarlamak için kullanılır. Hoparlör: speaker ses şiddetini ayarlamak için kullanılır. Resim çekme: Canlı görüntüden tek kare resim kaydetmek için kullanılır. Dijital Çıkış Kontrolü: Alarm ve siren tetiklemek için kullanılabilir. Kayıt : Canlı videoyu kaydetmek için Kaydet butonuna basınız. Kayıtları Aç:.mkv uzantılı dosyaları oynatmak için kullanılır. Iletisim: Bu özellik ile pcnizin mikrofonundan direk kameranın hoparlörüne ses göndermek için kullanılır. Tuşun üzerine geldiğinizde Menüye girmek için sağ tuşa basın mesajı gelir. Sağtuşa basıp menüye girip kameranın ses giriş aygıtı olarak neyi kullanacağını seçebilirsiniz. Aygıt seçiminden sonra İletişim butonuna basın ve mikrofona konuşun. ı ı Kanal Yönetimi: Ç oklu kanal ve çoklu kamera moduna geçmek için kullanılır. (Maximum 16 chs) Daha fazla ürün bilgisi almak için lütfen kullanıcı kılavuzuna bakınız. Compro Teknik İletişim Mesaj atmadan once lütfen sitedeki daha önceki mesajlara bakınız. Sorununuzun cevabı orda yok ise adersine gönderebilirsiniz. P/N: 3GA

TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU

TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU UYARI Bu kılavuzdaki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu kılavuzun

Detaylı

KULLANMA KILAVUZU DVR-104A, DVR-108A

KULLANMA KILAVUZU DVR-104A, DVR-108A RENICA KAYIT CİHAZI KULLANMA KILAVUZU DVR-104A, DVR-108A Modelleri için geçerlidir. İÇİNDEKİLER Çok Önemli Notlar Bölüm 1 Genel açıklama 1.1 Tanıtım 1.2 Aksesuarlar 1.3 Ana özellikler 1.4 Teknik parametreler

Detaylı

TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU

TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU UYARI Bu kılavuzdaki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu kılavuzun

Detaylı

İÇİNDEKİLER 2 Önemli Güvenlik Notları 3 Ürün Bilgisi 4. Cihazın Bölümleri ve Açıklamalar 4

İÇİNDEKİLER 2 Önemli Güvenlik Notları 3 Ürün Bilgisi 4. Cihazın Bölümleri ve Açıklamalar 4 femail İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER 2 Önemli Güvenlik Notları 3 Ürün Bilgisi 4 Cihazın Bölümleri ve Açıklamalar 4 Kutu içeriği 5 Donanım Kurulumu 5 Fiziki Kurulum Senaryoları 7 plugcam Mobil Uygulamasının Kurulumu

Detaylı

AIRTIES KULLANIM KILAVUZU

AIRTIES KULLANIM KILAVUZU Contents AIRTIES KULLANIM KILAVUZU 1 AIRTIES AIR 5443 1 Kılavuza Genel Bakış 1 Güvenlik ve Bakım 1 AIRTIES NETWORK ASSISTANT 1 Minimum Sistem Gereksinimleri 1 Yükleme 2 AirTies Network Assistant Uygulamasının

Detaylı

PRO SERİSİ Network Kamera & Video Sunucu KULLANIM KILAVUZU

PRO SERİSİ Network Kamera & Video Sunucu KULLANIM KILAVUZU PRO SERİSİ Network Kamera & Video Sunucu KULLANIM KILAVUZU INT-PSNC-UM-1106-05 İçindekiler Safety and Regulatory Notices... 3 Bölüm 1: Ürüne Genel Bakış... 5 1.1 Pro Serisi Network Kameralar ve Video Sunucuları

Detaylı

İçindekiler 1. ÜRÜN HAKKINDA... 1

İçindekiler 1. ÜRÜN HAKKINDA... 1 İçindekiler 1. ÜRÜN HAKKINDA... 1 1.1 Kutu İçeriği... 1 Ön Panel ve Led Göstergeleri:... 2 2. ÜRÜNÜN KURULUMU... 3 3. İNTERNET ERİŞİMİNİN YAPILANDIRILMASI... 4 Ağ Yapılandırması... 4 3.2 AP-Router Arayüzüne

Detaylı

DVR KAYIT CİHAZI (GÜVENLİK AMAÇLI) TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU MODELLER

DVR KAYIT CİHAZI (GÜVENLİK AMAÇLI) TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU MODELLER DVR KAYIT CİHAZI (GÜVENLİK AMAÇLI) TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU MODELLER UR-AND41HVR UR-AND42HVR UR-AND81HVR UR-AND82HVR UR-GR163 UR-AND162HVR UR-ANP41H UR-ANP91H UR-ANP161H UR-ANP42H UR-ANP92H UR-ANP162H

Detaylı

Kullanıcı Kılavuzu Vodafone Mobile Wi-Fi R206-Z. Vodafone tarafından

Kullanıcı Kılavuzu Vodafone Mobile Wi-Fi R206-Z. Vodafone tarafından Kullanıcı Kılavuzu Vodafone Mobile Wi-Fi R206-Z Vodafone tarafından Tasarlandı Hoşgeldiniz Mobil iletişim dünyasına hoş geldiniz 1 Hoşgeldiniz 2 Ürüne genel bakış 3 Başlangıç: 1. Adım 4 Başlangıç: 2. Adım

Detaylı

IP TELEFON KULLANIM KILAVUZU 1

IP TELEFON KULLANIM KILAVUZU 1 IP TELEFON KULLANIM KILAVUZU 1 2 IP TELEFON KULLANIM KILAVUZU KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İSTANBUL Tel : 0.212.288.31.00 Faks : 0.212.275.40.01 istanbul@karel.com.tr ANKARA Tel : 0.312.293.01.00

Detaylı

Wind Top AE1920 Hepsi Bir Arada (AIO) Bilgisayar. MS-A923 (V1.X) Sistemi

Wind Top AE1920 Hepsi Bir Arada (AIO) Bilgisayar. MS-A923 (V1.X) Sistemi Wind Top AE1920 Hepsi Bir Arada (AIO) Bilgisayar MS-A923 (V1.X) Sistemi Giriş İÇİNDEKİLER Telif Hakkı Uyarısı...iii Tescilli Markalar...iii A.B.D. Patent Numaraları...iii Revizyon Geçmişi...iii Yükseltme

Detaylı

Kullanım Kılavuzu - 1

Kullanım Kılavuzu - 1 Kullanım Kılavuzu - 1 2-2014. Tüm Hakları Saklıdır. Iconia Tab 8 Bunları kapsar: Iconia W1-810 Bu değişiklik: 10/2014 Bir Acer ID'ye kayıt olun müthiş avantajlardan yararlanın Bir Acer ID'ye kayıt olmak

Detaylı

8 Kanal/16 Kanal DVR Kullanım Kılavuzu

8 Kanal/16 Kanal DVR Kullanım Kılavuzu SHR-6080/6082/6160/6162/6163/6164 8 Kanal/16 Kanal DVR Kullanım Kılavuzu olanakları hayal edin Bir Samsung ürünü aldığınız için teşekkürler ederiz. Daha eksiksiz bir hizmet alabilmek için lütfen ürününüzü

Detaylı

Kullanım kılavuzunuz SHARP AL-2021/2041 http://tr.yourpdfguides.com/dref/4725473

Kullanım kılavuzunuz SHARP AL-2021/2041 http://tr.yourpdfguides.com/dref/4725473 Bu kullanım kılavuzunda önerileri okuyabilir, teknik kılavuz veya için kurulum kılavuzu. Bu kılavuzdaki tüm sorularınızı (bilgi, özellikler, güvenlik danışma, boyut, aksesuarlar, vb) cevaplarını bulacaksınız.

Detaylı

Ağ Kullanım Kılavuzu

Ağ Kullanım Kılavuzu Ağ Kullanım Kılavuzu Çok Protokol Kullanan Kart Üzerinde Ethernet Yazdırma Sunucusu ve Kablosuz Ethernet Yazdırma Sunucusu Bu Ağ Kullanım Kılavuzu, Brother makinenizi kullanan kablolu ve kablosuz ağ ayarları

Detaylı

TruVision NVR 20 Kullanım Kılavuzu

TruVision NVR 20 Kullanım Kılavuzu TruVision NVR 20 Kullanım Kılavuzu P/N 1070712B-TR REV 1.00 ISS 18SEP12 Telif Hakkı Ticari markalar ve patentler Üretici Sertifikasyon FCC uyumu ACMA uyumu Avrupa Birliği direktifleri 2012 UTC Fire & Security

Detaylı

BL9016 16 KANAL KAYIT CİHAZI KULLANMA KILAVUZU

BL9016 16 KANAL KAYIT CİHAZI KULLANMA KILAVUZU BL9016 16 KANAL KAYIT CİHAZI KULLANMA KILAVUZU www.balitech.com.tr BL - 9016 İÇİNDEKİLER S.NO 1.1 Ürün Tanıtımı 02 1.2 Ürün Özelliği 02 1.2.1 Özellik 02 1.2.2 Basit Çalışma Değeri 03 1.3 Çevre Uyumluluğu

Detaylı

TruVision NVR 10 Hızlı Başlangıç Kılavuzu

TruVision NVR 10 Hızlı Başlangıç Kılavuzu TruVision NVR 10 Hızlı Başlangıç Kılavuzu P/N 1072767B-TR REV 1.0 ISS 16OCT14 Telif Hakkı 2014 United Technologies Corporation. Interlogix, United Technologies Corporation un bir birimi olan UTC Building

Detaylı

ETKÝLEÞÝMLÝ AKILLI TAHTA

ETKÝLEÞÝMLÝ AKILLI TAHTA ETKÝLEÞÝMLÝ AKILLI TAHTA KULLANIM VE BAKIM KILAVUZU NOT: Almış olduğunuz ürünün modeline bağlı olarak AKILLI TAHTA ürününüzün görüntüsü bu el kitabında görüntülenenlerle aynı olmayabilir. Sistem Özellikleri

Detaylı

Doğru Adaptor soket kutuplaması.

Doğru Adaptor soket kutuplaması. 1. Tanıtım Next YE-11G WiFi Bridge satın aldığınız için teşekkür ederiz. Bu portatif cihaz ile, IP Kamera ve internet teknolojilerini kullanan Ethernet RJ45 portlu cihazların kablosuz ağlara kolayca erişimi

Detaylı

MODEL AL-2021 AL-2041 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU. Sayfa

MODEL AL-2021 AL-2041 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU. Sayfa MODEL AL-0 AL-04 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU AL-0 Sayfa İÇİNDEKİLER... GİRİŞ... KAĞIT YÜKLEME...9 YAZILIMIN KURULMASI...4 KOPYALAMA FONKSİYONLARI...5 YAZICI İŞLEVLERİ...7 TARAYICI

Detaylı

TEPA Tıbbi ve Elektronik Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. EKG Master USB KULLANIM KILAVUZU. WinEKG Pro. T e k n o l o j i Ü r e t i r

TEPA Tıbbi ve Elektronik Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. EKG Master USB KULLANIM KILAVUZU. WinEKG Pro. T e k n o l o j i Ü r e t i r TEPA Tıbbi ve Elektronik Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. EKG Master USB KULLANIM KILAVUZU WinEKG Pro T e k n o l o j i Ü r e t i r Gersan Sitesi 656. Sok. No: 45 Ergazi, 06370 ANKARA Tel: +90 312 257 0477

Detaylı

Yüz & Parmak İzi Tanıma Terminali KULLANMA KILAVUZU

Yüz & Parmak İzi Tanıma Terminali KULLANMA KILAVUZU Yüz & Parmak İzi Tanıma Terminali KULLANMA KILAVUZU İÇİNDEKİLER 5-6 Bölüm 1: Başlangıç Face ID Kullanma Kılavuzu nu İnternette Okuyun Face ID Aksesuarları Face ID Dokümanları Face ID nin Etkinleştirilmesi

Detaylı

Lexmark E460dn, E460dw ve E462dtn

Lexmark E460dn, E460dw ve E462dtn Lexmark E460dn, E460dw ve E462dtn Kullanıcı Kılavuzu Ocak 2010 www.lexmark.com Makine türleri: 4513 Model(ler): 630, 63W, 6EW İçindekiler Güvenlik Bilgileri...9 Yazıcıyı tanıma...10 Bu yazıcıyı seçtiğiniz

Detaylı

Hızlı Başlangıç. Nighthawk X6 AC3200 Üç Bant WiFi Router Model R8000. Paket İçeriği. Kurulum Videosu

Hızlı Başlangıç. Nighthawk X6 AC3200 Üç Bant WiFi Router Model R8000. Paket İçeriği. Kurulum Videosu Destek Bu NETGEAR ürününü satın aldığınız için teşekkürler. Aygıtınızı kurduktan sonra ürün etiketindeki seri numarasını bulun ve bu numarayı kullanarak ürününüzü https://my.netgear.com adresinde kaydettirin.

Detaylı

Harici Taşınabilir. My Passport Ultra. Taşınabilir Sabit Sürücü. Kullanım Kılavuzu. My Passport Ultra Kullanım Kılavuzu

Harici Taşınabilir. My Passport Ultra. Taşınabilir Sabit Sürücü. Kullanım Kılavuzu. My Passport Ultra Kullanım Kılavuzu My Passport Ultra Taşınabilir Sabit Sürücü Kullanım Kılavuzu Harici Taşınabilir My Passport Ultra Kullanım Kılavuzu WD Servis ve Desteği Bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bu ürünü iade etmeden önce sorunu

Detaylı

Doc No. KF08-002D. Portatif Ultrasonik Debimetre UFP - 20. Kurulum ve İşletim Kılavuzu

Doc No. KF08-002D. Portatif Ultrasonik Debimetre UFP - 20. Kurulum ve İşletim Kılavuzu Doc No. KF08-002D Portatif Ultrasonik Debimetre UFP - 20 Kurulum ve İşletim Kılavuzu Ultrasonik Debimetre Emniyet Önlemleri Aşağıdaki güvenlik önlemleri Ultrasonik Debimetrenin emniyetli bir biçimde kullanımı

Detaylı

Next YE-GH 561 Outdoor GPS Cihazı. GPS Trek Pro Kullanıcı Kılavuzu Versiyon 4.1

Next YE-GH 561 Outdoor GPS Cihazı. GPS Trek Pro Kullanıcı Kılavuzu Versiyon 4.1 Next YE-GH 561 Outdoor GPS Cihazı GPS Trek Pro Kullanıcı Kılavuzu Versiyon 4.1 0 İçindekiler 1. Giriş Ve Özellikler... 3 1.1 Giriş... 3 1.2 Özelikler... 3 2. Spesifikasyonlar... 3 3. Donanım (Genel Bakış)...

Detaylı

MagicFace Yüz Tanıma Kullanım Kılavuzu

MagicFace Yüz Tanıma Kullanım Kılavuzu MagicFace Yüz Tanıma Kullanım Kılavuzu Bu kılavuz MF302 Kullanım ve Kurulumu ile cihaz tanımlamalarına yönelik doğru çalışma alışkanlıkları konusunda bilgiler vermektedir. Daha detaylı bilgiyi http://www.perkotek.com

Detaylı

İçindekiler... 1 Kutu İçeriği... 2 Fiziksel Bağlantılar... 3 Splitter Bağlantısı... 3 Modem Bağlantısı... 4 Cihaz Üzerindeki Işıklar...

İçindekiler... 1 Kutu İçeriği... 2 Fiziksel Bağlantılar... 3 Splitter Bağlantısı... 3 Modem Bağlantısı... 4 Cihaz Üzerindeki Işıklar... 0 İçindekiler... 1 Kutu İçeriği... 2 Fiziksel Bağlantılar... 3 Splitter Bağlantısı... 3 Modem Bağlantısı... 4 Cihaz Üzerindeki Işıklar... 5 Cihaz Yönetim Arayüzü... 6 İnternet Bağlantı Ayarları... 8 Kablosuz

Detaylı