Yeni Honda Accord. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yeni Honda Accord. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak..."

Transkript

1 Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını sürdürmesi istenen bir marka olmayı hedefliyor. İnsanlığa faydalı olması için geliştirilen dünyanın ilk insansı robotu ASIMO, Honda nın teknolojik gururlarından biri. Hidrojenle çalışan, egzozundan zararlı gazlar yerine sadece su buharı salınan yakıt hücreli otomobil FCX Clarity ise Honda nın doğayı korumaya olan bağlılığını gösteriyor. Yapılan araştırma ve geliştirme faaliyetleri sayesinde geliştirilen Hidrojen Ev Üretim Ünitesi, tek tekerlekli kişisel mobilite aracı, güneş enerjisiyle çalışan araçlar ve HondaJet, Honda nın hayatımıza yaptığı katkıların birkaçını simgeliyor. Yeni Honda Accord

2 Yeni Accord yenilenen iç ve dış tasarımından güçlü motoruna, ileri seviye güvenlik teknolojilerinden premium malzemelere kadar ilerici fikirlerin bir bileşimidir. Honda Accord akıllı mühendisliğin hem güç ve zarafet hem de tasarruf anlamına geldiğini gösterir.

3 Sanat eserlerini kıskandıracak çizgiler Bakmak ve görmek aynı şey değildir; ama bazen baktığınızda mutlaka görürsünüz. Yenilenen Accord tek bir bakışla yollarda fark edilecek ancak bundan daha da ötesini başaracak. Yenilenen tasarımıyla sizi herkesten farklı kılacak. Accord kaslı yapısını vurgulayan geniş hatları ve arkaya doğru uzanan akıcı çizgileriyle aerodinamik bir tasarıma sahip. Yenilenen ön ızgara ve tampon Accord a farklı bir stil kazandırırken arka bölümde de stoplardaki renk değişikliği ve bagaj kapağına eklenen kromaj çıta estetik çizgilerini tamamlıyor. Dış tasarımında göze çarpan bir diğer değişiklik ise jantların yeni parlak tasarımları. Dinamik ama aynı zamanda zarif çizgilere sahip yeni Accord da akılcılık oldukça çekici hale geliyor.

4 Önemli olan iç güzelliktir. Ön konsoldaki mavi LED ışıklı, arkadan aydınlatmalı göstergeler, direksiyondan kontrol edilebilen LCD çoklu bilgi ekranı ve gösterge panelinin her iki yanından aşağı doğru ilerleyen özel koyu gümüş trimler gözlerinizi kamaştırsa da, yolculuğunuz boyunca dikkatinizi kaybetmezsiniz. Çünkü cep telefonunuzu, müzik sistemini ve hız sabitleyiciyi kontrol edebildiğiniz deri direksiyon ellerinizin altında. Yenilenen Accord un iç tasarımı fark yaratıyor. Özenle seçilmiş premium malzemelerle yaratılan yeni Accord un iç tasarımında gösterge panelini saran timlerin koyu gümüş rengi hemen göze çarpıyor. Seçiminize göre yeni siyah veya gri deri koltuklar Accord un iç tasarıma ayrı bir hava katıyor. Tasarımda uyum anlayışı önemlidir. Kapı içi paneli, direksiyon ve el freni koyu gümüş renklerde yer alırken, yeniliklere uyum sağlayan parlak gümüş el freni butonu ve iç kapı kolları Accord un iç tasarımını tamamlıyor.

5 Hayalleriniz kadar geniş. Bizce bir otomobil her şeyden önce sahiplerini rahat ettirmeli. İç tasarımı yenilenen Accord da her türlü konforunuz düşünülerek tasarlanmış 8 yönlü, elektrikli, ayarlanabilir, deri döşemeli, bel destekli ön deri koltuklar sizi ilk andan itibaren saracak. Sizi tanıyan ve hatırlayan bir otomobil ne kadar rahat olurdu değil mi? Sürücü pozisyonu hafıza sistemi ile yenilenen Accord her iki anahtara da kodlanabilen sürüş pozisyonunuzu hafızaya alıyor. Siz yaklaşıp Accord un kapılarını açtığınızda sizin hafızaya aldığınız sürücü koltuğu pozisyonu otomatik olarak ayarlanıyor. Böylece Accord 2 hafızalı ayarlanabilir sürücü koltuğu ile sizin en rahat olduğunuz sürüş pozisyonunu anında alıyor. Yenilenen Accord da sevdiklerinizi unutmadık. Bel destekli yolcu koltuğu ile konuklarınız da Accord da seyahat etmek için can atacak. Geniş diz mesafesi, yüksek tavan ve kullanışlı depolama alanları ayrıntıya önem veren kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmayacak. Bi-Xenon farların aydınlattığı yolda rahatça giderken, otomatik farlar ve yağmur sensörlü silecekler hayatınızı kolaylaştıracak. Çift yönlü klima kontrolü, 10 adet hoparlör ve 6 lı CD çalar ünitesinden oluşan birinci sınıf ses sistemi, müzikçalarlar için tasarlanan USB bağlantı noktası ve güç çıkışı yolculuklarınızı keyifli kılacak. Yeni Accord unuzda siz ve sevdiklerinize özel bir atmosfer mi yaratmak istiyorsunuz? Premium müzik sisteminden yayılan hoş müziğinize dış sesler engel olamayacak. Yeni Accord un daha kalın arka camları ve halı döşemesi, motor bölmesinde ve araç altındaki ek ses yalıtımı huzurlu ortamınızı bozacak dış sesleri engelleyecek. Tabi 464 litrelik bagaj hacmini de unutmayalım...

6

7 2.0 i-vtec Güç gösterisine davetlisiniz! Bir düşünün... Sağ ayağınızın altında, sizin her pedala dokunuşunuzu tutkuyla bekleyen 156 PS, 2.0 litrelik i-vtec motor var. Sesiyle sizi baştan çıkaran, Değişken Zamanlama Kontrol Sistemi yle her devirde yüksek performans sağlayan bu güç simgesi, Euro 5 emisyonlarına uyumlu ve çevreye de saygılı. Çünkü yeni Accord un dış tasarımında yapılan iyileştirmeler sonucunda aerodinamik katsayıda %5 iyileştirme elde edildi. Şehir içi 10.2 lt, şehir dışı 5.7 lt ve birleşik 7.3 lt yakıt tüketimi ve 170 g/km lik emisyonuyla bir önceki modele göre %6 daha fazla ekonomik ve de çevreci. Yeni Accord u her kullanışınızı adeta bir zevke dönüştüren 5 ileri otomatik şanzımanı sizi kendisine hükmetmeye çağırıyor. Bunun yanı sıra 5 ileri otomatik şanzıman, direksiyondaki kulakçıklar sayesinde manuel kullanıma olanak sağlıyor. Accord un yumuşak ve tepkili sürüşü size yolculuklarınızda ihtiyacınız olan güveni vermek üzere tasarlandı. Ön ve arka süspansiyonlarda bulunan bağımsız çift salıncaklar sayesinde sağ tarafı düz olmayan bir zemine gelse bile sol taraf bundan etkilenmeyerek Accord un düz ve dengeli sürüşü sağlanmış oluyor. Bu da size hem daha performanslı hem de konforlu bir sürüş vaat ediyor. Gövde rijitliği ise keskin veya ani manevralarınıza anında cevap verilmesini sağlıyor.

8 Her büyük güç güvenliğe ihtiyaç duyar. Türkiye de ilk! Harekete Duyarlı Direksiyon Sistemi (Motion Adaptive EPS) Otomatik Hüzme Kontrol Sistemi (HSS) EuroNCAP Çarpışma Testi nde 5 yıldıza layık görülen Honda Accord da bulunan daha alçak ağırlık merkezi, geniş tekerlek aralığı, çift kademeli ön hava yastıkları, yan ve tam boy perde hava yastıkları, aktif ön koltuk başlıkları, ABS, Acil Durum Fren Desteği (Brake Assist) ve çocuk koltuğu için ISOFIX bağlantıları ile güvenlik her zamanki gibi standart. Yenilenen Accord un özel sahipleri için özel güvenlik önlemlerini de unutmadık. Virajlı yollarda, dönüşlerde, hızlanmalarda ve ani manevralarda sürücünün aracı daha iyi kontrol etmesini sağlayan VSA (Araç Denge Kontrol Sistemi), özellikle dönüşlerde, frenleme esnasında ve kaygan yol koşullarında dengesizlikleri tespit ederek, sürücünün direksiyonu doğru yöne çevirmesi için uyarıda bulunan ve ilk direksiyon hareketini otomatik olarak başlatan Harekete Duyarlı Direksiyon Sistemi (Motion Adaptive EPS) her zaman yanınızda. A B o C Sistemin Algılama Bölgesi A Karşıdan araç geldiğinde sistem uzun hüzmeleri kapar B Karşıdan araç geçtiğinde uzun hüzmeler tekrar yanar C Önde giden araç algılandığında sistem uzun hüzmeleri kapar Sistem 40 km/h ve üzerinde araç giderken devreye girer. Sistemin algılama bölmesi Karşıdan gelen araç mesafe: 1000 m Önde giden araç mesafe : 500 m Dönüş aydınlatma sistemi farları Bi-Xenon farlar: Hem kısa hem uzun hüzme görevini üstlenir. Daha iyi aydınlatma sağlar. Yenilenen Accord a eklenen hem aydınlatma hem selektör olmak üzere 2 fonksiyonu da aynı lambada barındıran enerji tasarrufu sağlayan Bi-Xenon farlar, yolu daha iyi aydınlatıyor. Otomatik Hüzme Kontrol Sistemi (HSS) ve dönüş yapılan bölgenin aydınlatılmasını sağlayan Dönüş Aydınlatma Sistemi (ACL) gibi özelliklerinin de yenilenen Accord a eklenmesiyle sürücülere daha güvenli bir gece sürüşü sunuluyor. Sinyaller Park lambaları Otomatik Hüzme Kontrol Sistemi (HSS) ile aydınlatma otomatik konumuna alındığında ön dikiz aynasının arkasına yerleştirilmiş bir sensör yardımıyla sürüş sırasında diğer araçlar kontrol edilerek yolun uygunluğuna göre uzunkısa hüzmeli farlar arasında geçiş yapılarak diğer sürücüleri rahatsız etmeyecek bir aydınlatma sağlanmış oluyor. Karşıdan gelen araç 1000 m mesafesine geldiğinde uzun hüzmeler açıksa sistem otomatik olarak kısa hüzmelere geçiyor. Araç geçtiğinde ise uzun hüzmeler tekrar yanıyor. Aynı çalışma prensibi aynı şeritte giden öndeki otomobil için de geçerli. Öndeki araç 500 m den daha kısa mesafeye geldiğinde uzun hüzmeler açıksa otomatik olarak kısa hüzmeler devreye giriyor. Böylece sürücü dikkatini yoldan ayırmadan güvenli bir sürüş sağlanmış oluyor.

9 3 Marşbiyel Spoyleri Ön Paçalık Arka Paçalık Kapı Rüzgarlıkları Kapı Eşik Nikelajı Işıklı Kapı Eşik Nikelajı Spor Pedal Mavi iç Aydınlatma 7 Hoparlör Çerçevesi Vites Topuzu - Siyah Deri Spor Direksiyon İç Paneller 6 5 Aerodinamiği geliştiren ve sportif unsurlar taşıyan bu şık aksesuarlarla, otomobilinizin mükemmel performansını dinamik bir görünüm ile tamamlayabilir, sürüş keyfinizi zirveye çıkartabilirsiniz. Farklılık yaratan görünümüyle aksesuarlarınız otomobilinize değer katacak alüminyum alaşım jant - Thunder Şık, sportif ve gösterişli jantlar otomobilinizin modern görünümü pekiştirir. 2- Ön spor tampon Pürüzsüz ve dinamik kıvrımlar ile akıcı bir şekilde birleştirilmiş bu spor tampon otomobilinizin performansını yansıtır. 3- Ön spor panjur Gösterişli, etkileyici ve sportif ön panjur otomobilinize fazladan derinlik katar. 4- Yan Marşbiyel spoyleri Otomobilinize yola hakim kılan bir görünüm kazandırır alüminyum alaşım jant - Delta Şık, sportif ve gösterişli jantlar otomobilinizin modern görünümü pekiştirir. 6- Arka spor tampon Otomobilinizin dikkat çekici ve dinamik kıvrımlarını ortaya çıkarır. 7- Bagaj spoyleri Otomobilinizin etkileyici çizgilerini tamamlayacak bu bagaj spoyleri gösterişli bir duruş kazandırır. Koruyucu Çıta - Ön Koruyucu Çıta - Arka Koruyucu Çıta - Yan Arka Koltuk Arkası Cep Rüyalarınızı biçimlendirin 16 Tempo 17 Quartz Geniş bir yelpazede sunulan özel tasarım aksesuarlar ile aracınızı zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz! Sizin için dizayn edilmiş şık, gösterişli ve etkileyici orijinal aksesuarlar ile yollarda fark edileceksiniz. Taşıyıcı Ayaklar Kayak ve Snowboard Ataçmanı Yük Kutusu (350 lt) Kayak Kutusu (320 lt) 18 Thunder 18 Delta 18 Sigma

10 TEKNİK ÖZELLİK VE DONANIMLAR Bisiklet Taşıyıcı Bisiklet Taşıyıcı Sabit Çeki Demiri Sökülebilir Çeki Demiri - Ayrık Beyaz Sökülebilir Çeki Demiri - Takılı Kilitli Bijon Takımı Bagaj Havuzu Bagaj Filesi Siyah Füme Bagaj Yan Filesi Bagaj Raf Askısı Arka Güneşlikler Spor Süspansiyon Gümüş Halı Paspas (Siyah/Bej) Kauçuk Paspas - Ön (Siyah/Bej) Kauçuk Paspas - Arka (Siyah/Bej) Çocuk Koltuğu (0+ Yaş) Çocuk Koltuğu (1+ Yaş) Çocuk Koltuğu (1+ ISOFIX) Çocuk Koltuğu (2 ve 3 Yaş)

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

C mon! Ne için bekliyorsunuz?

C mon! Ne için bekliyorsunuz? Opel Corsa Motorlar ve Şanzımanlar 15 Sürüş Dinamiği 17 C mon! Ne için bekliyorsunuz? Güvenlik Konfor Akıllı Çözümler 18 20 23 Eğlenceyi sürüş keyfine çevirin. Opel Corsa nın mükemmel görünüşü heyecan

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid Toyota Yaris ve Yaris Hybrid TOYOTA TOUCH & GO Yeni Toyota Yaris ve Yaris Hybrid. Akıllı ve kışkırtıcı, üstelik şehre çok yakışıyor. Toyota Touch & Go Navigasyon, geri görüş kamerası ve multimedya uygulamalarının

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

Sürüş keyfi. İşte bir Subaru yu Subaru yapan budur.

Sürüş keyfi. İşte bir Subaru yu Subaru yapan budur. TRIBECA Sürüş keyfi. İşte bir Subaru yu Subaru yapan budur. Sürüş keyfinin anlamı herbirimize göre farklılık gösterir: Bu kimileri için aracın kusursuz performansı karşısında hissedilenler, kimileri içinse

Detaylı

Yeni Corolla. Efsane geri döndü.

Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Corolla Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Tasarım Modern, şık ve yalın tasarıma sahip. Güçlü Miras Üretilmeye başladığı 1966 yılından itibaren güvenirliliğin ve kalitenin simgesi. Boyutlar Sınıf lideri

Detaylı

Yenilenen dış görünüşü ona cazibe katıyor.

Yenilenen dış görünüşü ona cazibe katıyor. Hyundai i20. Onunla karşılaştığınız anda tasarımı, donanımı, konforu, performansı ve tüm detaylarıyla sizin için yaratılmış bir otomobil olduğunu hemen göreceksiniz. Yağmur ve far sensörleri, geri görüş

Detaylı

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2 SAYFALAR 2-5 Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi SAYFALAR 6-9 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFALAR 10-13 Akıllı teknoloji

Detaylı

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR.

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR. GOLF İYİ BİR OTOMOBİL ÜRETMEK İÇİN İNANLARI İYİ TANIMALIINIZ. DAHA ÇOK KULAK VERDİK, DAHA FAZLA ZAMAN HARCADIK VE DAHA ÇOK ORU ORDUK. BİR TEK AMACIMIZ VARDI: ÜRÜCÜÜNÜ İYİ TANIYAN, YALNIZCA BUGÜNÜN DEĞİL,

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. YENİ NISSAN QASHQAI YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. Beklediğiniz an geldi. Crossover ın öncüsü Yeni Nissan Qashqai; öngörüye sahip gelişmiş teknolojisi, dinamik sürüş keyfi ve kusursuz tasarımıyla sizin

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı

Her yolculuk güvenle başlar.

Her yolculuk güvenle başlar. Toyota Corolla Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar

Detaylı

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik.

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik. IBIZA SEAT Ibiza nın genç ruhu, performansıyla birleşti. Tasarımı, eğlenceye ortak oldu. Hep kendi çizgisinde ilerledi. Ve klasik bir model olduğunu kanıtladı. MÜKEMMEL UYUM Ibiza her zamankinden daha

Detaylı

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne

Detaylı

CLS-Serisi. Coupé ve Shooting Brake.

CLS-Serisi. Coupé ve Shooting Brake. CLS-Serisi. Coupé ve Shooting Brake. Yeni nesil CLS. Işıldayan tasarım. İnsan, hayatında kaç defa sıra dışı bir kişilikle karşılaşır? Eğer isterseniz, her gün ve her sürüşte olabilir. Yeni nesil CLS, geleceğe

Detaylı

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU 2 VOLKSWAGEN DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ. İçindekiler Polo sf. 4-7 Yeni Golf sf. 8-11 Jetta sf. 12-15 Passat sf. 16-19 Passat Variant sf. 20-23 Scirocco sf. 24-27 The Beetle

Detaylı

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant Yeni Passat ve Yeni Passat Variant En az sizin kadar özel. Yeni Passat ve Yeni Passat Variant ın özgüveninin ne kadar yüksek olduğunu daha ilk bakışta fark edeceksiniz. Özgün tasarımlı LED High ön farlar

Detaylı

> > RANGE ROVER SPORT 2012

> > RANGE ROVER SPORT 2012 RANGE ROVER SPORT 2012 En lüks sports tourer. Olağanüstü asfalt dinamikleri, sınıfının lider konfor özellikleri ve üstün yetenekleri ile mükemmel. Yenilenen gövdesi, mükemmel iç tasarımı, iki farklı olağanüstü

Detaylı

renault scenic & grand scenic drive the change

renault scenic & grand scenic drive the change renault scenic & grand scenic drive the change 114 YILDAN BERİ aynı vizyonu paylaşıyoruz: OTOMOBİLler, ÇAĞA AYAK UYDURMAk İÇİN HER ZAMAN, İLERLEME ve ÇEVRE İle TOPLUMA KARŞI ORUMLULUK İMGEİ, COŞKU KAYNAĞI

Detaylı

Dacia Sandero... Tam size göre.

Dacia Sandero... Tam size göre. Dacia Sandero Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir alan, özenli

Detaylı

renault MeGane SPOrt tourer drive the change

renault MeGane SPOrt tourer drive the change renault MEGANE SPORT TOURER drive the change 114 YILDAN BERİ aynı vizyonu paylaşıyoruz: ÇAĞINA AYAK UYDURMASI OTOMOBİL HER ZAMAN BİR İLERLEME, ÇEVREYe VE TOPLUMA KARŞI SORUMLULUK SİMGESİ, COŞKU KAYNAĞI

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y Ekim 2014 RENEGADE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı

TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş.

TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. Cumhuriyet Mah. E-5 Yan Yol No: 11 Yakacık 34876 Kartal - İSTANBUL Toyota İletişim Merkezi (12) 354 0 354 www.toyota.com.tr Auris Aksesuarları Toyota Auris. Hızlı. Cesur.

Detaylı

KANGOO RENAULT RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE. 120ZG00131 Ağustos 2014. /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye

KANGOO RENAULT RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE. 120ZG00131 Ağustos 2014. /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye RENAULT KANGOO 120ZG00131 Ağustos 2014 RENAULT KANGOO RENAULT KANGOO /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye www.renault.com.tr Broşürün içeriğinin baskı tarihi itibariyle doğru

Detaylı

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE ZAMANA YENİLMEYEN HEYECAN Gerçek değerler sizi daha ileriye götürecek olanlardır. Bir yandan yenilenerek devam eden değerler...

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı