SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Beslenme ve Diyetetik Bölümü GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI 5 13:00-13: :00-14:50

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Beslenme ve Diyetetik Bölümü GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI 5 13:00-13: :00-14:50"

Transkript

1 :00 - :0 :00 :0 Beslenme ve Diyetetik Bölümü 0-0 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI :00 - :0 :00 - :0 :00 - :0 :00 - :0 :00 - : 0 0 :00 - : 0 :00 - : 0 Genel işletme Genel işletme Temel Kimya ve Labroratuvarı Temel Kimya ve Labroratuvarı Temel Kimya ve Labroratuvarı Temel Kimya ve Labroratuvarı İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İş Sağlığı ve Güvenliği İş Sağlığı ve Güvenliği Tıbbi Biyoloji ve Genetik Yrd. Doç. Dr. Süreyya BOZKURT Beslenme Eğitimi ve Prof. Dr.Funda ELMACIOĞLU Tıbbi Biyoloji ve Genetik Yrd. Doç. Dr. Süreyya BOZKURT Beslenme Eğitimi ve Prof. Dr.Funda ELMACIOĞLU Besin Kimyası ve Analizleri Besin Kimyası ve Analizleri Besin Kimyası ve Analizleri Besin Kimyası ve Analizleri İngilizce /S İngilizce/S Besin Kimyası ve Analizleri İngilizce /S İngilizce/S İngilizce/S Uygulaması Lab. Uygulaması Lab. İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S Beslenme Biyokimyası I Prof. Dr. Abdullah Olgun İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S0 Konferans Salonu Beslenme Biyokimyası I Prof. Dr. Abdullah Olgun İngilizce/S İngilizce/S0 Konferans Salonu Beslenme Biyokimyası I Prof. Dr. Abdullah Olgun Yrd. Doç. Dr. Filiz SALAM Beslenme Eğitim ve Prof Dr. Funda ELMACIOĞLU Yrd. Doç. Dr. Filiz SALAM Beslenme Eğitim ve Prof Dr. Funda ELMACIOĞLU İngilizce/S İngilizce/S0 0 İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/0 0 İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S Sağlık Meslek Etiği Sağlık Meslek Etiği İngilizce/S İngilizce/S0 0 İngilizce/S İngilizce/S0 0 *Ders isimlerinin sonunda S, S, S ve S olarak belirtilen dersler, şube olarak planlanmıştır. Öğrenciler, sadece bir şubenin derslerine gireceklerdir.

2 :00 - :0 :00 :0 Ebelik Bölümü 0-0 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI :00 - :0 :00 - :0 :00 - :0 :00 - :0 :00 - : 0 0 :00 - : 0 :00 - : 0 Ebelikte Temel Kavram ve İlkeler Yrd. Doç. Dr. Ada BENDER Ebelikte Temel Kavram ve İlkeler Yrd. Doç. Dr. Ada BENDER Ebelikte Temel Kavram ve İlkeler Yrd. Doç. Dr. Ada BENDER Yrd. Doç. Biyokimya/S Biyokimya/S Biyokimya/S Biyokimya/S Yrd. Doç. Dr. Meral ARASIL Yrd. Doç. Dr. Meral ARASIL Yrd. Doç. Dr. Meral ARASIL Uygulaması Lab. Uygulaması Lab. Prof. Doç. Dr. Sacit KARAMÜRSEL Prof. Doç. Dr. Sacit KARAMÜRSEL Cerrahi Hastalıklar Cerrahi Hastalıklar İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S Dahili Hastalıklar Yrd. Doç Dr. Nurten ÖZEN Dahili Hastalıklar Yrd. Doç Dr. Nurten ÖZEN Histoloji ve Embriyoloji Yrd. Doç. Dr. Hakan DARICI FTR - AMFİ Histoloji ve Embriyoloji Yrd. Doç. Dr. Hakan DARICI FTR - AMFİ Yrd. Doç. Dr. Fahri ERENEL Yrd. Doç. Dr. Fahri ERENEL *Ders isimlerinin sonunda S, S0 ve S olarak belirtilen dersler, şube olarak planlanmıştır. Öğrenciler, sadece bir şubenin derslerine gireceklerdir. İngilizce/S İngilizce/S

3 :00 - :0 :00 :0 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 0-0 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI :00 - :0 İngilizce/S :00 - :0 İngilizce/S :00 - :0 :00 - :0 0 :00 - : :00 - : 0 İngilizce/S :00 - : 0 İngilizce/S Lab. Lab. Biyokimya/S Biyokimya/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S Dahili Bilimler Yrd. Doç. Dr. Alev ÖZSARI Fizik Doç. Dr. Alper DİZDAR Elektroterapi İngilizce/S Dahili Bilimler Yrd. Doç. Dr. Alev ÖZSARI Fizik Doç. Dr. Alper DİZDAR Elektroterapi İngilizce/S Dahili Bilimler Yrd. Doç. Dr. Alev ÖZSARI Farmakoloji Prof. Dr. Yusuf SARIOĞLU İngilizce/S Farmakoloji Prof. Dr. Yusuf SARIOĞLU İngilizce/S Elektroterapi Kinezyoloji ve Biyomekanik İngilizce/S Elektroterapi Kinezyoloji ve Biyomekanik Psikoloji Yrd. Doç. Dr. Tuğba Görgülü İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S Psikoloji Yrd. Doç. Dr. Tuğba Görgülü İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S Fizyoterapiye Giriş İngilizce/S İngilizce/S 0 İngilizce/S İngilizce/S Fizyoterapiye Giriş İngilizce/S 0 İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S 0 İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S Konferans Salonu SEÇ. SEÇ. Manuel Yaklaşımlar Manuel Yaklaşımlar Manuel Yaklaşımlar Manuel Yaklaşımlar Klinik Nöroanatomi Doç. Dr. Ömür KASIMCAN 0 *Ders isimlerinin sonunda S, S, S ve S olarak belirtilen dersler, şube olarak planlanmıştır. Öğrenciler, sadece bir şubenin derslerine gireceklerdir. Klinik Nöroanatomi Doç. Dr. Ömür KASIMCAN 0

4 :00 - :0 :00 :0 Hemşirelik Bölümü 0-0 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI :00 - :0 :00 - :0 :00 - :0 :00 - :0 :00 - : 0 0 :00 - : 0 :00 - : 0 İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S FTR-AMFİ- İngilizce/S FTR-AMFİ- İngilizce/S İngilizce/S Biyokimya Yrd. Doç Dr. Didem KARAKAŞ Biyokimya Yrd. Doç Dr. Didem KARAKAŞ Uygulaması Lab. İngilizce/S Uygulaması Lab. İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S Hemşirelikte Temel İlkeler Yrd. Doç. Dr. Gül DİKEÇ Hemşirelikte Temel İlkeler Yrd. Doç. Dr. Gül DİKEÇ Hemşirelikte Temel İlkeler Yrd. Doç. Dr. Gül DİKEÇ İngilizce/S İngilizce/S Seç. Seç. Seç. İngilizce/S Seç. İngilizce/S Hemşirelikte Etik ve Deontoloji Doç. Dr. Hatice KAYA Hemşirelikte Etik ve Deontoloji Doç. Dr. Hatice KAYA *Ders isimlerinin sonunda S, S ve S olarak belirtilen dersler, şube olarak planlanmıştır. Öğrenciler, sadece bir şubenin derslerine gireceklerdir.

5 :00 - :0 :00 :0 Çocuk Gelişimi Bölümü 0-0 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI :00 - :0 :00 - :0 :00 - :0 :00 - :0 :00 - : 0 0 :00 - : 0 :00 - : 0 İletişim Becerileri/S İngilizce/S İletişim Becerileri/S İngilizce/S İletişim Becerileri/S İngilizce/S İletişim Becerileri/S İngilizce/S İletişim Becerileri/S İngilizce/S İletişim Becerileri/S İngilizce/S Uygulaması Lab. Uygulaması Lab. İngilizce/S İngilizce/S Çocuk Gelişimine Giriş Çocuk Gelişimine Giriş İngilizce/S İngilizce/S SEÇ-Aile ve Yaşam Dinamiği Yrd. Doç. Dr. Melek ER SEÇ-Aile ve Yaşam Dinamiği Yrd. Doç. Dr. Melek ER Çocuk Gelişimi ve Mevzuat Yard. Doç. Dr. Melek ER Çocuk Gelişimi ve Mevzuat Yard. Doç. Dr. Melek ER Çocuk Gelişimi ve Mevzuat Yard. Doç. Dr. Melek ER Öğrenme Psikolojisi Öğrenme Psikolojisi Öğrenme Psikolojisi İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S *Ders isimlerinin sonunda S ve S olarak belirtilen dersler, şube olarak planlanmıştır. Öğrenciler, sadece bir şubenin derslerine gireceklerdir. İngilizce/S İngilizce/S :00 - :0 İngilizce/S :00 :0 İngilizce/S Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü 0-0 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI :00 - :0 İngilizce/S :00 - :0 İngilizce/S :00 - :0 :00 - :0 0 :00 - : :00 - : 0 :00 - : 0 Uygulaması Lab Uygulaması Lab İngilizce/S İngilizce/S Temel Fizik ve Ses Fiziği Yrd. Doç. Dr. Ahmet ALTUNTAŞ Temel Fizik ve Ses Fiziği Yrd. Doç. Dr. Ahmet ALTUNTAŞ İngilizce/S İngilizce/S Genel Psikoloji Yrd.Doç. Dr. Tuğba GÖRGÜLÜ Genel Psikoloji Yrd.Doç. Dr. Tuğba GÖRGÜLÜ Öğr. Gör. Pelin OLGUN Öğr. Gör. Pelin OLGUN İşitme Bilimine Giriş Yrd.Doç. Dr. Selim ÜNSAL İşitme Bilimine Giriş Yrd. Doç.Dr. Selim ÜNSAL Dil ve Konuşma Bozukluklarına Giriş Yrd. Doç. Dr. Selim ÜNSAL Dil ve Konuşma Bozukluklarına Giriş Yrd. Doç. Dr. Selim ÜNSAL İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S *Ders isimlerinin sonunda S ve S olarak belirtilen dersler, şube olarak planlanmıştır. Öğrenciler, sadece bir şubenin derslerine gireceklerdir.

6 :00 - :0 :00 :0 Sosyal Hizmet Bölümü 0-0 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI :00 - :0 :00 - :0 :00 - :0 :00 - :0 :00 - : 0 0 :00 - : 0 :00 - : 0 İngilizce/S İngilizce/S İngilizce/S Sosyal Çalışma Felsefesi Sosyal Çalışma Felsefesi Psikolojiye Giriş I Psikolojiye Giriş I Sosyal Çalışmaya Giriş Sosyal Çalışmaya Giriş Sosyal Çalışmaya Giriş İngilizce/S İngilizce/S Hukuka Giriş Hukuka Giriş İngilizce/S İngilizce/S SEÇ- Sağlık Meslek Etiği SEÇ- Sağlık Meslek Etiği İngilizce dersinin sonundaki S şubeyi belirtmektedir. Sosyal Hizmet bölümü için tek şube planlanmıştır. saat İngilizce ders yükünüz vardır.