DX300LC Motor Gücü : Çalışma Ağırlığı: Kepçe kapasitesi (SAE):

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "DX300LC Motor Gücü : Çalışma Ağırlığı: Kepçe kapasitesi (SAE):"

Transkript

1 DX300LC Motor Gücü : Çalışma Ağırlığı: Kepçe kapasitesi (SAE):

2 Doosan DX300LC Hidrolik Ekskavatör : Yeni Özellikleriyle Daha Güçlü Bir Model Yeni DX300LC Hidrolik ekskavatörler için önerilen tüm standartlara uyumludur. DX300LC, Solar 300 ekskavatörün tüm özelliklerine sahip olup, birçok yeniliği de beraberinde sunmaktadır. DX300LC opratöre konfor, performans ve verimlilik anlamında artı değer yaratma anlayışıyla üretilmiştir.

3 Geliştirilmiş güç üretimi yanında üstün yakıt tasarrufu, hidrolik sistemin elektronik optimizasyonu ve yeni kuşak DOOSAN motor (Tier Stage) ile sağlanmaktadır. Geliştirilmiş ergonomi, arttırılmış konfor, güvenliği sağlayan mükemmel görüş sahası ve keyifli çalışma koşulları. Yeni yapısal gerilim analizleri yöntemi ile birleştirilmiş yüksek performanslı malzemelerin kullanımı ile yüksek mukavemet sağlanır ve bu da çalışma maliyetlerini azaltan parçaların ömür sürelerin uzamasına neden olur. Azaltılmış bakım yükleyicinin kullanılabilirliğini artırıp, işletim maliyetlerini düşürür.

4 KULLANIM Hidrolik ekskavatörün gücü, dayanıklılığı, bakım kolaylığı ve hassas kumandası ekskavatörün verimliliğini ve ömür süresini artırmaktadır. DOOSAN DX300LC, mükemmel bir yatırım fırsatı sunar. Çok fonksiyonlu Renkli LCD Ekran Paneli Çalışma modları seçimi Çalışma modu Kazı Modu: genel kazı, yükleme, kaldırma. Kanal açma modu Kanal kazma, kanal kazma, toprak doldu çalışması için kule önceliği Güç modu Standart: Bütün çalıflmalar için motor gücünün %85 i kullanılır Güç: Ağır çalışmalar da motor gücünün %100 ü kullanır. Uyarı lambaları Kontrol paneli Renkli LCD ekran Çalışma modları Mod seçimi Akış oranı kumandası Otomatik yavafllama Ekran seçme Kumanda Levyesi Donanımın çok hassas kumandası; çok yönlülüğü, güvenliği artırır ve çok dikkat gerektiren hünerli çalışmaları kolaylaştırır. Tesviye çalışmaları ve özellikle asılı yüklerin hareketi daha kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Kumanda levyesi, diğer ilave donanımı (örneğin kepçe, kırma ataşmanı, tutucu, vb) kontrol etmek için ek elektronik düğmelere sahiptir. Standart ekran Hırsızlık önleme fonksiyonu Filtre/yağ bilgisi Çalışma geçmişi Debi ayarı Kontrast kontrolü Cep telefonu kutusu 12V Elektrik prizi Çakmak Cam anteni

5 KONFOR Sizin için özel tasarlanmış performansı artıran mükemmel bir kabin... Yüksek performanslı klima ve genişletilmiş kabin operatörün rahat nı ve türlü iklim koşullarında daha iyi bir hava sirkülasyonu sağlar. Ergonomik olarak dizayn edilmiş kontrol paneli sayesinde bütün kontrollara ve sistem monitörlerine ulaşmak artık çok kolay Tüm bunlar operatörün daha güvenli, daha rahat ve çok daha verimli çalışabilmesi için... Kontrol Paneli Kolay erişilebilir tuşlar sayesinde operatör hareketlerini kolaylaştırır. Arka kamera MP3/CD Çalar (Opsiyonel) Tam Otomatik Sıcaklık Kontrollü Geniş Kapasiteli Klima, istenilen sıcaklık ayarı seçildiğinde, sıcaklık sensörü kabin sıcaklığını ve yansıyan sıcaklığı ölçer, ardından klima operatöre en uygun koşulları yaratmak için otomatik olarak hava sıcaklığını ve çıkış menfezlerini ayarlar. Radyo Paneli Radyo açma/ kapama düğmesi sürücünün radyoyu açıp kapayabileceği, sesini ve kanalları rahatlıkla ayarlayabileceği şekilde yerleştirilmiştir. Bardaklık Buzluk (solda) ve Kullanışlı Raflı Bölme (sağda) Hava süspansiyonlu koltuk (Opsiyonel): Hava Süspansiyonlu bir koltuk çalıflma veya hareket halindeyken operatöre aktarılan titreflimleri azaltmak için bir seçenek olarak sunulmuştur. Ayrıca, bu seçeneğe soğuk havalarda operatörün konforunu için bir ısıtma sistemi de dahil edilmiştir. Rahat, 2 Kademeli Kayar Koltuk Kontrol Standı (Teleskopik Fonksiyonlu)

6 PERFORMANS DX300LC nin performansı üretkenliği üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Yeni Common Rail Motor ile yeni e-epos kontrollü hidrolik sistem, maliyet/performans dengesindeki avantajlarıyla birleşince DX300LC yi üstün bir hidrolik ekskavatör haline getirmiştir. Hidrolik ekskavatörün kalbinde yeni Common Rail DOOSAN DL08 motor. İdeal güç ve yakıt tasarrufu için e-epos elektonik kumanda sistemi ile birleştirilmiştir. Common Rail enjeksiyonu ve silindir başına 4 supab kullanımını birleştiren özenli tasarımından dolayı yeni motor dev/dak da 293 hp (218 kw/297 PS) ve daha fazla tork üretir. Bu özellik yanmanın optimizasyonuna ve Nox & parçacık emisyonlarını azaltarak yakıt tasarrufuna yardım eder. Artırılmış tork hidrolik sistem ayrıca gücünün verimli kullanımına da olanak sağlar. Daha hızlı çalışma hızları üretkenliği geliştirirken, yüksek tork ekskavatörün daha kolay çalışmasına olanak verir. Daha hızlı çalışabilen silindirler üretkenliği artırır. Torkun artması ekskavatöre çok daha rahat manevra kabiliyeti sağlar. Enerji verimliliği yakıt tüketimini azaltır. COMMON RAIL DOOSAN DL08 MOTOR DOOSAN Infracore çevre koruma bilincine sahip ve bu konuya özen gösteren bir firmadır. Tüm yeni makinalarda performans artırılıken doğaya çok daha saygılı üretim yapmak mühendislerimizin ve araştırmacılarımızın ön planda tuttukları bir konudur. Yatırımlarımız ekolojik denge korunarak yapılmaktadır. Yeni DOOSAN motor her tür toksit emisyonları kısıtlayarak çevreye saygı duyar ve korur. Hirdolik Pompa Ana pompa, yüksek kapasiteli bir dişli pompası kılavuz hat etkinliğini geliştirerek döngü süresini azaltan 2x315l/dak. lık bir kapasiteye sahiptir. Kule Motoru Dönüşlerin daha hızlı ve kısa sürelerde yapılabilmesi için tork arttırılırken, dönüşlerdeki darbe ve floklar en aza indirgenmiştir.

7 EKSKAVATÖR KONTROLÜ Yeni e-epos sistemi (Elektronik Güç Optimizasyon Sistemi) Hidrolik ekskavatörlerin beyni olan e-epos, geliştirilmiş motor ile hidrolik sistem arasında elektronik olarak sürekli bir bilgi alışverişi sağlayarak sisteme bağlı tüm ünitelerin mükemmel bir şekilde uyumunu gerçekleştirir. Yeni eepos sisteminin avantjlarından bazıları: Power ve Standart çalışma modu ihtiyaca göre kullanılabilir. Tüm koşullarda maksimum verimi garanti eder. Yakıt tüketiminin elektronik olarak kontrolü verimliliği optimize eder. Otomatik yavafllama modu yakıt tasarrufu sağlar. Donanımın gerektirdiği düzenli ve dakik akış sürecinin kontrolü standart özellik haline gelir. Kendi kendine arıza teşhis işlevi teknik sorunların hızlı ve etkili bir şekilde çözülmesini sağlar. İşlemsel bir bellek makinenin durumunu grafik bir ekranda gösterir. Bakım ve yağ değiştirme aralıkları görüntülenebilir.

8 GÜVEN L RL K İş makinasının güvenilirliği toplam ömür süresine ve çalışma maliyetlerine katkı sağlar. DOOSAN, bilgisayar destekli tasarım teknikleri ile yüksek dayanıklı malzemeler ve yapılar kullanır. İş Makinalarımızın dayanıklılığını ve parçalar n uzun ömrü sağlamak önceliklerimizdendir. X-Şasi X-Şasi çerçeve kesiti ölçülebilir eleman ve 3 boyutlu bilgisayar simülasyonu kullanılarak daha fazla mukavemet ve ideal yapısal bütünlük sağlamak için tasarlanmıştır. Kule dişlisi sağlam ve sabittir. Güçlendirilmiş Bom Bomun keskinliği, yapı üzerinde tek tip yük dağılımını sağlayan ölçülebilir elemanlar tasarımıyla optimize edilmifltir. Artırılmış malzeme kalınlığı ile birleştirilmesi elamanın metal yorulmasını kısıtlayarak dayanıklılığı ve güvenilirliği geliştirmektedir. Arm Grubu Ömür süresini uzatmak için burçların etrafında döküm eleman ve takviyelerin kullanımıyla arm grubunda daha sağlamlık kazanılmıştır. D-tipi Şasi D-tipi şasi tasarımı ek dayanıklılık sağlar ve çarpmalardan kaynaklanan bükülmeleri asgariye indirir. Kepçe Bıçaklar, tırnaklar, arka ve yan takviye plakaları ve kepçe köfleleri gibi en duyarlı elemanları için aflınmaya karşı yüksek mukavemetli malzemeler kullanılmıştır. Burç Ömür süresini uzatmak ve gresleme aralıklarını 250 saate kadar çıkarabilmek amacıyla bom ekseninde yağlı burçlar kullanılmıştır. Kepçeye ve destek ayağı eksenine çok hassas oluklu yuvarlanmış burç eklenmiştir; bu yüzden sadece 50 saatte bir yağlanması gerekir. Aşınmaya karşı dirençli disk Aflınma direncini artırmak ve bakım aralıklarını uzatmak amacıyla yeni malzemeler kullanılmıştır. Kelepçe kulaklarının iç ve dış tarafına aşınma plakaları eklenerek ömür süresi önemli ölçüde artırılmıştır.

9 Entegre gergi yayı ve istikamet Palet yayı ve avara yüksek mukavemet, gelişmiş bakım kolaylığı sağlamak için doğrudan eklenmiştir. Paletler Zincir bütün dış kirlerden yalıtılan kendi kendine yağlamalı bağlantılardan oluşmuştur. Pabuçlar mekanik cıvatalı pimlerle mekanik olarak kilitlenirler. Polimer Şim Pimin ve burcun ömür süresini uzatmak amacıyla kepçeye, dozere ve destek ayağı eksenine polimer bir şim eklenmiştir. Pompa bağlantısı Pompa ve motor arasındaki bağlantı kaplini polimer malzemeden yapılmıştır. Bu malzemenin ömrü uzun olup, gürültü ve titreşimleri azaltır.

10 BAKIM Uzun aralıklarda kısa süreli pratik bakım çalışmaları donanımın saha içinde kullanışlılığını artırır. DOOSAN, DX300LC kullanıcılarına yüksek verimlilik ve kazanç getiren güçlü bir ekskavatör olarak üretilmiştir. Motor yağı filtresi Motor yağı filtresi, yağ bakım aralıklarını 500 saate kadar çıkararak yüksek seviyede bir filtrasyon olanağı sunar. Erişimi kolaydır ve çevreyi kirletmeyecek şekilde konumlandırılmıştır. Kolay bakım Çeşitli radyatörler ve soğutucular temizlik işlemini kolaylaştırmak için rahatça erişebilecek konumdadırlar. Motorun çeşitli parçalarına üst taraftan ve yan paneller aracılığıyla erişilir. Hidrolik yağı dönüş filtresi Hidrolik sistemin korunması, ana yağ dönüş filtresinde fiber glas filtre teknolojisi kullanımıyla daha etkin hale getirilmifltir. Bu da yabancı parçacıkların %99.5 undan daha fazlasının filtrelendiği ve yağ değiştirme aralığının uzatıldığı anlamına gelmektedir. Hava filtresi Geniş kapasiteli güçlü hava filtresi, motorun kirlenme riskini azaltarak, temizlik ve kartuş değiştirme aralıklarını uzatarak havada uçan parçacıkların %99.5 den fazlasını temizler. Yakıt filtresi Yakıttan nemi çıkaran su ayırıcısı ve yakıt ön filtresini içinde barındıran çoklu ön filtreleme sistemiyle yüksek etkinlikte bir yakıt filtrasyonu sağlanır. PC Denetlemesi (DMS) Pompa basınçları, motor devri vb. verilerin bakım sırasında kontrol edilebilmesi için farklı parametreler sağlayan bir PC denetleme ifllevi ile e-epos sistemi bağlantı sağlar ve diğer analizler için kaydedilir ve yazdırılabilir. Uygun Sigorta Kutusu Sigorta kutusu, temiz kalması ve kolay eriflilebilmesi için operatör koltuğunun arkasındaki depolama bölmesinin bir kesimine yerlefltirilmifltir. Yeni Gres Girişleri Bakım kolaylığı için gres giriflleri ortalanmıfltır. Arm gres giriflleri kolay eriflim sağlamak için gruplandırılmıfllardır.

11 SANKO SERV S H ZMET İş makinaları sektörünün en gelişmiş ve en geniş servis ağına sahip olan Sanko Makina Pazarlama A.Ş., Türkiye geneline yayılmış servis ağını sürekli denetlemekte ve elemanlarını düzenli olarak eğitimden geçirmektedir. Sanko Makina Pazarlama A.Ş. ile çalışanlar 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet almanın ayrıcalığını yaşarlar. Sanko Makina Pazarlama A.Ş., satış, servis ve yedek parça hizmetlerinde sunduğu sayısız olanaklarla her zaman müşterisinin yanındadır. KAL TE Kalitenin bir bütün olduğunu düşünen Sanko Makina Pazarlama A.Ş., ürün kalitesini deneyimli uzman kadrosu ve geniş yedek parça stoğu ile destekleyerek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta, hizmetinin her aşamasına toplam kaliteyi yansıtmaktadır. SANKO BAKIM ANLASMASI Sanko Makina Pazarlama A.Ş.; satış, servis ve yedek parça hizmetlerinde sunduğu sayısız avantaj ve çözüm önerileri ile müşterilerine yeni kazanımlar sağlamaktadır. Sanko Bakım Anlaşması (SBA), bu avantajların önde gelenlerinden biridir. Sanko Makina, bu anlaşma ile birlikte; müşterilerine ait makinaların periyodik bakımlarını, kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan uzman yetkili servislerine yaptırmaktadır. Bu bakımlar sırasında makinalara orijinal yedek parça ve uygun bakım malzemeleri takılarak, sürpriz arızaların önüne geçilmekte ve iş baş ında geçen çalışma süreleri de artırılmaktadır. Bakım için kullanılan parça ve yapılan hizmet bedelleri normal zamandakinden daha ekonomik olup sabit ödemelerle faturalandırılmaktadır. GÜVEN Sanko Makina Pazarlama A.Ş., Sanko Holding den aldığı güç ve güvence ile hizmet vermektedir. Bu güven duygusu, Sanko Makina Pazarlama A.Ş. ile ilk tanışıldığında başlar, zamanla artarak güçlenir. Aynı zamanda dostlarımız olan müşterilerimiz ile ilişkilerimizin temelinde bu karşılıklı güven duygusu yatar.

12 TEKN K ÖZELL KLER

13 Önerilen

14 BOYUTLAR Bom tipi (Tek- parçalı) Arm tipi Kepçe tipi (pcsa) A B C D E Dönüş açısı Toplam Yükseklik (Bom) Toplam Yükseklik (Hortum) Toplam Uzunluk Toplam Genişlik (Std.) E* Toplam Genişlik (Yatay) F G H I J K L Denge Ağırlığının Altındaki Boşluk Toplam Kabin Yüksekliği Üst Yapının Genişliği Üst Yapıdan Kabin Yüksekliği Kabin Genişliği Tambur Mesafesi Palet Uzunluğu M Palet Genişliği (Std.) M* Palet Genişliği (Dbr.) N O P Palet Pabucu Genişliği Palet Yüksekliği Zemin Boşluğu

15 ÇALISMA ARALIKLARI Bom tipi (Tek- parçalı) Arm tipi Kepçe tipi (pcsa) A Maks. Kazma Mesafesi B Yer Seviyesindeki Maks. Kazma Mesafesi C D E F G H I J K L Maks. Kazma Derinliği Maks. Boşaltma Yüksekliği Minimum Boşaltma Yüksekliği Maks. Kazma Yüksekliği Maks. Kepçe Pimi Yüksekliği Maks. Dikey Duvar Derinliği Maks. Dikey Yarıçap Maks. Kazma Derinliği (8 seviye) Min. Yarıçap 8 Hat Min. Kazma Mesafesi M Min. Kale Yarıçap d Kepçe Açısı

16 KALDIRMA KAPAS TELER STANDART YAPILANDIRMA

17

18

19 STANDART VE OPS YONEL DONANIM

20 SANKO MAKİNA PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. İSTANBUL MERKEZ Yakacık, Hürriyet Mah. E5 Yan Yol Üzeri No:57 Kartal Tel: (0216) pbx Faks: (0216) İSTANBUL AVRUPA Evren Mah. Gülbahar Cad. No: 57 Güneşli Tel: (0212) Faks: (0212) ADANA Yeni Mah. Öğretmenler Bulvarı No:2 Seyhan Tel: (0322) pbx Faks: (0322) ANKARA Bağdat Caddesi No:378 Ostim Yenimahalle Tel: (0312) Faks: (0312) DİYARBAKIR Kantar Kavşağı, Köşkler Sitesi A Blok Kat:1 No:2 Gaziler Tel: (0412) Faks: (0412) GAZİANTEP Sani Konukoğlu Bulvarı Üzeri Tel: (0342) Faks: (0342) İZMİR Ankara Asfaltı Üzeri 20.Km İstiklal 40 No: 89/11-12 Ulucak Kemalpaşa Tel: (0232) Faks: (0232) Bu katalogta yer alan ürün fotoğraflar ve özellikleri modelllere göre değişiklik gösterebilir. Sanko Makina Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ürünler ve ürün özelliklerinde değişiklik yapma hakk n sakl tutar

MOTOR GÜCÜ 240 HP D85EX-15

MOTOR GÜCÜ 240 HP D85EX-15 MOTOR GÜCÜ 240 HP M R 2 000 D85EX-15 D 85 Komatsu nun geliştirdiği yeni ergonomik tasarımlı PCCS kontrol sistemi tam bir operatör kontrolü nün sağlandığı bir çalışma ortamı sunar İnsan-Makine Arabirimi

Detaylı

Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 8R Serisi Traktörler Giriş Geleceğe Doğru Yol Alın Uçsuz bucaksız gibi görünen çok büyük arazileri işlemek için

Detaylı

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası www.krone.de BiG X 1100 Dünyanın en güçlü silaj makinası Geniş görüş açılı konforlu kabin Mükemmel operatör konforu için joystick 1,078 hp ye kadar

Detaylı

yüksek hızlı ekskavatörler 6MCR/8MCR/10MCR > Şantiyenizin gücü

yüksek hızlı ekskavatörler 6MCR/8MCR/10MCR > Şantiyenizin gücü yüksek hızlı ekskavatörler /8MCR/10MCR > Şantiyenizin gücü yüksek hızlı nokta dönüşlü ekskavatörler 8MCR/10MCR DAHA VERİMLİ ÇALIŞIN Kentsel alanlarımızı yaratan profesyonellerin ihtiyaçlarındaki gelişmeler

Detaylı

Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle.

Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle. Her zorluğun üstesinden gelen. Tork Konvertörlü Forklift sizlerle. Hidrodinamik tahrikli Dizel ve LPG forkliftler (Tork konvertörü) 1.600 ile 3.500 kg arası taşıma kapasitesi sunar. 1 Neden bir Jungheinrich

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

224 kw. 45,5 t. Mobil materyal elleçleme makinesi 18 m. Kademe IV

224 kw. 45,5 t. Mobil materyal elleçleme makinesi 18 m. Kademe IV 224 kw 45,5 t Mobil materyal elleçleme makinesi 18 m Kademe IV Her türlü ayrıntı düşünülmüş. E Serisi. E serisi makineyi avantajlı kılan özellikler Hidrolik elleçleme makinelerinin tasarımı ve yapımı konusunda

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

Her yolculuk güvenle başlar.

Her yolculuk güvenle başlar. Toyota Corolla Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler Uygulama Broşürü Uygulama alanları sayfa 10 Referanslar sayfa 14 Satış sonrası hizmetler sayfa 38 2 Uygulama Alanları Tüm uygulama alanları için doğru çözümler

Detaylı

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Jungheinrich e hoş geldiniz Ankara Jungheinrich firması malzeme taşıma ekipmanları, depolama ve malzeme akış teknolojisi alanlarında

Detaylı

RENAULT. DRIVE THE CHANGE.

RENAULT. DRIVE THE CHANGE. RENAULT MASTER 114 YILDAN BERİ, ÇAĞINA UYUM GÖSTERMESİ İÇİN OTOMOBİLİN HER ZAMAN İLERLEME, ÇEVRE VE TOPLUMA KARŞI SORUMLULUK, HERKES İÇİN KEYİF VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ULAŞIM ARACI OLMASI GEREKTİĞİ VİZYONUNU

Detaylı

Sürüş keyfi. İşte bir Subaru yu Subaru yapan budur.

Sürüş keyfi. İşte bir Subaru yu Subaru yapan budur. TRIBECA Sürüş keyfi. İşte bir Subaru yu Subaru yapan budur. Sürüş keyfinin anlamı herbirimize göre farklılık gösterir: Bu kimileri için aracın kusursuz performansı karşısında hissedilenler, kimileri içinse

Detaylı

John Deere 9970 Pamuk Toplama Makinası Pro Serisi GÜCÜMÜZ, GÜVENİLİRLİĞİMİZDİR

John Deere 9970 Pamuk Toplama Makinası Pro Serisi GÜCÜMÜZ, GÜVENİLİRLİĞİMİZDİR John Deere 9970 Pamuk Toplama Makinası Pro Serisi GÜCÜMÜZ, GÜVENİLİRLİĞİMİZDİR Emiş ve Sepet Sistemi Yüksek kapasite emiş, geniş hacimli sepet ve hızlı boşaltma sistemi. Yüksek Kapasite, Hızlı Boşaltma

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2 SAYFALAR 2-5 Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi SAYFALAR 6-9 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFALAR 10-13 Akıllı teknoloji

Detaylı

YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MASTER BAKIŞ Profesyonel performans s. 06 MASTER İŞ BAŞINDA Her ihtiyaca yönelik çözümler s. 10 YAKIN PLAN Motor ve yükleme seçenekleri s. 16 GÜVENLİK

Detaylı

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör GETINGE wd46 turbo çok daha hızlı bir yıkayıcı dezenfektör 2 Getinge WD46 Turbo Getinge WD46 Turbo 3 daha aziyla daha fazlasini yapmaniz için Kaynaklar sınırlı ve sağlık tesislerindeki verimlilik talepleri

Detaylı

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid Toyota Yaris ve Yaris Hybrid TOYOTA TOUCH & GO Yeni Toyota Yaris ve Yaris Hybrid. Akıllı ve kışkırtıcı, üstelik şehre çok yakışıyor. Toyota Touch & Go Navigasyon, geri görüş kamerası ve multimedya uygulamalarının

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri YENİ DUCATO KAMYONET Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir,

Detaylı

Orta yük taşıma. KUKA robotları

Orta yük taşıma. KUKA robotları Orta yük taşıma kapasiteleri için KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı POWERFLEX 7000 ORTA GERILIM AC SÜRÜCÜLERI 200 bg'den 34.000 bg'ye (150 kw'den 25.400 kw'ye)

Detaylı

Dünyanın en yaratıcı şehrini inşa etmek

Dünyanın en yaratıcı şehrini inşa etmek S A Y I 1 2 0 0 8-5 Y T L n W W W. B O R U S A N M A K I N A. C O M CAT MAGAZINE Dünyanın en yaratıcı şehrini inşa etmek Cat Operatör Yarışması: Kazanmak için ne gerekir? Derinlemesine: Yeni mikro yükleyiciler

Detaylı

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ ANKASTRE / SOLO ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ 2014/15 GELECEĞE YÖNELİK BİR VİZYON. GEÇMİŞTEN GELEN DENEYİM. BUGÜNÜN YARATICI ÇÖZÜMLERİ. Yenilik demek sınırların aşılması demek. Ama gerçek değeri bunun da ötesinde:

Detaylı

> > RANGE ROVER SPORT 2012

> > RANGE ROVER SPORT 2012 RANGE ROVER SPORT 2012 En lüks sports tourer. Olağanüstü asfalt dinamikleri, sınıfının lider konfor özellikleri ve üstün yetenekleri ile mükemmel. Yenilenen gövdesi, mükemmel iç tasarımı, iki farklı olağanüstü

Detaylı

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri D esigne D m ANufACtuR e D D e N m ARk ReLIAb L e ChI pping Get the Job LINDDANA Basiteç söylemek gerekirse, Linddana ağaç yonga makinelerinde uzmandır.

Detaylı

İnşaat sektörü lokomotif olmaya devam edecek

İnşaat sektörü lokomotif olmaya devam edecek EDİTÖR İnşaat sektörü lokomotif olmaya devam edecek Görüştüğümüz birçok firma yetkililerinden son birkaç ay içerisinde pazarın daraldığına, piyasadaki nakit akışının yavaşladığına dair yorumlar alıyoruz.

Detaylı

Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri

Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri Parker Hannifin Corporation ENGINEERING YOUR SUCCESS. En Zengin 300 şirket arasında yer alan ve 48 ülkede müşterileri bulunan Parker Hannifin

Detaylı