Aracınız asist ile dile gelsin!

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Aracınız asist ile dile gelsin!"

Transkript

1 Aracınız asist ile dile gelsin!

2 Index Asist ile Aracınız A s i s t i l e A r a ç Ta k i b i Asist ile Multimedya Asist - 7/24 Çağrı Merkezi

3 Aracınız ile konuşabildiğinizi hayal edin! A s i s t i l e A racınız

4 Ses Tanıma Modülü Asist in Ses Tanıma Modülü özelliği sayesinde, aracınız komutları sizin sesiniz üzerinden, yerine getirebilmektedir. Örneğin: Camı aç!, Eşimi ara, beni evime götür, garajı aç, gibi komutları yerine getirecek ve size sesli olarak vermiş olduğunuz komutun yerine getirildiğine dair bilgi verecektir.

5 Asist ile aracınız, sadece siz istediğinizde çalışsın! A s i s t i l e A racınız

6 Sürücü Tanıma ve Yetkilendirme Sahip olduğunuz Bluetooth lu telefonunuz sayesinde, aracınıza bindiğinizde Asist sizi otomatik olarak algılar ve size aracı çalıştırma yetkisi verir. Sadece sizin yetki verdiğiniz kişi ya da kişiler belirlediğiniz özel sürelerde aracınızı kullanma yetkisine sahip olurlar. Bu sayede yetkisiz kullanımları önlemiş, aracınızın ve sevdiklerinizin güvenliğini kontrol altına almış olursunuz. Aracınızın farklı sürücüleri için farklı kullanım süreleri düzenleyebilir, belirlenen gün ve saat dilimlerini sisteminiz üzerinden aracınıza uzaktan erişim ile tanımlayabilirsiniz.

7 Seyir halindeyken telefon görüşmeleriniz artık daha güvenli! A s i s t i l e A racınız

8 Bluetooth Araç Kiti / Hands Free Asist sayesinde, telefonunuza gelen çağrıları Hands Free olarak cevaplandırabilir, tüm telefon aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı geldiğinde Asist, araçtaki multimedya cihazları kapatarak (video, radyo, cd çalar vb.) görüşmeyi uygun hale getirecektir. Böylece sürüş güvenliğinizi de tehlikeye atmamış olursunuz.

9 Acil müdahale gerektiren durumlarda, Asist hayat kurtarır! A s i s t i l e A racınız

10 Ac i l D u r u m B u t o n u Araç içerisinde meydana gelebilecek acil müdahale gerektiren durumlar başta olmak üzere, yolculuğunuz esnasında başınıza gelebilecek her türlü olumsuz koşulda gerekli yardımı almak için tek bir butona basmanız yeterli! Çağrı Merkezi miz, konumunuzu belirleyerek size en kısa sürede gerekli yardımı ulaştıracaktır. Merkezi mizden ambulans, polis, çekici vb. tüm destekleri, acil müdahale ile ilgili mümkün olan en kısa sürede alabilir, can ve mal kaybınızı en aza indirebilirsiniz.

11 Asist le uzaktan kumandalı arabanız geri döndü! A s i s t i l e A racınız

12 SMS ile Araç Kontrolü SMS göndererek aracınızın çalışmasını engelleyebilir, çalışan aracınızın kontak kapatılmasından sonra çalışmamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca SMS göndererek, korna, sinyal ve camlarınızı kontrol edebilirsiniz. Blackbox Asist, istediğinizde aracınızın yerini otoparkta kolaylıkla bulmanıza da yardımcı olacaktır.

13 Asist sayesinde aracınız ile ilgili her şey kontrolünüz altında! A s i s t i l e A racınız

14 A r ı z a O k u m a Asist aracınızın arızalarını okur, size anında iletir ve sisteme kaydeder. Tüm bu raporlar sistemde saklanır ve dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz şekilde elinizin altında olur. Servis bakımlarınızda sizin bilginiz dahilinde olmayan masraflardan kurtulmuş olursunuz ve aracınız üzerinde tam kontrol sağlarsınız. Arıza Okuma modülü ile uyumlu araç marka ve modelleri için lütfen web sitemizdeki ilgili bölümü ziyaret edin.

15 Asist in ivme sensörü ile kaza anında, yalnız değilsiniz! A s i s t i l e A racınız

16 Kaza-İvme Sensörü ve Kaza Bildirimi Aracınızda bulunan ivme sensörü sayesinde, kazaların meydana geldiği an, aracınızın konumu, hasar yönü ve hasarın şiddeti, sistem tarafından tespit edilerek, ilgili yerlere SMS ile bilgi verilir ve desteğin size ulaşması sağlanır. Araçtaki kameralar ile kaza anının 30 saniye öncesinden, 30 saniye sonrasına kadar olan bölümü kaydeder. Çağrı merkezimiz kaza yerine ambulans, çekici, polis gibi gerekli görülen hizmetlerin ulaşmasını sağlar.

17 Asist in gelişmiş özellikleri ile güvenlik cepte! A s i s t i l e A racınız

18 Araç Güvenliği Asist ile; Araç giderken otomatik kapı kilitleme özelliği, Alarm kurulunca otomatik cam kapatma özelliği, Araç park edildiğinde -belirlenen zaman aralığında- kapıları kilitleme, camları kapatma özelliği, belirlenen zamandan sonra alarmı devreye alma özelliği gibi gelişmiş sistem özelliklerini kullanarak kendinizin ve aracınızın güvenliğini kontrol altına alır, olası zararları oluşmadan engellemiş olursunuz.

19 Asist ile aracınız, gözünüzün önünden ayrılmaz! A s i s t i l e A raç Ta k i b i

20 Araç Takip Sistemi Asist in Araç Takip Sistemi ile otomobilinizi GPS uyduları sayesinde 7 gün 24 saat haritalar üzerinde izleyebilirsiniz. Araçlarınızın hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri ve daha birçok bilgiyi online olarak görebilir ve bu bilgileri kayıt altına alabilirsiniz.

21 Asist ile hem güvenlik hem tasarruf! A s i s t i l e A raç Ta k i b i

22 Hız, Devir, Rölanti Takibi Belirlediğiniz limitler dışına çıktığınızda, Asist tarafından konuşarak uyarılır ve optimum limitlere dönmeniz sağlanır. Örneğin çocuğunuz; aracınızı kullanırken, belirlediğiniz hız limitleri dışına çıktığında, aracı devirsiz kullandığında, aracı çalışır durumda beklettiğinde, ani kalkış, ani duruş, ani dönüş ve bozuk zeminlerden hızlı geçişler yaptığında sistem size SMS göndererek anında bilgilendirir ve gerektiğinde müdahale etmenizi sağlar. Bu sayede aklınız çocuğunuzda kalmaz ve aynı zamanda kaza risklerinin de önüne geçmiş olursunuz. Sizin belirleyeceğiniz rölanti süresinin aşılması halinde çocuğunuz Asist tarafından uyarılacak ve ne yapması gerektiği söylenecektir. Hız, Devir, Rölanti takibi sistemi sayesinde sürüş güvenliği ve yakıt tasarrufuna kavuşursunuz.

23 Asist in dokunmatik LCD ekranı ile tüm kontrol elinizin altında! A s i s t i l e M u l t i m e d ya

24 Ekran Ünitesi Arzu ettiğiniz taktirde Asist sistemine kolaylıkla eklenebilen ekran modülü, Asist in tüm görsel arayüzüne erişmeniz mümkün kılıyor. Dokunmatik olarak kullanabildiğiniz bu arayüz sayesinde Asist iniz ile iletişim bir adım daha kolaylaşıyor.

25 Yoğun trafikte bile yolunuzu kolayca bulmanın keyfine varın! A s i s t i l e M u l t i m e d ya

26 Navigasyon Yazılımı Asist sistemi ile entegre çalışan Navigasyon yazılımı sayesinde gitmek istediğiniz güzergahları, navigasyon ekranına girebilir ya da çağrı merkezinden talep edebilirsiniz. Talep ettiğiniz adres hakkında, herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan, çağrı merkezi tarafından adres bilgisi navigasyon cihazınıza gönderilerek, gideceğiniz yer hakkında detaylı yol tarifi size iletilir. Yine talep etmeniz durumunda, Çağrı merkezi üzerinden gitmek istediğiniz adresin yol tarifini müşteri temsilcilerimiz yardımı ile telefon üzerinden de alabilirsiniz. Ayrıca, bulunduğunuz lokasyon için detaylı trafik bilgisine de ulaşacaksınız.

27 Asist ile özel asistanınız hep yanınızda! A s i s t i l e M u l t i m e d ya

28 N o t A l - N o t l a r ı O k u Asist iniz özel asistanınıza dönüşüp, siz aracınızı kullanmakla meşkulken dikkatiniz dağılmadan dilediğiniz tüm sesli notlarınızı kayıt altına alabiliyor. Not Al sesli komutu ile Asist, duyduklarını kayıt eder. Notlarımı Oku sesli komutunu verdiğinizde ise, Asist sizin için kayıt ettiklerini tek tek size sesli olarak iletir.

29 Asist özel fotoğrafçınız olarak çalışsın! A s i s t i l e M u l t i m e d ya

30 Re s i m Ç e k - Ka yd e t Asist ile aracınıza entegere edilen kameralar ile isterseniz keyif için isterseniz de acil durumlarda fotoğraf ve video kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle gasp, darp, trafik kazası gibi istenmeyen durumların yetkililere izahı korkulu rüyanız olmaktan çıkar. Resim Çek sesli komutu verdiğinizde, Asiste entegre kameralar, 1 kare fotoğraf çekerek, çekilen görüntüyü kayıt altına alır. Kaydet sesli komutu verdiğinizde ise, Asist tüm gördüklerini fotoğraf kareleri olarak arka arkaya kayıt eder.

31 Asist ile Multime d ya Araç içi görsel ve işitsel şölen sizleri bekliyor!

32 M p 3 - M p e g 4 Ça l a r Asist ile USB cihazınızdan sisteme multimedya içerik aktararak müzik dinleyebilir ve video izleyebilirsiniz. Bu modül ile, internet üzerinden online müzik ve klip indirebilir ve arşivleyebilirsiniz. Ayrıca, tüm fotoğraflarınızı sisteminize aktarabilir, oluşturduğunuz arşivi Asist üzerinden görüntüleyebilirsiniz

33 7/24 A s i s t - 7 / 2 4 Ça ğ r ı M e r ke z i Aracınız ile seyir halindeyken, tüm ekibimiz sizin yanınızda!

34 7 / 2 4 Ça ğ r ı M e r ke z i Lastik Değiştirme Hizmeti Yol Yardım Hizmeti Çilingir Hizmeti Çekici ve Kurtarıcı Hizmetleri Bilgilendirme Hizmeti Trafik Yoğunluk Bilgisi Oto Servis Bilgisi Hava Durumu Bilgisi Nöbetçi Eczane Bilgisi 7/24 Tıbbi Danışmanlık Hizmeti 7/24 Doktor Danışmanlığı Sağlık Kuruluşlarından Randevu 7/24 Kara Ambulansı ile Uygun Sağlık Kuruluşlarına Sevk Organizasyonel Hizmetler Arzu ettiğiniz tüm organizasyonel destek hizmetleri ücreti karşılığında sizler için gerçekleştirilir Seyahat Danışmanlığı Seyahatlerinizin tüm aşamalarında alternatifli fiyatlar ile bilgilendirme, konaklama ve ulaşım olanakları sağlanır. Rezervasyonlarınız sizin için gerçekleştirilir Eğlence Danışmanlığı Çağrı Merkezi mizin eğlence danışmanlığı hizmeti ile eğlenceye dahil olmak istediğiniz her an, hızlı, etkili ve sonuca odaklı organizasyon seçeneklerimiz ile yanınızdayız.

35 7/24 A s i s t - 7 / 2 4 Ça ğ r ı M e r ke z i Gitmek istediğiniz yerler, Asist ile artık çok yakın!

36 B i l g i l e n d i r m e H i z m e t i Çağrı merkezimiz benzersiz ve fark yaratan anlık lokasyon tespiti hizmeti sayesinde bulunduğunuz konumu tespit edecektir. Talep ettiğiniz tüm adres bilgileri, herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan, anında ekranınıza gönderilecek ya da isterseniz çağrı merkezi yetkilisi tarafından sesli yönlendirme yapılarak dilediğiniz adrese ulaşmanız sağlanacaktır. Ulaşmak istediğiniz her türlü bilgi için Çağrı Merkezi mize başvurabilirsiniz. Her türlü hizmet birimi ismi, adresi ve telefon numara bilgileri ile yol, trafik, güzergâh, hava durumu, genel kültür, döviz kurları gibi konularda bilgilendirme Çağrı Merkezi miz ile ücretsiz sağlanır. Trafik Yoğunluk Bilgisi: Gidilecek güzergâh için trafik yoğunluk sorgulaması ile alternatif güzergah bilgileri sağlanır. Oto Servis Bilgisi: İhtiyaç duyulan durumlarda talep edilen kriterlere göre en yakın yetkili veya özel oto servis bilgisi sağlanır. Hava Durumu Bilgisi: Günlük veya haftalık hava durumu bilgisi verilir. Nöbetçi Eczane Bilgisi: Üyeler, ihtiyaç duyduklarında nöbetçi eczane bilgisi alırlar.

37 7/24 Yo l Ya r d ı m H i z m e t i Tüm yol yardım hizmetleri Çağrı Merkezi mizde! Acil durumlarda ücretsiz çekici, çilingir ve kurtarıcı hizmeti, lastik değişimi ve yakıt ikmali gibi ihtiyaçlarınıza anında yol yardımı hizmeti sağlamaktadır. Tı b b i D a n ı ş m a n l ı k H i z m e t i Asist ile deneyimli doktorlarımız 7/24 yanınızda! Çağrı Merkezi miz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an, doktorlarımız ile görüşerek sağlık sorunlarınız hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. A s i s t - 7 / 2 4 Ça ğ r ı M e r ke z i Ac i l A m b u l a n s H i z m e t i Hayatınız bizim için çok değerli! Çağrı Merkezi mizin acil kara ambulans hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuz her an deneyimli sağlık ekibimiz ve ambulans yanınızda.

38 7/24 O r g a n i z a s yo n e l H i z m e t l e r Hayalinizdeki organizasyonlara Asist ile imza atın! Tüm organizasyonel ihtiyaçlarınızda size tam destek veriyoruz. Gerekli tüm ayarlamaları yaparak, hayalinizdeki organizasyonlara imza atmanıza yardımcı oluyoruz. S e ya h a t D a n ı ş m a n l ı ğ ı Çağrı Merkezimiz ile keyifli seyahatler! Çağrı Merkezi mizin seyahat danışmanlığı ile, kolay, ayrıcalıklı ve farklı fiyat alternatifleri üzerinden hizmet almanın ve rahatça rezervasyon yaptırabilmenin keyfini sürersiniz. A s i s t - 7 / 2 4 Ça ğ r ı M e r ke z i E ğ l e n ce D a n ı ş m a n l ı ğ ı Asist ayrıcalığı ile eğlenmenize bakın! Çağrı Merkezi mizin eğlence danışmanlığı hizmeti ile eğlenceye dahil olmak istediğiniz her an, hızlı, etkili ve sonuca odaklı organizasyon seçeneklerimiz ile yanınızdayız.

39 Genel Özellik ler Ana Modül 7/24 Çağrı Merkezi Aktif Sürüş Eğitimi Konuşarak Uyarı Sistemi SMS ile Araç Kontrolü Araç Takip Sistemi Hız, Devir, Rölanti Takibi Rota ve Güzergah Takibi Araç Güvenliği Online Bilgilendirmeler Detaylı Raporlama Alt Yapısı Opsiyonel Modüller Ekran Ünitesi Navigasyon Yazılımı Ses Tanıma Modülü Sürücü Tanıma ve Yetkilendirme Bluetooth Araç Kiti / Handsfree Farklı Dil Seçenekleri ile Uyarı Sistemi Akıllı Telefon Yazılımları Arıza Okuma Kaza - İvme Sensörü ve Kaza Bildirimi Emniyet Kemeri Sensörü Alarm Cihazı Lastik Basınç Sensörü Kamera Modülü Acil Durum Butonu Tarayıcı Cihazı Mp3 - Mpeg4 Çalar Ek Donanım Kontrolü

40 Yönetsel Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. Seyrantepe Mah. Altınay Cad. No:94 Kağıthane - İstanbul Tel: (Pbx) Faks: / * 7/24 Çağrı Merkezi hizmetimiz, BACK-UP işbirliği ile gerçekleştirilmektedir.

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER Turizm Sektörüne Özel Mobil Çözümler Turizm Turizm sektöründe zamanı en verimli şekilde kullanmak, tur organizasyonlarını müşteriler için maksimum memnuniyete dönüştürmek

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

www.akillibisey.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ...

www.akillibisey.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... www.akillibisey.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... GÜVENLİK ve DAHA FAZLASI BÜTÜNLEŞİK EV OTOMASYONU Zipato, bulut teknolojisi temelli interaktif güvenlik

Detaylı

www.zipatotr.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ...

www.zipatotr.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... www.zipatotr.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... GÜVENLİK ve DAHA FAZLASI BÜTÜNLEŞİK EV OTOMASYONU Zipato, bulut teknolojisi temelli interaktif güvenlik

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. YENİ FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

AKILLI ULAŞIM SİSTEMLERİ

AKILLI ULAŞIM SİSTEMLERİ AKILLI ULAŞIM SİSTEMLERİ GİRİŞ Bilgisayar teknolojisindeki gelişmeler ulaştırma sektörünü de etkilemiş, özellikle son yıllarda Akıllı Ulaştırma Sistemleri adı altında bilişime dayalı sistemler geliştirilmiştir.

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada...

TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada... TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada... TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada... Yaşamınızı daha kolay ve keyifli hale getirecek Tuskon Kart ın size sunduğu ayrıcalıklar dünyasına hoş geldiniz! Bir

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. YENİ NISSAN QASHQAI YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. Beklediğiniz an geldi. Crossover ın öncüsü Yeni Nissan Qashqai; öngörüye sahip gelişmiş teknolojisi, dinamik sürüş keyfi ve kusursuz tasarımıyla sizin

Detaylı

Votec ve iştirakleri; KOSGEB, TIGEM ve Tübitak tarafından desteklenmektedir. Çeşitli şehirlerdeki Teknokent lerde Ar-Ge ofislerine sahiptir.

Votec ve iştirakleri; KOSGEB, TIGEM ve Tübitak tarafından desteklenmektedir. Çeşitli şehirlerdeki Teknokent lerde Ar-Ge ofislerine sahiptir. Akıllı ev nedir nasıl uygulanır? Akıllı ev son yıllarda daha modern, konforlu ve belirli durumlara tepki veren evler için kullanılan bir terimdir. Zaman ve enerji yönetimi yaparak, %30 a varan oranda tasarruf

Detaylı

Her yolculuk güvenle başlar.

Her yolculuk güvenle başlar. Toyota Corolla Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar

Detaylı

Yeni Corolla. Efsane geri döndü.

Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Corolla Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Tasarım Modern, şık ve yalın tasarıma sahip. Güçlü Miras Üretilmeye başladığı 1966 yılından itibaren güvenirliliğin ve kalitenin simgesi. Boyutlar Sınıf lideri

Detaylı

1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından sağlanmaktadır.

1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından sağlanmaktadır. HSA / EK 5 :OTO KASKO ASİSTANS HİZMETLER HÜKÜM VE ŞARTLARI HUSUSİ / MOTORSİKLET 1. GENEL UYGULAMALAR 1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından

Detaylı

Nokia E5-00 Kullanım Kılavuzu. Baskı 2.0

Nokia E5-00 Kullanım Kılavuzu. Baskı 2.0 Nokia E5-00 Kullanım Kılavuzu Baskı 2.0 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 6 Cihazınız hakkında 6 Şebeke servisleri 8 Dijital Hak Yönetimi Hakkında 8 Bataryayı çıkarma 9 Başlarken 10 Tuşlar ve parçalar

Detaylı

TomTom GO Referans Kılavuzu

TomTom GO Referans Kılavuzu TomTom GO Referans Kılavuzu İçindekiler TomTom ile navigasyona hoş geldiniz 6 Yenilikler 7 Bu sürümdeki yenilikler... 7 Başlayın 8 Arabanıza kurulum... 8 Cihazın konumunu belirleme... 8 Açma ve kapatma...

Detaylı

Ziebers AKILLI EV SISTEMLERI

Ziebers AKILLI EV SISTEMLERI AKILLI EV SISTEMLERI Akıllı Ev Sistemleri ne Hoşgeldiniz Akıllı Ev Sistemleri ile eviniz hiç olmadığı kadar konforlu olacak. Evinizdeki bütün cihazları tek merkezden kontrol etme imkanı sunan Akıllı Ev

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Navigasyon sistemi Amundsen+ Kullanım kılavuzu

SIMPLY CLEVER. Navigasyon sistemi Amundsen+ Kullanım kılavuzu SIMPLY CLEVER Navigasyon sistemi Amundsen+ Kullanım kılavuzu Bu kullanma kılavuzunun yapısı (açıklamalar) Elinizdeki bu kılavuz, gerekli bilgileri bulmanızı ve okuyarak anlamanızı kolaylaştırmak için,

Detaylı

Printed in Korea Code No.:GH68-23143A Turkish. 04/2009. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com

Printed in Korea Code No.:GH68-23143A Turkish. 04/2009. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com * Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir. * Cihazın kullanım ömrü 7 yıl, garanti süresi 2 yıldır. Samsung Çağrı Merkezi : 444 77

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

Türkiye de, Türk Telekom Abone Hattının ulaştığı her yerden tüm Türk Telekom aboneleri bu hizmetten faydalanabilir.

Türkiye de, Türk Telekom Abone Hattının ulaştığı her yerden tüm Türk Telekom aboneleri bu hizmetten faydalanabilir. SIKÇA SORULAN SORULAR Alarm Haber Alma Merkezi hizmeti ve Ev-İş Güvenlik Sistemleri Hizmetini Türk Telekom mu sağlıyor? Kampanya dan faydalanmak için Türk Telekom abonesi olmalı mıyım? Türk Telekom, abonelerine

Detaylı

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid Toyota Yaris ve Yaris Hybrid TOYOTA TOUCH & GO Yeni Toyota Yaris ve Yaris Hybrid. Akıllı ve kışkırtıcı, üstelik şehre çok yakışıyor. Toyota Touch & Go Navigasyon, geri görüş kamerası ve multimedya uygulamalarının

Detaylı

www.senkronguvenlik.com.tr

www.senkronguvenlik.com.tr www.senkronguvenlik.com.tr Kusursuz hizmet eşsiz çözümler! Sizlere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmak için uluslararası çözüm ortaklarımızla gücümüze güç katıyoruz. Daha fazla seçenek ve yeni teknoloji

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

Yenilenen dış görünüşü ona cazibe katıyor.

Yenilenen dış görünüşü ona cazibe katıyor. Hyundai i20. Onunla karşılaştığınız anda tasarımı, donanımı, konforu, performansı ve tüm detaylarıyla sizin için yaratılmış bir otomobil olduğunu hemen göreceksiniz. Yağmur ve far sensörleri, geri görüş

Detaylı

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Navigasyon sistemi Amundsen+ Kullanım kılavuzu

SIMPLY CLEVER. Navigasyon sistemi Amundsen+ Kullanım kılavuzu SIMPLY CLEVER Navigasyon sistemi Amundsen+ Kullanım kılavuzu Bu kullanma kılavuzunun yapısı (açıklamalar) Elinizdeki bu kılavuz, gerekli bilgileri bulmanızı ve okuyarak anlamanızı kolaylaştırmak için,

Detaylı

İŞNET GROUP. Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor.

İŞNET GROUP. Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor. İŞNET GROUP Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor. İçindekiler Hakkımızda 1 Hakkımızda 2 Çözüm Ortaklarımız 3 Kalite Anlayışımız ve Çevre Politikamız

Detaylı

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE ZAMANA YENİLMEYEN HEYECAN Gerçek değerler sizi daha ileriye götürecek olanlardır. Bir yandan yenilenerek devam eden değerler...

Detaylı